Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

PUCHAR WISŁY
Jarużyn, 29-30.07.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
96 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:59:41
2017-07-27 22:57:16
Bożena Rudyk DIUNA
  • 1x 1/PK/pierwszy/drugi krok
  • 1x 2/MINI LL/dokładności (towarzyski)
95 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:59:11
2017-07-27 22:27:24
Karina Nowaczyk DORINA
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
94 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:58:29
2017-07-27 22:23:06
Zuzanna Zakurzewska DORINA
  • 2x 2/MINI LL/dokładności (towarzyski)
93 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:58:16
2017-07-27 22:11:17
Magda Madzińska BELL CARLO DZ
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
92 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:58:02
2017-07-27 21:57:18
Hanna Paluszkiewicz BUENA VISTA
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 11/L/dwufazowy (towarzyski)
91 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:57:48
2017-07-27 21:52:24
Zuzanna Nawrocka BALBINA
  • 1x 12/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 13/P/zwykły
90 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 21:52:05
2017-07-27 21:33:46
Klaudia Jakubowska PROGIS
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
89 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 21:51:48
2017-07-27 21:33:28
Marta Błachewicz KRUSZYNA
  • 2x 9/MINI LL/dokładości (towarzyski)
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
88 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 20:21:56
2017-07-27 20:13:35
Klaudia Bojakowska NOCNA PANI
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
87 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 20:21:29
2017-07-27 20:06:59
Wojciech Laskowski HURAGAN
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
86 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 19:37:44
2017-07-27 19:19:48
Małgorzata Zubrycka CASTIGO DE AMOR
  • 1x 11/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 12/L/dwufazowy (regionalny)
85 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 19:37:16
2017-07-27 19:19:26
Małgorzata Zubrycka NEYTIRI
  • 1x 5/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
84 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 19:09:19
2017-07-27 18:57:08
Mateusz Sieraczkiewicz FURORA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
83 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 18:47:45
2017-07-27 18:13:59
Mikołaj Chilewski DOUBLE DIAMOND
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
  • 1x 8/N/zwykły z rozgrywką
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N*/GRAND PRIX STAJNI JARUŻYN
82 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 18:47:28
2017-07-27 18:12:56
Eliza Konopińska CELESTA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 5/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 11/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 12/L/dwufazowy (regionalny)
81 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 18:46:53
2017-07-27 17:35:59
Katarzyna Kubiak COLUMBUS 64Z
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 2x 5/L/dwufazowy (regionalny)
80 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 17:07:06
2017-07-27 15:22:41
Kamila Kroplewska HICHOTKA
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 5/L/dwufazowy (regionalny)
79 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 17:06:45
2017-07-27 14:14:26
Daria Arkuszewska OLIWKA
  • 2x 9/MINI LL/dokładości (towarzyski)
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
78 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 17:06:27
2017-07-27 14:06:37
Paulina Zaleska LUKIER
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
  • 1x 8/N/zwykły z rozgrywką
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N*/GRAND PRIX STAJNI JARUŻYN
77 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 17:06:08
2017-07-27 14:06:10
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
  • 1x 8/N/zwykły z rozgrywką
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N*/GRAND PRIX STAJNI JARUŻYN
76 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 17:04:53
2017-07-27 13:59:27
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 12/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 13/P/zwykły
75 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 17:04:38
2017-07-27 13:11:09
Maria Buzala CHOOPERS CREEK
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
  • 1x 8/N/zwykły z rozgrywką
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N*/GRAND PRIX STAJNI JARUŻYN
74 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 17:04:09
2017-07-27 12:41:59
Zofia Cegielska SAFARIA
  • 1x 1/PK/pierwszy/drugi krok
  • 2x 2/MINI LL/dokładności (towarzyski)
73 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 17:02:49
2017-07-27 10:50:17
Julia Kasprzyk ARIA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5/L/dwufazowy (regionalny)
71 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 17:01:58
2017-07-27 00:21:08
Maja Zbytniewska DONCERTA S
  • 1x 12/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N*/GRAND PRIX STAJNI JARUŻYN
70 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 17:01:20
2017-07-27 00:20:27
Agata Wyppich SOLA
  • 2x 2/MINI LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
69 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 17:01:02
2017-07-27 00:19:41
Zuzanna Michalczak LUCY
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
68 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 17:00:41
2017-07-27 00:17:29
Izabela Kowalewska WARNA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
67 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 17:00:04
2017-07-27 00:03:34
Kornelia Bąkowska BIEDRONKA
  • 2x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
66 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 16:59:47
2017-07-26 23:49:58
Martyna Sobieraj MALTA
  • 2x 12/L/dwufazowy (regionalny)
65 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 16:59:26
2017-07-26 23:42:05
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 11/L/dwufazowy (towarzyski)
64 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 16:58:32
2017-07-26 23:40:53
Waldemar Gaca CATOKIS
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
63 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 16:57:23
2017-07-26 23:40:08
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
  • 1x 8/N/zwykły z rozgrywką
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N*/GRAND PRIX STAJNI JARUŻYN
62 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 16:57:04
2017-07-26 23:34:02
Marta Marszałek CORSSO
  • 1x 1/PK/pierwszy/drugi krok
61 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 16:56:12
2017-07-26 23:22:17
Agnieszka Niewińska SONATA II N
  • 2x 6/L/licencyjny
59 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 16:54:37
2017-07-26 22:23:14
Magdalena Olkuśnik MARIOT
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 5/L/dwufazowy (regionalny)
58 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 21:32:43
2017-07-26 21:31:09
Milena Lisińska WENDY
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
  • 1x 8/N/zwykły z rozgrywką
57 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 21:17:00
2017-07-26 21:14:34
Nina Szafrańska JASPER
  • 1x 2/MINI LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 11/L/dwufazowy (towarzyski)
56 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 20:46:22
2017-07-26 20:31:43
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 5/L/dwufazowy (regionalny)
  • 2x 6/L/licencyjny
55 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 16:54:06
2017-07-26 20:15:49
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
54 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 20:11:16
2017-07-26 19:44:35
Matthias Vulsteke HENA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
53 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 20:11:02
2017-07-26 19:44:00
Matthias Vulsteke NERO
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
52 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 20:10:47
2017-07-26 19:42:42
Dominik Czarnota NERO
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 20:10:19
2017-07-26 19:41:50
Dominik Czarnota HENA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
50 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:33:35
2017-07-26 19:07:32
Dominika Szablewska DUMNA CLEAR
  • 2x 6/L/licencyjny
49 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:33:19
2017-07-26 18:03:00
Aleksandra Ring TWISTER
  • 1x 5/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
48 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:32:35
2017-07-26 11:50:00
Oliwia Pasiut DIUCORINA W
  • 2x 2/MINI LL/dokładności (towarzyski)
  • 2x 9/MINI LL/dokładości (towarzyski)
47 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:32:12
2017-07-26 11:33:05
Zbigniew Szrejder JOGI GOZDAWA
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
  • 1x 8/N/zwykły z rozgrywką
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N*/GRAND PRIX STAJNI JARUŻYN
46 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:31:51
2017-07-26 11:32:44
Zbigniew Szrejder LET'S MAKE MONEY
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
  • 1x 8/N/zwykły z rozgrywką
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N*/GRAND PRIX STAJNI JARUŻYN
45 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:31:34
2017-07-26 11:32:20
Zbigniew Szrejder ERRATA
  • 1x 5/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
  • 1x 12/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 13/P/zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:31:07
2017-07-26 09:36:31
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 5/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:30:45
2017-07-26 09:36:10
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 5/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
42 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 22:29:29
2017-07-25 22:16:10
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 11/L/dwufazowy (towarzyski)
41 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 20:56:19
2017-07-25 20:20:11
Magdalena Florkiewicz NOMINACJA
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
  • 1x 8/N/zwykły z rozgrywką
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N*/GRAND PRIX STAJNI JARUŻYN
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 20:56:05
2017-07-25 20:19:02
Małgorzata Olszewska-Polak LUKIS
  • 1x 2/MINI LL/dokładności (towarzyski)
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 19:54:21
2017-07-25 16:11:31
Dominika Osińska TAMIZA
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 11/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 12/L/dwufazowy (regionalny)
38 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 19:54:06
2017-07-25 15:56:23
Anna Małkowska-Piotrowska EMIR
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N*/GRAND PRIX STAJNI JARUŻYN
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 19:53:31
2017-07-25 15:51:26
Urszula Fajfrowska KARINO
  • 1x 2/MINI LL/dokładności (towarzyski)
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
36 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 19:53:16
2017-07-25 14:31:58
Alicja Murakowska SATYR
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
  • 1x 8/N/zwykły z rozgrywką
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N*/GRAND PRIX STAJNI JARUŻYN
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 19:53:01
2017-07-25 14:31:36
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
  • 1x 8/N/zwykły z rozgrywką
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N*/GRAND PRIX STAJNI JARUŻYN
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 19:52:35
2017-07-25 14:11:37
Aleksandra Widomska ARONIA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 11/L/dwufazowy (towarzyski)
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 19:52:21
2017-07-25 12:54:52
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 19:52:08
2017-07-25 12:43:57
Katarzyna Wojewoda DEBIUT
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 11/L/dwufazowy (towarzyski)
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:29:24
2017-07-25 11:59:47
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
  • 1x 8/N/zwykły z rozgrywką
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N*/GRAND PRIX STAJNI JARUŻYN
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 19:29:05
2017-07-25 11:59:05
Katarzyna Tobiszewska ROSSELVI
  • 1x 5/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
  • 1x 12/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 13/P/zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 19:51:21
2017-07-25 09:23:44
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 19:51:06
2017-07-24 22:14:34
Natalia Garbacz GALLA
  • 1x 12/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 13/P/zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 19:50:47
2017-07-24 22:14:05
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N*/GRAND PRIX STAJNI JARUŻYN
26 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 19:55:35
2017-07-24 18:15:53
Agata Zielińska BARTONIA
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 5/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 11/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 12/L/dwufazowy (regionalny)
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 14:19:42
2017-07-24 12:41:46
Klaudia Kamińska HARISA
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 11/L/dwufazowy (towarzyski)
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 12:14:48
2017-07-24 09:58:02
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N*/GRAND PRIX STAJNI JARUŻYN
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 12:14:34
2017-07-24 09:57:45
Joanna Krzyżostaniak JUWENTUS
  • 1x 12/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 13/P/zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 01:05:10
2017-07-23 22:33:23
Małgorzata Szafraniec EMITTAN
  • 2x 2/MINI LL/dokładności (towarzyski)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 01:04:51
2017-07-23 22:29:11
Agnieszka Paszkiet BACCO
  • 1x 2/MINI LL/dokładności (towarzyski)
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 01:04:28
2017-07-23 21:14:14
Natalia Puszkiewicz BISKWIT
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
  • 1x 8/N/zwykły z rozgrywką
19 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:11:44
2017-07-23 12:40:26
Magdalena Zakrzewska KASAAI
  • 2x 2/MINI LL/dokładności (towarzyski)
  • 2x 9/MINI LL/dokładości (towarzyski)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:11:30
2017-07-23 12:16:48
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x 9/MINI LL/dokładości (towarzyski)
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:10:50
2017-07-23 12:15:46
Wiktoria Putz ASPENA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 11/L/dwufazowy (towarzyski)
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:10:36
2017-07-23 11:59:27
Renata Kotkiewicz NASZA MI
  • 1x 12/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 13/P/zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:10:20
2017-07-23 11:58:52
Renata Kotkiewicz RABKA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:10:05
2017-07-23 11:57:38
Edyta Kotkiewicz LEON
  • 1x 2/MINI LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:09:48
2017-07-23 11:38:15
Kinga Lewandowska LARIANT
  • 1x 2/MINI LL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 9/MINI LL/dokładości (towarzyski)
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:09:31
2017-07-23 09:42:14
Karolina Tracewicz RUBIN
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N*/GRAND PRIX STAJNI JARUŻYN
11 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:09:17
2017-07-23 09:41:44
Karolina Tracewicz BRADOR
  • 1x 12/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 13/P/zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:08:44
2017-07-23 08:19:39
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
  • 1x 8/N/zwykły z rozgrywką
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N*/GRAND PRIX STAJNI JARUŻYN
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 01:13:17
2017-07-22 22:01:10
Julia Wutkowska CERSANIA
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
  • 1x 8/N/zwykły z rozgrywką
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N*/GRAND PRIX STAJNI JARUŻYN
8 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 01:13:01
2017-07-22 22:00:35
Martyna Gerke KAMELIA J
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
  • 1x 8/N/zwykły z rozgrywką
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N*/GRAND PRIX STAJNI JARUŻYN
7 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 20:08:17
2017-07-22 21:42:45
Roksana Wielicka FULEDA
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
  • 1x 8/N/zwykły z rozgrywką
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N*/GRAND PRIX STAJNI JARUŻYN
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 14:19:06
2017-07-22 21:23:27
Aleksandra Bohdziewicz JENEFER W
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 11/L/dwufazowy (towarzyski)
4 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 01:11:42
2017-07-22 20:50:13
Dominika Streich GRACJA
  • 1x 7/P/SPEED AND MUSIC
  • 1x 8/N/zwykły z rozgrywką
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N*/GRAND PRIX STAJNI JARUŻYN
3 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 19:50:34
2017-07-21 23:59:20
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 11/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 12/L/dwufazowy (regionalny)
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 19:55:21
2017-07-21 20:09:56
Marta Sielatycka TORONTO
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
1 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 15:59:21
2017-07-21 14:22:41
Patrycja Glabus WERDER
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 11/L/dwufazowy (towarzyski)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejewska Monika Dragon Gniezno
S
brak
2. Arkuszewska Daria Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2006 (Mł.)
brak
3. Bąkowska Kornelia Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa
2003 (JM.)
O041951
4. Błachewicz Marta bpk
2005 (JM.)
brak
5. Bohdziewicz Aleksandra brak
2000 (J.)
brak
6. Bojakowska Klaudia Gminny Klub Jeździecki BOGUCIN
2001 (J.)
brak
7. Brzeska Blanka KJ Dilmar
2007 (Mł.)
brak
8. Buzala Maria KJ Dilmar
2000 (J.)
K014593
9. Cegielska Zofia Bez przynależności
2005 (JM.)
0123456
10. Chilewski Mikołaj Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
1996 (MJ.)
O012869
11. Czarnota Dominik Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
1999 (J.)
brak
12. Drewka Viktoria Kujawsko Pomorski KJ
2004 (JM.)
O035154
13. Fajfrowska Urszula niezrzeszony
1998 (MJ.)
brak
14. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (J.)
O035160
15. Florkiewicz Magdalena KJ Skok Agrofood
S
O002138
16. Frandzelska Wiktoria KJW
2000 (J.)
O033150
17. Frelichowska Natalia KJ Oxer Inowrocław
S
O031899
18. Gaca Waldemar LZS Lech Gniezno
S
O022807
19. Garbacz Natalia St. KJ Korona Wałcz
S
O018394
20. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O031837
21. Glabus Patrycja Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (J.)
brak
22. Głogowski Tomasz KJ Stajnia Jarużyn
S
O035830
23. Jakubowska Klaudia Klub Jeździecki Młyńska Struga
1998 (MJ.)
R024866
24. Kamińska Klaudia brak
2001 (J.)
brak
25. Kasprzyk Julia Klub jazdy konnej joker Dzialowo
2003 (JM.)
O035159
26. Konopińska Eliza Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
1999 (J.)
O036088
27. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (JM.)
O034079
28. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
29. Kowalewska Izabela Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa
1998 (MJ.)
brak
30. Kozłowska Kinga Toruński KJK
S
O025172
31. Kroplewska Kamila SKOK-AGROFOOD
1998 (MJ.)
brak
32. Krzyżostaniak Joanna KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O000334
33. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
34. Laskowski Wojciech GKJ Bogucin
S
O004185
35. Lewandowska Kinga KJ Stajnia Jarużyn
2004 (JM.)
Brak
36. Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
S
0009798
37. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
38. Madzińska Magda Brak
2000 (J.)
O045530
39. Małkowska-Piotrowska Anna bpk
S
O001159
40. Marszałek Marta brak
2009 (Mł.)
brak
brak
41. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
42. Meger Roman Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O003472
43. Michalczak Zuzanna Stajnia Złota Podkowa
2002 (JM.)
O1111111
44. Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
O039805
45. Nawrocka Zuzanna KJ Stajnia Jarużyn
1998 (MJ.)
Brak
46. Niewińska Agnieszka KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
brak
brak
47. Olkuśnik Magdalena Stowarzyszenie Kujawsko-pomorski klub jeździecki
S
0009289
48. Olszewska-Polak Małgorzata bpk
S
brak
49. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (JM.)
O034676
50. Paluszkiewicz Hanna brak
S
brak
brak
51. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2000 (J.)
brak
52. Paszkiet Agnieszka BPK
S
brak
53. Przesławska Maria Stajnia Jarużyn
54. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar
S
Brak
55. Puszkiewicz Natalia St. Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O012080
56. Putz Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
1999 (J.)
O028386
57. Ring Aleksandra Kj Stajnia Jarużyn
2000 (J.)
Brak
58. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
59. Rudyk Bożena brak
S
brak
60. Sielatycka Marta bpk
2000 (J.)
brak
61. Sienkiewicz Natalia Toruński Klub Jazdy Konnej
1998 (MJ.)
0023661
62. Sieraczkiewicz Mateusz JKSR Michelin
2003 (JM.)
3844/17
63. Słodki Tymoteusz bpk
64. Streich Dominika Oxer Inowrocław
1997 (MJ.)
O021884
65. Świdrak Karolina bpk
66. Szablewska Dominika JKS Narew Różan
2002 (JM.)
O034005
67. Szafraniec Małgorzata BPK
S
brak
68. Szafrańska Nina Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
1999 (J.)
brak
69. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
70. Teper Zofia Klub Jeżdziecki Michelin
2005 (JM.)
brak
71. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2000 (J.)
O029192
72. Tracewicz Karolina KJ Skok Agrofood
S
O014194
73. Vulsteke Matthias Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2002 (JM.)
brak
74. Widomska Aleksandra Stajnia Zorajka Lidia Zalewa
1998 (MJ.)
brak
75. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (J.)
O031032
76. Wiese Julia Stajnia Jaruzyn
1997 (MJ.)
O031143
77. Wojewoda Katarzyna -
1996 (MJ.)
brak
78. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (J.)
O031144
79. Wyppich Agata Stajnia Złota Podkowa
2005 (JM.)
-
80. Zakrzewska Magdalena brak
brak
81. Zakurzewska Zuzanna brak
2016 (Mł.)
brak
brak
82. Zaleska Paulina Klub Jeździecki Młyńska Struga
1997 (MJ.)
O022443
83. Zbytniewska Maja MUKS Bielice
1999 (J.)
brak
84. Zielińska Agata Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O042536
85. Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
S
O003375
86. ZIółkowska Julia KJ Dilmar
87. Ziółkowska Oliwia KJ Dilmar
1997 (MJ.)
Brak
88. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

92

ALABAMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Bajou du Rouet
M: Airwalmo
O: Skonieczny Waldemar
B: Andrzej Szczepański
brak
2.

23

ARIA Wielkopolska POL 08.03.2010 Klacz kasztanowata F: Alek
M: Merta
O: Hanna Kasprzyk
B: Ewa Olizarowicz
K023684
3.

60

ARONIA Wielkopolska POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Louis
M: Arktyka
O: Lidia Zalewa
B: Siębor Piotr Bruki
brak
4.

78

ASPENA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/165 F: Grand Amour
M: Agawa
O: Rafał Putz
B: Piotr Czerniak
Brak
5.

63

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
O: Maciej Felski
B: Waldemar Świątkiewicz
K019651 616009520025811
6.

74

BACCO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Concert
M: Bajka
O: Agnieszka Paszkiet
B: Agnieszka Paszkiet
brak
7.

5

BALBINA Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: Landor
M: Baltona
O: Rafał Nawrocki
B: Narcyz Kosiński
Brak
8.

67

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
O: Monika Zielińska
B: Małgorzata Staszczak
K021456 616007610161912
9.

3

BELL CARLO DZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Carlos DZ
M: Bella donna
O: Małgorzata Borowicka
B: Anna Stachowiak
Brak
10.

103

BELLO F:
M:
O:
B:
11.

28

BIEDRONKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert / Concetto
M: Biełka / Eltor
O: Ryszard Bąkowski
B: Ryszard Bąkowski
K015901 POL009610141608
12.

105

BILKA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:132 F: Ilco F
M: Biest
O: Magdalena Drewka
B: Bryll Jolanta
brak
13.

75

BISKWIT WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Granillis / Granus
M: Bina / Czuwaj
O: Piotr Serocki
B: Jacek Okrój
K021139 007610209905
14.

96

BONA F:
M:
O:
B:
15.

85

BRADOR SP POL 2002 Wałach ciemnogniada/170 F: Labrador
M: Bażka
O: Karolina Tracewicz
B: Małgorzata Przybycień
K007349 009 53 00778 02 102NK02
16.

4

BUENA VISTA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz ciemnogniada/brak F: Gluosnin
M: Brenda II
O: Piotr Duda
B: brak
brak brak brak
17.

52

CALYPSO Polski Końszlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz ciemnogniada/162 F: Caretino K
M: Caliope
O: Emilia Teper
B: Haryk Łukasz
brak 616009610134912
18.

10

CASTIGO DE AMOR HOL GER 2013 Ogier siwa F: Cascadello I / Casall
M: S-Con Line / Con Air
O: Karolina Dulęba
B: Marc Henrik Madelaine
K023882 421000071313
19.

31

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
O: Gaca Waldemar
B: Roman Siwek
K018857 616009640015410
20.

30

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
O: Waldemar Gaca
B: Roman Siwek
K018857 616009640015410
21.

14

CELESTA Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: For Leo
M: Cezarea
O:
B: Leon Gawroński
brak
22.

87

CERSANIA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Aviano
M: Cyrana
O: Wutkowska Dorota
B: Monika Tadych
K020836
23.

106

CEZAR SP POL 2001 Wałach gniada F: Aplauz
M: Cytryna
O: Maciej Iżycki
B: Nowak Mieczysław
K019445
24.

21

CHOOPERS CREEK Westfalska POL 2003 Wałach gniada F: Cordobes II
M: Fantasie
O: Michał Buzała
B: Niemcy
K010702
25.

32

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
26.

15

COLUMBUS 64Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa F: Carthago Z
M: Istouar D’Amour
O: Katarzyna Kubiak
B:
K022510 404980021401 102MK90
27.

98

CORDESSO F:
M:
O:
B:
28.

33

CORSSO BRAK POL 2008 Wałach siwa/kuc:brak F: NN
M: NN
O: Dorota Zielińska
B: Dorota Zielińska
brak brak brak
29.

102

DAY DREAM II S SP POL 2001 Wałach gniada F: Mason / Contango
M: Daniela II / Lombard
O: Żaneta Kaniewska
B: Przemysław Sarnowski
K007237 POL009530007001
30.

62

DEBIUT SP POL 2007 Wałach gniada F: Esauł
M: Drawa
O: Stanisław Paprocki
B: Wojciech Gotowski
brak
31.

45

DIUCORINA W SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Diucort
M: Dorilla W
O: Jan Pasiut
B: Renata Wójcik- Matelska
Brak
32.

1

DIUNA Szlachetna Półkrew POL 2004 Klacz gniada F: Romualdo
M: Dilejt
O: Renata Wójcik
B: Krzysztof Lica
brak
33.

24

DONCERTA S SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert/
M: Donna Rossa S/
O: Piotr Zbytniewski
B: Stanisław Szurik
brak
34.

86

DORILLA W Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada F: Landor
M: Doris
O: Agnieszka Brzezińska- Wiese
B: Wójcik Renata
K019513 616 007 52 01087 09
35.

2

DORINA Wielkopolska POL 2006 Klacz kasztanowata/brak F: Grafit
M: Doris
O: Anna Jermak
B: Renata Wójcik
brak brak brak
36.

13

DOUBLE DIAMOND Oldenburger Springpferd Fohlen GER 2008 Wałach kasztanowata F: Diamant De Semilly
M: Quantum Pleasure
O: Lidia Chilewska
B: Annamarie Hartmann
K018435
37.

42

DUMNA CLEAR Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/163cm F: Clear To Jump St Gyvan Z
M: Duma
O: Robert Szablewski
B: Ewa Hauer
K022626
38.

73

EMITTAN Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Al Maaram
M: Emisana
O: Małgorzata Szafraniec
B: S.K. Michałów
brak
39.

49

ERRATA SP POL 2010 Klacz siwa F: T Jungske / Carthago Z
M: Erotyka / Elmero
O: Zbigniew Szrejder
B: SK Racot
K015489 616009610060710
40.

71

ESCHNAPUR HAN POL 2000 Wałach kara/170 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
41.

66

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
42.

61

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel
M: Fabrina
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
brak
43.

59

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song /
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
44.

100

FEMME WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Oneve / Concorde
O: Ferdynant Szczepanik
B:
K018535 528003201010612
45.

20

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko
M: Finezja KG
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023
46.

83

FULEDA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Lasko / Lennon
M: Frabosa / Komandor
O: Hanna Nowakowska
B: SK Pępowo
K015567 POL007610140305
47.

12

FURORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:155 F: FOR LEO
M: FUNCKY
O: Karolina Sieraczkiewicz
B: Zenon Działek
2501/17 POL00959011209
48.

51

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023168 616009610160310
49.

65

GALLA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Lotos/Levantos II
M: Geometria/Cyrano
O: Waldemar Garbacz
B: Lucjan Kosnowicz
K008342 POL009611115901
50.

89

GRACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada F: Stato King
M: Gwiazda
O: Dominika Streich
B: Paweł Koczan
K022262
51.

70

HARISA Małopolska POL 2006 Klacz siwa/173 F: Lancetnik
M: Hara
O: Marzena Kamińska
B: Rożek Jerzy
brak
52.

40

HENA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada F: Asyż
M: Harfa
O: Karpiuk Łukasz
B: Karpiuk Łukasz
brak
53.

16

HICHOTKA SP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Hornet
M: Himalia
O: Anna Kroplewska
B: Wilczewski Robert
brak
54.

9

HURAGAN SP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L
M: Harda Dusza
O: Wojciech Laskowski
B: Orbaczewski Sławomir
brak 616 009 52 00060 11
55.

101

I-KATAR Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/165 F: Turbud Quirinus
M: Turbud Izyda
O: Ewa Ziółkowska
B: Zbigniew Łoś
Brak
56.

38

JASPER Wielkopolska POL 2004 Wałach ciemnogniada/mk:149 F: Hejnał
M: Jogobela
O: Paweł Szafrański
B: Mariusz Kasprzak
brak
57.

69

JENEFER W Szlachetna Półkrew POL 2003 Klacz ciemnogniada/165 F: Harper
M: Judysa
O: Marzena Kamińska
B: Ronaldo Kiecoń
brak 61600968200503
58.

47

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
O: Zbigniew Szrejder
B: Katarzyna Kinstler-Korban
K010873 POL009670056106
59.

72

JUWENTUS SP POL 2012 Ogier gniada/171 F: La Calidad / Lancer II
M: Jaksa / Drawid
O: Rafał Kiernikowski
B: Artur Cap
K021298 616009610088312
60.

88

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis/Cantanis
M: Kanada/Maram
O: Marcin Gerke
B: Jędrzejewski Krzysztof
K018912 POL009520053506
61.

94

KAPRIOLA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada F: POLL
M: KONTRA MAKKer
O: DOROTA ZIELIŃSKA
B: KRZYSZTOF LESZCZYŃSKI
BRAK
62.

57

KARINO Koń Uszlachetniony POL 2008 Wałach kasztanowata/170cm F: Leklon
M: Dalila
O: Ewa Wawrzon
B: Jan Jasiński
brak POL 999520133708
63.

76

KASAAI Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada F: Grey
M: Kaliope
O: Magdalena Zakrzewska
B: Dagmara Berlin
brak
64.

77

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Marta klonowska - Brzeska
B: nieznany
brak
65.

93

KORTEZ F:
M:
O:
B:
66.

7

KRUSZYNA SP POL 2006 Klacz srokata F: Polonus
M: Kareta
O: Orlikowski Zigniew
B: Orlikowski Zbigniew
Brak
67.

19

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjoker S/Landjonker
M: Lugana/Rab
O: Paulina Zaleska
B: Agnieszka Kamińska-Wawrzyniak
K012264 K012264
68.

82

LARIANT Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada/167 F: Lwówek
M: Lawa
O: Lewandowska Dorota
B: Ogonowski Kazimierz
K015197
69.

64

LASKANA OLD NED 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I
M: Lufthansa
O: Katarzyna Kubiak
B: .
K024127 418181004805
70.

81

LEON Huculska POL 2006 Wałach srokata/kuc: F: Witraż
M: Lulka
O: Fundacja Ducha
B: Fundacja ducha
brak
71.

48

LET'S MAKE MONEY Oldenburska POL 2007 Klacz gniada F: Ludwigs As
M: Annabella/Aircraft
O: Zbigniew Szrejder
B: Ralf Peters
K022727
72.

26

LUCY SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Domel
M: LISA SUE
O: Wojciech Michalczak
B: Trzciński Piotr
K111111 616 009 52 00047 10
73.

99

LUGANO niem. sport. 2012 kaszt F:
M:
O:
B:
K022639
74.

18

LUKIER SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Iloczyn
M: Lambada
O: Paulina Zaleska
B: Karolina Ferenstein
K013157
75.

54

LUKIS Wielkopolska POL 1995 Wałach kasztanowata F: Ambasador
M: Lewica
O: Dorota Zielinska
B: brak
brak
76.

35

MARIOT Małopolska POL 2001 Wałach kasztanowata/168 F: Top Gun
M: Markiza
O: Marcjanna Wiśniewska
B: sk prudnik
KM2635
77.

79

NASZA MI SP POL 2001 Klacz kasztanowata/169 F: Maram
M: Nebraska
O: Renata Kotkiewicz
B: Zubrzycka Joanna
K016724 616009661125810
78.

41

NERO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach gniada F: Asyż
M: Neska
O: Karpiuk Łukasz
B: Karpiuk Łukasz
brak
79.

11

NEYTIRI KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc: F: Daj Cash/ Jakobin
M: Nektarynka/ Jantar
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Joanna Rummel-Zubrycka
brak
80.

8

NOCNA PANI SP POL 2007 Klacz gniada F: Santiego
M: Nicole
O: Wojciech Laskowski
B: Orliński Grzegorz
brak 009 52 00590 07
81.

53

NOMINACJA SP POL 07032007 Klacz gniada F: Landor/
M: Nastia
O: Magdalena Florkiewicz
B: Cwi Izabela i Marcin
K017079 POl009520014707
82.

17

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:137 F: Borysław
M: Orzechówka
O: Iwona Arkuszewska
B: Mariola Szarszewska
brak
83.

39

POKER Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach kasztanowata/173 F: //
M: //
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
84.

6

PROGIS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Grand Amour
M: Persona
O: Klaudia Jakubowska
B: Staniek Diter
K013127
85.

95

QUANTINA Hanowerska POL 2011 Klacz gniada F: QUITE RUBIN
M: EIDE
O: Głogowski Tomasz
B: Violette Pietrzyk
Brak
86.

97

QUIDAM'S NOBLESSE Westfalska GER 2004 Klacz kasztanowata F: Quidam's Rubin
M: Faveur's Fee V
O: Rafał Jerzy
B: Dreier Deborah
brak
87.

80

RABKA WLKP POL 2006 Klacz gniada/176 F: Lascadell
M: RÓŻDŻKA
O: Renata Kotkiewicz
B: SK Dobrzyniewo
K020314 007610175006
88.

36

RESPECT SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert
M: Rakija
O: .
B: Magdalena Janiszewska
.
89.

46

ROSSELVI SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Romantyka / Regent
O: Joanna Tobiszewska
B: Grzegorz Orliński
K017673
90.

84

RUBIN WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Ignam
M: Ratina
O: Karolina Tracewicz
B: Kupniewska Helena
K015082 POL 007 60 00829 02
91.

22

SAFARIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Epos
M: Savonia
O: Zbigniew Szrejder
B: Bartosz Kusy
616009660752611
92.

58

SATYR SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: CZYNEL
M: SUPRA
O: IRENEUSZ SIEKIERSKI
B: brak
K023798 POL 009 61 11350 01
93.

25

SOLA KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc:131 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Małgorzata Zbytniewsa
B: Jan Wierzbowski
brak 616999520135511
94.

34

SONATA II N SP POL 2010 Klacz gniada F: Landor
M: Sanmarina
O: Nowak Wojciech
B: Nowak Wojciech
brak 616 009 52 00200 10 brak
95.

55

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Spinway Memento / Spinway Keepsake
M: Traviata / Walor
O: Rajmund Osiński
B: Elżbieta Piasecka
K021435 0136605606
96.

68

TORONTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach siwa F: Good Luck
M: Tarnina
O: Lidia Zalewa
B: Weselski Wiesław
brak
97.

43

TWISTER Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Machandel
M: Tara
O: Aleksandra Ring
B: Andrzej Nowakowski
Brak POL007520018605
98.

91

ULTANA F:
M:
O:
B:
99.

27

WARNA Szlachetna Połkrew POL 2000 Klacz kara/mk: F: nn
M: nn
O: Ryszard Bąkowski
B: Ryszard Bąkowski
brak
100.

37

WENDY SP POL 2005 Klacz siwa F: Ever for Pleasure
M: Waikiki
O: Milena Lisińska
B: Remigiusz Makowski
brak
101.

90

WERDER Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada/mk: F: Likus
M: Workuta
O: Dominika Gawlik
B: Bajerski Szczepan
brak
102.

104

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Elf / Fanimo
M: Wegunda I / Noble Roi
O: Roman Meger i Adrian Burzych
B: Waldemar Bąk
K020686 6160096610376
103.

50

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023170 009610176407
104.

44

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Buzala Maria KJ Dilmar
200
SUM:
200.00
Krzyżostaniak Joanna KJ Leśna Podkowa Rychlik
600
400
SUM:
1000.00
Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
600
300
SUM:
900.00
Ring Aleksandra Kj Stajnia Jarużyn
400
SUM:
400.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
800
400
600
SUM:
1800.00
Zaleska Paulina Klub Jeździecki Młyńska Struga
200
SUM:
200.00
Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
500
1000
SUM:
1500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Monika
Dragon Gniezno
CATOKIS (30)
2017-07-29
12
2017-07-30
9
Arkuszewska Daria
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
OLIWKA (17)
2017-07-30
1
2017-07-30
1
2017-07-30
11
Bąkowska Kornelia
Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa
2017-07-29
3
2017-07-29
Błachewicz Marta
bpk
2017-07-30
8
2017-07-30
1
2017-07-30
10
Bohdziewicz Aleksandra
brak
2017-07-30
6
2017-07-30
2017-07-30
Bojakowska Klaudia
Gminny Klub Jeździecki BOGUCIN
2017-07-29
2017-07-29
12
2017-07-29
8
Brzeska Blanka
KJ Dilmar
2017-07-30
1
2017-07-30
7
2017-07-30
Buzala Maria
KJ Dilmar
2017-07-29
3
200
2017-07-29
9
2017-07-30
2017-07-30
Cegielska Zofia
Bez przynależności
SAFARIA (22)
2017-07-29
1
2017-07-29
1
2017-07-29
1
2017-07-30
8
2017-07-30
8
2017-07-30
4
Chilewski Mikołaj
Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
2017-07-30
Czarnota Dominik
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
HENA (40)
2017-07-29
8
2017-07-29
11
Drewka Viktoria
Kujawsko Pomorski KJ
BILKA (105)
2017-07-30
2017-07-30
3
CEZAR (106)
2017-07-30
3
2017-07-30
5
Fajfrowska Urszula
niezrzeszony
KARINO (57)
2017-07-29
1
2017-07-29
21
2017-07-29
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (63)
2017-07-30
5
2017-07-30
4
2017-07-30
11
Florkiewicz Magdalena
KJ Skok Agrofood
2017-07-29
21
2017-07-29
13
2017-07-30
2017-07-30
22
KASAAI (76)
2017-07-30
16
Frandzelska Wiktoria
KJW
POKER (39)
2017-07-29
11
2017-07-29
2017-07-29
1
Frelichowska Natalia
KJ Oxer Inowrocław
2017-07-30
8
2017-07-30
16
Gaca Waldemar
LZS Lech Gniezno
CATOKIS (31)
2017-07-29
9
2017-07-30
COLINE (32)
2017-07-29
9
2017-07-29
14
2017-07-30
2017-07-30
18
Garbacz Natalia
St. KJ Korona Wałcz
GALLA (65)
2017-07-30
1
2017-07-30
EXPERT (66)
2017-07-30
2017-07-30
12
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
2017-07-29
15
2017-07-29
8
2017-07-30
2017-07-30
Glabus Patrycja
Toruński Klub Jazdy Konnej
WERDER (90)
2017-07-30
2017-07-30
Głogowski Tomasz
KJ Stajnia Jarużyn
2017-07-29
6
2017-07-29
2017-07-29
2
Jakubowska Klaudia
Klub Jeździecki Młyńska Struga
PROGIS (6)
2017-07-29
22
2017-07-29
Kamińska Klaudia
brak
HARISA (70)
2017-07-30
2
2017-07-30
2017-07-30
7
Kasprzyk Julia
Klub jazdy konnej joker Dzialowo
ARIA (23)
2017-07-29
2017-07-29
2
2017-07-29
14
Konopińska Eliza
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
CELESTA (14)
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
2017-07-30
2017-07-30
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
LEON (81)
2017-07-29
1
2017-07-29
1
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
2017-07-30
2017-07-30
RABKA (80)
2017-07-29
2017-07-29
27
Kowalewska Izabela
Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa
WARNA (27)
2017-07-29
8
2017-07-29
Kozłowska Kinga
Toruński KJK
ALABAMA (92)
2017-07-30
2017-07-30
Kroplewska Kamila
SKOK-AGROFOOD
2017-07-29
1
2017-07-29
Krzyżostaniak Joanna
KJ Leśna Podkowa Rychlik
2017-07-30
2
600
2017-07-30
2
400
2017-07-30
10
2017-07-30
8
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-29
LASKANA (64)
2017-07-29
2017-07-29
5
2017-07-29
2
Laskowski Wojciech
GKJ Bogucin
2017-07-29
2017-07-29
7
2017-07-29
10
Lewandowska Kinga
KJ Stajnia Jarużyn
LARIANT (82)
2017-07-29
1
2017-07-29
18
2017-07-30
1
2017-07-30
14
Lisińska Milena
JKS Rywal Grudziądz
WENDY (37)
2017-07-29
11
2017-07-29
4
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
WIENA (50)
2017-07-29
7
2017-07-29
13
2017-07-29
5
2017-07-29
23
Madzińska Magda
Brak
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
9
2017-07-30
Małkowska-Piotrowska Anna
bpk
TAMIZA (55)
2017-07-30
13
Marszałek Marta
brak
BELLO (103)
2017-07-29
1
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
2017-07-29
14
2017-07-29
2017-07-30
2017-07-30
9
LUGANO (99)
2017-07-29
3
2017-07-29
22
2017-07-30
5
2017-07-30
19
FEMME WV (100)
2017-07-29
1
600
2017-07-29
3
300
2017-07-30
4
Meger Roman
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
KORTEZ (93)
2017-07-29
8
2017-07-29
WESTA (104)
2017-07-30
2017-07-30
Michalczak Zuzanna
Stajnia Złota Podkowa
LUCY (26)
2017-07-29
28
2017-07-29
2017-07-29
Murakowska Alicja
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
SATYR (58)
2017-07-29
12
2017-07-29
10
2017-07-30
2017-07-30
7
FALLA (59)
2017-07-29
17
2017-07-29
11
2017-07-30
5
2017-07-30
21
Nawrocka Zuzanna
KJ Stajnia Jarużyn
2017-07-30
4
2017-07-30
14
Niewińska Agnieszka
KJ Stajnia Jarużyn
2017-07-29
2017-07-29
3
2017-07-30
5
2017-07-30
12
Olkuśnik Magdalena
Stowarzyszenie Kujawsko-pomorski klub jeździecki
MARIOT (35)
2017-07-29
16
2017-07-29
6
2017-07-29
13
Olszewska-Polak Małgorzata
bpk
LUKIS (54)
2017-07-29
1
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
TAMIZA (55)
2017-07-30
8
2017-07-30
Paluszkiewicz Hanna
brak
2017-07-30
12
2017-07-30
1
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2017-07-29
18
2017-07-29
22
2017-07-29
23
2017-07-30
11
2017-07-30
2017-07-30
13
Paszkiet Agnieszka
BPK
BACCO (74)
2017-07-29
1
2017-07-29
11
2017-07-29
Przesławska Maria
Stajnia Jarużyn
BONA (96)
2017-07-29
1
2017-07-29
23
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar
RESPECT (36)
2017-07-29
2017-07-29
20
2017-07-29
7
2017-07-30
6
2017-07-30
Puszkiewicz Natalia
St. Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
BISKWIT (75)
2017-07-29
7
2017-07-29
Putz Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
ASPENA (78)
2017-07-29
19
2017-07-29
5
2017-07-29
2017-07-30
2017-07-30
2017-07-30
Ring Aleksandra
Kj Stajnia Jarużyn
TWISTER (43)
2017-07-29
10
2017-07-29
2
400
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2017-07-29
15
2017-07-29
Rudyk Bożena
brak
DIUNA (1)
2017-07-29
1
2017-07-29
1
Sielatycka Marta
bpk
TORONTO (68)
2017-07-29
13
2017-07-29
13
2017-07-29
Sienkiewicz Natalia
Toruński Klub Jazdy Konnej
ULTANA (91)
2017-07-30
2017-07-30
Sieraczkiewicz Mateusz
JKSR Michelin
FURORA (12)
2017-07-29
3
2017-07-29
Słodki Tymoteusz
bpk
CORSSO (33)
2017-07-29
1
2017-07-29
1
Streich Dominika
Oxer Inowrocław
GRACJA (89)
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
8
2017-07-30
10
Świdrak Karolina
bpk
2017-07-29
21
2017-07-29
26
Szablewska Dominika
JKS Narew Różan
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
2017-07-30
Szafraniec Małgorzata
BPK
EMITTAN (73)
2017-07-29
1
2017-07-29
18
Szafrańska Nina
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
JASPER (38)
2017-07-29
1
2017-07-29
10
2017-07-29
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2017-07-29
10
2017-07-29
1
800
2017-07-30
9
2017-07-30
13
2017-07-29
20
2017-07-29
6
2017-07-30
3
400
2017-07-30
6
ERRATA (49)
2017-07-29
2
2017-07-29
5
2017-07-30
2
2017-07-30
1
600
Teper Zofia
Klub Jeżdziecki Michelin
CALYPSO (52)
2017-07-30
1
2017-07-30
8
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
ZORBA (44)
2017-07-29
16
2017-07-29
2017-07-30
2017-07-30
2017-07-29
12
2017-07-29
2017-07-30
2017-07-30
Tracewicz Karolina
KJ Skok Agrofood
RUBIN (84)
2017-07-30
7
2017-07-30
20
BRADOR (85)
2017-07-30
3
2017-07-30
4
Vulsteke Matthias
Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
HENA (40)
2017-07-29
6
NERO (41)
2017-07-29
17
2017-07-29
2017-07-29
4
Widomska Aleksandra
Stajnia Zorajka Lidia Zalewa
ARONIA (60)
2017-07-29
2017-07-29
24
2017-07-29
9
2017-07-30
2017-07-30
2017-07-30
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
FULEDA (83)
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
10
2017-07-30
11
Wiese Julia
Stajnia Jaruzyn
2017-07-29
18
2017-07-29
12
2017-07-30
6
2017-07-30
5
Wojewoda Katarzyna
-
DEBIUT (62)
2017-07-30
2017-07-30
2017-07-30
Wutkowska Julia
JKS Rywal Grudziądz
2017-07-29
6
2017-07-29
2017-07-30
2017-07-30
Wyppich Agata
Stajnia Złota Podkowa
SOLA (25)
2017-07-29
1
2017-07-29
1
2017-07-29
25
Zakrzewska Magdalena
brak
KASAAI (76)
2017-07-29
1
2017-07-29
1
2017-07-30
1
2017-07-30
1
Zakurzewska Zuzanna
brak
DORINA (2)
2017-07-29
20
2017-07-29
1
Zaleska Paulina
Klub Jeździecki Młyńska Struga
LUKIER (18)
2017-07-29
8
2017-07-29
7
2017-07-30
2017-07-30
17
2017-07-29
19
2017-07-29
5
2017-07-30
2017-07-30
3
200
Zbytniewska Maja
MUKS Bielice
2017-07-30
2017-07-30
2017-07-30
15
Zielińska Agata
Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
10
2017-07-30
14
Zieliński Daniel
KJ Stajnia Jarużyn
2017-07-29
4
2017-07-29
2
500
2017-07-30
1
1000
2017-07-30
9
ZIółkowska Julia
KJ Dilmar
2017-07-29
4
2017-07-29
2017-07-30
15
2017-07-30
Ziółkowska Oliwia
KJ Dilmar
I-KATAR (101)
2017-07-29
2017-07-29
4
2017-07-29
2017-07-30
1
2017-07-30
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2017-07-30
2
2017-07-30
7
NEYTIRI (11)
2017-07-29
1
2017-07-29
14

Number of Riders: 88

Number of Horses: 104

The sum of prizes: 6 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl