Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
95 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 10:48:00
2020-10-15 22:52:30
Oliwia Jach CHABLIS
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
  • 1x 8_R/C/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
94 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 00:27:51
2020-10-15 22:51:58
Oliwia Jach ECON Z
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
93 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 22:32:27
2020-10-15 22:32:02
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
92 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 22:32:23
2020-10-15 22:31:36
Klaudiusz Jach KOLINER
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
91 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 22:32:17
2020-10-15 22:30:11
Michalina Jach RIWIERA
  • 1x 3a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
90 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 22:32:12
2020-10-15 22:29:45
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 3a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
89 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 22:32:08
2020-10-15 22:25:09
Klaudia Torkowska CIRA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 22:32:03
2020-10-15 22:23:19
Anna Piwońska FAREZZO B
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
87 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 22:32:00
2020-10-15 22:21:14
Anna Piwońska INVORIO
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
86 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 22:31:55
2020-10-15 22:10:50
Sara Zielinska NANA
  • 2x 1_T/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
85 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 22:31:51
2020-10-15 22:04:42
Karol Zielinski LIRA
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
84 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 22:31:42
2020-10-15 21:42:34
Dominika Streich GRACJA
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
83 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 22:31:46
2020-10-15 20:43:25
Wiktoria Gromowska ARES
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
82 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 22:31:29
2020-10-15 20:42:23
Zuzanna Baranowska PRADA
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 22:31:24
2020-10-15 20:40:43
Katarzyna Skotarska PINKI
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
80 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 22:31:20
2020-10-15 20:39:06
Michalina Paluszkiewicz LIZA
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
79 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 22:31:16
2020-10-15 19:57:18
Victoria Głogowska KAPRIOLA
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
78 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 22:31:12
2020-10-15 19:53:57
Marta Moskal DRAKA
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
77 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 22:31:08
2020-10-15 19:53:32
Natalia Radgowska WEKTOR
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 22:31:04
2020-10-15 19:52:51
Aniela Kożuch PRETTY SCHILLA
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 22:31:00
2020-10-15 19:52:30
Aniela Antczak EPOS
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 19:48:18
2020-10-15 19:11:36
Karolina Flis FANTAGIRO H
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
73 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 19:48:13
2020-10-15 17:01:50
Anna Janka QUIDAMS NOBLESE
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
72 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 19:48:10
2020-10-15 16:54:16
Liliana Tabaka HARA
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 16:34:29
2020-10-15 15:31:08
Maja Sosnowska WISAR
  • 2x 1_T/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
70 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 14:09:05
2020-10-15 13:33:59
Marcelina Kacprzak CORSSO
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
69 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 14:09:02
2020-10-15 13:07:02
Tomasz Głogowski QUANTINA
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
68 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 12:42:27
2020-10-15 12:20:24
Mikołaj Bajan LIVANO
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 12:42:20
2020-10-15 12:16:48
Mikołaj Bajan FLORE DE LAUME
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 12:42:14
2020-10-15 12:16:42
Sławomir Ciuruś CHARISTEAS
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
65 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 12:42:10
2020-10-15 12:16:22
Mikołaj Bajan CO BOY
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
64 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 12:42:06
2020-10-15 12:16:05
Mikołaj Bajan CHASSPLEEN FLAMINGO Z
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
63 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 12:42:00
2020-10-15 12:15:48
Mikołaj Bajan AL CAPONE TER SALEGHEM Z
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 12:41:56
2020-10-15 11:36:05
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
61 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 12:41:50
2020-10-15 11:35:05
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
60 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 10:26:09
2020-10-15 09:01:13
Pola Nadarzewska ANBAJ DU ROUET
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
59 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 10:26:05
2020-10-15 09:00:30
Antonia Chylińska DRUHNA EWITA
  • 2x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
58 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 10:26:02
2020-10-15 08:41:24
Zuzanna Dawid MRÓWKA
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 10:25:58
2020-10-15 08:40:04
Amelia Szatkowska JENEFER W
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 10:25:55
2020-10-15 08:38:03
Aneta Piekarska JIROCCO BLUE
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 10:25:51
2020-10-15 08:37:19
Martyna Jakubowska COCO
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 23:48:14
2020-10-14 22:38:48
Maria Gruszczyńska ASTRID
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 23:48:10
2020-10-14 21:33:23
Agnieszka Sobiechowska BESARIAN
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 23:48:05
2020-10-14 21:21:21
Aneta Gierszewska KILIMANDŻARO
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 23:48:00
2020-10-14 21:11:53
Zuzanna Bajan THARON
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
50 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 20:21:16
2020-10-14 18:03:39
Jagoda Zdzieblowska KOZAK
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 20:21:12
2020-10-14 17:56:04
Agata Stępień BURSA S
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 17:26:04
2020-10-14 15:41:48
Tomasz Dobek DIANA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 17:26:01
2020-10-14 15:17:56
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
  • 1x 8_R/C/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
46 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 17:25:57
2020-10-14 14:52:00
Magdalena Lisik PARYS
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 17:25:53
2020-10-14 13:24:46
Nadia Kalisz HEIDI
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 17:25:46
2020-10-14 12:53:18
Kinga Rzepka SHERIDAN
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 11:30:02
2020-10-14 10:11:55
Maja Wolny WEZYR
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 11:29:57
2020-10-14 10:11:39
Maja Wolny KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 22:24:45
2020-10-13 21:07:42
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
40 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 22:24:41
2020-10-13 19:27:55
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
39 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 19:11:12
2020-10-13 18:39:30
Nadia Romanowska MC’CARTNEY BLUEMOON
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 16:28:21
2020-10-13 16:19:00
Zuzanna Michalczak KALI
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 16:28:19
2020-10-13 16:16:42
Paweł Goc ETNA
  • 2x 1_T/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
36 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 16:28:16
2020-10-13 16:03:27
Wiktoria Koszkiewicz SHADOW
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:50:03
2020-10-12 23:43:43
Michelle Tkaczuk ASTA LA VISTA
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:49:57
2020-10-12 22:13:52
Oleksandra Bychenkova MATADOR
  • 1x 1a_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:49:53
2020-10-12 21:59:08
Justyna Łopato DEBIUT
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 20:36:57
2020-10-12 20:28:40
Małgorzata Zubrycka PEPE
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 20:36:51
2020-10-12 20:11:42
Maria Sternicka FUNIA
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 14:23:33
2020-10-12 10:02:53
Olga Kozar BABILON
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 14:23:31
2020-10-11 21:21:38
Klaudia Sadka SONATA II N
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 14:23:28
2020-10-11 21:21:16
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
27 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 14:23:24
2020-10-11 21:04:11
Julia Wojtalik LA COSTA
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 14:23:19
2020-10-11 18:31:18
Justyna Łopato FIGHTING JACK S
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 22:19:23
2020-10-09 21:47:58
Marcin Matelski BARCELONA
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
24 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 22:19:18
2020-10-09 21:21:37
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 8_R/C/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 9_R/CC/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
23 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 22:19:16
2020-10-09 21:19:18
Maria Buzała QUADRO Z
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
22 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 11:16:28
2020-10-09 09:58:32
Natalia Garbacz EMIRAT
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
21 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 11:16:26
2020-10-09 09:58:09
Natalia Garbacz CAREVICZ
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 11:27:00
2020-10-08 10:28:31
Martyna Miętkiewicz EQUADOR
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 10:13:23
2020-10-08 09:36:16
Zuzanna Porazińska DUKAT
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
18 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 20:15:01
2020-10-07 19:16:27
Leon Piekut ROMANY GRETAL
  • 2x 1_T/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 20:14:58
2020-10-07 18:54:10
Nikola Siuda EMILY
  • 2x 1_T/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 20:14:56
2020-10-07 18:33:35
Kinga Lewandowska DIAMOND TAQUITTA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 18:31:21
2020-10-07 16:35:28
Aleksandra Drzewiecka KINGSLAND
  • 2x 1_T/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 23:51:57
2020-10-06 19:42:20
Amelia Winiecka NAPOLEON
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 23:51:53
2020-10-06 19:41:46
Astrida Taranowska BELLO M
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
12 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 23:51:45
2020-10-06 19:40:29
Maja Miecielska DIAMENTINO
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 23:51:40
2020-10-06 19:37:33
Ania Kulpa BRUS
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) / Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 23:51:36
2020-10-06 19:36:27
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
  • 1x 8_R/C/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
9 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 23:47:30
2020-10-06 19:35:13
Krzysztof Kulpa DEMETRIA
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
8 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 19:11:51
2020-10-06 18:52:08
Maja Lutomska PUNTO
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:40:19
2020-10-05 21:00:00
Anna Janka TISJAN
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
6 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:40:10
2020-10-05 12:25:15
Natalia Wnęk COTTON REBEL
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 16:08:24
2020-10-02 13:47:51
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 10:10:38
2020-10-02 00:13:16
Irmina Kaproń PICO
  • 1x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 09:54:19
2020-09-28 20:58:45
Tamara Parokhina MATADOR
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 14:54:25
2020-09-28 14:16:06
Zofia Lewandowska PASCAL S
  • 2x 2_T/Mini LL/(wys. 60 cm.) z trafieniem w normę czasu - towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 21:44:07
2020-09-26 21:37:17
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Aniela Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2008 (JM.)
Brak
2. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
3. Bajan Zuzanna KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
S
O019287
4. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
5. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
6. Bychenkova Oleksandra -
2002 (J.)
brak
7. Chojnacka Oliwia bpk
8. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (Mł.)
brak
9. Ciuruś Sławomir Toruński KJK
S
O002150
10. Dawid Zuzanna BPK kuj-pom
2007 (JM.)
Brak
11. Dobek Tomasz Brak
S
Brak
12. Drzewiecka Aleksandra Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2005 (JM.)
Brak
13. Flis Karolina Niezrzeszony Kotuń
S
Brak
14. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
15. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
16. Głogowska Victoria kj stajnia jarużyn
2018 (Mł.)
brak
17. Głogowski Tomasz KJ Stajnia Jarużyn
S
O035830
18. Goc Paweł bpk
2011 (Mł.)
brak
19. Gromowska Wiktoria bpk
2001 (MJ.)
brak
20. Gruszczyńska Maria Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2008 (JM.)
brak
21. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
22. Jach Michalina KJ Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
brak
23. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
24. Jakubowska Martyna BPK kuj-pom
2008 (JM.)
Brak
25. Janka Anna Kuj-Pom KJ
S
O021076
26. Kacprzak Marcelina Kj stajnia jaruzyn
2009 (Mł.)
Brak
Brak
27. Kalisz Nadia Bpk
2003 (J.)
Brak
28. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
29. Kaproń Irmina Stajnia PiCCoBeLLo
S
Brak
30. Koszkiewicz Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
1999 (MJ.)
Brak
31. Kozar Olga KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
O037475
32. Kożuch Aniela Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2002 (J.)
Brak
33. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
34. Kulpa Ania CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
brak
35. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
36. Lewandowska Kinga KJ Dilmar Kobylarnia
2004 (J.)
O040848
37. Lewandowska Zofia Zaplątani w końskich grzywach
2009 (Mł.)
Brak
38. Lisik Magdalena bpk
S
O013007
39. Lutomska Maja OJK Cavalino
2006 (JM.)
O047565
40. Łopato Justyna KJ DILMAR Kobylarnia
S
0019289
41. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
42. Majewska Zofia BPK kuj-pom
2004 (J.)
brak
43. Matelski Marcin St. Stadnina koni Olimpia
S
O003420
44. Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia
S
O003420
45. Michalczak Zuzanna Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2002 (J.)
brak
46. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
O041945
47. Miętkiewicz Martyna Toruński Klub Jazdy Konnej
2003 (J.)
O038526
48. Moskal Marta Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
S
Brak
49. Nadarzewska Pola KJ Dilmar
2004 (J.)
O041483
50. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2003 (J.)
O042581
51. Olszewski Tomasz Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009837
52. Paluszkiewicz Michalina BPK kuj-pom
2003 (J.)
brak
53. Parokhina Tamara Gminny KJ Bogucin
2003 (J.)
O055005
54. Piekarska Aneta Klub Jeździecki Equistars
2003 (J.)
O050841
55. Piekut Leon Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2009 (Mł.)
brak
56. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
57. Porazińska Zuzanna Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2003 (J.)
brak
58. Radgowska Natalia Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2003 (J.)
O039327
59. Romanowska Nadia Klub Jeździecki Młyńska Struga
2008 (JM.)
O056334
60. Rzepka Kinga KJ Stajnia Jarużyn
S
LZRWZJ/4446/17
61. Sadka Klaudia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O053591
62. Sikora Julia Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (Mł.)
Brak
63. Siuda Nikola Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2006 (JM.)
Brak
64. Skotarska Katarzyna BPK kuj-pom
2003 (J.)
brak
65. Słabowska Joanna KJ Equistars
2001 (MJ.)
O033157
66. Sobiechowska Agnieszka Brak
S
Brak
67. Sosnowska Maja Stajnia Brzegowa
2006 (JM.)
brak
68. Stępień Agata Brak
2005 (JM.)
Brak
69. Sternicka Maria Stajnia Grążawy
2009 (Mł.)
O059691
70. Streich Dominika Oxer Inowrocław
S
O021884
71. Szatkowska Amelia BPK kuj-pom
2008 (JM.)
Brak
72. Szulc Michalina bpk
73. Tabaka Liliana KJ Cavallino Brzoza
2005 (JM.)
O039025
74. Taranowska Astrida CKJ Bonanza
S
O046677
75. Tkaczuk Michelle Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2004 (J.)
brak
76. Torkowska Klaudia Brak
2006 (JM.)
Brak
77. Winiecka Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
brak
78. Wnęk Natalia bpk
S
Brak
79. Wojtalik Julia JKSR Michelin
2010 (Mł.)
O056197
80. Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
S
O023178
81. Zdzieblowska Jagoda bpk
2009 (Mł.)
brak
82. Zielinska Sara Kj stajnia jaruzyn
2010 (Mł.)
Brak
83. Zielinski Karol Kj stajnia jaruzyn
S
Brak
84. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

74

AL CAPONE TER SALEGHEM Z ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach gniada/. F: Aktion Pur
M: Koreandre de la Pomme / Vagabond de la Pomme
Brak 056015Z55778816
2.

106

AMUR Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2012 wałach gniada/kuc:146 F: Auenhof’s Allstar
M: Eva
Brak DE 455-6780071-12
3.

71

ANBAJ DU ROUET Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 ogier gniada/165 F: Bajou Du Rouet
M: Andora
K015570 12454
4.

95

ARES WLKP POL 2010 Wałach inna F: Adiutant
M: Astra
K020331
5.

46

ASTA LA VISTA WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz ciemnogniada/167 cm F: Jakobin
M: Ambrozja
brak POL 007 52 01275 08
6.

65

ASTRID NN POL 2012 klacz siwa/mk:152cm F: NN
M: NN
brak 528019090008497
7.

42

BABILON SP POL 2003 wałach gniada/175 F: Loxley
M: Babilnia
Brak 009600083403
8.

37

BARCELONA SP POL 2011 mare chestnut/165 F: Ekwador
M: Balanga
K021684 616009640026911
9.

26

BELLO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: For Leo
M: Bretonka
K023619 616009520038212
10.

64

BESARIAN WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/164 F: Numerus
M: Bonasera
Brak 616007610106115
11.

107

BONA SP POL 2006 Klacz siwa/161 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
12.

24

BRUS KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:110 F: Bardi
M: Bajka
Brak POL013520153506
13.

60

BURSA S SP POL 2009 Klacz siwa/166 F: nn
M: nn
brak brak
14.

108

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
K021586 056007000C44861 104TM94
15.

33

CAREVICZ HOLSZTYŃSKA POL 2016 wałach gniada/170 F: Con Spirito R
M: Costa Brava/Clarimo
brak DE421000714216
16.

14

CHABLIS HAN GER 2013 wałach kasztanowata/181 F: Cador/ Catoki
M: Esculypsa/ escudo I
K026945 DE431310367313
17.

77

CHARISTEAS SP POL 2008 wałach kasztanowata/174 F: Himen
M: Charyzma
Brak 009520026308
18.

75

CHASSPLEEN FLAMINGO Z ZANGERSHEIDE FRA 2015 wałach siwa/170 F: Cardento
M: Republica / Dollar du Mupier
K027999 25000115221006C
19.

100

CIRA SP POL 2007 klacz kara/Brak F: Kier
M: Kora
Brak Brak
20.

76

CO BOY HAN GER 2015 wałach gniada/165 F: Chacco-Blue
M: Saronja / Sandro Boy
K027998 DE 431310786315
21.

66

COCO WESTF POL 2014 Klacz siwa F: Almazor L / Acord II
M: Colia / Carry Son
K024721 DE441410740114
22.

81

CORSSO KUC WALIJSKI POL 2000 wałach siwa/kuc:128 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
23.

20

COTTON REBEL WESTFALSKA POL 2015 klacz ciemnosiwa/160 F: Cotton Club
M: Jung Pamplona
Brak 2764414112142155
24.

45

DEBIUT SP POL 2012 wałach siwa/170 F: Landor
M: Drahma
K026441 616009520057712
25.

4

DEMETRIA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/168 F: Karbit
M: Dosjana
Brak 616 007 52 01212 11
26.

25

DIAMENTINO Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 ogier siwa/kuc:148 F: Falk
M: Diamentina Super
K029596 616 013 52 00201 15
27.

29

DIAMOND TAQUITTA HOLST GER 2011 Klacz gniada/174cm F: Cannavaros
M: Taquitta
brak DE421000146611
28.

59

DIANA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz gniada/170 F: NN
M: NN
Brak Tak
29.

23

DILMAR SP POL 2003 ogier gniada/170 F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
30.

58

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 616009520122212
31.

89

DRAKA ŚLĄSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Bastion
M: Deretta
Brak 616008670003813
32.

70

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P
M: Dalli
KO17093 POL013670148308
33.

31

DUKAT WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach skarogniada/173 F: Rumianek
M: Dynastia
brak POL 007 66 0765808
34.

105

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Era L. / Lintnas Boy R
K026187 616009530189013
35.

7

EMILY PONY POL 2011 klacz srokata/kuc:130 F: NN
M: NN
Brak 826069000220074
36.

34

EMIRAT SP POL 2015 Wałach kara/175 F: Graf Steep / Graf Grannus
M: Ejka / Granilli S
K027267 616009610166515
37.

86

EPOS WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach kara/168 F: Epoka
M: Polder
Brak 616007610217010
38.

32

EQUADOR MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach skarogniada/164 F: Matador
M: Eko
brak POL006580029503
39.

48

ETNA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz srokata/kuc:120 F: Nelino
M: Epoka
brak 616013610178416
40.

85

FANTAGIRO H Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach siwa/170 F: Golden Aviator
M: Floronne
Brak 616009610127413
41.

99

FAREZZO B KWPN NED 2010 ogier ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Toberlina / Voltaire
K017676 528003201005822 104VC86
42.

40

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulosuse
K020803 528003201010624
43.

38

FIGHTING JACK S SP POL 2016 Wałach skarogniada/. F: Black Jack
M: Federica S
Brak 616009520056916
44.

78

FLORE DE LAUME SF FRA 2015 Klacz skarogniada/165 F: Canturo
M: Perle de Laume / Galion de Laume
brak 25000115230043E
45.

43

FUNIA KUC POL 2000 klacz siwa/kuc:142 F: NN
M: NN
BRAK 00435
46.

94

GRACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada F: Stato King
M: Gwiazda
K022262
47.

83

HARA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:145 F: Nn
M: Nn
K025911 616999520166506
48.

56

HEIDI Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 mare bay/162 F: Alek
M: Hossa
616009520045813 616098100041387
49.

51

HIGH FIVE BB Z ZANGERSHEIDE NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL
M: Zinidi BB
K029345 056015Z55776315
50.

98

INVORIO KWPN NED 2013 wałach gniada/165 F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
K023388 528003201303775
51.

68

JENEFER W SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Harper / Cabrol
M: Judysa / Valiant Heart
K010103 616009682000503
52.

67

JIROCCO BLUE KWPN POL 2014 wałach ciemnokasztanowata/174 F: Zirocco Blue VDL
M: Vuriosa
Brak 528003201407173
53.

49

KALI KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:132 F: Irokez
M: Kija
brak 616013610139516
54.

90

KAPRIOLA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada F: POLL
M: KONTRA MAKKer
BRAK
55.

63

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn
M: nn
K024201 616999520164810
56.

28

KINGSLAND SP POL 2011 wałach gniada/170 F: NN
M: NN
Brak 616999520037811
57.

103

KOLINER SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Lyjanero
M: Kolonia/ cary son
Brak Pol
58.

53

KORIANDER VAN DORPERHEIDE B POL 2010 Wałach siwa/167 F: Y
M: Y
Brak 576%
59.

61

KOZAK SP POL 2005 wałach kasztanowata/169 F: Machandel
M: Kokaina
Brak 007520079705
60.

101

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:140 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
K020861 616013640040510
61.

39

LA COSTA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:136 F: LORDEK
M: LILA
brak 616013520098414
62.

73

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
63.

96

LIRA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada F: POLL
M: LAWINA
BRAK
64.

79

LIVANO KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/172 F: Falaise de Muze
M: Ulisha Bella
- 528003201606770
65.

91

LIZA KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
K026508 616999520131812
66.

15

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Tupet
M: Lady Peggy
brak 616013670068215
67.

36

LUGANO NIEM. SPORT. GER 2012 wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
68.

17

MATADOR TS POL 2014 wałach gniada/168 F: Dantes / Diarado
M: Mihina / Haipus
K028823 704101
69.

50

MC’CARTNEY BLUEMOON GYPSY COB POL 2015 klacz siwa/kuc:140 F: Hilton
M: Bluebell
K029408 026035152325034
70.

19

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:139 F: DASTI MAN
M: MONA
K029742 616 013 64 00429 15
71.

69

MRÓWKA KUC POL 2004 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
72.

97

NANA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata F: brak
M: brak
brak
73.

27

NAPOLEON KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:136 F: Król Karo
M: N'lusi
Brak 616 013 60 02082 16
74.

104

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
K027259 56002W00305200
75.

57

PARYS WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa/170 F: Maczo
M: Pasja
K025902
76.

16

PASCAL S SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Qulester
M: Pasja
616009590104309 Brak
77.

44

PEPE HANOWERSKA GER 2014 Wałach gniada/181 F: Pius Paccelli / Prestige Pilot
M: Quinta / Quasi Roi
K029298 brak
78.

18

PICO MAŁOPOLSKI POL 2006 wałach gniada/162 F: Pikador
M: Iskra
Brak Pol999520119906
79.

92

PINKI TYP KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
LKRWZJ2668/19 616999610252011
80.

93

PRADA WLKP POL 2010 klacz kara/156 F: REWIR I
M: POLONIA
brak 616007520110310
81.

87

PRETTY SCHILLA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/165 F: Szereg
M: Preria
K020726 616007520068711
82.

22

PUNTO CRUSADO POL 2010 wałach tarantowata/kuc:150 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
83.

35

QUADRO Z HOL GER 2011 wałach gniada/171 F: Quadros / Quidam De Ravel
M: Zakata / Stakkato
K028947 421000069611
84.

80

QUANTINA HAN POL 2011 Klacz gniada F: Quite Rubin /
M: Eida / Eiger I
K024071 431310650611
85.

84

QUIDAMS NOBLESE WESTFALSKA POL 2004 klacz kasztanowata/169 F: Quidams Rubin
M: Brak
103IM53 -
86.

102

RIWIERA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Fikus /
M: nn / nn
brak
87.

30

ROMANY GRETAL TINKER POL brak klacz srokata/kuc:brak F: brak
M: brak
brak 826069000222449
88.

72

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
K020599 616009520039012
89.

47

SHADOW KOŃ WESTFALSKI POL 2013 wałach ciemnogniada/163 F: Contendro II
M: La Bonne I
Brak DE 441410889713
90.

55

SHERIDAN WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Roland
M: Sofa
K006842
91.

52

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
K023015 616007610188513
92.

41

SONATA II N Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/167 F: Landor
M: Sanmarina
K023762 616009520020010
93.

62

THARON SELLA ITALIANO POL 2016 wałach kara/168 F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: ODIARA / QUIDAM DE REVEL
K029675 153547
94.

21

TISJAN DANSK VARMBLOD DEN 2004 wałach kasztanowata/170 F: Tiziano
M: U.N.
K019509 -
95.

88

WEKTOR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Kerson
M: Weneda
K027597 616007610195410
96.

54

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
K024077 616009640096609
97.

82

WISAR HUCULSKA POL 2015 wałach gniada/kuc:134cm F: Nn
M: Nn
brak A0002689S
Rider Club
Competition
Prize
Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
350
SUM:
350.00
Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
250
SUM:
250.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
200
SUM:
200.00
Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia
350
450
SUM:
800.00
Olszewski Tomasz Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
120
60
SUM:
180.00
Sadka Klaudia Bez Przynależności Klubowej
150
SUM:
150.00
Słabowska Joanna KJ Equistars
150
SUM:
150.00
Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
100
SUM:
100.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
250
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Aniela
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
EPOS (86)
2020-10-17
12
2020-10-17
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
2020-10-17
13
2020-10-17
2020-10-17
6
2020-10-17
11
CO BOY (76)
2020-10-17
14
2020-10-17
6
2020-10-17
5
2020-10-17
9
LIVANO (79)
2020-10-17
11
2020-10-17
Bajan Zuzanna
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
THARON (62)
2020-10-17
15
2020-10-17
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (58)
2020-10-17
2
350
2020-10-17
2
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-10-17
7
2020-10-17
22
Bychenkova Oleksandra
-
MATADOR (17)
2020-10-17
Chojnacka Oliwia
bpk
NANA (97)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
2020-10-17
8
2020-10-17
Ciuruś Sławomir
Toruński KJK
2020-10-17
24
2020-10-17
14
Dawid Zuzanna
BPK kuj-pom
MRÓWKA (69)
2020-10-17
13
2020-10-17
Dobek Tomasz
Brak
DIANA (59)
2020-10-17
2020-10-17
Drzewiecka Aleksandra
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2020-10-17
2020-10-17
1
2020-10-17
9
Flis Karolina
Niezrzeszony Kotuń
2020-10-17
17
2020-10-17
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
2020-10-17
2020-10-17
EMIRAT (34)
2020-10-17
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
2020-10-17
3
2020-10-17
14
Głogowska Victoria
kj stajnia jarużyn
2020-10-17
16
2020-10-17
10
Głogowski Tomasz
KJ Stajnia Jarużyn
2020-10-17
8
2020-10-17
17
Goc Paweł
bpk
ETNA (48)
2020-10-17
16
2020-10-17
1
Gromowska Wiktoria
bpk
ARES (95)
2020-10-17
23
2020-10-17
Gruszczyńska Maria
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
ASTRID (65)
2020-10-17
2020-10-17
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
KOLINER (103)
2020-10-17
11
2020-10-17
2020-10-17
7
2020-10-17
Jach Michalina
KJ Sokół Damasławek
KRESKA (101)
2020-10-17
4
RIWIERA (102)
2020-10-17
2
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
CHABLIS (14)
2020-10-17
3
250
2020-10-17
4
ECON Z (105)
2020-10-17
15
2020-10-17
7
Jakubowska Martyna
BPK kuj-pom
COCO (66)
2020-10-17
8
2020-10-17
8
Janka Anna
Kuj-Pom KJ
TISJAN (21)
2020-10-17
10
2020-10-17
8
2020-10-17
8
2020-10-17
Kacprzak Marcelina
Kj stajnia jaruzyn
CORSSO (81)
2020-10-17
19
2020-10-17
11
Kalisz Nadia
Bpk
HEIDI (56)
2020-10-17
22
2020-10-17
27
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2020-10-17
1
200
2020-10-17
6
2020-10-17
2020-10-17
11
2020-10-17
13
2020-10-17
Kaproń Irmina
Stajnia PiCCoBeLLo
PICO (18)
2020-10-17
10
2020-10-17
18
Koszkiewicz Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
SHADOW (47)
2020-10-17
9
2020-10-17
Kozar Olga
KJ Stajnia Jarużyn
BABILON (42)
2020-10-17
5
2020-10-17
Kożuch Aniela
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2020-10-17
1
2020-10-17
19
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (19)
2020-10-17
14
2020-10-17
Kulpa Ania
CKJ Bonanza
BRUS (24)
2020-10-17
1
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (23)
2020-10-17
4
2020-10-17
12
Lewandowska Kinga
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-10-17
16
2020-10-17
Lewandowska Zofia
Zaplątani w końskich grzywach
2020-10-17
13
2020-10-17
Lisik Magdalena
bpk
PARYS (57)
2020-10-17
3
2020-10-17
Lutomska Maja
OJK Cavalino
PUNTO (22)
2020-10-17
2020-10-17
Łopato Justyna
KJ DILMAR Kobylarnia
2020-10-17
15
2020-10-17
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
DEBIUT (45)
2020-10-17
2020-10-17
Majewska Zofia
BPK kuj-pom
PRADA (93)
2020-10-17
20
2020-10-17
Matelski Marcin
St. Stadnina koni Olimpia
2020-10-17
4
2020-10-17
4
Matelski Marcin
St. Stadnina Koni Olimpia
LUGANO (36)
2020-10-17
3
2020-10-17
2
2020-10-17
1
350
2020-10-17
1
450
Michalczak Zuzanna
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
KALI (49)
2020-10-17
18
2020-10-17
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2020-10-17
9
2020-10-17
1
Miętkiewicz Martyna
Toruński Klub Jazdy Konnej
EQUADOR (32)
2020-10-17
6
2020-10-17
Moskal Marta
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
DRAKA (89)
2020-10-17
21
2020-10-17
31
Nadarzewska Pola
KJ Dilmar
2020-10-17
2
2020-10-17
Oczki Roksana
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2020-10-17
7
2020-10-17
Olszewski Tomasz
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2020-10-17
1
120
2020-10-17
1
60
Paluszkiewicz Michalina
BPK kuj-pom
LIZA (91)
2020-10-17
5
2020-10-17
Parokhina Tamara
Gminny KJ Bogucin
MATADOR (17)
2020-10-17
26
2020-10-17
2020-10-17
Piekarska Aneta
Klub Jeździecki Equistars
2020-10-17
28
2020-10-17
Piekut Leon
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-17
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
INVORIO (98)
2020-10-17
2020-10-17
2020-10-17
2020-10-17
Porazińska Zuzanna
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
DUKAT (31)
2020-10-17
10
2020-10-17
Radgowska Natalia
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
WEKTOR (88)
2020-10-17
2
2020-10-17
4
Romanowska Nadia
Klub Jeździecki Młyńska Struga
2020-10-17
5
2020-10-17
16
Rzepka Kinga
KJ Stajnia Jarużyn
2020-10-17
15
2020-10-17
Sadka Klaudia
Bez Przynależności Klubowej
2020-10-17
5
2020-10-17
2020-10-17
3
150
Sikora Julia
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
AMUR (106)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
Siuda Nikola
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
EMILY (7)
2020-10-17
1
2020-10-17
1
2020-10-17
Skotarska Katarzyna
BPK kuj-pom
PINKI (92)
2020-10-17
4
2020-10-17
Słabowska Joanna
KJ Equistars
SOLO (52)
2020-10-17
2
150
2020-10-17
Sobiechowska Agnieszka
Brak
2020-10-17
6
2020-10-17
30
Sosnowska Maja
Stajnia Brzegowa
WISAR (82)
2020-10-17
13
2020-10-17
1
Stępień Agata
Brak
BURSA S (60)
2020-10-17
2020-10-17
29
Sternicka Maria
Stajnia Grążawy
FUNIA (43)
2020-10-17
24
2020-10-17
Streich Dominika
Oxer Inowrocław
GRACJA (94)
2020-10-17
2020-10-17
Szatkowska Amelia
BPK kuj-pom
2020-10-17
13
2020-10-17
11
Szulc Michalina
bpk
BONA (107)
2020-10-17
2020-10-17
Tabaka Liliana
KJ Cavallino Brzoza
HARA (83)
2020-10-17
1
2020-10-17
3
Taranowska Astrida
CKJ Bonanza
BELLO M (26)
2020-10-17
20
2020-10-17
9
Tkaczuk Michelle
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2020-10-17
2020-10-17
2020-10-17
Torkowska Klaudia
Brak
CIRA (100)
2020-10-17
32
2020-10-17
Winiecka Amelia
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
BRUS (24)
2020-10-17
17
2020-10-17
10
2020-10-17
7
Wnęk Natalia
bpk
2020-10-17
2020-10-17
Wojtalik Julia
JKSR Michelin
2020-10-17
6
2020-10-17
21
Wolny Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-10-17
3
100
2020-10-17
9
WEZYR (54)
2020-10-17
13
2020-10-17
Zdzieblowska Jagoda
bpk
KOZAK (61)
2020-10-17
23
2020-10-17
Zielinska Sara
Kj stajnia jaruzyn
NANA (97)
2020-10-17
2020-10-17
Zielinski Karol
Kj stajnia jaruzyn
LIRA (96)
2020-10-17
7
2020-10-17
2020-10-17
25
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2020-10-17
2
250
2020-10-17
5
PEPE (44)
2020-10-17
12
2020-10-17
16

Number of Riders: 84

Number of Horses: 97

The sum of prizes: 2 430.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl