Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach przez przeszkody
MISTRZOSTWA POLSKI PÓŁNOCNEJ AMAZONEK 2021
KWIDZYN, 29-30.05.2021r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
100 ACCEPTED 2021-05-29 21:18:20
2021-05-29 21:18:20
Jacek Zagor ELENA STAR Z
  • 1x 21/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
99 ACCEPTED 2021-05-29 21:16:13
2021-05-29 21:16:13
Jacek Zagor LORENZO
  • 2x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
98 ACCEPTED 2021-05-29 20:30:10
2021-05-29 20:30:10
Pola Tonina Joppek HARLEY PJT
  • 1x 21/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
97 ACCEPTED 2021-05-29 20:29:13
2021-05-29 20:29:13
Włodzimierz Rudasz HARLEY PJT
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
96 ACCEPTED 2021-05-29 20:10:38
2021-05-29 20:10:38
Wojciech Drański TIBA
  • 2x 16/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
95 ACCEPTED 2021-05-29 18:39:50
2021-05-29 18:39:50
Alicja Olszewska HIT
  • 1x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
94 ACCEPTED 2021-05-29 19:23:52
2021-05-29 18:05:25
Beniamin Tomaszewski ROCK STAR
  • 2x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
93 ACCEPTED 2021-05-29 18:04:21
2021-05-29 18:04:21
Zofia Specjalska RUSŁAN
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
  • 1x 21/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
92 ACCEPTED 2021-05-29 17:54:10
2021-05-29 17:54:10
Maria Syrowska RAINBOW DASH M
  • 2x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
91 ACCEPTED 2021-05-29 15:23:37
2021-05-29 15:23:37
Marta Lautenbach SEKUNDO J
  • 2x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
  • 1x 21/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
90 ACCEPTED 2021-05-29 19:31:20
2021-05-27 17:39:47
Monika Święcka HIT ME ZAGORKA
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
  • 2x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
89 ACCEPTED 2021-05-26 21:17:00
2021-05-26 21:04:14
Beniamin Tomaszewski ORABELLA
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
88 ACCEPTED 2021-05-26 21:16:56
2021-05-26 21:03:43
Beniamin Tomaszewski KOMFORT J
  • 2x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
87 ACCEPTED 2021-05-26 21:16:51
2021-05-26 21:03:13
Beniamin Tomaszewski KING KONG CARLOS
  • 1x 12b/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 13b/N/zwykły (art. 238.2.1 )
86 ACCEPTED 2021-05-26 21:16:47
2021-05-26 21:02:37
Beniamin Tomaszewski CHILI PEPPER Z
  • 2x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
85 ACCEPTED 2021-05-26 14:48:56
2021-05-26 14:47:42
Roksana Wojtasik GOLDARETTE
  • 2x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
  • 1x 21/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
84 ACCEPTED 2021-05-26 09:30:57
2021-05-25 22:12:07
Oliwia Gadomska PASCAL
  • 2x 16/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
83 ACCEPTED 2021-05-26 09:30:52
2021-05-25 22:00:10
Zuzanna Okroy WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 16/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
82 ACCEPTED 2021-05-26 09:30:48
2021-05-25 21:59:44
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
81 ACCEPTED 2021-05-25 14:56:46
2021-05-25 14:21:27
Natalia Zielińska KING
  • 2x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 2x 16/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
80 ACCEPTED 2021-05-29 20:35:01
2021-05-25 14:13:47
Matylda Wróblewska KARINO
  • 1x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 2x 16/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
79 ACCEPTED 2021-05-25 14:14:37
2021-05-25 14:13:02
Matylda Wróblewska ETMAN
  • 2x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
78 ACCEPTED 2021-05-25 14:56:56
2021-05-25 14:10:24
Wojciech Drański LEONIE
  • 2x 16/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
77 ACCEPTED 2021-05-25 14:56:52
2021-05-25 14:09:58
Wojciech Drański ARWENA
  • 2x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
76 ACCEPTED 2021-05-25 14:12:25
2021-05-25 14:09:02
Wiktoria Piotrowska HAGRIDA
  • 2x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 2x 16/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
75 ACCEPTED 2021-05-25 14:12:23
2021-05-25 14:08:35
Daria Grycman PRINCESSA
  • 2x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 2x 16/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
74 ACCEPTED 2021-05-25 14:12:20
2021-05-25 14:08:07
Patrycja Najdowska GRANDA
  • 2x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 2x 16/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
73 ACCEPTED 2021-05-26 14:50:32
2021-05-25 14:05:52
Maja Chelińska ETMAN
  • 2x 16/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
72 ACCEPTED 2021-05-25 14:12:15
2021-05-25 14:05:23
Maja Chelińska KARINO
  • 2x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
71 ACCEPTED 2021-05-25 14:12:12
2021-05-25 12:34:30
Aleksandra Babiarz VIVARO
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
  • 1x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
70 ACCEPTED 2021-05-25 14:12:09
2021-05-25 12:34:09
Aleksandra Babiarz IKE
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
  • 1x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
69 ACCEPTED 2021-05-26 13:52:02
2021-05-25 12:25:55
Daniel Zielinski QUIDAMS NOBLESSE
  • 1x 12b/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 13b/N/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 21/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
  • 1x 23/N/zwykły ( art. 238.2.1 )
68 ACCEPTED 2021-05-25 14:12:06
2021-05-25 11:29:48
Julia Łukaszewska ARWENA
  • 2x 16/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
67 ACCEPTED 2021-05-25 14:12:03
2021-05-25 11:22:37
Julia Łukaszewska LEONIE
  • 2x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
66 ACCEPTED 2021-05-29 20:12:09
2021-05-25 11:19:44
Karolia Stasiak TIBA
  • 2x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
65 ACCEPTED 2021-05-25 14:11:57
2021-05-25 11:07:36
Amelia Nabożna BARBIE
  • 2x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 2x 16/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
64 ACCEPTED 2021-05-25 14:11:54
2021-05-25 11:00:30
Julia Sarnowska GOLD RUSH
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
  • 1x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
63 ACCEPTED 2021-05-25 10:56:27
2021-05-25 10:43:22
Amelia Nabożna YOUNG RALPH
  • 2x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 2x 16/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
62 ACCEPTED 2021-05-25 14:12:50
2021-05-25 00:07:28
Michał Kowalski CALICO 8
  • 1x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
61 ACCEPTED 2021-05-25 14:13:01
2021-05-25 00:06:54
Michał Kowalski ALCORA
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
  • 1x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
60 ACCEPTED 2021-05-24 22:53:07
2021-05-24 20:43:53
Anna Nowak-Zająkała TOMICOR
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
  • 1x 21/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
59 ACCEPTED 2021-05-24 16:01:13
2021-05-24 15:52:25
Marcin Olszewski KINGSMAN
  • 1x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
58 ACCEPTED 2021-05-29 20:27:55
2021-05-24 12:02:14
Maja Ćwik SPARTAKUS
  • 2x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 2x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
57 ACCEPTED 2021-05-24 10:35:22
2021-05-24 09:42:52
Judyta Szeremeta LANCIANO
  • 1x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
56 ACCEPTED 2021-05-24 10:35:18
2021-05-23 22:46:54
Emilia Moroz ASSERTIVE
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
  • 1x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
55 ACCEPTED 2021-05-24 10:35:12
2021-05-23 19:41:51
Anna Hadrysiak LABRIA
  • 2x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
54 ACCEPTED 2021-05-24 10:34:58
2021-05-23 17:30:26
Kinga Weiss EKSPLOZJA
  • 1x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
53 ACCEPTED 2021-05-24 10:34:54
2021-05-23 17:30:04
Natalia Radgowska WEKTOR
  • 1x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
  • 2x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
52 ACCEPTED 2021-05-24 10:34:49
2021-05-23 17:29:42
Aniela Kożuch PRETTY SCHILLA
  • 1x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
  • 2x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
51 ACCEPTED 2021-05-24 10:34:44
2021-05-23 17:28:26
Marta Moskal DRAKA
  • 1x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
  • 2x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
50 ACCEPTED 2021-05-27 13:15:01
2021-05-23 14:11:37
Marta Józefowicz WHISPER
  • 2x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
49 ACCEPTED 2021-05-22 21:56:57
2021-05-22 21:14:45
Natalia Witkowska WHISKY
  • 1x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
48 ACCEPTED 2021-05-29 20:08:04
2021-05-22 21:13:22
Katarzyna Moede SAR
  • 1x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 1x 16/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
47 ACCEPTED 2021-05-22 21:56:29
2021-05-22 21:13:00
Amelia Krzyżanowska SAR
  • 1x 16/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
46 ACCEPTED 2021-05-22 21:55:31
2021-05-22 21:12:38
Julia Pozorska SAR
  • 1x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
45 ACCEPTED 2021-05-22 21:56:01
2021-05-22 21:12:14
Natalia Jeleniewska SAR
  • 1x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
44 ACCEPTED 2021-05-22 21:54:44
2021-05-22 20:39:44
Nadia Kaiser ELGON
  • 2x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 2x 16/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
43 ACCEPTED 2021-05-22 21:54:41
2021-05-22 20:39:06
Nadia Kaiser ETNA
  • 2x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 2x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
42 ACCEPTED 2021-05-24 16:00:56
2021-05-22 06:40:53
Marcin Olszewski HAPPY BOY
  • 1x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 12b/P/zwykły (art. 238.2.1 )
41 ACCEPTED 2021-05-22 11:08:02
2021-05-21 20:28:42
Maja Grudzińska KATIE
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
40 ACCEPTED 2021-05-22 11:07:43
2021-05-21 20:15:16
Karolina Madej TORNADO
  • 2x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
39 ACCEPTED 2021-05-24 10:34:25
2021-05-21 17:17:08
Dominika Szablewska IBIZA
  • 1x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 12b/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
  • 1x 21/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
38 ACCEPTED 2021-05-20 12:52:27
2021-05-20 07:45:19
Adrianna Marceniuk BRZYTWA
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
  • 1x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
37 ACCEPTED 2021-05-28 09:32:41
2021-05-20 06:37:10
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 12b/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 2x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
  • 1x 21/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
36 ACCEPTED 2021-05-19 22:27:14
2021-05-19 21:53:20
Martyna Pawłowicz TAJFUN
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
35 ACCEPTED 2021-05-28 09:33:00
2021-05-19 21:52:27
Julia Pawłowicz LUPINUS
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
34 ACCEPTED 2021-05-19 22:26:55
2021-05-19 21:32:20
Marcin Olszewski HISPANUS
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
  • 2x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 2x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
33 ACCEPTED 2021-05-29 19:59:44
2021-05-19 20:59:49
Tomasz Pastwa WIKLIN
  • 1x 12b/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
32 ACCEPTED 2021-05-19 22:26:47
2021-05-19 20:59:20
Tomasz Pastwa NEGRA CONNORA AZ
  • 2x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 2x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
31 ACCEPTED 2021-05-25 14:11:48
2021-05-19 20:22:41
Kacper Szatkowski PASJA
  • 2x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
  • 1x 21/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
30 ACCEPTED 2021-05-19 22:26:36
2021-05-19 17:12:06
Sylwia Babińska FIORANO
  • 1x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
  • 1x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
29 ACCEPTED 2021-05-19 22:26:32
2021-05-19 17:11:29
Sylwia Babińska TOSSUP
  • 1x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
  • 1x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
28 ACCEPTED 2021-05-29 20:12:19
2021-05-19 13:53:04
Włodzimierz Rudasz FOR FUTURE PJT
  • 1x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 12b/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
  • 1x 21/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
27 ACCEPTED 2021-05-24 22:04:44
2021-05-19 11:37:32
Justyna Staszak MISSUNI
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
  • 2x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
26 ACCEPTED 2021-05-19 11:27:47
2021-05-19 11:21:08
Wiktoria Ferszka TESSA
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
25 ACCEPTED 2021-05-19 11:27:43
2021-05-19 11:20:44
Alicja Krysińska CALISTO S
  • 2x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
24 ACCEPTED 2021-05-19 11:27:40
2021-05-19 11:20:09
Natalia Schmidt TESSA
  • 1x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
23 ACCEPTED 2021-05-19 11:27:36
2021-05-19 11:14:40
Amelia Depta IVAR VDL
  • 1x 23/N/zwykły ( art. 238.2.1 )
22 ACCEPTED 2021-05-19 11:27:32
2021-05-19 10:58:06
Tomasz Dobek DIANA
  • 2x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
21 ACCEPTED 2021-05-19 10:21:49
2021-05-19 09:45:02
Antonina Blandzi DRATIGA
  • 1x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
20 ACCEPTED 2021-05-29 20:06:05
2021-05-18 22:50:35
Emilia Wieczorek VALESKA
  • 2x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
  • 1x 21/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
19 ACCEPTED 2021-05-19 10:21:39
2021-05-18 22:43:45
Barbara Jaszek BELLA CATANA
  • 1x 12b/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 13b/N/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 21/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
  • 1x 23/N/zwykły ( art. 238.2.1 )
18 ACCEPTED 2021-05-19 10:21:36
2021-05-18 22:05:16
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 12b/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 21/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
  • 1x 23/N/zwykły ( art. 238.2.1 )
17 ACCEPTED 2021-05-29 18:07:52
2021-05-18 21:47:33
Zofia Lewandowska PASCAL S
  • 1x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
  • 1x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
16 ACCEPTED 2021-05-18 21:44:02
2021-05-18 20:50:43
Grażyna Suchecka HEWELIUSZ
  • 2x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
15 ACCEPTED 2021-05-18 17:17:08
2021-05-18 13:23:25
Marta Gapska WHY NOT
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
  • 1x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
14 ACCEPTED 2021-05-18 17:17:03
2021-05-18 11:15:20
Kinga Kyrcz DON
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
  • 1x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 2x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
13 ACCEPTED 2021-05-18 10:34:37
2021-05-18 09:17:21
Zofia Grzywińska EMI
  • 1x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 12b/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
  • 1x 21/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
12 ACCEPTED 2021-05-18 10:34:33
2021-05-18 08:21:09
Malwina Filbrandt TINKY WINKY
  • 2x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 2x 16/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
11 ACCEPTED 2021-05-17 21:14:04
2021-05-17 21:04:53
Marcin Olszewski VHS CASCATO DU ROUET
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
10 ACCEPTED 2021-05-27 17:35:50
2021-05-14 09:04:10
Jacek Zagor D-DAY TIJI Z
  • 1x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 12b/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 21/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
9 ACCEPTED 2021-05-29 18:03:57
2021-05-13 13:47:20
Zuzanna Ciecholewska LORD CASTLE
  • 2x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 2x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
8 ACCEPTED 2021-05-18 21:42:36
2021-05-13 13:44:22
Zuzanna Ciecholewska ROCK STAR
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
  • 2x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
7 ACCEPTED 2021-05-13 13:11:45
2021-05-13 11:18:25
Aleksandra Fiwek COCODRILLO
  • 1x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 12b/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
  • 1x 21/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
6 ACCEPTED 2021-05-13 13:11:40
2021-05-13 09:32:22
Julia Babiej JUST DO IT
  • 2x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
5 ACCEPTED 2021-05-11 11:37:58
2021-05-11 00:02:22
Zuzanna Rogińska NICKY BOY
  • 1x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 12b/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
  • 1x 21/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
4 ACCEPTED 2021-05-10 22:37:57
2021-05-10 22:08:43
Matthias Vulsteke CHALONO DMEERS Z
  • 1x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
  • 1x 16/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 1x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
3 ACCEPTED 2021-05-10 22:37:50
2021-05-10 22:07:52
Matthias Vulsteke CHELLO Z
  • 1x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 12b/P/zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 20/L/zwykły ( art. 238.2.1 ) **
  • 1x 21/P/zwykły ( art. 238.2.1 )
2 ACCEPTED 2021-05-13 13:11:33
2021-05-10 12:11:35
Zuzanna Golicka BRATISLAVIA
  • 2x 11/L/zwykły (art. 238.2.1 )
1 ACCEPTED 2021-05-24 13:12:14
2021-05-09 17:44:17
Patrycja Skrzypek LUBOMIR
  • 1x 8/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski *
  • 1x 16/Mini LL/dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 1x 19/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski*
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O053777
2. Babiarz Ewa LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2005 (J.)
O056367
3. Babiej Julia BPK
2005 (J.)
O038981
4. Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O008577
5. Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (MJ.)
O043736
6. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (J.)
O045760
7. Bińczak Aleksandra brak
2003 (MJ.)
brak
8. Blandzi Antonina Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O060990
9. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
10. Buczynska Aleksandra VitaSport Brachlewo
2003 (MJ.)
O041217
11. Chelińska Maja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2005 (J.)
brak
12. Ciecholewska Zofia KJ Classic Solec Kujawski
2004 (J.)
O040245
13. Ciecholewska Zuzanna St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O011247
14. Ćwik Maja Klub Jeździecki Młyńska Struga
2007 (JM.)
O064085
15. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O051559
16. Dobek Tomasz Brak
S
Brak
17. Drański Wojciech Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2006 (J.)
brak
18. Drzycimska Iga Kj Młyńska Struga
2009 (JM.)
O051802
19. Ferszka Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2002 (MJ.)
O041292
20. Filbrandt Malwina bpk
2005 (J.)
brak
21. Fiwek Aleksandra Wojewódzki KJ Lublin SJ Zawieprzyce
S
O012194
22. Gabriel Lena LKS Nadwiślanin
2007 (JM.)
O046541
23. Gadomska Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
0044333
24. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O025871
25. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O025765
26. Grudzińska Maja Brak
2005 (J.)
O063331
27. Grycman Daria Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
brak
28. Grzywińska Zofia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2004 (J.)
O038681
29. Hadrysiak Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009842
30. Jaszek Barbara Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2003 (MJ.)
O044329
31. Jeleniewska Natalia JKS Rywal
2006 (J.)
O057287
32. Joppek Marcin Sopocki KJ
S
O031799
33. Joppek Pola Tonina Sopocki KJ
2006 (J.)
O058951
34. Józefowicz Marta Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
O012571
35. Kaiser Nadia Pomorska Liga Jeździecka
2009 (JM.)
O062993
36. Kaproń Irmina Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O031213
37. Kosior Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2006 (J.)
brak
38. Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
39. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (MJ.)
O034079
40. Kowalski Michał Klub Jeździecki Turze
S
O020412
41. Kożuch Aniela Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2002 (MJ.)
Brak
42. Krysińska Alicja Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2006 (J.)
brak
43. Krzyżanowska Amelia JKS Rywal
2007 (JM.)
O063934
44. Kucięba Sandra JKS Rywal
2008 (JM.)
O057283
45. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (J.)
O050827
46. Kyrcz Kinga Pomorska Liga Jeździecka
2006 (J.)
O054961
47. Laskowska Maria BPK (Szczecin)
2005 (J.)
O037282
48. Lautenbach Marta Klub Jeździecki Turze
2005 (J.)
O052595
49. Leszczyńska Lena Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2006 (J.)
brak
50. Lewandowska Zofia KJ Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061884
51. Łukaszewska Julia niezrzeszona
2006 (J.)
brak
52. Madej Karolina bpk
2004 (J.)
Brak
53. Marceniuk Adrianna Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (MJ.)
brak
54. Mioduszewska Julia Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2001 (MJ.)
O063938
55. Moczadło Maja KJ Stajnia Jarużyn
S
O023656
56. Moede Katarzyna JKS Rywal
2005 (J.)
O059358
57. Moroz Emilia Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
O042209
58. Moskal Marta Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
S
Brak
59. Nabożna Amelia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2007 (JM.)
brak
60. Najdowska Patrycja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2004 (J.)
brak
61. Nowak-Zająkała Anna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
O012289
62. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (JM.)
O062196
63. Olszewska Alicja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O025506
64. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
65. Olszewski Marcin Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
0011251
66. Padalak Maria SKJ Sopot
2006 (J.)
O041037
67. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
68. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (JM.)
O048843
69. Pawłowicz Martyna SKJ Stajnia pod wierzbą
2003 (MJ.)
O062405
70. Pawłowska Adela Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
71. Piotrowska Wiktoria Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2004 (J.)
brak
72. Pozorska Julia JKS Rywal
2009 (JM.)
O062107
73. Radgowska Natalia Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2003 (MJ.)
O039327
74. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
S
O036305
75. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
76. Romanowska Wiktoria JKS Rywal
2004 (J.)
O046134
77. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (J.)
O044142
10231040
78. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
79. Rudasz Włodzimierz Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
O001688
80. Sadowska Jacqueline Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O052587
81. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (MJ.)
O031797
82. Schmidt Natalia Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
brak
83. Sikora Nina KJ Arpav
S
O038516
84. Skrzypek Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
S
O040179
85. Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
2003 (MJ.)
O051413
86. Stasiak Karolia LKS Nadwiślanin
2007 (JM.)
brak
87. Staszak Justyna Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
S
O022027
88. Suchecka Grażyna KJ Iskra Sztum
S
LZRWZJ/1572/21
89. Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
90. Święcka Monika LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O004390
91. Syrowska Maria Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2006 (J.)
O048296
92. Szablewska Dominika KS AZS UWM Olsztyn
2002 (MJ.)
O034005
93. Szatkowski Kacper Klub Jeździecki Polonez
2003 (MJ.)
O041256
94. Szeremeta Judyta Pomorska Liga Jeździecka
2004 (J.)
O044330
95. Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (MJ.)
O037496
96. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (MJ.)
O043738
97. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
98. Tomaszewski Beniamin Klub Jeździecki Leśna Podkowa
S
O003806
99. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (MJ.)
O039337
100. Weiss Kinga Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2001 (MJ.)
Brak
101. Wieczorek Emilia Pomorska Liga Jeździecka
2003 (MJ.)
O036309
102. Wierzchowska Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2005 (J.)
O053354
103. Witkowska Natalia JKS Rywal
S
O035164
104. Wojtasik Roksana Pomorska Liga Jeździecka
S
O059362
105. Wróblewska Matylda LKS Nadwiślanin
2008 (JM.)
brak
106. Wysokińska Agata Klub Jeździecki Turze
2007 (JM.)
O051600
107. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
108. Zdanowska Aurelia Pomorska Liga Jeździecka
2004 (J.)
O042652
109. Zduńczyk Sara KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O028652
110. Zielińska Natalia niezrzeszona
2005 (J.)
brak
111. Zielinski Daniel KJ Stajnia Jarużyn
S
O003375
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

228

ALCORA SP POL 2013 klacz gniada/169 F: Corvus Z
M: Alida
K026524 616009530056913
2.

231

ARWENA SP POL 2005 klacz gniada/170 F: Rytm
M: Arika
brak 009540050805
3.

277

ASSERTIVE TRAKEŃSKA POL 2015 wałach kasztanowata/178 F: Rakoczy
M: Al Arsa
K030969 POL 732 01 00806 15
4.

286

BARBIE TYP KUC POL 2012 klacz siwa/140 F: nn
M: nn
brak 616999520135012
5.

249

BELLA CATANA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz skarogniada/166 F: Carentan
M: Vroni R
K029448 DE421000230609
6.

17

BIG STAR O Z ZANGERSHEIDE POL 2012 wałach kara/163 F: BIG STAR JR
M: PAPILION/FEDOR
K025682 056015255665312
7.

256

BLOMMY BLUE PJT OLD POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Billy King / Baloubet Du Rouet
M: Chaccerta / Chacco-Blue
K026060 DE 418185028813
8.

201

BRATISLAVIA SP POL 2016 klacz gniada/163 F: Torado 2
M: Baja
K028980 6160096701
9.

55

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Baccarat
M: Niina PP
K022593 DE434340709312
10.

263

BRZYTWA SP POL 2007 Klacz kara/161 F: nn
M: nn
brak -
11.

248

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 DE441411499709
12.

229

CALICO 8 HOL POL 2003 ogier siwa/165 F: Cassini I
M: Caprice III
K031603 DE421000036103
13.

254

CALISTO S SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Calderon
M: Cortina
brak 616009520101615
14.

21

CARILO HOL GER 2012 wałach gniada/184 F: Crusander / Contender
M: Zemita / Corrado I
K022674 DE42000259512
15.

44

CELLESTIANO WESTF POL 2010 wałach siwa/175 F: Cellestial
M: Brenda III
K020611 DE441411491510
16.

35

CHALLENGE TRAKEŃSKA POL 2006 wałach gniada/165 F: Impuls
M: Chimera
K024759 732 01 00199 06
17.

235

CHALONO DMEERS Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach gniada/167 F: Chellsini Z
M: Urlando / Concorde
Brak Brak
18.

18

CHASPLEEN FLAMINGO Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach siwa/172 F: Cardento
M: Republica
K027999 25000115221006C
19.

234

CHELLO Z ZANGERSHEIDE BEL 2007 wałach siwa/170 F: Calvino Z / Calvin Z
M: Chella Chique Z / Chellano Z
K015285 Z531007
20.

37

CHERRY CORVUS D SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Corvus Z
M: Chocolett
K028499 616009530041914
21.

56

CHILLANDO BLUE Szlachetna Półkrew POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Rasch ex Rekrut / Ramirado
M: Carmen / Impuls
K026258 616009600241114
22.

296

CHILLI PEPPER Z ZANGESHEIDE POL 2017 klacz kara/164 F: Irish Whisky Z
M: Emporia
Brak 111111
23.

238

COCODRILLO SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Rammstein / Rheinsberg
M: Crazy Coco / Caprioland
K025436 616009580266113
24.

6

CORTINELLA SP POL 2008 klacz gniada/162 F: Aravel II
M: Callie Z
K020807 009610219208
25.

23

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K026820 616009520037415
26.

53

CRONOS HOLSZTYŃSKA GER 2009 wałach gniada/174 F: Contact Me / Carthago
M: Scandies Rose / Colman
K015241 DE421000361709
27.

50

CYNA TRAKEŃSKA POL 2007 klacz kasztanowata F: Machandel
M: Cypia
K014733 POL732010030707
28.

301

D-DAY DE TIJI Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach gniada/172 F: Don't Touch Tiji Hero
M: Air Jordania Z / Air Jordan Z
K029412 056015Z55841316
29.

207

D-DAY TIJI Z ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach gniada/170 F: Dont Touch Tiji Hero Z
M: Air Jordania Z
K029412 056015Z55841316
30.

28

DEBSONA TRAKEŃSKA POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Eposstein
M: Dżastina xx
Brak 616 033 01 0087 15
31.

252

DIANA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz gniada/170 F: NN
M: NN
Brak Tak
32.

243

DON SP POL 2011 wałach gniada/167 F: Dan
M: Dosia
K019185 616009600195711
33.

270

DRAKA ŚLĄSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Bastion
M: Deretta
Brak 616008670003813
34.

251

DRATIGA PRYMITYWNY POL 2014 klacz kara/kuc:kuc:ku F: Bahar Tiger
M: Draga
K030939 616098100079236
35.

47

DRIADA WKLP POL 2017 klacz gniada/168 F: CASTLE ROCK
M: DUMKA
K030667 616007610102017
36.

273

EKSPLOZJA ŚLĄSKA POL 2013 Klacz gniada/170 F: Bastion
M: Espanola
Brak 616008670003713
37.

210

ELENA STAR Z ZANG POL 2016 klacz siwa/170 F: Estar /
M: Balou Du Rouet /
brak
38.

266

ELGON WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/168 F: Rafael
M: Etna
brak 616007530282409
39.

51

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
K024733 616009610036313
40.

8

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
K022385
41.

242

EMI Czysta Krew Arabska POL 2007 Klacz siwa/mk:152 F: Wito
M: Eroika
K013874
42.

289

ETMAN MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/167 F: Eblis
M: Etna
006630030505 brak
43.

265

ETNA WIELKOPOLSKA POL 2003 klacz kasztanowata/172 F: Pupil
M: Epara
K008600 007 53 01711 03
44.

41

F-MATI AZ HOLSZTYNSKA POL 2014 klacz skarogniada/167 F: Connor
M: R-Mati
K029995 DE421000752614
45.

24

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
K024409 009520029707
46.

33

FEMME WV KWPN POL 2010 klacz siwa/168 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Oneve / Concorde
K018535 528003201010612
47.

258

FIORANO SP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Caliro
M: Fiona
K031965 PL616009530188416
48.

29

FOKUS SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Dżahil
M: Fauna
K023853
49.

255

FOR FUTURE PJT HOL GER 2014 wałach ciemnogniada/170 F: For Fashion / For Plesure
M: The Best /
K028619 DE421000046314
50.

15

GOLD RUSH WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/165 F: Correro
M: Gracje
K029135 616007610084016
51.

295

GOLDARETTE SP POL 2016 klacz gniada/160 F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Gipsy Level KG / Vandame
K029708 616009610212616
52.

290

GRANDA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/167 F: Domel
M: Grandilla
brak
53.

292

HAGRIDA SP POL 2010 Klacz gniada F: Grandis
M: Hatma
brak
54.

222

HAPPY BOY SP POL 13 wałach kara/165 F: Golden Boy /
M: Hekabe /
brak POL009600241206
55.

12

HARLEY PJT SP POL 2013 wałach kasztanowata/160 F: Santiego / Saint Cloud
M: Harfa / Alek
K028617 616009520045913
56.

246

HEWELIUSZ MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/165 F: Huzar
M: Heroina
K030814 616006580457812
57.

261

HISPANUS Niemiecki Koń Sportowy POL 2017 wałach gniada/163 F: Accuse
M: Historyjka
K031915 DE455557963117
58.

239

HIT Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach kasztanowata/175 F: Cantero
M: Hestia
Brak 616009530038715
59.

300

HIT ME ZAGORKA SP PL 2016 wałach c.gniada/166 F: Quvee Prestige
M: Homela
60.

304

HIT ME ZAGORKA SP POL 2016 wałach ciemnogniada/166 F: Quvee Prestige
M: Homela
61.

40

HOJANAS TRAK LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Huta / Heleris
K024646 030619
62.

221

IBIZA SP POL 2008 klacz gniada/158 F: Niels / Los Angeles
M: Isia / Duch Asty
K012959 616009520116908
63.

16

IKE Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 klacz siwa/kuc:146 F: Falk
M: Ijsselvliedt's Fabian
Brak 616013520089214
64.

36

IVAR VDL KWPN POL 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528210002858429
65.

262

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
K022951 616009600306110
66.

237

JUST DO IT ŚLĄSKA POL 25.05.2014 klacz gniada/160 F: Alen
M: Just to be
Brak 616098200122282
67.

52

KABESTAN SP POL 2005 wałach kasztanowata/170 F: Ostry Chef
M: Krywola
O063938 009510245605
68.

288

KARINO KUC POL nn wałach bułana/150 F: nn
M: nn
brak nn
69.

46

KATIE WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz skarogniada/167 F: Oliver
M: Kreza
11228 K010667
70.

293

KING Szlachetna Półkrew POL 2017 wałach gniada/170 F: Barner
M: Kama
brak 616009610124217
71.

297

KING KONG CARLOS KWPN NED 2015 wałach gniada/174 F: Etoulon VDL / VRH Toulon
M: Bokarla V / Indoctro
K029105 528003201502179
72.

280

KINGSMAN SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Winston
M: Księżna
Brak Brak
73.

54

KOBER WLKP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Widam / Guidam
M: Koblencja / Lascadell
K018945 616007610210710
74.

30

KOLUMBIA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/165 F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
75.

298

KOMFORT J SP POL 2017 wałach siwa/170 F: Castle Rock
M: Kanada
Brak 1111
76.

13

KOTILLA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
K030565 616007530068911
77.

34

LA PAZ SP POL 2005 wałach ciemnogniada/176 F: Palegro Westf
M: Lansada/Lancer III Holst
K012016 POL009510224605
78.

276

LABRIA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/162 F: Lissaro / Colox Cup
M: Liviera / Landor
K026892 616007520004015
79.

278

LANCIANO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 wałach ciemnogniada/165 F: Campari M
M: Lady Garden
K020940 POL 009540031803
80.

232

LEONIE MAŁY KOŃ POL 2011 Klacz gniada/145 F: nn
M: nn
brak brak
81.

218

LIKEUR PJT KWPN NED 2016 klacz ciemnogniada/170 F: AREZZO VDL
M: SIROCCO Z
00000000 528003201602993
82.

302

LIVANO KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/172 F: Falaise de Muze
M: Ulisha Bella
- 528003201606770
83.

206

LORD CASTLE SP POL 2017 ogier siwa/165 F: Castle Rock
M: Lady Catoki
Brak 616009520035217
84.

1

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Tupet
M: Lady Peggy
K028956 616013670068215
85.

303

LORD STAR F:
M:
86.

305

LORENZO KWPN POL 2016 wałach gniada/168 F: Grand Slam
M: Cin-Cin
brak 00000
87.

233

LUBOMIR WLKP POL 2008 wałach skarogniada/- F: Agar / Mangan
M: Liryka / Bergamo
K013948 POL007530240408
88.

42

LUPINUS SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Markies V/Guidam ex. Adagio IV
M: Landora/Landor S
K030528 616009600058815
89.

26

MARKUS SP POL 2014 wałach ciemnogniada/180 F: Almanzor L / Acord II
M: Miriam / Revel
K027309 616009600117714
90.

48

MARLANDO WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/167 F: Romualdo
M: Mara
brak 007520025705
91.

217

MISSUNI WIEKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/158 F: Czarczaf
M: Madmłazel
K031399 616007520050513
92.

259

NEGRA CONNORA AZ SP POL 2016 klacz kara/170 F: Connor
M: Nawa/Lord Hippo
K030750 616009600238116
93.

236

NICKY BOY SP POL 2011 wałach gniada/183 F: Johny Boy II
M: Nistria S
K019158 616009520030911
94.

20

OLIMP Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach siwa/170 F: Quality Time
M: O de Corp
brak 616009510254613
95.

299

ORABELLA WLKP POL 2010 klacz gniada/157 F: Etos
M: Orchidea S
Brak 1111111
96.

27

PANDORA TYP POGRUBIONY POL 2014 klacz gniada/171 F: Asan
M: Paradna
K028976 616098200110501
97.

294

PASCAL TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach gniada/150 F: CEDRUS
M: PERSJA
brak 616999530193715
98.

247

PASCAL S SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Qulester
M: Pasja
616009590104309 Brak
99.

219

PASJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 klacz kara/163cm F: Song
M: Passa
K022837 POL009520039105
100.

58

PASJA WIELKOPOLSKIE POL 2005 klacz gniada/165 F: Biskwit
M: Pola
Brak 00761141305
101.

43

PER PORTO Czysta Krew Arabska POL 2009 Wałach siwa F: Porto
M: Per Panna
K014759
102.

32

PICO MAŁOPOLSKI POL 2006 wałach gniada/162 F: Pikador
M: Iskra
K023676 Pol999520119906
103.

271

PRETTY SCHILLA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/165 F: Szereg
M: Preria
K020726 616007520068711
104.

291

PRINCESSA SP POL 2003 Klacz srokata F: Louis
M: Puszta
brak
105.

230

QUIDAMS NOBLESSE WESTFALSKA GER 2004 klacz kasztanowata/173 F: Quidam's Rubin
M: Faveur's Fee V
K011375 DE441411739404
106.

31

RAINBOW DASH M WLKP POL 2012 klacz gniada/175 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Ramona / Skaner-A
K021596 616007610082012
107.

19

RAPTOR PRINZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach F: Cornet's Prinz
M: Rizana
brak 616009610152115
108.

245

ROCK STAR SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Castle Rock
M: Rialotta
brak 616009520035117
109.

9

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: Widam
M: Rupia
K020736
110.

267

SAR TYP POGRUBIONY POL 2017 wałach kara/162 F: Słowak
M: Sarma
brak 616999520097517
111.

49

SAWA SP POL 2014 Klacz kara/158 F: Słowak
M: Sarma
brak brak
112.

45

SEKUNDO J SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Karbon
M: Serwantka
K022085 616009600306210
113.

279

SPARTAKUS HANOWERSKA POL 2007 wałach skarogniada/167 F: Stakkato
M: Cher
K013485 DE 418185028813
114.

4

SZOGUN KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:130 F: Billy
M: Sabrina
K019259 616999610295907
115.

39

TAJFUN WLKP POL 2005 wałach kara/170 F: Asyż/Hamlet Go
M: Tunika/Polonus
K020834 POL007520050705
116.

253

TESSA WLKP POL 2015 klacz gniada/168 F: Cordess
M: Topola
brak 616007520020415
117.

287

TIBA TINKER POL nn klacz kara/165 F: nn
M: nn
brak nn
118.

241

TINKY WINKY KUC POL 2004 wałach ciemnogniada/kuc:154 F: Sanwan/Navajo
M: Gala/Darino
brak POL013611080504
119.

223

TOMICOR SP POL 2008 Wałach gniada F: Cordial/ Colorado
M: Tomira/ Romualdo
K018437
120.

264

TORNADO Kłusak Litewski POL 2014 wałach gniada/168 F: Nn
M: Nn
Brak X
121.

257

TOSSUP DSP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Accuse
M: Tośka
K031964 De455559900217
122.

7

VALENTINA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Califax
M: Verna
K026678
123.

250

VALESKA SP POL 2009 klacz gniada/175 F: New World
M: Victoria
K018230 616 009 53 02326 09
124.

22

VENDETTA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/169 F: Diarado
M: V-Mandola
K025061 616009640042813
125.

240

VHS CASCATO DU ROUET WEST POL 2016 wałach gniada/167 F: Balou du Rouet
M: VHS Castella
Brak DE441411473316
126.

14

VIVARO WLKP POL 2004 wałach siwa/155 F: Cewar
M: Visa
Brak 007520067004
127.

272

WEKTOR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Kerson
M: Weneda
K027597 616007610195410
128.

268

WHISKY WLKP POL 2011 Klacz gniada/160 F: Okruch
M: Workuta
K025968 616007520096211
129.

269

WHISPER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/171 F: Aston Martin
M: Winona II
K027374 616009661261614
130.

244

WHY NOT WLKP POL 2016 ogier siwa/163 F: MJT Nevados S sp / Calvados II
M: Whiskey wlkp/ Solaris han.
K029406 616007520047816
131.

260

WIKLIN SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Clinsmann Jun. B
M: Wiktoria / Stato King xx
K027280 616009530018315
132.

38

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Turnina's Gismore
M: Windhoek's Jozefien
K030563 616013640081011
133.

25

WINTER LAKE SP POL 2011 wałach gniada F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Witara / Cavallo
K019448 616009640043611
134.

285

YOUNG RALPH SP POL 2012 Wałach srokata/kuc:146 F: nn
M: nn
brak brak
Rider Club
Competition
Prize
Jaszek Barbara Otomiński Klub Jeździecki Tabun
50
SUM:
50.00
Joppek Marcin Sopocki KJ
100
50
SUM:
150.00
Nowak-Zająkała Anna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
150
SUM:
150.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
200
SUM:
200.00
Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
400
SUM:
400.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
150
600
600
SUM:
1350.00
Zielinski Daniel KJ Stajnia Jarużyn
200
400
100
SUM:
700.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
VIVARO (14)
2021-05-29
2021-05-29
13
2021-05-29
2021-05-30
8
2021-05-30
IKE (16)
2021-05-29
2021-05-29
8
2021-05-29
24
2021-05-30
1
2021-05-30
34
Babiej Julia
BPK
2021-05-29
18
2021-05-29
2021-05-30
27
2021-05-30
Babińska Sylwia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
TOSSUP (257)
2021-05-29
30
2021-05-29
14
2021-05-30
10
2021-05-30
FIORANO (258)
2021-05-29
41
2021-05-29
2021-05-30
26
2021-05-30
1
Blandzi Antonina
Bez Przynależności Klubowej
DRATIGA (251)
2021-05-29
1
2021-05-29
15
Chelińska Maja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
KARINO (288)
2021-05-29
2021-05-29
ETMAN (289)
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Ciecholewska Zofia
KJ Classic Solec Kujawski
CASH (205)
2021-05-29
16
Ciecholewska Zuzanna
St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-05-29
1
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
2021-05-30
ROCK STAR (245)
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
14
2021-05-30
Ćwik Maja
Klub Jeździecki Młyńska Struga
SPARTAKUS (279)
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
16
2021-05-30
Dobek Tomasz
Brak
DIANA (252)
2021-05-30
21
2021-05-30
Drański Wojciech
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
ARWENA (231)
2021-05-29
30
2021-05-29
1
TIBA (287)
2021-05-30
30
2021-05-30
1
Ferszka Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
TESSA (253)
2021-05-29
Filbrandt Malwina
bpk
2021-05-29
1
2021-05-29
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Fiwek Aleksandra
Wojewódzki KJ Lublin SJ Zawieprzyce
2021-05-29
19
2021-05-29
10
2021-05-30
25
2021-05-30
7
Gadomska Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
PASCAL (294)
2021-05-30
28
2021-05-30
1
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
WHY NOT (244)
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-29
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
2021-05-29
6
2021-05-29
2021-05-30
10
2021-05-30
8
Grudzińska Maja
Brak
KATIE (46)
2021-05-30
Grycman Daria
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
PRINCESSA (291)
2021-05-29
30
2021-05-29
1
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Grzywińska Zofia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
EMI (242)
2021-05-29
16
2021-05-29
2021-05-30
14
2021-05-30
Hadrysiak Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LABRIA (276)
2021-05-29
2021-05-29
Jaszek Barbara
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2021-05-29
11
2021-05-29
3
2021-05-30
4
50
2021-05-30
4
Jeleniewska Natalia
JKS Rywal
SAR (267)
2021-05-29
Joppek Marcin
Sopocki KJ
2021-05-29
1
2021-05-29
3
100
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
7
2021-05-30
5
50
Joppek Pola Tonina
Sopocki KJ
2021-05-30
14
Józefowicz Marta
Klub Jeździecki Młyńska Struga
WHISPER (269)
2021-05-30
21
2021-05-30
Kaiser Nadia
Pomorska Liga Jeździecka
ETNA (265)
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
15
2021-05-30
ELGON (266)
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Kowalski Michał
Klub Jeździecki Turze
ALCORA (228)
2021-05-29
4
2021-05-29
10
2021-05-30
3
2021-05-30
18
CALICO 8 (229)
2021-05-29
5
2021-05-30
17
Kożuch Aniela
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2021-05-29
1
2021-05-29
3
2021-05-30
4
2021-05-30
Krysińska Alicja
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
CALISTO S (254)
2021-05-29
30
2021-05-29
Krzyżanowska Amelia
JKS Rywal
SAR (267)
2021-05-30
29
Kwasek Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
KOTILLA (13)
2021-05-30
3
Kyrcz Kinga
Pomorska Liga Jeździecka
DON (243)
2021-05-29
11
2021-05-29
17
2021-05-30
2021-05-30
Lautenbach Marta
Klub Jeździecki Turze
2021-05-30
2021-05-30
6
2021-05-30
Lewandowska Zofia
KJ Stajnia Jarużyn
PASCAL S (247)
2021-05-29
1
2021-05-29
6
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
23
2021-05-30
9
Łukaszewska Julia
niezrzeszona
ARWENA (231)
2021-05-30
1
2021-05-30
1
LEONIE (232)
2021-05-29
1
2021-05-29
1
Madej Karolina
bpk
TORNADO (264)
2021-05-29
30
2021-05-29
1
2021-05-29
Marceniuk Adrianna
Toruński Klub Jazdy Konnej
BRZYTWA (263)
2021-05-29
2021-05-29
23
Moede Katarzyna
JKS Rywal
SAR (267)
2021-05-29
2021-05-30
Moroz Emilia
Klub Jeździecki Arpav
ASSERTIVE (277)
2021-05-29
2021-05-29
4
2021-05-30
2021-05-29
2021-05-30
13
Moskal Marta
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
DRAKA (270)
2021-05-29
30
2021-05-29
20
2021-05-30
2021-05-30
Nabożna Amelia
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2021-05-29
39
2021-05-29
1
2021-05-30
27
2021-05-30
1
BARBIE (286)
2021-05-29
2021-05-29
42
2021-05-30
2021-05-30
31
Najdowska Patrycja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
GRANDA (290)
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Nowak-Zająkała Anna
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
TOMICOR (223)
2021-05-30
2
2021-05-30
2
150
Okroy Zuzanna
Klub Jeździecki u Rychertów
2021-05-30
1
Olszewska Alicja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
HIT (239)
2021-05-29
12
2021-05-29
2021-05-30
20
2021-05-30
33
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
HAPPY BOY (222)
2021-05-29
21
2021-05-29
8
2021-05-30
11
2021-05-30
9
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
7
2021-05-30
2021-05-30
Olszewski Marcin
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
HISPANUS (261)
2021-05-29
18
2021-05-29
2021-05-30
9
2021-05-30
31
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
KINGSMAN (280)
2021-05-29
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
2021-05-29
27
2021-05-29
2021-05-30
20
2021-05-30
WIKLIN (260)
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
LUPINUS (42)
2021-05-30
Pawłowicz Martyna
SKJ Stajnia pod wierzbą
TAJFUN (39)
2021-05-30
8
Piotrowska Wiktoria
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
HAGRIDA (292)
2021-05-29
1
2021-05-29
39
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Pozorska Julia
JKS Rywal
SAR (267)
2021-05-29
30
Radgowska Natalia
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
WEKTOR (272)
2021-05-29
1
2021-05-29
21
2021-05-30
18
2021-05-30
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
NICKY BOY (236)
2021-05-29
2
2021-05-29
4
2021-05-30
4
2021-05-30
1
200
Rudasz Włodzimierz
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2021-05-30
22
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-05-29
5
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
2
2021-05-30
2021-05-29
13
2021-05-29
6
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
23
2021-05-30
16
Sadowska Jacqueline
Pomorska Liga Jeździecka
2021-05-30
5
2021-05-30
Sarnowska Julia
LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2021-05-29
2
2021-05-29
2021-05-30
6
2021-05-30
28
Schmidt Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
TESSA (253)
2021-05-29
30
Skrzypek Patrycja
Pomorska Liga Jeździecka
LUBOMIR (233)
2021-05-29
1
2021-05-29
9
2021-05-30
12
2021-05-30
Specjalska Zofia
JKS Senny Nowęcin
2021-05-30
32
2021-05-30
2021-05-30
Stasiak Karolia
LKS Nadwiślanin
LEONIE (232)
2021-05-30
1
2021-05-30
1
TIBA (287)
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-29
Staszak Justyna
Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
MISSUNI (217)
2021-05-29
10
2021-05-29
11
2021-05-29
Suchecka Grażyna
KJ Iskra Sztum
HEWELIUSZ (246)
2021-05-30
22
2021-05-30
Sumińska Ewa
KJ Młyńska Struga
CAFISSIMO (248)
2021-05-29
26
2021-05-29
12
2021-05-30
6
2021-05-30
2
400
Święcka Monika
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
2021-05-30
Syrowska Maria
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-05-30
2021-05-30
Szablewska Dominika
KS AZS UWM Olsztyn
IBIZA (221)
2021-05-29
9
2021-05-29
5
2021-05-30
26
2021-05-30
12
Szatkowski Kacper
Klub Jeździecki Polonez
PASJA (219)
2021-05-29
3
2021-05-29
2021-05-30
12
2021-05-30
Szeremeta Judyta
Pomorska Liga Jeździecka
LANCIANO (278)
2021-05-30
13
2021-05-30
19
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
JUKA J (262)
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
2021-05-30
1
2021-05-30
Tomaszewski Beniamin
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
ROCK STAR (245)
2021-05-30
2021-05-30
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2021-05-29
20
2021-05-29
2021-05-30
29
2021-05-30
2021-05-29
2
150
2021-05-29
1
600
2021-05-30
1
600
KOMFORT J (298)
2021-05-29
12
2021-05-29
2021-05-30
30
2021-05-30
ORABELLA (299)
2021-05-29
7
2021-05-29
2021-05-30
11
2021-05-30
LORD STAR (303)
2021-05-29
19
2021-05-29
30
2021-05-29
2021-05-30
19
2021-05-30
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
CHELLO Z (234)
2021-05-29
15
2021-05-29
9
2021-05-30
5
2021-05-30
11
2021-05-29
17
2021-05-30
17
2021-05-29
2021-05-30
Weiss Kinga
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
EKSPLOZJA (273)
2021-05-29
1
2021-05-29
1
Wieczorek Emilia
Pomorska Liga Jeździecka
VALESKA (250)
2021-05-29
8
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
16
2021-05-30
17
Witkowska Natalia
JKS Rywal
WHISKY (268)
2021-05-29
14
2021-05-30
24
Wojtasik Roksana
Pomorska Liga Jeździecka
2021-05-29
7
2021-05-29
2021-05-30
15
2021-05-30
10
Wróblewska Matylda
LKS Nadwiślanin
KARINO (288)
2021-05-29
2021-05-30
1
2021-05-30
1
ETMAN (289)
2021-05-29
1
2021-05-29
1
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
13
2021-05-29
22
2021-05-29
7
2021-05-30
15
LIVANO (302)
2021-05-29
2021-05-29
25
LORENZO (305)
2021-05-30
2021-05-30
Zielińska Natalia
niezrzeszona
KING (293)
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Zielinski Daniel
KJ Stajnia Jarużyn
2021-05-29
1
200
2021-05-29
2
400
2021-05-30
3
100
2021-05-30
3

Number of Riders: 111

Number of Horses: 134

The sum of prizes: 3 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl