Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
129 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 09:44:12
2017-06-30 09:37:05
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 16/P/dwufazowy
  • 1x 17/N/zwykły
128 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 09:43:56
2017-06-30 09:32:55
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 2x 6/L/zwykły, towarzyski *
  • 2x 14/L/zwykły, towarzyski *
127 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 13:38:34
2017-06-29 13:35:37
Zofia Kowalska KONCERT
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
126 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 08:59:20
2017-06-29 08:54:37
Józefina Siałkowska KALILA J
  • 1x 16/P/dwufazowy
  • 1x 17/N/zwykły
125 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 08:59:08
2017-06-29 08:53:45
Józefina Siałkowska GOLDEN GIRL
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
124 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 08:58:44
2017-06-29 08:52:46
Marcelina Detmer GINGER J
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 15/L/zwykły, regionalny
  • 1x 16/P/dwufazowy
123 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 08:50:49
2017-06-28 22:58:34
Agata Włodarczyk UNIQUE
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
122 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 08:50:34
2017-06-28 22:55:27
Agata Włodarczyk ARTERIA
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
121 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 20:38:54
2017-06-28 20:37:20
Rafał Miszewski ONLY YOU
  • 1x 16/P/dwufazowy
  • 1x 17/N/zwykły
120 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 20:38:39
2017-06-28 19:57:44
Julia Machalewska ILEX
  • 2x 7/L/zwykły, regionalny
119 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 20:38:18
2017-06-28 19:57:29
Julia Machalewska AVINELLA S
  • 2x 7/L/zwykły, regionalny
118 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 19:52:52
2017-06-28 19:25:53
Tomasz Nalazek BILBAO
  • 1x 6/L/zwykły, towarzyski *
117 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 19:52:39
2017-06-28 19:17:57
Marta Birk BILBAO
  • 1x 6/L/zwykły, towarzyski *
116 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 19:52:18
2017-06-28 19:17:18
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 6/L/zwykły, towarzyski *
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
115 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 19:51:59
2017-06-28 18:31:08
Maja Zbytniewska DONCERTA S
  • 2x 6/L/zwykły, towarzyski *
114 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 16:09:02
2017-06-28 16:00:09
Tomasz Olszewski CERRANA S
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
113 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 14:56:46
2017-06-28 14:22:44
Roksana Wielicka FULEDA
  • 1x 16/P/dwufazowy
  • 1x 17/N/zwykły
112 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 14:09:43
2017-06-28 14:00:20
Wiktoria Warkusz KALI
  • 1x 1/OOM KUCE/I półfinał eliminacji do OOM (90 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 3/OOM KUCE/II półfinał eliminacji do OOM (90 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 12/OOM KUCE/FINAŁ eliminacji do OOM (95 cm dwunawrotowy)
111 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 14:09:30
2017-06-28 13:56:00
Nicole Tarnowska DON GUFFI
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
110 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 14:09:15
2017-06-28 13:03:26
Małgorzata Zubrycka NEYTIRI
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
  • 1x 8/P/dwufazowy
109 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 14:07:17
2017-06-28 13:02:23
Małgorzata Zubrycka CARMEN
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
108 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 14:07:01
2017-06-28 12:51:33
Tomasz Olszewski FUNNY BOY
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 6/L/zwykły, towarzyski *
107 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 14:06:47
2017-06-28 12:50:49
Zofia Ciecholewska DASSILIO
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
106 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 14:06:31
2017-06-28 12:50:20
Tomasz Olszewski DASSILIO
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
105 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 14:06:02
2017-06-28 12:34:57
Karolina Szychulska CABALLO
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 18/C/zwykły z rozgrywką
104 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 14:05:33
2017-06-28 12:14:17
Agnieszka Woś ROSSA NOIRE A-Z
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
103 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 11:04:58
2017-06-28 10:44:09
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
  • 1x 8/P/dwufazowy
102 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 11:04:37
2017-06-28 10:43:27
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 6/L/zwykły, towarzyski *
101 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 10:28:17
2017-06-28 10:23:35
Rafał Perlikowski HARRIET
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
100 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 10:28:02
2017-06-28 10:21:51
Agata Kowalik PRETTY WOMAN
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
99 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 10:27:41
2017-06-28 10:21:21
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
  • 1x 8/P/dwufazowy
98 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 10:27:20
2017-06-28 10:20:59
Rafał Perlikowski ZWINNA
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 10/C/dwufazowy
97 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 10:26:59
2017-06-28 10:20:24
Rafał Perlikowski FAMORKUS
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
96 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 10:26:38
2017-06-28 10:19:42
Rafał Perlikowski BRISLA V.D. NORTHSIDE
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 08:42:12
2017-06-28 07:24:19
Barbara Kościelska WIKING PP
  • 1x 1/OOM KUCE/I półfinał eliminacji do OOM (90 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 3/OOM KUCE/II półfinał eliminacji do OOM (90 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 12/OOM KUCE/FINAŁ eliminacji do OOM (95 cm dwunawrotowy)
94 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 08:41:53
2017-06-28 07:22:30
Zofia Rudel AGRESJA
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 6/L/zwykły, towarzyski *
  • 2x 14/L/zwykły, towarzyski *
93 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 08:41:33
2017-06-28 07:21:51
Michalina Pazik GRYF POMORSKI
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 6/L/zwykły, towarzyski *
  • 2x 14/L/zwykły, towarzyski *
92 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 08:41:14
2017-06-28 07:20:49
Valeria Chebotar DRAGON
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 6/L/zwykły, towarzyski *
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 14/L/zwykły, towarzyski *
91 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 08:40:57
2017-06-28 07:19:55
Matylda Cybula EQUEENPASSION LEMON TREE
  • 1x 1/OOM KUCE/I półfinał eliminacji do OOM (90 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 3/OOM KUCE/II półfinał eliminacji do OOM (90 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 12/OOM KUCE/FINAŁ eliminacji do OOM (95 cm dwunawrotowy)
90 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 08:40:36
2017-06-27 22:58:23
Zuzanna Łukasiak CINCINNATI
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
89 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 08:40:18
2017-06-27 22:46:42
Zuzanna Łukasiak CHRISTOBALDI
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
  • 1x 8/P/dwufazowy
88 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 22:21:14
2017-06-27 22:19:22
Magdalena Ćwik TETI
  • 2x 7/L/zwykły, regionalny
87 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 22:21:01
2017-06-27 22:18:56
Magdalena Ćwik NAOMI II C
  • 2x 7/L/zwykły, regionalny
86 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 08:40:01
2017-06-27 21:22:33
Karolina Hartman DRAKA
  • 2x 7/L/zwykły, regionalny
85 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 16:47:20
2017-06-27 16:44:51
Sara Olszewska TAROT
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
84 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 15:01:01
2017-06-27 14:36:41
Martyna Sobieraj MALTA
  • 2x 15/L/zwykły, regionalny
83 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 15:00:32
2017-06-27 13:45:19
Viktoria Drewka BILKA
  • 1x 1/OOM KUCE/I półfinał eliminacji do OOM (90 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 3/OOM KUCE/II półfinał eliminacji do OOM (90 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 12/OOM KUCE/FINAŁ eliminacji do OOM (95 cm dwunawrotowy)
82 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:11:03
2017-06-27 09:21:19
Kaja Więcek DUET
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 6/L/zwykły, towarzyski *
81 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:10:49
2017-06-27 09:13:24
Klaudia Jakubowska PROGIS
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
80 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:10:14
2017-06-27 09:02:35
Zbigniew Szrejder JOGI GOZDAWA
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 10/C/dwufazowy
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 18/C/zwykły z rozgrywką
79 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 10:10:02
2017-06-27 09:02:15
Zbigniew Szrejder ERRATA
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 15/L/zwykły, regionalny
  • 1x 16/P/dwufazowy
78 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 23:07:31
2017-06-26 22:32:08
Dominika Maciejewska DIEGO
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 6/L/zwykły, towarzyski *
77 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 23:07:18
2017-06-26 22:25:08
Michał Tomczuk JOLLY JOE
  • 2x 15/L/zwykły, regionalny
76 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 23:06:44
2017-06-26 21:15:55
Aleksander Komorek NESKA
  • 1x 1/OOM KUCE/I półfinał eliminacji do OOM (90 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 3/OOM KUCE/II półfinał eliminacji do OOM (90 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 12/OOM KUCE/FINAŁ eliminacji do OOM (95 cm dwunawrotowy)
75 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 15:58:03
2017-06-26 20:53:10
Katarzyna Kubiak COLUMBUS 64Z
  • 1x 6/L/zwykły, towarzyski *
  • 2x 7/L/zwykły, regionalny
  • 1x 14/L/zwykły, towarzyski *
  • 2x 15/L/zwykły, regionalny
74 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 23:06:10
2017-06-26 20:52:39
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
73 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 23:05:53
2017-06-26 20:48:52
Kornelia Rosiak EXEQUATOR
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 6/L/zwykły, towarzyski *
72 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 23:05:37
2017-06-26 20:47:36
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 20:12:53
2017-06-26 19:26:42
Julia Brand BASKIL
  • 1x 14/L/zwykły, towarzyski *
  • 1x 15/L/zwykły, regionalny
70 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 15:50:09
2017-06-26 15:43:30
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 16/P/dwufazowy
  • 1x 17/N/zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 14:53:21
2017-06-26 13:44:53
Karolina Agaciak FORTUNA
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 15/L/zwykły, regionalny
  • 1x 16/P/dwufazowy
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 11:57:28
2017-06-26 11:02:17
Patrycja Nowakowska AVATAR
  • 2x 7/L/zwykły, regionalny
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 21:45:39
2017-06-25 20:34:30
Paulina Bonowicz MACEDOŃCZYK
  • 1x 16/P/dwufazowy
  • 1x 17/N/zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 21:45:18
2017-06-25 20:34:10
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 16/P/dwufazowy
  • 1x 17/N/zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 14:57:05
2017-06-25 14:44:41
Paulina Frankiewicz LOTA
  • 2x 15/L/zwykły, regionalny
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 14:16:58
2017-06-25 13:37:30
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 6/L/zwykły, towarzyski *
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 11:07:49
2017-06-25 01:32:29
Marcin Matelski LUGANO
  • 2x 7/L/zwykły, regionalny
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 00:37:39
2017-06-24 23:15:33
Barbara Hermanowska AUDREY
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 14/L/zwykły, towarzyski *
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 19:47:32
2017-06-24 18:54:47
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
  • 1x 15/L/zwykły, regionalny
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 19:47:11
2017-06-24 18:53:13
Zuzanna Łukasiak CAFISSIMO
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
  • 1x 15/L/zwykły, regionalny
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 16:45:41
2017-06-24 17:54:39
Marcin Matelski I-KATAR
  • 2x 7/L/zwykły, regionalny
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 16:45:25
2017-06-24 17:51:48
Renata Wójcik-Matelska NEVILLE S
  • 2x 6/L/zwykły, towarzyski *
57 ENTRY CANCELED 2017-06-26 16:37:25
2017-06-24 17:50:39
Renata Wójcik-Matelska CONCORD DE COEUR
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-25 11:07:20
2017-06-24 17:49:58
Renata Wójcik-Matelska LE COU COU
  • 1x 10/C/dwufazowy
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 18:00:44
2017-06-24 17:48:10
Marcin Matelski FEMME WV
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 10/C/dwufazowy
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 18:00:21
2017-06-24 17:45:08
Maria Buzala CHOOPERS CREEK
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 16/P/dwufazowy
  • 1x 17/N/zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 17:59:59
2017-06-24 16:44:58
Marcin Matelski IRYDION
  • 2x 7/L/zwykły, regionalny
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 17:59:47
2017-06-24 16:39:46
Weronika Kaniewska KRONOS
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 17:59:22
2017-06-24 16:38:52
Weronika Łopato GINGER 827
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 10/C/dwufazowy
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 17:59:01
2017-06-24 16:38:13
Weronika Łopato BAJDER
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
  • 1x 8/P/dwufazowy
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 17:58:47
2017-06-24 16:37:28
Justyna Łopato PRETTY CENTO
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 10/C/dwufazowy
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 17:58:32
2017-06-24 16:36:50
Justyna Łopato GRAD
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 17:58:02
2017-06-24 15:00:08
Wiktoria Putz ASPENA
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 6/L/zwykły, towarzyski *
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 14/L/zwykły, towarzyski *
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 17:57:46
2017-06-24 14:46:02
Aniela Lipińska GENESIS
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
45 ENTRY CANCELED 2017-06-27 11:26:47
2017-06-24 12:07:19
Hanna Gorejko PRYMUS
44 ENTRY CANCELED 2017-06-27 11:24:59
2017-06-24 12:01:24
Oliwia Klimkiewicz DRUHNA EWITA
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 20:57:53
2017-06-23 20:56:12
Iga Szostak RADON
  • 1x 2/OOM DK/I półfinał eliminacji do OOM (110 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 4/OOM DK/II półfinał eliminacji do OOM (115 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 13/OOM DK/FINAŁ eliminacji do OOM (120 cm dwunawrotowy)
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 20:57:37
2017-06-23 20:55:10
Iga Szostak POLAR
  • 1x 1/OOM KUCE/I półfinał eliminacji do OOM (90 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 3/OOM KUCE/II półfinał eliminacji do OOM (90 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 12/OOM KUCE/FINAŁ eliminacji do OOM (95 cm dwunawrotowy)
41 ENTRY CANCELED 2017-06-27 18:30:45
2017-06-23 18:49:21
Agata Zielińska BARTONIA
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 17:12:58
2017-06-23 17:01:17
Agnieszka Przybylska KORGAN
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 12:08:20
2017-06-22 11:56:44
Paulina Zaleska LUKIER
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 16/P/dwufazowy
  • 1x 17/N/zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 12:07:48
2017-06-22 11:56:21
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 16/P/dwufazowy
  • 1x 17/N/zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 08:13:10
2017-06-21 22:36:33
Zuzanna Golicka HORN W
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
  • 1x 8/P/dwufazowy
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 08:12:55
2017-06-21 22:36:06
Zuzanna Golicka PIPIN
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 20:00:06
2017-06-21 19:50:21
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 6/L/zwykły, towarzyski *
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
  • 1x 15/L/zwykły, regionalny
  • 1x 16/P/dwufazowy
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 12:27:09
2017-06-21 11:31:33
Magdalena Florkiewicz NOMINACJA
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 14:46:33
2017-06-19 14:31:14
Roksana Smolarska TORA
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 16/P/dwufazowy
  • 1x 17/N/zwykły
32 ENTRY CANCELED 2017-06-23 22:11:14
2017-06-19 14:29:59
Roksana Smolarska JULIUSZ CEZAR
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 14:14:42
2017-06-16 10:42:15
Michał Masłowski MARLANDO
  • 1x 16/P/dwufazowy
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 08:53:18
2017-06-16 08:19:41
Agnieszka Olech NIFAR FT
  • 2x 7/L/zwykły, regionalny
  • 2x 15/L/zwykły, regionalny
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 11:44:39
2017-06-15 09:05:40
Henryk Kozłowski GORDON
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 15/L/zwykły, regionalny
  • 1x 16/P/dwufazowy
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 11:44:15
2017-06-15 08:57:47
Julia Frydel RUSŁAN
  • 1x 2/OOM DK/I półfinał eliminacji do OOM (110 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 4/OOM DK/II półfinał eliminacji do OOM (115 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 13/OOM DK/FINAŁ eliminacji do OOM (120 cm dwunawrotowy)
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 23:38:50
2017-06-14 20:44:37
Magdalena Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 1x 1/OOM KUCE/I półfinał eliminacji do OOM (90 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 3/OOM KUCE/II półfinał eliminacji do OOM (90 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 12/OOM KUCE/FINAŁ eliminacji do OOM (95 cm dwunawrotowy)
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 20:15:06
2017-06-14 15:20:21
Aleksandra Kozłowska G'MEDYK
  • 1x 1/OOM KUCE/I półfinał eliminacji do OOM (90 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 3/OOM KUCE/II półfinał eliminacji do OOM (90 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 12/OOM KUCE/FINAŁ eliminacji do OOM (95 cm dwunawrotowy)
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 10:10:50
2017-06-14 09:05:04
Mikołaj Chilewski QUIBOR
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 6/L/zwykły, towarzyski *
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 10:10:33
2017-06-14 09:04:01
Mikołaj Chilewski TISJAN
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 18/C/zwykły z rozgrywką
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 10:10:19
2017-06-14 09:03:14
Mikołaj Chilewski DOUBLE DIAMOND
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 10/C/dwufazowy
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 18/C/zwykły z rozgrywką
22 ENTRY CANCELED 2017-06-28 10:47:48
2017-06-13 23:38:02
Natalia Lamek PERDIGUERO XXIV (CARLOS)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 00:57:13
2017-06-13 23:37:39
Natalia Lamek CASAT
  • 1x 2/OOM DK/I półfinał eliminacji do OOM (110 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 4/OOM DK/II półfinał eliminacji do OOM (115 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 13/OOM DK/FINAŁ eliminacji do OOM (120 cm dwunawrotowy)
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 19:22:08
2017-06-13 17:35:36
Julia Sarnowska KOBER
  • 1x 2/OOM DK/I półfinał eliminacji do OOM (110 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 4/OOM DK/II półfinał eliminacji do OOM (115 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 13/OOM DK/FINAŁ eliminacji do OOM (120 cm dwunawrotowy)
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 16:17:12
2017-06-12 15:06:28
Michalina Krzyżyńska ARCONTENDRA
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 15/L/zwykły, regionalny
  • 1x 16/P/dwufazowy
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 11:10:39
2017-06-10 10:46:07
Kamila Pabian SALVADOR
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 15/L/zwykły, regionalny
  • 1x 16/P/dwufazowy
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 10:37:43
2017-06-10 10:13:06
Weronika Sandomierska GAL
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 10/C/dwufazowy
  • 1x 18/C/zwykły z rozgrywką
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 17:17:34
2017-06-09 15:55:24
Maria Padalak TIGRA
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 17:17:21
2017-06-09 15:54:11
Hanna Padalak WATAŻKA
  • 1x 1/OOM KUCE/I półfinał eliminacji do OOM (90 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 3/OOM KUCE/II półfinał eliminacji do OOM (90 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 12/OOM KUCE/FINAŁ eliminacji do OOM (95 cm dwunawrotowy)
  • 1x 13/OOM DK/FINAŁ eliminacji do OOM (120 cm dwunawrotowy)
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 22:55:41
2017-06-08 21:02:21
Dominika Osińska TAMIZA
  • 1x 1/OOM KUCE/I półfinał eliminacji do OOM (90 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 3/OOM KUCE/II półfinał eliminacji do OOM (90 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 12/OOM KUCE/FINAŁ eliminacji do OOM (95 cm dwunawrotowy)
13 ENTRY CANCELED 2017-06-24 23:29:39
2017-06-06 08:26:16
Daria Olech NEMO
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 09:40:57
2017-06-06 08:25:37
Daria Olech UTINA DES MERVEILES
  • 1x 1/OOM KUCE/I półfinał eliminacji do OOM (90 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 3/OOM KUCE/II półfinał eliminacji do OOM (90 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 12/OOM KUCE/FINAŁ eliminacji do OOM (95 cm dwunawrotowy)
11 ENTRY CANCELED 2017-06-21 18:50:28
2017-06-03 21:26:37
Magdalena Bieniek B. HENNESSY
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 16:58:00
2017-06-03 10:54:59
Hanna Padalak HERMIONA
  • 1x 2/OOM DK/I półfinał eliminacji do OOM (110 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 4/OOM DK/II półfinał eliminacji do OOM (115 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 13/OOM DK/FINAŁ eliminacji do OOM (120 cm dwunawrotowy)
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 00:59:13
2017-06-01 20:36:56
Iga Biegalska KIAVOJ
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 15/L/zwykły, regionalny
  • 1x 16/P/dwufazowy
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 00:58:58
2017-06-01 20:36:19
Iga Biegalska IKAR
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
  • 1x 15/L/zwykły, regionalny
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 12:42:10
2017-06-01 11:09:17
Aleksandra Maciejczyk SKWARKA
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
  • 1x 15/L/zwykły, regionalny
6 ENTRY CANCELED 2017-06-22 09:01:52
2017-06-01 11:08:05
Julianna Gawęda TRE-RATINA Z
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 12:41:04
2017-06-01 11:07:01
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 2/OOM DK/I półfinał eliminacji do OOM (110 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 4/OOM DK/II półfinał eliminacji do OOM (115 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 13/OOM DK/FINAŁ eliminacji do OOM (120 cm dwunawrotowy)
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 22:20:17
2017-05-31 21:16:07
Aleksander Lewandowski WRÓŻBITA
  • 1x 7/L/zwykły, regionalny
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 15/L/zwykły, regionalny
  • 1x 16/P/dwufazowy
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 10:43:41
2017-05-31 21:15:24
Aleksander Lewandowski ANDROMEDA
  • 1x 2/OOM DK/I półfinał eliminacji do OOM (110 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 4/OOM DK/II półfinał eliminacji do OOM (115 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 13/OOM DK/FINAŁ eliminacji do OOM (120 cm dwunawrotowy)
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 11:10:22
2017-05-31 14:15:34
Kamila Pabian KAREN R
  • 1x 2/OOM DK/I półfinał eliminacji do OOM (110 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 4/OOM DK/II półfinał eliminacji do OOM (115 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 13/OOM DK/FINAŁ eliminacji do OOM (120 cm dwunawrotowy)
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 13:44:01
2017-05-31 11:35:13
Martyna Gerke KAMELIA J
  • 1x 2/OOM DK/I półfinał eliminacji do OOM (110 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 4/OOM DK/II półfinał eliminacji do OOM (115 cm z oceną stylu jeźdźca)
  • 1x 13/OOM DK/FINAŁ eliminacji do OOM (120 cm dwunawrotowy)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejewska Monika Dragon Gniezno
S
brak
2. Birk Marta Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009389
3. Bonowicz Paulina TKJK
2001 (J.)
O036886
4. Buzala Maria KJ Dilmar
2000 (J.)
K014593
5. Chebotar Valeria KJ AS Dream
2004 (JM.)
brak
6. Chilewski Mikołaj Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
1996 (MJ.)
O012869
7. Ciecholewska Zofia KJ Classic Solec Kujawski
2004 (JM.)
O040245
8. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1996 (MJ.)
O011243
9. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (JM.)
O031264
10. Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2003 (JM.)
O029091
11. Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2000 (J.)
O039669
12. Drewka Viktoria kujawsko pomorski klub jeździecki
2004 (JM.)
O035154
13. Florkiewicz Magdalena KJ Skok Agrofood
S
O002138
14. Frelichowska Natalia KJ Oxer Inowrocław
S
O031899
15. Frydel Julia JKS SENNY Nowęcin
2002 (JM.)
O035020
16. Gaca Waldemar LZS Lech Gniezno
S
O022807
17. Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
2002 (JM.)
O038545
18. Gdaniec Mirosława Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
1996 (MJ.)
O025868
19. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O031837
20. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
21. Hermanowska Barbara Brak
S
Brak
22. Jakubowska Klaudia Klub Jeździecki Młyńska Struga
1998 (MJ.)
R024866
23. Komorek Aleksander Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2003 (JM.)
O039785
24. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
brak
25. Kowalik Agata Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
2003 (JM.)
O043739
26. Kowalska Zofia Klub Jeździecki Dilmar
S
O024590
27. Kozłowska Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
2002 (JM.)
O035523
28. Kozłowski Henryk JKS SENNY Nowęcin
S
O032557
29. Krzyżyńska Michalina KJ-Skok AgroFood-Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
30. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
31. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
32. Lipińska Aniela Młyńska Struga
2001 (J.)
Brak
33. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
34. Łopato Justyna KJ Dilmar
S
O019289
35. Łopato Weronika KJ Dilmar
S
O019291
36. Łukasiak Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
brak
37. Machalewska Julia JKS Rywal Grudziądz
1999 (J.)
O019043
38. Maciejczyk Aleksandra VITASPORT BRACHLEWO
1999 (J.)
O038542
39. Masłowski Michał Jeździecki Klub Sportowy Rywal Grudziądz
S
O011496
40. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
41. Matelski Marcin KJ Dilmar
S
O003420
42. Nalazek Tomasz brak
S
brak
43. Nowakowska Patrycja KJ Dilmar
S
O011246
44. Olech Agnieszka Classic
S
O028378
45. Olech Daria KJ Classic
2002 (JM.)
O028874
46. Olszewska Sara bez przynależności
S
brak
47. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
48. Olszewski Tomasz Kujawsko-pomorski klub jeździecki
S
Brak
49. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (JM.)
O034676
50. Pabian Kamila Młyńska Struga
2002 (JM.)
O031258
51. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (JM.)
O034991
52. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun
2006 (Mł.)
O041037
53. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (JM.)
O035883
54. Perlikowski Rafał Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
S
O006784
55. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar
S
Brak
56. Putz Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
1999 (J.)
O028386
57. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (JM.)
O044142
58. Rudel Zofia KJ AS Dream
2001 (J.)
O032625
59. Sandomierska Weronika KJ Młyńska Struga
1998 (MJ.)
O024589
60. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (JM.)
O031797
61. Siałkowska Józefina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O013761
62. Sobieraj Martyna Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
1996 (MJ.)
O020459
63. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
64. Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O026068
65. Szostak Iga KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O029098
66. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
67. Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga
1998 (MJ.)
O012293
68. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043738
69. Tarnowska Nicole Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeźdźiecki
1996 (MJ.)
O024375
70. Tomczuk Michał KJ Młyńska Struga
1996 (MJ.)
O013874
71. Warkusz Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2002 (JM.)
O034892
72. Więcek Kaja SKJ Stajnia pod Wierzbą
2002 (JM.)
O037486
73. Wiese Julia Stajnia Jaruzyn
1997 (MJ.)
O031143
74. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
75. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar
S
O004016
76. Woś Agnieszka classic
S
BRAK
77. Woźniak Anna
78. Zaleska Paulina Klub Jeździecki Młyńska Struga
1997 (MJ.)
O022443
79. Zbytniewska Maja MUKS Bielice
1999 (J.)
brak
80. Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
S
O003375
81. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

36

AGRESJA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: .
M: .
O: Małgorzata Ziółkowska
B: .
K017591
2.

117

ANDROMEDA SP POL 2004 Klacz kara F: Palegro
M: Anais
O: Sławomira Lewandowska
B: Fabińska Ewa
K008833
3.

103

ARCONTENDRA Wielkopolska POL 2005 Klacz inna F: Contender Son
M: Arabeska
O: Monika Krzyżyńska
B: Grzegorz Kubiak
K010974
4.

8

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Tjungske
M: Arabeska
O: Włodarczyk Dorota
B: Miś Tadeusz
brak
5.

80

ASPENA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/165 F: Grand Amour
M: Agawa
O: Rafał Putz
B: Piotr Czerniak
Brak
6.

70

AUDREY SP POL 2009 Klacz siwa/158 F: Rhytmus S
M: American Beauty
O: Barbara Hermanowska
B: Remigiusz Makowski
K023152 616 009 66 11290 09
7.

63

AVATAR SP POL 2002 Wałach gniada F: Dilmar
M: Avena
O: Patrycja Nowakowska
B: brak
brak 616009520000604
8.

11

AVINELLA S Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz kara/168 F: Leoville
M: Avinell S
O: Zofia Machalewska
B: Stanisław Szurik
Brak 616009520043109
9.

77

BAJDER SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Dilmar
M: Bejra
O: Krzysztof Łopato
B: Roman Potempa
K021751 616009520122312
10.

57

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Dominika Steyer
B:
K013720 616999530249005
11.

12

BILBAO SP POL 2011 Wałach tarantowata F: WILIAM
M: BAHAMA II
O: Ewa Dworska
B: Magdalena Żubka
K023153
12.

47

BILKA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:132 F: Ilco F
M: Biest
O: Magdalena Drewka
B: Bryll Jolanta
brak
13.

33

BRISLA V.D. NORTHSIDE KWPN POL 2006 Klacz gniada F: Welt Hit II
M: Katoesha
O: Emilian Perlikowski
B: Holandia
K019108
14.

24

CABALLO KWPN NED 2007 Ogier kasztanowata/164 F: Ukato / Stakkato
M: Winadja / Roven
O: Tomasz Szychulski
B: E. Schep
K020113 528003000711104 105EN95
15.

71

CAFISSIMO Westfalska GER 2009 Wałach siwa F: CORNADO I /CORNET OBOLENSKY
M: CORTINA/CARERAS
O: ADAM SAŁACKI
B: STEFANIE KOLTHOF
K022472 DE441411499709
16.

21

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/165 F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
O:
B:
K010604 POL009670002004
17.

1

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
O: Waldemar Gaca
B: Roman Siwek
K018857 616009640015410
18.

15

CERRANA S OLD GER 2012 Klacz kara F: Coupe d'Or / Coupe de Coeur
M: Fanama / Freedom
O:
B:
K022487 433332179312
19.

73

CHOOPERS CREEK Westfalska POL 2003 Wałach gniada F: Cordobes II
M: Fantasie
O: Michał Buzała
B: Niemcy
K010702
20.

41

CHRISTOBALDI Holsztyn DEU 2009 Wałach kara F: Cassiano
M: Hyazinthe II
O: Agrofood
B: Niemcy
K014926
21.

40

CINCINNATI HOL GER 2012 Wałach gniada F: Chin Champ Hol
M: E-Sophie Hol
O: Agrofood S.A Grabowiec
B: Bruehe Soeren (Niemcy)
brak
22.

2

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
23.

16

COLUMBUS 64Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa F: Carthago Z
M: Istouar D’Amour
O: Katarzyna Kubiak
B:
K022510 404980021401 102MK90
24.

23

DASSILIO SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
O: Joanna i Piotr Ciecholewscy
B: Piotr Ciecholewski
K021258 616009520045712
25.

19

DON GUFFI SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Guffi
M: Donna Lissa
O: Jacek Morawski
B: Zenon Brzozowski
Brak
26.

14

DONCERTA S SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert/
M: Donna Rossa S/
O: Piotr Zbytniewski
B: Stanisław Szurik
brak
27.

61

DORILLA W Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada F: Landor
M: Doris
O: Agnieszka Brzezińska- Wiese
B: Wójcik Renata
K019513 616 007 52 01087 09
28.

100

DOUBLE DIAMOND Oldenburger Springpferd Fohlen GER 2008 Wałach kasztanowata F: Diamant De Semilly
M: Quantum Pleasure
O: Lidia Chilewska
B: Annamarie Hartmann
K018435
29.

34

DRAGON Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Emis
M: Duma
O: Anna Chabotar
B: Mirosław Kulpiński
K022538
30.

13

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: HARTLAND
M: DAMA
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154
31.

48

DUET SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Weltino
M: Donna
O: Roman Więcek
B: Lica Krzysztof
K013950
32.

38

EQUEENPASSION LEMON TREE Kuc Walijski POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Lemonshill Red Kite /
M: Millcroft Lyra / Cwrtyc A Dno Caradog
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B:
K020554 826046010092742
33.

51

ERRATA SP POL 2010 Klacz siwa F: T Jungske / Carthago Z
M: Erotyka / Elmero
O: Zbigniew Szrejder
B: SK Racot
K015489 616009610060710
34.

54

EXEQUATOR Koń Pełnej Krwi Angelskiej GBR 2006 Wałach gniada/163 F: Tamayaz
M: Elly Fleetfoot
O: Brygida Rosiak
B: J.F. WRIGHT
K013953 8260GB45077257T
35.

32

FAMORKUS KWPN NLD 2010 Ogier gniada F: Whistler
M: Pamorka / Voltaire
O: Emilian Perlikowski
B: Holandia
K017108
36.

72

FEMME WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Oneve / Concorde
O: Ferdynant Szczepanik
B:
K018535 528003201010612
37.

89

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko
M: Finezja KG
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023
38.

22

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk/
M: Ksantia/
O: Joanna Ciecholewska
B: Piotr Ciecholewski
brak
39.

97

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: KORDULASIŃSKI ANDRZEJ
K020548 616013661480610
40.

106

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
O: Piotr Kłodawski
B: Zbigniew Piecuch
K014094 POL009520042107
41.

26

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Placido
M: Gietka
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o.o.
616009610160310
42.

81

GENESIS Wielkopolska POL 2002 Klacz gniada F: Niels
M: Gwadiana
O: Dariusz Lipiński
B: Renata Wójcik-Matelska
Brak
43.

76

GINGER 827 HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Cartani / Carthago
M: G-Chiara / Caletto I
O: Łopato Krzysztof
B: Gestuet Charlottenhof Schwaerzestresse 1
K015271
44.

6

GINGER J Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik
M: Good Girl
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K023331
45.

94

GORDON S.P. POL 2005 Wałach gniada/175 F: CANTANIS
M: GRENADA
O: Henryk Kozłowski
B: Stadnina Koni Racot
K016472 616009610136805 104WZ93
46.

79

GRAD MŁP POL 2009 Ogier siwa F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
O: Krzysztof Łopato
B: SK Ochaby
K014099 616006540115709
47.

37

GRYF POMORSKI Małopolska POL 2006 Wałach siwa F: Biwak
M: .
O: Magdalena Nosewicz - Pazik
B: .
K013949
48.

28

HARRIET KWPN POL 2012 Klacz gniada F: Pacific / Corland
M: Marinus
O: Emilian Perlikowski
B: Holandia
brak
49.

112

HERMIONA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Horsa
O: Barbara Padalak
B: Barbara Padalak
K020535 POL 009530025409
50.

65

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: NURJEV
M: HISZPANKA
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
POL 009 60 01864 03
51.

87

HORN W SP POL 2004 Wałach gniada/164 F: Turbus Elwis 1
M: Harfa
O: Kapuscinska Renata
B: Kiecon Rinaldo
K010845
52.

59

I-KATAR . POL 2010 Wałach gniada F: Turbud Qurinus
M: .
O: Oliwia Ziółkowska
B: ,
.
53.

10

ILEX WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata/173 F: Faust Z / Furioso II
M: Itaka / Beyard D'elle
O: Zofia Machalewska
B: Małgorzata Staszczak
K019458 616007610235709
54.

74

IRYDION SP POL 2012 Wałach gniada F: .
M: .
O: .
B: .
Brak
55.

50

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
O: Zbigniew Szrejder
B: Katarzyna Kinstler-Korban
K010873 POL009670056106
56.

53

JOLLY JOE SP POL 2009 Klacz gniada F: Carpediem
M: Jennifer
O: Joanna Tomczuk
B: Marocka Renata
brak
57.

56

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon
M: Jazira
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
58.

18

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
59.

4

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor
M: Kamelia J
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K021672
60.

116

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Aroland PG
M: Kolumbia
O: Tatiana Gawęda
B: x
K016670
61.

111

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis/Cantanis
M: Kanada/Maram
O: Marcin Gerke
B: Jędrzejewski Krzysztof
K018912 POL009520053506
62.

105

KAREN R Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Love Affair
M: Karmen
O: Dominika Zielińska
B: Arkadiusz Rydzewski
K019359
63.

102

KOBER Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 F: Widam
M: Kobylencja
O: Kamilla Sarnowska
B: Śliwiński Robert
K018945 616007610210710
64.

3

KONCERT SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert
M: Kokora
O: Zofia Seweryna Kowalska
B: x
K012962
65.

84

KORGAN SP POL 2010 Wałach gniada F: Gandis
M: Kasandra
O: Agnieszka Przybylska
B: ---
K023016 616009530144310
66.

75

KRONOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Diarado/
M: Karmelowa Dama/
O: Żaneta Kaniewska
B: Andrzej Hermann
brak
67.

119

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl
M: Landrette Z
O: Dorota Włodarczyk
B: Małgorzata Floryńska
K021436 616009520022310
68.

86

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjoker S/Landjonker
M: Lugana/Rab
O: Paulina Zaleska
B: Agnieszka Kamińska-Wawrzyniak
K012264 K012264
69.

69

LE COU COU OLD GER 2009 Wałach kasztanowata F: Lizarazu / Lancer II
M: Paulina / Chico's Boy
O: Renata Wójcik-Matelska
B:
K018361 DE418182092009
70.

68

LUGANO . POL 2011 Wałach kasztanowata F: .
M: .
O: Marcin Matelski
B: .
Brak
71.

85

LUKIER SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Iloczyn
M: Lambada
O: Paulina Zaleska
B: Karolina Ferenstein
K013157
72.

64

MACEDOŃCZYK Małopolska POL 2001 Wałach ciemnogniada/174 F: GLIMMERMAN
M: MISTERIA
O: Grzegorz Bonowicz
B: Marek Pijanowski
POL 006 67 00371 01
73.

46

MALTA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada/167 F: Dżahil
M: Malina
O: Maria Kałużna
B: Stanisław Marks
K017338 12634
74.

30

MARKIZA II SP POL 2010 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
O: Emilian Perlikowski
B: Ireneusz Kmieć
K019108
75.

92

MARLANDO WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Romualdo
M: Mara
O: Michał Masłowski
B: Marcin Gerke
K013105
76.

43

NAOMI II C Szlachetny Koń Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: CORRADO BOY
M: Nancy
O: Marcin Ćwik
B: Marcin Ćwik
K022852
77.

118

NARKOS F:
M:
O:
B:
78.

55

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana F: Alibaba
M: Niwka
O: Aleksandra Kwiatkowska
B: Gawroński Leon
K021849 POL013520044804
79.

60

NEVILLE S SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Leoville
M: Nestia S
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
Brak
80.

93

NIFAR FT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Farmer
M: Niwa
O: Agnieszka Olech
B: Czepkiewicz Antonina
brak 616009640055110
81.

90

NOMINACJA SP POL 07032007 Klacz gniada F: Landor/
M: Nastia
O: Magdalena Florkiewicz
B: Cwi Izabela i Marcin
K017079 POl009520014707
82.

88

PIPIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:157 F: CHERY CORDIAL
M: PIPI
O: Zuzanna Golicka
B: Stefan STUBBA
K014199 POL013530225808
83.

83

POLAR Koń Mały POL 2006 Ogier kara/139 F: Demantur Vom Drammetal /
M: Paula / Suseł
O: Tomasz Szostak
B: Eugeniusz Witkowski
K018231 POL013530067806
84.

78

PRETTY CENTO OLD GER 2002 Klacz gniada F: Cento / Capitol
M: Pretty Silvia / Silvio I
O: Krzysztof Łopato
B: Gestuet Lewitz
K016371 DE418180031902
85.

29

PRETTY WOMAN OLD POL 2004 Klacz gniada F: Pik Noir
M: Sinatra Gold
O: Agnieszka Kłopotek
B: Niemcy
Brak
86.

49

PROGIS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Grand Amour
M: Persona
O: Klaudia Jakubowska
B: Staniek Diter
K013127
87.

120

QUIDAM'S NOBLESSE Westfalska GER 2004 Klacz kasztanowata F: Quidam's Rubin
M: Faveur's Fee V
O: Rafał Jerzy
B: Dreier Deborah
brak
88.

82

RADON SP POL 2001 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Statkiewicz
B:
K007066 POL999611113501
89.

25

ROSSA NOIRE A-Z SP POL 2011 Klacz kara/156 F: FLY HIGH
M: RATINA
O: ALINA ŚLIWIŃSKA
B: ZDZIEBŁO ANDRZEJ MAREK
BRAK 616009600288811
90.

95

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Widam
M: Rupia
O: Jan Jurkiewicz
B: Maciej Gołąbek
K020736 POL007610228008
91.

104

SALVADOR Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach kasztanowata F: Herbur
M: Sissi
O: Emilia Ouya Mar
B: Elżbieta Mar
K020243 POL 009 52 01494 08
92.

115

SKWARKA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Song
M: Dereszka
O: Dorota Gworek
B: x
K021220
93.

109

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Spinway Memento / Spinway Keepsake
M: Traviata / Walor
O: Rajmund Osiński
B: Elżbieta Piasecka
K021435 0136605606
94.

45

TAROT Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada/170 cm F: Turbud Quirinus
M: Tulonia
O: Sara Olszewska
B: Sara Olszewska
brak 616009640112708
95.

42

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante
M: Tritti
O: Marcin Ćwik
B: Tomaszewska Anna
12093
96.

107

TIGRA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata F: Figaro
M: Titania
O: Krzysztof Głodowski
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL 013640054608
97.

96

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
98.

99

TISJAN Dansk Varmblod DEN 2005 Wałach kasztanowata F: Tiziano
M: U.N.
O: Lidia Chilewska
B: Kaj Jensen
K019509
99.

121

TWISTER F:
M:
O:
B:
K010450
100.

7

UNIQUE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Nintender
M: Ultigra
O: Dorota Włodarczyk
B: Staniek Diter
Brak 616009540098010
101.

110

UTINA DES MERVEILES Welsh Cob FRA 2008 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: Machno Carwyn
M: Bayatina o'Tyler
O: Justyna Urbanczyk
B: MME Karine Cadoux
K023671 08038466L
102.

108

WATAŻKA KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Nando
M: Wróżka
O: Barbara Padalak
B: Nowielice
K014649 POL 0136400013607
103.

27

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Bajo Du Rouet
M: Wenus
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o.o.
POL009610176407
104.

35

WIKING PP KUC POL 2006 Wałach gniada F: .
M: .
O: Rafał Kościelski
B: .
Brak
105.

44

WRÓŻBITA SP POL 2011 Wałach gniada F: Nimroj D
M: Wróżbitka
O: Sławomira Lewandowska
B: Stadnina Koni Nowa Wioska
K020755
106.

31

ZWINNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Sapiecha
M: Zadyma / Marino
O: Emilian Perlikowski
B: Polska
K012093
Rider Club
Competition
Prize
Buzala Maria KJ Dilmar
350
450
SUM:
800.00
Chilewski Mikołaj Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
450
SUM:
450.00
Krzyżyńska Michalina KJ-Skok AgroFood-Grabowiec
rzeczowa
Łączny Marcin KJ Wiecanowo
rzeczowa
Łopato Justyna KJ Dilmar
150
200
200
200
SUM:
750.00
Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
300
300
rzeczowa
SUM:
600.00
Nalazek Tomasz brak
rzeczowa
Pazik Michalina KJ AS Dream
rzeczowa
rzeczowa
Putz Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
rzeczowa
Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
rzeczowa
Sandomierska Weronika KJ Młyńska Struga
200
300
SUM:
500.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
150
SUM:
150.00
Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga
290
SUM:
290.00
Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar
180
SUM:
180.00
Woźniak Anna
rzeczowa
Zaleska Paulina Klub Jeździecki Młyńska Struga
150
SUM:
150.00
Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
100
SUM:
100.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
350
SUM:
350.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Monika
Dragon Gniezno
2017-07-02
2017-07-02
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
BILBAO (12)
2017-07-01
15
2017-07-02
5
DRAHMA (13)
2017-07-01
4
2017-07-01
15
2017-07-02
1
2017-07-02
7
Bonowicz Paulina
TKJK
2017-07-02
30
2017-07-02
HOKUS (65)
2017-07-02
16
2017-07-02
20
Buzala Maria
KJ Dilmar
2017-07-01
14
2017-07-01
11
2017-07-02
1
350
2017-07-02
1
450
Chebotar Valeria
KJ AS Dream
DRAGON (34)
2017-07-01
5
2017-07-01
11
2017-07-01
2017-07-02
2
2017-07-02
4
2017-07-02
Chilewski Mikołaj
Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
TISJAN (99)
2017-07-01
8
2017-07-01
6
2017-07-02
6
2017-07-02
9
2017-07-01
1
450
2017-07-01
2017-07-02
11
2017-07-02
5
Ciecholewska Zofia
KJ Classic Solec Kujawski
2017-07-02
3
2017-07-02
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
TETI (42)
2017-07-01
2017-07-01
21
2017-07-01
17
2017-07-01
Cybula Matylda
KJ AS Dream
2017-07-01
7
2017-07-01
4
2017-07-02
2017-07-01
8
Dąbrowska Magdalena
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2017-07-01
3
2017-07-01
5
2017-07-02
2017-07-01
6
Detmer Marcelina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2017-07-01
12
2017-07-01
20
2017-07-02
19
2017-07-02
Drewka Viktoria
kujawsko pomorski klub jeździecki
BILKA (47)
2017-07-01
11
2017-07-01
11
2017-07-02
2017-07-01
11
Florkiewicz Magdalena
KJ Skok Agrofood
2017-07-01
16
2017-07-01
8
2017-07-02
15
2017-07-02
12
Frelichowska Natalia
KJ Oxer Inowrocław
2017-07-01
9
2017-07-01
16
2017-07-02
8
2017-07-02
24
Frydel Julia
JKS SENNY Nowęcin
RUSŁAN (95)
2017-07-01
6
2017-07-01
5
2017-07-02
2017-07-01
7
Gaca Waldemar
LZS Lech Gniezno
COLINE (2)
2017-07-02
14
2017-07-02
19
Gawęda Julianna
VITASPORT BRACHLEWO
KAMAEL (116)
2017-07-01
5
2017-07-01
7
2017-07-02
2017-07-01
5
Gdaniec Mirosława
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2017-07-01
9
2017-07-01
18
2017-07-02
10
2017-07-02
28
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
KAMELIA J (111)
2017-07-01
2017-07-01
1
2017-07-02
2017-07-01
6
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
HORN W (87)
2017-07-01
26
2017-07-01
11
2017-07-02
6
2017-07-02
18
PIPIN (88)
2017-07-01
12
2017-07-01
4
2017-07-02
10
2017-07-02
6
Hermanowska Barbara
Brak
AUDREY (70)
2017-07-02
7
2017-07-02
Jakubowska Klaudia
Klub Jeździecki Młyńska Struga
PROGIS (49)
2017-07-02
6
2017-07-02
Komorek Aleksander
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NESKA (55)
2017-07-01
8
2017-07-01
2
2017-07-02
2017-07-01
5
Kościelska Barbara
KJ AS Dream
2017-07-01
9
2017-07-01
3
2017-07-02
2017-07-01
3
Kowalik Agata
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
2017-07-01
17
2017-07-01
2017-07-02
9
2017-07-02
Kowalska Zofia
Klub Jeździecki Dilmar
2017-07-01
15
2017-07-01
2017-07-02
8
2017-07-02
Kozłowska Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
G'MEDYK (97)
2017-07-01
10
2017-07-01
8
2017-07-02
2017-07-01
9
Kozłowski Henryk
JKS SENNY Nowęcin
GORDON (94)
2017-07-01
19
2017-07-01
19
2017-07-02
14
2017-07-02
31
Krzyżyńska Michalina
KJ-Skok AgroFood-Grabowiec
2017-07-01
1
rzeczowa
2017-07-01
2017-07-02
2
2017-07-02
22
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
2017-07-01
7
2017-07-01
10
2017-07-01
2017-07-02
3
2017-07-02
2017-07-02
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
2017-07-01
14
2017-07-01
21
2017-07-02
11
2017-07-02
26
ANDROMEDA (117)
2017-07-01
4
2017-07-01
4
2017-07-02
2017-07-01
4
Lipińska Aniela
Młyńska Struga
GENESIS (81)
2017-07-01
6
2017-07-01
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
2017-07-01
2017-07-01
WIENA (27)
2017-07-01
11
2017-07-01
1
rzeczowa
Łopato Justyna
KJ Dilmar
2017-07-01
15
2017-07-01
5
2017-07-02
8
2017-07-02
2
150
GRAD (79)
2017-07-01
2
200
2017-07-01
12
2017-07-02
2
200
2017-07-02
3
200
Łopato Weronika
KJ Dilmar
2017-07-01
7
2017-07-01
3
2017-07-02
10
2017-07-02
7
BAJDER (77)
2017-07-01
13
2017-07-01
2017-07-02
23
2017-07-02
29
Łukasiak Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2017-07-01
9
2017-07-01
2017-07-02
4
2017-07-02
2017-07-01
6
2017-07-01
17
2017-07-02
21
Machalewska Julia
JKS Rywal Grudziądz
ILEX (10)
2017-07-01
2017-07-01
27
2017-07-01
24
2017-07-01
Maciejczyk Aleksandra
VITASPORT BRACHLEWO
SKWARKA (115)
2017-07-01
25
2017-07-02
Masłowski Michał
Jeździecki Klub Sportowy Rywal Grudziądz
2017-07-02
12
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
I-KATAR (59)
2017-07-01
23
2017-07-01
2017-07-02
3
2017-07-02
AVATAR (63)
2017-07-02
17
2017-07-02
23
LUGANO (68)
2017-07-01
7
2017-07-01
2017-07-02
15
2017-07-02
5
2017-07-01
2
300
2017-07-01
1
300
2017-07-02
4
IRYDION (74)
2017-07-01
3
rzeczowa
2017-07-01
2017-07-02
9
2017-07-02
25
Matelski Marcin
KJ Dilmar
KRONOS (75)
2017-07-01
5
2017-07-01
14
2017-07-02
9
2017-07-02
14
Nalazek Tomasz
brak
BILBAO (12)
2017-07-01
3
rzeczowa
2017-07-02
Nowakowska Patrycja
KJ Dilmar
AVATAR (63)
2017-07-01
2017-07-01
8
Olech Agnieszka
Classic
2017-07-01
2017-07-01
22
2017-07-02
22
Olech Daria
KJ Classic
2017-07-02
18
2017-07-01
1
2017-07-01
7
2017-07-02
2017-07-01
1
Olszewska Sara
bez przynależności
TAROT (45)
2017-07-01
2017-07-01
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-07-02
19
2017-07-02
16
Olszewski Tomasz
Kujawsko-pomorski klub jeździecki
2017-07-01
14
2017-07-01
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-07-01
2017-07-01
6
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
TAMIZA (109)
2017-07-01
6
2017-07-01
6
2017-07-02
2017-07-01
10
Pabian Kamila
Młyńska Struga
SALVADOR (104)
2017-07-01
18
2017-07-01
2017-07-02
5
KAREN R (105)
2017-07-01
1
2017-07-01
8
2017-07-02
2017-07-01
3
Padalak Hanna
Otomiński KJ Tabun
WATAŻKA (108)
2017-07-01
5
2017-07-01
10
2017-07-02
2017-07-01
7
HERMIONA (112)
2017-07-01
3
2017-07-01
2
2017-07-02
2017-07-01
1
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun
TIGRA (107)
2017-07-01
4
2017-07-01
2017-07-02
5
2017-07-02
2017-07-02
7
Pazik Michalina
KJ AS Dream
2017-07-01
1
rzeczowa
2017-07-01
2
rzeczowa
2017-07-01
2017-07-02
2
2017-07-02
2017-07-02
12
Perlikowski Rafał
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
HARRIET (28)
2017-07-01
2017-07-01
10
ZWINNA (31)
2017-07-01
10
2017-07-01
7
2017-07-01
6
2017-07-01
2017-07-02
17
2017-07-02
18
2017-07-02
4
2017-07-02
5
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar
KORGAN (84)
2017-07-01
2017-07-01
13
2017-07-02
1
2017-07-02
Putz Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
ASPENA (80)
2017-07-01
2
rzeczowa
2017-07-01
10
2017-07-01
2017-07-02
8
2017-07-02
2017-07-02
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
2017-07-01
3
rzeczowa
2017-07-01
16
2017-07-01
Rudel Zofia
KJ AS Dream
AGRESJA (36)
2017-07-01
7
2017-07-01
13
2017-07-01
2017-07-02
6
2017-07-02
2017-07-02
16
Sandomierska Weronika
KJ Młyńska Struga
GAL (106)
2017-07-01
3
200
2017-07-01
6
2017-07-02
2
300
2017-07-02
6
Sarnowska Julia
LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
KOBER (102)
2017-07-01
7
2017-07-01
3
2017-07-02
2017-07-01
8
Siałkowska Józefina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2017-07-01
11
2017-07-01
15
2017-07-02
20
2017-07-02
13
Sobieraj Martyna
Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
MALTA (46)
2017-07-02
2017-07-02
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (57)
2017-07-01
4
2017-07-01
16
Suminska Ewa
KJ Młyńska Struga
2017-07-01
4
2017-07-01
2017-07-02
13
2017-07-02
Szostak Iga
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
RADON (82)
2017-07-01
2
2017-07-01
6
2017-07-02
2017-07-01
2
POLAR (83)
2017-07-01
4
2017-07-01
1
2017-07-02
2017-07-01
2
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2017-07-01
5
2017-07-01
4
2017-07-02
8
2017-07-02
1
ERRATA (51)
2017-07-01
5
2017-07-01
9
2017-07-02
4
2017-07-02
3
150
Szychulska Karolina
KJ Młyńska Struga
CABALLO (24)
2017-07-02
7
2017-07-02
1
290
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia Pod Wierzbą
JUKA J (56)
2017-07-01
2017-07-01
14
Tarnowska Nicole
Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeźdźiecki
2017-07-01
20
2017-07-01
2017-07-02
21
Tomczuk Michał
KJ Młyńska Struga
2017-07-02
20
2017-07-02
Warkusz Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
KALI (18)
2017-07-01
2
2017-07-01
9
2017-07-02
2017-07-01
4
Więcek Kaja
SKJ Stajnia pod Wierzbą
DUET (48)
2017-07-01
8
2017-07-01
5
2017-07-01
Wiese Julia
Stajnia Jaruzyn
2017-07-01
10
2017-07-01
13
2017-07-02
27
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
UNIQUE (7)
2017-07-01
2017-07-01
28
2017-07-01
12
2017-07-01
LADY STAR (119)
2017-07-02
11
2017-07-02
21
Wójcik-Matelska Renata
KJ Dilmar
2017-07-01
12
2017-07-01
2017-07-02
9
2017-07-02
2017-07-01
2
180
2017-07-02
2017-07-01
1
Woś Agnieszka
classic
2017-07-01
2017-07-01
16
2017-07-02
10
2017-07-02
Woźniak Anna
NARKOS (118)
2017-07-01
2
rzeczowa
2017-07-01
13
2017-07-02
1
2017-07-02
13
Zaleska Paulina
Klub Jeździecki Młyńska Struga
LUKIER (85)
2017-07-01
3
150
2017-07-01
2017-07-02
8
2017-07-02
22
2017-07-01
7
2017-07-01
2017-07-02
7
2017-07-02
15
Zbytniewska Maja
MUKS Bielice
2017-07-01
8
2017-07-01
Zieliński Daniel
KJ Stajnia Jarużyn
2017-07-02
4
2017-07-02
3
100
TWISTER (121)
2017-07-02
17
2017-07-02
9
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
CARMEN (21)
2017-07-01
1
350
2017-07-01
9

Number of Riders: 81

Number of Horses: 106

The sum of prizes: 4 320.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl