Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
78 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 10:52:28
2020-02-07 23:05:05
Klaudiusz Jach MONTANA P
  • 1x 6R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 7R/N/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
77 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 10:52:23
2020-02-07 23:03:58
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x 7R/N/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 8R/C/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
76 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 10:52:19
2020-02-07 23:01:37
Maria Przesławska JENEFER W
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 10:52:15
2020-02-07 23:00:56
Luiza Górska PRINCESS MATHILDA
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 3T/KUCE/handicapowy (50-60 cm, 70-80 cm) - towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 10:51:56
2020-02-07 19:28:13
Wiktoria Gromowska ARES
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
73 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 10:51:50
2020-02-07 19:24:16
Wiktoria Kozłowska LIZA
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3T/KUCE/handicapowy (50-60 cm, 70-80 cm) - towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 10:51:27
2020-02-07 19:23:35
Żurek Oliwia PINKI
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3A_T/KUCE/handicapowy ( 50-60 cm) - towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 10:51:22
2020-02-07 19:22:44
Natalia Redzimska NAPAR
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3A_T/KUCE/handicapowy ( 50-60 cm) - towarzyski
70 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 10:51:18
2020-02-07 18:55:22
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 6R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 7R/N/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
69 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 10:51:13
2020-02-07 18:54:42
Oliwia Jach ECON Z
  • 1x 6R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 7R/N/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
68 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 10:51:09
2020-02-07 18:31:52
Tomasz Olszewski FRANKONIA S
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 10:51:02
2020-02-07 18:31:17
Tomasz Olszewski DIEGO
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 17:55:48
2020-02-07 17:23:27
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 6R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 7R/N/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
65 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 17:55:44
2020-02-07 17:22:34
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 6R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 7R/N/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
64 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 17:55:40
2020-02-07 17:21:42
Aneta Gierszewska BERGS 10-21
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3A_T/KUCE/handicapowy ( 50-60 cm) - towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 17:55:36
2020-02-07 17:21:17
Aneta Gierszewska N'LUSI
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3A_T/KUCE/handicapowy ( 50-60 cm) - towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 17:55:32
2020-02-07 17:19:32
Kamila Gierszewska CARMEN
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 16:42:45
2020-02-07 11:40:22
Victoria Głogowska LIRA
  • 2x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 16:42:39
2020-02-07 10:30:38
Maria Buzała QUADRO Z
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
59 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 09:05:50
2020-02-06 20:38:09
Kinga Weiss EKSPLOZJA
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 09:05:46
2020-02-06 20:37:45
Natalia Radgowska WEKTOR
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
57 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 20:28:32
2020-02-06 20:26:25
Hanna Zywert PARYS
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 20:28:22
2020-02-06 20:25:48
Hanna Zywert DIAMENTINO
  • 1x 3T/KUCE/handicapowy (50-60 cm, 70-80 cm) - towarzyski
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 17:35:14
2020-02-06 17:33:54
Astrida Taranowska BELLO M
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 17:35:09
2020-02-06 17:33:14
Katarzyna Piątek CZARODZIEJ
  • 1x 1T/DK/(wys. 30 cm) - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 17:35:05
2020-02-06 17:32:23
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 6R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 7R/N/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
52 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 17:34:51
2020-02-06 17:31:44
Lena Grygiel ERA L.
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 17:34:41
2020-02-06 17:30:52
Amelia Winiecka DAFI
  • 1x 1T/DK/(wys. 30 cm) - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3T/KUCE/handicapowy (50-60 cm, 70-80 cm) - towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 17:34:32
2020-02-06 17:29:44
Amelia Winiecka BAJADERKA
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 17:34:03
2020-02-06 17:29:03
Maja Miecielska BAJADERKA
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3T/KUCE/handicapowy (50-60 cm, 70-80 cm) - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 16:42:34
2020-02-06 17:20:31
Matylda Jakubowska RAUL
  • 2x 3A_T/KUCE/handicapowy ( 50-60 cm) - towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 07:05:42
2020-02-05 22:43:08
Izabela Bąk PRINCESA K
  • 2x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 07:05:37
2020-02-05 22:39:39
Izabela Bąk LACRIMA
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 19:25:15
2020-02-05 19:24:49
Zofia Ćwik RADOŚĆ Z
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
44 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 19:25:10
2020-02-05 19:24:24
Zuzanna Krygier STAYERHOF'S RUFINA
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3T/KUCE/handicapowy (50-60 cm, 70-80 cm) - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 19:25:05
2020-02-05 19:23:49
Agata Kołaczyk NUMBER ONE
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 19:24:59
2020-02-05 19:22:42
Weronika Knajdek KRETA
  • 2x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 19:24:54
2020-02-05 19:22:16
Jan Grzybowski LAKY
  • 1x 1T/DK/(wys. 30 cm) - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 19:24:47
2020-02-05 13:10:22
Magdalena Lisik PARYS
  • 2x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 16:42:28
2020-02-05 11:11:22
Anastazja Lewandowska RAMBO
  • 2x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 16:42:24
2020-02-05 11:09:15
Julia Malinowska RAJZER
  • 2x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 16:42:19
2020-02-05 11:02:09
Anna Walkiewicz DAMA
  • 2x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 16:42:05
2020-02-04 20:31:18
Martyna Jaroszyńska DUMNA
  • 2x 1T/DK/(wys. 30 cm) - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 09:40:36
2020-02-04 20:30:37
Wiktoria Kłosowska TANGO
  • 2x 3A_T/KUCE/handicapowy ( 50-60 cm) - towarzyski
  • 1x 3T/KUCE/handicapowy (50-60 cm, 70-80 cm) - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 09:40:32
2020-02-04 20:25:46
Julia Putz ODYSEJA
  • 2x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 09:40:28
2020-02-04 15:16:26
Zofia Klunder DEWALDO
  • 2x 1T/DK/(wys. 30 cm) - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 09:40:22
2020-02-04 15:14:36
Antonia Chylińska DRUHNA EWITA
  • 1x 1T/DK/(wys. 30 cm) - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3A_T/KUCE/handicapowy ( 50-60 cm) - towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 09:40:18
2020-02-04 15:05:44
Weronika Brodzińska DINGO
  • 2x 1T/DK/(wys. 30 cm) - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 09:40:14
2020-02-04 15:01:21
Klaudia Bondos MOKRA
  • 2x 1T/DK/(wys. 30 cm) - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 10:43:57
2020-02-04 10:42:59
Zofia Teper EMIR
  • 1x 6R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 7R/N/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 10:43:52
2020-02-04 10:42:32
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 08:16:23
2020-02-03 21:35:08
Julia Brzycka BONA
  • 2x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 20:41:55
2020-02-01 15:14:39
Lena Płoszaj PROBUS
  • 2x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 14:14:45
2020-02-01 14:12:57
Zuzanna Porazińska DUKAT
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 11:47:33
2020-02-01 10:48:37
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
23 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 11:47:28
2020-01-31 22:46:34
Barbara Cieszyńska LAWENDA
  • 2x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 21:55:31
2020-01-31 09:17:13
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 6R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 7R/N/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
21 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 21:55:24
2020-01-30 23:19:43
Oliwia Korach GRANDASSO
  • 2x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 23:04:54
2020-01-30 22:40:25
Monika Rygielska HIDDE
  • 2x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 23:04:49
2020-01-30 14:23:06
Laura Mazurek DIAMENT
  • 2x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 23:04:45
2020-01-30 13:59:56
Wiktoria Jaskólska DIAMENT
  • 1x 1T/DK/(wys. 30 cm) - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 23:04:36
2020-01-30 13:55:45
Wiktoria Jaskólska BIRGID
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 23:04:30
2020-01-30 13:50:11
Patrycja Hermann BIRGID
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 13:21:20
2020-01-29 12:19:31
Oliwia Pasiut CALA MILLOR
  • 1x 6R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 7R/N/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
14 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 19:33:03
2020-01-28 19:31:13
Tamara Parokhina MATADOR
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 19:32:59
2020-01-28 17:56:23
Julia Brand NOSAL
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 19:32:54
2020-01-28 17:45:51
Natalia Łoboda MOLLY
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:30:14
2020-01-26 22:03:18
Łucja Powierska KARST
  • 2x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
10 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:30:10
2020-01-26 20:42:34
Dominika Błaszczak CALMA
  • 2x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 16:56:24
2020-01-26 16:55:22
Viktoria Drewka CEZAR
  • 1x 6R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 7R/N/zwykły art. 238.2.1 - regionalny
8 ENTRY ACCEPTED 2020-01-25 12:51:19
2020-01-25 08:25:30
Anna Janka TISJAN
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
7 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:27:18
2020-01-23 14:18:16
Julia Skrzypacz WOODOO DOLL STACY D
  • 2x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
6 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:27:10
2020-01-23 12:56:58
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
5 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:26:57
2020-01-23 12:33:52
Dominika Pikul ZOLTAN
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:26:54
2020-01-23 08:54:22
Natalia Antczak PRYMUS
  • 1x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
3 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:26:49
2020-01-23 08:26:19
Oliwia Dura TOFFI
  • 1x 2T/Mini LL/ dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:26:44
2020-01-22 12:45:39
Paulina Laskowska LANDKROS
  • 1x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 5R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
1 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 14:26:38
2020-01-21 18:58:05
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x 3T/KUCE/handicapowy (50-60 cm, 70-80 cm) - towarzyski
  • 2x 4T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
S
O027706
2. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
3. Błaszczak Dominika Brak
2007 (JM.)
Brak
4. Bondos Klaudia Brak
2007 (JM.)
brak
5. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
6. Brodzińska Weronika brak
2010 (Mł.)
brak
7. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
8. Brzycka Julia BPK kuj-pom
2005 (JM.)
brak
9. Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
2000 (MJ.)
O032825
10. Chylińska Antonia brak
2009 (Mł.)
brak
11. Cieszyńska Barbara bpk
S
brak
12. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
13. Drewka Viktoria Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
2004 (J.)
O035154
14. Dura Oliwia Brak
2005 (JM.)
Brak
15. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
16. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O022807
17. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
18. Gierszewska Kamila KJ Jarużyn
2006 (JM.)
O053471
19. Głogowska Victoria kj stajnia jarużyn
2018 (Mł.)
brak
20. Górska Luiza BPK kuj-pom
2008 (JM.)
Brak
21. Gromowska Wiktoria Klub Jeździecki Classic
2001 (MJ.)
0039663
22. Grygiel Lena Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2004 (J.)
brak
23. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
O040856
24. Hermann Patrycja Gospodarstwo-Agroturystyczne Stajnia Dąb
2005 (JM.)
Brak
25. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
26. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
27. Jakubowska Matylda Kj Dilmar
2008 (JM.)
Brak
28. Janka Anna Kuj-Pom KJ
S
O021076
29. Jaroszyńska Martyna KJ DILMAR
2006 (JM.)
Brak
30. Jaskólska Wiktoria Gospodarstwo-Agroturystyczne Stajnia Dąb
2007 (JM.)
Brak
31. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
32. Klunder Zofia brak
2006 (JM.)
brak
33. Kłosowska Wiktoria KJ Dilmar
2006 (JM.)
Brak
34. Knajdek Weronika Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
0035242
35. Kołaczyk Agata Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2002 (J.)
O037464
36. Korach Oliwia BPK kuj-pom
2005 (JM.)
Brak
Brsk
37. Kozłowska Wiktoria KJ Classic
2007 (JM.)
O055475
38. Krygier Zuzanna Pałucki klub jeździecki
2008 (JM.)
brak
39. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
40. Laskowska Paulina Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2004 (J.)
0039114
41. Lewandowska Anastazja KJ DILMAR
2006 (JM.)
Brak
42. Lisik Magdalena bpk
S
O013007
43. Łoboda Natalia Stajnia Jarużyn
2001 (MJ.)
Brak
44. Malinowska Julia Kj Dilmar
2006 (JM.)
Brak
45. Mazurek Laura Gospodarstwo agroturystyczne stajnia dąb
2007 (JM.)
brak
46. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
O041945
47. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
48. Parokhina Tamara Gminny Klub Jeździecki Bogucin
2003 (J.)
O055005
49. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
O039660
50. Piątek Katarzyna CKJ Bonanza
2006 (JM.)
Brak
51. Płoszaj Lena Stajnia Nowogród
2006 (JM.)
brak
52. Porazińska Zuzanna Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2003 (J.)
brak
53. Powierska Łucja Bpk
2002 (J.)
Brak
54. Przesławska Maria KJ EQUISTARS
2001 (MJ.)
O045537
55. Putz Julia KJ Dilmar
2004 (J.)
Brak
56. Radgowska Natalia Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2003 (J.)
O039327
57. Redzimska Natalia bpk
2005 (JM.)
brak
58. Rygielska Monika bpk
2005 (JM.)
brak
brak
59. Skrzypacz Julia Kujawsko-Pomorski Związek Jeździecki
1999 (MJ.)
O025522
60. Taranowska Astrida CKJ Bonanza
S
brak
61. Teper Zofia Klub Jeżdziecki Michelin
2005 (JM.)
brak
62. Urbanowicz Kaja niezrzeszona
2003 (J.)
brak
63. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (J.)
O039337
64. Walkiewicz Anna KJ DILMAR
2006 (JM.)
Brak
65. Weiss Kinga Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2001 (MJ.)
Brak
66. Winiecka Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
brak
67. Żurek Oliwia KJ Classic
2005 (JM.)
O057591
68. Zywert Hanna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O028379
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

72

ARES WLKP POL 2010 Wałach F: Adiutant
M: Astra
K020331
2.

54

BAJADERKA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:138 F: Monarcha
M: Boretka
K025751 616013640053211
3.

59

BELLO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: For Leo
M: Bretonka
K023619 616009520038212
4.

69

BERGS 10-21 KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
K027298 brak
5.

27

BIRGID FIORDING NED 2005 Klacz izabelowata/kuc:145 F: Tunar
M: Klarien
Brak 528210000679883
6.

37

BONA SP POL 2006 Klacz siwa/161 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
7.

66

BRZYTWA SP POL 2007 Klacz kara/161 F: nn
M: nn
brak -
8.

25

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
K012665 DE421000018307
9.

20

CALMA TINKER POL 2013 Klacz srokata/mk:146 F: Bahar Tiger
M: Citina
Brak 616013530202213
10.

38

CALYPSO Polski Końszlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz ciemnogniada/162 F: Caretino K
M: Caliope
brak 616009610134912
11.

67

CARMEN /// POL 2001 Klacz siwa//// F: ///
M: ///
/// ///
12.

19

CEZAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach gniada/165 F: Aplauz
M: Cytryna
K019445 POL 009520093501
13.

32

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
14.

58

CZARODZIEJ WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/162 F: Okruch
M: Cezarea
brak 616007520114212
15.

55

DAFI KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:125 F: NN
M: Miriam
brak -
16.

4

DAMA SP POL 2005 Klacz srokata/150 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
17.

43

DEWALDO KUC POL 2010 Wałach bułana/kuc:140 F: Nord
M: Dratwa
brak 616013520041710
18.

28

DIAMENT TYP PRYMITYWNY POL 2012 Wałach inna/kuc:135 F: NN
M: NN
Brak 616999530270512
19.

29

DIAMENT TYP PRYMITYWNY POL 2012 Wałach inna/mk:135 F: Nn
M: Nn
Brak 616999530270512
20.

60

DIAMENTINO Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 Ogier siwa/kuc:145 F: Falk
M: Diamentina Super
- -
21.

73

DIEGO SF FRA 2013 Wałach gniada/173 F: ///
M: ///
brak 123456789
22.

57

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
23.

41

DINGO KUC POL 2007 Wałach tarantowata/kuc:100 F: NN
M: NN
brak 616999610329907
24.

42

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P
M: Dalli
brak POL013670148308
25.

35

DUKAT WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach skarogniada/173 F: Rumianek
M: Dynastia
brak POL 007 66 0765808
26.

3

DUMNA NN POL 2005 Klacz inna/mk:150 F: NN
M: Nn
Brak Xxx
27.

75

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Era L. / Lintnas Boy R
K026187 616009530189013
28.

63

EKSPLOZJA ŚLĄSKA POL 2013 Klacz gniada/170 F: Bastion
M: Espanola
Brak 616008670003713
29.

39

EMIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: D'CIN CIN PG
M: ERIS
BRAK 616009520111910
30.

56

ERA L. SP POL 2008 Klacz gniada/172 F: Lintasboy R
M: Eroica
brak -
31.

15

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
K020023 616009610032310
32.

74

FRANKONIA S SP POL 2014 Klacz kara/kuc:168 F: Black Jack
M: Fonika
brak 616123567898006
33.

31

GRANDASSO SP POL 2007 Wałach siwa/168 F: nn
M: nn
brak brak brak
34.

34

HEWELIA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
K025806 616009600275812
35.

30

HIDDE KUC NED 2012 Wałach siwa/kuc:128 F: -
M: -
brak brak
36.

81

JENEFER W SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Harper / Cabrol
M: Judysa / Valiant Heart
K010103 616009682000503
37.

17

KARES Szlachetna Półkrew POL 2003 Wałach kara/170 F: Revel
M: Kamila
brak 616009520075003
38.

21

KARST Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach gniada F: Sapiecha
M: Klio
Brak
39.

10

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
K024201 616999520164810
40.

48

KRETA SP POL 2000 Klacz kara/mk:158 F: GAIDAR/GARDEZ
M: KORSYKA/KRATER
BRAK BRAK
41.

52

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
42.

47

LAKY KUC POL 2016 Wałach srokata/139 F: Rondo’s Black Boy
M: Lalka
Brak Brak
43.

11

LANDKROS Litewski Koń Gorąco Krwisty POL 2008 Wałach gniada/168 F: Landgold
M: Hale
K027486 005170062908
44.

70

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
45.

33

LAWENDA TS POL 2004 Klacz gniada/mk:155 F: nn / nn
M: nn / nn
brak POL999520106304
46.

65

LIRA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada F: POLL
M: LAWINA
BRAK
47.

79

LIZA TYP KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
K026508 616999520131812
48.

76

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
K026849 61600961019314
49.

84

MARCUS BRAK POL 0000 Wałach kasztanowata F: -
M: -
brak
50.

24

MATADOR - POL 2014 Wałach gniada/168 F: Dantes 2009
M: Mihina
K028823
51.

40

MOKRA KUC POL 2014 Klacz kasztanowata/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616999610206914
52.

22

MOLLY KUC POL 2012 Klacz bułana/kuc: F: Manfred
M: Karina
Brak
53.

83

MONTANA P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
K024032 616009610047812
54.

68

N'LUSI KUC POL 2012 Klacz bułana/kuc:131 F: TIJD VLIJT'S VICTOR
M: NELLY
K026694 -
55.

77

NAPAR KONIK POLSKI POL 2001 Ogier inna/kuc: F: Order
M: Niksana
brak
56.

82

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
K027259 56002W00305200
57.

23

NOSAL WLKP POL 2014 Wałach kara/165 F: EloquentL /Saint Cloud
M: Niwa / Barok
brak -
58.

49

NUMBER ONE WLKP POL 2015 Wałach siwa/165 F: Boliwar
M: Niagara
Brak Brak
59.

44

ODYSEJA SP POL 2004 Klacz gniada/168 F: Makker
M: Nn
Brak Xxx
60.

46

PARYS WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa/170 F: Maczo
M: Pasja
K025902
61.

61

PARYS WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa/170 F: Maczo
M: Pasja
K025902 -
62.

78

PINKI TYP KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
LKRWZJ2668/19 616999610252011
63.

53

PRINCESA K KUC FELIŃSKI POL 2014 Klacz bułana/mk:148 F: Mielno
M: Pacynka
Brak Brak
64.

80

PRINCESS MATHILDA HACKNEY-PONY DEU 2013 Klacz kara/kuc: F: Prinzipal
M: Nicolas Princess
K024722
65.

36

PROBUS Czysta Krew Arabska POL 2012 Wałach gniada/kuc:147 F: Oset
M: Patrycja
brak 2642013
66.

13

PRYMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Kevin / Orkisz
M: Prima Vera / Druh
K019755 616009530031010
67.

64

QUADRO Z HOL. POL 2011 Wałach gniada/171 F: Quadros
M: Zakata
K028947 421000069611
68.

51

RADOŚĆ Z SP POL 2013 Klacz gniada/162 F: CASINO L
M: ROSARIA
K026762 BRAK
69.

5

RAJZER KUC FELINSKI POL 2013 Wałach inna/kuc:132 F: Ramzes
M: Misja
Brak Xxx
70.

6

RAMBO KUC FEL POL 2012 Wałach inna/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
71.

9

RAUL KUC FELINSKI POL 2012 Wałach inna/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
72.

71

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
K020599 616009520039012
73.

50

STAYERHOF'S RUFINA KUC WALIJSKI NED 2000 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Wester Aikema's Nando /
M: Delilah /
brak
74.

45

TANGO KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/kuc:125 F: Timo
M: Shira
Brak Xxx
75.

18

TISJAN DANSK VARMBLOD DEN 2004 Wałach kasztanowata/170 F: Tiziano
M: U.N.
K019509 -
76.

12

TOFFI NN POL 2004 Wałach gniada/mk:151 F: NN
M: NN
Brak 999520033294
77.

62

WEKTOR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Kerson
M: Weneda
K027597 616007610195410
78.

16

WOODOO DOLL STACY D WIELKOPOLSKA POL 2014 Klacz siwa/173 F: Czumen K
M: Wilia
brak
79.

14

ZOLTAN WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Zora
Brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Natalia
KJ Cavallino Brzoza
PRYMUS (13)
2020-02-09
2
100
2020-02-09
11
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
LACRIMA (52)
2020-02-09
4
2020-02-09
2020-02-09
1
2020-02-09
1
Błaszczak Dominika
Brak
CALMA (20)
2020-02-09
1
2020-02-09
1
Bondos Klaudia
Brak
MOKRA (40)
2020-02-09
1
2020-02-09
1
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
NOSAL (23)
2020-02-09
21
2020-02-09
19
Brodzińska Weronika
brak
DINGO (41)
2020-02-09
1
2020-02-09
1
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-02-09
1
2020-02-09
18
2020-02-09
1
Brzycka Julia
BPK kuj-pom
BONA (37)
2020-02-09
50
2020-02-09
1
Buzała Maria
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-02-09
2020-02-09
2020-02-09
Chylińska Antonia
brak
2020-02-09
1
2020-02-09
1
2020-02-09
8
Cieszyńska Barbara
bpk
LAWENDA (33)
2020-02-09
2020-02-09
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-02-09
3
2020-02-09
6
Drewka Viktoria
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
CEZAR (19)
2020-02-09
12
2020-02-09
8
Dura Oliwia
Brak
TOFFI (12)
2020-02-09
1
2020-02-09
2020-02-09
2
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-02-09
1
150
2020-02-09
4
Gaca Waldemar
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
COLINE (32)
2020-02-09
2
200
2020-02-09
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
N'LUSI (68)
2020-02-09
2020-02-09
4
2020-02-09
35
2020-02-09
3
Gierszewska Kamila
KJ Jarużyn
CARMEN (67)
2020-02-09
27
2020-02-09
4
Głogowska Victoria
kj stajnia jarużyn
LIRA (65)
2020-02-09
37
2020-02-09
1
2020-02-09
30
Górska Luiza
BPK kuj-pom
2020-02-09
37
2020-02-09
10
2020-02-09
Gromowska Wiktoria
Klub Jeździecki Classic
ARES (72)
2020-02-09
1
2020-02-09
20
2020-02-09
6
Grygiel Lena
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
ERA L. (56)
2020-02-09
37
2020-02-09
26
2020-02-09
25
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
LAKY (47)
2020-02-09
1
2020-02-09
1
Hermann Patrycja
Gospodarstwo-Agroturystyczne Stajnia Dąb
BIRGID (27)
2020-02-09
1
2020-02-09
6
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2020-02-09
3
200
2020-02-09
1
2020-02-09
7
2020-02-09
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
ECON Z (75)
2020-02-09
9
2020-02-09
4
MALAWAL (76)
2020-02-09
10
2020-02-09
2
300
Jakubowska Matylda
Kj Dilmar
RAUL (9)
2020-02-09
2020-02-09
5
Janka Anna
Kuj-Pom KJ
TISJAN (18)
2020-02-09
3
80
2020-02-09
6
Jaroszyńska Martyna
KJ DILMAR
DUMNA (3)
2020-02-09
12
2020-02-09
12
Jaskólska Wiktoria
Gospodarstwo-Agroturystyczne Stajnia Dąb
BIRGID (27)
2020-02-09
1
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2020-02-09
5
2020-02-09
1
400
2020-02-09
3
100
2020-02-09
6
Klunder Zofia
brak
DEWALDO (43)
2020-02-09
1
2020-02-09
1
2020-02-09
35
Kłosowska Wiktoria
KJ Dilmar
TANGO (45)
2020-02-09
2020-02-09
13
Knajdek Weronika
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
KRETA (48)
2020-02-09
1
2020-02-09
37
Kołaczyk Agata
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-02-09
1
2020-02-09
22
Korach Oliwia
BPK kuj-pom
MARCUS (84)
2020-02-09
47
2020-02-09
Kozłowska Wiktoria
KJ Classic
LIZA (79)
2020-02-09
1
2020-02-09
11
Krygier Zuzanna
Pałucki klub jeździecki
2020-02-09
1
2020-02-09
9
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (57)
2020-02-09
1
300
2020-02-09
7
Laskowska Paulina
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2020-02-09
11
2020-02-09
4
2020-02-09
Lewandowska Anastazja
KJ DILMAR
RAMBO (6)
2020-02-09
1
2020-02-09
1
Lisik Magdalena
bpk
PARYS (46)
2020-02-09
1
2020-02-09
49
Łoboda Natalia
Stajnia Jarużyn
MOLLY (22)
2020-02-09
1
2020-02-09
2020-02-09
48
Malinowska Julia
Kj Dilmar
RAJZER (5)
2020-02-09
1
2020-02-09
1
Mazurek Laura
Gospodarstwo agroturystyczne stajnia dąb
DIAMENT (29)
2020-02-09
1
2020-02-09
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2020-02-09
37
2020-02-09
2
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DIEGO (73)
2020-02-09
15
2020-02-09
13
2020-02-09
12
2020-02-09
10
Parokhina Tamara
Gminny Klub Jeździecki Bogucin
MATADOR (24)
2020-02-09
1
2020-02-09
33
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2020-02-09
8
2020-02-09
5
Piątek Katarzyna
CKJ Bonanza
2020-02-09
1
2020-02-09
1
2020-02-09
29
Płoszaj Lena
Stajnia Nowogród
PROBUS (36)
2020-02-09
2020-02-09
1
2020-02-09
1
Porazińska Zuzanna
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
DUKAT (35)
2020-02-09
1
2020-02-09
14
Powierska Łucja
Bpk
KARST (21)
2020-02-09
7
2020-02-09
Przesławska Maria
KJ EQUISTARS
2020-02-09
1
2020-02-09
28
2020-02-09
16
Putz Julia
KJ Dilmar
ODYSEJA (44)
2020-02-09
37
2020-02-09
1
2020-02-09
Radgowska Natalia
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
WEKTOR (62)
2020-02-09
32
2020-02-09
5
Redzimska Natalia
bpk
NAPAR (77)
2020-02-09
37
2020-02-09
7
Rygielska Monika
bpk
HIDDE (30)
2020-02-09
1
2020-02-09
37
Skrzypacz Julia
Kujawsko-Pomorski Związek Jeździecki
2020-02-09
2020-02-09
Taranowska Astrida
CKJ Bonanza
BELLO M (59)
2020-02-09
1
2020-02-09
23
2020-02-09
9
Teper Zofia
Klub Jeżdziecki Michelin
CALYPSO (38)
2020-02-09
2020-02-09
EMIR (39)
2020-02-09
2020-02-09
Urbanowicz Kaja
niezrzeszona
KARES (17)
2020-02-09
2020-02-09
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
HEWELIA (34)
2020-02-09
2020-02-09
Walkiewicz Anna
KJ DILMAR
DAMA (4)
2020-02-09
1
2020-02-09
37
Weiss Kinga
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2020-02-09
24
2020-02-09
31
Winiecka Amelia
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2020-02-09
1
DAFI (55)
2020-02-09
1
2020-02-09
37
2020-02-09
12
Żurek Oliwia
KJ Classic
PINKI (78)
2020-02-09
1
2020-02-09
Zywert Hanna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2020-02-09
17
2020-02-09
8
PARYS (61)
2020-02-09
7

Number of Riders: 68

Number of Horses: 79

The sum of prizes: 1 830.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl