Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
182 ACCEPTED 2020-02-06 07:29:07
2020-02-05 22:16:24
Gaja Raszewska DRAGON
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
181 ACCEPTED 2020-02-06 07:28:49
2020-02-05 21:34:59
Agnieszka Terlecka - Ludwiniak DAFER
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
180 ACCEPTED 2020-02-06 07:28:46
2020-02-05 21:07:04
Olga Basińska PRISCILLA
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
179 ACCEPTED 2020-02-06 07:28:42
2020-02-05 21:06:38
Gabriela Czarnomska BILLY ROUBLE
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
178 ACCEPTED 2020-02-06 07:27:50
2020-02-05 20:05:51
Zofia Pogodzińska Mj'99 CHIPS
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
177 ACCEPTED 2020-02-06 07:27:43
2020-02-05 20:05:04
Zofia Pogodzińska Mj'99 SONAR
  • 1x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
176 ACCEPTED 2020-02-06 07:27:39
2020-02-05 20:04:18
Hanna Pogodzińska Mj'01 RAJTAR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
175 ACCEPTED 2020-02-06 07:27:37
2020-02-05 20:03:40
Hanna Pogodzińska Mj'01 SENEGAL M
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
174 ACCEPTED 2020-02-06 07:27:33
2020-02-05 20:03:04
Zofia Pogodzińska Mj'99 NAOMI
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
173 ACCEPTED 2020-02-06 07:27:31
2020-02-05 19:58:20
Marta Jakóbowska LAMIR
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
172 ACCEPTED 2020-02-06 07:27:27
2020-02-05 17:40:51
Marek Szewczyk CHOCOLATTI
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
171 ACCEPTED 2020-02-06 07:27:01
2020-02-05 16:45:20
Wiktoria Jannasz IMPATI ROOS VDL
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
170 ACCEPTED 2020-02-05 16:34:20
2020-02-05 16:34:00
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
169 ACCEPTED 2020-02-05 16:11:17
2020-02-05 16:11:01
Wiktoria Lewandowska SARACEN
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
168 ACCEPTED 2020-02-05 15:15:43
2020-02-05 15:04:47
Lena Kwiatkowska Jm'07 CANGELO V
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
167 ACCEPTED 2020-02-05 15:51:20
2020-02-05 13:20:26
Alicja Łącka T.GOLD QUIDAME II Z
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
166 ACCEPTED 2020-02-05 15:50:05
2020-02-05 13:19:43
Alicja Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
165 ACCEPTED 2020-02-05 14:02:04
2020-02-05 12:38:30
Michalina Nowak WUWU
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
164 ACCEPTED 2020-02-05 16:13:40
2020-02-05 11:13:42
Waleria Branicka LAPITA
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
163 ACCEPTED 2020-02-05 16:13:19
2020-02-05 11:13:20
Waleria Branicka FAJNA
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
162 ACCEPTED 2020-02-05 07:15:32
2020-02-04 23:31:41
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
161 ACCEPTED 2020-02-05 07:15:51
2020-02-04 23:31:03
Nadia Ambroziak MILO
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
160 ACCEPTED 2020-02-05 07:15:54
2020-02-04 23:30:38
Nina Ambroziak MILO
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
159 ACCEPTED 2020-02-05 16:14:05
2020-02-04 23:12:47
Dorota Czajkowska KUROSAWA
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
158 ACCEPTED 2020-02-06 12:43:51
2020-02-04 22:11:54
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
157 ACCEPTED 2020-02-06 12:45:08
2020-02-04 22:11:14
Monika Jaworska CARAMBA
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
156 ACCEPTED 2020-02-04 21:30:20
2020-02-04 21:30:03
Karolina Pełko PREZES
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
155 ACCEPTED 2020-02-04 21:28:31
2020-02-04 21:25:31
Weronika Pełko DRUID
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
154 ACCEPTED 2020-02-05 08:43:13
2020-02-04 16:30:55
Justyna Kociankowska J'03 BEEN GONE
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
153 ACCEPTED 2020-02-04 15:43:09
2020-02-04 13:44:29
Aleksander Kadłubowski SAGENHAFT 5
  • 2x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
152 ACCEPTED 2020-02-04 07:17:52
2020-02-03 23:21:34
Kamila Czernaś SPAR
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
151 ACCEPTED 2020-02-03 22:28:44
2020-02-03 21:56:14
Magdalena Janiszewska HAVENA
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
150 ACCEPTED 2020-02-03 22:53:19
2020-02-03 18:28:42
Wiktoria Kabala CHELSEA
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
149 ACCEPTED 2020-02-03 18:45:15
2020-02-03 18:25:55
Leszek Nieużyła IBAN
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
148 ACCEPTED 2020-02-03 18:45:20
2020-02-03 18:24:43
Leszek Nieużyła CALLIA-L
  • 1x 8/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 16/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
147 ACCEPTED 2020-02-03 18:45:26
2020-02-03 18:24:05
Leszek Nieużyła CORDESSO
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
146 ACCEPTED 2020-02-03 18:45:32
2020-02-03 18:22:39
Zuzanna Chwalińska CORAZON 58
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 16/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
145 ACCEPTED 2020-02-03 18:45:37
2020-02-03 18:20:43
Leszek Nieużyła OURAGAN WM
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
144 ACCEPTED 2020-02-03 18:45:42
2020-02-03 18:19:40
Lena Sawicka LONGLIFE
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
143 ACCEPTED 2020-02-03 18:45:48
2020-02-03 18:01:00
Dagmara Rajchel INFERNO
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
142 ACCEPTED 2020-02-03 18:46:01
2020-02-03 17:59:01
Julia Lewinson RABAT
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
141 ACCEPTED 2020-02-03 18:46:08
2020-02-03 17:54:36
Patrycja Matyjasik KALILA J
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
140 ACCEPTED 2020-02-03 18:46:12
2020-02-03 17:52:03
Olga Gieracz JADE MK
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
139 ACCEPTED 2020-02-03 18:46:18
2020-02-03 17:48:08
Hanna Błażejewska CELT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
138 ACCEPTED 2020-02-03 17:13:38
2020-02-03 17:09:55
Hanna Bzowska ESTERA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
137 ACCEPTED 2020-02-03 16:25:36
2020-02-03 16:25:29
Weronika Buchcar JAXX
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
136 ACCEPTED 2020-02-03 16:25:13
2020-02-03 16:25:05
Paulina Kowalska ETI QUEEN
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
135 ACCEPTED 2020-02-03 12:30:28
2020-02-03 12:26:45
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
134 ACCEPTED 2020-02-03 12:30:30
2020-02-03 12:26:07
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
133 ACCEPTED 2020-02-03 12:30:33
2020-02-03 12:25:16
Kornelia Naumiuk DOMINO
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
132 ACCEPTED 2020-02-03 12:30:35
2020-02-03 12:24:47
Kornelia Naumiuk JAWA
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
131 ACCEPTED 2020-02-03 11:20:16
2020-02-03 10:41:34
Diana Jaroszkiewicz Jm'06 TEXAS DE SOULIGNAC GR. C
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
130 ACCEPTED 2020-02-03 11:20:19
2020-02-03 10:40:42
Diana Jaroszkiewicz Jm'06 INTUICJA KOŃSKI GAJ GR. C
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
129 ACCEPTED 2020-02-03 18:46:24
2020-02-03 09:57:30
Karolina Pęczyńska ESTAMP
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
128 ACCEPTED 2020-02-03 10:42:28
2020-02-03 09:57:12
Kinga Ferenc EQUUS
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
127 ACCEPTED 2020-02-03 09:26:30
2020-02-03 09:14:28
Zofia Kulczycka RAVEL
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
126 ACCEPTED 2020-02-03 09:26:33
2020-02-03 09:13:00
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
125 ACCEPTED 2020-02-03 08:34:53
2020-02-02 22:34:07
Jacek Kosacki SPORADA
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
124 ACCEPTED 2020-02-03 08:34:56
2020-02-02 22:18:44
Olga Porzak ABIGAIL
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
123 ACCEPTED 2020-02-03 08:34:59
2020-02-02 21:59:50
Jakub Zumski WANTOS
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
122 ACCEPTED 2020-02-02 21:34:13
2020-02-02 21:32:11
Aneta Kitlitz JUBEA
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
121 ACCEPTED 2020-02-06 07:26:53
2020-02-02 21:29:18
Róża Skorupowska CON AKRELLO W
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
120 ACCEPTED 2020-02-06 07:26:47
2020-02-02 21:27:54
Bogdan Maślanka KASTET
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
119 ACCEPTED 2020-02-02 21:34:22
2020-02-02 21:27:23
Antoni Tomaszewski LOPEZ
  • 2x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
118 ACCEPTED 2020-02-02 21:34:24
2020-02-02 21:18:31
Weronika Wilkowiecka JUBEA
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
117 ACCEPTED 2020-02-02 21:34:26
2020-02-02 21:15:50
Marta Zadrożna ADMIRAŁ
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
116 ACCEPTED 2020-02-02 21:08:12
2020-02-02 20:20:20
Monika Pieniążek GRAND S
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
115 ACCEPTED 2020-02-02 21:01:43
2020-02-02 20:20:17
Alicja Tropiło EREZ M
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
114 ACCEPTED 2020-02-02 21:01:49
2020-02-02 20:18:46
Alicja Tropiło ORDA II
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
113 ACCEPTED 2020-02-02 21:01:54
2020-02-02 20:18:12
Anna Pazik ALEGRO
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
112 ACCEPTED 2020-02-02 21:02:00
2020-02-02 20:17:42
Aleksandra Śledziewska EL NINO
  • 1x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
111 ACCEPTED 2020-02-02 21:02:04
2020-02-02 20:15:52
Zuzanna Iwanowicz BENETON
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
110 ACCEPTED 2020-02-02 21:02:08
2020-02-02 20:15:11
Krzysztof Chodorski DAKOTA N
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
109 ACCEPTED 2020-02-02 21:02:12
2020-02-02 20:14:40
Hubert Aniołek OSCAR
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
108 ACCEPTED 2020-02-02 21:02:16
2020-02-02 20:14:09
Krzysztof Chodorski SMILE SL GR. E
  • 1x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
107 ACCEPTED 2020-02-02 21:02:20
2020-02-02 18:52:21
Sonia Stein ZYGFRYD
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
106 ACCEPTED 2020-02-02 21:02:24
2020-02-02 18:51:20
Zuzanna Byczkowska ZYGZAK
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
105 ACCEPTED 2020-02-02 21:08:14
2020-02-02 18:32:51
Oliwia Wiśniewska BERGAMO
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
104 ACCEPTED 2020-02-02 18:14:52
2020-02-02 18:03:33
Natalia Czarnak FIESTA
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
103 ACCEPTED 2020-02-02 18:14:48
2020-02-02 17:18:39
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
102 ACCEPTED 2020-02-02 18:14:44
2020-02-02 16:31:02
Julia Wieczorek HOTREX
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
101 ACCEPTED 2020-02-02 18:14:39
2020-02-02 16:17:29
Katarzyna Brandys LEONIDAS
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
100 ACCEPTED 2020-02-04 18:38:30
2020-02-02 16:15:04
Emilia Michalska MILTON
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
99 ACCEPTED 2020-02-02 15:33:26
2020-02-02 14:37:24
Wiktoria Leszek-Karwańska UNIQE LOVE Z
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
98 ACCEPTED 2020-02-02 14:33:04
2020-02-02 14:32:57
Wiktoria Leszek-Karwańska BON PARIS KL
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
97 ACCEPTED 2020-02-02 14:32:58
2020-02-02 14:26:07
Idalia Staniak NASTER
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
96 ACCEPTED 2020-02-02 14:33:09
2020-02-02 13:53:33
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
95 ACCEPTED 2020-02-04 21:31:39
2020-02-02 13:51:08
Paweł Foremny CALIPSO DU MESNIL
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
94 ACCEPTED 2020-02-02 14:33:21
2020-02-02 12:25:28
Zuzanna Bargiełowska FOREST
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
93 ACCEPTED 2020-02-02 14:33:30
2020-02-02 11:24:27
Aleksandra Majewska LAMÓWKA
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
92 ACCEPTED 2020-02-02 14:33:35
2020-02-02 11:20:01
Ada Wołąs LOCO
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
91 ACCEPTED 2020-02-02 14:33:39
2020-02-02 11:12:14
Nadia Boćkowska GRAFITI
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
90 ACCEPTED 2020-02-02 14:33:43
2020-02-02 11:11:06
Aleksandra Wołąs LOARA
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
89 ACCEPTED 2020-02-02 14:33:50
2020-02-02 11:10:36
Aleksandra Wołąs CALIGULA L
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
88 ACCEPTED 2020-02-02 14:33:55
2020-02-02 11:01:51
Natalia Charubin FIRST LADY
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
87 ACCEPTED 2020-02-02 14:34:00
2020-02-02 10:59:29
Wiktoria Piątkowska KASZMIR
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
86 ACCEPTED 2020-02-02 10:52:03
2020-02-02 10:50:53
Klaudia Skłodowska CAVALLO
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
85 ACCEPTED 2020-02-02 10:50:02
2020-02-02 10:47:48
Maria Kozłowska ETNA W
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
84 ACCEPTED 2020-02-02 10:50:05
2020-02-02 10:45:39
Wiktoria Skłodowska TWIGGY EWITA
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
83 ACCEPTED 2020-02-02 10:50:07
2020-02-02 10:42:50
Klaudia Skłodowska ZENDER
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
82 ACCEPTED 2020-02-02 14:34:06
2020-02-02 10:42:12
Hanna Puta BYSTRA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
81 ACCEPTED 2020-02-02 10:50:10
2020-02-02 10:39:51
Nelly Żabowska - Żychowicz MISTER
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
80 ACCEPTED 2020-02-02 10:29:52
2020-02-02 10:24:57
Weronika Minkiewicz LAROSA Z
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
79 ACCEPTED 2020-02-02 10:29:54
2020-02-02 10:24:34
Weronika Minkiewicz MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
78 ACCEPTED 2020-02-02 10:29:56
2020-02-02 09:16:16
Anna Zielińska N-COMPOSTELLA MVH Z
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
77 ACCEPTED 2020-02-02 10:29:59
2020-02-02 08:02:55
Klaudia Gawdzik NIKE
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
76 ACCEPTED 2020-02-02 07:46:10
2020-02-01 22:04:08
Klaudia Fedorowska SZAMAN HIPPICA
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
75 ACCEPTED 2020-02-02 07:46:12
2020-02-01 20:46:32
Izabela Janusz JASPIS
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
74 ACCEPTED 2020-02-02 07:46:14
2020-02-01 20:15:36
Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
73 ACCEPTED 2020-02-02 07:46:16
2020-02-01 20:13:00
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
72 ACCEPTED 2020-02-02 07:46:18
2020-02-01 20:12:21
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
71 ACCEPTED 2020-02-01 18:53:24
2020-02-01 18:50:51
Bianka Kwiatkowska NEVIO 17
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
70 ACCEPTED 2020-02-01 18:53:27
2020-02-01 18:06:41
Karolina Szlachcic ANONIEM
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
69 ACCEPTED 2020-02-01 14:27:10
2020-02-01 14:24:53
Marta Janowska AILLE CLOONEY
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
68 ACCEPTED 2020-02-01 14:18:26
2020-02-01 13:51:49
Kaja Sosnowska-Niemczuk MY LORD
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
67 ACCEPTED 2020-02-01 14:18:28
2020-02-01 13:51:28
Kaja Sosnowska-Niemczuk CHAPEAU BAS
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
66 ACCEPTED 2020-02-01 14:18:30
2020-02-01 13:30:54
Aleksandra Kaszyńska HILUX
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
65 ACCEPTED 2020-02-01 09:59:34
2020-02-01 08:40:10
Paulina Snopek ALEX
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
64 ACCEPTED 2020-01-31 20:55:33
2020-01-31 19:44:55
Emilia Kulisiewicz DEKORACJA
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
63 ACCEPTED 2020-01-30 22:02:55
2020-01-30 21:06:44
Karolina Pogorzelska ALABASTER
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
62 ACCEPTED 2020-01-30 21:03:16
2020-01-30 20:46:34
Marianna Wawrzynowicz GAROU DU ECLAT
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
61 ACCEPTED 2020-01-29 23:05:18
2020-01-29 22:06:49
Julia Jałocha STAMFORD
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
60 ACCEPTED 2020-01-29 23:05:22
2020-01-29 21:53:11
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
59 ACCEPTED 2020-01-29 23:05:33
2020-01-29 19:50:21
Klaudia Lewandowska LUPUS
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
58 ACCEPTED 2020-01-29 10:58:11
2020-01-29 10:24:17
Amelia Madej UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
57 ACCEPTED 2020-01-29 10:58:14
2020-01-29 09:33:19
Oliwia Rapa KSELION
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
56 ACCEPTED 2020-01-29 07:17:19
2020-01-28 22:47:05
Zuza Kaleta AJSZA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
55 ACCEPTED 2020-01-29 07:17:21
2020-01-28 22:16:35
Irena Pawłowska MESKALINA
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
54 ACCEPTED 2020-02-04 09:45:55
2020-01-28 19:46:37
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
53 ACCEPTED 2020-02-04 09:46:02
2020-01-28 19:46:09
Weronika Krzyśpiak ELITA
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
52 ACCEPTED 2020-01-28 21:05:39
2020-01-28 19:11:05
Martyna Wójcik ALGIDA
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
51 ACCEPTED 2020-01-28 16:46:34
2020-01-28 14:53:37
Julia Kuszewska HIMENA
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
50 ACCEPTED 2020-01-28 07:20:28
2020-01-27 21:42:13
Gracja Kruk TOP ALADIN
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
49 ACCEPTED 2020-01-28 07:20:32
2020-01-27 21:19:49
Magdalena Erd DAGLEZJA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
48 ACCEPTED 2020-01-28 07:20:35
2020-01-27 21:18:23
Wiktoria Kurzyp GROM
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
47 ACCEPTED 2020-02-04 15:53:08
2020-01-27 19:02:22
Maja Szestowicka MILADY
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
46 ACCEPTED 2020-01-28 07:20:41
2020-01-27 18:58:14
Olga Cebula GLITTER
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
45 ACCEPTED 2020-01-28 07:20:44
2020-01-27 18:55:37
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
44 ACCEPTED 2020-01-28 07:20:46
2020-01-27 18:54:58
Krystyna Pilkiewicz RIANA P
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
43 ACCEPTED 2020-01-28 07:20:52
2020-01-27 18:52:58
Marianna Cebula MAESTRO
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
42 ACCEPTED 2020-01-28 07:20:59
2020-01-27 18:50:25
Ida De Raad CHILLOUT Z
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
41 ACCEPTED 2020-01-27 17:07:22
2020-01-27 14:35:03
Zuzanna Dębowska LONDON
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
40 ACCEPTED 2020-02-02 10:30:01
2020-01-27 13:58:11
Aleksandra Ciesielczuk PERFECT PLAYER
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
39 ACCEPTED 2020-02-04 15:42:43
2020-01-27 11:29:27
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
38 ACCEPTED 2020-02-03 16:45:35
2020-01-27 10:53:09
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
37 ACCEPTED 2020-01-27 04:57:08
2020-01-26 23:00:34
Maria Gonciarek KASINIA
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
36 ACCEPTED 2020-01-26 18:21:30
2020-01-26 16:03:25
Dominika Uchman LAKRO
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
35 ACCEPTED 2020-01-26 18:21:35
2020-01-26 15:38:44
Marta Wajda COTE D'AZUR
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
34 ACCEPTED 2020-01-26 18:21:41
2020-01-26 12:18:13
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
33 ACCEPTED 2020-02-01 14:18:33
2020-01-26 10:33:46
Julia Poschauko CARDIFF
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
32 ACCEPTED 2020-01-26 05:43:25
2020-01-25 23:02:04
Katarzyna Orlik WALENTYNA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
31 ACCEPTED 2020-01-26 05:43:28
2020-01-25 21:57:01
Julia Poziomkowska PLEBAN
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
30 ACCEPTED 2020-02-02 14:27:07
2020-01-25 21:55:46
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
29 ACCEPTED 2020-01-26 05:43:35
2020-01-25 21:19:03
Alicja Ciarczyńska WOULD LOVE
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
28 ACCEPTED 2020-01-26 05:43:42
2020-01-25 21:03:37
Marek Wajda WERGO
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
27 ACCEPTED 2020-01-26 05:43:45
2020-01-25 20:44:37
Marek Wajda MEQINI
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
26 ACCEPTED 2020-01-30 21:03:31
2020-01-25 17:19:23
Aleksandra Florczak STEWARD
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
25 ACCEPTED 2020-01-26 05:43:50
2020-01-25 17:16:58
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
24 ACCEPTED 2020-01-26 05:43:53
2020-01-25 16:12:32
Karolina Jeruć- Zglińska RAWDAT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
23 ACCEPTED 2020-01-24 22:28:20
2020-01-24 21:50:55
Arkadiusz Radzio JEGOMOŚĆ
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
22 ACCEPTED 2020-01-24 07:23:02
2020-01-23 22:11:12
Natalia Szpilka ALWIN
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
21 ACCEPTED 2020-01-23 20:17:30
2020-01-23 20:11:46
Paula Chołody ESPADA
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
20 ACCEPTED 2020-01-23 20:17:34
2020-01-23 16:21:29
Alan Poluchowicz MAGIC
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
19 ACCEPTED 2020-01-23 20:17:38
2020-01-23 16:20:32
Piotr Poluchowicz SPIRIT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
18 ACCEPTED 2020-01-23 20:17:42
2020-01-23 16:19:52
Natalia Michałowska BARONET
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
17 ACCEPTED 2020-01-23 20:17:46
2020-01-23 16:19:08
Aleksandra Mazurek HIGHT-PLEASURE
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
16 ACCEPTED 2020-02-05 23:25:12
2020-01-23 16:18:23
Bartosz Wójcik NURMI
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
15 ACCEPTED 2020-01-23 20:17:55
2020-01-23 16:16:46
Marta Banach PASJA
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
14 ACCEPTED 2020-01-23 20:18:00
2020-01-23 16:16:14
Dominika Strąk LET ME FLY
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
13 ACCEPTED 2020-01-23 20:18:06
2020-01-23 16:15:13
Dominika Strąk FELLOW -TAR
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
12 ACCEPTED 2020-01-23 20:18:09
2020-01-23 15:26:56
Zuzanna Serafin PUMBA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
11 ACCEPTED 2020-01-23 20:18:16
2020-01-23 13:40:15
Katarzyna Hetman - Matyjasik HOLANDIA
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
10 ACCEPTED 2020-01-23 20:18:20
2020-01-23 13:28:35
Inga Kloze HARY
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
9 ACCEPTED 2020-01-30 19:28:45
2020-01-23 12:50:55
Mateusz Pabijanek IMIRO VDH
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
8 ACCEPTED 2020-02-02 07:46:20
2020-01-23 08:13:55
Olga Pawłowska ORCHID'S RILEY RJT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
7 ACCEPTED 2020-02-02 07:46:22
2020-01-23 08:13:32
Olga Pawłowska VENTURA
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
6 ACCEPTED 2020-01-23 12:41:22
2020-01-22 16:06:46
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
5 ACCEPTED 2020-01-21 17:34:45
2020-01-21 16:08:59
Julia Grudzińska CESJA GR. D
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
4 ACCEPTED 2020-01-21 07:46:38
2020-01-21 01:36:58
Sonia Sienkiewicz CORINA N
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
3 ACCEPTED 2020-01-21 07:46:41
2020-01-20 21:02:07
Barbara Dzierżyńska KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
2 ACCEPTED 2020-01-21 07:46:43
2020-01-20 21:01:19
Alicja Lipkowska ENIGMA
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
1 ACCEPTED 2020-02-01 12:49:41
2020-01-20 20:14:59
Kinga Rębisz ALANYA
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Ambroziak Nadia Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2005 (J.)
O053977
2. Ambroziak Nina Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2007 (JM.)
O053978
3. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
4. Banach Marta WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (J.)
O038174
5. Bargiełowska Zuzanna bpk
2003 (MJ.)
brak
6. Basińska Olga JKS OLSZA
2008 (JM.)
O056249
7. Błażejewska Hanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (MJ.)
O055571
8. Boćkowska Nadia BPK
2008 (JM.)
O056635
9. Brandys Katarzyna UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
2004 (J.)
O046446
10. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (MJ.)
O046278
11. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
12. Byczkowska Zuzanna KU AZS UW
2010 (JM.)
O057366
13. Bzowska Hanna KJ Aromer
2006 (J.)
O046009
14. Cebula Marianna JKS Equita Świętochów
2004 (J.)
O052249
15. Cebula Olga JKS Equita Świętochów
2006 (J.)
O049784
16. Charubin Natalia SKJ OLIMPIA
2004 (J.)
Brak
17. Chodorski Krzysztof St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O013608
18. Chołody Paula WKJ Lublin
2005 (J.)
O048064
19. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (MJ.)
O045740
20. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
21. Ciesielczuk Aleksandra Wojciechowa Stajnia
S
O044050
22. Czajkowska Dorota St. SKJ Bobrowy Staw
2003 (MJ.)
O038774
23. Czarnak Natalia KJ Dworek Okuniew
2006 (J.)
O037685
24. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (J.)
O047938
25. Czernaś Kamila WKJ Lublin SJ Drwal
2003 (MJ.)
0048070
26. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
27. Dąbrowska Zofia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
28. De Raad Ida Jeździecki Klub Sportowy Equita
2003 (MJ.)
O035650
29. Dębowska Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O013837
30. Dzierżyńska Barbara KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O045999
31. Erd Magdalena WKJ Lublin
2007 (JM.)
O053559
32. Fedorowska Klaudia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2002 (MJ.)
brak
33. Ferenc Kinga Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
34. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
2003 (MJ.)
O041726
35. Foremny Paweł JKS Umiastów
S
O038901
36. Gawdzik M'06 Klaudia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2006 (J.)
O044546
37. Gieracz Olga Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2006 (J.)
Brak
38. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O037012
39. Gonciarek Maria Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (MJ.)
O031807
10143460
40. Grudzińska Julia KJ Aromer
2007 (JM.)
LZRWZJ/1439/20A(w)B(w)C(w)
41. Grzelczak Matylda KJ Aldragho Piaseczno
2008 (JM.)
O048940
42. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
43. Hetman - Matyjasik Katarzyna Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
S
O049302
44. Inguenaud Sophia KJ Aromer
S
O025610
45. Iwanowicz Zuzanna SKJ PONY POWER
2009 (JM.)
O057568
46. Jakóbowska Marta BPK kuj-pom
2004 (J.)
Brak
47. Jałocha Julia Klub Jeździecki Aromer
2004 (J.)
O052626
48. Janiszewska Magdalena BPK (MAZ)
2004 (J.)
O047690
49. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (J.)
O038818
50. Janowska Marta Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
brak
51. Janusz Izabela Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2002 (MJ.)
O043256
52. Jaroszkiewicz Diana Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2006 (J.)
O047175
53. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
54. Jeruć Karolina JKS Karolina
S
O019460
55. Kabala Wiktoria Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O037904
56. Kadłubowski Aleksander Kj Strzała Krubiczew
S
Z003700
57. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (JM.)
brak
58. Kamiński Jan Equikam Sp. z o.o.
S
O003136
59. Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
2005 (J.)
O039308
60. Kaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
29999/17
61. Kitlitz Aneta K.J Stajnia Podolszyn
S
none
62. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
63. Kociankowska J'03 Justyna Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2003 (MJ.)
O038517
64. Kosacki Jacek SJ Fidelius
S
brak
65. Kowalska Paulina BPK
2003 (MJ.)
brak
66. Kozłowska Maria St. KJ Olimpia Warszawa
2001 (MJ.)
O043870
67. Kruk Gracja Wkj Lublin
S
Brak
68. Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów
S
O025285
69. Kulczycka Zofia SJ Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
brak
70. Kulisiewicz Emilia Klub Jeździecki Wiktorowo
2006 (J.)
O047603
71. Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin
S
O023317
72. Kuszewska Julia Stajnia Wilanów
2008 (JM.)
Brak
73. Kwiatkowska Bianka Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O040541
74. Kwiatkowska Lena TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2007 (JM.)
brak
75. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
76. Lewandowska Klaudia KJ Equistars
2006 (J.)
Brak
77. Lewandowska Wiktoria KJ Equistars
2009 (JM.)
Brak
78. Lewinson Julia Bpk
2004 (J.)
-
79. Lipkowska Alicja KJ Aldragho Piaseczno
2004 (J.)
O035966
80. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (MJ.)
O049201
81. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
82. Madej Amelia Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2007 (JM.)
O055854
83. Majewska Aleksandra BPK
2003 (MJ.)
brak
84. Marczyk Monika Klub Jeździecki Aromer
2003 (MJ.)
O035587
85. Maślanka Bogdan Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
O022341
86. Matyjasik Patrycja Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2005 (J.)
O046279
87. Mazurek Aleksandra WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (J.)
O043826
88. Michalska Emilia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2007 (JM.)
O046006
89. Michałowska Natalia WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2004 (J.)
O042649
90. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
91. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (MJ.)
O036853
92. Naumiuk Kornelia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2009 (JM.)
O047930
93. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (J.)
O032062
94. Nieużyła Leszek bpk
S
O004155
95. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
S
O031653
96. Okolus Angelika KJ Skarb Kozienice
2006 (J.)
brak
97. Orlik Katarzyna Stajnia Wilanów
2004 (J.)
brak
98. Pabijanek Mateusz Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
O006023
99. Pawłowska Irena bpk
2007 (JM.)
O039852
100. Pawłowska Olga Klub Jeździecki Equireno
2006 (J.)
O055510
101. Pazik Anna KS EQUIRIGHT
S
brak
102. Pęczyńska Karolina JKS Karolina
S
O003975
103. Pełko Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (J.)
Brak
104. Pełko Weronika KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (MJ.)
Brak
105. Piątkowska Wiktoria Stow. KJ Olimpia Warszawa
2003 (MJ.)
brak
106. Pieniążek Monika Klub Jeździecki Equireno
S
O025863
107. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O031627
108. Pindelska Julia BPK-MAZ
2003 (MJ.)
O044621
109. Pogodzińska J'01 Hanna UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2001 (MJ.)
O013515
110. Pogodzińska Mj'99 Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
S
O013514
111. Pogorzelska Karolina Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
brak
112. Poluchowicz Alan WKJ Lublin / SJ Bonanza
2009 (JM.)
O054495
113. Poluchowicz Piotr WKJ Lublin / SJ Bonanza
S
O054496
114. Porzak Olga SJ Fidelius
S
Brak
115. Poschauko Julia Klub Sportowy Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O014122
10085827
116. Poziomkowska Julia WKJ Lublin
2006 (J.)
Brak
117. Puta Hanna SKJ OLIMPIA
2007 (JM.)
Brak
118. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
119. Radzio Arkadiusz Stajnia wilanow
S
Brak
Brak
120. Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O006240
121. Rapa Oliwia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2003 (MJ.)
O043881
122. Raszewska Gaja KJ Rock Horses
2005 (J.)
O046522
123. Rębisz Kinga BPK
S
brak
124. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O049094
125. Sawicka M'08 Lena bpk MAZ
2008 (JM.)
O046346
126. Seliga Adrian
127. Serafin Zuzanna Indywidualnie
2005 (J.)
Brak
128. Sienkiewicz Sonia BPK
2005 (J.)
brak
129. Skłodowska Klaudia Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2005 (J.)
O043871
130. Skłodowska Wiktoria Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2009 (JM.)
O054030
131. Skorupowska Róża bpk MAZ
S
O042142
132. Śledziewska Aleksandra SKJ PONY POWER
2008 (JM.)
O057801
133. Snopek Paulina Bpk
2002 (MJ.)
Brak
134. Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ
S
O013932
135. Staniak Idalia WKJ Lublin
2004 (J.)
Brak
136. Stein Sonia KU AZS UW
2009 (JM.)
Brak
137. Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (J.)
O038177
138. Szestowicka Maja JKS Equita Świętochów
2008 (JM.)
O054330
139. Szewczyk Marek Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O001473
140. Szlachcic Karolina KJ Galop Kozienice
S
brak
141. Szpilka Natalia WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O023561
142. Terlecka - Ludwiniak Agnieszka Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
S
brak
143. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
144. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
145. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2004 (J.)
O038032
146. Tropiło Alicja UKS Vacat Eventing Sulbiny
2001 (MJ.)
O031302
147. Uchman Dominika TKKF Hubert
2004 (J.)
O039590
148. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia Słupno
2007 (JM.)
O036152
149. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O040063
150. Wach Inga WKJ Lublin
2001 (MJ.)
O038870
151. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
152. Wajda Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
153. Wawrzynowicz Marianna SJ Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
Brak
154. Wieczorek Julia KJ Sawanka
2006 (J.)
Brak
155. Wilczewski Robert SKJ Becersport
156. Wilkowiecka Weronika Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2001 (MJ.)
Brak
157. Wiśniewska Oliwia bpk
2005 (J.)
brak
158. Wójcik Bartosz WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O031493
159. Wójcik Martyna WKJ Lublin
2005 (J.)
brak
160. Wołąs Ada BPK (MAZ)
S
O007542
161. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
S
O007543
162. Żabowska - Żychowicz Nelly SKJ Olimpia
2006 (J.)
0042910
163. Zadrożna Marta Klub Jeździecki Wiktorowo
2020 (Mł.)
Brak
164. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O045569
165. Zielińska Anna Sportowy Klub Jeździecki Hawajka
S
O032054
166. Zumski Jakub Brak
S
O023300
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

82

A CATOKI HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
K022778 DE431316680210
2.

143

ABIGAIL WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: -
M: -
Brak -
3.

141

ADMIRAŁ KUC POL 2009 Wałach gniada/120 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
4.

91

AILLIE CLOONEY KUC CANNAMERA POL 2014 Wałach siwa/144 F: Nn
M: Nn
Brak -
5.

77

AJSZA KUC NIEMIECKI NLD 2009 Klacz gniada/118 F: nn
M: nn
brak 528 009 09 1167446
6.

85

ALABASTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Contender son
M: Asteria
brak
7.

1

ALANYA SP POL 2010 Klacz gniada/167 F: Sword
M: Aschley
brak 616009580587810
8.

208

Alcapone wałach F:
M:
9.

128

ALEGRO SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: Graf Quidam
M: Alexis
brak POL 009540013701
10.

87

ALEX MŁP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Irak
M: Aisza
brak 006550048203
11.

76

ALGIDA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz skarogniada F: Samba Hit II
M: Alaska
brak
12.

52

ALWIN MŁP POL 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: Bibigar
M: Aronia
Brak
13.

93

ANONIEM KWPN GER 2005 Wałach gniada/172 F: Kojak
M: Madonna
brak -
14.

10

APASJONATA AUREUS KUC WALIJSKI POL 2006 Ogier jelena/136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
K012069
15.

203

ASTRA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Wars
M: Arabika
Brak Brak
16.

43

BARONET PKSP POL 2015 Wałach gniada/166 F: Elvaro
M: B Geraldien
brak
17.

146

BASHIRA-K SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Placido
M: Bychawa
K019531
18.

71

BASTYLIA PKSP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Oder
M: Ballada
K023151 616007530050911
19.

30

BEEN GONE WESTF GER 2010 Wałach gniada/167 F: Berlusco / Belissimo M
M: Sirrah / Saint Cloud
Nr PZJ: K028750 DE441411415310
20.

130

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/127 F: Tobi
M: Bella
K023005
21.

137

BERGAMO XX POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Alywar
M: Barbie
brak
22.

194

BILLY ROUBLE AES GBR 2009 Wałach gniada/178 F: Hhh
M: Nn
K027089 9373474747
23.

109

BON PARIS KL TYP SZLACH. POL 2007 Wałach kasztanowata/148 F: Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin
M: Budur / Bielick 14
K017638 616999660119007 616999660119007
24.

22

BYSTRA KUC WALIJSKI POL 2012 Klacz ciemnogniada F: .
M: Blanka
.
25.

116

CALIGULA L SP POL 2014 Wałach siwa/173 F: Corrado Son
M: Conchita L / Cruzeiro L
K028155 616 009 61 00786 14
26.

23

CALIPSO DU MESNIL SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/174 F: Galisco Du Mesnil
M: Caramba
K009666 POL009670094704
27.

158

CALLIA-L SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Lescibard L
M: Conchita L / Cruzeiro L
K020570 -
28.

178

CANGELO KWPN NED 2007 Klacz kasztanowata/164 F: Tangelo van der Zuuthoeve
M: Forever
Brak 5280003000708645
29.

32

CARAMBA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Carambole/ Cassini I
M: Centra/ Nurjev
.
30.

7

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Carambole
M: Carrara/ Carrico
K023534 616009510253013
31.

107

CAVALLO HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
K020731 DE421000042703
32.

168

CELT SP POL 2006 Wałach gniada/- F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Casablanca / Roland
K011429
33.

38

CESJA NN POL 2012 Klacz gniada/148 F: Ludger
M: Czykita
LKRWZJ/1989/20ABC Brak Brak
34.

89

CHAPEAU BAS OLD NED 2011 Ogier siwa/173 F: Cassini Gold / Cassini I
M: Exit Ten / Exit to Nowhere
K021676 DE418182524111
35.

29

CHELSEA WESTFALSKA POL 2009 Klacz gniada/165 F: Albaran xx
M: Galina
K018980 DE441410634209
36.

74

CHILLOUT Z PKSP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Zinedine / Guidam
M: Red Allegra / Rommel
K028183 616009661355214
37.

192

CHIPS SP POL 2013 Wałach gniada F: Ormuz xx / Special Power
M: Csilla / Czarownik
K026177 616009610105313
38.

186

CHOCOLATTI REINISCHES POL 2013 Wałach siwa/167 F: Cadmo
M: Chokettie
K028479 DE443430709513 DE443430709513
39.

56

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dżahil/Luron
M: Cyweta/Vittorio
K025209
40.

26

CON AKRELLO W DSP POL 2009 Wałach ciemnogniada/175 F: Con Sherry
M: Akacja
K013088 -
41.

206

Constantine M wałach F:
M:
42.

160

CORAZON 58 HOLSZTYŃSKA GER 2010 Klacz gniada// F: Catoki
M: Sanita
K023077 DE421000596110
43.

159

CORDESSO WESTFALSKA GER 2012 Wałach ciemnogniada/- F: /
M: /
K022638 -
44.

35

CORINA-N SP POL 2012 Klacz skarogniada/176 F: Cottonclub
M: Capri
brak 616009610164812
45.

63

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
K007952 096121
46.

196

DAFER KUC POL 2007 Wałach gniada/146 cm F: V.I.P.
M: Dafra
K027068 POL013661811207
47.

68

DAGLEZJA KUC POL 2004 Klacz ciemnogniada/144 F: Domingo
M: Dafne
Brak 10401
48.

131

DAKOTA N KWPN POL 2008 Wałach gniada/170 F: Calandro
M: Trienta H2
K012755 528003000806605
49.

202

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
50.

86

DEKORACJA SP POL 2000 Klacz gniada/166 F: Rubin
M: Drama
brak 616009660310200
51.

60

DIANA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/. F: Bishof L
M: Donnerdamme L / Dobrock
K011520 11593 POL009580228105
52.

152

DOMINO MK POL 2004 Wałach srokata F: Arkan
M: Dora
K018242 POL013530410304
53.

200

DRAGON MŁP POL 1999 Wałach siwa/163 F: nn
M: nn
K027052 B0110062S
54.

173

DRUID SP POL 2004 Wałach siwa/170 F: Armani
M: Diana V
Brak POL 009611054904
55.

175

DŻARNA TYP SZLACHETNY POL 2002 Klacz gniada/149 F: NN
M: NN
K018849 POL999540127802
56.

129

EL NINO KUC KWPN POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Wervelwind C
M: Willemien
brak
57.

16

ELITA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Epoka
K010266
58.

15

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa/173 F: Cassilio / Cassini I
M: Epona / Weltstein
K020771 616009661085412
59.

37

ENIGMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/171 F: Ordon
M: Estera
K024679 616 999 54 00049 09
60.

147

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
K016844 013570144003
61.

126

EREZ M SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Montbard XX
M: Elegia / Le Voltaire
K014898 12374
62.

40

ESPADA HOL POL 2012 Klacz gniada/164 F: Cachas
M: Wendy III / Canto
K027955 -
63.

28

ESTAMP MŁP POL 2012 Wałach gniada F: San Luis
M: Ekspansja JP
brak
64.

156

ESTERA NN POL 2012 Klacz izabelowata/Nn F: Brandon
M: Estoria
Brak Nn
65.

154

ETI QUEEN SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: New World
M: Ethel
K020844 616009530142408
66.

103

ETNA W SP POL 2010 Klacz gniada/163 F: Che Guevara L
M: Enigma W
.. ..
67.

31

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
68.

33

FAJNA KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata/- F: Zippo
M: Ines / Arizona
K019691 -
69.

48

FELLOW -TAR KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: Chello III VDL
M: Margriet / Flemmingh
K024121
70.

124

FIESTA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2013 Klacz kara/148 F: Tupet
M: Felina
K026894 brak
71.

117

FIRST LADY SP POL 2001 Klacz gniada F: -
M: -
brak
72.

111

FOREST MAŁOPOLSKA POL 2003 Wałach gniada/165 F: Fiskor
M: Foka
K022238 POL006550021403
73.

84

GAROU DU ECLAT KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/141 F: nn
M: nn
Brak
74.

210

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
K019692 528003201111872
75.

70

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
K019360 528003201107648
76.

114

GRAFITI KUC POL 2013 Klacz siwa/134 F: nn / nn
M: nn / nn
K027040 616999540116713
77.

136

GRAND S WLKP. POL 2012 Wałach siwa F: Cefal
M: Grosetta
K021238
78.

69

GROM SP POL 2014 Wałach gniada F: Karbit
M: Giorgia B
K025760
79.

51

HARY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Romeo Des Vaux
M: Hiszpanka / Contendus
K026145
80.

169

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/164 F: Dionizos
M: Haidi
K026898 616009661583211
81.

44

HIGHT-PLEASURE PKSP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Ever For Pleasure
M: Hurghanda / Barnaba
K020337
82.

90

HILUX SP POL 2012 Wałach gniada/mk:- F: Strayer's Samson
M: Hesperyda/Enjoy Plan
K022502
83.

75

HIMENA SP POL 2012 Klacz gniada/158 F: Comandor
M: Hawana
Brak 616 009 57 01844 12
84.

50

HOLANDIA SP POL 2005 Klacz gniada/166 F: Sofix
M: Halna
K013719 POL009600104705
85.

122

HOTREX NN POL 2008 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
Brak
86.

157

IBAN KWPN POL 2013 Wałach kara/- F: Pacific
M: Impaccio / Larome
K026301 -
87.

4

IMIRO VDH KWPN POL 2013 Wałach gniada/171 F: G.Ramiro Z
M: Paccalonie K
K022646 528003201303065
88.

185

IMPATI ROOS VDL /// POL 2013 Klacz gniada/167 F: ///
M: ///
Brak /// 106RK54
89.

163

INFERNO WLKP POL 2014 Wałach gniada/. F: Sokrates
M: Insygnia / Barbuz
K025040 -
90.

149

INTUICJA KOŃSKI GAJ GR. C KUC POL 2007 Klacz siwa/139 F: Very Top
M: Idylla
K020962 B0109035S
91.

96

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus
M: Vienette
K027177 528003201306684 106DT66
92.

167

JADE MK SP POL - Klacz ciemnogniada/- F: Elf
M: Juta
K022820 616009600019711
93.

95

JASPIS M POL 2003 Wałach gniada/161 F: Noster
M: Jugusta
K021762 066660228703
94.

153

JAWA KUC WALIJSKI POL 2005 Klacz gniada/140 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K027304 POL013670043605
95.

155

JAXX KWPN NED 2014 Wałach siwa/171 F: Indorado
M: Onesse
brak 528003201406415
96.

53

JEGOMOŚĆ SP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Planet
M: Jasna Zorza
Brak 616009550074513 Brak
97.

140

JUBEA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/160 F: Markies V
M: Jeżyca
brak Brak
98.

138

JUBEA SP POL 2011 Mare chestnut/160 F: Markies V
M: Jerzyca
none 616009600174611
99.

166

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Landor old/ Lacatraz hol
M: Kamelia J sp/ Helanis sp
- -
100.

65

KASINIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Kanasta / Czandor
K024449 616009640067912
101.

27

KASTET WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach kasztanowata/180 F: Rosseli
M: Kasandra
K019298 POL007520075604
102.

118

KASZMIR SP POL 2013 Wałach srokata F: Czos
M: Kamelia
Pl
103.

36

KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE KUC POL 2010 Wałach gniada/147 F: Bolero
M: Kimberley
K019199
104.

98

KOEKOEKSHOF MARISKA KUC WALIJSKI POL 2003 Klacz kasztanowata/135 F: Casperhofs Freddy
M: Koekoekshof Rolette
K011976 0301032
105.

80

KSELION SP POL 2012 Wałach siwa/- F: Cativo
M: Kasandra
K021735 -
106.

183

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: Contendor
M: Księżniczka
K018124 616009680111609
107.

207

Lacrosse wałach F:
M:
108.

62

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa/. F: Lake Bid
M: Lakrima
K019769 616009610226811
109.

187

LAMIR SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/165 F: Brak
M: Brak
Brak Brak Brak
110.

112

LAMÓWKA SP POL 2008 Klacz siwa/- F: Nabucho du Serein
M: Lama
brak
111.

34

LAPITA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Ludger
M: Lady Lena / Placido
K025042 -
112.

99

LAROSA Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 Klacz ciemnogniada/162 F: Lavillon/ Diamant de Semilly
M: Rosallia/ Landjunge
K028852 056015Z55803116
113.

121

LEONIDAS OLDENBURG POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Lyjanero
M: Eida
K028722 DE 433330558214
114.

47

LET ME FLY OLD POL 2014 Wałach gniada/165 F: Lyjanero
M: Lacanda / Lenardo
K027478
115.

110

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
116.

115

LOARA SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: Corrado Son / Corrado I
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028154 616009610086614
117.

113

LOCO LUSITANO ESP 2009 Wałach izabelowata/149 F: NN
M: NN
K025819 UELN72491000001
118.

66

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/167 F: Lider
M: Larissa
K017212 POL009611094104
119.

162

LONGLIFE Nederlande Welsh Pony POL 2011 Wałach gniada/148 F: Leandros Sirik / Flora's Hof Magic
M: Blakt's Ashly / Oakley Bubbling Bobbety
K028152 528017201201099
120.

139

LOPEZ OLDENBURG POL 2013 Gelding bay/168 F: Chacco fly
M: Lama
K028324 k028324
121.

209

LOTUS-P SP POL 2013 Wałach skarogniada/168 F: Stilios
M: Lara
Bark -
122.

83

LUPUS SP POL 2007 Wałach siwa/168 F: Plaster
M: Libella
brak POL 009 58 05839
123.

73

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Lambado
M: Mara
K010426
124.

41

MAGIC KUC POL 2012 Wałach skarogniada/139 F: NN
M: Maggy
Brak
125.

59

MEQINI SP POL 2011 Wałach siwa F: Quidam's Hero / Quidam's Rubin
M: Modelka / Cavallo
K019213 616009680010011
126.

78

MESKALINA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
K014928 616009670128709
127.

100

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP BEL 2012 Wałach gniada/180 F: Nabab de Reve
M: Cindy S/Tenerife VDL
K027828 056-002-W00303294
128.

12

MILADY SP POL 2003 Klacz gniada F: Lavendel / Ramiro Z
M: Mila / Ammersee
K008788 POL009660194803
129.

176

MILO WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/156 F: Rabiatos Z
M: Madame
K022077 Pol 007600198305
130.

120

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa/138 F: NN
M: NN
K026563 616999660914805
131.

106

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/149 F: Nn
M: Nn
K023513 616999640069913
132.

88

MY LORD WESTF POL 2012 Ogier siwa/173 F: Mylord Carthago/ Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
K021638 DE 441410044613
133.

101

N-COMPOSTELLA MVH Z ZANG POL 2012 Klacz gniada/161 F: Eurocommerce Napels / Carthago Z
M: Ida Utopia / Aram
K024315 056015Z55768812
134.

188

NAOMI WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/- F: Baldini II / Bachus
M: Niniwa / Izan
K014717 616007600458208
135.

108

NASTER MŁP POL 2009 Wałach gniada/163 F: Awans
M: Nastka
K018672 -
136.

92

NEVIO 17 DRP POL 2006 Gelding darkbay/149 F: Nibelungenheld
M: MHADINA
K026027 brak
137.

102

NIKE SP POL 2006 Klacz kasztanowata/- F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
K017149 POL009540098606
138.

45

NURMI PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco-Fly
M: Nutella
K022827
139.

2

ORCHID'S RILEY RJT NEW FOREST PONY POL 2011 Wałach bułana/148 F: ORCHID'S CESTANII
M: ORCHID'S ANGELICA
- -
140.

127

ORDA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata/- F: Love Affair
M: Orsini AD / Emetyt
K018118
141.

132

OSCAR BELGIJSKI KUC POL 2010 Wałach gniada/141 F: Cadet / Bertus
M: Fleur / Vancouver d'aurar
K024966
142.

161

OURAGAN WM DSP POL 2014 Wałach kasztanowata// F: Czarownik
M: Oceana WM
K028543 /
143.

46

PASJA PKSP POL 2014 Klacz gniada/160 F: Arriba Z
M: Pokora
BRAK
144.

11

PERFECT PLAYER MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/164 F: Davinci
M: Paleta
K028072 616006580030715
145.

55

PLEBAN MŁP POL 2006 Wałach siwa/155 F: Plaster
M: NN
K012804 POL006580592606
146.

174

PREZES WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach siwa/170 F: Pink Floyd HL
M: Watra
Brak POL007600090506
147.

195

PRISCILLA SP POL 1999 Wałach gniada/165 F: Jankes
M: Brak
Brak
148.

49

PUMBA HUCULSKA POL 2014 Klacz skarogniada/143 F: Lamon
M: Patra
246 G Lb 616012570069114
149.

165

RABAT MAŁOPOLSKA POL 2002 Wałach gniada F: Askar
M: Robinia
Brak
150.

190

RAJTAR SP POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: Viscount
M: Ratafia
K028221 616009610111115
151.

145

RAVEL SP POL 2008 Wałach gniada/166 F: aravel ll
M: rosalia
-
152.

61

RAWDAT SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Moravia
M: Jedwabna
K014537
153.

72

RIANA P PKSP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
K020740 616009610012912
154.

201

RONALDO MK SP POL 2015 Wałach siwa/159 F: Bolero de Ravel / Bachus Z
M: Riposta / Spartakus
brak 616 009 60 02486 15
155.

171

SAGENHAFT 5 MEKLEMBURSKA POL 2012 Wałach siwa/173 F: San Patriano II
M: Solitaire
K024823 DE427270114612
156.

181

SARACEN TYP KUC POL Nieznany Wałach kasztanowata/kuc:150 F: NN
M: NN
Brak POL 999 60 00773 04
157.

189

SENEGAL M SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Montbard
M: Sofia
K015869 616009690066909
158.

123

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa/- F: Devin du Maury /
M: Skaluna / Lump I
K015692 616009540093107
159.

133

SMILE SL SP POL 2011 Klacz kasztanowata/155 F: ZINEDINE
M: SABENA
BRAK 616009661461411
160.

97

SMYK KUC POL 2008 Wałach gniada/135 F: Szaman
M: Sonia
K023357
161.

191

SONAR SP POL 2013 Wałach kara F: San Luis / Dixieland
M: Sonka / Le Voltaire
K025392 616009610105213
162.

170

SPAR Pełna Krew Angielska POL 2014 Wałach gniada/163 F: FAST AND FURIOUS
M: SURALINA
K026577 616POL14008421T
163.

42

SPIRIT PKSP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Love Affair
M: Sangria
Brak
164.

142

SPORADA XX POL 2014 Klacz gniada/164 F: Estejo
M: Supremacja
brak 616POL14008317T
165.

81

STAMFORD Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach skarogniada/nn F: Royal Court
M: Sachmet
K026284 616POL10006873T
166.

150

STARLIGHT OLD DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
K021904 DE418180155209
167.

6

STEWARD SP POL 2007 Wałach siwa/170 F: Contender Son
M: Sława
K014945 12177
168.

94

SZAMAN HIPPICA OLD POL 2008 Wałach ciemnogniada/162 F: Stakkato
M: Metaxa/Metternich
brak
169.

180

T.GOLD QUIDAME II Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Klacz gniada/170 F: TANGELO VD ZUUTHOEVE
M: GOLD QUIDAME L
BRAK 056015Z55759414
170.

179

T.GOLD QUIDAME Z ZANGERSHEIDE POL 2013 Klacz gniada/165 F: TANGELO VD ZUUTHOEVE
M: GOLD QUIDAME L
K018902 056015Z55850113
171.

39

TEQUILA DE CHATELAIN PFS FRA 2007 Klacz kasztanowata/148 F: Melvin Candy
M: Alvina De Chatelain
K026542
172.

148

TEXAS DE SOULIGNAC GR. C KUC POL 2007 Wałach siwa/138 F: Caryl de Beauchamp
M: Jolie Coeur
K027118 07322805D
173.

67

TOP ALADIN SP POL 2014 Ogier gniada/170 F: Aladin 601
M: Tamona
Brak K024655
174.

151

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa/149 F: Ludger / Laptop
M: Tajga / nn
K015553 616013680110509
175.

64

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
K011995
176.

104

TWIGGY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/148 F: -
M: -
K027048
177.

79

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP BEL 2004 Klacz kasztanowata F: Organo Sitte
M: Operette Du Pachis
K023693
178.

119

UNIQUE LOVE Z KL ZANGERSHEIDE POL 2014 Klacz gniada/168 F: U can’t Lose
M: Izisk KL
Brak Brak
179.

205

UNKNOWN FLYING OBJECT HANOWERSKA POL 2013 klacz gniada/165 F: Uccello
M: Zita K
180.

184

VALENTINO KUC POL 2012 Wałach gniada/148 F: nn
M: nn
K027039
181.

3

VENTURA SP POL 2005 Klacz gniada/156 F: ARACONIT
M: VENUS
K009816 POL009610141505
182.

54

WALENTYNA KUC POL 2013 Klacz bułana/kuc:135 F: Sport
M: Wiki
brak brak
183.

144

WANTOS HANOWERSKA POL 2001 Wałach kara/- F: WELT HIT II
M: AMERA
brak -
184.

204

WELUR SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V
M: Wolica / Life And Liberty
K023761 616009600164413
185.

58

WERGO SP POL 2016 Ogier gniada/167 F: Durano W
M: Wega
K028737 616 009 66 05380 16
186.

9

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
K023738 616009640052010
187.

57

WOULD LOVE SP POL 2012 Wałach siwa/X F: D'Cin Cin PG
M: WENDY
K022445 616009520095412
188.

177

WUWU TRAKEŃSKA POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
brak
189.

105

ZENDER KWPN POL 2004 Wałach gniada/165 F: Cavaldos
M: Lorien
K009946 528210000509481
190.

134

ZYGFRYD KUC POL 2003 Wałach izabelowata F: Filip
M: Zuzia
-
191.

135

ZYGZAK KUC POL 2005 Wałach srokata/123 F: Filip
M: Zuzia
K026245 13590162705
Rider Club
Competition
Prize
Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
80
SUM:
80.00
Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
150
240
200
SUM:
590.00
Inguenaud Sophia KJ Aromer
120
SUM:
120.00
Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
90
SUM:
90.00
Kloze Inga KJ Aromer Józefin
120
SUM:
120.00
Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów
150
180
SUM:
330.00
Marczyk Monika Klub Jeździecki Aromer
60
SUM:
60.00
Nieużyła Leszek bpk
240
160
300
300
SUM:
1000.00
Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
90
120
SUM:
210.00
Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
180
SUM:
180.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
200
250
SUM:
450.00
Wach Inga WKJ Lublin
60
80
160
SUM:
300.00
Wilczewski Robert SKJ Becersport
120
250
SUM:
370.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
DŻARNA (175)
2020-02-09
17
2020-02-09
17
MILO (176)
2020-02-09
5
Ambroziak Nina
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
MILO (176)
2020-02-09
9
2020-02-09
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power
OSCAR (132)
2020-02-09
25
2020-02-09
22
Banach Marta
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
PASJA (46)
2020-02-08
4
2020-02-08
37
2020-02-09
35
2020-02-09
20
Basińska Olga
JKS OLSZA
PRISCILLA (195)
2020-02-08
2020-02-08
Błażejewska Hanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
CELT (168)
2020-02-08
15
2020-02-08
10
2020-02-08
7
2020-02-09
1
2020-02-09
30
2020-02-09
Boćkowska Nadia
BPK
GRAFITI (114)
2020-02-08
2
2020-02-08
2020-02-09
1
2020-02-09
20
Brandys Katarzyna
UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
LEONIDAS (121)
2020-02-08
22
2020-02-08
34
2020-02-09
12
2020-02-09
28
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
FAJNA (33)
2020-02-08
11
2020-02-08
23
LAPITA (34)
2020-02-08
22
2020-02-08
16
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
JAXX (155)
2020-02-08
7
2020-02-08
28
Byczkowska Zuzanna
KU AZS UW
ZYGZAK (135)
2020-02-08
1
2020-02-08
15
2020-02-08
Bzowska Hanna
KJ Aromer
ESTERA (156)
2020-02-08
21
2020-02-08
32
2020-02-09
1
2020-02-09
17
Cebula Marianna
JKS Equita Świętochów
MAESTRO (73)
2020-02-08
26
2020-02-08
16
2020-02-09
23
2020-02-09
2020-02-08
2020-02-09
26
Charubin Natalia
SKJ OLIMPIA
2020-02-08
27
2020-02-08
32
Chodorski Krzysztof
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
DAKOTA N (131)
2020-02-09
5
2020-02-09
8
SMILE SL (133)
2020-02-09
22
2020-02-09
21
2020-02-09
Chołody Paula
WKJ Lublin
ESPADA (40)
2020-02-08
35
2020-02-08
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2020-02-08
7
2020-02-08
4
2020-02-09
5
80
2020-02-09
6
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
2020-02-08
17
2020-02-09
19
2020-02-09
8
Ciesielczuk Aleksandra
Wojciechowa Stajnia
2020-02-08
14
2020-02-08
13
2020-02-09
9
2020-02-09
11
Czajkowska Dorota
St. SKJ Bobrowy Staw
KUROSAWA (183)
2020-02-08
25
2020-02-08
33
Czarnak Natalia
KJ Dworek Okuniew
FIESTA (124)
2020-02-09
2020-02-09
2020-02-09
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2020-02-08
5
2020-02-08
Czernaś Kamila
WKJ Lublin SJ Drwal
SPAR (170)
2020-02-08
35
2020-02-08
2020-02-08
24
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2020-02-09
3
2020-02-09
1
Dąbrowska Zofia
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
VALENTINO (184)
2020-02-08
35
2020-02-08
De Raad Ida
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2020-02-08
36
2020-02-08
2020-02-09
26
2020-02-09
8
Dębowska Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
LONDON (66)
2020-02-08
39
2020-02-08
Dzierżyńska Barbara
KJ Aldragho Piaseczno
2020-02-08
10
2020-02-08
6
Erd Magdalena
WKJ Lublin
2020-02-08
1
2020-02-08
1
2020-02-08
10
2020-02-09
1
2020-02-09
20
Fedorowska Klaudia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2020-02-09
15
2020-02-09
22
Ferenc Kinga
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (147)
2020-02-09
1
2020-02-09
2020-02-09
27
Florczak Aleksandra
Equikam Sp. z o.o.
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-09
DIANA L (60)
2020-02-08
17
2020-02-08
8
2020-02-09
16
2020-02-09
12
Foremny Paweł
JKS Umiastów
2020-02-09
21
2020-02-09
30
Gawdzik M'06 Klaudia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
NIKE (102)
2020-02-08
26
2020-02-08
30
2020-02-09
23
2020-02-09
10
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
SKŁADNIA (123)
2020-02-08
2
150
2020-02-08
1
240
2020-02-09
2020-02-09
2
200
Gonciarek Maria
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
KASINIA (65)
2020-02-08
2020-02-08
22
Grudzińska Julia
KJ Aromer
CESJA (38)
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-09
21
2020-02-09
1
Grzelczak Matylda
KJ Aldragho Piaseczno
2020-02-08
2020-02-08
2
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
LOTUS-P (209)
2020-02-09
12
2020-02-09
16
Hetman - Matyjasik Katarzyna
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2020-02-08
35
2020-02-08
2020-02-09
2
2020-02-09
4
Inguenaud Sophia
KJ Aromer
2020-02-08
3
120
2020-02-08
15
2020-02-09
19
2020-02-09
14
Iwanowicz Zuzanna
SKJ PONY POWER
BENETON (130)
2020-02-09
1
2020-02-09
1
Jakóbowska Marta
BPK kuj-pom
LAMIR (187)
2020-02-08
2020-02-08
32
Jałocha Julia
Klub Jeździecki Aromer
2020-02-08
21
2020-02-08
25
Janiszewska Magdalena
BPK (MAZ)
HAVENA (169)
2020-02-08
6
2020-02-08
2020-02-08
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2020-02-09
9
2020-02-09
8
Janowska Marta
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2020-02-08
16
2020-02-08
Janusz Izabela
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
JASPIS (95)
2020-02-09
3
2020-02-09
13
Jaroszkiewicz Diana
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2020-02-08
35
2020-02-08
2020-02-09
16
2020-02-09
2020-02-08
7
2020-02-08
2020-02-09
2020-02-09
6
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (31)
2020-02-08
Jeruć Karolina
JKS Karolina
RAWDAT (61)
2020-02-08
12
2020-02-08
41
Kabala Wiktoria
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
CHELSEA (29)
2020-02-08
19
2020-02-08
13
2020-02-09
6
2020-02-09
11
Kadłubowski Aleksander
Kj Strzała Krubiczew
2020-02-08
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
AJSZA (77)
2020-02-08
1
2020-02-08
1
2020-02-08
2020-02-09
18
2020-02-09
27
2020-02-09
Kamiński Jan
Equikam Sp. z o.o.
2020-02-09
6
2020-02-09
34
Kasprzyszak Ola
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2020-02-08
23
2020-02-08
6
2020-02-09
2
2020-02-09
4
90
Kaszyńska Aleksandra
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
HILUX (90)
2020-02-09
13
2020-02-09
3
Kitlitz Aneta
K.J Stajnia Podolszyn
JUBEA (138)
2020-02-09
24
2020-02-09
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
HARY (51)
2020-02-08
4
120
2020-02-09
21
Kociankowska J'03 Justyna
Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2020-02-09
33
2020-02-09
Kosacki Jacek
SJ Fidelius
SPORADA (142)
2020-02-08
26
2020-02-08
33
Kowalska Paulina
BPK
ETI QUEEN (154)
2020-02-08
13
2020-02-08
11
Kozłowska Maria
St. KJ Olimpia Warszawa
ETNA W (103)
2020-02-08
5
2020-02-08
Kruk Gracja
Wkj Lublin
2020-02-08
29
2020-02-08
2020-02-09
32
2020-02-09
Krzyśpiak Weronika
KJ Dziecinów
ENIGMA (15)
2020-02-09
2
150
2020-02-09
6
ELITA (16)
2020-02-09
1
180
2020-02-09
9
Kulczycka Zofia
SJ Stajnia Podolszyn
RAVEL (145)
2020-02-08
2020-02-08
21
Kulisiewicz Emilia
Klub Jeździecki Wiktorowo
2020-02-08
23
2020-02-08
Kurzyp Wiktoria
WKJ Lublin
GROM (69)
2020-02-08
27
2020-02-08
26
2020-02-09
7
2020-02-09
36
Kuszewska Julia
Stajnia Wilanów
HIMENA (75)
2020-02-08
26
2020-02-08
Kwiatkowska Bianka
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2020-02-08
10
2020-02-08
2
Kwiatkowska Lena
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
CANGELO (178)
2020-02-09
5
2020-02-09
16
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2020-02-08
31
Lewandowska Klaudia
KJ Equistars
LUPUS (83)
2020-02-08
18
2020-02-08
49
Lewandowska Wiktoria
KJ Equistars
SARACEN (181)
2020-02-08
1
2020-02-08
1
Lewinson Julia
Bpk
RABAT (165)
2020-02-08
1
2020-02-08
1
2020-02-08
21
2020-02-09
1
2020-02-09
1
2020-02-09
14
Lipkowska Alicja
KJ Aldragho Piaseczno
ENIGMA (37)
2020-02-08
35
2020-02-08
3
Łącka Alicja
KJ Aromer Józefin
2020-02-09
23
2020-02-09
12
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2020-02-08
2020-02-08
35
Madej Amelia
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2020-02-08
1
2020-02-08
1
2020-02-08
6
2020-02-09
1
2020-02-09
2
Majewska Aleksandra
BPK
LAMÓWKA (112)
2020-02-08
30
2020-02-08
Marczyk Monika
Klub Jeździecki Aromer
WERONA (9)
2020-02-08
2
2020-02-08
7
2020-02-09
5
60
2020-02-09
1
Maślanka Bogdan
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
KASTET (27)
2020-02-08
1
2020-02-08
2020-02-08
Matyjasik Patrycja
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
KALILA J (166)
2020-02-08
13
2020-02-08
2020-02-08
9
2020-02-09
4
2020-02-09
11
2020-02-09
Mazurek Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2020-02-08
32
2020-02-08
35
2020-02-08
2020-02-09
36
2020-02-09
Michalska Emilia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MILTON (120)
2020-02-09
10
2020-02-09
16
Michałowska Natalia
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
BARONET (43)
2020-02-08
19
2020-02-08
2020-02-09
25
2020-02-09
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-02-08
20
2020-02-08
2020-02-09
16
2020-02-09
2020-02-08
10
2020-02-08
14
2020-02-09
13
2020-02-09
3
Mitrowska Martyna
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2020-02-08
18
2020-02-08
9
Naumiuk Kornelia
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
DOMINO (152)
2020-02-08
29
2020-02-08
JAWA (153)
2020-02-08
3
2020-02-08
46
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
STARLIGHT (150)
2020-02-08
7
2020-02-08
9
TOPAZ (151)
2020-02-08
31
2020-02-08
2
Nieużyła Leszek
bpk
FAJNA (33)
2020-02-09
15
LAPITA (34)
2020-02-09
1
240
CALLIA-L (158)
2020-02-08
6
2020-02-09
4
CORDESSO (159)
2020-02-08
11
2020-02-08
3
160
2020-02-09
11
2020-02-09
7
2020-02-08
25
2020-02-08
16
2020-02-09
25
2020-02-09
24
INFERNO (163)
2020-02-09
20
2020-02-08
1
300
2020-02-09
1
300
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (177)
2020-02-09
21
2020-02-09
Okolus Angelika
KJ Skarb Kozienice
ASTRA (203)
2020-02-09
9
2020-02-09
10
2020-02-09
Orlik Katarzyna
Stajnia Wilanów
2020-02-08
30
2020-02-08
25
Pabijanek Mateusz
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2020-02-08
18
2020-02-08
33
2020-02-09
39
Pawłowska Irena
bpk
2020-02-08
2020-02-08
12
Pawłowska Olga
Klub Jeździecki Equireno
2020-02-08
12
2020-02-08
2020-02-08
24
2020-02-09
13
2020-02-09
8
2020-02-09
2020-02-08
9
2020-02-08
2020-02-09
26
2020-02-09
2020-02-09
15
Pazik Anna
KS EQUIRIGHT
ALEGRO (128)
2020-02-09
15
2020-02-09
5
Pęczyńska Karolina
JKS Karolina
ESTAMP (28)
2020-02-09
31
2020-02-09
Pełko Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
PREZES (174)
2020-02-08
25
2020-02-08
21
Pełko Weronika
KJ Podkowa Gruszczyn
DRUID (173)
2020-02-08
1
2020-02-08
21
Piątkowska Wiktoria
Stow. KJ Olimpia Warszawa
KASZMIR (118)
2020-02-08
48
2020-02-08
2020-02-09
2020-02-09
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
RIANA P (72)
2020-02-08
4
90
2020-02-08
10
2020-02-09
3
120
2020-02-09
10
Pindelska Julia
BPK-MAZ
2020-02-08
35
2020-02-08
2020-02-09
16
2020-02-09
Pogodzińska J'01 Hanna
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
RAJTAR (190)
2020-02-09
14
2020-02-09
24
CHIPS (192)
2020-02-08
1
2020-02-08
29
Pogodzińska Mj'99 Zofia
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
NAOMI (188)
2020-02-08
4
2020-02-08
17
SONAR (191)
2020-02-09
8
2020-02-09
27
CHIPS (192)
2020-02-09
32
Pogorzelska Karolina
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2020-02-08
32
2020-02-08
4
2020-02-09
14
2020-02-09
2
Poluchowicz Alan
WKJ Lublin / SJ Bonanza
MAGIC (41)
2020-02-08
1
2020-02-08
27
2020-02-08
23
2020-02-09
1
2020-02-09
2020-02-09
Poluchowicz Piotr
WKJ Lublin / SJ Bonanza
SPIRIT (42)
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-09
35
2020-02-09
17
2020-02-09
16
Porzak Olga
SJ Fidelius
ABIGAIL (143)
2020-02-08
51
2020-02-08
Poschauko Julia
Klub Sportowy Stadnina Koni Krzywopłoty
2020-02-08
8
2020-02-08
3
Poziomkowska Julia
WKJ Lublin
PLEBAN (55)
2020-02-08
4
2020-02-08
7
2020-02-08
Puta Hanna
SKJ OLIMPIA
BYSTRA (22)
2020-02-08
1
2020-02-08
1
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
BASHIRA-K (146)
2020-02-08
26
2020-02-09
13
Radzio Arkadiusz
Stajnia wilanow
2020-02-08
32
2020-02-08
26
Rajchel Dagmara
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
INFERNO (163)
2020-02-08
30
2020-02-08
27
2020-02-09
37
Rapa Oliwia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
KSELION (80)
2020-02-08
16
2020-02-08
7
2020-02-09
2020-02-09
9
Raszewska Gaja
KJ Rock Horses
DRAGON (200)
2020-02-09
2020-02-09
17
Rębisz Kinga
BPK
ALANYA (1)
2020-02-08
26
2020-02-08
35
Sawicka M'08 Lena
bpk MAZ
LONGLIFE (162)
2020-02-08
18
2020-02-08
7
2020-02-08
Seliga Adrian
WELUR (204)
2020-02-09
9
2020-02-09
14
Serafin Zuzanna
Indywidualnie
PUMBA (49)
2020-02-08
1
2020-02-08
22
2020-02-09
1
2020-02-09
7
Sienkiewicz Sonia
BPK
2020-02-08
5
2020-02-08
27
2020-02-09
3
2020-02-09
Skłodowska Klaudia
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
ZENDER (105)
2020-02-08
4
2020-02-08
34
2020-02-09
6
2020-02-09
16
CAVALLO (107)
2020-02-08
13
2020-02-08
2020-02-09
10
2020-02-09
Skłodowska Wiktoria
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2020-02-08
8
2020-02-08
2020-02-09
3
2020-02-09
16
Skorupowska Róża
bpk MAZ
2020-02-08
14
2020-02-08
Śledziewska Aleksandra
SKJ PONY POWER
EL NINO (129)
2020-02-09
1
2020-02-09
18
Snopek Paulina
Bpk
ALEX (87)
2020-02-08
30
2020-02-08
1
2020-02-08
19
2020-02-09
18
2020-02-09
1
Sosnowska-Niemczuk Kaja
Kielecki KJ
MY LORD (88)
2020-02-09
29
2020-02-09
22
2020-02-09
22
2020-02-09
16
Staniak Idalia
WKJ Lublin
NASTER (108)
2020-02-08
9
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-09
23
2020-02-09
Stein Sonia
KU AZS UW
ZYGFRYD (134)
2020-02-08
1
2020-02-08
1
2020-02-08
17
Strąk Dominika
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2020-02-08
15
2020-02-08
25
2020-02-09
15
2020-02-09
12
2020-02-08
1
2020-02-08
1
180
2020-02-09
28
2020-02-09
Szestowicka Maja
JKS Equita Świętochów
MILADY (12)
2020-02-08
10
2020-02-08
6
2020-02-09
13
2020-02-09
Szewczyk Marek
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2020-02-08
14
2020-02-08
35
2020-02-08
40
2020-02-09
25
2020-02-09
11
2020-02-09
Szlachcic Karolina
KJ Galop Kozienice
ANONIEM (93)
2020-02-08
46
2020-02-08
Szpilka Natalia
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
ALWIN (52)
2020-02-08
29
2020-02-09
1
2020-02-08
1
2020-02-09
19
Terlecka - Ludwiniak Agnieszka
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
DAFER (196)
2020-02-08
2020-02-08
34
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
LOPEZ (139)
2020-02-08
15
2020-02-08
19
2020-02-09
31
2020-02-09
18
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
DANDY (202)
2020-02-08
13
2020-02-08
2
200
2020-02-09
23
2020-02-09
2
250
Trojanowicz Maja
Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2020-02-08
50
2020-02-08
Tropiło Alicja
UKS Vacat Eventing Sulbiny
EREZ M (126)
2020-02-08
28
2020-02-08
11
2020-02-09
18
2020-02-09
17
ORDA II (127)
2020-02-08
21
2020-02-08
19
2020-02-09
7
Uchman Dominika
TKKF Hubert
LAKRO (62)
2020-02-08
15
2020-02-08
32
2020-02-09
2020-02-09
Von Mauberg Wiktoria
KJ Wiktorowo
2020-02-09
6
2020-02-09
7
Wach Inga
WKJ Lublin
2020-02-08
5
60
2020-02-08
5
80
2020-02-09
20
2020-02-09
3
160
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
WERGO (58)
2020-02-08
24
2020-02-08
2020-02-09
1
2020-02-09
16
MEQINI (59)
2020-02-08
21
2020-02-08
18
2020-02-09
26
2020-02-09
25
Wajda Marta
KJ Dworek Okuniew
2020-02-08
27
2020-02-08
24
2020-02-09
22
2020-02-09
33
Wawrzynowicz Marianna
SJ Stajnia Podolszyn
2020-02-08
11
2020-02-08
2020-02-09
4
2020-02-09
Wieczorek Julia
KJ Sawanka
HOTREX (122)
2020-02-08
2020-02-08
38
2020-02-08
Wilczewski Robert
SKJ Becersport
2020-02-08
12
2020-02-08
5
2020-02-09
4
120
2020-02-09
7
Lacrosse (207)
2020-02-08
13
2020-02-08
2
250
2020-02-09
11
2020-02-09
5
Alcapone (208)
2020-02-08
6
2020-02-09
18
2020-02-08
14
2020-02-09
6
Wilkowiecka Weronika
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
JUBEA (140)
2020-02-08
45
2020-02-08
Wiśniewska Oliwia
bpk
BERGAMO (137)
2020-02-08
20
2020-02-08
Wołąs Ada
BPK (MAZ)
LOCO (113)
2020-02-08
10
2020-02-08
20
2020-02-09
19
2020-02-09
24
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
LOARA (115)
2020-02-08
12
2020-02-09
14
2020-02-08
8
2020-02-09
15
2020-02-08
35
2020-02-09
38
2020-02-08
31
2020-02-09
29
Żabowska - Żychowicz Nelly
SKJ Olimpia
MISTER (106)
2020-02-08
3
2020-02-08
16
2020-02-09
2020-02-09
Zadrożna Marta
Klub Jeździecki Wiktorowo
ADMIRAŁ (141)
2020-02-08
1
2020-02-08
26
Zawadzka Zofia
KJ Wiktorowo
2020-02-09
34
2020-02-09
21
Zielińska Anna
Sportowy Klub Jeździecki Hawajka
2020-02-08
17
2020-02-08
20
2020-02-09
11
2020-02-09
27
Zumski Jakub
Brak
WANTOS (144)
2020-02-08
2020-02-08

Number of Riders: 166

Number of Horses: 191

The sum of prizes: 3 900.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl