Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
135 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 23:43:50
2020-06-26 22:59:40
Weronika Gąsiorowska DIEGO
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
134 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 23:43:45
2020-06-26 22:29:03
Julia Budziszak DIAMENTINA
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
133 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 23:43:33
2020-06-26 22:11:39
Anna Piwońska INVORIO
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 23:43:28
2020-06-26 22:10:35
Anna Piwońska MOONLIGHT FAREZZO
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
131 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 23:43:21
2020-06-26 22:09:00
Anna Piwońska POPEYE OPTIMUS
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
130 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 23:43:11
2020-06-26 21:21:31
Kinga Weiss EKSPLOZJA
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
129 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 23:43:06
2020-06-26 21:21:07
Natalia Radgowska WEKTOR
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
128 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 19:08:34
2020-06-26 18:58:54
Zuzanna Zakurzewska QUOSEGO
  • 1x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
127 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 19:08:32
2020-06-26 18:45:08
Alicja Maślana PREDATOR
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
126 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 17:54:24
2020-06-26 17:52:19
Mikołaj Bajan D-DAY DE TIJI Z
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
125 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 17:54:13
2020-06-26 17:28:42
Tomasz Olszewski SOLARIS
  • 1x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
124 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 15:14:00
2020-06-26 14:25:53
Julia Wróblewska ATLANTA
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
123 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 12:22:19
2020-06-26 12:18:49
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 10:53:37
2020-06-26 08:26:49
Zuzanna Bajan SHADE OF GOLD NVE Z
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
121 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 10:53:33
2020-06-26 08:23:00
Zuzanna Bajan THARON
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
120 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 10:53:30
2020-06-25 23:43:00
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 10:53:26
2020-06-25 23:42:10
Oliwia Jach ECON Z
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 10:53:22
2020-06-25 23:41:33
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 10:53:14
2020-06-25 23:40:55
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/C/zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 10:53:11
2020-06-25 23:40:03
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/C/zwykły art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 10:52:59
2020-06-25 22:54:48
Mikołaj Bajan QUILANO V/H MAARLO
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
114 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 10:52:56
2020-06-25 22:15:44
Wiktoria Tykarska PASJONATA ARNI
  • 1x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 3aR/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm) - dwufazowy art.274.1.5.3 (regionalny)
113 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 21:30:17
2020-06-25 21:23:26
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/C/zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 21:30:12
2020-06-25 21:23:05
Marta Birk FAVORINOS S
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
111 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 21:02:26
2020-06-25 20:33:02
Karolina Strycharek KATINKA
  • 1x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
110 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 17:35:48
2020-06-25 17:29:21
Alicja Maślana HIOYALINE
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
109 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 17:35:45
2020-06-25 17:25:08
Małgorzata Szczepańska BELMONDO
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
108 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 16:53:04
2020-06-25 14:32:17
Zuzanna Morawska HIROCCO
  • 2x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
107 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 16:53:01
2020-06-25 14:31:47
Lena Mianowana TIN LADEN
  • 1x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 3R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm, C D 70-80 cm) - dwufazowy art.274.1.5.3 (regionalny)
106 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 16:52:55
2020-06-25 14:30:49
Antonina Hoffmann BERGS 10-06
  • 1x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 3R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm, C D 70-80 cm) - dwufazowy art.274.1.5.3 (regionalny)
105 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 14:13:27
2020-06-25 12:23:03
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
104 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 14:13:20
2020-06-25 11:47:32
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 2x 1T/DK/wys. 30 cm. - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
103 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 14:13:14
2020-06-25 09:56:56
Nina Stachowiak KUBA
  • 1x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 3aR/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm) - dwufazowy art.274.1.5.3 (regionalny)
102 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 09:20:15
2020-06-25 09:18:40
Wiktoria Martyn JANUBA JARLA
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
101 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 09:20:11
2020-06-25 08:58:13
Amelia Frasz PESTKA
  • 2x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
100 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 09:20:06
2020-06-25 08:36:33
Agata Stępień BURSA S
  • 2x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
99 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 09:20:01
2020-06-25 08:26:31
Adam Stasiak COLORADO
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
98 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 09:19:47
2020-06-25 07:03:16
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 09:19:37
2020-06-25 07:02:45
Natalia Garbacz EMIRAT
  • 2x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
96 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 05:33:51
2020-06-24 20:59:05
Wiktoria Majta JAGODA
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
95 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 20:30:45
2020-06-24 20:30:25
Julia Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 6R/LICENCYJNY/EGZAMINACYJNY (LICENCYJNY)
94 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 20:30:39
2020-06-24 19:54:30
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
93 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 20:30:23
2020-06-24 18:20:29
Jagoda Zdzieblowska BONA
  • 2x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
92 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 16:19:53
2020-06-24 16:17:37
Julia Ziółkowska SEXMISJA
  • 1x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
91 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 16:19:49
2020-06-24 16:17:16
Agata Trojanowicz TAMIZA
  • 2x 1T/DK/wys. 30 cm. - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
90 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 16:19:37
2020-06-24 16:16:46
Zuzanna Trojanowicz RUM
  • 1x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
89 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 16:19:33
2020-06-24 16:15:32
Karolina Skorniak BATER DAY
  • 1x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
88 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 16:19:28
2020-06-24 16:14:47
Lena Skorniak PORTO
  • 2x 1T/DK/wys. 30 cm. - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
87 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 16:19:22
2020-06-24 14:08:57
Justyna Łopato WALTER
  • 2x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
86 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 16:19:16
2020-06-24 11:48:41
Antonia Chylińska DRUHNA EWITA
  • 1x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 3R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm, C D 70-80 cm) - dwufazowy art.274.1.5.3 (regionalny)
85 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 16:19:07
2020-06-24 11:48:12
Antonia Chylińska DINGO
  • 2x 1T/DK/wys. 30 cm. - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
84 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 10:58:39
2020-06-24 09:45:52
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 10:58:30
2020-06-23 20:12:19
Mateusz Kocięda AIKO DE CASSANDRA
  • 2x 6R/LICENCYJNY/EGZAMINACYJNY (LICENCYJNY)
82 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 10:58:27
2020-06-23 19:46:55
Borys Trojanowicz CAPRICCIO
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
81 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 10:58:23
2020-06-23 19:46:25
Aleksandra Trojanowicz ZAWRAT
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 10:58:15
2020-06-23 19:08:51
Marta Józefowicz DON CICCIO
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
79 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 16:20:35
2020-06-23 16:15:49
Dominika Blaszczak NANA
  • 2x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
78 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 16:20:31
2020-06-23 16:11:35
Roksana Wielicka RE-VOLTA
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
77 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 16:20:26
2020-06-23 15:16:03
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 13:48:38
2020-06-23 13:17:44
Anastazja Głowska AMKA
  • 2x 6R/LICENCYJNY/EGZAMINACYJNY (LICENCYJNY)
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 11:41:05
2020-06-23 09:51:34
Weronika Kurkowska GRANDASSO
  • 2x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
74 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 11:41:00
2020-06-23 09:49:55
Zofia Klunder DEWALDO
  • 2x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 09:42:57
2020-06-23 09:30:28
Luiza Rakowska HARTEMOR R
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
72 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 09:42:49
2020-06-23 09:30:09
Robert Rakowski HINTERA R
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
71 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 05:11:07
2020-06-22 23:34:54
Iga Kołodzińska AVINELLA S
  • 2x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
70 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 05:11:03
2020-06-22 23:22:04
Oliwia Wróblewska STRIT
  • 2x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
69 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 05:10:56
2020-06-22 21:19:43
Żurek Oliwia PINKI
  • 1x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 3R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm, C D 70-80 cm) - dwufazowy art.274.1.5.3 (regionalny)
68 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 05:10:51
2020-06-22 21:18:33
Wiktoria Kozłowska LIZA
  • 1x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 3R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm, C D 70-80 cm) - dwufazowy art.274.1.5.3 (regionalny)
67 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 18:47:48
2020-06-22 18:39:48
Paulina Laskowska LANDKROS
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 18:36:58
2020-06-22 18:25:41
Dominika Gawlik SPARTAKUS
  • 2x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 13:32:38
2020-06-22 13:30:44
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
  • 2x 6R/LICENCYJNY/EGZAMINACYJNY (LICENCYJNY)
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 12:06:24
2020-06-22 09:34:41
Daniel Zieliński QUIDAMS NOBLESSE
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:35:27
2020-06-22 07:24:15
Maja Wolny WEZYR
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:35:23
2020-06-22 07:23:33
Maja Wolny KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 07:35:18
2020-06-21 22:06:18
Dominika Streich GRACJA
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 20:41:13
2020-06-21 20:33:01
Weronika Brodziak STORM
  • 2x 1T/DK/wys. 30 cm. - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 20:41:09
2020-06-21 20:32:44
Michalina Łodygowska NESTOR
  • 2x 1T/DK/wys. 30 cm. - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 15:27:56
2020-06-21 12:08:46
Matthias Vulsteke CHALONO DMEERS Z
  • 2x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 15:27:47
2020-06-21 12:02:05
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 15:27:31
2020-06-21 10:13:56
Joanna Kopania MARIHUANA
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 15:27:15
2020-06-21 10:12:50
Joanna Kopania SOFKA
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 15:26:29
2020-06-20 23:16:47
Oliwia Wierzbowska CHICHA MINT
  • 2x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 15:26:21
2020-06-20 23:16:20
Oliwia Wierzbowska G
  • 2x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 15:26:16
2020-06-20 23:16:06
Zbigniew Szrejder L CALVADOS SON
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 15:26:11
2020-06-20 21:52:05
Nadia Romanowska BLUEMOON
  • 1x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 3R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm, C D 70-80 cm) - dwufazowy art.274.1.5.3 (regionalny)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 20:24:45
2020-06-20 20:19:35
Maja Żalikowska ALFA
  • 1x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 20:24:40
2020-06-20 18:28:07
Magdalena Olkuśnik ALFA
  • 1x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 16:58:39
2020-06-20 15:52:05
Zuzanna Porazińska DUKAT
  • 2x 6R/LICENCYJNY/EGZAMINACYJNY (LICENCYJNY)
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 16:58:30
2020-06-20 15:33:48
Oliwia Dalbiak CALETTO DE REVEL
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 16:58:23
2020-06-20 15:33:15
Aneta Olędzka-Dalbiak MISTER CANTERO
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 16:58:18
2020-06-20 14:36:19
Julia Sarnowska KOBER
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:00:16
2020-06-20 13:40:03
Kornelia Rosiak MARKUS
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:00:12
2020-06-20 12:46:55
Aniela Lipińska GRANTALA S
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:00:05
2020-06-20 10:48:32
Julia Brand LA PINK
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 10:40:27
2020-06-19 22:41:58
Klaudia Sadka SONATA II N
  • 2x 6R/LICENCYJNY/EGZAMINACYJNY (LICENCYJNY)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 10:40:19
2020-06-19 22:08:11
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 10:40:10
2020-06-19 22:07:12
Małgorzata Zubrycka PEPE
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 10:40:02
2020-06-19 20:53:58
Maria Buzała QUADRO Z
  • 2x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 10:39:55
2020-06-19 20:48:08
Marcin Matelski FABREGAS S
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 10:39:46
2020-06-19 20:43:43
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/C/zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 10:39:34
2020-06-19 20:34:34
Marcin Matelski CERVANTES
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 10:39:26
2020-06-19 19:37:48
Daria Olech SAMURAJ
  • 1x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 10:39:11
2020-06-19 19:35:11
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 3R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm, C D 70-80 cm) - dwufazowy art.274.1.5.3 (regionalny)
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 10:39:01
2020-06-19 19:17:58
Anna Hadrysiak LABRIA
  • 2x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 10:38:43
2020-06-19 18:55:14
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 10:38:37
2020-06-19 18:54:38
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 10:38:30
2020-06-19 18:07:42
Olga Kozar DORINA
  • 2x 6R/LICENCYJNY/EGZAMINACYJNY (LICENCYJNY)
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 10:38:22
2020-06-19 17:12:05
Dominika Kozłowska REWENA
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 11:15:47
2020-06-19 10:54:42
Julia Wiese LILIOM J KISS
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 23:42:56
2020-06-19 08:17:56
Julia Wojtalik LA COSTA
  • 1x 3R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm, C D 70-80 cm) - dwufazowy art.274.1.5.3 (regionalny)
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 21:22:23
2020-06-18 20:57:26
Zofia Trzcinska CONAN I
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 21:22:12
2020-06-18 19:09:42
Irmina Kaproń PICO
  • 1x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 21:22:01
2020-06-18 15:29:27
Oliwia Rink LARETTA B
  • 1x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 14:44:52
2020-06-18 14:38:00
Tamara Parokhina MATADOR
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 12:59:41
2020-06-18 11:32:50
Daria Olech QUINTESS CHIN
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 12:59:38
2020-06-18 11:32:25
Daria Olech ATTILA LANDAIS
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 12:59:33
2020-06-18 10:56:42
Aleksandra Chojnacka EMBASSY RA
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 10:05:04
2020-06-18 09:56:06
Wiktoria Szwed SAMURAJ
  • 2x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 07:08:09
2020-06-17 22:17:51
Piotr Bąk LACRIMA
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 08:02:22
2020-06-16 22:30:17
Oliwia Klimkiewicz CRIMSON SR Z
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 10:58:06
2020-06-15 20:04:47
Krzysztof Kulpa ARKANSAS
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 14:47:33
2020-06-12 23:17:20
Kaja Urbanowicz KARES
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 16:18:55
2020-06-12 19:58:24
Karolina Grochowska RUSAŁKA
  • 2x 1T/DK/wys. 30 cm. - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 16:18:50
2020-06-12 19:41:40
Martyna Grochowska PUMA
  • 1x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 15:13:04
2020-06-09 17:26:50
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 7R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 8R/N/zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 15:13:00
2020-06-09 17:26:10
Maja Miecielska DIAMENTINO
  • 1x 3R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm, C D 70-80 cm) - dwufazowy art.274.1.5.3 (regionalny)
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 15:12:55
2020-06-09 17:25:13
Astrida Taranowska BELLO M
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 15:12:49
2020-06-09 17:24:27
Katarzyna Piątek CZARODZIEJ
  • 1x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 15:12:33
2020-06-09 17:21:48
Ania Kulpa BRUS
  • 2x 1T/DK/wys. 30 cm. - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 15:12:30
2020-06-09 14:13:01
Monika Rygielska HIDDE
  • 1x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 15:12:26
2020-06-09 14:12:04
Victoria Głogowska KAPRIOLA
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 15:53:01
2020-06-05 22:27:24
Lena Płoszaj PROBUS
  • 2x 2T/Mini LL/wys. 60 cm. (bez szeregów) - dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 16:40:19
2020-06-05 22:21:28
Karolina Bruzdowska HISZPAN
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 21:23:27
2020-06-04 08:51:43
Oliwia Ziółkowska I-KATAR
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 21:23:19
2020-06-04 08:51:23
Oliwia Ziółkowska GREEN LIGHT M
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 (regionalny)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
2. Bajan Zuzanna KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
S
brak
3. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
4. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
5. Blaszczak Dominika Brak
2007 (JM.)
Brak
6. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
7. Brodziak Weronika Stajnia Morzewiec
2010 (Mł.)
Brak
8. Bruzdowska Karolina Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2004 (J.)
brak
9. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
10. Budziszak Julia BPK kuj-pom
2005 (JM.)
BRAK
11. Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
2000 (MJ.)
O032825
12. Chojnacka Aleksandra MUKS Bielice
S
O019178
13. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (Mł.)
brak
14. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
15. Czyżnielewski Adam Jksr michelin
2003 (J.)
O053312
16. Dalbiak Oliwia KJ DILMAR
2006 (JM.)
brak
17. Frasz Amelia brak
2009 (Mł.)
brak
18. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
19. Gąsiorowska Weronika brak
1999 (MJ.)
brak
20. Gawlik Dominika KJ Agrofood SA Grabowiec
1999 (MJ.)
O021882
21. Głogowska Victoria kj stajnia jarużyn
2018 (Mł.)
brak
22. Głowska Anastazja -
2005 (JM.)
O057136
23. Grochowska Karolina Brak
2011 (Mł.)
Brak
24. Hadrysiak Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009842
25. Hoffmann Antonina Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2008 (JM.)
Brak
26. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
27. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
28. Józefowicz Marta Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
O012571
29. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
30. Kaproń Irmina Stajnia PiCCoBeLLo
S
Brak
31. Klimkiewicz Oliwia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2004 (J.)
O033535
32. Klunder Zofia Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
brak
33. Kołodzińska Iga KJ MŁYŃSKA STRUGA
2006 (JM.)
O054680
34. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
35. Kozar Olga KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
O037475
36. Kozłowska Dominika MUKS Bielice
1999 (MJ.)
brak
37. Kozłowska Wiktoria KJ Classic
2007 (JM.)
O055475
38. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
Brak
Brak
39. Kulpa Ania CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
brak
40. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
41. Kurkowska Weronika Brak
2002 (J.)
Brak
Brak
42. Laskowska Paulina Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2004 (J.)
0039114
43. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O041486
44. Łodygowska Michalina Stajnia Morzewiec
2019 (Mł.)
Brak
45. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
46. Majta Wiktoria Niezrzeszony
2005 (JM.)
Brak
47. Martyn Wiktoria Stajnia z Pasją Czyżkowo
2006 (JM.)
Brak
48. Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
S
O022133
49. Matelski Marcin Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
S
O003420
50. Mianowana Lena Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2008 (JM.)
brak
51. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
O041945
52. Morawska Zuzanna Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
Brak
53. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2003 (J.)
O042581
54. Olech Daria KJ Classic
2002 (J.)
O028874
55. Olędzka-Dalbiak Aneta KJ DILMAR
S
brak
56. Oliwia Żurek KJ Classic
2005 (JM.)
O057591
57. Olkuśnik Magdalena Stowarzyszenie Kujawsko-pomorski klub jeździecki
S
0009289
58. Olszewski Tomasz Kujawsko-pomorski klub jeździecki
S
Brak
59. Parokhina Tamara Gminny KJ Bogucin
2003 (J.)
O055005
60. Patalan Dominika bpk
S
O033904
61. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (JM.)
O048843
62. Piątek Katarzyna CKJ Bonanza
2006 (JM.)
Brak
63. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
64. Płoszaj Lena Stajnia Nowogród
2006 (JM.)
brak
65. Porazińska Zuzanna Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2003 (J.)
brak
66. Radgowska Natalia Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2003 (J.)
O039327
67. Radowski Jonasz KJ Michałówka
2001 (MJ.)
O040781
68. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (MJ.)
O021253
69. Rakowski Robert St. KJ Gronówka
S
O024458
70. Rink Oliwia Stajnia Toczko
1999 (MJ.)
brak
71. Romanowska Nadia Klub Jeździecki Młyńska Struga
2008 (JM.)
O056334
72. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (J.)
O044142
73. Rygielska Monika bpk
2005 (JM.)
brak
brak
74. Sadka Klaudia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O053591
75. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O031797
76. Skorniak Karolina A.T. Horses
2007 (JM.)
brak
77. Skorniak Lena A.T Horses
2011 (Mł.)
Brak
78. Słabowska Joanna KJ Equistars
2001 (MJ.)
O033157
79. Stachowiak Nina Brak
2008 (JM.)
Brak
80. Stasiak Adam Kj Cavalier
2003 (J.)
O047481
81. Stępień Agata Brak
2005 (JM.)
Brak
82. Streich Dominika Oxer Inowrocław
S
O021884
83. Strycharek Karolina Stajnia Toczko
1999 (MJ.)
Brak
84. Szczepańska Małgorzata SSOJ Jaszczółtowo
S
O045680
85. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
86. Szwed Wiktoria bpk
2006 (JM.)
brak
87. Taranowska Astrida CKJ Bonanza
S
O046677
88. Trojanowicz Agata A.T. Horses
2005 (JM.)
brak
89. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
S
O025981
90. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
91. Trojanowicz Zuzanna A.T. Horses
2005 (JM.)
brak
92. Trzcinska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
O055934
93. Tykarska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O054104
94. Urbanowicz Kaja niezrzeszona
2003 (J.)
brak
95. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (J.)
O039337
96. Weiss Kinga Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2001 (MJ.)
Brak
97. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (MJ.)
O031032
98. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
brak
99. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O031143
100. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
101. Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
S
O023178
102. Wróblewska Julia BP
S
brak
103. Wróblewska Oliwia KJ Dilmar Kobylarnia
2002 (J.)
O027714
104. Zakurzewska Zuzanna Brak
2006 (JM.)
Brak
105. Żalikowska Maja KJ Dilmar Kobylarnia
2009 (Mł.)
O054838
106. Zdzieblowska Jagoda bpk
2009 (Mł.)
brak
107. Zieliński Daniel kj stajnia jarużyn
S
brak
108. Ziółkowska Julia A.T. Horses
2009 (Mł.)
brak
109. Ziółkowska Oliwia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
S
O028385
110. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

98

AIKO DE CASSANDRA Kłusak Francuski LTU 2010 Wałach gniada/165 F: Kitko
M: Quessant
K027580
2.

63

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:148cm F: koleś
M: Aronia
brak 616013520020916
3.

64

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:148cm F: Koleś
M: Aronia
Brak 616 013 52 00209 16
4.

91

AMKA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/- F: Polonez
M: Aparycja
K029300 616007610012414
5.

9

ARKANSAS SP POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Arcygraf
M: Aza
brak -
6.

137

ATLANTA WLKP POL 1999 klacz siwa/161 F: Machandel
M: Arja
Brak POL007600021699
7.

36

ATTILA LANDAIS SELLE FRANCAIS FRA 2010 Wałach ciemnogniada/mk:157 F: Popstar Lozonais
M: Olympia Landaise
K023673 10361370q
8.

86

AVINELLA S SP POL 2009 Klacz kara/168 F: Leoville
M: Avinell / Grand de la Cour
K024016 616009520043109
9.

103

BATER DAY KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Durello Top /
M: Buterfly /
brak -
10.

27

BELLO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: For Leo
M: Bretonka
K023619 616009520038212
11.

123

BELMONDO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Concert
M: Birma
Brak 616009610204009
12.

120

BERGS 10-06 KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc:135 F: Kuc
M: Kuc
Brak 0000000
13.

130

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
14.

65

BLUEMOON GYPSY COB POL 2015 klacz siwa/kuc:140 F: Hilton
M: Bluebell
K029408 026035152325034
15.

107

BONA SP POL 2006 Klacz siwa/161 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
16.

6

BRUS KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:110 F: Bardi
M: Bajka
Brak POL013520153506
17.

114

BURSA S SP POL 2009 Klacz siwa/166 F: nn
M: nn
brak brak
18.

3

CALETTO DE REVEL OLDENBURG POL 2013 Wałach ciemnogniada/176 F: Julio
M: Paduas Blume
brak DE418180277013
19.

97

CAPRICCIO HOLSZTYŃSKA POL 2011 Wałach siwa/167 F: Carre
M: Chudna
K029301 100004000029568
20.

51

CERVANTES SP POL 2013 Wałach gniada F: Cordess / Clinton
M: Capriosa N / Cancooon
K024813
21.

72

CHALONO DMEERS Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach gniada/167 F: Chellsini Z
M: Urlando / Concorde
Brak Brak
22.

68

CHICHA MINT BRAK GER 2015 Klacz gniada/170 F: brak
M: brak
brak brak
23.

113

COLORADO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Newnobel / Newton
M: Cyrkówka / Efez
K016053 POL009640047306
24.

80

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/164 F: Concert / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
K021387 616009610286608
25.

41

CONAN I Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach siwa/170 F: Caliro
M: Casandra
K023083 616 009 53 02384 11
26.

32

CRIMSON SR Z Z BEL 2010 wałach siwa/162 F: Crearway
M: L-Cassina I
K025683 703648
27.

26

CZARODZIEJ WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/162 F: Okruch
M: Cezarea
brak 616007520114212
28.

139

D-DAY DE TIJI Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach gniada/172 F: Don't Touch Tiji Hero
M: Air Jordania Z / Air Jordan Z
K029412 056015Z55841316
29.

89

DEWALDO KUC POL 2010 Wałach bułana/kuc:130 F: Nord
M: Dratwa
brak
30.

147

DIAMENTINA KUC WALIJSKI POL 2010 klacz gniada/kuc:146 F: BRAK
M: BRAK
BRAK BRAK
31.

28

DIAMENTINO Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 ogier siwa/kuc:148 F: Falk
M: Diamentina Super
K029596 616 013 52 00201 15
32.

148

DIEGO SF POL 2013 wałach gniada/173 F: brak
M: brak
brak brak
33.

29

DILMAR SP POL 2003 ogier gniada/170 F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
34.

14

DINGO TYP KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:100 F: NN
M: NN
brak
35.

95

DON CICCIO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Alvaro / Ahorn Z
M: Dejavue / Namelus R
K027762 616009610187515
36.

45

DORINA WLKP POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Grafit
M: Doris
K026806 POL 007 52 00609 06
37.

127

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 616009520122212
38.

13

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P
M: Dalli
KO17093 POL013670148308
39.

62

DUKAT WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach skarogniada/173 F: Rumianek
M: Dynastia
brak POL 007 66 0765808
40.

133

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Era L. / Lintnas Boy R
K026187 616009530189013
41.

143

EKSPLOZJA ŚLĄSKA POL 2013 Klacz gniada/170 F: Bastion
M: Espanola
Brak 616008670003713
42.

35

EMBASSY RA HAN GER 2016 ogier kasztanowata/168 F: Escudo I han
M: Romina Rosse baw / Legal Legend xx
brak
43.

111

EMIRAT SP POL 2015 Wałach kara/175 F: Graf Steep / Graf Grannus
M: Ejka / Granilli S
K027267 616009610166515
44.

112

EXPERT KWPN NED 2009 wałach kara/170 F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
K014548 528003200912407
45.

53

FABREGAS S SP POL 2015 stallion grey/- F: Nevados S
M: Fabreggia S
- -
46.

126

FAVORINOS S SP POL 2015 Ogier kasztanowata/175 F: MJT Nevados S sp/ Calvados Z
M: Faworytka S sp/ Johnny Boy II SF
K026803 616009520036715
47.

55

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulosuse
K020803 528003201010624
48.

67

G HOL GER 2014 klacz siwa/161 F: Colman
M: V-Chicabo Blue
0000 0000
49.

75

GRACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada F: Stato King
M: Gwiazda
K022262
50.

90

GRANDASSO SP POL 2007 Wałach siwa/168 F: nn
M: nn
brak brak brak
51.

58

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Talent Charboniere
M: Gracenta
K023351 616009520098612
52.

21

GREEN LIGHT M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Mare bay/171 F: Cassilio
M: Generacja/Le Voltaire
None 6160096900576
53.

88

HARTEMOR R WLKP POL 2013 wałach siwa/172 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
K025383 616007610021413
54.

71

HEWELIA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
K025806 616009600275812
55.

25

HIDDE KUC NED 2012 Wałach siwa/kuc:128 F: -
M: -
brak brak
56.

79

HIGH FIVE BB Z ZANGERSHEIDE NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL
M: Zinidi BB
K029345 056015Z55776315
57.

87

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
K022660 616007610026312
58.

124

HIOYALINE KWPN NED 2012 klacz gniada/168 F: Eurocommerce Napels/ Carthago
M: Ioyaline / Waterman
K027704 985170002296554
59.

122

HIROCCO KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Zirocco Blue
M: Goodtimes
Brak 0
60.

5

HISZPAN SP POL 2003 Wałach gniada F: Diades
M: Hangara
brak POL009611244003
61.

92

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
62.

22

I-KATAR SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Turbud Izyda / Turbud Tempo
K025599 616999690167610
63.

146

INVORIO KWPN NED 2013 Wałach gniada/165 F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
K023388 528003201303775
64.

110

JAGODA MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz srokata/165 F: Labirynt
M: Jena
brak 616 006 66 05862 12
65.

116

JANUBA JARLA WLKP POL 2011 wałach kasztanowata/166 F: Burgund
M: Jaga
Brak 616007530277711
66.

24

KAPRIOLA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada F: POLL
M: KONTRA MAKKer
BRAK
67.

30

KARES Szlachetna Półkrew POL 2003 Wałach kara/170 F: Revel
M: Kamila
brak 616009520075003
68.

125

KATINKA KWPN POL 2015 klacz gniada/162 F: Rodeigoo VDL
M: Marleen
Brak 528003201509940
69.

60

KOBER WLKP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Widam / Guidam
M: Koblencja / Lascadell
K018945 616007610210710
70.

76

KORIANDER VAN DORPERHEIDE B POL 2010 Wałach siwa/167 F: Y
M: Y
Brak 576%
71.

117

KUBA KUC WALIJSKI POL 2013 wałach skarogniada/kuc:130 cm F: Hermes
M: Fanta
Brak 616098200125519
72.

66

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados
M: Lady Jump I
Brak 616009600245013
73.

10

LA COSTA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:136 F: LORDEK
M: LILA
brak 616013520098414
74.

57

LA PINK WIELKOPOLSKA POL 23.02.2006 Klacz kasztanowata/mk:156 F: Promyk
M: Roza
K029252 pol 007 52 01443 06
75.

48

LABRIA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/162 F: Lissaro / Colox Cup
M: Liviera / Landor
K026892 616007520004015
76.

33

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
77.

20

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Landrette Z / Lagrain
K021436 616009520022310
78.

82

LANDKROS Litewski Koń Gorąco Krwisty POL 2008 Wałach gniada/168 F: Landgold
M: Hale
K027486 005170062908
79.

40

LARETTA B SP POL 2015 klacz gniada/163 F: MJT Nevados ex. Nevados S
M: Larika S
brak 616009520035315
80.

47

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
81.

42

LILIOM J KISS HUN POL 2015 Klacz siwa/173 F: Quito de baussy
M: Lenke
Hun K MF 152450120 Hun K mf 152450120
82.

83

LIZA KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
K026508 616999520131812
83.

49

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Tupet
M: Lady Peggy
brak 616013670068215
84.

52

LUGANO NIEM.SPORT. GER 2012 gelding chestnut/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
85.

134

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
K026849 61600961019314
86.

70

MARIHUANA SP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Grand Amour / Grannus
M: Markiza / Rubin
K021444 POL009520120206
87.

59

MARKUS SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/167 F: Almanzor L / Acord II
M: Miriam / Revel
K027309 616009600117714
88.

38

MATADOR TS POL 2014 Wałach gniada/168 F: Dantes / Diarado
M: Mihina / Haipus
K028823 704101
89.

118

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:139 F: DASTI MAN
M: MONA
- 616 013 64 00429 15
90.

61

MISTER CANTERO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Cantero
M: Mirian
brak POL 007 61 01279 07
91.

119

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Nice boy
M: Molinezja
K015555 616 009 54 01638 09
92.

145

MOONLIGHT FAREZZO SP POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Farezzo B /
M: Mara /
brak 616009610097816
93.

94

NANA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata F: brak
M: brak
brak
94.

73

NESTOR KONIK POLSKI POL 2012 wałach myszata/kuc:136 F: -
M: -
Brak -
95.

132

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
K027259 56002W00305200
96.

131

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
K026852 056002w00306243
97.

128

PASJONATA ARNI KUC WALIJSKI POL 2012 wałach gniada/kuc:138 F: Rondo's Matador
M: Anja
K026123 616013610075212
98.

54

PEPE HANOWERSKA GER 2014 Wałach gniada/181 F: Pius Paccelli / Prestige Pilot
M: Quinta / Quasi Roi
K029298 brak
99.

115

PESTKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
100.

39

PICO MAŁOPOLSKI POL 2006 wałach gniada/162 F: Pikador
M: Iskra
Brak Pol999520119906
101.

84

PINKI TYP KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
LKRWZJ2668/19 616999610252011
102.

144

POPEYE OPTIMUS BWP POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Ut Majeur de Brecey
M: Letoile du Chateau
Brak 056-002-W00311817
103.

102

PORTO KUC POL 2016 wałach srokata/kuc:118 F: NN
M: NN
Brak 616999610180415
104.

140

PREDATOR WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Piwonia /
K021289 61600764012208
105.

23

PROBUS Czysta Krew Arabska POL 2012 wałach gniada/kuc:146 F: Oset
M: Patrycja
brak 2642013
106.

8

PUMA WIELKOPOLSKA POL 2015 Klacz skarogniada/mk:158 F: Harper
M: Pamela
Brak 616007610103215
107.

43

QUADRO Z HOL. GER 2011 Gelding bay/171 F: Quadros
M: Zakata
K028947 421000069611
108.

78

QUIDAMS NOBLESSE WESTFALSKA POL 01.05.2004 Klacz kasztanowata/169 F: Quidams Rubin
M: brak
103IM53
109.

129

QUILANO V/H MAARLO BWP BEL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Quint vh Maarlo
M: Chi-Mara Z / Chellano Z
brak 056002W00316712
110.

37

QUINTESS CHIN WESTFALSKA DEU 2014 Wałach gniada F: Chin Quin
M: Quintesse
Brak
111.

141

QUOSEGO Koń Holsztyński POL 2006 wałach gniada/169 F: Quinar
M: L-Rovinia
Brak DE421000415206
112.

93

RE-VOLTA SP POL 2013 klacz skarogniada/164 F: Bajerant
M: Rawena
Brak 616009640035313
113.

44

REWENA WLKP POL 2016 klacz kasztanowata/173 F: Talent Charboniere
M: Ruleta/Pikador
brak 616 007 52 00782 16
114.

104

RUM Deutsche Reit Pony POL 2013 Wałach gniada/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
115.

100

RUSAŁKA NN POL Nn klacz inna/kuc:Nn F: Nn
M: Nn
Nn Nn
116.

34

SAMURAJ TYP SZLACHETNY POL 2014 Wałach gniada/mk:152 F: NN
M: NN
brak A0009022SS
117.

50

SAMURAJ MAŁY KOŃ POL 2014 Wałach gniada/mk: F: NN
M: NN
brak
118.

46

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
K020599 616009520039012
119.

106

SEXMISJA SP POL 2005 klacz siwa/167 F: Corde
M: Sexicola
Brak 009590093105
120.

136

SHADE OF GOLD NVE Z ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach gniada/165 F: SOLID GOLD Z
M: INDIANA Z / INSHALLAH DE MUZE
brak 056015Z55523216
121.

69

SOFKA SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Ormuz /
M: Sofia /
K023281 616009610105513
122.

138

SOLARIS SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Labrador
M: Sesil
brak 616009530208115
123.

108

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
K023015 616007610188513
124.

56

SONATA II N Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/167 F: Landor
M: Sanmarina
K023762 616009520020010
125.

81

SPARTAKUS HAN POL 2006 Ogier kara F: Stakkato / Spartan
M: Cher / Contendro I
K013485 DE431311302807
126.

74

STORM DRP POL 2010 wałach izabelowata/kuc:120 F: Nn
M: Nn
Brak -
127.

85

STRIT SP POL 2014 Wałach siwa/170 F: Rumianek /
M: Strzała / Pawlin
K025804 616009590111614
128.

99

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
K020716 DE441411623310
129.

109

TAJFUN WLKP POL 2005 Wałach kara/170 F: Asyż / Hamlet Go
M: Tunika / Polonus
K020834 POL007520050705
130.

105

TAMIZA SP POL 2010 Klacz siwa/165 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
131.

135

THARON SELLA ITALIANO POL 2016 wałach kara/168 F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: ODIARA / QUIDAM DE REVEL
Brak 153547
132.

121

TIN LADEN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/149 F: O
M: O
Brak 0
133.

101

WALTER . POL . wałach gniada/. F: .
M: .
brak 616009610083516
134.

142

WEKTOR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Kerson
M: Weneda
K027597 616007610195410
135.

77

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
K024077 616009640096609
136.

96

ZAWRAT SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z /
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
K022604 616009510252813
Rider Club
Competition
Prize
Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
450
120
SUM:
570.00
Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
200
SUM:
200.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
250
300
SUM:
550.00
Kołodzińska Iga KJ MŁYŃSKA STRUGA
80
SUM:
80.00
Matelski Marcin Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
100
350
30
SUM:
480.00
Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
150
SUM:
150.00
Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
2020-06-28
39
2020-06-28
32
2020-06-28
13
2020-06-28
11
Bajan Zuzanna
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
THARON (135)
2020-06-28
17
2020-06-28
21
2020-06-28
45
2020-06-28
2
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
LACRIMA (33)
2020-06-28
6
2020-06-28
20
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2020-06-28
9
2020-06-28
18
DRAHMA (127)
2020-06-28
18
2020-06-28
2
Blaszczak Dominika
Brak
NANA (94)
2020-06-28
2020-06-28
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
LA PINK (57)
2020-06-28
18
2020-06-28
Brodziak Weronika
Stajnia Morzewiec
STORM (74)
2020-06-28
14
2020-06-28
1
Bruzdowska Karolina
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2020-06-28
2020-06-28
12
2020-06-28
20
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-06-28
1
2020-06-28
7
Budziszak Julia
BPK kuj-pom
2020-06-28
2020-06-28
Buzała Maria
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-06-28
8
2020-06-28
Chojnacka Aleksandra
MUKS Bielice
2020-06-28
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
2020-06-28
1
2020-06-28
4
DINGO (14)
2020-06-28
1
2020-06-28
1
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2020-06-28
8
2020-06-28
5
Czyżnielewski Adam
Jksr michelin
MOLO (119)
2020-06-28
19
2020-06-28
32
Dalbiak Oliwia
KJ DILMAR
2020-06-28
18
2020-06-28
27
Frasz Amelia
brak
PESTKA (115)
2020-06-28
2020-06-28
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EMIRAT (111)
2020-06-28
22
2020-06-28
EXPERT (112)
2020-06-28
10
2020-06-28
16
Gąsiorowska Weronika
brak
DIEGO (148)
2020-06-28
24
2020-06-28
4
Gawlik Dominika
KJ Agrofood SA Grabowiec
2020-06-28
31
2020-06-28
Głogowska Victoria
kj stajnia jarużyn
2020-06-28
38
2020-06-28
2020-06-28
Głowska Anastazja
-
AMKA (91)
2020-06-28
2020-06-28
Grochowska Karolina
Brak
RUSAŁKA (100)
2020-06-28
13
2020-06-28
10
Hadrysiak Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LABRIA (48)
2020-06-28
28
2020-06-28
Hoffmann Antonina
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2020-06-28
23
2020-06-28
8
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2020-06-28
1
450
2020-06-28
1
120
2020-06-28
13
2020-06-28
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
ECON Z (133)
2020-06-28
2
200
2020-06-28
7
MALAWAL (134)
2020-06-28
5
2020-06-28
12
Józefowicz Marta
Klub Jeździecki Młyńska Struga
2020-06-28
28
2020-06-28
25
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2020-06-28
7
2020-06-28
3
250
2020-06-28
1
300
2020-06-28
8
Kaproń Irmina
Stajnia PiCCoBeLLo
PICO (39)
2020-06-28
1
2020-06-28
22
Klimkiewicz Oliwia
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2020-06-28
36
2020-06-28
9
Klunder Zofia
Bez Przynależności Klubowej
DEWALDO (89)
2020-06-28
30
2020-06-28
23
Kołodzińska Iga
KJ MŁYŃSKA STRUGA
2020-06-28
3
80
2020-06-28
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
SOFKA (69)
2020-06-28
26
2020-06-28
28
2020-06-28
13
2020-06-28
15
Kozar Olga
KJ Stajnia Jarużyn
DORINA (45)
2020-06-28
1
2020-06-28
Kozłowska Dominika
MUKS Bielice
REWENA (44)
2020-06-28
42
2020-06-28
Kozłowska Wiktoria
KJ Classic
LIZA (83)
2020-06-28
1
2020-06-28
5
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (118)
2020-06-28
1
2020-06-28
Kulpa Ania
CKJ Bonanza
BRUS (6)
2020-06-28
1
2020-06-28
1
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
2020-06-28
34
2020-06-28
24
DILMAR (29)
2020-06-28
2020-06-28
Kurkowska Weronika
Brak
2020-06-28
2020-06-28
1
Laskowska Paulina
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2020-06-28
4
2020-06-28
9
Lipińska Aniela
KJ Młyńska Struga
2020-06-28
16
2020-06-28
14
Łodygowska Michalina
Stajnia Morzewiec
NESTOR (73)
2020-06-28
2020-06-28
1
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
WALTER (101)
2020-06-28
1
2020-06-28
2020-06-28
37
Majta Wiktoria
Niezrzeszony
JAGODA (110)
2020-06-28
25
2020-06-28
34
Martyn Wiktoria
Stajnia z Pasją Czyżkowo
2020-06-28
2020-06-28
Maślana Alicja
St. KJ Leśna Podkowa
HIOYALINE (124)
2020-06-28
23
2020-06-28
19
PREDATOR (140)
2020-06-28
20
2020-06-28
2020-06-28
14
Matelski Marcin
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2020-06-28
3
100
2020-06-28
2
350
LUGANO (52)
2020-06-28
3
2020-06-28
1
30
2020-06-28
7
2020-06-28
14
Mianowana Lena
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
TIN LADEN (121)
2020-06-28
1
2020-06-28
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2020-06-28
1
2020-06-28
5
Morawska Zuzanna
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
HIROCCO (122)
2020-06-28
2020-06-28
Oczki Roksana
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2020-06-28
2020-06-28
2020-06-28
1
Olech Daria
KJ Classic
2020-06-28
20
2020-06-28
23
2020-06-28
8
2020-06-28
14
Olędzka-Dalbiak Aneta
KJ DILMAR
2020-06-28
2020-06-28
11
Oliwia Żurek
KJ Classic
PINKI (84)
2020-06-28
1
2020-06-28
3
Olkuśnik Magdalena
Stowarzyszenie Kujawsko-pomorski klub jeździecki
ALFA (63)
2020-06-28
1
Olszewski Tomasz
Kujawsko-pomorski klub jeździecki
SOLARIS (138)
2020-06-28
2020-06-28
Parokhina Tamara
Gminny KJ Bogucin
MATADOR (38)
2020-06-28
2020-06-28
Patalan Dominika
bpk
2020-06-28
29
2020-06-28
10
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
TAJFUN (109)
2020-06-28
1
2020-06-28
Piątek Katarzyna
CKJ Bonanza
2020-06-28
1
2020-06-28
6
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
2020-06-28
16
2020-06-28
30
2020-06-28
40
2020-06-28
29
INVORIO (146)
2020-06-28
2020-06-28
Płoszaj Lena
Stajnia Nowogród
PROBUS (23)
2020-06-28
2020-06-28
27
Porazińska Zuzanna
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
DUKAT (62)
2020-06-28
2020-06-28
Radgowska Natalia
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
WEKTOR (142)
2020-06-28
Radowski Jonasz
KJ Michałówka
2020-06-28
Rakowska Luiza
St. KJ Gronówka
2020-06-28
5
2020-06-28
12
Rakowski Robert
St. KJ Gronówka
2020-06-28
10
2020-06-28
15
Rink Oliwia
Stajnia Toczko
2020-06-28
1
2020-06-28
1
Romanowska Nadia
Klub Jeździecki Młyńska Struga
2020-06-28
28
2020-06-28
6
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
MARKUS (59)
2020-06-28
1
150
2020-06-28
26
Rygielska Monika
bpk
HIDDE (25)
2020-06-28
2020-06-28
Sadka Klaudia
Bez Przynależności Klubowej
2020-06-28
2020-06-28
Sarnowska Julia
LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
KOBER (60)
2020-06-28
30
2020-06-28
11
Skorniak Karolina
A.T. Horses
BATER DAY (103)
2020-06-28
1
2020-06-28
32
Skorniak Lena
A.T Horses
PORTO (102)
2020-06-28
10
2020-06-28
1
Słabowska Joanna
KJ Equistars
SOLO (108)
2020-06-28
15
2020-06-28
4
Stachowiak Nina
Brak
KUBA (117)
2020-06-28
Stasiak Adam
Kj Cavalier
COLORADO (113)
2020-06-28
11
Stępień Agata
Brak
BURSA S (114)
2020-06-28
2020-06-28
1
Streich Dominika
Oxer Inowrocław
GRACJA (75)
2020-06-28
24
2020-06-28
22
Strycharek Karolina
Stajnia Toczko
KATINKA (125)
2020-06-28
1
2020-06-28
41
Szczepańska Małgorzata
SSOJ Jaszczółtowo
BELMONDO (123)
2020-06-28
29
2020-06-28
31
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2020-06-28
13
2020-06-28
21
Szwed Wiktoria
bpk
SAMURAJ (34)
2020-06-28
1
2020-06-28
1
Taranowska Astrida
CKJ Bonanza
BELLO M (27)
2020-06-28
19
2020-06-28
6
Trojanowicz Agata
A.T. Horses
TAMIZA (105)
2020-06-28
1
2020-06-28
10
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
ZAWRAT (96)
2020-06-28
9
2020-06-28
4
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
2020-06-28
17
2020-06-28
25
Trojanowicz Zuzanna
A.T. Horses
RUM (104)
2020-06-28
1
2020-06-28
7
Trzcinska Zofia
Bez Przynależności Klubowej
CONAN I (41)
2020-06-28
3
2020-06-28
21
Tykarska Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2020-06-28
23
2020-06-28
2
Urbanowicz Kaja
niezrzeszona
KARES (30)
2020-06-28
2020-06-28
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
HEWELIA (71)
2020-06-28
2
100
2020-06-28
19
2020-06-28
31
2020-06-28
1
Weiss Kinga
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
EKSPLOZJA (143)
2020-06-28
35
2020-06-28
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2020-06-28
30
2020-06-28
44
2020-06-28
Wierzbowska Oliwia
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
G (67)
2020-06-28
1
2020-06-28
28
2020-06-28
12
2020-06-28
Wiese Julia
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2020-06-28
26
2020-06-28
33
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
2020-06-28
31
2020-06-28
17
Wolny Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-06-28
17
2020-06-28
6
WEZYR (77)
2020-06-28
27
2020-06-28
Wróblewska Julia
BP
ATLANTA (137)
2020-06-28
2020-06-28
Wróblewska Oliwia
KJ Dilmar Kobylarnia
STRIT (85)
2020-06-28
16
2020-06-28
Zakurzewska Zuzanna
Brak
QUOSEGO (141)
2020-06-28
1
2020-06-28
43
Żalikowska Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
ALFA (64)
2020-06-28
1
Zdzieblowska Jagoda
bpk
BONA (107)
2020-06-28
2020-06-28
Zieliński Daniel
kj stajnia jarużyn
2020-06-28
2020-06-28
Ziółkowska Julia
A.T. Horses
SEXMISJA (106)
2020-06-28
1
2020-06-28
33
Ziółkowska Oliwia
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2020-06-28
10
2020-06-28
2020-06-28
15
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
PEPE (54)
2020-06-28
27
2020-06-28
23
2020-06-28
2020-06-28

Number of Riders: 110

Number of Horses: 136

The sum of prizes: 2 130.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl