Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 10:37:10
2019-08-30 22:41:20
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 10:37:08
2019-08-30 22:40:55
Klaudiusz Jach MONTANA P
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 10:37:05
2019-08-30 22:40:35
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 10:36:59
2019-08-30 21:34:20
Hanna Zywert DIAMENTINO
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności at. 238.1.1
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 10:36:56
2019-08-30 21:25:45
Maja Antczak ZWINNA
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 10:36:51
2019-08-30 21:16:41
Victoria Głogowska HIDDE
  • 1x 3a_R/Kuce/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm), dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 3_R/Kuce/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm; C D 70-80 cm), dwufazowy art.274.1.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 10:36:49
2019-08-30 20:10:06
Jagoda Ciebiada GREVIOUS
  • 2x 6_R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 10:36:45
2019-08-30 19:42:31
Rozalia Ciołek HERKULES
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art.274.1.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 19:09:47
2019-08-30 17:59:29
Marcelina Detmer AJAX
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 15:41:36
2019-08-30 14:45:09
Aleksandra Strzyżewska BONIEK
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 15:41:32
2019-08-30 13:42:12
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 15:41:28
2019-08-30 12:10:54
Łucja Powierska KARST
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 6_R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 15:41:21
2019-08-30 12:04:00
Paulina Bonowicz KAN KAN-RO
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art.274.1.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 11:09:13
2019-08-30 00:21:12
Natalia Chołuj ROSSA NOIRE A-Z
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 21:55:03
2019-08-29 21:09:03
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:21:50
2019-08-29 19:17:08
Włodzimierz Rudasz DON CICCIO
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art.274.1.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:21:47
2019-08-29 19:16:17
Włodzimierz Rudasz WHISPER
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art.274.1.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:21:45
2019-08-29 18:38:54
Małgorzata Zubrycka KASANDRA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:21:42
2019-08-29 18:38:12
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 16:37:10
2019-08-29 10:57:10
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 10:48:34
2019-08-29 09:37:23
Zbigniew Szrejder CHACCO-BOY
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 10:48:32
2019-08-29 09:24:25
Malwina Rudnik PRINCESSE DU PRIOLET
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 10:48:28
2019-08-29 09:23:55
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 2x 6_R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 10:48:25
2019-08-29 09:23:33
Agata Kowalik CAYENNE
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 10:48:11
2019-08-29 07:36:00
Żurek Oliwia LIZA
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności at. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 10:48:09
2019-08-29 07:35:11
Anna Filipek PINKI
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności at. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 10:48:06
2019-08-28 20:57:54
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:49:48
2019-08-28 20:49:40
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:49:40
2019-08-28 20:49:15
Amelia Winiecka BRUS
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności at. 238.1.1
  • 1x 3a_R/Kuce/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm), dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:49:33
2019-08-28 20:48:02
Julia Nogalska CZARODZIEJ
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności at. 238.1.1
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:49:21
2019-08-28 20:47:32
Astrida Taranowska BELLO M
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:48:56
2019-08-28 20:46:45
Nicole Chełminiak BABSY
  • 1x 1a/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 1x 1/PK / DK/Pierwszy Krok / Drugi Krok (drągi na ziemi / 30 cm.)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:48:43
2019-08-28 19:44:03
Oliwia Pasiut CALA MILLOR
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:48:38
2019-08-28 19:19:46
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art.274.1.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:48:31
2019-08-28 16:22:17
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:48:27
2019-08-28 16:21:27
Jan Kałabun CELYNOS
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art.274.1.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 15:44:25
2019-08-28 13:37:07
Zuzanna Rogińska GAMA
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności at. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:02:32
2019-08-28 13:00:18
Tomasz Głogowski QUANTINA
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art.274.1.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:02:28
2019-08-28 11:32:01
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:02:24
2019-08-28 10:07:49
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:02:19
2019-08-28 09:43:45
Nina Andrzejewska BAJKA
  • 1x 1/PK / DK/Pierwszy Krok / Drugi Krok (drągi na ziemi / 30 cm.)
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności at. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:02:14
2019-08-28 09:41:44
Pola Kluczynska BAJKA
  • 1x 1a/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 1x 1/PK / DK/Pierwszy Krok / Drugi Krok (drągi na ziemi / 30 cm.)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:02:11
2019-08-28 09:39:37
Julia Budziszak DIAMENTINA
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności at. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:02:06
2019-08-28 09:31:12
Monika Rygielska GRANDASSO
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności at. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:02:03
2019-08-28 09:28:10
Anna Janka TISJAN
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:01:58
2019-08-28 08:01:09
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 23:55:07
2019-08-27 21:08:03
Karolina Tracewicz RUBIN
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 23:55:00
2019-08-27 18:41:46
Blanka Brzeska OLIWKA
  • 1x 1a/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 23:53:06
2019-08-27 15:49:46
Joanna Simińska CZUMEN K
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 23:53:01
2019-08-27 12:46:12
Patrycja Tomczak MARKUS
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności at. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 23:52:56
2019-08-27 10:49:25
Julia Kruczkowska OLIWKA
  • 2x 1/PK / DK/Pierwszy Krok / Drugi Krok (drągi na ziemi / 30 cm.)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 23:52:52
2019-08-27 09:51:36
Daria Olech QUINTESS CHIN
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności at. 238.1.1
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 23:52:48
2019-08-27 09:34:43
Marta Birk GANDIS
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 10:27:42
2019-08-27 09:33:53
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
  • 1x 8_R/N/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 08:44:23
2019-08-27 07:21:15
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 08:44:19
2019-08-26 14:07:49
Maja Wolny WEZYR
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 13:23:35
2019-08-26 12:15:32
Wiktoria Koszkiewicz NIKON
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 13:23:34
2019-08-25 19:34:06
Katarzyna Orzoł NICEA
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności at. 238.1.1
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 18:02:40
2019-08-25 17:30:43
Amelia Kowalczyk TANCERZ
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności at. 238.1.1
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 23:25:31
2019-08-22 22:32:22
Zofia Trzcinska CONAN I
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 23:25:25
2019-08-22 20:13:18
Julia Brzycka AFRODYTA
  • 1x 1/PK / DK/Pierwszy Krok / Drugi Krok (drągi na ziemi / 30 cm.)
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności at. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 17:41:49
2019-08-21 14:27:43
Wiktoria Smolińska I CÓŻ
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 6_R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 15:08:46
2019-08-19 23:09:19
Renata Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 15:08:39
2019-08-19 15:33:20
Daria Arkuszewska PEGAZUS
  • 1x 3_R/Kuce/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm; C D 70-80 cm), dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art.274.1.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 11:20:34
2019-08-19 09:49:24
Oliwia Wróblewska STRIT
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 269.5
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 12:42:16
2019-08-15 08:33:22
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x 3_R/Kuce/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm; C D 70-80 cm), dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art.274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andrzejewska Monika bpk
S
O054804
2. Andrzejewska Nina brak
2011 (Mł.)
brak
brak
3. Antczak Maja St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (JM.)
O032771
4. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
5. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
6. Bonowicz Paulina KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O036886
7. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
8. Brzycka Julia Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
brak
9. Budziszak Julia bpk
2005 (JM.)
brak
brak
10. Chełminiak Nicole CKJ Bonanza
2009 (Mł.)
brak
11. Chołuj Natalia brak
2004 (JM.)
brak
12. Ciebiada Jagoda St. KJ Korona Wałcz
2000 (MJ.)
O050897
13. Ciołek Rozalia KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2001 (J.)
O042737
14. Detmer Marcelina KJ Skok - Agrofood Grabowiec
2000 (MJ.)
O039669
15. Filipek Anna BPK kuj-pom
2005 (JM.)
brak
16. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
17. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O022807
18. Głogowska Victoria kj stajnia jarużyn
2018 (Mł.)
brak
19. Głogowski Tomasz KJ Stajnia Jarużyn
S
O035830
20. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
21. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
22. Janka Anna Kuj-Pom KJ
S
O021076
23. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
24. Kluczynska Pola brak
2010 (Mł.)
brak
brak
25. Koszkiewicz Wiktoria BPK kuj-pom
1999 (MJ.)
Brak
26. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
27. Kowalczyk Amelia Stajnia Gliszcz
2004 (JM.)
brak
28. Kowalik Agata St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2003 (J.)
O043739
29. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (Mł.)
Brak
Brak
30. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
31. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
32. Nogalska Julia CKJ Bonanza
2008 (Mł.)
brak
33. Olech Daria KJ Classic
2002 (J.)
O028874
34. Oliwia Żurek BPK kuj-pom
2005 (JM.)
brak
35. Orzoł Katarzyna Bpk
S
Brak
36. Padowska Inez KJ Wiecanowo
1998 (MJ.)
O021552
37. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
O039660
38. Powierska Łucja Bpk
2002 (J.)
Brak
39. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
40. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
41. Rudnik Malwina Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2003 (J.)
Brak
42. Rygielska Monika bpk
2005 (JM.)
brak
brak
43. Simińska Joanna bpk
S
O043295
44. Smolińska Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O038537
45. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
46. Strzyżewska Aleksandra Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2003 (J.)
brak
47. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
48. Taranowska Astrida CKJ Bonanza
S
brak
49. Tomczak Patrycja bpk
2004 (JM.)
brak
brak
50. Tracewicz Karolina KJ Skok Agrofood
S
O014194
51. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (J.)
O039337
52. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (J.)
O031032
53. Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031143
54. Winiecka Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
brak
55. Wiśniewski Antoni St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2006 (JM.)
O043737
56. Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
1998 (MJ.)
O023178
57. Wróblewska Oliwia KJ Dilmar Kobylarnia
2002 (J.)
O027714
58. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
59. Zywert Hanna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O028379
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

8

AFRODYTA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:kuc:13 F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak brak
2.

62

AJAX WLKP POL 2006 Wałach gniada/172 F: Aviano / Avero
M: Aneksja / Kerman
O: Marek Detmer
B: Lucjan Kosnowicz
K010081 POL007640066606
3.

41

BABSY Haflinger GER 2002 Klacz izabelowata/kuc: F: Sandor
M: Ballade
O: Jacek Kulpa
B: Klaus Birnschein
brak
4.

32

BAJKA KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:126 F: nn
M: nn
O: Dorota Zielińska
B: nn
brak
5.

60

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Dominika Steyer
B:
K013720 616999530249005
6.

42

BELLO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: For Leo
M: Bretonka
O: Jacek Kulpa
B: Gawroński Leon
K023619 616009520038212
7.

68

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
8.

61

BONIEK SP POL 2008 Wałach inna/164 F: Alvarez 17
M: Bony
O: Aleksandra Strzyżewska
B: Łukasz Grzywniak
brak 616009670145708
9.

44

BRUS KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:110 F: Bardi
M: Bajka
O: Agnieszka Janus
B: Joanna Kłodzińska
Brak POL013520153506
10.

40

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
O: Jan Pasiut
B: Detlef Hennings
K012665 DE421000018307
11.

39

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
O: Andrzejewska Monika
B: Roman Siwek
K018857 616009640015410
12.

48

CAYENNE SP POL 2010 Wałach kara F: Desant / Lando
M: Cudna / Indeks
O: Agnieszka Kowalik
B:
K020313 616009540145210
13.

37

CELYNOS WLKP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Nevados S / Calvados Z
M: Celyna / Landor
O: -
B: -
K028145 616007520005015
14.

51

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Piorella / Primar
O: Zbigniew Szrejder
B: Kerstin Makowei
K026270 DE427270537609
15.

28

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
16.

43

CZARODZIEJ Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada/162 F: Okruch
M: Cezarea
O: Szczepan Bajerski
B: Promiński Tomasz
brak 616007520114212
17.

25

CZUMEN K SP POL 2003 Ogier siwa/172 F: Ariados / Ariadus
M: Czunia / Ajax
O: GRH Żydowo
B: Andrzej Kramer
K012142 POL009611110403
18.

31

DIAMENTINA Kuc Walijski POL 2010 Klacz gniada/kuc:146 F: brak
M: brak
O: p.siebor
B: brak
brak brak brak
19.

67

DIAMENTINO Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 Ogier siwa/kuc:145 F: Falk
M: Diamentina Super
O: -
B: -
- -
20.

45

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
O: Jacek Kulpa
B: Renata Wójcik
K008077 POL009530041603
21.

33

DIONE S SP POL 2011 Klacz kara F: Johnny Boy II
M: Donwelta S
O: Hanna Nowakowska
B: Stanisław Szurik
brak
22.

56

DON CICCIO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Alvaro / Ahorn Z
M: Dejavue / Namelus R
O: Marta Józefowicz
B: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
K027762 616009610187515
23.

52

DORILLA W WLKP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Doris / Elpar
O: Julia Wiese
B: Renata Wójcik
K019513 616007520108709
24.

20

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154 616009520122212
25.

6

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
O: Renata Kotkiewicz
B: Witold Polowczyk
K024733 616009610036313
26.

49

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofini / Corofino
M: Eunice / Lardüc
O: Artur Wiśniewski
B:
K012969 POL007611510404
27.

53

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O: Małgorzata Zubrycka
B:
K020803 528003201010624
28.

12

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
O: Elżbieta Padowska
B: SK Liski
K021141 616007600249610
29.

34

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023 616009610032310
30.

36

GAMA Typ Szlachetny POL 2014 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: nn
M: nn
O: Zuzanna Rogińska
B: Katarzyna Wadas
616999660517214
31.

21

GANDIS WLKP POL 2003 Ogier kasztanowata/168 F: Maram
M: Gwadiana
O: Marta Birk
B: Renata Wójcik
brak brak
32.

19

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
O: Elżbieta Lasecka
B: Krzysztof Jędrzejewski
K024572 616007520050612
33.

30

GRANDASSO SP POL 2007 Wałach siwa/168 F: nn
M: nn
O: M.Gerle
B: nn
brak brak brak
34.

64

GREVIOUS SP POL 2006 Wałach gniada F: Harnaś /
M: Godiwa / Model
O: Agnieszka Ciebiada
B: Elżbieta Olszewka
K026370 009640045706
35.

63

HERKULES MŁP POL 2008 Wałach siwa/168 F: Eufrat / Lubań
M: Harta / Veritas 6 ( Quidam D Or)
O: Rozalia Ciołek
B: Jacek Kozik
K012047 POL006580094708
36.

57

HEWELIA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
O: Justyna Fryc
B: Tomasz Burzyński
K025806 616009600275812
37.

65

HIDDE KUC NED 2012 Wałach siwa/kuc:128 F: -
M: -
O: Dorota Zielinska
B: holandia
brak brak
38.

7

I CÓŻ SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Hetman / Cantanis
M: Italika / Winds of Light
O: Anna Smolińska
B: Artur Kiempa
K026281 POL009530110208
39.

59

KAN KAN-RO SP POL 2011 Wałach siwa/176 F: Cancoon / Colman
M: Cancoon / Colman
O: Grzegorz Bonowicz
B: Robert Ostrowski
K021742 616009610029111
40.

15

KARST Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach gniada F: Sapiecha
M: Klio
O: Katarzyna Powierska
B: Staniek Diter
Brak
41.

54

KASANDRA KWPN NED 2015 Klacz ciemnogniada/156 F: Cascarillo / Casall
M: Zissi / Karandasj
O: KJ Złoty Rubin
B: B. Lubbers HOLANDIA
K028205 -
42.

3

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Klonowska - Brzeska
B: .
K024201 616999520164810
43.

38

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
44.

47

LIZA Typ Kuc POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Bartosz Michałek
B: nieznany
K026508 616999520131812
45.

70

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: .
K026849 61600961019314
46.

24

MARKUS Wielkopolska POL 2000 Wałach kasztanowata/166 F: brak
M: brak
O: Dorota Zielińska
B: brak
brak - -
47.

69

MONTANA P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K024032 616009610047812
48.

16

NICEA Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada/165 F: Paquito go
M: Newa
O: Katarzyna Orzoł
B: SK Nowe Jankowice
Brak 616007520104212
49.

17

NIKON Typ Szlachetny POL 2014 Wałach gniada/163 F: NN
M: NN
O: Martyna Józwowska
B: Brak
Brak 616 999 52 01147 14
50.

23

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz bułana/kuc:137 F: Borysław
M: Orzechówka
O: Marek Żalikowski
B: Mariola Szarszewska
K019435 POL 013 60 00961 05
51.

26

OLIWKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:137 F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak Brak
52.

5

PEGAZUS KUC POL 2013 Wałach bułana/kuc:149 F: PASQUINEL
M: PELA
O: Iwona Arkuszewska
B: Michał Rynowiecki
K024703 616999610072413
53.

46

PINKI Typ Kuc POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Bartosz Michałek
B: nieznany
LKRWZJ2668/19 616999610252011
54.

50

PRINCESSE DU PRIOLET SF POL 2003 Klacz gniada/167 F: Flambeau Dupriolet
M: Reine Z
O: Łukasz Rudnik
B: Francja
Brak 25000103187707A
55.

35

QUANTINA HAN POL 2011 Klacz gniada F: Quite Rubin /
M: Eida / Eiger I
O: Tomasz Głogowski
B: Violette Pietrzyk
K024071 431310650611
56.

22

QUINTESS CHIN Westfalska DEU 2014 Wałach gniada F: Chin Quin
M: Quintesse
O: Agnieszka Olech
B: Niemcy
Brak
57.

58

ROSSA NOIRE A-Z SP POL 2011 Klacz kara/brak F: FLY HIGH
M: RATINA
O: ALINA ŚLIWIŃSKA
B: ZDZIEBŁO ANDRZEJ MAREK
brak 616009600288811
58.

27

RUBIN WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Ignam / Akropol
M: Ratina / Baldram
O: Karolina Tracewicz
B: Kupniewska Helena
K015082 POL007600082902
59.

4

STRIT SP POL 2014 Wałach siwa/170 F: Rumianek /
M: Strzała / Pawlin
O: Monika Machowska
B: Zbigniew Głuszek
K025804 616009590111614
60.

10

TANCERZ WLKP POL 2004 Wałach gniada/166 F: Paragon
M: Tancerka
O: Anna Kałmuczak
B: Przemysław Kopydłowski
K025752 007611146004
61.

29

TISJAN Dansk Varmblod DEN 2004 Wałach kasztanowata/170 F: Tiziano
M: U.N.
O: Anna Janka
B: Kaj Jensen
K019509 -
62.

18

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
O: Piotr Wolny
B: Stanisław Mieszczański
K024077 616009640096609
63.

55

WHISPER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada/171 F: Aston Martin
M: Winona II
O: Marta Józefowicz
B: Remigiusz Makowski
K027374
64.

66

ZWINNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Sapiecha / Siberian Express
M: Zadyma / Marino
O: Emilian Perlikowski
B:
K012093 POL009529946505
Rider Club
Competition
Prize
Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
250
300
SUM:
550.00
Detmer Marcelina KJ Skok - Agrofood Grabowiec
100
SUM:
100.00
Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
500
60
SUM:
560.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
200
SUM:
200.00
Padowska Inez KJ Wiecanowo
200
SUM:
200.00
Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
350
SUM:
350.00
Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
400
SUM:
400.00
Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Monika
bpk
CATOKIS (39)
2019-09-01
6
2019-09-01
Andrzejewska Nina
brak
BAJKA (32)
2019-09-01
12
Antczak Maja
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
ZWINNA (66)
2019-09-01
9
2019-09-01
4
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
2019-09-01
2
2019-09-01
15
2019-09-01
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (20)
2019-09-01
2
250
2019-09-01
7
GANDIS (21)
2019-09-01
4
2019-09-01
3
300
Bonowicz Paulina
KJ Młyńska Struga
2019-09-01
7
2019-09-01
10
2019-09-01
10
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-09-01
1
2019-09-01
9
Brzycka Julia
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2019-09-01
1
2019-09-01
1
Budziszak Julia
bpk
2019-09-01
2019-09-01
18
Chołuj Natalia
brak
2019-09-01
2019-09-01
Ciebiada Jagoda
St. KJ Korona Wałcz
2019-09-01
2019-09-01
Ciołek Rozalia
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2019-09-01
2019-09-01
2019-09-01
Detmer Marcelina
KJ Skok - Agrofood Grabowiec
AJAX (62)
2019-09-01
3
100
2019-09-01
10
Filipek Anna
BPK kuj-pom
PINKI (46)
2019-09-01
18
2019-09-01
1
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-09-01
5
Gaca Waldemar
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
COLINE (28)
2019-09-01
2019-09-01
Głogowska Victoria
kj stajnia jarużyn
HIDDE (65)
2019-09-01
3
Głogowski Tomasz
KJ Stajnia Jarużyn
2019-09-01
7
2019-09-01
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2019-09-01
1
500
2019-09-01
1
60
2019-09-01
12
2019-09-01
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
MALAWAL (70)
2019-09-01
2019-09-01
Janka Anna
Kuj-Pom KJ
TISJAN (29)
2019-09-01
18
2019-09-01
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
CELYNOS (37)
2019-09-01
17
2019-09-01
2019-09-01
8
2019-09-01
9
Koszkiewicz Wiktoria
BPK kuj-pom
NIKON (17)
2019-09-01
15
2019-09-01
3
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
2019-09-01
2019-09-01
Kowalczyk Amelia
Stajnia Gliszcz
TANCERZ (10)
2019-09-01
1
2019-09-01
6
2019-09-01
2
Kowalik Agata
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
CAYENNE (48)
2019-09-01
5
2019-09-01
17
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (45)
2019-09-01
3
200
2019-09-01
8
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2019-09-01
4
2019-09-01
2019-09-01
14
Nogalska Julia
CKJ Bonanza
2019-09-01
2019-09-01
17
2019-09-01
Olech Daria
KJ Classic
2019-09-01
1
2019-09-01
2019-09-01
14
Oliwia Żurek
BPK kuj-pom
LIZA (47)
2019-09-01
1
2019-09-01
1
Orzoł Katarzyna
Bpk
NICEA (16)
2019-09-01
2019-09-01
2019-09-01
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (12)
2019-09-01
1
200
2019-09-01
16
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-09-01
1
350
2019-09-01
12
Powierska Łucja
Bpk
KARST (15)
2019-09-01
16
2019-09-01
1
2019-09-01
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
GAMA (36)
2019-09-01
13
2019-09-01
1
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
WHISPER (55)
2019-09-01
2019-09-01
9
2019-09-01
8
2019-09-01
2019-09-01
Rudnik Malwina
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2019-09-01
17
2019-09-01
5
Rygielska Monika
bpk
2019-09-01
14
2019-09-01
1
Simińska Joanna
bpk
2019-09-01
13
2019-09-01
7
Smolińska Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
2019-09-01
14
2019-09-01
1
2019-09-01
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (60)
2019-09-01
2
400
2019-09-01
2
Strzyżewska Aleksandra
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
BONIEK (61)
2019-09-01
11
2019-09-01
12
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2019-09-01
13
2019-09-01
11
Taranowska Astrida
CKJ Bonanza
BELLO M (42)
2019-09-01
8
2019-09-01
13
Tomczak Patrycja
bpk
MARKUS (24)
2019-09-01
14
2019-09-01
1
Tracewicz Karolina
KJ Skok Agrofood
RUBIN (27)
2019-09-01
2019-09-01
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
HEWELIA (57)
2019-09-01
2
150
2019-09-01
19
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
DIONE S (33)
2019-09-01
11
2019-09-01
6
Wiese Julia
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-09-01
12
2019-09-01
15
Winiecka Amelia
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
BRUS (44)
2019-09-01
4
2019-09-01
16
Wiśniewski Antoni
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2019-09-01
4
2019-09-01
1
Wolny Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
WEZYR (18)
2019-09-01
11
2019-09-01
6
Wróblewska Oliwia
KJ Dilmar Kobylarnia
STRIT (4)
2019-09-01
2019-09-01
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2019-09-01
5
2019-09-01
10
2019-09-01
1
2019-09-01
4
Zywert Hanna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-09-01
1
2019-09-01
16

Number of Riders: 59

Number of Horses: 64

The sum of prizes: 2 510.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl