Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
111 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 09:23:50
2017-09-06 21:13:43
Dominik Słodczyk LUCKY M
  • 2x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
110 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 15:09:54
2017-09-06 15:06:34
Paulina Garczorz NIDER
  • 2x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
109 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 09:40:41
2017-09-06 09:37:38
Agnieszka Wiórek HANCOR
  • 2x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
108 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 09:37:14
2017-09-06 09:34:20
Barbara Połap DORADO
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
107 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 09:08:28
2017-09-05 22:15:39
Klaudia Bażan LUSI
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
106 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 09:08:36
2017-09-05 21:39:04
Jakub Jędruch MERCURY
  • 2x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 09:08:45
2017-09-05 21:33:54
Nikola Pal PIRX
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
104 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:25:45
2017-09-05 21:24:55
Jagna Świtoń KORAL
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA LEX PERFECTA zwykły art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:23:41
2017-09-05 21:03:41
Aneta Woźniak DIANA
  • 1x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
102 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:24:24
2017-09-05 21:03:21
Marcela Łaskarzewska BRYLANT
  • 2x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:24:49
2017-09-05 20:54:07
Jaga Silarska WERKA
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
100 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:25:18
2017-09-05 20:53:30
Jennifer Lewandowska FOUR ROSES
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
99 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:25:04
2017-09-05 20:49:08
Oliwia Kulej PRETTY BOY
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA LEX PERFECTA zwykły art.238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 20:11:12
2017-09-05 19:49:49
Magdalena Ferdyn CANTANIS
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA LEX PERFECTA zwykły art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 20:11:41
2017-09-05 19:17:40
Patrycja Konieczny LORDON
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA LEX PERFECTA zwykły art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 20:11:56
2017-09-05 19:05:16
Alicja Mazurek WANTULA
  • 1x 1/60/60 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 20:12:10
2017-09-05 17:24:45
Paulina Musiał LEDA NAJA W
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA LEX PERFECTA zwykły art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 20:12:26
2017-09-05 17:24:19
Klara Gierek PRIMA APRILIS W
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
  • 2x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
93 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 20:12:40
2017-09-05 17:23:51
Marta Badaj SYMPATIA
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
92 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 20:12:56
2017-09-05 16:38:22
Sylwia Nowak DEKADA
  • 1x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
91 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 20:13:14
2017-09-05 16:33:39
Zofia Standura KORSYKA
  • 1x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
90 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 20:13:29
2017-09-05 15:21:31
Zuzanna Kaczmarzyk DAFNE
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
89 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 20:13:45
2017-09-05 15:19:28
Oliwer Bule WERTER
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
88 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 20:13:59
2017-09-05 15:18:27
Paulina Bule KARINO
  • 1x 1/60/60 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 14:33:21
2017-09-05 14:06:42
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 7/N1/Regionalny 125 cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Regionalny 130 cm dwufazowy 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 14:33:42
2017-09-05 14:06:00
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA LEX PERFECTA zwykły art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 14:34:05
2017-09-05 14:05:33
Katarzyna Baherycz GENEZA M
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA LEX PERFECTA zwykły art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 11:54:50
2017-09-05 11:51:29
Dominik Słodczyk DEMETER
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA LEX PERFECTA zwykły art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 11:55:00
2017-09-05 11:51:00
Dominik Słodczyk DRAKO
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA LEX PERFECTA zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 11:55:10
2017-09-05 11:50:28
Dominik Słodczyk AMBASADOR
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA LEX PERFECTA zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 10:41:52
2017-09-05 10:05:36
Weronika Kuc AMARETIS
  • 1x 1/60/60 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 08:40:13
2017-09-04 23:34:19
Jakub Klekot WATRA
  • 1x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
79 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 08:40:22
2017-09-04 22:45:40
Patryk Sławiański NIWAR
  • 2x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 08:40:30
2017-09-04 21:26:46
Kaja Gwoździewicz CYRUS
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
77 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 08:40:39
2017-09-04 20:54:46
Wiktoria Żymła GRABINA
  • 2x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:46:40
2017-09-04 11:45:08
Natalia Kluska JUNISZA
  • 2x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 09:08:55
2017-09-04 09:49:23
Aleksandra Ryt SAMIRO
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA LEX PERFECTA zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 09:54:59
2017-09-04 09:48:47
Aleksandra Ryt LACONIEK Z
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA LEX PERFECTA zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 09:17:05
2017-09-04 09:03:31
Agata Trudzińska INEZ-PRO
  • 2x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
71 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 07:59:45
2017-09-03 22:44:42
Natalia Cavour LORD CASTLEMAINE
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
70 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 07:59:57
2017-09-03 22:43:47
Natalia Cavour BARSONY
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
69 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 08:00:11
2017-09-03 21:41:57
Zuzanna Pawłowska ENIGMA
  • 2x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
68 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 08:00:23
2017-09-03 20:03:43
Milena Płaza CILENA
  • 2x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 08:00:37
2017-09-03 19:42:59
Stanisława Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
66 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 08:00:57
2017-09-03 19:42:23
Julia Gawałek FREE STAR
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
65 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 08:01:29
2017-09-03 19:41:44
Julia Gawałek CONTINA ELIZAR
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA LEX PERFECTA zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 08:01:44
2017-09-03 12:59:06
Magdalena Lesisz WIKTORIA
  • 2x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 06:55:14
2017-09-02 22:59:08
Marta Kwiecińska LA BELLE
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
62 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 06:55:29
2017-09-02 19:33:47
Patrycja Kulpa WANESSA
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
61 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 06:55:43
2017-09-02 19:17:31
Małgorzata Zoń BAJKAŁ
  • 2x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
60 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 06:55:56
2017-09-02 19:16:42
Natalia Kubik JACKONDER
  • 2x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
59 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 06:56:10
2017-09-02 16:40:01
Agata Russin WAMAR
  • 1x 1/60/60 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 15:20:37
2017-09-02 12:58:00
Radosław Pawlas COOL COMICS
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA LEX PERFECTA zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 15:20:19
2017-09-02 10:01:40
Filip Milc ELISE
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
56 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 13:21:35
2017-09-01 13:16:48
Klaudia Jasnos DAKOTA II
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
55 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 13:21:54
2017-09-01 10:05:02
Emilia Wiśniewska EMET
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
53 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 06:33:30
2017-08-31 22:01:04
Anna Pęciak CHICO'S
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 15:59:03
2017-08-31 15:06:16
Roxana Gajdzik VALEA
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 15:59:24
2017-08-31 15:05:44
Roxana Gajdzik CIUŁALA
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 14:20:12
2017-08-31 12:41:15
Natalia Janota CISCO
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA LEX PERFECTA zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 14:21:06
2017-08-31 12:40:51
Dawid Janota QUINDA QUANDO
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA LEX PERFECTA zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 14:21:44
2017-08-31 12:40:03
Mateusz Mrugała COMET 240
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA LEX PERFECTA zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 14:22:01
2017-08-31 12:39:35
Mateusz Mrugała CHAPLAIN
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 09:46:00
2017-08-31 08:34:31
Alicja Kistowska PYRUS
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 09:46:13
2017-08-31 07:23:58
Mikołaj Szulakowski RAMIRADO
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA LEX PERFECTA zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Regionalny 125 cm dwufazowy 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 21:07:23
2017-08-30 20:26:00
Sylwia Piwoń ELIPSA
  • 1x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 21:07:43
2017-08-30 20:25:28
Roksana Walczuch DANTE
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 21:07:57
2017-08-30 20:24:43
Martyna Tomalik ATHENA
  • 2x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 21:08:09
2017-08-30 20:22:36
Wiktoria Pinkawa QUASI UNA FANTASIA
  • 2x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 21:09:22
2017-08-30 20:22:06
Aniela Jeżyna POLLY VICTORY
  • 2x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 21:09:36
2017-08-30 20:21:35
Julia Hess MYRON
  • 1x 1/60/60 cm dokładności art. 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 21:09:51
2017-08-30 20:19:42
Karolina Brysz MYRON
  • 1x 1/60/60 cm dokładności art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:45:51
2017-08-30 11:23:12
Oliwia Michalak COLSOUS HBC
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA LEX PERFECTA zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N1/Regionalny 125 cm dwufazowy 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 06:32:48
2017-08-30 08:17:32
Alicja Węgrzyn KIA
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 08:21:35
2017-08-29 21:23:33
Mateusz Mrugała PATSY
  • 2x 1/60/60 cm dokładności art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 14:45:24
2017-08-29 13:12:58
Konrad Rusinek NORMANDIA
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 09:23:41
2017-08-28 20:35:03
Marlena Rogosz PALERMO
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 23:39:22
2017-08-28 19:49:57
Wiktoria Wełna DON S
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 23:40:08
2017-08-28 19:49:26
Natalia Wełna SELIMA
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 23:40:20
2017-08-28 19:48:56
Grażyna Olech ICE LADY NWF
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 23:39:37
2017-08-28 19:48:24
Martyna Pawlas KALIBRA WONA
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 23:06:42
2017-08-27 22:46:09
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA LEX PERFECTA zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 22:22:17
2017-08-27 17:37:53
Eliza Masny KASANDRA
  • 2x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 20:48:15
2017-08-26 12:57:41
Nikola Wolny KABILLA V/D BROUWERSHOEVE
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA LEX PERFECTA zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 20:48:33
2017-08-25 22:09:32
Karolina Miodek DUKAT
  • 2x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 20:49:21
2017-08-25 21:43:14
Barbara Połap OLGIN
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 20:48:55
2017-08-25 21:42:27
Maria Kaprzyk BREGO
  • 1x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 09:02:24
2017-08-24 22:50:26
Anna Rosińska BOSCH II
  • 1x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 09:02:33
2017-08-24 22:13:08
Karolina Gajewska PANAMA
  • 1x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:30:34
2017-08-24 05:22:16
Katarzyna Borowczak GINGERINO L
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 23:39:53
2017-08-22 20:48:09
Amanda Kolińska BRANDO
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 15:06:32
2017-08-21 13:39:38
Michaela Karpisz BRIANCE
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA o Puchar Prezesa Aeroklubu Śląskiego zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 11:50:10
2017-08-17 00:37:01
Patrycja Pieńkos S-RUBIN
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
  • 2x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 11:50:18
2017-08-16 23:50:48
Wiesław Piecha CLAAS
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA LEX PERFECTA zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C/Regionalny 130 cm dwufazowy 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 09:55:09
2017-08-16 16:14:52
Katarzyna Kuśnierz JIGO
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 11:50:47
2017-08-16 14:58:52
Julia Gaweł LUNA
  • 2x 4/L/RUNDA SREBRNA Naturalmed zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 i 245.3
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 11:51:05
2017-08-16 14:58:19
Piotr Kozioł CYTRA
  • 2x 2/tow/Towarzyski 75 cm dokładności art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 11:51:11
2017-08-16 14:57:57
Natalia Strzelczyk SURINAM
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA dokładności z natychmiastową rozgrywką FERA EQUESTRIAN 238.1.2 i 245.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Strzelczyk Natalia Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2004 (JM.)
brak
2. Badaj Marta BPK
1997 (MJ.)
Brak
3. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
4. Borowczak Katarzyna Vanto Jumping Team
S
O033421
5. Brysz Karolina Sportowy Klub Jeździecki Omega
S
O023194
6. Bule Oliwer JKS Cwał
2003 (JM.)
O033821
7. Bule Paulina Jeździecki Klub Sportowy Cwał w Truskolasach
2005 (JM.)
O033826
8. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
0013663
9. Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O024774
10. Gajdzik Roxana JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O037352
11. Gajewska Karolina Klub Jezdziecki Preria Wilkowice
2001 (J.)
brak
12. Garczorz Paulina Brak
2001 (J.)
Brak
13. Gawałek Julia Elizar
2001 (J.)
O033416
14. Gawałek Stanisława Elizar
S
O025999
15. Gaweł Julia Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2000 (J.)
O037360
16. Gierek Klara Jeździecki Klub Sportowy DESANT
2005 (JM.)
O037079
17. Gwoździewicz Kaja Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2000 (J.)
O023636
18. Janota Dawid KJK Romico Żywiec
2002 (JM.)
O039563
19. Janota Natalia KJK Romico Żywiec
2000 (J.)
O040364
20. Jasnos Klaudia bpk
S
brak
21. Jeżyna Aniela SKJ OMEGA
2003 (JM.)
BRAK
22. Kaczmarzyk Zuzanna JKS Cwał
2003 (JM.)
O033831
23. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
2004 (JM.)
O044736
24. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
25. Kistowska Alicja bpk
1998 (MJ.)
O026590
26. Klekot Jakub bpk
2003 (JM.)
brak
27. Kluska Natalia bpk
2005 (JM.)
brak
28. Kolińska Amanda KJ Vena Rogożnik
2006 (Mł.)
O036860
29. Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
1997 (MJ.)
O023108
30. Kosmol Oliwia SKJ Preria Wilkowice
2003 (JM.)
brak
31. Kowalik Julita bpk
32. Kozik Karolina KJ Zbrosławice
S
33. Kozioł Grażyna KJ Preria Wilkowice
34. Kozioł Piotr KJ Preria Wilkowice
S
brak
35. Kubik Natalia JKS Czanki
2002 (JM.)
brak
36. Kuc Weronika Lkj ochaby
2000 (J.)
0123457
37. Kulej Oliwia SKJ Bajardo
2002 (JM.)
Brak
38. Kulpa Patrycja KJK Solka
2002 (JM.)
O031669
39. Kuśnierz Katarzyna BPK
S
O042442
40. Kwiecińska Marta KJ Zbrosławice
O035671
41. Lesisz Magdalena Bpk
2000 (J.)
Brak
42. Lewandowska Jennifer Kjk ELIZAR
2004 (JM.)
O041049
43. Łaskarzewska Marcela BPK
S
brak
44. Mazurek Alicja bpk
1996 (MJ.)
brak
45. Michalak Oliwia LKJ Solec Bieruń
2000 (J.)
O024118
46. Milc Filip Bór Toporzysko
2003 (JM.)
Brak
47. Miodek Karolina Stajnia Incendio
1996 (MJ.)
brak
48. Mrugała Mateusz Ludowy Klub Jeździecki Moszna
S
O001949
49. Mrugała Mateusz LKJ Moszna
S
brak
50. Musiał Paulina Jeździecki Klub Sportowy Desant
2002 (JM.)
O035263
51. Nowak Sylwia PLKJ PLESSÓWKA
2000 (J.)
brak
52. Pal Nikola LJKS Eldorado Świerklany
2001 (J.)
O035731
53. Pawłowska Zuzanna Kjk ELIZAR
2002 (JM.)
O039442
54. Pęciak Anna Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
1996 (MJ.)
O021301
55. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
56. Pieńkos Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
1999 (J.)
O029145
57. Pinkawa Wiktoria SKJ OMEGA
2003 (JM.)
BRAK
58. Piwoń Sylwia SKJ OMEGA
2000 (J.)
O033433
59. Płaza Milena APOLLO BOROWE
2004 (JM.)
O039763
60. Połap Barbara Vanto Jumping Team
2000 (J.)
O029142
61. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (JM.)
O039200
62. Rosińska Anna KJK SZARY MICHAŁOWICE
S
K012636
63. Rusinek Konrad KJ Vena Rogoźnik
1999 (J.)
O020933
64. Russin Agata Brak
2001 (J.)
Brak
65. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
66. Silarska Jaga Kjk ELIZAR
2002 (JM.)
Brak
67. Sławiański Patryk BPK - bez przynależności klubowej
2000 (J.)
brak
68. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
69. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
70. Standura Zofia PLKJ PLESSÓWKA
2006 (Mł.)
brak
71. Świtoń Jagna KJK Solka
1999 (J.)
O032319
72. Szczypa Martyna bpk
73. Szlufik Aniela TKJ Garbówek
74. Szulakowski Mikołaj KJ Trachy Sośnicowice
1999 (J.)
O029147
75. Szulakowski Mikołaj KJ TRACHY SOŚNICOWICE
1999 (J.)
BRAK
76. Tomalik Martyna SKJ OMEGA
1996 (MJ.)
Brak
77. Trudzińska Agata AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
S
O029352
78. Tyszko Mateusz TKJ Garbówek
79. Tyszko Mateusz TKJ Garbówek
80. Walczuch Roksana SKJ Omega
1999 (J.)
O033441
81. Wełna Natalia Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (J.)
O031732
82. Wełna Wiktoria Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (J.)
O031733
83. Wiórek Agnieszka Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry / SLA
S
O021395
84. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (JM.)
O036701
85. Wolny Nikola BPK
2001 (J.)
O034451
86. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
87. Zoń Małgorzata JKS Czanki
2002 (JM.)
brak
88. Żymła Wiktoria niezrzeszona
2004 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

114

Al Awar F:
M:
O:
B:
2.

113

Al Awar F:
M:
O:
B:
3.

35

AMARETIS SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Celt
M: Alia res
O: Urszula Kuc
B: Aa
6160002309
4.

34

AMBASADOR SP POL 2011 Wałach siwa F: De Quidams / Quidam'S Rubin
M: Ambasada / Dolus
O: Manfred Słodczyk
B: Manfred Słodczyk
K020987 616009540102411
5.

102

APERITIF Małopolska POL 2006 Wałach siwa F: Fusain du Defey
M: Auforta
O: Roland Kosmol
B: SK Ochaby
brak
6.

72

ATHENA SP POL 2010 Klacz gniada F: EMPIRE
M: ALGERIA
O: MARTYNA TOMALIK
B: NN
616009540101010
7.

53

BAJKAŁ SP POL 2002 Wałach F: Balisco
M: Baja
O: Maria Zoń
B: .
.
8.

44

BARSONY SP HUN 2013 Wałach gniada F: Koszal /
M: Szikrazo Bambi /
O: Lucjan Hilla
B:
brak
9.

91

BOSCH II SP POL 2001 Wałach gniada F: SIR LARYKS
M: BONITACJA
O: ANNA.ROSIŃSKA
B: SK OCHABY
POL006540021401
10.

84

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: c
M: c
O: Karolina Kasner
B: c
brak
11.

90

BREGO SP POL 2005 Wałach gniada F: Seigon
M: B-Pilotta
O: Anna Połap
B: brak
K016834
12.

95

BRIANCE Holsztyn GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
O: Michaela Karpisz
B: Sven Voelz
K022938
13.

14

BRYLANT Śląska POL 2009 Wałach siwa/165 F: Zoom
M: Burgundia
O: Henryk Walczak
B: Henryk Walczak
brak POL 008690063209
14.

18

CANTANIS Wielkopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Barros/Riverman
M: Centka/Caretino K
O: Magdalena Ferdyn
B: Jakub Rogacki
K022029 616007610053912
15.

60

CHICO'S Hanowerska GER 2008 Wałach gniada F: Chico's Boy
M: Hauptstutbuch Romea
O: Anna Pęciak
B: Emil Wolni
K022722
16.

46

CILENA Duński Kuc Sportowy DEN 1998 Klacz siwa/kuc:136cm F: MACON
M: CINDIA
O: Katarzyna Makowska
B: K
K020229
17.

64

CISCO Deutsches Sportpferd DEU 2009 Wałach ciemnogniada F: Casiro/Cassini I
M: Granny/Goldex
O: Rafał Janota
B: Peter Dietert
K024128
18.

63

CIUŁALA SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Weronika Chruścicka
B: Weronika Chruścicka
brak
19.

2

CLAAS HOL POL 2001 Wałach F: Coronado
M: Cosima V
O: Wiesław Piecha
B: Manfred Streicher
K012642
20.

76

COLSOUS HBC HOL GER 2007 Wałach siwa F: COLMAN
M: SANS-SOUCIS
O: Mirosław Michalak
B: Otten Sebastian
K012288
21.

66

COMET 240 Deutsches Sportpferd POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chap
M: Gipsy
O: Rafał Janota
B: Berger Sportpferde
K022415
22.

49

CONTINA ELIZAR HOL BEL 10.03.2009 Klacz gniada/165 F: contact me
M: gina
O: Julia Gawałek
B: gerken kai
K021729 DE421000541909
23.

105

CORFU F:
M:
O:
B:
24.

38

CYRUS SP POL 2008 Wałach siwa/167 F: Ogar / Aspirant
M: Ceta / Consor
O: Bogna Gwoździewicz
B: brak
K020432 616009600459608
25.

6

CYTRA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/168 F: Psalm
M: Czajka
O: Jakub Gaweł
B: Zespół Szkół Rolniczych Czernichów
brak
26.

26

DAFNE Trakeńska POL 2009 Klacz kasztanowata F: Portos
M: Domra
O: Magdalena Kaczmarzyk
B: Mirosław Kulpiński
K020644
27.

58

DAKOTA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Hetman
M: Dubeltówka
O: Klaudia Jasnos
B: Jerzy Hławiczka
brak
28.

71

DANTE MŁP POL 2007 Wałach gniada F: Pentagram
M: Duma
O: Bożena Cylok - Walczuch
B: Mirosław Krać
K018812
29.

24

DEKADA Małopolska POL 2005 Klacz kasztanowata F: Czambuł
M: Deisy
O: Marcin Standura
B: Stanisław Standura
brak
30.

32

DEMETER WLKP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Czarownik / Freedoms Choice
M: Czarownik / Freedoms Choice
O: Gerard Grutza
B: Waldemar Duda
K009278 POL007540022605
31.

13

DIANA SP POL 2011 Klacz kara/164 F: Nefryt
M: Draga
O: Henryk Walczak
B: Krystian Gruszka
K019311 616009690071811
32.

80

DON S SP POL 2005 Wałach F: Donzini
M: Sycylia
O: Artur Wełna
B: Adam Safinowski
K009699
33.

100

DORADO SP POL 2009 Wałach gniada F: Cancoon
M: Diablica
O: Arkadiusz Pschionko
B: nn
K018574
34.

33

DRAKO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
O: Maria Czuchryta i Manfred Słodczyk
B: Maria Czuchryta
K021627 616009670014912
35.

88

DUKAT SP POL 2007 Wałach gniada/168cm F: Inhalator
M: Dąbrowa
O: Karolina Miodek
B: Eugeniusz Jeziorski
brak
36.

70

ELIPSA MŁP POL 2006 Klacz kasztanowata/mk: F: Emigrant I
M: Zorza
O: Izabela Piwoń
B: nn
K022882 POL006580685606
37.

57

ELISE NN POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Nn
M: Nn
O: Anna Kołdon
B: Stadnina Koni Starków
Brak
38.

59

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
O: Artur Wiśniewski
B: Jerzy Dominiak
K022107
39.

45

ENIGMA SP POL 2009 Klacz gniada/167 F: Ordon
M: Estera
O: Dorota Pawłowska
B: Leszek Kośnik
K022808 Pol 616 999 54 00049 09
40.

106

Expertus wałach siwa F:
M:
O:
B:
41.

16

FOUR ROSES CT CZE 2003 Klacz gniada/167 F: Silvio II
M: Runa
O: Stanisława Gawałek
B: Czechy
K018948 203 009 224852703
42.

48

FREE STAR SP POL 09.05.2010 Klacz ciemnogniada/163 F: nintender
M: farina
O: Julia Gawałek
B: diter staniek
brak pol616 009 54 00983 10
43.

31

GENEZA M SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: So in Love
M: Generacja
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K018816
44.

93

GINGERINO L SP POL 2008 Wałach kara F: Levantino L
M: Georgina
O: Katarzyna Borowczak
B: Leszek Adamowicz
K012714
45.

39

GRABINA Małopolska POL 2008 Klacz kasztanowata/163 F: Bonaparte
M: Grafologia
O: Wojciech Żymła
B: stadnina koni Ochaby sp.zo.o
brak 616 006 54 01257 08
46.

99

HANCOR Trakeńska POL 2010 Wałach kara/167 F: NAPAR / HAMLET GO
M: HELMAINTE / VELSAS
O: JOANNA WIÓREK
B: STADNINA KONIA TRAKEŃSKIEGO AGNIESZKA I TOMASZ GĄSOWSCY
K016548
47.

42

INEZ-PRO SP POL 2010 Klacz gniada F: Pro-Savage
M: Izyda
O: Joachim Stiborski
B: Anna Błońska
K020810
48.

54

JACKONDER SP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor
M: Jagoda
O:
B:
K015506
49.

3

JIGO Angielska Pełna Krew POL 2011 Wałach gniada F: Rhodesian Winner
M: Junosza
O: Katarzyna Kuśnierz
B: SK Moszna
K024123
50.

40

JUNISZA Małopolska POL 2012 Klacz gniada F: Szkrab
M: Junida
O: Dariusz Kluska
B: Stadnina Koni Prudnik
LKRWZJ/1802/17
51.

87

KABILLA V/D BROUWERSHOEVE BWP BEL 2010 Wałach gniada F: Harold v/d Brouwershoeve
M: Sabine
O: Maurycy Wolny
B: K.B
K023520
52.

28

KARINO Typ Szlachetny POL 2012 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Przemysław Bule
B: nieznany
K023010 616999590238512
53.

12

KORAL SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Nobody
M: Komedia
O: Jan Gaj
B: Zawiślok Urszula i Adam
K005182 7254
54.

25

KORSYKA SP POL 2003 Klacz gniada F: Galileusz
M: Kortina
O: Marcin Standura
B: Stanisław Standura
brak
55.

51

LA BELLE SP POL 2007 Klacz gniada F: Kurdesz
M: Lozanna
O: Florentyna Kwaśniak
B: Aneta Dybała
K016731 POL 009 54 00862 07
56.

41

LACONIEK Z ZANG NED 2011 Wałach gniada F: Lawito / Landgold
M: Sarastra Stern / Quick Star
O: Krzysztof Goraus
B: Krzysztof Goraus
K021864 056015Z55
57.

94

LALA SP POL 2009 Klacz kara F: Bekas
M: Labelle
O: Agnieszka Ciurzyńska
B: Stanisław Siebielec
K024060
58.

21

LEDA NAJA W SP POL 2005 Klacz siwa F: Desant
M: Lukarna
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K010307 POL009540055605
59.

43

LORD CASTLEMAINE Kuc Connemara IRL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Templebready Fear Bui /
M: Galloon Silver Rose /
O: Lucjan Hilla
B: Cian Melia
brak
60.

19

LORDON TS POL 2008 Wałach gniada/164 F: Ordon / Biskwit
M: Liwia / Arcus
O: Patrycja Konieczny
B: Leszek Kośnik
K018239 616999540119008
61.

103

LUCKY M SP POL 2013 Wałach gniada F: De Quidams
M: Layla F
O: Dominik Słodczyk i Manfred Słodczyk
B: Manfred Słodczyk
K023229
62.

4

LUNA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Bre Gun
M: Lima
O: Jakub Gaweł
B: SK
brak
63.

107

Mario wałach siwa F:
M:
O:
B:
64.

10

MERCURY SP POL 2013 Wałach gniada F: Sword
M: Merquria
O: Karloina Kozik
B: SK Prudnik
LKRWZJ/3422/17
65.

96

MILORD SP POL 2007 Wałach kara/170 F: Corleone Z
M: Marsylia
O: Magdalena Cymbryłowicz
B: Jochymek Kazimierz
K 016610 009670088207
66.

75

MYRON OO POL 2012 Wałach gniada/mk: F: FS BENGALI (DE)
M: MYRNA
O: HIERONIM KASICA
B: NN
616POL12008893A
67.

98

NIDER NN POL 2001 Wałach inna/mk: F: Nn
M: Nn
O: Paulina Garczorz
B: NN
Brak POL999550024901
68.

37

NIWAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Vandamme
M: Nimfa
O: Magdalena Ferdyn
B: Dariusz Mantaj
brak 616009610123811
69.

78

NORMANDIA SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Czumen K
M: Nowela
O: Iwona Czarnecka
B: Edmund Warzywoda
K023960
70.

89

OLGIN SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Olgida / Saphir
O: Anna Połap
B:
K018966 616009610095010
71.

111

PALERMO SP POL 2008 Wałach bułana F: As Trefl
M: Platyna
O: Martyna Pawlas
B: Martyna Pawlas
K022890 POL009590005708
72.

92

PANAMA SP POL 2002 Klacz gniada F: Pasquinel
M: Bogna
O: Mariola Gajewska
B: Cezary Barczyk
009540030602
73.

77

PATSY New Forest Pony NED 2007 Klacz gniada/mk:155 F: Kantje's Ronaldo
M: NN
O: Katarzyna Borowczak
B: Dhr. Beys
K022845
74.

11

PIRX Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/170 F: SIR NEEL
M: POLITURA
O: Anna Pal
B: Asman Ireneusz
brak
75.

74

POLLY VICTORY XX POL 2000 Klacz kasztanowata/mk: F: Victory Piper USA
M: Polly Muldowney GB
O: Piotr Kunicki
B: nn
brak 703SLO670002000
76.

97

Portos wałach siwa F:
M:
O:
B:
77.

17

PRETTY BOY Oldenburska POL 2011 Wałach gniada F: Prinzenadel
M: Gransia
O: Kulej
B: Brak
Brak
78.

22

PRIMA APRILIS W SP POL 2008 Klacz siwa/mk:153cm F: Desant
M: Prunelka
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K016046
79.

68

PYRUS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2010 Wałach gniada F: Duran Duran
M: Pola
O: Alicja Kistowska
B: Adam Mazur
K018602 616009540138510
80.

73

QUASI UNA FANTASIA SP POL 2007 Klacz srokata F: TURBUD QUIRINUS
M: BAJKA
O: Grażyna Boguś
B: nn
brak POL009640048707
81.

65

QUINDA QUANDO Deutche Sportpferde DEU 2009 Klacz ciemnogniada F: Quando Quando
M: Sabrina
O: Rafał Janota
B: Ines Roggisch
K022419
82.

69

RAMIRADO Holsztyńska POL 2000 Wałach F:
M:
O:
B:
K006369
83.

1

S-RUBIN Polski Kon Szlachetnej Polkrwi POL 2008 Wałach siwa/162 F: Rosa
M: Silver Dream
O: Patrycja Pieńkos
B: Świder Jadwiga
brak
84.

8

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
O: Krzysztof Goraus
B: Krzysztof Goraus
K021862 616009540140411
85.

81

SELIMA SP POL 2003 Klacz F: Lascatraz L
M: Seba
O: Artur Wełna
B: SK Udórz
K008289
86.

108

Shakira 440 F:
M:
O:
B:
87.

47

SHELBY EVRARD Z Zangersheide BEL 15.05.2011 Ogier siwa/170 F: chirocco des chaines
M: la fanta
O: stanisława gawałek
B: aurelie evrard
K021797 056015Z55644611
88.

7

SURINAM Małopolska POL 2011 Wałach kasztanowata/mk: F: Mag
M: Sugestia
O: AllSet Management
B: SK Ochaby
2239/17 ABC
89.

23

SYMPATIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Pauillac de Meia Lua
M: Salwa
O: Marta Badaj
B: SK Ochaby
Brak
90.

29

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K013184 12452
91.

101

TRITOP 2 KWPN POL 2007 Klacz kasztanowata F: Triomphe de Muze
M: Pia
O: Klaudia Rajtar-Wojciechowska
B: -
brak
92.

62

VALEA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Izabela Marchewka
B: Izabela Marchewka
brak
93.

30

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K020912
94.

55

WAMAR KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:135 F: Nn
M: Nn
O: Joachim Russin
B: Beata Fojcik
Brak
95.

52

WANESSA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Agata Polak
B: .
brak
96.

20

WANTULA Małopolska POL 2008 Klacz gniada F: Top Gun
M: Waćpanna
O: Ryszard Repetowski
B: SK Ochaby
brak
97.

36

WATRA Wielkopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada/172 F: Tramal
M: Warka
O: Aleksandra Demel-Klekot
B: Goździor Zdzisław
brak
98.

15

WERKA SP POL 1999 Klacz siwa/168 F: Nimroy
M: Wierchowodka
O: Stanisława Gawałek
B: Polska
Brak Pol 009 69 00054 99
99.

27

WERTER SP POL 2010 Wałach gniada F: Paquito Go
M: Weteranka
O: Przemyslaw Bule
B: SK Rzeczna
K017600 616009600110610
100.

50

WIKTORIA SP POL 2004 Klacz gniada F: SZRON
M: WIOLA
O: ALICJA PIOTROWSKA-BURDA
B: JAN SKRZYDŁO
BRAK POL 009540032204
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Strzelczyk Natalia
Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2017-09-09
1
2017-09-09
15
2017-09-09
Badaj Marta
BPK
2017-09-09
2
2017-09-09
8
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
2017-09-09
13
2017-09-09
5
Borowczak Katarzyna
Vanto Jumping Team
2017-09-09
8
2017-09-09
2017-09-09
24
Brysz Karolina
Sportowy Klub Jeździecki Omega
MYRON (75)
2017-09-09
2017-09-09
Bule Oliwer
JKS Cwał
WERTER (27)
2017-09-09
1
2017-09-09
19
Bule Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Cwał w Truskolasach
KARINO (28)
2017-09-09
1
2017-09-09
1
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
LALA (94)
2017-09-09
Ferdyn Magdalena
Klub Jeździecki Zbrosławice
2017-09-09
11
2017-09-09
16
Gajdzik Roxana
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
VALEA (62)
2017-09-09
6
2017-09-09
2017-09-09
9
2017-09-09
11
Gajewska Karolina
Klub Jezdziecki Preria Wilkowice
PANAMA (92)
2017-09-09
1
2017-09-09
2017-09-09
Garczorz Paulina
Brak
NIDER (98)
2017-09-09
Gawałek Julia
Elizar
2017-09-09
1
2017-09-09
2
2017-09-09
5
2017-09-09
1
Gawałek Stanisława
Elizar
2017-09-09
2
2017-09-09
25
Gaweł Julia
Klub Jeździecki Preria Wilkowice
LUNA (4)
2017-09-09
28
2017-09-09
Gierek Klara
Jeździecki Klub Sportowy DESANT
2017-09-09
21
2017-09-09
3
Gwoździewicz Kaja
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
CYRUS (38)
2017-09-09
9
2017-09-09
28
Janota Dawid
KJK Romico Żywiec
2017-09-09
8
Janota Natalia
KJK Romico Żywiec
CISCO (64)
2017-09-09
20
Jasnos Klaudia
bpk
2017-09-09
22
Jeżyna Aniela
SKJ OMEGA
2017-09-09
2017-09-09
37
Kaczmarzyk Zuzanna
JKS Cwał
DAFNE (26)
2017-09-09
12
2017-09-09
29
Kaprzyk Maria
Vanto Jumping Team
BREGO (90)
2017-09-09
26
2017-09-09
15
2017-09-09
Karpisz Michaela
KJ Trachy Gliwice
BRIANCE (95)
2017-09-09
7
2017-09-09
1
Kistowska Alicja
bpk
PYRUS (68)
2017-09-09
30
Klekot Jakub
bpk
WATRA (36)
2017-09-09
29
2017-09-09
13
2017-09-09
Kluska Natalia
bpk
JUNISZA (40)
2017-09-09
1
2017-09-09
1
Kolińska Amanda
KJ Vena Rogożnik
BRANDO (84)
2017-09-09
15
2017-09-09
Konieczny Patrycja
LKJ Ochaby
LORDON (19)
2017-09-09
16
2017-09-09
21
Kosmol Oliwia
SKJ Preria Wilkowice
MILORD (96)
2017-09-09
10
2017-09-09
26
TRITOP 2 (101)
2017-09-09
5
APERITIF (102)
2017-09-09
31
Kowalik Julita
bpk
Expertus (106)
2017-09-09
27
2017-09-09
Kozik Karolina
KJ Zbrosławice
MERCURY (10)
2017-09-09
37
2017-09-09
1
Kozioł Grażyna
KJ Preria Wilkowice
Portos (97)
2017-09-09
34
2017-09-09
1
Kozioł Piotr
KJ Preria Wilkowice
CYTRA (6)
2017-09-09
34
2017-09-09
1
Kubik Natalia
JKS Czanki
2017-09-09
1
2017-09-09
12
2017-09-09
Kuc Weronika
Lkj ochaby
2017-09-09
Kulej Oliwia
SKJ Bajardo
2017-09-09
14
2017-09-09
17
Kulpa Patrycja
KJK Solka
WANESSA (52)
2017-09-09
2017-09-09
2017-09-09
20
Kuśnierz Katarzyna
BPK
JIGO (3)
2017-09-09
2017-09-09
15
2017-09-09
17
Kwiecińska Marta
KJ Zbrosławice
2017-09-09
5
2017-09-09
10
Lesisz Magdalena
Bpk
2017-09-09
1
2017-09-09
1
Lewandowska Jennifer
Kjk ELIZAR
2017-09-09
3
2017-09-09
Łaskarzewska Marcela
BPK
BRYLANT (14)
2017-09-09
2017-09-09
Mazurek Alicja
bpk
WANTULA (20)
2017-09-09
3
2017-09-09
1
Michalak Oliwia
LKJ Solec Bieruń
2017-09-09
Milc Filip
Bór Toporzysko
ELISE (57)
2017-09-09
7
2017-09-09
Miodek Karolina
Stajnia Incendio
DUKAT (88)
2017-09-09
28
2017-09-09
29
Mrugała Mateusz
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
2017-09-09
10
2017-09-09
BARSONY (44)
2017-09-09
5
2017-09-09
Mrugała Mateusz
LKJ Moszna
2017-09-09
4
2017-09-09
22
PATSY (77)
2017-09-09
40
2017-09-09
1
Musiał Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Desant
2017-09-09
19
Nowak Sylwia
PLKJ PLESSÓWKA
DEKADA (24)
2017-09-09
1
2017-09-09
15
Pal Nikola
LJKS Eldorado Świerklany
PIRX (11)
2017-09-09
6
2017-09-09
24
Pawłowska Zuzanna
Kjk ELIZAR
ENIGMA (45)
2017-09-09
22
2017-09-09
Pęciak Anna
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
CHICO'S (60)
2017-09-09
21
2017-09-09
13
Piecha Wiesław
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
CLAAS (2)
2017-09-09
4
2017-09-09
2
Pieńkos Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2017-09-09
15
2017-09-09
13
2017-09-09
Pinkawa Wiktoria
SKJ OMEGA
2017-09-09
1
2017-09-09
1
Piwoń Sylwia
SKJ OMEGA
ELIPSA (70)
2017-09-09
1
2017-09-09
14
2017-09-09
Płaza Milena
APOLLO BOROWE
CILENA (46)
2017-09-09
1
2017-09-09
1
Połap Barbara
Vanto Jumping Team
OLGIN (89)
2017-09-09
23
2017-09-09
15
DORADO (100)
2017-09-09
2017-09-09
4
2017-09-09
18
Rogosz Marlena
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
PALERMO (111)
2017-09-09
2017-09-09
25
Rosińska Anna
KJK SZARY MICHAŁOWICE
2017-09-09
1
2017-09-09
15
2017-09-09
Rusinek Konrad
KJ Vena Rogoźnik
2017-09-09
7
2017-09-09
27
Russin Agata
Brak
WAMAR (55)
2017-09-09
2
2017-09-09
1
2017-09-09
1
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SAMIRO (8)
2017-09-09
20
2017-09-09
12
2017-09-09
4
2017-09-09
10
Silarska Jaga
Kjk ELIZAR
WERKA (15)
2017-09-09
11
2017-09-09
Sławiański Patryk
BPK - bez przynależności klubowej
NIWAR (37)
2017-09-09
26
2017-09-09
39
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
DEMETER (32)
2017-09-09
1
2017-09-09
9
DRAKO (33)
2017-09-09
3
2017-09-09
2
LUCKY M (103)
2017-09-09
26
2017-09-09
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2017-09-09
18
2017-09-09
4
2017-09-09
3
2017-09-09
6
Standura Zofia
PLKJ PLESSÓWKA
KORSYKA (25)
2017-09-09
1
2017-09-09
Świtoń Jagna
KJK Solka
KORAL (12)
2017-09-09
18
2017-09-09
6
Szczypa Martyna
bpk
Mario (107)
2017-09-09
6
2017-09-09
14
Szlufik Aniela
TKJ Garbówek
2017-09-09
23
2017-09-09
15
Szulakowski Mikołaj
KJ Trachy Sośnicowice
2017-09-09
11
2017-09-09
3
Szulakowski Mikołaj
KJ TRACHY SOŚNICOWICE
CORFU (105)
2017-09-09
17
2017-09-09
19
Tomalik Martyna
SKJ OMEGA
ATHENA (72)
2017-09-09
29
2017-09-09
29
Trudzińska Agata
AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
2017-09-09
2017-09-09
Tyszko Mateusz
TKJ Garbówek
Al Awar (113)
2017-09-09
8
Tyszko Mateusz
TKJ Garbówek
Al Awar (114)
2017-09-09
7
Walczuch Roksana
SKJ Omega
DANTE (71)
2017-09-09
14
2017-09-09
9
Wełna Natalia
Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
SELIMA (81)
2017-09-09
Wełna Wiktoria
Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
DON S (80)
2017-09-09
Wiórek Agnieszka
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry / SLA
HANCOR (99)
2017-09-09
29
2017-09-09
Wiśniewska Emilia
bpk
EMET (59)
2017-09-09
16
2017-09-09
21
Wolny Nikola
BPK
2017-09-09
12
2017-09-09
Woźniak Aneta
bpk SLA
DIANA (13)
2017-09-09
29
2017-09-09
Zoń Małgorzata
JKS Czanki
BAJKAŁ (53)
2017-09-09
1
2017-09-09
2017-09-09
Żymła Wiktoria
niezrzeszona
GRABINA (39)
2017-09-09
1
2017-09-09

Number of Riders: 88

Number of Horses: 100

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-1, Klub Jeździecki Preria Wilkowice)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl