Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
80 ACCEPTED 2021-07-16 00:46:12
2021-07-15 23:28:03
Marcin Paw PERFECT-PRO
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
  • 1x 6/P/zwykły (wys. 110 cm.) art. 238.2.1 /regionalny
79 ACCEPTED 2021-07-16 00:46:07
2021-07-15 23:27:06
Marcin Paw ELEN AA
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
78 ACCEPTED 2021-07-16 00:46:03
2021-07-15 23:26:19
Anna Chojniak ŁOBUZ
  • 2x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
77 ACCEPTED 2021-07-16 00:45:57
2021-07-15 23:25:07
Anna Chojniak GOYA EWITA
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
76 ACCEPTED 2021-07-16 00:45:52
2021-07-15 21:35:55
Wiktoria Romanowska MARLANDO
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
75 ACCEPTED 2021-07-16 00:45:46
2021-07-15 21:01:14
Marta Gapska MARSTRO
  • 2x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1 /towarzyski
74 ACCEPTED 2021-07-16 00:45:41
2021-07-15 20:40:22
Nicole Sikorska BOB
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1 /towarzyski
73 ACCEPTED 2021-07-16 00:45:33
2021-07-15 20:08:51
Natalia Janicka TSUNAMI
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1 /towarzyski
72 ACCEPTED 2021-07-15 19:55:06
2021-07-15 19:29:55
Julia Kurminowska TINKA'S BOY L
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
71 ACCEPTED 2021-07-15 19:56:59
2021-07-15 17:04:28
Weronika Szreiber AQUITANIA
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1 /towarzyski
70 ACCEPTED 2021-07-15 19:56:26
2021-07-15 16:55:46
Joanna Słabowska SOLO
  • 2x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
  • 1x 6/P/zwykły (wys. 110 cm.) art. 238.2.1 /regionalny
69 ACCEPTED 2021-07-15 19:56:21
2021-07-15 16:36:12
Marcin Matelski KACAVANTA VTH
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
  • 1x 6/P/zwykły (wys. 110 cm.) art. 238.2.1 /regionalny
68 ACCEPTED 2021-07-15 19:56:11
2021-07-15 15:06:38
Nicole Chmielecki KORA S
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
67 ACCEPTED 2021-07-15 21:04:21
2021-07-15 14:37:15
Patrycja Kowalska BŁYSKAWICA
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
66 ACCEPTED 2021-07-15 21:05:37
2021-07-15 14:30:29
Patrycja Kowalska OCHA
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
65 ACCEPTED 2021-07-15 14:49:33
2021-07-15 13:10:28
Marika Zacharek BAJKA
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
64 ACCEPTED 2021-07-15 14:49:28
2021-07-15 11:56:25
Julia Pawłowicz LUPINUS
  • 2x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
63 ACCEPTED 2021-07-15 14:49:26
2021-07-15 11:53:59
Martyna Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
62 ACCEPTED 2021-07-15 10:30:30
2021-07-15 08:22:55
Wiktoria Ferszka JOKER
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
61 ACCEPTED 2021-07-15 10:30:19
2021-07-15 08:21:47
Alicja Krysińska CALISTO S
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
60 ACCEPTED 2021-07-15 10:29:54
2021-07-15 08:21:27
Wiktoria Ferszka TESSA
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
59 ACCEPTED 2021-07-15 10:29:03
2021-07-15 08:21:08
Natalia Schmidt TESSA
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
58 ACCEPTED 2021-07-15 10:28:34
2021-07-15 07:25:53
Marcelina Bukowska MONTANA
  • 2x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
57 ACCEPTED 2021-07-15 10:28:29
2021-07-14 23:19:47
Jakub Żmuda-Trzebiatowski AQUITANIA
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
56 ACCEPTED 2021-07-15 10:28:25
2021-07-14 23:18:28
Łukasz Żmuda-Trzebiatowski AQUITANIA
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
55 ACCEPTED 2021-07-14 23:04:59
2021-07-14 22:55:21
Nicole Chmielecki AMBROZJA
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
54 ACCEPTED 2021-07-14 23:04:51
2021-07-14 22:47:26
Marysia Żmuda-Trzebiatowska LIGHT & MAGIC
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
53 ACCEPTED 2021-07-14 22:37:33
2021-07-14 22:35:35
Wiktoria Wolant KORA S
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
52 ACCEPTED 2021-07-14 22:37:29
2021-07-14 22:29:04
Wiktoria Wolant LIGHT & MAGIC
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
51 ACCEPTED 2021-07-16 12:40:53
2021-07-14 17:00:01
Marysia Kuchta HAJKA
  • 2x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
50 ACCEPTED 2021-07-16 12:40:36
2021-07-14 16:50:08
Nikola Łabaj JACOBS
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
49 ACCEPTED 2021-07-16 12:40:17
2021-07-14 16:45:59
Oliwia Ciarkowska WICHER
  • 2x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1 /towarzyski
48 ACCEPTED 2021-07-16 12:39:59
2021-07-14 16:37:25
Anna Opas HERA
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
47 ACCEPTED 2021-07-14 17:43:15
2021-07-14 16:33:42
Dominika Krezymon CENTER
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
46 ACCEPTED 2021-07-16 12:39:35
2021-07-14 16:28:45
Dominika Krezymon JAGODA
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
45 ACCEPTED 2021-07-14 12:03:40
2021-07-14 12:00:00
Matthias Vulsteke CHELLO Z
  • 1x 6/P/zwykły (wys. 110 cm.) art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką (wys. 120 cm.) art. 238.2.2 /regionalny
44 ACCEPTED 2021-07-14 12:03:36
2021-07-14 11:59:35
Matthias Vulsteke CHALONO DMEERS Z
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
43 ACCEPTED 2021-07-14 12:03:30
2021-07-14 10:21:31
Wiktoria Frelek PROWOKACJA
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
42 ACCEPTED 2021-07-14 10:13:22
2021-07-14 09:32:51
Iga Syrowska WEKTOR
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
41 ACCEPTED 2021-07-14 10:13:17
2021-07-14 09:32:30
Klara Wagner WALENTY
  • 2x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
40 ACCEPTED 2021-07-14 10:13:14
2021-07-14 09:32:06
Klaudia Ciechowska DRAGON
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1 /towarzyski
39 ACCEPTED 2021-07-14 10:13:07
2021-07-14 09:31:38
Aniela Antczak EPOS
  • 2x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
38 ACCEPTED 2021-07-14 10:13:02
2021-07-14 08:32:09
Maja Plackowska GRACJA
  • 2x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1 /towarzyski
37 ACCEPTED 2021-07-14 10:12:59
2021-07-14 07:12:55
Zosia Didyk LOTKA
  • 2x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1 /towarzyski
36 ACCEPTED 2021-07-14 10:12:55
2021-07-13 20:54:22
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 6/P/zwykły (wys. 110 cm.) art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką (wys. 120 cm.) art. 238.2.2 /regionalny
  • 1x 8/BINGO/nagroda w tym konkursie wynosi 800 zł.
35 ACCEPTED 2021-07-14 10:12:51
2021-07-13 20:04:54
Oliwia Klimkiewicz WAAIE Q ETOYCA
  • 2x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
34 ACCEPTED 2021-07-14 10:12:47
2021-07-13 20:04:38
Oliwia Klimkiewicz OSCAR
  • 2x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
33 ACCEPTED 2021-07-13 15:03:04
2021-07-13 13:36:59
Marcin Matelski CASINO WHITE SM
  • 2x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
32 ACCEPTED 2021-07-13 15:03:02
2021-07-13 12:52:59
Dominik Czarnota MONA LISSA
  • 2x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
31 ACCEPTED 2021-07-13 12:02:22
2021-07-13 12:01:27
Marcin Matelski QUICK STEP MW
  • 1x 6/P/zwykły (wys. 110 cm.) art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką (wys. 120 cm.) art. 238.2.2 /regionalny
30 ACCEPTED 2021-07-13 11:33:15
2021-07-13 09:33:55
Zuzanna Strzelczyk WRÓBLICA CWANIARA
  • 2x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
29 ACCEPTED 2021-07-12 22:14:41
2021-07-12 22:05:09
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 6/P/zwykły (wys. 110 cm.) art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką (wys. 120 cm.) art. 238.2.2 /regionalny
28 ACCEPTED 2021-07-12 22:14:36
2021-07-12 21:36:37
Liliana Stankiewicz HAGA
  • 2x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1 /towarzyski
27 ACCEPTED 2021-07-12 21:33:30
2021-07-12 20:42:11
Anna Hadrysiak LABRIA
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
  • 1x 6/P/zwykły (wys. 110 cm.) art. 238.2.1 /regionalny
26 ACCEPTED 2021-07-12 13:53:30
2021-07-12 09:44:09
Olga Jędykiewicz LOTKA
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1 /towarzyski
25 ACCEPTED 2021-07-12 13:53:26
2021-07-12 09:39:31
Adrianna Bartnik MERY LU
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1 /towarzyski
24 ACCEPTED 2021-07-16 00:45:15
2021-07-11 16:40:12
Marika Depner-Bratoszewska LAND AS
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
23 ACCEPTED 2021-07-13 17:07:19
2021-07-11 15:08:06
Nadia Małecka OPIUM DE LA ROSE
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
22 ACCEPTED 2021-07-11 15:16:47
2021-07-11 12:28:21
Urszula Dorna BISZKOPT ZAGORKA
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
21 ACCEPTED 2021-07-11 15:16:45
2021-07-11 11:58:30
Laura Ciepluch OPIUM
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
  • 1x 6/P/zwykły (wys. 110 cm.) art. 238.2.1 /regionalny
20 ACCEPTED 2021-07-11 15:16:42
2021-07-11 11:58:16
Laura Ciepluch DIAVOJ
  • 1x 6/P/zwykły (wys. 110 cm.) art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką (wys. 120 cm.) art. 238.2.2 /regionalny
19 ACCEPTED 2021-07-12 09:28:18
2021-07-11 10:52:58
Oliwia Wieczorek PIONIER
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
18 ACCEPTED 2021-07-10 21:53:19
2021-07-10 14:45:41
Julia Glamowska HARDY
  • 2x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
17 ACCEPTED 2021-07-10 21:53:17
2021-07-10 13:56:27
Karol Zielinski MORGAN
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
16 ACCEPTED 2021-07-09 15:35:13
2021-07-09 15:06:39
Julia Sarnowska KOBER
  • 1x 6/P/zwykły (wys. 110 cm.) art. 238.2.1 /regionalny
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką (wys. 120 cm.) art. 238.2.2 /regionalny
15 ACCEPTED 2021-07-09 15:35:10
2021-07-09 15:06:18
Julia Sarnowska GOLD RUSH
  • 2x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
14 ACCEPTED 2021-07-08 10:34:32
2021-07-07 20:07:48
Julia Klonowska HADIYA
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
13 ACCEPTED 2021-07-07 09:32:25
2021-07-07 09:22:51
Oliwia Ziółkowska GREEN LIGHT M
  • 2x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
12 ACCEPTED 2021-07-07 09:32:21
2021-07-06 21:31:28
Maria Buzała QUADRO Z
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
  • 1x 6/P/zwykły (wys. 110 cm.) art. 238.2.1 /regionalny
11 ACCEPTED 2021-07-01 23:52:20
2021-07-01 22:52:20
Małgorzata Talaśka HAMAN
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
10 ACCEPTED 2021-06-30 21:27:58
2021-06-30 19:26:34
Zofia Kądziorska NITRO GIRL Z
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1 /towarzyski
9 ACCEPTED 2021-06-29 23:28:20
2021-06-29 23:27:28
Weronika Herman MERY LU
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
8 ACCEPTED 2021-06-29 11:59:13
2021-06-28 18:32:01
Daniel Zielinski QUIDAMS NOBLESSE
  • 1x 8/BINGO/nagroda w tym konkursie wynosi 800 zł.
7 ACCEPTED 2021-06-28 18:28:10
2021-06-28 17:29:37
Maja Moczadło FEMME WV
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
  • 1x 6/P/zwykły (wys. 110 cm.) art. 238.2.1 /regionalny
6 ACCEPTED 2021-06-28 09:40:40
2021-06-28 09:05:03
Nicole Sikorska CATALONIA
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
5 ACCEPTED 2021-06-27 16:48:58
2021-06-27 11:12:34
Klaudia Jarecka CASINI
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
4 ACCEPTED 2021-06-26 20:32:54
2021-06-26 13:38:57
Lena Baczewska IGRASZKA
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.) - dokładności art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności art. 238.1.1 /towarzyski
3 ACCEPTED 2021-06-26 20:32:46
2021-06-26 13:36:29
Weronika Herman COCO CHANEL
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
2 ACCEPTED 2021-06-26 00:37:38
2021-06-25 23:21:28
Karolina Madej TORNADO
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 5/L/dwufazowy (wys. 100 cm.) art. 274.1.5.3 /towarzyski
1 ACCEPTED 2021-06-26 00:37:34
2021-06-25 21:54:35
Julia Komasińska SHERIDAN
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. 50 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. 80 cm.) art. 238.1.1 /towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antczak Aniela Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2008 (JM.)
Brak
2. Baczewska Lena bpk
2012 (Mł.)
Brak
3. Bartnik Adrianna brak
2015 (Mł.)
brak
brak
4. Bekiesz Monika Gdyńskie Towarzystwo Hipiczne
S
O020600
5. Bukowska Marcelina bpk
2003 (J.)
brak
6. Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
2000 (MJ.)
O032825
7. Chmielecki Nicole bpk
2010 (Mł.)
brak
8. Chojniak Anna Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
S
O009162
9. Ciarkowska Oliwia bpk
2011 (Mł.)
brak
10. Ciechowska Klaudia Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
S
Brak
11. Ciepluch Laura JKS Rywal Grudziądz
2003 (J.)
O045519
12. Ciepluch Laura Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2003 (J.)
O045519
13. Czarnota Dominik Bez Przynależności Klubowej
S
brak
14. Depner-Bratoszewska Marika Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2003 (J.)
O046135
15. Didyk Zosia bpk
2008 (JM.)
O
O
16. Dorna Urszula Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061954
17. Ferszka Wiktoria JKS Rywal
2002 (MJ.)
O041292
18. Frelek Wiktoria bpk
2001 (MJ.)
Brak
19. Gapska Marta 0
S
0
20. Glamowska Julia Brak
2003 (J.)
Brak
21. Hadrysiak Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009842
22. Herman Weronika bpk
2006 (JM.)
Brak
23. Janicka Natalia brak
2002 (MJ.)
brak
24. Jarecka Klaudia Brak
2007 (JM.)
Brak
25. Jędykiewicz Olga brak
2014 (Mł.)
brak
brak
26. Kądziorska Zofia Brak
2008 (JM.)
Brak
27. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
28. Klimkiewicz Oliwia St. Stadnina Koni Olimpia
2004 (J.)
O033535
29. Klonowska Julia bpk
2005 (J.)
45922/20
30. Komasińska Julia bpk
2007 (JM.)
O063974
31. Kowalska Patrycja bpk
2006 (JM.)
Brak
32. Krezymon Dominika bpk
2008 (JM.)
brak
33. Krysińska Alicja JKS Rywal
2006 (JM.)
brak
34. Kuchta Marysia bpk
2008 (JM.)
brak
35. Kurminowska Julia bpk
2005 (J.)
0
36. Łabaj Nikola bpk
2007 (JM.)
brak
37. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
38. Madej Karolina bpk
2004 (J.)
Brak
39. Małecka Nadia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2001 (MJ.)
Brak
40. Matelski Marcin SK Olimpia
S
O0003420
41. Matelski Marcin ST KJ Olimpia
S
.
42. Moczadło Maja KJ Stajnia Jarużyn
S
O023656
43. Opas Anna bpk
2000 (MJ.)
brak
44. Paw Marcin Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
S
O054481
45. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (JM.)
O048843
46. Pawłowicz Martyna SKJ Stajnia pod wierzbą
2003 (J.)
O062405
47. Plackowska Maja bpk
2004 (J.)
O
48. Popek Karolina bpk
49. Romanowska Wiktoria JKS Rywal
2004 (J.)
O046134
50. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O031797
51. Schmidt Natalia JKS Rywal
S
brak
52. Sikorska Nicole bpk
2003 (J.)
Brak
53. Słabowska Joanna KJ Equistars
2001 (MJ.)
O033157
54. Stankoewicz Liliana brak
2013 (Mł.)
brak
55. Strzelczyk Zuzanna brak
2003 (J.)
O043728
56. Syrowska Iga Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2007 (JM.)
Brak
57. Szreiber Weronika bpk
2006 (JM.)
brak
58. Talaśka Małgorzata Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
Brak
59. Tykarska Wiktoria bpk
60. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (MJ.)
O039337
61. Wagner Klara Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2005 (J.)
Brak
62. Wieczorek Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
o057276
63. Wolant Wiktoria bpk
2004 (J.)
brak
64. Zacharek Marika bpk
2006 (JM.)
Brak
65. Zielinski Daniel KJ Stajnia Jarużyn
S
O003375
66. Zielinski Karol Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
S
O060551
67. Ziółkowska Oliwia St KJ Olimpia
S
O028385
68. Żmuda-Trzebiatowska Marysia bpk
2011 (Mł.)
brak
69. Żmuda-Trzebiatowski Jakub bpk
2010 (Mł.)
brak
70. Żmuda-Trzebiatowski Łukasz bpk
2007 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

87

ALEX F:
M:
2.

88

ALEX F:
M:
3.

61

AMBROZJA WIELKOPOLSKA POL 2017- klacz kara/168 F: Magnat
M: Aquina
brak 616 077 52 00877 17
4.

62

AQUITANIA WIELKOPOLSKA POL 2006 klacz kara/170 F: Polonus
M: Aquina
brak pol 007 52 01189 06
5.

90

ATENA F:
M:
6.

69

BAJKA Polski Kon Szlachetnej Półkrwi POL 01.05.2012 Klacz siwa/158 F: Szereg
M: Bakalia
Brak
7.

43

BIJOU QUEEN WESTF POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Goldora / Drossan
K022945 DE441411080912
8.

28

BISZKOPT ZAGORKA HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach izabelowata/mk:155 F: K.Cros
M: Ilvia
K032024 616999530357609
9.

71

BŁYSKAWICA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/165 cm F: Celebes
M: Bohna
brak 616009520102015
10.

76

BOB FAIR POL 2016 wałach kara/150 F: nn
M: nn
0 0
11.

33

BUGATTI B ANGLO EUROPEAN AGO 2017 wałach gniada/165 F: farezzo b
M: Blanka
brak 826002170880607
12.

65

CALISTO S SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Calderon
M: Cortina
brak 616009520101615
13.

10

CASINI SP POL 2017 wałach kara/155 F: Alek
M: Ciastka
Brak Brak
14.

40

CASINO WHITE SM SP POL 2017 ogier siwa/175 F: Hickstead White
M: Cantinera
. 616009520061417
15.

11

CATALONIA WIELKOPOLSKA POL 2016 Klacz siwa/158 F: Alek
M: Chicha
Brak Brak
16.

54

CENTER Koń Czystej Krwi Arabskiej POL 2003 wałach kasztanowata/158 F: Werbum
M: Centra
brak POL030000000394
17.

51

CHALONO DMEERS Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach gniada/167 F: Chellsini Z
M: Urlando / Concorde
Brak Brak
18.

52

CHELLO Z ZANGERSHEIDE BEL 2007 wałach siwa/170 F: Calvino Z / Calvin Z
M: Chella Chique Z / Chellano Z
K015285 Z531007
19.

8

COCO CHANEL SP POL 2015 Klacz kasztanowata/162 F: Alek
M: Chicha
Brak Brak
20.

85

CONDEUSZ KUC POL 2015 wałach bułana/kuc:0 F: O
M: Q
0 0
21.

26

DIAVOJ Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach gniada/170 F: convoi
M: diana
K017626 616009530267508
22.

47

DRAGON WIELKOPOLSKA POL 2002 Wałach siwa/160 F: Hataman
M: Dekada
Brak POL 007520031302
23.

81

ELEN AA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz jasnogniada/170 F: Dionizos
M: Elekcja
K031986 616 006 59 02420 06
24.

83

ELIPSA SP POL 2017 klacz kara/165 F: Farezzo B
M: Evita S
- -
25.

46

EPOS WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach kara/168 F: Epoka
M: Polder
Brak 616007610217010
26.

12

FEMME WV KWPN POL 2010 klacz siwa/168 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Oneve / Concorde
K018535 528003201010612
27.

20

GOLD RUSH WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/165 F: Correro
M: Gracje
K029135 616007610084016
28.

79

GOYA EWITA SP POL 2008 klacz gniada/166 F: LIBERADO
M: GAGA
K031985 009670148208
29.

45

GRACJA SP POL 2001 Klacz gniada F: Bunerang
M: Goja
Brak
30.

18

GREEN LIGHT M SP POL 2015 klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Generacja / Le Voltaire
K028394 616009690057615
31.

19

HADIYA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz kasztanowata/163 F: Berlin Bej
M: Higiena
Brak 616006580451011
32.

35

HAGA SP POL 2008 klacz siwa/159 F: Elzan
M: Hemida
Brak 616999530312108
33.

58

HAJKA KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:110 F: Bardi
M: Hani
brak POL013520153606
34.

16

HAMAN Polski Koń Sportowy POL 2016 wałach kara/168 F: Magnat
M: Hipoteka
Brak 616009520058316
35.

22

HARDY WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach kasztanowata/168 F: Iloczyn
M: Harfa
Brak 616007640008017
36.

55

HERA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz kara/165 F: Himen
M: Karina
brak 007520156707
37.

9

IGRASZKA KUC POL 2013 klacz kara/124 F: O
M: O
O O
38.

57

JACOBS WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/172 F: Rabiatos Z
M: Jutrzenka
brak 007600054206
39.

53

JAGODA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz srokata/168 F: Labirynt
M: Jena
brak 616 006 66 05862 12
40.

66

JOKER SP POL 2008 wałach kara/170 F: Żupan
M: Juta
brak POL009610053508
41.

73

KACAVANTA VTH . NED 2015 klacz gniada/170 F: Kannan / Voltaire
M: Caravanta VTH / Numero Uno
K030621 528003201508675
42.

21

KOBER WLKP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Widam / Guidam
M: Koblencja / Lascadell
K018945 616007610210710
43.

89

KORA F:
M:
44.

60

KORA S WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz gniada/155 F: Marino
M: Kori
brak pol 007 52 01643 04
45.

32

LABRIA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/162 F: Lissaro / Colox Cup
M: Liviera / Landor
K026892 616007520004015
46.

5

LAND AS WESTFALSKA POL 2010 wałach ciemnogniada/170 F: Landacord
M: Julia Mariner
K028752 441411623010
47.

59

LIGHT & MAGIC Pełna Krew Angielska POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: Libretto
M: Lavinia
brak 616 pol 15008496t
48.

31

LOTKA BRAK POL brak klacz gniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
49.

44

LOTKA SP POL 2006 klacz gniada/158 F: N
M: N
O O
50.

68

LUPINUS SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Markies V/Guidam ex. Adagio IV
M: Landora/Landor S
K030528 616009600058815
51.

80

ŁOBUZ MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach skarogniada/155 F: Lansjer
M: Łęczyca
K031512 616006570130515
52.

78

MARLANDO WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/167 F: Romualdo
M: Mara
K013105 007520025705
53.

77

MARSTRO KWPN POL 2017 wałach kasztanowata/162 F: O
M: O
O O
54.

14

MERY LU KUC WALIJSKI POL 2015 Klacz siwa F: Nn
M: Nn
Brak
55.

30

MERY LU BRAK POL brak klacz izabelowata/brak F: brak
M: brak
brak brak
56.

39

MONA LISSA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Lissaro
M: Marihuana
brak 61600952004715
57.

63

MONTANA TYP SZLACHETNY POL 2017 klacz siwa/155 F: Eliot
M: Malaga
Brak 616999520002317
58.

25

MORGAN SP POL 2008 wałach gniada/172 F: Czandor
M: Magia
K024240 POL 009 64 00335 08
59.

15

NITRO GIRL Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz gniada/171 F: Number One
M: Louisa
0 0
60.

70

OCHA Wielkopolska/poch.trakeńskie POL 2012 klacz kara/160 cm F: Etos
M: Olimpiada
brak PL 616007060221512
61.

27

OPIUM Szlachetna Półkrew POL 2010 wałach kasztanowata/165 F: Nimroy B
M: Oseina
K028753 616009530139310
62.

29

OPIUM DE LA ROSE SELLE FRANCAIS POL 2002 wałach gniada/168 F: Shogoun II
M: Eureka ardente
Brak 25000102038141D
63.

41

OSCAR KUC BELGIJSKI POL 2010 wałach gniada/kuc:141 F: Cadet
M: Fleur
K024966 056002P00710373
64.

86

PASJONATA ARNI KUC WALIJSKI POL 2012 wałach gniada/kuc:138 F: Rondo's Matador
M: Anja
K026123 616013610075212
65.

82

PERFECT-PRO WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach kara/175 F: PRO SAVAGE
M: POGONIA
K031514 616007592056513
66.

4

PIONIER SP POL 2013 wałach kara/167 F: CASSILIO
M: Panna S.
B0112473S 616009520109713
67.

50

PROWOKACJA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: hiacynt
M: parada
brak 616009520020912
68.

17

QUADRO Z HOL GER 2011 wałach gniada/171 F: Quadros / Quidam De Ravel
M: Zakata / Stakkato
K028947 421000069611
69.

38

QUICK STEP MW HAN POL 2013 wałach gniada/- F: Quick Check / Quidame De Revel
M: Fifty Sue / For Keeps
K030001 DE431310178313
70.

13

QUIDAMS NOBLESSE WESTFALSKA GER 2004 klacz kasztanowata/173 F: Quidam's Rubin
M: Faveur's Fee V
K011375 DE441411739404
71.

36

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
K020599 616009520039012
72.

6

SHERIDAN WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach skarogniada/174 F: Roland
M: Sofa
K015246 616007600308309
73.

74

SOLO WLKP POL 2013 wałach gniada/..... F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
K023015 616007610188513
74.

67

TAJFUN WLKP POL 2005 wałach kara/170 F: Asyż/Hamlet Go
M: Tunika/Polonus
K020834 POL007520050705
75.

34

TANGO WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/167 F: Rytm
M: Talijka
Brak 616007520052211
76.

64

TESSA WLKP POL 2015 klacz gniada/168 F: Cordess
M: Topola
brak 616007520020415
77.

72

TINKA'S BOY L WESTFASKA POL 2009 wałach kara/185 F: Ulisses
M: Tina/Tin Rocco
K021588 0
78.

84

TINKA’S BOY L WESTFALSKA POL 2009 Wałach kara/185 F: Ulisses
M: Tina/Tin Rocco
K021588
79.

7

TORNADO Kłusak Litewski POL 2014 wałach gniada/168 F: Nn
M: Nn
Brak X
80.

75

TSUNAMI WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kasztanowata/170 F: Bankiet
M: Tera
brak 616007590059716
81.

42

WAAIE Q ETOYCA KUC BELGIJSKI POL 2007 klacz kara/kuc:138 F: Templeruid / Templeruid Syrah
M: Dyle Qeenbbee / Weston Leandros
K031650 056013W00009772
82.

48

WALENTY HUCULSKA POL 2013 wałach myszata/mk:120 F: X
M: W
Brak PL
83.

49

WEKTOR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Kerson
M: Weneda
K027597 616007610195410
84.

56

WICHER HUCULSKA POL 2017 wałach kara/123 F: Falsztyn (Goral)
M: Waka (Pietrosu)
brak 616012610047217
85.

37

WRÓBLICA CWANIARA SP POL 2017 klacz gniada/162 F: Lissaro
M: Wena
brak 616009520003817
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Aniela
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
EPOS (46)
2021-07-17
1
2021-07-17
1
Bekiesz Monika
Gdyńskie Towarzystwo Hipiczne
2021-07-17
1
Bukowska Marcelina
bpk
MONTANA (63)
2021-07-17
1
2021-07-17
20
Buzała Maria
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-07-17
7
2021-07-17
8
Chmielecki Nicole
bpk
KORA S (60)
2021-07-17
2021-07-17
20
ALEX (88)
2021-07-17
9
Chojniak Anna
Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
2021-07-17
4
2021-07-17
5
ŁOBUZ (80)
2021-07-17
17
2021-07-17
Ciepluch Laura
JKS Rywal Grudziądz
2021-07-17
25
2021-07-17
Ciepluch Laura
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
DIAVOJ (26)
2021-07-17
7
2021-07-17
4
OPIUM (27)
2021-07-17
16
2021-07-17
10
Czarnota Dominik
Bez Przynależności Klubowej
2021-07-17
2021-07-17
2021-07-17
Depner-Bratoszewska Marika
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2021-07-17
2021-07-17
Dorna Urszula
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2021-07-17
1
2021-07-17
19
Ferszka Wiktoria
JKS Rywal
TESSA (64)
2021-07-17
21
JOKER (66)
2021-07-17
2021-07-17
15
2021-07-17
20
Frelek Wiktoria
bpk
2021-07-17
13
Glamowska Julia
Brak
HARDY (22)
2021-07-17
2021-07-17
25
Hadrysiak Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LABRIA (32)
2021-07-17
6
2021-07-17
11
Herman Weronika
bpk
2021-07-17
2021-07-17
17
MERY LU (14)
2021-07-17
1
2021-07-17
Jarecka Klaudia
Brak
CASINI (10)
2021-07-17
1
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-07-17
6
2021-07-17
1
Klimkiewicz Oliwia
St. Stadnina Koni Olimpia
OSCAR (41)
2021-07-17
2021-07-17
1
2021-07-17
16
2021-07-17
7
2021-07-17
Klonowska Julia
bpk
HADIYA (19)
2021-07-17
1
2021-07-17
8
Komasińska Julia
bpk
2021-07-17
1
2021-07-17
Kowalska Patrycja
bpk
OCHA (70)
2021-07-17
5
2021-07-17
18
2021-07-17
2021-07-17
Krezymon Dominika
bpk
JAGODA (53)
2021-07-17
20
2021-07-17
CENTER (54)
2021-07-17
27
2021-07-17
Krysińska Alicja
JKS Rywal
2021-07-17
1
2021-07-17
26
Kuchta Marysia
bpk
HAJKA (58)
2021-07-17
2021-07-17
23
Kurminowska Julia
bpk
2021-07-17
22
2021-07-17
Łabaj Nikola
bpk
JACOBS (57)
2021-07-17
2021-07-17
1
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2021-07-17
2021-07-17
Madej Karolina
bpk
2021-07-17
24
2021-07-17
Małecka Nadia
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2021-07-17
10
2021-07-17
Matelski Marcin
SK Olimpia
2021-07-17
3
2021-07-17
2
Matelski Marcin
ST KJ Olimpia
2021-07-17
11
2021-07-17
2021-07-17
3
2021-07-17
4
Moczadło Maja
KJ Stajnia Jarużyn
2021-07-17
1
2021-07-17
1
Opas Anna
bpk
HERA (55)
2021-07-17
1
2021-07-17
Paw Marcin
Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
ELEN AA (81)
2021-07-17
3
2021-07-17
9
2021-07-17
10
2021-07-17
9
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
LUPINUS (68)
2021-07-17
13
2021-07-17
Pawłowicz Martyna
SKJ Stajnia pod wierzbą
TAJFUN (67)
2021-07-17
2
2021-07-17
Popek Karolina
bpk
2021-07-17
Romanowska Wiktoria
JKS Rywal
2021-07-17
12
2021-07-17
Sarnowska Julia
LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2021-07-17
19
2021-07-17
KOBER (21)
2021-07-17
2
2021-07-17
3
Schmidt Natalia
JKS Rywal
TESSA (64)
2021-07-17
1
Sikorska Nicole
bpk
2021-07-17
1
2021-07-17
14
Słabowska Joanna
KJ Equistars
SOLO (74)
2021-07-17
2021-07-17
15
2021-07-17
Strzelczyk Zuzanna
brak
2021-07-17
20
2021-07-17
23
2021-07-17
Syrowska Iga
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
WEKTOR (49)
2021-07-17
1
Talaśka Małgorzata
Bez Przynależności Klubowej
HAMAN (16)
2021-07-17
1
2021-07-17
23
Tykarska Wiktoria
bpk
2021-07-17
1
2021-07-17
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-07-17
18
2021-07-17
8
2021-07-17
5
2021-07-17
5
Wagner Klara
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
WALENTY (48)
2021-07-17
Wieczorek Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
2021-07-17
Wolant Wiktoria
bpk
KORA S (60)
2021-07-17
4
ATENA (90)
2021-07-17
2
Zacharek Marika
bpk
BAJKA (69)
2021-07-17
2021-07-17
Zielinski Daniel
KJ Stajnia Jarużyn
ELIPSA (83)
2021-07-17
11
2021-07-17
12
Zielinski Karol
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
MORGAN (25)
2021-07-17
6
2021-07-17
14
Ziółkowska Oliwia
St KJ Olimpia
2021-07-17
21
2021-07-17
Żmuda-Trzebiatowska Marysia
bpk
2021-07-17
1
Żmuda-Trzebiatowski Jakub
bpk
ALEX (87)
2021-07-17
1
Żmuda-Trzebiatowski Łukasz
bpk
2021-07-17

Number of Riders: 70

Number of Horses: 85

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl