Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
182 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 07:29:07
2020-02-05 22:16:24
Gaja Raszewska DRAGON
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
181 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 07:28:49
2020-02-05 21:34:59
Agnieszka Terlecka - Ludwiniak DAFER
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
180 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 07:28:46
2020-02-05 21:07:04
Olga Basińska PRISCILLA
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
179 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 07:28:42
2020-02-05 21:06:38
Gabriela Czarnomska BILLY ROUBLE
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
178 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 07:27:50
2020-02-05 20:05:51
Zofia Pogodzińska Mj'99 CHIPS
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
177 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 07:27:43
2020-02-05 20:05:04
Zofia Pogodzińska Mj'99 SONAR
  • 1x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
176 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 07:27:39
2020-02-05 20:04:18
Hanna Pogodzińska J'01 RAJTAR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
175 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 07:27:37
2020-02-05 20:03:40
Hanna Pogodzińska J'01 SENEGAL M
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
174 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 07:27:33
2020-02-05 20:03:04
Zofia Pogodzińska Mj'99 NAOMI
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
173 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 07:27:31
2020-02-05 19:58:20
Marta Jakóbowska LAMIR
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
172 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 07:27:27
2020-02-05 17:40:51
Marek Szewczyk CHOCOLATTI
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
171 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 07:27:01
2020-02-05 16:45:20
Wiktoria Jannasz IMPATI ROOS VDL
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
170 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 16:34:20
2020-02-05 16:34:00
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
169 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 16:11:17
2020-02-05 16:11:01
Wiktoria Lewandowska SARACEN
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
168 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 15:15:43
2020-02-05 15:04:47
Lena Kwiatkowska CANGELO
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
167 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 15:51:20
2020-02-05 13:20:26
Alicja Łącka T.GOLD QUIDAME II Z
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
166 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 15:50:05
2020-02-05 13:19:43
Alicja Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
165 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 14:02:04
2020-02-05 12:38:30
Michalina Nowak WUWU
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
164 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 16:13:40
2020-02-05 11:13:42
Waleria Branicka LAPITA
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
163 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 16:13:19
2020-02-05 11:13:20
Waleria Branicka FAJNA
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
162 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 07:15:32
2020-02-04 23:31:41
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
161 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 07:15:51
2020-02-04 23:31:03
Nadia Ambroziak MILO
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
160 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 07:15:54
2020-02-04 23:30:38
Nina Ambroziak MILO
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
159 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 16:14:05
2020-02-04 23:12:47
Dorota Czajkowska KUROSAWA
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
158 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 12:43:51
2020-02-04 22:11:54
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
157 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 12:45:08
2020-02-04 22:11:14
Monika Jaworska CARAMBA
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
156 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 21:30:20
2020-02-04 21:30:03
Karolina Pełko PREZES
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
155 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 21:28:31
2020-02-04 21:25:31
Weronika Pełko DRUID
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
154 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 08:43:13
2020-02-04 16:30:55
Justyna Kociankowska J'03 BEEN GONE
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
153 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 15:43:09
2020-02-04 13:44:29
Aleksander Kadłubowski SAGENHAFT 5
  • 2x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
152 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 07:17:52
2020-02-03 23:21:34
Kamila Czernaś SPAR
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
151 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 22:28:44
2020-02-03 21:56:14
Magdalena Janiszewska HAVENA
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
150 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 22:53:19
2020-02-03 18:28:42
Wiktoria Kabala CHELSEA
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
149 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 18:45:15
2020-02-03 18:25:55
Leszek Nieużyła IBAN
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
148 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 18:45:20
2020-02-03 18:24:43
Leszek Nieużyła CALLIA-L
  • 1x 8/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 16/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
147 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 18:45:26
2020-02-03 18:24:05
Leszek Nieużyła CORDESSO
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
146 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 18:45:32
2020-02-03 18:22:39
Zuzanna Chwalińska CORAZON 58
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 16/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
145 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 18:45:37
2020-02-03 18:20:43
Leszek Nieużyła OURAGAN WM
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
144 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 18:45:42
2020-02-03 18:19:40
Lena Sawicka M'08 LONGLIFE
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
143 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 18:45:48
2020-02-03 18:01:00
Dagmara Rajchel INFERNO
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
142 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 18:46:01
2020-02-03 17:59:01
Julia Lewinson RABAT
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
141 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 18:46:08
2020-02-03 17:54:36
Patrycja Matyjasik KALILA J
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
140 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 18:46:12
2020-02-03 17:52:03
Olga Gieracz JADE MK
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
139 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 18:46:18
2020-02-03 17:48:08
Hanna Błażejewska CELT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
138 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 17:13:38
2020-02-03 17:09:55
Hanna Bzowska ESTERA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
137 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 16:25:36
2020-02-03 16:25:29
Weronika Buchcar JAXX
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
136 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 16:25:13
2020-02-03 16:25:05
Paulina Kowalska ETI QUEEN
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
135 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 12:30:28
2020-02-03 12:26:45
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
134 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 12:30:30
2020-02-03 12:26:07
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
133 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 12:30:33
2020-02-03 12:25:16
Kornelia Naumiuk DOMINO
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
132 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 12:30:35
2020-02-03 12:24:47
Kornelia Naumiuk JAWA
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
131 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 11:20:16
2020-02-03 10:41:34
Diana Jaroszkiewicz TEXAS DE SOULIGNAC GR. C
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
130 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 11:20:19
2020-02-03 10:40:42
Diana Jaroszkiewicz INTUICJA KOŃSKI GAJ GR. C
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
129 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 18:46:24
2020-02-03 09:57:30
Karolina Pęczyńska ESTAMP
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
128 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 10:42:28
2020-02-03 09:57:12
Kinga Ferenc EQUUS
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
127 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 09:26:30
2020-02-03 09:14:28
Zofia Kulczycka RAVEL
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
126 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 09:26:33
2020-02-03 09:13:00
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
125 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 08:34:53
2020-02-02 22:34:07
Jacek Kosacki SPORADA
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
124 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 08:34:56
2020-02-02 22:18:44
Olga Porzak ABIGAIL
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
123 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 08:34:59
2020-02-02 21:59:50
Jakub Zumski WANTOS
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
122 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 21:34:13
2020-02-02 21:32:11
Aneta Kitlitz JUBEA
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
121 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 07:26:53
2020-02-02 21:29:18
Róża Skorupowska CON AKRELLO W
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
120 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 07:26:47
2020-02-02 21:27:54
Bogdan Maślanka KASTET
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
119 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 21:34:22
2020-02-02 21:27:23
Antoni Tomaszewski LOPEZ
  • 2x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
118 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 21:34:24
2020-02-02 21:18:31
Weronika Wilkowiecka JUBEA
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
117 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 21:34:26
2020-02-02 21:15:50
Marta Zadrożna ADMIRAŁ
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
116 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 21:08:12
2020-02-02 20:20:20
Monika Pieniążek GRAND S
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
115 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 21:01:43
2020-02-02 20:20:17
Alicja Tropiło EREZ M
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
114 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 21:01:49
2020-02-02 20:18:46
Alicja Tropiło ORDA II
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
113 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 21:01:54
2020-02-02 20:18:12
Anna Pazik ALEGRO
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
112 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 21:02:00
2020-02-02 20:17:42
Aleksandra Śledziewska EL NINO
  • 1x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
111 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 21:02:04
2020-02-02 20:15:52
Zuzanna Iwanowicz BENETON
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
110 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 21:02:08
2020-02-02 20:15:11
Krzysztof Chodorski DAKOTA N
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
109 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 21:02:12
2020-02-02 20:14:40
Hubert Aniołek OSCAR
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
108 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 21:02:16
2020-02-02 20:14:09
Krzysztof Chodorski SMILE SL
  • 1x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
107 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 21:02:20
2020-02-02 18:52:21
Sonia Stein ZYGFRYD
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
106 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 21:02:24
2020-02-02 18:51:20
Zuzanna Byczkowska ZYGZAK
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
105 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 21:08:14
2020-02-02 18:32:51
Oliwia Wiśniewska BERGAMO
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
104 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 18:14:52
2020-02-02 18:03:33
Natalia Czarnak FIESTA
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
103 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 18:14:48
2020-02-02 17:18:39
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
102 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 18:14:44
2020-02-02 16:31:02
Julia Wieczorek HOTREX
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
101 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 18:14:39
2020-02-02 16:17:29
Katarzyna Brandys LEONIDAS
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
100 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 18:38:30
2020-02-02 16:15:04
Emilia Michalska MILTON
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
99 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 15:33:26
2020-02-02 14:37:24
Wiktoria Leszek-Karwańska UNIQUE LOVE Z KL
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
98 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 14:33:04
2020-02-02 14:32:57
Wiktoria Leszek-Karwańska BON PARIS KL
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
97 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 14:32:58
2020-02-02 14:26:07
Idalia Staniak NASTER
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
96 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 14:33:09
2020-02-02 13:53:33
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
95 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 21:31:39
2020-02-02 13:51:08
Paweł Foremny CALIPSO DU MESNIL
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
94 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 14:33:21
2020-02-02 12:25:28
Zuzanna Bargiełowska FOREST
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
93 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 14:33:30
2020-02-02 11:24:27
Aleksandra Majewska LAMÓWKA
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
92 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 14:33:35
2020-02-02 11:20:01
Ada Wołąs LOCO
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
91 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 14:33:39
2020-02-02 11:12:14
Nadia Boćkowska GRAFITI
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
90 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 14:33:43
2020-02-02 11:11:06
Aleksandra Wołąs LOARA
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
89 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 14:33:50
2020-02-02 11:10:36
Aleksandra Wołąs CALIGULA L
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
88 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 14:33:55
2020-02-02 11:01:51
Natalia Charubin FIRST LADY
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
87 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 14:34:00
2020-02-02 10:59:29
Wiktoria Piątkowska KASZMIR
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
86 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 10:52:03
2020-02-02 10:50:53
Klaudia Skłodowska CAVALLO
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
85 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 10:50:02
2020-02-02 10:47:48
Maria Kozłowska ETNA W
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
84 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 10:50:05
2020-02-02 10:45:39
Wiktoria Skłodowska TWIGGY EWITA
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
83 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 10:50:07
2020-02-02 10:42:50
Klaudia Skłodowska ZENDER
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
82 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 14:34:06
2020-02-02 10:42:12
Hanna Puta BYSTRA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
81 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 10:50:10
2020-02-02 10:39:51
Nelly Żabowska - Żychowicz MISTER
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
80 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 10:29:52
2020-02-02 10:24:57
Weronika Minkiewicz LAROSA Z
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
79 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 10:29:54
2020-02-02 10:24:34
Weronika Minkiewicz MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
78 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 10:29:56
2020-02-02 09:16:16
Anna Zielińska N-COMPOSTELLA MVH Z
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
77 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 10:29:59
2020-02-02 08:02:55
Klaudia Gawdzik M'06 NIKE
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
76 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 07:46:10
2020-02-01 22:04:08
Klaudia Fedorowska SZAMAN HIPPICA
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
75 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 07:46:12
2020-02-01 20:46:32
Izabela Janusz JASPIS
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
74 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 07:46:14
2020-02-01 20:15:36
Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
73 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 07:46:16
2020-02-01 20:13:00
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
72 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 07:46:18
2020-02-01 20:12:21
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
71 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 18:53:24
2020-02-01 18:50:51
Bianka Kwiatkowska NEVIO 17
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
70 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 18:53:27
2020-02-01 18:06:41
Karolina Szlachcic ANONIEM
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
69 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 14:27:10
2020-02-01 14:24:53
Marta Janowska AILLIE CLOONEY
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
68 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 14:18:26
2020-02-01 13:51:49
Kaja Sosnowska-Niemczuk MY LORD
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
67 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 14:18:28
2020-02-01 13:51:28
Kaja Sosnowska-Niemczuk CHAPEAU BAS
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
66 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 14:18:30
2020-02-01 13:30:54
Aleksandra Kaszyńska HILUX
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
65 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 09:59:34
2020-02-01 08:40:10
Paulina Snopek ALEX
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
64 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 20:55:33
2020-01-31 19:44:55
Emilia Kulisiewicz DEKORACJA
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
63 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 22:02:55
2020-01-30 21:06:44
Karolina Pogorzelska ALABASTER
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
62 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 21:03:16
2020-01-30 20:46:34
Marianna Wawrzynowicz GAROU DU ECLAT
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
61 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 23:05:18
2020-01-29 22:06:49
Julia Jałocha STAMFORD
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
60 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 23:05:22
2020-01-29 21:53:11
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
59 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 23:05:33
2020-01-29 19:50:21
Klaudia Lewandowska LUPUS
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
58 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 10:58:11
2020-01-29 10:24:17
Amelia Madej UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
57 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 10:58:14
2020-01-29 09:33:19
Oliwia Rapa KSELION
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
56 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 07:17:19
2020-01-28 22:47:05
Zuzanna Kaleta AJSZA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
55 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 07:17:21
2020-01-28 22:16:35
Irena Pawłowska MESKALINA
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
54 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 09:45:55
2020-01-28 19:46:37
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
53 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 09:46:02
2020-01-28 19:46:09
Weronika Krzyśpiak ELITA
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
52 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 21:05:39
2020-01-28 19:11:05
Martyna Wójcik ALGIDA
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
51 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 16:46:34
2020-01-28 14:53:37
Julia Kuszewska HIMENA
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
50 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 07:20:28
2020-01-27 21:42:13
Gracja Kruk TOP ALADIN
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
49 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 07:20:32
2020-01-27 21:19:49
Magdalena Erd DAGLEZJA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
48 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 07:20:35
2020-01-27 21:18:23
Wiktoria Kurzyp GROM
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 15:53:08
2020-01-27 19:02:22
Maja Szestowicka MILADY
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
46 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 07:20:41
2020-01-27 18:58:14
Olga Cebula GLITTER
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
45 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 07:20:44
2020-01-27 18:55:37
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
44 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 07:20:46
2020-01-27 18:54:58
Krystyna Pilkiewicz RIANA P
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
43 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 07:20:52
2020-01-27 18:52:58
Marianna Cebula MAESTRO
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
42 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 07:20:59
2020-01-27 18:50:25
Ida De Raad CHILLOUT Z
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
41 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 17:07:22
2020-01-27 14:35:03
Zuzanna Dębowska LONDON
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 10:30:01
2020-01-27 13:58:11
Aleksandra Ciesielczuk PERFECT PLAYER
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 15:42:43
2020-01-27 11:29:27
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
38 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 16:45:35
2020-01-27 10:53:09
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
37 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 04:57:08
2020-01-26 23:00:34
Maria Gonciarek KASINIA
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
36 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 18:21:30
2020-01-26 16:03:25
Dominika Uchman LAKRO
  • 1x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
35 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 18:21:35
2020-01-26 15:38:44
Marta Wajda COTE D'AZUR
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
34 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 18:21:41
2020-01-26 12:18:13
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 14:18:33
2020-01-26 10:33:46
Julia Poschauko CARDIFF
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
32 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 05:43:25
2020-01-25 23:02:04
Katarzyna Orlik WALENTYNA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
31 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 05:43:28
2020-01-25 21:57:01
Julia Poziomkowska PLEBAN
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 14:27:07
2020-01-25 21:55:46
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
29 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 05:43:35
2020-01-25 21:19:03
Alicja Ciarczyńska WOULD LOVE
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
28 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 05:43:42
2020-01-25 21:03:37
Marek Wajda WERGO
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
27 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 05:43:45
2020-01-25 20:44:37
Marek Wajda MEQINI
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
26 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 21:03:31
2020-01-25 17:19:23
Aleksandra Florczak STEWARD
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
25 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 05:43:50
2020-01-25 17:16:58
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
24 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 05:43:53
2020-01-25 16:12:32
Karolina Jeruć RAWDAT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
23 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 22:28:20
2020-01-24 21:50:55
Arkadiusz Radzio JEGOMOŚĆ
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
22 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 07:23:02
2020-01-23 22:11:12
Natalia Szpilka ALWIN
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
21 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 20:17:30
2020-01-23 20:11:46
Paula Chołody ESPADA
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
20 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 20:17:34
2020-01-23 16:21:29
Alan Poluchowicz MAGIC
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
19 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 20:17:38
2020-01-23 16:20:32
Piotr Poluchowicz SPIRIT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 5/L/L (100cm) licencyjny - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 13/L/L (100cm) licencyjny - ZR
18 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 20:17:42
2020-01-23 16:19:52
Natalia Michałowska BARONET
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
17 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 20:17:46
2020-01-23 16:19:08
Aleksandra Mazurek HIGHT-PLEASURE
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
16 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 23:25:12
2020-01-23 16:18:23
Bartosz Wójcik NURMI
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
15 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 20:17:55
2020-01-23 16:16:46
Marta Banach PASJA
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
14 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 20:18:00
2020-01-23 16:16:14
Dominika Strąk LET ME FLY
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
13 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 20:18:06
2020-01-23 16:15:13
Dominika Strąk FELLOW -TAR
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
12 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 20:18:09
2020-01-23 15:26:56
Zuzanna Serafin PUMBA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
11 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 20:18:16
2020-01-23 13:40:15
Katarzyna Hetman - Matyjasik HOLANDIA
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
10 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 20:18:20
2020-01-23 13:28:35
Inga Kloze HARY
  • 1x 7/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
  • 1x 15/N/N (120cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art.274.5.3) - ZR
9 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 19:28:45
2020-01-23 12:50:55
Mateusz Pabijanek IMIRO VDH
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/P/P (110cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
8 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 07:46:20
2020-01-23 08:13:55
Olga Pawłowska ORCHID'S RILEY RJT
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
7 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 07:46:22
2020-01-23 08:13:32
Olga Pawłowska VENTURA
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
6 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 12:41:22
2020-01-22 16:06:46
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 2x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
5 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 17:34:45
2020-01-21 16:08:59
Julia Grudzińska CESJA
  • 2x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (70cm) dokładnosci (art.238.1.1) - ZR/ZT
4 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 07:46:38
2020-01-21 01:36:58
Sonia Sienkiewicz CORINA-N
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art.274.5.2) - ZR/ZT
3 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 07:46:41
2020-01-20 21:02:07
Barbara Dzierżyńska KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
2 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 07:46:43
2020-01-20 21:01:19
Alicja Lipkowska ENIGMA
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
1 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 12:49:41
2020-01-20 20:14:59
Kinga Rębisz ALANYA
  • 1x 2/LL/LL (70cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.5.2) - ZR/ZT
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Ambroziak Nadia Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2005 (JM.)
O053977
2. Ambroziak Nina Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2007 (JM.)
O053978
3. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
4. Banach Marta WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O038174
5. Basińska Olga JKS OLSZA
2008 (JM.)
O056249
6. Błażejewska Hanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O055571
7. Boćkowska Nadia BPK
2008 (JM.)
O056635
8. Brandys Katarzyna UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
2004 (J.)
O046446
9. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
10. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
11. Byczkowska Zuzanna KU AZS UW
2010 (Mł.)
O057366
12. Bzowska Hanna KJ Aromer
2006 (JM.)
O046009
13. Cebula Marianna JKS Equita Świętochów
2004 (J.)
O052249
14. Charubin Natalia SKJ OLIMPIA
2004 (J.)
Brak
15. Chodorski Krzysztof St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O013608
16. Chołody Paula WKJ Lublin
2005 (JM.)
O048064
17. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
18. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
19. Ciesielczuk Aleksandra Wojciechowa Stajnia
2000 (MJ.)
O044050
20. Czajkowska Dorota St. SKJ Bobrowy Staw
2003 (J.)
O038774
21. Czarnak Natalia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O037685
22. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (J.)
O047938
23. Czernaś Kamila WKJ Lublin SJ Drwal
2003 (J.)
0048070
24. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
25. Dąbrowska Zofia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
26. De Raad Ida Jeździecki Klub Sportowy Equita
2003 (J.)
O035650
27. Dębowska Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O013837
28. Dzierżyńska Barbara KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O045999
29. Erd Magdalena WKJ Lublin
2007 (JM.)
O053559
30. Fedorowska Klaudia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2002 (J.)
brak
31. Ferenc Kinga Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
32. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
2003 (J.)
O041726
33. Foremny Paweł JKS Umiastów
S
O038901
34. Gawdzik M'06 Klaudia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2006 (JM.)
O044546
35. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
36. Gonciarek Maria Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (J.)
O031807
10143460
37. Grudzińska Julia KJ Aromer
2007 (JM.)
brak
38. Grzelczak Matylda KJ Aldragho Piaseczno
2008 (JM.)
O048940
39. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
40. Hetman - Matyjasik Katarzyna Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
S
O049302
41. Inguenaud Sophia KJ Aromer
1999 (MJ.)
O025610
42. Iwanowicz Zuzanna SKJ PONY POWER
2009 (Mł.)
O057568
43. Jakóbowska Marta BPK kuj-pom
2004 (J.)
Brak
44. Jałocha Julia Klub Jeździecki Aromer
2004 (J.)
O052626
45. Janiszewska Magdalena BPK (MAZ)
2004 (J.)
O047690
46. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
47. Janowska Marta Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
brak
48. Janusz Izabela Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2002 (J.)
O043256
49. Jaroszkiewicz Diana KJ Golden Dream
2006 (JM.)
O047175
50. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
51. Jeruć Karolina JKS Karolina
S
O019460
52. Kabala Wiktoria Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O037904
53. Kadłubowski Aleksander Kj Strzała Krubiczew
S
Z003700
54. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (JM.)
brak
55. Kamiński Jan Equikam Sp. z o.o.
S
O003136
56. Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
2005 (JM.)
O039308
57. Kaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
29999/17
58. Kitlitz Aneta K.J Stajnia Podolszyn
S
none
59. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
60. Kociankowska J'03 Justyna Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2003 (J.)
O038517
61. Kosacki Jacek SJ Fidelius
S
brak
62. Kowalska Paulina BPK
2003 (J.)
brak
63. Kozłowska Maria St. KJ Olimpia Warszawa
2001 (MJ.)
O043870
64. Kruk Gracja Wkj Lublin
S
Brak
65. Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów
S
O025285
66. Kulczycka Zofia SJ Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
brak
67. Kulisiewicz Emilia Klub Jeździecki Wiktorowo
2006 (JM.)
O047603
68. Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin
S
O023317
69. Kuszewska Julia Stajnia Wilanów
2008 (JM.)
Brak
70. Kwiatkowska Bianka Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O040541
71. Kwiatkowska Lena TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2007 (JM.)
brak
72. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
73. Lewandowska Klaudia KJ Equistars
2006 (JM.)
Brak
74. Lewandowska Wiktoria KJ Equistars
2009 (Mł.)
Brak
75. Lewinson Julia Bpk
2004 (J.)
-
76. Lipkowska Alicja KJ Aldragho Piaseczno
2004 (J.)
O035966
77. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O049201
78. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
79. Madej Amelia Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2007 (JM.)
O055854
80. Majewska Aleksandra BPK
2003 (J.)
brak
81. Marczyk Monika Largo Sp. z o.o. Warszawa
2003 (J.)
O035587
82. Maślanka Bogdan Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
0022341
83. Matyjasik Patrycja Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2005 (JM.)
O046279
84. Mazurek Aleksandra WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O043826
85. Michalska Emilia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2007 (JM.)
O046006
86. Michałowska Natalia WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2004 (J.)
O042649
87. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
88. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
89. Naumiuk Kornelia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2009 (Mł.)
O047930
90. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
91. Nieużyła Leszek bpk
S
O004155
92. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
O031653
93. Okolus Angelika KJ Skarb Kozienice
2006 (JM.)
brak
94. Orlik Katarzyna Stajnia Wilanów
2004 (J.)
brak
95. Pabijanek Mateusz Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
O006023
96. Pawłowska Irena bpk
2007 (JM.)
O039852
97. Pawłowska Olga Klub Jeździecki Equireno
2006 (JM.)
O055510
98. Pazik Anna KS EQUIRIGHT
S
brak
99. Pęczyńska Karolina JKS Karolina
S
O003975
100. Pełko Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
Brak
101. Pełko Weronika KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
Brak
102. Piątkowska Wiktoria Stow. KJ Olimpia Warszawa
2003 (J.)
brak
103. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O031627
104. Pindelska Julia BPK-MAZ
2003 (J.)
O044621
105. Pogodzińska J'01 Hanna UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2001 (MJ.)
O013515
106. Pogodzińska Mj'99 Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
1999 (MJ.)
O013514
107. Pogorzelska Karolina Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
brak
108. Poluchowicz Alan WKJ Lublin / SJ Bonanza
2009 (Mł.)
O054495
109. Poluchowicz Piotr WKJ Lublin / SJ Bonanza
S
O054496
110. Porzak Olga SJ Fidelius
S
Brak
111. Poschauko Julia Bez Przynależności Klubowej
1999 (MJ.)
O014122
10085827
112. Poziomkowska Julia WKJ Lublin
2006 (JM.)
Brak
113. Puta Hanna SKJ OLIMPIA
2007 (JM.)
Brak
114. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
115. Radzio Arkadiusz Stajnia wilanow
S
Brak
Brak
116. Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O006240
117. Rapa Oliwia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2003 (J.)
O043881
118. Raszewska Gaja KJ Rock Horses
2005 (JM.)
O046522
119. Rębisz Kinga BPK
1999 (MJ.)
brak
120. Sawicka M'08 Lena bpk MAZ
2008 (JM.)
O046346
121. Seliga Adrian
122. Serafin Zuzanna Indywidualnie
2005 (JM.)
Brak
123. Sienkiewicz Sonia BPK
2005 (JM.)
brak
124. Skłodowska Klaudia Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
O043871
125. Skłodowska Wiktoria Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2009 (Mł.)
O054030
126. Skorupowska Róża Stajnia Primastella
S
Brak
127. Śledziewska Aleksandra SKJ PONY POWER
2008 (JM.)
O057801
128. Snopek Paulina Bpk
2002 (J.)
Brak
129. Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ
S
O013932
130. Staniak Idalia WKJ Lublin
2004 (J.)
Brak
131. Stein Sonia KU AZS UW
2009 (Mł.)
Brak
132. Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O038177
133. Szestowicka Maja JKS Equita Świętochów
2008 (JM.)
O054330
134. Szewczyk Marek Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O001473
135. Szlachcic Karolina KJ Galop Kozienice
S
brak
136. Szpilka Natalia WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O023561
137. Terlecka - Ludwiniak Agnieszka Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
S
brak
138. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
139. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
140. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2004 (J.)
O038032
141. Tropiło Alicja UKS Vacat Eventing Sulbiny
2001 (MJ.)
O031302
142. Uchman Dominika TKKF Hubert
2004 (J.)
O039590
143. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O040063
144. Wach Inga WKJ Lublin
2001 (MJ.)
O038870
145. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
146. Wajda Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
147. Wawrzynowicz Marianna SJ Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
Brak
148. Wieczorek Julia KJ Sawanka
2006 (JM.)
Brak
149. Wilczewski Robert SKJ Becersport
150. Wilkowiecka Weronika Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2001 (MJ.)
Brak
151. Wiśniewska Oliwia bpk
2005 (JM.)
brak
152. Wołąs Ada BPK (MAZ)
S
O007542
153. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
S
O007543
154. Żabowska - Żychowicz Nelly SKJ Olimpia
2006 (JM.)
0042910
155. Zadrożna Marta Polski Polo Klub
Brak
156. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O045569
157. Zielińska Anna Sportowy Klub Jeździecki Hawajka
2000 (MJ.)
O032054
158. Zumski Jakub Brak
S
O023300
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

82

A CATOKI HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
K022778 DE431316680210
2.

143

ABIGAIL WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: -
M: -
Brak -
3.

141

ADMIRAŁ KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:120 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
4.

91

AILLIE CLOONEY KUC CANNAMERA POL 2014 Wałach siwa/kuc:144 F: Nn
M: Nn
Brak -
5.

77

AJSZA KUC NIEMIECKI NLD 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: nn
M: nn
brak 528 009 09 1167446
6.

85

ALABASTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Contender son
M: Asteria
brak
7.

1

ALANYA SP POL 2010 Klacz gniada/167 F: Sword
M: Aschley
brak 616009580587810
8.

208

Alcapone wałach F:
M:
9.

128

ALEGRO SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: Graf Quidam
M: Alexis
brak POL 009540013701
10.

87

ALEX MŁP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Irak
M: Aisza
brak 006550048203
11.

76

ALGIDA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz skarogniada F: Samba Hit II
M: Alaska
brak
12.

52

ALWIN MŁP POL 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: Bibigar
M: Aronia
Brak
13.

93

ANONIEM KWPN GER 2005 Wałach gniada/172 F: Kojak
M: Madonna
brak -
14.

10

APASJONATA AUREUS KUC WALIJSKI POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
K012069
15.

193

ARISTA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Dalet / Luge
M: Arenda / Kerman
K011428 POL007580551206
16.

203

ASTRA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Wars
M: Arabika
Brak Brak
17.

43

BARONET PKSP POL 2015 Wałach gniada/166 F: Elvaro
M: B Geraldien
brak
18.

146

BASHIRA-K SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Placido
M: Bychawa
K019531
19.

71

BASTYLIA PKSP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Oder
M: Ballada
K023151 616007530050911
20.

30

BEEN GONE WESTF GER 2010 Wałach gniada/167 F: Berlusco / Belissimo M
M: Sirrah / Saint Cloud
Nr PZJ: K028750 DE441411415310
21.

130

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
K023005
22.

137

BERGAMO XX POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Alywar
M: Barbie
brak
23.

194

BILLY ROUBLE AES GBR 2009 Wałach gniada/178 F: Hhh
M: Nn
K027089 9373474747
24.

109

BON PARIS KL TYP SZLACH. POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin
M: Budur / Bielick 14
K017638 616999660119007 616999660119007
25.

164

BRETTON - POL 2015 Wałach siwa/- F: -
M: -
- -
26.

22

BYSTRA KUC WALIJSKI POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc: F: .
M: Blanka
.
27.

116

CALIGULA L SP POL 2014 Wałach siwa/173 F: Corrado Son
M: Conchita L / Cruzeiro L
K028155 616 009 61 00786 14
28.

23

CALIPSO DU MESNIL SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/174 F: Galisco Du Mesnil
M: Caramba
K009666 POL009670094704
29.

158

CALLIA-L SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Lescibard L
M: Conchita L / Cruzeiro L
K020570 -
30.

178

CANGELO KWPN NED 2007 Klacz kasztanowata/164 F: Tangelo van der Zuuthoeve
M: Forever
Brak 5280003000708645
31.

32

CARAMBA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Carambole/ Cassini I
M: Centra/ Nurjev
.
32.

7

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Carambole
M: Carrara/ Carrico
K023534 616009510253013
33.

107

CAVALLO HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
K020731 DE421000042703
34.

168

CELT SP POL 2006 Wałach gniada/- F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Casablanca / Roland
K011429
35.

38

CESJA NN POL 2012 Klacz gniada/mk:148 F: Ludger
M: Czykita
Brak Brak Brak
36.

89

CHAPEAU BAS OLD NED 2011 Ogier siwa/173 F: Cassini Gold / Cassini I
M: Exit Ten / Exit to Nowhere
K021676 DE418182524111
37.

29

CHELSEA WESTFALSKA POL 2009 Klacz gniada/165 F: Albaran xx
M: Galina
K018980 DE441410634209
38.

74

CHILLOUT Z PKSP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Zinedine / Guidam
M: Red Allegra / Rommel
brak 616009661355214
39.

192

CHIPS SP POL 2013 Wałach gniada F: Ormuz xx / Special Power
M: Csilla / Czarownik
K026177 616009610105313
40.

186

CHOCOLATTI REINISCHES POL 2013 Wałach siwa/167 F: Cadmo
M: Chokettie
K028479 DE443430709513 DE443430709513
41.

56

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dżahil/Luron
M: Cyweta/Vittorio
K025209
42.

26

CON AKRELLO W DSP POL 2009 Wałach ciemnogniada/175 F: Con Sherry
M: Akacja
K013088 -
43.

206

Constantine M wałach F:
M:
44.

160

CORAZON 58 HOLSZTYŃSKA GER 2010 Klacz gniada// F: Catoki
M: Sanita
K023077 DE421000596110
45.

159

CORDESSO WESTFALSKA GER 2012 Wałach ciemnogniada/- F: /
M: /
K022638 -
46.

35

CORINA-N SP POL 2012 Klacz skarogniada/174 F: Cottonclub
M: Capri
brak 616009610164812
47.

63

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
K007952 096121
48.

196

DAFER KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 cm F: V.I.P.
M: Dafra
K027068 POL013661811207
49.

68

DAGLEZJA KUC POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:144 F: Domingo
M: Dafne
Brak 10401
50.

131

DAKOTA N KWPN POL 2008 Wałach gniada/170 F: Calandro
M: Trienta H2
K012755 528003000806605
51.

202

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
52.

86

DEKORACJA SP POL 2000 Klacz gniada/166 F: Rubin
M: Drama
brak 616009660310200
53.

60

DIANA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/. F: Bishof L
M: Donnerdamme L / Dobrock
K011520 11593 POL009580228105
54.

152

DOMINO MK POL 2004 Wałach srokata/kuc: F: Arkan
M: Dora
K018242 POL013530410304
55.

200

DRAGON MŁP POL 1999 Wałach siwa/163 F: nn
M: nn
K027052 B0110062S
56.

173

DRUID SP POL 2004 Wałach siwa/170 F: Armani
M: Diana V
Brak POL 009611054904
57.

175

DŻARNA TYP SZLACHETNY POL 2002 Klacz gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
K018849 POL999540127802
58.

129

EL NINO KUC KWPN POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Wervelwind C
M: Willemien
brak
59.

16

ELITA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Epoka
K010266
60.

15

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa/173 F: Cassilio / Cassini I
M: Epona / Weltstein
K020771 616009661085412
61.

37

ENIGMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/171 F: Ordon
M: Estera
K024679 616 999 54 00049 09
62.

147

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
K016844 013570144003
63.

126

EREZ M SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Montbard XX
M: Elegia / Le Voltaire
K014898 12374
64.

40

ESPADA HOL POL 2012 Klacz gniada/164 F: Cachas
M: Wendy III / Canto
K027955 -
65.

28

ESTAMP MŁP POL 2012 Wałach gniada F: San Luis
M: Ekspansja JP
brak
66.

156

ESTERA NN POL 2012 Klacz izabelowata/Nn F: Brandon
M: Estoria
Brak Nn
67.

154

ETI QUEEN SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: New World
M: Ethel
K020844 616009530142408
68.

103

ETNA W SP POL 2010 Klacz gniada/163 F: Che Guevara L
M: Enigma W
.. ..
69.

31

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
70.

172

FADO SURPRISE KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:128 F: Medor
M: Franczeska
brak
71.

33

FAJNA KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata/- F: Zippo
M: Ines / Arizona
K019691 -
72.

48

FELLOW -TAR KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: Chello III VDL
M: Margriet / Flemmingh
K024121
73.

124

FIESTA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2013 Klacz kara/kuc:148 F: Tupet
M: Felina
K026894 brak
74.

117

FIRST LADY SP POL 2001 Klacz gniada F: -
M: -
brak
75.

111

FOREST MAŁOPOLSKA POL 2003 Wałach gniada/165 F: Fiskor
M: Foka
K022238 POL006550021403
76.

84

GAROU DU ECLAT KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:141 F: nn
M: nn
Brak
77.

210

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
K019692 528003201111872
78.

70

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
K019360 528003201107648
79.

199

GOLDEN EYE DE BELMONT SELLE FRANCAIS FRA 2016 Ogier kasztanowata/171 F: Vigo D’Arsouilles/ Nabab De Reve
M: Surprise De Blondel/ Kassidi
Brak 3203383484748383
80.

114

GRAFITI KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
K027040 616999540116713
81.

136

GRAND S WLKP. POL 2012 Wałach siwa F: Cefal
M: Grosetta
K021238
82.

69

GROM SP POL 2014 Wałach gniada F: Karbit
M: Giorgia B
K025760
83.

125

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
K020637 POL009630254004
84.

51

HARY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Romeo Des Vaux
M: Hiszpanka / Contendus
K026145
85.

169

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/164 F: Dionizos
M: Haidi
K026898 616009661583211
86.

44

HIGHT-PLEASURE PKSP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Ever For Pleasure
M: Hurghanda / Barnaba
K020337
87.

90

HILUX SP POL 2012 Wałach gniada/mk:mk:- F: Strayer's Samson
M: Hesperyda/Enjoy Plan
K022502
88.

75

HIMENA SP POL 2012 Klacz gniada/mk:158 F: Comandor
M: Hawana
Brak 616 009 57 01844 12
89.

50

HOLANDIA SP POL 2005 Klacz gniada/166 F: Sofix
M: Halna
K013719 POL009600104705
90.

122

HOTREX NN POL 2008 Wałach gniada/mk: F: Nn
M: Nn
Brak
91.

157

IBAN KWPN POL 2013 Wałach kara/- F: Pacific
M: Impaccio / Larome
K026301 -
92.

4

IMIRO VDH KWPN POL 2013 Wałach gniada/171 F: G.Ramiro Z
M: Paccalonie K
KO22646 528003201303065
93.

185

IMPATI ROOS VDL /// POL 2013 Klacz gniada/167 F: ///
M: ///
Brak /// 106RK54
94.

163

INFERNO WLKP POL 2014 Wałach gniada/. F: Sokrates
M: Insygnia / Barbuz
K025040 -
95.

149

INTUICJA KOŃSKI GAJ GR. C KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:139 F: Very Top
M: Idylla
K020962 B0109035S
96.

198

IROCCO BROWN KWPN POL 2013 Wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL
M: Ariane
Brak 273939339338
97.

96

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus
M: Vienette
K027177 528003201306684 106DT66
98.

167

JADE MK SP POL - Klacz ciemnogniada/- F: Elf
M: Juta
K022820 616009600019711
99.

95

JASPIS M POL 2003 Wałach gniada/161 F: Noster
M: Jugusta
K021762 066660228703
100.

153

JAWA KUC WALIJSKI POL 2005 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K027304 POL013670043605
101.

155

JAXX KWPN NED 2014 Wałach siwa/171 F: Indorado
M: Onesse
brak 528003201406415
102.

53

JEGOMOŚĆ SP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Planet
M: Jasna Zorza
Brak 616009550074513 Brak
103.

138

JUBEA SP POL 2011 Mare chestnut/160 F: Markies V
M: Jerzyca
none 616009600174611
104.

140

JUBEA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/160 F: Markies V
M: Jeżyca
brak Brak
105.

197

JUBILANT MB KWPN NED 2014 Wałach siwa/169 F: E-Star/ Big Star
M: Zodulia/Casall
Brak 7492345927793
106.

166

KALILA J - POL - Klacz gniada/- F: -
M: -
- -
107.

65

KASINIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Kanasta / Czandor
K024449 616009640067912
108.

27

KASTET WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach kasztanowata/180 F: Rosseli
M: Kasandra
K019298 POL007520075604
109.

118

KASZMIR SP POL 2013 Wałach srokata F: Czos
M: Kamelia
Pl
110.

36

KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Bolero
M: Kimberley
K019199
111.

98

KOEKOEKSHOF MARISKA KUC WALIJSKI POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Casperhofs Freddy
M: Koekoekshof Rolette
K011976 0301032
112.

80

KSELION SP POL 2012 Wałach siwa/- F: Cativo
M: Kasandra
K021735 -
113.

183

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: Contendor
M: Księżniczka
K018124 616009680111609
114.

207

Lacrosse wałach F:
M:
115.

62

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa/. F: Lake Bid
M: Lakrima
K019769 616009610226811
116.

187

LAMIR SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/165 F: Brak
M: Brak
Brak Brak Brak
117.

112

LAMÓWKA SP POL 2008 Klacz siwa/- F: Nabucho du Serein
M: Lama
brak
118.

34

LAPITA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Ludger
M: Lady Lena / Placido
K025042 -
119.

99

LAROSA Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 Klacz ciemnogniada/162 F: Lavillon/ Diamant de Semilly
M: Rosallia/ Landjunge
K028852 056015Z55803116
120.

121

LEONIDAS OLDENBURG POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Lyjanero
M: Eida
K028722 DE 433330558214
121.

47

LET ME FLY OLD POL 2014 Wałach gniada/165 F: Lyjanero
M: Lacanda / Lenardo
K027478
122.

110

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
123.

115

LOARA SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: Corrado Son / Corrado I
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028154 616009610086614
124.

113

LOCO LUSITANO ESP 2009 Wałach izabelowata/kuc:149 F: NN
M: NN
K025819 UELN72491000001
125.

66

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/167 F: Lider
M: Larissa
K017212 POL009611094104
126.

162

LONGLIFE Nederlande Welsh Pony POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Leandros Sirik / Flora's Hof Magic
M: Blakt's Ashly / Oakley Bubbling Bobbety
K028152 528017201201099
127.

139

LOPEZ OLDENBURG POL 2013 Gleiding bay/168 F: Chacco fly
M: Lama
K028324 k028324
128.

209

LOTUS-P SP POL 2013 Wałach skarogniada/168 F: Stilios
M: Lara
Bark -
129.

83

LUPUS SP POL 2007 Wałach siwa/168 F: Plaster
M: Libella
brak POL 009 58 05839
130.

182

MACBETH KUC POL 2007 Ogier siwa/kuc:139 F: Nowogródek / Who Knows
M: Muffin / Spinway Comet
K014100 616013610168707
131.

73

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Lambado
M: Mara
K010426
132.

41

MAGIC KUC POL 2012 Wałach skarogniada/kuc:139 F: NN
M: Maggy
Brak
133.

59

MEQINI SP POL 2011 Wałach siwa F: Quidam's Hero / Quidam's Rubin
M: Modelka / Cavallo
K019213 616009680010011
134.

78

MESKALINA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
K014928 616009670128709
135.

100

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP BEL 2012 Wałach gniada/180 F: Nabab de Reve
M: Cindy S/Tenerife VDL
K027828 056-002-W00303294
136.

12

MILADY SP POL 2003 Klacz gniada F: Lavendel / Ramiro Z
M: Mila / Ammersee
K008788 POL009660194803
137.

176

MILO WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/mk:156 F: Rabiatos Z
M: Madame
K022077 Pol 007600198305
138.

120

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:140 F: NN
M: NN
K026563 616999660914805
139.

106

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:149 F: Nn
M: Nn
K023513 616999640069913
140.

88

MY LORD WESTF POL 2012 Ogier siwa/173 F: Mylord Carthago/ Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
K021638 DE 441410044613
141.

101

N-COMPOSTELLA MVH Z ZANG POL 2012 Klacz gniada/161 F: Eurocommerce Napels / Carthago Z
M: Ida Utopia / Aram
K024315 056015Z55768812
142.

188

NAOMI WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/- F: Baldini II / Bachus
M: Niniwa / Izan
K014717 616007600458208
143.

108

NASTER MŁP POL 2009 Wałach gniada/163 F: Awans
M: Nastka
K018672 -
144.

92

NEVIO 17 DRP POL 2006 Gleiding darkbay/kuc:149 F: Nibelungenheld
M: MHADINA
K026027 brak
145.

102

NIKE SP POL 2006 Klacz kasztanowata/- F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
K017149 POL009540098606
146.

45

NURMI PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco-Fly
M: Nutella
K022827
147.

2

ORCHID'S RILEY NEW FOREST PONY POL 2011 Wałach bułana/kuc:148 F: ORCHID'S CESTANII
M: ORCHID'S ANGELICA
- -
148.

127

ORDA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata/- F: Love Affair
M: Orsini AD / Emetyt
K018118
149.

132

OSCAR BELGIJSKI KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:141 F: Cadet / Bertus
M: Fleur / Vancouver d'aurar
K024966
150.

161

OURAGAN WM DSP POL 2014 Wałach kasztanowata// F: Czarownik
M: Oceana WM
K028543 /
151.

46

PASJA PKSP POL 2014 Klacz gniada/160 F: Arriba Z
M: Pokora
BRAK
152.

11

PERFECT PLAYER MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/164 F: Davinci
M: Paleta
K028072 616006580030715
153.

55

PLEBAN MŁP POL 2006 Wałach siwa/mk:155 F: Plaster
M: NN
K012804 POL006580592606
154.

174

PREZES WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach siwa/170 F: Pink Floyd HL
M: Watra
Brak POL007600090506
155.

195

PRISCILLA SP POL 1999 Wałach gniada/165 F: Jankes
M: Brak
Brak
156.

49

PUMBA HUCULSKA POL 2014 Klacz skarogniada/mk:143 F: Lamon
M: Patra
246 G Lb 616012570069114
157.

165

RABAT MAŁOPOLSKA POL 2002 Wałach gniada F: Askar
M: Robinia
Brak
158.

190

RAJTAR SP POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: Viscount
M: Ratafia
K028221 616009610111115
159.

145

RAVEL SP POL 2008 Wałach gniada/166 F: aravel ll
M: rosalia
-
160.

61

RAWDAT SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Moravia
M: Jedwabna
Brak
161.

72

RIANA P PKSP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
K020740 616009610012912
162.

201

RONALDO MK SP POL 2015 Wałach siwa/159 F: Bolero de Ravel / Bachus Z
M: Riposta / Spartakus
brak 616 009 60 02486 15
163.

171

SAGENHAFT 5 MEKLEMBURSKA POL 2012 Wałach siwa/173 F: San Patriano II
M: Solitaire
K024823 DE427270114612
164.

181

SARACEN TYP KUC POL Nieznany Wałach kasztanowata/kuc:150 F: NN
M: NN
Brak POL 999 60 00773 04
165.

189

SENEGAL M SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Montbard
M: Sofia
K015869 616009690066909
166.

123

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa/- F: Devin du Maury /
M: Skaluna / Lump I
K015692 616009540093107
167.

133

SMILE SL SP POL 2011 Klacz kasztanowata/mk:155 F: ZINEDINE
M: SABENA
BRAK 616009661461411
168.

97

SMYK KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:135 F: Szaman
M: Sonia
K023357
169.

191

SONAR SP POL 2013 Wałach kara F: San Luis / Dixieland
M: Sonka / Le Voltaire
K025392 616009610105213
170.

170

SPAR Pełna Krew Angielska POL 2014 Wałach gniada/163 F: FAST AND FURIOUS
M: SURALINA
K026577 616POL14008421T
171.

42

SPIRIT PKSP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Love Affair
M: Sangria
Brak
172.

142

SPORADA XX POL 2014 Klacz gniada/164 F: Estejo
M: Supremacja
brak 616POL14008317T
173.

81

STAMFORD Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach skarogniada/nn F: Royal Court
M: Sachmet
K026284 616POL10006873T
174.

150

STARLIGHT OLD DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
K021904 DE418180155209
175.

6

STEWARD SP POL 2007 Wałach siwa/170 F: Contender Son
M: Sława
K014945 12177
176.

94

SZAMAN HIPPICA OLD POL 2008 Wałach ciemnogniada/162 F: Stakkato
M: Metaxa/Metternich
brak
177.

180

T.GOLD QUIDAME II Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Klacz gniada/170 F: TANGELO VD ZUUTHOEVE
M: GOLD QUIDAME L
BRAK 056015Z55759414
178.

179

T.GOLD QUIDAME Z ZANGERSHEIDE POL 2013 Klacz gniada/165 F: TANGELO VD ZUUTHOEVE
M: GOLD QUIDAME L
K018902 056015Z55850113
179.

39

TEQUILA DE CHATELAIN PFS FRA 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Melvin Candy
M: Alvina De Chatelain
K026542
180.

148

TEXAS DE SOULIGNAC GR. C KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138 F: Caryl de Beauchamp
M: Jolie Coeur
K027118 07322805D
181.

67

TOP ALADIN SP POL 2014 Ogier gniada/170 F: Aladin 601
M: Tamona
Brak K024655
182.

151

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa/149 F: Ludger / Laptop
M: Tajga / nn
K015553 616013680110509
183.

64

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
K011995
184.

104

TWIGGY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: -
M: -
K027048
185.

79

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP BEL 2004 Klacz kasztanowata F: Organo Sitte
M: Operette Du Pachis
K023693
186.

119

UNIQUE LOVE Z KL ZANGERSHEIDE POL 2014 Klacz gniada/168 F: U can’t Lose
M: Izisk KL
Brak Brak
187.

205

UNKNOWN FLYING OBJECT HANOWERSKA POL 2013 klacz gniada/165 F: Uccello
M: Zita K
188.

184

VALENTINO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
K027039
189.

3

VENTURA SP POL 2005 Klacz gniada/mk:156 F: ARACONIT
M: VENUS
K009816 POL009610141505
190.

54

WALENTYNA KUC POL 2013 Klacz bułana/kuc:135 F: Sport
M: Wiki
brak brak
191.

144

WANTOS HANOWERSKA POL 2001 Wałach kara/- F: WELT HIT II
M: AMERA
brak -
192.

204

WELUR SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V
M: Wolica / Life And Liberty
K023761 616009600164413
193.

58

WERGO SP POL 2016 Ogier gniada/167 F: Durano W
M: Wega
K028737 616 009 66 05380 16
194.

9

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
K023738 616009640052010
195.

57

WOULD LOVE SP POL 2012 Wałach siwa/X F: D'Cin Cin PG
M: WENDY
K022445 616009520095412
196.

177

WUWU TRAKEŃSKA POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
brak
197.

105

ZENDER KWPN POL 2004 Wałach gniada/165 F: Cavaldos
M: Lorien
K009946 528210000509481
198.

134

ZYGFRYD KUC POL 2003 Wałach izabelowata F: Filip
M: Zuzia
-
199.

135

ZYGZAK KUC POL 2005 Wałach srokata/123 F: Filip
M: Zuzia
K026245 13590162705
Rider Club
Competition
Prize
Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
80
SUM:
80.00
Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
150
240
200
SUM:
590.00
Inguenaud Sophia KJ Aromer
120
SUM:
120.00
Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
90
SUM:
90.00
Kloze Inga KJ Aromer Józefin
120
SUM:
120.00
Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów
150
180
SUM:
330.00
Marczyk Monika Largo Sp. z o.o. Warszawa
60
SUM:
60.00
Nieużyła Leszek bpk
240
160
300
300
SUM:
1000.00
Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
90
120
SUM:
210.00
Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
180
SUM:
180.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
200
250
SUM:
450.00
Wach Inga WKJ Lublin
60
80
160
SUM:
300.00
Wilczewski Robert SKJ Becersport
120
250
SUM:
370.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
DŻARNA (175)
2020-02-09
17
2020-02-09
17
MILO (176)
2020-02-09
5
Ambroziak Nina
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
MILO (176)
2020-02-09
9
2020-02-09
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power
OSCAR (132)
2020-02-09
25
2020-02-09
22
Banach Marta
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
PASJA (46)
2020-02-08
4
2020-02-08
37
2020-02-09
35
2020-02-09
20
Basińska Olga
JKS OLSZA
PRISCILLA (195)
2020-02-08
2020-02-08
Błażejewska Hanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
CELT (168)
2020-02-08
15
2020-02-08
10
2020-02-08
7
2020-02-09
1
2020-02-09
30
2020-02-09
Boćkowska Nadia
BPK
GRAFITI (114)
2020-02-08
2
2020-02-08
2020-02-09
1
2020-02-09
20
Brandys Katarzyna
UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
LEONIDAS (121)
2020-02-08
22
2020-02-08
34
2020-02-09
12
2020-02-09
28
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
FAJNA (33)
2020-02-08
11
2020-02-08
23
LAPITA (34)
2020-02-08
22
2020-02-08
16
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
JAXX (155)
2020-02-08
7
2020-02-08
28
Byczkowska Zuzanna
KU AZS UW
ZYGZAK (135)
2020-02-08
1
2020-02-08
15
2020-02-08
Bzowska Hanna
KJ Aromer
ESTERA (156)
2020-02-08
21
2020-02-08
32
2020-02-09
1
2020-02-09
17
Cebula Marianna
JKS Equita Świętochów
MAESTRO (73)
2020-02-08
26
2020-02-08
16
2020-02-09
23
2020-02-09
2020-02-08
2020-02-09
26
Charubin Natalia
SKJ OLIMPIA
2020-02-08
27
2020-02-08
32
Chodorski Krzysztof
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
DAKOTA N (131)
2020-02-09
5
2020-02-09
8
SMILE SL (133)
2020-02-09
22
2020-02-09
21
2020-02-09
Chołody Paula
WKJ Lublin
ESPADA (40)
2020-02-08
35
2020-02-08
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2020-02-08
7
2020-02-08
4
2020-02-09
5
80
2020-02-09
6
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
2020-02-08
17
2020-02-09
19
2020-02-09
8
Ciesielczuk Aleksandra
Wojciechowa Stajnia
2020-02-08
14
2020-02-08
13
2020-02-09
9
2020-02-09
11
Czajkowska Dorota
St. SKJ Bobrowy Staw
KUROSAWA (183)
2020-02-08
25
2020-02-08
33
Czarnak Natalia
KJ Dworek Okuniew
FIESTA (124)
2020-02-09
2020-02-09
2020-02-09
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2020-02-08
5
2020-02-08
Czernaś Kamila
WKJ Lublin SJ Drwal
SPAR (170)
2020-02-08
35
2020-02-08
2020-02-08
24
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2020-02-09
3
2020-02-09
1
Dąbrowska Zofia
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
VALENTINO (184)
2020-02-08
35
2020-02-08
De Raad Ida
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2020-02-08
36
2020-02-08
2020-02-09
26
2020-02-09
8
Dębowska Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
LONDON (66)
2020-02-08
39
2020-02-08
Dzierżyńska Barbara
KJ Aldragho Piaseczno
2020-02-08
10
2020-02-08
6
Erd Magdalena
WKJ Lublin
2020-02-08
1
2020-02-08
1
2020-02-08
10
2020-02-09
1
2020-02-09
20
Fedorowska Klaudia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2020-02-09
15
2020-02-09
22
Ferenc Kinga
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (147)
2020-02-09
1
2020-02-09
2020-02-09
27
Florczak Aleksandra
Equikam Sp. z o.o.
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-09
DIANA L (60)
2020-02-08
17
2020-02-08
8
2020-02-09
16
2020-02-09
12
Foremny Paweł
JKS Umiastów
2020-02-09
21
2020-02-09
30
Gawdzik M'06 Klaudia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
NIKE (102)
2020-02-08
26
2020-02-08
30
2020-02-09
23
2020-02-09
10
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
SKŁADNIA (123)
2020-02-08
2
150
2020-02-08
1
240
2020-02-09
2020-02-09
2
200
Gonciarek Maria
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
KASINIA (65)
2020-02-08
2020-02-08
22
Grudzińska Julia
KJ Aromer
CESJA (38)
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-09
21
2020-02-09
1
Grzelczak Matylda
KJ Aldragho Piaseczno
2020-02-08
2020-02-08
2
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
LOTUS-P (209)
2020-02-09
12
2020-02-09
16
Hetman - Matyjasik Katarzyna
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2020-02-08
35
2020-02-08
2020-02-09
2
2020-02-09
4
Inguenaud Sophia
KJ Aromer
2020-02-08
3
120
2020-02-08
15
2020-02-09
19
2020-02-09
14
Iwanowicz Zuzanna
SKJ PONY POWER
BENETON (130)
2020-02-09
1
2020-02-09
1
Jakóbowska Marta
BPK kuj-pom
LAMIR (187)
2020-02-08
2020-02-08
32
Jałocha Julia
Klub Jeździecki Aromer
2020-02-08
21
2020-02-08
25
Janiszewska Magdalena
BPK (MAZ)
HAVENA (169)
2020-02-08
6
2020-02-08
2020-02-08
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2020-02-09
9
2020-02-09
8
Janowska Marta
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2020-02-08
16
2020-02-08
Janusz Izabela
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
JASPIS (95)
2020-02-09
3
2020-02-09
13
Jaroszkiewicz Diana
KJ Golden Dream
2020-02-08
35
2020-02-08
2020-02-09
16
2020-02-09
2020-02-08
7
2020-02-08
2020-02-09
2020-02-09
6
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (31)
2020-02-08
Jeruć Karolina
JKS Karolina
RAWDAT (61)
2020-02-08
12
2020-02-08
41
Kabala Wiktoria
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
CHELSEA (29)
2020-02-08
19
2020-02-08
13
2020-02-09
6
2020-02-09
11
Kadłubowski Aleksander
Kj Strzała Krubiczew
2020-02-08
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
AJSZA (77)
2020-02-08
1
2020-02-08
1
2020-02-08
2020-02-09
18
2020-02-09
27
2020-02-09
Kamiński Jan
Equikam Sp. z o.o.
2020-02-09
6
2020-02-09
34
Kasprzyszak Ola
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2020-02-08
23
2020-02-08
6
2020-02-09
2
2020-02-09
4
90
Kaszyńska Aleksandra
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
HILUX (90)
2020-02-09
13
2020-02-09
3
Kitlitz Aneta
K.J Stajnia Podolszyn
JUBEA (138)
2020-02-09
24
2020-02-09
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
HARY (51)
2020-02-08
4
120
2020-02-09
21
Kociankowska J'03 Justyna
Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2020-02-09
33
2020-02-09
Kosacki Jacek
SJ Fidelius
SPORADA (142)
2020-02-08
26
2020-02-08
33
Kowalska Paulina
BPK
ETI QUEEN (154)
2020-02-08
13
2020-02-08
11
Kozłowska Maria
St. KJ Olimpia Warszawa
ETNA W (103)
2020-02-08
5
2020-02-08
Kruk Gracja
Wkj Lublin
2020-02-08
29
2020-02-08
2020-02-09
32
2020-02-09
Krzyśpiak Weronika
KJ Dziecinów
ENIGMA (15)
2020-02-09
2
150
2020-02-09
6
ELITA (16)
2020-02-09
1
180
2020-02-09
9
Kulczycka Zofia
SJ Stajnia Podolszyn
RAVEL (145)
2020-02-08
2020-02-08
21
Kulisiewicz Emilia
Klub Jeździecki Wiktorowo
2020-02-08
23
2020-02-08
Kurzyp Wiktoria
WKJ Lublin
GROM (69)
2020-02-08
27
2020-02-08
26
2020-02-09
7
2020-02-09
36
Kuszewska Julia
Stajnia Wilanów
HIMENA (75)
2020-02-08
26
2020-02-08
Kwiatkowska Bianka
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2020-02-08
10
2020-02-08
2
Kwiatkowska Lena
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
CANGELO (178)
2020-02-09
5
2020-02-09
16
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2020-02-08
31
Lewandowska Klaudia
KJ Equistars
LUPUS (83)
2020-02-08
18
2020-02-08
49
Lewandowska Wiktoria
KJ Equistars
SARACEN (181)
2020-02-08
1
2020-02-08
1
Lewinson Julia
Bpk
RABAT (165)
2020-02-08
1
2020-02-08
1
2020-02-08
21
2020-02-09
1
2020-02-09
1
2020-02-09
14
Lipkowska Alicja
KJ Aldragho Piaseczno
ENIGMA (37)
2020-02-08
35
2020-02-08
3
Łącka Alicja
KJ Aromer Józefin
2020-02-09
23
2020-02-09
12
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2020-02-08
2020-02-08
35
Madej Amelia
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2020-02-08
1
2020-02-08
1
2020-02-08
6
2020-02-09
1
2020-02-09
2
Majewska Aleksandra
BPK
LAMÓWKA (112)
2020-02-08
30
2020-02-08
Marczyk Monika
Largo Sp. z o.o. Warszawa
WERONA (9)
2020-02-08
2
2020-02-08
7
2020-02-09
5
60
2020-02-09
1
Maślanka Bogdan
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
KASTET (27)
2020-02-08
1
2020-02-08
2020-02-08
Matyjasik Patrycja
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
KALILA J (166)
2020-02-08
13
2020-02-08
2020-02-08
9
2020-02-09
4
2020-02-09
11
2020-02-09
Mazurek Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2020-02-08
32
2020-02-08
35
2020-02-08
2020-02-09
36
2020-02-09
Michalska Emilia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MILTON (120)
2020-02-09
10
2020-02-09
16
Michałowska Natalia
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
BARONET (43)
2020-02-08
19
2020-02-08
2020-02-09
25
2020-02-09
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-02-08
20
2020-02-08
2020-02-09
16
2020-02-09
2020-02-08
10
2020-02-08
14
2020-02-09
13
2020-02-09
3
Mitrowska Martyna
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2020-02-08
18
2020-02-08
9
Naumiuk Kornelia
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
DOMINO (152)
2020-02-08
29
2020-02-08
JAWA (153)
2020-02-08
3
2020-02-08
46
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
STARLIGHT (150)
2020-02-08
7
2020-02-08
9
TOPAZ (151)
2020-02-08
31
2020-02-08
2
Nieużyła Leszek
bpk
FAJNA (33)
2020-02-09
15
LAPITA (34)
2020-02-09
1
240
CALLIA-L (158)
2020-02-08
6
2020-02-09
4
CORDESSO (159)
2020-02-08
11
2020-02-08
3
160
2020-02-09
11
2020-02-09
7
2020-02-08
25
2020-02-08
16
2020-02-09
25
2020-02-09
24
INFERNO (163)
2020-02-09
20
2020-02-08
1
300
2020-02-09
1
300
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (177)
2020-02-09
21
2020-02-09
Okolus Angelika
KJ Skarb Kozienice
ASTRA (203)
2020-02-09
9
2020-02-09
10
2020-02-09
Orlik Katarzyna
Stajnia Wilanów
2020-02-08
30
2020-02-08
25
Pabijanek Mateusz
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2020-02-08
18
2020-02-08
33
2020-02-09
39
Pawłowska Irena
bpk
2020-02-08
2020-02-08
12
Pawłowska Olga
Klub Jeździecki Equireno
2020-02-08
12
2020-02-08
2020-02-08
24
2020-02-09
13
2020-02-09
8
2020-02-09
2020-02-08
9
2020-02-08
2020-02-09
26
2020-02-09
2020-02-09
15
Pazik Anna
KS EQUIRIGHT
ALEGRO (128)
2020-02-09
15
2020-02-09
5
Pęczyńska Karolina
JKS Karolina
ESTAMP (28)
2020-02-09
31
2020-02-09
Pełko Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
PREZES (174)
2020-02-08
25
2020-02-08
21
Pełko Weronika
KJ Podkowa Gruszczyn
DRUID (173)
2020-02-08
1
2020-02-08
21
Piątkowska Wiktoria
Stow. KJ Olimpia Warszawa
KASZMIR (118)
2020-02-08
48
2020-02-08
2020-02-09
2020-02-09
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
RIANA P (72)
2020-02-08
4
90
2020-02-08
10
2020-02-09
3
120
2020-02-09
10
Pindelska Julia
BPK-MAZ
2020-02-08
35
2020-02-08
2020-02-09
16
2020-02-09
Pogodzińska J'01 Hanna
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
RAJTAR (190)
2020-02-09
14
2020-02-09
24
CHIPS (192)
2020-02-08
1
2020-02-08
29
Pogodzińska Mj'99 Zofia
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
NAOMI (188)
2020-02-08
4
2020-02-08
17
SONAR (191)
2020-02-09
8
2020-02-09
27
CHIPS (192)
2020-02-09
32
Pogorzelska Karolina
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2020-02-08
32
2020-02-08
4
2020-02-09
14
2020-02-09
2
Poluchowicz Alan
WKJ Lublin / SJ Bonanza
MAGIC (41)
2020-02-08
1
2020-02-08
27
2020-02-08
23
2020-02-09
1
2020-02-09
2020-02-09
Poluchowicz Piotr
WKJ Lublin / SJ Bonanza
SPIRIT (42)
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-09
35
2020-02-09
17
2020-02-09
16
Porzak Olga
SJ Fidelius
ABIGAIL (143)
2020-02-08
51
2020-02-08
Poschauko Julia
Bez Przynależności Klubowej
2020-02-08
8
2020-02-08
3
Poziomkowska Julia
WKJ Lublin
PLEBAN (55)
2020-02-08
4
2020-02-08
7
2020-02-08
Puta Hanna
SKJ OLIMPIA
BYSTRA (22)
2020-02-08
1
2020-02-08
1
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
BASHIRA-K (146)
2020-02-08
26
2020-02-09
13
Radzio Arkadiusz
Stajnia wilanow
2020-02-08
32
2020-02-08
26
Rajchel Dagmara
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
INFERNO (163)
2020-02-08
30
2020-02-08
27
2020-02-09
37
Rapa Oliwia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
KSELION (80)
2020-02-08
16
2020-02-08
7
2020-02-09
2020-02-09
9
Raszewska Gaja
KJ Rock Horses
DRAGON (200)
2020-02-09
2020-02-09
17
Rębisz Kinga
BPK
ALANYA (1)
2020-02-08
26
2020-02-08
35
Sawicka M'08 Lena
bpk MAZ
LONGLIFE (162)
2020-02-08
18
2020-02-08
7
2020-02-08
Seliga Adrian
WELUR (204)
2020-02-09
9
2020-02-09
14
Serafin Zuzanna
Indywidualnie
PUMBA (49)
2020-02-08
1
2020-02-08
22
2020-02-09
1
2020-02-09
7
Sienkiewicz Sonia
BPK
2020-02-08
5
2020-02-08
27
2020-02-09
3
2020-02-09
Skłodowska Klaudia
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
ZENDER (105)
2020-02-08
4
2020-02-08
34
2020-02-09
6
2020-02-09
16
CAVALLO (107)
2020-02-08
13
2020-02-08
2020-02-09
10
2020-02-09
Skłodowska Wiktoria
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2020-02-08
8
2020-02-08
2020-02-09
3
2020-02-09
16
Skorupowska Róża
Stajnia Primastella
2020-02-08
14
2020-02-08
Śledziewska Aleksandra
SKJ PONY POWER
EL NINO (129)
2020-02-09
1
2020-02-09
18
Snopek Paulina
Bpk
ALEX (87)
2020-02-08
30
2020-02-08
1
2020-02-08
19
2020-02-09
18
2020-02-09
1
Sosnowska-Niemczuk Kaja
Kielecki KJ
MY LORD (88)
2020-02-09
29
2020-02-09
22
2020-02-09
22
2020-02-09
16
Staniak Idalia
WKJ Lublin
NASTER (108)
2020-02-08
9
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-09
23
2020-02-09
Stein Sonia
KU AZS UW
ZYGFRYD (134)
2020-02-08
1
2020-02-08
1
2020-02-08
17
Strąk Dominika
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2020-02-08
15
2020-02-08
25
2020-02-09
15
2020-02-09
12
2020-02-08
1
2020-02-08
1
180
2020-02-09
28
2020-02-09
Szestowicka Maja
JKS Equita Świętochów
MILADY (12)
2020-02-08
10
2020-02-08
6
2020-02-09
13
2020-02-09
Szewczyk Marek
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2020-02-08
14
2020-02-08
35
2020-02-08
40
2020-02-09
25
2020-02-09
11
2020-02-09
Szlachcic Karolina
KJ Galop Kozienice
ANONIEM (93)
2020-02-08
46
2020-02-08
Szpilka Natalia
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
ALWIN (52)
2020-02-08
29
2020-02-09
1
2020-02-08
1
2020-02-09
19
Terlecka - Ludwiniak Agnieszka
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
DAFER (196)
2020-02-08
2020-02-08
34
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
LOPEZ (139)
2020-02-08
15
2020-02-08
19
2020-02-09
31
2020-02-09
18
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
DANDY (202)
2020-02-08
13
2020-02-08
2
200
2020-02-09
23
2020-02-09
2
250
Trojanowicz Maja
Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2020-02-08
50
2020-02-08
Tropiło Alicja
UKS Vacat Eventing Sulbiny
EREZ M (126)
2020-02-08
28
2020-02-08
11
2020-02-09
18
2020-02-09
17
ORDA II (127)
2020-02-08
21
2020-02-08
19
2020-02-09
7
Uchman Dominika
TKKF Hubert
LAKRO (62)
2020-02-08
15
2020-02-08
32
2020-02-09
2020-02-09
Von Mauberg Wiktoria
KJ Wiktorowo
2020-02-09
6
2020-02-09
7
Wach Inga
WKJ Lublin
2020-02-08
5
60
2020-02-08
5
80
2020-02-09
20
2020-02-09
3
160
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
WERGO (58)
2020-02-08
24
2020-02-08
2020-02-09
1
2020-02-09
16
MEQINI (59)
2020-02-08
21
2020-02-08
18
2020-02-09
26
2020-02-09
25
Wajda Marta
KJ Dworek Okuniew
2020-02-08
27
2020-02-08
24
2020-02-09
22
2020-02-09
33
Wawrzynowicz Marianna
SJ Stajnia Podolszyn
2020-02-08
11
2020-02-08
2020-02-09
4
2020-02-09
Wieczorek Julia
KJ Sawanka
HOTREX (122)
2020-02-08
2020-02-08
38
2020-02-08
Wilczewski Robert
SKJ Becersport
2020-02-08
12
2020-02-08
5
2020-02-09
4
120
2020-02-09
7
Lacrosse (207)
2020-02-08
13
2020-02-08
2
250
2020-02-09
11
2020-02-09
5
Alcapone (208)
2020-02-08
6
2020-02-09
18
2020-02-08
14
2020-02-09
6
Wilkowiecka Weronika
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
JUBEA (140)
2020-02-08
45
2020-02-08
Wiśniewska Oliwia
bpk
BERGAMO (137)
2020-02-08
20
2020-02-08
Wołąs Ada
BPK (MAZ)
LOCO (113)
2020-02-08
10
2020-02-08
20
2020-02-09
19
2020-02-09
24
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
LOARA (115)
2020-02-08
12
2020-02-09
14
2020-02-08
8
2020-02-09
15
2020-02-08
35
2020-02-09
38
2020-02-08
31
2020-02-09
29
Żabowska - Żychowicz Nelly
SKJ Olimpia
MISTER (106)
2020-02-08
3
2020-02-08
16
2020-02-09
2020-02-09
Zadrożna Marta
Polski Polo Klub
ADMIRAŁ (141)
2020-02-08
1
2020-02-08
26
Zawadzka Zofia
KJ Wiktorowo
2020-02-09
34
2020-02-09
21
Zielińska Anna
Sportowy Klub Jeździecki Hawajka
2020-02-08
17
2020-02-08
20
2020-02-09
11
2020-02-09
27
Zumski Jakub
Brak
WANTOS (144)
2020-02-08
2020-02-08

Number of Riders: 158

Number of Horses: 199

The sum of prizes: 3 900.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl