Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
168 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 08:15:41
2019-12-05 23:02:35
Michał Mordzelewski MERCEDES
  • 2x 14/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
  • 2x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
167 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 08:16:02
2019-12-05 23:01:15
Michał Mordzelewski OMEGA 34
  • 2x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 2x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
166 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 07:06:33
2019-12-05 22:59:05
Michał Mordzelewski CLANET
  • 2x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 2x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 2x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 2x 17/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) – ZR
165 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 07:06:13
2019-12-05 22:27:09
Milena Czaplińska PREZES
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
164 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 07:06:24
2019-12-05 22:21:38
Kornelia Pawłowska SISSI ZAGORKA
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
163 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 08:16:47
2019-12-05 22:03:51
Julia Niedzielska KORWETTA II
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
162 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 21:42:04
2019-12-05 21:02:52
Izabela Cebo NIFAR FT
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
161 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 21:42:08
2019-12-05 20:39:32
Antonina Odzioba LIVELLO
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
160 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 21:42:10
2019-12-05 20:36:52
Oliwia Lipińska MILTON
  • 1x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
159 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 08:15:20
2019-12-05 20:25:09
Julia Rzeplińska REWERS
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
158 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 20:29:09
2019-12-05 20:07:15
Magdalena Żółkiewicz-Fiuk LANCER SON
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
157 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 20:29:14
2019-12-05 19:48:15
Hubert Aniołek BIANCO
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
156 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 20:29:19
2019-12-05 19:43:30
Hubert Aniołek TITAN
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
155 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 20:29:30
2019-12-05 19:43:00
Aleksandra Śledziewska EL NINO
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
154 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 20:29:40
2019-12-05 19:42:32
Zuzanna Iwanowicz BENETON
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
153 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 08:23:09
2019-12-05 17:57:28
Sonia Dźwigalska KALINKA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
152 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 20:29:58
2019-12-05 17:56:33
Aleksandra Wojak IDRYS
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
151 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 16:09:55
2019-12-05 15:32:36
Michał Odzioba DOREMI
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
150 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 12:02:03
2019-12-05 10:04:24
Joanna Procyszyn WERON
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
149 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 12:02:19
2019-12-05 09:58:41
Magdalena Procyszyn HALANDINA
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
148 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 08:44:39
2019-12-05 07:16:22
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) – ZR
147 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 08:44:43
2019-12-05 07:12:44
Olga Rzycka KLONDAIKA
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) – ZR
146 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 14:36:42
2019-12-04 23:13:11
Natalia Dzierżanowska MANUELA
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
145 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 22:37:04
2019-12-04 22:20:06
Julia Grudzińska CESJA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
144 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 09:11:12
2019-12-04 21:45:19
Michalina Xxx MADELAJNE
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
143 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 09:10:47
2019-12-04 21:44:01
Patrycja Grzesińska PRINCE KALIPO
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
142 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:40:46
2019-12-04 21:39:21
Iga Krajewska KLUSEK
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
141 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:40:43
2019-12-04 21:38:31
Marta Herbreder DON ONUFRY
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
140 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:16:11
2019-12-04 20:59:25
Melania Słopecka LABRADOR
  • 1x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
139 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 20:38:03
2019-12-04 20:32:39
Franciszek Jonak JAZGAR
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
138 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 20:38:00
2019-12-04 20:32:14
Karol Jonak BRUNNERA SEA QUEST
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
137 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 20:22:55
2019-12-04 19:04:12
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
136 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 15:28:50
2019-12-04 15:06:26
Julia Banasik EVERT
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
135 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 09:12:35
2019-12-04 09:02:10
Kornelia Pawłowska STORMING AHEAD
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
134 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 08:52:49
2019-12-03 23:38:28
Jakub Foks A.M. PITAGORA
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
133 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 08:52:52
2019-12-03 23:18:47
Marta Szymanowicz FERRO
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
132 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 08:30:38
2019-12-03 23:06:09
Bianka Jasińska CLIF
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
131 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 22:57:25
2019-12-03 21:54:10
Zuzanna Horaczek MERIDO
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
130 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 22:57:30
2019-12-03 21:54:02
Oliwia Wyspiańska DARCYS KONYA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
129 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 22:57:35
2019-12-03 21:53:43
Kamila Olko DARCYS KONYA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
128 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 22:57:38
2019-12-03 21:51:56
Amelia Kosowska SAMUEL
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
127 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 08:52:56
2019-12-03 21:29:54
Antoni Baran J'02 VERSUS
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
126 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 08:53:01
2019-12-03 21:29:23
Małgorzata Świderek-Baran ERUDYCJA
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
125 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 22:57:55
2019-12-03 21:23:28
Natalia Czarnak FIESTA
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
124 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 20:30:04
2019-12-03 19:06:42
Weronika Wilkowiecka JUBEA
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
123 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 20:53:49
2019-12-03 18:33:13
Klaudia Fedorowska SZAMAN HIPPICA
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
122 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 17:17:57
2019-12-03 16:50:58
Hanna Kucharczyk Jm'06 MARIO
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
121 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 08:53:09
2019-12-03 16:49:39
Marta Pieńkowska SELFI J
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
120 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 16:48:02
2019-12-03 16:36:49
Marek Szewczyk CHOCOLATTI
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
119 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 15:30:29
2019-12-03 15:24:41
Kalina Kopczewska M'08 DON SULTAN
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
118 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 14:25:40
2019-12-03 14:25:29
Małgorzata Jaroszyńska RED WHITE
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
117 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 14:25:42
2019-12-03 14:25:01
Małgorzata Jaroszyńska BERRY N
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
116 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 13:23:02
2019-12-03 12:31:32
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 17/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) – ZR
115 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:30:29
2019-12-03 12:23:49
Lena Jasnowska PESTKA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
114 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 12:30:33
2019-12-03 12:21:27
Aleksandra Koziarewicz PASSO
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
113 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 11:00:03
2019-12-03 10:58:06
Sylwia Piechnik BAKALIA J
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
112 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 07:27:49
2019-12-03 07:07:19
Piotr Piskorski CALIMERO-A
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
111 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 23:54:44
2019-12-02 23:54:36
Aleksandra Ciesielczuk SINA
  • 1x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
110 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 23:54:48
2019-12-02 23:53:53
Aleksandra Ciesielczuk PERFECT PLAYER
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
109 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 23:54:53
2019-12-02 23:52:05
Julia Kurnik SINA
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
108 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 23:27:06
2019-12-02 23:25:00
Weronika Romanowska DAMA
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
107 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 22:34:23
2019-12-02 22:26:04
Marianna Wysmułek KOZAK
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
106 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 22:34:25
2019-12-02 22:25:30
Maja Kryst KAZIK
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
105 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 22:34:27
2019-12-02 22:24:52
Urszula Kruszewska BRYLANT
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
104 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 22:22:52
2019-12-02 22:15:22
Stanisław Tomaszewski LIMARO
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
103 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 14:38:03
2019-12-02 20:58:14
Alicja Trojanowska CYTRA
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
102 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 19:36:15
2019-12-02 18:54:37
Mateusz Chojnowski JAVALLI HDH
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 17/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) – ZR
101 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 19:36:19
2019-12-02 18:53:20
Mateusz Chojnowski DIARADA DE SEMILLY
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
100 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 17:29:58
2019-12-02 16:34:19
Anna Hercog DRUID
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
99 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 15:07:32
2019-12-02 14:34:30
Agata Śrembowska MAKOWIEC
  • 1x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
98 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 15:07:37
2019-12-02 14:09:47
Malwina Rozum N-JOY
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
97 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 15:07:39
2019-12-02 14:09:08
Maja Jocz RONDENO
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
96 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 13:04:53
2019-12-02 12:46:36
Sandra Daszkiewicz HENIEK
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
95 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 11:59:13
2019-12-02 10:37:51
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 2x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
94 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 11:59:14
2019-12-02 10:36:49
Szymon Weremczuk GROM
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
93 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 11:59:16
2019-12-02 10:17:03
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 17/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) – ZR
92 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 11:59:18
2019-12-02 09:42:55
Oliwia Zych WENDY
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
91 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 08:33:12
2019-12-01 20:58:04
Kalina Kasak Jm'05 KASZMIR
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
90 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 18:18:57
2019-12-01 17:21:04
Karolina Zdun ALEX
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
89 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 18:19:03
2019-12-01 16:50:18
Izabela Janusz JASPIS
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
88 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 08:33:14
2019-12-01 14:23:44
Maria Gonciarek KASINIA
  • 2x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
87 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:07:38
2019-12-01 13:34:55
Aleksandra Oknińska GRAHAM
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
86 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:07:42
2019-12-01 13:33:06
Marta Ochnio GRAHAM
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
85 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:07:48
2019-12-01 13:21:16
Sara Lejman TAMI
  • 1x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
84 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:07:53
2019-12-01 13:18:24
Weronika Kolo ASPIRANT II
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
83 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:07:55
2019-12-01 13:15:46
Małgorzata Sawicka TAMI
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
82 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:08:01
2019-12-01 13:10:57
Paulina Ptaszyńska TAMI
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
81 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:08:03
2019-12-01 13:06:02
Izabela Kałużyńska ASPIRANT II
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
80 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:08:06
2019-12-01 13:03:53
Maja Szot ASPIRANT II
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
79 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:08:11
2019-12-01 12:58:07
Maja Szot HIMIKA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
78 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:08:14
2019-12-01 12:51:57
Monika Pieniążek GRAND S
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
77 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 22:37:20
2019-12-01 12:43:53
Rita Rogalska LATISSIMUS
  • 1x 14/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
76 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:08:27
2019-12-01 12:27:34
Klaudia Gawdzik M'06 NIKE
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
75 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:08:30
2019-12-01 12:23:07
Joanna Kołodziej BANSCHI
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
74 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:08:34
2019-12-01 12:22:14
Joanna Kołodziej CASCAYA
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
73 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:08:37
2019-12-01 11:16:32
Maria Sinczak BERENICA
  • 1x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
72 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:08:41
2019-12-01 11:16:04
Paulina Laskowska DARG
  • 1x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
71 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:08:45
2019-12-01 11:15:05
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
70 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:08:48
2019-12-01 11:14:37
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
69 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:08:52
2019-12-01 11:13:29
Paulina Dmowska HILDA
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
68 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:08:56
2019-12-01 11:10:03
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
67 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:09:01
2019-12-01 10:54:42
Jakub Zdzieszyński MISJA
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
66 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 06:36:48
2019-11-30 23:26:16
Weronika Hoffmann LIGHT MY FIRE
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
65 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 06:36:52
2019-11-30 22:17:30
Karolina Pogorzelska ALABASTER
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
64 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 06:36:55
2019-11-30 21:52:47
Bianka Kwiatkowska NEVIO 17
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
63 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 06:36:58
2019-11-30 21:29:29
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 20:42:53
2019-11-30 19:58:21
Aleksandra Majewska LAMÓWKA
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
61 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 18:36:21
2019-11-30 19:55:11
Oliwia Wiśniewska BERGAMO
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
60 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:09:05
2019-11-30 18:56:54
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 17:41:38
2019-11-30 13:24:56
Jagoda Jeż MILTON
  • 1x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 17:41:41
2019-11-30 13:22:51
Aleksandra Wytrykowska NEFRETETE
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 17:41:45
2019-11-30 12:19:32
Monika Marczyk WERONA
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 2x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 06:51:07
2019-11-29 16:18:49
Marta Jarzębowska PROXY'DOR
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
55 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 14:39:44
2019-11-29 08:39:25
Aleksandra Kaszyńska HILUX
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 04:55:41
2019-11-29 01:16:25
Maja Roszczyk S-TAJFUN
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 04:55:46
2019-11-28 22:29:19
Julianna Fabijaniak J'02 GOUDELOUP
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 20:15:39
2019-11-28 19:24:59
Krystyna Pilkiewicz RIANA P
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 12:44:51
2019-11-28 12:38:42
Katarzyna Brandys LEONIDAS
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 12:44:54
2019-11-28 12:11:50
Monika Święcka SISSI ZAGORKA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 12:44:58
2019-11-28 11:51:11
Natalia Drzewiecka NETIA
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:45:18
2019-11-27 20:04:56
Emilia Michalska MILTON
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:45:23
2019-11-27 19:51:01
Zofia Karpińska V-PARADA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:45:27
2019-11-27 19:46:29
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 9/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 18/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:45:33
2019-11-27 19:45:18
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:45:38
2019-11-27 19:44:24
Weronika Rydzewska SILVER BOY
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
43 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:09:09
2019-11-27 19:43:41
Anna Małachowska LORELAJ
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 14/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:45:48
2019-11-27 19:43:00
Maja Szestowicka FENOMEN W
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:45:52
2019-11-27 19:42:17
Klaudyna Przybylska JASKIER
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 14/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
40 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 20:30:16
2019-11-27 19:41:01
Ida De Raad CHILLOUT Z
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 2x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:46:01
2019-11-27 19:40:03
Marianna Cebula MAESTRO
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:46:05
2019-11-27 19:39:16
Olga Cebula GLITTER
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:46:10
2019-11-27 19:38:26
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:46:14
2019-11-27 19:32:49
Weronika Kierska BACARDI MK
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:43:19
2019-11-27 10:25:06
Zuzanna Dębowska LONDON
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:53:35
2019-11-27 08:45:08
Wiktoria Okupny DIELEILA
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 15:57:46
2019-11-26 11:36:09
Inga Kloze HARY
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 19:39:04
2019-11-25 18:17:03
Zofia Mądra IRON
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 17:49:14
2019-11-25 17:46:10
Ewelina Kluska LETYCJA
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 17/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) – ZR
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 13:01:22
2019-11-25 12:00:33
Monika Święcka BISZKOPT ZAGORKA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 07:47:08
2019-11-24 19:28:47
Wiktoria Redek Jm'04 ABSTYNENCJA M
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 07:05:17
2019-11-23 23:29:11
Zuzanna Kaleta AJSZA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 21:18:07
2019-11-23 18:54:16
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 17/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) – ZR
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 21:18:11
2019-11-23 18:53:46
Weronika Krzyśpiak ELITA
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 17/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) – ZR
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 16:56:28
2019-11-23 16:29:18
Alicja Słucka GRAFIK
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 16:07:20
2019-11-23 15:52:30
Julia Kuszewska HIMENA
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 13:30:14
2019-11-23 11:27:10
Piotr Sujecki LOVE ME BMF
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 13:30:11
2019-11-23 11:25:50
Hanna Gawron BETOVEN
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 06:21:39
2019-11-22 22:18:18
Aleksandra Gierz J'02 ŁARENNE
  • 1x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
20 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 20:30:22
2019-11-22 20:38:25
Katarzyna Steczowicz ALKARA
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 09:02:30
2019-11-21 22:05:41
Zofia Steczowicz J'02 CHARLIE REGENT
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 09:02:32
2019-11-21 22:04:51
Natalia Kotyra J'03 NICE SILVER
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 09:02:35
2019-11-21 22:03:56
Maurycy Wyżykowski J'03 SERGIO M
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 09:02:40
2019-11-21 22:01:16
Julia Biedrzycka Jm'05 NOREK
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 09:02:43
2019-11-21 21:59:37
Zuzanna Kluczyk J'02 POLISH PEARL
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
14 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 20:30:27
2019-11-21 21:52:11
Maria Steczowicz M'07 WILHELM GR. A
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 18:16:13
2019-11-21 17:02:05
Łukasz Bogusz EMI SCHAGYA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 12:46:55
2019-11-21 12:04:01
Alicja Malesa TONY’S BOY
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 12:46:57
2019-11-21 12:00:25
Julia Kwiatkowska JAMAJKA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 12:46:59
2019-11-21 12:00:02
Oliwia Reaud K-PARIS
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 09:14:25
2019-11-21 07:07:26
Olga Pawłowska VENTURA
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 07:02:56
2019-11-20 22:10:36
Oliwia Aleksandra Stankiewicz COENTRAO A
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
7 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 08:33:17
2019-11-20 09:21:26
Natalia Domagała ZARIM
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 2x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
6 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 20:44:39
2019-11-19 19:56:20
Oliwia Rapa KSELION
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 2x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 09:57:22
2019-11-19 09:24:01
Dawid Dubil CHICAGO
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 09:57:17
2019-11-19 09:23:15
Klaudia Dubil SONATA
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 09:08:53
2019-11-18 20:09:28
Natalia Rodź ADMIRAŁ
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
2 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 16:09:14
2019-11-18 19:17:53
Maja Kozyrek MISJA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 00:19:57
2019-11-13 21:33:57
Lena Sawicka M'08 LONGLIFE
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
2. Banasik Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2010 (Mł.)
brak
3. Baran J'02 Antoni KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O025129
4. Bogusz Łukasz Hipomania
2005 (JM.)
brak
5. Brandys Katarzyna UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
2004 (JM.)
brak
6. Cebo Izabela Stajnia Pod Zegarem
2005 (JM.)
Brak
7. Cebula Marianna JKS Equita Świętochów
2004 (JM.)
O052249
8. Cebula Olga JKS Equita Świętochów
2006 (JM.)
O049784
9. Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
S
O023447
10. Ciesielczuk Aleksandra Wojciechowa Stajnia
2000 (MJ.)
O044050
11. Czaplińska Milena nz (KJ Aromer Józefin)
S
O043863
12. Czarnak Natalia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O037685
13. Daniłowska Karina KJ J.J. Darboven Rumia
2003 (J.)
O043383
14. Daszkiewicz Sandra Klub Jeździecki Dworek
2009 (Mł.)
O053651
15. De Raad Ida Jeździecki Klub Sportowy Equita
2003 (J.)
O035650
16. Dębowska Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O013837
17. Dmowska Paulina BPK
S
O033103
18. Domagała Natalia KJ Aromer Józefin
2000 (MJ.)
O032898
19. Drzewiecka Natalia brak
2001 (J.)
brak
20. Dubil Dawid WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O003060
21. Dubil Klaudia WKJ Lublin
S
O007838
22. Dzierżanowska Natalia KJ Dworek Okuniew
1999 (MJ.)
O020274
23. Dźwigalska Sonia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2009 (Mł.)
brak
24. Fabijaniak J'02 Julianna KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O032393
25. Fedorowska Klaudia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2002 (J.)
brak
26. Foks Jakub WKJ Lublin
2005 (JM.)
O042767
27. Gawdzik M'06 Klaudia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2006 (JM.)
O044546
28. Gawron Hanna Bpk
2010 (Mł.)
Brak
29. Gierz J'02 Aleksandra KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O028780
30. Gołąbek Joanna
31. Grudzińska Julia Klub Jeździecki Aromer
2007 (JM.)
brak
32. Grzesińska Patrycja Horseland
2006 (JM.)
xxx
33. Herbreder Marta Horseland
2003 (J.)
brak
34. Hercog Anna KJ Aromer
2007 (JM.)
brak
35. Hoffmann Weronika Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
36. Horaczek Zuzanna BPK
2004 (JM.)
brak
37. Inguenaud Sophia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O025610
38. Iwanowicz Zuzanna SKJ PONY POWER
2009 (Mł.)
O057568
39. Janusz Izabela Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2002 (J.)
O043256
40. Jaroszyńska Małgorzata WKJ Lublin
S
O005102
41. Jarzębowska Marta KJ Bingo Człekówka
S
O005104
42. Jasińska Bianka Stajnia Piaseczno
2004 (JM.)
brak
43. Jasnowska Lena Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
2010 (Mł.)
Brak
44. Jeż Jagoda Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2004 (JM.)
brak
45. Jocz Maja Stajnia Ulmag
2003 (J.)
brak
46. Jonak Franciszek Klub Jeździecki Amber Horse
2006 (JM.)
brak
47. Jonak Karol Klub Jeździecki Amber Horse
2006 (JM.)
Brak
48. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (JM.)
brak
49. Kałużyńska Izabela Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
brak
50. Karczemny Mateusz Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
51. Karpińska Zofia Jeździecki Klub Sportowy Equita
2007 (JM.)
brak
52. Kasak Jm'05 Kalina KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O053329
53. Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
2005 (JM.)
O039308
54. Kaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
brak
55. Kierska Weronika KJ Aromer
2005 (JM.)
brak
56. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
57. Kluczyk J'02 Zuzanna nz (SSKJ Grobice)
2002 (J.)
brak
58. Kolo Weronika Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
brak
59. Kołodziej Joanna Equiclub Zamłyniec
S
O028850
60. Komorowska Alicja SJ Poster Piaseczno
2000 (MJ.)
O025592
61. Kopczewska M'08 Kalina KJ Plejada Stefanówka
2008 (Mł.)
O048171
62. Korba-Białkowska Karolina KJ Szwadron Jazdy RP Stara Miłosna
S
O033101
63. Kosowska Amelia BPK
2006 (JM.)
Brak
64. Kotyra J'03 Natalia SSKJ Grobice
2003 (J.)
O027148
65. Koziarewicz Aleksandra Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
brak
66. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O036555
67. Kozyrek Maja Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
2006 (JM.)
37825/19
68. Krajewska Iga Horseland
2008 (Mł.)
brak
69. Kruszewska Urszula KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
rak
70. Kryst Maja KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
brak
71. Krzyśpiak Weronika UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O025285
72. Kucharczyk Jm'06 Hanna SSKJ Grobice
2006 (JM.)
O055027
73. Kurnik Julia Wojciechowa Stajnia Hrubieszów
2000 (MJ.)
Brak
74. Kuszewska Julia Stajnia Wilanów
2008 (Mł.)
Brak
75. Kwiatkowska Bianka Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O040541
76. Kwiatkowska Julia Stajnia Goplana
2008 (Mł.)
Brak
77. Laskowska Paulina KJ J.J. Darboven Rumia
1998 (MJ.)
O021487
78. Lejman Sara Bez Przynależności Klubowej
2001 (J.)
O038909
79. Lipińska Oliwia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2007 (JM.)
BRAK
80. Ludwiniak Katarzyna JKS Karolina
2005 (JM.)
O038345
81. Mądra Zofia KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O032056
82. Majewska Aleksandra BPK
2003 (J.)
brak
83. Malesa Alicja Brak
2010 (Mł.)
Brak
84. Małachowska Anna Jeździecki Klub Sportowy Equita
S
O053679
85. Marczyk Monika Largo Sp. z o.o. Warszawa
2003 (J.)
O035587
86. Michalska Emilia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2007 (JM.)
O046006
87. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
88. Niedzielska Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2004 (JM.)
O041582
89. Ochnio Marta Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
90. Odzioba Antonina KJ Aromer
2007 (JM.)
Brak
Brak
91. Odzioba Michał Kj Aromer
2005 (JM.)
O045078
Brak
92. Okupny Wiktoria Stow. SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
93. Olko Kamila BPK
2003 (J.)
Brak
94. Pawłowska Kornelia KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O048610
95. Pawłowska Olga BPK
2006 (JM.)
O055510
LZRWZJ/6952/19
96. Piechnik Sylwia Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O038621
97. Pieniążek Monika WKJ Lublin
S
O025863
98. Pieńkowska Marta bpk
S
brak
99. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
100. Piskorski Piotr WKJ Lublin
2001 (J.)
O031785
101. Pogorzelska Karolina Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
brak
102. Procyszyn Joanna BPK (MAZ)
S
O039384
103. Procyszyn Magdalena BPK (MAZ)
S
O039383
104. Przybylska Klaudyna Jeździecki Klub Sportowy Equita
S
O043503
105. Ptaszyńska Paulina Bez Przynależności Klubowej
2002 (J.)
brak
106. Rapa Oliwia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2003 (J.)
O043881
107. Reaud Oliwia Stajnia Goplana
2007 (JM.)
Brak
108. Redek Jm'04 Wiktoria UKS Vacat Eventing Sulbiny
2004 (JM.)
O031764
109. Rodź Natalia KJ Aromer
2005 (JM.)
O047927
110. Rogalska Rita Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2002 (J.)
O038349
111. Roszczyk Maja bpk
2007 (JM.)
O047408
112. Rozum Malwina Stajnia Ulmag
2005 (JM.)
brak
113. Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
S
O039719
114. Rzeplińska Julia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (J.)
O043919
115. Rzycka Olga bez przynależności
S
O053523
116. Sawicka Małgorzata Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
brak
117. Sawicka M'08 Lena bpk MAZ
2008 (Mł.)
O046346
118. Sinczak Maria bpk
2004 (JM.)
brak
119. Śledziewska Aleksandra SKJ PONY POWER
2008 (Mł.)
O057801
120. Słopecka Melania JKS Karolina
2003 (J.)
O042500
121. Słucka Alicja Brak
2006 (JM.)
Brak
122. Sobańska Zofia Polski Polo Klub
2007 (JM.)
Brak
123. Soczewska Oliwia Polski Polo Klub
2018 (Mł.)
Xxx
124. Śrembowska Agata Stajnia Ulmag
2002 (J.)
brak
125. Stankiewicz Oliwia Aleksandra WKJ Lublin / SJ Aleksander
2005 (JM.)
O043841
126. Steczowicz Katarzyna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O050679
127. Steczowicz M'07 Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (JM.)
O045595
128. Steczowicz J'02 Zofia SSKJ Grobice
2002 (J.)
O037425
129. Świderek-Baran Małgorzata KJ Aromer Józefin
S
O003195
130. Święcka Monika LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O004390
131. Świeżaczyńska Michalina Horseland
xxx
132. Szestowicka Maja JKS Equita Świętochów
2008 (Mł.)
O054330
133. Szewczyk Marek Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O001473
134. Szot Maja Bez Przynależności Klubowej
2001 (J.)
brak
135. Szymanowicz Marta -
-
136. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
137. Tomaszewski Stanisław -
2008 (Mł.)
brak
138. Trojanowska Alicja WKJ Lublin SJ Alexander Elizówka
2007 (JM.)
O048068
139. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O024273
140. Wilkowiecka Weronika Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2001 (J.)
Brak
141. Wiśniewska Oliwia bpk
2005 (JM.)
brak
142. Wojak Aleksandra Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2002 (J.)
brak
143. Wysmułek Marianna KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
brak
144. Wyspiańska Oliwia BPK
2006 (JM.)
Brak
145. Wytrykowska Aleksandra bpk
2006 (JM.)
O049769
146. Wyżykowski J'03 Maurycy SSKJ Grobice
2003 (J.)
O028338
147. Zadrożna Marta KJ Wiktorowo
S
O043939
148. Zdun Karolina BPK
2007 (JM.)
none
149. Zdzieszyński Jakub Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
Brak
150. Żewłakow Maja Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
151. Żółkiewicz-Fiuk Magdalena Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
S
O004545
152. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
153. Zych Oliwia KJ Dobrzyniec
2003 (J.)
O047932
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

132

A.M. PITAGORA HAN POL 2003 Wałach kasztanowata/178 F: Stakkato
M: V-Acorda / Voltaire
K009845 431312318603
2.

45

ABSTYNENCJA M XX POL 2011 Klacz gniada/167 F: Rhodesian Winner
M: Adoracja
K024004 616POL11007380T
3.

154

Admirał kuc F:
M:
4.

22

ADMIRAŁ Małopolska POL 2004 Wałach gniada/170 F: Vis Versa
M: Aragona
K009296 10470 104BS29
5.

44

AJSZA Kuc Niemiecki NLD 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: nn
M: nn
brak 528 009 09 1167446
6.

77

ALABASTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Contender son
M: Asteria
brak
7.

95

ALEX Małopolska POL 2003 Wałach ciemnogniada/mk:163 F: Irak
M: Aisza
brak POL006550048203
8.

38

ALKARA PKZ POL 2009 Klacz siwa/165 F: Bitny
M: Ala
brak 616010661123609
9.

83

ASPIRANT II Wielkopolski POL 2004 Wałach ciemnogniada/168 F: Al Pari
M: Ara
brak brak
10.

15

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
K018936 DE421000111411
11.

62

BACARDI MK SP POL 2009 Klacz kasztanowata/166 F: Nabucho du Serein
M: Bonita V (ex.Bonita)
K023668 616009600378809
12.

117

BAKALIA J SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/- F: Karbon
M: Bagnica / Dinard
K018988
13.

80

BANSCHI PKSP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Clavius
M: Berta
K028202 616009580086213
14.

61

BASTYLIA PKSP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Oder
M: Ballada
K023151 616007530050911
15.

168

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
K023005
16.

88

BERENICA Małopolska POL 2005 Klacz gniada F: Demon
M: Baria
brak
17.

75

BERGAMO XX POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Alywar
M: Barbie
brak
18.

122

BERRY N HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Cassin
M: Katja XV / Cor De La Bryere
K020206 DE421000549009
19.

39

BETOVEN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Rób Roy
M: Belle Lady
K023045
20.

46

BISZKOPT ZAGORKA SP UKR 2009 Wałach izabelowata/mk:155 F: NN
M: NN
brak brak
21.

142

BRUNNERA SEA QUEST Kus Walijski POL 2010 Wałach kara/kuc:148 F: Derwen Sea Adventure
M: Derwen Pride of the West
brak brak
22.

113

BRYLANT KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Bies
M: Foka
brak 616013580740609
23.

116

CALIMERO-A SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Almanzor L
M: Candy Girl III PG / Roland
K025473 -
24.

54

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
K016138 DE433311567303
25.

87

CASCAYA OLD POL 2013 Klacz skarogniada/167 F: Calazio II
M: Isleen
K028203 DE 418180276813
26.

147

CESJA NN POL 2012 Klacz ciemnogniada/mk:148cm F: Ludger
M: Czykita
Brak Brak Brak
27.

30

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Dżahar
M: Czakra
K021925 616POL11007152T
28.

24

CHICAGO SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: Lasko
M: Cartagina / Love Affair
K027964 616009580203715
29.

58

CHILLOUT Z PKSP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Zinedine / Guidam
M: Red Allegra / Rommel
brak 616009661355214
30.

124

CHOCOLATTI Reinisches POL 2013 Wałach siwa/167 F: Cadmo
M: Chokettie
K028479 DE443430709513 DE443430709513
31.

90

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
K013689
32.

175

CLANET Holsztyn POL 2009 Wałach skarogniada/173 F: Clinton I
M: new origin
brak brak
33.

131

CLIF SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/168 F: Cantanis
M: Fantazja
09857 09857
34.

26

COENTRAO A HOL. POL 2010 Wałach gniada/168 F: Carentan
M: Walanda / Landos
K019565 DE421000089710
35.

109

CYTRA SP POL 2004 Klacz gniada/165 F: Ludger
M: Czacza
K015026 12373
36.

114

DAMA SP POL 08/04/2006 Mare grey/170 F: Loxley
M: Drygula
POL009660320006 None
37.

53

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
38.

128

DARCYS KONYA Connemara IRL 2009 Klacz siwa/155 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
39.

89

DARG M POL 2013 Wałach gniada F: Arbon
M: Denisa
K027688
40.

108

DIARADA DE SEMILLY Deutsches Sportpferd POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Diego de Semilly
M: Lavera
brak brak
41.

49

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax / Calido I
M: D Nadia / Liberado
K018104 616009540099610
42.

79

DODA Małopolska POL 2013 Klacz siwa F: Barnaba
M: Dąbrówka
K024812
43.

145

DON ONUFRY SP POL 2012 Wałach siwa/165 F: nn
M: nn
1111 11111
44.

123

DON SULTAN DRP POL 2006 Wałach kara/kuc: F: x
M: x
K020851
45.

163

DOREMI SP POL 2012-07-13 Wałach skarogniada/165 F: Cassilio
M: Dekadencja
Brak
46.

106

DRUID SP POL 2004 Wałach siwa/167 F: Armani / Caletto's Son
M: Diana V / Czaromir
K013457 POL009611054904
47.

167

EL NINO Kuc Kwpn POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Wervelwind C
M: Willemien
brak
48.

43

ELITA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Epoka
K010266
49.

3

EMI SCHAGYA Małopolska POL 2014 Klacz siwa/mk:155 F: Bachmat
M: Egisa Schagya
brak 616006670044514
50.

42

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Epona / Weltstein
K020771 616009661085412
51.

136

ERUDYCJA SP POL 2014 Klacz gniada F: Albaran / Sure Blade
M: Erotyka / Palegro
K024727 616009510135814
52.

140

EVERT KUC POL 2006 Wałach srokata/kuc:125 F: nn
M: nn
brak brak
53.

56

FENOMEN W Kuc Feliński POL 2008 Wałach srokata/kuc:140 F: El-Vis
M: Fifi
K012587 013580374908
54.

133

FERRO SP POL 2013 Wałach siwa/mk:153 F: Eufemos
M: Fonia
brak 616999530259113
55.

130

FIESTA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2013 Klacz kara/kuc:148 F: Tupet
M: Felina
K026894 brak
56.

60

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
K019360 528003201107648
57.

68

GOUDELOUP KWPN POL 2011 Wałach skarogniada/175 F: Riant
M: Ornate
K021281 528003201101721
58.

8

GRAFIK Kuc Feliński POL 1999 Wałach gniada/kuc:131cm F: King size
M: Grafologia
Brak Brak
59.

81

GRAHAM Huculska POL 2015 Wałach srokata/mk:141 F: Prut
M: Genewa
brak brak
60.

85

GRAND S WLKP. POL 2012 Wałach siwa F: Cefal
M: Grosetta
K021238
61.

99

GROM SP POL 2014 Wałach gniada F: Karbit
M: Giorgia B
K025760
62.

157

HALANDINA SP POL 2011 Klacz gniada/172 F: Landino
M: Halama
616009570097011 616009570097011
63.

10

HARY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Romeo Des Vaux
M: Hiszpanka / Contendus
K026145
64.

102

HENIEK Typ Kuc POL 2003 Wałach srokata/kuc:107 F: Nn
M: NN
K027358 616999661115803
65.

92

HILDA MŁP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Dzingis
M: Henna
K022849
66.

13

HILUX SP POL 2012 Wałach gniada/mk:mk:- F: Strayer's Samson
M: Hesperyda/Enjoy Plan
K022502
67.

7

HIMENA SP POL 2012 Klacz gniada/mk:158 F: Comandor
M: Hawana
Brak 616 009 57 01844 12
68.

169

IDRYS SP. POL 2008 Wałach gniada/172 F: NN
M: NN
brak brak
69.

48

IRON Wielkopolska POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Chef Supreme
M: Izana
K017185 POL007610099506
70.

2

JAMAJKA Kuc Walijski POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's samson
M: Koekoekshof jannique
K024371
71.

57

JASKIER Szlechetny POL nn Wałach kasztanowata/163 F: nn
M: nn
brak 616999540153006
72.

96

JASPIS M POL 2003 Wałach gniada/161 F: Noster
M: Jugusta
K021762 066660228703
73.

107

JAVALLI HDH KWPN POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL
M: Charyzma Z / Cream Top
K027319 -
74.

143

JAZGAR KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:135 F: Eger
M: Jagódka
brak 09436 09436
75.

137

JUBEA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/160 F: Markies V
M: Jeżyca
brak Brak
76.

29

K-PARIS WLKP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Parys
M: Kalina
Brak 007660979406
77.

160

KALINKA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:125 F: NN
M: NN
brak
78.

155

KARMEL KUC POL 2000 Wałach kasztanowata/145 F: Linde's Rob
M: Karmalita Golden Girl
PZJ 10854
79.

97

KASZMIR Typ Szlachetny POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Bohun
M: Kasandra
K017251 POL999670169606
80.

112

KAZIK Typ Kuc POL 2010 Wałach gniada/124 F: nn
M: nn
brak
81.

152

KLONDAIKA Łotewski Gorącokrwisty POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carpaccio II / Carpaccio
M: Fanta / Flamenko
K027064 0000023411
82.

146

KLUSEK NN POL 2004 Wałach siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
brak
83.

134

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Veracruz
M: Kordoba/Justin Damiro
K018266 616009660034607
84.

111

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
K025508
85.

25

KSELION SP POL 2012 Wałach siwa/- F: Cativo
M: Kasandra
K021735 -
86.

144

LABRADOR TRK POL 2003 Wałach kara/mk:- F: Arianin / Sopran
M: Literatka / Dziurawiec
K015802
87.

98

LADY PEZI Old.(Os) GER 2013 Klacz gniada/- F: Lord Pezi Junior old./ Lord Pezi
M: Luisa old./ Landor S
K023915 DE418180215613
88.

74

LAMÓWKA SP POL 2008 Klacz siwa/- F: Nabucho du Serein
M: Lama
brak
89.

164

LANCER SON Holsztynska GER 2002 Wałach gniada F: Lancer II
M: Amica
K007383 DE421000126702
90.

17

LATISSIMUS SP POL 2012 Wałach dereszowata/172 F: Chaltaire Z
M: Liwia
K023661 616009670032412
91.

63

LEONIDAS Oldenburg POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Lyjanero
M: Eida
brak DE 433330558214
92.

151

LEVANTE Oldenburska POL 2012 Klacz gniada/174 F: Levantos
M: Alakonta
brak DE418182501612
93.

76

LIGHT MY FIRE Typ Kuc POL 2009 Klacz siwa/kuc:127 cm F: nn
M: nn
brak 616 999 66 20482 08
94.

110

LIMARO - POL - Wałach siwa/- F: -
M: -
- -
95.

120

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
96.

171

LIVELLO Haflinger POL 2003 Wałach izabelowata/kuc:145 F: NN
M: NN
NN NN
97.

50

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/167 F: Lider
M: Larissa
K017212 POL009611094104
98.

21

LONGLIFE Nederlande Welsh Pony POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Leandros Sirik / Flora's Hof Magic
M: Blakt's Ashly / Oakley Bubbling Bobbety
K028152 528017201201099
99.

12

LORELAJ SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Elf
M: Lowly
K026772 616999661977209
100.

37

ŁARENNE M. POL 2013 Wałach ciemnogniada F: El Bonillo / Berlin Bej
M: Łuna / Brando
K023040 616006630023113
101.

148

MADELAJNE SP POL 2013 Klacz siwa/167 F: nn
M: nn
123 123
102.

59

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Lambado
M: Mara
K010426
103.

103

MAKOWIEC Szlachetna Półkrew POL 2003 Wałach gniada/173 F: Vector
M: Malezja
brak
104.

153

MANUELA SP POL 2004 Klacz gniada F: Lębork
M: Mimoza / Alarm
K012953
105.

125

MARIO MŁP POL 2006 Wałach siwa/161 F: Gerber
M: Murcja
Brak
106.

162

MERCEDES SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corrado boy
M: Mariotta
K026496
107.

127

MERIDO WLKP POL 1998 Wałach gniada/175 F: Elmero
M: Mera
Brak
108.

172

MILTON Grupa C POL NN Wałach siwa/kuc:138 F: Ulen
M: nn
BRAK nn
109.

51

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:140 F: NN
M: NN
Regionalna nr 4866/18
110.

71

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:140 F: NN
M: NN
brak
111.

5

MISJA Polski Koń Szlachetny POL 2005 Klacz kara/165 F: Hutnik
M: Mika
Brak 009580244605
112.

94

MISJA Polski Koń Szlachetny POL 2005 Klacz kara/165 F: Hutnik
M: Mika
Brak 009580244605
113.

104

N-JOY Pełna Krew Angielska (Xx) POL 2008 Klacz gniada/161 F: Enjoy Plan
M: Nawarona
brak brak
114.

91

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
K025153
115.

72

NEFRETETE SP POL 2004 Klacz gniada/162 F: Hartland
M: Natura
Brak 009661641204
116.

65

NETIA Wielkopolska POL 2002 Klacz gniada/- F: Alamos
M: Nadzieja
brak 616007660394602
117.

78

NEVIO 17 DRP POL 2006 Gleiding darkbay/kuc:149 F: Nibelungenheld
M: MHADINA
K026027 brak
118.

31

NICE SILVER XX POL 2012 Wałach siwa/165 F: Silver Whistle
M: Notarian / Alywar
K026266 616POL12007806T
119.

170

NIFAR FT SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Farmer
M: Niwa
120.

86

NIKE SP POL 2006 Klacz kasztanowata/- F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
K017149 POL009540098606
121.

176

NUMERENA WESTF GER 2012 Klacz gniada/159 F: Numero Uno
M: Marena
K027936 DE441411082212
122.

161

OMEGA 34 OLD GER 2010 Klacz gniada/168 F: Lordanos / Landos
M: Onette / Chagallo
K027558 DE433330653910
123.

119

PASSO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/166 F: Palermo
M: Miranda
brak 6160095801788
124.

20

PERFECT PLAYER Małopolska POL 2015 Wałach gniada/164 F: Davinci
M: Paleta
K028072 616006580030715
125.

118

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
Brak
126.

35

POLISH PEARL XX POL 2014 Wałach gniada/162 F: Galileo
M: Bering
brak 372IRE45217617T
127.

173

PREZES WLKP POL 2006 Wałach siwa/- F: Pink Floyd
M: Watra
K016022 -
128.

149

PRINCE KALIPO ARAB POL 2008 Wałach gniada/156 F: MVA Prince Vayu (US)
M: Perspektywa
brak POL080000006018
129.

69

PROXY'DOR Ang.norm. POL 2011 Wałach kasztanowata F: Polydor's Erbe
M: Marsylia
K025080 826002110876898
130.

156

RASCALINO WELT Hannover GER 2007 Wałach kara/162 F: Rascalino
M: Heuptstutbuch Wildblume
Brak DE 4313192000307
131.

121

RED WHITE SP POL 2006 Wałach gniada/168 F: Cajero
M: Rakuza
K014248 616009610284606
132.

159

REWERS MŁP POL 2011 Wałach gniada/154 F: Masini
M: Roksana
K022861 616006660368311
133.

66

RIANA P PKSP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
K020740 616009610012912
134.

105

RONDENO PRE POL 2008 Wałach siwa/160 F: Unico
M: Reina
brak brak
135.

67

S-TAJFUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: Galant
M: Siren
K019562 .
136.

129

SAMUEL Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada/182 F: Lampart
M: Delia
Brak Brak
137.

138

SELFI J SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/165 F: Karbon
M: Serwantka
Brak
138.

32

SERGIO M SP POL 2014 Wałach gniada/169 F: Rhodesian Winner
M: Sylwia
K027930 616009690068014
139.

55

SILVER BOY OLD. POL 2007 Wałach siwa F: Silverstone
M: Miss Amor
K011170
140.

115

SINA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Rammstein
M: Sandra
K021970 616009580200010
141.

174

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Nd
M: Nd
Nd Nd
142.

64

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: nd
M: nd
nd nd
143.

23

SONATA SP POL 2007 Klacz gniada/- F: Aravel II
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
K013394
144.

139

STORMING AHEAD Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa/kuc:147 F: -
M: -
K024941 826073001322207
145.

126

SZAMAN HIPPICA OLD POL 2008 Wałach ciemnogniada/162 F: Stakkato
M: Metaxa/Metternich
brak
146.

82

TAMI Wielkopolska POL 2004 Klacz gniada/164 F: Landjonker S
M: Tamiza
K009960 brak
147.

100

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates / Corrado I
M: Tamiza / Landjonker S
K021009 616009680087810 105NA11
148.

166

TITAN Dartmoor Cross POL 2005 Wałach gniada/kuc:137 F: nn
M: nn
K028024
149.

93

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
K019369 POL732010049410
150.

28

TONY’S BOY Welsh Cob POL 2007 Wałach siwa/kuc:148 F: Nn
M: Nn
Brak 372003006844540
151.

141

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
K010253 POL013640007704
152.

52

V-PARADA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Sanwan
M: Vivierroland Peche
brak POL 013 52 00857 09
153.

27

VENTURA SP POL 2005 Klacz gniada/mk:156 F: ARACONIT
M: VENUS
K009816 POL009610141505
154.

135

VERSUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Bajou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Wedeta / Aragonit
K023408 616007661576409
155.

101

WENDY SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/173 F: Karbit
M: Wenus
K027222 616009520056812
156.

158

WERON NN POL 2014 Wałach siwa/176 F: nn
M: nn
nn nn
157.

73

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
K023738 616009640052010
158.

36

WILHELM GR. A KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:128 F: NN
M: NN
K024361 POL999640075603
159.

6

ZARIM SP POL 2012 Wałach siwa/166 F: Imequyl/Luron
M: Zara/Bajou du Rouet
K022770 616009590104412
Rider Club
Competition
Prize
Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
60
60
SUM:
120.00
De Raad Ida Jeździecki Klub Sportowy Equita
30
SUM:
30.00
Foks Jakub WKJ Lublin
45
SUM:
45.00
Inguenaud Sophia BPK (MAZ)
100
150
40
150
SUM:
440.00
Kołodziej Joanna Equiclub Zamłyniec
75
SUM:
75.00
Kozon Martyna BPK (MAZ)
40
SUM:
40.00
Krzyśpiak Weronika UKS Vacat Eventing Sulbiny
100
125
SUM:
225.00
Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
30
SUM:
30.00
Rodź Natalia KJ Aromer
45
SUM:
45.00
Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
75
120
80
SUM:
275.00
Rzycka Olga bez przynależności
125
SUM:
125.00
Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
180
180
SUM:
360.00
Weremczuk Szymon WKJ Lublin
90
80
120
60
SUM:
350.00
Żółkiewicz-Fiuk Magdalena Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
60
SUM:
60.00
Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
90
SUM:
90.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power
TITAN (166)
2019-12-08
1
2019-12-08
16
Banasik Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
EVERT (140)
2019-12-07
1
2019-12-07
2019-12-07
1
2019-12-07
2019-12-07
Baran J'02 Antoni
KJ Aromer Józefin
VERSUS (135)
2019-12-07
18
2019-12-07
Bogusz Łukasz
Hipomania
2019-12-07
1
2019-12-07
1
DAMA (114)
2019-12-07
1
2019-12-07
41
Brandys Katarzyna
UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-07
1
Cebo Izabela
Stajnia Pod Zegarem
NIFAR FT (170)
2019-12-08
1
2019-12-08
1
2019-12-08
30
Cebula Marianna
JKS Equita Świętochów
MAESTRO (59)
2019-12-07
1
2019-12-07
33
2019-12-07
1
2019-12-08
25
2019-12-08
30
2019-12-08
1
Cebula Olga
JKS Equita Świętochów
GLITTER (60)
2019-12-07
2019-12-08
14
2019-12-07
2019-12-08
1
2019-12-08
Chojnowski Mateusz
Klub Jeździecki Equireno
2019-12-07
21
2019-12-07
4
60
2019-12-08
4
60
2019-12-07
1
2019-12-07
10
2019-12-08
16
2019-12-08
WERON (158)
2019-12-08
43
Ciesielczuk Aleksandra
Wojciechowa Stajnia
2019-12-07
6
2019-12-07
5
2019-12-08
5
2019-12-08
5
SINA (115)
2019-12-07
Czaplińska Milena
nz (KJ Aromer Józefin)
PREZES (173)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-08
2019-12-08
40
Czarnak Natalia
KJ Dworek Okuniew
FIESTA (130)
2019-12-08
2019-12-08
2019-12-08
Daniłowska Karina
KJ J.J. Darboven Rumia
NAOMI (91)
2019-12-07
2019-12-07
Daszkiewicz Sandra
Klub Jeździecki Dworek
HENIEK (102)
2019-12-07
31
2019-12-07
1
De Raad Ida
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-12-07
5
2019-12-07
5
30
2019-12-08
4
2019-12-08
7
Dębowska Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
LONDON (50)
2019-12-08
2
2019-12-08
Dmowska Paulina
BPK
HILDA (92)
2019-12-07
1
2019-12-07
14
Domagała Natalia
KJ Aromer Józefin
ZARIM (6)
2019-12-07
4
2019-12-07
2019-12-08
3
2019-12-08
Drzewiecka Natalia
brak
NETIA (65)
2019-12-08
Dubil Dawid
WKJ Lublin / SJ Gershwin
CHICAGO (24)
2019-12-07
24
2019-12-07
24
2019-12-08
1
2019-12-08
16
Dubil Klaudia
WKJ Lublin
SONATA (23)
2019-12-07
18
2019-12-07
17
2019-12-08
13
2019-12-08
19
Dzierżanowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
MANUELA (153)
2019-12-08
37
2019-12-08
2019-12-08
Dźwigalska Sonia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
KALINKA (160)
2019-12-07
26
2019-12-07
1
Fabijaniak J'02 Julianna
KJ Aromer Józefin
2019-12-07
29
2019-12-07
2019-12-08
2019-12-08
2019-12-08
20
Fedorowska Klaudia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Foks Jakub
WKJ Lublin
2019-12-07
4
45
2019-12-07
15
2019-12-08
11
2019-12-08
16
Gawdzik M'06 Klaudia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
NIKE (86)
2019-12-07
2
2019-12-07
Gawron Hanna
Bpk
BETOVEN (39)
2019-12-07
1
2019-12-07
27
2019-12-07
1
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Gierz J'02 Aleksandra
KJ Aromer Józefin
2019-12-07
2
2019-12-07
11
2019-12-08
3
2019-12-08
16
Gołąbek Joanna
WENDY (101)
2019-12-08
1
2019-12-08
28
2019-12-08
27
Grudzińska Julia
Klub Jeździecki Aromer
CESJA (147)
2019-12-08
2019-12-08
2019-12-07
Grzesińska Patrycja
Horseland
2019-12-08
2019-12-08
2019-12-08
Herbreder Marta
Horseland
2019-12-08
16
2019-12-08
16
2019-12-08
44
Hercog Anna
KJ Aromer
DRUID (106)
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Hoffmann Weronika
Bez Przynależności Klubowej
2019-12-07
1
2019-12-07
30
2019-12-07
41
Horaczek Zuzanna
BPK
MERIDO (127)
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Inguenaud Sophia
BPK (MAZ)
2019-12-07
2
100
2019-12-07
1
150
2019-12-08
5
40
2019-12-08
1
150
Iwanowicz Zuzanna
SKJ PONY POWER
BENETON (168)
2019-12-07
23
2019-12-07
1
2019-12-07
41
Janusz Izabela
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
JASPIS (96)
2019-12-08
17
2019-12-08
8
Jaroszyńska Małgorzata
WKJ Lublin
RED WHITE (121)
2019-12-08
19
2019-12-08
18
BERRY N (122)
2019-12-08
15
2019-12-08
6
Jarzębowska Marta
KJ Bingo Człekówka
2019-12-07
1
2019-12-07
41
Jasińska Bianka
Stajnia Piaseczno
CLIF (131)
2019-12-08
1
2019-12-08
16
Jasnowska Lena
Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
PESTKA (118)
2019-12-07
1
2019-12-07
40
2019-12-07
2019-12-08
2019-12-08
Jeż Jagoda
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MILTON (71)
2019-12-08
16
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Jocz Maja
Stajnia Ulmag
RONDENO (105)
2019-12-08
25
2019-12-08
16
2019-12-08
30
Jonak Franciszek
Klub Jeździecki Amber Horse
JAZGAR (143)
2019-12-07
2019-12-07
2019-12-07
Jonak Karol
Klub Jeździecki Amber Horse
2019-12-07
2019-12-07
2019-12-07
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
AJSZA (44)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-08
1
2019-12-08
25
2019-12-07
1
2019-12-08
25
Kałużyńska Izabela
Bez Przynależności Klubowej
2019-12-07
41
Karczemny Mateusz
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2019-12-07
67
Karpińska Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-07
61
2019-12-08
1
2019-12-08
40
2019-12-08
38
Kasak Jm'05 Kalina
KJ Aromer Józefin
KASZMIR (97)
2019-12-07
1
2019-12-07
15
2019-12-08
30
2019-12-08
2019-12-08
Kasprzyszak Ola
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-12-07
12
2019-12-07
12
2019-12-08
13
2019-12-08
15
Kaszyńska Aleksandra
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
HILUX (13)
2019-12-08
1
2019-12-08
16
Kierska Weronika
KJ Aromer
2019-12-07
1
2019-12-08
25
2019-12-07
65
2019-12-08
1
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
HARY (10)
2019-12-07
8
2019-12-08
12
Kluczyk J'02 Zuzanna
nz (SSKJ Grobice)
2019-12-07
28
2019-12-07
41
2019-12-07
65
Kolo Weronika
Bez Przynależności Klubowej
2019-12-07
Kołodziej Joanna
Equiclub Zamłyniec
BANSCHI (80)
2019-12-07
20
2019-12-07
22
2019-12-08
12
2019-12-08
2
75
CASCAYA (87)
2019-12-07
25
2019-12-07
23
2019-12-08
7
2019-12-08
17
Komorowska Alicja
SJ Poster Piaseczno
TENOR (100)
2019-12-07
6
2019-12-07
5
2019-12-08
15
2019-12-08
5
Kopczewska M'08 Kalina
KJ Plejada Stefanówka
2019-12-07
1
2019-12-07
23
2019-12-07
1
Korba-Białkowska Karolina
KJ Szwadron Jazdy RP Stara Miłosna
NUMERENA (176)
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Kosowska Amelia
BPK
SAMUEL (129)
2019-12-07
2019-12-07
Kotyra J'03 Natalia
SSKJ Grobice
2019-12-07
7
2019-12-07
20
Koziarewicz Aleksandra
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
PASSO (119)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-08
1
2019-12-08
25
Kozon Martyna
BPK (MAZ)
TOLEDO (93)
2019-12-07
6
2019-12-07
5
40
Kozyrek Maja
Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
MISJA (5)
2019-12-07
1
2019-12-07
67
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Krajewska Iga
Horseland
KLUSEK (146)
2019-12-08
25
2019-12-08
26
2019-12-08
38
Kruszewska Urszula
KJ Podkowa Leśna
BRYLANT (113)
2019-12-07
1
2019-12-07
31
2019-12-07
Kryst Maja
KJ Podkowa Leśna
KAZIK (112)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-07
63
Krzyśpiak Weronika
UKS Vacat Eventing Sulbiny
ENIGMA (42)
2019-12-07
7
2019-12-07
4
2019-12-08
9
2019-12-08
3
ELITA (43)
2019-12-07
14
2019-12-07
3
2019-12-08
2
100
2019-12-08
2
125
Kucharczyk Jm'06 Hanna
SSKJ Grobice
MARIO (125)
2019-12-07
2019-12-07
31
Kurnik Julia
Wojciechowa Stajnia Hrubieszów
SINA (115)
2019-12-07
26
2019-12-07
1
2019-12-08
30
2019-12-08
30
Kuszewska Julia
Stajnia Wilanów
HIMENA (7)
2019-12-07
41
Kwiatkowska Bianka
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-08
16
2019-12-08
6
Kwiatkowska Julia
Stajnia Goplana
2019-12-07
1
2019-12-07
61
2019-12-07
41
Laskowska Paulina
KJ J.J. Darboven Rumia
DARG (89)
2019-12-08
23
2019-12-08
40
2019-12-08
1
2019-12-07
19
2019-12-07
16
Lejman Sara
Bez Przynależności Klubowej
TAMI (82)
2019-12-07
7
Lipińska Oliwia
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
MILTON (172)
2019-12-08
16
2019-12-08
25
Ludwiniak Katarzyna
JKS Karolina
DODA (79)
2019-12-07
19
2019-12-07
26
2019-12-08
19
2019-12-08
20
Mądra Zofia
KJ Aromer Józefin
IRON (48)
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Majewska Aleksandra
BPK
2019-12-07
1
2019-12-07
1
Malesa Alicja
Brak
2019-12-07
2019-12-07
41
2019-12-07
Małachowska Anna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
LORELAJ (12)
2019-12-07
1
2019-12-07
6
2019-12-07
1
2019-12-08
1
2019-12-08
4
Marczyk Monika
Largo Sp. z o.o. Warszawa
WERONA (73)
2019-12-07
3
2019-12-07
2019-12-08
8
2019-12-08
Michalska Emilia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MILTON (51)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-07
34
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
OMEGA 34 (161)
2019-12-07
MERCEDES (162)
2019-12-08
9
2019-12-08
9
CLANET (175)
2019-12-07
13
2019-12-07
13
2019-12-08
14
2019-12-08
6
Niedzielska Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2019-12-07
13
2019-12-08
11
2019-12-08
2
2019-12-07
Ochnio Marta
Bez Przynależności Klubowej
GRAHAM (81)
2019-12-07
23
Odzioba Antonina
KJ Aromer
LIVELLO (171)
2019-12-07
41
2019-12-07
41
2019-12-08
1
2019-12-08
25
Odzioba Michał
Kj Aromer
DOREMI (163)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-08
1
2019-12-08
16
Okupny Wiktoria
Stow. SKJ Grobice
2019-12-07
25
2019-12-07
11
Olko Kamila
BPK
2019-12-07
1
Pawłowska Kornelia
KJ Aromer Józefin
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-08
1
2019-12-07
30
2019-12-07
1
2019-12-08
2019-12-07
41
2019-12-08
1
Pawłowska Olga
BPK
VENTURA (27)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-08
1
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Piechnik Sylwia
Jeździecki Klub Sportowy Senny
BAKALIA J (117)
2019-12-07
17
2019-12-07
24
Pieniążek Monika
WKJ Lublin
GRAND S (85)
2019-12-07
1
2019-12-07
23
2019-12-07
2019-12-08
2019-12-08
16
2019-12-08
Pieńkowska Marta
bpk
SELFI J (138)
2019-12-07
2019-12-07
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
CAMARO (54)
2019-12-07
14
2019-12-07
2019-12-08
RIANA P (66)
2019-12-07
15
2019-12-07
8
2019-12-08
5
30
2019-12-08
10
Piskorski Piotr
WKJ Lublin
2019-12-07
21
2019-12-07
10
2019-12-08
21
2019-12-08
11
Pogorzelska Karolina
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2019-12-07
1
2019-12-07
1
Procyszyn Joanna
BPK (MAZ)
WERON (158)
2019-12-07
70
2019-12-07
41
2019-12-08
2019-12-08
Procyszyn Magdalena
BPK (MAZ)
HALANDINA (157)
2019-12-07
63
2019-12-07
41
2019-12-08
2019-12-08
1
Przybylska Klaudyna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
JASKIER (57)
2019-12-08
16
2019-12-07
1
2019-12-07
2019-12-08
Ptaszyńska Paulina
Bez Przynależności Klubowej
TAMI (82)
2019-12-07
1
Rapa Oliwia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
KSELION (25)
2019-12-07
11
2019-12-07
4
2019-12-07
3
Reaud Oliwia
Stajnia Goplana
K-PARIS (29)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-07
41
Redek Jm'04 Wiktoria
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2019-12-07
2019-12-07
Rodź Natalia
KJ Aromer
2019-12-07
17
2019-12-07
12
2019-12-08
4
45
2019-12-08
13
Rogalska Rita
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2019-12-08
10
2019-12-08
10
Roszczyk Maja
bpk
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Rozum Malwina
Stajnia Ulmag
N-JOY (104)
2019-12-08
1
2019-12-08
Rydzewska Weronika
JKS Equita Świętochów
2019-12-07
2
75
2019-12-07
1
120
2019-12-08
12
2019-12-08
3
80
Rzeplińska Julia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
REWERS (159)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-07
1
Rzycka Olga
bez przynależności
LEVANTE (151)
2019-12-07
6
KLONDAIKA (152)
2019-12-07
2
125
Sawicka Małgorzata
Bez Przynależności Klubowej
TAMI (82)
2019-12-07
1
Sawicka M'08 Lena
bpk MAZ
2019-12-07
34
2019-12-07
2019-12-07
24
Sinczak Maria
bpk
2019-12-08
23
2019-12-08
25
2019-12-08
1
Śledziewska Aleksandra
SKJ PONY POWER
EL NINO (167)
2019-12-07
31
2019-12-07
1
2019-12-07
Słopecka Melania
JKS Karolina
LABRADOR (144)
2019-12-08
16
2019-12-08
25
Słucka Alicja
Brak
GRAFIK (8)
2019-12-07
2019-12-07
Sobańska Zofia
Polski Polo Klub
KARMEL (155)
2019-12-07
60
2019-12-07
1
2019-12-07
2019-12-08
25
2019-12-08
1
Soczewska Oliwia
Polski Polo Klub
2019-12-08
1
2019-12-08
16
Śrembowska Agata
Stajnia Ulmag
MAKOWIEC (103)
2019-12-08
2019-12-08
1
2019-12-08
44
Stankiewicz Oliwia Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Aleksander
2019-12-07
8
2019-12-07
7
2019-12-08
1
2019-12-08
14
Steczowicz Katarzyna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
ALKARA (38)
2019-12-07
1
2019-12-07
41
Steczowicz M'07 Maria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-07
Steczowicz J'02 Zofia
SSKJ Grobice
2019-12-07
16
2019-12-07
18
Świderek-Baran Małgorzata
KJ Aromer Józefin
ERUDYCJA (136)
2019-12-07
26
2019-12-07
Święcka Monika
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-12-08
1
2019-12-08
16
Świeżaczyńska Michalina
Horseland
MADELAJNE (148)
2019-12-08
2019-12-08
2019-12-08
Szestowicka Maja
JKS Equita Świętochów
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-08
2019-12-08
1
Szewczyk Marek
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2019-12-07
1
2019-12-07
26
2019-12-07
16
2019-12-08
1
2019-12-08
18
Szot Maja
Bez Przynależności Klubowej
2019-12-07
1
Szymanowicz Marta
-
FERRO (133)
2019-12-07
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (53)
2019-12-07
9
2019-12-07
1
180
2019-12-08
8
2019-12-08
1
180
Tomaszewski Stanisław
-
LIMARO (110)
2019-12-07
1
2019-12-07
41
2019-12-08
1
2019-12-08
1
2019-12-08
16
Trojanowska Alicja
WKJ Lublin SJ Alexander Elizówka
CYTRA (109)
2019-12-08
1
2019-12-08
16
2019-12-08
16
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2019-12-07
1
90
2019-12-07
3
80
2019-12-08
1
120
2019-12-08
4
GROM (99)
2019-12-07
9
2019-12-07
9
2019-12-08
60
2019-12-08
17
Wilkowiecka Weronika
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
JUBEA (137)
2019-12-08
1
2019-12-08
16
Wiśniewska Oliwia
bpk
BERGAMO (75)
2019-12-07
38
2019-12-07
26
Wojak Aleksandra
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
IDRYS (169)
2019-12-07
38
2019-12-07
1
Wysmułek Marianna
KJ Podkowa Leśna
KOZAK (111)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-07
1
Wyspiańska Oliwia
BPK
2019-12-07
Wytrykowska Aleksandra
bpk
2019-12-08
25
2019-12-08
16
2019-12-08
30
Wyżykowski J'03 Maurycy
SSKJ Grobice
2019-12-07
31
2019-12-07
22
Zadrożna Marta
KJ Wiktorowo
Admirał (154)
2019-12-07
29
2019-12-07
Zdun Karolina
BPK
ALEX (95)
2019-12-07
41
2019-12-07
1
2019-12-08
1
2019-12-07
2019-12-08
25
2019-12-08
1
Zdzieszyński Jakub
Bez Przynależności Klubowej
MISJA (94)
2019-12-07
41
2019-12-08
44
Żewłakow Maja
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2019-12-07
27
2019-12-07
10
2019-12-08
18
2019-12-08
7
Żółkiewicz-Fiuk Magdalena
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2019-12-07
3
60
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
TOUAREG (141)
2019-12-08
1
90
2019-12-08
6
Zych Oliwia
KJ Dobrzyniec
WENDY (101)
2019-12-07
69
2019-12-07

Number of Riders: 153

Number of Horses: 159

The sum of prizes: 2 310.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl