Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 06:43:34
2019-10-17 21:48:54
Wiktoria Koszkiewicz NIKON
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
96 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 06:43:30
2019-10-17 21:19:31
Julia Olejniczak BASTION
  • 1x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
95 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 06:43:27
2019-10-17 21:14:49
Tomasz Miśkiewicz QUINANKA LAZAR
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 5_R/N/120 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 06:43:23
2019-10-17 21:14:23
Tomasz Miśkiewicz ZAGORKA DURANTE
  • 1x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 06:43:17
2019-10-17 21:14:07
Tomasz Miśkiewicz CHACCO STERN
  • 1x 5_R/N/120 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6_R/C/130 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 06:43:12
2019-10-17 21:09:10
Tomasz Miśkiewicz SKYWALKER LAZAR
  • 2x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 06:43:08
2019-10-17 21:08:25
Tomasz Miśkiewicz DIASCADA
  • 2x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 06:43:04
2019-10-17 21:07:47
Tomasz Miśkiewicz CARTOCLINTON
  • 1x 6_R/C/130 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 06:43:01
2019-10-17 21:07:25
Tomasz Miśkiewicz CASTI
  • 1x 6_R/C/130 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 06:42:57
2019-10-17 16:15:23
Jakub Murawski OLYTA
  • 2x 1_T/Mini LL/60 cm dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 09:46:46
2019-10-17 09:36:46
Kaja Tulisz OLYTA
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm. dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 09:46:38
2019-10-17 09:18:29
Jacek Zagor JETOULON VAN DE RIETVENNE
  • 1x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 09:46:34
2019-10-17 09:17:38
Jacek Zagor ABIGAIL
  • 2x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 09:46:26
2019-10-17 09:14:52
Laura Kielar ATENA
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm. dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
83 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 19:57:11
2019-10-16 16:49:42
Karolina Hartman-Hanis ANAWA
  • 1x 5_R/N/120 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6_R/C/130 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 14:09:01
2019-10-16 14:04:37
Katarzyna Kukowska LEOPARD
  • 1x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 9_R/L/100 cm. dwufazowy ( art. 274.1.5.3)
  • 1x 10_R/P/110 cm. dwufazowy ( art. 274.1.5.3)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 08:13:14
2019-10-16 08:06:28
Laura Brulińska TRACY
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
80 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 08:13:08
2019-10-16 08:05:34
Arkadiusz Joźwiak NORITO
  • 1x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
79 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 08:13:04
2019-10-16 08:04:55
Anita Wrótna KASANDRA
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 08:12:59
2019-10-16 08:04:03
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 21:59:03
2019-10-15 21:28:58
Dominika Maciejewska LASCARI
  • 2x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 21:58:57
2019-10-15 21:15:56
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 5_R/N/120 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 21:58:45
2019-10-15 21:07:41
Miłosz Adach GENTLY VAN DE DENNENHOEVE
  • 1x 6_R/C/130 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 21:58:41
2019-10-15 21:07:20
Miłosz Adach CRAZY DAISY G
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 5_R/N/120 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 21:58:37
2019-10-15 21:06:57
Miłosz Adach TINKERBELL 41
  • 1x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 21:58:33
2019-10-15 20:59:23
Anna Hadrysiak LABRIA
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
71 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 20:10:01
2019-10-15 20:04:57
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 9_R/L/100 cm. dwufazowy ( art. 274.1.5.3)
  • 1x 10_R/P/110 cm. dwufazowy ( art. 274.1.5.3)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 20:09:47
2019-10-15 18:34:49
Justyna Staszak MISSUNI
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 20:09:42
2019-10-15 18:31:45
Laura Puchała ANTRACYT
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 17:33:11
2019-10-15 16:31:09
Aleksandra Bińczak DEBSONA
  • 1x 1_T/Mini LL/60 cm dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 1x 7_T/Mini LL/60 cm. dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 17:33:05
2019-10-15 16:08:48
Dagmara Wróblewska ASESOR
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 16:06:46
2019-10-15 16:03:20
Dagmara Wróblewska AS ARAVEL
  • 2x 1_T/Mini LL/60 cm dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 16:06:38
2019-10-15 14:49:07
Wojciech Drański LEONIE
  • 2x 1_T/Mini LL/60 cm dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm. dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 16:06:33
2019-10-15 14:42:10
Wiktoria Piotrowska HAGRIDA
  • 2x 1_T/Mini LL/60 cm dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm. dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 16:06:25
2019-10-15 14:40:26
Julia Pipczyńska TUBLIN
  • 2x 1_T/Mini LL/60 cm dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm. dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 16:06:19
2019-10-15 14:22:17
Lena Leszczyńska KLIWIA
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 2x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 16:06:14
2019-10-15 14:21:21
Lena Leszczyńska YOUNG RALPH
  • 2x 1_T/Mini LL/60 cm dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm. dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 16:06:07
2019-10-15 14:15:40
Katarzyna Kuc DESPERADO
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 2x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 13:54:16
2019-10-15 13:46:15
Justyna Zalewska JASKIER
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 2x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 13:54:11
2019-10-15 11:20:21
Monika Wasik-Laskowska OLIVER LAKE
  • 2x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 13:54:06
2019-10-15 10:56:39
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 5_R/N/120 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6_R/C/130 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 13:54:01
2019-10-15 10:55:21
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 1x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:38:44
2019-10-15 07:30:40
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 9_R/L/100 cm. dwufazowy ( art. 274.1.5.3)
  • 1x 10_R/P/110 cm. dwufazowy ( art. 274.1.5.3)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:38:40
2019-10-15 06:40:43
Beniamin Tomaszewski BRONISZ
  • 1x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:38:37
2019-10-15 06:36:47
Beniamin Tomaszewski LOLIPOP
  • 2x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:38:34
2019-10-15 06:36:11
Beniamin Tomaszewski KING KONG CARLOS
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:38:31
2019-10-15 06:35:44
Beniamin Tomaszewski KALILA J
  • 1x 6_R/C/130 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:38:28
2019-10-15 06:35:15
Beniamin Tomaszewski FRANKE
  • 1x 5_R/N/120 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6_R/C/130 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:38:25
2019-10-15 06:34:53
Beniamin Tomaszewski EASTWOOD
  • 1x 5_R/N/120 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:38:21
2019-10-15 06:34:24
Beniamin Tomaszewski CHACRAN
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 5_R/N/120 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:38:18
2019-10-14 22:57:10
Aleksandra Kajrewicz NIKIFOR J
  • 1x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 9_R/L/100 cm. dwufazowy ( art. 274.1.5.3)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:38:15
2019-10-14 20:46:48
Beata Ejankowska CORTINELLA
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:38:11
2019-10-14 20:46:08
Beata Ejankowska LEXTOR
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:38:08
2019-10-14 18:02:39
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 5_R/N/120 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6_R/C/130 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:38:04
2019-10-14 18:01:11
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 2x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:38:01
2019-10-14 16:17:50
Roksana Reksa BAHARTA
  • 1x 1_T/Mini LL/60 cm dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:37:58
2019-10-14 15:10:29
Magdalena Gawłowska WOMAN IN LOVE
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:37:55
2019-10-14 15:02:50
Jagoda Majewska GUINNESS
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 5_R/N/120 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:37:51
2019-10-14 15:02:22
Marta Czajkowska LIMAN
  • 2x 1_T/Mini LL/60 cm dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:37:46
2019-10-14 14:37:27
Natalia Kapuścińska KAPUERA
  • 1x 1_T/Mini LL/60 cm dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:37:39
2019-10-14 12:18:33
Paulina Bonowicz KAN KAN-RO
  • 2x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 9_R/L/100 cm. dwufazowy ( art. 274.1.5.3)
  • 1x 10_R/P/110 cm. dwufazowy ( art. 274.1.5.3)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:37:36
2019-10-14 07:46:01
Marta Czajkowska PROTON SKW
  • 2x 1_T/Mini LL/60 cm dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:37:28
2019-10-13 20:19:24
Zuzanna Twardowska OLIMP
  • 2x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 06:31:00
2019-10-13 20:18:24
Anna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 18:02:41
2019-10-13 16:08:54
Zuzanna Machnik ALTRUISTA SKW
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 2x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 11:50:38
2019-10-11 21:40:40
Kornelia Jezierska WESPA
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 2x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 12:46:26
2019-10-10 10:40:14
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 5_R/N/120 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 10_R/P/110 cm. dwufazowy ( art. 274.1.5.3)
  • 1x 11_R/N/120 cm. zwykły (art. 238.2.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 12:46:23
2019-10-10 09:43:29
Magdalena Dąbrowska KAMILLE
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 10:54:31
2019-10-10 09:42:57
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 5_R/N/120 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 10:54:30
2019-10-10 09:42:22
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 12:46:10
2019-10-09 20:35:10
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 5_R/N/120 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 6_R/C/130 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 11_R/N/120 cm. zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12_R/C/130 cm. zwykły (art. 238.2.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 12:45:58
2019-10-08 20:33:04
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 5_R/N/120 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 10_R/P/110 cm. dwufazowy ( art. 274.1.5.3)
  • 1x 11_R/N/120 cm. zwykły (art. 238.2.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 12:45:54
2019-10-08 20:31:59
Kaja Pietrzak VLADISLAV LAZAR
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 2x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 9_R/L/100 cm. dwufazowy ( art. 274.1.5.3)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 18:35:58
2019-10-08 17:28:46
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 2x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 18:35:52
2019-10-08 17:27:52
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 2x 1_T/Mini LL/60 cm dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 13:49:21
2019-10-08 07:52:32
Marcin Olszewski CREOVILLA S
  • 1x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 15:22:27
2019-10-07 15:21:33
Hanna Załęska AISHA
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 9_R/L/100 cm. dwufazowy ( art. 274.1.5.3)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 21:27:17
2019-10-06 18:46:23
Marcin Olszewski DOLOMIT
  • 1x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 09:28:55
2019-10-05 15:40:44
Marcin Olszewski CON CONTADOR
  • 1x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 09:28:53
2019-10-05 15:40:26
Marcin Olszewski ARAK
  • 1x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 09:28:46
2019-10-05 15:39:20
Natalia Babiarz SEKWOJA
  • 1x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 09:28:43
2019-10-05 15:39:01
Aleksandra Babiarz KARBON
  • 1x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 09:28:37
2019-10-03 10:44:57
Zuzanna Ruszkowska DIARAVELL
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 2x 3_R/L/100 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 17:09:55
2019-10-03 09:58:40
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 5_R/N/120 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 09:28:24
2019-10-01 19:37:21
Sylvain Jakub Arquier NORWEGIAN WOOD
  • 2x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 09:28:22
2019-09-30 21:24:39
Adela Pawłowska PASJA
  • 1x 1_T/Mini LL/60 cm dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 7_T/Mini LL/60 cm. dokładności (art.238.1.1) towarzyski *
  • 1x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 21:14:34
2019-09-28 13:40:47
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 5_R/N/120 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 10_R/P/110 cm. dwufazowy ( art. 274.1.5.3)
  • 1x 11_R/N/120 cm. zwykły (art. 238.2.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 00:48:48
2019-09-25 22:05:42
Aleksandra Buczynska MESTENIO
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 2x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 00:48:40
2019-09-25 21:52:41
Aleksandra Grela PRIMERA
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 10_R/P/110 cm. dwufazowy ( art. 274.1.5.3)
  • 1x 11_R/N/120 cm. zwykły (art. 238.2.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 22:14:32
2019-09-24 14:09:20
Alicja Olszewska CADORO
  • 1x 4_R/P/110 cm. zwykły (art. 238.2.1 )
  • 1x 5_R/N/120 cm. dwufazowy (art. 274.1.5.3)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adach Miłosz KJ Arpav
S
O003069
2. Arquier Sylvain Jakub Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2002 (J.)
O026534
3. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O053777
4. Babiarz Natalia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2001 (J.)
O052362
5. Bińczak Aleksandra brak
2003 (J.)
brak
6. Bonowicz Paulina KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O036886
7. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
8. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043972
9. Buczynska Aleksandra Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2003 (J.)
brak
10. Ciegert Martyna Klub Jeździecki Pegaz Reda
2002 (J.)
O040922
11. Czajkowska Marta brak
2008 (Mł.)
brak
12. Czajkowska Marta Brak
2008 (Mł.)
Brak
13. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
14. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
15. Drański Wojciech LKS Nadwiślanin
2006 (JM.)
brak
16. Ejankowska Beata LKJ w Gałkowie
S
O011326
17. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O025871
18. Gawłowska Magdalena bpk
2003 (J.)
O051140
19. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (MJ.)
O034583
20. Hadrysiak Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009842
21. Jezierska Kornelia Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
2003 (J.)
O045901
22. Joźwiak Arkadiusz bpk
1998 (MJ.)
O021021
23. Kajrewicz Aleksandra bpk
2001 (J.)
O039500
24. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
25. Kapuścińska Natalia Brak
2006 (JM.)
Brak
Brak
26. Kielar Laura Bpk
2006 (JM.)
Brak
27. Koszkiewicz Wiktoria BPK kuj-pom
1999 (MJ.)
Brak
28. Kuc Katarzyna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
brak
29. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
30. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
31. Leszczyńska Lena Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2006 (JM.)
brak
32. Machnik Zuzanna KJ Wyjątkowi Siemiany
2007 (JM.)
O052140
33. Maciejewska Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
2002 (J.)
O034085
34. Majewska Jagoda BPK
2001 (J.)
O044913
35. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
36. Murawski Jakub Bpk
2001 (J.)
Brak
37. Olejniczak Julia Klub Jeździecki J.J.Darboven
2001 (J.)
O046536
38. Olszewska Alicja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O025506
39. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
40. Pacholec Karolina Stajnia Januszewo
S
brak
41. Pawłowska Adela Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
42. Pietrzak Kaja MKJ Nenia Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
43. Piotrowska Wiktoria Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2004 (JM.)
brak
44. Pipczyńska Julia Ludowy klub Sportowy Nadwiślanin
2006 (JM.)
brak
45. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
O052102
46. Puchała Laura Ośrodek Turystyki Konnej Rancho Missuni
2001 (J.)
Brak
47. Reksa Roksana Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
48. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
49. Rucka Nikola Stajnia Januszewo
2005 (JM.)
brak
50. Ruszkowska Zuzanna Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
2002 (J.)
26666/16
51. Staszak Justyna Ośrodek Turystyki Konnej Rancho Missuni
S
brak
52. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
53. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
54. Tulisz Kaja Bpk
2004 (JM.)
Brak
55. Twardowska Anna niezrzeszona
S
brak
56. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
57. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (J.)
O039337
58. Wasik-Laskowska Monika JKS Rywal
S
O023493
59. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
60. Wróblewska Dagmara LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1998 (MJ.)
O029025
61. Wrótna Anita MKJ Nenia w Pasłęku
S
O027688
62. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
63. Zalewska Justyna Klub Jeździecki ARPAV
S
O015043
64. Załęska Hanna MKJ Nenia Pasłęk
2005 (JM.)
0043967
65. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

83

ABIGAIL SP POL 2014 Klacz kara/168 F: Eloquent / Saint Cloud
M: Ambrozja / Hamlet GO
O: Janusz Branicki
B: Janusz Branicki
K025199 616007530054213
2.

22

AISHA Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada/175 F: Colox Cup
M: Atrakcja
O: Magdalena Nowosielska
B: Stadnina Koni Zastawno
brak
3.

31

ALTRUISTA SKW Małopolska POL 2007 Wałach gniada/- F: Planet / Zoon
M: Aisza / Łyk Szampana
O: Aleksandra Nickel
B: Jarosław Pawlik
K016533 POL006550018307
4.

97

ANAWA SP POL 2011 Wałach siwa F: Wizzerd WV
M: Anais
O: Stanisław Kapinos
B: Stadnina koni nad Wigrami
K018541
5.

66

ANTRACYT Małopolska POL 2005 Wałach gniada/172 F: Wolant
M: Amfetamina
O: Justyna Staszak
B: Aleksander Łój
Brak
6.

19

ARAK SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: Cantanis
M: Armila
O: Henryk Eron
B: Henryk Eron
Brak Nn
7.

76

ARGENTO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
O: Roman Przewoźniczuk
B: Roman Przewoźniczuk
K017334 616009570315008
8.

63

AS ARAVEL SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Aravel II
M: Ashley S
O: Jacek Wróblewski
B: Jacek Wróblewski
brak 616009530059915
9.

64

ASESOR SP POL 2014 Ogier kasztanowata/170 F: ARAVEL II
M: ASHLEY S
O: DAGMARA WRÓBLEWSKA
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K025630 616009510134514
10.

82

ATENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Emir
M: Efendi
O: Alicja Kielar
B: Sękowski Dariusz
Brak 616009600293013
11.

38

BAHARTA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz tarantowata/163 F: Pathos
M: Bahara
O: Roksana Reksa
B: Edyta Reksa
Brak 616 999 53 00329 11
12.

74

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Dominika Steyer
B:
K013720 616999530249005
13.

93

BASTION Wielkopolska POL 2012 Wałach kara/167 cm F: Aron
M: Baletka
O: Olejniczak Anna
B: Puchała Tadeusz
K024206
14.

12

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
O: Mariusz Ciegert
B: -
K021809
15.

50

BRONISZ Małopolska POL 2008 Wałach ciemnogniada/172 F: Diabełek
M: Bonita
O: Bartłomiej Ratyński
B: Polska
Brak Brak
16.

68

BUBA SP POL 2005 Klacz kara/166 F: Barasz /
M: Bellona /
O: Bogusław Ćwirko Godycki
B: SK Rzeczna
brak POL09600049405
17.

9

CADORO SP POL 2007 Ogier gniada/170 F: Aviano hol./Avero hol.
M: Colibria saks./Cassis xx
O: Henryk Eron
B: Henryk Eron
K015537 616009530290607
18.

87

CARTOCLINTON OLD GER 2012 Wałach siwa F: Cartoon /
M: Calubet / Clinton II
O:
B: Gestut Lewitz
K021313 DE418185027712
19.

86

CASTI HOL GER 2011 Wałach gniada/180 F: Cachas /
M: Wajona / Colman
O: A. Kener
B: -
K027012 DE421000078111
20.

90

CHACCO STERN HANN. POL 2011 Wałach kara/170 F: Chacco Blue
M: Po Sandro
O: D.Miśkiewcz
B: Niemcy
Brak 1
21.

44

CHACRAN OLD GER 2010 Ogier ciemnogniada/173 F: Chacco Blue /
M: Calvia / Cartogram
O: Tomasz Mierzejewski
B: -
K028055 DE418184073310
22.

5

COLA CAO WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
O: Andrzej Dąbrowski
B: Montis Sp. z o. o.
K020854 DE441411167811
23.

20

CON CONTADOR SP POL 2007 Wałach gniada/166 F: Con Air
M: Verona M
O: Henryk Eron
B: Nn
Brak Nn
24.

42

CORTINELLA SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: TRW Miłosna
B: Roman Barlik
K020807 POL009610219208
25.

72

CRAZY DAISY G Niem.sport. GER 2013 Klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
O: Miłosz Adach
B:
K025057 DE455870285413
26.

2

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
O: Krzysztof Babiarz
B: Stanisław Szurik
K026820 616009520037415
27.

65

DEBSONA Trakeńska POL 2015 Wałach kasztanowata/168 F: Eposstein
M: Dżastina xx
O: Cezary Bińczak
B: Elżbieta Mallert
brak
28.

57

DESPERADO SP POL 2003 Wałach gniada F: Ludger
M: Damira
O: Tereny Rekreacyjno - Wypoczynkowe Miłosna spółka z o.o.
B: Kosiński Sylwester
brak
29.

16

DIARAVELL Westfalska POL 2013 Klacz ciemnogniada/164 F: Diarado
M: Casandra L
O: Elwira Ruszkowska
B: Elżbieta Mallert
K028475
30.

88

DIASCADA HAN POL 2014 Klacz kara/168 F: Diarado /
M: Gund Goodman /
O: Ilona Turowska
B: Ilona Turowska
K028184 DE431316831514
31.

21

DOLOMIT SP POL 2007 Wałach siwa/169 F: Bajou Du Rouet
M: Deizi
O: Aldona Łącka
B: Zbigniew Kowalewski
Brak Nn
32.

45

EASTWOOD KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Urenda / Voltaire
O: Lucjan Kosnowicz
B: -
K023515 528003200912625
33.

15

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
34.

54

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O: Małgorzata Zubrycka
B:
K020803 528003201010624
35.

46

FRANKE KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Cambell / Cassini I
M: Mirda / Larne
O: -
B: -
K024563 528003201010737
36.

73

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE BWP BEL 2006 Klacz gniada/170 F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Vantana D / Darco
O: Miłosz Adach
B: De Prins BVBA
K025777 BELW253076BWP
37.

24

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
O: Elżbieta Lasecka
B: Krzysztof Jędrzejewski
K024572 616007520050612
38.

26

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada/- F: Kołczan / Kondeusz
M: Gala / nn
O: Rafał Pietrzak
B: Rafał Pietrzak
K022919 616999600367009
39.

7

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
40.

37

GUINNESS NN POL 2006 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Monika Nowińska
B: NN
K022562
41.

61

HAGRIDA SP POL 2010 Klacz gniada F: Grandis
M: Hatma
O: Tereny Rekreacyjno - Wypoczynkowe Miłosna spółka z o.o.
B: Markowska Dorota
brak
42.

51

HEWELIA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
O: Justyna Fryc
B: Tomasz Burzyński
K025806 616009600275812
43.

96

HIT SP POL 2015 Wałach kasztanowata/173 F: Canter
M: Hestia
O: Tomasz Mierzejewski
B: Artur Kiempa
Brak Brak
44.

56

JASKIER Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Elaborat
M: Jutrzenka
O: Justyna Majewska
B: Andrzej Staniewicz
K018030 POL007530032505
45.

84

JETOULON VAN DE RIETVENNE KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL /
M: Enjoy Balia / Indoctro
O: Marcin Plitt
B: -
K028176 528003201407554
46.

47

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jedrzejewski
K021672 616009520054311
47.

28

KAMILLE KWPN NED 2015 Klacz gniada/172 F: QUASIMODO / HEARTBREAKER
M: OLEASTER / BURGGRAAF
O: Andrzej Dąbrowski
B: Holandia
brak 528003201501442
48.

34

KAN KAN-RO SP POL 2011 Wałach siwa/176 F: Cancoon / Colman
M: Cancoon / Colman
O: Grzegorz Bonowicz
B: Robert Ostrowski
K021742 616009610029111
49.

35

KAPUERA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada/157 F: Gandis
M: Kryspina
O: Dorota Markowska
B: Dorota Markowska
Brak 616007530144410 Brak
50.

17

KARBON OLD POL 2002 Ogier kara/166 F: Landor S / Landadel
M: Barina / Grannus
O: Krzysztof Babiarz
B: Wolff Guenter
K012155 DE433330699802
51.

77

KASANDRA MŁP POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Wolant /
M: Kessa / Eksponent
O: Roman Przewoźniczuk
B: Roman Przewoźniczuk
K028042 POL006580201408
52.

48

KING KONG CARLOS KWPN NED 2015 Wałach gniada/174 F: Etoulon /
M: Indoctro /
O: Piotr Koper
B: -
brak -
53.

59

KLIWIA WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Absurd
M: Kalaba
O: Tereny Rekreacyjno - Wypoczynkowe Miłosna spółka z o.o.
B: Lewandowski Lucjan
brak
54.

29

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
55.

70

LABRIA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/162 F: Lissaro / Colox Cup
M: Liviera / Landor
O: Anna Hadrysiak
B: Krzysztof Leszczyński
K026892 616007520004015
56.

75

LASCARI Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/165 F: Pallatyn
M: Lena
O: Robert Maciejewski
B: nieznany
K026723 616007520010213
57.

40

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
58.

62

LEONIE Mały Koń POL 2011 Klacz gniada/145 F: nn
M: nn
O: terey Rekreacyjno - Wypoczynkowe Miłosna
B: brak
brak brak
59.

80

LEOPARD Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Grey
M: Leliwa
O: Wojciech Kukowski
B: Stadnina koni Liski
K010415 POL 007 60 01569 05
60.

41

LEXTOR SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: Nevados S /
M: Legenda /
O: Mariusz Hein
B: Mariusz Hein
brak 616007520035415
61.

36

LIMAN Wielkopolska POL 2010 Wałach kasztanowata F: Paquito Go
M: Luneta
O: Roman Pesta
B: Stadnina Koni Rzeczna
Brak 616007600108010
62.

11

MESTENIO Konik Polski POL 2012 Wałach inna/mk:- F: Onufry
M: Monika
O: Buczynska Regina
B: Stenka Leszek
brak 616011530138112
63.

67

MISSUNI Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada/162 F: czarczaf
M: madmłazel
O: Dariusz Staszak
B: Dariusz Staszak
brak
64.

43

NIKIFOR J SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Karbon /
M: Nagroda / Golden Boy
O: Roman Kajrewicz
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K026186 616009600255314
65.

94

NIKON Typ Szlachetny POL 2014 Wałach gniada/163 F: NN
M: NN
O: Martyna Józwowska
B: Brak
Brak 616 999 52 01147 14
66.

78

NORITO SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Marino /
M: Nauma / Vilnius
O: Jerzy Przedpełski
B: -
K020653 616009600112812
67.

14

NORWEGIAN WOOD KUC POL 2012 Klacz srokata/kuc:134 F: Nando Super
M: Bisia
O: Dorota Szeferska Arquier
B: Dorota Szeferska Arquier
KO 23334 616013520034012
68.

32

OLIMP SP POL 2013 Wałach siwa/168 F: Quality Time /
M: O De Corp / Ol Metta
O: TRW Miłosna Kwidzyn
B: ECO-ABI Ewa Fabińska
K027764 616009510254613
69.

53

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Johnny Boy II / Dollar Du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Kornel Matuszewski
K017852 616007520036610
70.

55

OLIVER LAKE SP POL 2008 Wałach kara F: Baskir - Castilio
M: Odrina - Czandor/Graf Stepp
O: M.Wasik-Laskowska
B: P.Michalewski
brak
71.

85

OLYTA Trakeńska POL 2005 Klacz gniada/160 F: Grey
M: Odkrywka
O: Andrzej Krzeszowski
B: Romanowski Marek
Brak 732010003805
72.

13

PASJA Wielkopolskie POL 2005 Klacz gniada/165 F: Biskwit
M: Pola
O: Piotr świtajski
B: Kukowski Andrzej
Brak 00761141305
73.

23

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:146 F: Sanwan / Navajo
M: Prima W / Euron
O: Elżbieta Lasecka
B: Rajmund Łączny
K027218 616013520039110
74.

10

PRIMERA SP POL 25.03.2002 Klacz kasztanowata/168 F: Rubin
M: Prakseda
O: Krzysztof Grela
B: Joanna Jagoda
K013777
75.

33

PROTON SKW Anglik POL 2015 Wałach siwa/162 F: ecosse
M: palixodia
O: Aleksandra Nickel
B: Andrzej Zieliński
brak 616ol15008685t
76.

92

QUINANKA LAZAR OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Quinto De B / Quinar Z
M: Granada / Graf Grannus
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K025194 DE433330956713
77.

18

SEKWOJA SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Index /
M: Sigma / Maram
O: Krzysztof Babiarz
B: Franciszek Litawa
K026819 POL009530037109
78.

39

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K020599 616009520039012
79.

89

SKYWALKER LAZAR OLD POL 2015 Ogier gniada/168 F: Nabab De Reve / Quidam de Revel
M: Vogue / Darco
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K026989 DE43333905415
80.

69

TEDDY BEAR Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Maciej Wojtas
B: brak
K024194 616999530285711
81.

52

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
82.

71

TINKERBELL 41 OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Toulouse / Toulon
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
O: Miłosz Adach
B:
K024455
83.

79

TRACY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Enjoy Plan
M: Tess
O: Jerzy Przedpełski
B: Damis BTW
K016349
84.

60

TUBLIN SP POL 2008 Wałach gniada/167 F: Makker
M: Tancerka
O: Tereny Rekreacyjno - Wypoczynkowe Miłosna:
B: Myszka Krzysztof
brak brak
85.

25

VLADISLAV LAZAR Oldenburger POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Quinto de B/Quinar
M: Via M/Quick Star
O: Pietrzak Kaja
B: Edmund Lazarewicz
K026988 DE 433330855415
86.

30

WESPA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Etos
M: Wiwian
O: Łukasz Jezierski
B: Andrzej Mierzejewski
K028474
87.

27

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
K019512 616007520002911
88.

1

WOMAN IN LOVE SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Clinton /
M: Warena / Wanderkoenig
O: Artur Gawłowski
B: -
K023554 616009530074611
89.

58

YOUNG RALPH SP POL 2012 Wałach srokata/kuc:146 F: nn
M: nn
O: Tereny Rekreacyjno - Wypoczynkowe Miłosna
B: nn
brak brak
90.

91

ZAGORKA DURANTE KWPN NLD 2008 Klacz bułana/170 F: Canturano
M: L
O: Lidia Wodzyńska
B: Holandia
Brak Brak
Rider Club
Competition
Prize
Adach Miłosz KJ Arpav
40
70
80
300
SUM:
490.00
Babiarz Natalia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
30
40
SUM:
70.00
Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
150
SUM:
150.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
250
SUM:
250.00
Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
350
SUM:
350.00
Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
150
SUM:
150.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
40
SUM:
40.00
Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
40
SUM:
40.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
300
40
40
60
70
200
80
SUM:
790.00
Olejniczak Julia Klub Jeździecki J.J.Darboven
100
SUM:
100.00
Olszewska Alicja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
100
100
SUM:
200.00
Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
40
100
40
150
150
SUM:
480.00
Pietrzak Kaja MKJ Nenia Pasłęk
100
200
SUM:
300.00
Rogalewska Oliwia KJ Arpav
200
150
250
SUM:
600.00
Ruszkowska Zuzanna Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
30
SUM:
30.00
Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
150
SUM:
150.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
40
SUM:
40.00
Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
50
50
SUM:
100.00
Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
100
SUM:
100.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
350
200
SUM:
550.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adach Miłosz
KJ Arpav
2019-10-19
4
40
2019-10-19
15
2019-10-20
6
2019-10-20
5
70
2019-10-19
4
80
2019-10-19
12
2019-10-20
6
2019-10-20
7
2019-10-19
6
2019-10-20
2
300
Arquier Sylvain Jakub
Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2019-10-20
2019-10-20
2
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
KARBON (17)
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-20
13
2019-10-20
19
Babiarz Natalia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
SEKWOJA (18)
2019-10-19
12
30
2019-10-19
9
2019-10-20
4
40
2019-10-20
18
Bińczak Aleksandra
brak
DEBSONA (65)
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-20
1
2019-10-20
1
Bonowicz Paulina
KJ Młyńska Struga
2019-10-19
18
2019-10-19
2019-10-20
10
2019-10-20
20
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-10-19
2019-10-19
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (79)
2019-10-19
25
2019-10-19
4
2019-10-19
Buczynska Aleksandra
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2019-10-19
2
2019-10-19
6
2019-10-20
7
2019-10-20
17
Ciegert Martyna
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2019-10-19
11
2019-10-19
15
2019-10-20
12
2019-10-20
9
Czajkowska Marta
brak
2019-10-19
1
2019-10-19
1
Czajkowska Marta
Brak
LIMAN (36)
2019-10-19
15
2019-10-19
1
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
2019-10-19
5
2019-10-19
15
2019-10-20
5
2019-10-20
1
150
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
2019-10-19
19
2019-10-19
1
250
2019-10-20
13
2019-10-20
14
KAMILLE (28)
2019-10-19
11
2019-10-19
2019-10-20
6
2019-10-20
19
Drański Wojciech
LKS Nadwiślanin
LEONIE (62)
2019-10-20
2019-10-20
1
Ejankowska Beata
LKJ w Gałkowie
LEXTOR (41)
2019-10-19
32
2019-10-19
29
2019-10-20
26
2019-10-20
9
2019-10-19
22
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2019-10-19
7
2019-10-19
5
2019-10-20
5
2019-10-20
1
350
Gawłowska Magdalena
bpk
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-19
Grela Aleksandra
VitaSport Brachlewo
PRIMERA (10)
2019-10-19
10
2019-10-20
13
2019-10-20
3
150
Hadrysiak Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LABRIA (70)
2019-10-19
13
2019-10-19
Jezierska Kornelia
Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
WESPA (30)
2019-10-19
12
2019-10-19
24
2019-10-19
Joźwiak Arkadiusz
bpk
NORITO (78)
2019-10-19
13
2019-10-19
21
Kajrewicz Aleksandra
bpk
2019-10-20
11
2019-10-20
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-10-19
2019-10-19
6
40
2019-10-19
2019-10-19
10
2019-10-19
8
Kapuścińska Natalia
Brak
KAPUERA (35)
2019-10-19
1
2019-10-19
35
2019-10-19
10
Kielar Laura
Bpk
ATENA (82)
2019-10-20
14
2019-10-20
Koszkiewicz Wiktoria
BPK kuj-pom
NIKON (94)
2019-10-19
38
2019-10-19
21
Kuc Katarzyna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-10-19
36
2019-10-19
15
2019-10-20
14
2019-10-20
12
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
LEOPARD (80)
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-20
2019-10-20
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-20
3
2019-10-20
8
2019-10-19
5
40
2019-10-19
2019-10-20
8
2019-10-20
11
Leszczyńska Lena
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2019-10-19
16
2019-10-19
2019-10-20
13
2019-10-20
1
KLIWIA (59)
2019-10-19
39
2019-10-19
23
2019-10-20
21
2019-10-20
20
LEONIE (62)
2019-10-19
1
2019-10-19
16
Machnik Zuzanna
KJ Wyjątkowi Siemiany
2019-10-19
42
2019-10-19
21
2019-10-19
Maciejewska Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
LASCARI (75)
2019-10-19
17
2019-10-19
Majewska Jagoda
BPK
2019-10-19
16
2019-10-19
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
JASKIER (56)
2019-10-19
CASTI (86)
2019-10-19
7
2019-10-20
4
2019-10-19
2
300
2019-10-20
6
2019-10-19
10
40
2019-10-19
2019-10-20
12
2019-10-20
2019-10-19
19
2019-10-19
2019-10-20
7
2019-10-20
2019-10-19
8
2019-10-19
2019-10-20
8
2019-10-20
9
2019-10-19
9
40
2019-10-19
6
60
2019-10-20
6
2019-10-20
11
2019-10-19
5
70
2019-10-19
14
2019-10-20
2
200
2019-10-20
4
80
Murawski Jakub
Bpk
OLYTA (85)
2019-10-19
1
2019-10-19
1
Olejniczak Julia
Klub Jeździecki J.J.Darboven
BASTION (93)
2019-10-19
2
100
2019-10-19
12
Olszewska Alicja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CADORO (9)
2019-10-19
20
2019-10-19
4
100
2019-10-20
8
2019-10-20
4
100
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-10-19
8
40
2019-10-20
2
100
ARAK (19)
2019-10-19
7
40
2019-10-19
17
2019-10-20
21
2019-10-20
14
2019-10-19
1
150
2019-10-19
14
2019-10-20
11
2019-10-20
2
150
DOLOMIT (21)
2019-10-19
2019-10-19
Pacholec Karolina
Stajnia Januszewo
BUBA (68)
2019-10-19
14
2019-10-19
3
2019-10-20
2019-10-20
Pawłowska Adela
Bez Przynależności Klubowej
PASJA (13)
2019-10-19
1
2019-10-19
24
2019-10-20
10
Pietrzak Kaja
MKJ Nenia Pasłęk
2019-10-19
30
2019-10-19
37
2019-10-19
25
2019-10-20
8
2019-10-20
GOPLANA (26)
2019-10-19
3
100
2019-10-19
5
2019-10-20
1
200
2019-10-20
12
Piotrowska Wiktoria
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
HAGRIDA (61)
2019-10-19
21
2019-10-19
19
2019-10-20
1
2019-10-20
1
Pipczyńska Julia
Ludowy klub Sportowy Nadwiślanin
TUBLIN (60)
2019-10-19
22
2019-10-19
1
2019-10-20
1
2019-10-20
1
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
ARGENTO (76)
2019-10-19
8
2019-10-19
28
2019-10-19
Puchała Laura
Ośrodek Turystyki Konnej Rancho Missuni
2019-10-19
2019-10-19
41
Reksa Roksana
Bez Przynależności Klubowej
BAHARTA (38)
2019-10-19
2019-10-19
31
2019-10-19
7
2019-10-20
10
2019-10-20
27
2019-10-20
18
Rogalewska Oliwia
KJ Arpav
2019-10-19
1
200
2019-10-19
3
150
2019-10-20
17
2019-10-20
1
250
Rucka Nikola
Stajnia Januszewo
BUBA (68)
2019-10-19
1
2019-10-20
Ruszkowska Zuzanna
Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
2019-10-19
9
2019-10-19
11
30
2019-10-19
Staszak Justyna
Ośrodek Turystyki Konnej Rancho Missuni
MISSUNI (67)
2019-10-19
20
2019-10-19
18
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (74)
2019-10-19
2
150
2019-10-19
11
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
CHACRAN (44)
2019-10-19
7
2019-10-19
13
2019-10-20
10
2019-10-20
10
2019-10-19
9
2019-10-20
3
FRANKE (46)
2019-10-19
6
2019-10-19
4
2019-10-20
7
2019-10-19
3
2019-10-20
5
2019-10-19
2019-10-19
BRONISZ (50)
2019-10-19
14
2019-10-19
18
2019-10-20
5
40
2019-10-20
7
HIT (96)
2019-10-19
16
2019-10-19
2019-10-20
9
2019-10-20
Tulisz Kaja
Bpk
OLYTA (85)
2019-10-20
10
2019-10-20
1
Twardowska Anna
niezrzeszona
2019-10-19
19
2019-10-19
17
2019-10-20
23
2019-10-20
16
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
OLIMP (32)
2019-10-19
20
2019-10-19
2019-10-20
16
2019-10-20
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
HEWELIA (51)
2019-10-19
3
50
2019-10-19
13
2019-10-20
3
50
2019-10-20
16
Wasik-Laskowska Monika
JKS Rywal
2019-10-20
4
2019-10-20
1
Wojtas Maciej
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2019-10-20
15
2019-10-20
3
100
Wróblewska Dagmara
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-10-19
20
2019-10-19
18
2019-10-20
2019-10-20
12
ASESOR (64)
2019-10-19
22
2019-10-19
33
2019-10-20
13
2019-10-20
22
Wrótna Anita
MKJ Nenia w Pasłęku
2019-10-19
26
2019-10-19
27
2019-10-19
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ABIGAIL (83)
2019-10-19
22
2019-10-19
2019-10-20
2019-10-20
2019-10-19
23
2019-10-19
8
2019-10-20
15
ANAWA (97)
2019-10-19
1
350
2019-10-19
2
200
Zalewska Justyna
Klub Jeździecki ARPAV
JASKIER (56)
2019-10-19
40
2019-10-19
16
2019-10-20
2019-10-20
25
Załęska Hanna
MKJ Nenia Pasłęk
AISHA (22)
2019-10-19
34
2019-10-19
2019-10-20
24
2019-10-20
2019-10-20
15
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
OLIMPIA (53)
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-19

Number of Riders: 65

Number of Horses: 90

The sum of prizes: 4 980.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl