Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Krajowe WKKW
Kwieki, 12-13.08.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
84 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 11:23:50
2017-08-10 11:19:50
Jan Mossakowski LOTOS
  • 1x 2/L/
83 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 11:23:27
2017-08-10 11:15:58
Anna Krukowska CERTUM
  • 1x 1/LL/
82 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 11:22:29
2017-08-10 11:04:21
Jerzy Krukowski HARRISTOWN
  • 1x 2/L/
81 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 11:22:10
2017-08-10 10:58:40
Jerzy Krukowski CRAFTY BUSINESS
  • 1x 2/L/
80 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 11:21:47
2017-08-10 10:56:15
Jerzy Krukowski DO WE LIKE HIM
  • 1x 1/LL/
79 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 16:09:32
2017-08-08 16:08:26
Agnieszka Burzyńska NAVARRA
  • 1x 2/L/
78 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 13:06:40
2017-08-08 13:05:38
Jarosław Pawłowski KAMA
  • 1x 2/L/
77 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 12:58:29
2017-08-07 21:21:11
Zofia Nawrot PASJA D
  • 1x 3/P/
76 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 12:57:57
2017-08-07 19:41:22
Agata Gil KALISTO
  • 1x 2/L/
75 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 12:57:31
2017-08-07 19:40:54
Agata Gil CUBA
  • 1x 2/L/
74 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 12:57:05
2017-08-07 19:40:29
Agata Gil CZUMIZ
  • 1x 2/L/
73 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 19:06:58
2017-08-06 15:30:49
Jarosław Pawłowski MILA FLY
  • 1x 2/L/
72 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 19:05:49
2017-08-06 15:30:31
Jarosław Pawłowski ALDO
  • 1x 1/LL/
71 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 23:05:34
2017-08-05 20:57:30
Agnieszka Płaczkowska VISCONTI
  • 1x 1/LL/
70 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 23:04:53
2017-08-05 12:29:28
Maura Reszuta BRANDO GRAND
  • 1x 3/P/
69 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 12:55:49
2017-08-04 17:35:14
Kamil Rajnert PITAGORAS
  • 1x 3/P/
68 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 12:56:15
2017-08-04 17:34:32
Kamil Rajnert KOMTESSA
  • 1x 2/L/
67 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 23:03:59
2017-08-04 15:59:13
Agata Żur ARGUS
  • 1x 3/P/
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 21:39:39
2017-08-02 23:24:48
Zuzanna Gradowska ANAKONDA
  • 1x 1/LL/
65 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 11:50:38
2017-08-02 20:05:58
Aleksandra Dudek CESIMA
  • 1x 1/LL/
64 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 23:02:53
2017-08-02 19:30:02
Marcin Orłowski AMARETTO
  • 1x 2/L/
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 23:02:22
2017-08-02 19:29:43
Marta Orłowska GENESIS KG
  • 1x 3/P/
62 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 23:01:51
2017-08-02 19:29:21
Marta Orłowska MARCO
  • 1x 4/CNC*/
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 11:41:52
2017-08-02 11:26:04
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 2/L/
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 21:36:58
2017-08-02 08:46:25
Zofia Polanek FALA
  • 1x 1/LL/
57 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 21:36:12
2017-08-02 08:18:14
Dagmara Wilczewska INSTYTUCJA
  • 1x 3/P/
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 13:00:00
2017-08-02 07:07:13
Pawel Rutkowski JASNY ELSING
  • 1x 2/L/
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 21:32:03
2017-08-01 23:17:00
Katarzyna Dulian GYPSY
  • 1x 3/P/
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 21:31:22
2017-08-01 23:04:02
Konstancja Świec KSELION
  • 1x 1/LL/
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 21:30:50
2017-08-01 23:03:37
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 1/LL/
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 21:30:27
2017-08-01 23:03:09
Karolina Miś ROCK
  • 1x 1/LL/
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 21:29:53
2017-08-01 23:02:40
Wiktoria Klimczak EROIKA
  • 1x 1/LL/
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 21:29:12
2017-08-01 23:01:37
Katarzyna Kokowska QUADRO M
  • 1x 1/LL/
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 21:28:40
2017-08-01 23:01:10
Katarzyna Kokowska ROSALIE
  • 1x 4/CNC*/
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 22:59:59
2017-08-01 22:40:16
Sara Sawicka BACCARDI MK
  • 1x 1/LL/
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 13:00:51
2017-08-01 21:57:37
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 2/L/
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 11:38:18
2017-08-01 18:58:46
Agnieszka Kopka EMMA
  • 1x 2/L/
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 11:38:46
2017-08-01 18:58:30
Agnieszka Kopka MADERA
  • 1x 4/CNC*/
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 13:00:59
2017-08-01 18:46:43
Michał Zakrzewski TANGES
  • 1x 2/L/
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 13:01:36
2017-08-01 18:45:59
Michał Zakrzewski EDAM
  • 1x 1/LL/
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 11:47:13
2017-08-01 16:16:51
Katarzyna Stąpor SMART
  • 1x 2/L/
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 11:46:43
2017-08-01 16:14:12
Katarzyna Stąpor NIMBUS
  • 1x 3/P/
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 11:45:25
2017-08-01 16:13:47
Katarzyna Stąpor WELUR
  • 1x 2/L/
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 11:45:48
2017-08-01 16:09:07
Katarzyna Stąpor EMON
  • 1x 2/L/
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 19:37:40
2017-08-01 15:11:57
Nina Sikora FOKUS
  • 1x 1/LL/
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 19:31:56
2017-07-31 16:11:02
Paulina Fieducik MILANO
  • 1x 2/L/
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 19:31:17
2017-07-31 15:10:06
Natasza Wostal DOLCE VITA
  • 1x 3/P/
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 19:30:43
2017-07-31 12:49:22
Alicja Kowalczyk CASANOVA
  • 1x 3/P/
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 22:57:59
2017-07-31 12:22:49
Sara Śnioch GRENADA
  • 1x 2/L/
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 13:01:42
2017-07-31 12:02:53
Tomasz Pastwa KRAB
  • 1x 2/L/
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 19:25:50
2017-07-31 12:02:28
Tomasz Pastwa IVO
  • 1x 1/LL/
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 19:25:08
2017-07-31 12:02:11
Tomasz Pastwa AVENIDO
  • 1x 4/CNC*/
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 13:01:51
2017-07-31 09:58:58
Dominika Rak BENEFIS
  • 1x 2/L/
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 19:20:48
2017-07-31 09:20:39
Natalia Klebba ARIANA
  • 1x 4/CNC*/
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 19:20:15
2017-07-30 15:21:48
Agata Ciszek LIFT EWITA
  • 1x 4/CNC*/
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 22:01:31
2017-07-29 16:42:37
Agata Depczyńska DYREKTOR
  • 1x 3/P/
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 23:44:45
2017-07-28 22:53:32
Lesław Gerlaczyński HAMAN
  • 1x 4/CNC*/
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 23:44:07
2017-07-28 17:42:27
Marcin Pakulski HADRIAN
  • 1x 3/P/
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 23:41:06
2017-07-28 17:39:40
Weronika Laskowska HYDRON
  • 1x 2/L/
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 20:38:39
2017-07-27 13:24:08
Aleksandra Radomska DEBIUT
  • 1x 2/L/
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 20:38:06
2017-07-27 13:23:40
Wiesław Bako WIDAM
  • 1x 3/P/
19 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 20:37:08
2017-07-27 12:53:11
Michał Zakrzewski RODEZJA
  • 1x 2/L/
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 23:43:29
2017-07-27 10:32:53
Natasza Wostal SZABLON
  • 1x 3/P/
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 14:00:56
2017-07-26 13:29:02
Maja Markanicz OLMAR
  • 1x 2/L/
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 14:00:18
2017-07-25 19:49:28
Jagoda Tomaszewska NEVADA
  • 1x 2/L/
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 13:59:14
2017-07-25 19:26:54
Paulina Polonis CELESTA
  • 1x 4/CNC*/
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 14:30:14
2017-07-25 19:26:30
Polina Kharytonova AZJA
  • 1x 1/LL/
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 18:23:23
2017-07-25 14:01:16
Natalia Jakób MIKRON
  • 1x 4/CNC*/
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 18:22:35
2017-07-25 11:19:46
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 1x 1/LL/
11 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 13:56:23
2017-07-25 11:14:19
Grzegorz Rychlik CHERUBIN
  • 1x 2/L/
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 18:21:25
2017-07-25 11:13:57
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 2/L/
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 18:20:17
2017-07-25 09:46:19
Irina Titova OLEANDER
  • 1x 2/L/
8 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 18:18:12
2017-07-25 09:26:14
Jagoda Kazana SO-WIC
  • 1x 2/L/
7 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 18:10:31
2017-07-24 23:17:11
Monika Reimann GOLD SHINE
  • 1x 1/LL/
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 18:09:21
2017-07-24 23:03:31
Dorota Lost KAKTUS
  • 1x 1/LL/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bako Wiesław Uczniowski Klub Sportowy Military
S
O003377
2. Burzyńska Agnieszka SKJ Zastawno
S
O021022
3. Ciszek Agata Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O024481
10114786
4. Dudek Aleksandra SKJ Sokolnik
S
brak
5. Dulian Katarzyna Pomorska Liga Jeździecka
S
O014549
6. Fieducik Paulina Klub Jeździecki Stado Ogierów
S
O004990
7. Gerlaczyński Lesław Neksico Karlino
S
O002528
nie pamiętam
8. Gil Agata JKS Gostchorze
S
O001390
9. Gradowska Zuzanna JKS ,,Rywal Grudziądz
2005 (JM.)
o037622
10. Jakób Natalia Kaszubskie stowarzyszenie promowania sportów konnych Kwieki
2000 (J.)
O033181
11. Kazana Jagoda Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2001 (J.)
O020469
12. Kharytonova Polina BPK
2002 (JM.)
O038636
13. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (Mł.)
O037859
14. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (J.)
O021726
15. Klimczak Wiktoria UKJ Karmen Niekłonice
2005 (JM.)
O042380
16. Kokowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O001603
17. Kopka Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
18. Kowalczyk Alicja KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2001 (J.)
O040270
19. Krukowska Anna KJ Rakowiec Kwidzyn
2002 (JM.)
O040284
20. Krukowski Jerzy KJ Rakowiec Kwidzyn
S
O000895
21. Laskowska Weronika KJ stado ogoerów Starogard gdański
1999 (J.)
O018578
22. Lost Dorota PLJ
1997 (MJ.)
O024663
23. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
24. Markanicz Maja Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
1998 (MJ.)
O033985
25. Miś Karolina UKJ Karmen Niekłonice
2006 (Mł.)
O042379
26. Mossakowski Jan St. J Baborówko
S
O003414
10037074
27. Mycio Oliwia UKJ Karmen Niekłonice
2005 (JM.)
O040933
28. Nawrot Zofia Pomorska Liga Jezdziecka
1999 (J.)
O020258
29. Orłowska Marta Sopocki KJ
S
O013234
30. Orłowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O013232
31. Pakulski Marcin Zielonogórski KS Drzonków
S
O004690
32. Pastwa Tomasz KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
1997 (MJ.)
O032468
33. Pawłowski Jarosław KJ Walor
S
O000485
34. Płaczkowska Agnieszka Brak przynależności
S
O011406
35. Polanek Zofia HKS Lotna Słupsk - Redzikowo
2004 (JM.)
O037296
36. Polonis Paulina bpk
1996 (MJ.)
O028553
37. Radomska Aleksandra UKS Military Kąck
S
O021629
38. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
39. Reimann Monika UKJ NEKSICO KARLINO
S
O025197
40. Reszuta Maura kj la scalla
1997 (MJ.)
O023148
41. Rutkowski Pawel KJ Łąck
S
0000552
42. Rychlik Grzegorz LKS Cwał Poznań
1997 (MJ.)
O025902
43. Rychlik Sylwia LKS Cwał Poznań
2000 (J.)
O025903
44. Sawicka Sara Aromer
2001 (J.)
Brak
45. Sikora Nina KJ Rakowiec- Kwidzyn
1997 (MJ.)
O038516
46. Śnioch Sara JKS Dako-Galant Skibno
S
O011940
47. Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O003881
48. Świec Konstancja UKJ Karmen Niekłonice
2002 (JM.)
ZZJ
49. Titova Irina KJ Kair Wrzosowo
S
O044985
10069183
50. Tomaszewska Jagoda JKS ,,Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O029190
51. Wilczewska Dagmara Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O002964
52. Wostal Natasza KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O035505
53. Zakrzewski Michał dako galant skibno
S
brak
54. Zakrzewski Michał JKS Dako Galant
S
O013655
55. Żur Agata UKJ Karmen Niekłonice
2001 (J.)
O034564
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

2

ALDO SP POL 2010 Wałach kara/170 F: Brak
M: Brak
O: Marcin Kurant
B: Brak
Brak
2.

18

AMARETTO INNA DEU 2007 Wałach kasztanowata F: Azti Frizzante
M: Golden Girl
O: Marcin Orłowski
B: Niemcy
K021806
3.

16

ANAKONDA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Belenus xx
M: Aruba
O: Anna Tomaszewska
B: Anna Tomaszewska
brak
4.

15

ARGUS MAŁ POL 2009 Ogier kasztanowata F: Katon
M: Arabia
O: Sławomir Dziubiński
B: Podkańska-Dziubińska Katarzyna
K017768
5.

50

ARIANA M POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: x
B: x
K018476
6.

48

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Le Mistral /
M: Avia / Biskwit
O: Krzysztof Pastwa
B: Stanisław Laskowski
K021386 616007610102811
7.

9

AZJA KUC POL 2010 Klacz inna/kuc: F: NN
M: NN
O: Zoltan Polonis
B: brak
K021959 616999640038210
8.

32

BACCARDI MK Selle Français POL 2009 Klacz kasztanowata F: Nabucho du Serein
M: Bonita V
O: Łukasz Sikorski
B: nn
brak
9.

35

BAZYLIA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Nobody
M: Bretania
O: Agnieszka Kopka
B: brak
K020076
10.

11

BRANDO GRAND SP POL 2008 Wałach siwa F: Grand De La Cour / Graf Grannus
M: Bandola / Arszenik
O: Malgorzata Reszuta
B: Zygmunt Jendrzejczyk
K015450 POL007520171108
11.

45

CASANOVA Wlkp./trak. POL 2011 Ogier kara F: Etos
M: Casona
O: Stado Ogierów Starogard Gdański
B: Liski
K021086
12.

63

CELESTA SP POL 2007 Klacz gniada F: Cejlon /
M: Zuza /
O: Zoltan Polonis
B: Stanisław Alksnin
K013006 POL009640001707
13.

72

CERTUM XX POL 1998 Wałach gniada F: Omen
M: Cymbarka
O:
B: ho
K006017
14.

17

CESIMA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emis
M: Ceramika
O: Aleksandra Dudek
B: Aleksandra Dudek
brak
15.

61

CHERUBIN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Silver / Sixtus
M: Czanda / Windwurf
O: Grzegorz Rychlik
B: Sylwester Kosiński
K016237 POL009680056406
16.

74

CRAFTY BUSINESS XX IRL 2011 Wałach gniada/166 F: BUSHRANGER
M: CHAMPION TIPSTER
O: MONIKA BARTOSZEWICZ, JERZY KRUKOWSKI
B: THOMAS CAHALAN & SOPHIE HAYLEY
BRAK
17.

6

CUBA SP POL 2013 Wałach gniada/171 F: Literat
M: Call Girl
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
LKRWZJ/4036/17
18.

8

CZUMIZ SP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Literat
M: Czumiza
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
LKRWZJ/4035/17
19.

56

DEBIUT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Burgund
M: Dializa
O: Adam Malita
B: Polska
K010672 11231
20.

75

DO WE LIKE HIM XX IRL 2010 Wałach gniada/167 F: BENEFICJAL
M: PATTERN QUEEN
O: MONIKA BARTOSZEWICZ , JERZY KRUKOWSKI
B: OWEN HICKEY
BRAK
21.

27

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Nando
M: Dumka
O: Joanna Golec
B: I
K015364 POL01364006030712576
22.

44

DOLCE VITA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Dżentelmen
M: Drachma
O: Patrycja Wostal
B: Wostal
K014425 POL 009530217708
23.

37

EDAM Małopolski POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Chestnut park allthat jazz
M: Brak
O: Janów podlaski
B: Janów podlaski
Brak Brak
24.

41

EMON MŁP POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Frazes
M: Emarilla
O: Małgorzata Garus
B: SK Janów Podlaski
K023760
25.

29

EROIKA KUC POL 2002 Klacz dereszowata/kuc: F: Dżagar
M: Eureka
O: Tomasz Kowala
B: I
PZJ
26.

22

FALA Szlachetny Polkrwi Sp POL 2007 Klacz kasztanowata/mk:154 F: Dżahil
M: Fantazja
O: Malgorzata Polanek
B: Janta Maria
K023600 POL 009530006307
27.

66

FLORENTINA Wielkopolska POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus
M: Florencja
O: Piotr Rychlik
B: Henryk Święcicki
K019539
28.

42

FOKUS SP POL 2007 Wałach gniada F: Dżahil
M: Fauna
O: Nina Sikora
B: Nina Sikora
K023853
29.

19

GENESIS KG SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Codec /
M: Glueckchen K / Metternich
O: Marta Orłowska
B: Grzegorz Komin
K021952 616009610175909
30.

69

GOLD SHINE SP POL 2010 Wałach gniada F: STAR TURN
M: GWATEMALA
O: DANIEL REIMANN
B: KATARZYNA MILCZAREK
K019835
31.

12

GRENADA SP POL 2008 Klacz siwa/156 F: Ekwador /
M: Grammy /
O: Sara Śnioch
B: Katarzyna Milczarek
K022119 61600964008908
32.

25

GYPSY SP POL 2006 Wałach gniada/175 F: Etos
M: Gracja
O: Katarzyna Dulian
B: Zenon Brzozowski
K014444 POL 009 53 01771 06
33.

54

HADRIAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/165 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Hanza / Kołczan
O: Marcin Pakulski
B: Tomasz Burzyński
K020811 616009600287511
34.

53

HAMAN SP POL 2000 Wałach gniada F: Halicz
M: N/N
O: Krzysztof Kazimierkiewicz
B: Trzęsacz
K009932
35.

73

HARRISTOWN XX GBR 2010 Wałach kasztanowata/166 F: BERING
M: SADLER'S WELLS
O: MONIKA BARTOSZEWICZ, JERZY KRUKOWSKI
B: JUDDMONTE FARMS LTD
BRAK
36.

55

HYDRON SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox cup
M: Higiena
O: Małgorzata Laskowska
B: Stadnina koni Rzeczna
K017468
37.

23

INSTYTUCJA Pełna Krew Angielska POL 2009 Klacz ciemnogniada/mk:160 F: Montbard
M: Inwazja
O: Dagmara Wilczewska
B: SK Moszna Sp. z o.o.
K019176 12486
38.

47

IVO Pełna Krew Angielska GBR 2009 Wałach kasztanowata F: generous
M: idea
O: Marcin Kaszubowski
B: Marcin Kaszubowski
K024074
39.

24

JASNY ELSING M POL 2013 Ogier kasztanowata F: El Bonillo
M: Jasna Gwiazda
O: Diana Zuber
B: Jan Zuber
brak
40.

70

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P.
M: Kropka
O: D. Bednarska
B: M. Dziąg
K016358 POL013670078008
41.

7

KALISTO SP POL 2013 Wałach siwa/163 F: Cassilio
M: Kolina
O: Wojciech Kamiński
B: Joanna Łuczaj
LKRWZJ/4034/17
42.

4

KAMA Typ Szlachetny POL 2000 Klacz kasztanowata/162 F: NN
M: NN
O: Małgorzata Zdunek
B: Małgorzata Hapka
K012924 POL999530114000
43.

21

KARIKA Maly Kon POL 2005 Klacz gniada/mk:152 F: Dobry
M: Karina
O: Artur Kiempa
B: Artur Kiempa
K016321 POL 013 52 00054 05
44.

14

KOMTESSA Niemiecki Koń Sportowy POL 2013 Klacz siwa/173 F: Levisto s Big Boy
M: Komediantka
O: Kamil Rajnert
B: SK Bielin
K023528 DE 456570207413
45.

46

KRAB XX POL 2008 Wałach inna F: Generous
M: Kastylia
O: M. Kaszubowski
B: M. Kaszubowski
K020424
46.

26

KSELION SP POL 2012 Wałach siwa F: Cativo
M: Kasandra
O: Mirosław Malec
B: Mirosław Malec
ZZJ
47.

51

LIFT EWITA Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach ciemnogniada/166 cm F: Gaetano
M: Labalanga Ewita
O: Ciszek Marek
B: Apanasewicz Wiesław
K010462 POL009670073002 103JQ48
48.

71

LOTOS Małopolska POL 2013 Ogier gniada F: Huzar
M: Lotta
O: Michał Wolski
B: Michał Wolski
brak
49.

20

MARCO SP POL 2008 Wałach F: Contendor
M: Marsala
O: Marcin Orłowski
B: SK Racot
K013961
50.

64

MIKRON KM POL 2007 Wałach F: Stato King
M: Mikrabelka
O: Arkadiusz Jakób
B: Jan Jurkiewicz
KO17743
51.

1

MILA FLY SP POL 28.05.2012 Klacz gniada/163 F: CHACCO-FLY
M: Mila Mar
O: Mariusz Kasprzak
B: Gospodarstwo Rolne Sławomir Polikowski
K023659
52.

43

MILANO Małopolska POL 2011 Wałach gniada/164 F: Noel
M: Malia
O: Marcin Psiuk
B: Marcin Kaszubowski
K023117 616006530000711
53.

3

NAVARRA Wielkopolska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Naomi
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
54.

62

NEVADA SP POL 2003 Klacz gniada/163 F: Loxley
M: Niwka xx
O: Anna Tomaszewska
B: Anna Tomaszewska
K008900 POL009520059903
55.

39

NIMBUS SP POL 2012 Wałach gniada F: Marino
M: Nasada xx
O: Małgorzata Garus
B: SK Rzeczna
K021770
56.

67

OLEANDER HOL RUS 2009 Wałach ciemnogniada F: Legioner /
M: Olimpia VOV /
O: Irina Titova
B: Svechinskij
K023173 FEI104MM72 104MM72
57.

60

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Maram
M: Olivia
O: Krzysztofa Markanicz
B: SK Prudnik
K018220 616009690136109
58.

33

ORION Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
O: Marta Łazorczyk
B: Monika Gudalewska
K019713 616007530031411
59.

5

PASJA D SP POL 2004 Klacz kara F: Sheridan
M: Perta
O: Marek Nawrot
B: Dariusz Badaszko
K019847
60.

13

PITAGORAS PKSPK POL 2010 Wałach siwa/165 F: Carlo Grande
M: Paranoja
O: Marzena Falarz
B: Krzysztof kuśpiel
K022903 616 009 60 02 540 10
61.

30

QUADRO M Hanowerska GER 2011 Wałach kasztanowata F: Quaid
M: K
O: Katarzyna Kokowska
B: H. Meyer
ZZJ
62.

28

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc: F: Pietrek
M: Rachel v.d. Langenhorst
O: Anna Dogadalska
B: I
ZZJ
63.

58

RODEZJA SP POL 2005 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Regalia / Genius
O: Katarzyna Wojdylewska - Świtalska
B: Diter Staniek
K011760 616009540040705
64.

31

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
O: Katarzyna Kokowska
B:
K012275 DE433331649308
65.

38

SMART Niemiecki Kon Sportowy POL 2013 Wałach gniada/166 F: No Limit
M: Soja xx
O: Małgorzata Garus
B: SK Jaroszówka
xx
66.

68

SO-WIC Typ Szlachetny POL 2011 Wałach kara F: Somah- Geli
M: Wicara H.I. / Placido
O: Mieszko Wędrowski
B: Mieszko Wędrowski
K023251 616999530011411
67.

65

SOFIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz gniada F: Sir Neel
M: Simone
O: Grzegorz Rychlik
B: Dahlke Antoni
K020954 616009610164911
68.

59

SZABLON XX POL 2012 Ogier siwa F: San Moritz /
M: Sztaluga / Snow Kid
O: Patrycja Wostal
B: SK Widzów Anna Tyszko
K021310 616POL12007488T
69.

36

TANGES Małopolski POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Chestnut park allthat jazz
M: Tamaria
O: Janów podlaski
B: Janów podlaski
Brak
70.

10

VISCONTI SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Ventura
O: Agnieszka Płaczkowska
B: SK Moszna
K005969 POL009690008200
71.

40

WELUR SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/168 F: |Markies
M: Wolica xx
O: Małgorzata Garus
B: SK Rzeczna
xx
72.

57

WIDAM KWPN POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Guidam
M: Ilottie
O: Wiesław Bako
B: hodowla prywatna
K008565
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bako Wiesław
Uczniowski Klub Sportowy Military
WIDAM (57)
2017-08-12
Burzyńska Agnieszka
SKJ Zastawno
2017-08-12
Ciszek Agata
Sopocki Klub Jeździecki
2017-08-12
Dudek Aleksandra
SKJ Sokolnik
CESIMA (17)
2017-08-12
Dulian Katarzyna
Pomorska Liga Jeździecka
GYPSY (25)
2017-08-12
Fieducik Paulina
Klub Jeździecki Stado Ogierów
MILANO (43)
2017-08-12
Gerlaczyński Lesław
Neksico Karlino
HAMAN (53)
2017-08-12
Gil Agata
JKS Gostchorze
CUBA (6)
2017-08-12
2017-08-12
CZUMIZ (8)
2017-08-12
Gradowska Zuzanna
JKS ,,Rywal Grudziądz
2017-08-12
Jakób Natalia
Kaszubskie stowarzyszenie promowania sportów konnych Kwieki
MIKRON (64)
2017-08-12
Kazana Jagoda
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
KAMA (4)
2017-08-12
SO-WIC (68)
2017-08-12
Kharytonova Polina
BPK
AZJA (9)
2017-08-12
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
KARIKA (21)
2017-08-12
Klebba Natalia
KJ Arpav
ARIANA (50)
2017-08-12
Klimczak Wiktoria
UKJ Karmen Niekłonice
EROIKA (29)
2017-08-12
Kokowska Katarzyna
Sopocki KJ
2017-08-12
ROSALIE (31)
2017-08-12
Kopka Agnieszka
KJ Aromer Józefin
BAZYLIA (35)
2017-08-12
Kowalczyk Alicja
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2017-08-12
Krukowska Anna
KJ Rakowiec Kwidzyn
CERTUM (72)
2017-08-12
Krukowski Jerzy
KJ Rakowiec Kwidzyn
2017-08-12
2017-08-12
2017-08-12
Laskowska Weronika
KJ stado ogoerów Starogard gdański
HYDRON (55)
2017-08-12
Lost Dorota
PLJ
KAKTUS (70)
2017-08-12
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (33)
2017-08-12
Markanicz Maja
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
OLMAR (60)
2017-08-12
Miś Karolina
UKJ Karmen Niekłonice
ROCK (28)
2017-08-12
Mossakowski Jan
St. J Baborówko
LOTOS (71)
2017-08-12
Mycio Oliwia
UKJ Karmen Niekłonice
DOKTOR (27)
2017-08-12
Nawrot Zofia
Pomorska Liga Jezdziecka
2017-08-12
Orłowska Marta
Sopocki KJ
2017-08-12
MARCO (20)
2017-08-12
Orłowski Marcin
Pomorska Liga Jeździecka
2017-08-12
Pakulski Marcin
Zielonogórski KS Drzonków
HADRIAN (54)
2017-08-12
Pastwa Tomasz
KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
KRAB (46)
2017-08-12
IVO (47)
2017-08-12
AVENIDO (48)
2017-08-12
Pawłowski Jarosław
KJ Walor
2017-08-12
ALDO (2)
2017-08-12
Płaczkowska Agnieszka
Brak przynależności
2017-08-12
Polanek Zofia
HKS Lotna Słupsk - Redzikowo
FALA (22)
2017-08-12
Polonis Paulina
bpk
CELESTA (63)
2017-08-12
Radomska Aleksandra
UKS Military Kąck
DEBIUT (56)
2017-08-12
Rajnert Kamil
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2017-08-12
2017-08-12
Reimann Monika
UKJ NEKSICO KARLINO
2017-08-12
Reszuta Maura
kj la scalla
2017-08-12
Rutkowski Pawel
KJ Łąck
2017-08-12
Rychlik Grzegorz
LKS Cwał Poznań
2017-08-12
SOFIA (65)
2017-08-12
Rychlik Sylwia
LKS Cwał Poznań
2017-08-12
Sawicka Sara
Aromer
2017-08-12
Sikora Nina
KJ Rakowiec- Kwidzyn
FOKUS (42)
2017-08-12
Śnioch Sara
JKS Dako-Galant Skibno
GRENADA (12)
2017-08-12
Stąpor Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
SMART (38)
2017-08-12
NIMBUS (39)
2017-08-12
WELUR (40)
2017-08-12
EMON (41)
2017-08-12
Świec Konstancja
UKJ Karmen Niekłonice
KSELION (26)
2017-08-12
Titova Irina
KJ Kair Wrzosowo
2017-08-12
Tomaszewska Jagoda
JKS ,,Rywal Grudziądz
NEVADA (62)
2017-08-12
Wilczewska Dagmara
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
2017-08-12
Wostal Natasza
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2017-08-12
SZABLON (59)
2017-08-12
Zakrzewski Michał
dako galant skibno
TANGES (36)
2017-08-12
EDAM (37)
2017-08-12
Zakrzewski Michał
JKS Dako Galant
RODEZJA (58)
2017-08-12
Żur Agata
UKJ Karmen Niekłonice
ARGUS (15)
2017-08-12

Number of Riders: 55

Number of Horses: 72

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042017-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (II))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl