Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:49
2019-10-25 11:47:02
Monika Rygielska GRANDASSO
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:45
2019-10-25 11:36:53
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 6_R/P/z jokerem
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:42
2019-10-25 11:10:37
Tomasz Głogowski QUANTINA
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:38
2019-10-25 09:38:02
Aleksandra Strzyżewska BONIEK
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:35
2019-10-25 09:24:15
Klaudia Kamińska CRAZY CANDY
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:32
2019-10-25 09:23:36
Antonina Kurzeja MRÓWKA
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:29
2019-10-25 09:05:24
Aneta Piekarska COCO
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:26
2019-10-25 09:04:40
Maria Przesławska LIVELY TWENTY
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:23
2019-10-25 09:04:02
Zuzanna Kurzeja CALIMENA
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:20
2019-10-25 09:03:27
Klaudia Kamińska LIBERTY K
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:16
2019-10-25 09:02:53
Luiza Górska SZIRAK
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:12
2019-10-24 23:21:53
Jagoda Zdzieblowska NANA
  • 2x 1_T/PK / DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (30 cm.)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 20:51:52
2019-10-24 20:33:25
Zuzanna Ciecholewska ANTARES S
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 20:51:48
2019-10-24 20:20:26
Julia Kruczkowska OLIWKA
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (30 cm.)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 20:51:43
2019-10-24 19:03:13
Kornelia Bąkowska BAJKA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 20:51:36
2019-10-24 17:21:55
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6_R/P/z jokerem
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 16:33:48
2019-10-24 16:32:05
Klaudiusz Jach MONTANA P
  • 1x 6_R/P/z jokerem
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 16:33:44
2019-10-24 16:31:41
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8_R/C/zwykły art. 238.1.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 16:33:40
2019-10-24 16:31:22
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 6_R/P/z jokerem
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 16:33:37
2019-10-24 16:31:00
Oliwia Jach ECON Z
  • 1x 6_R/P/z jokerem
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 16:33:33
2019-10-24 14:24:34
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 6_R/P/z jokerem
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 16:33:29
2019-10-24 14:24:09
Natalia Garbacz EMIRAT
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 14:18:48
2019-10-24 11:26:24
Marcin Matelski ASTERIX
  • 1x 6_R/P/z jokerem
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 14:18:44
2019-10-24 11:22:38
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8_R/C/zwykły art. 238.1.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 09:40:56
2019-10-24 07:17:19
Małgorzata Zubrycka CYMBARKA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 05:34:00
2019-10-23 23:00:24
Barbara Cieszyńska LAWENDA
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 05:33:57
2019-10-23 21:47:09
Wiktoria Gromowska ARES
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 05:33:50
2019-10-23 21:45:51
Żurek Oliwia PINKI
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm, C D 70-80 cm),
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 05:33:46
2019-10-23 21:44:31
Żurek Oliwia LIZA
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm, C D 70-80 cm),
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 05:33:42
2019-10-23 21:34:54
Wiktoria Kozłowska NUREK
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 21:17:05
2019-10-23 20:32:57
Magdalena Żakowska CEKINA
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 21:17:01
2019-10-23 20:12:17
Anna Hadrysiak LABRIA
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 10:42:17
2019-10-23 10:32:15
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 6_R/P/z jokerem
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 10:42:13
2019-10-23 07:28:07
Daria Olech QUINTESS CHIN
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 10:42:10
2019-10-23 07:27:39
Daria Olech ATTILA LANDAIS
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 19:16:08
2019-10-22 16:28:47
Klaudia Sadka SONATA II N
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 19:16:05
2019-10-22 14:38:03
Daria Arkuszewska PEGAZUS
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6_R/P/z jokerem
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 08:49:20
2019-10-22 08:43:13
Mateusz Ruskowski CARTANIO
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 08:49:16
2019-10-22 08:42:51
Dariusz Kirszkowski CORTINA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 08:49:12
2019-10-22 00:01:09
Kamila Knop OTAIJI
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (30 cm.)
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 21:56:05
2019-10-21 21:45:43
Zofia Świst DAFI
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (30 cm.)
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 21:37:19
2019-10-21 20:43:18
Lena Wiśniewska WIZARD JAN-PON
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:58:06
2019-10-21 18:57:37
Wiktoria Klosowska AFRODYTA
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:58:02
2019-10-21 18:55:03
Patrycja Tomczak MARKUS
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:58
2019-10-21 18:54:03
Julia Budziszak DIAMENTINA
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:54
2019-10-21 18:53:15
Nina Andrzejewska NANA
  • 2x 1_T/PK / DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (30 cm.)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:51
2019-10-21 18:30:48
Amelia Winiecka BRUS
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:46
2019-10-21 18:30:03
Astrida Taranowska BELLO M
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:43
2019-10-21 18:29:27
Maja Miecielska BAJADERKA
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm, C D 70-80 cm),
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:37
2019-10-21 18:24:59
Ania Kulpa BRUS
  • 1x 1a_T/PK/Pierwszy krok (drągi na ziemi)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:34
2019-10-21 18:24:25
Krzysztof Kulpa ERA L.
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:30
2019-10-21 18:23:58
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 6_R/P/z jokerem
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:27
2019-10-21 18:23:24
Lena Grygiel ERA L.
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:23
2019-10-21 16:08:43
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6_R/P/z jokerem
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:20
2019-10-21 10:24:07
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6_R/P/z jokerem
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:10:20
2019-10-21 07:34:22
Maja Żalikowska OLIWKA
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 05:35:54
2019-10-20 23:30:44
Olga Kozar DORINA
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 14:47:33
2019-10-19 19:01:40
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm, C D 70-80 cm),
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 19:51:48
2019-10-17 09:26:16
Jagoda Tomaszewska NEVADA
  • 1x 6_R/P/z jokerem
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 19:51:45
2019-10-17 09:24:48
Zuzanna Gradowska ANTWERPIA
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 19:51:40
2019-10-17 09:16:58
Andrzej Wierzchowski ANAKONDA
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (30 cm.)
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 19:51:30
2019-10-17 09:15:17
Janina Wierzchowska COELENHAGE'S SALLY
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (30 cm.)
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 06:30:45
2019-10-16 21:56:18
Kamila Pabian L CALVADOS SON
  • 1x 6_R/P/z jokerem
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 19:57:31
2019-10-16 17:30:12
Oliwia Dura TOFFI
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 19:57:27
2019-10-16 10:46:19
Anna Janka TISJAN
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6_R/P/z jokerem
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:15
2019-10-15 16:08:36
Marcin Matelski GREEN LIGHT M
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 16:05:27
2019-10-15 14:37:59
Victoria Glogowska HIDDE
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 13:53:41
2019-10-15 13:29:20
Kinga Lewandowska DIAMOND TAQUITTA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 13:53:24
2019-10-15 11:59:35
Oliwia Ziółkowska I-KATAR
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 13:53:11
2019-10-15 10:46:47
Zofia Majewska HAKER
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (30 cm.)
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andrzejewska Nina brak
2011 (Mł.)
brak
brak
2. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
3. Bąkowska Kornelia KJ Profil Piła
2003 (J.)
O041951
4. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
5. Budziszak Julia bpk
2005 (JM.)
brak
brak
6. Ciecholewska Zuzanna St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
1999 (MJ.)
O011247
7. Cieszyńska Barbara bpk
S
brak
8. Dura Oliwia Brak
2005 (JM.)
Brak
9. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
10. Glogowska Victoria Brak
2007 (JM.)
Brak
Brak
11. Górska Luiza BPK kuj-pom
2008 (JM.)
Brak
12. Gradowska Zuzanna JKS,, Rywal'' Grudziądz
2005 (JM.)
O037622
10196259
13. Gromowska Wiktoria Klub Jeździecki Classic
2001 (MJ.)
0039663
14. Grygiel Lena Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2004 (J.)
brak
15. Hadrysiak Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009842
16. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
17. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
18. Janka Anna Kuj-Pom KJ
S
O021076
19. Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O034084
20. Kirszkowski Dariusz Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
21. Klosowska Wiktoria bpk
2006 (JM.)
brak
22. Knop Kamila Stajnia Brzegowa
2003 (J.)
Brak
23. Kozar Olga KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
O037475
24. Kozłowska Wiktoria KJ Classic
2007 (JM.)
O055475
25. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
Brak
Brak
26. Kulpa Ania CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
brak
27. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
28. Kurzeja Antonina BPK kuj-pom
2008 (JM.)
Brak
29. Kurzeja Zuzanna Bpk
2003 (J.)
Brak
30. Lewandowska Kinga KJ Dilmar Kobylarnia
2004 (J.)
O040848
31. Majewska Zofia Stajnia Brzegowa
2004 (J.)
Brak
32. Matelski Marcin KJ Dilmar
S
.
33. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
34. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
35. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
O041945
36. Olech Daria KJ Classic
2002 (J.)
O028874
37. Oliwia Żurek KJ Classic
2005 (JM.)
O057591
38. Pabian Kamila KJ Młyńska Struga
2002 (J.)
O031258
39. Piekarska Aneta Klub Jeździecki Equistars
2003 (J.)
O050841
40. Przesławska Maria KJ EQUISTARS
2001 (MJ.)
O045537
41. Ruskowski Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
brak
42. Rygielska Monika bpk
2005 (JM.)
brak
brak
43. Sadka Klaudia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O053591
44. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (MJ.)
O033157
45. Strzyżewska Aleksandra Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2003 (J.)
brak
46. Świst Zofia Toruński Klub Jazdy Konnej
2008 (JM.)
Brak
47. Taranowska Astrida CKJ Bonanza
S
brak
48. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
49. Tomczak Patrycja bpk
2004 (J.)
brak
50. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (MJ.)
O031032
51. Wierzchowska Janina Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
brak
52. Wierzchowski Andrzej Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
brak
53. Winiecka Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
brak
54. Wiśniewska Lena KJ Grodno - Dwór
2009 (Mł.)
O052850
55. Żakowska Magdalena brak
2006 (JM.)
38054/18
56. Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia
S
O022443
57. Żalikowska Maja KJ Dilmar
2009 (Mł.)
brak
58. Zdzieblowska Jagoda bpk
2009 (Mł.)
brak
59. Ziółkowska Oliwia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O028385
60. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

27

AFRODYTA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:136 F: brak
M: brak
brak brak
2.

11

ANAKONDA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Belenus xx
M: Aruba
brak
3.

57

ANTARES S SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Cordess / Clinton
M: Avinella S / Leoville S
K027662 616009520036713
4.

12

ANTWERPIA SP POL 2012 Klacz gniada/176 F: Watson han
M: Aruba sp / Rubin han
brak brak
5.

43

ARES WLKP POL 2010 Wałach F: Adiutant
M: Astra
K020331
6.

47

ASTERIX SP POL 2011 Ogier gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Adriadna / Rancover
K023988 616009530171111
7.

35

ATTILA LANDAIS Selle Francais FRA 2010 Wałach ciemnogniada F: Popstar Lozonais
M: Olympia Landaise
K023673 10361370q
8.

22

BAJADERKA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:138 F: Monarcha
M: Boretka
K025751 616013640053211
9.

55

BAJKA SP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Biedronka / Concert
- 170
10.

23

BELLO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: For Leo
M: Bretonka
K023619 616009520038212
11.

52

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
12.

65

BONIEK SP POL 2008 Wałach inna/164 F: Alvarez 17
M: Bony
brak 616009670145708
13.

21

BRUS KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:110 F: Bardi
M: Bajka
Brak POL013520153506
14.

60

CALIMENA Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada/165 F: Barros
M: Calineczka
Brak 616 007610159412
15.

32

CARTANIO Deutsches Sportpferde GER 2015 Wałach siwa/168 F: Cartani
M: Centesima Z
Brak Brak
16.

39

CEKINA Szlachetna Półkrew POL 2002 Klacz kasztanowata/160 F: Nn
M: Nm
Brak Nn
17.

62

COCO WESTF POL 2014 Klacz siwa F: Almazor L / Acord II
M: Colia / Carry Son
K024721 DE441410740114
18.

10

COELENHAGE'S SALLY Kuc Walijski NED 2003 Klacz siwa/kuc:123 F: Castellau Vip
M: Coelenhage's Sanne
brak NED2475
19.

31

CORTINA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Całka
Brak Brak
20.

64

CRAZY CANDY HAN POL 2008 Klacz kasztanowata F: Palermo / Paradiesfalter
M: Crazy Girl / Crazy Classic
K026654 616009661261208
21.

45

CYMBARKA SP POL 2010 Klacz kara/mk:157 F: Banita/ Arcus
M: Cyranka/ Qumball
brak brak
22.

29

DAFI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:125 F: NN
M: Miriam
Brak Brak
23.

25

DIAMENTINA Kuc Walijski POL 2010 Klacz gniada/kuc:146 F: brak
M: brak
brak brak brak
24.

5

DIAMOND TAQUITTA HOLST GER 2011 Klacz gniada/174cm F: Cannavaros
M: Taquitta
brak DE421000146611
25.

20

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
26.

37

DIONE S SP POL 2011 Klacz kara F: Johnny Boy II
M: Donwelta S
brak
27.

15

DORINA WLKP POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Grafit
M: Doris
brak POL 007 52 00609 06
28.

50

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Era L. / Lintnas Boy R
K026187 616009530189013
29.

48

EMIRAT SP POL 2015 Wałach kara/175 F: Graf Steep / Graf Grannus
M: Ejka / Granilli S
K027267 616009610166515
30.

19

ERA L. SP POL 2008 Klacz gniada/172 F: Lintasboy R
M: Eroica
brak -
31.

49

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
K014548 528003200912407
32.

68

GRANDASSO SP POL 2007 Wałach siwa/168 F: nn
M: nn
brak brak brak
33.

1

GREEN LIGHT M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Mare bay/171 F: Cassilio
M: Generacja/Le Voltaire
None 6160096900576
34.

2

HAKER Małopolska POL 2003 Wałach gniada/160 F: Egon
M: Horpyna
Brak 006540013603
35.

6

HIDDE KUC BEL 12.06.2012 Wałach siwa/kuc:128 F: -
M: -
Brak -
36.

3

I-KATAR SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Turbud Izyda / Turbud Tempo
K025599 616999690167610
37.

14

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
K024201 616999520164810
38.

9

L CALVADOS SON SP POL 2013 Wałach gniada/---- F: Calvados (Sable Rose)
M: Lady Jump I
K023233
39.

38

LABRIA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/162 F: Lissaro / Colox Cup
M: Liviera / Landor
K026892 616007520004015
40.

18

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjonker S / Landjonker
M: Lugana / Rab
K012264 POL007610109107
41.

44

LAWENDA TS POL 2004 Klacz gniada/mk:155 F: nn / nn
M: nn / nn
brak POL999520106304
42.

59

LIBERTY K Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 Klacz siwa/162 F: Konkret 2
M: Lotna
Brak
43.

61

LIVELY TWENTY Pełna Krew Angielska POL 2005 Klacz gniada/161 F: Two-Twenty- Two
M: Lively Jacq
Brak POL050000003678
44.

40

LIZA Typ Kuc POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
K026508 616999520131812
45.

46

LUGANO Niem.sport. GER 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
46.

51

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
K026849 61600961019314
47.

26

MARKUS Wielkopolska POL 2000 Wałach kasztanowata/166 F: brak
M: brak
brak - -
48.

53

MONTANA P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
K024032 616009610047812
49.

63

MRÓWKA KUC POL 2004 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
50.

24

NANA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata F: brak
M: brak
brak
51.

13

NEVADA SP POL 2003 Klacz gniada/163 F: Loxley / Lesotho
M: Niwka / In Camera
K008900 POL009520059903
52.

41

NUREK KN POL 2010 Wałach inna F: NAPAR
M: NAWAŁNICA
brak
53.

17

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Johnny Boy II / Dollar Du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
K017852 616007520036610
54.

16

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz bułana/kuc:137 F: Borysław
M: Orzechówka
K019435 POL 013 60 00961 05
55.

56

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz bułana/kuc:137 F: Borysław
M: Orzechówka
K019435 POL 013 60 00961 05
56.

30

OTAIJI SP POL 17.07.2007 Wałach gniada/165 F: Owad
M: Olga
brak POL 099 64 00250
57.

33

PEGAZUS KUC POL 2013 Wałach bułana/kuc:149 F: PASQUINEL
M: PELA
K024703 616999610072413
58.

42

PINKI Typ Kuc POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
LKRWZJ2668/19 616999610252011
59.

4

PRYMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Kevin / Orkisz
M: Prima Vera / Druh
K019755 616009530031010
60.

66

QUANTINA HAN POL 2011 Klacz gniada F: Quite Rubin /
M: Eida / Eiger I
K024071 431310650611
61.

36

QUINTESS CHIN Westfalska DEU 2014 Wałach gniada F: Chin Quin
M: Quintesse
Brak
62.

54

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
K023015 616007610188513
63.

34

SONATA II N Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/167 F: Landor
M: Sanmarina
K023762 616009520020010
64.

58

SZIRAK KUC POL 2008 Wałach tarantowata/kuc:126 F: Alf
M: Szajra
Brak POL013530096908
65.

7

TISJAN Dansk Varmblod DEN 2004 Wałach kasztanowata/170 F: Tiziano
M: U.N.
K019509 -
66.

8

TOFFI NN POL 2004 Wałach gniada/mk:151 F: NN
M: NN
Brak 999520033294
67.

28

WIZARD JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:119 F: Durleyhall Archimedes
M: Watchbank Monsoon
K026589 616 013 52 00725 12
68.

67

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
80
SUM:
80.00
Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
400
60
SUM:
460.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
100
200
200
SUM:
500.00
Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
300
SUM:
300.00
Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
300
SUM:
300.00
Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia
150
100
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
PEGAZUS (33)
2019-10-26
3
80
2019-10-26
8
Bąkowska Kornelia
KJ Profil Piła
BAJKA (55)
2019-10-26
28
2019-10-26
24
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-10-26
1
2019-10-26
7
2019-10-26
8
Budziszak Julia
bpk
2019-10-26
2019-10-26
Ciecholewska Zuzanna
St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-10-26
2019-10-26
6
2019-10-26
Cieszyńska Barbara
bpk
LAWENDA (44)
2019-10-26
27
2019-10-26
1
Dura Oliwia
Brak
TOFFI (8)
2019-10-26
1
2019-10-26
15
2019-10-26
5
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EMIRAT (48)
2019-10-26
18
2019-10-26
19
EXPERT (49)
2019-10-26
6
2019-10-26
10
Glogowska Victoria
Brak
HIDDE (6)
2019-10-26
20
2019-10-26
3
Górska Luiza
BPK kuj-pom
SZIRAK (58)
2019-10-26
2019-10-26
26
Gradowska Zuzanna
JKS,, Rywal'' Grudziądz
2019-10-26
1
2019-10-26
16
2019-10-26
22
Gromowska Wiktoria
Klub Jeździecki Classic
ARES (43)
2019-10-26
1
2019-10-26
17
2019-10-26
3
Grygiel Lena
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
ERA L. (19)
2019-10-26
14
2019-10-26
13
Hadrysiak Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LABRIA (38)
2019-10-26
9
2019-10-26
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2019-10-26
1
400
2019-10-26
1
60
2019-10-26
13
2019-10-26
7
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
ECON Z (50)
2019-10-26
11
2019-10-26
9
MALAWAL (51)
2019-10-26
12
2019-10-26
4
Janka Anna
Kuj-Pom KJ
TISJAN (7)
2019-10-26
5
2019-10-26
9
Kamińska Klaudia
KJ Młyńska Struga
2019-10-26
24
2019-10-26
Kirszkowski Dariusz
Bez Przynależności Klubowej
CORTINA (31)
2019-10-26
21
2019-10-26
20
Klosowska Wiktoria
bpk
2019-10-26
2019-10-26
Knop Kamila
Stajnia Brzegowa
OTAIJI (30)
2019-10-26
2019-10-26
Kozar Olga
KJ Stajnia Jarużyn
DORINA (15)
2019-10-26
2019-10-26
7
2019-10-26
Kozłowska Wiktoria
KJ Classic
NUREK (41)
2019-10-26
2019-10-26
23
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
ERA L. (19)
2019-10-26
2
100
DILMAR (20)
2019-10-26
2
200
2019-10-26
3
200
Kurzeja Antonina
BPK kuj-pom
MRÓWKA (63)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
Kurzeja Zuzanna
Bpk
2019-10-26
2019-10-26
26
2019-10-26
Lewandowska Kinga
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-10-26
12
2019-10-26
11
Majewska Zofia
Stajnia Brzegowa
HAKER (2)
2019-10-26
2019-10-26
Matelski Marcin
KJ Dilmar
2019-10-26
1
2019-10-26
6
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
LUGANO (46)
2019-10-26
2
300
2019-10-26
2
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
ASTERIX (47)
2019-10-26
4
2019-10-26
5
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2019-10-26
1
2019-10-26
6
Olech Daria
KJ Classic
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-26
2019-10-26
27
Oliwia Żurek
KJ Classic
LIZA (40)
2019-10-26
1
2019-10-26
2
PINKI (42)
2019-10-26
1
2019-10-26
5
Pabian Kamila
KJ Młyńska Struga
2019-10-26
5
2019-10-26
6
Piekarska Aneta
Klub Jeździecki Equistars
COCO (62)
2019-10-26
31
2019-10-26
11
Przesławska Maria
KJ EQUISTARS
2019-10-26
Ruskowski Mateusz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-10-26
23
2019-10-26
10
Rygielska Monika
bpk
2019-10-26
20
2019-10-26
1
Sadka Klaudia
Bez Przynależności Klubowej
2019-10-26
4
2019-10-26
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (54)
2019-10-26
8
2019-10-26
10
Strzyżewska Aleksandra
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
BONIEK (65)
2019-10-26
2019-10-26
Świst Zofia
Toruński Klub Jazdy Konnej
DAFI (29)
2019-10-26
2019-10-26
Taranowska Astrida
CKJ Bonanza
BELLO M (23)
2019-10-26
4
2019-10-26
2
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ZORBA (67)
2019-10-26
7
2019-10-26
11
Tomczak Patrycja
bpk
MARKUS (26)
2019-10-26
1
2019-10-26
20
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
DIONE S (37)
2019-10-26
1
300
2019-10-26
8
Wierzchowska Janina
Bez Przynależności Klubowej
2019-10-26
19
Wierzchowski Andrzej
Bez Przynależności Klubowej
2019-10-26
1
Winiecka Amelia
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
BRUS (21)
2019-10-26
24
2019-10-26
4
DAFI (29)
2019-10-26
1
2019-10-26
32
Wiśniewska Lena
KJ Grodno - Dwór
2019-10-26
2019-10-26
Żakowska Magdalena
brak
CEKINA (39)
2019-10-26
1
2019-10-26
25
Zaleska Paulina
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-10-26
1
150
2019-10-26
3
100
Żalikowska Maja
KJ Dilmar
OLIWKA (16)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
Ziółkowska Oliwia
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-10-26
9
2019-10-26
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
OLIMPIA (17)
2019-10-26
10
2019-10-26
2019-10-26
30
2019-10-26
29

Number of Riders: 60

Number of Horses: 68

The sum of prizes: 1 890.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl