Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
71 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 09:45:25
2017-08-10 23:07:21
Patrycja Konieczny LORDON
  • 1x 4/L/Konkurs Nr 4 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs Nr 5 Kl. P o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
70 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 09:45:14
2017-08-10 21:35:47
Joanna Nowak DON K
  • 1x 9/75/Konkurs Nr 9 75 cm. towarzyski zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 09:45:05
2017-08-10 21:25:06
Karolina Nawrot BONANZA
  • 1x 8/60/Konkurs Nr 8 60 cm. towarzyski „mój pierwszy raz” zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 09:44:51
2017-08-10 21:12:45
Marek Drzyźdżyk ELBRA
  • 2x 10/LL/Konkurs Nr 10 Kl. LL 90 seria A towarzyski zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 09:44:39
2017-08-10 12:35:13
Weronika Klabisz CEZAR
  • 2x 10/LL/Konkurs Nr 10 Kl. LL 90 seria A towarzyski zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 09:44:23
2017-08-10 12:33:25
Justyna Bojarska NOTIS
  • 1x 11/L/Konkurs Nr 11 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12/L/Konkurs Nr 12 Kl. L Egzaminacyjny - art. 6 Reg. PZJ
65 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 09:44:10
2017-08-10 12:23:11
Magdalena Potysz LAUR
  • 1x 11/L/Konkurs Nr 11 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Konkurs Nr 13 Kl. P zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 09:43:58
2017-08-10 12:22:32
Agnieszka Ciurzyńska LALA
  • 1x 10/LL/Konkurs Nr 10 Kl. LL 90 seria B regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 11/L/Konkurs Nr 11 Kl. L zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 09:43:47
2017-08-10 11:39:31
Agrypina Walaszek GROM
  • 1x 11/L/Konkurs Nr 11 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Konkurs Nr 13 Kl. P zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 07:17:59
2017-08-09 23:59:57
Igor Gawłowski JULIETTA
  • 1x 10/LL/Konkurs Nr 10 Kl. LL 90 seria B regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 12/L/Konkurs Nr 12 Kl. L Egzaminacyjny - art. 6 Reg. PZJ
61 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 07:17:46
2017-08-09 23:49:53
Oliwia Michalak WIBRACJA "M"
  • 1x 11/L/Konkurs Nr 11 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Konkurs Nr 13 Kl. P zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 07:17:29
2017-08-09 21:28:14
Wiktoria Skorupa PALERMO
  • 1x 2/75/Konkurs Nr 2 75 cm. towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Konkurs Nr 3 Kl. LL 90 seria A towarzyski zwykły 238.2.1
  • 1x 9/75/Konkurs Nr 9 75 cm. towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL/Konkurs Nr 10 Kl. LL 90 seria A towarzyski zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 07:17:09
2017-08-09 21:26:21
Magdalena Wójcik ZGODA
  • 1x 11/L/Konkurs Nr 11 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Konkurs Nr 13 Kl. P zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 07:16:51
2017-08-09 21:25:24
Natalia Pierchała WERKA
  • 2x 8/60/Konkurs Nr 8 60 cm. towarzyski „mój pierwszy raz” zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 07:16:30
2017-08-09 21:15:36
Dorota Lenik LA COSTA
  • 1x 10/LL/Konkurs Nr 10 Kl. LL 90 seria B regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 11/L/Konkurs Nr 11 Kl. L zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 07:16:16
2017-08-09 17:55:53
Anna Kruczek NAITIRY
  • 1x 1/60/konkurs nr 1 60cm towarzyski mój pierwszy raz zwykły art. 238.2.1
  • 2x 2/75/Konkurs Nr 2 75 cm. towarzyski zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 07:15:46
2017-08-09 17:20:55
Adrianna Krzanowska WINNIE THE POOH R
  • 1x 6/N/Konkurs Nr 6 Kl. N zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 07:15:18
2017-08-09 17:20:34
Adrianna Krzanowska RUSH R
  • 1x 6/N/Konkurs Nr 6 Kl. N zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 07:15:05
2017-08-09 17:20:02
Adrianna Krzanowska REPLAY R
  • 1x 5/P/Konkurs Nr 5 Kl. P o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 07:14:50
2017-08-09 17:19:32
Julia Szydłowska VARADERO R
  • 1x 4/L/Konkurs Nr 4 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs Nr 5 Kl. P o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 07:14:35
2017-08-09 17:19:02
Kaja Pietraszko OLIMPIA
  • 2x 2/75/Konkurs Nr 2 75 cm. towarzyski zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 07:14:20
2017-08-09 17:18:26
Kaja Langer ORIANA
  • 1x 4/L/Konkurs Nr 4 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs Nr 5 Kl. P o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 07:14:05
2017-08-09 17:18:00
Julia Fejdych SEUL M
  • 1x 4/L/Konkurs Nr 4 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs Nr 5 Kl. P o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 16:39:19
2017-08-09 16:22:20
Agrypina Walaszek LUKAS
  • 1x 4/L/Konkurs Nr 4 Kl. L zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 16:39:33
2017-08-09 14:42:36
Julia Janosz URGENT GOLD
  • 2x 3/LL/Konkurs Nr 3 Kl. LL 90 seria B regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 4/L/Konkurs Nr 4 Kl. L zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 16:39:45
2017-08-09 14:39:06
Wiktoria Janosz BLANKA
  • 2x 4/L/Konkurs Nr 4 Kl. L zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-11 09:43:22
2017-08-08 22:50:13
Agrypina Walaszek PENSACOLA
  • 1x 5/P/Konkurs Nr 5 Kl. P o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
  • 1x 13/P/Konkurs Nr 13 Kl. P zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 06:16:23
2017-08-08 22:05:16
Marek Drzyźdżyk DELAWAR
  • 1x 10/LL/Konkurs Nr 10 Kl. LL 90 seria A towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/Konkurs Nr 11 Kl. L zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 06:16:11
2017-08-08 20:03:46
Anna Oleś BRUSSELS DU DOMAINE Z
  • 1x 5/P/Konkurs Nr 5 Kl. P o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
  • 1x 6/N/Konkurs Nr 6 Kl. N zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 17:32:17
2017-08-08 15:19:37
Monika Piech HETMAN
  • 1x 6/N/Konkurs Nr 6 Kl. N zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Konkurs Nr 7 Kl. C/C1 dwufazowy art. 274.5.2
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 07:02:02
2017-08-07 22:40:11
Krzysztof Widzyk KENZO
  • 1x 6/N/Konkurs Nr 6 Kl. N zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 20:05:53
2017-08-07 11:56:03
Oliwia Lentowicz MALINA
  • 1x 8/60/Konkurs Nr 8 60 cm. towarzyski „mój pierwszy raz” zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/75/Konkurs Nr 9 75 cm. towarzyski zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 20:06:03
2017-08-07 10:52:41
Dominika Szotek OSKAR BLUE
  • 1x 13/P/Konkurs Nr 13 Kl. P zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N/Konkurs Nr 14 Kl. N/N1 dwufazowy art. 274.5.2
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 20:06:13
2017-08-07 10:50:48
Dominika Szotek COFFEE 23
  • 1x 13/P/Konkurs Nr 13 Kl. P zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N/Konkurs Nr 14 Kl. N/N1 dwufazowy art. 274.5.2
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 20:06:33
2017-08-06 23:08:37
Wiesław Piecha CLAAS
  • 1x 6/N/Konkurs Nr 6 Kl. N zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Konkurs Nr 7 Kl. C/C1 dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 14/N/Konkurs Nr 14 Kl. N/N1 dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 15/C/Konkurs Nr 15 Kl. C zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 20:06:46
2017-08-06 20:51:13
Marlena Rogosz DEN-LADY
  • 1x 11/L/Konkurs Nr 11 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Konkurs Nr 13 Kl. P zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 10:02:32
2017-08-06 19:44:12
Natalia Kot AWANTAŻ
  • 1x 3/LL/Konkurs Nr 3 Kl. LL 90 seria B regionalny zwykły 238.2.1
  • 1x 4/L/Konkurs Nr 4 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12/L/Konkurs Nr 12 Kl. L Egzaminacyjny - art. 6 Reg. PZJ
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 10:02:45
2017-08-06 08:17:01
Roxana Gajdzik COFFEE 23
  • 1x 4/L/Konkurs Nr 4 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs Nr 5 Kl. P o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
  • 1x 11/L/Konkurs Nr 11 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Konkurs Nr 13 Kl. P zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 20:06:59
2017-08-05 23:54:37
Jerzy Szulakowski RAMIRADO
  • 1x 4/L/Konkurs Nr 4 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs Nr 5 Kl. P o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
  • 1x 11/L/Konkurs Nr 11 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Konkurs Nr 13 Kl. P zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 20:07:16
2017-08-05 23:53:57
Mikołaj Szulakowski MALIBU
  • 1x 4/L/Konkurs Nr 4 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs Nr 5 Kl. P o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 10:02:57
2017-08-05 13:41:19
Małgorzata Gawryluk RIVALDO KG
  • 1x 6/N/Konkurs Nr 6 Kl. N zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N/Konkurs Nr 14 Kl. N/N1 dwufazowy art. 274.5.2
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 10:03:12
2017-08-04 16:54:30
Wiktoria Wełna DON S
  • 1x 4/L/Konkurs Nr 4 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs Nr 5 Kl. P o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
  • 1x 11/L/Konkurs Nr 11 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Konkurs Nr 13 Kl. P zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 10:03:24
2017-08-04 16:43:20
Natalia Wełna SELIMA
  • 1x 4/L/Konkurs Nr 4 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs Nr 5 Kl. P o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
  • 1x 11/L/Konkurs Nr 11 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Konkurs Nr 13 Kl. P zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 07:02:33
2017-08-04 16:42:32
Martyna Pawlas KALIBRA WONA
  • 1x 4/L/Konkurs Nr 4 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs Nr 5 Kl. P o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
  • 1x 11/L/Konkurs Nr 11 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Konkurs Nr 13 Kl. P zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 07:01:49
2017-08-04 16:41:49
Grażyna Olech ICE LADY NWF
  • 1x 4/L/Konkurs Nr 4 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs Nr 5 Kl. P o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
  • 1x 11/L/Konkurs Nr 11 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Konkurs Nr 13 Kl. P zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 20:05:42
2017-08-03 17:43:58
Agnieszka Gierszewska BALBINA
  • 1x 2/75/Konkurs Nr 2 75 cm. towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL/Konkurs Nr 3 Kl. LL 90 seria B regionalny zwykły 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 20:05:25
2017-08-03 17:39:47
Agata Arendt TBI DÜSSELDORF
  • 1x 6/N/Konkurs Nr 6 Kl. N zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Konkurs Nr 7 Kl. C/C1 dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 14/N/Konkurs Nr 14 Kl. N/N1 dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 15/C/Konkurs Nr 15 Kl. C zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 16:12:27
2017-08-03 17:39:17
Aleksandra Ruszkiewicz DAGLEZJA
  • 1x 5/P/Konkurs Nr 5 Kl. P o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
  • 1x 6/N/Konkurs Nr 6 Kl. N zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Konkurs Nr 13 Kl. P zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N/Konkurs Nr 14 Kl. N/N1 dwufazowy art. 274.5.2
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 10:03:36
2017-08-03 12:46:26
Agata Studencka ARDITO W.
  • 1x 7/C/Konkurs Nr 7 Kl. C/C1 dwufazowy art. 274.5.2
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 10:03:48
2017-08-03 12:45:51
Krzysztof Wójcik GIRIKIT
  • 1x 7/C/Konkurs Nr 7 Kl. C/C1 dwufazowy art. 274.5.2
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 16:12:11
2017-08-03 11:26:20
Paulina Wirska BLACK CAT
  • 1x 3/LL/Konkurs Nr 3 Kl. LL 90 seria B regionalny zwykły 238.2.1
  • 2x 4/L/Konkurs Nr 4 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12/L/Konkurs Nr 12 Kl. L Egzaminacyjny - art. 6 Reg. PZJ
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 16:11:43
2017-08-02 00:21:42
Justyna Wacławek ETER
  • 1x 6/N/Konkurs Nr 6 Kl. N zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Konkurs Nr 7 Kl. C/C1 dwufazowy art. 274.5.2
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 16:11:32
2017-08-01 20:06:56
Patrycja Żachowska TITAN 12
  • 1x 6/N/Konkurs Nr 6 Kl. N zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Konkurs Nr 7 Kl. C/C1 dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 14/N/Konkurs Nr 14 Kl. N/N1 dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 15/C/Konkurs Nr 15 Kl. C zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 16:11:17
2017-08-01 12:26:46
Wiktoria Śliwka JAMAL
  • 1x 1/60/konkurs nr 1 60cm towarzyski mój pierwszy raz zwykły art. 238.2.1
  • 2x 2/75/Konkurs Nr 2 75 cm. towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/75/Konkurs Nr 9 75 cm. towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL/Konkurs Nr 10 Kl. LL 90 seria A towarzyski zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 16:10:57
2017-07-31 17:11:25
Agnieszka Chorab ELEGANT
  • 2x 2/75/Konkurs Nr 2 75 cm. towarzyski zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Konkurs Nr 3 Kl. LL 90 seria A towarzyski zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 16:09:11
2017-07-31 17:04:55
Sabina Kowalczyk BURSZTYN
  • 2x 1/60/konkurs nr 1 60cm towarzyski mój pierwszy raz zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/75/Konkurs Nr 2 75 cm. towarzyski zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 16:08:05
2017-07-31 11:02:16
Anna Sosińska EVEREST "M"
  • 1x 5/P/Konkurs Nr 5 Kl. P o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
  • 1x 6/N/Konkurs Nr 6 Kl. N zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 16:07:52
2017-07-31 08:22:04
Aleksandra Ryt SINQULORD CARO
  • 1x 6/N/Konkurs Nr 6 Kl. N zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Konkurs Nr 7 Kl. C/C1 dwufazowy art. 274.5.2
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 16:07:35
2017-07-31 08:20:57
Aleksandra Ryt SAMIRO
  • 1x 5/P/Konkurs Nr 5 Kl. P o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
  • 1x 6/N/Konkurs Nr 6 Kl. N zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 16:07:16
2017-07-31 08:20:14
Aleksandra Ryt LACONIEK Z
  • 1x 4/L/Konkurs Nr 4 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs Nr 5 Kl. P o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 16:07:03
2017-07-31 08:19:27
Aleksandra Ryt PALOMA
  • 1x 4/L/Konkurs Nr 4 Kl. L zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Konkurs Nr 5 Kl. P o wzrastającym stopniu trudności art. 269.5
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 16:06:49
2017-07-31 08:07:03
Julia Orszulak SUMAK
  • 1x 6/N/Konkurs Nr 6 Kl. N zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Konkurs Nr 7 Kl. C/C1 dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 14/N/Konkurs Nr 14 Kl. N/N1 dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 15/C/Konkurs Nr 15 Kl. C zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arendt Agata LKJ Ochaby
1998 (MJ.)
O026809
10121010
2. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
0013663
3. Drzyźdżyk Marek bpk
S
brak
4. Fejdych Julia Klub Jazdy Konnej Romico
1999 (J.)
O034821
5. Gajdzik Roxana JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O000992
6. Gawłowski Igor JKS A-PRIM w Grojcu
1999 (J.)
LZRWZJ/4377/17
7. Gawryluk Małgorzata KJ Aldragho Piaseczno
1997 (MJ.)
O013249
8. Gierszewska Agnieszka JKS Kasztanka
1997 (MJ.)
O033451
9. Janosz Julia Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
2002 (JM.)
O037526
10. Janosz Wiktoria Jeździecki Klub sportowy Kasztanka
1997 (MJ.)
O025742
11. Karawan Edyta
12. Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
1997 (MJ.)
O023108
13. Kot Natalia EKO
2002 (JM.)
Brak
14. Kowalczyk Sabina nie zrzeszona
1999 (J.)
brak
15. Kruczek Anna Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O041657
16. Krzanowska Adrianna Klub Jazdy Konnej Romico
S
O002015
17. Langer Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O040331
18. Lenik Dorota JKS Equi Verso
S
brak
19. Lentowicz Oliwia JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój
2007 (Mł.)
O044712
20. Michalak Oliwia LKJ Solec Bieruń
2000 (J.)
O024118
21. Nawrot Karolina niezrzeszony
1997 (MJ.)
brak
22. Nowak Joanna niezrzeszony
S
brak
23. Olech Grażyna Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
S
O007585
24. Oleś Anna Klub Jazdy Konnej Romico
S
O022868
25. Orszulak Julia KJ Trachy Gliwice
2002 (JM.)
O023640
26. Pawlas Martyna JKS Equi Verso Jastrzebie Zdrój
S
O037031
27. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
28. Pieła Joanna
29. Pierchała Natalia Kjk ELIZAR
2004 (JM.)
Brak
30. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
brak
31. Potysz Magdalena PLKJ PLESSÓWKA
1996 (MJ.)
O024773
32. Puliński Kamil
33. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (JM.)
O039200
34. Ruszkiewicz Aleksandra bpk
2002 (JM.)
O031854
35. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
36. Skorupa Wiktoria Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (JM.)
brak
37. Śliwka Wiktoria bpk
1999 (J.)
brak
38. Sosińska Anna LKJ Tynka
1999 (J.)
O022994
39. Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O035256
40. Sztangret Zuzanna
41. Szulakowski Mikołaj
42. Szulakowski Mikołaj KJ Trachy Sośnicowice
1999 (J.)
12345678
43. Szydłowska Julia Klub Jazdy Konnej Romico
2002 (JM.)
O036227
44. Walaszek Agrypina PLKJ PLESSOWKA
S
O003842
45. Wełna Natalia Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (J.)
O031732
46. Wełna Wiktoria Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (J.)
O031733
47. Wirska Paulina KJK Romico
1999 (J.)
4224/17 B
48. Wójcik Magdalena Kjk ELIZAR
1999 (J.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

67

Aviatar F:
M:
O:
B:
2.

37

AWANTAŻ Małopolska POL 25.03.2010 Wałach gniada/165cm F: Frazes
M: Awelana
O: Łukasz Kot
B: Bogusław Dąbrowski
Brak 616006550027110
3.

46

BALBINA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Bożena Gierszewska
B: nn
K023174 616999540143311
4.

51

BLACK CAT Małopolska POL 2006 Wałach gniada/165 F: Barok
M: Błyskawica
O: Kinga Kłaptocz- Drapa
B: Bogdan Woźnica
3018/17 B
5.

27

BLANKA WLKP POL 2007 Klacz siwa F: Dadaj
M: Blaga
O: Beata Janosz
B: Beata Janosz
K019106
6.

2

BONANZA Małopolska POL 2009 Klacz tarantowata/mk: F: Belfast
M: Banitka
O: Dorota Ingram
B: Furman Jadwiga
brak 616999670061209
7.

29

BRUSSELS DU DOMAINE Z Zangershiede BEL 2009 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Joia / Urleven Pironniere
O: Oleś Michał
B: Brauwer de L.
K018731 056015Z55705109
8.

56

BURSZTYN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
O: Kowalczyk Monika
B: Prussak Stanisław
POL 999540243604
9.

35

CLAAS HOL POL 2001 Wałach F: Coronado
M: Cosima V
O: Wiesław Piecha
B: Manfred Streicher
K012642
10.

38

COFFEE 23 HOL POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Contender/ Calypso II
M: V-Quintara/ Quidam de Revel
O: Szotek Leszek
B: Schwarz Michael
K021899
11.

34

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quintara/ Quidam de Revel
O:
B: Schwarz Michael
K021899
12.

48

DAGLEZJA SP POL 2001 Klacz gniada/164 F: Landos II / Lord
M: Desiree / Dulcynea
O: Mirosław Ruszkiewicz
B:
K013141 POL009540210001
13.

28

DELAWAR SP POL 2006 Wałach gniada F: LANDJONKER S
M: DEVITA
O: Drzyżdżyk Marek
B: Tokarski Jacek
brak
14.

36

DEN-LADY SP POL 2004 Klacz gniada F: Ordan
M: Donata
O: Dorota Rogosz
B: Lech Skrzypek
K020805 POL009680057004
15.

3

DON K Polski Koń Szlachetny POL 2005 Wałach gniada F: Fair Play Coudreau
M: Donna Grafika
O: Dorota Ingram
B: Krzysztof Koziarowski
brak 616009570164905
16.

42

DON S SP POL 2005 Wałach F: Donzini
M: Sycylia
O: Artur Wełna
B: Adam Safinowski
K009699
17.

4

ELBRA Wielkopolska POL 2006 Klacz kara F: Bój
M: Elba
O: Leszczyński Marek
B: Olszewski Jan
brak
18.

57

EVEREST M SP POL 2010 Wałach gniada F: Nice Boy
M: Eneida
O: Anna Sosińska
B: SK Moszna
K020685
19.

9

GROM SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: ARRONA
M: SAMARRA
O: Jerzy Dominiak
B: .
.
20.

65

Hankee Doodle F:
M:
O:
B:
21.

45

ICE LADY NWF SP POL 2007 Klacz siwa F: Campari M
M: Indianka Dolmet
O: Natalia Frysztacka
B: Natalia Frysztacka
K012396
22.

54

JAMAL Małopolska POL 2009 Wałach siwa F: Ramadan
M: Judea
O: Wiktoria Śliwka
B: Palczak Lechosław
brak
23.

11

JULIETTA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 Klacz gniada F: ARS VIVENDI
M: JUTA
O: Grażyna Gawłowska
B: Jerzy Korczyk
nr Licencji: LKRWZJ/2981/17 POL 009 57 01083 08
24.

44

KALIBRA WONA MŁP POL 2004 Klacz gniada F: Bolivar / Rahman
M: Karina / nn
O: Martyna Pawlas
B: Janusz Gałązka
K020150 POL006670080104
25.

64

Kiara F:
M:
O:
B:
26.

16

LA COSTA SP POL 2010 Klacz siwa/160 F: CASTILIO
M: LA BARCELONA
O: DOROTA LENIK
B: CYSPER WOJCIECH
BRAK 616 009 54 01201 10
27.

60

LACONIEK Z ZANG NED 2011 Wałach gniada F: Lawito / Landgold
M: Sarastra Stern / Quick Star
O: Krzysztof Goraus
B: Krzysztof Goraus
K021864 056015Z55
28.

8

LALA SP POL 2009 Klacz kara F: Bekas
M: Labelle
O: Agnieszka Ciurzyńska
B: Stanisław Siebielec
brak
29.

7

LAUR Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Professional
M: Lady In Heaven
O: Agnieszka Potysz
B: Marian Pokrywka
K012465
30.

63

Leap Star F:
M:
O:
B:
31.

1

LORDON TS POL 2008 Wałach gniada/164 F: Ordon / Biskwit
M: Liwia / Arcus
O: Patrycja Konieczny
B: Leszek Kośnik
K018239 616999540119008
32.

25

LUKAS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/169 F: Czort R
M: Luka
O: Jerzy Dominiak
B: Jerzy Dominiak
.
33.

68

Malibu F:
M:
O:
B:
34.

32

MALINA Kuc Feliński POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Mors
M: Mandarynka
O: Anita Lentowicz
B: Leopold Dziudziek
K023078 616013540183409
35.

17

NAITIRY KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc:149 F: Day Cash
M: Nektarynka
O: Łukasz Kruczek
B: Joanna Zubrycka
K023790
36.

22

OLIMPIA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: Dutch Capitol
M: Oliwia Life
O: Jan Pietraszko
B: Polska
brak
37.

66

Olimpia F:
M:
O:
B:
38.

23

ORIANA Trakeńska POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder II
M: Oliwia Life
O: Dominika Langer
B: Dominika Langer
K016456
39.

33

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
O: HSS Sp.z o.o
B: Dr. Jobs Hartmann
K022403
40.

13

PALERMO SP POL 2008 Wałach bułana F: As Trefl
M: Platyna
O: Martyna Pawlas
B: Martyna Pawlas
K022890 POL009590005708
41.

61

PALOMA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Pampa / Pumpers
O: Szczepan Prokopowicz
B: Szczepan Prokopowicz
K021863 POL007540048608
42.

10

PENSACOLA WLKP POL 2004 Klacz kasztanowata F: O'KEY
M: PRETORIA
O: JERZY DOMINIAK
B: MONIKA SZCZEPANIAK
K014874
43.

39

RAMIRADO Holsztyńska POL 2000 Wałach F:
M:
O:
B:
44.

20

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino
M: Romica R
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K021677 616009540120912
45.

41

RIVALDO KG SP POL 2006 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Rosocha / Dularus
O: Paweł Gawryluk
B: Grzegorz Komin
K012663 616009610254406
46.

19

RUSH R SP POL 2011 Klacz kara/168 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Romica R / Campari M
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K019961 616009540099211
47.

59

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
O: Krzysztof Goraus
B: Krzysztof Goraus
K021862 616009540140411
48.

43

SELIMA SP POL 2003 Klacz F: Lascatraz L
M: Seba
O: Artur Wełna
B: SK Udórz
K008289
49.

24

SEUL M SP POL 2011 Klacz siwa F: Fair Play Coudreau
M: Sofia
O: Julia Fejdych
B: SK Moszna
K021914 616009690078411
50.

58

SINGULORD CARO HOL GER 2008 Wałach gniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Eileen XIV / Carolus I
O: Krzysztof Goraus
B: Krzysztof Goraus
K019296 DE421000490808
51.

62

SUMAK SP POL 2001 Wałach gniada F: Carbid / Calypso II
M: Surprise / Sao Paulo
O: Paweł Piątkowski
B: Roman Roszkiewicz
K006459 POL009611098201
52.

47

TBI DÜSSELDORF TS POL 2004 Wałach gniada/175 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ireneusz Cela
B:
K019942 616999540269104 104WC46
53.

26

URGENT GOLD SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Egipt
M: Urocza
O: Beata Janosz
B: Beata Janosz
K015054
54.

21

VARADERO R SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/mk:156 F: Goofie R/Campari M/Fair Play
M: Viva Ina R / Zeus
O: Patrycja Szydłowska
B: Romuald Hałabuda
K021209
55.

15

WERKA SP POL 1999 Klacz siwa/168 F: Nimroy
M: Wierchowodka
O: Stanisława Gawałek
B: Polska
Brak Pol 009 69 00054 99
56.

12

WIBRACJA M SP POL 2009 Klacz F: So In Love
M: Wendetta
O: Mirosław Michalak
B: Stadnina Koni Moszna
K019076
57.

18

WINNIE THE POOH R SP POL 2007 Ogier siwa/174 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: White Lady / Limelight
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K012228 POL009540007907 104MS58
58.

14

ZGODA SP POL 1997 Klacz gniada/168 F: Sofix
M: Zaduma
O: Stanisława Gawałek
B: Polska
Brak Pol 009 60 00256 97
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arendt Agata
LKJ Ochaby
2017-08-12
5
2017-08-12
1
2017-08-13
6
2017-08-13
4
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
LALA (8)
2017-08-13
6
2017-08-13
3
Drzyźdżyk Marek
bpk
ELBRA (4)
2017-08-13
1
2017-08-13
DELAWAR (28)
2017-08-13
8
2017-08-13
Fejdych Julia
Klub Jazdy Konnej Romico
SEUL M (24)
2017-08-12
7
2017-08-12
7
2017-08-13
18
2017-08-13
11
Gajdzik Roxana
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2017-08-13
Gawłowski Igor
JKS A-PRIM w Grojcu
2017-08-13
2017-08-13
2
Gawryluk Małgorzata
KJ Aldragho Piaseczno
2017-08-12
6
2017-08-13
8
Gierszewska Agnieszka
JKS Kasztanka
BALBINA (46)
2017-08-12
1
2017-08-13
19
2017-08-12
2
2017-08-12
2017-08-13
3
Janosz Julia
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
2017-08-12
16
2017-08-12
2017-08-12
Janosz Wiktoria
Jeździecki Klub sportowy Kasztanka
BLANKA (27)
2017-08-12
3
2017-08-12
Karawan Edyta
Aviatar (67)
2017-08-13
2017-08-13
Konieczny Patrycja
LKJ Ochaby
LORDON (1)
2017-08-12
10
2017-08-12
11
2017-08-13
4
2017-08-13
1
Kot Natalia
EKO
2017-08-12
15
2017-08-13
21
2017-08-12
1
2017-08-13
4
Kowalczyk Sabina
nie zrzeszona
2017-08-12
4
2017-08-12
2017-08-12
5
2017-08-13
3
2017-08-13
6
Kruczek Anna
Klub Jazdy Konnej Romico
NAITIRY (17)
2017-08-12
3
2017-08-12
7
2017-08-12
2017-08-13
2
2017-08-13
Krzanowska Adrianna
Klub Jazdy Konnej Romico
2017-08-12
2
2017-08-13
7
RUSH R (19)
2017-08-12
2017-08-13
2017-08-12
8
2017-08-13
21
Langer Kaja
Klub Jazdy Konnej Romico
ORIANA (23)
2017-08-12
6
2017-08-12
5
2017-08-13
12
2017-08-13
16
Lenik Dorota
JKS Equi Verso
2017-08-13
Lentowicz Oliwia
JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój
MALINA (32)
2017-08-13
2017-08-13
Michalak Oliwia
LKJ Solec Bieruń
2017-08-13
17
2017-08-13
9
Nawrot Karolina
niezrzeszony
2017-08-13
4
Nowak Joanna
niezrzeszony
DON K (3)
2017-08-13
3
Olech Grażyna
Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2017-08-12
2017-08-12
2
2017-08-13
13
2017-08-13
4
Oleś Anna
Klub Jazdy Konnej Romico
2017-08-12
2017-08-13
2017-08-13
Orszulak Julia
KJ Trachy Gliwice
SUMAK (62)
2017-08-12
1
2017-08-12
3
2017-08-13
4
2017-08-13
3
Pawlas Martyna
JKS Equi Verso Jastrzebie Zdrój
2017-08-12
1
2017-08-12
10
2017-08-13
1
2017-08-13
18
Piecha Wiesław
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
CLAAS (35)
2017-08-13
3
2017-08-13
1
Pieła Joanna
2017-08-13
1
2017-08-13
Pierchała Natalia
Kjk ELIZAR
WERKA (15)
2017-08-13
2
2017-08-13
Pietraszko Kaja
Klub Jazdy Konnej Romico
OLIMPIA (22)
2017-08-12
2
2017-08-12
Olimpia (66)
2017-08-12
2
2017-08-13
5
2017-08-13
Potysz Magdalena
PLKJ PLESSÓWKA
LAUR (7)
2017-08-13
3
2017-08-13
10
Puliński Kamil
2017-08-12
5
2017-08-12
3
2017-08-13
11
2017-08-13
2
Rogosz Marlena
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2017-08-13
15
2017-08-13
20
Ruszkiewicz Aleksandra
bpk
2017-08-12
2017-08-12
2017-08-13
2017-08-13
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2017-08-12
3
2017-08-12
1
2017-08-13
1
2017-08-13
2
SAMIRO (59)
2017-08-12
13
2017-08-12
4
2017-08-13
5
2017-08-13
2
2017-08-12
4
2017-08-12
12
2017-08-13
10
2017-08-13
6
PALOMA (61)
2017-08-12
12
2017-08-12
2017-08-13
5
2017-08-13
7
Skorupa Wiktoria
Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
PALERMO (13)
2017-08-12
6
2017-08-12
1
2017-08-13
1
2017-08-13
1
Śliwka Wiktoria
bpk
JAMAL (54)
2017-08-12
1
2017-08-12
3
2017-08-12
2017-08-13
4
2017-08-13
2
2017-08-13
Sosińska Anna
LKJ Tynka
2017-08-12
1
2017-08-12
2017-08-13
8
Szotek Dominika
KJ Trachy Sośnicowice
2017-08-13
2017-08-13
2017-08-13
8
2017-08-13
11
Sztangret Zuzanna
Kiara (64)
2017-08-12
4
2017-08-12
2
2017-08-12
Szulakowski Mikołaj
2017-08-13
13
2017-08-13
5
Szulakowski Mikołaj
KJ Trachy Sośnicowice
Malibu (68)
2017-08-13
16
2017-08-13
Szydłowska Julia
Klub Jazdy Konnej Romico
2017-08-12
14
2017-08-12
6
2017-08-13
20
2017-08-13
17
Walaszek Agrypina
PLKJ PLESSOWKA
GROM (9)
2017-08-13
9
2017-08-13
12
2017-08-12
9
2017-08-12
4
2017-08-13
22
2017-08-13
10
LUKAS (25)
2017-08-12
13
2017-08-12
3
Wełna Natalia
Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
SELIMA (43)
2017-08-12
8
2017-08-12
9
2017-08-13
14
2017-08-13
15
Wełna Wiktoria
Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
DON S (42)
2017-08-12
2
2017-08-12
14
2017-08-13
2
2017-08-13
14
Wirska Paulina
KJK Romico
2017-08-12
11
2017-08-12
2017-08-13
2017-08-13
2017-08-12
4
Wójcik Magdalena
Kjk ELIZAR
ZGODA (14)
2017-08-13
7
2017-08-13
19

Number of Riders: 48

Number of Horses: 58

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042017-1, KJK Romico Żywiec)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl