Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
192 ACCEPTED 2020-12-17 10:58:51
2020-12-16 19:22:10
Zofia Ćwik LADY CASINIA
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
191 ACCEPTED 2020-12-17 08:27:37
2020-12-16 18:37:36
Iga Marszelewska R-FOOD TREE VINCI A-Z
  • 1x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
190 ACCEPTED 2020-12-17 10:58:48
2020-12-16 10:51:29
Zuzanna Trocikowska RUBENS
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
189 ACCEPTED 2020-12-17 10:58:39
2020-12-15 16:04:23
Dominika Zieniewicz EINSTEIN
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
188 ACCEPTED 2020-12-17 10:58:36
2020-12-13 18:03:06
Marcin Joppek CHELSEA BLUE PJT
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
187 ACCEPTED 2020-12-17 10:58:01
2020-12-11 13:20:10
Zuzanna Przygocka VONNA ROSA
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
186 ACCEPTED 2020-12-17 10:57:37
2020-12-10 22:36:01
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
185 ACCEPTED 2020-12-17 10:57:33
2020-12-10 22:29:15
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
184 ACCEPTED 2020-12-17 10:57:30
2020-12-10 22:28:15
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy ((A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
183 ACCEPTED 2020-12-17 10:57:27
2020-12-10 22:26:10
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
182 ACCEPTED 2020-12-16 15:24:52
2020-12-10 21:54:32
Mikołaj Bajan CO BOY
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
181 ACCEPTED 2020-12-16 15:24:48
2020-12-10 21:53:35
Mikołaj Bajan FLORE DE LAUME
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
180 ACCEPTED 2020-12-16 15:24:45
2020-12-10 21:53:18
Zuzanna Bajan SANDERO
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
179 ACCEPTED 2020-12-16 15:24:41
2020-12-10 21:52:54
Zuzanna Bajan AGADIR VAN DE PIKKERIE Z
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
178 ACCEPTED 2020-12-16 11:54:26
2020-12-07 16:57:51
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
177 ACCEPTED 2020-12-17 15:31:54
2020-12-07 16:56:39
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
176 ACCEPTED 2020-12-14 10:35:40
2020-12-07 12:50:46
Marcin Matelski QUICK STEP MW
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
175 ACCEPTED 2020-12-16 11:52:43
2020-12-06 22:23:12
Julka Zegarska ESPRIT
  • 2x 2_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 2x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
174 ACCEPTED 2020-12-14 14:28:46
2020-12-06 21:24:34
Paulina Frankiewicz IRYDION
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
173 ACCEPTED 2020-12-14 10:34:51
2020-12-05 09:24:07
Lena Czeszewska LOTNA
  • 1x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
172 ACCEPTED 2020-12-14 10:35:12
2020-12-05 09:23:50
Martyna Jakubowska COCO
  • 1x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
171 ACCEPTED 2020-12-15 19:59:11
2020-12-05 02:57:16
Agata Włodarczyk AZJA
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
170 ACCEPTED 2020-12-14 09:38:19
2020-12-05 02:54:57
Barbara Charysz FREJA
  • 1x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
  • 1x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
169 ACCEPTED 2020-12-05 12:36:06
2020-12-04 19:55:30
Julia Mularska KRIMA
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
168 ACCEPTED 2020-12-14 09:38:13
2020-12-04 17:57:52
Dororta Chełkowska DARKA
  • 1x 2_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 1x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
167 ACCEPTED 2020-12-14 14:29:14
2020-12-04 14:23:44
Roksana Wojtasik GOLDARETTE
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
166 ACCEPTED 2020-12-13 19:43:35
2020-12-04 13:54:06
Roksana Celer HAGA
  • 1x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
165 ACCEPTED 2020-12-13 19:43:31
2020-12-04 13:53:29
Martyna Górska HAGA
  • 1x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
164 ACCEPTED 2020-12-13 17:08:31
2020-12-04 13:51:52
Michał Szukała KAN KAN-RO
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
163 ACCEPTED 2020-12-13 17:08:27
2020-12-04 13:51:10
Michał Szukała TANGO
  • 2x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
162 ACCEPTED 2020-12-13 17:08:23
2020-12-04 13:15:59
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
161 ACCEPTED 2020-12-12 18:56:43
2020-12-04 12:02:01
Maja Wolny KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
160 ACCEPTED 2020-12-12 18:56:40
2020-12-04 11:58:01
Angelika Ojczenasz LURDAN
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
159 ACCEPTED 2020-12-15 18:42:32
2020-12-04 11:03:08
Marta Kapsa HUGO BOSS
  • 1x 2_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 1x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
158 ACCEPTED 2020-12-12 18:56:11
2020-12-03 22:54:33
Latifa Majewska CEOVILLE S
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
157 ACCEPTED 2020-12-09 16:17:16
2020-12-03 13:39:12
Martyna Miętkiewicz EQUADOR
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
156 ACCEPTED 2020-12-08 22:46:31
2020-12-03 12:35:35
Marta Białka HERMIONE
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
155 ACCEPTED 2020-12-13 17:07:47
2020-12-03 12:33:32
Patrycja Gałąska HORTENSJA
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
154 ACCEPTED 2020-12-13 17:07:40
2020-12-03 12:30:30
Zuzanna Majchrzak OLIVIA
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
153 ACCEPTED 2020-12-13 17:07:33
2020-12-03 12:23:02
Maria Kawczyńska HIMERA
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
152 ACCEPTED 2020-12-13 17:07:25
2020-12-03 12:21:13
Julia Putz DORCIA
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
151 ACCEPTED 2020-12-04 10:06:29
2020-12-03 12:14:49
Martyna Jaroszyńska HERMA
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
150 ACCEPTED 2020-12-16 10:34:39
2020-12-03 12:14:05
Barbara Cieszyńska CZARNA MAMBA
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
149 ACCEPTED 2020-12-04 10:06:10
2020-12-03 10:16:59
Zuzanna Kurzeja CALIMENA
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
148 ACCEPTED 2020-12-04 10:05:43
2020-12-03 09:13:16
Michalina Miszczyk A-CORAZÓN KW
  • 1x 2_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
147 ACCEPTED 2020-12-03 00:18:14
2020-12-02 21:33:40
Kinga Weiss EKSPLOZJA
  • 1x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
146 ACCEPTED 2020-12-03 00:17:57
2020-12-02 19:23:20
Kornelia Sikorska NUREK
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
145 ACCEPTED 2020-12-17 17:40:51
2020-12-02 19:22:58
Natalia Redzimska PRADA
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
144 ACCEPTED 2020-12-03 00:17:45
2020-12-02 19:22:36
Zofia Majewska PINKI
  • 1x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy ((A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
143 ACCEPTED 2020-12-03 00:17:39
2020-12-02 19:22:08
Julia Błaszczyk NAPAR
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
142 ACCEPTED 2020-12-03 00:17:33
2020-12-02 16:56:33
Victoria Głogowska KAPRIOLA
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
141 ACCEPTED 2020-12-03 00:17:28
2020-12-02 16:38:27
Agata Wcisła ARIFF
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
140 ACCEPTED 2020-12-03 00:17:22
2020-12-02 16:37:55
Maria Sadlok CEDROWA DIANA
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
139 ACCEPTED 2020-12-03 00:17:15
2020-12-02 14:49:06
Magdalena Ćwik CALASIA
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
138 ACCEPTED 2020-12-03 00:17:09
2020-12-02 14:48:26
Magdalena Ćwik OPIUM DE LA ROSE
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
137 ACCEPTED 2020-12-03 00:17:04
2020-12-02 14:47:58
Emilia Pilarska MAGNOLIA
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
136 ACCEPTED 2020-12-03 00:16:58
2020-12-02 14:46:25
Zuzanna Krygier CAPEK
  • 2x 4_R/KUCE/handicapowy ((A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
135 ACCEPTED 2020-12-03 00:16:53
2020-12-02 14:46:04
Agata Kołaczyk GORAN
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
134 ACCEPTED 2020-12-03 00:16:48
2020-12-02 14:45:38
Agata Kołaczyk CARINO O
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
133 ACCEPTED 2020-12-03 00:16:42
2020-12-02 14:45:30
Konrad Rutkowski DAFI
  • 1x 2_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 1x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
132 ACCEPTED 2020-12-17 11:10:35
2020-12-02 14:45:20
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
131 ACCEPTED 2020-12-03 00:16:18
2020-12-02 14:42:39
Iga Ciszewska CALASIA
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
130 ACCEPTED 2020-12-02 14:25:47
2020-12-02 12:44:56
Justyna Łopato RODRIGESSA
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
129 ACCEPTED 2020-12-02 14:25:43
2020-12-02 12:21:05
Weronika Łopato-Jędrasik NAZIR
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
128 ACCEPTED 2020-12-15 18:42:14
2020-12-02 11:10:18
Martyna Drewka LIMBA
  • 1x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
127 ACCEPTED 2020-12-02 14:25:09
2020-12-02 09:36:05
Nikola Majorczyk DIAMENT
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
126 ACCEPTED 2020-12-16 06:50:38
2020-12-02 09:34:04
Jagoda Majorczyk CZORT
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
125 ACCEPTED 2020-12-02 05:30:09
2020-12-01 23:31:31
Filip Lewicki KELDITA
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
124 ACCEPTED 2020-12-18 15:54:54
2020-12-01 22:13:32
Nadia Rogozińska PRINCESSE DU PRIOLET
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
123 ACCEPTED 2020-12-01 22:13:58
2020-12-01 22:09:24
Piotr Bąk LACRIMA
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
122 ACCEPTED 2020-12-18 15:54:34
2020-12-01 21:28:38
Lena Płoszaj CANNABIS DE LUX
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
121 ACCEPTED 2020-12-01 22:13:29
2020-12-01 20:43:18
Hanna Kaczmarczyk HANNIBAL
  • 2x 2_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
120 ACCEPTED 2020-12-01 22:13:24
2020-12-01 20:32:43
Anna Janka TISJAN
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
119 ACCEPTED 2020-12-16 20:22:56
2020-12-01 19:55:47
Ania Kulpa JAMAJKA
  • 1x 2_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 1x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
118 ACCEPTED 2020-12-01 22:13:15
2020-12-01 19:16:31
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
117 ACCEPTED 2020-12-01 17:58:46
2020-12-01 17:03:32
Julia Brand MONTANA P
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
116 ACCEPTED 2020-12-01 17:58:40
2020-12-01 11:14:05
Marcelina Maciejewska KROPELKA
  • 2x 2_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
115 ACCEPTED 2020-12-01 17:58:37
2020-12-01 10:57:11
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 10_R/CC/zwykły art. 238.2.1, regionalny
114 ACCEPTED 2020-12-01 17:58:34
2020-12-01 10:56:29
Maria Buzała QUADRO Z
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
113 ACCEPTED 2020-12-01 17:58:30
2020-12-01 10:52:40
Kinga Lewandowska DIAMOND TAQUITTA
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
112 ACCEPTED 2020-12-17 08:27:04
2020-12-01 05:51:18
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
111 ACCEPTED 2020-12-01 07:01:13
2020-12-01 05:50:13
Marta Birk GANDIS
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
110 ACCEPTED 2020-11-30 21:57:10
2020-11-30 21:56:52
Liliana Tabaka HARA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy ((A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
109 ACCEPTED 2020-11-30 21:57:06
2020-11-30 21:55:45
Anna Połczyńska STAYERHOF’S RUFINA
  • 1x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
108 ACCEPTED 2020-11-30 21:56:50
2020-11-30 21:54:02
Klara Fanslau STAYERHOF’S RUFINA
  • 1x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
107 ACCEPTED 2020-11-30 21:06:06
2020-11-30 21:05:12
Antonia Chylińska DRUHNA EWITA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy ((A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
106 ACCEPTED 2020-11-30 21:06:03
2020-11-30 21:04:26
Antonia Chylińska ASTERIX
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
105 ACCEPTED 2020-12-16 13:57:40
2020-11-30 21:03:13
Filip Lewicki PANDORA B
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
104 ACCEPTED 2020-11-30 21:05:56
2020-11-30 21:02:20
Pola Nadarzewska CERRANA S
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
103 ACCEPTED 2020-11-30 20:27:32
2020-11-30 20:26:11
Marta Gapska WHY NOT
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
102 ACCEPTED 2020-11-30 20:27:20
2020-11-30 19:09:20
Klaudia Kamińska LIBERTY K
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
101 ACCEPTED 2020-12-07 01:21:21
2020-11-30 19:04:05
Maria Baranowicz MARINA
  • 2x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
100 ACCEPTED 2020-11-30 20:27:12
2020-11-30 17:04:20
Wiktoria Pyrzyńska JENEFER W
  • 1x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
  • 1x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
99 ACCEPTED 2020-11-30 20:27:08
2020-11-30 17:03:03
Amelia Niedźwiecka LIVELY TWENTY
  • 1x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
  • 1x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
98 ACCEPTED 2020-11-30 12:14:05
2020-11-30 09:51:30
Maja Dąbrowska TAMARYSZEK
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy ((A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
97 ACCEPTED 2020-11-30 12:14:01
2020-11-30 09:48:21
Maja Dąbrowska BUSZKA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy ((A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
96 ACCEPTED 2020-11-30 01:36:40
2020-11-29 22:56:18
Tomasz Dobek DIANA
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
95 ACCEPTED 2020-11-30 01:36:23
2020-11-29 21:55:11
Katarzyna Tobiszewska BALOU BOMBANCE
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
94 ACCEPTED 2020-11-30 01:36:12
2020-11-29 21:05:22
Natalia Jabłońska CARRUSO
  • 2x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
93 ACCEPTED 2020-11-30 01:36:07
2020-11-29 20:40:22
Julka Jagodzińska WICHEREK
  • 2x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
92 ACCEPTED 2020-12-16 06:50:30
2020-11-29 20:28:56
Karolina Strzelecka WIATEREK
  • 1x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
91 ACCEPTED 2020-11-30 01:35:56
2020-11-29 19:33:25
Błażej Kubiak SIMBA
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
90 ACCEPTED 2020-11-30 01:35:47
2020-11-29 19:32:48
Andrii Pozdniakov MAROS 6
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
89 ACCEPTED 2020-11-30 01:34:42
2020-11-29 19:01:48
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
88 ACCEPTED 2020-11-29 17:37:39
2020-11-29 17:32:10
Julia Wiese LILIOM J KISS
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
87 ACCEPTED 2020-11-29 09:34:01
2020-11-29 00:01:05
Daniel Zielinski QUIDAM'S NOBLESSE
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 10_R/CC/zwykły art. 238.2.1, regionalny
86 ACCEPTED 2020-12-01 17:58:24
2020-11-28 12:48:30
Marcin Matelski QUINTESS CHIN
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
85 ACCEPTED 2020-11-28 14:00:05
2020-11-28 12:48:13
Daria Olech MICKEY
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
84 ACCEPTED 2020-12-13 13:58:15
2020-11-28 12:47:49
Daria Olech ATTILA LANDAIS
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
83 ACCEPTED 2020-11-28 13:59:50
2020-11-28 12:45:49
Wiktoria Twarowska SAMURAJ
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
82 ACCEPTED 2020-12-17 11:11:24
2020-11-28 11:24:17
Maja Żalikowska ALFA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy ((A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
81 ACCEPTED 2020-11-28 07:57:23
2020-11-27 20:45:04
Zuzanna Morawska HIROCCO
  • 1x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
80 ACCEPTED 2020-11-28 07:57:06
2020-11-27 20:42:12
Rafał Perlikowski SANDOR
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1, regionalny
79 ACCEPTED 2020-11-28 07:57:02
2020-11-27 20:41:36
Rafał Perlikowski K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
78 ACCEPTED 2020-11-28 07:56:55
2020-11-27 20:39:42
Lena Mianowana LOTKA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy ((A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
77 ACCEPTED 2020-11-28 07:56:51
2020-11-27 20:39:00
Antonina Hoffmann ARAGANO
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy ((A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
76 ACCEPTED 2020-11-28 07:56:44
2020-11-27 20:37:53
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
75 ACCEPTED 2020-11-28 07:56:41
2020-11-27 20:37:14
Maja Drobny FAMORKUS
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
74 ACCEPTED 2020-12-14 20:45:12
2020-11-27 17:42:06
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 2x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
73 ACCEPTED 2020-11-27 18:01:37
2020-11-27 17:08:26
Paulina Wołowska GENEROUS
  • 1x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
72 ACCEPTED 2020-11-27 18:01:32
2020-11-27 09:36:32
Lena Grygiel DEMETRIA
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
71 ACCEPTED 2020-12-18 09:46:41
2020-11-27 00:59:58
Karolina Bruzdowska QUERENTINO
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
70 ACCEPTED 2020-11-27 02:00:32
2020-11-26 22:13:34
Marcel Soforek FIELO VAN DE LAFELDERBERG
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
69 ACCEPTED 2020-11-27 02:00:21
2020-11-26 22:12:56
Marcel Soforek ANNOUSCHKA 10
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
68 ACCEPTED 2020-11-27 02:00:14
2020-11-26 15:40:23
Karolina Leper GENEROUS
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
67 ACCEPTED 2020-12-17 15:32:37
2020-11-26 11:44:29
Klaudiusz Jach KOLINER
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
66 ACCEPTED 2020-11-26 15:28:28
2020-11-26 11:42:57
Oliwia Jach CHABLIS
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1, regionalny
65 ACCEPTED 2020-11-26 15:28:19
2020-11-26 10:50:47
Weronika Brodzińska WALTER
  • 1x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
64 ACCEPTED 2020-11-26 15:28:16
2020-11-26 10:47:13
Marta Brodzińska WALTER
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
63 ACCEPTED 2020-11-26 15:28:12
2020-11-26 10:33:14
Iga Kołodzińska AVINELLA S
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
62 ACCEPTED 2020-12-14 23:15:19
2020-11-25 22:15:55
Kaja Piotrowicz CHELSEA’S MISS
  • 2x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
61 ACCEPTED 2020-11-24 09:36:56
2020-11-23 22:16:52
Nina Andrzejewska PIRAMIDA
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
60 ACCEPTED 2020-12-14 20:47:00
2020-11-23 17:49:42
Martyna Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
59 ACCEPTED 2020-12-14 20:47:09
2020-11-23 17:49:26
Julia Pawłowicz LUPINUS
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
58 ACCEPTED 2020-12-14 20:46:18
2020-11-23 16:47:54
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
57 ACCEPTED 2020-12-14 20:45:48
2020-11-23 15:55:19
Karolina Baranowska HOJANAS
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
56 ACCEPTED 2020-11-23 20:42:42
2020-11-22 20:54:09
Matthias Vulsteke CHELLO Z
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
55 ACCEPTED 2020-11-23 20:42:39
2020-11-22 20:53:32
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
54 ACCEPTED 2020-11-23 20:42:34
2020-11-22 20:48:29
Natalia Rogowska DACJA
  • 2x 2_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
53 ACCEPTED 2020-12-16 06:50:22
2020-11-22 20:43:28
Nadia Malerowicz HULTAJ
  • 1x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
52 ACCEPTED 2020-12-16 06:50:15
2020-11-22 20:40:19
Wiktoria Chylińska KOLORADO
  • 1x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
51 ACCEPTED 2020-11-26 00:32:35
2020-11-22 20:36:45
Aleksandra Galas HAZA
  • 2x 2_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
50 ACCEPTED 2020-11-23 20:42:21
2020-11-22 20:35:43
Hanna Wódkiewicz KRAKERS
  • 2x 2_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
49 ACCEPTED 2020-11-23 20:42:18
2020-11-22 20:35:03
Grzegorz Perzyński HONESTY
  • 2x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
48 ACCEPTED 2020-11-23 20:42:15
2020-11-22 20:34:42
Nikola Orlikowska KSIĘŻNICZKA
  • 2x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
47 ACCEPTED 2020-12-15 13:38:09
2020-11-22 20:34:10
Zofia Weynert MYSZKA
  • 1x 2_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 1x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
46 ACCEPTED 2020-11-22 17:22:24
2020-11-21 22:41:05
Julia Sarnowska KOBER
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
45 ACCEPTED 2020-12-12 20:13:21
2020-11-21 19:50:41
Natalia Radgowska WEKTOR
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
44 ACCEPTED 2020-11-21 19:15:23
2020-11-21 18:35:27
Marta Moskal DRAKA
  • 1x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
43 ACCEPTED 2020-11-21 19:15:17
2020-11-21 18:35:10
Aniela Kożuch PRETTY SCHILLA
  • 1x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
42 ACCEPTED 2020-11-21 19:15:13
2020-11-21 12:02:56
Zofia Lewandowska PASCAL S
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
41 ACCEPTED 2020-11-21 11:33:26
2020-11-21 09:21:16
Justyna Łopato FIGHTING JACK S
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
40 ACCEPTED 2020-11-21 11:33:23
2020-11-20 23:53:09
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1, regionalny
39 ACCEPTED 2020-11-20 21:47:07
2020-11-20 21:28:45
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
38 ACCEPTED 2020-11-20 21:06:35
2020-11-20 21:05:50
Oliwia Wierzbowska ISIDE OF HERITAGE Z
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
37 ACCEPTED 2020-11-20 21:05:29
2020-11-20 21:04:49
Oliwia Wierzbowska CHICHA MINT
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
36 ACCEPTED 2020-12-14 23:19:48
2020-11-20 18:39:30
Marta Ewertowska KAPSEL
  • 2x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
35 ACCEPTED 2020-11-20 18:35:56
2020-11-20 18:32:24
Patrycja Kop MIESZKO
  • 1x 2_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 1x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
34 ACCEPTED 2020-11-20 18:35:52
2020-11-20 18:24:39
Maciej Borys DEEP LOVE S
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
33 ACCEPTED 2020-12-14 23:15:06
2020-11-20 18:23:27
Zofia Baranowicz KARO
  • 1x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
32 ACCEPTED 2020-11-20 18:35:43
2020-11-20 18:22:21
Zofia Białkowska HOLLY
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
31 ACCEPTED 2020-11-20 18:35:39
2020-11-20 18:22:00
Carmen Ittermann BRYZA
  • 2x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
30 ACCEPTED 2020-11-20 18:35:36
2020-11-20 18:21:41
Oliwia Białkowska NICOLA
  • 2x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
29 ACCEPTED 2020-11-20 18:35:32
2020-11-20 18:21:04
Lena Dobiszewska HEAVEN
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
28 ACCEPTED 2020-11-20 18:35:27
2020-11-20 18:19:49
Olga Rodziak RONDO’S BLACK BOY
  • 2x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
27 ACCEPTED 2020-11-20 18:35:24
2020-11-20 18:17:53
Nadia Rodziak MUFINKA
  • 2x 2_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
26 ACCEPTED 2020-11-20 18:35:20
2020-11-20 18:16:58
Zuzanna Misiorna KANESA
  • 2x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
25 ACCEPTED 2020-11-20 18:35:16
2020-11-20 18:15:41
Magdalena Karabasz BALTICA
  • 1x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy ((A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
24 ACCEPTED 2020-11-20 18:35:12
2020-11-20 11:46:05
Aleksandra Serocka LAGO DI LUGANO
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
23 ACCEPTED 2020-11-19 23:36:55
2020-11-19 19:22:34
Amelia Winiecka NAPOLEON
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy ((A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
22 ACCEPTED 2020-11-19 23:36:51
2020-11-19 19:22:12
Maja Miecielska DIAMENTINO
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy ((A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
21 ACCEPTED 2020-11-19 23:36:46
2020-11-19 19:21:36
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 10_R/CC/zwykły art. 238.2.1, regionalny
20 ACCEPTED 2020-11-19 23:36:38
2020-11-19 17:16:52
Zuzanna Michalczak KALI
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
19 ACCEPTED 2020-11-19 23:36:33
2020-11-19 17:16:20
Amelia Frasz PESTKA
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
18 ACCEPTED 2020-11-19 15:02:19
2020-11-19 12:29:42
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
17 ACCEPTED 2020-12-15 18:42:04
2020-11-19 11:15:16
Zuzanna Golicka BRATISLAVIA
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
16 ACCEPTED 2020-12-15 18:41:53
2020-11-19 11:09:12
Zuzanna Golicka CARILO
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
15 ACCEPTED 2020-11-19 00:06:53
2020-11-18 20:41:24
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy ((A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
14 ACCEPTED 2020-11-18 10:03:22
2020-11-18 09:57:52
Aneta Borowska ROXETTE
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
13 ACCEPTED 2020-11-18 10:03:17
2020-11-18 07:32:20
Aleksandra Hulisz CORMINT'S LADY
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
12 ACCEPTED 2020-12-02 14:24:57
2020-11-17 18:17:58
Amelia Tomczak PESTKA
  • 1x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
11 ACCEPTED 2020-12-17 10:57:06
2020-11-17 17:17:52
Lena Tokarz SISSI ZAGORKA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy ((A1 A2, B 50-60 cm.; C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
10 ACCEPTED 2020-12-17 11:13:06
2020-11-17 16:55:31
Kinga Rzepka SHERIDAN
  • 1x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
9 ACCEPTED 2020-11-17 17:56:30
2020-11-17 13:31:40
Adrianna Marceniuk BRZYTWA
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
8 ACCEPTED 2020-11-17 17:56:26
2020-11-17 12:39:34
Sandra Skwarczyńska CELICA S
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
7 ACCEPTED 2020-11-16 20:03:30
2020-11-16 19:35:04
Daniel Olszanowski MACHORKA
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
6 ACCEPTED 2020-12-09 16:16:26
2020-11-16 18:27:15
Oliwia Dura TOFFI
  • 1x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
5 ACCEPTED 2020-12-16 20:22:49
2020-11-16 17:09:38
Sławomir Ciuruś CHARISTEAS
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
4 ACCEPTED 2020-11-16 11:14:15
2020-11-16 10:25:46
Iga Drzycimska SZOGUN
  • 2x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
3 ACCEPTED 2020-11-16 11:14:12
2020-11-16 08:37:14
Natalia Sienkiewicz A-CORAZÓN KW
  • 1x 3_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
  • 1x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
2 ACCEPTED 2020-11-16 11:14:08
2020-11-15 23:53:50
Oliwia Wróblewska STRIT
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
1 ACCEPTED 2020-12-17 11:12:26
2020-11-15 18:03:42
Maja Lutomska PUNTO
  • 2x 1_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejewska Nina BPK kuj-pom
2011 (Mł.)
Brak
2. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
3. Bajan Zuzanna KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
S
O019287
4. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
5. Baranowicz Maria KJ Cavallino
2010 (Mł.)
0059381
6. Baranowicz Zofia KJ Cavallino
2008 (JM.)
-
7. Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043736
8. Białka Marta Kj Dilmar
2004 (J.)
Brak
9. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (Mł.)
.
10. Białkowska Zofia KJ Cavallino
2005 (J.)
Brak
11. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
12. Błaszczyk Julia BPK kuj-pom
2008 (JM.)
brak
13. Bonowicz Paulina KJ MŁYŃSKA STRUGA
2001 (MJ.)
0036886
14. Borowska Aneta bpk
S
brak
15. Borys Maciej KJ Cavallino Brzoza
2003 (J.)
brak
16. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
17. Brodzińska Marta Niezrzeszona
S
Brak
18. Brodzińska Weronika niezrzeszona
2010 (Mł.)
brak
19. Bruzdowska Karolina Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2004 (J.)
O054991
20. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
21. Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
2000 (MJ.)
O032825
22. Celer Roksana Brak
2003 (J.)
Brak
23. Charysz Barbara Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
2009 (JM.)
Brak
24. Chełkowska Dororta niezrzeszona
2009 (JM.)
brak
25. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
brak
26. Chylińska Wiktoria KJ Cavallino
2006 (JM.)
.
27. Cieszyńska Barbara Kj Dilmar
S
Brak
28. Ciszewska Iga Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2009 (JM.)
O058308
29. Ciuruś Sławomir Toruński KJK
S
O002150
30. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
31. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
32. Czeszewska Lena BPK kuj-pom
2007 (JM.)
Brak
33. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
34. Dobek Tomasz Brak
S
Brak
35. Dobiszewska Lena KJ Cavallino
2007 (JM.)
.
36. Drewka Martyna BPK kuj-pom
2008 (JM.)
Brak
37. Drobny Maja Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O042933
38. Drzycimska Iga Kj Młyńska Struga
2009 (JM.)
O051802
39. Dura Oliwia Brak
2005 (J.)
Brak
40. Ewertowska Marta KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
41. Frankiewicz Paulina St. KJ Jumping Events Poznań
S
O041602
42. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
43. Galas Aleksandra KJ Cavallino
2010 (Mł.)
.
44. Gałąska Patrycja Kj Dilmar
S
Brak
45. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O025871
46. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
47. Głogowska Victoria KJ Stajnia Jarużyn
2018 (Mł.)
brak
48. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O025765
49. Górska Martyna Brak
2006 (JM.)
Brak
50. Grygiel Lena Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2004 (J.)
brak
51. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O040856
52. Hoffmann Antonina Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2008 (JM.)
Brak
53. Hulisz Aleksandra bpk
S
O022330
54. Ittermann Carmen KJ Cavallino
2010 (Mł.)
.
55. Jabłońska Natalia KJ Cavallino
2010 (Mł.)
.
56. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
S
O037943
57. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
58. Jagodzińska Julka KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
59. Jakubowska Martyna BPK kuj-pom
2008 (JM.)
Brak
60. Janka Anna Kuj-Pom KJ
S
O021076
61. Joppek Marcin Sopocki KJ
S
O031799
62. Kaczmarczyk Hanna KJ Cavallino
S
.
63. Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O034084
64. Kapsa Marta KJ Cavallino
2012 (Mł.)
.
65. Karabasz Magdalena KJ Cavallino
2006 (JM.)
O039021
66. Kawczyńska Maria Kj Dilmar
2000 (MJ.)
Brak
67. Kołaczyk Agata Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2002 (MJ.)
O037464
68. Kołodzińska Iga KJ MŁYŃSKA STRUGA
2006 (JM.)
O054680
69. Kop Patrycja KJ Cavallino
2008 (JM.)
.
70. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (JM.)
brak
71. Kożuch Aniela Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2002 (MJ.)
Brak
72. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
73. Krygier Zuzanna Pałucki klub jeździecki
2008 (JM.)
O052155
74. Kubiak Błażej Agrosad Sport Horses
S
brak
75. Kulpa Ania CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
brak
76. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
77. Kurzeja Zuzanna Bpk
2003 (J.)
O041295
78. Leper Karolina KJ Cavallino
S
O012048
79. Lewandowska Kinga BPK kuj-pom
2004 (J.)
O040848
80. Lewandowska Zofia Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061884
81. Lewicki Filip Czahary Pogorzelica
2001 (MJ.)
..
82. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (MJ.)
O021958
83. Lutomska Maja OJK Cavalino
2006 (JM.)
O047565
84. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
85. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
86. Łopato Justyna KJ DILMAR Kobylarnia
S
0019289
87. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
88. Łopato-Jędrasik Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019291
89. Maciejewska Marcelina KJ Cavallino
2010 (Mł.)
.
90. Majchrzak Zuzanna Kj Dilmar
2006 (JM.)
Btak
91. Majewska Latifa SKJ Olimpia
2003 (J.)
Brak
92. Majewska Zofia KJ Classic
2004 (J.)
O050271
93. Majorczyk Jagoda STAJNIA TARNOWO PAŁUCKIE
2006 (JM.)
brak
94. Majorczyk Nikola STAJNIA TARNOWO PAŁUCKIE
2006 (JM.)
brak
95. Malerowicz Nadia KJ Cavallino
2003 (J.)
.
96. Marceniuk Adrianna Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (MJ.)
brak
97. Marszelewska Iga Brak
2009 (JM.)
Brak
98. Matelski Marcin St. Stadnina koni Olimpia
S
O003420
99. Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia
S
O003420
100. Matelski Marcin SK Olimpia
S
O0003420
101. Mianowana Lena Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2008 (JM.)
brak
102. Michalczak Zuzanna Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2002 (MJ.)
brak
103. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
O041945
104. Miętkiewicz Martyna Toruński Klub Jazdy Konnej
2003 (J.)
O038526
105. Misiorna Zuzanna KJ Cavallino
2008 (JM.)
.
106. Miszczyk Michalina Toruński Klub Jazdy Konnej
2009 (JM.)
Brak
107. Morawska Zuzanna Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
Brak
108. Moskal Marta Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
S
Brak
109. Mularska Julia CKJ Bonanza
2004 (J.)
O062029
110. Murawska Magdalena Koniński Klub Jeździecki Sawanna
S
O018766
111. Nadarzewska Pola KJ Dilmar
2004 (J.)
O041483
112. Niedźwiecka Amelia BPK kuj-pom
2008 (JM.)
Brak
113. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
114. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
115. Olech Daria KJ Classic
2002 (MJ.)
O028874
116. Olszanowski Daniel Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
S
O053895
117. Orlikowska Nikola KJ Cavallino
2007 (JM.)
.
118. Padowska Inez KJ Wiecanowo
S
O021552
119. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (JM.)
O048843
120. Pawłowicz Martyna bpk
2003 (J.)
brak
121. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
122. Perzyński Grzegorz KJ Cavallino
S
.
123. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (Mł.)
brak
124. Pilarska Emilia Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
brak
125. Piotrowicz Kaja KJ Cavallino
2004 (J.)
.
126. Płoszaj Lena Stajnia Nowogród
2006 (JM.)
brak
127. Pozdniakov Andrii AGROSAD SPORT HORSES
S
O046228
128. Przygocka Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
129. Putz Julia KJ Dilmar
2004 (J.)
Brak
130. Pyrzyńska Wiktoria BPK kuj-pom
2007 (JM.)
Brak
131. Radgowska Natalia Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2003 (J.)
O039327
132. Redzimska Natalia Klub Jeździecki Classic
2005 (J.)
O055476
133. Rodziak Nadia KJ Cavallino
2013 (Mł.)
.
134. Rodziak Olga KJ Cavallino
2011 (Mł.)
.
135. Rogowska Natalia KJ Cavallino
2010 (Mł.)
.
136. Rogozińska Nadia Stajnia Nowogród
2007 (JM.)
brak
137. Rutkowski Konrad Toruński Klub Jazdy Konnej
2011 (Mł.)
Brak
138. Rzepka Kinga KJ Stajnia Jarużyn
S
LZRWZJ/4446/17
139. Sadlok Maria Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
Brak
140. Sarnowska Julia LKS Ndwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O031797
141. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O031797
142. Serocka Aleksandra Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2003 (J.)
brak
143. Sienkiewicz Natalia Toruński Klub Jazdy Konnej
S
0023661
144. Sikorska Kornelia BPK kuj-pom
2007 (JM.)
brak
145. Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032970
146. Soforek Marcel Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
O060239
147. Strzelecka Karolina KJ Cavallino
2004 (J.)
.
148. Szukała Michał Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
Brak
149. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043738
150. Tabaka Liliana KJ Cavallino Brzoza
2005 (J.)
O039025
151. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
152. Tokarz Lena Klub Jeździecki Cavallino
2007 (JM.)
O053959
153. Tomczak Amelia bpk
2007 (JM.)
32753/17
154. Trocikowska Zuzanna JKS Majątek Kaniewo
2006 (JM.)
brak
155. Twarowska Wiktoria bpk
2007 (JM.)
brak
156. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (MJ.)
O039337
157. Wcisła Agata Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
158. Weiss Kinga Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2001 (MJ.)
Brak
159. Weynert Zofia KJ Cavallino
2010 (Mł.)
.
160. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (MJ.)
O031032
161. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
brak
162. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O031143
163. Winiecka Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
brak
164. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
165. Wódkiewicz Hanna KJ Cavallino
2010 (Mł.)
.
166. Wojtasik Roksana Pomorska Liga Jeździecka
S
O059362
167. Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
S
O023178
168. Wołowska Paulina KJ Cavallino
2006 (JM.)
brak
169. Wróblewska Oliwia KJ Dilmar
2002 (MJ.)
O027714
170. Żalikowska Maja KJ Dilmar Kobylarnia
2009 (JM.)
O054838
171. Zegarska Julka Brak
2009 (JM.)
Brak
172. Zielinski Daniel KJ Stajnia Jarużyn
S
brak
173. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (J.)
O037404
174. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

91

A-CORAZÓN KW MAŁY KOŃ POL 2016 klacz kasztanowata/mk:149 F: Calipto
M: Awangarda
Brak 616098200200068
2.

247

AGADIR VAN DE PIKKERIE Z Z BEL 2015 Wałach gniada/165 F: Aga Khan Z
M: Savannah Z / Sandro Z
brak 056015Z55631915
3.

43

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:148cm F: Koleś
M: Aronia
Brak 616 013 52 00209 16
4.

241

AMEBA KUC POL 2013 Klacz bułana/kuc:135 F: Ami /
M: Burza /
brak 616013680046313
5.

144

ANNOUSCHKA 10 DRP POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl
M: Patroeska
KO19869 NPA20011000
6.

142

ANTARES S SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Cordess / Clinton
M: Avinella S / Leoville S
K027662 616009520036713
7.

149

ARAGANO DRP POL 2003 wałach gniada/kuc:148 F: DRP
M: DRP
Brak 0000
8.

204

ARIFF Czysta Krew Arabska POL 2008 wałach siwa/mk:151 F: Drabant
M: Akwaforta
Brak POL080000006060
9.

174

ASTERIX MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach siwa/165 F: Mefisto
M: Astoria
brak 616006660355712
10.

44

ATTILA LANDAIS SF FRA 2010 wałach ciemnogniada/mk:157 F: Popstar Lozonais /
M: Olympia Landais / Rosire
K023673 10361370Q
11.

166

AVATAR S SP POL 2001 Wałach kasztanowata/168 F: Aner Prince / Pilot
M: Anistina / Damister
K023723 009670014901
12.

138

AVINELLA S SP POL 2009 klacz kara/168 F: Leoville
M: Avinell / Grand de la Cour
K024016 616009520043109
13.

232

AZJA SP POL 2016 klacz siwa/166 F: Konkret 2
M: Akacja
Brak 616009520016216
14.

164

BALOU BOMBANCE SP POL 2014 klacz kasztanowata/~170 F: Balou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Benza / Silver
K027072 616009590119414
15.

107

BALTICA KUC POL 2016 klacz inna/kuc:147 F: FALK
M: KARINA MW
K029218 616013520071716
16.

245

BENTLEY’S LEGACY OLDENBURG POL 2010 wałach gniada/173 F: Bentely Blue Horse x Belissimo M
M: Funny Flower x Flavio
DE 433334027510 Brak
17.

121

BIJOU QUEEN WESTF POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Goldora / Drossan
K022945 DE441411080912
18.

10

BRATISLAVIA SP POL 2016 klacz gniada/163 F: Torado 2
M: Baja
K028980 6160096701
19.

113

BRYZA KUC POL 2004 klacz myszata/kuc:. F: NN
M: NN
Brak 616999520208904
20.

95

BRZYTWA SP POL 2007 Klacz kara/161 F: nn
M: nn
brak -
21.

167

BUSZKA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:144 F: Rob Roy
M: Bunia
K030320 616013640076811
22.

194

CALASIA MAŁY KOŃ POL 2015 klacz siwa/mk:158 F: Pułaski / Kalaska De Semilly
M: Chealsima / Chelsea London
K026768 616999520030515
23.

211

CALIMENA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/165 F: Barros
M: Calineczka
K030213 616 007610159412
24.

186

CANNABIS DE LUX WESTFALSKA POL 2013 wałach siwa/165 F: Hermes de Lux
M: Lasou
K026721 DE441411369613
25.

200

CAPEK KUC POL 2000 wałach srokata/138 F: Xx
M: Xx
Brak 00000
26.

9

CARILO HOL GER 2012 Wałach gniada F: Crusander / Contender
M: Zemita / Corrado I
K022674 DE42000259512
27.

198

CARINO O SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Numerus / Numero Uno
M: Cyfra / Vandamme
K029506 616009610017715
28.

163

CARRUSO QUARTER HORSE POL 2002 wałach skarogniada/kuc:. F: Docs Royal Lancer
M: Poco Oakie Tivio
Brak 616014660186002
29.

203

CEDROWA DIANA SP POL 2006 klacz kara/160 F: Grand Amour
M: Cedryka
Brak 009520126906
30.

94

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
K026329 616009520036413
31.

219

CEOVILLE S SP POL 2008 wałach ciemnogniada/165 F: Leoville
M: Centka
Brak POL009520047808
32.

173

CERRANA S OLDENBURSKA POL 2012 Klacz kara/165 F: Coupe d'Or / Coupe de Coeur
M: Fanama / Freedom
K022487 433332179312
33.

140

CHABLIS HAN GER 2013 wałach kasztanowata/181 F: Cador/ Catoki
M: Esculypsa/ escudo I
K026945 DE431310367313
34.

3

CHARISTEAS SP POL 2008 wałach kasztanowata/174 F: Himen
M: Charyzma
Brak 009520026308
35.

132

CHELLO Z ZANGERSHEIDE BEL 2007 wałach siwa/170 F: Calvino Z / Calvin Z
M: Chella Chique Z / Chellano Z
K015285 Z531007
36.

261

CHELSEA BLUE PJT BAW POL 2009 klacz gniada/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Funny Girl / Poseidon
K018607 DE481810086809
37.

28

CHELSEA’S MISS Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2012 klacz siwa/kuc:. F: Chelsea Londyn
M: Willoway Miss Minx
. DE435351110612
38.

117

CHICHA MINT BRAK GER 2015 Klacz gniada/170 F: brak
M: brak
brak brak
39.

250

CO BOY HAN GER 2015 wałach gniada/165 F: Chacco-Blue
M: Saronja / Sandro Boy
K027998 DE 431310786315
40.

72

COCO WESTF POL 2014 Klacz siwa F: Almazor L / Acord II
M: Colia / Carry Son
K024721 DE441410740114
41.

96

CORMINT'S LADY HANOWERSKA POL 2015 klacz kara/168 F: Cormint
M: Grafina
brak de 431312309415
42.

195

COUNTESS SP POL 2014 klacz kara/170 F: Cassilio / Cassini I
M: Cabona / Calido I
K029407 616009610120214
43.

73

CZARNA MAMBA SP POL 2007 klacz kara/173 F: -
M: -
Brak Brak
44.

63

CZORT SP POL 2003 wałach siwa/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
brak xx
45.

242

CZURMEN SP POL 2012 wałach skarogniada/168 F: CZAD
M: KAJA
BRAK 616009610184912
46.

130

DACJA . POL 1997 klacz gniada/kuc:. F: Neptun
M: Diana
. 616013520031597
47.

197

DAFI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:125 F: NN
M: Miriam
Brak Brak
48.

255

DALIA SP POL 2009 Klacz gniada/mk:155 F: Etos
M: Dumka
brak 616013580726609
49.

229

DARKA KUC POL 2015 klacz srokata/kuc:115 F: R-Syriusz
M: Dumka
brak 616013610180315
50.

68

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
51.

115

DEEP LOVE S SP POL 2007 Wałach gniada F: Love Affair /
M: D0nna Rossa S /
brak
52.

146

DEMETRIA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/168 F: Karbit
M: Dosjana
Brak 616 007 52 01212 11
53.

191

DIAMENT SP POL 2004 wałach skarogniada/mk:152 F: X
M: X
X X
54.

104

DIAMENTINO Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 ogier siwa/kuc:148 F: Falk
M: Diamentina Super
K029596 616 013 52 00201 15
55.

179

DIAMOND TAQUITTA HOLST GER 2011 Klacz gniada/174cm F: Cannavaros
M: Taquitta
brak DE421000146611
56.

165

DIANA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz gniada/170 F: NN
M: NN
Brak Tak
57.

265

DIANTAR F:
M:
58.

103

DILMAR SP POL 2003 ogier gniada/170 F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
59.

100

DIONE S SP POL 2011 Klacz kara F: Johnny Boy II
M: Donwelta S
brak
60.

77

DORCIA SP POL 2007 klacz kara/173 F: -
M: -
Brak Brak
61.

57

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 616009520122212
62.

125

DRAKA ŚLĄSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Bastion
M: Deretta
Brak 616008670003813
63.

175

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P
M: Dalli
KO17093 POL013670148308
64.

87

EINSTEIN KWPN POL 2009 wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa-A
K020492 528003200903405
65.

210

EKSPLOZJA ŚLĄSKA POL 2013 Klacz gniada/170 F: Bastion
M: Espanola
Brak 616008670003713
66.

240

ELVIS SP POL 2006 Wałach kara/169 F: Lwówek /
M: Elza /
brak
67.

215

EQUADOR MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach skarogniada/164 F: Matador
M: Eko
brak POL006580029503
68.

237

ESPRIT KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:141 F: Tenor
M: Erozja
KO13977 616013680092309
69.

234

ETINA RK SP POL 2016 klacz siwa/162 F: CORRADO SON
M: ETNA (ETNA ROSSE)
X X
70.

147

FAMORKUS KWPN NED 2010 Ogier gniada/171 F: Whistler / Holland
M: Pamorka / Voltaire
K017108 528003201006937
71.

119

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
72.

189

FEDERACJA S SP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federacja / Concert
K024815 616009520042214
73.

145

FIELO VAN DE LAFELDERBERG Belgisch Warmbloedpaard POL 2005 wałach kasztanowata/kuc:148 F: SHOGOUN II
M: VENUS VAN DE LAFELDERBERG
BRAK W-243629-BWP
74.

122

FIGHTING JACK S SP POL 2016 wałach skarogniada/167 F: Black Jack
M: Federica S
Brak 616009520056916
75.

256

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
K021141 616007600249610
76.

159

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
K020023 616009610032310
77.

249

FLORE DE LAUME SF FRA 2015 Klacz skarogniada/165 F: Canturo
M: Perle de Laume / Galion de Laume
brak 25000115230043E
78.

230

FREJA KUC POL 2015 klacz ciemnokasztanowata/kuc:125 F: NN
M: NN
Brak 616999520115715
79.

246

GALAKTYKA WIELKOPOLSKA POL 23.02.2011 klacz gniada/165 F: Taxis
M: Gecja
Brak 616007610102911
80.

178

GANDIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata/168 F: Maram
M: Gwadiana
K007718 brak
81.

143

GENEROUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Asyż
M: Gerbera
K013482
82.

236

GOLD RUSH WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/165 F: Correro
M: Gracje
K029135 616007610084016
83.

81

GOLDARETTE SP POL 2016 klacz gniada/160 F: Michael Angelo F
M: Gipsy Level Kg
K029708 616009610212616
84.

199

GORAN SP POL 2009 wałach kasztanowata/172 F: Ramadan / Lirnik
M: Godella / Luron
K014381 616009690135309
85.

235

GRANTINA RK SP POL 2016 klacz gniada/. F: Turbud Quirinus
M: GLOSA
. .
86.

156

GREEN LIGHT M SP POL 2015 klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Generacja / Le Voltaire
K028394 616009690057615
87.

226

HAGA SP POL 2008 klacz siwa/159 F: Elzan
M: Hemida
Brak 616999530312108
88.

185

HANNIBAL WLKP. POL 2005 wałach kasztanowata/. F: Grafit
M: Huba
. 616007520042505
89.

177

HARA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:145 F: Nn
M: Nn
K025911 616999520166506
90.

136

HAZA KUC POL 2012 klacz myszata/kuc:. F: Master
M: Hera
Brak 616011670037412
91.

111

HEAVEN . POL 2008 klacz gniada/. F: Landor
M: Huba
. 616007520042008
92.

212

HERMA SP POL 2007 klacz siwa/170 F: Cantanis
M: Hańcza /Rabiato Turbud Z
Brak ...
93.

214

HERMIONE SP POL 2010 klacz siwa/170 F: NN
M: NN
Brak ...
94.

131

HEWELIA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
K025806 616009600275812
95.

227

HIGH FIVE BB Z ZANGERSHEIDE NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL
M: Zinidi BB
K029345 056015Z55776315
96.

78

HIMERA SP POL 2006 klacz gniada/166 F: Contendro
M: Him
Brak .....
97.

153

HIROCCO KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Zirocco Blue
M: Goodtimes
Brak 0
98.

23

HOJANAS TRAK LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Huta / Heleris
K024646 030619
99.

222

HOKUS SP POL 2003 wałach kasztanowata/171 F: NURJEV/GUIDAM
M: HISZPANKA/SOFIX
K009484 POL009600186403
100.

114

HOLLY SP POL 2013 klacz gniada/- F: Dilmar
M: Heaven
Brak 616007520017213
101.

128

HONESTY SP POL 2016 klacz kasztanowata/- F: Dilmar
M: Heaven
Brak 616007520071816
102.

84

HORTENSJA SP POL 2005 klacz gniada/165 F: Nn
M: Nn
Brak .....
103.

80

HUGO BOSS KUC POL 2013 wałach tarantowata/kuc:. F: NN
M: NN
. 616999610221913
104.

22

HULTAJ KUC POL 2015 wałach myszata/kuc:- F: -
M: -
- -
105.

51

I-KATAR SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Turbud Izyda / Turbud Tempo
K025599 616999690167610
106.

183

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
K019177 528003201000219
107.

86

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
K022379 616007610117912
108.

118

ISAIDE OF HERITAGE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 klacz ciemnogniada/166 F: ITALO OF HERITAGE
M: AIR JORDAN
Xxxx Brak
109.

59

JAMAJKA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:128 F: Janosik
M: Jaskółka
- 616 013 53 00 45511
110.

170

JENEFER W SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Harper / Cabrol
M: Judysa / Valiant Heart
K010103 616009682000503
111.

24

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
K022951 616009600306110
112.

135

JUWENALIA Pełna Krew Angielska POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Exaltation / Rainbow Quest
M: Jutrznia / Demon Club
K016246 616999670155909
113.

151

K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach kara/175 F: Kannan / Voltaire
M: Haya VD Kattevennen / Heartbreaker
K024875 056015Z55764714
114.

102

KALI KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:132 F: Irokez
M: Kija
brak 616013610139516
115.

224

KAN KAN-RO SP POL 2011 wałach siwa/176 F: Cancoon
M: Kolia
K021742 616009610029111
116.

108

KANESA KUC POL 2001 klacz ciemnogniada/kuc:. F: Dethmer
M: Karmalita Little Lilly
Brak 616013520018501
117.

205

KAPRIOLA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada F: POLL
M: KONTRA MAKKer
BRAK
118.

12

KAPSEL KUC POL 2011 wałach gniada/kuc:. F: Król Karo
M: Kalinka
. 616013520026411
119.

11

KARO KUC POL 2004 wałach kara/kuc:. F: NN
M: NN
K022342 999520148204
120.

190

KELDITA .. POL 2015 klacz kasztanowata/165 F: ..
M: ..
K028297 ..
121.

196

KELVIN KWPN POL 2016 wałach gniada/167 F: Evergalde VDL
M: Zapatero VDL
brak 9756564454789009
122.

126

KOBER WIELKOPOSKI POL 2010 wałach gniada/168 F: Widam
M: Kobylencja
K018945 616007610210710
123.

251

KOLINER SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Lyjanero
M: Kolonia/ cary son
Brak Pol
124.

21

KOLORADO KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk
M: Kanesa
K027050 616013520076915
125.

221

KORIANDER VAN DORPERHEIDE B POL 2010 Wałach siwa/167 F: Y
M: Y
K021573 576%
126.

129

KRAKERS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:. F: Piktogram
M: Kalinka
. 616013520071616
127.

213

KRIMA Szlachetna Półkrew POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: Cruzeiro L
M: Kwarta
K030395 616009610128812
128.

182

KROPELKA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:. F: Alf
M: Karmelka
. .
129.

127

KSIĘŻNICZKA KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:130 F: Jantar
M: Kama
K025319 616013520175907
130.

187

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
131.

263

LADY CASINA 119 OLDENBURG POL 2016 klacz gniada/162 F: LORD CASSINI
M: ELIDOR/LANDOR S
7574849404 6iyiyuyuu7ii
132.

106

LAGO DI LUGANO SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: Jasyr
M: Lukrecja
brak 616009610133611 106B076
133.

171

LIBERTY K Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 Klacz siwa/162 F: Konkret 2
M: Lotna
K030274
134.

158

LILIOM J KISS WĘG. PÓŁKRWI HUN 2015 klacz siwa/173 F: Vezar / Quito De Baussy
M: Lenke / Tobzódó
K029022 Hun K mf 152450120
135.

67

LIMBA KUC POL 2007 klacz gniada/kuc:- F: Witraż
M: Lulka
- 616012520166707
136.

169

LIVELY TWENTY Pełna Krew Angielska POL 2005 Klacz gniada/161 F: Two-Twenty- Two
M: Lively Jacq
Brak POL050000003678
137.

208

LIZA KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
K026508 616999520131812
138.

99

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Tupet
M: Lady Peggy
K028956 616013670068215
139.

150

LOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:146 F: Nn
M: Nn
Brak 00000
140.

71

LOTNA SP POL 2006 klacz kasztanowata/162 F: Life and Liberty
M: Wika
Brak 616
141.

98

LUCKY BALOU Koń Holsztyński POL 2009 wałach siwa/165 F: Lucky Boy
M: Rancune
K020026 DE421000269809
142.

181

LUGANO NIEM. SPORT. GER 2012 wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
143.

25

LUPINUS SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Markies V
M: Landora
brak 616009600058815
144.

220

LURDAN AA POL 2015 Wałach kasztanowata/167 F: Ramadan
M: Luczia
Brak
145.

93

MACHORKA SP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Midas
M: Marihuana
K026967 616009520042514
146.

201

MAGNOLIA WLKP POL 2003 klacz gniada/172 F: Barbur
M: Xxx
Brak 123456
147.

244

MAJA Lietuvos Jojamieji POL 2007 klacz kasztanowata/166 F: ARMANDO
M: VIKONTAS
BRAK LTU005170089907
148.

238

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
K026849 61600961019314
149.

54

MARINA KUC POL 2005 klacz srokata/kuc:125 F: Hertz/zefir
M: Malwa/Ren
K025307 POL013610128305
150.

148

MARKIZA II SP POL 2010 klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
K019108 616009540095410
151.

160

MAROS 6 D.SPORTPFERD POL 2010 wałach kasztanowata/172 F: MONTE BELLINI
M: DALESKA
K024266 DE456370146210
152.

217

MEDRESA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/168 F: Barbur
M: Melita
Brak 616007610103910
153.

155

MICKEY COB GBR 2011 wałach ciemnokasztanowata/kuc:145 F: .
M: .
Brak 826073001211507
154.

116

MIESZKO KONIK POLSKI POL 2000 wałach myszata/kuc:. F: NN
M: NN
. .
155.

37

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:139 F: DASTI MAN
M: MONA
K029742 616 013 64 00429 15
156.

58

MONTANA P SP POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: ROMEO DES VAUX
M: MISS MONROE
K024032 616009610047812
157.

109

MUFINKA KUC POL 1999 klacz siwa/kuc:. F: NN
M: NN
. 616999600110399
158.

19

MYSZKA KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:. F: .
M: .
Brak .
159.

260

NACALIDA HOL. POL 1999 klacz siwa/162 F: Calido I
M: Dagmara
brak 210196399
160.

206

NAPAR KONIK POLSKI POL 2001 Ogier inna/kuc: F: Order
M: Niksana
brak
161.

105

NAPOLEON KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:136 F: Król Karo
M: N'lusi
Brak 616 013 60 02082 16
162.

192

NAZIR SP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Farmer
M: Nektaryna
K024802 616009640073414
163.

254

NELSON KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
164.

112

NICOLA KUC POL 2012 klacz srokata/kuc:. F: .
M: .
Brak .
165.

225

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
K026852 056002w00306243
166.

228

NOCOLIENA FIORD POL 2012 klacz bułana/kuc:129 F: NN
M: NN
brak 528015120120222
167.

209

NUREK KN POL 2010 Wałach inna F: NAPAR
M: NAWAŁNICA
brak
168.

74

OLIVIA KUC POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:148 F: NN
M: NN
Brak .....
169.

202

OPIUM DE LA ROSE SF FRA 2002 wałach gniada/165 F: Shogoun II / Night and Day
M: Eureka Ardente / Quouglof Rouge
K017560 02038141D
170.

243

PANDORA B SP POL 2012 klacz siwa/172 F: Grand Master
M: Poline B
Brak 616009610055712
171.

123

PASCAL S SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Qulester
M: Pasja
616009590104309 Brak
172.

259

PEGAZ SP POL 2005 wałach srokata/172 F: -
M: -
Brak -
173.

101

PESTKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
174.

7

PESTKA TYP SZLACHETNY POL 2013 klacz inna/155 F: NN
M: NN
32753/17 616098100091240
175.

207

PINKI TYP KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
LKRWZJ2668/19 616999610252011
176.

133

PIRAMIDA KOŃ MAŁY POL 2002 klacz siwa/mk:130 F: Pluto
M: Panda
Brak POL 013520082702
177.

264

PRADA WLKP POL 2010 klacz kara/156 F: REWIR I
M: POLONIA
brak 616007520110310
178.

124

PRETTY SCHILLA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/165 F: Szereg
M: Preria
K020726 616007520068711
179.

188

PRINCESSE DU PRIOLET SF POL 2003 klacz gniada/167 F: Flambeau Dupriolet
M: Reine Z
brak 25000103187707A
180.

1

PUNTO CRUSADO POL 2010 wałach tarantowata/kuc:150 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
181.

180

QUADRO Z HOL GER 2011 wałach gniada/171 F: Quadros / Quidam De Ravel
M: Zakata / Stakkato
K028947 421000069611
182.

36

QUERENTINO SP POL 2014 wałach gniada/162 F: Samurai M
M: Quick Style
Brak 616009682011414
183.

231

QUICK STEP MW HAN POL 2013 wałach gniada/- F: Quick Check / Quidame De Revel
M: Fifty Sue / For Keeps
K030001 DE431310178313
184.

157

QUIDAM'S NOBLESSE WESTFALSKA POL 2004 klacz kasztanowata/169 F: Quidam's Rubin
M: Faveur's Fee V
Brak Brak
185.

45

QUINTESS CHIN WESTF GER 2014 wałach gniada F: Chin Quin / Chin Chin
M: Quintess / Quintessence Z
K028796 441410370714
186.

252

R-FOOD TREE VINCI A-Z KUC WALIJSKI POL 2010 wałach jelenia/kuc:125 cm F: Willow Tree Twice
M: Rotgers Annelyn
Brak 616013600268010
187.

257

RAINBOW DASH M WLKP POL 2012 klacz gniada/175 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Ramona / Skaner-A
K021596 616007610082012
188.

134

REWIA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/Nie wiem F: Marino
M: Reakcja
K026626 616 007 61 02048 14
189.

193

RODRIGESSA SP POL 2016 klacz gniada/167 F: Lissaro
M: Renoma
Brak 616009520055416
190.

110

RONDO’S BLACK BOY KUC WALIJSKI POL 2005 ogier kara/kuc:130 F: Casperhof’s Freddy
M: Lucie’s Heidi
K027864 5280170500840
191.

97

ROXETTE WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kasztanowata/168 F: Farezzo B
M: Rakija
brak 616 007 52 00448 16
192.

262

RUBENS SP POL 2013 Wałach gniada/mk:154 F: Boeckmann`s Looping /
M: Rodezja /
brak 616009540102113
193.

154

SAMURAJ TYP SZLACHETNY POL 2014 Wałach gniada/mk:152 F: NN
M: NN
brak A0009022SS
194.

248

SANDERO HOLST POL 2015 wałach gniada/. F: Sandro Boy
M: Bahia I / Clearway
LKPZJ/9208/20 DE421000095315
195.

152

SANDOR SP POL 2014 Ogier kara/173 F: Talent Charboniere
M: Sumatra / Widam
K026731 Brak
196.

5

SHERIDAN WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Roland
M: Sofa
K006842
197.

161

SIMBA Deutsches Sportpferd POL 2016 ogier gniada/167 F: SYLTUS
M: FIRE AND ICE
BRAK DE456560524016
198.

6

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Emigrant
M: Sonia
K029882 616013610148711
199.

239

SIWY KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
brak 616999680048213
200.

141

SOLARIS SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Labrador
M: Sesil
brak 616009530208115
201.

176

STAYERHOF’S RUFINA KUC WALIJSKI POL 2000 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Wester Alkema’s Nando
M: Delilah
Brak 1111111111
202.

90

STRIT SP POL 2014 wałach siwa/176 F: Rumianek / Orkisz
M: Strzała / Pawlin
K025804 616009590111614
203.

92

SZOGUN KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:130 F: Billy
M: Sabrina
K019259
204.

26

TAJFUN WLKP POL 2005 Wałach kara/170 F: Asyż / Hamlet Go
M: Tunika / Polonus
K020834 POL007520050705
205.

168

TAMARYSZEK . POL 2008 Wałach gniada/mk:144 F: GOLDEN DANCING
M: TORINA
K023949 013640081708
206.

223

TANGO WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/167 F: Rytm
M: Talijka
Brak 616007520052211
207.

184

TISJAN DANSK VARMBLOD DEN 2004 wałach kasztanowata/170 F: Tiziano
M: U.N.
K019509 -
208.

4

TOFFI NN POL 2004 Wałach gniada/mk:151 F: NN
M: NN
Brak 999520033294
209.

258

VONNA ROSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz siwa/162 F: Lissaro
M: Valentina
Brak 616009520056615
210.

120

WALIA SP POL 2006 Klacz siwa F: Castilio/Cassini I
M: Wyprawa/Vulcano
K015362
211.

139

WALTER SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Talent Charboniere
M: Welle Ex Złota
K029840 616009610083516
212.

17

WEKTOR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Kerson
M: Weneda
K027597 616007610195410
213.

172

WHY NOT WLKP POL 2016 ogier siwa/163 F: MJT Nevados S sp / Calvados II
M: Whiskey wlkp/ Solaris han.
K029406 616007520047816
214.

20

WIATEREK KUC POL 2006 wałach myszata/kuc:. F: Wicher
M: Rosa
Brak 616013520055406
215.

162

WICHEREK KUC POL 2009 wałach ciemnogniada/kuc:. F: .
M: .
. .
216.

253

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
K023170 009610176407
217.

137

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
K016568 POL007520041609
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Nina
BPK kuj-pom
PIRAMIDA (133)
2020-12-19
2020-12-19
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
2020-12-19
13
2020-12-19
24
CO BOY (250)
2020-12-19
15
2020-12-19
21
Bajan Zuzanna
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2020-12-19
16
2020-12-19
10
SANDERO (248)
2020-12-19
12
2020-12-19
6
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
LACRIMA (187)
2020-12-19
13
2020-12-19
8
Baranowicz Maria
KJ Cavallino
MARINA (54)
2020-12-19
2020-12-19
13
Baranowicz Zofia
KJ Cavallino
KARO (11)
2020-12-19
29
2020-12-19
Baranowska Karolina
SKJ Stajnia pod Wierzbą
HOJANAS (23)
2020-12-19
33
2020-12-19
12
Białka Marta
Kj Dilmar
HERMIONE (214)
2020-12-19
5
2020-12-19
Białkowska Oliwia
KJ Cavallino
NICOLA (112)
2020-12-19
1
2020-12-19
1
Białkowska Zofia
KJ Cavallino
HOLLY (114)
2020-12-19
4
2020-12-19
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (57)
2020-12-19
2020-12-19
GANDIS (178)
2020-12-19
23
2020-12-19
29
Błaszczyk Julia
BPK kuj-pom
NAPAR (206)
2020-12-19
26
2020-12-19
Bonowicz Paulina
KJ MŁYŃSKA STRUGA
HOKUS (222)
2020-12-19
2020-12-19
15
Borowska Aneta
bpk
ROXETTE (97)
2020-12-19
26
2020-12-19
Borys Maciej
KJ Cavallino Brzoza
2020-12-19
12
2020-12-19
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-12-19
3
100
2020-12-19
5
Brodzińska Marta
Niezrzeszona
WALTER (139)
2020-12-19
36
Brodzińska Weronika
niezrzeszona
WALTER (139)
2020-12-19
1
Bruzdowska Karolina
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2020-12-19
2020-12-19
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-12-19
4
2020-12-19
10
Buzała Maria
KJ Dilmar Kobylarnia
QUADRO Z (180)
2020-12-19
9
2020-12-19
8
Celer Roksana
Brak
HAGA (226)
2020-12-19
3
Charysz Barbara
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
FREJA (230)
2020-12-19
2020-12-19
1
2020-12-19
16
Chełkowska Dororta
niezrzeszona
DARKA (229)
2020-12-19
1
2020-12-19
1
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
ASTERIX (174)
2020-12-19
6
2020-12-19
2020-12-19
3
2020-12-19
20
Chylińska Wiktoria
KJ Cavallino
2020-12-19
33
2020-12-19
Cieszyńska Barbara
Kj Dilmar
2020-12-19
7
2020-12-19
Ciszewska Iga
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
CALASIA (194)
2020-12-19
4
Ciuruś Sławomir
Toruński KJK
2020-12-19
32
2020-12-19
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
CALASIA (194)
2020-12-19
2020-12-19
18
2020-12-19
19
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-12-19
2020-12-19
Czeszewska Lena
BPK kuj-pom
LOTNA (71)
2020-12-19
16
2020-12-19
2020-12-19
1
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
BUSZKA (167)
2020-12-19
2020-12-19
2020-12-19
2
2020-12-19
29
Dobek Tomasz
Brak
DIANA (165)
2020-12-19
33
2020-12-19
Dobiszewska Lena
KJ Cavallino
HEAVEN (111)
2020-12-19
20
2020-12-19
Drewka Martyna
BPK kuj-pom
LIMBA (67)
2020-12-19
2020-12-19
2020-12-19
Drobny Maja
Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
FAMORKUS (147)
2020-12-19
20
2020-12-19
18
Drzycimska Iga
Kj Młyńska Struga
SZOGUN (92)
2020-12-19
2020-12-19
5
Dura Oliwia
Brak
TOFFI (4)
2020-12-19
30
2020-12-19
13
Ewertowska Marta
KJ Cavallino
KAPSEL (12)
2020-12-19
29
2020-12-19
1
Frankiewicz Paulina
St. KJ Jumping Events Poznań
IRYDION (86)
2020-12-19
9
2020-12-19
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-12-19
3
150
2020-12-19
10
Galas Aleksandra
KJ Cavallino
HAZA (136)
2020-12-19
1
2020-12-19
1
Gałąska Patrycja
Kj Dilmar
2020-12-19
21
2020-12-19
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
WHY NOT (172)
2020-12-19
11
2020-12-19
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2020-12-19
26
2020-12-19
Głogowska Victoria
KJ Stajnia Jarużyn
KAPRIOLA (205)
2020-12-19
36
2020-12-19
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
CARILO (9)
2020-12-19
23
2020-12-19
15
2020-12-19
2020-12-19
Górska Martyna
Brak
HAGA (226)
2020-12-19
24
Grygiel Lena
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
DEMETRIA (146)
2020-12-19
19
2020-12-19
31
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-12-19
11
2020-12-19
11
Hoffmann Antonina
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
ARAGANO (149)
2020-12-19
2020-12-19
13
Hulisz Aleksandra
bpk
2020-12-19
2020-12-19
Ittermann Carmen
KJ Cavallino
BRYZA (113)
2020-12-19
1
2020-12-19
29
Jabłońska Natalia
KJ Cavallino
CARRUSO (163)
2020-12-19
1
2020-12-19
1
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2020-12-19
KOLINER (251)
2020-12-19
9
2020-12-19
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
CHABLIS (140)
2020-12-19
5
2020-12-19
3
MALAWAL (238)
2020-12-19
34
2020-12-19
16
Jagodzińska Julka
KJ Cavallino
WICHEREK (162)
2020-12-19
1
2020-12-19
1
Jakubowska Martyna
BPK kuj-pom
COCO (72)
2020-12-19
2020-12-19
Janka Anna
Kuj-Pom KJ
TISJAN (184)
2020-12-19
2020-12-19
Joppek Marcin
Sopocki KJ
2020-12-19
16
2020-12-19
13
Kaczmarczyk Hanna
KJ Cavallino
HANNIBAL (185)
2020-12-19
1
2020-12-19
1
Kamińska Klaudia
KJ Młyńska Struga
LIBERTY K (171)
2020-12-19
2020-12-19
Kapsa Marta
KJ Cavallino
2020-12-19
1
2020-12-19
29
Karabasz Magdalena
KJ Cavallino
BALTICA (107)
2020-12-19
10
2020-12-19
9
Kawczyńska Maria
Kj Dilmar
HIMERA (78)
2020-12-19
2020-12-19
9
Kołaczyk Agata
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
CARINO O (198)
2020-12-19
2020-12-19
GORAN (199)
2020-12-19
21
2020-12-19
Kołodzińska Iga
KJ MŁYŃSKA STRUGA
2020-12-19
19
2020-12-19
28
Kop Patrycja
KJ Cavallino
MIESZKO (116)
2020-12-19
1
2020-12-19
1
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (255)
2020-12-19
6
2020-12-19
28
Kożuch Aniela
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2020-12-19
14
2020-12-19
23
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (37)
2020-12-19
11
2020-12-19
Krygier Zuzanna
Pałucki klub jeździecki
CAPEK (200)
2020-12-19
2020-12-19
Kubiak Błażej
Agrosad Sport Horses
SIMBA (161)
2020-12-19
2020-12-19
Kulpa Ania
CKJ Bonanza
JAMAJKA (59)
2020-12-19
1
2020-12-19
1
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (103)
2020-12-19
2020-12-19
2
60
Kurzeja Zuzanna
Bpk
CALIMENA (211)
2020-12-19
2020-12-19
Leper Karolina
KJ Cavallino
GENEROUS (143)
2020-12-19
Lewandowska Kinga
BPK kuj-pom
2020-12-19
3
2020-12-19
Lewandowska Zofia
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
PASCAL S (123)
2020-12-19
2020-12-19
Lewicki Filip
Czahary Pogorzelica
KELDITA (190)
2020-12-19
2020-12-19
1
700
Lewicki Filip
KJ Czahary Pogorzelica
PANDORA B (243)
2020-12-19
2020-12-19
26
2020-12-19
Lutomska Maja
OJK Cavalino
PUNTO (1)
2020-12-19
2
2020-12-19
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
WIENA (253)
2020-12-19
4
2020-12-19
6
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2020-12-19
3
250
2020-12-19
4
Łopato Justyna
KJ DILMAR Kobylarnia
2020-12-19
8
2020-12-19
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-12-19
2020-12-19
Łopato-Jędrasik Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
NAZIR (192)
2020-12-19
18
2020-12-19
19
Maciejewska Marcelina
KJ Cavallino
KROPELKA (182)
2020-12-19
1
2020-12-19
1
Majchrzak Zuzanna
Kj Dilmar
OLIVIA (74)
2020-12-19
2020-12-19
Majewska Latifa
SKJ Olimpia
2020-12-19
31
2020-12-19
2020-12-19
Majewska Zofia
KJ Classic
PINKI (207)
2020-12-19
34
2020-12-19
7
Majorczyk Jagoda
STAJNIA TARNOWO PAŁUCKIE
CZORT (63)
2020-12-19
2020-12-19
Majorczyk Nikola
STAJNIA TARNOWO PAŁUCKIE
DIAMENT (191)
2020-12-19
18
2020-12-19
Malerowicz Nadia
KJ Cavallino
HULTAJ (22)
2020-12-19
2020-12-19
Marceniuk Adrianna
Toruński Klub Jazdy Konnej
BRZYTWA (95)
2020-12-19
2020-12-19
Marszelewska Iga
Brak
2020-12-19
2020-12-19
2020-12-19
1
2020-12-19
Matelski Marcin
St. Stadnina koni Olimpia
2020-12-19
2020-12-19
30
2020-12-19
Matelski Marcin
St. Stadnina Koni Olimpia
LUGANO (181)
2020-12-19
5
2020-12-19
7
Matelski Marcin
SK Olimpia
2020-12-19
6
2020-12-19
32
2020-12-19
Mianowana Lena
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
LOTKA (150)
2020-12-19
2020-12-19
37
Michalczak Zuzanna
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
KALI (102)
2020-12-19
2020-12-19
28
DIANTAR (265)
2020-12-19
23
2020-12-19
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2020-12-19
10
2020-12-19
20
Miętkiewicz Martyna
Toruński Klub Jazdy Konnej
EQUADOR (215)
2020-12-19
1
2020-12-19
Misiorna Zuzanna
KJ Cavallino
KANESA (108)
2020-12-19
1
2020-12-19
1
Miszczyk Michalina
Toruński Klub Jazdy Konnej
DAFI (197)
2020-12-19
1
Morawska Zuzanna
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
HIROCCO (153)
2020-12-19
8
2020-12-19
32
Moskal Marta
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
DRAKA (125)
2020-12-19
17
2020-12-19
35
Mularska Julia
CKJ Bonanza
KRIMA (213)
2020-12-19
Murawska Magdalena
Koniński Klub Jeździecki Sawanna
IN TIME (183)
2020-12-19
16
2020-12-19
Nadarzewska Pola
KJ Dilmar
CERRANA S (173)
2020-12-19
18
2020-12-19
Niedźwiecka Amelia
BPK kuj-pom
2020-12-19
35
2020-12-19
1
Obst Patrycja
Budzyński KS Kłos
ETINA RK (234)
2020-12-19
17
2020-12-19
2020-12-19
2020-12-19
2020-12-19
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LURDAN (220)
2020-12-19
14
2020-12-19
27
Olech Daria
KJ Classic
2020-12-19
27
2020-12-19
11
MICKEY (155)
2020-12-19
37
2020-12-19
Olszanowski Daniel
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2020-12-19
12
2020-12-19
Orlikowska Nikola
KJ Cavallino
2020-12-19
1
2020-12-19
1
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (256)
2020-12-19
4
2020-12-19
12
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
LUPINUS (25)
2020-12-19
14
2020-12-19
Pawłowicz Martyna
bpk
TAJFUN (26)
2020-12-19
2
2020-12-19
Perlikowski Rafał
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2020-12-19
25
2020-12-19
17
SANDOR (152)
2020-12-19
14
2020-12-19
Perzyński Grzegorz
KJ Cavallino
HONESTY (128)
2020-12-19
1
2020-12-19
1
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (254)
2020-12-19
8
2020-12-19
31
Pilarska Emilia
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
MAGNOLIA (201)
2020-12-19
15
2020-12-19
Piotrowicz Kaja
KJ Cavallino
2020-12-19
1
2020-12-19
1
Płoszaj Lena
Stajnia Nowogród
2020-12-19
25
2020-12-19
Pozdniakov Andrii
AGROSAD SPORT HORSES
MAROS 6 (160)
2020-12-19
2020-12-19
Przygocka Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2020-12-19
32
2020-12-19
Putz Julia
KJ Dilmar
DORCIA (77)
2020-12-19
2020-12-19
22
Pyrzyńska Wiktoria
BPK kuj-pom
JENEFER W (170)
2020-12-19
2020-12-19
1
Radgowska Natalia
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
WEKTOR (17)
2020-12-19
2020-12-19
Redzimska Natalia
Klub Jeździecki Classic
PRADA (264)
2020-12-19
2020-12-19
19
Rodziak Nadia
KJ Cavallino
MUFINKA (109)
2020-12-19
1
2020-12-19
1
Rodziak Olga
KJ Cavallino
2020-12-19
1
2020-12-19
1
Rogowska Natalia
KJ Cavallino
DACJA (130)
2020-12-19
1
2020-12-19
1
Rogozińska Nadia
Stajnia Nowogród
2020-12-19
2020-12-19
Rutkowski Konrad
Toruński Klub Jazdy Konnej
DAFI (197)
2020-12-19
1
2020-12-19
Rzepka Kinga
KJ Stajnia Jarużyn
2020-12-19
38
2020-12-19
30
Sadlok Maria
Bez Przynależności Klubowej
2020-12-19
2020-12-19
Sarnowska Julia
LKS Ndwiślanin Kwidzyn
KOBER (126)
2020-12-19
2020-12-19
Sarnowska Julia
LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
GOLD RUSH (236)
2020-12-19
2020-12-19
Serocka Aleksandra
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2020-12-19
2020-12-19
24
Sienkiewicz Natalia
Toruński Klub Jazdy Konnej
2020-12-19
2020-12-19
Sikorska Kornelia
BPK kuj-pom
NUREK (209)
2020-12-19
2020-12-19
Skwarczyńska Sandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-12-19
10
2020-12-19
31
Soforek Marcel
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2020-12-19
6
2020-12-19
2020-12-19
14
2020-12-19
Strzelecka Karolina
KJ Cavallino
2020-12-19
39
2020-12-19
Szukała Michał
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
TANGO (223)
2020-12-19
22
2020-12-19
2
150
2020-12-19
1
350
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
JUKA J (24)
2020-12-19
2020-12-19
1
200
2020-12-19
Tabaka Liliana
KJ Cavallino Brzoza
HARA (177)
2020-12-19
15
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
2020-12-19
27
2020-12-19
8
Tokarz Lena
Klub Jeździecki Cavallino
2020-12-19
1
2020-12-19
22
Tomczak Amelia
bpk
PESTKA (7)
2020-12-19
11
2020-12-19
28
Trocikowska Zuzanna
JKS Majątek Kaniewo
RUBENS (262)
2020-12-19
25
2020-12-19
35
Twarowska Wiktoria
bpk
SAMURAJ (154)
2020-12-19
27
2020-12-19
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
HEWELIA (131)
2020-12-19
5
2020-12-19
14
CHELLO Z (132)
2020-12-19
20
2020-12-19
17
Wcisła Agata
Bez Przynależności Klubowej
ARIFF (204)
2020-12-19
2020-12-19
Weiss Kinga
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
EKSPLOZJA (210)
2020-12-19
15
2020-12-19
34
Weynert Zofia
KJ Cavallino
MYSZKA (19)
2020-12-19
1
2020-12-19
29
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
DIONE S (100)
2020-12-19
2020-12-19
Wierzbowska Oliwia
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2020-12-19
17
2020-12-19
2020-12-19
7
2020-12-19
Wiese Julia
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2020-12-19
2020-12-19
22
2020-12-19
Winiecka Amelia
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NAPOLEON (105)
2020-12-19
12
2020-12-19
25
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
AZJA (232)
2020-12-19
29
2020-12-19
Wódkiewicz Hanna
KJ Cavallino
KRAKERS (129)
2020-12-19
1
2020-12-19
1
Wojtasik Roksana
Pomorska Liga Jeździecka
2020-12-19
7
2020-12-19
Wolny Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-12-19
30
2020-12-19
24
Wołowska Paulina
KJ Cavallino
GENEROUS (143)
2020-12-19
Wróblewska Oliwia
KJ Dilmar
STRIT (90)
2020-12-19
2020-12-19
Żalikowska Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
ALFA (43)
2020-12-19
2020-12-19
5
Zegarska Julka
Brak
ESPRIT (237)
2020-12-19
2020-12-19
2020-12-19
2020-12-19
Zielinski Daniel
KJ Stajnia Jarużyn
PASCAL S (123)
2020-12-19
2020-12-19
9
2020-12-19
1
120
Zieniewicz Dominika
KJ Wiki
2020-12-19
7
2020-12-19
4
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2020-12-19
2
250
2020-12-19
2
350

Number of Riders: 174

Number of Horses: 217

The sum of prizes: 2 680.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl