Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 19:02:02
2019-09-28 16:05:04
Paulina Pawłowska KOSTARYKA
  • 1x 1/Mini LL/do 70 cm, bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 19:01:57
2019-09-28 16:04:37
Joanna Karmińska HAJDUK J
  • 1x 3/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 4/L1/(wys. do 105 cm) – zwykły – art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 19:01:51
2019-09-28 16:04:09
Michalina Kraszewska NESSA
  • 1x 1/Mini LL/do 70 cm, bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 19:01:44
2019-09-28 16:03:21
Patrycja Kiełbowicz ARABELLA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 07:08:41
2019-09-28 06:07:49
Maria Przesławska LIVELY TWENTY
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 07:08:31
2019-09-28 06:07:11
Aneta Piekarska COCO
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 07:08:11
2019-09-28 06:06:38
Klaudia Kamińska CRAZY CANDY
  • 2x 3/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 07:08:06
2019-09-27 22:35:31
Julia Szawlińska PETRA
  • 1x 1/Mini LL/do 70 cm, bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 07:07:36
2019-09-27 21:17:51
Maria Zielińska H'LOTKA
  • 2x 1/Mini LL/do 70 cm, bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 07:07:31
2019-09-27 21:12:42
Zuzanna Zielińska PATROL Z IZB
  • 1x 1/Mini LL/do 70 cm, bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 07:07:22
2019-09-27 21:12:00
Agata Sukowska PATROL Z IZB
  • 1x 1/Mini LL/do 70 cm, bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 07:07:17
2019-09-27 21:10:49
Anna Chojniak ŁOBUZ
  • 2x 1/Mini LL/do 70 cm, bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 15:43:20
2019-09-27 11:48:32
Emilia Grabiec JOKER
  • 1x 4/L1/(wys. do 105 cm) – zwykły – art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 15:43:16
2019-09-27 11:48:05
Zofia Tomczyk JOKER
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 15:43:13
2019-09-27 10:45:51
Klaudia Kamińska LIBERTY K
  • 2x 1/Mini LL/do 70 cm, bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 10:25:06
2019-09-27 08:01:55
Paulina Lipska JAŚMIN
  • 1x 1/Mini LL/do 70 cm, bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 10:25:02
2019-09-27 06:42:14
Hanna Zywert DIAMENTINO
  • 1x 1/Mini LL/do 70 cm, bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 10:24:58
2019-09-26 12:58:07
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 3/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 4/L1/(wys. do 105 cm) – zwykły – art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 00:49:52
2019-09-25 14:49:45
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 2x 1/Mini LL/do 70 cm, bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 10:24:54
2019-09-25 14:25:34
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 1/Mini LL/do 70 cm, bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 00:49:47
2019-09-25 13:49:21
Marta Nowakowska GAJA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 00:49:44
2019-09-25 12:00:28
Wiktoria Świderska KUBA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 00:49:42
2019-09-24 22:20:46
Włodzimierz Rudasz FESTO
  • 1x 3/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 4/L1/(wys. do 105 cm) – zwykły – art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 22:16:45
2019-09-24 20:38:13
Sławomir Ciuruś DESIRE
  • 1x 3/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 4/L1/(wys. do 105 cm) – zwykły – art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 22:16:40
2019-09-24 17:37:49
Monika Wasik-Laskowska OLIVER LAKE
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 4/L1/(wys. do 105 cm) – zwykły – art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 22:16:34
2019-09-24 16:31:02
Ewelina Grosz CZYŻYK
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 22:15:40
2019-09-24 16:30:52
Magdalena Gawłowska WOMAN IN LOVE
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 22:15:36
2019-09-24 13:50:29
Weronika Pietrzak NELSON
  • 2x 1/Mini LL/do 70 cm, bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 11:20:14
2019-09-23 22:51:27
Katarzyna Orzoł NICEA
  • 1x 1/Mini LL/do 70 cm, bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 16:01:19
2019-09-23 11:41:08
Paulina Bonowicz KAN KAN-RO
  • 1x 3/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 4/L1/(wys. do 105 cm) – zwykły – art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 16:01:07
2019-09-23 07:10:51
Adrianna Marceniuk BRZYTWA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 16:00:47
2019-09-22 20:17:20
Wiktoria Koszkiewicz NIKON
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-22 13:49:19
2019-09-22 13:46:44
Ula Gumowska JANTAR
  • 1x 1/Mini LL/do 70 cm, bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 22:36:50
2019-09-21 19:53:34
Marta Ostrowska ROSARIO
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 16:27:14
2019-09-21 13:16:53
Agata Uzarska FRIVOOL
  • 1x 1/Mini LL/do 70 cm, bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 17:56:01
2019-09-17 17:52:38
Zofia Świst DAFI
  • 2x 1/Mini LL/do 70 cm, bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 19:59:10
2019-09-16 17:08:16
Maja Żalikowska OLIWKA
  • 2x 1/Mini LL/do 70 cm, bez szeregów – dokładności art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bonowicz Paulina KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O036886
2. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
3. Ciuruś Sławomir Toruński KJK
S
O002150
4. Gawłowska Magdalena bpk
2003 (J.)
O051140
5. Grabiec Emilia KJ Młyńska Struga
S
O012557
6. Grosz Ewelina bpk
2002 (J.)
O053315
7. Gumowska Ula Toruński Klub Jazdy Konnej
2002 (J.)
brak
8. Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O034084
9. Karmińska Joanna KJ Floret
S
brak
10. Kiełbowicz Patrycja KJ Floret
1999 (MJ.)
O038725
11. Koszkiewicz Wiktoria BPK kuj-pom
1999 (MJ.)
Brak
12. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (Mł.)
brak
13. Kraszewska Michalina KJ Floret
2005 (JM.)
brak
14. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
15. Lipska Paulina BPK kuj-pom
S
brak
16. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
17. Marceniuk Adrianna Toruński Klub Jazdy Konnej
2009 (Mł.)
brak
18. Nowakowska Marta Klub Jeździecki Wiecanowo
2005 (JM.)
brak
19. Orzoł Katarzyna Bpk
S
Brak
20. Pawłowska Paulina KJ Floret
S
Brak
21. Piekarska Aneta Klub Jeździecki Equistars
2003 (J.)
O050841
22. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (Mł.)
brak
23. Przesławska Maria KJ EQUISTARS
2001 (J.)
O045537
24. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
25. Sukowska Agata Klub Jeździecki PAŁASZ
2005 (JM.)
brak
26. Świderska Wiktoria SK Dekada
2003 (J.)
brak
27. Świst Zofia Toruński Klub Jazdy Konnej
2008 (Mł.)
Brak
28. Szawlińska Julia Zagroda Martyny
2006 (JM.)
Brak
29. Tomczyk Zofia brak
2000 (MJ.)
brak
30. Uzarska Agata TKJK
S
O013897
31. Wasik-Laskowska Monika JKS Rywal
S
O023493
32. Żalikowska Maja KJ Dilmar
2009 (Mł.)
brak
33. Zielińska Maria Klub Jeździecki PAŁASZ
2007 (JM.)
brak
34. Zielińska Zuzanna Klub Jeździecki PAŁASZ
2003 (J.)
brak
35. Zywert Hanna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O028379
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

34

ARABELLA Małopolska POL 2009 Klacz siwa F: Saganek
M: Ariana
O: Kinga Kornacka
B: Marek Romanowski
brak
2.

10

BRZYTWA SP POL 2007 Klacz kara/161 F: nn
M: nn
O: Adrianna Marceniuk
B: -
brak -
3.

32

COCO WESTF POL 2014 Klacz siwa F: Almazor L / Acord II
M: Colia / Carry Son
O: Klaudia Kamińska
B: Marek Romanowski
K024721 DE441410740114
4.

31

CRAZY CANDY HAN POL 2008 Klacz kasztanowata F: Palermo / Paradiesfalter
M: Crazy Girl / Crazy Classic
O: Klaudia Kamińska
B: Marzena Kamińska
K026654 616009661261208
5.

15

CZYŻYK WLKP POL 2014 Wałach siwa/176 F: Etos /
M: Czuszka /
O: Ewelina Grosz
B: SK Liski
brak 616007600219614
6.

5

DAFI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:125 F: NN
M: Miriam
O: Natalia Sienkiewicz
B: Iga Affelt
Brak Brak
7.

3

DALIA SP POL 2009 Klacz gniada/mk:155 F: Etos
M: Dumka
O: Kozłowska
B: Grzegorz Struski
brak 616013580726609
8.

17

DESIRE WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Doria / Regent
O: Marlena Rakoczy
B: Marlena Rakoczy
K014703 POL007520050006
9.

23

DIAMENTINO Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 Ogier siwa/kuc:145 F: Falk
M: Diamentina Super
O: -
B: -
- -
10.

18

FESTO SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Stilios /
M: Fiona /
O: Krzysztof Janiszewski
B: Strąk Krzysztof
brak
11.

6

FRIVOOL KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Sandreo
M: Idivera
O: Agata Uzarska
B: Agata Uzarska
brak
12.

20

GAJA SP POL 2010 Klacz gniada F: Fred
M: G
O: Nowakowski
B: nn
brak
13.

29

H'LOTKA Wielkopolska POL 2005 Klacz gniada/mk:150 F: Magnet
M: Halabarda
O: Marcin Paw
B: Majchrzak Benon
brak 007610130705
14.

36

HAJDUK J Wielkopolska POL 2004 Wałach gniada/- F: Lotnik
M: Huta
O: Joanna Karmińska
B: Krzysztof Jędrzejewski
K028064 -
15.

8

JANTAR Małopolska POL 2008 Wałach kara F: Cyprys
M: Jawa
O: Magdalena Gąsiorowska
B: brak
brak
16.

24

JAŚMIN Wielkopolska POL 2015 Wałach kara/165 F: Magnat
M: Jaga
O: Paulina Lipska
B: Kozanecka-Fajst Agnieszka
BRAK 616007590181015
17.

26

JOKER SP POL 2008 Wałach kara F: Żupan / Dem
M: Juta / Apollo
O: Emilia Grabiec
B: Marek Gierczak
K019657 POL009610053508
18.

11

KAN KAN-RO SP POL 2011 Wałach siwa/176 F: Cancoon / Colman
M: Cancoon / Colman
O: Grzegorz Bonowicz
B: Robert Ostrowski
K021742 616009610029111
19.

37

KOSTARYKA Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada F: Cyrus
M: Kalifornia
O: Joanna karmińska
B: Roman Oblizajek
brak
20.

19

KUBA Mały Koń POL 2004 Wałach kasztanowata/156 F: NN
M: NN
O: Dulna Paulina
B: Brak
Brak 999611211302
21.

25

LIBERTY K Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 Klacz siwa/162 F: Konkret 2
M: Lotna
O: Marzena Kamińska
B: Marzena Kamińska
Brak
22.

33

LIVELY TWENTY Pełna Krew Angielska POL 2005 Klacz gniada/161 F: Two-Twenty- Two
M: Lively Jacq
O: Marzena Kamińska
B: Polska Korporacja Inwestycyjna SA
Brak POL050000003678
23.

14

NELSON KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Maria Pietrzak
B: Rajmund Łączny
brak -
24.

35

NESSA Huculska POL 2012 Klacz gniada/mk: F: Playboy
M: Odessa
O: Michał Sędłak
B: Blacha Renata
brak
25.

12

NICEA Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada/165 F: Paquito go
M: Newa
O: Katarzyna Orzoł
B: SK Nowe Jankowice
Brak 616007520104212
26.

9

NIKON Typ Szlachetny POL 2014 Wałach gniada/163 F: NN
M: NN
O: Martyna Józwowska
B: Brak
Brak 616 999 52 01147 14
27.

16

OLIVER LAKE SP POL 2008 Wałach kara F: Baskir - Castilio
M: Odrina - Czandor/Graf Stepp
O: M.Wasik-Laskowska
B: P.Michalewski
brak
28.

38

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:137 F: Borysław
M: Orzechówka
O: Iwona Arkuszewska
B: Mariola Szarczewska
K019435
29.

4

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz bułana/kuc:137 F: Borysław
M: Orzechówka
O: Marek Żalikowski
B: Mariola Szarszewska
K019435 POL 013 60 00961 05
30.

21

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:146 F: Sanwan / Navajo
M: Prima W / Euron
O: Elżbieta Lasecka
B: Rajmund Łączny
K027218 616013520039110
31.

28

PATROL Z IZB Huculska POL 2013 Wałach inna/kuc:135 F: Zawilec
M: P-JAGODA-CZARNA
O: Anna Chojniak
B: Gosp. Rolne Astir w Izbach Jan Rączka
brak 616012570139813
32.

30

PETRA Mały Koń POL 2008 Klacz gniada/mk:157 F: Kentacky
M: Pegy
O: Andrzej Wolski
B: Helena Wiosna
Brak POL 013 54 01340 08
33.

22

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023170 009610176407
34.

13

WOMAN IN LOVE SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Clinton /
M: Warena / Wanderkoenig
O: Artur Gawłowski
B: -
K023554 616009530074611
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bonowicz Paulina
KJ Młyńska Struga
2019-09-29
4
2019-09-29
4
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
OLIWKA (38)
2019-09-29
2
Ciuruś Sławomir
Toruński KJK
DESIRE (17)
2019-09-29
12
2019-09-29
6
Gawłowska Magdalena
bpk
2019-09-29
20
2019-09-29
1
2019-09-29
5
Grabiec Emilia
KJ Młyńska Struga
JOKER (26)
2019-09-29
2
Grosz Ewelina
bpk
CZYŻYK (15)
2019-09-29
22
2019-09-29
9
2019-09-29
Gumowska Ula
Toruński Klub Jazdy Konnej
JANTAR (8)
2019-09-29
13
2019-09-29
4
2019-09-29
19
Kamińska Klaudia
KJ Młyńska Struga
2019-09-29
1
2019-09-29
3
2019-09-29
10
2019-09-29
Karmińska Joanna
KJ Floret
2019-09-29
Kiełbowicz Patrycja
KJ Floret
2019-09-29
2019-09-29
7
Koszkiewicz Wiktoria
BPK kuj-pom
NIKON (9)
2019-09-29
2019-09-29
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (3)
2019-09-29
1
2019-09-29
8
2019-09-29
5
Kraszewska Michalina
KJ Floret
NESSA (35)
2019-09-29
2019-09-29
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2019-09-29
1
2019-09-29
1
2019-09-29
14
Lipska Paulina
BPK kuj-pom
JAŚMIN (24)
2019-09-29
1
2019-09-29
18
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
WIENA (22)
2019-09-29
2
2019-09-29
1
Marceniuk Adrianna
Toruński Klub Jazdy Konnej
BRZYTWA (10)
2019-09-29
2019-09-29
Nowakowska Marta
Klub Jeździecki Wiecanowo
GAJA (20)
2019-09-29
11
2019-09-29
12
2019-09-29
11
Orzoł Katarzyna
Bpk
NICEA (12)
2019-09-29
1
2019-09-29
7
Pawłowska Paulina
KJ Floret
2019-09-29
2019-09-29
Piekarska Aneta
Klub Jeździecki Equistars
COCO (32)
2019-09-29
17
2019-09-29
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (14)
2019-09-29
1
2019-09-29
16
Przesławska Maria
KJ EQUISTARS
2019-09-29
16
2019-09-29
8
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
FESTO (18)
2019-09-29
6
2019-09-29
5
Sukowska Agata
Klub Jeździecki PAŁASZ
2019-09-29
Świderska Wiktoria
SK Dekada
KUBA (19)
2019-09-29
13
2019-09-29
13
Świst Zofia
Toruński Klub Jazdy Konnej
DAFI (5)
2019-09-29
2019-09-29
1
Szawlińska Julia
Zagroda Martyny
PETRA (30)
2019-09-29
2019-09-29
2019-09-29
Tomczyk Zofia
brak
JOKER (26)
2019-09-29
8
2019-09-29
10
Uzarska Agata
TKJK
2019-09-29
1
2019-09-29
6
2019-09-29
3
Wasik-Laskowska Monika
JKS Rywal
2019-09-29
15
2019-09-29
1
2019-09-29
3
Żalikowska Maja
KJ Dilmar
OLIWKA (4)
2019-09-29
14
2019-09-29
1
Zielińska Maria
Klub Jeździecki PAŁASZ
H'LOTKA (29)
2019-09-29
16
2019-09-29
14
Zielińska Zuzanna
Klub Jeździecki PAŁASZ
2019-09-29
11
Zywert Hanna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-09-29
11
2019-09-29
21

Number of Riders: 35

Number of Horses: 34

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl