Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Anforowicz Julia KJ Janowice
S
O012245
2. Awrejcewicz-Budzińska Anna TKJ GARBÓWEK
S
O020736
3. Balcerska Maja KJ Janowice
S
O008026
4. Biniek Marta Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
1998 (MJ.)
O024066
5. Bryszewska Ada kj golen dream
S
O012513
6. Chojnacka Karolina KJ Golden Dream
2000 (J.)
O032690
7. Cieślak Agnieszka KJ JANOWICE
S
O009815
8. Czok Ivette KJ Golden Dream
2006 (Mł.)
brak
9. Dembińska Kaja KJ Golden Dream
S
O003501
10. Doczekalska Anna KJ Golden Dream
S
O031257
11. Dylewska Agata Bogusławicki KJ
S
O007010
12. Gogolińska Oliwia Łódzki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O032674
13. Gromek Emilia Horseprofi
brak
14. Janecka Julia KJ Golden Dream
2005 (JM.)
Brak
15. Janek Karolina SKJ Golden Dream
2006 (Mł.)
O047243
16. Jaroszkiewicz Diana KJ Golden Dream
2006 (Mł.)
O047175
17. Jasińska Koronkiewicz Joanna TKJ Garbówek Tuszyn
S
O036580
18. Komorowska Natasza CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
2004 (JM.)
O040261
19. Kordek Julia SKJ Golden Dream
1998 (MJ.)
O047244
20. Kroc Justyna CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
S
O023047
21. Krzanowska Urszula KJ Arabika Łódź
S
O012500
22. Krzewicka Urszula KJ Golden Dream
1998 (MJ.)
O012224
23. Łajs-Kaniuk Joanna KJ Golden Dream
S
O045444
24. Mróz Roksana Klub Jeździecki Arabika Łódź
2001 (J.)
O046842
25. Nitkiewicz Paulina brak
S
brak
26. Olejnik Justyna Bogusławicki Klub Jeździecki
S
O012236
27. Pasikowska Zofia brak
2004 (JM.)
brak
28. Peruga Nadia KJ Golden Dream
2007 (Mł.)
brak
29. Polakowska Anna Horseprofi
S
O024447
30. Rostkowska Marta brak
S
brak
31. Sabitov Katarzyna SKJ Virako-Olimpia
S
O024583
32. Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (J.)
O024582
33. Skowerska Eliza Klub Jeździecki Arabika Łódź
S
O020737
34. Skrzypkowska Jagna SKJ Golden Dream
2006 (Mł.)
O047242
35. Sygnet Jagoda KJ Golden Dream
S
O021894
36. Sztokinier Anna KJ Golden Dream
1996 (MJ.)
brak
37. Szuszkiewicz-Jastrzębska Agnieszka JKS OXER
S
O000625
38. Warzywoda Jan NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
S
O040499
39. Wicher Bianka KJ Golden Dream
2000 (J.)
Brak
40. Wojciechowska Katarzyna SKJ Golden Dream
2007 (Mł.)
brak
41. Zagier-Koziara Kamila bez przynależności do klubu
S
brak
42. Zajcew Magdalena LKJ Gabon Walewice
2000 (J.)
O022014
43. Zieleśkiewicz Weronika KJ Golden Dream
2006 (Mł.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

126

ABELARD WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Wawer
M: Arwena
O: Anna Sztokinier
B: Marcin Neska
brak
2.

133

ARAGORN SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl
M: Azalia
O: Agata Dylewska
B: Krzysztof Kluzowski
K019485
3.

127

ARENTO KWPN NLD 2005 Wałach gniada F: Trento B
M: Galucianne
O: Iwona Kaczmarz
B: Holandia
K014188
4.

130

ARMANI Małopolska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Artedy
M: Karina
O: Radzisław Kordek
B: Zbigniew Kruk
brak 616006590324409
5.

123

BALOU W KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Bałwan
M: Botwinka
O: Joanna Szulc
B: Polska
Brak
6.

114

BANITA Pełna Krew Śląska POL 2008 Wałach kara F: Batat
M: Bora
O: Rafał Migas
B: Polska
Brak
7.

141

BEL ESPRIT Małopolsjka POL 2013 Ogier ciemnogniada/169 F: HUZAR
M: BELLA VISTA
O: JAN WARZYWODA
B: STADNINA KONI WALEWICE
BRAK 616006591045913
8.

102

BOLTON Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Akcent
M: Brzana
O: Marta Rostkowska
B: Stadnina Koni Pępowo Sp. z o.o.
brak POL 007 61 01394 05
9.

140

BRUTUS SP POL 2009 Wałach siwa F: Arianin
M: Burgundia
O: Emilia Gromek
B: -
brak
10.

103

CAMARO KOŃ POL 2000 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Kaja Dembińska
B: Polska
K007646
11.

117

CHAMPION'S CHOICE Hannover POL 2012 Klacz kara F: Christ
M: Shining
O: Anna Polera
B: Niemcy
K023858
12.

125

CHANON SP POL 2001 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Joanna Szulc
B: Polska
K024343
13.

131

CINDER BAYNET NRSP NLD 1996 Klacz /kuc:148 F: Caspar
M: Nimbrak Baynet
O: Sylwia Moczak
B: W.Jans Beeke
K007777
14.

111

CISA Typ Szlachetny POL 2009 Klacz kasztanowata F: NN
M: Ceduła
O: Maria Wojtal
B: Rafał Dzwonkowski
K024331 616999590324909
15.

110

CORTINO HAN GER 2003 Wałach gniada/164 F: Co-Pilot
M: Fiona
O: Urszula Krzanowska
B: Burmester Heinr.
K019897
16.

139

DIALOG Deutsches Sportpferd GER 2006 Wałach gniada F: Laurentio
M: Deila
O: Izabela Balcerska
B: Matthias Mueller
K018007
17.

119

ELDOM KUC NED 2011 Wałach gniada/kuc: F: Empire
M: Mireille
O: Ewa Czok
B: C.J. op 't Hoog
K023924
18.

108

EVEREST II S SP POL 2007 Wałach kara/180 F: Grando
M: Ewa
O: Anna Łosowska
B: Andrzej Skibiński
K013142 POL 009690013407
19.

129

FIALA WLKP POL 2007 Klacz siwa/170 F: MODEST
M: FALBANA
O: Joanna Jasińska Koronkiewicz
B: Joanna Jasińska Koronkiewicz
K020014 POL 007 59 01012 07
20.

107

FÜRST DAVIDOFF Oldenburg POL 2011 Wałach gniada/175 F: Fürst Romancier
M: Don Sarina
O: Katarzyna Sabitov
B: Gestuet Lewitz
K018770 DE 433330887711
21.

120

GOLDEN DREAM SP POL 1999 Wałach kasztanowata F: lais
M: Gama
O: Aleksandra Szulc
B: Walewice
K004861
22.

137

GRATIS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1999 Wałach gniada F: Mercedes
M: Gejsza
O: Agata Łabędzka
B: Ireneusz Konc
K010695
23.

106

HAKUMBA MŁP POL 2008 Klacz siwa F: Nabucho du Serein
M: Hauwa
O: SK Walewice
B: SK Walewice
K021240
24.

138

K'VALENTY Kuc Walijski POL 2007 Wałach izabelowata/kuc: F: Linde Hoeve's Optimist
M: Kenwood's Velencia
O: Renata Pasikowska
B: Ewa Szulc
brak POL013600262607
25.

118

KADAFFI P SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Karzeł
M: Kochanka
O: Dominika Wicher
B: Parkitni
Brak
26.

134

KADET WELT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Weltstein
M: Kalatea
O: Justyna Olejnik
B: Zbigniew Rzepecki
K022215
27.

105

KONKLAWA-P SP POL 2005 Klacz siwa/174 F: INSIDER
M: KARENINA-P
O: ANNA AWREJCEWICZ-BUDZIŃSKA
B: BOGDAN PARKITNY
K016162 POL 009 67 00103 05
28.

145

LAGUNA SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Cakiel
M: Lawa
O: Justyna Kroc
B: Pol
Brak
29.

112

LORENDO Oldenburska GER 2006 Wałach kasztanowata F: Londonderry
M: Famous Girl
O: Eliza Skowerska
B: Karl Moormann
K017945 DE433331062006
30.

146

LUKSUS WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Tabun
M: Landrynka
O: Justyna Kroc
B: Pol
K012357
31.

104

ŁADNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz siwa/162 F: Corde
M: Ładoga
O: Agnieszka Szuszkiewicz-Jastrzębska
B: Stadnina Koni Walewice
K023675 009590415804
32.

144

MARTINI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach gniada F: Wiliam
M: Markiza
O: Tomasz Maciaszek
B: Dorota Włodarczyk
K022381 009520122408
33.

121

MICKY MOUSE KUC POL 2001 Wałach kasztanowata F: Micky
M: Mouse
O: Edyta Jaroszkiewicz
B: Polska
Brak
34.

124

MUPPET KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Mops
M: Muffinka
O: Anna Janecka
B: Polska
Brak
35.

109

NERRADO Holsztyńska GER 2006 Wałach inna/167 F: Nekton
M: Patrizia II
O: Danuta Biniek
B: Ramundt Klaus-Dietrich
K010094 DE421000132506
36.

143

RAMZES SP POL 2010 Wałach siwa/170 F: NN
M: NN
O: Kamila Zagier-Koziara
B: Łachan Zbigniew
brak 616 999 64 00516 10
37.

115

RENESME Oldenburska POL 2012 Klacz kara F: Swarovski
M: Replica
O: Jagoda Sygnet
B: Ewa Prus
K022495
38.

135

RENO SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: West
M: Ramona
O: Ada Bryszewska
B: Tomek Jurek
brak
39.

100

SHADOW DANCE Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Klacz kara F:
M:
O: Anna polakowska
B:
Brak
40.

101

SHERIDAN WLKP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Romantiker
M: Synsarna
O: Ewa Iwaszkiewicz
B: Agrofood S.A.
K006842 POL00752007080208828
41.

116

SONJAHOF'S UNITAS KUC NED 2011 Ogier gniada/kuc: F: Heitrak's Marvin
M: Voorwijk's Unique
O: Edyta Jaroszkiewicz
B: Holandia
K024087
42.

147

Tancerz F:
M:
O:
B:
43.

122

VENTUS KUC POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Agata Majecka
B: Polska
K009245
44.

132

VEXI D Niemiecki Kuc Wierzchowy GER 2002 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: Benetton
M: Vidi D
O: Sylwia Moczak
B: Dieter Dahme
K007308 DE434340139602
45.

136

WIERA WLKP POL 2010 Klacz gniada F: West
M: Wilena
O: Monika Bryszewska
B: Muzeum wsi mazowieckiej
K021459
46.

113

WIKTORIA KUC POL 2003 Klacz srokata/kuc: F: nn
M: nn
O: Joanna Szulc
B: Polska
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Anforowicz Julia
KJ Janowice
MARTINI (144)
2017-09-08
2017-09-08
Awrejcewicz-Budzińska Anna
TKJ GARBÓWEK
2017-09-08
10
2017-09-10
8
2017-09-08
2017-09-08
Balcerska Maja
KJ Janowice
DIALOG (139)
2017-09-08
2017-09-10
11
2017-09-08
2017-09-08
Biniek Marta
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
NERRADO (109)
2017-09-08
9
2017-09-10
12
2017-09-08
2017-09-08
Bryszewska Ada
kj golen dream
WIERA (136)
2017-09-08
2
2017-09-10
1
2017-09-08
Chojnacka Karolina
KJ Golden Dream
ARENTO (127)
2017-09-08
6
2017-09-10
3
2017-09-08
2017-09-08
Cieślak Agnieszka
KJ JANOWICE
GRATIS (137)
2017-09-08
7
2017-09-10
9
2017-09-08
2017-09-08
Czok Ivette
KJ Golden Dream
ELDOM (119)
2017-09-08
6
2017-09-09
6
2017-09-09
2017-09-08
2017-09-08
VENTUS (122)
2017-09-08
1
2017-09-10
2
2017-09-10
Dembińska Kaja
KJ Golden Dream
CAMARO (103)
2017-09-08
1
2017-09-10
1
2017-09-08
2017-09-08
2017-09-08
4
2017-09-09
2
2017-09-09
2017-09-08
Doczekalska Anna
KJ Golden Dream
2017-09-08
3
2017-09-09
1
2017-09-09
2017-09-09
Dylewska Agata
Bogusławicki KJ
ARAGORN (133)
2017-09-08
4
2017-09-10
5
2017-09-08
Gogolińska Oliwia
Łódzki Klub Jeździecki
SHERIDAN (101)
2017-09-08
7
2017-09-08
2017-09-10
6
2017-09-08
2017-09-08
2017-09-08
Tancerz (147)
2017-09-08
3
2017-09-10
3
2017-09-08
Gromek Emilia
Horseprofi
BRUTUS (140)
2017-09-08
7
2017-09-09
9
2017-09-09
2017-09-09
Janecka Julia
KJ Golden Dream
MUPPET (124)
2017-09-08
1
2017-09-10
1
2017-09-08
Janek Karolina
SKJ Golden Dream
VEXI D (132)
2017-09-08
5
2017-09-10
4
2017-09-10
Jaroszkiewicz Diana
KJ Golden Dream
2017-09-08
3
2017-09-10
1
2017-09-10
Jasińska Koronkiewicz Joanna
TKJ Garbówek Tuszyn
FIALA (129)
2017-09-08
7
2017-09-09
11
2017-09-09
2017-09-09
Komorowska Natasza
CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
LAGUNA (145)
2017-09-08
5
2017-09-10
4
2017-09-08
Kordek Julia
SKJ Golden Dream
ARMANI (130)
2017-09-08
7
2017-09-09
7
2017-09-09
2017-09-09
Kroc Justyna
CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
LUKSUS (146)
2017-09-08
5
2017-09-10
6
2017-09-08
2017-09-08
Krzanowska Urszula
KJ Arabika Łódź
CORTINO (110)
2017-09-08
2017-09-10
13
2017-09-08
Krzewicka Urszula
KJ Golden Dream
2017-09-08
1
2017-09-10
2
2017-09-08
KADAFFI P (118)
2017-09-08
1
2017-09-09
5
2017-09-09
2017-09-08
ELDOM (119)
2017-09-08
2
2017-09-09
3
2017-09-09
2017-09-08
2017-09-08
Łajs-Kaniuk Joanna
KJ Golden Dream
BANITA (114)
2017-09-08
5
2017-09-09
4
2017-09-09
2017-09-08
CHANON (125)
2017-09-08
4
2017-09-10
10
2017-09-08
2017-09-08
Mróz Roksana
Klub Jeździecki Arabika Łódź
CISA (111)
2017-09-08
12
2017-09-09
10
2017-09-09
2017-09-09
Nitkiewicz Paulina
brak
RENO (135)
2017-09-08
15
2017-09-09
14
2017-09-09
2017-09-09
Olejnik Justyna
Bogusławicki Klub Jeździecki
2017-09-08
8
2017-09-10
5
2017-09-08
2017-09-08
Pasikowska Zofia
brak
K'VALENTY (138)
2017-09-08
14
2017-09-09
8
2017-09-09
2017-09-09
2017-09-08
Peruga Nadia
KJ Golden Dream
WIKTORIA (113)
2017-09-08
2
2017-09-10
6
2017-09-10
Polakowska Anna
Horseprofi
2017-09-08
10
2017-09-09
12
2017-09-09
2017-09-09
2017-09-08
Rostkowska Marta
brak
BOLTON (102)
2017-09-08
16
Sabitov Katarzyna
SKJ Virako-Olimpia
2017-09-08
3
2017-09-10
7
2017-09-08
2017-09-08
Sabitov Nadia
SKJ Virako-Olimpia
2017-09-08
1
2017-09-10
1
2017-09-08
2017-09-08
Skowerska Eliza
Klub Jeździecki Arabika Łódź
LORENDO (112)
2017-09-08
2
2017-09-10
4
2017-09-08
2017-09-08
Skrzypkowska Jagna
SKJ Golden Dream
2017-09-08
7
2017-09-10
7
2017-09-10
Sygnet Jagoda
KJ Golden Dream
RENESME (115)
2017-09-08
3
2017-09-10
3
2017-09-08
Sztokinier Anna
KJ Golden Dream
ABELARD (126)
2017-09-08
11
2017-09-10
2
2017-09-08
2017-09-08
Szuszkiewicz-Jastrzębska Agnieszka
JKS OXER
ŁADNA (104)
2017-09-08
10
2017-09-08
6
2017-09-08
Warzywoda Jan
NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
2017-09-08
17
2017-09-09
13
2017-09-09
2017-09-08
Wicher Bianka
KJ Golden Dream
BALOU W (123)
2017-09-08
2
2017-09-10
2
2017-09-08
Wojciechowska Katarzyna
SKJ Golden Dream
VEXI D (132)
2017-09-08
6
2017-09-10
3
2017-09-10
Zagier-Koziara Kamila
bez przynależności do klubu
RAMZES (143)
2017-09-08
Zajcew Magdalena
LKJ Gabon Walewice
HAKUMBA (106)
2017-09-08
13
2017-09-09
2017-09-09
2017-09-08
Zieleśkiewicz Weronika
KJ Golden Dream
VENTUS (122)
2017-09-08
4
2017-09-10
4
2017-09-10

Number of Riders: 43

Number of Horses: 46

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042017-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (II))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl