Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
65 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 07:23:16
2020-01-23 23:49:57
Justyna Śliwa-Woźniak SAID
  • 2x 16//Czworobok szkoleniowy
64 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 07:23:19
2020-01-23 22:26:20
Małgorzata Cybulska SAGENHAFT 5
  • 2x 10/P4/P4 ZR
63 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 07:23:23
2020-01-23 22:25:29
Małgorzata Cybulska CHENARO 2
  • 1x 10/P4/P4 ZR
  • 1x 11/N5/N5 ZR
62 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 19:31:58
2020-01-23 14:29:12
Amelia Milczarek LAS PALMAS
  • 1x 3/P3/P3 ZR
  • 1x 10/P4/P4 ZR
61 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 19:32:00
2020-01-23 14:28:22
Karolina Sosnowska LARIANT
  • 2x 1/L2/L2 ZT
60 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 19:32:02
2020-01-23 14:27:45
Maria Piotrowska LARIANT
  • 2x 8/L4/L4 ZT
59 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 19:32:03
2020-01-23 14:24:14
Julia Kopyszko KASZMIR
  • 1x 2/D1/D1 ZR
  • 1x 9/D2/D2 ZR
58 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 19:32:05
2020-01-23 14:23:43
Aleksandra Kanarek SAURON
  • 1x 6/CC1/CC1 ZR
  • 1x 13/CC3/CC3 ZR
57 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 19:32:06
2020-01-23 13:14:33
Paweł Łyżwiński DESPERADO
  • 1x 5/C2/C2 ZR
  • 1x 12/C3/C3 ZR
56 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 07:29:28
2020-01-23 07:21:38
Wiktoria Redek ABSTYNENCJA M
  • 2x 15//Czworobok szkoleniowy
  • 2x 16//Czworobok szkoleniowy
55 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 06:33:22
2020-01-22 20:28:48
Patrycja Jarosz SIENA
  • 1x 1/L2/L2 ZT
  • 1x 2/D1/D1 ZR
54 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 13:23:10
2020-01-22 13:03:09
Ida Kunert BELLATRIX- S
  • 2x 8/L4/L4 ZT
53 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 13:23:14
2020-01-22 12:57:49
Dorota Wasylewska-Jakima PIK DRAGON
  • 2x 8/L4/L4 ZT
52 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 13:23:16
2020-01-22 12:54:07
Agata Włodarczyk RAYA 53
  • 1x 2/D1/D1 ZR
  • 1x 5/C2/C2 ZR
  • 1x 12/C3/C3 ZR
51 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 07:41:15
2020-01-22 02:29:55
Wiktoria Biegała BLACK PEARL R
  • 1x 3/P3/P3 ZR
  • 1x 4/N4/N4 ZR
  • 1x 9/D2/D2 ZR
  • 1x 10/P4/P4 ZR
50 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 07:41:18
2020-01-21 22:59:32
Maja Parzyszek SNIKERS
  • 2x 8/L4/L4 ZT
49 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 07:41:20
2020-01-21 22:58:25
Jakub Bielecki SNIKERS
  • 2x 15//Czworobok szkoleniowy
48 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 07:41:21
2020-01-21 22:56:39
Jakub Bielecki HEARTBREAKER
  • 2x 15//Czworobok szkoleniowy
  • 2x 16//Czworobok szkoleniowy
47 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 07:41:25
2020-01-21 21:48:26
Maria Wojciechowska EDINET
  • 1x 2/D1/D1 ZR
  • 1x 3/P3/P3 ZR
  • 1x 9/D2/D2 ZR
  • 1x 10/P4/P4 ZR
46 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 16:55:31
2020-01-21 16:55:22
Inga Bretes ITASCA
  • 1x 6/CC1/CC1 ZR
  • 1x 13/CC3/CC3 ZR
45 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 16:55:34
2020-01-21 16:54:42
Inga Bretes BUENOS AIRES
  • 1x 4/N4/N4 ZR
  • 1x 11/N5/N5 ZR
44 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 16:55:36
2020-01-21 16:33:16
Julia Moczak RUBINA 395
  • 1x 15//Czworobok szkoleniowy
43 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 16:55:39
2020-01-21 12:56:17
Mikołaj Charpin DANCE BOY
  • 1x 10/P4/P4 ZR
  • 1x 11/N5/N5 ZR
42 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 19:32:08
2020-01-20 20:49:21
Justyna Kociankowska J'03 BEEN GONE
  • 2x 8/L4/L4 ZR
41 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 18:34:20
2020-01-20 18:16:27
Anna Gumowska ISTER GR
  • 1x 1/L2/L2 ZT
  • 1x 8/L4/L4 ZT
40 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 17:21:52
2020-01-20 16:11:49
Kornelia Redek CLEVER BOY
  • 1x 4/N4/N4 ZR
  • 1x 15//Czworobok szkoleniowy
  • 1x 11/N5/N5 ZR
  • 1x 16//Czworobok szkoleniowy
39 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 17:21:54
2020-01-20 14:00:48
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 3/P3/P3 ZR kuce
  • 1x 10/P4/P4 ZR kuce
  • 1x 11/N5/N5 ZR kuce
38 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 17:21:57
2020-01-20 12:43:03
Adrianna Drozd LANCEVILLE G
  • 1x 3/P3/P3 ZR
  • 1x 10/P4/P4 ZR
37 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 17:21:59
2020-01-20 12:33:37
Zofia Dąbrowska PICOLO
  • 2x 1/L2/L2 ZR kuce
  • 2x 8/L4/L4 ZR kuce
36 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 11:47:11
2020-01-20 11:31:38
Anna-Maria Wojtkowska PASCAL
  • 1x 6/CC1/CC1 ZR
35 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 11:47:14
2020-01-20 11:15:46
Adrianna Jakóbczak RAFAELLO
  • 2x 1/L2/L2 ZT
  • 1x 8/L4/L4 ZT
34 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 11:47:16
2020-01-20 09:57:59
Tatiana Dworacka RASHMI
  • 2x 1/L2/L2 ZT
  • 2x 8/L4/L4 ZT
33 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 23:01:15
2020-01-19 21:24:43
Grażyna Ścisło PERYKLES
  • 1x 3/P3/P3 ZR
  • 1x 4/N4/N4 ZR
32 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 10:47:54
2020-01-19 20:37:03
Zofia Kaczorowska MY LITTLE GIRL GH
  • 1x 15//Czworobok szkoleniowy
  • 1x 16//Czworobok szkoleniowy
31 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 20:30:48
2020-01-19 20:15:13
Róża Skorupowska SNIKERS
  • 1x 1/L2/L2 ZR
30 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 20:30:53
2020-01-19 20:14:53
Róża Skorupowska GATITO
  • 1x 3/P3/P3 ZR
29 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 19:18:51
2020-01-19 16:37:08
Julia Pindelska RONALDO MK
  • 2x 1/L2/L2 ZT
28 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 19:18:54
2020-01-19 15:12:16
Natalia Goś GIOVVANI II KG
  • 2x 1/L2/L2 ZT
27 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 19:18:57
2020-01-19 15:04:22
Barbara Ciszek DARK DIAMENT
  • 1x 4/N4/N4 ZR
26 ENTRY ACCEPTED 2020-01-19 14:38:56
2020-01-19 08:23:38
Klaudia Gawdzik Jm'06 NIKE
  • 1x 2/D1/D1 ZR
  • 1x 15//Czworobok szkoleniowy
  • 1x 9/D2/D2 ZR
  • 1x 16//Czworobok szkoleniowy
25 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 21:00:57
2020-01-17 19:37:59
Agnieszka Kolek-Kowieska CEDRIK MG
  • 2x 1/L2/L2 ZT
  • 2x 8/L4/L4 ZT
24 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 21:00:59
2020-01-17 11:06:33
Hanna Meder CALIFORNIA
  • 1x 5/C2/C2 ZR
  • 1x 12/C3/C3 ZR
23 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 15:13:07
2020-01-16 13:16:56
Zofia Puławska GALIA
  • 1x 2/D1/D1 ZR
  • 1x 3/P3/P3 ZR
  • 1x 10/P4/P4 ZR
22 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 10:31:30
2020-01-16 10:35:23
Agata Mikołajczyk WELCOME
  • 1x 2/D1/D1 ZR
  • 1x 9/D2/D2 ZR
21 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 15:13:11
2020-01-16 09:07:00
Iga Raczyńska JUST DO IT
  • 1x 2/D1/D1 ZR
  • 1x 3/P3/P3 ZR
  • 1x 9/D2/D2 ZR
  • 1x 10/P4/P4 ZR
20 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 15:13:13
2020-01-16 08:53:30
Katarzyna Brandys LEONIDAS
  • 1x 2/D1/D1 ZR
  • 1x 15//Czworobok szkoleniowy
  • 1x 8/L4/L4 ZT
  • 1x 16//Czworobok szkoleniowy
19 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 15:13:15
2020-01-15 22:36:07
Adrianna Drozd ESPLANADA
  • 1x 5/C2/C2 ZR
  • 1x 12/C3/C3 ZR
18 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 14:00:29
2020-01-15 11:52:37
Weronika Lewandowska HOJVEJS CASMIR
  • 2x 15//Czworobok szkoleniowy
17 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 05:49:44
2020-01-14 22:20:35
Weronika Usiądek HARNAŚ
  • 2x 15//Czworobok szkoleniowy
16 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 07:53:21
2020-01-12 22:49:38
Hanna Gawron BETOVEN
  • 2x 16//Czworobok szkoleniowy
15 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 21:17:15
2020-01-12 21:02:22
Sonia Bromka SAFIRA
  • 1x 1/L2/L2 ZT
  • 1x 8/L4/L4 ZT
14 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 18:49:58
2020-01-12 17:55:08
Monika Kuchta DAVANTI
  • 1x 11/N5/N5 ZR
13 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 17:02:20
2020-01-11 13:14:10
Magdalena Zalewska QUINTESSENZ SAS
  • 1x 7/CS1/CS1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 15:27:32
2020-01-10 09:49:18
Magdalena Zalewska FURST DIAMANT
  • 1x 3/P3/P3 ZR
11 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 15:27:34
2020-01-10 09:48:53
Magdalena Zalewska JACK NICHOLSON HS
  • 1x 6/CC1/CC1 ZR
10 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 15:27:36
2020-01-10 09:48:33
Sylwia Ruta MATT DAMON P
  • 1x 5/C2/C2 ZR
9 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 15:27:39
2020-01-10 09:47:15
Sylwia Ruta DON CORLEONE 29
  • 1x 6/CC1/CC1 ZR
8 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 05:01:13
2020-01-09 18:21:03
Lea Zatońska POPPINGS ANNABELL
  • 2x 1/L2/L2 ZR kuce
  • 2x 8/L4/L4 ZR kuce
7 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 20:56:13
2020-01-08 16:46:22
Marta Dziak-Gierlicz EMILIUSZ
  • 1x 2/D1/D1 ZR
  • 1x 3/P3/P3 ZR
  • 1x 8/L4/L4 ZR
  • 1x 10/P4/P4 ZR
6 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 20:48:27
2020-01-07 16:55:45
Maja Kołacz J'03 CON AMORE
  • 1x 1/L2/L2 ZR
  • 1x 2/D1/D1 ZR
5 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 17:38:45
2020-01-04 15:04:13
Mateusz Pabijanek IMIRO VDH
  • 1x 1/L2/L2 ZR
  • 1x 3/P3/P3 ZR
  • 1x 8/L4/L4 ZR
  • 1x 10/P4/P4 ZR
4 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 01:53:40
2020-01-03 17:49:45
Agnieszka Przybylska DJANGO AA
  • 1x 3/P3/P3 ZR
  • 1x 10/P4/P4 ZR
3 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 01:53:41
2020-01-03 17:38:25
Agnieszka Przybylska JULIEN
  • 1x 1/L2/L2 ZT
  • 1x 8/L4/L4 ZT
2 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 17:35:28
2019-12-29 16:36:43
Oliwia Rapa KSELION
  • 1x 3/P3/P3 ZR
  • 1x 15//Czworobok szkoleniowy
  • 1x 9/D2/D2 ZR
  • 1x 16//Czworobok szkoleniowy
1 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 07:21:51
2019-12-28 21:13:53
Daniel Dębowski FIRE GIRL M
  • 1x 15//Czworobok szkoleniowy
  • 1x 16//Czworobok szkoleniowy
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
2002 (J.)
O031885
2. Bielecki Jakub BPK
S
brak
3. Brandys Katarzyna UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
2004 (J.)
O046446
4. Bretes Inga Aromer
S
O001055
5. Bromka Sonia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
Brak
6. Charpin Mikołaj Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2002 (J.)
O033574
7. Ciszek Barbara Sekcja Jeździecka Mar-Rom
S
O002525
8. Cybulska Małgorzata Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O018484
9. Dąbrowska Zofia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
10. Dębowski Daniel SSKJ Bobrowy Staw
1999 (MJ.)
O040067
11. Drozd Adrianna SS Golden Horse
2001 (MJ.)
O033073
12. Dworacka Tatiana -
2009 (Mł.)
-
13. Dziak-Gierlicz Marta UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O002140
14. Gawdzik M'06 Klaudia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2006 (JM.)
O044546
15. Gawron Hanna Bpk
2010 (Mł.)
Brak
16. Goś Natalia nz
2002 (J.)
brak
17. Gumowska Anna brak
S
brak
18. Jakóbczak Adrianna bpk
S
brak
19. Jarosz Patrycja SKJ Hawajka
2004 (J.)
O047829
20. Kaczorowska Zofia Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2010 (Mł.)
O054860
21. Kanarek Aleksandra KJ Sawanka
S
O008561
22. Kociankowska J'03 Justyna Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2003 (J.)
O038517
23. Kolek-Kowieska Agnieszka Klub Jeździecki Janów Podlaski
S
O006175
24. Kołacz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2003 (J.)
O040144
25. Kopyszko Julia KJ Sawanka
2006 (JM.)
brak
26. Kuchta Monika bpk MAZ
S
O021321
27. Kunert Ida KJ Dobrzyniec
2002 (J.)
brak
28. Lewandowska Weronika KS Centurion Zaręby
2005 (JM.)
O038650
29. Łyżwiński Paweł KJ Sawanka
S
O011026
30. Meder Hanna BPK
2002 (J.)
O038918
31. Mikołajczyk Agata KS EQUIRIGHT
S
O004606
32. Milczarek Amelia Stajnia Sawanka
2003 (J.)
brak
33. Moczak Julia KJ Lider Radzionków
S
O004795
34. Pabijanek Mateusz Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
O006023
35. Parzyszek Maja BPK maz
2007 (JM.)
brak
36. Pindelska Julia BPK-MAZ
2003 (J.)
O044621
37. Piotrowska Maria Stajnia Sawanka
2005 (JM.)
brak
38. Przybylska Agnieszka niezrzeszony
S
O018600
39. Puławska Zofia KJ Sawanka
2000 (MJ.)
O039403
40. Raczyńska Iga brak
2002 (J.)
O035444
41. Rapa Oliwia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2003 (J.)
O043881
42. Redek Kornelia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2002 (J.)
O031763
43. Redek Jm'04 Wiktoria UKS Vacat Eventing Sulbiny
2004 (J.)
O031764
44. Ruta Sylwia Equesta
S
O032315
45. Ścisło Grażyna KJ Dobrzyniec
S
O025136
46. Skorupowska Róża bpk MAZ
S
O042142
47. Sosnowska Karolina KJ Sawanka
2017 (Mł.)
Brak
48. Usiądek Weronika Klub Sportowy Centurion
2006 (JM.)
O043579
49. Wasylewska-Jakima Dorota Bez Przynależności Klubowej
S
brak
50. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
51. Wojciechowska Maria KJ Dobrzyniec
2003 (J.)
brak
52. Wojtkowska Anna-Maria KS Centurion
2000 (MJ.)
O020949
10111972
53. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
54. Zalewska Magdalena Equesta
S
O001044
55. Zatońska Lea Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O049671
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

64

ABSTYNENCJA M XX POL 2011 Klacz gniada/167 F: Rhodesian Winner
M: Adoracja
K024004 616POL11007380T
2.

14

BEEN GONE WESTF GER 2010 Wałach gniada/167 F: Berlusco / Belissimo M
M: Sirrah / Saint Cloud
Nr PZJ: K028750 DE441411415310
3.

60

BELLATRIX- S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz kara/162 F: Empire
M: Bastylia
brak brak
4.

28

BETOVEN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/136 F: Rób Roy
M: Belle Lady
K023045
5.

56

BLACK PEARL R HANOWERSKA POL 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Beluga
M: Euterpe
K025486 Brak
6.

53

BUENOS AIRES OLD POL 2014 Klacz kara/172 F: Bordeaux KWPN
M: Day’s Light, wurt. / Donnerschlag old.
K026426 DE433330590214
7.

36

CALIFORNIA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Faust Z
M: Citta
K012363
8.

48

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
K018656
9.

35

CEDRIK MG SP POL 2015 Ogier siwa/168 F: Carlos DZ hol.
M: Cornelia old.
brak
10.

72

CHENARO 2 OLDENBURSKI GER 2009 Wałach kasztanowata F: Chequille
M: Dayenne
104QI94
11.

47

CLEVER BOY PKSP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Landor
M: Cytia
K016637 POL009520039409
12.

18

CON AMORE KWPN NED 2007 Wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
K021892
13.

55

DANCE BOY MECKLENBURGER DEU 2009 Wałach kasztanowata F: Elite D' Olympic / Elite Donnerhall
M: Lady / Laptop
K020991 427270508509
14.

40

DARK DIAMENT WESTF POL 2013 Wałach kara/167 F: Duisrnberg
M: Welenfee
K025088 DE 441411364513
15.

26

DAVANTI M POL 2011 Wałach gniada/x F: Huzar
M: Delia
K024454 616006630031911
16.

69

DESPERADO HANOWERSKA GER 2011 Wałach gniada/172 F: Danone I / DeNiro
M: Laurissa / Lauries Crusador
K021434 DE431310600511
17.

6

DJANGO AA MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/164 F: Jaśmin
M: Duma
K026642
18.

23

DOMINATOR P SP POL 2012 Ogier kara/170 F: Ron William
M: Madera P
K023031 616009670007212
19.

24

DON CORLEONE 29 HANOVERSKA GER 2008 Wałach ciemnogniada/169 F: Don Antonio-Star
M: Physalie
K020273 DE431316606408
20.

59

EDINET OO POL 2005 Wałach gniada/mk:150 F: WłodarzE
M: Ellila
brak
21.

19

EMILIUSZ XO POL 2012 Wałach kasztanowata F: Chesnut Park Allthat Jazz / SS City Lights
M: Emina / Divisor
K023696 616006580249712
22.

34

ESPLANADA HOL. POL 2012 Klacz siwa/176 F: Cormint
M: Veltin
K022008 DE421000509112
23.

2

FIRE GIRL M OLDENBURSKA POL 2014 Klacz ciemnogniada/172 F: Furst Fugger
M: Crazy Girl
K025660 DE433330553214 Paszport zagr.
24.

21

FURST DIAMANT HANOWERSKA GER 2015 Wałach gniada/169 F: Furstenball
M: brak
brak DE431310711215
25.

31

GALIA SP POL 2010 Klacz siwa/172 F: Kingsten
M: Galilea/ Aviano
K024518
26.

42

GATITO Czysta Krew Arabska POL 2010 Ogier siwa/152 F: Ekstern
M: Galaktyka
028835
27.

39

GIOVVANI II KG SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/170 F: Landor S
M: Genewa KG
K021971 616009610116010
28.

29

HARNAŚ NN POL 2010 Wałach gniada/149 F: NN
M: NN
K028709 616 999 66 17686 10
29.

58

HEARTBREAKER TYP SZLACHETNY POL 2015 Wałach skarogniada/160 F: Guinness
M: Havana
brak -
30.

30

HOJVEJS CASMIR KUC DNK 2013 Wałach kasztanowata/149 F: Eiluns Spartan / Beka's Spartacus
M: Calina / De Noir
K025195 208333201302234
31.

17

IMIRO VDH KWPN POL 2013 Wałach gniada/171 F: G.Ramiro Z
M: Paccalonie K
K022646 528003201303065
32.

51

ISTER GR WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Alamos
M: Ibiza
brak
33.

52

ITASCA SP POL 2008 Klacz kara F: Asyż
M: Iga
K016852
34.

22

JACK NICHOLSON HS DV DEN 2012 Wałach ciemnogniada F: Jazz Time 2
M: Sinai HS
K022814
35.

5

JULIEN SP POL 20.08.2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Kilian 38
M: Jemioła
none 616009600125615
36.

32

JUST DO IT TRAKEŃSKA POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Waitaki
M: Jastarnia
K015457
37.

67

KASZMIR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Tramal
M: Kastra
brak
38.

3

KSELION SP POL 2012 Wałach siwa/- F: Cativo
M: Kasandra
K021735 -
39.

49

LANCEVILLE G OLDENBURSKA POL 2015 Gelding chestnut/170 F: Livaldon
M: Wiviola
K027689 DE 433330621715
40.

66

LARIANT WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Nn
M: Nn
Brak
41.

65

LAS PALMAS SP POL 2007 Wałach gniada F: Pluspunkt
M: Lansada
K024286
42.

33

LEONIDAS OLDENBURG POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Lyjanero
M: Eida
K028722 DE 433330558214
43.

12

MY LITTLE GIRL GH KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:139 F: 0
M: 0
K027633
44.

37

NIKE SP POL 2006 Klacz kasztanowata/- F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
K017149 POL009540098606
45.

44

PASCAL SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/175 F: Woland
M: Pandora
K015597 12150 104NN68
46.

43

PERYKLES TRAKEŃSKA POL 2012 Ogier kara/170 F: Easy Game
M: Pompeja
K021633 POL732010063412
47.

50

PICOLO KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/148 F: SANWAN
M: VIVIERROLAND PECHE
K028839 616013520039210
48.

61

PIK DRAGON Szlachetny Półkrew POL 2010 Wałach gniada/172 F: CITYBOY R
M: PIK BAJETT
brak 616009661250010
49.

20

POPPINGS ANNABELL NEW FOREST PONY POL 2011 Klacz kasztanowata/146 F: Hoppenhof’s Jasper
M: Poppings Mariëlle
K028733 528018020112098
50.

25

QUINTESSENZ SAS WESTFALSKA GER 2009 Wałach kasztanowata F: Quaterback
M: Escada
K021814 DE441410896909
51.

45

RAFAELLO WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach ciemnogniada/164 F: Maaik
M: Rewia
k022712 616007610122013
52.

46

RASHMI DRP POL 2006 Klacz gniada/kuc:140 cm F: Messino
M: Roku B319
Brak 467-0001642-06
53.

62

RAYA 53 HAN POL 2006 Klacz kasztanowata/176 F: Royal Blend
M: Wienje
Brak
54.

38

RONALDO MK SP POL 2015 Wałach siwa/159 F: Bolero de Ravel / Bachus Z
M: Riposta / Spartakus
brak 616 009 60 02486 15
55.

54

RUBINA 395 OLDENBURG GER 2008 Klacz kara/164 F: Hoftanz / His Highness
M: Ramona / Furst Heinrich
K022766 DE433330973008 106AE59
56.

27

SAFIRA TS POL 2012 Klacz kara/163 F: Bertil Fan D’Ald Loop / Jerke 434
M: Szada
K021283 616999610139112
57.

71

SAGENHAFT 5 MEKLEMBURSKA POL 2012 Wałach siwa/173 F: San Patriano II
M: Solitaire
K024823 DE427270114612
58.

70

SAID HUCUŁ POL 2007 Wałach kara/142cm F: Paw
M: Sara
brak brak
59.

68

SAURON SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/167 F: Calderon
M: Sawanna
K009955 POL009660414604
60.

63

SIENA SP POL 2008 Klacz gniada/167 F: Placido / Animo
M: Segowia / Alywar
K018123 POL009610184708
61.

41

SNIKERS Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach gniada/153 F: Stilios
M: Hema
K025232 616009660442714
62.

57

SNIKERS KOŃ MAŁY POL 2015 Wałach gniada/// F: Faraon
M: Satyna
brak brak
63.

11

WELCOME CZEWB POL 2009 Wałach gniada/168 F: Werbespot
M: Sorbonna
Bral Brak
Rider Club
Competition
Prize
Drozd Adrianna SS Golden Horse
90
90
SUM:
180.00
Kanarek Aleksandra KJ Sawanka
120
SUM:
120.00
Ruta Sylwia Equesta
75
SUM:
75.00
Wojtkowska Anna-Maria KS Centurion
100
SUM:
100.00
Zalewska Magdalena Equesta
120
150
SUM:
270.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Biegała Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
2020-01-25
3
2020-01-25
4
2020-01-26
5
2020-01-26
7
Bielecki Jakub
BPK
SNIKERS (57)
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-26
2020-01-26
Brandys Katarzyna
UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
2020-01-25
5
2020-01-25
2020-01-26
1
2020-01-26
Bretes Inga
Aromer
ITASCA (52)
2020-01-25
5
2020-01-26
2
2020-01-25
1
2020-01-26
2
Bromka Sonia
Bez Przynależności Klubowej
SAFIRA (27)
2020-01-25
3
2020-01-26
7
Charpin Mikołaj
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2020-01-26
2
2020-01-26
4
Ciszek Barbara
Sekcja Jeździecka Mar-Rom
2020-01-25
3
Cybulska Małgorzata
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2020-01-26
1
2020-01-26
1
Dąbrowska Zofia
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
PICOLO (50)
2020-01-25
2
2020-01-25
2020-01-26
2
2020-01-26
Dębowski Daniel
SSKJ Bobrowy Staw
2020-01-25
2020-01-26
Drozd Adrianna
SS Golden Horse
2020-01-25
1
90
2020-01-26
1
90
2020-01-25
7
2020-01-26
3
Dworacka Tatiana
-
RASHMI (46)
2020-01-25
6
2020-01-25
2020-01-26
5
2020-01-26
Dziak-Gierlicz Marta
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2020-01-25
2
2020-01-25
5
2020-01-26
1
2020-01-26
4
Gawdzik M'06 Klaudia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
NIKE (37)
2020-01-25
1
2020-01-25
2020-01-26
1
2020-01-26
Gawron Hanna
Bpk
BETOVEN (28)
2020-01-26
2020-01-26
Goś Natalia
nz
2020-01-25
8
2020-01-25
Gumowska Anna
brak
2020-01-25
4
2020-01-26
9
Jakóbczak Adrianna
bpk
2020-01-25
7
2020-01-25
2020-01-26
4
Jarosz Patrycja
SKJ Hawajka
SIENA (63)
2020-01-25
8
2020-01-25
1
Kaczorowska Zofia
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2020-01-25
2020-01-26
2020-01-25
2020-01-26
Kanarek Aleksandra
KJ Sawanka
SAURON (68)
2020-01-25
4
2020-01-26
1
120
Kociankowska J'03 Justyna
Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2020-01-26
3
2020-01-26
2020-01-26
Kolek-Kowieska Agnieszka
Klub Jeździecki Janów Podlaski
2020-01-25
2
2020-01-25
2020-01-26
3
2020-01-26
Kołacz Maja
Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2020-01-25
3
2020-01-25
10
Kopyszko Julia
KJ Sawanka
KASZMIR (67)
2020-01-25
11
2020-01-26
8
Kuchta Monika
bpk MAZ
DAVANTI (26)
2020-01-26
6
Kunert Ida
KJ Dobrzyniec
2020-01-26
10
2020-01-26
Lewandowska Weronika
KS Centurion Zaręby
2020-01-25
2020-01-25
Łyżwiński Paweł
KJ Sawanka
2020-01-25
3
2020-01-26
2
Meder Hanna
BPK
2020-01-25
4
2020-01-26
3
Mikołajczyk Agata
KS EQUIRIGHT
WELCOME (11)
2020-01-25
3
2020-01-26
2
Milczarek Amelia
Stajnia Sawanka
2020-01-25
4
2020-01-26
5
Moczak Julia
KJ Lider Radzionków
2020-01-25
Pabijanek Mateusz
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2020-01-25
2
2020-01-25
12
2020-01-26
2
2020-01-26
7
Parzyszek Maja
BPK maz
SNIKERS (57)
2020-01-26
2020-01-26
Pindelska Julia
BPK-MAZ
2020-01-25
8
2020-01-25
Piotrowska Maria
Stajnia Sawanka
LARIANT (66)
2020-01-26
5
2020-01-26
Przybylska Agnieszka
niezrzeszony
JULIEN (5)
2020-01-25
1
2020-01-26
2
2020-01-25
6
2020-01-26
9
Puławska Zofia
KJ Sawanka
GALIA (31)
2020-01-25
6
2020-01-25
10
2020-01-26
6
Raczyńska Iga
brak
2020-01-25
9
2020-01-25
11
2020-01-26
7
2020-01-26
11
Rapa Oliwia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2020-01-25
8
2020-01-25
2020-01-26
4
2020-01-26
Redek Kornelia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2020-01-25
2
2020-01-25
2020-01-26
3
2020-01-26
Redek Jm'04 Wiktoria
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-26
2020-01-26
Ruta Sylwia
Equesta
2020-01-25
2
75
2020-01-25
3
Ścisło Grażyna
KJ Dobrzyniec
2020-01-25
2
2020-01-25
5
Skorupowska Róża
bpk MAZ
SNIKERS (41)
2020-01-25
4
GATITO (42)
2020-01-25
13
Sosnowska Karolina
KJ Sawanka
LARIANT (66)
2020-01-25
5
2020-01-25
Usiądek Weronika
Klub Sportowy Centurion
HARNAŚ (29)
2020-01-25
2020-01-25
Wasylewska-Jakima Dorota
Bez Przynależności Klubowej
2020-01-26
8
2020-01-26
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
RAYA 53 (62)
2020-01-25
4
2020-01-25
5
2020-01-26
3
2020-01-26
5
Wojciechowska Maria
KJ Dobrzyniec
EDINET (59)
2020-01-25
7
2020-01-25
8
2020-01-26
6
2020-01-26
10
Wojtkowska Anna-Maria
KS Centurion
PASCAL (44)
2020-01-25
2
100
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
CANDY (48)
2020-01-25
1
2020-01-26
1
2020-01-26
1
Zalewska Magdalena
Equesta
2020-01-25
1
2020-01-25
1
120
2020-01-25
1
150
Zatońska Lea
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2020-01-25
1
2020-01-25
2020-01-26
1
2020-01-26

Number of Riders: 55

Number of Horses: 63

The sum of prizes: 745.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl