Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
KJ CAVALLINO k/Bydgoszczy, 27.02.2021r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
104 ACCEPTED 2021-02-25 03:26:49
2021-02-24 22:20:42
Michalina Jach RIWIERA
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
103 ACCEPTED 2021-02-25 03:26:44
2021-02-24 22:19:46
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
102 ACCEPTED 2021-02-25 03:26:37
2021-02-24 22:18:44
Oliwia Jach CHABLIS
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły art. 238.2.1, regionalny
101 ACCEPTED 2021-02-25 03:26:33
2021-02-24 22:15:26
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły art. 238.2.1, regionalny
100 ACCEPTED 2021-02-25 03:26:28
2021-02-24 22:14:37
Klaudiusz Jach LANDOLINA FS
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
99 ACCEPTED 2021-02-25 03:26:24
2021-02-24 22:13:11
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
98 ACCEPTED 2021-02-24 17:26:53
2021-02-24 16:53:34
Kamila Lutowska MICKY
  • 1x 1_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
97 ACCEPTED 2021-02-24 17:26:50
2021-02-24 16:52:31
Barbara Charysz FREJA
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
96 ACCEPTED 2021-02-24 17:26:45
2021-02-24 16:31:43
Zuzanna Miciul ZELMO
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
95 ACCEPTED 2021-02-24 17:26:40
2021-02-24 16:24:12
Aleksandra Rogoda ZIGUR
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
94 ACCEPTED 2021-02-24 17:26:32
2021-02-24 16:20:40
Zuzanna Miciul ZEUS
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
93 ACCEPTED 2021-02-24 17:26:21
2021-02-24 16:12:21
Nikola Lewandowska IMPULS
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
92 ACCEPTED 2021-02-24 16:09:21
2021-02-24 14:27:29
Maja Dąbrowska LIZA
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
91 ACCEPTED 2021-02-24 16:09:15
2021-02-24 10:51:53
Rafał Kaczmarczyk GUCIO
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
90 ACCEPTED 2021-02-24 10:31:33
2021-02-24 09:37:46
Dominika Gawlik LUPUS
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
89 ACCEPTED 2021-02-24 08:49:17
2021-02-24 07:44:49
Natalia Witkowska WHISKY
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
88 ACCEPTED 2021-02-24 08:49:11
2021-02-23 23:21:08
Zofia Weynert BRYZA
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
87 ACCEPTED 2021-02-24 08:49:03
2021-02-23 22:48:22
Paulina Laskowska HARIBO
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
86 ACCEPTED 2021-02-24 08:49:00
2021-02-23 22:46:52
Paulina Laskowska INNOCENTA
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
85 ACCEPTED 2021-02-24 08:48:54
2021-02-23 18:55:56
Zuzanna Ciecholewska DON REVERDY C
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
84 ACCEPTED 2021-02-24 08:48:48
2021-02-23 17:48:24
Marcin Łączny MARLON
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
83 ACCEPTED 2021-02-24 08:48:43
2021-02-23 17:45:54
Patrycja Senger ERASMUS
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
82 ACCEPTED 2021-02-25 18:14:29
2021-02-23 11:21:49
Marta Birk WHAT'S UP
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
81 ACCEPTED 2021-02-23 16:10:13
2021-02-23 06:44:58
Agnieszka Kozłowska DAFNE G
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
80 ACCEPTED 2021-02-22 16:03:59
2021-02-22 15:07:00
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
79 ACCEPTED 2021-02-22 16:03:55
2021-02-22 15:06:23
Kornelia Orzechowska WIXAS
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
78 ACCEPTED 2021-02-22 16:03:42
2021-02-22 11:34:10
Maja Dąbrowska HONEY
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
77 ACCEPTED 2021-02-22 16:03:37
2021-02-22 11:24:07
Maja Dąbrowska TAMARYSZEK
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
76 ACCEPTED 2021-02-22 16:03:27
2021-02-22 09:27:53
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
75 ACCEPTED 2021-02-22 09:01:53
2021-02-22 08:20:12
Wiktoria Twarowska SAMURAJ
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
74 ACCEPTED 2021-02-22 09:01:49
2021-02-22 08:16:53
Adrianna Marceniuk BRZYTWA
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
73 ACCEPTED 2021-02-22 00:47:58
2021-02-21 21:07:28
Lena Tokarz SISSI ZAGORKA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
72 ACCEPTED 2021-02-22 00:47:53
2021-02-21 20:55:14
Martyna Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
71 ACCEPTED 2021-02-22 00:47:47
2021-02-21 19:31:11
Julia Pawłowicz LUPINUS
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
70 ACCEPTED 2021-02-22 00:47:40
2021-02-21 19:00:55
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
69 ACCEPTED 2021-02-21 18:33:39
2021-02-21 16:19:14
Nikola Orlikowska HULTAJ
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
68 ACCEPTED 2021-02-21 18:33:34
2021-02-21 16:08:30
Filip Lewicki CONFEDRO
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
67 ACCEPTED 2021-02-21 16:03:23
2021-02-21 10:38:19
Natalia Redzimska PINKI
  • 2x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
66 ACCEPTED 2021-02-21 16:03:19
2021-02-21 10:37:56
Zofia Majewska PRADA
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
65 ACCEPTED 2021-02-21 16:03:16
2021-02-21 10:37:27
Zuzanna Baranowska TAMIZA
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
64 ACCEPTED 2021-02-21 16:03:13
2021-02-21 10:37:07
Zuzanna Baranowska DEMON
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
63 ACCEPTED 2021-02-23 16:10:08
2021-02-21 10:36:38
Julia Lubowiecka ARES
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
62 ACCEPTED 2021-02-21 16:02:59
2021-02-20 20:12:06
Liliana Tabaka HARA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
61 ACCEPTED 2021-02-21 16:02:55
2021-02-20 12:39:41
Angelika Ojczenasz LURDAN
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
60 ACCEPTED 2021-02-21 16:02:51
2021-02-20 11:48:25
Aleksandra Kawecka NUMBER ONE
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
59 ACCEPTED 2021-02-20 08:25:06
2021-02-19 23:08:46
Julia Wiese LILIOM J KISS
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
58 ACCEPTED 2021-02-19 17:44:40
2021-02-19 14:34:36
Victoria Głogowska KAPRIOLA
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
57 ACCEPTED 2021-02-19 17:44:32
2021-02-19 11:49:40
Marcelina Maciejewska KROPELKA
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
56 ACCEPTED 2021-02-19 08:23:59
2021-02-18 22:10:23
Tomasz Olszewski LIVORNO GE
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
55 ACCEPTED 2021-02-18 21:00:38
2021-02-18 20:31:10
Olga Rodziak RONDO'S BLACK BOY
  • 2x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
54 ACCEPTED 2021-02-18 19:18:40
2021-02-18 19:06:45
Filip Lewicki NO PROBLEM
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
53 ACCEPTED 2021-02-18 15:41:07
2021-02-18 15:11:57
Iga Kołodzińska AVINELLA S
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
52 ACCEPTED 2021-02-18 15:41:02
2021-02-18 10:59:51
Maria Baranowicz MARINA
  • 2x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
51 ACCEPTED 2021-02-18 15:40:54
2021-02-18 10:28:58
Antonia Chylińska DRUHNA EWITA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
50 ACCEPTED 2021-02-18 15:40:49
2021-02-18 10:27:49
Justyna Łopato RODRIGESSA
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
49 ACCEPTED 2021-02-24 21:21:47
2021-02-17 22:51:18
Filip Lewicki QUINTESS CHIN
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
48 ACCEPTED 2021-02-18 00:28:41
2021-02-17 22:50:59
Daria Olech ATTILA LANDAIS
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
47 ACCEPTED 2021-02-18 00:28:38
2021-02-17 16:12:10
Oliwia Białkowska KRAKERS
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
46 ACCEPTED 2021-02-18 00:28:34
2021-02-17 15:49:47
Natalia Rogowska CARRUSO
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
45 ACCEPTED 2021-02-17 15:13:45
2021-02-17 15:12:57
Amelia Łukaszewska KAPSEL
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
44 ACCEPTED 2021-02-17 14:54:01
2021-02-17 14:35:25
Carmen Ittermann KSIĘŻNICZKA
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
43 ACCEPTED 2021-02-17 14:30:08
2021-02-17 14:28:34
Zuzanna Misiorna WICHEREK
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
42 ACCEPTED 2021-02-16 23:12:15
2021-02-16 23:04:29
Filip Lewicki HASHTAG
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
41 ACCEPTED 2021-02-16 23:12:12
2021-02-16 23:01:52
Filip Lewicki FERGIE S
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
40 ACCEPTED 2021-02-16 23:12:04
2021-02-16 22:55:22
Filip Lewicki SIR DIARADO
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
39 ACCEPTED 2021-02-16 23:12:00
2021-02-16 21:07:08
Weronima Guz HAGA
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
38 ACCEPTED 2021-02-18 22:05:11
2021-02-15 19:05:36
Michał Szukała BUGATTI B
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
37 ACCEPTED 2021-02-16 20:00:20
2021-02-15 19:00:39
Martyna Górska HAGA
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
36 ACCEPTED 2021-02-16 20:00:16
2021-02-15 19:00:10
Roksana Celer HAGA
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
35 ACCEPTED 2021-02-15 09:16:02
2021-02-14 15:48:04
Justyna Łopato WALTER
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
34 ACCEPTED 2021-02-14 12:14:59
2021-02-13 13:40:16
Monika Kuczyńska G-CASALLA
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
33 ACCEPTED 2021-02-14 12:14:55
2021-02-13 13:40:03
Weronika Jazikowska G-CASALLA
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
32 ACCEPTED 2021-02-18 09:13:57
2021-02-12 21:27:25
Natalia Wnęk CALL ME SILVER
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
31 ACCEPTED 2021-02-13 03:53:59
2021-02-12 19:35:17
Sławomir Ciuruś CHARISTEAS
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
30 ACCEPTED 2021-02-12 15:57:12
2021-02-12 13:43:30
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 2x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
29 ACCEPTED 2021-02-12 15:57:08
2021-02-11 21:48:50
Zuzanna Porazińska DUKAT
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
28 ACCEPTED 2021-02-11 18:38:47
2021-02-11 15:54:56
Ewa Sumińska CAFISSIMO
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
27 ACCEPTED 2021-02-11 18:38:44
2021-02-11 11:42:45
Magdalena Walczak QUICK STEP MW
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
26 ACCEPTED 2021-02-22 19:55:09
2021-02-09 21:54:34
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
25 ACCEPTED 2021-02-22 07:13:24
2021-02-09 14:24:56
Weronika Brodzińska MOKRA
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
24 ACCEPTED 2021-02-08 14:58:40
2021-02-08 10:56:34
Julka Jagodzińska MYSZKA
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
23 ACCEPTED 2021-02-08 14:58:37
2021-02-08 10:55:36
Zofia Białkowska HOLLY
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
22 ACCEPTED 2021-02-08 14:58:28
2021-02-08 10:53:12
Maria Czarnolewska-Nowicka KANESA
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
21 ACCEPTED 2021-02-08 14:58:24
2021-02-08 10:51:23
Nadia Rodziak MUFINKA
  • 1x 1_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
20 ACCEPTED 2021-02-08 14:58:21
2021-02-08 10:50:21
Ligia Karaszewska DEEP LOVE S
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
19 ACCEPTED 2021-02-08 14:58:18
2021-02-08 10:48:32
Maria Wilczak KOLORADO
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
18 ACCEPTED 2021-02-08 14:58:14
2021-02-08 10:47:17
Grzegorz Perzyński HONESTY
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
17 ACCEPTED 2021-02-08 14:58:11
2021-02-08 10:45:59
Wiktoria Chylińska KARO
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
16 ACCEPTED 2021-02-21 18:33:27
2021-02-08 10:45:13
Kaja Piotrowicz CHELSEA’S MISS
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
15 ACCEPTED 2021-02-08 14:58:04
2021-02-08 10:44:18
Karolina Strzelecka HEAVEN
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
14 ACCEPTED 2021-02-08 04:33:25
2021-02-07 23:05:17
Anna Janka TISJAN
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły art. 238.2.1, regionalny
13 ACCEPTED 2021-02-23 16:09:50
2021-02-07 23:00:40
Janina Wierzchowska PRINCESKA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
12 ACCEPTED 2021-02-07 22:44:59
2021-02-07 22:07:33
Daniel Olszanowski MACHORKA
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
11 ACCEPTED 2021-02-07 20:59:43
2021-02-07 20:38:16
Justyna Łopato FIGHTING JACK S
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
10 ACCEPTED 2021-02-07 18:36:24
2021-02-07 16:01:46
Julia Mularska KRIMA
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
9 ACCEPTED 2021-02-21 18:33:22
2021-02-07 12:47:25
Oliwia Klimkiewicz CRIMSON SR Z
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
8 ACCEPTED 2021-02-19 17:44:26
2021-02-07 11:53:08
Aniela Lipińska GRANTALA S
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
7 ACCEPTED 2021-02-07 18:35:56
2021-02-07 10:28:42
Iga Drzycimska SZOGUN
  • 2x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
6 ACCEPTED 2021-02-07 18:35:53
2021-02-07 10:28:01
Iga Drzycimska AMBER
  • 2x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
5 ACCEPTED 2021-02-07 18:35:50
2021-02-07 10:21:56
Maria Kapsa NICOLA
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
4 ACCEPTED 2021-02-07 18:35:47
2021-02-07 10:21:35
Marta Kapsa HUGO BOSS
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
3 ACCEPTED 2021-02-07 18:35:44
2021-02-07 10:20:37
Anna Zielińska MIESZKO
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
2 ACCEPTED 2021-02-07 18:35:40
2021-02-07 10:19:49
Vanessa Penkowska WIATEREK
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
1 ACCEPTED 2021-02-07 18:35:38
2021-02-07 10:12:04
Magdalena Karabasz BALTICA
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Baranowicz Maria KJ Cavallino
2010 (Mł.)
O059381
2. Baranowska Zuzanna KJ Classic
S
O031877
3. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (Mł.)
O057939
4. Białkowska Zofia KJ Cavallino
2005 (J.)
Brak
5. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
6. Brodzińska Weronika KJ Dilmar
2010 (Mł.)
0061896
7. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
8. Celer Roksana Brak
2003 (J.)
Brak
9. Charysz Barbara Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
2009 (JM.)
Brak
10. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
11. Chylińska Wiktoria KJ Cavallino
2006 (JM.)
.
12. Ciecholewska Zuzanna St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O011247
13. Ciuruś Sławomir Toruński KJK
S
O002150
14. Czarnolewska-Nowicka Maria KJ Cavallino
2006 (JM.)
.
15. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
16. Drzycimska Iga Kj Młyńska Struga
2009 (JM.)
O051802
17. Gawlik Dominika KJ Skok-Agrofood
S
O021882
18. Głogowska Victoria KJ Stajnia Jarużyn
2018 (Mł.)
brak
19. Górska Martyna Brak
2006 (JM.)
Brak
20. Guz Weronima Brak
2003 (J.)
brak
21. Ittermann Carmen KJ Cavallino
2010 (Mł.)
O057938
22. Jach Klaudiusz KJ Herkules Wapno
S
O037943
23. Jach Michalina KJ Herkules Wapno
2010 (Mł.)
brak
24. Jach Oliwia KJ Herkules Wapno
2003 (J.)
O037935
25. Jagodzińska Julka KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
26. Janka Anna Kuj-Pom KJ
S
O021076
27. Jazikowska Weronika BPK
S
O024749
28. Kaczmarczyk Rafał KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
29. Kapsa Maria KJ Cavallino
2010 (Mł.)
.
30. Kapsa Marta KJ Cavallino
2012 (Mł.)
.
31. Karabasz Magdalena KJ Cavallino
2006 (JM.)
O039021
32. Karaszewska Ligia KJ Cavallino
2005 (J.)
.
33. Kawecka Aleksandra BPK kuj-pom
2007 (JM.)
brak
34. Klimkiewicz Oliwia St. Stadnina Koni Olimpia
2004 (J.)
O033535
35. Kołodzińska Iga KJ MŁYŃSKA STRUGA
2006 (JM.)
O054680
36. Kozłowska Agnieszka JKS Rywal Grudziądz
2004 (J.)
O040774
37. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
38. Kuczyńska Monika bpk
2008 (JM.)
Brak
39. Laskowska Paulina KJ Cavallino Brzoza
2001 (MJ.)
O031886
40. Lewandowska Nikola SK Przekolno
2003 (J.)
brak
41. Lewicki Filip .
.
42. Lewicki Filip Czahary Pogorzelica
2001 (MJ.)
..
43. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O041486
44. Lubowiecka Julia BPK kuj-pom
2000 (MJ.)
brak
45. Lutomska Maja OJK Cavalino
2006 (JM.)
O047565
46. Lutowska Kamila Bpk
2008 (JM.)
Brak
47. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
48. Łopato Justyna KJ DILMAR Kobylarnia
S
0019289
49. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
50. Łukaszewska Amelia KJ Cavallino
2007 (JM.)
.
51. Maciejewska Marcelina KJ Cavallino
2010 (Mł.)
.
52. Majewska Zofia KJ Classic
2004 (J.)
O050271
53. Marceniuk Adrianna Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (MJ.)
brak
54. Miciul Zuzanna SK Przekolno
2005 (J.)
brak
55. Misiorna Zuzanna KJ Cavallino
2008 (JM.)
.
56. Mularska Julia CKJ Bonanza
2004 (J.)
O062029
57. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2003 (J.)
O042581
58. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
59. Olech Daria KJ Classic
2002 (MJ.)
O028874
60. Olszanowski Daniel Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
S
O053895
61. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
62. Orlikowska Nikola KJ Cavallino
2007 (JM.)
.
63. Orzechowska Kornelia Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (MJ.)
O051395
64. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (JM.)
O048843
65. Pawłowicz Martyna SKJ Stajnia pod wierzbą
2003 (J.)
O062405
66. Penkowska Vanessa KJ Cavallino
2007 (JM.)
.
67. Perzyński Grzegorz KJ Cavallino
S
.
68. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (Mł.)
O050133
69. Piotrowicz Kaja KJ Cavallino
2004 (J.)
.
70. Porazińska Zuzanna Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2003 (J.)
brak
71. Redzimska Natalia Klub Jeździecki Classic
2005 (J.)
O055476
72. Rodziak Nadia KJ Cavallino
2013 (Mł.)
.
73. Rodziak Olga KJ Cavallino
2011 (Mł.)
O061894
74. Rogoda Aleksandra SK Przekolno
2006 (JM.)
brak
75. Rogowska Natalia KJ Cavallino
2010 (Mł.)
.
76. Senger Patrycja Klub Jeździecki Wiecanowo
2005 (J.)
brak
77. Strzelecka Karolina KJ Cavallino
2004 (J.)
.
78. Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
79. Szukała Michał Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
Brak
80. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043738
81. Tabaka Liliana KJ Cavallino Brzoza
2005 (J.)
O039025
82. Tokarz Lena Klub Jeździecki Cavallino
2007 (JM.)
O053959
83. Twarowska Wiktoria bpk
2007 (JM.)
brak
84. Walczak Magdalena KJ Atrium Swarzędz
S
O020434
85. Weynert Zofia KJ Cavallino
2010 (Mł.)
.
86. Wierzchowska Janina JKS Rywal Grudziądz
2009 (JM.)
O060958
87. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O031143
88. Wilczak Maria KJ Cavallino
2007 (JM.)
O047561
89. Witkowska Natalia JKS Rywal
2000 (MJ.)
O035164
90. Wnęk Natalia KJ Dilmar
S
O012055
91. Zielińska Anna KJ Cavallino
2006 (JM.)
.
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

10

AGADIR VAN DE PIKKERIE Z Z BEL 2015 Wałach gniada/165 F: Aga Khan Z
M: Savannah Z / Sandro Z
brak 056015Z55631915
2.

53

AL CAPONE TER SALEGHEM Z ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach gniada/. F: Aktion Pur
M: Koreandre de la Pomme / Vagabond de la Pomme
Brak 056015Z55778816
3.

27

AMBER KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:120, F: HORNMOORS DAVEY
M: AMAZONKA
Brak 616013530261008
4.

17

ARES WLKP POL 2010 Wałach inna F: Adiutant
M: Astra
K020331
5.

66

ASTERIX MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach siwa/165 F: Mefisto
M: Astoria
brak 616006660355712
6.

63

ATTILA LANDAIS SF FRA 2010 wałach ciemnogniada/mk:157 F: Popstar Lozonais /
M: Olympia Landais / Rosire
K023673 10361370Q
7.

68

AVINELLA S SP POL 2009 klacz kara/168 F: Leoville
M: Avinell / Grand de la Cour
K024016 616009520043109
8.

22

BALTICA KUC POL 2016 klacz inna/kuc:kuc:14 F: FALK
M: KARINA MW
K029218 616013520071716
9.

104

BRYZA KUC POL 2004 klacz myszata/kuc:. F: NN
M: NN
Brak 616999520208904
10.

88

BRZYTWA SP POL 2007 Klacz kara/161 F: nn
M: nn
brak -
11.

9

BUGATTI B ANGLO EUROPEAN AGO 2017 wałach gniada/165 F: farezzo b
M: Blanka
brak 826002170880607
12.

45

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 DE441411499709
13.

49

CALL ME SILVER WESTFALSKA POL 2015 klacz siwa/160 F: Cotton Club
M: Jung Pamplona
Brak 2764414112142155
14.

61

CARRUSO QUARTER HORSE POL 2002 wałach skarogniada/kuc:. F: Docs Royal Lancer
M: Poco Oakie Tivio
Brak 616014660186002
15.

118

CHABLIS HAN GER 2013 wałach kasztanowata/181 F: Cador/ Catoki
M: Esculypsa/ escudo I
K026945 DE431310367313
16.

48

CHARISTEAS SP POL 2008 wałach kasztanowata/174 F: Himen
M: Charyzma
Brak 009520026308
17.

6

CHELSEA’S MISS Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2012 klacz siwa/kuc:. F: Chelsea Londyn
M: Willoway Miss Minx
. DE435351110612
18.

83

CONFEDRO HAN POL 2017 wałach ciemnogniada/167 F: Conthargos
M: Fledermaus
. DE 431430661117
19.

3

CRIMSON SR Z Z BEL 2010 wałach siwa/162 F: Clearway /
M: L-Classina-I /
K025683 703648
20.

121

CYNAMON F:
M:
21.

97

DAFNE G TYP SZLACHETNY POL 2016 klacz gniada/167 F: Concord
M: Dumka
Brak 616999530111616
22.

37

DEEP LOVE S SP POL 2007 wałach gniada/Duży koń F: LOVE AFFAIR
M: DONNA ROSSA S
. 616009520052807
23.

79

DEMON TYP SZLACH. POL 2009 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K027553 616999610316309
24.

101

DON REVERDY C SP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: If Du Reverdy /
M: Dumka /
brak -
25.

65

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:kuc:13 F: V.I.P
M: Dalli
K017093 POL013670148308
26.

46

DUKAT WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach skarogniada/173 F: Rumianek
M: Dynastia
brak POL 007 66 0765808
27.

99

ERASMUS WLKP POL 2017 wałach skarogniada/172 F: Kormoran
M: Elegia
brak 616007520032717
28.

56

FERGIE S . POL 2017 klacz gniada/170 F: George Z
M: Federica S
. .
29.

30

FIGHTING JACK S SP POL 2016 wałach skarogniada/167 F: Black Jack
M: Federica S
K030454 616009520056916
30.

12

FLORE DE LAUME SF FRA 2015 Klacz skarogniada/165 F: Canturo
M: Perle de Laume / Galion de Laume
brak 25000115230043E
31.

113

FREJA KUC POL 2015 klacz ciemnokasztanowata/kuc:125 F: NN
M: NN
Brak 616999520115715
32.

50

G-CASALLA HOL GER 2014 klacz gniada/158 F: Casalito /
M: Quo Vados I /
brak DE421000102214
33.

2

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Talent Charboniere
M: Gracenta
K023351 616009520098612
34.

107

GUCIO KUC POL 2007 wałach srokata/kuc:. F: NN
M: NN
. .
35.

52

HAGA SP POL 2008 klacz siwa/159 F: Elzan
M: Hemida
Brak 616999530312108
36.

78

HARA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:kuc:14 F: Nn
M: Nn
K025911 616999520166506
37.

103

HARIBO Polski Koń Sportowy POL 2017 wałach kasztanowata/. F: Farezzo B
M: Hipnoza
. .
38.

57

HASHTAG . POL 2016 ogier siwa/166 F: Hickstead White / Hickstead
M: Gavara / Gavi
. .
39.

33

HEAVEN . POL 2008 klacz gniada/. F: Landor
M: Huba
. 616007520042008
40.

90

HIGH FIVE BB Z ZANGERSHEIDE NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL
M: Zinidi BB
K029345 056015Z55776315
41.

40

HOLLY SP POL 2013 klacz gniada/- F: Dilmar
M: Heaven
Brak 616007520017213
42.

35

HONESTY SP POL 2016 klacz kasztanowata/- F: Dilmar
M: Heaven
Brak 616007520071816
43.

92

HONEY WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/. F: Dilmar
M: Hipnoza
. .
44.

25

HUGO BOSS KUC POL 2013 wałach tarantowata/kuc:. F: NN
M: NN
. 616999610221913
45.

7

HULTAJ KUC POL 2015 wałach myszata/kuc:- F: -
M: -
- -
46.

109

IMPULS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 Wałach gniada/167 F: ILOCZYN
M: IRGA
brak 616009640004617
47.

102

INNOCENTA KUC WALIJSKI POL 2017 klacz gniada/kuc:. F: Flak
M: Imka
.. .
48.

84

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
K022951 616009600306110
49.

39

KANESA KUC POL 2001 klacz ciemnogniada/kuc:. F: Dethmer
M: Karmalita Little Lilly
Brak 616013520018501
50.

74

KAPRIOLA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada F: POLL
M: KONTRA MAKKer
BRAK
51.

60

KAPSEL KUC POL 2011 wałach gniada/kuc:. F: Król Karo
M: Kalinka
. 616013520026411
52.

34

KARO KUC POL 2004 wałach kara/kuc:. F: NN
M: NN
K022342 999520148204
53.

36

KOLORADO KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk
M: Kanesa
K027050 616013520076915
54.

62

KRAKERS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:. F: Piktogram
M: Kalinka
K030509 616013520071616
55.

119

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:mk:140 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
K020861 616013640040510
56.

29

KRIMA Szlachetna Półkrew POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: Cruzeiro L
M: Kwarta
K030395 616009610128812
57.

73

KROPELKA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:. F: Alf
M: Karmelka
. .
58.

59

KSIĘŻNICZKA KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:130 F: Jantar
M: Kama
K025319 616013520175907
59.

116

LANDOLINA FS DSP GER 2011 klacz kasztanowata/166 F: LACANDO DE L
M: LANDMAID / LANDESFÜRST
Brak DE 456-5702238-11
60.

75

LILIOM J KISS WĘG. PÓŁKRWI HUN 2015 klacz siwa/173 F: Vezar / Quito De Baussy
M: Lenke / Tobzódó
K029022 Hun K mf 152450120
61.

71

LIVORNO GE KWPN NED 2016 wałach gniada/171 F: Grand Slam VDL
M: Indoctro
brak 528003201608152
62.

108

LIZA KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:137 F: .
M: .
K026508 616999520131812
63.

8

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Tupet
M: Lady Peggy
K028956 616013670068215
64.

85

LUPINUS SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Markies V/Guidam ex. Adagio IV
M: Landora/Landor S
K030528 616009600058815
65.

106

LUPUS SP POL 2007 wałach siwa/160 F: Plaster
M: Libella
K012330 0095805839
66.

77

LURDAN AA POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Ramadan
M: Luczia
K029120 616006690065115
67.

31

MACHORKA SP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Midas
M: Marihuana
K026967 616009520042514
68.

115

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
K026849 61600961019314
69.

67

MARINA KUC POL 2005 klacz srokata/kuc:kuc:12 F: Hertz/zefir
M: Malwa/Ren
K025307 POL013610128305
70.

100

MARLON WLKP POL 2016 wałach ciemnosiwa/166 F: Castle Rock
M: Mafia
brak 616007520010616
71.

114

MICKY COB POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:145 F: -
M: -
Brak .....
72.

24

MIESZKO KONIK POLSKI POL 2000 wałach myszata/kuc:. F: NN
M: NN
. .
73.

47

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:kuc:13 F: DASTI MAN
M: MONA
K029742 616 013 64 00429 15
74.

43

MOKRA TYP KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:125 F: nn
M: nn
K030916 616 999 61 02069 14
75.

38

MUFINKA KUC POL 1999 klacz siwa/kuc:. F: NN
M: NN
. 616999600110399
76.

41

MYSZKA KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:. F: .
M: .
Brak .
77.

94

NELSON KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
78.

117

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
K027259 56002W00305200
79.

26

NICOLA KUC POL 2012 klacz srokata/kuc:. F: .
M: .
Brak .
80.

69

NO PROBLEM ? POL 2017 klacz siwa/172 F: Numero Uno
M: ?
. .
81.

76

NUMBER ONE WLKP POL 2015 wałach siwa/165 F: Boliwar
M: Niagara
brak 616007520009315
82.

95

PASCAL S SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Qulester
M: Pasja
616009590104309 Brak
83.

82

PINKI TYP KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
LKRWZJ2668/19 616999610252011
84.

81

PRADA WLKP POL 2010 klacz kara/156 F: REWIR I
M: POLONIA
brak 616007520110310
85.

5

PRINCESKA PKW POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:kuc:12 F: Porto / Brako
M: Prima / Monti
K030115 616013610106611
86.

98

PUNTO CRUSADO POL 2010 wałach tarantowata/kuc:150 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
87.

44

QUICK STEP MW HAN POL 2013 wałach gniada/- F: Quick Check / Quidame De Revel
M: Fifty Sue / For Keeps
K030001 DE431310178313
88.

96

QUIDAM'S NOBLESSE WESTFALSKA POL 2004 klacz kasztanowata/169 F: Quidam's Rubin
M: Faveur's Fee V
Brak Brak
89.

15

QUINTESS CHIN WESTF GER 2014 wałach gniada F: Chin Quin / Chin Chin
M: Quintess / Quintessence Z
K028796 441410370714
90.

120

RIWIERA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:kuc: F: Fikus /
M: nn / nn
brak
91.

64

RODRIGESSA SP POL 2016 klacz gniada/167 F: Lissaro
M: Renoma
Brak 616009520055416
92.

70

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI NED 2005 ogier kara/kuc:kuc:ku F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
93.

89

SAMURAJ TYP SZLACHETNY POL 2014 Wałach gniada/mk:152 F: NN
M: NN
brak A0009022SS
94.

55

SIR DIARADO SP POL 2016 wałach skarogniada/167 F: Diarado
M: Sharisma
.: ..
95.

87

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Emigrant
M: Sonia
K029882 616013610148711
96.

28

SZOGUN KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:kuc:13 F: Billy
M: Sabrina
K019259 616999610295907
97.

86

TAJFUN WLKP POL 2005 wałach kara/170 F: Asyż/Hamlet Go
M: Tunika/Polonus
K020834 POL007520050705
98.

91

TAMARYSZEK . POL 2008 Wałach gniada/mk:mk:mk:m F: GOLDEN DANCING
M: TORINA
K023949 013640081708
99.

80

TAMIZA SP POL 2011 klacz ciemnogniada/162 F: Radeberger
M: Tina
brak 616009600138811
100.

54

THARON SELLA ITALIANO POL 2016 wałach kara/168 F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: ODIARA / QUIDAM DE REVEL
K029675 153547
101.

32

TISJAN DANSK VARMBLOD DEN 2004 wałach kasztanowata/170 F: Tiziano
M: U.N.
K019509 -
102.

51

WALTER SP POL 2016 wałach gniada/. F: Talent Charboniere/Diamant De Semilly
M: Welle ex Złota/ Acordino
brak 616009610083516
103.

21

WHAT'S UP SP POL 2017 klacz siwa/161 F: Castle Rock
M: Wizja
K030535 616009520030817
104.

105

WHISKY Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada F: Okruch
M: Workuta
K025968
105.

23

WIATEREK KUC POL 2006 wałach myszata/kuc:. F: Wicher
M: Rosa
Brak 616013520055406
106.

58

WICHEREK KUC POL 2009 wałach ciemnogniada/kuc:. F: .
M: .
. .
107.

93

WIXAS M POL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Szkrab
M: Witaxa
K027106 616009690015612
108.

112

ZELMO Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/150 F: Palmer
M: Zira
brak 616POL13009447A
109.

110

ZEUS NN POL 2017 wałach siwa/mk:143 F: NN
M: NN
brak 616999640084617
110.

111

ZIGUR Czysta Krew Arabska POL 2014 Ogier siwa/150 F: Alwaro
M: Zira
brak 616POL14010087A
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baranowicz Maria
KJ Cavallino
MARINA (67)
2021-02-27
2021-02-27
9
Białkowska Oliwia
KJ Cavallino
KRAKERS (62)
2021-02-27
5
Brodzińska Weronika
KJ Dilmar
MOKRA (43)
2021-02-27
7
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-02-27
Charysz Barbara
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
FREJA (113)
2021-02-27
2021-02-27
8
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
2021-02-27
10
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
2021-02-27
17
LIZA (108)
2021-02-27
4
2021-02-27
Drzycimska Iga
Kj Młyńska Struga
AMBER (27)
2021-02-27
2021-02-27
15
SZOGUN (28)
2021-02-27
1
2021-02-27
Gawlik Dominika
KJ Skok-Agrofood
LUPUS (106)
2021-02-27
Ittermann Carmen
KJ Cavallino
2021-02-27
12
Jach Klaudiusz
KJ Herkules Wapno
2021-02-27
15
2021-02-27
9
2021-02-27
7
2021-02-27
2
350
Jach Michalina
KJ Herkules Wapno
KRESKA (119)
2021-02-27
11
RIWIERA (120)
2021-02-27
2
Jach Oliwia
KJ Herkules Wapno
MALAWAL (115)
2021-02-27
1
200
2021-02-27
8
CHABLIS (118)
2021-02-27
1
350
2021-02-27
3
250
Janka Anna
Kuj-Pom KJ
TISJAN (32)
2021-02-27
3
150
2021-02-27
1
450
Karabasz Magdalena
KJ Cavallino
BALTICA (22)
2021-02-27
13
Klimkiewicz Oliwia
St. Stadnina Koni Olimpia
2021-02-27
2021-02-27
9
Kołodzińska Iga
KJ MŁYŃSKA STRUGA
2021-02-27
3
100
2021-02-27
5
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (47)
2021-02-27
2021-02-27
14
Lewicki Filip
.
2021-02-27
7
2021-02-27
Lewicki Filip
Czahary Pogorzelica
2021-02-27
12
2021-02-27
2021-02-27
13
2021-02-27
Lipińska Aniela
KJ Młyńska Struga
2021-02-27
5
2021-02-27
2
250
Lutomska Maja
OJK Cavalino
PUNTO (98)
2021-02-27
Łopato Justyna
KJ DILMAR Kobylarnia
2021-02-27
10
2021-02-27
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
WALTER (51)
2021-02-27
2021-02-27
11
2021-02-27
4
Mularska Julia
CKJ Bonanza
KRIMA (29)
2021-02-27
Oczki Roksana
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2021-02-27
2021-02-27
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LURDAN (77)
2021-02-27
2021-02-27
2021-02-27
Olech Daria
KJ Classic
2021-02-27
4
2021-02-27
Olszanowski Daniel
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2021-02-27
18
2021-02-27
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
LUPINUS (85)
2021-02-27
Pawłowicz Martyna
SKJ Stajnia pod wierzbą
TAJFUN (86)
2021-02-27
14
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (94)
2021-02-27
3
Porazińska Zuzanna
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
DUKAT (46)
2021-02-27
Redzimska Natalia
Klub Jeździecki Classic
PINKI (82)
2021-02-27
2021-02-27
Rodziak Olga
KJ Cavallino
2021-02-27
2021-02-27
6
Sumińska Ewa
KJ Młyńska Struga
2021-02-27
8
2021-02-27
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
JUKA J (84)
2021-02-27
2021-02-27
2
150
2021-02-27
6
Tabaka Liliana
KJ Cavallino Brzoza
HARA (78)
2021-02-27
Tokarz Lena
Klub Jeździecki Cavallino
2021-02-27
18
Walczak Magdalena
KJ Atrium Swarzędz
2021-02-27
6
2021-02-27
10
Wierzchowska Janina
JKS Rywal Grudziądz
2021-02-27
16
Wiese Julia
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2021-02-27
2021-02-27
Witkowska Natalia
JKS Rywal
WHISKY (105)
2021-02-27
16
Wnęk Natalia
KJ Dilmar
2021-02-27
17
2021-02-27

Number of Riders: 91

Number of Horses: 110

The sum of prizes: 2 250.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl