Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
79 ACCEPTED 2020-11-27 01:59:47
2020-11-26 22:18:08
Dominika Maciejewska LASCARI
  • 1x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5_R/L/(100 cm.) zwykły art. 238.2.1 - regionalny
78 ACCEPTED 2020-11-27 01:59:42
2020-11-26 16:54:56
Natalia Ryczkowska HAJDUK J
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
77 ACCEPTED 2020-11-27 01:59:36
2020-11-26 16:54:25
Alicja Hermanowska TWISTER
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
76 ACCEPTED 2020-11-27 01:59:29
2020-11-26 16:53:48
Amelia Depczyńska KOSTARYKA
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
75 ACCEPTED 2020-11-27 01:59:24
2020-11-26 16:53:12
Katarzyna Rekowska LEGAT
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
74 ACCEPTED 2020-11-26 15:27:37
2020-11-26 14:03:44
Sara Zielinska NANA
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
73 ACCEPTED 2020-11-26 15:27:02
2020-11-26 14:03:01
Karol Zielinski LIRA
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
72 ACCEPTED 2020-11-26 15:26:10
2020-11-26 11:30:10
Jagoda Zdzieblowska KOZAK
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
71 ACCEPTED 2020-11-26 15:26:04
2020-11-26 08:22:21
Anna Nowak-Zająkała TOMICOR
  • 1x 6_R/P/(110 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/N/(120 cm.) zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
70 ACCEPTED 2020-11-26 00:32:20
2020-11-25 21:37:14
Amanda Sell JAGODA
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
69 ACCEPTED 2020-11-26 00:32:15
2020-11-25 21:25:23
Aleksandra Czajkowska MAXIMUS
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
68 ACCEPTED 2020-11-25 16:31:55
2020-11-25 16:00:24
Julia Mularska KRIMA
  • 1x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5_R/L/(100 cm.) zwykły art. 238.2.1 - regionalny
67 ACCEPTED 2020-11-25 16:31:51
2020-11-25 15:54:18
Oliwia Chojnacka RUSAŁKA
  • 1x 1a_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
66 ACCEPTED 2020-11-25 16:31:47
2020-11-25 15:51:56
Maja Drążkiewicz RUSAŁKA
  • 1x 1a_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
65 ACCEPTED 2020-11-25 16:31:43
2020-11-25 15:43:59
Marcelina Kacprzak CORSSO
  • 2x 1_T/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
64 ACCEPTED 2020-11-25 16:31:40
2020-11-25 15:43:27
Victoria Głogowska KAPRIOLA
  • 1x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5_R/L/(100 cm.) zwykły art. 238.2.1 - regionalny
63 ACCEPTED 2020-11-25 16:31:36
2020-11-25 14:51:53
Amelia Szatkowska JENEFER W
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
62 ACCEPTED 2020-11-25 16:31:31
2020-11-25 10:55:43
Agnieszka Niewińska QUIDAM'S FLY HIGH
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
61 ACCEPTED 2020-11-25 02:07:51
2020-11-24 22:59:20
Wiktoria Wieczyńska Jm'06 RANCOREZ
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
60 ACCEPTED 2020-11-25 02:07:48
2020-11-24 22:58:54
Marcin Paw PERFECT-PRO
  • 2x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
59 ACCEPTED 2020-11-24 22:28:58
2020-11-24 22:22:39
Daniel Zielinski QUIDAM'S NOBLESSE
  • 1x 6_R/P/(110 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/N/(120 cm.) zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
  • 1x 8_R/C/(130 cm.) zwykły art. 238.2.1 - regionalny
58 ACCEPTED 2020-11-24 22:28:53
2020-11-24 21:42:14
Anna Janka MALI BAY
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
57 ACCEPTED 2020-11-24 20:23:36
2020-11-24 17:45:47
Aneta Gierszewska KILIMANDŻARO
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
56 ACCEPTED 2020-11-24 20:23:32
2020-11-24 16:40:05
Julia Sikora AMUR
  • 2x 1_T/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
55 ACCEPTED 2020-11-24 20:23:29
2020-11-24 16:27:02
Oliwia Górecka PHENIKS
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
54 ACCEPTED 2020-11-24 20:23:22
2020-11-24 16:05:46
Julia Brand MONTANA P
  • 1x 5_R/L/(100 cm.) zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/(110 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
53 ACCEPTED 2020-11-24 09:36:34
2020-11-24 00:51:24
Zuzanna Zakurzewska QUOSEGO
  • 2x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
52 ACCEPTED 2020-11-24 09:36:31
2020-11-23 21:21:47
Wiktoria Majta JAGODA
  • 2x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
51 ACCEPTED 2020-11-23 20:41:49
2020-11-23 16:49:44
Marta Gapska CONDEUSZ
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
50 ACCEPTED 2020-11-23 20:41:44
2020-11-23 16:46:41
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 5_R/L/(100 cm.) zwykły art. 238.2.1 - regionalny
49 ACCEPTED 2020-11-23 20:41:41
2020-11-23 16:34:05
Tomasz Olszewski HIGH FIVE BB Z
  • 1x 7_R/N/(120 cm.) zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
48 ACCEPTED 2020-11-23 20:41:37
2020-11-23 16:33:47
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 5_R/L/(100 cm.) zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/(110 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
47 ACCEPTED 2020-11-23 20:41:30
2020-11-23 16:00:42
Agata Wcisła ARIFF
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
46 ACCEPTED 2020-11-23 20:41:27
2020-11-23 09:55:00
Natasza Szreiber LIVELY TWENTY
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
45 ACCEPTED 2020-11-23 20:41:24
2020-11-23 09:53:50
Lena Czeszewska LOTNA
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
44 ACCEPTED 2020-11-23 20:41:17
2020-11-23 09:49:55
Antonina Kurzeja PRINCESS MATHILDA
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
43 ACCEPTED 2020-11-23 20:41:12
2020-11-23 09:47:18
Zuzanna Kurzeja CALIMENA
  • 2x 5_R/L/(100 cm.) zwykły art. 238.2.1 - regionalny
42 ACCEPTED 2020-11-23 20:41:05
2020-11-23 09:43:47
Klaudia Kamińska LIBERTY K
  • 1x 5_R/L/(100 cm.) zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/(110 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
41 ACCEPTED 2020-11-22 20:28:37
2020-11-22 18:26:08
Magdalena Żakowska NICOLET 2
  • 2x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
40 ACCEPTED 2020-11-22 17:22:03
2020-11-22 10:39:24
Viktoria Drewka MEDRESA
  • 1x 5_R/L/(100 cm.) zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/(110 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
39 ACCEPTED 2020-11-22 17:22:00
2020-11-21 22:41:17
Roksana Celer HAGA
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
38 ACCEPTED 2020-11-22 17:21:57
2020-11-21 22:23:03
Martyna Górska HAGA
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
37 ACCEPTED 2020-11-21 19:14:54
2020-11-21 18:34:23
Kinga Weiss EKSPLOZJA
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
36 ACCEPTED 2020-11-21 19:14:49
2020-11-21 18:34:04
Natalia Radgowska WEKTOR
  • 1x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5_R/L/(100 cm.) zwykły art. 238.2.1 - regionalny
35 ACCEPTED 2020-11-21 19:14:45
2020-11-21 18:33:42
Marta Moskal DRAKA
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
34 ACCEPTED 2020-11-21 19:14:41
2020-11-21 18:33:26
Aniela Kożuch PRETTY SCHILLA
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
33 ACCEPTED 2020-11-21 19:14:32
2020-11-21 16:10:33
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 6_R/P/(110 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/N/(120 cm.) zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
32 ACCEPTED 2020-11-21 19:14:25
2020-11-21 16:09:00
Tomasz Dobek DIANA
  • 2x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
31 ACCEPTED 2020-11-21 19:14:15
2020-11-21 11:37:05
Kamila Knop OTAIJI
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
30 ACCEPTED 2020-11-21 11:33:01
2020-11-21 11:11:03
Agata Ciesielska ANANAS
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
29 ACCEPTED 2020-11-20 20:26:42
2020-11-20 20:24:25
Anna Janka TISJAN
  • 1x 6_R/P/(110 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/N/(120 cm.) zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
28 ACCEPTED 2020-11-20 20:26:38
2020-11-20 19:35:57
Julia Kopczyńska ARES
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
27 ACCEPTED 2020-11-20 20:26:35
2020-11-20 19:35:34
Wiktoria Gromowska PRADA
  • 2x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
26 ACCEPTED 2020-11-27 01:59:17
2020-11-20 19:35:11
Zofia Majewska PINKI
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
25 ACCEPTED 2020-11-20 20:26:27
2020-11-20 19:34:17
Zuzanna Baranowska TAMIZA
  • 2x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
24 ACCEPTED 2020-11-20 18:34:09
2020-11-20 16:10:04
Maria Sadlok CEDROWA DIANA
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
23 ACCEPTED 2020-11-19 23:36:17
2020-11-19 21:09:33
Ania Kulpa JAMAJKA
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
22 ACCEPTED 2020-11-19 23:36:14
2020-11-19 19:25:11
Julia Nogalska CZARODZIEJ
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
21 ACCEPTED 2020-11-19 23:36:10
2020-11-19 19:19:58
Amelia Winiecka NAPOLEON
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
20 ACCEPTED 2020-11-19 23:36:07
2020-11-19 19:19:22
Maja Miecielska KORONA
  • 1x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5_R/L/(100 cm.) zwykły art. 238.2.1 - regionalny
19 ACCEPTED 2020-11-19 23:36:01
2020-11-19 19:18:55
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 6_R/P/(110 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/N/(120 cm.) zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
18 ACCEPTED 2020-11-18 19:27:12
2020-11-18 16:14:53
Edyta Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 1x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5_R/L/(100 cm.) zwykły art. 238.2.1 - regionalny
17 ACCEPTED 2020-11-18 10:03:02
2020-11-17 22:28:25
Wiktoria Twarowska SAMURAJ
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
16 ACCEPTED 2020-11-17 17:56:13
2020-11-17 17:50:09
Kinga Rzepka SHERIDAN
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
15 ACCEPTED 2020-11-17 17:56:10
2020-11-17 17:49:16
Daria Olech ATTILA LANDAIS
  • 2x 5_R/L/(100 cm.) zwykły art. 238.2.1 - regionalny
14 ACCEPTED 2020-11-17 17:56:07
2020-11-17 13:20:09
Adrianna Marceniuk BRZYTWA
  • 2x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
13 ACCEPTED 2020-11-17 17:56:04
2020-11-17 10:39:53
Iga Kołodzińska AVINELLA S
  • 1x 5_R/L/(100 cm.) zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/(110 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
12 ACCEPTED 2020-11-16 17:39:24
2020-11-16 17:36:59
Maja Żalikowska ALFA
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
11 ACCEPTED 2020-11-16 17:39:20
2020-11-16 17:07:28
Sławomir Ciuruś CHARISTEAS
  • 1x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5_R/L/(100 cm.) zwykły art. 238.2.1 - regionalny
10 ACCEPTED 2020-11-16 11:13:13
2020-11-16 08:36:02
Aleksandra Serocka LAGO DI LUGANO
  • 2x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
9 ACCEPTED 2020-11-15 19:18:23
2020-11-15 19:12:32
Janina Wierzchowska PRINCESKA
  • 1x 3a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
8 ACCEPTED 2020-11-15 18:45:44
2020-11-15 18:44:00
Sara Kalinowska WIRENA
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
7 ACCEPTED 2020-11-15 18:02:22
2020-11-15 15:19:51
Matylda Błaszkiewicz LUCKY BALOU
  • 2x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
6 ACCEPTED 2020-11-15 13:48:27
2020-11-15 13:34:56
Natalia Antczak PRYMUS
  • 1x 5_R/L/(100 cm.) zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/(110 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
5 ACCEPTED 2020-11-15 13:48:23
2020-11-15 11:52:37
Iga Drzycimska SZOGUN
  • 2x 3a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
4 ACCEPTED 2020-11-13 14:56:48
2020-11-13 14:47:13
Dominika Streich GRACJA
  • 1x 5_R/L/(100 cm.) zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6_R/P/(110 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
3 ACCEPTED 2020-11-12 17:41:47
2020-11-11 15:53:18
Weronika Herman COCO CHANEL
  • 2x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
2 ACCEPTED 2020-11-01 23:44:32
2020-10-31 21:18:57
Tamara Parokhina MATADOR
  • 1x 4_T/LL/(90 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5_R/L/(100 cm.) zwykły art. 238.2.1 - regionalny
1 ACCEPTED 2020-11-21 19:14:11
2020-10-31 15:39:29
Zofia Lewandowska PASCAL S
  • 2x 5_R/L/(100 cm.) zwykły art. 238.2.1 - regionalny
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
S
O027706
2. Baranowska Zuzanna KJ Classic
S
O031877
3. Błaszkiewicz Matylda KJ Młyńska Struga
2006 (JM.)
O054489
4. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
5. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
6. Celer Roksana Brak
2003 (J.)
Brak
7. Chojnacka Oliwia Brak
2013 (Mł.)
Brak
8. Ciesielska Agata Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2004 (J.)
-
9. Ciuruś Sławomir Toruński KJK
S
O002150
10. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
11. Czeszewska Lena BPK kuj-pom
2007 (JM.)
Brak
12. Depczyńska Amelia bpk
2007 (JM.)
brak
13. Dobek Tomasz Brak
S
Brak
14. Drążkiewicz Maja Brak
2012 (Mł.)
Brak
15. Drewka Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ
2004 (J.)
Brak
16. Drzycimska Iga Kj Młyńska Struga
2009 (Mł.)
O051802
17. Dzioba Maria GKJ Bogucin
2003 (J.)
O054131
18. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O025871
19. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
20. Głogowska Victoria KJ Stajnia Jarużyn
2018 (Mł.)
brak
21. Górecka Oliwia bpk
2004 (J.)
O059233
22. Górska Martyna Brak
2006 (JM.)
Brak
23. Gromowska Wiktoria Klub Jeździecki Classic
2001 (MJ.)
0039663
24. Herman Weronika Zaplątani w Końskich Grzywach
2006 (JM.)
0
25. Hermanowska Alicja brak
2004 (J.)
brak
26. Janka Anna Kuj-Pom KJ
S
O021076
27. Kacprzak Marcelina Kj stajnia jaruzyn
2009 (Mł.)
Brak
Brak
28. Kalinowska Sara brak
S
brak
29. Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O034084
30. Knop Kamila Stajnia Brzegowa
2003 (J.)
Brak
31. Kołodzińska Iga KJ MŁYŃSKA STRUGA
2006 (JM.)
O054680
32. Kopczyńska Julia KJ Classic
2000 (MJ.)
O046137
33. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (J.)
O034079
34. Kozar Olga bpk
35. Kożuch Aniela Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2002 (J.)
Brak
36. Kulpa Ania CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
brak
37. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
38. Kurzeja Antonina BPK kuj-pom
2008 (JM.)
Brak
39. Kurzeja Zuzanna Bpk
2003 (J.)
Brak
40. Lewandowska Zofia Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (Mł.)
O061884
41. Maciejewska Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
2002 (J.)
O034085
42. Majewska Zofia KJ Classic
2004 (J.)
O050271
43. Majta Wiktoria Niezrzeszony
2005 (JM.)
Brak
44. Marceniuk Adrianna Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (MJ.)
brak
45. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
O041945
46. Moskal Marta Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
S
Brak
47. Mularska Julia CKJ Bonanza
2004 (J.)
O062029
48. Niewińska Agnieszka KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
brak
brak
49. Nogalska Julia CKJ Bonanza
2008 (JM.)
brak
50. Nowak-Zająkała Anna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
O012289
51. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2003 (J.)
O042581
52. Olech Daria KJ Classic
2002 (J.)
O028874
53. Olszewski Tomasz Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009837
54. Parokhina Tamara Gminny KJ Bogucin
2003 (J.)
O055005
55. Paw Marcin nz
S
brak
56. Radgowska Natalia Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2003 (J.)
O039327
57. Rekowska Katarzyna KJ Floret
S
brak
58. Ryczkowska Natalia brak
2003 (J.)
brak
59. Rzepka Kinga KJ Stajnia Jarużyn
S
LZRWZJ/4446/17
60. Sadlok Maria Bez Przynależności Klubowej
2002 (J.)
Brak
61. Serocka Aleksandra Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2003 (J.)
brak
62. Sikora Julia Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (Mł.)
Brak
63. Streich Dominika Oxer Inowrocław
S
O021884
64. Szatkowska Amelia BPK kuj-pom
2008 (JM.)
Brak
65. Szreiber Natasza BPK kuj-pom
2007 (JM.)
Brak
66. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043738
67. Twarowska Wiktoria bpk
2007 (JM.)
brak
68. Wcisła Agata Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
69. Weiss Kinga Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2001 (MJ.)
Brak
70. Wieczyńska Wiktoria nz
2006 (JM.)
brak
71. Wierzchowska Janina JKS Rywal Grudziądz
2009 (Mł.)
O060958
72. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O031143
73. Winiecka Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
brak
74. Żakowska Magdalena brak
2006 (JM.)
38054/18
75. Zakurzewska Zuzanna Brak
2006 (JM.)
Brak
76. Żalikowska Maja KJ Dilmar Kobylarnia
2009 (Mł.)
O054838
77. Zdzieblowska Jagoda bpk
2009 (Mł.)
brak
78. Zielińska Natalia GKJ BOGUCIN
S
Brak
79. Zielinska Sara KJ Stajnia Jarużyn
2010 (Mł.)
Brak
80. Zielinski Daniel Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
S
brak
81. Zielinski Karol Kj Stajnia Jarużyn
S
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

24

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:148cm F: Koleś
M: Aronia
Brak 616 013 52 00209 16
2.

68

AMUR Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2012 wałach gniada/kuc:146 F: Auenhof’s Allstar
M: Eva
Brak DE 455-6780071-12
3.

40

ANANAS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach srokata/171 F: Malml
M: Aronia
Brak 616007530001895
4.

38

ARES WLKP POL 2010 Wałach inna F: Adiutant
M: Astra
K020331
5.

57

ARIFF Czysta Krew Arabska POL 2008 wałach siwa/mk:151 F: Drabant
M: Akwaforta
Brak POL080000006060
6.

27

ATTILA LANDAIS SF FRA 2010 wałach ciemnogniada/mk:157 F: Popstar Lozonais /
M: Olympia Landais / Rosire
K023673 10361370Q
7.

25

AVINELLA S SP POL 2009 klacz kara/168 F: Leoville
M: Avinell / Grand de la Cour
K024016 616009520043109
8.

91

BABILON SP POL 2003 wałach gniada/175 F: Loxley
M: Babilnia
Brak 009600083403
9.

26

BRZYTWA SP POL 2007 Klacz kara/161 F: nn
M: nn
brak -
10.

53

CALIMENA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/165 F: Barros
M: Calineczka
Brak 616 007610159412
11.

35

CEDROWA DIANA SP POL 2006 klacz kara/160 F: Grand Amour
M: Cedryka
Brak 009520126906
12.

23

CHARISTEAS SP POL 2008 wałach kasztanowata/174 F: Himen
M: Charyzma
Brak 009520026308
13.

14

COCO CHANEL SP POL 2015 Klacz kasztanowata/162 F: Alek
M: Chicha
Brak Brak
14.

60

CONDEUSZ Polski Kuc Wieszchowy POL 2015 wałach bułana/kuc:145 F: Tijd vlijt's victor
M: Carisma
Brak 616013640051915
15.

76

CORSSO KUC WALIJSKI POL 2000 wałach siwa/kuc:128 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
16.

33

CZARODZIEJ WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/162 F: Okruch
M: Cezarea
brak 616007520114212
17.

43

DIANA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz gniada/170 F: NN
M: NN
Brak Tak
18.

30

DILMAR SP POL 2003 ogier gniada/170 F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
19.

64

DOUGAL SP POL 2013 wałach gniada/164 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
20.

46

DRAKA ŚLĄSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Bastion
M: Deretta
Brak 616008670003813
21.

48

EKSPLOZJA ŚLĄSKA POL 2013 Klacz gniada/170 F: Bastion
M: Espanola
Brak 616008670003713
22.

29

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
K024733 616009610036313
23.

15

GRACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada F: Stato King
M: Gwiazda
K022262
24.

49

HAGA SP POL 2008 klacz siwa/159 F: Elzan
M: Hemida
Brak 616999530312108
25.

88

HAJDUK J WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach gniada/- F: Lotnik
M: Huta
K028064 -
26.

58

HIGH FIVE BB Z ZANGERSHEIDE NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL
M: Zinidi BB
K029345 056015Z55776315
27.

44

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
28.

63

HURAGAN SP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L /
M: Harda Dusza /
K028071 616009520006011
29.

61

JAGODA MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz srokata/165 F: Labirynt
M: Jena
brak 616 006 66 05862 12
30.

80

JAGODA HUCUŁ POL 2017 klacz srokata/kuc:135 F: Halif
M: Japa
Brak 223 GPz
31.

34

JAMAJKA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:128 F: Janosik
M: Jaskółka
- 616 013 53 00 45511
32.

10

JENEFER W SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Harper / Cabrol
M: Judysa / Valiant Heart
K010103 616009682000503
33.

59

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
K022951 616009600306110
34.

75

KAPRIOLA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada F: POLL
M: KONTRA MAKKer
BRAK
35.

69

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn
M: nn
K024201 616999520164810
36.

31

KORONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz skarogniada F: Narvik
M: Kwinta
K026471 616009520047813
37.

86

KOSTARYKA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada F: Cyrus
M: Kalifornia
brak
38.

82

KOZAK SP POL 2005 wałach kasztanowata/169 F: Machandel
M: Kokaina
Brak 007520079705
39.

78

KRIMA Szlachetna Półkrew POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: Cruzeiro L
M: Kwarta
K030395 616009610128812
40.

22

LAGO DI LUGANO SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: Jasyr
M: Lukrecja
brak 616009610133611 106B076
41.

89

LASCARI WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/165 F: Pallatyn
M: Lena
K026723 616007520010213
42.

85

LEGAT WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach kasztanowata F: Libretto
M: Legumina
brak
43.

52

LIBERTY K Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 Klacz siwa/162 F: Konkret 2
M: Lotna
Brak
44.

42

LILIOM J KISS WĘG. PÓŁKRWI HUN 2015 klacz siwa/173 F: Vezar / Quito De Baussy
M: Lenke / Tobzódó
K029022 Hun K mf 152450120
45.

83

LIRA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada F: POLL
M: LAWINA
BRAK
46.

56

LIVELY TWENTY Pełna Krew Angielska POL 2005 Klacz gniada/161 F: Two-Twenty- Two
M: Lively Jacq
Brak POL050000003678
47.

92

LIZA KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
K026508 616999520131812
48.

13

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Tupet
M: Lady Peggy
K028956 616013670068215
49.

55

LOTNA SP POL 2006 klacz kasztanowata/162 F: Life and Liberty
M: Wika
Brak 616
50.

19

LUCKY BALOU Koń Holsztyński POL 2009 wałach siwa/165 F: Lucky Boy
M: Rancune
K020026 DE421000269809
51.

70

MALI BAY SP GBR 2014 wałach gniada/175 F: Pearly Bay
M: Malinas
brak 8260GB45220834
52.

12

MATADOR TS UKR 2014 wałach gniada/168 F: Dantes / Diarado
M: Mihina / Haipus
K028823 704101
53.

79

MAXIMUS TINKER POL 2015 wałach siwa/kuc:145 F: King
M: Equine
Brak 826073001864411
54.

50

MEDRESA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/168 F: Barbur
M: Melita
Brak 616007610103910
55.

66

MONTANA P SP POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: ROMEO DES VAUX
M: MISS MONROE
K024032 616009610047812
56.

84

NANA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata F: brak
M: brak
brak
57.

32

NAPOLEON KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:136 F: Król Karo
M: N'lusi
Brak 616 013 60 02082 16
58.

51

NICOLET 2 WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz ciemnogniada/161 F: Chardonnay L
M: Nirwana
K024075 616007610200513
59.

41

OTAIJI SP POL 2007 wałach gniada/160 F: Owad
M: Olga
brak 009640025007
60.

2

PASCAL S SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Qulester
M: Pasja
616009590104309 Brak
61.

72

PERFECT-PRO WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach kara/175 F: PRO SAVAGE
M: POGONIA
brak 616007592056513
62.

67

PHENIKS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/158cm F: Cameron
M: Prada
brak 616007610147815
63.

6

PINKI TYP KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
LKRWZJ2668/19 616999610252011
64.

37

PRADA WLKP POL 2010 klacz kara/156 F: REWIR I
M: POLONIA
brak 616007520110310
65.

45

PRETTY SCHILLA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/165 F: Szereg
M: Preria
K020726 616007520068711
66.

21

PRINCESKA PKW POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:127 F: Porto / Brako
M: Prima / Monti
K030115 616013610106611
67.

54

PRINCESS MATHILDA HACKNEY-PONY DEU 2013 Klacz kara/kuc: F: Prinzipal
M: Nicolas Princess
K024722
68.

18

PRYMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Kevin / Orkisz
M: Prima Vera / Druh
K019755 616009530031010
69.

16

PUNTO CRUSADO POL 2010 wałach tarantowata/kuc:150 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
70.

74

QUIDAM'S FLY HIGH HOLSZTYN GER 2003 Wałach gniada/162 F: Quianr
M: Lisene
NN DE 421000163300
71.

71

QUIDAM'S NOBLESSE WESTFALSKA POL 2004 klacz kasztanowata/169 F: Quidam's Rubin
M: Faveur's Fee V
Brak Brak
72.

62

QUOSEGO Koń Holsztyński POL 2006 wałach gniada/169 F: Quinar
M: L-Rovinia
Brak DE421000415206
73.

73

RANCOREZ WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach siwa/165 F: SILVER DREAM
M: ROSELLA
brak 616 007 52 00600 10
74.

77

RUSAŁKA NN POL 2005 klacz kasztanowata/kuc:120 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
75.

28

SAMURAJ TYP SZLACHETNY POL 2014 Wałach gniada/mk:152 F: NN
M: NN
brak A0009022SS
76.

3

SHERIDAN WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Roland
M: Sofa
K006842
77.

90

SONATA II N SP POL 2010 Klacz gniada F: Landor
M: Sanmarina
brak 616 009 52 00200 10 brak
78.

17

SZOGUN KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:130 F: Billy
M: Sabrina
K019259
79.

36

TAMIZA SP POL 2011 klacz ciemnogniada/162 F: Radeberger
M: Tina
brak 616009600138811
80.

39

TISJAN DANSK VARMBLOD DEN 2004 wałach kasztanowata/170 F: Tiziano
M: U.N.
K019509 -
81.

81

TOMICOR SP POL 2008 Wałach gniada F: Cordial/ Colorado
M: Tomira/ Romualdo
K018437
82.

87

TWISTER TYP SZLACHETNY POL 2006 Wałach siwa F: nn
M: nn
brak
83.

47

WEKTOR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Kerson
M: Weneda
K027597 616007610195410
84.

20

WIRENA Czysta Krew Arabska POL 2008 klacz siwa/mk:152 F: Avangard
M: Wihara
brak POL080000006099
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Natalia
KJ Cavallino Brzoza
PRYMUS (18)
2020-11-28
6
2020-11-28
6
Baranowska Zuzanna
KJ Classic
LIZA (92)
2020-11-28
26
2020-11-28
Błaszkiewicz Matylda
KJ Młyńska Struga
2020-11-28
2020-11-28
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-11-28
2020-11-28
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-11-28
3
2020-11-28
2
Celer Roksana
Brak
HAGA (49)
2020-11-28
15
Chojnacka Oliwia
Brak
2020-11-28
1
Ciesielska Agata
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
ANANAS (40)
2020-11-28
14
2020-11-28
Ciuruś Sławomir
Toruński KJK
2020-11-28
6
2020-11-28
12
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2020-11-28
5
2020-11-28
4
Czeszewska Lena
BPK kuj-pom
LOTNA (55)
2020-11-28
1
2020-11-28
8
Depczyńska Amelia
bpk
2020-11-28
2020-11-28
2020-11-28
Dobek Tomasz
Brak
DIANA (43)
2020-11-28
25
2020-11-28
Drążkiewicz Maja
Brak
2020-11-28
1
Drewka Viktoria
Kujawsko-Pomorski KJ
MEDRESA (50)
2020-11-28
5
2020-11-28
9
Drzycimska Iga
Kj Młyńska Struga
SZOGUN (17)
2020-11-28
2020-11-28
Dzioba Maria
GKJ Bogucin
HURAGAN (63)
2020-11-28
2020-11-28
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2020-11-28
1
2020-11-28
5
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
2020-11-28
4
2020-11-28
5
Głogowska Victoria
KJ Stajnia Jarużyn
2020-11-28
23
2020-11-28
4
Górecka Oliwia
bpk
PHENIKS (67)
2020-11-28
18
2020-11-28
Górska Martyna
Brak
HAGA (49)
2020-11-28
19
Gromowska Wiktoria
Klub Jeździecki Classic
PRADA (37)
2020-11-28
24
2020-11-28
Herman Weronika
Zaplątani w Końskich Grzywach
2020-11-28
2020-11-28
Hermanowska Alicja
brak
TWISTER (87)
2020-11-28
2020-11-28
Janka Anna
Kuj-Pom KJ
TISJAN (39)
2020-11-28
4
2020-11-28
3
250
2020-11-28
20
2020-11-28
Kacprzak Marcelina
Kj stajnia jaruzyn
CORSSO (76)
2020-11-28
1
2020-11-28
1
Kalinowska Sara
brak
WIRENA (20)
2020-11-28
2020-11-28
Kamińska Klaudia
KJ Młyńska Struga
2020-11-28
8
2020-11-28
7
Knop Kamila
Stajnia Brzegowa
OTAIJI (41)
2020-11-28
2020-11-28
Kołodzińska Iga
KJ MŁYŃSKA STRUGA
2020-11-28
1
200
2020-11-28
8
Kopczyńska Julia
KJ Classic
ARES (38)
2020-11-28
12
2020-11-28
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
2020-11-28
27
2020-11-28
Kozar Olga
bpk
BABILON (91)
2020-11-28
2020-11-28
9
Kożuch Aniela
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2020-11-28
6
2020-11-28
12
Kulpa Ania
CKJ Bonanza
JAMAJKA (34)
2020-11-28
1
2020-11-28
22
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (30)
2020-11-28
2
250
2020-11-28
5
Kurzeja Antonina
BPK kuj-pom
2020-11-28
9
2020-11-28
Kurzeja Zuzanna
Bpk
2020-11-28
2020-11-28
13
Lewandowska Zofia
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2020-11-28
2
150
2020-11-28
Maciejewska Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
LASCARI (89)
2020-11-28
15
2020-11-28
3
100
Majewska Zofia
KJ Classic
PINKI (6)
2020-11-28
21
2020-11-28
Majta Wiktoria
Niezrzeszony
JAGODA (61)
2020-11-28
20
2020-11-28
Marceniuk Adrianna
Toruński Klub Jazdy Konnej
BRZYTWA (26)
2020-11-28
14
2020-11-28
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
KORONA (31)
2020-11-28
3
2020-11-28
Moskal Marta
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
DRAKA (46)
2020-11-28
3
2020-11-28
7
Mularska Julia
CKJ Bonanza
KRIMA (78)
2020-11-28
16
2020-11-28
Niewińska Agnieszka
KJ Stajnia Jarużyn
2020-11-28
16
2020-11-28
Nogalska Julia
CKJ Bonanza
2020-11-28
13
2020-11-28
Nowak-Zająkała Anna
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
TOMICOR (81)
2020-11-28
3
150
2020-11-28
2
350
Oczki Roksana
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2020-11-28
2020-11-28
Olech Daria
KJ Classic
2020-11-28
7
2020-11-28
Olszewski Tomasz
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2020-11-28
Parokhina Tamara
Gminny KJ Bogucin
MATADOR (12)
2020-11-28
19
2020-11-28
10
Paw Marcin
nz
2020-11-28
8
2020-11-28
Radgowska Natalia
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
WEKTOR (47)
2020-11-28
17
2020-11-28
9
Rekowska Katarzyna
KJ Floret
LEGAT (85)
2020-11-28
7
2020-11-28
28
Ryczkowska Natalia
brak
2020-11-28
4
2020-11-28
18
Rzepka Kinga
KJ Stajnia Jarużyn
2020-11-28
2020-11-28
Sadlok Maria
Bez Przynależności Klubowej
2020-11-28
14
2020-11-28
Serocka Aleksandra
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2020-11-28
11
2020-11-28
Sikora Julia
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
AMUR (68)
2020-11-28
1
2020-11-28
1
Streich Dominika
Oxer Inowrocław
GRACJA (15)
2020-11-28
2020-11-28
Szatkowska Amelia
BPK kuj-pom
2020-11-28
1
2020-11-28
Szreiber Natasza
BPK kuj-pom
2020-11-28
1
2020-11-28
1
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
JUKA J (59)
2020-11-28
11
2020-11-28
Twarowska Wiktoria
bpk
SAMURAJ (28)
2020-11-28
11
2020-11-28
Wcisła Agata
Bez Przynależności Klubowej
ARIFF (57)
2020-11-28
2020-11-28
Weiss Kinga
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2020-11-28
2
2020-11-28
10
Wieczyńska Wiktoria
nz
2020-11-28
17
2020-11-28
Wierzchowska Janina
JKS Rywal Grudziądz
2020-11-28
2020-11-28
Wiese Julia
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2020-11-28
2020-11-28
Winiecka Amelia
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2020-11-28
2
2020-11-28
1
Żakowska Magdalena
brak
2020-11-28
13
2020-11-28
Zakurzewska Zuzanna
Brak
QUOSEGO (62)
2020-11-28
22
2020-11-28
Żalikowska Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
ALFA (24)
2020-11-28
1
2020-11-28
4
Zdzieblowska Jagoda
bpk
KOZAK (82)
2020-11-28
2020-11-28
Zielińska Natalia
GKJ BOGUCIN
DOUGAL (64)
2020-11-28
2020-11-28
Zielinska Sara
KJ Stajnia Jarużyn
NANA (84)
2020-11-28
1
2020-11-28
2020-11-28
1
Zielinski Daniel
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2020-11-28
1
350
2020-11-28
1
450
Zielinski Karol
Kj Stajnia Jarużyn
LIRA (83)
2020-11-28
10
2020-11-28
21
2020-11-28

Number of Riders: 81

Number of Horses: 84

The sum of prizes: 2 250.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl