Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

MISTRZOSTWA POLSKI PÓŁNOCNEJ w skokach przez przeszkody
MISTRZOSTWA POLSKI PÓŁNOCNEJ + ZR 2019
SOLEC KUJAWSKI, 17-18.08.2019r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
85 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 15:14:06
2019-08-15 13:45:54
Marta Bednarz RUSŁAN
  • 1x I półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/105/105 cm./JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
84 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 19:51:07
2019-08-14 16:29:17
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x I półf./125 cm./SENIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności)
  • 1x II półf./130 cm./SENIORZY 238.2.1 II półfinał (na czas)
  • 1x FINAŁ/130/135 cm./SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
83 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:56:07
2019-08-13 22:06:08
Tomasz Olszewski LUNA P
  • 1x I półf./125 cm./SENIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności)
  • 1x II półf./130 cm./SENIORZY 238.2.1 II półfinał (na czas)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:55:49
2019-08-13 22:05:47
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x I półf./125 cm./SENIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności)
  • 1x II półf./130 cm./SENIORZY 238.2.1 II półfinał (na czas)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:55:44
2019-08-13 21:44:08
Marta Nowakowska GAJA
  • 1x I półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności
  • 1x II półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności
  • 1x FINAŁ/90/95 cm./AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
80 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:55:40
2019-08-13 21:43:04
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 1x I półf./80 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./80 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/85/85 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
79 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:55:23
2019-08-13 21:42:13
Paulina Pellowska KLAUSINKA
  • 1x I półfinał/55 cm./MŁODZICY 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./60 cm./MŁODZICY 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/65/65 cm./MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:55:04
2019-08-13 21:28:22
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 1x I półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności
  • 1x II półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności
  • 1x FINAŁ/90/95 cm./AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
77 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:54:51
2019-08-13 21:24:54
Karolina Baranowska HOJANAS
  • 1x I półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności
  • 1x II półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności
  • 1x FINAŁ/90/95 cm./AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
76 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:54:47
2019-08-13 21:23:36
Dominika Steyer BASMA
  • 1x I półf./125 cm./SENIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności)
  • 1x II półf./130 cm./SENIORZY 238.2.1 II półfinał (na czas)
  • 1x FINAŁ/130/135 cm./SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:54:44
2019-08-13 20:23:54
Wiktoria Smolińska I CÓŻ
  • 1x I półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności
  • 1x II półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności
  • 1x FINAŁ/90/95 cm./AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:54:40
2019-08-13 19:36:22
Kornelia Rosiak MARKUS
  • 1x I półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności
  • 1x II półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności
  • 1x FINAŁ/90/95 cm./AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:54:35
2019-08-13 18:54:28
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x I półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności
  • 1x II półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności
  • 1x FINAŁ/90/95 cm./AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:12:41
2019-08-13 13:04:37
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x I półf./115 cm./JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności)
  • 1x II półf./120 cm./JUNIORZY 238.2.1 II półfinał (na czas)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:12:36
2019-08-13 11:49:43
Wiktoria Gromowska LIZA
  • 1x I półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności
  • 1x II półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności
  • 1x FINAŁ/90/95 cm./AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:12:32
2019-08-13 11:10:29
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x I półf./125 cm./SENIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności)
  • 1x II półf./130 cm./SENIORZY 238.2.1 II półfinał (na czas)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:23:02
2019-08-13 09:17:32
Lena Falkiewicz MELODIA
  • 1x I półfinał/55 cm./MŁODZICY 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./60 cm./MŁODZICY 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/65/65 cm./MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:22:38
2019-08-13 08:53:25
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 1x I półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/105/105 cm./JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:22:33
2019-08-13 08:52:58
Agata Kowalik CAYENNE
  • 1x I półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności
  • 1x II półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności
  • 1x FINAŁ/90/95 cm./AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:22:21
2019-08-13 08:51:56
Maja Drobny GANGES
  • 1x I półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/105/105 cm./JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:22:11
2019-08-13 08:51:32
Maja Antczak ZWINNA
  • 1x I półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/105/105 cm./JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
64 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-08-13 09:22:05
2019-08-12 23:12:30
Lena Anna Tokarz HIPOLIT
  • 1x II półf./60 cm./MŁODZICY 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x I półf./80 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./80 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/65/65 cm./MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
  • 1x FINAŁ/85/85 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:21:36
2019-08-12 13:41:22
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x I półfinał/55 cm./MŁODZICY 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./60 cm./MŁODZICY 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/65/65 cm./MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:21:30
2019-08-12 11:09:08
Daria Arkuszewska PEGAZUS
  • 1x I półf./80 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./80 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/85/85 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:21:26
2019-08-11 22:15:07
Zuzanna Kozikowska JESI
  • 1x I półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/105/105 cm./JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:21:00
2019-08-11 22:07:43
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x I półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności
  • 1x II półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności
  • 1x FINAŁ/90/95 cm./AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:20:55
2019-08-11 16:29:58
Anna Hadrysiak LABRIA
  • 1x I półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności
  • 1x II półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności
  • 1x FINAŁ/90/95 cm./AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:20:51
2019-08-11 16:29:29
Wiktoria Bonieckia DEVITA
  • 1x I półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności
  • 1x II półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności
  • 1x FINAŁ/90/95 cm./AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:20:48
2019-08-11 16:29:06
Wiktoria Bonieckia IDOL
  • 1x I półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności
  • 1x II półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności
  • 1x FINAŁ/90/95 cm./AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:20:43
2019-08-11 16:22:08
Liliana Tabaka DRUHNA EWITA
  • 1x I półf./80 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./80 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/85/85 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:20:33
2019-08-11 08:49:00
Viktoria Drewka MEDRESA
  • 1x I półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/105/105 cm./JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:20:29
2019-08-11 08:48:13
Viktoria Drewka CEZAR
  • 1x I półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/105/105 cm./JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:20:25
2019-08-09 23:11:43
Maja Dąbrowska MARINA
  • 1x I półfinał/55 cm./MŁODZICY 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./60 cm./MŁODZICY 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/65/65 cm./MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:20:21
2019-08-09 23:10:37
Maja Dąbrowska RONDO'S BLACK BOY
  • 1x I półfinał/55 cm./MŁODZICY 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./60 cm./MŁODZICY 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/65/65 cm./MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 19:35:24
2019-08-09 11:40:13
Zuzanna Golicka CONTESS
  • 1x I półf./115 cm./JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności)
  • 1x II półf./120 cm./JUNIORZY 238.2.1 II półfinał (na czas)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 19:35:22
2019-08-09 11:39:11
Zuzanna Golicka KOLORADO - CHERRY D
  • 1x I półf./115 cm./JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności)
  • 1x II półf./120 cm./JUNIORZY 238.2.1 II półfinał (na czas)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 19:35:18
2019-08-08 17:23:59
Alicja Łepek WEXUS
  • 1x I półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności
  • 1x II półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności
  • 1x FINAŁ/90/95 cm./AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 19:35:08
2019-08-08 17:16:20
Beata Gruba KALART
  • 1x I półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności
  • 1x II półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności
  • 1x FINAŁ/90/95 cm./AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 10:40:53
2019-08-08 07:47:21
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x I półf./125 cm./SENIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności)
  • 1x II półf./130 cm./SENIORZY 238.2.1 II półfinał (na czas)
  • 1x FINAŁ/130/135 cm./SENIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 10:40:49
2019-08-07 20:54:55
Gabriela Ślifińska BELISSIMA
  • 1x I półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności
  • 1x II półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności
  • 1x FINAŁ/90/95 cm./AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 10:40:43
2019-08-07 20:54:16
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 1x I półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/105/105 cm./JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 10:40:37
2019-08-07 19:44:30
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 1x I półf./115 cm./JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności)
  • 1x II półf./120 cm./JUNIORZY 238.2.1 II półfinał (na czas)
  • 1x FINAŁ/120/125 cm./JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 10:40:17
2019-08-07 17:23:57
Paulina Laskowska LANDKROS
  • 1x I półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności
  • 1x II półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności
  • 1x FINAŁ/90/95 cm./AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 13:43:16
2019-08-07 11:59:56
Justyna Łopato PRETTY CENTO
  • 1x I półf./125 cm./SENIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności)
  • 1x II półf./130 cm./SENIORZY 238.2.1 II półfinał (na czas)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 13:43:12
2019-08-07 11:59:35
Justyna Łopato GRAD
  • 1x I półf./125 cm./SENIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności)
  • 1x II półf./130 cm./SENIORZY 238.2.1 II półfinał (na czas)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 13:42:58
2019-08-06 22:52:12
Zofia Teper EMIR
  • 1x I półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/105/105 cm./JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 18:20:14
2019-08-05 19:33:04
Aneta Gierszewska BERGS 10-21
  • 1x I półfinał/55 cm./MŁODZICY 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./60 cm./MŁODZICY 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/65/65 cm./MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 18:19:59
2019-08-05 19:32:44
Aneta Gierszewska N'LUSI
  • 1x I półfinał/55 cm./MŁODZICY 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./60 cm./MŁODZICY 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/65/65 cm./MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 18:19:14
2019-08-05 11:49:20
Natalia Antczak PRYMUS
  • 1x I półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności
  • 1x II półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności
  • 1x FINAŁ/90/95 cm./AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 18:19:10
2019-08-05 11:15:03
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x I półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/105/105 cm./JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 18:19:06
2019-08-05 11:14:19
Wiktoria Ryciak WONDERFUL SON OF PSIK
  • 1x I półf./80 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./80 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/85/85 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 18:19:00
2019-08-05 11:13:51
Antonina Pakur POLAR
  • 1x I półf./80 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./80 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/85/85 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 18:18:55
2019-08-05 11:13:15
Zofia Pakur CENNA
  • 1x I półfinał/55 cm./MŁODZICY 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./60 cm./MŁODZICY 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/65/65 cm./MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 13:17:03
2019-08-02 13:14:38
Marta Bednarz VALENTINA
  • 1x I półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/105/105 cm./JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 11:18:52
2019-07-31 10:52:16
Edyta Kotkiewicz MOONLIGHT MAGIC
  • 1x I półf./80 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./80 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/85/85 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:53:40
2019-07-30 22:35:15
Julia Wojtalik LACOSTA
  • 1x I półfinał/55 cm./MŁODZICY 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./60 cm./MŁODZICY 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/65/65 cm./MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 10:43:37
2019-07-30 22:28:29
Dominika Osińska LINCOLN AK
  • 1x I półf./115 cm./JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności)
  • 1x II półf./120 cm./JUNIORZY 238.2.1 II półfinał (na czas)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 10:43:28
2019-07-30 22:27:27
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x I półf./115 cm./JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności)
  • 1x II półf./120 cm./JUNIORZY 238.2.1 II półfinał (na czas)
  • 1x FINAŁ/120/125 cm./JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 15:07:28
2019-07-29 12:20:40
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x I półf./115 cm./JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności)
  • 1x II półf./120 cm./JUNIORZY 238.2.1 II półfinał (na czas)
  • 1x FINAŁ/120/125 cm./JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 15:07:14
2019-07-29 00:40:34
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x I półf./115 cm./JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności)
  • 1x II półf./120 cm./JUNIORZY 238.2.1 II półfinał (na czas)
  • 1x FINAŁ/120/125 cm./JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 15:06:54
2019-07-29 00:38:05
Michalina Krzyżyńska CANNABIS DE LUX
  • 1x I półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/105/105 cm./JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 15:06:17
2019-07-28 22:49:07
Julia Lieske CARERRA
  • 1x I półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./100 cm./JUNIORZY MŁODSI 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/105/105 cm./JUNIORZY MŁODSI 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 21:33:34
2019-07-28 20:18:27
Sandra Skwarczyńska CELICA S
  • 1x I półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 I półfinał dokładności
  • 1x II półf./90 cm./AMATORZY 238.1.1 II półfinał dokładności
  • 1x FINAŁ/90/95 cm./AMATORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:20:07
2019-07-28 08:27:40
Katarzyna Kubiak ROCCO
  • 1x I półf./115 cm./JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności)
  • 1x II półf./120 cm./JUNIORZY 238.2.1 II półfinał (na czas)
  • 1x FINAŁ/120/125 cm./JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 21:32:46
2019-07-28 08:26:55
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x I półf./115 cm./JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności)
  • 1x II półf./120 cm./JUNIORZY 238.2.1 II półfinał (na czas)
  • 1x FINAŁ/120/125 cm./JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 21:31:39
2019-07-27 11:13:02
Lena Gabriel BRAVOUR PP
  • 1x I półfinał/55 cm./MŁODZICY 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./60 cm./MŁODZICY 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/65/65 cm./MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 21:31:32
2019-07-27 11:07:00
Lena Gabriel VIPER
  • 1x I półf./80 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./80 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/85/85 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 21:31:09
2019-07-26 23:41:27
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 1x I półfinał/55 cm./MŁODZICY 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./60 cm./MŁODZICY 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/65/65 cm./MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 21:30:56
2019-07-26 23:40:28
Inka Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x I półf./80 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./80 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/85/85 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 22:39:26
2019-07-26 20:29:45
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x I półf./115 cm./JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności)
  • 1x II półf./120 cm./JUNIORZY 238.2.1 II półfinał (na czas)
  • 1x FINAŁ/120/125 cm./JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 22:39:23
2019-07-26 16:04:20
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x I półf./80 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./80 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/85/85 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
3 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 22:39:14
2019-07-26 15:01:52
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x I półf./115 cm./JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności)
  • 1x II półf./120 cm./JUNIORZY 238.2.1 II półfinał (na czas)
  • 1x FINAŁ/120/125 cm./JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 22:39:08
2019-07-26 15:00:39
Julianna Gawęda ERA
  • 1x I półf./115 cm./JUNIORZY 238.1.1 I półfinał (dokładności)
  • 1x II półf./120 cm./JUNIORZY 238.2.1 II półfinał (na czas)
  • 1x FINAŁ/120/125 cm./JUNIORZY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 22:38:41
2019-07-26 14:58:56
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x I półfinał/55 cm./MŁODZICY 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./60 cm./MŁODZICY 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x I półf./80 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 I półfinał na styl jeźdźca
  • 1x II półf./80 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 238.1.1 II półfinał na styl jeźdźca
  • 1x FINAŁ/65/65 cm./MŁODZICY 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
  • 1x FINAŁ/85/85 cm./JUN. MŁ. NA KUCACH 273.2.2, 273.3.3.1 FINAŁ Konkurs dwunawrotowy
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Maja St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (JM.)
O032771
2. Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
S
O027706
3. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
4. Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043736
5. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (JM.)
O045760
6. Bieńkowska Anna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2005 (JM.)
O041488
7. Bonieckia Wiktoria bpk
2003 (J.)
brak
8. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
9. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (Mł.)
O048025
10. Drewka Viktoria Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O035154
11. Drobny Maja St. Sportowe - Ośredek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O042933
12. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O053528
13. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (J.)
O035160
14. Gabriel Lena VitaSport brachlewo
2007 (JM.)
O046541
15. Gawęda Julianna Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2002 (J.)
O038545
16. Gawęda Zuzanna Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2007 (JM.)
O047345
17. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (Mł.)
O053470
18. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
19. Gromowska Wiktoria Klub Jeździecki Classic
2001 (J.)
0039663
20. Gruba Beata KJ Pegaz Reda
S
O034184
21. Hadrysiak Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009842
22. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O040907
23. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (J.)
O034079
24. Kowalik Agata St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2003 (J.)
O043739
25. Kozikowska Zuzanna Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049900
26. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
27. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
28. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
29. Laskowska Paulina Brak
2004 (JM.)
O039114
30. Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041863
31. Łepek Alicja KJ Pegaz Reda
1998 (MJ.)
Brak
32. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
33. Matelski Marcin KJ Dilmar
S
O003420
34. Nowakowska Marta Klub Jeździecki Wiecanowo
2005 (JM.)
brak
35. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
36. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (J.)
O034676
37. Pakur Antonina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2006 (JM.)
O049347
38. Pakur Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2009 (Mł.)
O049348
39. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
40. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (Mł.)
brak
41. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (JM.)
O044142
42. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
43. Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
brak
44. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
45. Smolińska Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O038537
46. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039182
10179301
47. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
48. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
49. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043738
50. Tabaka Liliana KJ Cavallino
2005 (JM.)
O039025
51. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
52. Tokarz Lena Anna Klub Jeździecki Cavallino
2007 (JM.)
O053959
53. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (J.)
O039337
54. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O048954
55. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
56. Wiśniewski Antoni St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2006 (JM.)
O043737
57. Wojtalik Julia JKSR Michelin
2010 (Mł.)
Brak
58. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

147

ABIGAIL ASANTE SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Boliwar /Landor
M: Astoria
O: Aleksandra Antzoulatos
B: Aleksandra Antzoulatos
brak -
2.

127

AGADIR VAN DE PIKKERIE Z Zangersheide POL 2015 Wałach gniada/165 F: Aga Khan Z
M: Savannah
O: MJT Horses
B: .
K026890 056015Z55631915
3.

6

ALCORA SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Corvus Z /
M: Alida / Day Dream II S
O: Michał Kowalski
B: Augustyniak
K026524 616009530056913
4.

135

ALISTER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Alzacja / So In Love
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: SK Dobrzyniewo
K026851 616009610072314
5.

122

ANTARES S SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Cordess / Clinton
M: Avinella S / Leoville S
O: Zuzanna Ciecholewska
B: Stanisław Szurik
K027662 616009520036713
6.

22

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
7.

5

ARIANA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: Monika Zielińska
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K018476 12406
8.

149

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Arabeska / Czynel
O: Włodarczyk Dorota
B: Miś Tadeusz
K025236 616007610128112
9.

61

ASTERIX SP POL 2011 Ogier gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Adriadna / Rancover
O: Filip i Włodzimierz Tomczuk
B: Joanna i Włodzimierz Tomczuk
K023988 616009530171111
10.

81

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
O: Maciej Felski
B: Waldemar Świątkiewicz
K019651 616009520025811
11.

139

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Dominika Steyer
B:
K013720 616999530249005
12.

52

BELISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
O: Iwona Ślifińska
B: Janusz Borowski
K012460
13.

45

BERGS 10-21 KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Grzegorz Gierszewski
B: nn
K027298 brak
14.

132

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
15.

92

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
16.

152

BRAVIA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/163 F: Vandamme / Guidam
M: Barkarola / Moravia
O: Arleta Zielińska
B: Janusz Grzewiński
K027855 616009610040815
17.

12

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: Baccarat
M: Niina PP
O: Lena Gabriel
B: Procima Sp. z o.o.
. DE434340709312
18.

118

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
O: Jan Pasiut
B: Detlef Hennings
K012665 DE421000018307
19.

144

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
K021586 056007000C44861 104TM94
20.

19

CANNABIS DE LUX WESTF GER 2013 Wałach siwa/165 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Lasou / Larome
O: Monika Krzyżyńska
B:
K026721 DE441411369613
21.

18

CARERRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Rytm
M: Czoska
O: Piotr Lieske
B: Piotr Okoń
K024365
22.

87

CAYENNE SP POL 2010 Wałach kara F: Desant / Lando
M: Cudna / Indeks
O: Agnieszka Kowalik
B:
K020313 616009540145210
23.

17

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
O: Sandra Skwarczyńska
B: Stanisław Szurik
brak 616009520036413
24.

39

CENNA Kuc Walijski POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
O: Klaudia Olejniczak
B: Jarosław Bartkowiak
K023426 Brak
25.

99

CERVANTES SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Cordess
M: Capriosa N
O: Marcin Matelski
B: Piotr Siembor
K024813 616009520023813
26.

75

CEZAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach gniada/165 F: Aplauz
M: Cytryna
O: Magdalena Drewka
B: Mieczysław Nowak
K019445 POL 009520093501
27.

56

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Piorella / Primar
O: Zbigniew Szrejder
B: Kerstin Makowei
K026270 DE427270537609
28.

129

CHASSPLEEN FLAMINGO Z Zangersheide POL 2015 Wałach siwa/172 F: Cardento
M: Republica
O: MJT Horses
B: .
K027999 25000115221006C
29.

121

CIVIS XX POL 2001 Wałach gniada F: Jape /
M: Cisza / Mehari
O: Dariusz Miśkiewicz
B: SK Stubno
K007140 POL010000001153 POL40349
30.

125

COCO CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Cassilio/Cassini I
M: Chanel/Alcado/Adlantus As
O: Piotr Dębowski
B: Paula Mańczak
K024076 616009530054313
31.

101

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
32.

100

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Concerto / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
O: Kazimierz Gmys
B: Kazimierz Gmys
K021387 616009610286608
33.

102

CONAN I Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach siwa/170 F: Caliro
M: Casandra
O: Hanna Trzcinska
B: Wioletta i Leszek Szymanscy
Brak 616 009 53 02384 11
34.

27

CONTESS Deutsches Sportpferd GER 2009 Klacz siwa F: Con Sherry /
M: Cibell / Cincinatti
O: Zuzanna Golicka
B: Zuchtgemeinschaft Schmiedeberg
K026045 DE456570294409
35.

60

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
O: Marcin Bieńkowski
B: Magdalena Matulewicz
K018478 616007600293610
36.

20

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711
37.

70

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
38.

9

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
O: Target Tomasz Wawrzkiewicz
B:
K024200
39.

115

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/172 F: De Kooning / Elite
M: Fackeja / Lord Liberty G
O: Małgorzata Kaszubowska
B: Helmut Osterkamp
K024258 DE433330638110
40.

79

DEVITA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada/172 F: Landor
M: Dorisa
O: Katarzyna Streich
B: Tomasz Streich
brak brak
41.

146

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
O: Jacek Kulpa
B: Renata Wójcik
K008077 POL009530041603
42.

123

DON REVERDY C SP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: If Du Reverdy /
M: Dumka /
O: Zuzanna Ciecholewska
B: Joanna Ciecholewska
brak -
43.

90

DORILLA W WLKP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Doris / Elpar
O: Julia Wiese
B: Renata Wójcik
K019513 616007520108709
44.

104

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154 616009520122212
45.

77

DRUHNA EWITA DRP POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:. F: V.I.P.Ewita/Visconti
M: Dalli/Don Carlos
O: Klimkiewicz
B: .
K017093 POL013670148308
46.

31

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
O: Renata Kotkiewicz
B: Witold Polowczyk
K024733 616009610036313
47.

46

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Zofia Teper
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
48.

128

EMIRATS DE RIVERLAND Selle Francais POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Nabab De Reve
M: Isis Rouge
O: MJT Horses
B: .
K026042 25000114750423F
49.

2

ERA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Zahros R (ex Z. Zarah 80) / Sam R
M: Eligranta / Marius Claudius
O: Tatiana Gawęda
B: Goszczyński Bartosz
K024597 616009610202713
50.

67

ESTEBAN SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Cassilio
M: Everybody’s Darling
O: Angelika Ojczenasz
B: Joanna Łuczaj
Brak
51.

57

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
52.

88

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofini / Corofino
M: Eunice / Lardüc
O: Artur Wiśniewski
B:
K012969 POL007611510404
53.

136

EX LIBRIS GOLD Z ZANG POL 2013 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Centuria / Lavendel
O: Michał Szafryna
B: Michał Szafryna
K023983 056015Z55508213
54.

98

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
55.

103

FAVORINOS S SP POL 2015 Ogier kasztanowata/175 F: MJT Nevados S / Calvados Z
M: Faworytka S / Johnny Boy II
O: Piotr Trzciński
B: Stanisław Szurik
K026803 616009520036715
56.

113

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O: Małgorzata Zubrycka
B:
K020803 528003201010624
57.

153

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
O: Elżbieta Padowska
B: SK Liski
K021141 616007600249610
58.

119

GAJA SP POL 2010 Klacz gniada F: Fred
M: G
O: Nowakowski
B: nn
brak
59.

96

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023168 616009610160310
60.

105

GANDIS WLKP POL 2003 Ogier kasztanowata/168 F: Maram
M: Gwadiana
O: Marta Birk
B: Renata Wójcik
brak brak
61.

86

GANGES KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
O: Katarzyna Kazimierska-Drobny
B: Jerzy Łukomski
K019951
62.

47

GRAD MŁP POL 2009 Ogier siwa F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
O: Krzysztof Łopato
B: SK Ochaby
K014099 616006540115709
63.

150

GRAFON SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Gracja / Calvados Z
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: SK Dobrzyniewo
K027258 616009610086413
64.

71

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Talent Charboniere
M: Gracenta
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K023351 616009520098612
65.

109

HARRIET KWPN NED 2012 Klacz gniada F: Pacific / Corland
M: Marinus / Faran
O: Emilian Perlikowski
B:
K022110 528003201210503
66.

108

HASAN SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Hanoi / Turbud Quirinus
O: Jan Korczyński
B: SK Nowielice
K024476 616009640008912
67.

50

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
O: Marta Mirska-Miętek
B: P.Pool
K021911 528003201204689
68.

156

HEWELIA Oldenburska POL 31.01.2012 Klacz gniada/175 F: Colox cup
M: Hawana
O: Justyna Fryc
B: Burzyński Tomasz
Brak 616009600275812
69.

94

HEWELIA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
O: Justyna Fryc
B: Tomasz Burzyński
K025806 616009600275812
70.

72

HIPOLIT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:135 F: Szaman
M: Hortyna
O: Małgorzata Tokarz
B: Roman Dudkowiak
K019548 POL 013 61 01170 05
71.

140

HOJANAS TRAK LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Huta / Heleris
O: Marek Baranowski
B: Asociacija Žirgu Augintoju
K024646 030619
72.

49

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 Klacz siwa F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Peter Simoni
K022088 208333201204801
73.

138

I CÓŻ SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Hetman / Cantanis
M: Italika / Winds of Light
O: Anna Smolińska
B: Artur Kiempa
K026281 POL009530110208
74.

78

IDOL Koń Mały POL 2009 Wałach siwa F: Poligon /
M: Ina /
O: Tomasz Streich
B: Tomasz Streich
brak
75.

97

INTRYGA WLKP POL 2009 Klacz kara/164 F: Pigmalion / Arak
M: Itema / Burnus
O: Rajmund Łączny
B: Rajmund Łączny
K021142 007520086009
76.

91

IRYDION WLKP. POL 2012 Wałach gniada/168 F: Bolshoi
M: Iryda
O: Paulina Frankiewicz
B: SK Racot
K022379 616007610117912
77.

8

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
O: Jolanta Koczurowska
B:
K016211 103MX80
78.

82

JESI SP POL 2010 Klacz gniada F: Winston
M: Jacuzetta
O: Kozikowska
B: Kozikowska
K021207
79.

143

JOWISZ Kuc Walijski POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
O: Amelia Szczupakowska
B: Zdzisław Śniegucki
K011731 POL013670007906
80.

141

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
81.

63

KALART - POL 2001 Wałach ciemnogniada/167 F: Kanpur
M: Korsa
O: Łukasz Lesner
B: Marek Lesner
Brak 616009530034501
82.

3

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Aroland Pg / Roland
M: Kolumbia / Rubin
O: Tatiana Gawęda
B: -
K016670 616009530077810
83.

117

KASANDRA KWPN NED 2015 Klacz ciemnogniada/156 F: Cascarillo / Casall
M: Zissi / Karandasj
O: KJ Złoty Rubin
B: B. Lubbers HOLANDIA
K028205 -
84.

53

KICKARA TS KWPN POL 2015 Klacz kasztanowata/166 F: Mylord Carthago
M: Dickara TS/Mr. Blue
O: Magdalena Ćwik
B: Stall TS
Brak Brak
85.

4

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Klonowska - Brzeska
B: .
K024201 616999520164810
86.

142

KLAUSINKA KUC POL 1997 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: NN
M: NN
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K005060 07136
87.

25

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 Wałach gniada F: Cherry Cordial / Cordial
M: Kariera / Sofix
O: Stefan Domienikowski
B: Stefan Domienikowski
K023432 616009530082613
88.

30

L CALVADOS SON SP POL 2013 Wałach gniada/---- F: Calvados
M: Lady Jump I
O: Adam Laszecki
B: Jerzy Rogala
K023233
89.

80

LABRIA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/160 F: Lissaro / Colox Cup
M: Liviera / Landor
O: Anna Hadrysiak
B: Krzysztof Leszczyński
K026892 616007520004015
90.

24

LACOSTA KUC POL 2014 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: N
M: Lili
O: Izabella Wojtalik
B: Joanna Kretkowska
Brak 56
91.

59

LANDKROS Litewski Koń Gorąco Krwisty POL 2008 Wałach gniada/168 F: Landgold
M: Hale
O: Jarosław Laskowski
B: -
K027486 005170062908
92.

15

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
O: Katarzyna Kubiak
B:
K024127 418181004805
93.

111

LILI SP POL 2013 Klacz gniada F: Leonardo /
M: Linea /
O: Michał Pacan
B: Mieczysław Konarski
brak
94.

23

LINCOLN AK SP POL 2013 Wałach kasztanowata/167 F: Erebus / Coniender
M: Lizbona / Lissabon
O: Rajmund Osiński
B: Adsm Kolanowski
K027095 616009611000991
95.

69

LIZA Typ Kuc POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Bartosz Michałek
B: nieznany
K026508 616999520131812
96.

58

LUGANO Niem.sport. POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Lord Z
M: Kosakenbraut
O: Marcin Matelski
B: NIemcy
K025816 DE456370005012
97.

145

LUNA P Niem. Sportowa GER 2008 Klacz kasztanowata F: Ludwigs As / Ludwig Von Bayern
M: Bailey P / Barnaul
O: Adam Olszewski
B:
K016348 DE456570276408 104WZ40
98.

151

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: .
K026849 61600961019314
99.

74

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
O: Dorota Uchman
B: Jarosław Bartkowiak
K025307 POL013610128305
100.

137

MARKUS SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/167 F: Almanzor L / Acord II
M: Miriam / Revel
O: Brygida Rosiak
B: SK Rzeczna
K027309 616009600117714
101.

157

MEDRESA WLKP POL 15.04.2010 Klacz gniada/170 F: Barbur
M: Melita
O: Magdalena Drewka
B: Stadnina koni pępowo
Brak 007610103910
102.

76

MEDRESA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada/170 F: Barbur
M: Melita
O: Magdalena Drewka
B: Stadnina koni pępowo
K021620 616007610103910
103.

89

MELODIA KUC POL 2011 Klacz gniada F: Harnmoor's Davey / Eyarth Harlequin
M: Mżawka
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
K020505 616013530059811
104.

28

MOONLIGHT MAGIC KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:138 F: Midnaight Magic
M: nn
O: Renata Kotkiewicz
B: Arkadiusz Krupiński
brak 616999520120613
105.

44

N'LUSI KUC POL 2012 Klacz bułana/kuc:131 F: TIJD VLIJT'S VICTOR
M: NELLY
O: Gierszewski Grzegorz
B: Obolewicz Ryszard
K026694 -
106.

51

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414 POL009640002903
107.

84

NELSON KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Maria Pietrzak
B: Rajmund Łączny
brak -
108.

114

NEOVISTO 3 Hanowerska GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
O: Agnieszka Synoradzka
B: Niemcy
K023590 DE431316876012
109.

133

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
O: SK Wapno Jan Jach
B: Ludo Philippaerts
K027259 56002W00305200
110.

1

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Noemi Ewita / Rocky
O: Tatiana Gawęda
B: Ryszard Łagowski
K011732 Noemi Ewita / Rocky
111.

134

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
O: SK Wapno Jan Jach
B: Stoeterij Dorperheide
K026852 056002w00306243
112.

21

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada/162 F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
O: Agnieszka Synoradzka
B: Robert Nagórski
K021345 616009530069011
113.

93

ORENA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S
O: Janusz Grzewiński
B: Roman Drabiński
K024886 6160096700297
114.

83

PEGAZUS KUC POL 2013 Wałach bułana/kuc:149 F: PASQUINEL
M: PELA
O: Iwona Arkuszewska
B: Michał Rynowiecki
K024703 616999610072413
115.

7

PJOTTER BWP BEL 2015 Wałach ciemnogniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tatiana Gawęda
B: -
brak -
116.

126

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
117.

40

POLAR Koń Mały POL 2006 Ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
O: Tomasz Szostak
B: Eugeniusz Witkowski
K018231 013530067806
118.

48

PRETTY CENTO OLD GER 2002 Klacz gniada F: Cento / Capitol
M: Pretty Silvia / Silvio I
O: Krzysztof Łopato
B: Gestuet Lewitz
K016371 DE418180031902
119.

112

PRINCESSE DU PRIOLET SF POL 2003 Klacz gniada/167 F: Flambeau Dupriolet
M: Reine Z
O: Łukasz Rudnik
B: Francja
Brak 25000103187707A
120.

43

PRYMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Kevin / Orkisz
M: Prima Vera / Druh
O: Natalia Antczak
B: Monika Bednarz
K019755 616009530031010
121.

124

RIALOTTA SP POL 2001 Klacz siwa F: Stalypso /
M: Ramona /
O: Joanna Ciecholewska
B: Piotr Ciecholewski
brak
122.

16

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Ulco/Voltaire
M: Rawa/Lider
O: Katarzyna Kubiak
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
123.

73

RONDO'S BLACK BOY Kuc Walijski POL 2005 Ogier kara/kuc:132 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
O: DOROTA UCHMAN - DĄBROWSKA
B: Flier J.
. .
124.

131

RUBIN WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Ignam / Akropol
M: Ratina / Baldram
O: Karolina Tracewicz
B: Kupniewska Helena
K015082 POL007600082902
125.

35

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: Widam
M: Rupia
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Gołąbek
K020736
126.

130

SANDERO OLD POL 2015 Wałach gniada/165 F: Sandro Boy
M: Bahia I
O: MJT Horses
B: .
K028000 421000085315
127.

110

SANDOR SP POL 2014 Ogier kara/173 F: Talent Charboniere
M: Sumatra / Widam
O: Rafał Perlikowski
B: SK Dobrzyniewo
Brak Brak
128.

37

STRIT SP POL 2014 Wałach siwa/170 F: Rumianek /
M: Strzała / Pawlin
O: Monika Machowska
B: Zbigniew Głuszek
K025804 616009590111614
129.

120

TANGO SP POL 2014 Wałach siwa F: ALCATRAZ
M: TĘCZA
O: FILIP FALKIEWICZ
B: CICHMIŃSKI SŁAWOMIR
K024992
130.

148

UNIQUE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Nintender
M: Ultigra
O: Dorota Włodarczyk
B: Staniek Diter
Brak 616009540098010
131.

34

VALENTINA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Califax
M: Verna
O: -
B: -
K026678
132.

42

VERONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/0 F: Turbud Quirinus
M: Valencia
O: Danuta Ryciak
B: Henryk Cieśla
K018832 616009640002608
133.

11

VIPER Kuc Islandzki POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Vallerie
O: Lena Gabriel
B: Janiszewski Karol
K013076
134.

66

WEXUS Holsztyńska POL 2003 Wałach gniada/168 F: Eden
M: Wenecja
O: Alicja Łepek
B: Leszek Szymański
Brak POL 999530164103
135.

68

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
O: Piotr Wolny
B: Stanisław Mieszczański
K024077 616009640096609
136.

95

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023170 009610176407
137.

41

WONDERFUL SON OF PSIK Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Psik
M: Wndalia
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K020738
138.

116

ZARA R Mały Koń POL 2011 Klacz gniada/mk:157 F: Cittboy R
M: Zazula
O: Roksana oczki
B: Gapiński Marek
K028329
139.

85

ZWINNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Sapiecha / Siberian Express
M: Zadyma / Marino
O: Emilian Perlikowski
B:
K012093 POL009529946505
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Maja
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
ZWINNA (85)
2019-08-17
6
2019-08-17
10
2019-08-18
5
Antczak Natalia
KJ Cavallino Brzoza
PRYMUS (43)
2019-08-17
9
2019-08-17
1
2019-08-18
11
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
PEGAZUS (83)
2019-08-17
2
2019-08-17
3
2019-08-18
1
Baranowska Karolina
SKJ Stajnia pod Wierzbą
HOJANAS (140)
2019-08-17
9
2019-08-17
11
2019-08-18
7
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
2019-08-17
8
2019-08-17
4
2019-08-18
3
RUSŁAN (35)
2019-08-17
7
2019-08-17
7
Bieńkowska Anna
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
CORTEZ (60)
2019-08-17
4
2019-08-17
4
2019-08-18
2
Bonieckia Wiktoria
bpk
IDOL (78)
2019-08-17
1
2019-08-17
15
DEVITA (79)
2019-08-17
1
2019-08-17
1
2019-08-18
5
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-08-17
3
2019-08-17
8
2019-08-18
3
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
2019-08-17
5
2019-08-17
4
2019-08-18
7
MARINA (74)
2019-08-17
2
2019-08-17
2
Drewka Viktoria
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
CEZAR (75)
2019-08-17
1
2019-08-17
2
2019-08-18
4
MEDRESA (76)
2019-08-17
2
2019-08-17
5
Drobny Maja
St. Sportowe - Ośredek Jeździecki Jaszczółtowo
GANGES (86)
2019-08-17
2019-08-17
9
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki
MELODIA (89)
2019-08-17
9
2019-08-17
3
2019-08-18
2
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (81)
2019-08-17
14
2019-08-17
1
2019-08-18
10
Gabriel Lena
VitaSport brachlewo
VIPER (11)
2019-08-17
4
2019-08-17
5
2019-08-18
9
2019-08-17
6
2019-08-17
7
2019-08-18
3
Gawęda Julianna
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
ERA (2)
2019-08-17
KAMAEL (3)
2019-08-17
2019-08-17
Gawęda Zuzanna
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2019-08-17
2019-08-17
5
2019-08-17
6
2019-08-18
5
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
N'LUSI (44)
2019-08-17
7
2019-08-17
6
2019-08-18
6
2019-08-17
3
2019-08-17
5
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
2019-08-17
1
2019-08-17
1
2019-08-18
1
CONTESS (27)
2019-08-17
9
2019-08-17
6
Gromowska Wiktoria
Klub Jeździecki Classic
LIZA (69)
2019-08-17
1
2019-08-17
1
2019-08-18
13
Gruba Beata
KJ Pegaz Reda
KALART (63)
2019-08-17
1
2019-08-17
1
2019-08-18
6
Hadrysiak Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LABRIA (80)
2019-08-17
1
2019-08-17
1
2019-08-18
9
Hodowaniec Klaudia
UKJ Bukowiec Świdwin
NEBASCO (51)
2019-08-17
2019-08-17
13
2019-08-18
10
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
2019-08-17
2019-08-17
9
2019-08-17
1
2019-08-18
14
Kowalik Agata
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
CAYENNE (87)
2019-08-17
1
2019-08-17
1
2019-08-18
4
Kozikowska Zuzanna
Pegaz Reda
JESI (82)
2019-08-17
11
2019-08-17
12
2019-08-18
9
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2019-08-17
5
2019-08-17
3
2019-08-18
6
2019-08-17
6
2019-08-17
7
2019-08-18
6
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
LASKANA (15)
2019-08-17
6
2019-08-17
5
2019-08-18
5
ROCCO (16)
2019-08-17
10
2019-08-17
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (146)
2019-08-17
1
2019-08-17
7
2019-08-18
3
Laskowska Paulina
Brak
2019-08-17
1
2019-08-17
1
2019-08-18
1
Lieske Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
CARERRA (18)
2019-08-17
9
2019-08-17
11
2019-08-18
8
Łepek Alicja
KJ Pegaz Reda
WEXUS (66)
2019-08-17
2019-08-17
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
GRAD (47)
2019-08-17
1
2019-08-17
3
2019-08-17
1
2019-08-17
6
2019-08-18
4
Matelski Marcin
KJ Dilmar
LUGANO (58)
2019-08-17
5
2019-08-17
4
2019-08-18
2
Nowakowska Marta
Klub Jeździecki Wiecanowo
GAJA (119)
2019-08-17
2019-08-17
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-08-17
1
2019-08-17
5
2019-08-18
1
LUNA P (145)
2019-08-17
5
2019-08-17
1
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2019-08-17
1
2019-08-17
8
2019-08-18
4
2019-08-17
11
2019-08-17
10
Pakur Antonina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
POLAR (40)
2019-08-17
6
2019-08-17
4
2019-08-18
4
Pakur Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
CENNA (39)
2019-08-17
4
2019-08-17
10
2019-08-18
5
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
KLAUSINKA (142)
2019-08-17
1
2019-08-17
1
2019-08-18
1
JOWISZ (143)
2019-08-17
1
2019-08-17
9
2019-08-18
2
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (84)
2019-08-17
10
2019-08-17
12
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
MARKUS (137)
2019-08-17
15
2019-08-17
11
2019-08-18
12
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
2019-08-17
9
2019-08-17
1
2019-08-18
7
VERONA (42)
2019-08-17
4
2019-08-17
6
2019-08-18
1
Skwarczyńska Sandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-08-17
1
2019-08-17
1
2019-08-18
2
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-08-17
2019-08-17
Smolińska Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
I CÓŻ (138)
2019-08-17
9
2019-08-17
11
2019-08-18
8
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
ARIANA (5)
2019-08-17
1
2019-08-17
9
2019-08-18
7
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (139)
2019-08-17
7
2019-08-17
2
2019-08-18
5
Synoradzka Zofia
Klub Jeździecki Arpav
OLSTAR (21)
2019-08-17
6
2019-08-17
3
2019-08-17
4
2019-08-17
2
2019-08-18
3
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
JUKA J (141)
2019-08-17
9
2019-08-17
11
2019-08-18
3
Tabaka Liliana
KJ Cavallino
2019-08-17
7
2019-08-17
2
2019-08-18
8
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
EMIR (46)
2019-08-17
3
2019-08-17
1
2019-08-18
2
Tokarz Lena Anna
Klub Jeździecki Cavallino
HIPOLIT (72)
2019-08-17
8
2019-08-18
4
2019-08-17
8
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
HEWELIA (94)
2019-08-17
15
Wawrzkiewicz Inka
Sopocki Klub Jeździecki
ISGAAR (8)
2019-08-17
8
2019-08-17
7
2019-08-18
6
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki Klub Jeździecki
2019-08-17
12
2019-08-17
9
2019-08-18
9
Wiśniewski Antoni
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2019-08-17
10
2019-08-17
8
2019-08-18
7
Wojtalik Julia
JKSR Michelin
LACOSTA (24)
2019-08-17
11
2019-08-17
11
2019-08-18
8
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2019-08-17
8
2019-08-17
8

Number of Riders: 58

Number of Horses: 139

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl