Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

EQUISTRIADA II ETAP ZRiT
Wilkowice, 17.06.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
125 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 09:20:24
2017-06-15 20:52:54
Patrycja Konieczny GROM
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
124 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 09:20:43
2017-06-15 20:52:27
Patrycja Konieczny LORDON
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
  • 1x 7/N1/N1 dwufazowy
123 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 09:20:52
2017-06-15 20:51:27
Kamil Puliński CASCADER GOLD
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
122 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 09:21:00
2017-06-15 20:42:28
Kamil Puliński SENNY PAN
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
121 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 18:35:31
2017-06-15 18:34:00
Martyna Pawlas KALIBRA WONA
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
120 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 18:35:06
2017-06-15 18:33:33
Grażyna Olech ICE LADY NWF
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
119 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 18:33:17
2017-06-15 18:33:01
Roxana Gajdzik GADIA
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
  • 2x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
118 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 17:50:59
2017-06-15 16:07:18
Aleksandra Ryt SINGULORD CARO
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
  • 1x 7/N1/N1 dwufazowy
117 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 14:13:42
2017-06-15 13:06:46
Małgorzata Kluba FAWORYT
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
116 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 12:32:28
2017-06-15 12:00:39
Agnieszka Siemińska BRANDO
  • 2x 2/70 cm/70 cm towarzyski dokładności
115 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 12:33:01
2017-06-15 11:47:24
Aneta Woźniak BORA
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
114 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 12:33:18
2017-06-15 11:46:55
Marcela Łaskarzewska BRYLANT
  • 2x 2/70 cm/70 cm towarzyski dokładności
113 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 12:33:44
2017-06-15 11:44:24
Natalia Kruczkowska TANIEC
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
112 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 12:34:05
2017-06-15 08:14:37
Dominik Słodczyk DRAKO
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
111 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 12:34:22
2017-06-15 08:14:04
Dominik Słodczyk AMBASADOR
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
  • 1x 8/C/C o nagrodę Office Plus zwykły
110 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 12:34:38
2017-06-14 22:44:53
Oliwia Michalak COLSOUS HBC
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
  • 1x 7/N1/N1 dwufazowy
109 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 12:34:53
2017-06-14 21:51:00
Wiktoria Lis ICE ICE BABY
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
  • 1x 8/C/C o nagrodę Office Plus zwykły
108 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 12:35:06
2017-06-14 21:04:09
Matylda Miska WIKTORIA
  • 2x 2/70 cm/70 cm towarzyski dokładności
107 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 12:35:21
2017-06-14 20:43:13
Alicja Piotrowska-Burda CARUSO
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
  • 1x 7/N1/N1 dwufazowy
106 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 12:35:36
2017-06-14 18:30:19
Magdalena Cymbryłowicz MILORD
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 12:32:08
2017-06-14 16:51:25
Patrycja Kozołup HALNY
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
104 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 12:35:51
2017-06-14 16:44:44
Anna Pilarska PLANETA
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
103 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 12:36:10
2017-06-14 14:47:04
Agata Ciaciura CHATEAU MOUTON
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
102 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:50:04
2017-06-14 13:49:54
Natalia Strzelczyk ROLLER COASTER EX JARD
  • 1x 2/70 cm/70 cm towarzyski dokładności
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
101 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:48:07
2017-06-14 13:40:02
Mikołaj Szulakowski RAMIRADO
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
  • 1x 7/N1/N1 dwufazowy
100 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:48:14
2017-06-14 11:44:43
Wioletta Wołek-Reszka MIZAR
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
99 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:48:21
2017-06-14 11:17:15
Hanna Kozołup BORÓWKA
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
98 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:48:30
2017-06-14 09:48:56
Julia Fejdych SEUL M
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
97 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:48:37
2017-06-14 09:42:21
Magdalena Wójcik ZGODA
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
96 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:48:45
2017-06-14 09:41:53
Jennifer Lewandowska FOUR ROSES
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:48:52
2017-06-14 09:41:10
Zuzanna Pawłowska ENIGMA
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
94 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:49:00
2017-06-14 09:40:41
Stanisława Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
93 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:49:07
2017-06-14 09:40:09
Julia Gawałek FREE STAR
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
92 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:49:13
2017-06-14 09:39:04
Julia Gawałek CONTINA ELIZAR
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
91 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:49:20
2017-06-14 09:18:40
Izabela Safinowska WANTOZ S
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
90 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 13:49:30
2017-06-14 09:17:35
Izabela Safinowska BALOU BALOU
  • 2x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
89 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:14:31
2017-06-14 07:45:03
Aleksandra Ryt LACONIEK Z
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
88 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:14:52
2017-06-14 06:56:22
Nina Hoszek GRAND
  • 1x 2/70 cm/70 cm towarzyski dokładności
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
87 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:15:09
2017-06-13 23:11:43
Wiktoria Skorupa DOARDO
  • 1x 2/70 cm/70 cm towarzyski dokładności
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
86 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:15:29
2017-06-13 22:55:29
Klaudia Bażan LUSI
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
85 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:15:48
2017-06-13 22:55:06
Nikola Bażan ROSA O PORANKU L
  • 1x 1/60 cm/60 cm towarzyski dla kucy
  • 1x 2/70 cm/70 cm towarzyski dokładności
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:16:18
2017-06-13 22:45:43
Przemysław Czekaj ZULUS
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
  • 1x 7/N1/N1 dwufazowy
83 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:16:38
2017-06-13 22:45:25
Przemysław Czekaj ROCCO
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
  • 1x 7/N1/N1 dwufazowy
82 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:17:33
2017-06-13 21:01:09
Małgorzata Ćwikło MONTENEA Z
  • 2x 2/70 cm/70 cm towarzyski dokładności
81 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:17:55
2017-06-13 20:57:30
Małgorzata Ćwikło QUITA DU DOMAINE Z
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
80 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:18:12
2017-06-13 20:57:08
Gerard Grutza BEAU DU SANCY
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
  • 1x 8/C/C o nagrodę Office Plus zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:19:18
2017-06-13 20:56:46
Gerard Grutza CARENZA
  • 1x 7/N1/N1 dwufazowy
  • 1x 8/C/C o nagrodę Office Plus zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:18:32
2017-06-13 20:56:06
Małgorzata Ćwikło LYIANEIRO Z
  • 2x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:19:42
2017-06-13 20:55:42
Gerard Grutza DENERIS Z
  • 2x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:20:05
2017-06-13 19:20:19
Marta Kwiecińska LA BELLE
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
75 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:20:25
2017-06-13 18:36:55
Aleksandra Wewiórska JAMAJKA
  • 1x 2/70 cm/70 cm towarzyski dokładności
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
74 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:18:51
2017-06-13 16:12:59
Emilia Wiśniewska EMET
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
73 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:17:01
2017-06-13 16:09:35
Dominik Słodczyk CYJANID
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
  • 1x 8/C/C o nagrodę Office Plus zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 13:23:53
2017-06-13 12:52:00
Marta Badaj SYMPATIA
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
  • 2x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 09:08:12
2017-06-13 07:58:32
Anna Kruczek EVENBOER'S YOERI
  • 1x 1/60 cm/60 cm towarzyski dla kucy
  • 2x 2/70 cm/70 cm towarzyski dokładności
70 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 09:08:19
2017-06-12 23:54:43
Sandra Sołtys KOKAINA
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
69 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 09:08:26
2017-06-12 23:54:25
Sandra Sołtys JULIEN
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
  • 1x 7/N1/N1 dwufazowy
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 09:08:33
2017-06-12 23:32:27
Waldemar Wojtyczka AWANGARDA W
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 09:08:42
2017-06-12 23:32:12
Magdalena Pinocy LORD II W
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
  • 1x 7/N1/N1 dwufazowy
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 09:08:51
2017-06-12 23:31:52
Paulina Musiał LEDA NAJA W
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
  • 1x 7/N1/N1 dwufazowy
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 09:08:58
2017-06-12 23:00:36
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
  • 1x 7/N1/N1 dwufazowy
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 09:09:06
2017-06-12 22:00:55
Kinga Piechaczek MALAGA
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
  • 2x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 09:09:13
2017-06-12 21:29:44
Milena Płaza CILENA
  • 2x 2/70 cm/70 cm towarzyski dokładności
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 09:09:20
2017-06-12 20:05:20
Patrycja Ksiądz CENTESSA
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
61 ENTRY CANCELED 2017-06-13 19:29:23
2017-06-12 15:36:10
Katarzyna Gola RITUS
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 15:43:35
2017-06-12 15:34:49
Katarzyna Gola CONIKA Z
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 12:57:30
2017-06-12 12:22:01
Oliwia Trzensimiech FIFKA
  • 2x 1/60 cm/60 cm towarzyski dla kucy
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 12:57:38
2017-06-12 12:16:36
Monika Kołodziej FIFKA
  • 1x 2/70 cm/70 cm towarzyski dokładności
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 11:59:00
2017-06-12 11:48:48
Anna Pęciak LEDANAJA II "W"
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 09:42:38
2017-06-12 09:13:50
Klaudia Jasnos DAKOTA II
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 09:42:46
2017-06-12 09:05:50
Alicja Mazurek WANTULA
  • 2x 2/70 cm/70 cm towarzyski dokładności
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 09:42:58
2017-06-12 08:54:00
Oliwia Lentowicz MALINA
  • 2x 1/60 cm/60 cm towarzyski dla kucy
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 09:43:09
2017-06-12 08:53:40
Magdalena Wojda RINGO
  • 2x 1/60 cm/60 cm towarzyski dla kucy
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:23:01
2017-06-12 07:23:01
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:23:15
2017-06-12 07:22:41
Maja Szewczyk LA-CRUZA
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
  • 1x 7/N1/N1 dwufazowy
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:23:28
2017-06-12 07:22:24
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:23:42
2017-06-11 23:20:10
Marlena Rogosz DEN-LADY
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:24:05
2017-06-11 21:50:56
Olga Tomanek WINNIE
  • 2x 2/70 cm/70 cm towarzyski dokładności
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:24:18
2017-06-11 20:56:43
Nadia Pasieka KOEKOEKSHOF ROSALYN
  • 2x 1/60 cm/60 cm towarzyski dla kucy
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:24:30
2017-06-11 20:39:29
Julia Bukała K-FIGA
  • 1x 1/60 cm/60 cm towarzyski dla kucy
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 08:24:43
2017-06-11 20:38:52
Agata Paczyna K-FIGA
  • 1x 1/60 cm/60 cm towarzyski dla kucy
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 18:02:38
2017-06-11 16:56:22
Dominika Belveder SOKRATES
  • 2x 2/70 cm/70 cm towarzyski dokładności
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 18:02:52
2017-06-11 11:35:34
Martyna Urban BALANGA
  • 1x 2/70 cm/70 cm towarzyski dokładności
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 21:04:38
2017-06-10 11:15:00
Alicja Kistowska PYRUS
  • 2x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 21:04:57
2017-06-09 22:16:24
Larysa Haberstroch CLAIR LG
  • 1x 2/70 cm/70 cm towarzyski dokładności
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 21:05:16
2017-06-09 22:03:05
Dorota Korek NERON
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 21:05:35
2017-06-09 21:59:55
Monika Respondek DRAGO
  • 2x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 21:05:52
2017-06-09 21:58:26
Julia Kramarz MADEIRA
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 18:03:05
2017-06-09 21:14:00
Julia Gaweł DRAGON
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
36 ENTRY CANCELED 2017-06-16 20:19:00
2017-06-09 20:52:56
Katarzyna Kuśnierz JIGO
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 21:06:09
2017-06-09 20:51:38
Inez Hordyczko JIGO
  • 1x 2/70 cm/70 cm towarzyski dokładności
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 09:40:41
2017-06-08 21:53:11
Beata Krawczyk IMPLAY
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
  • 1x 7/N1/N1 dwufazowy
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 09:41:13
2017-06-08 21:52:33
Barbara Połap DORADO
  • 2x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 09:40:55
2017-06-08 21:02:35
Julia Kurnik TREASURE STAR
  • 1x 2/70 cm/70 cm towarzyski dokładności
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 09:40:28
2017-06-07 22:37:48
Jakub Lubszczyk DUCHIN
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 16:03:00
2017-06-07 15:57:55
Zuzanna Rogacz K-REWITA
  • 1x 2/70 cm/70 cm towarzyski dokładności
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 16:03:09
2017-06-07 15:21:27
Nikola Wolny KABILLA V/D BROUWERSHOEVE
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
  • 2x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 13:35:28
2017-06-07 13:22:27
Magdalena Ferdyn CANTANIS
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:33:07
2017-06-06 20:40:42
Justyna Wacławek SEGAL
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
  • 2x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:33:14
2017-06-06 20:31:34
Justyna Wacławek DAILY QUI
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 09:09:27
2017-06-06 20:31:18
Justyna Wacławek MALINA
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
  • 2x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:33:28
2017-06-06 20:30:58
Justyna Wacławek ETER
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
  • 1x 8/C/C o nagrodę Office Plus zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 11:12:28
2017-06-06 10:39:23
Eliza Masny KASANDRA
  • 2x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 11:12:35
2017-06-06 08:52:32
Michaela Karpisz BRIANCE
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 11:12:42
2017-06-05 19:44:25
Monika Zalega TEST
  • 2x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
20 ENTRY CANCELED 2017-06-10 00:10:35
2017-06-05 16:24:57
Monika Kołodziej RUBI I
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 18:21:37
2017-06-03 10:52:03
Agnieszka Osińska ARTEMIDA L
  • 1x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 18:21:46
2017-06-03 10:51:38
Karolina Godoś COSIMA
  • 1x 5/P/RUNDA ZŁOTA Naturalmed szybkości
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 18:22:02
2017-06-03 10:51:16
Karolina Godoś COSA CHE
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
  • 1x 8/C/C o nagrodę Office Plus zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 18:22:08
2017-06-03 10:50:56
Karolina Godoś CAPPONE
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
  • 1x 8/C/C o nagrodę Office Plus zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 11:12:49
2017-06-02 20:06:09
Wiesław Piecha CLAAS
  • 1x 6/N/RUNDA PLATYNOWA Lex Perfecta
  • 1x 8/C/C o nagrodę Office Plus zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 15:06:29
2017-06-01 15:39:07
Martyna Hilla RUBIN
  • 2x 1/60 cm/60 cm towarzyski dla kucy
  • 1x 2/70 cm/70 cm towarzyski dokładności
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 15:06:38
2017-06-01 15:38:16
Martyna Hilla GOLDEN STAR
  • 1x 1/60 cm/60 cm towarzyski dla kucy
  • 1x 2/70 cm/70 cm towarzyski dokładności
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
12 ENTRY CANCELED 2017-06-14 10:59:16
2017-06-01 14:50:22
Karolina Gajewska PANAMA
11 ENTRY CANCELED 2017-06-13 11:40:57
2017-05-31 21:45:25
Jagna Świtoń KORAL
10 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 21:48:43
2017-05-31 12:58:54
Patrycja Pieńkos S-RUBIN
  • 1x 2/70 cm/70 cm towarzyski dokładności
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 09:20:14
2017-05-31 12:58:43
Aleksandra Jarząb S-RUBIN
  • 1x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
8 ENTRY CANCELED 2017-06-13 11:41:15
2017-05-31 12:10:55
Natalia Kubik JACKONDER
7 ENTRY CANCELED 2017-06-12 09:04:57
2017-05-31 08:47:22
Pamela Ruszkowska TEQUILA
6 ENTRY CANCELED 2017-06-12 09:04:46
2017-05-31 08:46:39
Oliwia Ruszkowska TEQUILA
5 ENTRY CANCELED 2017-06-15 23:08:01
2017-05-30 11:37:11
Alina Czosnowicz TAMIRA
4 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 14:05:38
2017-05-29 15:35:56
Aleksandra Dziwisz SAMURAJ
  • 2x 3/LL/RUNDA BRĄZOWA 90 cm towarzyski zwykły
3 ENTRY CANCELED 2017-06-01 23:05:44
2017-05-29 15:22:49
Zuzanna Zejer BOSCH II
2 ENTRY CANCELED 2017-06-15 23:12:16
2017-05-29 15:22:03
Anna Rosińska BOSCH II
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 10:24:54
2017-05-29 10:24:43
Borzysława Sikorska EROTYKA
  • 2x 4/L/RUNDA SREBRNA Erreplus zwykły
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Strzelczyk Natalia Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2004 (JM.)
brak
2. Badaj Marta BPK
1997 (MJ.)
Brak
3. Bażan Klaudia PLKJ Plessówka
1997 (MJ.)
4131/17 AB3C
4. Bażan Nikola PLKJ Plessówka
2001 (J.)
brak
5. Belveder Dominika Kj Zbrosławice
2001 (J.)
01234
6. Bukała Julia BPK
2002 (JM.)
brak
7. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
1997 (MJ.)
O013774
8. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
9. Ćwikło Małgorzata WLKS Krakus
S
O006981
10. Cymbryłowicz Magdalena nz
S
brak
11. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (JM.)
O034268
12. Czosnowicz Alina Klub Jeździecki Avanti Sp. z o.o.
S
O020535
13. Dziwisz Aleksandra BPK
2002 (JM.)
O042140
14. Fejdych Julia Klub Jazdy Konnej Romico
1999 (J.)
O034821
15. Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O024774
16. Gajdzik Roxana JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O000992
17. Gawałek Julia Elizar
2001 (J.)
O033416
18. Gawałek Stanisława Elizar
S
O025999
19. Gaweł Julia Kj Preria Wilkowice
2000 (J.)
Brak
20. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O036777
21. Grutza Gerard KJ Zbrosławice
S
O003972
22. Haberstroch Larysa Kj Zbrosławice
2003 (JM.)
brak
23. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
24. Hoszek Nina Brak
2002 (JM.)
O28070/16
25. Jarząb Aleksandra bpk
2000 (J.)
brak
26. Jasnos Klaudia bpk
S
brak
27. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
28. Kistowska Alicja Klub Jeździecki LANDO
1998 (MJ.)
O026590
29. Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
2003 (JM.)
O035254
30. Kołodziej Monika KJ Profit Orzesze
S
O018605
31. Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
1997 (MJ.)
O023108
32. Korek Dorota Kj Zbrosławice
2004 (JM.)
1349/16
33. Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice
34. Koza Paulina KJ Trachy Gliwice
35. Kozołup Hanna bpk
2003 (JM.)
O036792
36. Kozołup Patrycja bpk
1996 (MJ.)
brak
37. Kramarz Julia Kj Zbrosławice
2003 (JM.)
brak
38. Krawczyk Beata Vanto Jumping Team
S
O006389
39. Kruczek Anna Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O041657
40. Kruczkowska Natalia bpk
4421/17B
41. Ksiądz Patrycja bez przynależności klubowej SLA
2000 (J.)
O039762
42. Kurnik Julia -
2000 (J.)
Brak
43. Kwiecińska Marta KJ Zbrosławice
O035671
44. Lentowicz Oliwia JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój
2007 (Mł.)
O044712
45. Lewandowska Jennifer Kjk ELIZAR
2004 (JM.)
O041049
46. Lis Wiktoria KJ Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O023547
47. Lubszczyk Jakub LJKS Eldorado Świerklany
1999 (J.)
O023908
48. Łaskarzewska Marcela BPK
S
brak
49. Masny Eliza Bez przynależności klubowej
S
O011415
50. Mazurek Alicja bpk
1996 (MJ.)
brak
51. Michalak Oliwia LKJ Solec Bieruń
2000 (J.)
O024118
52. Miska Matylda BPK SLA
2001 (J.)
BRAK
53. Musiał Paulina Jeździecki Klub Sportowy Desant
2002 (JM.)
O035263
54. Olech Grażyna Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
S
O007585
55. Osińska Agnieszka KJ Royal
S
O031744
56. Paczyna Agata LZJ Drama Zbrosławice
2006 (Mł.)
brak
57. Pasieka Nadia BPK
2006 (Mł.)
brak
58. Pawłowska Zuzanna Kjk ELIZAR
2002 (JM.)
O039442
59. Pęciak Anna Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
1996 (MJ.)
O021301
60. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
61. Piechaczek Kinga Soymax Horse Team
1997 (MJ.)
O029236
62. Pieńkos Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
1999 (J.)
O029145
63. Pilarska Anna Klub Jeździecki Profit Orzesze
1996 (MJ.)
O022416
64. Pinocy Magdalena Jeździecki Klub Sportowy Desant
S
O006459
65. Piotrowska-Burda Alicja KJ Zbrosławice
S
O001506
66. Płaza Milena APOLLO BOROWE
2004 (JM.)
brak
67. Połap Barbara Vanto Jumping Team
2000 (J.)
O029142
68. Puliński Kamil LKJ Ochaby
S
O003896
69. Respondek Monika Kj Zbrosławice
2000 (J.)
brak
70. Rogacz Zuzanna Klub Jeździecki Amigo
2003 (JM.)
brak
71. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (JM.)
O039200
72. Rosińska Anna KJK SZARY MICHAŁOWICE
S
K012636
73. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
74. Safinowska Izabela KJ Trachy Sośnicowice
S
O014600
75. Siemińska Agnieszka Bez klubu
S
Brak
76. Sikorska Borzysława KJ Preria Wilkowice
S
brak
77. Skorupa Wiktoria JKS Equi Verso
2003 (JM.)
brak
78. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
79. Sołtys Sandra WLKS Krakus
S
O003760
80. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (JM.)
O028301
81. Szulakowski Mikołaj Trachy Gliwice
1999 (J.)
brak
82. Tomanek Olga KJ Preria Wilkowice
2000 (J.)
Brak
83. Trzensimiech Oliwia BPK
1998 (MJ.)
Brak
84. Urban Martyna Preria Wilkowice
2000 (J.)
Brak
85. Wacławek Justyna BPK - SLA
S
O025900
86. Wewiórska Aleksandra BRAK
S
BRAK
87. Wójcik Magdalena Kjk ELIZAR
1999 (J.)
Brak
88. Wojda Magdalena JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój
2006 (Mł.)
O040766
89. Wolny Nikola BPK
2001 (J.)
O034451
90. Wołek-Reszka Wioletta Katowicki Klub Jeździecki
S
O015106
91. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
92. Zalega Monika Klub Jeździecki Amigo
2002 (JM.)
O039950
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

97

ARTEMIDA L SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Lansjer L
M: Alexiana L
O: Osiński Tomasz
B: X
K021288 616009580187406
2.

75

BALANGA Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada/172 F: Kornet
M: Birma
O: Sylwia Leki
B: Robert Mirecki
K018856
3.

29

BALOU BALOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Bijou Be
M: Sofia
O: Adam Safinowski
B: Adam Safinowski
K023192
4.

39

BEAU DU SANCY OLD POL 2010 Wałach kasztanowata F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Newada / Dido
O: Gerard Grutza
B:
K018025 DE433331655510 105CD73
5.

4

BORA SP POL 2009 Klacz gniada/167 F: Zoom
M: Batanga
O: Henryk Walczak
B: Henryk Walczak
brak POL 009690062709
6.

20

BORÓWKA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz gniada/167 cm F: NN
M: NN
O: Hanna Kozołup
B: Nieznany
K023042 616 999 67 01218 12
7.

106

BOSCH II SP POL 2001 Wałach gniada F: SIR LARYKS
M: BONITACJA
O: ANNA.ROSIŃSKA
B: SK OCHABY
POL006540021401
8.

3

BRANDO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/165 F: Halogen
M: Brzoza
O: Agnieszka Siemińska
B: Mierzejewski Bogdan
Brak POL 006590019900
9.

94

BRIANCE Holsztyn GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
O: Michaela Karpisz
B: Sven Voelz
K022938
10.

5

BRYLANT Śląska POL 2009 Wałach siwa/165 F: Zoom
M: Burgundia
O: Henryk Walczak
B: Henryk Walczak
brak POL 008690063209
11.

89

CANTANIS Wielkopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Barros/Riverman
M: Centka/Caretino K
O: Magdalena Ferdyn
B: Jakub Rogacki
K022029 616007610053912
12.

40

CARENZA OLD POL 2009 Klacz gniada F: Carenzo / Calido
M: Newada / Dido
O: Gerard Grutza
B:
K018026 DE433331689709 104ZR92
13.

12

CARUSO Westf. POL 2009 Wałach ciemnogniada/178 F: Catoki
M: Pam
O: Dariusz Szupieńko
B: Montis sp zoo
K016167 DE441411197609
14.

114

CASCADER GOLD SP POL 2011 Wałach siwa F:
M:
O: Witold Niemojewski
B:
brak
15.

58

CENTESSA HAN GER 2007 Klacz kara F: C-Indoctro / Capitol I
M: Sally / Stakkato
O: Iwona Kluska
B: Freidrich Niemeyer Quetzen Riehe Hoefe 6 32469 Petershagen
K014088 DE431319889507
16.

16

CHATEAU MOUTON HAN. GER 2011 Wałach gniada/175 F: Contendros
M: Salinde
O: Agata Ciaciura
B: Paul Schockemöhle
K019681 DE431316832411
17.

57

CILENA Duński Kuc Sportowy DEN 1998 Klacz siwa/kuc:136cm F: MACON
M: CINDIA
O: Katarzyna Makowska
B: K
brak
18.

95

CLAAS HOL POL 2001 Wałach F: Coronado
M: Cosima V
O: Wiesław Piecha
B: Manfred Streicher
K012642
19.

77

CLAIR LG SP POL 2005 Klacz F: Puma
M: Carrara N
O: Rzerebecka Anna
B: Agro -Mazury
Licencja Regionalna
20.

9

COLSOUS HBC HOL GER 2007 Wałach siwa F: COLMAN
M: SANS-SOUCIS
O: Mirosław Michalak
B: Otten Sebastian
K012288
21.

59

CONIKA Z Z BEL 2007 Klacz siwa F: Contefino/ Contender
M: Nolka Rouge/ Papillon Rouge
O: Ireneusz Popiół
B: 0
K012170 Z694107
22.

27

CONTINA ELIZAR HOL BEL 10.03.2009 Klacz gniada/165 F: contact me
M: gina
O: Julia Gawałek
B: gerken kai
K021729 DE421000541909
23.

118

CORFU F:
M:
O:
B:
24.

46

CYJANID Westf. POL 2010 Wałach gniada F: ETOS
M: CHERRY
O: Igor Machnik
B: Marek Romanowski
LKRWZJ/1430/17
25.

91

DAILY QUI Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz siwa F: Novum
M: Davidia Qui
O: Magda Zacharko
B: Dawid Szwetka
K020999
26.

63

DAKOTA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Hetman
M: Dubeltówka
O: Klaudia Jasnos
B: Jerzy Hławiczka
brak
27.

117

Demeter F:
M:
O:
B:
28.

70

DEN-LADY SP POL 2004 Klacz gniada F: Ordan
M: Donata
O: Dorota Rogosz
B: Lech Skrzypek
K020805 POL009680057004
29.

42

DENERIS Z Zangersheide POL 2013 Klacz gniada/165 F: De Quidams
M: Why Walentine
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
K023248
30.

32

DOARDO Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata F: Lord Star
M: Doxa
O: Bażan Krzysztof
B: Wilczyński Jacek
brak
31.

84

DORADO SP POL 2009 Wałach gniada F: Cancoon
M: Diablica
O: Arkadiusz Pschionko
B: nn
K018574
32.

79

DRAGO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Duran Duran
M: nn
O: nn
B: nn
brak
33.

81

DRAGON Wielkopolska POL 2003 Wałach kasztanowata F: Samalant
M: Draga
O: Arkadiusz Pschionko
B: Tomasz Łuc
Brak POL 007540094703
34.

86

DUCHIN KWPN USA 2008 Wałach gniada F: Chin Chin
M: Sataja Verte
O: Roman Pawlas
B: A G. Vissers
brak
35.

24

ENIGMA SP POL 2009 Klacz gniada/167 F: Ordon
M: Estera
O: Dorota Pawłowska
B: Leszek Kośnik
K022808 Pol 616 999 54 00049 09
36.

107

EROTYKA SP POL 2010 Klacz siwa F: Song
M: Evita
O: FERA Alicja Czyżyk
B: A. Dąbkowska
brak
37.

92

ETER Małopolska POL 2005 Wałach siwa/161 F: Wig
M: Elma
O: Justyna Wacławek
B: Izabela Margańska
K017853
38.

48

EVENBOER'S YOERI Kuc Forest POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:149 F: Berkhof's Higgledy Piggledy
M: Flashlight
O: Agata Kruczek
B: Holandia
K022650 528018020091063
39.

2

FAWORYT SP POL 1999 Wałach gniada/167 F: Rabiat II Turbud Z
M: Fantazja
O: Kluba Sebastian
B: Andrzej Skibinski
K008247 POL 009611003599
40.

61

FIFKA Huculska POL 2007 Klacz gniada/mk: F: Sonet/Dioryt
M: Farsa/Ousor VIII-50
O: Oliwia Trzensimiech
B: Andrzej Pelc
brak
41.

60

FIFKA Huculska POL 2007 Klacz gniada/mk: F: Sonet
M: Farsa
O: Oliwia Trzensimiech
B: Andrzej Pelc
Brak
42.

23

FOUR ROSES CT CZE 2003 Klacz gniada/167 F: Silvio II
M: Runa
O: Stanisława Gawałek
B: Czechy
K018948 203 009 224852703
43.

26

FREE STAR SP POL 09.05.2010 Klacz ciemnogniada/163 F: nintender
M: farina
O: Julia Gawałek
B: diter staniek
brak pol616 009 54 00983 10
44.

111

GADIA CZEWB POL 2007 Klacz gniada F: GRAND STEP KOLACEK
M: COLETTE
O: Lidia Gajdzik
B: Riha Jaroslav
brak
45.

102

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
O: Lucjan Hilla
B: Iwona Kraszewska
K020842 616616690044810
46.

69

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
47.

31

GRAND Koń Trakeńki POL 2007 Klacz ciemnogniada/175 F: Glorious
M: Grace Bun
O: Nina Hoszek
B: Teodor Skiba
brak
48.

112

GROM SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: Arizona
M: Gramarra
O: Jerzy Dominiak
B: --
--
49.

14

HALNY SP POL 2002 Wałach siwa F: Rytm
M: Hipologia
O: Patrycja Kozołup
B: Henryk Kleinert
brak POL 009 69 00217 02
50.

10

ICE ICE BABY Hanowerska GER 2010 Klacz F: Periguex
M: Chakira
O: Kuba Lis
B: Brak
K020495
51.

110

ICE LADY NWF SP POL 2007 Klacz siwa F: Campari M
M: Indianka Dolmet
O: Natalia Frysztacka
B: Natalia Frysztacka
K012396
52.

83

IMPLAY SP POL 2004 Wałach gniada F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: India / Indianin
O: Beata Krawczyk
B: Ewa Dziubany
K012545 POL009540024104
53.

44

JAMAJKA SP POL 2006 Klacz gniada F: Graf Quidam
M: Janczara
O: Kamila Lewek
B: Kamila Lewek
BRAK
54.

50

JULIEN SP POL 2003 Ogier kara F: Landino
M: Josephine
O: Sandra Sołtys
B: polska
K007813
55.

73

K-FIGA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc: F: Król Karo
M: Flagriata
O: Bogusława Paczyna
B: NW
K023080
56.

87

K-REWITA Kuc Feliński POL 2009 Klacz kara/kuc: F: Marinero
M: Kenia
O: Monika Rogacz
B: Kazimierz Ancygier
brak
57.

88

KABILLA V/D BROUWERSHOEVE BWP BEL 2010 Wałach gniada F: Harold v/d Brouwershoeve
M: Sabine
O: Maurycy Wolny
B: K.B
K023520
58.

93

KASANDRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Hazard
M: Kwesta
O: Eliza Masny
B: Dariusz Franiczek
K022257
59.

72

KOEKOEKSHOF ROSALYN Kuc Walijski NLD 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Caspershof's Fredry
M: Koekoekshof
O: Kornelia Połomska- Kuc
B: F. Flier
brak
60.

49

KOKAINA SP POL 2011 Klacz gniada F: GOOFI R
M: KENIA
O: KKJ KATOWICE
B: KKJ KATOWICE
K020848
61.

43

LA BELLE SP POL 2007 Klacz gniada F: Kurdesz
M: Lozanna
O: Florentyna Kwaśniak
B: Aneta Dybała
K016731 POL 009 54 00862 07
62.

68

LA-CRUZA SP POL 2008 Klacz gniada F: Cruizero L
M: Lizystrata L
O: Monika Szewczyk
B: Steć Aleksy
K020324
63.

30

LACONIEK Z ZANG NED 2011 Wałach gniada F: Lawito / Landgold
M: Sarastra Stern / Quick Star
O: Krzysztof Goraus
B: Krzysztof Goraus
K021864 056015Z55
64.

53

LEDA NAJA W SP POL 2005 Klacz siwa F: Desant
M: Lukarna
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K010307 POL009540055605
65.

62

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant
M: Lukarna
O: Andrzej Pęciak
B: Waldemar Wojtyczka
K012200 12548
66.

52

LORD II W SP POL 2008 Wałach gniada F: Desant
M: Lukarna
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K016730
67.

113

LORDON TS POL 2008 Wałach gniada/164 F: Ordon / Biskwit
M: Liwia / Arcus
O: Patrycja Konieczny
B: Leszek Kośnik
K018239 616999540119008
68.

33

LUSI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz siwa F: Novum
M: Lota
O: Bażan Klaudia
B: Kowol Marek
2875/17 AB
69.

41

LYIANEIRO Z Zangersheide POL 2013 Wałach gniada/170 F: Lyjanero
M: Safari
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
Brak
70.

80

MADEIRA Spoko POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
7890
71.

108

Makumba F:
M:
O:
B:
72.

56

MALAGA Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz gniada F: Wiking W
M: Malwa
O: Marek Piechaczek
B: Anna Holewa-Cosar
K022227
73.

55

MALINA Małopolska POL 2012 Klacz kasztanowata F: Derkacz
M: Murka L
O: Justyna Wacławek
B: Szumiec
K023139
74.

65

MALINA Kuc Feliński POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Mors
M: Mandarynka
O: Anita Lentowicz
B: Leopold Dziudziek
K023078 616013540183409
75.

13

MILORD SP POL 2007 Wałach kara/170 F: Corleone Z
M: Marsylia
O: Magdalena Cymbryłowicz
B: Jochymek Kazimierz
K 016610 009670088207
76.

19

MIZAR SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/168 F: Brawo
M: Magnatka
O: Wioletta Wołek-Reszka
B: Beata Sadowiec
K012651 POL009540023205
77.

37

MONTENEA Z Zangersheide POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Montender
M: Carenza
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
Brak
78.

78

NERON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: n
M: n
O: Zbigniew Korek
B: n
brak
79.

116

Peal of Passion F:
M:
O:
B:
80.

15

PLANETA Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz gniada F: Grand Amour
M: Prymulka
O: Marek Szweda
B: Marek Szweda
K013803 POL0095400403
81.

76

PYRUS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2010 Wałach gniada F: Duran Duran
M: Pola
O: Alicja Kistowska
B: Adam Mazur
K018602 616009540138510
82.

38

QUITA DU DOMAINE Z ZANG POL 2004 Klacz gniada F: Quantum / Quidam De Revel
M: Gret Palucca / Coriolan
O: Gerard Grutza
B:
K016862 Z620404 104QA03
83.

18

RAMIRADO Holsztyńska POL 2000 Wałach F:
M:
O:
B:
84.

66

RINGO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:118 F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
O: Adam Wojda
B: Kornelia Pryszcz
K020512 POL013690065405
85.

36

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Ulco / Voltaire
M: Rawa / Lider
O: Agnieszka Czekaj
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
86.

17

ROLLER COASTER EX JARD XXOO POL 2003 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: Dominika Raczkowska
B: Stachurski Adam
K016940
87.

34

ROSA O PORANKU L KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Alibaba
M: Rebeka
O: Krzysztof Bażan
B: Grzegorz Jachimowicz
brak
88.

101

RUBIN Kuc Feliński POL 2002 Wałach gniada/kuc:140 F: Grafik
M: Rokitnica
O: Lucjan Hilla
B: Kowalik W.
616013580127702
89.

103

S-RUBIN Polski Kon Szlachetnej Polkrwi POL 2008 Wałach siwa/162 F: Rosa
M: Silver Dream
O: Patrycja Pieńkos
B: Świder Jadwiga
brak
90.

105

SAMURAJ M POL 2006 Wałach gniada F: Barnaba
M: Samba
O: Anna Ostafińska- Dziwisz
B: Ćwiertniak Henryk
K012284 POL006570145106
91.

115

SENNY PAN Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Pauillac de Meia Lua
M: Seniora Carnute
O: SK Ochaby
B: SK Ochaby
brak
92.

21

SEUL M SP POL 2011 Klacz siwa F: Fair Play Coudreau
M: Sofia
O: Julia Fejdych
B: SK Moszna
K021914 616009690078411
93.

25

SHELBY EVRARD Z Zangersheide BEL 15.05.2011 Ogier siwa/170 F: chirocco des chaines
M: la fanta
O: stanisława gawałek
B: aurelie evrard
K021797 056015Z55644611
94.

1

SINGULORD CARO HOL GER 2008 Wałach gniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Eileen XIV / Carolus I
O: Krzysztof Goraus
B: Krzysztof Goraus
K019296 DE421000490808
95.

74

SOKRATES SP POL 2001 Wałach kara F: nn
M: nn
O: Małgorzata Kramarz
B: nn
brak
96.

47

SYMPATIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Pauillac de Meia Lua
M: Salwa
O: Marta Badaj
B: SK Ochaby
Brak
97.

104

TAMIRA WLKP POL 2003 Klacz F: Rubin han.
M: Tanta wlkp p.trk / Ogar
O: Alina Czosnowicz
B: Diter Staniek
K008279 09808
98.

6

TANIEC SP POL 2003 Wałach inna F: Landos
M: Tanecznica
O: katarzyna kruczkowska
B: stadnina koni racot sp zoo
11201
99.

96

TEST Wielkopolska POL 2007 Wałach kasztanowata F: Delgor
M: Tersja
O: Marek Zalega
B: Laskowska Gizela
brak
100.

85

TREASURE STAR Pełna Krew Angielska IRL 1997 Klacz gniada F: Port Lucaya
M: Treasure Ring
O: Agnieszka Wilczęga
B: St Simon Foundation
Brak 2068459
101.

28

WANTOZ S SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Wantoz / Wychłop
M: Alinka 5 / Advocat D
O: Izabela Safinowska
B: Izabela Safinowska
K009717 POL009540018605
102.

64

WANTULA Małopolska POL 2008 Klacz gniada F: Top Gun
M: Waćpanna
O: Ryszard Repetowski
B: SK Ochaby
brak
103.

67

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
O: Monika Szewczyk
B:
K009989 POL009540023003 105EJ76
104.

11

WIKTORIA SP POL 2004 Klacz gniada F: SZRON
M: WIOLA
O: ALICJA PIOTROWSKA-BURDA
B: JAN SKRZYDŁO
BRAK POL 009540032204
105.

71

WINNIE Małopolska POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Bre-Gun
M: Wiza
O: Michał Tomanek
B: Marta Heblik
3654/17ABC 616006540098712
106.

22

ZGODA SP POL 1997 Klacz gniada/168 F: Sofix
M: Zaduma
O: Stanisława Gawałek
B: Polska
Brak Pol 009 60 00256 97
107.

35

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis
M: Zazula
O: Piaff Agnieszka Czekaj
B: a
brak
Rider Club
Competition
Prize
Gajdzik Roxana JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
200
SUM:
200.00
Gawałek Julia Elizar
50
150
200
SUM:
400.00
Gawałek Stanisława Elizar
120
280
SUM:
400.00
Grutza Gerard KJ Zbrosławice
450
SUM:
450.00
Jasnos Klaudia bpk
50
SUM:
50.00
Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
60
SUM:
60.00
Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
30
350
SUM:
380.00
Lewandowska Jennifer Kjk ELIZAR
150
SUM:
150.00
Olech Grażyna Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
80
SUM:
80.00
Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
50
SUM:
50.00
Pieńkos Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
80
SUM:
80.00
Pinocy Magdalena Jeździecki Klub Sportowy Desant
100
SUM:
100.00
Puliński Kamil LKJ Ochaby
100
SUM:
100.00
Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
250
SUM:
250.00
Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
40
SUM:
40.00
Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
400
350
300
SUM:
1050.00
Sołtys Sandra WLKS Krakus
80
SUM:
80.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Strzelczyk Natalia
Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2017-06-17
1
2017-06-17
20
2017-06-17
11
Badaj Marta
BPK
2017-06-17
19
2017-06-17
17
Bażan Klaudia
PLKJ Plessówka
LUSI (33)
2017-06-17
24
2017-06-17
Bażan Nikola
PLKJ Plessówka
2017-06-17
2017-06-17
Belveder Dominika
Kj Zbrosławice
2017-06-17
1
2017-06-17
1
Bukała Julia
BPK
K-FIGA (73)
2017-06-17
1
Ciaciura Agata
LZJ Drama Zbrosławice
2017-06-17
20
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2017-06-17
11
2017-06-17
10
Ćwikło Małgorzata
WLKS Krakus
2017-06-17
1
2017-06-17
19
2017-06-17
24
2017-06-17
15
2017-06-17
23
2017-06-17
Cymbryłowicz Magdalena
nz
MILORD (13)
2017-06-17
2017-06-17
16
2017-06-17
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
ZULUS (35)
2017-06-17
ROCCO (36)
2017-06-17
2017-06-17
Czosnowicz Alina
Klub Jeździecki Avanti Sp. z o.o.
TAMIRA (104)
2017-06-17
2017-06-17
Dziwisz Aleksandra
BPK
SAMURAJ (105)
2017-06-17
2017-06-17
Fejdych Julia
Klub Jazdy Konnej Romico
SEUL M (21)
2017-06-17
17
2017-06-17
Ferdyn Magdalena
Klub Jeździecki Zbrosławice
2017-06-17
27
2017-06-17
25
Gajdzik Roxana
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
GADIA (111)
2017-06-17
1
200
2017-06-17
2017-06-17
25
Gawałek Julia
Elizar
2017-06-17
8
2017-06-17
4
50
2017-06-17
3
150
2017-06-17
3
200
Gawałek Stanisława
Elizar
2017-06-17
3
120
2017-06-17
2
280
Gaweł Julia
Kj Preria Wilkowice
DRAGON (81)
2017-06-17
8
2017-06-17
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
2017-06-17
22
2017-06-17
27
Grutza Gerard
KJ Zbrosławice
2017-06-17
8
2017-06-17
2
CARENZA (40)
2017-06-17
5
2017-06-17
1
450
2017-06-17
28
2017-06-17
Haberstroch Larysa
Kj Zbrosławice
2017-06-17
1
2017-06-17
21
Hilla Martyna
KJ Okoły
RUBIN (101)
2017-06-17
8
2017-06-17
10
2017-06-17
19
2017-06-17
1
2017-06-17
1
2017-06-17
12
Hoszek Nina
Brak
GRAND (31)
2017-06-17
2017-06-17
2017-06-17
Jarząb Aleksandra
bpk
S-RUBIN (103)
2017-06-17
2017-06-17
9
Jasnos Klaudia
bpk
2017-06-17
5
50
Karpisz Michaela
KJ Trachy Gliwice
BRIANCE (94)
2017-06-17
5
60
2017-06-17
23
Kistowska Alicja
Klub Jeździecki LANDO
PYRUS (76)
2017-06-17
29
2017-06-17
Kluba Małgorzata
LKJ Ostroga Opole
2017-06-17
6
30
2017-06-17
1
350
Kołodziej Monika
KJ Profit Orzesze
FIFKA (61)
2017-06-17
26
Konieczny Patrycja
LKJ Ochaby
GROM (112)
2017-06-17
14
2017-06-17
23
LORDON (113)
2017-06-17
27
2017-06-17
8
Korek Dorota
Kj Zbrosławice
NERON (78)
2017-06-17
6
2017-06-17
25
Koza Łukasz
KJ Trachy Gliwice
2017-06-17
24
2017-06-17
7
Koza Paulina
KJ Trachy Gliwice
Makumba (108)
2017-06-17
31
2017-06-17
13
Kozołup Hanna
bpk
2017-06-17
10
2017-06-17
18
Kozołup Patrycja
bpk
HALNY (14)
2017-06-17
2017-06-17
Kramarz Julia
Kj Zbrosławice
MADEIRA (80)
2017-06-17
7
2017-06-17
14
Krawczyk Beata
Vanto Jumping Team
IMPLAY (83)
2017-06-17
22
2017-06-17
10
Kruczek Anna
Klub Jazdy Konnej Romico
2017-06-17
1
2017-06-17
23
2017-06-17
1
Kruczkowska Natalia
bpk
TANIEC (6)
2017-06-17
2017-06-17
22
2017-06-17
34
Ksiądz Patrycja
bez przynależności klubowej SLA
2017-06-17
13
2017-06-17
18
Kurnik Julia
-
2017-06-17
19
2017-06-17
1
Kwiecińska Marta
KJ Zbrosławice
2017-06-17
10
2017-06-17
12
Lentowicz Oliwia
JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój
MALINA (65)
2017-06-17
9
2017-06-17
Lewandowska Jennifer
Kjk ELIZAR
2017-06-17
2
150
2017-06-17
Lis Wiktoria
KJ Trachy Sośnicowice
2017-06-17
11
2017-06-17
1
Lubszczyk Jakub
LJKS Eldorado Świerklany
DUCHIN (86)
2017-06-17
10
2017-06-17
13
Łaskarzewska Marcela
BPK
2017-06-17
2017-06-17
1
Masny Eliza
Bez przynależności klubowej
2017-06-17
2017-06-17
Mazurek Alicja
bpk
WANTULA (64)
2017-06-17
1
2017-06-17
1
Michalak Oliwia
LKJ Solec Bieruń
2017-06-17
9
2017-06-17
9
Miska Matylda
BPK SLA
2017-06-17
23
2017-06-17
1
Musiał Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Desant
2017-06-17
17
2017-06-17
11
Olech Grażyna
Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2017-06-17
4
80
2017-06-17
22
Osińska Agnieszka
KJ Royal
2017-06-17
11
2017-06-17
16
Paczyna Agata
LZJ Drama Zbrosławice
K-FIGA (73)
2017-06-17
1
Pasieka Nadia
BPK
2017-06-17
1
2017-06-17
1
Pawłowska Zuzanna
Kjk ELIZAR
ENIGMA (24)
2017-06-17
12
2017-06-17
19
Pęciak Anna
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
2017-06-17
26
2017-06-17
7
Piecha Wiesław
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
CLAAS (95)
2017-06-17
6
50
2017-06-17
4
Piechaczek Kinga
Soymax Horse Team
MALAGA (56)
2017-06-17
2017-06-17
2017-06-17
Pieńkos Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-RUBIN (103)
2017-06-17
1
2017-06-17
4
80
Pilarska Anna
Klub Jeździecki Profit Orzesze
PLANETA (15)
2017-06-17
9
2017-06-17
17
Pinocy Magdalena
Jeździecki Klub Sportowy Desant
2017-06-17
4
100
2017-06-17
Piotrowska-Burda Alicja
KJ Zbrosławice
CARUSO (12)
2017-06-17
21
2017-06-17
2
Płaza Milena
APOLLO BOROWE
CILENA (57)
2017-06-17
1
2017-06-17
1
Połap Barbara
Vanto Jumping Team
DORADO (84)
2017-06-17
19
2017-06-17
Puliński Kamil
LKJ Ochaby
2017-06-17
3
100
2017-06-17
SENNY PAN (115)
2017-06-17
15
2017-06-17
8
Respondek Monika
Kj Zbrosławice
DRAGO (79)
2017-06-17
20
Rogacz Zuzanna
Klub Jeździecki Amigo
2017-06-17
1
2017-06-17
18
Rogosz Marlena
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2017-06-17
2
250
2017-06-17
Rosińska Anna
KJK SZARY MICHAŁOWICE
BOSCH II (106)
2017-06-17
2017-06-17
2017-06-17
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2017-06-17
16
2017-06-17
3
2017-06-17
6
40
2017-06-17
5
Safinowska Izabela
KJ Trachy Sośnicowice
2017-06-17
28
2017-06-17
18
2017-06-17
32
2017-06-17
Siemińska Agnieszka
Bez klubu
BRANDO (3)
2017-06-17
1
2017-06-17
1
Sikorska Borzysława
KJ Preria Wilkowice
EROTYKA (107)
2017-06-17
33
2017-06-17
Skorupa Wiktoria
JKS Equi Verso
DOARDO (32)
2017-06-17
19
2017-06-17
14
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
CYJANID (46)
2017-06-17
1
400
2017-06-17
3
Demeter (117)
2017-06-17
1
350
2017-06-17
14
CORFU (118)
2017-06-17
2
300
2017-06-17
5
Sołtys Sandra
WLKS Krakus
KOKAINA (49)
2017-06-17
14
2017-06-17
19
JULIEN (50)
2017-06-17
5
80
2017-06-17
4
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
WERBEL (67)
2017-06-17
7
2017-06-17
2017-06-17
20
2017-06-17
2017-06-17
26
2017-06-17
Szulakowski Mikołaj
Trachy Gliwice
2017-06-17
2017-06-17
6
Tomanek Olga
KJ Preria Wilkowice
WINNIE (71)
2017-06-17
2017-06-17
23
Trzensimiech Oliwia
BPK
FIFKA (60)
2017-06-17
2017-06-17
11
Urban Martyna
Preria Wilkowice
BALANGA (75)
2017-06-17
2017-06-17
2017-06-17
Wacławek Justyna
BPK - SLA
MALINA (55)
2017-06-17
15
2017-06-17
2017-06-17
2017-06-17
16
2017-06-17
21
ETER (92)
2017-06-17
12
2017-06-17
Wewiórska Aleksandra
BRAK
JAMAJKA (44)
2017-06-17
27
2017-06-17
2017-06-17
Wójcik Magdalena
Kjk ELIZAR
ZGODA (22)
2017-06-17
7
2017-06-17
9
Wojda Magdalena
JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój
RINGO (66)
2017-06-17
2017-06-17
1
Wolny Nikola
BPK
2017-06-17
13
2017-06-17
26
2017-06-17
Wołek-Reszka Wioletta
Katowicki Klub Jeździecki
MIZAR (19)
2017-06-17
21
2017-06-17
Woźniak Aneta
bpk SLA
BORA (4)
2017-06-17
2017-06-17
Zalega Monika
Klub Jeździecki Amigo
TEST (96)
2017-06-17
30
2017-06-17

Number of Riders: 92

Number of Horses: 107

The sum of prizes: 3 920.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-1, Klub Jeździecki Preria Wilkowice)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl