Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
144 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 16:57:44
2017-08-24 15:36:18
Julianna Fabijaniak KASZMIR
  • 1x 1a/LL Kuce/
143 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 16:58:35
2017-08-24 08:41:25
Wiktoria Klimczak EROIKA
  • 1x 1a/LL Kuce/
142 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 19:37:57
2017-08-22 11:41:43
Alicja Tropiło EX LADY
  • 1x 2/L/
141 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 08:00:03
2017-08-21 22:20:01
Anna Sobańska CASSENS COCO VALENTINA
  • 1x 4/1*/
140 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 08:00:12
2017-08-21 21:42:02
Aleksandra Gierz LIVELLO
  • 1x 1a/LL Kuce/
139 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 08:52:19
2017-08-20 23:19:41
Mariusz Kleniuk SAHARA
  • 1x 2/L/
138 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 08:52:28
2017-08-20 21:05:12
Mariusz Kleniuk SZACH MAT
  • 1x 3/P/
137 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 08:52:37
2017-08-20 21:04:05
Mariusz Kleniuk SECT MASINI
  • 1x 4/1*/
136 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 08:52:46
2017-08-20 19:16:02
Agata Gil MONARIO
  • 1x 2/L/
135 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 08:52:56
2017-08-20 19:09:41
Pawel Rutkowski JASNY ELSING
  • 1x 2/L/
133 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 08:53:04
2017-08-20 09:53:46
Zuzanna Augustyniak GABON
  • 1x 1a/LL Kuce/
132 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 08:53:12
2017-08-19 17:34:38
Piotr Kaczorowski ADRENALINA CWAŁA WN
  • 1x 1a/LL Kuce/
131 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 09:17:24
2017-08-18 13:46:18
Zuzanna Polcyn SALVE
  • 1x 1a/LL Kuce/
130 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 09:17:01
2017-08-18 13:31:25
Sylwia Kupczyk DYSART CAVALIER
  • 1x 4/1*/
129 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:51:28
2017-08-18 10:32:24
Joanna Skibińska IRTYSZ
  • 1x 2/L/
128 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:51:10
2017-08-18 08:18:43
Agata Dahlke ULILEN
  • 1x 2/L/
127 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:50:50
2017-08-18 08:18:26
Agata Dahlke TYPIER
  • 1x 2/L/
126 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:50:33
2017-08-17 14:33:12
Małgorzata Lewandowska BACH
  • 1x 2/L/
125 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:50:09
2017-08-17 14:29:52
Sara Tęcza CHODÓW
  • 1x 1a/LL Kuce/
124 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 10:49:51
2017-08-17 14:29:19
Sara Tęcza CHABER-WM
  • 1x 2/L/
123 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 14:06:40
2017-08-17 10:47:50
Marcel Dul GO JACK
  • 1x 3/P/
122 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 08:33:30
2017-08-16 23:03:10
Natalia Anopczenko AFISZ
  • 1x 2/L/
121 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 08:33:39
2017-08-16 22:42:25
Ewa Chomicz HUZAR II
  • 1x 2/L/
120 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 08:33:49
2017-08-16 22:25:19
Anna Sobańska HATTERIA II
  • 1x 2/L/
119 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 08:34:10
2017-08-16 21:59:24
Marta Krzemińska BACCARDI MK
  • 1x 1a/LL Kuce/
118 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 08:53:21
2017-08-16 21:54:14
Agata Szulkowska KORA
  • 1x 1a/LL Kuce/
114 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 08:34:47
2017-08-16 21:23:35
Karolina Popowska DRUID
  • 1x 1a/LL Kuce/
113 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 08:34:54
2017-08-16 21:11:54
Agnieszka Kopka MADERA
  • 1x 4/1*/
112 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:58:15
2017-08-16 20:45:28
Agata Gil KALISTO
  • 1x 2/L/
111 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:58:24
2017-08-16 20:45:03
Agata Gil CZUMIZ
  • 1x 2/L/
110 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:58:34
2017-08-16 20:44:05
Agata Gil CUBA
  • 1x 1a/LL Kuce/
109 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:58:43
2017-08-16 20:38:15
Julia Skwierawska JOLI
  • 1x 2/L/
108 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:58:52
2017-08-16 20:36:21
Wiktorja Spisak DOLAR
  • 1x 2/L/
107 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:59:02
2017-08-16 17:22:48
Jakub Wiraszka KORUPCJA
  • 1x 2/L/
106 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:59:12
2017-08-16 17:21:30
Agata Piskadło GOYA EWITA
  • 1x 2/L/
105 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:59:20
2017-08-16 17:20:51
Aleksandra Chmielińska JAROSZÓWKA
  • 1x 4/1*/
104 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:59:29
2017-08-16 17:19:38
Oliwia Paździora BASMA
  • 1x 3/P/
103 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:59:37
2017-08-16 17:17:15
Oliwia Paździora BACKET
  • 1x 2/L/
102 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:59:45
2017-08-16 17:16:32
Amelia Mokrzycka PAN GRAND EWITA
  • 1x 3/P/
101 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 20:59:54
2017-08-16 15:34:10
Weronika Laskowska HYDRON
  • 1x 2/L/
100 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 14:09:12
2017-08-16 13:26:02
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x 3/P/
99 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 14:09:21
2017-08-16 13:19:10
Paweł Spisak CANTO
  • 1x 3/P/
98 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 14:09:30
2017-08-16 13:16:35
Paweł Spisak I'MARK
  • 1x 2/L/
97 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 14:09:40
2017-08-16 13:12:54
Paweł Spisak SZEJK
  • 1x 4/1*/
96 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:37:33
2017-08-16 13:07:55
Paweł Spisak EDAM
  • 1x 2/L/
95 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 14:09:57
2017-08-16 12:39:10
Michał Zakrzewski TANGES
  • 1x 2/L/
93 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 14:10:17
2017-08-16 11:16:56
Katarzyna Stąpor WELUR
  • 1x 2/L/
92 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 14:10:24
2017-08-16 11:16:03
Katarzyna Stąpor SMART
  • 1x 2/L/
91 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 14:10:32
2017-08-16 11:14:55
Katarzyna Stąpor NIMBUS
  • 1x 3/P/
90 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 14:10:40
2017-08-16 11:08:09
Paulina Polonis CELESTA
  • 1x 4/1*/
89 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 14:10:48
2017-08-16 11:06:03
Natalia Jakób MIKRON
  • 1x 4/1*/
88 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 14:10:56
2017-08-16 10:48:19
Polina Kharytonova AZJA
  • 1x 1a/LL Kuce/
87 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 14:11:06
2017-08-16 09:57:08
Mirosław Wójcik HESTIA
  • 1x 2/L/
86 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 14:11:16
2017-08-16 09:48:18
Maria Gil BEN GUN
  • 1x 3/P/
84 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 14:11:25
2017-08-16 09:00:43
Katja Gontowiuk ORDYNAT
  • 1x 4/1*/
83 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 14:11:33
2017-08-16 08:59:38
Katja Gontowiuk LEXUS
  • 1x 2/L/
82 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 14:11:43
2017-08-16 08:58:33
Julia Kałużyńska HEKTOR
  • 1x 2/L/
81 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:26:46
2017-08-16 01:14:03
Kamila Cygan JEDWABNY PYŁ
  • 1x 2/L/
80 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:26:55
2017-08-15 22:53:55
Agata Żur ARGUS
  • 1x 3/P/
79 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 16:58:05
2017-08-15 22:26:27
Sara Śnioch GRENADA
  • 1x 3/P/
78 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:27:09
2017-08-15 22:20:37
Aleksandra Malicka-Nowacka SYDNEY
  • 1x 3/P/
77 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:27:17
2017-08-15 22:20:05
Aleksandra Malicka-Nowacka GIGI
  • 1x 2/L/
76 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:27:24
2017-08-15 21:52:42
Jakub Wiraszka KORUPCJA
  • 1x 2/L/
75 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:27:31
2017-08-15 21:26:56
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x 3/P/
74 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:27:38
2017-08-15 21:26:18
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 1a/LL Kuce/
73 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:27:46
2017-08-15 20:53:25
Katarzyna Kokowska QUADRO M
  • 1x 1a/LL Kuce/
72 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:27:54
2017-08-15 20:50:03
Katarzyna Kokowska ROSALIE
  • 1x 4/1*/
71 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:30:04
2017-08-15 20:47:54
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 1a/LL Kuce/
70 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:30:15
2017-08-15 20:47:27
Karolina Miś ROCK
  • 1x 1a/LL Kuce/
69 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:30:23
2017-08-15 19:36:06
Agnieszka Płaczkowska VISCONTI
  • 1x 1a/LL Kuce/
68 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:30:30
2017-08-15 14:41:24
Łukasz Borysow BALADE Z
  • 1x 1a/LL Kuce/
67 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 09:47:10
2017-08-14 22:15:10
Weronika Mikołajczak KHARISMA
  • 1x 1a/LL Kuce/
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 09:47:17
2017-08-14 21:55:24
Małgorzata Kuś ORANIA
  • 1x 1a/LL Kuce/
65 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 09:47:25
2017-08-14 20:17:24
Artur Społowicz POKER
  • 1x 4/1*/
64 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 09:47:33
2017-08-14 20:16:22
Artur Społowicz MONITO
  • 1x 2/L/
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 09:47:44
2017-08-14 20:15:08
Artur Społowicz BANKIER
  • 1x 4/1*/
62 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 09:47:52
2017-08-14 20:12:57
Victoria Glomb SOJUZ
  • 1x 2/L/
61 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 08:30:40
2017-08-14 17:40:15
Celina Urbanowicz WENA
  • 1x 1a/LL Kuce/
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 09:48:06
2017-08-14 17:39:28
Dominika Siudzińska CINAMON
  • 1x 1a/LL Kuce/
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 09:48:15
2017-08-14 13:41:39
Kamil Rajnert KOMTESSA
  • 1x 2/L/
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 09:48:22
2017-08-14 12:44:39
Julia Sopińska ORIESKA
  • 1x 3/P/
57 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 09:48:33
2017-08-14 11:20:53
Kaja Wyszyńska LOTOS
  • 1x 2/L/
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 09:48:41
2017-08-14 10:57:36
Adéla Faltusová LIBERTY SON
  • 1x 3/P/
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 10:48:05
2017-08-14 10:19:23
Wiktoria Grzejdziak EXODUS-W
  • 1x 1a/LL Kuce/
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 10:48:13
2017-08-14 10:18:45
Sylwester Januszewski CHARIOT
  • 1x 2/L/
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 19:38:07
2017-08-14 10:05:19
Paweł Spisak RODEZJA
  • 1x 2/L/
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:45:03
2017-08-14 08:37:38
Aleksandra Radomska DEBIUT
  • 1x 2/L/
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:45:12
2017-08-13 22:58:27
Tomasz Pastwa KRAB
  • 1x 2/L/
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:45:20
2017-08-13 22:58:07
Tomasz Pastwa IVO
  • 1x 1a/LL Kuce/
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:45:27
2017-08-13 22:57:38
Tomasz Pastwa AVENIDO
  • 1x 4/1*/
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:45:33
2017-08-13 21:01:23
Anna Maciejczak JOKER
  • 1x 3/P/
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:45:49
2017-08-13 20:47:47
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 2/L/
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:45:56
2017-08-13 12:56:31
Aleksandra Wicenciak V-PARADA
  • 1x 2/L/
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:46:04
2017-08-12 10:40:56
Ewa Gonczarek DARMA
  • 1x 1a/LL Kuce/
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:46:12
2017-08-12 08:35:00
Irina Titova OLEANDER
  • 1x 2/L/
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:46:22
2017-08-11 20:44:31
Magdalena Paraszczuk ITAMARA M
  • 1x 2/L/
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:46:29
2017-08-11 20:43:55
Wirginia Dąbrowska UNISONO
  • 1x 1a/LL Kuce/
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:46:37
2017-08-11 20:21:57
Marta Dziak-Gierlicz NONA D
  • 1x 3/P/
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:46:44
2017-08-11 20:19:36
Artur Gierlicz SZENILA
  • 1x 3/P/
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:46:53
2017-08-11 20:18:21
Marta Dziak-Gierlicz COSTANZA
  • 1x 2/L/
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:47:14
2017-08-11 14:04:48
Amelia Kupczyk ARSEN
  • 1x 3/P/
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:47:22
2017-08-11 13:08:49
Natalia Durda HARIS
  • 1x 2/L/
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:47:28
2017-08-11 10:38:48
Ksawery Śniegucki RED DREAM PRINCES
  • 1x 2/L/
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:47:35
2017-08-11 10:38:00
Ksawery Śniegucki RED SUNRISE 2
  • 1x 4/1*/
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:47:43
2017-08-11 10:37:10
Ksawery Śniegucki RARASHEK
  • 1x 4/1*/
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:47:49
2017-08-11 10:35:52
Ksawery Śniegucki DARK DIAMOND
  • 1x 4/1*/
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:47:56
2017-08-10 22:53:33
Alicja Gołębiowska JUNIOR
  • 1x 3/P/
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:48:04
2017-08-10 21:49:09
Marek Ziomek GROM
  • 1x 4/1*/
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:48:12
2017-08-10 14:34:46
Aleksandra Benc PROMYK
  • 1x 3/P/
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:48:19
2017-08-10 11:26:25
Julia Bronś WENA
  • 1x 3/P/
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:48:26
2017-08-10 10:53:10
Milena Jarowicz IN PERSONA
  • 1x 4/1*/
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:48:33
2017-08-10 10:51:42
Krystyna Jarowicz FADO STAR
  • 1x 1a/LL Kuce/
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:48:42
2017-08-09 20:54:12
Patrycja Zubko LORD VULKAN
  • 1x 2/L/
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:48:50
2017-08-09 20:53:47
Patrycja Zubko CYKLON
  • 1x 4/1*/
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 08:49:06
2017-08-09 12:40:28
Aleksa Karlińska SYMFONIA M
  • 1x 2/L/
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 22:54:14
2017-08-08 22:29:22
Martyna Kucharska ASCAN
  • 1x 3/P/
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 22:54:21
2017-08-08 20:12:21
Maja Markanicz OLMAR
  • 1x 2/L/
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 18:47:28
2017-08-08 12:43:51
Joanna Laszuk KOLORADO
  • 1x 3/P/
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 11:46:23
2017-08-08 05:43:50
Marta Dziak - Gierlicz ENIGMA
  • 1x 3/P/
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 11:46:32
2017-08-08 05:43:21
Marta Dziak - Gierlicz ELDORADO
  • 1x 2/L/
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 11:46:39
2017-08-07 21:33:26
Paulina Fieducik MILANO
  • 1x 2/L/
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 11:46:45
2017-08-07 18:14:09
Agnieszka Rąbca CA IRAH
  • 1x 4/1*/
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 11:46:52
2017-08-07 17:38:52
Krzysztof Podraza INTUICJA KOŃSKI GAJ
  • 1x 3/P/
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 11:47:01
2017-08-07 17:04:23
Natasza Wostal SZABLON
  • 1x 3/P/
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 11:47:08
2017-08-07 17:03:19
Natasza Wostal DOLCE VITA
  • 1x 3/P/
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 11:47:15
2017-08-07 16:08:54
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x 3/P/
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 11:47:27
2017-08-07 15:32:22
Anna Karpińska SOLANDRIA
  • 1x 4/1*/
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 11:47:34
2017-08-07 15:14:18
Anna Przysada NAWIS
  • 1x 4/1*/
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 11:47:41
2017-08-07 08:24:54
Aleksandra Pacek HAGIRIA
  • 1x 1a/LL Kuce/
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 11:47:49
2017-08-06 23:15:39
Katarzyna Jachlewska KILIMANJARO TS
  • 1x 3/P/
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 23:08:33
2017-08-05 22:47:29
Magda Mirosz LAVER
  • 1x 3/P/
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 23:08:40
2017-08-05 21:41:00
Aleksandra Sypniewska PRIMAVERA
  • 1x 2/L/
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 08:35:19
2017-08-04 23:47:52
Zuzanna Zwolak CABALLO H
  • 1x 1a/LL Kuce/
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 23:08:54
2017-08-04 23:03:44
Andrzej Wendt CHICO Z
  • 1x 2/L/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Anopczenko Natalia KJ Jaroszówka
1999 (J.)
O033045
2. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (JM.)
O035134
3. Benc Aleksandra LKS STRAGONA STRZEGOM
2000 (J.)
O035016
4. Bronś Julia Klub Jeździecki Jaroszówka
1998 (MJ.)
O009469
5. Chmielińska Aleksandra LKS Stragona Strzegom
2000 (J.)
O030592
6. Chomicz Ewa SJ Baborówko
S
O034710
7. Cygan Kamila KJ Jaroszówka
2004 (JM.)
O043216
8. Dul Marcel KJ Jaroszówka
1998 (MJ.)
O024196
10117852
9. Durda Natalia Klub Jeździecki Jaroszówka
S
O014006
10. Dziak-Gierlicz Marta KJ Janów Podlaski
S
O002140
11. Dziuba Filip KJ Jaroszówka
2000 (J.)
O040608
12. Fabijaniak Julianna KJ Aromer
2002 (JM.)
O032393
13. Faltusová Adéla Jezdecký klub Zámecký vrch
1996 (MJ.)
none
14. Gierlicz Artur Kj Janow Podlaski
S
O002615
15. Gil Agata JKS Gostchorze
S
O001390
16. Gil Maria JKS DAKO GALANT SKIBNO
2002 (JM.)
O039066
17. Glomb Victoria KJ Jaroszówka
2001 (J.)
O026511
18. Gonczarek Ewa JKS Jaroszówka
S
O024390
19. Gontowiuk Katja Zielonogórski KS Drzonków
2001 (J.)
O035171
20. Jachlewska Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
21. Jakób Natalia Kaszubskie stowarzyszenie promowania sportów konnych Kwieki
2000 (J.)
brak
22. Jarowicz Krystyna Zielonogórski Klub Jeździecki
S
O046241
23. Jarowicz Milena Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
1998 (MJ.)
O021667
10104099
24. Kaczorowski Piotr Bez Przynależności Klubowej
S
O014392
25. Kałużyńska Julia Zielonogórski KS Drzonków
2001 (J.)
O037716
26. Karlińska Aleksa LKS Stragona Strzegom
S
O020756
10085658
27. Karpińska Anna JKS Dako-Galant Skibno
2000 (J.)
O024365
28. Kharytonova Polina BPK
2002 (JM.)
O038636
29. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
brak
30. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
31. Klimczak Wiktoria UKJ Karmen Niekłonice
2005 (JM.)
O042380
32. Kokowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O001603
33. Kopka Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
34. Krukowski Jerzy KJ Rakowiec Kwidzyn
S
O000895
35. Krzemińska Marta KJ Aromer
1997 (MJ.)
brak
36. Kucharska Martyna KJ Jaroszówka
2002 (JM.)
O026512
37. Kupczyk Amelia Pony Sport Wieliczka
2004 (JM.)
O036435
38. Kupczyk Sylwia KJ Jaroszówka
1996 (MJ.)
O004043
39. Kuś Małgorzata St. J Baborówko
2003 (JM.)
O033769
40. Laskowska Weronika KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
1999 (J.)
O018578
41. Laszuk Joanna KLUB JEZDZIECKI BACHMAT
S
O033673
42. Lewandowska Małgorzata Racocki KJ
S
O042101
43. Malicka-Nowacka Aleksandra Racocki KJ
S
O008624
44. Markanicz Maja Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
1998 (MJ.)
O033985
45. Mikołajczak Weronika Racocki Klub Jeździecki
1999 (J.)
O030553
46. Mirosz Magda SKJ Beckersport
S
O008241
47. Miś Karolina UKJ Karmen Niekłonice
2006 (Mł.)
O042379
48. Mokrzycka Amelia LKS Stragona Strzegom
2002 (JM.)
O039254
49. Mycio Oliwia UKJ Karmen Niekłonice
2005 (JM.)
O040933
50. Pacek Aleksandra KJ Dziecinów Sp. z o.o.
2002 (JM.)
O038244
51. Paraszczuk Magdalena Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2000 (J.)
O023920
52. Paraszczuk Magdalena KJ Szarża Bolęcin
2000 (J.)
O023920
53. Pastwa Tomasz KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
1997 (MJ.)
O032468
54. Paździora Oliwia LKS Stragona Strzegom
2002 (JM.)
O031639
55. Pieniaszek Diego KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O039628
56. Piskadło Agata LKS Stragona Strzegom
-
57. Płaczkowska Agnieszka Brak przynależności
S
O011406
58. Polcyn Zuzanna Racocki KJ
2003 (JM.)
O041166
59. Polonis Paulina JKS Melloni Horses
1996 (MJ.)
O028553
60. Przysada Anna Racocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O023278
61. Rąbca Agnieszka Akademicki KJ Trójmiasto
S
O009817
62. Radomska Aleksandra UKS Military Kąck
S
O021629
63. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
64. Rutkowski Pawel KJ Łąck
S
0000552
65. Rychlik Sylwia LKS Cwał Poznań
2000 (J.)
O025903
66. Siudzińska Dominika LKS Cwał Poznań
2003 (JM.)
O032998
67. Skibińska Joanna ZKS Drzonków
S
O009423
68. Śniegucki Ksawery KS Gillmaier
S
O003263
69. Śnioch Sara JKS Dako-Galant Skibno
S
O011940
70. Sobańska Anna St. J Baborówko
S
O008606
71. Sopińska Julia Klub Jeździecki Dziecinów
1999 (J.)
O013680
72. Spisak Paweł JKS Dako Galant
S
O000998
73. Spisak Paweł Dako galant skibno
S
O000998
74. Spisak Wiktorja Dako galant skibno
2001 (J.)
Brak
75. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
76. Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O003881
77. Sypniewska Aleksandra KS Centaurus
2000 (J.)
O023774
78. Szulkowska Agata Aromer
1998 (MJ.)
brak
79. Tęcza Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2001 (J.)
O034407
80. Titova Irina KJ Kair Wrzosowo
S
O044985
10069183
81. Tropiło Alicja KJ Dziecinów Sp. z o. o.
2001 (J.)
O031302
82. Urbanowicz Celina Ludowy Klub Sportowy Cwał
1996 (MJ.)
O032997
83. Warszawski Paweł St. J Baborówko
S
O001113
84. Wendt Andrzej Ostrowski KJ Oxer Wtórek
S
O032663
85. Wicenciak Aleksandra Racocki klub jeździecki
2003 (JM.)
K021054
86. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (JM.)
O025065
87. Wiraszka Jakub LKS Stragona Strzegom
2002 (JM.)
O045579
88. Wójcik Mirosław Racocki KJ
S
O013283
89. Wostal Natasza KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O035505
90. Wyszyńska Kaja JKS Dako-Galant Skibno
2000 (J.)
O034907
91. Ziomek Marek KJ Agro-Handel Śrem
S
O002529
10039749
92. Zubko Patrycja St. J Baborówko
S
O020587
93. Żur Agata UKJ Karmen Niekłonice
2001 (J.)
O034564
94. Zwolak Zuzanna AKJ Trójmiasto
2001 (J.)
O043531
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

16

ADRENALINA CWAŁA WN WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: CWAŁ wlkp po ARION wlkp
M: ARYTMIA wlkp po KOMANDOR wlkp
O: PIOTR KACZOROWSKI
B: PIOTR KACZOROWSKI
K023461 616007610041811
2.

26

AFISZ Małopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Awans
M: Astella
O: Magdalena Anopczenko
B: SK Janów Podlaski
K021354 616006580309811
3.

62

ARGUS MAŁ POL 2009 Ogier kasztanowata F: Katon
M: Arabia
O: Sławomir Dziubiński
B: Podkańska-Dziubińska Katarzyna
K017768
4.

102

ARSEN TS POL 2009 Wałach siwa F: nn/nn
M: nn/nn
O: Barbara Guniewicz
B: Barbara Guniewicz PonySport
K022202 616999570304909
5.

117

ASCAN MŁP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Dounba / Kaldoun
M: Astella / Veritas 6 (Quidam D'Or)
O: Artur Społowicz
B: SK Janów
K015251 616006580658309
6.

91

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Le Mistral /
M: Avia / Biskwit
O: Krzysztof Pastwa
B: Stanisław Laskowski
K021386 616007610102811
7.

55

AZJA KUC POL 2010 Klacz inna/kuc: F: NN
M: NN
O: Zoltan Polonis
B: brak
K021959 616999640038210
8.

30

BACCARDI MK SP POL 2009 Klacz F:
M:
O:
B:
9.

22

BACH WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Barbur /
M: Babolna / Antokol
O: Magorzata Lewndowska
B: SK Pępowo
K022043 616007610103410
10.

42

BACKET XX POL 2006 Wałach gniada F: Great Lakes
M: Batalistka
O: -
B: -
K018318 POL06000004212
11.

79

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach kara/169 F: Awans
M: Baszkiria
O: Trening Koni Artur Społowicz
B: SK janów Podlaski sp. z o.o.
K021353 61600653031221
12.

41

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: inston / Nobody
M: Bianka / Marcus
O:
B:
K012722 POL009530128205
13.

140

BAZYLIA SP 2009 Klacz gn. F: Rob Roy / Renoir
M: Babet / Durello Top
O:
B:
K021565
14.

57

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durello Top / Durello
M: Bunia / Bolero
O: Gil Katarzyna
B: Gronet Dominik
K021760 616013640053309
15.

123

CA IRAH WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Likwor / Agar
M: Centuria / Sedan
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K017364 616007530115910
16.

29

CABALLO H Wielkopolska / Poch. Trakeński POL 2011 Ogier kasztanowata F: Likwor
M: Centuria
O: Iwona Zwolak
B: Agnieszka Rąbca
K019000
17.

139

CAMPINO F:
M:
O:
B:
K024277
18.

7

CASSENS COCO VALENTINA HAN GER 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Carstena Carla / Calido
O: Anna Sobańska
B: Marion und Carsten Voss
K021055 DE431311430010
19.

50

CELESTA SP POL 2007 Klacz gniada F: Cejlon /
M: Zuza /
O: Zoltan Polonis
B: Stanisław Alksnin
K013006 POL009640001707
20.

24

CHABER-WM Niem. Sport. GER 2009 Wałach gniada F: Frederick / Forrest
M: Chabrowska-WM / Sanhedryn
O: Dariusz Kamionka
B: Wojciech Majewski
K018063 DE455879900209
21.

134

CHICO Z ZANG POL 2010 Wałach gniada F: Candillo Z /
M: L-Cora /
O: Andrzej Wendt
B: Andrzej Wendt
K019664 056015Z55626410
22.

23

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
O:
B: SK Kozienice
K019848 616POL110071581
23.

81

CINAMON KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Siudzińska
B:
K018638 616999610274010
24.

45

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
O: Filip Dziuba
B: Dora Meifort
K023021 DE421000343410
25.

101

COSTANZA Włoska Gorącokrwista ITA 2013 Klacz gniada/165 F: Cascari Della Caccia / Cassini
M: Introversa delle Roane / Maigueside
O: Marta Dziak-Gierlicz
B: Chiara Fabiani
K023695 380007000150083
26.

136

CRAFTY BUSINESS XX IRL 2011 Wałach gniada/166 F: BUSHRANGER
M: CHAMPION TIPSTER
O: MONIKA BARTOSZEWICZ, JERZY KRUKOWSKI
B: THOMAS CAHALAN & SOPHIE HAYLEY
BRAK
27.

35

CUBA SP POL 2013 Wałach gniada/171 F: Literat / Czandor
M: Call Girl / Turbud Quirinus
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
K024055
28.

115

CYKLON SP POL 2004 Wałach kasztanowata/163 F: Cisoń / Czubaryk
M: Cyranka / Genius
O: Patrycja Zubko
B: Aleksandra Nowak
K014793 POL009611535004
29.

66

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Elżbieta Wieczorek
B: SK Nowielice
K020990 616009640007812
30.

34

CZUMIZ SP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Literat / Czandor
M: Czumiza / Lfsotho
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
K024054
31.

107

DARK DIAMOND XX POL 2010 Klacz gniada F: Grand Presidiwn
M: Dalata
O: Śniegucki Paweł
B: -
K020197
32.

95

DARMA ŚL. POL 2007 Klacz gniada F: Butanol
M: Derkana
O: Gonczarek Ewa
B: -
K011967
33.

88

DEBIUT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Burgund
M: Dializa
O: Adam Malita
B: Polska
K010672 11231
34.

137

DO WE LIKE HIM XX IRL 2010 Wałach gniada/167 F: BENEFICJAL
M: PATTERN QUEEN
O: MONIKA BARTOSZEWICZ , JERZY KRUKOWSKI
B: OWEN HICKEY
BRAK
35.

70

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Nando
M: Dumka
O: Joanna Golec
B: I
K015364 POL01364006030712576
36.

37

DOLAR SP POL Brak Wałach gniada F: Brak
M: Brak
O: Pawrł Spisak
B: Brak
Brak
37.

126

DOLCE VITA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Dżentelmen
M: Drachma
O: Patrycja Wostal
B: Wostal
K014425 POL 009530217708
38.

18

DYSART CAVALIER ISH POL 2004 Wałach F: ALDATUS Z/OLD
M: LISSEYCASEY QVEEN/ISH
O: ANDRZEJ KUPCZYK
B: IRL
K011900
39.

6

EDAM Małopolski POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Chestnut park allthat jazz
M: Brak
O: Janów podlaski
B: Janów podlaski
Brak Brak
40.

121

ELDORADO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach siwa F: Zinedine / Guidam ex. Adagio I
M: Epoka / Ogar
O: Mianowski Henryk
B: Mianowski Henryk
K024104 616009660573413
41.

120

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Epona / Weltstein
O: Mianowski Henryk
B: Mianowski Henryk
K020771 616009661085412
42.

3

EROIKA KUC POL 2002 Klacz dereszowata/kuc: F: Dżagar
M: Eureka
O: Tomasz Kowala
B: I
K009180
43.

5

EX LADY SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Cooper / Cassini I
M: Elita / Tabun
O: Jakub Tropiło
B: Inez Lendo
K010521 POL009600203003
44.

113

FADO STAR SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Davinci
M: Fanny Star
O: Konrad Jarowicz
B: Konrad Jarowicz
K024007
45.

93

FLORENTINA Wielkopolska POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus
M: Florencja
O: Piotr Rychlik
B: Henryk Święcicki
K019539
46.

15

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:140 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
O: Jerzy Łukomski
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
47.

64

GIGI WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Cantanis / Cantus
O: Agata Wolf-Kaczmarek
B: SK Racot
K015137 616007610220509
48.

25

GO JACK Hannoveraner DEU 2011 Wałach kasztanowata F: Acord II
M: Antonia
O: Izabela Dul
B: Steffen Engfer
K022996 DE431310184111
49.

39

GOYA EWITA SP POL 2008 Klacz gniada F: Liberado /
M: Gaga Ewita / Sapieha
O: Janusz Piskadło
B: Aleksandra Apanasewicz
K021734 POL009670148208
50.

1

GRENADA SP POL 2008 Klacz siwa/156 F: Ekwador /
M: Grammy /
O: Sara Śnioch
B: Katarzyna Milczarek
K022119 61600964008908
51.

109

GROM WLKP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Grota / Niferak
O: Marek Ziomek
B: SK Racot
K011992 POL009610215608
52.

130

HAGIRIA SP POL 2007 Klacz gniada/163 F: Grikos
M: Hajfa
O: Monika Pacek
B: Artur Kiempa
KO13814 POL009530053907
53.

103

HARIS SP POL 2008 Wałach siwa F: Cantanis
M: Histamina
O: Stasiuk Robert
B: Stasiuk Robert
K017820
54.

135

HARRISTOWN XX GBR 2010 Wałach kasztanowata/166 F: BERING
M: SADLER'S WELLS
O: MONIKA BARTOSZEWICZ, JERZY KRUKOWSKI
B: JUDDMONTE FARMS LTD
BRAK
55.

28

HATTERIA II Małopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Huzar
M: Hatta/ Grey
O: Nowak Tomasz
B: Nowak Tomasz
00
56.

60

HEKTOR SP POL 2007 Wałach siwa F: Avero / Athlet Z
M: Hinka / Hajfong
O: ZKS Drzonków
B: Grzegorz Grzejszczak
K018894 009640090307
57.

56

HESTIA SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: Koropiec / Cynik
M: Hoża / Bazar
O: Janusz Majchrzak
B: Janusz Majchrzak
K019683 POL009610178108
58.

27

HUZAR II Małopolski POL 2012 Wałach kara F: Huzar / Jalienny
M: Hortensja / Efekt
O: Chomicz Ewa
B: Rysak Grzegorz
K022180 616006580471212
59.

44

HYDRON SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox cup
M: Higiena
O: Małgorzata Laskowska
B: Stadnina koni Rzeczna
K017468
60.

46

I'MARK SP NLD Brak Ogier ciemnogniada F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
61.

112

IN PERSONA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: In Shalla / Chef Supreme
O: Zielonogórski KJ
B: SK Racot
K019038 616007610114011
62.

19

IRTYSZ SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Limit
M: Iryda
O: Joanna Skibińska
B: Michał Różński
K009036 10296 102XR98
63.

97

ITAMARA M XX POL 2012 Klacz gniada/165 F: Needham's Fort
M: Izara
O: Mikołaj Rey
B: SK Moszna sp. z o.o.
K023616 616POL12007857T
64.

90

IVO Pełna Krew Angielska GBR 2009 Wałach kasztanowata F: generous
M: idea
O: Marcin Kaszubowski
B: Marcin Kaszubowski
K024074
65.

40

JAROSZÓWKA Niem.sport. POL 2007 Klacz gniada F: Wanderfurst / Wanderbursch II
M: Jarama / Dolus
O: -
B: Krzyżanowski Piotr
K012417
66.

13

JASNY ELSING M POL 2013 Ogier kasztanowata F: El Bonillo
M: Jasna Gwiazda
O: Diana Zuber
B: Jan Zuber
brak
67.

61

JEDWABNY PYŁ SP POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Moravia / Monsieur
M: Jedwabna / Country Club
O: Joanna Pawlak
B: Wiesław Kryszyłowicz
K011179 POL009670151207
68.

138

JURTA M xx POL 2007 M bay F: Montbard
M: Judema
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K014211 104MK14
69.

33

KALISTO SP POL 2013 Wałach siwa/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Kolina / Kolibri
O: Wojciech Kamiński
B: Joanna Łuczaj
K024053
70.

2

KASZMIR SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: Agnieszka Kopka
B: NN
brak
71.

75

KHARISMA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: GRAF STEPP
M: KARIATYDA
O: Mikołajczak
B: Śniegucki
K011546 POL009670044305 11851
72.

131

KILIMANJARO TS TRK. POL 2011 Ogier F: Veloce de Favi
M: Kobrynia TS / Apogej
O:
B:
K018496
73.

119

KOLORADO SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam S
M: Kapriola / Dłużnik
O: Joanna Laszuk
B: Mikolaj Staszczak
K015793 616009610291208
74.

82

KOMTESSA Niemiecki Koń Sportowy POL 2013 Klacz siwa/173 F: Levisto s Big Boy
M: Komediantka
O: Kamil Rajnert
B: SK Bielin
K023528 DE 456570207413
75.

14

KORA Szlachetna Połkrew POL 2005 Klacz gniada F: Nn
M: Nn
O: Aromer
B: Nn
Brak
76.

38

KORUPCJA SP POL 2010 Klacz gniada F: Love Affair
M: Kofeina
O: -
B: -
K018644
77.

89

KRAB XX POL 2008 Wałach inna F: Generous
M: Kastylia
O: M. Kaszubowski
B: M. Kaszubowski
K020424
78.

132

LAVER MŁP POL 2010 Wałach ciemnogniada/173 F: Heron / Zoon
M: Lawa / Awans
O: Dorota Mirosz
B: Marzena Sadowska-Tomaśko
K016947 616006690025110
79.

59

LEXUS SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Almetto P x Rabiatos Z
M: Lawina x Leopolis
O: Jerzy Gontowiuk
B: Aurelia Wołoszyn
K022078
80.

85

LIBERTY SON Thoroughbred FRA 2009 Wałach gniada F: Miesque´s son
M: Liberte de penser
O: Zámecký vrch, zemědělská spol. s.r.o.
B: Daniel Coose
none
81.

114

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vulkan L
M: Lili
O: Patrycja Zubko
B: Bartosz Szymborski
LKRWZJ/1932/17
82.

84

LOTOS SP POL 2000 Wałach gniada F: Landos
M: Wenecja
O: Agnieszka Podgórska
B: Leszek Szymański
K007622
83.

127

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
O: Marcin Pieniaszek
B: Mariusz Gauza
K021512 616007610218710
84.

54

MIKRON Mały Koń POL 2007 Wałach gniada F: Stato King
M: Mirabelka
O: Arkadiusz Jakób
B: Jan Jurkiewicz
brak
85.

12

MONARIO SP POL 2012 Wałach srokata F: Romario / Caletto's Son
M: Mona Jenilou / Tabac Blond
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
K021617
86.

78

MONITO Shagya POL 2012 Wałach siwa F: San Luis
M: Moldau III
O: Artur Społowicz
B: SK Janów Podlaski Sp. z o.o.
K022640 616006580249512
87.

129

NAWIS MŁP POL 2004 Wałach gniada/164 F: Vis Versa / Iago C
M: Nastka / Askar
O: Agnieszka Przysada
B: SO Białka
K009135 POL006580181904
88.

53

NIMBUS SP POL 2012 Wałach gniada F: Marino
M: Nasada xx
O: Małgorzata Garus
B: SK Rzeczna
K021770
89.

99

NONA D SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Le Duc / Lord Alexander
M: Notebook / Double Alleged
O: Sandra Miszta
B: Drabiński Roman
K022134
90.

96

OLEANDER HOL RUS 2009 Wałach ciemnogniada F: Legioner /
M: Olimpia VOV /
O: Irina Titova
B: Svechinskij
K023173 FEI104MM72 104MM72
91.

118

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Maram
M: Olivia
O: Krzysztofa Markanicz
B: SK Prudnik
K018220 616009690136109
92.

76

ORANIA KM POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: Kolorado / Domingo
M: Olimpia / Juror
O: Agnieszka Kuś-Różycka
B: Antoni Cwajda
K021561 616013640063911
93.

58

ORDYNAT SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Eskudo / Dido
M: Ordynka / Elistor
O: Jerzy Gontowiuk
B:
K018002 616009610205310
94.

83

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada F: Konig Sobieski
M: Oriola
O: Dariusz Sopiński
B: SK Nowielice
K010942
95.

43

PAN GRAND EWITA SP POL 2000 Wałach gniada F: Grand
M: Pokusa
O: -
B: -
K009215
96.

77

POKER MŁP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Efekt / Veritas 6
M: Plecionka / Oregon
O: Artur Społowicz
B: SK Janów Podlaski
K016952 616006580658009 104XE78
97.

133

PRIMAVERA OLD GER 2011 Klacz kasztanowata F: Prinzenadel / Peking
M: Granstina / Zatinus
O: Aleksandra Sypniewska
B: Antonius Kessing
K022724 DE433330606011
98.

110

PROMYK M POL 2001 Wałach siwa F: Atej / Jarabub
M: Prosna / Poryl
O: Oliwia Salyga
B: Oliwia Salyga
K008633
99.

68

QUADRO M Hanowerska GER 2011 Wałach kasztanowata F: Quaid
M: K
O: Katarzyna Kokowska
B: H. Meyer
ZZJ
100.

104

RED DREAM PRINCES BAW. GER 2012 Klacz gniada F: Sir Donnerhall
M: Ronja
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K020963
101.

105

RED SUNRISE 2 BAW. POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Sir Donnerhall
M: Ronja
O: Gillmaier
B: Gillmaier
K019701
102.

71

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc: F: Pietrek
M: Rachel v.d. Langenhorst
O: Anna Dogadalska
B: I
K022446
103.

4

RODEZJA SP POL 2005 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Regalia / Genius
O: Katarzyna Wojdylewska - Świtalska
B: Diter Staniek
K011760 616009540040705
104.

69

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
O: Katarzyna Kokowska
B:
K012275 DE433331649308
105.

9

SAHARA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Sanyo /
M: Silvios Linda /
O: Patrycja Pastuszek
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019686 DE418181540807
106.

17

SALVE SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/178 F: Carry Son / Carry
M: Sulima / Davidoff
O: Marcin Polcyn
B: SK Racot
K011553 POL009610100806
107.

11

SECT MASINI XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini
M: Skawica
O: Edyta Bauer
B: Artur Bober
K020036
108.

141

SHY BOY Pełna Krew Angielska POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Scater
M: Secret Treasure
O: Śniegucki Paweł
B: Czechy
K012607
109.

52

SMART Niemiecki Kon Sportowy POL 2013 Wałach gniada/166 F: No Limit
M: Soja xx
O: Małgorzata Garus
B: SK Jaroszówka
xx
110.

80

SOJUZ SP POL 2003 Wałach gniada F: Atylla ex. Attyla / Argentinus
M: Soja / Revlon Boy
O: ALICJA CYBULSKA
B: SK JAROSZÓWKA
K008098 POL009670013103 102UF12
111.

128

SOLANDRIA SP POL 2004 Klacz siwa F: Insider / Inschallah
M: Paloma / Eskudo
O: Violetta Karpińska
B: Paweł Mazurek
K012818 POL009670024704
112.

63

SYDNEY SP POL 2012 Klacz gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Simone / Corland
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K023220 616009610147712
113.

116

SYMFONIA M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: Contendor
M: Sympathy M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
114.

125

SZABLON XX POL 2012 Ogier siwa F: San Moritz /
M: Sztaluga / Snow Kid
O: Patrycja Wostal
B: SK Widzów Anna Tyszko
K021310 616POL12007488T
115.

10

SZACH MAT WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Karbit / Rubin
M: Szarfa / Harding
O: Karlvik Oy Ratsastuskeskus
B: Anna Więckowska
K022094 616007520136807
116.

48

SZEJK SP POL Brak Wałach ciemnogniada F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
117.

100

SZENILA SP POL 2006 Klacz gniada F: Carry Son / Carry
M: Soja / Mangan
O: Wojtak Natalie
B: SK Racot
K012058 11713
118.

98

UNISONO XX POL 2005 Ogier /166 F: Delator
M: Urania
O: Mikołaj Rey
B: SK Jaroszówka
K011698 12355
119.

94

V-PARADA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Sanwan
M: Vivierroland Peche
O: Sebastian Wicenciak
B: PZJ
brak
120.

72

VISCONTI SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Ventura
O: Agnieszka Płaczkowska
B: SK Moszna
K005969 POL009690008200
121.

51

WELUR SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/168 F: |Markies
M: Wolica xx
O: Małgorzata Garus
B: SK Rzeczna
xx
122.

111

WENA SP POL 2008 Klacz siwa F: Parys / Le Voltaire
M: Wizja / Atylla ex. Attyla
O: Michał Bronś
B: Piotr Koch
K015067
123.

74

WENA SP POL 2002 Klacz gniada/164 F: Bujak / Sir Shostakovich
M: Wera / Czad
O: Katarzyna Siudzińska
B:
K020797 POL009611205402
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Anopczenko Natalia
KJ Jaroszówka
AFISZ (26)
2017-08-27
37
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
GABON (15)
2017-08-27
5
Benc Aleksandra
LKS STRAGONA STRZEGOM
PROMYK (110)
2017-08-27
11
Bronś Julia
Klub Jeździecki Jaroszówka
WENA (111)
2017-08-27
Chmielińska Aleksandra
LKS Stragona Strzegom
2017-08-27
17
Chomicz Ewa
SJ Baborówko
2017-08-27
33
Cygan Kamila
KJ Jaroszówka
2017-08-27
43
Dul Marcel
KJ Jaroszówka
GO JACK (25)
2017-08-27
12
Durda Natalia
Klub Jeździecki Jaroszówka
HARIS (103)
2017-08-27
20
Dziak-Gierlicz Marta
KJ Janów Podlaski
NONA D (99)
2017-08-27
1
COSTANZA (101)
2017-08-27
8
ENIGMA (120)
2017-08-27
ELDORADO (121)
2017-08-27
21
Dziuba Filip
KJ Jaroszówka
2017-08-27
16
Fabijaniak Julianna
KJ Aromer
2017-08-27
19
Faltusová Adéla
Jezdecký klub Zámecký vrch
2017-08-27
9
Gierlicz Artur
Kj Janow Podlaski
SZENILA (100)
2017-08-27
8
Gil Agata
JKS Gostchorze
MONARIO (12)
2017-08-27
10
KALISTO (33)
2017-08-27
22
CZUMIZ (34)
2017-08-27
24
CUBA (35)
2017-08-27
1
Gil Maria
JKS DAKO GALANT SKIBNO
BEN GUN (57)
2017-08-27
13
Glomb Victoria
KJ Jaroszówka
SOJUZ (80)
2017-08-27
39
Gonczarek Ewa
JKS Jaroszówka
DARMA (95)
2017-08-27
10
Gontowiuk Katja
Zielonogórski KS Drzonków
ORDYNAT (58)
2017-08-27
LEXUS (59)
2017-08-27
35
Jachlewska Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2017-08-27
Jakób Natalia
Kaszubskie stowarzyszenie promowania sportów konnych Kwieki
MIKRON (54)
2017-08-27
Jarowicz Krystyna
Zielonogórski Klub Jeździecki
FADO STAR (113)
2017-08-27
8
Jarowicz Milena
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2017-08-27
Kaczorowski Piotr
Bez Przynależności Klubowej
2017-08-27
16
Kałużyńska Julia
Zielonogórski KS Drzonków
HEKTOR (60)
2017-08-27
18
Karlińska Aleksa
LKS Stragona Strzegom
2017-08-27
3
Karpińska Anna
JKS Dako-Galant Skibno
SOLANDRIA (128)
2017-08-27
12
Kharytonova Polina
BPK
AZJA (55)
2017-08-27
3
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
SAHARA (9)
2017-08-27
30
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
2017-08-27
3
2017-08-27
7
Klimczak Wiktoria
UKJ Karmen Niekłonice
EROIKA (3)
2017-08-27
4
Kokowska Katarzyna
Sopocki KJ
2017-08-27
9
ROSALIE (69)
2017-08-27
6
Kopka Agnieszka
KJ Aromer Józefin
BAZYLIA (140)
2017-08-27
15
Krukowski Jerzy
KJ Rakowiec Kwidzyn
2017-08-27
17
2017-08-27
2017-08-27
20
JURTA M (138)
2017-08-27
13
Krzemińska Marta
KJ Aromer
2017-08-27
5
Kucharska Martyna
KJ Jaroszówka
ASCAN (117)
2017-08-27
7
Kupczyk Amelia
Pony Sport Wieliczka
ARSEN (102)
2017-08-27
12
Kupczyk Sylwia
KJ Jaroszówka
2017-08-27
5
Kuś Małgorzata
St. J Baborówko
ORANIA (76)
2017-08-27
2
Laskowska Weronika
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
HYDRON (44)
2017-08-27
38
Laszuk Joanna
KLUB JEZDZIECKI BACHMAT
KOLORADO (119)
2017-08-27
10
Lewandowska Małgorzata
Racocki KJ
BACH (22)
2017-08-27
26
Malicka-Nowacka Aleksandra
Racocki KJ
SYDNEY (63)
2017-08-27
4
GIGI (64)
2017-08-27
12
Markanicz Maja
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
OLMAR (118)
2017-08-27
9
Mikołajczak Weronika
Racocki Klub Jeździecki
2017-08-27
2
Mirosz Magda
SKJ Beckersport
LAVER (132)
2017-08-27
18
Miś Karolina
UKJ Karmen Niekłonice
ROCK (71)
2017-08-27
6
Mokrzycka Amelia
LKS Stragona Strzegom
2017-08-27
15
Mycio Oliwia
UKJ Karmen Niekłonice
DOKTOR (70)
2017-08-27
1
Pacek Aleksandra
KJ Dziecinów Sp. z o.o.
HAGIRIA (130)
2017-08-27
15
Paraszczuk Magdalena
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2017-08-27
32
Paraszczuk Magdalena
KJ Szarża Bolęcin
UNISONO (98)
2017-08-27
Pastwa Tomasz
KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
KRAB (89)
2017-08-27
19
IVO (90)
2017-08-27
13
AVENIDO (91)
2017-08-27
Paździora Oliwia
LKS Stragona Strzegom
BASMA (41)
2017-08-27
6
BACKET (42)
2017-08-27
34
Pieniaszek Diego
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2017-08-27
Piskadło Agata
LKS Stragona Strzegom
2017-08-27
Płaczkowska Agnieszka
Brak przynależności
2017-08-27
4
Polcyn Zuzanna
Racocki KJ
SALVE (17)
2017-08-27
6
Polonis Paulina
JKS Melloni Horses
CELESTA (50)
2017-08-27
Przysada Anna
Racocki Klub Jeździecki
NAWIS (129)
2017-08-27
Rąbca Agnieszka
Akademicki KJ Trójmiasto
CA IRAH (123)
2017-08-27
10
Radomska Aleksandra
UKS Military Kąck
DEBIUT (88)
2017-08-27
13
Rajnert Kamil
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2017-08-27
4
Rutkowski Pawel
KJ Łąck
2017-08-27
42
Rychlik Sylwia
LKS Cwał Poznań
2017-08-27
15
Siudzińska Dominika
LKS Cwał Poznań
CINAMON (81)
2017-08-27
7
Skibińska Joanna
ZKS Drzonków
IRTYSZ (19)
2017-08-27
7
Śniegucki Ksawery
KS Gillmaier
2017-08-27
2
2017-08-27
4
2017-08-27
9
SHY BOY (141)
2017-08-27
2
Śnioch Sara
JKS Dako-Galant Skibno
2017-08-27
2
Sobańska Anna
St. J Baborówko
2017-08-27
8
Sopińska Julia
Klub Jeździecki Dziecinów
ORIESKA (83)
2017-08-27
14
Spisak Paweł
JKS Dako Galant
2017-08-27
14
Spisak Paweł
Dako galant skibno
EDAM (6)
2017-08-27
1
I'MARK (46)
2017-08-27
11
SZEJK (48)
2017-08-27
1
Spisak Wiktorja
Dako galant skibno
DOLAR (37)
2017-08-27
28
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
POKER (77)
2017-08-27
3
MONITO (78)
2017-08-27
5
BANKIER (79)
2017-08-27
11
Stąpor Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
WELUR (51)
2017-08-27
29
SMART (52)
2017-08-27
40
NIMBUS (53)
2017-08-27
5
Sypniewska Aleksandra
KS Centaurus
PRIMAVERA (133)
2017-08-27
6
Szulkowska Agata
Aromer
KORA (14)
2017-08-27
17
Tęcza Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
CHODÓW (23)
2017-08-27
14
2017-08-27
36
Titova Irina
KJ Kair Wrzosowo
2017-08-27
23
Tropiło Alicja
KJ Dziecinów Sp. z o. o.
2017-08-27
16
Urbanowicz Celina
Ludowy Klub Sportowy Cwał
WENA (74)
2017-08-27
11
Warszawski Paweł
St. J Baborówko
2017-08-27
3
Wendt Andrzej
Ostrowski KJ Oxer Wtórek
CHICO Z (134)
2017-08-27
31
Wicenciak Aleksandra
Racocki klub jeździecki
2017-08-27
25
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
CZACZA (66)
2017-08-27
CAMPINO (139)
2017-08-27
7
Wiraszka Jakub
LKS Stragona Strzegom
2017-08-27
Wójcik Mirosław
Racocki KJ
HESTIA (56)
2017-08-27
27
Wostal Natasza
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
SZABLON (125)
2017-08-27
2017-08-27
Wyszyńska Kaja
JKS Dako-Galant Skibno
LOTOS (84)
2017-08-27
Ziomek Marek
KJ Agro-Handel Śrem
GROM (109)
2017-08-27
Zubko Patrycja
St. J Baborówko
2017-08-27
41
CYKLON (115)
2017-08-27
14
Żur Agata
UKJ Karmen Niekłonice
ARGUS (62)
2017-08-27
Zwolak Zuzanna
AKJ Trójmiasto
2017-08-27
18

Number of Riders: 94

Number of Horses: 123

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042017-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (II))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl