Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
95 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 12:16:04
2017-08-18 11:54:29
Julia Kasprzyk ARIA
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 12/L/zwykły (towarzyski)
94 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 07:56:21
2017-08-18 06:57:56
Agnieszka Woś ROSSA NOIRE A-Z
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
93 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 23:00:14
2017-08-17 22:01:21
Marta Barzyk-Żywna BEJRA
  • 1x 12/L/zwykły (towarzyski)
  • 1x 13/L/zwykły (regionalny)
92 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 22:59:58
2017-08-17 21:58:15
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 13/L/zwykły (regionalny)
  • 1x 14/P/dwufazowy
91 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 22:59:37
2017-08-17 21:54:08
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 13/L/zwykły (regionalny)
  • 1x 14/P/dwufazowy
90 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 22:59:17
2017-08-17 21:50:47
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 12/L/zwykły (towarzyski)
89 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 22:58:50
2017-08-17 21:48:17
Monika Boruch KAMRAT
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
88 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 21:16:23
2017-08-17 21:15:07
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 13/L/zwykły (regionalny)
  • 1x 14/P/dwufazowy
87 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 21:10:34
2017-08-17 20:56:09
Maja Wolny WEZYR
  • 1x 14/P/dwufazowy
  • 1x 15/N/zwykły z rozgrywką
86 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 20:22:28
2017-08-17 20:09:51
Mateusz Sieraczkiewicz FURORA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
85 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 20:02:44
2017-08-17 19:51:22
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
84 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 20:02:14
2017-08-17 19:29:19
Michał Pol MARIOT
  • 1x 16/C/zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 19:19:14
2017-08-17 18:48:45
Marcin Joppek SID
  • 1x 14/P/dwufazowy
  • 1x 15/N/zwykły z rozgrywką
82 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 15:06:35
2017-08-17 15:05:58
Aleksandra Marszalkowska SZARON
  • 2x 10/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
81 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 15:06:20
2017-08-17 14:43:31
Magdalena Olkuśnik MARIOT
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 12/L/zwykły (towarzyski)
  • 1x 13/L/zwykły (regionalny)
80 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 14:37:01
2017-08-17 14:19:48
Filip Tomczuk FALUCKY D
  • 1x 14/P/dwufazowy
  • 1x 15/N/zwykły z rozgrywką
79 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 14:36:29
2017-08-17 14:19:16
Filip Tomczuk ARIADNA
  • 1x 14/P/dwufazowy
  • 1x 15/N/zwykły z rozgrywką
77 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 14:01:33
2017-08-17 14:00:42
Małgorzata Zubrycka CADILLAC
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 13/L/zwykły (regionalny)
  • 1x 14/P/dwufazowy
76 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 14:01:15
2017-08-17 13:56:37
Wojciech Laskowski HURAGAN
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 12/L/zwykły (towarzyski)
75 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 14:00:50
2017-08-17 13:42:52
Maria Buzala CHOOPERS CREEK
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
74 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 13:40:45
2017-08-17 13:35:21
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
73 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 13:40:26
2017-08-17 13:34:51
Agata Włodarczyk ARTERIA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
72 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 13:40:07
2017-08-17 13:13:19
Marcin Matelski CALLAHAN 2
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
71 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 13:10:07
2017-08-17 12:06:09
Joanna Krzyżostaniak JUWENTUS
  • 1x 14/P/dwufazowy
70 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 10:09:37
2017-08-17 09:55:57
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 14/P/dwufazowy
  • 1x 15/N/zwykły z rozgrywką
69 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 10:09:24
2017-08-17 09:34:42
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 12/L/zwykły (towarzyski)
68 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 10:08:50
2017-08-17 09:19:48
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 2x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
67 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:18:53
2017-08-17 09:16:27
Rafał Perlikowski CASSA CIARA
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 6/P/zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:18:39
2017-08-17 09:13:56
Rafał Perlikowski FAMORKUS
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 14/P/dwufazowy
  • 1x 15/N/zwykły z rozgrywką
65 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:18:22
2017-08-17 09:13:12
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 13/L/zwykły (regionalny)
  • 1x 14/P/dwufazowy
64 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:18:06
2017-08-17 09:12:22
Agata Kowalik PRETTY WOMAN
  • 1x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:17:49
2017-08-17 09:11:38
Maja Antczak ZWINNA
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
62 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:17:32
2017-08-17 08:30:15
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
61 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:17:14
2017-08-17 06:40:34
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
  • 2x 5/L/LICENCYJNY
  • 1x 12/L/zwykły (towarzyski)
  • 2x 13/L/zwykły (regionalny)
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:16:39
2017-08-17 06:38:17
Katarzyna Kubiak COLUMBUS 64Z
  • 2x 5/L/LICENCYJNY
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:16:23
2017-08-17 06:37:42
Zbigniew Szrejder COLUMBUS 64Z
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:14:58
2017-08-16 23:42:11
Anna Mackiewicz MAURETANIA
  • 2x 13/L/zwykły (regionalny)
57 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 22:48:33
2017-08-16 22:14:17
Alicja Murakowska SATYR
  • 1x 14/P/dwufazowy
  • 1x 15/N/zwykły z rozgrywką
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 22:48:13
2017-08-16 22:13:44
Karolina Rasiewicz RADŻA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 22:47:56
2017-08-16 22:13:37
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 14/P/dwufazowy
  • 1x 15/N/zwykły z rozgrywką
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 22:47:42
2017-08-16 22:13:23
Karolina Rasiewicz LADRETTE Z
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 22:47:15
2017-08-16 21:26:17
Rafał Miszewski ONLY YOU
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 14/P/dwufazowy
  • 1x 15/N/zwykły z rozgrywką
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:37:00
2017-08-16 20:36:14
Anna Małkowska-Piotrowska TAMIZA
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:36:46
2017-08-16 20:34:55
Dominika Osińska TAMIZA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:36:24
2017-08-16 20:29:01
Anna Małkowska-Piotrowska EMIR
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/zwykły
  • 1x 15/N/zwykły z rozgrywką
  • 1x 16/C/zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:35:49
2017-08-16 20:27:57
Marta Błachewicz KRUSZYNA
  • 1x 10/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:35:32
2017-08-16 20:07:06
Tomasz Nalazek BILBAO
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 22:58:31
2017-08-16 20:04:32
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 12:33:35
2017-08-16 11:03:57
Dominika Jurek TRAF
  • 1x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 13:39:48
2017-08-16 00:19:46
Marcin Matelski CORDESSO
  • 2x 4/L/dwufazowy (regionalny)
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:16:21
2017-08-16 00:19:04
Renata Wójcik-Matelska NEVILLE S
  • 2x 4/L/dwufazowy (regionalny)
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:16:08
2017-08-16 00:18:28
Renata Wójcik-Matelska DIVA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:15:54
2017-08-16 00:17:47
Marcin Matelski FEMME WV
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:15:40
2017-08-16 00:17:15
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 6/P/zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:15:27
2017-08-16 00:16:48
Weronika Kaniewska KRONOS
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:15:15
2017-08-16 00:16:21
Weronika Kaniewska BIANCA W
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 6/P/zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 20:13:15
2017-08-15 19:16:23
Roman Meger WESTA
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 19:10:11
2017-08-15 18:38:07
Paulina Zaleska LUKIER
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 14/P/dwufazowy
  • 1x 15/N/zwykły z rozgrywką
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 19:09:52
2017-08-15 18:37:44
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 14/P/dwufazowy
  • 1x 15/N/zwykły z rozgrywką
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 13:48:49
2017-08-15 13:30:42
Matylda Wyciszkiewicz OSMOZA
  • 2x 10/Mini LL/dokładności (towarzyski)
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 10:17:36
2017-08-15 09:31:53
Zbigniew Szrejder LET'S MAKE MONEY
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 10:17:20
2017-08-15 09:31:16
Zbigniew Szrejder JOGI GOZDAWA
  • 1x 8/C/zwykły
  • 1x 9/CC/zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 10:17:00
2017-08-15 09:30:47
Zbigniew Szrejder ERRATA
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 23:18:58
2017-08-14 22:50:37
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 6/P/zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 20:43:51
2017-08-14 20:32:59
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 6/P/zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 20:43:39
2017-08-14 20:23:49
Renata Kotkiewicz NASZA MI
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 6/P/zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 16:04:48
2017-08-14 15:35:01
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 6/P/zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 10:54:22
2017-08-14 09:10:07
Katarzyna Tobiszewska ROSSELVI
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:33:43
2017-08-12 22:34:48
Martyna Gerke BERSANTA
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 12/L/zwykły (towarzyski)
  • 1x 13/L/zwykły (regionalny)
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 12:50:57
2017-08-11 11:04:56
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 4/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 6/P/zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 09:45:50
2017-08-11 08:06:18
Piotr Gębicki MEKINTOSZ J
  • 2x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 09:45:36
2017-08-10 19:14:56
Aleksandra Nowak VOSSIE
  • 2x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 09:45:16
2017-08-10 14:36:54
Sandra Skwarczyńska BANGI
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 12/L/zwykły (towarzyski)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 09:44:56
2017-08-10 14:36:29
Weronika Skwarczyńska KASJER
  • 1x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 09:35:42
2017-08-09 23:24:17
Urszula Fajfrowska KARINO
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 12/L/zwykły (towarzyski)
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 23:08:35
2017-08-09 22:18:05
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 2x 4/L/dwufazowy (regionalny)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 21:57:05
2017-08-09 21:46:32
Karolina Tracewicz RUBIN
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 21:57:16
2017-08-09 21:46:11
Karolina Tracewicz BRADOR
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 6/P/zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 09:44:43
2017-08-09 21:39:40
Aleksandra Szostek CRONOS
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5/L/LICENCYJNY
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 21:56:54
2017-08-09 20:01:53
Justyna Łopato SIR ALVAREZ
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 21:56:39
2017-08-09 20:01:06
Justyna Łopato GRAD
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 13:02:45
2017-08-09 12:33:47
Piotr Gębicki SAKRAMENTO J
  • 1x 1/Mini LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 13:02:33
2017-08-09 12:30:39
Piotr Gębicki DOLCE VITA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 13:01:47
2017-08-09 12:28:49
Marcel Telej MGIEŁKA
  • 2x 4/L/dwufazowy (regionalny)
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 13:01:03
2017-08-09 12:28:03
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 13:00:24
2017-08-09 12:27:08
Dagmara Omieczyńska - Nastaj WALIA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 10:14:33
2017-08-09 10:07:03
Katarzyna Wojewoda DEBIUT
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 12/L/zwykły (towarzyski)
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 20:04:43
2017-08-08 19:23:07
Renata Kotkiewicz RABKA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 13:20:21
2017-08-08 10:16:40
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 13/L/zwykły (regionalny)
  • 1x 14/P/dwufazowy
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 12:18:44
2017-08-07 09:00:18
Sandra Nowaczyk TULLAMORE DEW I
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 14/P/dwufazowy
  • 1x 15/N/zwykły z rozgrywką
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:33:20
2017-08-05 21:08:01
Julia Wutkowska CERSANIA
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 14/P/dwufazowy
  • 1x 15/N/zwykły z rozgrywką
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:31:24
2017-08-05 21:07:27
Martyna Gerke KAMELIA J
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 14/P/dwufazowy
  • 1x 15/N/zwykły z rozgrywką
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 20:54:50
2017-08-03 08:07:53
Weronika Sandomierska GAL
  • 1x 15/N/zwykły z rozgrywką
  • 1x 16/C/zwykły
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Maja Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (JM.)
O032771
2. Barzyk-Żywna Marta Sekcja Jeździecka Turzyn
S
brak
3. Birk Marta Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009389
4. Błachewicz Marta brak
2005 (JM.)
25369/16
5. Boruch Monika KJ Wiecanowo
2003 (JM.)
O033057
6. Buzala Maria KJ Dilmar
2000 (J.)
K014593
7. Fajfrowska Urszula niezrzeszony
1998 (MJ.)
brak
8. Frandzelska Wiktoria KJW
2000 (J.)
O033150
9. Frelichowska Natalia KJ Oxer Inowrocław
S
O031899
10. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
1996 (MJ.)
O025871
11. Garbacz Natalia St. KJ Korona Wałcz
S
O018394
12. Gdaniec Mirosława Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
1996 (MJ.)
O025868
13. Gębicki Piotr G-RIDE TEAM
S
O002455
14. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O031837
15. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
16. Jurek Dominika Rancho Tomasz Goc
1997 (MJ.)
Brak
17. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
18. Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2001 (J.)
O023043
19. Kasprzyk Julia Klub jazdy konnej joker Dzialowo
2003 (JM.)
O035159
20. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
21. Kowalik Agata Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
2003 (JM.)
O043739
22. Kozań Malwina G-RIDE TEAM
1999 (J.)
O044235
23. Krzyżostaniak Joanna KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O000334
24. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
25. Laskowski Wojciech GKJ Bogucin
S
O004185
26. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
27. Łopato Justyna KJ Dilmar
S
O019289
28. Małkowska-Piotrowska Anna bpk
S
O001159
29. Marszalkowska Aleksandra Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2004 (JM.)
Brak
30. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
31. Meger Roman Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O003472
32. Miszewski Rafał JKS Rywal Grudziądz
S
O025818
33. Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
O039805
34. Nalazek Tomasz brak
S
brak
35. Nowaczyk Sandra KJ Mustang Kochowo
1997 (MJ.)
O028460
36. Nowak Aleksandra Rancho Tomasz Goc
2002 (JM.)
brak
37. Olkuśnik Magdalena Stowarzyszenie Kujawsko-pomorski klub jeździecki
S
0009289
38. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (JM.)
O034676
39. Padowska Inez MUKS Bielice
1998 (MJ.)
Brak
40. Perlikowski Rafał Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
S
O006784
41. Pol Michał St. KJ Korona Wałcz
S
O025816
42. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar
S
Brak
43. Putz Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
1999 (J.)
O028386
44. Rasiewicz Karolina KJ CAVALIERE
S
O021541
45. Sandomierska Weronika KJ Młyńska Struga
1998 (MJ.)
O024589
46. Sieraczkiewicz Mateusz JKSR Michelin
2003 (JM.)
3844/17
47. Skwarczyńska Sandra Pałucki Klub Jeździecki
S
brak
48. Skwarczyńska Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
brak
49. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
0033157
50. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
51. Strzelecka Zuzanna KJ Leśna Podkowa
52. Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (JM.)
O037496
53. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
54. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
55. Telej Marcel G-RIDE TEAM
2003 (JM.)
O044719
56. Teper Zofia Klub Jeżdziecki Michelin
2005 (JM.)
brak
57. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2000 (J.)
O029192
58. Tomczuk Filip Młyńska Struga
S
brak
59. Tracewicz Karolina KJ Skok Agrofood
S
O014194
60. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
O013978
61. Wiśniewski Antoni Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2006 (Mł.)
Brak
62. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
63. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar
S
O004016
64. Wolny Maja KJ Dilmar
1998 (MJ.)
O023178
65. Woś Agnieszka classic
S
BRAK
66. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (J.)
O031144
67. Wyciszkiewicz Matylda bpk
2000 (J.)
brak
68. Zaleska Paulina Klub Jeździecki Młyńska Struga
1997 (MJ.)
O022443
69. Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
S
O003375
70. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
71. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

1

ARIA Wielkopolska POL 08.03.2010 Klacz kasztanowata F: Alek
M: Merta
O: Hanna Kasprzyk
B: Ewa Olizarowicz
K023684
2.

18

ARIADNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Aravel Waro
M: Adriadna
O: Joanna Tomczuk
B: Joanna Tomczuk
brak
3.

23

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Tjungske
M: Arabeska
O: Włodarczyk Dorota
B: Miś Tadeusz
brak
4.

94

ASPENA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/165 F: Grand Amour
M: Agawa
O: Rafał Putz
B: Piotr Czerniak
Brak
5.

73

BANGI SP POL 2012 Wałach siwa F: Fred
M: Bursa
O: Sandra Skwarczyńska
B: Pawłowska Małgorzata
brak 616009520103712
6.

12

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Dominika Steyer
B:
K013720 616999530249005
7.

4

BEJRA SP POL 2007 Klacz inna F: Franco
M: Biretka
O: Marta Barzyk-Żywna
B: Jan Kiliński
brak
8.

50

BERSANTA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Santiego
M: Bereta
O: Marcin Gerke
B: Marcin Gerke
brak 616009520008811
9.

57

BIANCA W HOL GER 2009 Klacz siwa F: Aragorn / Acorado
M: Vienna VIII / Clearway
O: Zaneta Kaniewska
B:
K021589 DE421000248409
10.

47

BILBAO SP POL 2011 Wałach tarantowata F: WILIAM
M: BAHAMA II
O: Ewa Dworska
B: Magdalena Żubka
K023153
11.

79

BRADOR SP POL 2002 Wałach ciemnogniada/170 F: Labrador
M: Bażka
O: Karolina Tracewicz
B: Małgorzata Przybycień
K007349 009 53 00778 02 102NK02
12.

19

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy
M: Celyna
O: Joanna M
B: Adam Mróz
K022195
13.

25

CALLAHAN 2 Hanowerska GER 2008 Klacz gniada F: CONTENDRO
M: FLAIR
O: SEBASTIAN SZCZEPAŃSKI
B: Niemcy
,
14.

35

CALYPSO Polski Końszlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz ciemnogniada/162 F: Caretino K
M: Caliope
O: Emilia Teper
B: Haryk Łukasz
brak 616009610134912
15.

30

CASSA CIARA Holsztyńska POL 2007 Klacz siwa F: Cassini II
M: Acord II
O: Emilian Perlikowski
B: Niemcy
Brak
16.

48

CERSANIA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Aviano
M: Cyrana
O: Wutkowska Dorota
B: Monika Tadych
K020836
17.

21

CHOOPERS CREEK Westfalska POL 2003 Wałach gniada F: Cordobes II
M: Fantasie
O: Michał Buzała
B: Niemcy
K010702
18.

37

COLUMBUS 64Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa F: Carthago Z
M: Istouar D’Amour
O: Katarzyna Kubiak
B:
K022510 404980021401 102MK90
19.

24

CORDESSO Westfalska POL 2013 Ogier gniada F: Cordess
M: Cleine Queena
O: Renata Wójcik Matelska
B: Robert i Agnieszka Michalak
Brak
20.

68

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
21.

75

CRONOS HOL. GER 2009 Wałach gniada F: Contact Me
M: Scandies Rose
O: Piotrowicz Tomasz
B: Gerken Kai
K015241 DE421000361709
22.

92

CZAKO SP POL 2010 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Cytryna / Landjunker S
O: Jan Kałabun
B: Kaziemierz Szyling
K016433 616009520059810
23.

53

DIVA SP POL 2012 Klacz gniada F: Ekwador
M: Diuna
O: Piotr Duda
B: Piotr Duda
Brak
24.

83

DOLCE VITA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Dulcynea
O: Julia Sistermann
B: SK Zastawno
Brak
25.

3

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: HARTLAND
M: DAMA
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154
26.

45

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Anna Małkowska-Piotrowska
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
27.

64

ERRATA SP POL 2010 Klacz siwa F: T Jungske / Carthago Z
M: Erotyka / Elmero
O: Zbigniew Szrejder
B: SK Racot
K015489 616009610060710
28.

29

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofino
M: Larduc
O: Artur Wisniewski
B: Polska
Brak
29.

27

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
30.

41

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song /
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
31.

17

FALUCKY D SP POL 2005 Wałach kara F: Lascatraz L
M: Farsa
O: Filip Tomczuk
B: Stubba Stefan
K010450
32.

31

FAMORKUS KWPN NLD 2010 Ogier gniada F: Whistler
M: Pamorka / Voltaire
O: Emilian Perlikowski
B: Holandia
K017108
33.

54

FEMME WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Oneve / Concorde
O: Ferdynant Szczepanik
B:
K018535 528003201010612
34.

93

FIESTA F:
M:
O:
B:
35.

28

FIKUS Wielkopolskia Poch. Trakeńskie POL 2010 Wałach gniada F: Iphino
M: Frotka
O: Elżbieta Padowska
B: SK Liski
Brak
36.

89

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko
M: Finezja KG
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023
37.

11

FURORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:155 F: FOR LEO
M: FUNCKY
O: Karolina Sieraczkiewicz
B: Zenon Działek
2501/17 POL00959011209
38.

91

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
O: Piotr Kłodawski
B: Zbigniew Piecuch
K014094 POL009520042107
39.

6

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023168 616009610160310
40.

81

GRAD MŁP POL 2009 Ogier siwa F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
O: Krzysztof Łopato
B: SK Ochaby
K014099 616006540115709
41.

70

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
42.

20

HURAGAN SP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L
M: Harda Dusza
O: Wojciech Laskowski
B: Orbaczewski Sławomir
brak 616 009 52 00060 11
43.

63

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
O: Zbigniew Szrejder
B: Katarzyna Kinstler-Korban
K010873 POL009670056106
44.

26

JUWENTUS SP POL 2012 Ogier gniada/171 F: La Calidad / Lancer II
M: Jaksa / Drawid
O: Rafał Kiernikowski
B: Artur Cap
K021298 616009610088312
45.

49

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis/Cantanis
M: Kanada/Maram
O: Marcin Gerke
B: Jędrzejewski Krzysztof
K018912 POL009520053506
46.

85

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada F: Campari M
M: Katoda
O: Beata Kozań
B: --
K009026
47.

8

KAMRAT Wielkopolska POL 2010 Wałach kasztanowata F: Colox Cup
M: Kamina
O: Leszek Boruch
B: SK Rzeczna Sp. z o.o.
K017822
48.

76

KARINO Koń Uszlachetniony POL 2008 Wałach kasztanowata/170cm F: Leklon
M: Dalila
O: Ewa Wawrzon
B: Jan Jasiński
brak POL 999520133708
49.

74

KASJER Małopolska POL 2006 Wałach siwa F: Paszkwil
M: Kasa
O: Sandra Skwarczyńska
B: Laskowski Przemysław
brak
50.

56

KRONOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Karmelowa Dama / Love Affair
O: Żaneta Kaniewska
B: Andrzej Hermann
K021518
51.

46

KRUSZYNA Wielkopolska POL 2005 Klacz srokata/mk: F: Plonus
M: Kareta
O: Orlikowski Zbigniew
B: Orlikowski Zbigniew
007520077906
52.

42

LADRETTE Z Zangersheide NED 2003 Klacz gniada F: LAGRAIN
M: DURETTE Z
O: Tomasz Rasiewicz
B: BONSEL, STOETERIJ
K015729 Z-664103
53.

22

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl
M: Landrette Z
O: Dorota Włodarczyk
B: Małgorzata Floryńska
K021436 616009520022310
54.

60

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjoker S/Landjonker
M: Lugana/Rab
O: Paulina Zaleska
B: Agnieszka Kamińska-Wawrzyniak
K012264 K012264
55.

36

LASKANA OLD NED 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I
M: Lufthansa
O: Katarzyna Kubiak
B: .
K024127 418181004805
56.

62

LET'S MAKE MONEY Oldenburska POL 2007 Klacz gniada F: Ludwigs As
M: Annabella/Aircraft
O: Zbigniew Szrejder
B: Ralf Peters
K022727
57.

55

LUGANO . POL 2011 Wałach kasztanowata F: .
M: .
O: Marcin Matelski
B: .
Brak
58.

59

LUKIER SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Iloczyn
M: Lambada
O: Paulina Zaleska
B: Karolina Ferenstein
K013157
59.

16

MARIOT Małopolska POL 2001 Wałach kasztanowata/168 F: Top Gun
M: Markiza
O: Marcjanna Wiśniewska
B: sk prudnik
KM2635
60.

13

MARIOT HOL POL 2010 Wałach gniada/165 F: Rotmistrz /
M: Milla Mar /
O: Konrad Jessa
B: Sławomir Polikowski
K021558 616009640060710
61.

32

MARKIZA II SP POL 2010 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
O: Emilian Perlikowski
B: Ireneusz Kmieć
K019108
62.

84

MGIEŁKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Vermont
M: Metra
O: Marcel Telej
B: Tomasz Baturo
K016609
63.

67

NASZA MI SP POL 2001 Klacz kasztanowata/169 F: Maram
M: Nebraska
O: Renata Kotkiewicz
B: Zubrzycka Joanna
K016724 616009661125810
64.

52

NEVILLE S SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Leoville
M: Nestia S
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
Brak
65.

43

ONLY YOU SP POL 2002 Wałach gniada F: Ignam/
M: Octet/
O: Rafał Miszewski
B: Krzysztof Pałyska
brak
66.

61

OSMOZA - POL ---- Klacz kasztanowata F: -
M: -
O: -
B: -
brak
67.

5

POKER Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach kasztanowata/173 F: //
M: //
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
68.

33

PRETTY WOMAN OLD POL 2004 Klacz gniada F: Pik Noir
M: Sinatra Gold
O: Agnieszka Kłopotek
B: Niemcy
Brak
69.

95

QUIDAM'S NOBLESSE Westfalska GER 2004 Klacz kasztanowata F: Quidam's Rubin
M: Faveur's Fee V
O: Rafał Jerzy
B: Dreier Deborah
brak
70.

88

RABKA WLKP POL 2006 Klacz gniada/176 F: Lascadell
M: RÓŻDŻKA
O: Renata Kotkiewicz
B: SK Dobrzyniewo
K020314 007610175006
71.

40

RADŻA Wielkopolska POL 2010 Wałach kasztanowata F: IMEQUYL
M: RAMELLA
O: KAROLINA RASIEWICZ
B: JACEK FLORYŃSKI
BRAK 61600752022210
72.

77

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert
M: Rakija
O: .
B: Magdalena Janiszewska
. 616007520127709
73.

2

ROSSA NOIRE A-Z SP POL 2011 Klacz kara/156 F: FLY HIGH
M: RATINA
O: ALINA ŚLIWIŃSKA
B: ZDZIEBŁO ANDRZEJ MAREK
BRAK 616009600288811
74.

69

ROSSELVI SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Romantyka / Regent
O: Joanna Tobiszewska
B: Grzegorz Orliński
K017673
75.

78

RUBIN WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Ignam
M: Ratina
O: Karolina Tracewicz
B: Kupniewska Helena
K015082 POL 007 60 00829 02
76.

82

SAKRAMENTO J SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Karbon
M: Sankcja xx
O: Piotr Gębicki
B: SK Januszewo
Brak
77.

39

SATYR SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: CZYNEL
M: SUPRA
O: IRENEUSZ SIEKIERSKI
B: brak
K023798 POL 009 61 11350 01
78.

66

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K020599 616009520039012
79.

14

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
80.

80

SIR ALVAREZ SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Alvarez 17
M: Sisi Queen
O: Krzysztof Łopato
B: Stadnina Koni Ochaby sp. z o.o
brak 616009540116309
81.

7

SOLO Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo
M: Samba
O: M. Słabowska
B: /
K023015 616007610188513
82.

15

SZARON Malopolska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Wareg
M: Szabelka / Banita
O: Wojciech Laskowski
B: SK Ochaby
Brak
83.

44

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Spinway Memento / Spinway Keepsake
M: Traviata / Walor
O: Rajmund Osiński
B: Elżbieta Piasecka
K021435 0136605606
84.

51

TRAF Wielkopolska POL 2007 Wałach kasztanowata F: Giacomo
M: Taka Radosna
O: Tomasz Goc
B: Ogłoza Mieczysław
Brak
85.

90

TULLAMORE DEW I SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/172 F: Carpediem / Coriano Z
M: Thomasa / Casado
O: Jacek Nowaczyk
B: Zbigniew Wilski
K011288 616009530301507
86.

96

TWISTER Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Machandel
M: Tara
O: Aleksandra Ring
B: Andrzej Nowakowski
Brak POL007520018605
87.

72

VOSSIE Deutsch Reit Pony POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Włodzimierz Goc
B: Bouwman MTS.
brak
88.

58

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Elf / Fanimo
M: Wegunda I / Noble Roi
O: Roman Meger i Adrian Burzych
B: Waldemar Bąk
K020686 6160096610376
89.

10

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama
M: Wyprawa
O: Konrad Jesse
B: Mieszczański Stanisław
K024077
90.

9

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
K019512 616007520002911
91.

34

ZWINNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Sapiecha
M: Zadyma / Marino
O: Emilian Perlikowski
B: Polska
K012093
Rider Club
Competition
Prize
Buzala Maria KJ Dilmar
500
SUM:
500.00
Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
400
SUM:
400.00
Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
300
240
SUM:
540.00
Perlikowski Rafał Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
600
SUM:
600.00
Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
300
SUM:
300.00
Zaleska Paulina Klub Jeździecki Młyńska Struga
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Maja
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
ZWINNA (34)
2017-08-19
3
2017-08-19
10
2017-08-20
2017-08-20
Barzyk-Żywna Marta
Sekcja Jeździecka Turzyn
BEJRA (4)
2017-08-20
2017-08-20
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
DRAHMA (3)
2017-08-19
2
2017-08-19
6
Błachewicz Marta
brak
2017-08-20
1
2017-08-20
7
2017-08-20
Boruch Monika
KJ Wiecanowo
KAMRAT (8)
2017-08-20
1
2017-08-20
Buzala Maria
KJ Dilmar
2017-08-19
1
500
2017-08-19
11
2017-08-20
Fajfrowska Urszula
niezrzeszony
KARINO (76)
2017-08-20
2017-08-20
Frandzelska Wiktoria
KJW
POKER (5)
2017-08-20
2017-08-20
Frelichowska Natalia
KJ Oxer Inowrocław
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2017-08-20
2017-08-20
Garbacz Natalia
St. KJ Korona Wałcz
EXPERT (27)
2017-08-20
2017-08-20
Gdaniec Mirosława
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
Gębicki Piotr
G-RIDE TEAM
2017-08-19
1
2017-08-19
14
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-19
6
2017-08-19
2017-08-20
2
2017-08-20
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
2017-08-19
4
2017-08-19
2
400
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-19
9
2017-08-19
16
2017-08-20
2017-08-20
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
SID (14)
2017-08-20
2017-08-20
Jurek Dominika
Rancho Tomasz Goc
TRAF (51)
2017-08-19
2017-08-19
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-08-19
8
2017-08-19
7
2017-08-20
2017-08-20
CZAKO (92)
2017-08-19
3
2017-08-19
8
2017-08-20
Kaniewska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
KRONOS (56)
2017-08-19
9
2017-08-19
7
2017-08-20
2017-08-19
12
2017-08-19
11
2017-08-20
Kasprzyk Julia
Klub jazdy konnej joker Dzialowo
ARIA (1)
2017-08-20
2017-08-20
10
2017-08-20
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
2017-08-19
19
RABKA (88)
2017-08-19
9
2017-08-19
12
Kowalik Agata
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
2017-08-19
1
2017-08-19
13
2017-08-19
Kozań Malwina
G-RIDE TEAM
KAMELOT (85)
2017-08-19
13
2017-08-19
10
2017-08-20
Krzyżostaniak Joanna
KJ Leśna Podkowa Rychlik
2017-08-20
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
LASKANA (36)
2017-08-19
11
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-19
2017-08-19
1
Laskowski Wojciech
GKJ Bogucin
HURAGAN (20)
2017-08-20
3
2017-08-20
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
2017-08-20
2017-08-20
Łopato Justyna
KJ Dilmar
2017-08-19
10
2017-08-19
4
2017-08-20
2017-08-20
GRAD (81)
2017-08-19
6
2017-08-19
3
2017-08-20
2017-08-20
Małkowska-Piotrowska Anna
bpk
TAMIZA (44)
2017-08-19
5
EMIR (45)
2017-08-20
2017-08-20
Marszalkowska Aleksandra
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
SZARON (15)
2017-08-20
7
2017-08-20
1
2017-08-20
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
2017-08-19
18
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-19
12
2017-08-19
5
2017-08-20
2017-08-19
3
300
2017-08-19
1
240
2017-08-20
2017-08-20
LUGANO (55)
2017-08-19
7
2017-08-19
18
2017-08-20
2017-08-20
Meger Roman
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
WESTA (58)
2017-08-20
2017-08-20
Miszewski Rafał
JKS Rywal Grudziądz
2017-08-20
2017-08-20
Murakowska Alicja
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
SATYR (39)
2017-08-20
2017-08-20
FALLA (41)
2017-08-20
2017-08-20
Nalazek Tomasz
brak
BILBAO (47)
2017-08-19
1
2017-08-19
8
2017-08-19
Nowaczyk Sandra
KJ Mustang Kochowo
2017-08-19
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
Nowak Aleksandra
Rancho Tomasz Goc
VOSSIE (72)
2017-08-19
1
2017-08-19
1
Olkuśnik Magdalena
Stowarzyszenie Kujawsko-pomorski klub jeździecki
MARIOT (16)
2017-08-20
14
2017-08-20
2017-08-20
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
TAMIZA (44)
2017-08-19
2
2017-08-19
3
Padowska Inez
MUKS Bielice
FIKUS (28)
2017-08-20
2017-08-20
Perlikowski Rafał
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
2017-08-19
22
2017-08-19
17
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-19
16
2017-08-19
1
600
2017-08-20
2017-08-20
Pol Michał
St. KJ Korona Wałcz
MARIOT (13)
2017-08-20
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar
RESPECT (77)
2017-08-19
2017-08-19
21
2017-08-20
2017-08-20
Putz Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
ASPENA (94)
2017-08-20
9
2017-08-20
2017-08-20
Rasiewicz Karolina
KJ CAVALIERE
RADŻA (40)
2017-08-19
4
2017-08-19
13
2017-08-19
5
Sandomierska Weronika
KJ Młyńska Struga
GAL (91)
2017-08-20
2017-08-20
Sieraczkiewicz Mateusz
JKSR Michelin
FURORA (11)
2017-08-19
12
2017-08-19
2017-08-19
11
Skwarczyńska Sandra
Pałucki Klub Jeździecki
BANGI (73)
2017-08-20
12
2017-08-20
Skwarczyńska Weronika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
KASJER (74)
2017-08-19
1
2017-08-19
3
2017-08-19
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (7)
2017-08-20
5
2017-08-20
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (12)
2017-08-19
5
2017-08-19
15
Strzelecka Zuzanna
KJ Leśna Podkowa
FIESTA (93)
2017-08-20
2017-08-20
13
Szostek Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CRONOS (75)
2017-08-19
8
2017-08-19
2017-08-19
2017-08-19
2
2017-08-20
6
2017-08-20
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2017-08-19
15
2017-08-20
2017-08-20
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2017-08-19
8
2017-08-19
2
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-19
4
2017-08-19
1
2017-08-20
ERRATA (64)
2017-08-19
2017-08-19
14
2017-08-20
2017-08-20
Telej Marcel
G-RIDE TEAM
2017-08-19
20
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
Teper Zofia
Klub Jeżdziecki Michelin
CALYPSO (35)
2017-08-19
5
2017-08-19
4
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2017-08-19
6
2017-08-19
2
Tomczuk Filip
Młyńska Struga
2017-08-20
2017-08-20
ARIADNA (18)
2017-08-20
2017-08-20
Tracewicz Karolina
KJ Skok Agrofood
RUBIN (78)
2017-08-19
14
2017-08-19
12
BRADOR (79)
2017-08-19
1
2017-08-19
6
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-08-19
23
2017-08-19
2017-08-19
20
2017-08-20
2017-08-20
Wiśniewski Antoni
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2017-08-19
1
2017-08-19
1
2017-08-20
1
2017-08-20
1
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
2017-08-19
15
2017-08-19
16
2017-08-20
2017-08-20
ARTERIA (23)
2017-08-19
2017-08-19
7
2017-08-19
10
2017-08-20
2017-08-20
4
2017-08-20
Wójcik-Matelska Renata
KJ Dilmar
2017-08-19
17
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
DIVA (53)
2017-08-19
11
2017-08-19
2017-08-20
2017-08-20
11
2017-08-20
Wolny Maja
KJ Dilmar
WEZYR (10)
2017-08-20
2017-08-20
Woś Agnieszka
classic
2017-08-19
10
2017-08-19
2017-08-20
8
2017-08-20
Wutkowska Julia
JKS Rywal Grudziądz
2017-08-19
2
300
2017-08-19
9
2017-08-20
2017-08-20
Wyciszkiewicz Matylda
bpk
OSMOZA (61)
2017-08-20
1
2017-08-20
1
Zaleska Paulina
Klub Jeździecki Młyńska Struga
LUKIER (59)
2017-08-19
19
2017-08-19
17
2017-08-20
2017-08-20
2017-08-19
3
200
2017-08-19
13
2017-08-20
2017-08-20
Zieliński Daniel
KJ Stajnia Jarużyn
2017-08-20
2017-08-20
TWISTER (96)
2017-08-20
2017-08-20
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2017-08-19
1
2017-08-19
9
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2017-08-19
7
2017-08-19
14
2017-08-20
2017-08-20

Number of Riders: 71

Number of Horses: 91

The sum of prizes: 2 540.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl