Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

EQUISTRIADA FINAŁ CYKLU ZT+ZR
Wilkowice, 8-9 WRZEŚNIA

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
191 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 19:49:50
2018-09-04 09:23:49
Julia Sztaba VI-VI ZAGORKA
  • 1x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
190 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 08:40:06
2018-09-04 07:50:40
Pola Żyglicka CLINTELLA
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
187 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:37:20
2018-09-03 22:09:52
Marlena Rogosz LACONIEK Z
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
186 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 18:47:22
2018-09-03 17:59:40
Grzegorz Faber STACORRADO
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
185 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 18:47:40
2018-09-03 17:58:52
Grzegorz Faber CORTADO
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
184 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 18:48:01
2018-09-03 17:57:36
Grzegorz Faber FAROUGE
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
183 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 18:48:31
2018-09-03 17:56:50
Grzegorz Faber CARAMELLA
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
182 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 18:49:00
2018-09-03 16:33:34
Patryk Sławiański AVALON
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
181 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 18:49:20
2018-09-03 16:29:33
Dorota Korek NERON
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
180 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 18:49:40
2018-09-03 16:28:27
Anna Zakałużna RUBENS
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
179 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 18:49:56
2018-09-03 16:27:47
Julia Kramarz DRIADA ZK
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
178 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 16:37:18
2018-09-03 15:20:22
Julia Gaweł LUNA
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
177 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 16:37:00
2018-09-03 14:31:38
Sandra Kuśka ANDŻELINA
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
176 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 16:36:45
2018-09-03 14:31:10
Aleksandra Ryt LORD OF FAME
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
175 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 16:36:31
2018-09-03 13:03:17
Matylda Badura ISABELLA
  • 1x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
174 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 11:40:17
2018-09-03 09:35:40
Angelika Kucias ATLANTO
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
173 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 11:39:57
2018-09-03 09:35:13
Dominik Słodczyk SZTORM
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1 o nagrodę sklepu Yard
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
172 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 11:39:40
2018-09-03 09:33:19
Dominik Słodczyk DRAKO
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
171 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 11:39:29
2018-09-03 09:32:41
Dominik Słodczyk APERITIF
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
170 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 11:39:17
2018-09-03 09:32:04
Angelika Kucias LUCKY M
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
169 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 11:39:04
2018-09-03 09:31:35
Dominik Słodczyk DRAGO
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
168 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 11:38:51
2018-09-03 09:03:55
Aleksandra Ryt SAMIRO
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
  • 1x 15/130cm/ZR C-130cm zwykły 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 11:38:39
2018-09-03 08:25:18
Dawid Janota QUINDA- QUANDO
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
166 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 11:38:23
2018-09-03 08:23:52
Dawid Janota BUSHIDO
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
165 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 11:37:48
2018-09-03 08:16:00
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
162 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 11:36:39
2018-09-02 22:52:41
Kaja Gwoździewicz CYRUS
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
161 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 11:36:22
2018-09-02 22:10:24
Maja Kliś KLARA
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
160 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 11:12:53
2018-09-02 21:32:13
Aneta Bienek SYNAJ
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1 o nagrodę sklepu Yard
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
159 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 18:34:35
2018-09-02 17:47:21
Inga Cieśla FLAVIA GOLD
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
158 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 16:36:16
2018-09-02 16:42:23
Agnieszka Basiaga MONTANA
  • 2x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
157 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 18:34:15
2018-09-02 16:39:21
Julia Badora KORYNT
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
156 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 18:50:35
2018-09-02 14:02:07
Anna Rumin ELEANOR RIGBY
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
155 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 15:04:20
2018-09-02 10:58:27
Klaudia Koj ESTELA
  • 2x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
154 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 15:04:03
2018-09-02 10:27:10
Wiesław Piecha CLAAS
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
  • 1x 15/130cm/ZR C-130cm zwykły 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 15:03:49
2018-09-02 10:26:24
Wiesław Piecha BASALINO FS
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
152 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 15:03:30
2018-09-02 07:37:43
Karolina Kozik MERCURY
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1 o nagrodę sklepu Yard
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
151 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 16:35:57
2018-09-02 07:10:11
Aleksandra Panek KOSMICZNY PRZYPADEK
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
150 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:52:28
2018-09-01 22:35:23
Agata Ciaciura TEZA
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
149 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:51:53
2018-09-01 22:33:53
Olga Graboś YOUNG LADY
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1 o nagrodę sklepu Yard
148 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 15:02:52
2018-09-01 22:08:50
Zuzanna Kaczmarzyk RITUS
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
147 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:51:31
2018-09-01 18:31:17
Jakub Klekot ROBIN HOOD- LS
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
146 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:51:08
2018-09-01 18:11:33
Larysa Haberstroh CLAIRE LG
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 2x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
145 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:50:53
2018-09-01 17:01:58
Weronika Sobczyk DUNKA
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
144 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:50:36
2018-09-01 17:01:25
Weronika Sobczyk BOLIVIA
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 2x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
143 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:50:00
2018-09-01 17:00:53
Aleksandra Kośnik TOFFI
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
142 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:49:45
2018-09-01 17:00:27
Aleksandra Kośnik REFLEX
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
141 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:49:32
2018-09-01 16:59:51
Aleksandra Kośnik LESZCZYK
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
  • 1x 15/130cm/ZR C-130cm zwykły 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:48:56
2018-09-01 16:48:26
Karolina Ślązak CASANI
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 2x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1 o nagrodę sklepu Yard
  • 2x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
138 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:48:41
2018-09-01 16:34:47
Monika Kusiak CLINTUS
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
137 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:48:23
2018-09-01 15:21:28
Marcelina Wolny PACO
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 2x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
136 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:48:00
2018-09-01 14:22:15
Aleksander Zieliński CYTRA
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:47:43
2018-09-01 11:59:04
Paulina Grąbczewska MISTRELLA
  • 1x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:47:27
2018-09-01 11:45:59
Agata Słupianek NOSFERATU
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 2x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
133 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:47:08
2018-09-01 11:45:01
Agata Słupianek IGA
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 2x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
132 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 08:56:52
2018-08-31 22:32:15
Vanessa Martinez LIDER
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
131 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 08:56:40
2018-08-31 22:03:29
Alicja Musiał MY LITTLE PONY
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 8/20cm/PONY GAMES dla dzieci do lat 12
  • 2x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:45:45
2018-08-31 21:05:51
Patrycja Konieczny GRYS
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
128 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:45:18
2018-08-31 21:05:25
Patrycja Konieczny LORDON
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
127 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:44:46
2018-08-31 17:57:46
Dobrosława Janasik LAUFER
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
126 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:44:17
2018-08-31 17:39:24
Kinga Śliż CICHY
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
125 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:44:00
2018-08-31 15:51:34
Kinga Gdynia KARINO
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 18:34:00
2018-08-31 14:56:32
Martyna Kolorz HARMA
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:43:19
2018-08-31 13:48:13
Roxana Gajdzik VALEA
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
122 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:42:53
2018-08-31 13:42:46
Roxana Gajdzik GADIA
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
121 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:42:30
2018-08-31 13:04:11
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1 o nagrodę sklepu Yard
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
120 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:42:12
2018-08-31 12:22:54
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
  • 1x 15/130cm/ZR C-130cm zwykły 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:41:51
2018-08-31 09:49:23
Zuzanna Muc ABIDŻAN
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 2x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
118 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 09:41:12
2018-08-31 09:26:35
Maria Wiórek NIXON
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 2x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
116 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:41:34
2018-08-30 21:14:35
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
115 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 08:17:15
2018-08-30 20:44:26
Monika Materlik S-RUBIN
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
114 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:41:09
2018-08-30 17:01:59
Emilia Nowak MATEO
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 08:17:33
2018-08-30 15:01:36
Aleksandra Leszczyńska CARATE L
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 2x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1 o nagrodę sklepu Yard
112 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 09:38:09
2018-08-30 13:55:42
Magdalena Ferdyn CANTANIS
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
  • 1x 15/130cm/ZR C-130cm zwykły 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 11:35:39
2018-08-30 12:56:15
Marta Kusiak LIKURA
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
110 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:40:52
2018-08-30 11:43:19
Julia Namyślak PAROLE I
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
109 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:40:35
2018-08-30 11:42:45
Karolina Sołtys COSIMA
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
108 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 09:40:29
2018-08-30 10:55:45
Paulina Koza LANA MAYAMI
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
  • 1x 15/130cm/ZR C-130cm zwykły 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:35:48
2018-08-30 10:52:44
Kinga Sack SIKORSKY II WM
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1 o nagrodę sklepu Yard
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
106 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:35:27
2018-08-30 09:36:30
Monika Duda EMBASSY BASSY
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
105 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 09:37:59
2018-08-30 07:32:13
Mikołaj Szulakowski RAMIRADO
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
104 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:20:39
2018-08-30 01:10:21
Liwia Król CYTAT
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
103 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:20:26
2018-08-30 00:00:28
Natalia Kurzok HODAR
  • 1x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:20:08
2018-08-29 21:36:34
Konrad Rusinek CON QUESTA
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
101 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 08:16:18
2018-08-29 20:26:15
Elżbieta Pośpiech LADY LIMA
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:34:26
2018-08-29 19:02:00
Weronika Polaczek LESTRUSESE
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
98 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:19:44
2018-08-29 19:01:36
Małgorzata Ćwikło CRISTOBAL VAN DE KOOLDRIES
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
97 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:19:21
2018-08-29 18:52:30
Emilia Szojda CAMPINO BURME
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
96 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:33:15
2018-08-29 18:00:53
Jagna Silarska OLDFIELD
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 2x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1 o nagrodę sklepu Yard
93 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:18:47
2018-08-29 13:04:55
Anna Pęciak LEDANAJA II "W"
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
  • 1x 15/130cm/ZR C-130cm zwykły 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:18:36
2018-08-29 09:58:55
Angelika Michalik CALIDA R
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1 o nagrodę sklepu Yard
91 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:18:18
2018-08-28 22:25:03
Dominik Słodczyk MARCEPAN
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
90 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:18:05
2018-08-28 22:24:00
Wojciech Korzeczek MARCEPAN
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 2x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
89 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:17:49
2018-08-28 22:04:24
Dominika Kaszuba LARIOS HERO
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1 o nagrodę sklepu Yard
  • 2x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
88 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:17:25
2018-08-28 20:49:38
Anna Pilarska PLANETA
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
87 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:17:08
2018-08-28 20:04:43
Julia Jaglarz WINNING MOOD
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:16:51
2018-08-28 20:03:12
Natalia Pschionko DORADO
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
85 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:16:36
2018-08-28 20:01:01
Julia Jaglarz GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
84 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:16:05
2018-08-28 20:00:02
Maria Kaprzyk AQUADOR
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
83 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:15:52
2018-08-28 19:58:51
Barbara Połap IMPLAY
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:32:01
2018-08-28 19:55:56
Magdalena Swaczyna MARGOT
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:15:19
2018-08-28 19:02:14
Oliwia Kulej STACUDO
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 13:16:57
2018-08-28 18:29:15
Dominik Słodczyk PANAMERA 13
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
79 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 12:52:38
2018-08-28 16:35:58
Barbara Bober DEKADA
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
77 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:39:47
2018-08-28 15:32:07
Natalia Matysik WIWA
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:39:36
2018-08-28 15:27:36
Anna Standura RUMIANEK
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:39:22
2018-08-28 15:24:50
Zofia Standura KORSYKA
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
74 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:39:11
2018-08-28 15:23:00
Roksana Musiolik MISSHOE VAN DE LANDHORST
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
73 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:39:00
2018-08-28 14:28:48
Klaudia Rajtar-Wojciechowska HAHI'YA
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:38:41
2018-08-28 14:09:59
Aleksandra Kułaga NIRWANA
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 08:15:46
2018-08-28 11:29:56
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
  • 1x 15/130cm/ZR C-130cm zwykły 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:38:15
2018-08-28 11:29:16
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:38:04
2018-08-28 11:28:37
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
  • 1x 15/130cm/ZR C-130cm zwykły 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:37:51
2018-08-28 10:39:08
Zofia Bugla EVERY TIME
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:37:38
2018-08-28 09:25:04
Aleksandra Kośnik POWIEW
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:37:25
2018-08-28 09:03:14
Klaudia Rajtar-Wojciechowska DESKANA
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
  • 1x 15/130cm/ZR C-130cm zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:37:12
2018-08-28 09:02:50
Klaudia Rajtar-Wojciechowska ROSSA
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:36:59
2018-08-28 09:02:25
Klaudia Rajtar-Wojciechowska BAJADERA
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:36:47
2018-08-28 09:01:56
Natalia Słoniec CON CHIRA
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:36:31
2018-08-28 09:01:18
Oliwia Kosmol TRITOP 2
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:36:18
2018-08-28 09:00:43
Paulina Bule WERTER
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:36:06
2018-08-28 09:00:15
Paulina Bule DOMINACJA
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:35:51
2018-08-28 08:59:48
Oliwer Bule C BAS
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:35:38
2018-08-27 22:33:14
Natalia Janota CISCO 241
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:34:38
2018-08-27 19:28:30
Paulina Wielgórska Zdebel CHAPLAIN
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:34:16
2018-08-27 19:27:56
Paulina Wielgórska Zdebel PERŁA R
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:34:00
2018-08-27 19:26:03
Paulina Wielgórska Zdebel DON BIJOU II ZW
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:33:44
2018-08-27 19:25:26
Paulina Wielgórska Zdebel GEPARD
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 12:37:55
2018-08-27 19:11:57
Emilia Wiśniewska EMET
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:33:09
2018-08-27 15:13:41
Wiktoria Pinkawa QUASI UNA FANTASIA
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1 o nagrodę sklepu Yard
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:32:55
2018-08-27 13:25:25
Oliwia Lampart LUCY
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:32:41
2018-08-27 12:07:04
Aleksandra Oleksy OCCTOPUS
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:32:24
2018-08-27 12:06:25
Jagoda Kuszka SAMIRO "KA"
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1 o nagrodę sklepu Yard
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:32:10
2018-08-27 12:05:29
Kamila Czyż KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1 o nagrodę sklepu Yard
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:31:54
2018-08-27 11:49:08
Nikola Wolny MALIBU
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:31:37
2018-08-27 11:48:38
Nikola Wolny BOECKMANN`S LOOPING
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:31:18
2018-08-27 11:45:46
Oliwia Jakubowska ENRICO PONY SPORT
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1 o nagrodę sklepu Yard
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:31:02
2018-08-27 11:05:07
Sebastian Gawłowski SEDAN
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1 o nagrodę sklepu Yard
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 21:45:48
2018-08-26 21:25:50
Anna Posyłek TARNINA
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 21:45:38
2018-08-26 20:56:54
Katarzyna Gola CONIKA Z
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 17:10:07
2018-08-26 15:39:28
Amanda Kolińska BRANDO
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 17:09:52
2018-08-26 15:13:54
Elżbieta Bujna LUPIMAXI
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 17:09:33
2018-08-26 13:55:13
Julia Oleszczuk MIRABELA
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 2x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1 o nagrodę sklepu Yard
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 16:36:00
2018-08-26 09:24:12
Aniela Jeżyna PALEFACE
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 16:35:26
2018-08-25 19:18:19
Karina Duda IL DE GRANDO
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 09:45:25
2018-08-25 19:14:31
Kaja Badellino EROS
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 2x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1 o nagrodę sklepu Yard
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 09:45:10
2018-08-25 17:59:35
Julia Hess MYRON
  • 1x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 09:44:54
2018-08-25 17:58:51
Karolina Brysz MYRON
  • 1x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 09:44:45
2018-08-25 16:52:58
Dominika Kunicka SZANOWNA DAMA
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 09:44:34
2018-08-25 16:52:33
Bartosz Grosz ABRAXIS IV REX Z PLUS S
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 18:50:57
2018-08-25 16:51:15
Karolina Brysz LIBERIA
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 09:43:56
2018-08-25 15:43:33
Emilia Skorek ENDO
  • 1x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 14:25:11
2018-08-23 21:33:54
Otylia Barczyk SZAROTKA
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1 o nagrodę sklepu Yard
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 14:24:52
2018-08-23 21:32:13
Otylia Barczyk JOLY'S HOUSTON
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1 o nagrodę sklepu Yard
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 22:00:13
2018-08-22 21:41:55
Patrycja Ksiądz CENTESSA
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 21:59:45
2018-08-22 21:40:56
Marta Kwiecińska LA BELLE
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 21:59:30
2018-08-22 21:40:37
Natalia Kluska JUNISZA
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 21:59:20
2018-08-22 21:33:37
Anna Prażuch NEQUIMA
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1 o nagrodę sklepu Yard
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:01:22
2018-08-22 12:03:59
Justyna Wacławek ETER
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:01:06
2018-08-22 12:03:36
Justyna Wacławek DAILY QUI
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:31:27
2018-08-22 12:03:11
Justyna Wacławek COVER BOY
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:00:12
2018-08-22 12:02:39
Patrycja Kamińska LUCKY
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 23:03:24
2018-08-21 22:17:49
Agata Borowczak GEMINI 2
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 23:05:29
2018-08-21 22:17:34
Monika Śmiały CHELSEA L
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1 o nagrodę sklepu Yard
  • 2x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 23:03:11
2018-08-21 22:16:11
Agata Borowczak CABORA
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:30:51
2018-08-21 22:14:58
Paulina Adamiec LOVE PARADE
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Musiał i Partnerzy
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Porsche Centrum Katowice
  • 1x 15/130cm/ZR C-130cm zwykły 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 23:30:06
2018-08-21 22:14:28
Paulina Adamiec BALOU
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 23:04:39
2018-08-20 21:05:23
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę Hoveler
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1 o nagrodę sklepu Yard
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 09:37:45
2018-08-20 09:36:30
Dominika Raczkowska NORWICH
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 09:37:37
2018-08-20 09:35:58
Piotr Kozioł WIGONIA M
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 09:37:27
2018-08-20 09:35:32
Dominika Raczkowska ARGENTIK 2
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1 o nagrodę St.Hippolyt
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1 o nagrodę Lex Perfecta
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3 o nagrodę Fera Equestrian
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości o nagrodę VEROCARGO
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 09:37:18
2018-08-20 09:35:11
Agnieszka Beberok-Surowiec ARKADA
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O045600
2. Badellino Kaja bpk
2004 (JM.)
brak
3. Badora Julia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lubliniec
2003 (JM.)
LZRWZJ/1183/18
4. Badura Matylda Klub Jeździecki Profit
2006 (JM.)
O040760
5. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
6. Basiaga Agnieszka Bez przynależności klubowej
S
Brak
7. Bienek Aneta brak
2004 (JM.)
LZPZJ/1796/18
8. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
9. Bober Barbara PLKJ Plessówka
2000 (J.)
brak
10. Borowczak Agata Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O039208
11. Brysz Karolina Sportowy Klub Jeździecki Omega
S
O023194
12. Bugla Zofia niezrzeszona
2004 (JM.)
O036058
13. Bujna Elżbieta KJ Zbrosławice
S
152/Z/2018
14. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (JM.)
O033821
15. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O033826
16. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
1997 (MJ.)
O013774
17. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
18. Cieśla Inga KJ PROFIT Orzesze
2004 (JM.)
brak
brak
19. Ćwikło Małgorzata WLKS Krakus
S
O006981
20. Czyż Kamila Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2002 (J.)
O027042
21. Dramska-Manterys Hanna
22. Duda Karina BPK
S
O006468
23. Duda Monika LKJ Ochaby
S
O009183
24. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
25. Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O024774
26. Gajda Karina Kj Profit
S
B
27. Gajdzik Roxana JKS equi verso jastrzębie-zdrój
2001 (J.)
O037352
28. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (J.)
O024285
29. Gaweł Julia St. KJ Preria Wilkowice
2000 (J.)
O037360
30. Gawłowski Sebastian JKS Cwał Truskolasy
S
O041528
31. Gdynia Kinga Bpk
2007 (Mł.)
brak
32. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O036777
33. Grąbczewska Paulina Klub jeździecki Fart Gliwice łabędy
2002 (J.)
Brak
34. Graboś Olga KJ Vena Rogoźnik
2006 (JM.)
32135/17
35. Grosz Bartosz LKJ Moszna
S
O003608
36. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (JM.)
O042448
37. Hess Julia SKJ OMEGA
2003 (JM.)
BRAK
38. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
39. Jakubowska Oliwia Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2004 (JM.)
O039121
40. Janasik Dobrosława KJ Trachy Gliwice
S
oo12347
41. Janota Dawid LKJ Ochaby
2002 (J.)
O039563
42. Janota Natalia LKJ Ochaby
2000 (J.)
O040364
43. Jeżyna Aniela SKJ OMEGA
2003 (JM.)
BRAK
44. Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sościcowice
2003 (JM.)
O033831
45. Kamińska Patrycja Bpk
2001 (J.)
brak
46. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
2004 (JM.)
O044736
47. Kaszuba Dominika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2001 (J.)
O037073
48. Klekot Jakub St. KJ Preria Wilkowice
2003 (JM.)
O048007
49. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (Mł.)
Brak
50. Kluska Natalia BPK - SLA
2005 (JM.)
O046739
51. Koj Klaudia bpk
2001 (J.)
brak
52. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
53. Kolorz Martyna KJ PROFIT Orzesze
2006 (JM.)
brak
54. Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
1997 (MJ.)
O023108
55. Korek Dorota KJ Zbrosławice
2004 (JM.)
O037355
56. Korzeczek Wojciech BPK
2004 (JM.)
831/18 AB
57. Kosmol Alicja SKJ PRERIA WILKOWICE
58. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (JM.)
O033419
59. Kośnik Aleksandra Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
S
O001558
60. Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
S
O001558
61. Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
S
O048386
62. Kozik Karolina KJ Zbroslawice
S
Brak
63. Kozioł Piotr St. KJ Preria Wilkowice
S
O047680
64. Kramarz Julia Kj Zbrosławice
2003 (JM.)
O035672
65. Król Liwia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2001 (J.)
O034307
66. Ksiądz Patrycja BPK - SLA
2000 (J.)
O039762
67. Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
S
O014312
68. Kulej Oliwia Klub Jeździecki „AVANTI” sp. z o.o.
2002 (J.)
O026123
69. Kułaga Aleksandra KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O037080
70. Kunicka Dominika SKJ OMEGA
2003 (JM.)
brak
71. Kurzok Natalia KJ PROFIT
2004 (JM.)
brak
72. Kusiak Marta bpk
S
O034551
73. Kusiak Monika BPK
S
O034550
74. Kuśka Sandra niezrzeszona
2003 (JM.)
brak
75. Kuszka Jagoda Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2001 (J.)
O027311
76. Kwiecińska Marta KJ Zbrosławice
O035671
77. Lampart Oliwia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O042134
78. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
79. Martinez Vanessa Klub Jeździecki Zbrosławice
1999 (MJ.)
O031672
80. Materlik Monika Katowicki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O028995
81. Matysik Natalia PLKJ Plessówka
2005 (JM.)
brak
82. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
83. Miska Matylda KJ Zbrosławice
2001 (J.)
O041525
84. Muc Zuzanna KJ Vena Rogoźnik
2002 (J.)
O027521
85. Mundziakiewicz Julia
86. Musiał Alicja LZJ Drama Zbrosławice
2009 (Mł.)
Brak
87. Musiolik Roksana PLKJ Plessówka
2006 (JM.)
brak
88. Nowak Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2003 (JM.)
1305/18AB
89. Oleksy Aleksandra Centrum Jazdy Konnej DAKAR
2005 (JM.)
O046092
90. Oleszczuk Julia brak
2002 (J.)
brak
91. Panek Aleksandra KJ Amigo
2004 (JM.)
O048471
92. Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
S
O021301
93. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
94. Pilarska Anna Klub Jeździecki Profit Orzesze
S
O022416
95. Pinkawa Wiktoria SKJ OMEGA
2003 (JM.)
BRAK
96. Polaczek Weronika KJ Zbrosławice
2001 (J.)
O033395
97. Połap Barbara Vanto Jumping Team
2000 (J.)
O029142
98. Pośpiech Elżbieta BPK
S
Brak
99. Posyłek Anna KJ Zbrosławice
2003 (JM.)
O039203
100. Prażuch Anna KJ Zbrosławice
2006 (JM.)
O047213
101. Pschionko Natalia Vanto Jumping Team
2003 (JM.)
O033990
102. Raczkowska Dominika St. KJ Preria Wilkowice
S
O024300
103. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
S
O000539
104. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (JM.)
O039200
105. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
106. Rumin Anna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2001 (J.)
O048783
107. Rusinek Konrad KJ Vena Rogoźnik
1999 (MJ.)
O020933
108. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
109. Ryt Aleksandra JKS EQUI VERSO JASTRZĘBIE ZDRÓJ
S
O003310
110. Sack Kinga Leo Wilkowyje
2001 (J.)
O031244
111. Silarska Jagna bpk
2002 (J.)
O038001
112. Skorek Emilia KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
LZRWZJ/1189/18
113. Ślązak Karolina LZJ Drama Zbrosławice
2004 (JM.)
brak
114. Śliż Kinga KJ Profit Orzesze
2001 (J.)
O035799
115. Sławiański Patryk KJ Zbrosławice
2000 (J.)
brak
116. Słodczyk Dominik Kj Zbroslawice
S
O007598
117. Słodczyk Dominik Klub Jeździecki Zbrosławice
S
PZJ: B(I) - LZPZJ/648/18
118. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
119. Słoniec Natalia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (J.)
O051152
120. Słoniec Paulina SKJ Preria Wilkowice
121. Słupianek Agata Klub jezdziecki Fart Gliwice Łabędy
S
Brak
122. Śmiały Monika KJ Jumping Team Brynica
2004 (JM.)
O045615
123. Sobczyk Weronika Ludowy Klub Jeździecki Deresz
2003 (JM.)
O039122
124. Sołtys Karolina bpk
2004 (JM.)
brak
125. Standura Anna PLKJ Plessówka
2009 (Mł.)
brak
126. Standura Zofia PLKJ Plessówka
2006 (JM.)
brak
127. Strzelczyk Natalia Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2004 (JM.)
brak
128. Swaczyna Magdalena Profit
2003 (JM.)
Brak
129. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
130. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (JM.)
O035796
131. Sztaba Julia KJ Amigo
2006 (JM.)
995/18 AB
132. Sztuka Michalina
133. Szulakowski Mikołaj Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
1999 (MJ.)
O029147
134. Wacławek Justyna BPK - SLA
S
O025900
135. Wielgórska Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
136. Wiórek Maria Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O031664
137. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (JM.)
O036701
138. Włodarz Joanna
139. Wójcik Agata
140. Wojda Magdalena LKJ Ochaby
2006 (JM.)
O040766
141. Wolny Marcelina Ludowy Klub Jeździecki Deresz
1997 (MJ.)
O023187
142. Wolny Nikola BPK
2001 (J.)
O034451
143. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
144. Zakałużna Anna KJ Zbrosławice
S
O024508
145. Zieliński Aleksander BPK
2001 (J.)
Brak
146. Żyglicka Pola LZJ Drama Zbrosławice
2003 (JM.)
O041526
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

121

ABIDŻAN SP POL 2002 Wałach gniada F: Nektar
M: Afra
O: Dominika Zielińska
B: -
K011719 POL009540130302
2.

29

ABRAXIS IV REX Z PLUS S SP POL 2005 Wałach gniada F: Rex Z / Rebel II Z
M: Abraxa Lady - Plus / Elvis
O: Zygfryd Grosz
B: A. Szumlakowska
K009447 POL009670084405
3.

175

ANDŻELINA NN POL 1999 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: Tadeusz Kaczyna
B: nn
brak
4.

91

AQUADOR KWPN POL 2005 Ogier kasztanowata F: Heartbreaker / 147STB-H Nimmerdor
M: Sharmeta / Calvados
O: Ewa i Stefan Kaprzyk
B: Van Noorloos
K024596 528210000694797 105AB94
5.

2

ARGENTIK 2 HOL GER 2010 Ogier siwa F: Cassini I / Capitol I
M: Farina XV / Lacapo
O: Fera Equestrian
B: Holsteiner Pferdes
K023692 DE421000096910
6.

172

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
O: Dominik Słodczyk
B: Herbert Meyer
K021916 DE431316584509
7.

180

AVALON SP POL 2011 Ogier ciemnogniada F: N
M: N
O: N
B: N
Brak
8.

63

BAJADERA SP POL 2014 Klacz gniada F: De Quidams / Quidam's Rubin
M: Banisza / Rytm
O: Roland Kosmol
B: Roland Kosmol
K024771 616009540053914
9.

192

Balbina F:
M:
O:
B:
10.

8

BALOU KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Sarantos / Emilion
M: Pandora / Lincoln
O: Katarzyna Garbowska-Adamiec
B: H.F.S.M. Harink
K013846 5280030606180
11.

153

BASALINO FS Brandenburg GER 2010 Wałach gniada F: Black Jack
M: Salanda FS
O: Wiesław Piecha
B: Matthias Schulze
K012636
12.

44

BOECKMANN`S LOOPING Holsztyńska GER 1996 Ogier ciemnogniada F: Lasino
M: Elena
O: PUH KRAKUS Krystan Krakowczyk
B: Boeckmann Anton
K020566
13.

145

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Placido
M: Bajka
O: Marcin Zając
B: Zawiślok
K013781
14.

37

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
O: Agnieszka Kolińska
B:
K016899 616009690190108 105LX02
15.

123

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
O: MAGDALENA ROSTEK
B: RENATA CHRZĄSZCZKIEWICZ
K020788 6160096901285
16.

164

BUSHIDO HAN GER 2013 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Contessa /
O: Rafał Janota
B: Paul Schockemohle
K025078 DE431310735313
17.

58

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada F: Spartacus / Galina
M: Catillia / Eurocommerce Berlin
O: Przemysław Bule
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K018547 616009510354011
18.

10

CABORA SP POL 2004 Klacz gniada F: Quamiro
M: Carrera
O: Katarzyna Borowczak
B: Damian Wechta
K009069
19.

98

CALIDA R Hannowerska GER 2008 Klacz siwa F: CHALET
M: GUSTE
O: ANNA MICHALIK
B: mgr inż. DIRK ROST
DE 431319803908
20.

101

CAMPINO BURME Hannowerska GER 2010 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cintana / Co-Pilot
O: Małgorzata Polok
B: Heinrich Burmester
K024504 DE431316854710
21.

114

CANTANIS Wielkopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Barros/Riverman
M: Centka/Caretino K
O: Magdalena Ferdyn
B: Jakub Rogacki
K022029 616007610053912
22.

163

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
23.

181

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa F: Cathanos
M: Andorra
O: Marcin Gronkowski
B: Niemcy
K024772
24.

115

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
O: Joanna Leszczyńska
B: Hof Woldar
K022373 DE431310077311
25.

140

CASANI Oldenburg POL 2011 Wałach gniada F: Castino
M: Hauptstutbuch Layla
O: Benedykt Ślązak
B: M. Benitt
brak
26.

24

CENTESSA HAN GER 2007 Klacz kara F: C-Indoctro / Capitol I
M: Sally / Stakkato
O: Iwona Kluska
B: Freidrich Niemeyer Quetzen Riehe Hoefe 6 32469 Petershagen
K014088 DE431319889507
27.

55

CHAPLAIN OLD POL 2012 Wałach siwa F: Clearway / Capitol I
M: Kaluga / Campione
O: Rafał Janota
B:
K022916 DE42100005312
28.

198

Charming Lady F:
M:
O:
B:
29.

11

CHELSEA L Westf. GER 2009 Klacz gniada F: Albaran xx
M: Galina westf.
O: Tomasz Śmiały
B: Theo Lohmann, Niemcy
K018980 DE441410634209
30.

127

CICHY SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Savage / Adam
M: Cicha Toń / Dinard
O: Bartosz Śliż
B: Marek Szweda
K012645 POL009540040106
31.

57

CISCO 241 Niem. Sport. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Casiro / Cassini I
M: Granny / Goldex
O: Rafał Janota
B: Peter Dietert
K024128 DE456370323409
32.

154

CLAAS HOL POL 2001 Wałach F: Coronado
M: Cosima V
O: Wiesław Piecha
B: Manfred Streicher
K012642
33.

147

CLAIRE LG SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Puma
M: Carrara N
O: Eliza Stranc-Haberstroh
B: Agro-Mazury Sp. z o.o.
K011772
34.

194

CLINTELLA Westfalska POL 2009 Klacz siwa F: Clinton
M: Marena
O: Izabella Żyglicka
B: Montis Sp.zo.o.
K018034
35.

139

CLINTUS Westfalska POL 2009 Wałach gniada F: Clinton
M: Oh Oh
O: Andrzej Zawadka
B: brak
K020388
36.

105

CON QUESTA WLKP POL 2012 Klacz siwa/172 F: Lew
M: Czarodziejka
O: Sławomir Rusinek
B: -
K025861 616007610005712
37.

39

CONIKA Z Z BEL 2007 Klacz siwa F: Contefino / Contender
M: Noika Rouge / Papillon Rouge
O: Iwona Gola
B: Paul Schockemohle
K012170 Z694107 104EW36
38.

183

CORTADO DSPF GER 2012 Wałach kara F: Calme
M: Wikatelle
O: Grzegor Faber
B: Niemcy
K024810
39.

112

COSIMA Oldenburska POL 2004 Klacz gniada F: Contifax
M: Quinesse
O: Karolina Sołtys
B: Martina Biermann
Brak
40.

15

COVER BOY DSP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Cato/Cantus
M: Wilde
O: Mouffak Zbibi
B: Agrar Crawinkel
brak
41.

102

CRISTOBAL VAN DE KOOLDRIES BWP POL 2002 Ogier kasztanowata F: CALVADOS
M: VELEDA VAN DE KOOLDRIES
O: Małgorzata Ćwikło
B: Belgia
K009935
42.

160

CYRUS SP POL 2008 Wałach siwa F: Ogar / Aspirant
M: Ceta / Consor
O: Bogna Gwoździewicz
B: Krzysztof Borys
K020432 616009600459608
43.

107

CYTAT Typ Szlachetny POL 2003 Wałach ciemnogniada/183 F: Rafir
M: Czarna
O: Monika król
B: Brak
K019877 Pol999540081303
44.

137

CYTRA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Psalm
M: Czajka
O: Jolanta Zielińska
B: Brak
K013039
45.

19

CZADOR SP POL 2009 Wałach gniada F: San
M: Cytra
O: Karina Gajda
B: Patrycja Rzychoń
B 616009540109509
46.

16

DAILY QUI Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz siwa F: Novum
M: Davidia Qui
O: Magda Zacharko
B: Dawid Szwetka
K020999
47.

88

DEKADA Małopolska POL 2005 Klacz kasztanowata F: Czambuł
M: Deisy
O: Standura Marcin
B: Standura Stanisław
brak 006540022105
48.

65

DESKANA OLD POL 2009 Klacz gniada F: Askano / Alcatraz
M: Destiny / San Juan
O: Roland Kosmol
B:
K019528 DE433330428409 104UO98
49.

195

DINDEPENDENT Z Z POL 2013 Wałach siwa F: Dallas
M: Noerien
O: Michał Słoniec
B: brak danych
K025898 05615Z55615213
50.

59

DOMINACJA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Mag / Empik
M: Dolce Vita / Veloce de Favi
O: Przemysław Bule
B: SK Ochaby
K020280 616006690085011
51.

53

DON BIJOU II ZW SP POL 2014 Ogier kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Drobnostka / Szron
O: Paulina Wielgorska Zdebel
B: Wojciech Zdebel
K024707 616009540034514
52.

93

DORADO SP POL 2009 Wałach gniada F: Cancoon / Colman
M: Diablica / Lais
O: Arkadiusz Pschionko
B:
K018574 616009640073809
53.

167

DRAGO - POL 2010 Wałach kasztanowata F: -
M: -
O: Monika Respondek
B: -
-
54.

170

DRAKO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
O: Maria Czuchryta i Manfred Słodczyk
B: Maria Czuchryta
K021627 616009670014912
55.

177

DRIADA ZK WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Dakara Z
M: Doria
O: n
B: n
K020396
56.

146

DUNKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Ordon
M: Diomeda
O: Leszek Kośnik
B: Leszek Kośnik
K021987
57.

85

ELEANOR RIGBY SP POL 2008 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Elba / Freedom's Choice
O: Krzysztof Rumin
B: Michał Szadkowski
K015451
58.

109

EMBASSY BASSY Hanower GER 2011 Wałach kasztanowata/184 F: Embassy I
M: Dornocella
O: Brak
B: Brak
K021475 DE431311414811
59.

51

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
O: Artur Wiśniewski
B: Jerzy Dominiak
K022107
60.

27

ENDO Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:129,5 F: Jup / Branco S.V.
M: Pekna / Basco
O: Wojciech Skorek
B: Vymetalikovi Pavla i Vaclav
LKRWZJ/1749/18 213111926835708
61.

43

ENRICO PONY SPORT KUC POL 2005 Wałach gniada/135 F: Waron / Waluś
M: Eza-Eris / Drinck
O: Wioletta Jakubowska
B: Guniewicz Barbara
K019883 POL013570056505
62.

119

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
O: Aneta Woźniak
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K023444 616009690058313
63.

33

EROS M POL 2011 Wałach kasztanowata F: Ramzes
M: EMISJA
O: Ewelina Oczkowicz
B: Dalmata Aleksander
K019647 616006550114011
64.

155

ESTELA SP POL 2006 Klacz gniada/160 F: Minneapolis
M: Era II
O: Izabela Koj
B: Gierszewski Krzysztof
Brak
65.

17

ETER M. POL 2005 Wałach siwa F: Wig / Garland
M: Elma / Elma
O: Justyna Wacławek
B: Izabela Margańska
K017853 POL006630084805
66.

67

EVERY TIME SP POL 2005 Wałach gniada F: Edminton
M: Klasika
O: Katarzyna Bugla
B: TJ Slovan
brak
67.

182

FAROUGE MEKL SWE 2008 Wałach siwa F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fontainebleau / Quidam De Revel
O: Marcin Gronkowski
B:
K012159 DE427270693508 104WN54
68.

83

FLAVIA GOLD KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc: F: Folkert
M: Łata
O: Marek Szweda
B: marek siwiec
brak
69.

185

FREEDOM KUC F:
M:
O:
B:
70.

124

GADIA Česky Teplokrevnik CZE 2007 Klacz gniada F: Grand step kolacek
M: Colette
O: Lidia Gajdzik
B: Riha Jaroslav
K023146
71.

12

GEMINI 2 Gorącokrwista AUT 2004 Wałach kasztanowata/162 F: Goethe
M: Candy
O: Katarzyna Borowczak
B: Johann Schinhan
K025193
72.

52

GEPARD SP POL 2013 Wałach kara F: C
M: C
O: C
B: C
C
73.

68

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
74.

92

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab de Reve
M: Juffrouw van de Lentamel
O: Katarzyna Jaglarz
B: .
K026454 056007000G52862
75.

130

GRYS SP POL 2013 Wałach siwa F: HARWEST
M: GINA
O: PATRYCJA KONIECZNY
B: GAŁĄZKA
..
76.

72

HAHI'YA SP POL 2013 Klacz gniada F: Chacco-Fly
M: Heliana
O: Klaudia Rajtar-Wojciechowska
B: Jankowski Tomasz
K026461
77.

157

HARMA WLKP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: saracen
M: panama
O: Marek Szweda
B: Krakowiak Marek
brak
78.

189

Heron F:
M:
O:
B:
79.

106

HODAR WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
O: Marek Szweda
B: nn
brak
80.

135

IGA SP POL 2011 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Maciej Lubina
B: Maciej Lubina
Brak
81.

32

IL DE GRANDO SP POL 2010 Wałach gniada F: Moravia
M: Irlandia
O: Ewelina Oczkowicz
B: Agnieszka Langer
K017188 616009670109710
82.

90

IMPLAY SP POL 2004 Wałach gniada F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: India / Indianin
O: Beata Krawczyk
B: Ewa Dziubany
K012545 POL009540024104
83.

173

ISABELLA New Forest Pony NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc: F: Brumerhoeve`s Levi H
M: Burghoeve`s Ellisa
O: Badura Katarzyna
B: P. Burg
brak 528018020132081
84.

25

JOLY'S HOUSTON New Forest Pony BEL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: Dusty / Nieuwmoeds Patrick
M: Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti
O: Ryszard Barczyk
B:
K022358 056011020100145
85.

21

JUNISZA M. POL 2012 Klacz gniada F: Szkrab / Arcus
M: Junida / Divisor
O: Dariusz Kluska
B: Stadnina Koni Prudnik
K023049 616006590016912
86.

126

KARINO Typ Szlachetny POL 2012 Wałach siwa/kuc:142 F: Nn
M: Nn
O: Sylwia Gdynia
B: Zbigniew Zdyb
Brak 616 999 59 02385 12
87.

46

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BWP BEL 2010 Wałach gniada F: Boris van het Kluizebos
M: Valelaika vd Noordheuevel
O: Kamila Czyz
B: Belgia
Brak
88.

159

KLARA KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc: F: Brak
M: Brak
O: Marek Szweda
B: Brak
Brak
89.

74

KORSYKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz gniada F: Galileusz
M: Kortina
O: Marcin Standura
B: Stanisław Standura
brak
90.

156

KORYNT WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/161 cm F: Grandioso
M: Kwerenda
O: Aneta Badora
B: -
LKRWZJ/1736/18
91.

84

KOSMICZNY PRZYPADEK Typ Szlachetny POL 2004 Wałach gniada F: NN
M: Kopciuszek
O: Roman Panek
B: Jan Kowalski
K014367
92.

22

LA BELLE SP POL 2007 Klacz gniada F: Kurdesz
M: Lozanna
O: Marta Kwiecińska
B: Aneta Dybała
K016731 POL 009 54 00862 07
93.

193

LA COSTA SP POL 2011 Klacz siwa F: Castilo
M: Ła Barcelona
O: Dorota Lenik
B: Wojciech Cypcer
Brak
94.

186

LACONIEK Z Zangersheide GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
O: DOROTA ROGOSZ
B: PAUL SCHOCKEMOEHLE
PZJ - LKPZJ/2615/18 056015Z55733811
95.

111

LADY LIMA SP POL 2006 Klacz gniada/165 F: Grand Amour
M: Lima
O: Elżbieta Pośpiech
B: Poznaska M
1198/K/2010 POL009540039706
96.

110

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
O: Mayami Magdalena Kowalska
B:
K019845 DE441411588610
97.

97

LARIOS HERO SP POL 2012 Wałach siwa F: Chaltaire Z
M: Laguna
O: Jolanta Zielińska
B: Brak informacji
K025182 616009640033012
98.

128

LAUFER SP POL 2013 Wałach gniada F: Larron
M: Lillyfs
O: Rymaszewski Ryszard
B: Rymaszewski Ryszard
brak POL616009681001813
99.

99

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
O: Andrzej Pęciak
B: Waldemar Wojtyczka
K012200 POL009540111107
100.

103

LESTRUSESE Włoski Koń Wierzchowy ITA 2004 Wałach kasztanowata F: Ksar-Sitte / Darco
M: Zeja / Dancing Way
O: Mariusz Polaczek
B: Pietro Paolo Lunesu JR.
K022298 129641
101.

142

LESZCZYK SP POL 2006 Wałach gniada F: Alczyk
M: Lasma
O: Kośnik Leszek
B: Kośnik Leszek
K020446
102.

28

LIBERIA SP POL 2000 Klacz inna F: Tulon
M: Loteria
O: Karolina Brysz
B: Brak
K014922
103.

133

LIDER Małopolska POL 2012 Wałach gniada/169 F: Efekt
M: Lusi
O: Żaneta Martinez
B: Kołcon Marek
brak 616 006 58 02404 12
104.

81

LIKURA WLKP POL 2002 Klacz kasztanowata/170 F: Mywill
M: Lutnia
O: Pola Krzysiak
B: SK Pępowo
K018311 POL007611242802
105.

174

LORD OF FAME WESTF GER 2005 Wałach gniada F: Lord Siclau/
M: Miss Gento/
O: Maria Kaczyna
B: Karl VoBhage
K013349
106.

9

LOVE PARADE HOL GER 2001 Ogier gniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Almara / Ahorn Z
O: Katarzyna Krawczyk
B: Petersen Johannes
K007686 DE421000026601
107.

14

LUCKY Małopolska POL 2013 Wałach siwa F: Aperitif/Fusain de Dafney
M: Lukrecja/Paszkwil
O: Patrycja Kamińska
B: Słomiński Mirosław
Brak
108.

168

LUCKY M SP POL 2013 Wałach gniada F: De Quidams
M: Layla F
O: Dominik Słodczyk i Manfred Słodczyk
B: Manfred Słodczyk
K023229
109.

49

LUCY SP POL 2009 Klacz siwa/mk:160 F: Cardento 2 / Capitol I
M: Lalique / Limelight
O: Róża Kufieta
B: Jerzy Korczyk
K023007 616009570258309
110.

176

LUNA MŁP POL 2012 Klacz kara F: Bre Gun / Top Gun
M: ima / Larysz
O: Jakub Gaweł
B: Marta Heblik
K024189 616006540039112
111.

36

LUPIMAXI Westfalska POL 2012 Klacz gniada F: Lupicor
M: Jung Maksyma
O: Elżbieta Bujna
B: Lelkowo
3690/17
112.

45

MALIBU SP POL 2012 Wałach gniada F: Boeckmann’s Looping
M: Któryś Meduza
O: Martina Krakowczyk
B: Martina Krakowczyk
Brak
113.

96

MARCEPAN Małopolska POL 2012 Wałach kara F: Huzar
M: Mocca
O: Justyna Korzeczek
B: Aleksander Łój
1609/18 ABC 616 006 58 01823 12
114.

77

MARGOT Słowacki Gorącokrwisty CZE 2014 Klacz kasztanowata F: Gin Fizz IV
M: Marion
O: Sylwia Swaczyna
B: Miroslav Strnadel
Brak
115.

117

MATEO Słowacki Kuc Sportowy SVK 2013 Wałach kasztanowata/kuc: F: Monty
M: Kreta
O: Karolina Nowak
B: Zitniak Anton
Brak 703 002 34 42 183 13
116.

152

MERCURY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Sword
M: Merquria
O: Karolina Kozik
B: SK Prudnik
Brak
117.

6

MILAGROSS Typ. Szlachetny POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
O: Adam Wojda
B: nn
K023004 616999600286011
118.

196

Miodunka F:
M:
O:
B:
119.

35

MIRABELA Deutsches Spotrpferd POL 2012 Klacz ciemnogniada/178 F: Con Calma
M: Metaksa
O: Julia Oleszczuk
B: Tadeusz Tomala
brak DE 455-8703161-12
120.

73

MISSHOE VAN DE LANDHORST Haflinger POL 2010 Klacz izabelowata/kuc: F: Wairan
M: Nina van De Boelenham
O: Wojciech Musiolik
B: F.J.M. Beursken
brak
121.

136

MISTRELLA SP POL 24.05.2006 Klacz bułana F: Nn
M: Nn
O: Krystian Skrzypek
B: Maciej Lubina
Brak
122.

86

MONTANA SP POL 2007 Klacz kara F: Medik/Pik
M: Madame/Borysław
O: Sylwia Hanus
B: Sylwia Hanus
Brak
123.

132

MY LITTLE PONY KUC POL 2012 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: Karolina Rodek- Musiał
B: NN
Brak
124.

31

MYRON OO POL 2012 Wałach gniada/mk: F: FS BENGALI (DE)
M: MYRNA
O: HIERONIM KASICA
B: NN
616POL12008893A
125.

20

NEQUIMA SP POL 2013 Klacz gniada/163 F: IMEQUYL
M: NEQUA
O: ADAM PRAŻUCH
B: STADNINA KONI PRUDNIK
K024804 616 009 69 00573 13
126.

179

NERON WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Nawa IV / Gorset
O: Zbigniew Korek
B: Robert Zieliński
K023347 POL00764004420512803
127.

71

NIRWANA SP POL 2006 Klacz kara F: Oliver / Voltaire
M: Nigeria / Marafon
O: Mariusz Kułaga
B: Andrzej Bieniek
K012282 616009540157706
128.

120

NIXON Trakeńska POL 2011 Wałach gniada F: Heliopolis/Heleris
M: Nordica/Gluosnis
O: Joanna Wiórek
B: Tomasz Gąsowski
K018655 POL732010064911
129.

4

NORWICH WLPK POL 2013 Wałach siwa F: Corrado Boy/Corrado I
M: Niagara/Gaidar
O: Ireneusz Ćwik
B: Ireneusz Ćwik
K023436
130.

134

NOSFERATU SP POL 2008 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Maciej Lubina
B: Maciej Lubina
Brak
131.

48

OCCTOPUS KUC POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Dethmer
M: Oster Dooinen Jorike
O: Kamola
B: Bedlinski Zbigniew
Brak
132.

80

OLDFIELD Holsztyński POL 2008 Wałach gniada F: Qulester
M: Opta
O: -
B: -
K025125
133.

138

PACO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/169 F: Ordon
M: Primiera
O: Marcelina Wolny
B: Leszek Kośnik
K023825 616 999 54 01615 09
134.

34

PALEFACE XX POL 2009 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Bartosz Jeżyna
B: Nn
Brak
135.

89

PANAMERA 13 Hanowerska POL 2008 Klacz gniada F: Perigueux/Pilot
M: Hauptstutbuch/Stakkato
O: w
B: Emil Wolni
Brak 431311325608
136.

54

PERŁA R SP POL 2007 Klacz gniada F: Fair play
M: Persefona R
O: Karolina Kasner
B: R. Halabuda
C
137.

95

PLANETA Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz gniada F: Grand Amour
M: Prymulka
O: Marek Szweda
B: Marek Szweda
K013803 POL0095400403
138.

66

POWIEW TRAK POL 2013 Ogier kara F: Czar
M: Prowansja
O: Marcin Olszowski
B: Marek Przeczewski
K024107
139.

50

QUASI UNA FANTASIA SP POL 2007 Klacz srokata F: TURBUD QUIRINUS
M: BAJKA
O: Grażyna Boguś
B: nn
brak POL009640048707
140.

165

QUINDA- QUANDO DSPF GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quando-Quando / Quattro B
M: Sabrina / Sandro
O: Rafał Janota
B: Ines Roggisch
K022419 DE456570278209
141.

108

RAMIRADO Holsztyńska POL 2000 Wałach F:
M:
O:
B:
K006369
142.

143

REFLEX SP CZE 2007 Wałach gniada F: Regent
M: Marquis
O: Kośnik Leszek
B: Hrncir Zdenek
K025921
143.

149

RITUS HAN GER 1997 Wałach gniada F: Ritual / Ramiro
M: Granessa / Grannus
O: Beata Broniatowska
B:
K005384 DE316965097
144.

148

ROBIN HOOD- LS Czeski Gorącokrwisty POL 2009 Wałach gniada F: Quick Lauro Z
M: Rokina VD Wateringhoeve
O: Aleksandra Demel-Klekot
B: Struzinsky Libor
brak
145.

199

Romeo F:
M:
O:
B:
146.

69

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
147.

64

ROSSA SP POL 2011 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Rachella / Charisma 115
O: Roland Kosmol
B: Ewa Hauer
K019914 616009600253411 105DW53
148.

178

RUBENS SP POL 2011 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: N
B: N
Brak
149.

75

RUMIANEK Hucuł POL 2002 Wałach inna/kuc: F: Sonet
M: Rumia
O: Standura Marcin
B: Ewa Goraus
brak POL 012540017902
150.

118

S-RUBIN Polski Kon Szlachetnej Polkrwi POL 2008 Wałach siwa/162 F: Rosa
M: Silver Dream
O: Patrycja Pieńkos
B: Świder Jadwiga
brak
151.

166

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
O: Krzysztof Goraus
B: Krzysztof Goraus
K021862 616009540140411
152.

47

SAMIRO KA WLKP POL 2008 Wałach kasztanowata/155 F: Ramstein / Radiator
M: Samanta / Rubin
O: Zdzisław Kamola
B: Piotr Liberda
K015950 616007540191308
153.

42

SEDAN MAŁ. POL 2011 Wałach kasztanowata/175 F: Szkrab / Arcus
M: Setia / Empik
O: Sebastian Gawłowski
B: SK w Udorzu
K025555 616006540080611
154.

116

SIKORSKY II WM Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach gniada F: Landcordek
M: Sikorka
O: Katarzyna Stefaniak
B: Wojciech Maniewski
K012444
155.

184

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada F: Spartacus
M: Rainbow II
O: Faber Grzegorz
B: Niemcy
K024809
156.

100

STACUDO BAW POL 2010 Wałach gniada F: Stalypso / Stakkate
M: Medici / Florestine
O: Eden Alois
B: Anna Bienias
K019997 DE481810205810
157.

7

SURINAM Małopolska POL 2011 Wałach kasztanowata/mk: F: Mag
M: Sugestia
O: AllSet Management
B: SK Ochaby
2239/17 ABC
158.

158

SYNAJ Małopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/164 cm F: Regiel
M: Sycylia
O: Seweryn Hajda
B: PPHU Algas SpJ. SK Udórz
1377/K/2012 POL 006 54 00607 08
159.

30

SZANOWNA DAMA XO POL 2009 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Piotr Kunicki
B: NN
Brak
160.

26

SZAROTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ryszard Barczyk
B:
K024158 616999550179910
161.

171

SZTORM SP POL 2012 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
-
162.

40

TARNINA SP POL 2005 Klacz siwa F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Taczanka / Miami Prince
O: Anna Posyłek
B: SK Jaroszówka
K011737 POL009670045405
163.

151

TEZA WLKP POL 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Eger / Komandor
M: Tatra I / Tasman
O: Stanisława Gierek-Ciaciura
B: Józef Wachowiak
K011879 POL007611032404
164.

144

TOFFI SP POL 2008 Ogier gniada F: Ordon
M: Tiffany
O: Kośnik Leszek
B: Kośnik Leszek
K025922 616999540099908
165.

122

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo / Cantus
M: Trixi De Schoenefeld / Warkando Wonderboy
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE455870362908
166.

61

TRITOP 2 KWPN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Pia / Holland
O: Aleksandra Kosmol
B: K. Mellema
K017146 528003000701752 104OR65
167.

125

VALEA SP POL 2003 Klacz gniada F: Caretino k
M: Vistula
O: Izabela Marchewka
B: Kowalczyk Zbigniew
K024385
168.

187

VI-VI ZAGORKA KUC POL 03-06-2007 Klacz gniada/kuc:140 F: Wicher
M: Vega
O: Mariusz Sztaba
B: Andrzej Skiba
Brak PPL 013530094207
169.

191

WENDY NN NLD 2013 Klacz kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Michał słoniec
B: Brak informacji
Brak 528003000033188
170.

70

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
O: Monika Szewczyk
B:
K009989 POL009540023003 105EJ76
171.

60

WERTER SP POL 2010 Wałach gniada F: Paquito Go / Maizauber
M: Weteranka / Trawers
O: Przemysław Bule
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017600 616009600110610
172.

190

Wesoła Grafka F:
M:
O:
B:
173.

3

WIGONIA M SP POL 2011 Klacz kasztanowata/175 F: So in Love
M: Wersja/Pluspunkt
O: Piotr Kozioł
B: SK Moszna
Brak 616009690079111
174.

94

WINNING MOOD KWPN NED 2003 Wałach gniada F: Hors La Loi II / Papillon Rouge
M: Nugata / Animo
O: Katarzyna Jaglarz
B:
K010337 5280030308996 102XV28
175.

76

WIWA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada F: Wareg
M: Wiena
O: Marcin Matysik
B: Goraus
brak
176.

150

YOUNG LADY Holsztyńska POL 2000 Klacz siwa F: //
M: //
O: //
B: //
//
Rider Club
Competition
Prize
Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
40
SUM:
40.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
20
SUM:
20.00
Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
150
SUM:
150.00
Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
100
SUM:
100.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
100
SUM:
100.00
Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
300
SUM:
300.00
Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
250
SUM:
250.00
Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
60
100
300
SUM:
460.00
Połap Barbara Vanto Jumping Team
60
SUM:
60.00
Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
40
200
SUM:
240.00
Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
200
SUM:
200.00
Słodczyk Dominik Kj Zbroslawice
80
SUM:
80.00
Słodczyk Dominik Klub Jeździecki Zbrosławice
200
SUM:
200.00
Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
10
300
SUM:
310.00
Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
200
SUM:
200.00
Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
20
SUM:
20.00
Wielgórska Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
100
150
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
KJ Jumping Team Brynica
BALOU (8)
2018-09-08
14
2018-09-08
2018-09-09
4
2018-09-09
44
2018-09-08
30
2018-09-09
6
2018-09-09
12
Badellino Kaja
bpk
EROS (33)
2018-09-08
32
2018-09-08
2018-09-09
14
2018-09-09
Badora Julia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lubliniec
KORYNT (156)
2018-09-08
44
2018-09-08
48
2018-09-09
2018-09-09
Badura Matylda
Klub Jeździecki Profit
ISABELLA (173)
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
2018-09-09
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
2018-09-08
1
2018-09-08
23
2018-09-09
7
2018-09-09
2018-09-08
1
2018-09-08
3
2018-09-09
2
2018-09-09
57
Basiaga Agnieszka
Bez przynależności klubowej
MONTANA (86)
2018-09-09
2018-09-09
Bienek Aneta
brak
SYNAJ (158)
2018-09-08
26
2018-09-08
32
2018-09-09
18
2018-09-09
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2018-09-08
42
2018-09-08
Bober Barbara
PLKJ Plessówka
DEKADA (88)
2018-09-08
2018-09-08
33
Borowczak Agata
Vanto Jumping Team
CABORA (10)
2018-09-08
8
2018-09-08
45
2018-09-09
6
2018-09-09
2018-09-08
37
2018-09-08
49
2018-09-09
24
2018-09-09
Brysz Karolina
Sportowy Klub Jeździecki Omega
LIBERIA (28)
2018-09-09
31
2018-09-09
28
MYRON (31)
2018-09-08
22
Bugla Zofia
niezrzeszona
2018-09-08
60
2018-09-08
15
2018-09-09
5
2018-09-09
11
Bujna Elżbieta
KJ Zbrosławice
2018-09-08
11
2018-09-08
33
2018-09-09
8
2018-09-09
23
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
C BAS (58)
2018-09-09
14
2018-09-08
34
2018-09-08
18
2018-09-09
8
2018-09-09
38
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
2018-09-08
9
2018-09-08
16
2018-09-09
32
2018-09-09
10
WERTER (60)
2018-09-08
51
2018-09-08
50
2018-09-09
45
2018-09-09
21
Ciaciura Agata
LZJ Drama Zbrosławice
TEZA (151)
2018-09-08
6
40
2018-09-09
2
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2018-09-08
8
20
2018-09-08
12
2018-09-09
10
2018-09-09
2018-09-08
29
2018-09-08
28
2018-09-09
49
2018-09-09
22
Cieśla Inga
KJ PROFIT Orzesze
2018-09-08
19
2018-09-08
1
Ćwikło Małgorzata
WLKS Krakus
2018-09-08
26
2018-09-08
9
2018-09-09
Czyż Kamila
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2018-09-08
2
2018-09-08
47
2018-09-09
1
2018-09-09
30
Dramska-Manterys Hanna
Balbina (192)
2018-09-08
1
2018-09-08
1
Duda Karina
BPK
2018-09-08
1
2018-09-08
34
2018-09-09
13
2018-09-09
1
Duda Monika
LKJ Ochaby
2018-09-08
25
2018-09-08
23
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
CARAMELLA (181)
2018-09-08
2018-09-08
26
2018-09-09
38
2018-09-09
41
FAROUGE (182)
2018-09-08
18
2018-09-08
2
150
2018-09-09
47
2018-09-09
CORTADO (183)
2018-09-08
33
2018-09-08
2018-09-09
17
2018-09-09
2018-09-08
2018-09-08
34
2018-09-08
2018-09-09
19
2018-09-09
Ferdyn Magdalena
Klub Jeździecki Zbrosławice
CANTANIS (114)
2018-09-08
15
2018-09-08
7
2018-09-09
17
2018-09-09
Gajda Karina
Kj Profit
CZADOR (19)
2018-09-08
2018-09-08
Gajdzik Roxana
JKS equi verso jastrzębie-zdrój
GADIA (124)
2018-09-09
29
2018-09-09
18
VALEA (125)
2018-09-09
12
2018-09-09
25
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (122)
2018-09-08
31
2018-09-08
11
Gaweł Julia
St. KJ Preria Wilkowice
LUNA (176)
2018-09-08
1
2018-09-08
28
2018-09-09
1
2018-09-09
21
Gawłowski Sebastian
JKS Cwał Truskolasy
SEDAN (42)
2018-09-08
61
2018-09-09
12
2018-09-09
64
2018-09-08
Gdynia Kinga
Bpk
KARINO (126)
2018-09-08
1
2018-09-08
1
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
2018-09-08
3
100
2018-09-08
4
2018-09-09
2
2018-09-09
5
Grąbczewska Paulina
Klub jeździecki Fart Gliwice łabędy
MISTRELLA (136)
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
13
2018-09-09
1
Graboś Olga
KJ Vena Rogoźnik
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
2018-09-09
5
Grosz Bartosz
LKJ Moszna
2018-09-09
2018-09-09
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
CLAIRE LG (147)
2018-09-08
9
2018-09-09
42
2018-09-09
2018-09-08
19
Hess Julia
SKJ OMEGA
MYRON (31)
2018-09-08
1
2018-09-09
2018-09-09
Jaglarz Julia
Vanto Jumping Team
2018-09-08
63
2018-09-08
51
2018-09-09
22
2018-09-09
42
2018-09-08
10
2018-09-08
2018-09-09
15
2018-09-09
3
100
Jakubowska Oliwia
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
1
2018-09-09
19
Janasik Dobrosława
KJ Trachy Gliwice
LAUFER (128)
2018-09-08
66
2018-09-08
2018-09-09
62
2018-09-09
Janota Dawid
LKJ Ochaby
BUSHIDO (164)
2018-09-08
32
2018-09-08
2018-09-09
27
2018-09-08
22
2018-09-08
10
2018-09-09
12
2018-09-09
Janota Natalia
LKJ Ochaby
2018-09-08
35
2018-09-08
19
2018-09-09
17
2018-09-09
Jeżyna Aniela
SKJ OMEGA
2018-09-08
28
2018-09-08
1
2018-09-09
1
2018-09-09
13
Kaczmarzyk Zuzanna
KJ Trachy Sościcowice
RITUS (149)
2018-09-08
13
2018-09-08
7
2018-09-09
3
2018-09-09
34
Kamińska Patrycja
Bpk
LUCKY (14)
2018-09-08
Kaprzyk Maria
Vanto Jumping Team
AQUADOR (91)
2018-09-08
13
2018-09-08
2018-09-09
14
2018-09-09
39
Kaszuba Dominika
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2018-09-08
22
2018-09-08
46
2018-09-09
60
2018-09-09
Klekot Jakub
St. KJ Preria Wilkowice
2018-09-08
23
2018-09-08
22
2018-09-09
34
2018-09-09
6
Kliś Maja
Profit Orzesze
KLARA (159)
2018-09-08
1
2018-09-08
22
2018-09-09
1
2018-09-09
1
Kluska Natalia
BPK - SLA
JUNISZA (21)
2018-09-08
7
2018-09-08
41
2018-09-09
4
2018-09-09
9
Koj Klaudia
bpk
ESTELA (155)
2018-09-09
2018-09-09
Kolińska Amanda
KJ Trachy Sośnicowice
BRANDO (37)
2018-09-08
1
2018-09-08
10
2018-09-09
1
2018-09-09
35
Kolorz Martyna
KJ PROFIT Orzesze
HARMA (157)
2018-09-08
1
2018-09-08
1
Konieczny Patrycja
LKJ Ochaby
GRYS (130)
2018-09-08
15
2018-09-08
55
2018-09-09
63
2018-09-09
Korek Dorota
KJ Zbrosławice
NERON (179)
2018-09-08
12
2018-09-08
4
2018-09-09
16
2018-09-09
4
Korzeczek Wojciech
BPK
2018-09-08
40
2018-09-09
52
2018-09-09
Kosmol Alicja
SKJ PRERIA WILKOWICE
FREEDOM (185)
2018-09-08
1
2018-09-08
1
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
2018-09-09
14
2018-09-08
44
Kośnik Aleksandra
Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
POWIEW (66)
2018-09-08
40
2018-09-08
13
2018-09-09
15
2018-09-09
20
PACO (138)
2018-09-08
33
2018-09-09
10
Kośnik Aleksandra
LKJ Deresz
LESZCZYK (142)
2018-09-08
14
2018-09-08
1
300
2018-09-09
21
2018-09-09
6
REFLEX (143)
2018-09-08
9
2018-09-08
32
2018-09-09
11
2018-09-09
9
TOFFI (144)
2018-09-08
31
2018-09-08
28
2018-09-09
12
2018-09-09
26
Koza Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
2018-09-08
2
250
2018-09-08
8
2018-09-09
13
2018-09-09
3
Kozik Karolina
KJ Zbroslawice
MERCURY (152)
2018-09-08
13
2018-09-08
15
2018-09-09
23
2018-09-09
46
Kozioł Piotr
St. KJ Preria Wilkowice
2018-09-08
1
2018-09-08
28
2018-09-09
22
2018-09-09
Kramarz Julia
Kj Zbrosławice
DRIADA ZK (177)
2018-09-08
16
2018-09-08
46
2018-09-09
36
2018-09-09
46
Król Liwia
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
CYTAT (107)
2018-09-08
33
2018-09-09
26
Ksiądz Patrycja
BPK - SLA
2018-09-08
5
2018-09-08
39
2018-09-09
26
2018-09-09
Kucias Angelika
St. KJ Preria Wilkowice
LUCKY M (168)
2018-09-08
21
2018-09-08
23
2018-09-09
53
2018-09-09
2018-09-09
ATLANTO (172)
2018-09-08
27
2018-09-08
2018-09-09
22
2018-09-09
7
Kulej Oliwia
Klub Jeździecki „AVANTI” sp. z o.o.
STACUDO (100)
2018-09-08
27
2018-09-08
28
2018-09-09
21
2018-09-09
Kułaga Aleksandra
KJ Profit Orzesze
NIRWANA (71)
2018-09-08
17
2018-09-08
12
2018-09-09
50
2018-09-09
4
Kunicka Dominika
SKJ OMEGA
2018-09-08
28
2018-09-08
1
2018-09-09
1
2018-09-09
1
Kurzok Natalia
KJ PROFIT
HODAR (106)
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
1
2018-09-09
13
Kusiak Marta
bpk
LIKURA (81)
2018-09-08
2018-09-08
17
Kusiak Monika
BPK
CLINTUS (139)
2018-09-08
58
2018-09-08
Kuśka Sandra
niezrzeszona
2018-09-08
1
2018-09-08
4
2018-09-09
3
Kuszka Jagoda
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2018-09-08
5
2018-09-08
67
2018-09-09
8
2018-09-09
Kwiecińska Marta
KJ Zbrosławice
2018-09-08
52
2018-09-08
37
2018-09-09
7
2018-09-09
18
Lampart Oliwia
KJ Trachy Sośnicowice
LUCY (49)
2018-09-08
10
2018-09-08
41
2018-09-09
28
2018-09-09
20
Leszczyńska Aleksandra
KJ Jumping Team Brynica
CARATE L (115)
2018-09-08
2018-09-08
2018-09-09
20
2018-09-09
Martinez Vanessa
Klub Jeździecki Zbrosławice
LIDER (133)
2018-09-08
31
2018-09-09
43
Materlik Monika
Katowicki Klub Jeździecki
S-RUBIN (118)
2018-09-08
8
2018-09-08
39
Matysik Natalia
PLKJ Plessówka
WIWA (76)
2018-09-08
28
2018-09-08
22
Michalik Angelika
KJ Profit Orzesze
2018-09-08
1
2018-09-09
13
2018-09-08
10
2018-09-09
9
Miska Matylda
KJ Zbrosławice
NEQUIMA (20)
2018-09-09
1
2018-09-09
20
Muc Zuzanna
KJ Vena Rogoźnik
ABIDŻAN (121)
2018-09-08
43
2018-09-08
2018-09-09
41
2018-09-09
Mundziakiewicz Julia
2018-09-08
14
2018-09-08
Musiał Alicja
LZJ Drama Zbrosławice
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
2018-09-09
1
Musiolik Roksana
PLKJ Plessówka
2018-09-08
29
2018-09-08
1
Nowak Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
MARGOT (77)
2018-09-09
19
MATEO (117)
2018-09-08
19
2018-09-08
1
2018-09-09
1
2018-09-09
1
Oleksy Aleksandra
Centrum Jazdy Konnej DAKAR
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
1
2018-09-09
1
Oleszczuk Julia
brak
2018-09-08
28
2018-09-08
2018-09-09
16
2018-09-09
Panek Aleksandra
KJ Amigo
2018-09-08
30
2018-09-08
2018-09-09
11
2018-09-09
Pęciak Anna
KJ Hipodrom Five Oaks
2018-09-08
6
60
2018-09-08
3
100
2018-09-09
2
2018-09-09
1
300
Piecha Wiesław
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2018-09-08
2018-09-09
13
2018-09-09
45
CLAAS (154)
2018-09-09
2018-09-09
Pilarska Anna
Klub Jeździecki Profit Orzesze
PLANETA (95)
2018-09-08
38
2018-09-08
70
2018-09-09
54
2018-09-09
Pinkawa Wiktoria
SKJ OMEGA
2018-09-08
37
2018-09-08
12
2018-09-09
24
2018-09-09
Polaczek Weronika
KJ Zbrosławice
2018-09-08
2
2018-09-08
2018-09-09
36
Połap Barbara
Vanto Jumping Team
IMPLAY (90)
2018-09-08
5
60
2018-09-08
21
2018-09-09
30
2018-09-09
7
Pośpiech Elżbieta
BPK
LADY LIMA (111)
2018-09-08
19
2018-09-08
1
Posyłek Anna
KJ Zbrosławice
TARNINA (40)
2018-09-08
52
2018-09-08
2018-09-09
2018-09-09
Prażuch Anna
KJ Zbrosławice
NEQUIMA (20)
2018-09-08
36
2018-09-08
1
Pschionko Natalia
Vanto Jumping Team
DORADO (93)
2018-09-08
12
2018-09-08
2018-09-09
55
2018-09-09
37
Raczkowska Dominika
St. KJ Preria Wilkowice
2018-09-08
27
2018-09-09
19
2018-09-08
27
2018-09-08
2018-09-09
2018-09-09
35
Rajtar-Wojciechowska Klaudia
KJ Avanti Opole
2018-09-08
22
2018-09-08
2018-09-09
17
2018-09-09
ROSSA (64)
2018-09-08
29
2018-09-08
7
40
2018-09-09
19
DESKANA (65)
2018-09-09
2
200
2018-09-08
11
2018-09-08
5
HAHI'YA (72)
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
15
2018-09-09
Rogosz Marlena
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2018-09-08
64
2018-09-08
2018-09-09
15
2018-09-09
24
Rostek Martyna
Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2018-09-09
6
2018-09-09
61
Rumin Anna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2018-09-08
3
2018-09-08
42
2018-09-09
25
2018-09-09
Rusinek Konrad
KJ Vena Rogoźnik
2018-09-08
48
2018-09-08
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SAMIRO (166)
2018-09-08
34
2018-09-08
9
2018-09-09
13
2018-09-09
11
Ryt Aleksandra
JKS EQUI VERSO JASTRZĘBIE ZDRÓJ
2018-09-08
20
2018-09-08
18
2018-09-09
16
2018-09-09
24
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LA COSTA (193)
2018-09-08
19
2018-09-08
3
200
2018-09-09
9
2018-09-09
5
Sack Kinga
Leo Wilkowyje
2018-09-08
2018-09-08
2018-09-09
10
2018-09-09
Silarska Jagna
bpk
2018-09-08
2018-09-08
2018-09-09
2018-09-09
Skorek Emilia
KJ Profit Orzesze
ENDO (27)
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
1
2018-09-09
1
Ślązak Karolina
LZJ Drama Zbrosławice
CASANI (140)
2018-09-08
18
2018-09-08
57
2018-09-09
29
2018-09-09
Śliż Kinga
KJ Profit Orzesze
CICHY (127)
2018-09-08
11
2018-09-08
65
2018-09-09
13
2018-09-09
33
Sławiański Patryk
KJ Zbrosławice
AVALON (180)
2018-09-08
69
2018-09-08
2018-09-09
48
2018-09-09
Słodczyk Dominik
Kj Zbroslawice
2018-09-08
4
80
2018-09-08
24
2018-09-09
13
Słodczyk Dominik
Klub Jeździecki Zbrosławice
2018-09-08
1
200
LIDER (133)
2018-09-08
47
2018-09-09
1
CYRUS (160)
2018-09-08
43
2018-09-09
40
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
DRAGO (167)
2018-09-08
38
2018-09-08
8
10
2018-09-09
51
2018-09-09
8
DRAKO (170)
2018-09-08
1
300
2018-09-08
2018-09-09
4
2018-09-09
5
SZTORM (171)
2018-09-08
16
2018-09-08
35
2018-09-09
2018-09-09
11
Słoniec Natalia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
1
2018-09-09
13
Słoniec Paulina
SKJ Preria Wilkowice
WENDY (191)
2018-09-08
1
2018-09-08
1
Słupianek Agata
Klub jezdziecki Fart Gliwice Łabędy
NOSFERATU (134)
2018-09-08
30
2018-09-08
2018-09-09
59
2018-09-09
IGA (135)
2018-09-08
59
2018-09-08
2018-09-09
37
2018-09-09
Śmiały Monika
KJ Jumping Team Brynica
2018-09-08
24
2018-09-08
68
2018-09-09
47
2018-09-09
Sobczyk Weronika
Ludowy Klub Jeździecki Deresz
BOLIVIA (145)
2018-09-08
6
2018-09-08
2018-09-09
31
2018-09-09
23
DUNKA (146)
2018-09-08
11
2018-09-08
26
2018-09-09
7
2018-09-09
23
Sołtys Karolina
bpk
COSIMA (112)
2018-09-08
54
2018-09-08
17
2018-09-09
58
2018-09-09
Standura Anna
PLKJ Plessówka
2018-09-08
26
2018-09-08
22
Standura Zofia
PLKJ Plessówka
KORSYKA (74)
2018-09-08
1
2018-09-08
6
Strzelczyk Natalia
Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2018-09-08
28
2018-09-08
1
2018-09-09
1
2018-09-09
1
Swaczyna Magdalena
Profit
MARGOT (77)
2018-09-08
27
2018-09-08
34
2018-09-09
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
WERBEL (70)
2018-09-08
16
2018-09-08
2
200
2018-09-09
1
2018-09-09
10
Szojda Emilia
KJ Profit Orzesze
2018-09-08
50
2018-09-08
7
20
2018-09-09
27
2018-09-09
3
Sztaba Julia
KJ Amigo
2018-09-08
1
2018-09-08
2018-09-09
2018-09-09
Sztuka Michalina
Romeo (199)
2018-09-09
65
2018-09-09
Szulakowski Mikołaj
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
RAMIRADO (108)
2018-09-08
36
2018-09-08
25
2018-09-09
2018-09-09
Wacławek Justyna
BPK - SLA
LUCKY (14)
2018-09-08
2018-09-08
2018-09-08
30
2018-09-08
2018-09-08
14
2018-09-08
20
ETER (17)
2018-09-08
29
2018-09-08
6
Wielgórska Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
GEPARD (52)
2018-09-08
31
2018-09-08
2018-09-09
18
2018-09-09
2018-09-08
56
2018-09-08
2018-09-09
16
2018-09-09
2018-09-08
21
2018-09-08
5
100
2018-09-09
8
2018-09-08
4
150
2018-09-09
9
Wiórek Maria
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
NIXON (120)
2018-09-08
24
2018-09-08
2018-09-09
56
2018-09-09
Wiśniewska Emilia
bpk
EMET (51)
2018-09-08
25
2018-09-08
24
2018-09-09
33
2018-09-09
25
Włodarz Joanna
Heron (189)
2018-09-08
1
2018-09-08
25
Wójcik Agata
Miodunka (196)
2018-09-08
2018-09-08
29
2018-09-09
2018-09-09
1
Wojda Magdalena
LKJ Ochaby
2018-09-08
20
2018-09-08
45
2018-09-09
39
2018-09-09
32
Wolny Marcelina
Ludowy Klub Jeździecki Deresz
PACO (138)
2018-09-09
20
Wolny Nikola
BPK
2018-09-08
20
2018-09-08
17
MALIBU (45)
2018-09-08
21
2018-09-08
62
Woźniak Aneta
bpk SLA
ERISSA (119)
2018-09-08
19
2018-09-08
49
Zakałużna Anna
KJ Zbrosławice
RUBENS (178)
2018-09-08
53
2018-09-08
2018-09-09
44
2018-09-09
Zieliński Aleksander
BPK
CYTRA (137)
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
1
2018-09-09
1
Żyglicka Pola
LZJ Drama Zbrosławice
CLINTELLA (194)
2018-09-08
36
2018-09-08
2018-09-09
40
2018-09-09
43

Number of Riders: 146

Number of Horses: 176

The sum of prizes: 2 980.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-1, Klub Jeździecki Preria Wilkowice)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl