Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
100 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 14:02:37
2017-09-01 14:01:42
Kinga Lewandowska LARIANT
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 12/L/dwufazowy (towarzyski)
99 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 22:40:04
2017-08-31 22:26:23
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
98 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 21:49:11
2017-08-31 21:41:28
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 13/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
97 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 21:36:19
2017-08-31 21:17:45
Maja Boryna BARYTON
  • 2x 4/L (reg)/zwykły (regionalny)
  • 1x 5/P/dwufazowy
96 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 21:35:54
2017-08-31 21:17:15
Agata Włodarczyk ARTERIA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
95 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 21:35:38
2017-08-31 20:30:52
Nicole Tarnowska LARIANT
  • 1x 4/L (reg)/zwykły (regionalny)
94 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 21:35:23
2017-08-31 20:23:54
Nicole Tarnowska DON GIOVANNI
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
93 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 21:34:55
2017-08-31 20:15:24
Oliwia Wróblewska SZRON
  • 1x 10/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
92 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 19:45:23
2017-08-31 18:21:21
Tomasz Olszewski BALBINA
  • 1x 5/P/dwufazowy
  • 1x 6/N/szybkości (kwalifikacja do GRAND PRIX)
  • 1x 16/N/zwykły
91 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 18:14:49
2017-08-31 18:12:45
Julia Juhnke KAPRIOLA
  • 2x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
90 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 18:11:30
2017-08-31 18:08:35
Julia Gorzynska LUKIS
  • 2x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
89 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 17:44:23
2017-08-31 17:30:16
Daniel Zieliński QUIDAM'S NOBLESSE
  • 1x 5/P/dwufazowy
  • 1x 6/N/szybkości (kwalifikacja do GRAND PRIX)
  • 1x 7/C/zwykły (kwalifikacja do GRAND PRIX)
88 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 17:43:48
2017-08-31 17:21:09
Karolina Świdrak SONATA II N
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
87 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 16:33:41
2017-08-31 16:18:54
Małgorzata Zubrycka CADILLAC
  • 1x 5/P/dwufazowy
  • 1x 6/N/szybkości (kwalifikacja do GRAND PRIX)
86 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 16:33:25
2017-08-31 16:18:28
Małgorzata Zubrycka BENTLEY
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 12/L/dwufazowy (towarzyski)
85 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 16:57:30
2017-08-31 16:17:16
Małgorzata Zubrycka GUSTIQUE
  • 1x 6/N/szybkości (kwalifikacja do GRAND PRIX)
  • 1x 7/C/zwykły (kwalifikacja do GRAND PRIX)
  • 1x 17/C/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką
84 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 13:41:22
2017-08-31 13:27:59
Matthias Vulsteke NERO
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 12/L/dwufazowy (towarzyski)
83 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 13:40:58
2017-08-31 13:27:10
Matthias Vulsteke HENA
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 12/L/dwufazowy (towarzyski)
82 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 11:27:35
2017-08-31 11:26:49
Rafał Perlikowski HARRIET
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 12/L/dwufazowy (towarzyski)
81 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 11:27:07
2017-08-31 11:26:18
Rafał Perlikowski BRISLA V.D. NORTHSIDE
  • 1x 5/P/dwufazowy
  • 1x 6/N/szybkości (kwalifikacja do GRAND PRIX)
80 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 11:26:12
2017-08-31 11:25:44
Rafał Perlikowski FAMORKUS
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 16/N/zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 11:25:22
2017-08-31 11:24:32
Agata Kowalik PRETTY WOMAN
  • 1x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
78 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 11:25:06
2017-08-31 11:23:55
Rafał Perlikowski CASSA CIARA
  • 1x 4/L (reg)/zwykły (regionalny)
  • 1x 5/P/dwufazowy
77 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 11:24:48
2017-08-31 11:23:24
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 4/L (reg)/zwykły (regionalny)
  • 1x 5/P/dwufazowy
76 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 11:24:27
2017-08-31 11:22:51
Maja Antczak ZWINNA
  • 1x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
  • 1x 4/L (reg)/zwykły (regionalny)
75 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 11:08:40
2017-08-31 11:00:33
Katarzyna Wisłocka COMMA M
  • 1x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
  • 1x 4/L (reg)/zwykły (regionalny)
74 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 11:08:24
2017-08-31 10:50:18
Julia Sarnowska KOBER
  • 1x 4/L (reg)/zwykły (regionalny)
  • 1x 5/P/dwufazowy
73 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 21:34:40
2017-08-30 21:31:32
Emilia Grabiec JOKER
  • 1x 13/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
72 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 21:34:23
2017-08-30 21:28:07
Milena Lisińska KALIFORNIA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
71 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 21:20:35
2017-08-30 21:19:18
Dominika Fojucik MONCERTA
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 12/L/dwufazowy (towarzyski)
70 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 21:20:17
2017-08-30 21:15:20
Ewa Olizarowicz FINEZJA
  • 1x 5/P/dwufazowy
  • 1x 8/L*/kolejnych eliminacji (towarzyski)
69 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 21:19:59
2017-08-30 21:12:51
Maja Zbytniewska DONCERTA S
  • 1x 13/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
68 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 21:19:26
2017-08-30 21:12:35
Kornelia Rosiak EXEQUATOR
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
67 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:15:44
2017-08-30 20:07:39
Aleksander Komorek RUBENS
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
  • 1x 4/L (reg)/zwykły (regionalny)
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:15:16
2017-08-30 19:59:29
Dominika Cyza WIKI
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
65 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 19:51:01
2017-08-30 19:16:54
Katarzyna Pałuka HEATWAVE
  • 2x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
64 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 19:20:41
2017-08-30 18:57:23
Natalia Sienkiewicz CZANTORIA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 18:32:31
2017-08-30 18:13:46
Zuzanna Duroł MAYBE ME
  • 1x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
62 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 18:32:12
2017-08-30 17:31:09
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 12/L/dwufazowy (towarzyski)
61 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 13:38:34
2017-08-30 13:08:33
Bożena Rudyk DIUNA
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 12:34:17
2017-08-30 12:33:58
Anna Król HELTON
  • 1x 4/L (reg)/zwykły (regionalny)
  • 1x 5/P/dwufazowy
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:54:07
2017-08-30 10:30:45
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 09:58:52
2017-08-30 09:18:34
Agata Zielińska BARTONIA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
57 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 09:06:23
2017-08-30 08:26:18
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
  • 1x 4/L (reg)/zwykły (regionalny)
  • 1x 12/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 13/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 22:24:46
2017-08-29 22:15:25
Eliza Konopińska CELESTA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
  • 1x 4/L (reg)/zwykły (regionalny)
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 22:24:31
2017-08-29 21:33:43
Amelia Kowalczyk OSMOZA
  • 2x 10/Mini LL/dokładności (towarzyski)
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 21:31:41
2017-08-29 21:26:57
Marta Jakielska DE FACTO
  • 1x 10/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 21:31:20
2017-08-29 21:20:53
Izabela Kowalewska WARNA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 21:20:22
2017-08-29 21:08:35
Tomasz Nalazek BILBAO
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 17:01:27
2017-08-29 20:47:05
Julia Kasprzyk ARIA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
  • 1x 8/L*/kolejnych eliminacji (towarzyski)
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 13/L/dwufazowy (regionalny)
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 19:42:39
2017-08-29 19:25:50
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 5/P/dwufazowy
  • 1x 6/N/szybkości (kwalifikacja do GRAND PRIX)
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 19:42:06
2017-08-29 18:32:58
Magdalena Lisik PARYS
  • 2x 10/Mini LL/dokładności (towarzyski)
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 19:41:47
2017-08-29 18:32:15
Hanna Zywert KILIMANDŻARO
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 12/L/dwufazowy (towarzyski)
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 16:58:23
2017-08-29 16:08:30
Mateusz Ruskowski CHIN QUEEN
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 16:57:23
2017-08-29 16:05:37
Mateusz Ruskowski STAKOPEIA
  • 1x 5/P/dwufazowy
  • 1x 6/N/szybkości (kwalifikacja do GRAND PRIX)
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 16:57:07
2017-08-29 16:05:05
Mateusz Ruskowski RABIOSA
  • 1x 4/L (reg)/zwykły (regionalny)
  • 1x 5/P/dwufazowy
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 16:56:51
2017-08-29 16:04:36
Mateusz Ruskowski READY FOR PLEASURE
  • 2x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 13:37:17
2017-08-29 13:20:28
Katarzyna Wojewoda DEBIUT
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 12/L/dwufazowy (towarzyski)
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 11:39:50
2017-08-29 11:26:34
Marcelina Bułka ARABESKA
  • 1x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 10:59:00
2017-08-29 10:33:34
Renata Kotkiewicz RABKA
  • 1x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
  • 1x 4/L (reg)/zwykły (regionalny)
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 10:58:43
2017-08-29 09:37:48
Włodzimierz Rudasz EVER FOR ACTION
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 07:36:00
2017-08-29 00:48:27
Zbigniew Szrejder JOGI GOZDAWA
  • 1x 6/N/szybkości (kwalifikacja do GRAND PRIX)
  • 1x 7/C/zwykły (kwalifikacja do GRAND PRIX)
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 07:35:19
2017-08-29 00:48:04
Zbigniew Szrejder LET'S MAKE MONEY
  • 1x 6/N/szybkości (kwalifikacja do GRAND PRIX)
  • 1x 7/C/zwykły (kwalifikacja do GRAND PRIX)
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 07:34:56
2017-08-29 00:47:42
Zbigniew Szrejder ERRATA
  • 1x 5/P/dwufazowy
  • 1x 6/N/szybkości (kwalifikacja do GRAND PRIX)
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 07:34:09
2017-08-28 23:22:05
Marta Barzyk-Żywna BEJRA
  • 1x 4/L (reg)/zwykły (regionalny)
  • 1x 5/P/dwufazowy
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:42:34
2017-08-28 21:36:23
Patrycja Wojenkowska SABAT
  • 1x 9/PK/pierwszy / drugi krok (towarzyski)
  • 2x 10/Mini LL/dokładności (towarzyski)
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 18:31:58
2017-08-28 21:09:33
Anna Nowak TOMICOR
  • 1x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
  • 1x 4/L (reg)/zwykły (regionalny)
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:41:25
2017-08-28 21:09:08
Anna Nowak JAZZMAN
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:40:49
2017-08-28 21:08:02
Wiktoria Ferszka JAZZMAN
  • 2x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 21:40:14
2017-08-28 21:00:29
Marta Ostrowska ROSARIO
  • 2x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
  • 2x 12/L/dwufazowy (towarzyski)
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 15:44:51
2017-08-28 15:07:07
Karolina Ottke ORESTES
  • 2x 14/L/LICENCYJNY
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 12:59:27
2017-08-28 12:41:32
Andrii Pozdniakov CHELSEA
  • 1x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
  • 1x 12/L/dwufazowy (towarzyski)
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 12:59:02
2017-08-28 12:41:02
Andrii Pozdniakov CASEMIRO
  • 1x 4/L (reg)/zwykły (regionalny)
  • 1x 13/L/dwufazowy (regionalny)
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 12:58:45
2017-08-28 11:38:14
Andrii Pozdniakov CINCINATTI
  • 1x 4/L (reg)/zwykły (regionalny)
  • 1x 13/L/dwufazowy (regionalny)
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 12:58:31
2017-08-28 11:37:41
Andrii Pozdniakov RIVA LOONA
  • 1x 6/N/szybkości (kwalifikacja do GRAND PRIX)
  • 1x 7/C/zwykły (kwalifikacja do GRAND PRIX)
  • 1x 17/C/GRAND PRIX zwykły z rozgrywką
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 18:17:03
2017-08-28 09:31:55
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
  • 1x 4/L (reg)/zwykły (regionalny)
  • 1x 8/L*/kolejnych eliminacji (towarzyski)
  • 1x 12/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 2x 13/L/dwufazowy (regionalny)
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:25:30
2017-08-28 07:51:34
Weronika Skwarczyńska KASJER
  • 1x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:25:17
2017-08-27 22:11:10
Dariusz Górski WARKA
  • 1x 10/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 10:25:01
2017-08-27 22:10:52
Dariusz Górski LIPTON
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 12/L/dwufazowy (towarzyski)
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 17:18:08
2017-08-27 13:33:17
Gordiana Florczak BOCHEMA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 17:17:48
2017-08-27 13:24:30
Zofia Łapka HENRY
  • 2x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 17:17:06
2017-08-26 17:59:30
Krzysztof Kulpa NARNIA
  • 1x 5/P/dwufazowy
  • 1x 8/L*/kolejnych eliminacji (towarzyski)
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 17:16:52
2017-08-26 17:57:44
Krzysztof Kulpa BELLO M
  • 1x 4/L (reg)/zwykły (regionalny)
  • 1x 5/P/dwufazowy
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 10:22:39
2017-08-26 09:22:04
Zuzanna Twardowska CRONOS
  • 2x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 15:06:13
2017-08-25 14:44:10
Mateusz Sieraczkiewicz FURORA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 19:41:28
2017-08-24 22:43:30
Katarzyna Tobiszewska ROSSELVI
  • 1x 5/P/dwufazowy
  • 1x 8/L*/kolejnych eliminacji (towarzyski)
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 21:50:04
2017-08-24 21:49:01
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x 13/L/dwufazowy (regionalny)
  • 2x 14/L/LICENCYJNY
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 21:42:05
2017-08-24 21:06:50
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 4/L (reg)/zwykły (regionalny)
  • 1x 5/P/dwufazowy
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 15:08:31
2017-08-24 20:44:10
Karolina Tracewicz BRADOR
  • 1x 5/P/dwufazowy
  • 1x 8/L*/kolejnych eliminacji (towarzyski)
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 16:52:34
2017-08-24 15:14:20
Kinga Kozłowska ALABAMA
  • 1x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
  • 1x 4/L (reg)/zwykły (regionalny)
  • 1x 13/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 08:44:01
2017-08-21 21:20:05
Dominika Byczkowska GARDEJA
  • 1x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 15:41:29
2017-08-21 21:19:16
Estera Sledź BOHUN
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
  • 1x 8/L*/kolejnych eliminacji (towarzyski)
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 10:08:43
2017-08-21 09:15:55
Aleksandra Szostek CRONOS
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 10:08:31
2017-08-21 09:01:43
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 1x 4/L (reg)/zwykły (regionalny)
  • 1x 5/P/dwufazowy
  • 1x 13/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 21:36:31
2017-08-18 20:54:59
Wiktoria Bonieckia IDOL
  • 1x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 10/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 20:48:23
2017-08-16 18:13:59
Julia Brand LAJERO KG
  • 1x 4/L (reg)/zwykły (regionalny)
  • 1x 5/P/dwufazowy
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 08:43:36
2017-08-09 23:27:42
Urszula Fajfrowska KARINO
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L (tow)/zwykły (towarzyski)
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 11:21:37
2017-08-09 10:24:19
Jan Grzybowski DEMON JAN
  • 1x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 10/Mini LL/dokładności (towarzyski)
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 23:21:09
2017-08-08 21:40:14
Monika Wasik-Laskowska OLIVER LAKE
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 12/L/dwufazowy (towarzyski)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Maja Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (JM.)
O032771
2. Barzyk-Żywna Marta Sekcja Jeździecka Turzyn
S
brak
3. Birk Marta Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009389
4. Bonieckia Wiktoria bez przynależności klubowej
2003 (JM.)
brak
5. Boryna Maja KJ oxer Inowrocław
2004 (JM.)
0038723
6. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
7. Bułka Marcelina St. Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2000 (J.)
O036460
8. Byczkowska Dominika Toruński Klub Jazdy Konnej
2000 (J.)
brak
9. Cyza Dominika brak
S
brak
10. Duroł Zuzanna Stajnia Jarużun
2004 (JM.)
brak
11. Fajfrowska Urszula niezrzeszony
1998 (MJ.)
brak
12. Falkowski Robert Kujawsko-Pomorski KJ
2000 (J.)
O032825
13. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (J.)
O035160
14. Ferszka Wiktoria Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2002 (JM.)
O041292
15. Florczak Gordiana Bpk
1999 (J.)
Brak
16. Fojucik Dominika bpk
1999 (J.)
brak
17. Frandzelska Wiktoria KJW
2000 (J.)
O033150
18. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
1996 (MJ.)
O025871
19. Gdaniec Mirosława Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
1996 (MJ.)
O025868
20. Górski Dariusz Stowarzyszenie KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
brak
21. Gorzynska Julia brak
2004 (JM.)
brak
brak
22. Grabiec Emilia KJ Młyńska Struga
S
O012557
23. Grzybowski Jan KJ Jarużyn
2005 (JM.)
BRAK
24. Jakielska Marta bpk
S
brak
25. Juhnke Julia KJ Stajnia Jarużyn
2004 (JM.)
BRAK
26. Kacicki Wojciech
27. Kasprzyk Julia Klub jazdy konnej joker Dzialowo
2003 (JM.)
O035159
28. Komorek Aleksander Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2003 (JM.)
O039785
29. Konopińska Eliza Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
1999 (J.)
O036088
30. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
31. Kowalczyk Amelia Stajnia Gliszcz
2004 (JM.)
brak
32. Kowalewska Izabela Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa
1998 (MJ.)
brak
33. Kowalik Agata Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
2003 (JM.)
O043739
34. Kozar Olga BPK
35. Kozłowska Kinga Toruński KJK
S
O025172
36. Król Anna KJ Profil
S
O019738
37. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
38. Kulpa Krzysztof Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2000 (J.)
O023486
39. Lewandowska Kinga KJ Stajnia Jarużyn
2004 (JM.)
Brak
40. Lisik Magdalena KJ Gliszcz
S
brak
41. Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
S
O009798
42. Łapka Zofia Bpk
2005 (JM.)
Brak
43. Matelski Marcin KJ Dilmar
S
O003420
44. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
45. Nalazek Tomasz brak
S
brak
46. Nowak Anna Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
S
O012289
47. Olizarowicz Ewa JKS Rywal
S
O018652
48. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
49. Ostrowska Marta Folwark Konny Kurdynówka
2001 (J.)
brak
50. Ottke Karolina TKJK
2000 (J.)
brak
51. Padowska Inez KJ Wiecanowo
1998 (MJ.)
Brak
52. Perlikowski Rafał Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
S
O006784
53. Pozdniakov Andrii KJ DILMAR
S
0046228
54. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (JM.)
O044142
55. Rudasz Włodzimierz Nadwiślanin Kwidzyn
S
0001688
56. Rudyk Bożena brak
S
brak
57. Ruskowski Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyń
S
O002060
58. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (JM.)
O031797
59. Sienkiewicz Natalia Toruński Klub Jazdy Konnej
1998 (MJ.)
0023661
60. Sieraczkiewicz Mateusz JKSR Michelin
2003 (JM.)
3844/17
61. Skwarczyńska Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
brak
62. Sledź Estera brak
1998 (MJ.)
brak
63. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
0033157
64. Słodki Tymoteusz bpk
65. Świdrak Karolina brak
2000 (J.)
brak
66. Szostek Aleksandra bpk
2002 (JM.)
O037496
67. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
68. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
69. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043738
70. Tarnowska Nicole Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeźdźiecki
1996 (MJ.)
O024375
71. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2000 (J.)
O029192
72. Tracewicz Karolina KJ Skok Agrofood
S
O014194
73. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
O013978
74. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
O013978
75. Vulsteke Matthias Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2002 (JM.)
brak
76. Wasik-Laskowska Monika bpk
S
brak
77. Werwiński Mateusz
78. Winiarska Samanta
79. Wisłocka Katarzyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
1999 (J.)
brak
80. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
81. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar
S
O004016
82. Wojenkowska Patrycja niezrzeszona
2003 (JM.)
29592/17
83. Wojewoda Katarzyna -
1996 (MJ.)
brak
84. Wróblewska Oliwia Stajnia Gliszcz
2002 (JM.)
brak
85. Zakurzewska Zuzanna KJ Stajnia Jarużyn
86. Zbytniewska Maja MUKS Bielice
1999 (J.)
brak
87. Zielińska Agata Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O042536
88. Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
S
O003375
89. Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
S
O003375
90. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
91. Zywert Hanna -
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

90

ALABAMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Bajou du Rouet
M: Airwalmo
O: Skonieczny Waldemar
B: Andrzej Szczepański
brak
2.

63

ARABESKA Typ Szlachetny POL 0000 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Anna Wojtowicz
B: nieznany
brak POL 999 66 35108 04
3.

15

ARIA Wielkopolska POL 08.03.2010 Klacz kasztanowata F: Alek
M: Merta
O: Hanna Kasprzyk
B: Ewa Olizarowicz
K023684
4.

5

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Tjungske
M: Arabeska
O: Włodarczyk Dorota
B: Miś Tadeusz
brak
5.

88

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
O: Maciej Felski
B: Waldemar Świątkiewicz
K019651 616009520025811
6.

104

BAJKA SP POL 2003 Klacz gniada F: Loxley
M: Banicja
O: Joanna Litwinowicz-Skwarska
B: Andrzej Winiarek
brak POL 009 60 00905 03
7.

9

BALBINA SP POL 2006 Klacz gniada F: Landor
M: NN
O: Zuzanna Nawrocka
B: /
/
8.

47

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
O: Monika Zielińska
B: Małgorzata Staszczak
K021456 616007610161912
9.

4

BARYTON SP POL 2007 Wałach gniada F: FOR LEO
M: Bretonka
O: Elwira Boryna
B: L.Gawroński
brak
10.

69

BEJRA SP POL 2007 Klacz inna F: Franco
M: Biretka
O: Marta Barzyk-Żywna
B: Jan Kiliński
brak
11.

84

BELLO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: For Leo
M: Bretonka
O: Jacek Kulpa
B: Gawroński Leon
K023619 616009520038212
12.

18

BENTLEY SP POL 2013 Wałach gniada F: Cordess
M: Brandy
O: Zawiślak Cezary
B: Zawiślak Cezary
brak
13.

53

BILBAO SP POL 2011 Wałach tarantowata/167 F: Wiliam
M: Bahama II
O: Ewa Dworska
B: Żubka Magdalena
brak
14.

81

BOCHEMA WLKP POL 2006 Klacz siwa F: Furatto
M: Bonanza
O: Roman Murjasz
B: Roman Murjasz
Brak
15.

43

BOHUN SP POL 2012 Ogier ciemnogniada/173 F: Wiliam
M: Bahama
O: Dariusz Tobolski
B: Dariusz Tobolski
brak
16.

105

BONA F:
M:
O:
B:
17.

86

BRADOR SP POL 2002 Wałach ciemnogniada/170 F: Labrador
M: Bażka
O: Karolina Tracewicz
B: Małgorzata Przybycień
K007349 009 53 00778 02 102NK02
18.

22

BRISLA V.D. NORTHSIDE KWPN POL 2006 Klacz gniada F: Welt Hit II
M: Katoesha
O: Emilian Perlikowski
B: Holandia
K019108
19.

17

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy
M: Celyna
O: Joanna M
B: Adam Mróz
K022195
20.

112

CALLAHAN 2 Hanowerska GER 2008 Klacz gniada F: CONTENDRO
M: FLAIR
O: SEBASTIAN SZCZEPAŃSKI
B: Niemcy
,
21.

75

CASEMIRO Deutsches Sportpferd GER 2012 Wałach gniada/168 F: CARTONI
M: ARABELLA
O: AGROSAD KONIE SPORTOWE
B: ANDRE HANISCH
BRAK DE455870293612
22.

25

CASSA CIARA Holsztyńska POL 2007 Klacz siwa F: Cassini II
M: Acord II
O: Emilian Perlikowski
B: Niemcy
Brak
23.

49

CELESTA Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: For Leo
M: Cezarea
O:
B: Leon Gawroński
brak
24.

74

CHELSEA Deutsches Sportpferd GER 2013 Klacz kasztanowata/167 F: CHRISTIAN
M: MISS LIBERTY
O: AGROSAD KONIE SPORTOWE
B: SAPRIL EKO s.r.o
brak DE431310568813
25.

58

CHIN QUEEN Westfalska DEU 2013 Klacz gniada F: Chin Quin
M:
O: Roxette
B: Niemayer
Brak
26.

76

CINCINATTI Deutsches Sportpferd GER 2013 Ogier siwa/168 F: CELLESTIAL
M: LUNA D
O: AGROSAD KONIE SPORTOWE
B: KARSTEN DAEBLER
K023921
27.

28

COMMA M KWPN NED 2007 Wałach gniada/162 F: Vleut
M: Pleasure M
O: Dominika Sas Wisłocka
B: VOF De Molenheide
Brak 528003000702162
28.

109

CORDESSO F:
M:
O:
B:
29.

103

CORSO F:
M:
O:
B:
30.

85

CRONOS HOL. GER 2009 Wałach gniada F: Contact Me
M: Scandies Rose
O: Piotrowicz Tomasz
B: Gerken Kai
K015241 DE421000361709
31.

39

CZANTORIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Grikos
M: Czarina
O: Violetta Sienkiewicz
B: Jerzy Joskowski
K014315
32.

51

DE FACTO Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach inna/170 cm F: Tramal
M: Dagda
O: Józef Nikodem
B: Józef Nikodem
brak POL009520122406
33.

62

DEBIUT SP POL 2007 Wałach gniada F: Esauł
M: Drawa
O: -
B: Wojciech Gotowski
brak
34.

96

DEMON JAN Kuc Walijski POL 2011 Wałach kara/kuc:125 cm F: Taurina's Gismore
M: De Linden's Sprinta
O: Jan Grzybowski
B: Tomasz Konieczka
brak 616013520056811 brak
35.

44

DIUNA Szlachetna Półkrew POL 2004 Klacz gniada F: Romualdo
M: Dilejt
O: Renata Wójcik
B: Krzysztof Lica
brak
36.

107

DIVA SP POL 2012 Klacz gniada F: Ekwador
M: Diuna
O: Piotr Duda
B: Piotr Duda
Brak
37.

7

DON GIOVANNI SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Guffi
M: Danina
O: Jacek Morawski
B: Zenon Brzozowski
brak
38.

34

DONCERTA S SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert/
M: Donna Rossa S/
O: Piotr Zbytniewski
B: Stanisław Szurik
brak
39.

106

DORINA Wielkopolska POL 2006 Klacz kasztanowata/brak F: Grafit
M: Doris
O: Anna Jermak
B: Renata Wójcik
brak brak brak
40.

48

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: HARTLAND
M: DAMA
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154
41.

68

ERRATA SP POL 2010 Klacz siwa F: T Jungske / Carthago Z
M: Erotyka / Elmero
O: Zbigniew Szrejder
B: SK Racot
K015489 616009610060710
42.

65

EVER FOR ACTION Hanowerska DEU 2004 Klacz kara F: earl
M: gala
O: zuzana koprowska
B: schliecker heinrich
brak
43.

35

EXEQUATOR Koń Pełnej Krwi Angelskiej GBR 2006 Wałach gniada/163 F: Tamayaz
M: Elly Fleetfoot
O: Brygida Rosiak
B: J.F. WRIGHT
K013953 8260GB45077257T
44.

23

FAMORKUS KWPN NLD 2010 Ogier gniada F: Whistler
M: Pamorka / Voltaire
O: Emilian Perlikowski
B: Holandia
K017108
45.

2

FIKUS Wielkopolskia Poch. Trakeńskie POL 2010 Wałach gniada F: Iphino
M: Frotka
O: Elżbieta Padowska
B: SK Liski
Brak
46.

33

FINEZJA Mały Koń POL 2006 Klacz F: NN
M: NN
O: Ewa Olizarowicz
B: NN
brak
47.

87

FURORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:155 F: FOR LEO
M: FUNCKY
O: Karolina Sieraczkiewicz
B: Zenon Działek
2501/17 POL00959011209
48.

101

GALAKTYKA WLKP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Taxis
M: Grecja
O: Roman Meger
B: Robert Grunwald
brak 616007610102911
49.

92

GARDEJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada F: Alek
M: Granda
O: Karolina Byczkowska
B: Klimek Marek
brak
50.

93

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
51.

16

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa F: BUSTIQUE
M: MODEPENDENCE
O: Paweł Kruszyk
B: J. Vrenken
K020804
52.

38

HEATWAVE SP POL 2010 Wałach kasztanowata/160 F: Devin du Maury
M: Harfa
O: Jacek Pałuka
B: Bogdan Raczyński vel Wasiluk
Brak 616009661139010
53.

45

HELTON SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Hanela / po Lavendel
O: Ryszard Bąkowski
B: SK Nowielice
K014481 616009640052809
54.

20

HENA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada F: Asyż
M: Harfa
O: Karpiuk Łukasz
B: Karpiuk Łukasz
brak
55.

82

HENRY DRP DEU 1995 Wałach siwa/kuc: F: Hasko
M: Susi
O: Klaudia Sykuła
B: Nieznany/Niemcy
Brak
56.

100

HERA F:
M:
O:
B:
57.

94

IDOL SP POL 2009 Wałach siwa F: Poligon
M: Ina
O: Tomasz Streich
B: Tomasz Streich
brak
58.

71

JAZZMAN WLKP POL 2009 Wałach siwa F: NN
M: Jarema
O: Magdalena Ferszka
B: Cap Artur
brak
59.

66

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
O: Zbigniew Szrejder
B: Katarzyna Kinstler-Korban
K010873 POL009670056106
60.

30

JOKER SP POL 2008 Wałach kara F: Żupan
M: Juta
O: Emilia Grabiec
B: Gierczak Marek
K019657 POL009610053508
61.

46

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon
M: Jazira
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
62.

31

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 cm F: Solaris/Stalypso/Stakkato
M: Kora/Ambasador/Piołun
O: Milena Lisińska
B: Milena Lisińska
brak
63.

11

KAPRIOLA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada F: POLL
M: KONTRA MAKKer
O: DOROTA ZIELIŃSKA
B: KRZYSZTOF LESZCZYŃSKI
BRAK
64.

91

KARINO Koń Uszlachetniony POL 2008 Wałach kasztanowata/170cm F: Leklon
M: Dalila
O: Ewa Wawrzon
B: Jan Jasiński
brak POL 999520133708
65.

78

KASJER Małopolska POL 2006 Wałach siwa F: Paszkwil
M: Kasa
O: Sandra Skwarczyńska
B: Laskowski Przemysław
brak
66.

57

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: -
M: -
O: Marta Klonowska - Brzeska
B: -
-
67.

29

KOBER Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 F: Widam
M: Kobylencja
O: Kamilla Sarnowska
B: Śliwiński Robert
K018945 616007610210710
68.

95

LAJERO KG SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Cajero / Caretino / Caletto II
M: Larysa K / Graf Top / Graf Grannus
O: Julia Brand
B: Grzegorz Komin
K015386 POL009610254206
69.

6

LARIANT Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada/167 F: Lwówek
M: Lawa
O: Dorota Lewandowska
B: Ogonowski Kazimierz
K015197
70.

1

LARIANT Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada/167 F: Lwówek
M: Lawa
O: Lewandowska Dorota
B: Ogonowski Kazimierz
K015197
71.

10

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I
M: Lufthansa
O: Katarzyna Kubiak
B: .
K024127 418181004805
72.

67

LET'S MAKE MONEY Oldenburska POL 2007 Klacz gniada F: Ludwigs As
M: Annabella/Aircraft
O: Zbigniew Szrejder
B: Ralf Peters
K022727
73.

80

LIPTON WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/174 F: Heleris/
M: Legumina/
O: Dariusz Górski
B: SK LIski
brak
74.

102

LUCEK F:
M:
O:
B:
75.

111

LUGANO . POL 2011 Wałach kasztanowata F: .
M: .
O: Marcin Matelski
B: .
Brak
76.

12

LUKIS Wielkopolska POL 1995 Wałach kasztanowata F: AMBASADOR
M: LEWICA
O: DOROTA ZIELIŃSKA
B: BRAK
BRAK
77.

26

MARKIZA II SP POL 2010 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
O: Emilian Perlikowski
B: Ireneusz Kmieć
K019108
78.

40

MAYBE ME Wielkopolska POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Mariot
M: Moja Księżniczka
O: Magdalena Kaczmarek-Duroł
B: Beata Kowalska
brak 616 007 52 01144 10
79.

32

MONCERTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/166 F: Concert
M: Morena 1
O: Fojucik Jacek
B: Olszewski Jan
brak POL009520023608
80.

83

NARNIA Koń Mały POL 2010 Klacz gniada/mk:153 F: For Leo
M: Naliba
O: Krzysztof Kulpa
B: Leon Gawroński
K019332 616013520062710
81.

19

NERO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach gniada F: Asyż
M: Neska
O: Karpiuk Łukasz
B: Karpiuk Łukasz
brak
82.

108

NEVILLE S SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Leoville
M: Nestia S
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
Brak
83.

97

OLIVER LAKE SP POL 2008 Wałach kara F: Baskir
M: Odrina
O: M.Wasik-Laskowska
B: P.Michalewski
brak
84.

73

ORESTES SP POL 2005 Wałach kara F: LEONARDO DA VINCI
M: OSEINA
O: Janusz Ottke
B: Stadnina Koni Nowa Wioska
brak
85.

50

OSMOZA WLKP POL 1998 Klacz kasztanowata F: Murat
M: Ola
O: Małgorzata Zbytniewska
B: Barbara Pomorska
POL 007 61 11341 98
86.

56

PARYS Wielkopolska POL 2012 Wałach siwa/170 F: Maczo
M: Pasja
O: Magdalena Lisik
B: Marcin Grzeszczyk
brak
87.

3

POKER Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach kasztanowata/173 F: //
M: //
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
88.

24

PRETTY WOMAN OLD POL 2004 Klacz gniada F: Pik Noir
M: Sinatra Gold
O: Agnieszka Kłopotek
B: Niemcy
Brak
89.

13

QUIDAM'S NOBLESSE Westfalska GER 2004 Klacz kasztanowata F: Quidam's Rubin
M: Faveur's Fee V
O: Rafał Jerzy
B: Dreier Deborah
brak
90.

60

RABIOSA SP POL 2011 Klacz siwa F: Otill/
M: Ready To Win/
O: Wiesław Ruskowski
B: Wiesław Ruskowski
K023588
91.

64

RABKA WLKP POL 2006 Klacz gniada/176 F: Lascadell
M: RÓŻDŻKA
O: Renata Kotkiewicz
B: SK Dobrzyniewo
K020314 007610175006
92.

61

READY FOR PLEASURE PKSP POL 2012 Klacz siwa F: Ever For Pleasure
M: Ready to Win
O: Mateusz Ruskowski
B: Wiesław Ruskowski
Brak
93.

77

RIVA LOONA Holsteiner GER 2001 Klacz gniada F: CLAUDIO'S SON
M: MIRA I
O: AGROSAD KONIE SPORTOWE
B: PETERSEN CLAUS
K023925
94.

72

ROSARIO Szlachetna Półkrew POL 2003 Wałach ciemnogniada/175 cm F: Szron
M: Rachela
O: Andrzej Kurdyn
B: Halina Krais
brak 009 54 00824 03
95.

55

ROSSELVI SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Romantyka / Regent
O: Joanna Tobiszewska
B: Grzegorz Orliński
K017673
96.

36

RUBENS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/mk:154 F: Boeckman's Looping
M: Rodezja
O: Aleksandra Kwiatkowska
B: Jowik-Kurzeja Beata
brak
97.

70

SABAT Wielkopolska POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Pistolet
M: Szabla
O: Tomasz Wojenkowski
B: Szturmowicz Mirosław
29592/17
98.

41

SOLO Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo
M: Samba
O: M. Słabowska
B: /
K023015 616007610188513
99.

14

SONATA II N SP POL 2010 Klacz gniada F: Landor
M: Sanmarina
O: Wojciech Nowak
B: Wojciech Nowak
brak 616 009 52 00200 10 brak
100.

59

STAKOPEIA HAN POL 2008 Klacz kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Cassiopeia / Calypso II
O: Patrycja Gończewska
B: Günter
K013991 DE431312303008
101.

8

SZRON Wielkopolska POL 1996 Wałach gniada F: Rewizor
M: Szalaka
O: Marcjanna Wiśniewska
B: Adam Kraczkowski
Brak
102.

42

TOMICOR SP POL 2008 Wałach gniada F: Cordial/ Colorado
M: Tomira/ Romualdo
O: Anna Nowak
B: SK Nowa Wioska
K018437
103.

99

TWISTER Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Machandel
M: Tara
O: Aleksandra Ring
B: Andrzej Nowakowski
Brak POL007520018605
104.

79

WARKA SP POL 2012 Klacz siwa/mk:158 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Zuzanna Pawlak
B: Jerzy Gwiżdż
brak
105.

52

WARNA Szlachetna Połkrew POL 1999 Klacz kara/mk: F: Al Pari
M: Wisna
O: Ryszard Bąkowski
B: Ryszard Bąkowski
brak
106.

37

WIKI Wielkopolska POL 2011 Klacz srokata/165 F: Vittorio
M: Wolta
O: Marek Spionek
B: Marek Spionek
brak
107.

89

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
K019512 616007520002911
108.

54

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
109.

27

ZWINNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Sapiecha
M: Zadyma / Marino
O: Emilian Perlikowski
B: Polska
K012093
Rider Club
Competition
Prize
Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
800
30
SUM:
830.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
300
SUM:
300.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
400
500
SUM:
900.00
Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
600
SUM:
600.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Maja
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
ZWINNA (27)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2
2017-09-03
14
Barzyk-Żywna Marta
Sekcja Jeździecka Turzyn
BEJRA (69)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
15
2017-09-03
14
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
DRAHMA (48)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
8
2017-09-03
21
Bonieckia Wiktoria
bez przynależności klubowej
IDOL (94)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
1
2017-09-03
27
2017-09-03
Boryna Maja
KJ oxer Inowrocław
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2017-09-02
2017-09-02
Bułka Marcelina
St. Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
1
2017-09-03
13
Byczkowska Dominika
Toruński Klub Jazdy Konnej
GARDEJA (92)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
1
2017-09-03
30
Cyza Dominika
brak
WIKI (37)
2017-09-02
2017-09-02
Duroł Zuzanna
Stajnia Jarużun
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
1
2017-09-03
29
Fajfrowska Urszula
niezrzeszony
KARINO (91)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
Falkowski Robert
Kujawsko-Pomorski KJ
GALAKTYKA (101)
2017-09-03
27
2017-09-03
2017-09-03
22
2017-09-03
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (88)
2017-09-03
12
2017-09-03
1
2017-09-03
Ferszka Wiktoria
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
JAZZMAN (71)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
1
2017-09-03
1
Florczak Gordiana
Bpk
BOCHEMA (81)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
18
2017-09-03
12
HENRY (82)
2017-09-03
1
Fojucik Dominika
bpk
2017-09-03
1
2017-09-03
1
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
Frandzelska Wiktoria
KJW
POKER (3)
2017-09-03
2
2017-09-03
17
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
5
2017-09-03
12
Gdaniec Mirosława
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
6
2017-09-03
18
Górski Dariusz
Stowarzyszenie KJ Leśna Podkowa Rychlik
WARKA (79)
2017-09-03
2017-09-03
LIPTON (80)
2017-09-03
2017-09-03
Gorzynska Julia
brak
LUKIS (12)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
1
2017-09-03
1
Grabiec Emilia
KJ Młyńska Struga
JOKER (30)
2017-09-03
1
2017-09-03
9
Grzybowski Jan
KJ Jarużyn
2017-09-02
2017-09-03
1
2017-09-03
1
2017-09-03
6
Jakielska Marta
bpk
2017-09-03
1
2017-09-03
26
2017-09-03
Juhnke Julia
KJ Stajnia Jarużyn
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
Kacicki Wojciech
LUCEK (102)
2017-09-03
1
2017-09-03
1
Kasprzyk Julia
Klub jazdy konnej joker Dzialowo
ARIA (15)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
11
2017-09-03
2017-09-03
Komorek Aleksander
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
RUBENS (36)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
Konopińska Eliza
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
CELESTA (49)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
RABKA (64)
2017-09-02
2017-09-02
Kowalczyk Amelia
Stajnia Gliszcz
OSMOZA (50)
2017-09-03
1
2017-09-03
25
Kowalewska Izabela
Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa
WARNA (52)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
5
Kowalik Agata
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
1
2017-09-03
32
2017-09-03
Kozar Olga
BPK
HERA (100)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
1
2017-09-03
28
Kozłowska Kinga
Toruński KJK
ALABAMA (90)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
13
2017-09-03
Król Anna
KJ Profil
HELTON (45)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
7
2017-09-03
5
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
LASKANA (10)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
11
2017-09-03
4
2017-09-03
Kulpa Krzysztof
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NARNIA (83)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
19
2017-09-03
19
BELLO M (84)
2017-09-02
2017-09-02
Lewandowska Kinga
KJ Stajnia Jarużyn
2017-09-02
2017-09-03
25
2017-09-03
Lisik Magdalena
KJ Gliszcz
PARYS (56)
2017-09-03
1
2017-09-03
25
Lisińska Milena
JKS Rywal Grudziądz
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
4
2017-09-03
Łapka Zofia
Bpk
HENRY (82)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
1
2017-09-03
Matelski Marcin
KJ Dilmar
CORDESSO (109)
2017-09-03
2017-09-03
9
LUGANO (111)
2017-09-03
18
2017-09-03
8
2017-09-03
6
2017-09-03
8
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
()
2017-09-03
1
800
2017-09-03
1
30
Nalazek Tomasz
brak
BILBAO (53)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
31
2017-09-03
1
2017-09-03
Nowak Anna
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
TOMICOR (42)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
5
2017-09-03
16
JAZZMAN (71)
2017-09-02
2017-09-03
33
Olizarowicz Ewa
JKS Rywal
FINEZJA (33)
2017-09-02
2017-09-02
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
5
2017-09-03
3
300
Ostrowska Marta
Folwark Konny Kurdynówka
ROSARIO (72)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
14
2017-09-03
Ottke Karolina
TKJK
ORESTES (73)
2017-09-03
2017-09-03
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (2)
2017-09-02
2017-09-02
Perlikowski Rafał
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
4
2017-09-03
7
2017-09-02
2017-09-02
Pozdniakov Andrii
KJ DILMAR
CHELSEA (74)
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-02
2017-09-02
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
23
2017-09-03
13
2017-09-03
Rudasz Włodzimierz
Nadwiślanin Kwidzyn
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
24
2017-09-03
Rudyk Bożena
brak
DIUNA (44)
2017-09-03
1
2017-09-03
Ruskowski Mateusz
LKS Nadwiślanin Kwidzyń
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
20
2017-09-03
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
10
2017-09-03
6
RABIOSA (60)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
3
2017-09-03
11
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
10
Sarnowska Julia
LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
KOBER (29)
2017-09-02
2017-09-02
Sienkiewicz Natalia
Toruński Klub Jazdy Konnej
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
3
2017-09-03
Sieraczkiewicz Mateusz
JKSR Michelin
FURORA (87)
2017-09-02
2017-09-02
Skwarczyńska Weronika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
KASJER (78)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
Sledź Estera
brak
BOHUN (43)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (41)
2017-09-03
9
2017-09-03
4
Słodki Tymoteusz
bpk
CORSO (103)
2017-09-03
1
2017-09-03
1
Świdrak Karolina
brak
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
15
2017-09-03
9
2017-09-03
Szostek Aleksandra
bpk
CRONOS (85)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
7
2017-09-03
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
1
2017-09-03
2017-09-03
2
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2
400
2017-09-03
2
500
2017-09-03
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
13
2017-09-03
4
2017-09-03
ERRATA (68)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
22
2017-09-03
10
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia Pod Wierzbą
JUKA J (46)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
2017-09-03
14
Tarnowska Nicole
Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeźdźiecki
2017-09-02
2017-09-03
20
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
28
2017-09-03
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
ZORBA (54)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
17
2017-09-03
23
Tracewicz Karolina
KJ Skok Agrofood
BRADOR (86)
2017-09-02
2017-09-02
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CRONOS (85)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
15
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
7
2017-09-03
20
Vulsteke Matthias
Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
NERO (19)
2017-09-03
12
2017-09-03
16
HENA (20)
2017-09-03
10
2017-09-03
6
Wasik-Laskowska Monika
bpk
2017-09-03
19
2017-09-03
3
Werwiński Mateusz
BAJKA (104)
2017-09-03
1
2017-09-03
12
2017-09-03
Winiarska Samanta
BONA (105)
2017-09-03
1
2017-09-03
1
Wisłocka Katarzyna
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
COMMA M (28)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
7
2017-09-03
11
2017-09-03
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
Wójcik-Matelska Renata
KJ Dilmar
DIVA (107)
2017-09-03
2017-09-03
2017-09-03
NEVILLE S (108)
2017-09-03
2017-09-03
Wojenkowska Patrycja
niezrzeszona
SABAT (70)
2017-09-03
1
2017-09-03
1
2017-09-03
1
Wojewoda Katarzyna
-
DEBIUT (62)
2017-09-03
2017-09-03
17
2017-09-03
Wróblewska Oliwia
Stajnia Gliszcz
SZRON (8)
2017-09-03
1
2017-09-03
16
2017-09-03
Zakurzewska Zuzanna
KJ Stajnia Jarużyn
DORINA (106)
2017-09-03
1
2017-09-03
1
Zbytniewska Maja
MUKS Bielice
2017-09-03
10
2017-09-03
16
Zielińska Agata
Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2017-09-02
2017-09-02
Zieliński Daniel
KJ Stajnia Jarużyn
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
1
600
2017-09-03
2017-09-03
Zieliński Daniel
KJ Stajnia Jarużyn
TWISTER (99)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
3
200
2017-09-03
9
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
15
2017-09-03
11
BENTLEY (18)
2017-09-03
2017-09-03
21
2017-09-03
Zywert Hanna
-
2017-09-03
8
2017-09-03
8
2017-09-03

Number of Riders: 91

Number of Horses: 109

The sum of prizes: 2 830.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl