Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
216 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 07:52:23
2020-01-12 22:56:31
Sylwia Piechnik BAKALIA J
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
215 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 07:52:26
2020-01-12 22:30:13
Zofia Sobańska KARMEL
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
214 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 07:52:28
2020-01-12 22:22:26
Zofia Taraszkiewicz RONALDINI
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
213 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 07:52:32
2020-01-12 22:21:28
Zofia Janusz PRAGA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
212 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 07:52:35
2020-01-12 22:19:20
Nina Gawlikowska PASJA
  • 1x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
211 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 07:52:38
2020-01-12 22:14:17
Nina Gawlikowska POCAHONTAS
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
210 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 07:52:42
2020-01-12 22:12:15
Dominika Owczarek CHELSEA L
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
209 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 22:03:56
2020-01-12 22:00:52
Stanisław Tomaszewski LIMARO
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
208 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 22:04:02
2020-01-12 21:50:06
Maja Kryst KAZIK
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
207 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 22:04:07
2020-01-12 21:49:22
Urszula Kruszewska BRYLANT
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
206 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 22:04:10
2020-01-12 21:49:07
Hanna Ślązak C.SIOUX
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
205 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 21:39:13
2020-01-12 21:37:16
Maja Ślązak MILTON
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
204 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 21:35:21
2020-01-12 21:26:27
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
203 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 21:35:26
2020-01-12 21:24:33
Monika Święcka SISSI ZAGORKA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
202 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 21:35:32
2020-01-12 21:20:58
Gabriela Sterczyńska RASPBERRY
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
201 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 21:16:00
2020-01-12 21:12:03
Marta Zadrożna ADMIRAŁ
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
200 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 21:16:05
2020-01-12 21:09:17
Olga Skorzyńska BISZKOPT ZAGORKA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
199 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 21:16:14
2020-01-12 20:48:48
Gaja Raszewska CORELLA
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 2x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
198 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 21:16:20
2020-01-12 20:46:37
Gaja Raszewska DRAGON
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
197 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 21:16:24
2020-01-12 20:22:58
Wiktoria Jannasz IMPATI ROOS VDL
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 16/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
196 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 18:52:47
2020-01-12 18:51:13
Julianna Jaszczuk DAHAR
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
195 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 18:39:55
2020-01-12 17:43:55
Natalia Borkowska AVON
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
194 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 18:40:01
2020-01-12 17:41:12
Dominik Kowalski ALL MY LOVE G
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
193 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 16:50:54
2020-01-12 16:40:07
Iga Cytowska L-BRENDA
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
192 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 14:31:42
2020-01-12 13:57:49
Wiktoria Mazanka P-DALILA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
191 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 14:31:48
2020-01-12 13:16:47
Oliwia Lipińska MILTON
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
190 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 11:52:19
2020-01-12 11:11:40
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
189 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 11:52:22
2020-01-12 11:11:11
Nadia Ambroziak MILO
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
188 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 11:52:24
2020-01-12 11:10:43
Maja Zielińska DIANA
  • 2x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
187 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 11:52:30
2020-01-12 10:51:22
Izabela Cebo NIFAR FT
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
186 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 11:52:33
2020-01-12 10:41:25
Amelia Kosowska DARCYS KONYA
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
185 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 11:52:35
2020-01-12 10:41:10
Oliwia Wyspiańska DARCYS KONYA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
184 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 11:52:37
2020-01-12 10:40:56
Kamila Olko DARCYS KONYA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
183 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 07:37:21
2020-01-12 07:25:11
Antonina Popiel M'06 ZAPOLATA GR. D
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
182 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 07:37:23
2020-01-12 07:24:28
Zofia Pogodzińska Mj'99 SONAR
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
181 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 07:37:29
2020-01-12 07:23:50
Hanna Pogodzińska J'01 RAJTAR
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
180 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 07:37:33
2020-01-12 06:46:28
Marta Barbuzińska ZICO
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
179 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 07:37:38
2020-01-12 06:45:47
Pola Kostrzewa MASAI BOY
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
178 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 07:37:42
2020-01-12 06:45:10
Julia Reszczyńska PAMIR
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
177 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 07:37:44
2020-01-12 06:16:09
Julia Wieczorek HOTREX
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
176 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 20:18:10
2020-01-11 18:37:43
Olga Rzycka KLONDAIKA
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
175 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 20:18:15
2020-01-11 18:37:11
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
174 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 17:48:44
2020-01-11 17:04:45
Lena Ważyńska ELF
  • 1x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
173 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 17:01:35
2020-01-11 16:19:58
Agata Madej SHANBO SILVERS GIRL
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
172 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 17:01:37
2020-01-11 16:12:14
Jagoda Jeż MILTON
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
171 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 15:27:25
2020-01-11 15:06:56
Marta Woźnica SELER
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
170 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 15:27:33
2020-01-11 13:33:23
Zofia Chrzanowska CINZANO MK
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
169 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 13:24:47
2020-01-11 10:18:53
Zofia Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
168 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 13:24:49
2020-01-11 10:16:03
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
167 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 13:24:53
2020-01-11 09:40:52
Jakub Zdzieszyński DOKITA
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
166 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 13:24:55
2020-01-11 07:21:57
Gabriel Głusek JANNEMAN
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
165 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 22:10:39
2020-01-10 22:05:49
Irena Pawłowska MESKALINA
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
164 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 20:32:50
2020-01-10 19:40:59
Hanna Kucharczyk Jm'06 BALCORMO HECTOR
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
163 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 19:00:00
2020-01-10 17:45:00
Bianka Kwiatkowska NEVIO 17
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
162 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 15:27:36
2020-01-10 13:46:15
Aleksandra Kaszyńska HILUX
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
161 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 14:48:10
2020-01-10 13:39:23
Nikola Gburyk COCO LADY
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
160 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 14:48:14
2020-01-10 13:02:53
Karolina Pogorzelska ALABASTER
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
159 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 11:38:31
2020-01-10 11:37:43
Zofia Mądra IRON
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
158 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 22:19:31
2020-01-09 21:38:38
Julia Niedzielska KORWETTA II
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
157 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 22:19:41
2020-01-09 20:56:05
Julia Biedrzycka Jm'05 NOREK
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
156 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 12:00:20
2020-01-09 10:35:07
Rugilė Petravičiūtė NUMO
  • 1x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
155 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 12:02:28
2020-01-09 10:34:38
Rugilė Petravičiūtė ENJOY
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
154 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 12:00:37
2020-01-09 10:22:08
Hubert Aniołek BIANKO
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
153 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 12:00:35
2020-01-09 10:20:36
Aleksandra Śledziewska EL NINO
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
152 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 12:00:32
2020-01-09 10:20:06
Zuzanna Iwanowicz BENETON
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
151 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 23:46:39
2020-01-08 23:17:43
Pranas Milkintas ZORRO
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
150 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 23:46:44
2020-01-08 23:17:01
Pranas Milkintas GIETE DE BLOOMERD
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 16/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
149 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 22:09:41
2020-01-08 20:26:26
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
148 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 12:02:51
2020-01-08 11:13:51
Zuzanna Fiks DINA
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
147 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 12:03:00
2020-01-08 10:57:49
Julia Pindelska RONALDO MK
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
146 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 07:53:54
2020-01-07 23:17:31
Wiktoria Strzeszewska BROWNBOY TH
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
145 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 17:48:47
2020-01-07 20:24:13
Emilia Michalska MILTON
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
144 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 20:39:54
2020-01-07 18:07:24
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 2x 16/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
143 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 21:15:44
2020-01-07 17:53:14
Magdalena Bukała STORMING AHEAD
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
142 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 20:40:10
2020-01-07 16:57:41
Maja Kołacz CON AMORE
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
141 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 14:29:13
2020-01-07 13:12:08
Nikola Miłoszewska ISKRA
  • 1x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
140 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 13:04:34
2020-01-07 12:17:14
Lena Sawicka M'08 LOVERBOY
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
139 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 14:29:54
2020-01-07 12:16:41
Julia Kwiatkowska JAMAJKA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
138 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 14:29:57
2020-01-07 12:16:22
Alicja Malesa TONY’S BOY
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
137 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 07:52:48
2020-01-07 12:15:56
Lena Sawicka M'08 REYLEM CORNELIA GR. C
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
136 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 14:30:00
2020-01-07 12:15:25
Oliwia Reaud K-PARIS
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
135 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 10:19:36
2020-01-07 08:30:36
Nikolina Czuchaj J'03 TRIK
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
134 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 05:44:27
2020-01-06 23:39:58
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
133 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 22:14:43
2020-01-06 20:35:36
Natalia Drzewiecka NETIA
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
132 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 05:44:31
2020-01-06 17:23:00
Weronika Kierska BACARDI MK
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
131 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 14:17:29
2020-01-06 13:32:25
Olga Szuran CALIGUL
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
130 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 11:18:01
2020-01-05 23:00:25
Aleksandra Wytrykowska NEFRETETE
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
129 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 21:16:29
2020-01-05 20:12:53
Agata Koroluk MIDNIGHT MAGIC
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
128 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 20:31:58
2020-01-05 18:27:34
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
127 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 20:31:52
2020-01-05 18:27:05
Weronika Krzyśpiak ELITA
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
126 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 16:09:53
2020-01-05 15:01:50
Karolina Kicińska NOTA
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
125 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 11:10:51
2020-01-05 10:47:00
Alicja Markiewicz RASCO
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
124 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 05:47:39
2020-01-04 23:00:45
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
123 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 05:47:45
2020-01-04 22:54:43
Stanisław Przedpełski PICCOLO
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
122 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 05:47:48
2020-01-04 22:54:20
Stanisław Przedpełski LA PETITE GUERRIERE
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
121 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 05:47:58
2020-01-04 22:52:42
Stanisław Przedpełski AMERIGO
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
120 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 22:44:01
2020-01-04 22:34:46
Gabriela Romanowska ZUCCHERO A VELO
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
119 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 22:44:03
2020-01-04 22:34:24
Gabriela Romanowska ERO
  • 2x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
118 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 21:39:24
2020-01-04 19:36:12
Gabriela Kaźmirowska SAN LUCA V
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
117 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 01:43:42
2020-01-04 01:33:05
Monika Marczyk WERONA
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
116 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 14:25:00
2020-01-03 22:13:32
Karina Dzięgielewska PLOTER
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 2x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
115 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 01:43:58
2020-01-03 22:06:00
Gaja Sobolewska ANAPON RASHKA
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
114 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 01:44:06
2020-01-03 22:05:41
Lea Sobolewska ANAPON RASHKA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
113 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 01:44:09
2020-01-03 22:04:11
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
112 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 14:25:05
2020-01-03 22:02:03
Karina Dzięgielewska OLSTER
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
111 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 17:43:23
2020-01-03 17:38:41
Lena Jarecka DEBIUT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
110 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 16:57:16
2020-01-03 16:53:59
Karolina Klusek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 16/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
109 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 16:57:21
2020-01-03 16:53:31
Michał Siejek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
108 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 16:57:27
2020-01-03 16:52:43
Michał Siejek JEFFERSON AIRPLANE
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
107 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 16:57:42
2020-01-03 16:52:17
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
106 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 16:57:48
2020-01-03 16:51:15
Zofia Ciszek BEŁT
  • 1x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
105 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 16:58:04
2020-01-03 16:41:15
Julia Smuk ZOJA
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
104 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 17:43:20
2020-01-03 16:38:01
Karolina Szaniawska HIMENA
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
103 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 17:34:37
2020-01-03 16:37:30
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
102 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 16:58:19
2020-01-03 15:19:03
Julia Peszek BENJAMIN PP
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
101 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 16:58:26
2020-01-03 15:09:07
Aleksandra Piątkowska MARCELLO PP
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
100 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 14:23:16
2020-01-03 14:23:03
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
99 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 13:09:32
2020-01-03 10:01:26
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
98 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 13:09:34
2020-01-03 09:41:15
Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
97 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 07:52:57
2020-01-02 16:16:38
Maja Roszczyk S-TAJFUN
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
96 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 21:04:37
2020-01-02 16:07:39
Aleksandra Kozanecka-Szeliska SUEDWINDS AMANDA
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 16/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
95 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 21:04:45
2020-01-02 16:05:59
Aleksandra Kozanecka-Szeliska CALERO Z
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 16/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
94 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 07:32:49
2020-01-01 23:05:01
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
93 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 07:32:57
2020-01-01 21:46:21
Michalina Lewandowska MILLCROFT VIVA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
92 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 07:33:02
2020-01-01 21:45:38
Carla Moczkowska IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
91 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 07:33:08
2020-01-01 21:45:15
Mia Moczkowska IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
90 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 07:33:13
2020-01-01 21:10:01
Kinga Ferenc EQUUS
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
89 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 07:33:19
2020-01-01 21:09:34
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
88 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 07:33:32
2020-01-01 21:06:52
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
87 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 21:04:52
2020-01-01 18:36:58
Małgorzata Jaroszyńska BERRY N
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
86 ENTRY ACCEPTED 2019-12-31 17:45:54
2019-12-31 17:25:39
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 16/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
85 ENTRY ACCEPTED 2019-12-31 17:45:59
2019-12-31 17:24:48
Maja Szestowicka MILADY
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
84 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 13:09:22
2019-12-31 17:23:40
Marianna Cebula CAMARO
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
83 ENTRY ACCEPTED 2019-12-31 17:46:21
2019-12-31 17:19:24
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
82 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 16:26:08
2019-12-31 17:18:29
Zofia Karpińska V-PARADA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
81 ENTRY ACCEPTED 2019-12-31 17:46:31
2019-12-31 17:16:28
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
80 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 16:26:18
2019-12-31 17:13:47
Marianna Cebula MAESTRO
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
79 ENTRY ACCEPTED 2019-12-31 17:46:43
2019-12-31 17:12:13
Olga Cebula GLITTER
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
78 ENTRY ACCEPTED 2019-12-31 12:51:15
2019-12-31 11:59:30
Julia Figaszewska SARAGOSSA-P
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
77 ENTRY ACCEPTED 2019-12-31 12:51:19
2019-12-31 11:58:53
Aleksandra Figaszewska DREAM
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
76 ENTRY ACCEPTED 2019-12-31 10:29:30
2019-12-31 10:13:31
Lena Laskowska WOJTEK
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
75 ENTRY ACCEPTED 2019-12-31 10:29:34
2019-12-31 09:53:15
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 2x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 2x 16/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
74 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 14:17:39
2019-12-31 09:45:25
Sylwia Początek ALABAMA
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
73 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 07:33:41
2019-12-30 22:02:07
Maja Kozyrek MISJA
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
72 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 19:38:07
2019-12-30 17:04:07
Mateusz Pabijanek IMIRO VDH
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
71 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 16:03:55
2019-12-30 13:58:23
Leszek Nieużyła CALLIA-L
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
70 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 16:04:02
2019-12-30 11:22:49
Artur Kufel SZAMAN
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
69 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 16:04:05
2019-12-30 11:22:33
Artur Kufel KORINA
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
68 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 16:04:08
2019-12-30 11:22:17
Artur Kufel JASTINE
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
67 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 16:04:11
2019-12-30 11:22:01
Artur Kufel ELANO
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
66 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 08:31:18
2019-12-29 23:09:16
Zofia Czakyrow RABAT
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
65 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 08:31:23
2019-12-29 23:00:08
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
64 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 08:31:28
2019-12-29 22:59:56
Matylda Godlewska EUFORIA PW
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
63 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 08:31:33
2019-12-29 22:51:50
Leszek Nieużyła CASVELLE
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
62 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 08:31:38
2019-12-29 22:49:26
Leszek Nieużyła OURAGAN WM
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
61 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 08:31:42
2019-12-29 22:48:21
Anna Pawłowska MONTE CHRISTO
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
60 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 08:31:47
2019-12-29 22:47:28
Olga Gieracz JADE MK
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
59 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 08:31:52
2019-12-29 22:43:26
Waleria Branicka NIGHT BOY VAN’T JENTINK
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
58 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 08:31:57
2019-12-29 22:41:18
Dagmara Rajchel INFERNO
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
57 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 08:32:01
2019-12-29 22:39:14
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
56 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 08:32:05
2019-12-29 22:38:48
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 16/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
55 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 08:32:09
2019-12-29 22:38:33
Zuzanna Chwalińska CORAZON 58
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 16/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
54 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 08:32:19
2019-12-29 22:35:28
Iga Krawczyk BONNIEUX
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
53 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 08:32:23
2019-12-29 22:30:00
Anna Vavilova DE FACTO
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
52 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 08:32:55
2019-12-29 21:19:12
Alicja Sikorska KASSARI
  • 1x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
51 ENTRY ACCEPTED 2019-12-29 18:13:36
2019-12-29 17:39:17
Lena Róża Rybak-Massalska BALLYHANE FRADDY
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
50 ENTRY ACCEPTED 2019-12-29 17:29:55
2019-12-29 16:17:50
Magdalena Erd DAGLEZJA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
49 ENTRY ACCEPTED 2019-12-29 17:29:59
2019-12-29 16:14:24
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
48 ENTRY ACCEPTED 2019-12-29 17:30:02
2019-12-29 16:09:36
Szymon Weremczuk GROM
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
47 ENTRY ACCEPTED 2019-12-29 15:44:43
2019-12-28 21:13:53
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
46 ENTRY ACCEPTED 2019-12-28 19:49:38
2019-12-28 19:24:39
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
45 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 22:10:46
2019-12-28 19:23:38
Kacper Mróz LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 16/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
44 ENTRY ACCEPTED 2019-12-28 16:17:16
2019-12-28 14:41:58
Iga Bartoszek NELSON
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
43 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 21:16:40
2019-12-28 08:52:43
Franciszek Jurzak CRESCENDO Z
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 16/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
42 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 20:32:52
2019-12-28 08:51:44
Wiktoria Bytner LA CUMPARSITA
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
41 ENTRY ACCEPTED 2020-01-01 23:42:44
2019-12-27 23:27:58
Zuzanna Kaleta AJSZA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
40 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 21:00:34
2019-12-27 20:58:26
Julia Sopińska ORIESKA
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
39 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 20:58:03
2019-12-27 20:57:30
Julia Sopińska MACLAREN
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
38 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 10:39:48
2019-12-27 19:26:45
Zofia Chrzanowska MŁODY JAPE
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
37 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 20:58:08
2019-12-27 18:45:59
Julia Poziomkowska PLEBAN
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
36 ENTRY ACCEPTED 2019-12-27 20:58:12
2019-12-27 18:15:19
Gracja Kruk TOP ALADIN
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
35 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 23:46:11
2019-12-27 18:10:25
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
34 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 19:39:04
2019-12-27 11:13:13
Piotr Sujecki LOVE ME BMF
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
33 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 21:26:03
2019-12-26 15:33:37
Kamil Gradziuk CHANTALL VAN DE CALIDRIO
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
32 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 21:26:10
2019-12-26 15:31:03
Adela Örnek CHANTALL VAN DE CALIDRIO
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
31 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 21:26:15
2019-12-26 14:49:10
Kacper Niewiadomski CORNETTO
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 16/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
30 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 21:26:19
2019-12-26 14:48:48
Kacper Niewiadomski CATAMARA'N
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 16/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
29 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 21:26:22
2019-12-26 14:47:33
Jagoda Niewiadomska LIROCCA BLUE OSPA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
28 ENTRY ACCEPTED 2019-12-26 21:26:26
2019-12-26 14:42:34
Jagoda Niewiadomska LORD CALIDAD
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
27 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 20:33:03
2019-12-25 22:15:20
Dominika Uchman LAKRO
  • 2x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
26 ENTRY ACCEPTED 2019-12-25 21:50:24
2019-12-25 12:54:27
Paula Chołody ESPADA
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
25 ENTRY ACCEPTED 2019-12-24 07:43:54
2019-12-23 22:13:19
Wiktoria Jannasz WHITE SHOT
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 16/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
24 ENTRY ACCEPTED 2019-12-24 07:43:58
2019-12-23 22:12:46
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 16/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
23 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 15:54:18
2019-12-23 15:53:50
Natalia Rodź ADMIRAŁ
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
22 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 07:38:31
2019-12-22 22:34:46
Aleksandra Ciesielczuk PERFECT PLAYER
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
21 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 07:38:35
2019-12-22 20:44:50
Natalia Domagała ZARIM
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
20 ENTRY ACCEPTED 2019-12-23 07:38:37
2019-12-22 17:18:36
Zofia Wełdycz MARONA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
19 ENTRY ACCEPTED 2019-12-22 14:02:03
2019-12-22 13:16:44
Paulina Mazur MORENA
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
18 ENTRY ACCEPTED 2019-12-21 23:06:57
2019-12-21 20:44:47
Sonia Sienkiewicz CORINA-N
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
17 ENTRY ACCEPTED 2019-12-30 19:38:12
2019-12-21 18:10:05
Zuzanna Werelich CRICOVA L
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
16 ENTRY ACCEPTED 2019-12-20 17:43:43
2019-12-20 17:36:20
Alan Poluchowicz MAGIC
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
15 ENTRY ACCEPTED 2019-12-20 15:28:39
2019-12-20 14:26:08
Piotr Poluchowicz SPIRIT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
14 ENTRY ACCEPTED 2019-12-20 15:28:41
2019-12-20 14:24:20
Bartosz Wójcik NURMI
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
13 ENTRY ACCEPTED 2019-12-20 15:28:46
2019-12-20 14:21:28
Dominika Strąk LET ME FLY
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
12 ENTRY ACCEPTED 2019-12-20 15:28:48
2019-12-20 14:20:55
Dominika Strąk FELLOW -TAR
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
11 ENTRY ACCEPTED 2019-12-20 13:57:51
2019-12-20 10:47:43
Oliwia Aleksandra Stankiewicz COENTRAO A
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
10 ENTRY ACCEPTED 2019-12-20 13:57:55
2019-12-20 08:24:41
Barbara Mirkowska RAWDAT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
9 ENTRY ACCEPTED 2019-12-20 13:57:58
2019-12-20 08:24:12
Karolina Jeruć RAWDAT
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
8 ENTRY ACCEPTED 2019-12-22 11:57:16
2019-12-19 18:43:51
Dawid Dubil CHICAGO
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 2x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
7 ENTRY ACCEPTED 2019-12-20 08:09:39
2019-12-18 22:58:40
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 17/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) – ZR
  • 1x 16/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
6 ENTRY ACCEPTED 2019-12-20 08:09:24
2019-12-18 22:58:11
Dominika Czyż CANTER BS
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
5 ENTRY ACCEPTED 2019-12-20 08:07:37
2019-12-18 17:51:49
Dominika Strukowska CAIPIRINHA
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
4 ENTRY ACCEPTED 2019-12-20 08:09:09
2019-12-18 15:06:07
Oliwia Stępień J'02 COUNTRY G
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
3 ENTRY ACCEPTED 2019-12-20 08:08:50
2019-12-18 14:26:04
Anna Ludwikowska EUREKA
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 2x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
2 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 17:38:08
2019-12-18 13:34:57
Julia Pawłowska VENTURA
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
1 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 17:38:01
2019-12-18 13:34:05
Olga Pawłowska ORCHID'S RILEY
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dwufazowy: dokładności, zwykły (art. 274.1.5.2) - ZR/ZT
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Ambroziak Nadia Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2005 (JM.)
O053977
2. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
3. Barbuzińska Marta Ranczo Zico
S
Brak
4. Bartoszek Iga WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O022266
5. Biedrzycka Jm'05 Julia nz (SSKJ Grobice)
2005 (JM.)
brak
6. Bisaga Ines Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
7. Borkowska Natalia KS Equiright
2004 (J.)
brak
8. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
9. Bukała Magdalena BPK
2001 (MJ.)
O035746
10. Bytner Wiktoria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O052536
11. Cebo Izabela Stajnia Pod Zegarem
2005 (JM.)
Brak
12. Cebula Marianna JKS Equita Świętochów
2004 (J.)
O052249
13. Chołody Paula WKJ Lublin
2005 (JM.)
O048064
14. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
15. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
16. Cias Hanna
17. Ciszek Zofia KJ Akademia Kucania
2009 (Mł.)
brak
18. Cytowska Iga bp
2008 (JM.)
brak
19. Czakyrow Zofia Bpk
2005 (JM.)
-
20. Czuchaj J'03 Nikolina KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O043868
10192998
21. Czyż Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
O036160
22. Domagała Natalia KJ Aromer Józefin
2000 (MJ.)
O032898
23. Drzewiecka Natalia brak
2001 (MJ.)
brak
24. Dubil Dawid WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O003060
25. Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (J.)
O036256
26. Erd Magdalena WKJ Lublin
2007 (JM.)
O053559
27. Ferenc Kinga Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
28. Ferenc Tamara Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
29. Figaszewska Aleksandra Brak
2003 (J.)
Brak
30. Figaszewska Julia Brak
2003 (J.)
Brak
31. Fiks M'07 Zuzanna SKSK Stare Babice
2002 (J.)
O037565
32. Gawlikowska Nina KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (Mł.)
brak
33. Gburyk Nikola KJ Leśna Wola
2001 (MJ.)
O033508
34. Gieracz Olga Klub Stowarzyszenie Legia Kozielska
2006 (JM.)
Brak
35. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
36. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
37. Godlewska Matylda -
2006 (JM.)
Brak
38. Gradziuk Kamil Sj Wieża Dominów
2000 (MJ.)
brak
39. Hipsz Kaja KJ Aldragho
2005 (JM.)
O039853
40. Inguenaud Sophia KJ Aromer
1999 (MJ.)
O025610
41. Iwanowicz Zuzanna SKJ PONY POWER
2009 (Mł.)
O057568
42. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
43. Janusz Zofia KJ Akademia Kucania
2004 (J.)
brak
44. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O044134
45. Jaroszkiewicz Diana KJ Golden Dream
2006 (JM.)
O047175
46. Jaroszyńska Małgorzata WKJ Lublin
S
O005102
47. Jaszczuk Julianna UKS Akademia Jeździectwa
2006 (JM.)
brak
48. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O030997
49. Jeruć Karolina JKS Karolina
S
O019460
50. Jeż Jagoda Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2004 (J.)
brak
51. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
52. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (JM.)
brak
53. Karpińska Zofia Jeździecki Klub Sportowy Equita
2007 (JM.)
brak
54. Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
2005 (JM.)
O039308
55. Kaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
29999/17
56. Kaźmirowska Gabriela Sekcja Jeździecka Mar-Rom
2003 (J.)
brak
57. Kicińska Karolina Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O043139
58. Kierska Weronika KJ Aromer
2005 (JM.)
brak
59. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
60. Kołacz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2003 (J.)
O040144
61. Komorowska Alicja SJ Poster Piaseczno
2000 (MJ.)
O025592
62. Koroluk Agata UKS Primo Grodzisk Maz.
2006 (JM.)
O043567
63. Kosowska Amelia BPK
2006 (JM.)
Brak
64. Kostrzewa Pola Ranczo Zico
2006 (JM.)
Brak
65. Kowalski Dominik KS Equiright
S
brak
66. Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
S
O004095
67. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O036555
68. Kozyrek Maja Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
2006 (JM.)
37825/19
69. Krawczyk Iga WKJ Lublin / SJ Bałkanówka
2003 (J.)
O049981
70. Kruk Gracja Wkj Lublin
S
Brak
71. Kruszewska Urszula KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
rak
72. Kryst Maja KJ Podkowa Leśna
2004 (J.)
brak
73. Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów
S
O025285
74. Kucharczyk Jm'06 Hanna SSKJ Grobice
2006 (JM.)
O055027
75. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
76. Kulczycka Zofia SJ Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
brak
77. Kwiatkowska Bianka Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O040541
78. Kwiatkowska Julia Stajnia Goplana
2008 (JM.)
Brak
79. Laskowska Lena brak
2010 (Mł.)
O056867
80. Lewandowska Michalina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
O057242
81. Lipińska Oliwia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2007 (JM.)
BRAK
82. Ludwikowska Anna WKJ Lublin/ SJ Pijany Oxer
S
O031670
83. Madej Agata Brak
2006 (JM.)
Brak
84. Mądra Zofia KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O032056
85. Malesa Alicja Brak
2010 (Mł.)
Brak
86. Marczyk Monika Largo Sp. z o.o. Warszawa
2003 (J.)
O035587
87. Markiewicz Alicja UKS Primo Grodzisk Maz.
2005 (JM.)
O031292
88. Mazanka Wiktoria Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2005 (JM.)
Brak
89. Mazur Paulina WKJ Lublin SJ Strong Riders
2006 (JM.)
Brak
90. Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2005 (JM.)
O045772
91. Michalska Emilia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2007 (JM.)
O046006
92. Milkintas Pranas UAB Paj?rio žirgynas
S
none
93. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
94. Mirkowska Barbara Stajnia Goplana
2002 (J.)
brak
95. Moczkowska Carla Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (Mł.)
brak
96. Moczkowska Mia Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
brak
97. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
98. Niedziak Honorata
99. Niedzielska Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2004 (J.)
O041582
100. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
101. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O022705
102. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (J.)
O029332
103. Olko Kamila BPK
2003 (J.)
Brak
104. Örnek Adela KJ Wieża Dominów
2001 (MJ.)
O029339
105. Owczarek Dominika KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
106. Pabijanek Mateusz Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
O006023
107. Pawliszyn Julia
108. Pawłowska Anna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (MJ.)
O049653
109. Pawłowska Irena bpk
2007 (JM.)
O039852
110. Pawłowska Julia BPK
2000 (MJ.)
34251/18
111. Pawłowska Kornelia KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O048610
112. Pawłowska Olga BPK
2006 (JM.)
O055510
113. Peszek Julia Bpk
2009 (Mł.)
Brak
114. Petraviči?t? Rugil? Horsemarket
2003 (J.)
n
115. Petravicit Rugil
116. Pindelska Julia BPK-MAZ
2003 (J.)
O044621
117. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
118. Pogodzińska J'01 Hanna UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2001 (MJ.)
O013515
119. Pogodzińska Mj'99 Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
1999 (MJ.)
O013514
120. Pogorzelska Karolina Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
brak
121. Poluchowicz Alan WKJ Lublin / SJ Bonanza
2009 (Mł.)
O054495
122. Poluchowicz Piotr WKJ Lublin / SJ Bonanza
S
O054496
123. Popiel M'06 Antonina UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O045278
124. Poziomkowska Julia WKJ Lublin
2006 (JM.)
Brak
125. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O001821
10025825
126. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
127. Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O006240
128. Raszewska Gaja KJ Rock Horses
2005 (JM.)
O046522
129. Reaud Oliwia Stajnia Goplana
2007 (JM.)
Brak
130. Reszczyńska Julia Ranczo Zico
2005 (JM.)
Brak
131. Rodź Natalia KJ Aromer
2005 (JM.)
O047927
132. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (Mł.)
O052504
133. Roszczyk Maja bpk
2007 (JM.)
O047408
134. Rybak-Massalska Lena Róża SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O051061
135. Rzycka Olga bez przynależności
S
O053523
136. Sawicka M'08 Lena bpk MAZ
2008 (JM.)
O046346
137. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
138. Sienkiewicz Sonia BPK
2005 (JM.)
brak
139. Sikorska Alicja Brak
2006 (JM.)
Brak
140. Skorzyńska Olga KS Equiright
2006 (JM.)
brak
141. Ślązak Hanna Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2008 (JM.)
brak
142. Ślązak Maja kucykowa zagroda
2005 (JM.)
brak
143. Śledziewska Aleksandra SKJ PONY POWER
2008 (JM.)
O057801
144. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043875
145. Sobańska Zofia Polski Polo Klub
2007 (JM.)
Brak
146. Sobolewska Gaja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (JM.)
brak
147. Sobolewska Lea Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych
2007 (JM.)
brak
148. Sopińska Julia KJ Dziecinów
1999 (MJ.)
O013680
149. Stankiewicz Oliwia Aleksandra WKJ Lublin / SJ Aleksander
2005 (JM.)
O043841
150. Stępień J'02 Oliwia WKJ Lublin / SJ Bałkanówka
2002 (J.)
O047718
151. Sterczyńska Gabriela KJ Rock Horses
2006 (JM.)
O051982
152. Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O038177
153. Strukowska Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
O046248
154. Strzeszewska Wiktoria SKJ Bajardo
2008 (JM.)
0046567
155. Sujecki Piotr bpk
2008 (JM.)
brak
156. Święcka Monika LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O004390
157. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
158. Szestowicka Maja JKS Equita Świętochów
2008 (JM.)
O054330
159. Taraszkiewicz Zofia KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
Brak
160. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O037371
161. Tomaszewski Stanisław -
2008 (JM.)
brak
162. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2004 (J.)
O038032
163. Uchman Dominika TKKF Hubert
2004 (J.)
O039590
164. Vivilova Anna WKJ Lublin Sj Bałkanówka
2000 (MJ.)
Brak
165. Wach Inga WKJ Lublin
2001 (MJ.)
O038870
166. Ważyńska Lena Humorek
2008 (JM.)
Brak
167. Wełdycz Zofia Alabama
2002 (J.)
brak
168. Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
10185946
169. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O024273
170. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
171. Wieczorek Julia BPK
2006 (JM.)
Brak
172. Wojak Aleksandra SJ Stajnia Podolszyn
2000 (MJ.)
brak
173. Wójcik Bartosz WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O031493
174. Woźnica Marta Brak
2000 (MJ.)
Brak
175. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
176. Wyspiańska Oliwia BPK
2006 (JM.)
Brak
177. Wytrykowska Aleksandra bpk
2006 (JM.)
O049769
178. Zadrożna Marta Polski Polo Klub
Brak
179. Zdzieszyński Jakub Stajnia Agmaja
2003 (J.)
Brak
180. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

12

ADMIRAŁ MAŁOPOLSKA POL 2004 Wałach gniada/170 F: Vis Versa
M: Aragona
K009296 10470 104BS29
2.

234

ADMIRAŁ KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:120 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
3.

97

AJSZA KUC NIEMIECKI NLD 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: nn
M: nn
brak 528 009 09 1167446
4.

26

ALABAMA MŁP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Barnaba
M: Astra
K027728 -
5.

198

ALABASTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Contender son
M: Asteria
brak
6.

215

ALEX MAŁOPOLSKA POL 2003 Wałach ciemnogniada/mk:163 F: Irak
M: Aisza
brak POL006550048203
7.

230

ALL MY LOVE G SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: a
M: a
brak 1
8.

256

AMARETTO SP POL 2004 Wałach F: Las Vegas
M: Aleksandra
K009141
9.

259

AMARETTO SP 2014 F:
M:
10.

163

AMERIGO SP POL 2015 Ogier kasztanowata/174 F: Weltstein
M: Alfa
brak 616009660852015
11.

155

ANAPON RASHKA KUC WALIJSKI POL 2009 Klacz dereszowata/kuc:133 F: Rockbury Romance
M: Turnina's Gismore
K025015
12.

3

AT LAST RAVISHING RUBY KUC WALIJSKI NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
K022314 528017200900598
13.

229

AVON SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Baldini II
M: Aneline
K012018 .
14.

172

BACARDI MK SP POL 2009 Klacz kasztanowata/166 F: Nabucho du Serein
M: Bonita V (ex.Bonita)
K023668 616009600378809
15.

247

BAKALIA J SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/- F: Karbon
M: Bagnica / Dinard
K018988
16.

201

BALCORMO HECTOR NN IRL 2012 Wałach siwa/kuc:149 (w F: NN
M: NN
Brak 372414005677664
17.

104

BALLYHANE FRADDY KUC POL 2010 Klacz bułana/kuc:148 F: NN
M: NN
K023216 372414005999286
18.

144

BASHIRA-K SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Placido
M: Bychawa
K019531
19.

131

BASTYLIA PKSP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Oder
M: Ballada
K023151 616007530050911
20.

149

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan
M: Beauty 455
K018400
21.

190

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
K023005
22.

151

BENJAMIN PP DRP POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Baccarat
M: Niina PP
Brak
23.

143

BERRY N HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Cassin
M: Katja XV / Cor De La Bryere
K020206 DE421000549009
24.

192

BIANKO KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Pl Nitro
M: Bohemian Felicia
brak
25.

235

BISZKOPT ZAGORKA MAŁA KOŃ POL 2009 Wałach izabelowata/mk:153 F: Izak
M: NN
brak brak
26.

11

BONNIEUX BWP BEL 2001 Wałach gniada/165 F: Carbionnieux Van De Helle
M: Violla / Ahorn Z
K028489 038435
27.

181

BROWNBOY TH KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 F: Kantje's Ronaldo
M: Kantje's Why Not
K023017 K023017
28.

245

BRYLANT KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Bies
M: Foka
brak 616013580740609
29.

246

C.SIOUX KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc:121 F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
K019726 616013520142809
30.

67

CAIPIRINHA WESTFALSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Cottonclub
M: Stutbuch
brak
31.

142

CALERO Z ZANG NED 2009 Wałach gniada F: Cicero Z / Carthago Z
M: Shannon / Sandro Z
K018416 056015Z55678509 104QE29
32.

170

CALIGUL LWB LAT 2013 Ogier gniada/178 F: COLARD
M: LIKSMA
K027725 428001000001668
33.

119

CALLIA-L SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Lescibard L
M: Conchita L / Cruzeiro L
K020570 -
34.

185

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
K016138 DE433311567303
35.

69

CANTER BS OLD POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendor I
M: H-Lord Like / Lord
K022518 DE418185824611
36.

109

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Casall
M: Karett I
K019774 DE421000213711
37.

88

CATAMARA'N HOLSZTYNSKA POL 2010 Wałach siwa/173 F: Corrado 1
M: Olraune
K021390 11
38.

86

CHANTALL VAN DE CALIDRIO MEKL. GER 2014 Wałach siwa F: Calidrio
M: Haptstutbuch Gitana
K025006 DE427270209514
39.

252

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Candy Girl II PG /
K011364
40.

1

CHICAGO SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: Lasko
M: Cartagina / Love Affair
K027964 616009580203715
41.

133

CHILLOUT Z PKSP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Zinedine / Guidam
M: Red Allegra / Rommel
brak 616009661355214
42.

95

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dżahil/Luron
M: Cyweta/Vittorio
K025209
43.

209

CINZANO MK SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Bolero de Revel
M: Cher
K026401 616009600172814
44.

84

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
45.

197

COCO LADY HOLSZTYŃSKA POL 2010 Klacz siwa/- F: Cancara / Cassini I
M: Lassandra / Levantos II
K016394 -
46.

71

COENTRAO A HOL. POL 2010 Wałach gniada/168 F: Carentan
M: Walanda / Landos
K019565 DE421000089710
47.

180

CON AMORE KWPN NED 2007 Wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
K021892
48.

117

CORAZON 58 HOLSZTYŃSKA GER 2010 Klacz gniada// F: Catoki
M: Sanita
K023077 DE421000596110
49.

261

CORDESSO WESTFALSKA GER 2012 Wałach ciemnogniada/- F: /
M: /
K022638 -
50.

236

CORELLA OLDENBURSKI POL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Centadel
M: Charlina Z
K027869 LKGRPZJ/221/19 103QP71
51.

78

CORINA-N SP POL 2012 Klacz skarogniada/174 F: Cottonclub
M: Capri
brak 616009610164812
52.

87

CORNETTO OLDENBURGER POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cornet Obolensky
M: Furosy
K025925 11
53.

66

COUNTRY G HOL POL 2004 Wałach ciemnogniada/173 F: Caruso Gut
M: Harka / 321 Verdenas
K028485 LTU005170010004 276020000410324
54.

19

CRESCENDO Z ZANGERSHEIDE POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z/ Ratina z
M: Copia
K026975 104cu62 104cu62
55.

9

CRICOVA L HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
K025023 DE421000048113
56.

101

DAGLEZJA KUC POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:144 F: Domingo
M: Dafne
Brak 10401
57.

231

DAHAR MLP POL 2005 Wałach gniada/165 F: Halogen
M: Daria
K013660 616006550021205
58.

129

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
59.

160

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: EMPIRE
M: DIAMANTINA
K020906 616009661132009
60.

225

DARCYS KONYA CONNEMARA IRL 2009 Klacz siwa/155 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
61.

118

DE FACTO HANOWERSKA GER 2011 Wałach kasztanowata/170 F: Destano
M: Kasta Diva
Brak DE431310637211
62.

153

DEBIUT KUC POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn
M: nn
brak brak
63.

223

DIANA MAŁOPOLSKA POL 2007 Klacz ciemnogniada/mk:153 F: Wigor
M: Dygresja
brak 006660460607
64.

182

DINA WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Bumerang / Loxley
M: Doni Consor / Consor
K018987 DE441411193509
65.

205

DOKITA KWPN NED 28.06.2008 Klacz gniada/168 F: Plain's Liberator
M: Wimana
Brak
66.

115

DOMINO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
K015387 /
67.

237

DRAGON MŁP POL 1999 Wałach siwa/163 F: nn
M: nn
K027052 B0110062S
68.

128

DREAM WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/172 F: Vulkan L
M: Diana
Brak 616007610024913
69.

221

DŻARNA TYP SZLACHETNY POL 2002 Klacz gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
K018849 POL999540127802
70.

232

EINSTAIN Polski Koń Szlachetny POL 2008 Wałach kasztanowata/171 F: PALERMO
M: ESCADA
K018452 009661261408 105DW35
71.

203

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz siwa/// F: Viskis
M: Erynia
K016564 616999680094506 //
72.

191

EL NINO KUC KWPN POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Wervelwind C
M: Willemien
brak
73.

123

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
74.

212

ELF KUC FELIŃSKI POL 2002 Wałach gniada/kuc:140 F: Camus
M: Emancja
Brak 08598
75.

166

ELITA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Epoka
K010266
76.

116

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido/Animo
M: Enigma/Le Voltaire
K014243 POL009610146308
77.

167

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Epona / Weltstein
K020771 616009661085412
78.

193

ENJOY HANOVER GER 2006 Wałach gniada F: Singular Joter
M: El Bundy
-
79.

138

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
K016844 013570144003
80.

159

ERO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop
M: Elwira / Amor
K027538 616013590107609
81.

85

ESPADA HOL POL 2012 Klacz gniada/164 F: Cachas
M: Wendy III / Canto
K027955 -
82.

233

ESTERA SP POL - Klacz izabelowata/- F: -
M: -
brak -
83.

108

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
K024453 616009661360410
84.

68

EUREKA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Stakkato Top
M: Epona
K025705 616 009 66 05736 13
85.

139

FANTA-EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:145 F: Tupet /
M: Felina / Kaiser Stolz
K022440 616013670119510
86.

76

FELLOW -TAR KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: Chello III VDL
M: Margriet / Flemmingh
K024121
87.

188

GIETE DE BLOOMERD KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Tolan R
M: Winkyly
528003201107630
88.

107

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Casanova
M: Rosita W / Kennedy
K019692 -
89.

134

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
K019360 528003201107648
90.

41

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Larron
M: Grand Rivage / Grand Chef Bleus
K019278 056002W00293935
91.

103

GROM SP POL 2014 Wałach gniada F: Karbit
M: Giorgia B
K025760
92.

255

HALOGEN F:
M:
93.

148

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa/- F: Cartano / Carthago
M: C'est Sym Bien / Contact V
K021796 528003201208360
94.

59

HILUX SP POL 2012 Wałach gniada/mk:mk:- F: Strayer's Samson
M: Hesperyda/Enjoy Plan
K022502
95.

40

HIMENA WLKP POL 2009 Klacz skarogniada/170 F: Himen
M: Hida
brak brak
96.

179

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
K023810 528003201209132
97.

220

HOTREX NN POL 2008 Wałach gniada/mk: F: Nn
M: Nn
Brak
98.

263

IDRYS SP POL 2008 Ogier gniada/178 F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Izadora / Castiglione L
K012051 POL009580063508
99.

137

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
K020879 POL013680030208
100.

124

IMIRO VDH KWPN POL 2013 Wałach gniada/171 F: G.Ramiro Z
M: Paccalonie K
KO22646 528003201303065
101.

238

IMPATI ROOS VDL /// POL 2013 Klacz gniada/167 F: ///
M: ///
Brak /// 106RK54
102.

114

INFERNO WLKP POL 2014 Wałach gniada/. F: Sokrates
M: Insygnia / Barbuz
K025040 -
103.

183

INTERIA M. POL 2008 Klacz gniada F: Irak / Hippies
M: Hawajka
K017943 POL006590034008
104.

257

INTUICJA KOŃSKI GAJ KUC F:
M:
105.

196

IRON WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Chef Supreme
M: Izana
K017185 POL007610099506
106.

175

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
K021838 POL009680059507
107.

112

JADE MK - POL - Klacz ciemnogniada/- F: -
M: -
- -
108.

176

JAMAJKA KUC WALIJSKI POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's samson
M: Koekoekshof jannique
K024371
109.

206

JANNEMAN KWPN POL 2014 Ogier skarogniada/173 F: Indoctro
M: Ravenna II
brak
110.

122

JASTINE SP POL 2005 Klacz kara/- F: Ever For Pleasure / Espri
M: Jurta / Firstgraaf
K012855 POL009580422305
111.

147

JEFFERSON AIRPLANE KWPN NED 2014 Wałach gniada/168 F: Triumph de Muze
M: Holga
brak brak
112.

178

K-PARIS WLKP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Parys
M: Kalina
Brak 007660979406
113.

216

KAPRYS TYP KUC POL 2012 Wałach srokata/mk:155 F: NN
M: NN
brak 616999690080712
114.

254

KARMEL SP 2006 Wałach F:
M:
115.

65

KARMEL KUC POL 2000 Wałach kasztanowata/145 F: Linde's Rob
M: Karmalita Golden Girl
PZJ 10854
116.

105

KASSARI SP POL 2006 Klacz kasztanowata/163cm F: Rhytmus s
M: Kahalari
Brak
117.

199

KASZMIR TYP SZLACHETNY POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Bohun
M: Kasandra
K017251 POL999670169606
118.

244

KAZIK TYP KUC POL 2010 Wałach gniada/124 F: nn
M: nn
brak
119.

213

KLONDAIKA Łotewski Gorącokrwisty POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carpaccio II / Carpaccio
M: Fanta / Flamenko
K027064 0000023411
120.

121

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonkers
M: Kostaryka PG
K018566
121.

194

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Veracruz
M: Kordoba/Justin Damiro
K018266 616009660034607
122.

228

L-BRENDA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Jasmont
M: Leksora
brak
123.

20

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/154 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
K012080 POL009510208108
124.

162

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo
M: Alina
K026862 brak
125.

102

LADY PEZI OLD.(OS) GER 2013 Klacz gniada/- F: Lord Pezi Junior old./ Lord Pezi
M: Luisa old./ Landor S
K023915 DE418180215613
126.

13

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa/. F: Lake Bid
M: Lakrima
K019769 616009610226811
127.

22

LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN BWP BEL 2011 Klacz gniada/175 F: Harley-VDL (Ex Ursel)
M: Turbine Z
K026062 056-002-W00298586
128.

260

LAPITA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Ludger
M: Lady Lena / Placido
K025042 -
129.

145

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk:156 F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
K009609 DE421000012204
130.

75

LET ME FLY OLD POL 2014 Wałach gniada/165 F: Lyjanero
M: Lacanda / Lenardo
K027478
131.

214

LEVANTE OLDENBURSKA POL 2012 Klacz gniada/174 F: Levantos
M: Alakonta
brak DE418182501612
132.

204

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa/165 F: Lord Liberator
M: Latorośl
K019317 616 007 61 02387 09
133.

243

LIMARO - POL - Wałach siwa/- F: -
M: -
- -
134.

89

LIROCCA BLUE OSPA KWPN POL 2016 Klacz siwa/169 F: Zirocco Blue vdl
M: Ospa Clever girl
111 111
135.

100

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
136.

90

LORD CALIDAD HOLSZTYŃSKA POL 2016 Wałach gniada/164 F: La Calidad
M: Simona ii
1111 1111
137.

15

LOVE ME BMF MAŁY KOŃ POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn
M: nn
brak
138.

174

LOVERBOY KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Nn
M: Nn
K026551
139.

91

MACLAREN SP POL 2014 Wałach gniada/162 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
K026229 616009660461614
140.

33

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Lambado
M: Mara
K010426
141.

77

MAGIC KUC POL 2012 Wałach skarogniada/kuc:139 F: NN
M: Maggy
Brak
142.

152

MARCELLO PP DRP POL 2015 Wałach bułana/kuc:142 F: FS Mr. Right
M: Nasma PP
brak DE434340271415
143.

140

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
K020880 POL013660009507
144.

82

MARONA Czysta Krew Arabska POL 2015 Klacz siwa/mk:155 F: Neron
M: Medica
brak Polish Jockey Club
145.

62

MASAI BOY XX POL 2013 Wałach gniada/165 F: Camerun
M: M
brak Brak
146.

202

MESKALINA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
K014928 616009670128709
147.

52

MIDNIGHT MAGIC KUC CONEMARA POL 2008 Ogier siwa/kuc:147 F: Atlantic Magic
M: Muffin
K018584 POL013610172008
148.

130

MILADY SP POL 2003 Klacz gniada F: Lavendel / Ramiro Z
M: Mila / Ammersee
K008788 POL009660194803
149.

136

MILLCROFT VIVA KUC WALIJSKI GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
K020200 826046020155026
150.

222

MILO WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/mk:156 F: Rabiatos Z
M: Madame
K022077 Pol 007600198305
151.

211

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:140 F: NN
M: NN
brak
152.

227

MILTON GRUPA C POL NN Wałach siwa/kuc:138 F: Ulen
M: nn
BRAK nn
153.

242

MILTON KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:kuc:13 F: b/d
M: b/d
brak brak
154.

56

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:140 F: NN
M: NN
Regionalna nr 4866/18
155.

24

MISJA Polski Koń Szlachetny POL 2005 Klacz kara/165 F: Hutnik
M: Mika
Brak 009580244605
156.

92

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
K019250 616POL10007028T
157.

111

MONTE CHRISTO SP POL 2004 Wałach kara F: Saganek / Sajan
M: Malwa / Lansjer
K022044
158.

79

MORENA SP POL 2004 Klacz gniada F: nn
M: nn
K016648
159.

253

Moreno KUC F:
M:
160.

169

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa/- F: Spartakus
M: Niwka
K019506 -
161.

168

NEFRETETE SP POL 2004 Klacz gniada/162 F: Hartland
M: Natura
Brak 009661641204
162.

98

NELSON SP POL 2012 Wałach gniada/170 F: Corrado Boy
M: Nacordia / Cordial
K027677 616009610140712
163.

21

NETIA WIELKOPOLSKA POL 2002 Klacz gniada/- F: Alamos
M: Nadzieja
brak 616007660394602
164.

146

NEVADA ROYAL Z HOL POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Ziva Royal / Carlos D Z
K026683 056015Z55680812
165.

200

NEVIO 17 DRP POL 2006 Gleiding darkbay/kuc:149 F: Nibelungenheld
M: MHADINA
K026027 brak
166.

224

NIFAR FT SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Farmer
M: Niwa
167.

113

NIGHT BOY VAN’T JENTINK HAFLINGER POL 2013 Gleiding other/kuc:/ F: /
M: /
/ /
168.

195

NOREK SP POL 2008 Wałach siwa/172 F: NN
M: NN
brak brak
169.

165

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
K018105 104TY80
170.

189

NUMO Danish Warmblood LTU 2014 Gleiding bay/. F: Nauma d’Auzay
M: Carrieco
None .
171.

74

NURMI PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco-Fly
M: Nutella
K022827
172.

45

OLSTER Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach siwa/160 F: Falbrus
M: Oaza
K023339 616009640040013
173.

5

ORCHID'S RILEY NEW FOREST PONY POL 2011 Wałach bułana/kuc:148 F: ORCHID'S CESTANII
M: ORCHID'S ANGELICA
- -
174.

96

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada F: König Sobieski / Riske Me
M: Oriola / Cabrol
K010942 POL009640033807
175.

110

OURAGAN WM DSP POL 2014 Wałach kasztanowata// F: Czarownik
M: Oceana WM
K028543 /
176.

226

P-DALILA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:136 F: Do Caprio PP
M: Pabi
K020920 POLO13661155006
177.

61

PAMIR SP POL 1996 Wałach gniada/163 F: NN
M: NN
Brak
178.

250

PASJA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
179.

80

PERFECT PLAYER MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/164 F: Davinci
M: Paleta
K028072 616006580030715
180.

161

PICCOLO SP POL 2008 Wałach gniada/172 F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
K015893 POL009660212408
181.

93

PLEBAN MŁP POL 2006 Wałach siwa/mk:155 F: Plaster
M: NN
K012804 POL006580592606
182.

44

PLOTER SP POL 2012 Wałach kara/165 F: Nergo
M: Pokusa
K023801 616009670043112
183.

251

POCAHONTAS KUC POL 2014 Klacz srokata/kuc:125 F: nn
M: nn
brak brak
184.

249

PRAGA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
K024380 616999590205205
185.

262

PREZES BRAK POL Brak Wałach siwa/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
186.

99

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa/165 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
K018809 DE421000524310
187.

135

R-MEFISTO TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
K024860 616 999 66 14108 13
188.

106

RABAT MAŁOPOLSKA POL 2002 Wałach gniada F: Askar
M: Robinia
Brak
189.

219

RAJTAR SP POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: Viscount
M: Ratafia
K028221 616009610111115
190.

164

RASCO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach gniada/165 F: Check In 2
M: River PG
K022921 616009661125212
191.

241

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: Aravel II
M: Rowa
K017788 616009590268009`
192.

132

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
K015466 POL009520048308
193.

72

RAWDAT SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Moravia
M: Jedwabna
Brak
194.

264

Revel SP wałach F:
M:
195.

55

REYLEM CORNELIA GR. C WELSH POL 2006 Klacz jelena/kuc:137 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem carmen
K027046 143418
196.

248

RONALDINI TRAKEŃSKA POL 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis / Gerodot
M: Regina /
K014546 732010006405
197.

184

RONALDO MK SP POL 2015 Wałach siwa/159 F: Bolero de Ravel / Bachus Z
M: Riposta / Spartakus
brak 616 009 60 02486 15
198.

35

S-TAJFUN KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: Galant
M: Siren
K019562 .
199.

157

SAN LUCA V SP POL 2009 Klacz siwa/173 F: Love Affair
M: Sparta V
brak 009660216409
200.

127

SARAGOSSA-P Polski Koń Szlachetny POL 2008 Klacz ciemnogniada/169 F: Liguster
M: Seniorita-P
Brak Brak
201.

208

SELER MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada/Brak F: Sword
M: Samir 24
brak 616 006 58 04660 11
202.

210

SHANBO SILVERS GIRL CONNEMARA POL 2015 Wałach gniada/kuc:147 F: Tynagh Miller
M: Lone Silver
Brak Connemara Pony Breeders Societ
203.

240

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: nd
M: nd
nd nd
204.

171

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa/- F: Devin du Maury /
M: Skaluna / Lump I
K015692 616009540093107
205.

218

SONAR SP POL 2013 Wałach kara F: San Luis / Dixieland
M: Sonka / Le Voltaire
K025392 616009610105213
206.

73

SPIRYT PKSP POL 2010 Wałach gniada F: Love Affair
M: Sangria
Brak
207.

57

STORMING AHEAD ISH POL 2007 Wałach siwa/kuc:147 F: ISH
M: ISH
K024941
208.

141

SUEDWINDS AMANDA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Perlmutt I / Calido I
K020070 DE421000250908 104NQ43
209.

120

SZAMAN SP POL 2005 Wałach gniada/170 F: Caprioland
M: Sorbona
K014132 PÓŁ 009580637705
210.

126

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates / Corrado I
M: Tamiza / Landjonker S
K021009 616009680087810 105NA11
211.

258

TEXAS DE SOULIGNAC KUC F:
M:
212.

239

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
K019369 POL732010049410
213.

70

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Casilio
M: Tessa
K025557
214.

177

TONY’S BOY WELSH COB POL 2007 Wałach siwa/kuc:148 F: Nn
M: Nn
Brak 372003006844540
215.

94

TOP ALADIN SP POL 2014 Ogier gniada/170 F: Aladin 601
M: Tamona
Brak K024655
216.

156

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
K011995
217.

186

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
K010253 POL013640007704
218.

173

TRIK CZEWB POL 2012 Wałach gniada/170 F: Tiznit
M: Veronika
brak 203009224928112 106BT71
219.

31

V-PARADA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Sanwan
M: Vivierroland Peche
brak POL 013 52 00857 09
220.

4

VENTURA SP POL 2005 Klacz gniada/mk:156 F: ARACONIT
M: VENUS
K009816 POL009610141505
221.

154

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
K023738 616009640052010
222.

83

WHITE SHOT KWPN GER 2012 Klacz siwa/168 F: Singapore
M: Zahna
K027920 NLD003201203084 106HA79
223.

125

WOJTEK KUC POL 16.03.2010 Wałach kara/kuc:130 F: brak
M: brak
K022377 616013610268210
224.

217

ZAPOLATA GR. D KUC IRL 2012 Wałach siwa/kuc:149 F: NN
M: NN
K025929 826608200170234
225.

81

ZARIM SP POL 2012 Wałach siwa/166 F: Imequyl/Luron
M: Zara/Bajou du Rouet
K022770 616009590104412
226.

207

ZICO XX POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ecosse
M: Zarita
Brak
227.

150

ZOJA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/175 F: Fred
M: Zagadka
K024963 brak
228.

187

ZORRO KWPN NLD 2010 Ogier gniada F: Zorro
M: Contact V/D
none
229.

158

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:140 F: Malbrom / Luron
M: Lhs's Zanadiqua / Krimh
K023354 616013661439611
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
DŻARNA (221)
2020-01-19
9
2020-01-19
20
MILO (222)
2020-01-19
16
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power
BIANKO (192)
2020-01-18
43
2020-01-18
Barbuzińska Marta
Ranczo Zico
ZICO (207)
2020-01-18
7
2020-01-18
Bartoszek Iga
WKJ Lublin
NELSON (98)
2020-01-18
46
2020-01-18
2020-01-19
29
2020-01-19
23
Biedrzycka Jm'05 Julia
nz (SSKJ Grobice)
NOREK (195)
2020-01-19
25
2020-01-19
2020-01-19
Bisaga Ines
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
R-MEFISTO (135)
2020-01-18
2020-01-18
38
2020-01-19
2020-01-19
2020-01-18
2020-01-19
Borkowska Natalia
KS Equiright
AVON (229)
2020-01-19
27
2020-01-19
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (115)
2020-01-18
28
2020-01-18
23
2020-01-19
17
2020-01-19
3
LAPITA (260)
2020-01-18
4
2020-01-18
35
2020-01-19
6
2020-01-19
25
Bukała Magdalena
BPK
2020-01-18
5
2020-01-19
4
Bytner Wiktoria
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2020-01-18
2020-01-18
2020-01-19
1
2020-01-19
2020-01-19
4
Cebo Izabela
Stajnia Pod Zegarem
NIFAR FT (224)
2020-01-19
2020-01-19
10
2020-01-19
29
Cebula Marianna
JKS Equita Świętochów
MAESTRO (33)
2020-01-18
23
2020-01-18
10
2020-01-19
21
2020-01-19
16
CAMARO (185)
2020-01-18
20
2020-01-18
2020-01-19
10
2020-01-19
6
Chołody Paula
WKJ Lublin
ESPADA (85)
2020-01-18
26
2020-01-19
32
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
2020-01-18
2020-01-18
38
2020-01-19
8
2020-01-19
25
2020-01-19
20
2020-01-19
23
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
ENDO (116)
2020-01-18
39
2020-01-18
18
2020-01-19
10
2020-01-18
11
2020-01-18
8
2020-01-19
11
2020-01-19
7
Cias Hanna
Moreno (253)
2020-01-18
Ciszek Zofia
KJ Akademia Kucania
BEŁT (149)
2020-01-19
1
2020-01-19
2020-01-19
6
Cytowska Iga
bp
L-BRENDA (228)
2020-01-18
49
2020-01-18
1
Czakyrow Zofia
Bpk
RABAT (106)
2020-01-18
1
2020-01-18
24
2020-01-18
2020-01-19
39
2020-01-19
26
2020-01-19
Czuchaj J'03 Nikolina
KJ Aromer Józefin
TRIK (173)
2020-01-18
31
2020-01-19
33
2020-01-19
8
2020-01-18
5
Czyż Dominika
WKJ Lublin
2020-01-18
11
2020-01-18
26
2020-01-19
Domagała Natalia
KJ Aromer Józefin
ZARIM (81)
2020-01-18
3
2020-01-18
2020-01-19
2
2020-01-19
31
Drzewiecka Natalia
brak
NETIA (21)
2020-01-18
1
2020-01-18
2020-01-19
21
2020-01-19
1
Dubil Dawid
WKJ Lublin / SJ Gershwin
2020-01-18
12
2020-01-18
34
2020-01-19
15
2020-01-19
Dzięgielewska Karina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
PLOTER (44)
2020-01-18
38
2020-01-18
38
2020-01-19
17
2020-01-19
OLSTER (45)
2020-01-18
6
2020-01-18
25
2020-01-19
22
2020-01-19
5
Erd Magdalena
WKJ Lublin
DAGLEZJA (101)
2020-01-18
1
2020-01-18
33
2020-01-19
1
2020-01-19
22
Ferenc Kinga
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (138)
2020-01-19
39
2020-01-19
29
2020-01-19
Ferenc Tamara
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-01-19
15
2020-01-19
21
2020-01-19
Figaszewska Aleksandra
Brak
DREAM (128)
2020-01-18
1
2020-01-18
1
2020-01-18
40
Figaszewska Julia
Brak
2020-01-18
38
2020-01-18
38
2020-01-18
41
Fiks M'07 Zuzanna
SKSK Stare Babice
DINA (182)
2020-01-18
8
2020-01-19
5
2020-01-19
12
2020-01-18
Gawlikowska Nina
KJ Akademia Kucania Dawidy
PASJA (250)
2020-01-19
1
2020-01-19
40
2020-01-19
2020-01-18
34
2020-01-18
1
2020-01-18
48
Gburyk Nikola
KJ Leśna Wola
COCO LADY (197)
2020-01-18
17
2020-01-18
24
2020-01-19
26
2020-01-19
27
Gieracz Olga
Klub Stowarzyszenie Legia Kozielska
JADE MK (112)
2020-01-18
6
2020-01-18
38
2020-01-18
2020-01-19
20
2020-01-19
7
2020-01-19
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
SKŁADNIA (171)
2020-01-18
10
2020-01-18
9
2020-01-19
15
2020-01-19
28
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
JANNEMAN (206)
2020-01-18
40
2020-01-18
40
2020-01-19
11
2020-01-19
31
Godlewska Matylda
-
2020-01-18
43
2020-01-18
57
2020-01-18
2020-01-19
24
2020-01-19
41
2020-01-19
Gradziuk Kamil
Sj Wieża Dominów
2020-01-19
38
2020-01-19
43
2020-01-19
Hipsz Kaja
KJ Aldragho
DANZA II (160)
2020-01-18
12
2020-01-18
18
2020-01-19
7
Inguenaud Sophia
KJ Aromer
2020-01-18
34
2020-01-18
12
2020-01-19
1
2020-01-19
20
Iwanowicz Zuzanna
SKJ PONY POWER
BENETON (190)
2020-01-18
1
2020-01-18
39
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2020-01-18
17
2020-01-18
1
2020-01-19
7
2020-01-19
4
2020-01-18
33
2020-01-18
14
2020-01-19
5
2020-01-19
6
2020-01-18
19
2020-01-18
36
2020-01-19
9
Janusz Zofia
KJ Akademia Kucania
PRAGA (249)
2020-01-18
1
2020-01-18
1
2020-01-18
21
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania Dawidy
DEBIUT (153)
2020-01-19
5
2020-01-19
24
2020-01-19
Jaroszkiewicz Diana
KJ Golden Dream
2020-01-18
6
2020-01-19
2
2020-01-18
2020-01-19
2020-01-18
29
2020-01-18
21
2020-01-19
29
2020-01-19
Jaroszyńska Małgorzata
WKJ Lublin
BERRY N (143)
2020-01-18
25
2020-01-18
22
Jaszczuk Julianna
UKS Akademia Jeździectwa
DAHAR (231)
2020-01-18
18
2020-01-18
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
RAVECCO S (132)
2020-01-18
27
2020-01-18
13
2020-01-19
17
Jeruć Karolina
JKS Karolina
RAWDAT (72)
2020-01-18
2020-01-18
4
2020-01-18
Jeż Jagoda
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MILTON (211)
2020-01-19
25
2020-01-19
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2020-01-19
1
2020-01-19
14
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
AJSZA (97)
2020-01-18
1
2020-01-18
3
2020-01-18
2020-01-19
1
2020-01-19
2
2020-01-19
Karpińska Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2020-01-18
1
2020-01-18
37
2020-01-18
2020-01-19
1
2020-01-19
2020-01-19
32
Kasprzyszak Ola
Jeździecki Klub Sportowy Equita
BASTYLIA (131)
2020-01-18
1
2020-01-18
3
2020-01-19
1
2020-01-19
19
Kaszyńska Aleksandra
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
HILUX (59)
2020-01-19
29
2020-01-19
11
Kaźmirowska Gabriela
Sekcja Jeździecka Mar-Rom
2020-01-18
27
Kicińska Karolina
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
NOTA (165)
2020-01-18
24
2020-01-18
2020-01-19
29
2020-01-19
24
Kierska Weronika
KJ Aromer
2020-01-18
30
2020-01-18
38
2020-01-19
16
2020-01-19
14
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2020-01-19
30
2020-01-19
8
Kołacz Maja
Stowarzyszenie SSK Stare Babice
CON AMORE (180)
2020-01-18
9
2020-01-18
36
2020-01-18
Komorowska Alicja
SJ Poster Piaseczno
TENOR (126)
2020-01-18
34
2020-01-19
22
2020-01-19
Koroluk Agata
UKS Primo Grodzisk Maz.
2020-01-19
2020-01-19
13
2020-01-19
Kosowska Amelia
BPK
2020-01-18
56
Kostrzewa Pola
Ranczo Zico
2020-01-18
Kowalski Dominik
KS Equiright
2020-01-19
9
2020-01-19
Kozanecka-Szeliska Aleksandra
KJ Szumawa Bobrowiec
2020-01-18
3
2020-01-18
6
2020-01-19
1
CALERO Z (142)
2020-01-18
14
2020-01-18
9
2020-01-19
4
2020-01-19
8
Kozon Martyna
BPK (MAZ)
TOLEDO (239)
2020-01-19
21
2020-01-19
18
Kozyrek Maja
Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
MISJA (24)
2020-01-19
20
2020-01-19
2020-01-19
Krawczyk Iga
WKJ Lublin / SJ Bałkanówka
2020-01-18
37
2020-01-19
34
2020-01-18
24
2020-01-19
19
Kruk Gracja
Wkj Lublin
2020-01-18
2020-01-18
30
2020-01-18
31
2020-01-19
20
2020-01-19
30
2020-01-19
Kruszewska Urszula
KJ Podkowa Leśna
BRYLANT (245)
2020-01-18
1
2020-01-18
45
2020-01-18
57
Kryst Maja
KJ Podkowa Leśna
KAZIK (244)
2020-01-18
1
2020-01-18
1
2020-01-18
42
Krzyśpiak Weronika
KJ Dziecinów
ELITA (166)
2020-01-18
2
2020-01-18
29
2020-01-19
16
2020-01-19
6
ENIGMA (167)
2020-01-18
15
2020-01-18
5
2020-01-19
12
2020-01-19
10
Kucharczyk Jm'06 Hanna
SSKJ Grobice
2020-01-19
23
2020-01-19
Kufel Artur
WKJ Lublin
SZAMAN (120)
2020-01-18
12
2020-01-18
27
2020-01-19
32
2020-01-19
16
KORINA (121)
2020-01-18
14
2020-01-18
21
2020-01-19
13
2020-01-19
13
JASTINE (122)
2020-01-18
5
2020-01-19
3
ELANO (123)
2020-01-18
7
2020-01-19
2
Kulczycka Zofia
SJ Stajnia Podolszyn
Revel (264)
2020-01-19
24
2020-01-19
15
2020-01-19
Kwiatkowska Bianka
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
NEVIO 17 (200)
2020-01-18
38
2020-01-18
2
2020-01-19
29
2020-01-19
14
Kwiatkowska Julia
Stajnia Goplana
JAMAJKA (176)
2020-01-18
1
2020-01-18
32
2020-01-18
Laskowska Lena
brak
WOJTEK (125)
2020-01-18
1
2020-01-18
48
Lewandowska Michalina
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-01-18
1
2020-01-18
31
Lipińska Oliwia
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
MILTON (227)
2020-01-18
54
Ludwikowska Anna
WKJ Lublin/ SJ Pijany Oxer
EUREKA (68)
2020-01-18
16
2020-01-18
13
2020-01-19
2020-01-19
5
Madej Agata
Brak
2020-01-18
37
2020-01-18
2020-01-18
22
2020-01-19
21
2020-01-19
1
2020-01-19
Mądra Zofia
KJ Aromer Józefin
IRON (196)
2020-01-18
37
2020-01-18
Malesa Alicja
Brak
2020-01-18
1
2020-01-18
52
2020-01-18
Marczyk Monika
Largo Sp. z o.o. Warszawa
WERONA (154)
2020-01-18
15
2020-01-18
2020-01-19
29
2020-01-19
Markiewicz Alicja
UKS Primo Grodzisk Maz.
RASCO (164)
2020-01-18
29
2020-01-18
2020-01-19
25
2020-01-19
Mazanka Wiktoria
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
P-DALILA (226)
2020-01-18
1
2020-01-18
51
Mazur Paulina
WKJ Lublin SJ Strong Riders
MORENA (79)
2020-01-18
45
2020-01-18
2020-01-19
32
2020-01-19
40
2020-01-19
2020-01-18
38
Michalak Zofia
SSKJ Bobrowy Staw
EKSPLOZJA (203)
2020-01-18
7
2020-01-18
14
2020-01-18
36
Michalska Emilia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MILTON (56)
2020-01-18
2020-01-18
23
2020-01-18
Milkintas Pranas
UAB Paj?rio žirgynas
ZORRO (187)
2020-01-18
5
2020-01-18
8
2020-01-19
3
2020-01-18
6
2020-01-18
19
2020-01-19
13
Miłoszewska Nikola
KJ Akademia Kucania Dawidy
ISKRA (175)
2020-01-19
2020-01-19
13
2020-01-19
12
Mirkowska Barbara
Stajnia Goplana
RAWDAT (72)
2020-01-19
25
2020-01-19
Moczkowska Carla
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-01-18
Moczkowska Mia
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-01-18
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2020-01-18
28
2020-01-18
12
2020-01-19
2
2020-01-19
15
2020-01-18
16
2020-01-18
15
2020-01-19
6
Niedziak Honorata
KARMEL (254)
2020-01-18
33
2020-01-18
47
2020-01-18
Niedzielska Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2020-01-18
7
2020-01-18
2
2020-01-19
2
2020-01-19
5
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
CASVELLE (109)
2020-01-18
2
2020-01-19
1
2020-01-18
35
2020-01-18
41
2020-01-19
10
2020-01-19
9
CALLIA-L (119)
2020-01-18
17
2020-01-19
9
CORDESSO (261)
2020-01-18
20
2020-01-18
32
2020-01-19
27
2020-01-19
12
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
2020-01-18
45
2020-01-18
29
2020-01-19
1
2020-01-19
1
2020-01-18
1
2020-01-18
43
2020-01-19
1
2020-01-19
1
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin
2020-01-18
1
2020-01-18
11
2020-01-19
4
2020-01-18
35
2020-01-18
10
2020-01-19
5
Olko Kamila
BPK
2020-01-18
41
Örnek Adela
KJ Wieża Dominów
2020-01-18
26
2020-01-18
Owczarek Dominika
KJ Akademia Kucania
CHELSEA L (252)
2020-01-18
17
2020-01-18
Pabijanek Mateusz
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
IMIRO VDH (124)
2020-01-18
15
2020-01-18
39
2020-01-19
28
2020-01-19
28
Pawliszyn Julia
PREZES (262)
2020-01-18
1
2020-01-18
1
Pawłowska Anna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2020-01-18
21
2020-01-18
20
2020-01-19
3
2020-01-19
2
Pawłowska Irena
bpk
MESKALINA (202)
2020-01-18
28
2020-01-18
Pawłowska Julia
BPK
2020-01-18
10
2020-01-18
2020-01-19
2020-01-19
17
2020-01-19
1
Pawłowska Kornelia
KJ Aromer Józefin
2020-01-18
1
2020-01-18
2020-01-19
21
2020-01-19
32
Pawłowska Olga
BPK
2020-01-18
2020-01-18
27
2020-01-19
11
Peszek Julia
Bpk
2020-01-18
1
2020-01-18
41
2020-01-18
38
Petraviči?t? Rugil?
Horsemarket
NUMO (189)
2020-01-18
23
2020-01-19
14
ENJOY (193)
2020-01-18
7
2020-01-18
13
2020-01-19
7
Petravicit Rugil
NUMO (189)
2020-01-18
19
Pindelska Julia
BPK-MAZ
2020-01-19
18
2020-01-19
Początek Sylwia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
ALABAMA (26)
2020-01-18
26
2020-01-18
2020-01-19
Pogodzińska J'01 Hanna
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
RAJTAR (219)
2020-01-18
46
2020-01-18
33
Pogodzińska Mj'99 Zofia
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
SONAR (218)
2020-01-18
37
2020-01-18
Pogorzelska Karolina
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
ALABASTER (198)
2020-01-18
25
2020-01-18
2020-01-19
22
2020-01-19
22
Poluchowicz Alan
WKJ Lublin / SJ Bonanza
MAGIC (77)
2020-01-19
1
Poluchowicz Piotr
WKJ Lublin / SJ Bonanza
SPIRYT (73)
2020-01-19
18
2020-01-18
17
2020-01-18
30
2020-01-19
2020-01-19
Popiel M'06 Antonina
UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2020-01-18
2020-01-18
14
Poziomkowska Julia
WKJ Lublin
PLEBAN (93)
2020-01-18
2020-01-18
49
2020-01-18
18
2020-01-19
29
2020-01-19
2020-01-19
9
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie Warszawski KJ
PICCOLO (161)
2020-01-18
18
2020-01-18
2020-01-19
12
2020-01-18
25
2020-01-18
4
2020-01-19
8
AMERIGO (163)
2020-01-18
32
2020-01-18
18
2020-01-19
27
2020-01-19
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
BASHIRA-K (144)
2020-01-18
35
2020-01-18
2020-01-19
40
2020-01-19
Rajchel Dagmara
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
INFERNO (114)
2020-01-18
27
2020-01-18
2020-01-19
13
2020-01-19
29
Raszewska Gaja
KJ Rock Horses
CORELLA (236)
2020-01-18
10
2020-01-18
2020-01-19
2020-01-19
9
DRAGON (237)
2020-01-18
47
2020-01-18
2020-01-19
32
2020-01-19
Reaud Oliwia
Stajnia Goplana
K-PARIS (178)
2020-01-18
13
2020-01-18
11
2020-01-18
Reszczyńska Julia
Ranczo Zico
PAMIR (61)
2020-01-18
45
2020-01-18
52
2020-01-18
Rodź Natalia
KJ Aromer
2020-01-18
29
2020-01-18
38
2020-01-19
35
2020-01-19
2
Romanowska Gabriela
UKS Primo Kozery
2020-01-19
14
2020-01-19
2020-01-19
2020-01-19
19
ERO (159)
2020-01-19
23
2020-01-19
1
2020-01-19
18
Roszczyk Maja
bpk
2020-01-18
2020-01-18
19
Rybak-Massalska Lena Róża
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2020-01-18
22
2020-01-18
2020-01-19
2020-01-19
6
Rzycka Olga
bez przynależności
LEVANTE (214)
2020-01-18
30
Sawicka M'08 Lena
bpk MAZ
2020-01-18
2
2020-01-18
38
2020-01-18
LOVERBOY (174)
2020-01-18
1
2020-01-18
2020-01-18
4
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
2020-01-18
4
2020-01-18
19
2020-01-19
19
2020-01-19
17
HAMILTON (148)
2020-01-18
22
Sienkiewicz Sonia
BPK
2020-01-18
8
2020-01-18
3
2020-01-19
32
2020-01-19
27
Sikorska Alicja
Brak
KASSARI (105)
2020-01-19
1
2020-01-19
8
2020-01-19
42
Skorzyńska Olga
KS Equiright
2020-01-18
1
2020-01-18
44
Ślązak Hanna
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
C.SIOUX (246)
2020-01-18
1
2020-01-18
1
Ślązak Maja
kucykowa zagroda
MILTON (242)
2020-01-18
8
Śledziewska Aleksandra
SKJ PONY POWER
EL NINO (191)
2020-01-18
34
2020-01-18
25
Smuk Julia
KJ Akademia Kucania
ZOJA (150)
2020-01-18
34
2020-01-18
9
2020-01-18
4
2020-01-19
4
2020-01-19
7
Sobańska Zofia
Polski Polo Klub
KARMEL (65)
2020-01-18
50
2020-01-18
Sobolewska Gaja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2020-01-18
15
Sobolewska Lea
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych
2020-01-18
38
2020-01-18
11
Sopińska Julia
KJ Dziecinów
2020-01-18
30
2020-01-19
10
2020-01-18
3
2020-01-19
5
ORIESKA (96)
2020-01-18
1
2020-01-18
2020-01-19
24
2020-01-19
19
Stankiewicz Oliwia Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Aleksander
2020-01-18
8
2020-01-18
13
2020-01-19
5
2020-01-19
14
Stępień J'02 Oliwia
WKJ Lublin / SJ Bałkanówka
AMARETTO (259)
2020-01-18
36
2020-01-19
8
2020-01-18
28
2020-01-19
11
Sterczyńska Gabriela
KJ Rock Horses
RASPBERRY (241)
2020-01-18
20
2020-01-18
2020-01-19
28
2020-01-19
Strąk Dominika
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2020-01-18
16
2020-01-18
16
2020-01-19
5
2020-01-19
23
2020-01-18
32
2020-01-18
24
2020-01-19
18
2020-01-19
26
MAGIC (77)
2020-01-18
2020-01-18
2020-01-18
2020-01-19
1
Strukowska Dominika
WKJ Lublin
2020-01-18
2
2020-01-18
23
2020-01-19
3
2020-01-19
31
Strzeszewska Wiktoria
SKJ Bajardo
2020-01-18
2020-01-18
5
2020-01-19
3
Sujecki Piotr
bpk
2020-01-18
1
2020-01-18
2020-01-18
14
Święcka Monika
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2020-01-18
1
2020-01-18
1
2020-01-18
12
2020-01-19
1
2020-01-19
1
2020-01-19
32
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
HIMENA (40)
2020-01-18
13
2020-01-18
33
GOLDIKA (41)
2020-01-18
6
2020-01-18
Szestowicka Maja
JKS Equita Świętochów
MILADY (130)
2020-01-18
35
2020-01-18
31
2020-01-18
2020-01-19
2020-01-19
11
Taraszkiewicz Zofia
KJ Akademia Kucania
RONALDINI (248)
2020-01-18
1
2020-01-18
16
2020-01-18
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (129)
2020-01-18
20
2020-01-18
2020-01-19
29
2020-01-19
15
Tomaszewski Stanisław
-
LIMARO (243)
2020-01-18
26
2020-01-18
2020-01-19
30
2020-01-19
2020-01-19
29
Trojanowicz Maja
Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2020-01-18
38
2020-01-18
39
2020-01-18
Uchman Dominika
TKKF Hubert
LAKRO (13)
2020-01-18
1
2020-01-18
21
Vivilova Anna
WKJ Lublin Sj Bałkanówka
DE FACTO (118)
2020-01-18
6
2020-01-18
33
2020-01-19
4
2020-01-19
30
2020-01-19
29
Wach Inga
WKJ Lublin
2020-01-18
5
2020-01-18
37
2020-01-19
4
2020-01-19
21
Ważyńska Lena
Humorek
ELF (212)
2020-01-19
1
2020-01-19
7
Wełdycz Zofia
Alabama
MARONA (82)
2020-01-18
1
2020-01-18
36
2020-01-18
2020-01-19
2020-01-19
Werelich Zuzanna
KJ Wiktorowo
2020-01-18
10
2020-01-18
4
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
LADY PEZI (102)
2020-01-18
2
2020-01-18
3
2020-01-19
2
2020-01-19
3
GROM (103)
2020-01-18
9
2020-01-18
32
2020-01-19
23
2020-01-19
24
Więckowska Aleksandra
KJ Rock Horses
HIRO (179)
2020-01-18
8
2020-01-18
2020-01-19
32
2020-01-19
16
Wieczorek Julia
BPK
HOTREX (220)
2020-01-18
16
2020-01-18
11
Wojak Aleksandra
SJ Stajnia Podolszyn
IDRYS (263)
2020-01-19
26
2020-01-19
27
2020-01-19
Wójcik Bartosz
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
NURMI (74)
2020-01-18
19
2020-01-18
28
2020-01-18
2020-01-19
26
2020-01-19
Woźnica Marta
Brak
SELER (208)
2020-01-19
1
2020-01-19
1
Wysocki Łukasz
WKJ Lublin
TOLEDO (70)
2020-01-18
15
2020-01-18
16
2020-01-19
2020-01-19
11
Wyspiańska Oliwia
BPK
2020-01-18
Wytrykowska Aleksandra
bpk
NEFRETETE (168)
2020-01-18
47
2020-01-18
22
2020-01-19
29
2020-01-19
Zadrożna Marta
Polski Polo Klub
ADMIRAŁ (234)
2020-01-18
34
2020-01-18
1
2020-01-18
55
Zdzieszyński Jakub
Stajnia Agmaja
DOKITA (205)
2020-01-19
31
2020-01-19
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
TOUAREG (186)
2020-01-18
7
2020-01-18
31

Number of Riders: 180

Number of Horses: 229

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl