Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
55 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 22:37:36
2020-02-19 21:59:18
Katarzyna Mydlak-Kowalska E- SYLWIA
  • 1x 7//Czworobok szkoleniowy
54 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 22:37:40
2020-02-19 21:34:19
Natalia Jośko THEO DU FAUBOURG
  • 1x 9/L4/L4 ZT
53 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 21:32:23
2020-02-19 21:27:13
Helena Kozłowska EMOL
  • 2x 7//Czworobok szkoleniowy
  • 2x 14//Czworobok szkoleniowy
52 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 21:21:30
2020-02-19 19:44:30
Agata Charzyńska ELIZABETH
  • 1x 7//Czworobok szkoleniowy
  • 1x 9/L4/L4 ZT
51 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 15:44:47
2020-02-19 15:35:42
Pola Czerwińska BIRBANT
  • 1x 3/P3/P3 ZR kuce
50 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:14:07
2020-02-19 00:22:52
Joanna Bobowska MY LITTLE GIRL GH
  • 1x 3/P3/P3 ZR kuce
  • 1x 10/P4/P4 ZR kuce
49 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:14:10
2020-02-18 23:08:30
Agnieszka Przybylska CAVA ANGELO
  • 1x 2/L1 RK/L1 RK ZR
  • 1x 7//Czworobok szkoleniowy
  • 1x 8/L2 RK/L2 RK ZR
  • 1x 14//Czworobok szkoleniowy
48 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:14:15
2020-02-18 23:00:16
Martyna Baściuk PRZEDŚWIT BARAŻ
  • 1x 5/C2/C2 ZR
  • 1x 7//Czworobok szkoleniowy
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 07:14:18
2020-02-18 23:00:10
Barbara Rynkowska KELPIE
  • 1x 1/L2/L2 ZR kuce
  • 1x 2/L1/L1 RK ZR kuce
  • 1x 8/L2 RK/L2 RK ZR kuce
  • 1x 9/L4/L4 ZR kuce
46 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 22:32:44
2020-02-18 22:16:50
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 10/P4/P4 ZR kuce
  • 1x 11/N2/N2 ZR kuce
45 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 21:21:33
2020-02-18 21:16:24
Zofia Kaczorowska MY LITTLE GIRL GH
  • 1x 2/L1/L1 RK ZR kuce
  • 1x 8/L2 RK/L2 RK ZR kuce
44 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 21:21:37
2020-02-18 17:58:46
Wiktoria Doroz WINDSOR
  • 2x 9/L4/L4 ZT
43 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 21:29:10
2020-02-18 14:49:16
Dorota Stelmach KOLT
  • 1x 3/P3/P3 ZR
  • 1x 10/P4/P4 ZR
42 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 14:14:21
2020-02-18 13:58:07
Helena Struss J'01 BONA FIDE
  • 2x 7//Czworobok szkoleniowy
41 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:56:38
2020-02-17 16:05:25
Anna Sieńko LUSTIG
  • 1x 4/N4/N4 ZR
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 15:27:54
2020-02-17 15:01:53
Hanna Kucharczyk Jm'06 BALCORMO HECTOR
  • 2x 1/L2/L2 ZR kuce
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 13:31:05
2020-02-17 12:06:23
Anna Gumowska ISTER GR
  • 1x 1/L2/L2 ZT
  • 1x 9/L4/L4 ZT
38 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 10:37:44
2020-02-17 10:23:07
Aleksander Mitroo CAMARGO
  • 1x 9/L4/L4 ZR
  • 1x 10/P4/P4 ZR
37 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 10:37:46
2020-02-17 10:13:59
Agnieszka Gmyrek-Świderska MALINA
  • 2x 7//Czworobok szkoleniowy
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 10:37:47
2020-02-17 09:56:38
Oliwia Laferi-Sapiej CARTE BLANCHE
  • 1x 5/C2/C2 ZR
  • 1x 12/C3/C3 ZR
35 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 21:06:39
2020-02-16 08:46:14
Adrianna Jakóbczak RAFAELLO
  • 1x 1/L2/L2 ZT
  • 1x 9/L4/L4 ZT
34 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 07:19:28
2020-02-16 00:46:22
Alicja Skarżyńska MERKURY
  • 1x 4/N4/N4 ZR
  • 1x 11/N5/N5 ZR
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 07:19:31
2020-02-16 00:32:13
Alicja Skarżyńska CAMELOT
  • 1x 3/P3/P3 ZR kuce
  • 1x 4/N1/N1 ZR kuce
  • 1x 10/P4/P4 ZR kuce
  • 1x 11/N2/N2 ZR kuce
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 12:55:54
2020-02-15 12:30:04
Emilia Kwiatkowska BISZKOPT ZAGORKA
  • 1x 1/L2/L2 ZT
  • 1x 9/L4/L4 ZT
  • 1x 14//Czworobok szkoleniowy
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 12:56:02
2020-02-15 12:28:52
Agata Mikołajczyk WELCOME
  • 1x 4/N4/N4 ZR
  • 1x 7//Czworobok szkoleniowy
  • 1x 11/N5/N5 ZR
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 21:06:41
2020-02-15 11:34:05
Kinga Zmysłowska GRAND TIETSE
  • 2x 1/L2/L2 ZT
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 21:08:10
2020-02-14 19:13:43
Kornelia Redek CLEVER BOY
  • 1x 4/N4/N4 ZR
  • 1x 11/N5/N5 ZR
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 18:48:49
2020-02-14 15:33:29
Paweł Łyżwiński SALWADOR
  • 1x 3/P3/P3 ZR
  • 1x 10/P4/P4 ZR
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 18:48:52
2020-02-14 15:31:35
Aleksandra Kanarek SAURON
  • 1x 6/CC4/CC4 ZR
  • 1x 13/CC5/CC5 ZR
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 18:48:54
2020-02-14 15:31:03
Wioletta Milczarek HAPPY WELTA
  • 1x 5/C2/C2 ZR
  • 1x 12/C3/C3 ZR
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 18:48:56
2020-02-14 15:30:20
Amelia Milczarek LAS PALMAS
  • 1x 4/N4/N4 ZR
  • 1x 10/P4/P4 ZR
24 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:56:46
2020-02-14 11:47:23
Marta Waszka ALGO
  • 1x 3/P3/P3 ZR
  • 1x 7//Czworobok szkoleniowy
  • 1x 10/P4/P4 ZR
  • 1x 14//Czworobok szkoleniowy
23 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 13:56:49
2020-02-14 11:46:35
Karolina Gałkowska FRANS N
  • 1x 7//Czworobok szkoleniowy
  • 1x 14//Czworobok szkoleniowy
22 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 13:56:31
2020-02-14 11:46:11
Karolina Gałkowska RARA AVIS FSTF
  • 1x 6/CC4/CC4 ZR
  • 1x 13/CC5/CC5 ZR
21 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 23:21:49
2020-02-13 21:46:37
Joanna Łabudzka MATADOR
  • 1x 9/L4/L4 ZR
  • 1x 10/P4/P4 ZR
20 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 20:52:08
2020-02-13 19:34:29
Weronika Usiądek HARNAŚ
  • 1x 4/N1/N1 ZR kuce
  • 1x 11/N2/N2 ZR kuce
19 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 10:36:22
2020-02-13 10:30:45
Katarzyna Brandys J'04 LEONIDAS
  • 2x 1/L2/L2 ZT
  • 2x 9/L4/L4 ZT
18 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 15:06:12
2020-02-12 11:10:12
Weronika Lewandowska HOJVEJS CASMIR
  • 1x 4/N1/N1 ZR kuce
  • 1x 11/N2/N2 ZR kuce
17 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 21:32:25
2020-02-11 11:44:44
Marta Kunka ATHOS P
  • 1x 1/L2/L2 ZR
  • 1x 9/L4/L4 ZR
16 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 21:21:34
2020-02-11 11:37:49
Nina Makowska AVILON
  • 1x 3/P3/P3 ZR kuce
  • 1x 10/P4/P4 ZR kuce
15 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 09:33:00
2020-02-11 07:17:00
Zofia Puławska GALIA
  • 1x 4/N4/N4 ZR
  • 1x 10/P4/P4 ZR
14 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 22:15:16
2020-02-10 17:34:57
Martyna Juszczyk HULANKA
  • 1x 1/L2/L2 ZT
  • 1x 9/L4/L4 ZT
13 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 07:22:33
2020-02-09 22:17:49
Sonia Bromka SAFIRA
  • 1x 1/L2/L2 ZR
  • 1x 9/L4/L4 ZR
12 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 15:14:41
2020-02-07 22:18:45
Ewelina Szczepanik COCAINA
  • 1x 3/P3/P3 ZR
  • 1x 4/N4/N4 ZR
  • 1x 10/P4/P4 ZR
  • 1x 11/N5/N5 ZR
11 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 11:01:41
2020-02-05 22:56:55
Zofia Tutak KANTAT JAGODNE
  • 2x 7//Czworobok szkoleniowy
  • 2x 14//Czworobok szkoleniowy
10 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 17:10:45
2020-02-05 17:24:47
Paweł Łyżwiński DESPERADO
  • 1x 5/C2/C2 ZR
  • 1x 12/C3/C3 ZR
9 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 17:10:46
2020-02-05 17:23:42
Marta Wacławik DESPERADO
  • 1x 1/L2/L2 ZT
  • 1x 9/L4/L4 ZT
8 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 17:10:48
2020-02-05 15:37:38
Weronika Madej DIAMOND DREAM
  • 1x 1/L2/L2 ZT
  • 1x 9/L4/L4 ZT
7 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 17:10:53
2020-02-05 10:00:45
Monika Kuchta DAVANTI
  • 1x 11/N5/N5 ZR
6 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 17:10:55
2020-02-05 08:11:14
Klaudia Kostrzębska DOUBLE AFFAIR G
  • 1x 5/C2/C2 ZR
  • 1x 12/C3/C3 ZR
5 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 17:10:57
2020-02-05 07:40:12
Agata Kamionka - Flak DESERT ROSE
  • 1x 6/CC4/CC4 ZR
  • 1x 13/CC5/CC5 ZR
4 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 10:37:49
2020-02-05 01:07:05
Zuzanna Olszewska LESLEY
  • 1x 7//Czworobok szkoleniowy
  • 1x 14//Czworobok szkoleniowy
3 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 21:36:48
2020-02-04 19:07:45
Agnieszka Przybylska JULIEN
  • 1x 1/L2/L2 ZT
  • 1x 9/L4/L4 ZT
2 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 21:36:49
2020-02-04 19:06:18
Agnieszka Przybylska DJANGO AA
  • 1x 3/P3/P3 ZR
  • 1x 10/P4/P4 ZR
1 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 21:36:51
2020-02-04 18:09:23
Daniel Dębowski FIRE GIRL M
  • 1x 7//Czworobok szkoleniowy
  • 1x 14//Czworobok szkoleniowy
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baściuk Martyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2005 (JM.)
O046348
2. Bobowska Joanna KS Chojnów
S
O006177
3. Brandys Katarzyna UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
2004 (J.)
O046446
4. Bromka Sonia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
Brak
5. Charzyńska Agata KJ Aldragho
S
O055918
6. Cybulska Małgorzata Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O018484
7. Czerwińska Pola Klub Sportowy Centurion
2007 (JM.)
O045767
8. Dębowski Daniel SSKJ Bobrowy Staw
1999 (MJ.)
O040067
9. Doroz Wiktoria bpk
2001 (MJ.)
brak
10. Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
S
O019149
11. Gmyrek-Świderska Agnieszka BPK - MAZ
S
O050568
12. Gumowska Anna brak
S
brak
13. Jakóbczak Adrianna bpk
S
brak
14. Jośko Natalia bzk
1999 (MJ.)
brak
15. Juszczyk Martyna Equiright
2001 (MJ.)
brak
16. Kaczorowska Zofia Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2010 (Mł.)
O054860
17. Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
S
O001225
18. Kanarek Aleksandra KJ Sawanka
S
O008561
19. Kostrzębska Klaudia Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
S
O022153
20. Kozłowska Helena JKS Jagodne
2004 (J.)
brak
21. Kucharczyk Jm'06 Hanna SSKJ Grobice
2006 (JM.)
O055027
22. Kuchta Monika bpk MAZ
S
O021321
23. Kunka Marta KJ Aldragho Piaseczno
S
O005240
24. Kwiatkowska Emilia KS Equiright
2003 (J.)
brak
25. Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
1999 (MJ.)
O040391
26. Lewandowska Weronika KS Centurion Zaręby
2005 (JM.)
O038650
27. Łabudzka Joanna SSKJ Grobice
S
O013047
28. Łyżwiński Paweł KJ Sawanka
S
O011026
29. Łyżwiński Paweł KJ Sawanka
S
O011026
30. Madej Weronika bpk maz
S
O008899
31. Makowska Nina KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O036761
32. Mikołajczyk Agata KS EQUIRIGHT
S
O004606
33. Milczarek Amelia Stajnia Sawanka
2003 (J.)
brak
34. Milczarek Wioletta KJ Sawanka
S
O008562
35. Mitroo Aleksander KJ Podkowa Leśna
2001 (MJ.)
O043709
36. Mydlak-Kowalska Katarzyna SJ Stajnia Podolszyn
S
O000284
37. Olszewska Zuzanna Klub Sportowy Centurion
2000 (MJ.)
O026480
38. Pogodzińska Mj'99 Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
1999 (MJ.)
O013514
39. Przybylska Agnieszka niezrzeszony
S
O018600
40. Puławska Zofia KJ Sawanka
2000 (MJ.)
O039403
41. Redek Kornelia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2002 (J.)
O031763
42. Rynkowska Barbara Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
2008 (JM.)
O051060
43. Sieńko Anna SSKJ GROBICE
2004 (J.)
O032718
44. Skarżyńska Alicja brak
2004 (J.)
O032068
45. Stelmach Dorota Stowarzyszenie KS Chojnów
S
PZJ 0046320 : LZRWZJ/1379/20 A
46. Struss J'01 Helena SJ Stajnia Podolszyn
2001 (MJ.)
O024331
47. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
48. Tutak Zofia JKS Jagodne
S
brak
49. Usiądek Weronika Klub Sportowy Centurion
2006 (JM.)
O043579
50. Wacławik Marta KJ Sawanka
S
O049921
51. Waszka Marta KS AZS AWF Warszawa
S
Brak
52. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
53. Zmysłowska Kinga Bez Przynależności Klubowej
S
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

15

ALGO SP POL 2006 Wałach gniada/165 F: Himen / Oder
M: Agawa / Pergamon
K013305
2.

9

ATHOS P SP POL 2013 Wałach kara/175 F: Stilos
M: Aronia
brak
3.

10

AVILON HAFL. POL 2002 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Pr Alegro
M: Hauptstutbuch Halina
LKRWZJ/1340/20 DE434340108703
4.

55

BALCORMO HECTOR NN IRL 2012 Wałach siwa/149 (w pod F: NN
M: NN
Brak 372414005677664
5.

66

BIRBANT KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/148 F: Denis
M: Balihara/Folio
K022641 616013600119912
6.

46

BISZKOPT ZAGORKA MAŁA KOŃ POL 2009 Wałach izabelowata/mk:153 F: Izak
M: NN
brak brak
7.

56

BONA FIDE WLKP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Czarownik xx / Freedom's Choice
M: Benetta / Quamiro
K020056 616007610219309
8.

51

CAMARGO WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Grosz
M: Czahara
K025873
9.

49

CAMELOT ARABSKA POL 2012 Wałach siwa/148 F: vatican
M: cezura
K026022 616POL12009104A
10.

61

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
K018656
11.

53

CARTE BLANCHE SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Stilios han.
M: Cornella old. /Lord Sinclair baw.
K025842 616009661411213
12.

63

CAVA ANGELO Duńska Gorącokrwista POL 2012 Stalion bay/165 F: Come Back II
M: Litana V
none 208333201203515DK
13.

73

CHENARO 2 OLDENBURSKI GER 2009 Wałach kasztanowata F: Chequille
M: Dayenne
104QI94
14.

45

CLEVER BOY PKSP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Landor
M: Cytia
K016637 POL009520039409
15.

31

COCAINA SP POL 2011 Klacz kara F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
K023062 616009590267611
16.

28

DAVANTI M POL 2011 Wałach gniada/x F: Huzar
M: Delia
K024454 616006630031911
17.

30

DESERT ROSE OLD POL 2011 Klacz kara F: De Niro
M: Quadriga
K019288
18.

26

DESPERADO HANOWERSKA GER 2011 Wałach gniada/172 F: Danone I / DeNiro
M: Laurissa / Lauries Crusador
K021434 DE431310600511
19.

27

DIAMOND DREAM KWPN NED 2015 Ogier skarogniada/167 F: DESPERADO, kwpn.
M: WORLDCADANZA C, kwpn. / Diamond Hit, old.
K026808 528003201502862
20.

24

DJANGO AA MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/164 F: Jaśmin
M: Duma
K026642
21.

29

DOUBLE AFFAIR G SP POL 2005 Klacz gniada/167 F: Love Affair
M: Double D
K010188 10973
22.

69

E- SYLWIA TYP KUC POL 2013 Klacz gniada/- F: England Rules
M: Missy
K028339 616999580417713
23.

71

EKOLOG F:
M:
24.

67

ELIZABETH MAŁOPOLSKA POL 2015 Klacz siwa/160 F: Dąbek
M: Elita
K028146 616 006 51 01605 15
25.

68

EMOL SP POL 2001 Wałach gniada/173 F: Denar
M: Etiuda
brak 08941
26.

36

ESPLANADA HOL. POL 2012 Klacz siwa/176 F: Cormint
M: Veltin
K022008 DE421000509112
27.

25

FIRE GIRL M OLDENBURSKA POL 2014 Klacz ciemnogniada/172 F: Furst Fugger
M: Crazy Girl
K025660 DE433330553214 Paszport zagr.
28.

16

FRANS N KWPN NED 2010 Wałach gniada/165 F: Ampere / Rousseau
M: Aterpenta C / Watermill Scandic
K020905
29.

34

GALIA SP POL 2010 Klacz siwa/172 F: Kingsten
M: Galilea/ Aviano
K024518
30.

19

GRAND TIETSE FRYZ STER VB POL 2010 Ogier kara/165 F: Tietse 428
M: Sofie V
brak 616004201005156
31.

1

HAGIRIA SP POL 2007 Klacz gniada/163 F: Grikos
M: Hajfa / Romario
K013814 POL009530053907
32.

43

HAPPY WELTA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/175 F: Weltino
M: Happy Star
K021653
33.

38

HARNAŚ NN POL 2010 Wałach gniada/149 F: NN
M: NN
K028709 616 999 66 17686 10
34.

35

HOJVEJS CASMIR KUC DNK 2013 Wałach kasztanowata/149 F: Eiluns Spartan / Beka's Spartacus
M: Calina / De Noir
K025195 208333201302234
35.

33

HULANKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Czynel
M: Honda
brak
36.

54

ISTER GR WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Alamos
M: Ibiza
brak
37.

23

JULIEN SP POL 20.08.2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Kilian 38
M: Jemioła
none 616009600125615
38.

3

KANTAT JAGODNE TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach gniada/172 F: Kałkan
M: Draka
brak 616999580516613
39.

65

KELPIE KOŃ MAŁY POL 2010 Klacz skarogniada/141 F: Asumpt / Veritas 6
M: Kyniska / Top Ewita
K023088 616013580177810
40.

57

KOLT SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/177 F: Faust Z
M: Kofia
k021618): LKRWZJ/1926/20A 009660325805
41.

44

LAS PALMAS SP POL 2007 Wałach gniada F: Pluspunkt
M: Lansada
K024286
42.

37

LEONIDAS OLDENBURG POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Lyjanero
M: Eida
K028722 DE 433330558214
43.

2

LESLEY RHLD GER 2008 Wałach gniada/168 F: Lord Loxley
M: Goldquelle
K025316 DE443430634708
44.

22

LUSTIG SP POL 2002 Wałach gniada F: Loxley
M: Lambada
K006901
45.

52

MALINA M. POL 2012 Klacz kasztanowata F: Derkacz / Ping Pong
M: Murka L / Lubań
K023139 616006550116012
46.

39

MATADOR TYP POGRUBIONY POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Amor
M: Masza
K026813 POL999630058204
47.

48

MERKURY MAŁOPOLSKA POL 2002 Wałach skarogniada/160 F: Safian
M: Murcja
006660932402 006660932402
48.

58

MY LITTLE GIRL GH KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:139 F: 0
M: 0
K027633
49.

62

MY LITTLE GIRL GH KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:139 F: .
M: .
K027633 .
50.

64

PRZEDŚWIT BARAŻ SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Dresk / Przedświt XII-4
M: Beta / Leandro
K019179 616009630079610
51.

50

RAFAELLO WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach ciemnogniada/164 F: Maaik
M: Rewia
k022712 616007610122013
52.

40

RARA AVIS FSTF SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Irwing Shaw L
M: Rosilla
K024395
53.

32

SAFIRA TS POL 2012 Klacz kara/163 F: Bertil Fan D’Ald Loop / Jerke 434
M: Szada
K021283 616999610139112
54.

72

SAGENHAFT 5 MEKLEMBURSKA POL 2012 Wałach siwa/173 F: San Patriano II
M: Solitaire
K024823 DE427270114612
55.

41

SALWADOR WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata/164 F: Sługa
M: Sonorita
brak
56.

42

SAURON SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/167 F: Calderon
M: Sawanna
K009955 POL009660414604
57.

60

SIENA SP POL 2008 Klacz gniada/167 F: Placido / Animo
M: Segowia / Alywar
K018123 POL009610184708
58.

70

THEO DU FAUBOURG SFA FRA 2007 Wałach siwa/180 cm F: Opium de Talma
M: Altis du Bocage
brak 07 403 317 Q
59.

47

WELCOME CZEWB POL 2009 Wałach gniada/168 F: Werbespot
M: Sorbonna
Bral Brak
60.

59

WINDSOR SP AUT 2006 Wałach ciemnogniada F: Weltstein
M: Paletta
brak
Rider Club
Competition
Prize
Cybulska Małgorzata Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
80
SUM:
80.00
Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
180
180
SUM:
360.00
Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
120
SUM:
120.00
Lewandowska Weronika KS Centurion Zaręby
100
SUM:
100.00
Łyżwiński Paweł KJ Sawanka
100
SUM:
100.00
Mikołajczyk Agata KS EQUIRIGHT
100
SUM:
100.00
Przybylska Agnieszka niezrzeszony
100
SUM:
100.00
Skarżyńska Alicja brak
150
70
SUM:
220.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baściuk Martyna
Stowarzyszenie KS Chojnów
2020-02-22
5
2020-02-22
Bobowska Joanna
KS Chojnów
2020-02-22
1
2020-02-23
1
Brandys Katarzyna
UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
2020-02-22
4
2020-02-22
2020-02-23
3
2020-02-23
Bromka Sonia
Bez Przynależności Klubowej
SAFIRA (32)
2020-02-22
1
2020-02-23
2
Charzyńska Agata
KJ Aldragho
2020-02-23
Cybulska Małgorzata
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2020-02-22
2
80
2020-02-22
5
2020-02-23
2
2020-02-23
4
2020-02-23
1
Czerwińska Pola
Klub Sportowy Centurion
BIRBANT (66)
2020-02-22
3
Dębowski Daniel
SSKJ Bobrowy Staw
2020-02-22
2020-02-23
Doroz Wiktoria
bpk
WINDSOR (59)
2020-02-23
10
2020-02-23
Gałkowska Karolina
KS AZS AWF WARSZAWA
FRANS N (16)
2020-02-22
2020-02-23
2020-02-22
2
2020-02-23
2
Gmyrek-Świderska Agnieszka
BPK - MAZ
MALINA (52)
2020-02-22
2020-02-22
Gumowska Anna
brak
2020-02-22
6
2020-02-23
4
Jakóbczak Adrianna
bpk
2020-02-22
4
2020-02-23
4
Jośko Natalia
bzk
2020-02-23
9
Juszczyk Martyna
Equiright
HULANKA (33)
2020-02-22
7
2020-02-23
6
Kaczorowska Zofia
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2020-02-22
2
2020-02-23
1
Kamionka - Flak Agata
K.S. Centurion
2020-02-22
1
180
2020-02-23
1
180
Kanarek Aleksandra
KJ Sawanka
SAURON (42)
2020-02-22
3
2020-02-23
3
Kostrzębska Klaudia
Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2020-02-22
3
2020-02-23
3
Kozłowska Helena
JKS Jagodne
EMOL (68)
2020-02-22
2020-02-22
2020-02-23
2020-02-23
Kucharczyk Jm'06 Hanna
SSKJ Grobice
2020-02-22
2
2020-02-22
Kuchta Monika
bpk MAZ
DAVANTI (28)
2020-02-23
6
Kunka Marta
KJ Aldragho Piaseczno
2020-02-22
2
2020-02-23
1
Kwiatkowska Emilia
KS Equiright
2020-02-22
9
2020-02-23
7
Laferi-Sapiej Oliwia
SKJ Legia-Kozielska
2020-02-22
1
120
2020-02-23
1
Lewandowska Weronika
KS Centurion Zaręby
2020-02-22
1
100
2020-02-23
1
Łabudzka Joanna
SSKJ Grobice
MATADOR (39)
2020-02-23
3
2020-02-23
5
Łyżwiński Paweł
KJ Sawanka
2020-02-22
2
100
2020-02-23
2
Łyżwiński Paweł
KJ Sawanka
2020-02-22
3
2020-02-23
6
Madej Weronika
bpk maz
2020-02-22
2
2020-02-23
1
Makowska Nina
KJ Aldragho Piaseczno
AVILON (10)
2020-02-22
2
2020-02-23
1
Mikołajczyk Agata
KS EQUIRIGHT
WELCOME (47)
2020-02-22
2
100
2020-02-22
2020-02-23
5
Milczarek Amelia
Stajnia Sawanka
2020-02-22
6
2020-02-23
3
Milczarek Wioletta
KJ Sawanka
2020-02-22
4
Mitroo Aleksander
KJ Podkowa Leśna
CAMARGO (51)
2020-02-23
4
2020-02-23
10
Mydlak-Kowalska Katarzyna
SJ Stajnia Podolszyn
2020-02-22
Olszewska Zuzanna
Klub Sportowy Centurion
LESLEY (2)
2020-02-22
2020-02-23
Pogodzińska Mj'99 Zofia
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
EKOLOG (71)
2020-02-22
2020-02-22
Przybylska Agnieszka
niezrzeszony
JULIEN (23)
2020-02-22
1
2020-02-23
2
2020-02-22
1
100
2020-02-23
1
2020-02-22
3
2020-02-23
1
Puławska Zofia
KJ Sawanka
GALIA (34)
2020-02-22
8
2020-02-23
4
Redek Kornelia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2020-02-22
4
2020-02-23
3
Rynkowska Barbara
Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
KELPIE (65)
2020-02-22
1
2020-02-22
1
2020-02-23
2
2020-02-23
1
Sieńko Anna
SSKJ GROBICE
LUSTIG (22)
2020-02-22
3
Skarżyńska Alicja
brak
MERKURY (48)
2020-02-22
1
150
2020-02-23
2
CAMELOT (49)
2020-02-22
1
70
2020-02-22
3
2020-02-23
3
2020-02-23
3
Stelmach Dorota
Stowarzyszenie KS Chojnów
KOLT (57)
2020-02-22
5
2020-02-23
9
Struss J'01 Helena
SJ Stajnia Podolszyn
2020-02-22
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
COCAINA (31)
2020-02-22
2020-02-22
7
2020-02-23
7
2020-02-23
7
Tutak Zofia
JKS Jagodne
2020-02-22
2020-02-22
2020-02-23
2020-02-23
Usiądek Weronika
Klub Sportowy Centurion
HARNAŚ (38)
2020-02-22
2
2020-02-23
2
Wacławik Marta
KJ Sawanka
2020-02-22
3
2020-02-23
8
Waszka Marta
KS AZS AWF Warszawa
ALGO (15)
2020-02-22
4
2020-02-22
2020-02-23
8
2020-02-23
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
CANDY (61)
2020-02-23
2
2020-02-23
4
Zmysłowska Kinga
Bez Przynależności Klubowej
2020-02-22
8
2020-02-22

Number of Riders: 53

Number of Horses: 60

The sum of prizes: 1 180.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl