Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
118 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 06:05:38
2019-11-07 21:24:47
Monika Marczyk WERONA
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
117 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 06:05:09
2019-11-07 21:19:22
Natalia Szczepańska DOMINACJA
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
116 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 06:03:47
2019-11-07 21:14:14
Lena Ważyńska ELF
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
115 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 19:08:57
2019-11-07 19:08:34
Milena Jakubiak KARINO
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
114 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 19:08:09
2019-11-07 19:07:05
Milena Jakubiak QUO VADIS
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
113 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 18:53:58
2019-11-07 18:50:06
Bartłomiej Rózga ELEKT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 2x 14/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
112 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 18:27:04
2019-11-07 18:19:41
Maja Kaźmierczak MALINA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
111 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 17:50:10
2019-11-07 17:46:39
Oliwia Lipińska MILTON
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
110 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 17:38:36
2019-11-07 17:37:17
Natalia Dzierżanowska MANUELA
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 16:49:25
2019-11-07 16:47:14
Dominika Ponichtera ELEKT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
108 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 16:49:27
2019-11-07 16:43:44
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
107 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 16:49:29
2019-11-07 16:43:14
Weronika Krzyśpiak ELITA
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 17/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) – ZR
106 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 16:14:43
2019-11-07 16:00:34
Aleksandra Wyrostkiewicz SHIRAZ
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
105 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 16:14:45
2019-11-07 16:00:15
Julia Skowrońska SHIRAZ
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
104 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 16:14:47
2019-11-07 15:59:56
Aleksandra Łasica PIWONIA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
103 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 16:14:49
2019-11-07 15:59:33
Julia Albayrak PIWONIA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
102 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 15:53:47
2019-11-07 15:17:50
Aleksandra Czerska OREGON
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
101 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 15:53:52
2019-11-07 15:17:12
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 8/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) – ZR
  • 1x 9/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
100 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 15:53:55
2019-11-07 15:16:44
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
99 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 15:09:44
2019-11-07 15:00:58
Alicja Sadłos ARIONER
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
98 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 15:09:49
2019-11-07 14:41:30
Paulina Sułowska - Calak ARIONER
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
97 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 15:09:52
2019-11-07 14:39:40
Magdalena Kostro PARYS
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
96 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 06:03:22
2019-11-07 13:31:42
Tomasz Wójtowicz CORNETTO
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
95 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 06:03:28
2019-11-07 12:02:19
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 9/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 17/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) – ZR
  • 1x 18/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
94 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 06:03:33
2019-11-07 12:01:44
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 9/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 17/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) – ZR
  • 1x 18/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
93 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:13:06
2019-11-07 11:10:08
Magdalena Zalewska DIVANA GRAND S
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
92 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:04:42
2019-11-07 10:46:41
Martyna Ufnal GRAND CRUZE L
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
91 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:04:44
2019-11-07 10:41:30
Aleksandra Kozłowska WALKIRIA
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
90 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:04:46
2019-11-07 10:40:19
Dorota Gołębiewska BOGUN
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:04:48
2019-11-07 10:39:20
Patrycja Strus ŻEŃSZEŃ
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
88 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:04:50
2019-11-07 10:38:43
Paulina Gałecka ŻEŃSZEŃ
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
87 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 09:05:21
2019-11-07 08:02:46
Matylda Winnik CHINKA
  • 1x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
86 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 07:58:23
2019-11-07 07:22:34
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 2x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 07:58:30
2019-11-07 05:31:12
Natalia Pondo HALLOUMI
  • 1x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
84 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 07:58:32
2019-11-07 05:30:50
Stanisław Tomaszewski LIMARO
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 07:58:34
2019-11-07 05:30:12
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 23:09:19
2019-11-06 23:06:16
Maja Ślązak MILTON
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 22:14:09
2019-11-06 21:22:58
Anastazja Iwanow DORLYN BRIDESMAID
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 21:14:12
2019-11-06 21:05:35
Aleksandra Śledziewska EL NINO
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
79 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 21:14:14
2019-11-06 21:03:32
Zuzanna Iwanowicz BENETON
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:39:42
2019-11-06 20:01:48
Julia Wieczorek HOTREX
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:39:45
2019-11-06 19:43:48
Zuzanna Horaczek MERIDO
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 19:42:32
2019-11-06 18:45:38
Sandra Daszkiewicz HENIEK
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 19:42:34
2019-11-06 16:31:10
Kamila Konieczna ODETTA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 15:21:49
2019-11-06 15:20:31
Marek Szewczyk CHOCOLATTI
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
73 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 15:21:51
2019-11-06 15:18:37
Nikola Rzeszotarska HELENA
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 14:40:51
2019-11-06 14:15:33
Izabela Cebo NIFAR FT
  • 1x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
71 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 14:40:53
2019-11-06 13:34:03
Paulina Sułowska - Calak AQUARTA
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:38:52
2019-11-06 11:27:55
Natalia Czarnak FIESTA
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:38:54
2019-11-06 11:19:11
Oliwia Reaud WINT
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
68 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:38:42
2019-11-06 09:57:09
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 2x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:38:43
2019-11-06 09:56:27
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:38:47
2019-11-06 09:55:47
Kornelia Naumiuk DOMINO
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:38:49
2019-11-06 09:55:08
Agnieszka Terlecka - Ludwiniak DAFER
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:38:51
2019-11-06 09:11:53
Oliwia Esz CHABER
  • 2x 14/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:02:27
2019-11-06 07:54:47
Inga Olejarz INWOOD
  • 2x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:47:02
2019-11-06 07:03:16
Hanna Bzowska PREZES
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:47:09
2019-11-06 06:22:31
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 17/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) – ZR
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 06:09:45
2019-11-05 23:55:51
Natalia Dragan NESKO
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 21:30:53
2019-11-05 21:14:40
Antonina Odzioba LIVELLO
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 20:57:33
2019-11-05 20:09:50
Hanna Kucharczyk Jm'06 MARIO
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 20:57:37
2019-11-05 20:09:02
Marta Pieńkowska SELFI J
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 19:49:59
2019-11-05 18:15:17
Joanna Czyż GENTLE KR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 19:50:01
2019-11-05 18:15:11
Karolina Zdun KAPRYS
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 15:25:03
2019-11-05 15:13:50
Martyna Grzebieluch ITSI BITSI ZAGORKA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 15:06:29
2019-11-05 14:58:42
Mateusz Chojnowski JAVALLI HDH
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 15:06:33
2019-11-05 14:58:21
Mateusz Chojnowski JASMON
  • 1x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 15:06:38
2019-11-05 14:57:39
Wiktoria Redek Jm'04 ABSTYNENCJA M
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 14:42:50
2019-11-05 14:09:35
Kinga Ziętek TOLA
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 14:42:54
2019-11-05 14:08:55
Edyta Patynowska PLACIDO
  • 1x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 13:15:47
2019-11-05 13:12:54
Gabija Siwak M'08 DRUID
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 12:19:13
2019-11-05 09:44:31
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 12:19:18
2019-11-05 09:43:09
Agata Jasnowska PESTKA
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 12:19:15
2019-11-05 09:42:27
Lena Jasnowska PESTKA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 12:19:20
2019-11-05 08:05:09
Joanna Tomaszewska HALA
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 07:33:42
2019-11-05 06:19:10
Antoni Baran J'02 VERSUS
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 07:33:44
2019-11-05 06:18:41
Antoni Baran J'02 ERUDYCJA
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 04:31:56
2019-11-04 23:19:31
Wiktoria Mazanka P-DALILA
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 21:36:48
2019-11-04 21:23:36
Weronika Kierska BACARDI MK
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 21:36:52
2019-11-04 20:41:47
Natalia Sysiak DIAMANT BOY
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 20:11:49
2019-11-04 20:03:58
Marta Wajda COTE D'AZUR
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 14:41:18
2019-11-04 14:24:02
Natalia Marika Rutkowska PLAMKA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 15:57:46
2019-11-03 13:42:30
Katarzyna Burdzanowska RANCOUR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 15:57:48
2019-11-03 13:18:32
Amelia Saganowska SIMSALABIM
  • 1x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 04:11:13
2019-11-02 19:18:57
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 04:11:15
2019-11-02 19:18:01
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 04:11:17
2019-11-02 19:17:15
Paulina Dmowska HILDA
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 19:06:07
2019-11-02 18:56:02
Sylwia Początek ALABAMA
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 18:50:44
2019-11-02 18:26:24
Zuzanna Kaleta AJSZA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 12:47:56
2019-11-02 12:15:11
Klaudia Gawdzik M'06 NIKE
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 12:47:59
2019-11-02 12:14:53
Julia Szypiło AMIRA
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 08:52:17
2019-11-02 08:24:02
Marta Jarzębowska PROXY'DOR
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 07:36:58
2019-11-02 07:35:55
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) – ZR
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 04:50:51
2019-11-01 20:31:52
Zofia Mądra IRON
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 14:50:08
2019-11-01 12:58:25
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 1x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 06:24:02
2019-10-31 19:29:56
Kacper Niewiadomski KOKAINA HIPPICA
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 14:02:52
2019-10-31 10:59:46
Kaja Gawda LANZOR
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 12:45:16
2019-10-31 08:45:44
Klaudyna Przybylska JASKIER
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 08:59:09
2019-10-31 08:44:49
Zofia Karpińska V-PARADA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:47:05
2019-10-31 08:43:48
Maja Szestowicka FENOMEN W
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 08:59:10
2019-10-31 08:42:41
Ida De Raad CHILLOUT Z
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 2x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 08:59:12
2019-10-31 08:41:31
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 14:04:34
2019-10-31 08:39:12
Olga Cebula GLITTER
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 20:59:01
2019-10-30 18:51:21
Aleksandra Piątkowska MARCELLO PP
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 14:30:16
2019-10-30 10:41:08
Katarzyna Brandys LEONIDAS
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 09:19:42
2019-10-30 08:04:04
Oliwia Rapa KSELION
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 06:02:42
2019-10-28 22:47:18
Karolina Zdun ALEX
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 20:53:59
2019-10-28 21:34:17
Nina Dubowska Jm'05 BURZAN
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 06:02:50
2019-10-28 20:48:52
Emilia Romanek GOLD CHAMPION
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 06:02:53
2019-10-28 19:57:38
Zofia Banaszek HERMES
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 2x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 16:23:54
2019-10-28 12:18:52
Katarzyna Delekta ALI BOOM
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 17:21:45
2019-10-27 11:32:43
- - -
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 08:53:43
2019-10-27 08:44:17
Robert Dubel DIABLO
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 9/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 05:31:26
2019-10-26 20:18:39
Joanna Procyszyn ALMERO
  • 2x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 05:31:35
2019-10-26 20:16:14
Magdalena Procyszyn HALANDINA
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 07:13:09
2019-10-25 18:58:48
Bartosz Gotner TORNADO
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 10:47:55
2019-10-24 08:28:53
Karolina Jeruć RAWDAT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:28:53
2019-10-23 22:41:48
Zuzanna Werelich CRICOVA L
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 17/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) – ZR
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Albayrak Julia BPK
2001 (MJ.)
Brak
2. Banaszek Zofia WKJ Lublin
2002 (J.)
O026467
3. Baran J'02 Antoni KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O025129
4. Bartoszek Iga WKJ Lublin
2000 (MJ.)
R005174
5. Bogucka Natalia
6. Brandys Katarzyna BPK
2004 (J.)
brak
7. Burdzanowska Katarzyna Sj Aleksander Elizówka
S
brak
8. Bzowska Hanna KJ Aromer
2006 (JM.)
O046009
9. Cebo Izabela Stajnia Pod Zegarem
2005 (JM.)
Brak
10. Cebula Olga JKS Equita Świętochów
2006 (JM.)
O049784
11. Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
S
O023447
12. Czarnak Natalia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O037685
13. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (MJ.)
O026082
14. Czyż Joanna Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O020866
15. Daniłowska Karina KJ J.J. Darboven Rumia
2003 (J.)
O043383
16. Daszkiewicz Sandra Klub Jeździecki Dworek
2009 (Mł.)
O053651
17. De Raad Ida Jeździecki Klub Sportowy Equita
2003 (J.)
O035650
18. Delekta Katarzyna BPK
S
O029045
19. Dmowska Paulina BPK
S
O033103
20. Dragan Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O048865
21. Dubel Robert WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
S
O007767
22. Dubowska Jm'05 Nina UKS Vacat Eventing Sulbiny
2005 (JM.)
O045589
23. Dzierżanowska Natalia KJ Dworek Okuniew
1999 (MJ.)
O020274
24. Esz Oliwia KJ Strzala Krubiczew
2005 (JM.)
O041290
25. Gałecka Paulina niezrzeszona
2003 (J.)
brak
26. Gawda Kaja WKJ Lublin / SJ Piker
2009 (Mł.)
O053557
27. Gawdzik M'06 Klaudia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2006 (JM.)
O044546
28. Gołębiewska Dorota niezrzeszona
2004 (J.)
brak
29. Gotner Bartosz SJ Piker
2009 (Mł.)
Brak
30. Grzebieluch Martyna KS Equiright Warszawa
2009 (Mł.)
brak
31. Horaczek Zuzanna BPK
2004 (J.)
brak
32. Inguenaud Sophia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O025610
33. Iwanow Anastazja Brak
2008 (JM.)
Brak
34. Iwanowicz Zuzanna SKJ PONY POWER
2009 (Mł.)
brak
35. Jakubiak Milena Bez przynależności klubowej
S
O009262
36. Jarzębowska Marta KJ Bingo Człekówka
S
O005104
37. Jasnowska Lena Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
2010 (Mł.)
Brak
38. Jeruć Karolina JKS Karolina
S
O019460
39. Kadłubowski Aleksander KJ Strzała Krubiczew
S
O003700
40. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (JM.)
brak
41. Karpińska Zofia Jeździecki Klub Sportowy Equita
2007 (JM.)
brak
42. Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
2005 (JM.)
O039308
43. Kaźmierczak Maja brak
2008 (JM.)
brak
44. Kierska Weronika KJ Aromer
2005 (JM.)
brak
45. Konieczna Kamila BPK - MAZ
S
brak
46. Kostro Magdalena KJ Akademia Kucania
1999 (MJ.)
O025561
47. Kozłowska Aleksandra niezrzeszona
2001 (MJ.)
brak
48. Kroczek Natalia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2004 (J.)
O051995
49. Krzyśpiak Weronika UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O025285
50. Kucharczyk Jm'06 Hanna SSKJ Grobice
2006 (JM.)
O055027
51. Laskowska Paulina KJ J.J. Darboven Rumia
S
O021487
52. Lipińska Oliwia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2007 (JM.)
BRAK
53. Łasica Aleksandra BPK
2005 (JM.)
Brak
54. Mądra Zofia KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O032056
55. Marczyk Monika Largo Sp. z o.o. Warszawa
2003 (J.)
O035587
56. Mazanka Wiktoria Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2005 (JM.)
Brak
57. Nagórka Justyna Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2006 (JM.)
O048642
58. Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1999 (MJ.)
O030887
59. Naumiuk Kornelia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2009 (Mł.)
O047930
60. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
61. Niewiadomski Kacper SJ Piker
2002 (J.)
brak
62. Odzioba Antonina KJ Aromer
2007 (JM.)
Brak
Brak
63. Olejarz Inga KJ Aromer Józefin
2004 (J.)
O048619
64. Patynowska Edyta Klub Jeździecki Caballo
2007 (JM.)
Brak
65. Piątkowska Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O002381
66. Pieńkowska Marta bpk
S
brak
67. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
68. Pondo Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034837
69. Ponichtera Dominika Stajnia Pasja
S
brak
70. Ponińska Helena Polski Polo Klub
2008 (JM.)
Brak
71. Procyszyn Joanna BPK (MAZ)
S
O039384
72. Procyszyn Magdalena BPK (MAZ)
S
O039383
73. Przybylska Klaudyna Jeździecki Klub Sportowy Equita
S
O043503
74. Rapa Oliwia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2003 (J.)
O043881
75. Reaud Oliwia Stajnia Goplana
2007 (JM.)
Brak
76. Redek Jm'04 Wiktoria UKS Vacat Eventing Sulbiny
2004 (J.)
O031764
77. Rodź Natalia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O047927
78. Romanek Emilia WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O031281
79. Rutkowska Natalia Marika KJ Humorek
2005 (JM.)
brak
80. Rzeszotarska Nikola BPK (MAZ)
2002 (J.)
O035412
81. Sadłos Alicja BPK
1999 (MJ.)
O029327
82. Saganowska Amelia BPK
2003 (J.)
O046336
83. Siwak M'08 Gabija KJ Aromer Józefin
2008 (JM.)
O053630
84. Skowrońska Julia BPK
2002 (J.)
Brak
85. Ślązak Maja kucykowa zagroda
2005 (JM.)
brak
86. Śledziewska Aleksandra SKJ PONY POWER
2008 (JM.)
brak
87. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (MJ.)
O027454
88. Sobańska Zofia Polski Polo Klub
2007 (JM.)
Brak
89. Strus Patrycja niezrzeszona
2003 (J.)
brak
90. Sułowska - Calak Paulina KJ Dobrzyniec
S
O005588
91. Sysiak Natalia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
o038607
92. Szczepańska Natalia WKJ Lublin
2004 (J.)
O053550
93. Szestowicka Maja JKS Equita Świętochów
2008 (JM.)
O054330
94. Szewczyk Marek Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O001473
95. Szypiło Julia KJ Aleksander Elizówka
2002 (J.)
O049555
96. Terlecka - Ludwiniak Agnieszka Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
S
brak
97. Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O003344
98. Tomaszewska Joanna KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O033950
99. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O037371
100. Tomaszewski Stanisław -
2008 (JM.)
brak
101. Wajda Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
102. Ważyńska Lena Klub Jeździecki Humorek
2008 (JM.)
brak
103. Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
10185946
104. Wieczorek Julia BPK
2006 (JM.)
Brak
105. Winnik Matylda NIEZRZESZONA
2004 (J.)
BRAK
106. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
107. Wyrostkiewicz Aleksandra BPK
2004 (J.)
Brak
108. Zadrożna Marta KJ Wiktorowo
S
O043939
109. Zalewska Magdalena BPK
S
brak
110. Zdun Karolina BPK
2007 (JM.)
none
111. Ziętek Kinga WKJ Lublin
S
O012615
112. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

108

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
K026583
2.

62

ABSTYNENCJA M XX POL 2011 Klacz gniada/167 F: Rhodesian Winner
M: Adoracja
K024004 616POL11007380T
3.

123

ADMIRAŁ XO POL 2004 Wałach gniada/180 F: Vis Versa
M: Aragona
10470
4.

125

ADMIRAŁ F:
M:
5.

40

AJSZA KUC NIEMIECKI NLD 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: nn
M: nn
brak 528 009 09 1167446
6.

7

ALABAMA MŁP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Barnaba
M: Astra
K027728 -
7.

22

ALEX MAŁOPOLSKA POL 2003 Wałach ciemnogniada/mk:163 F: Irak
M: Aisza
brak POL006550048203
8.

21

ALI BOOM TRK POL 2007 Wałach skarogniada/161 F: Gluosnis xx
M: Agada
K028056 -
9.

17

ALMERO SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Rammstein
M: Andromeda
K024468 616009590062410
10.

39

AMIRA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Grand Master
M: Agawa
K025221
11.

36

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
K023917 616007610036813
12.

82

AQUARTA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Davinci
M: Awarta ex Watra
K025613
13.

10

ARIONER OLD GER 2014 Wałach kasztanowata/180 F: Messenger
M: Chacuetta
brak brak
14.

104

ARIONER Koń Oldenburski POL 2014 Wałach kasztanowata/180 F: Messenger
M: Chacuetta
K028639 DE418185038614
15.

49

BACARDI MK SP POL 2009 Klacz kasztanowata/166 F: Nabucho du Serein
M: Bonita V (ex.Bonita)
K023668 616009600378809
16.

98

BASHIRA-K SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Placido
M: Bychawa
K019531
17.

31

BASTYLIA PKSP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Oder
M: Ballada
K023151 616007530050911
18.

90

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
K023005
19.

101

BOGUN BUDIONOWSKA UKR 2002 Wałach gniada/162 F: Beleck
M: Birja
brak
20.

2

BURZAN XX POL 2006 Wałach gniada F: All Hands On Deck
M: Błyskawica / Diatmar
K010700 POL060000004331
21.

78

CHABER WLKP POL 1998 Wałach /- F: Kesar xx
M: Chrapka
K008673
22.

30

CHILLOUT Z PKSP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Zinedine / Guidam
M: Red Allegra / Rommel
brak 616009661355214
23.

97

CHINKA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz gniada/161 F: BONAPARTE
M: CHANDRA
BRAK B0110376S
24.

83

CHOCOLATTI REINISCHES POL 2013 Wałach siwa/167 F: Cadmo
M: Chokettie
K028479 DE443430709513 DE443430709513
25.

42

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
K013689
26.

13

CORNETTO OLDENBURG POL 2015 Wałach kara/170 F: corlani
M: walburga
brak
27.

48

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
K007952 096121
28.

1

CRICOVA L HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
K025023 DE421000048113
29.

77

DAFER KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 cm F: V.I.P.
M: Dafra
K027068 POL013661811207
30.

34

DAME KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Nabab de Reve
M: Jennifer/Capitol
K021889 528003000809047 105AY42
31.

72

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
32.

19

DIABLO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Talent/ Fortuin Z
M: Delicja
K012760
33.

50

DIAMANT BOY WESTFALE POL 2013 Wałach skarogniada/180 F: Diarado s boy
M: Loreana
0000 DE 441410969013
34.

103

DIVANA GRAND S SP POL 2010 Klacz gniada F: Cityboy R
M: Delicja
brak
35.

120

DOMINACJA SP POL 1999 Klacz gniada/167 F: Caldera (Deu) / Calico
M: Dracena / Orkisz
K010332 POL009530003799
36.

76

DOMINO MK POL 2004 Wałach srokata/kuc: F: Arkan
M: Dora
K018242 POL013530410304
37.

91

DORLYN BRIDESMAID Brytyjski Kuc Wierzchowy POL 2008 Klacz kara/mk:138 F: Ninfield milionare
M: Dorlyn brydie
Brak Brak
38.

57

DRUID SP POL 2004 Wałach siwa/167 F: Armani / Caletto's Son
M: Diana V / Czaromir
K013457 POL009611054904
39.

89

EL NINO KUC KWPN POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Wervelwind C
M: Willemien
brak
40.

111

ELEKT SP POL 2008 Wałach gniada F: Bakszysz
M: Emisja
K021174 POL009661531008
41.

119

ELF KUC FELIŃSKI POL 2006 Wałach bułana/kuc:146 F: Nn
M: Nn
brak K006585
42.

113

ELITA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Epoka
K010266
43.

112

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Epona / Weltstein
K020771 616009661085412
44.

53

ERUDYCJA SP POL 2014 Klacz gniada F: Albaran / Sure Blade
M: Erotyka / Palegro
K024727 616009510135814
45.

71

FENOMEN W KUC FELIŃSKI POL 2008 Wałach srokata/kuc:140 F: El-Vis
M: Fifi
K012587 013580374908
46.

79

FIESTA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2013 Klacz kara/kuc:148 F: Tupet
M: Felina
K026894 brak
47.

64

GENTLE KR KWPN NED 2011 Wałach siwa/- F: Corland
M: Amourette / Heartbreaker
K019358 -
48.

126

GIZELA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:134 F: nn
M: Gabi AS / Rokset
K023968 616999580284510
49.

6

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
K019360 528003201107648
50.

23

GOLD CHAMPION SP POL 2009 Wałach gniada F: Candiavolo
M: Gerida
K019867 616009690172109
51.

99

GRAND CRUZE L SP POL 2008 Wałach gniada/175 F: Cruzeiro L
M: Gazelle L
brak 2018
52.

122

HAKER KUC POL 2010 Wałach kasztanowata F: Golosny
M: Haberka
Brak
53.

56

HALA WLKP. POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Tioman Island
M: Hawana / Oder
K020640 616 007 54 00447 09
54.

18

HALANDINA SP POL 2011 Klacz gniada/172 F: Landino
M: Halama
616009570097011 616009570097011
55.

94

HALLOUMI SP POL 2013 Klacz kara/- F: Kilian 38
M: Hellenika
K026385
56.

84

HELENA KWPN NED 2012 Klacz kasztanowata/160 F: Johnson
M: Heliante
K027732 brak
57.

85

HENIEK TYP KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:107 F: Nn
M: NN
K027358 616999661115803
58.

24

HERMES LUSITANO POR 2012 Wałach bułana/164cm F: Casanova
M: Zita / R-Kazan Coussoul
K025558 620001002879255
59.

44

HILDA MŁP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Dzingis
M: Henna
K022849
60.

87

HOTREX NN POL 2008 Wałach gniada/mk: F: Nn
M: Nn
Brak
61.

20

HVAR MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa/168 F: Berlin Bej
M: Hiszpanka
K027464 616006580447712
62.

73

INWOOD XX POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Royal Court
M: Italia / Who Knows
K019061
63.

35

IRON WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Chef Supreme
M: Izana
K017185 POL007610099506
64.

12

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
K018903 616009580593111
65.

63

ITSI BITSI ZAGORKA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
brak -
66.

4

JASKIER SZLECHETNY POL nn Wałach kasztanowata/163 F: nn
M: nn
brak 616999540153006
67.

61

JASMON PKSP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Marino
M: Jara / Revel
K028115 616 009 60 01152 12
68.

60

JAVALLI HDH KWPN POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL
M: Charyzma Z / Cream Top
K027319 -
69.

65

KAPRYS TYP KUC POL 2012 Wałach srokata/mk:155 F: NN
M: NN
brak 616999690080712
70.

118

KARINO TYP SZLACHETNY POL 1999 Wałach srokata F: NN
M: NN
K014807
71.

124

KARMEL KUC POL 2000 Wałach kasztanowata/145 F: Linde's Rob
M: Karmalita Golden Girl
PZJ 10854
72.

33

KOKAINA HIPPICA OLDENBURSKA POL 2013 Klacz gniada/165 F: Kannan
M: La Silla
Brak DE 418180093914
73.

26

KSELION SP POL 2012 Wałach siwa/- F: Cativo
M: Kasandra
K021735 -
74.

32

LANZOR SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: Landos II
M: Husaria
Brak -
75.

41

LAVER M. POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Heron / Zoon
M: Lawa / Awans
K016947 616006690025110
76.

25

LEONIDAS OLDENBURG POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Lyjanero
M: Eida
brak DE 433330558214
77.

95

LIMARO - POL - Wałach siwa/- F: -
M: -
- -
78.

54

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
79.

68

LIVELLO HAFLINGER POL 2003 Wałach izabelowata/kuc:145 F: NN
M: NN
NN NN
80.

107

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
K014747 616009610014608 105LR04
81.

116

MALINA KOŃ MAŁY POL 2010 Klacz inna/kuc:150 F: Dragon
M: Mała
brak 616 999 59 01988 10
82.

114

MANUELA SP POL 2004 Klacz gniada F: Lębork
M: Mimoza / Alarm
K012953
83.

27

MARCELLO PP DRP POL 2015 Wałach bułana/kuc:142 F: FS Mr. Right
M: Nasma PP
brak DE434340271415
84.

66

MARIO MŁP POL 2006 Wałach siwa/161 F: Gerber
M: Murcja
Brak
85.

88

MERIDO WLKP POL 1998 Wałach gniada/175 F: Elmero
M: Mera
Brak
86.

128

MILANO TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: Ekier
M: Mazuria
K023969 616999580603510
87.

115

MILTON GRUPA C POL NN Wałach siwa/kuc:138 F: Ulen
M: nn
BRAK nn
88.

92

MILTON KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:kuc:13 F: b/d
M: b/d
brak brak
89.

43

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
K025153
90.

127

NELSON F:
M:
91.

69

NESKO SP POL 2014 Wałach kara/167 F: Salomon / Darco
M: Neska / Taunus
K025403 616009640018614
92.

81

NIFAR FT SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Farmer
M: Niwa
93.

38

NIKE SP POL 2006 Klacz kasztanowata/- F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
K017149 POL009540098606
94.

86

ODETTA TRAKENSKA POL 29.0 Klacz kasztanowata/172 F: LORD ODER I
M: OLIWIA LIFE
brak POL732010040709
95.

106

OREGON SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Flinston Van Den Bisschop / Arizona / Utrillo Van De Heffinck
M: Ornelia / Royal Court
K024661 616009510343212
96.

51

P-DALILA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:136 F: Do Caprio PP
M: Pabi
K020920 POLO13661155006
97.

105

PARYS MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada/164 F: E-tam
M: Pigwa
Brak Brak
98.

55

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
Brak
99.

110

PIWONIA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz gniada/Brak F: Patryk
M: Toga
Brak Pol007640040206
100.

59

PLACIDO KUC FEL. POL 2013 Wałach siwa/kuc:132 F: PL Nitro
M: Łatka
Brak 616013610077113
101.

47

PLAMKA TYP KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:1,40m. F: NN
M: NN
brak POL999640029403
102.

70

PREZES BRAK POL Brak Wałach siwa/Brak F: Nn
M: Nn
Brak Brak
103.

37

PROXY'DOR ANG.NORM. POL 2011 Wałach kasztanowata F: Polydor's Erbe
M: Marsylia
K025080 826002110876898
104.

117

QUO VADIS Koń Oldenburski Skoczek GER 2008 Klacz gniada/165 F: QUALITY
M: ELFENLISA
K025723 DE418180158708
105.

45

RANCOUR SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Widam
M: Romana
brak
106.

15

RAWDAT SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Moravia
M: Jedwabna
Brak
107.

67

SELFI J SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/165 F: Karbon
M: Serwantka
Brak
108.

109

SHIRAZ TYP SZLACHETNY POL Brak Klacz siwa/Brak F: NN
M: NN
Brak
109.

46

SIMSALABIM HANOWERSKA DEU 2014 Klacz ciemnogniada/162 F: Signum
M: po Falkner
K026038 DE 431316825514
110.

74

STARLIGHT OLD DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
K021904 DE418180155209
111.

96

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
K019371 616009540116409
112.

58

TOLA ŚLASKA POL 2015 Klacz skarogniada/170 F: Eden
M: Tina
Brak 616008660206115
113.

75

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa/149 F: Ludger / Laptop
M: Tajga / nn
K015553 616013680110509
114.

16

TORNADO KUC FELIŃSKI POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc:148 F: Karmel
M: Tasmania
Brak
115.

93

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
K010253 POL013640007704
116.

11

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL009580333708
117.

29

V-PARADA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Sanwan
M: Vivierroland Peche
brak POL 013 52 00857 09
118.

52

VERSUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Bajou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Wedeta / Aragonit
K023408 616007661576409
119.

100

WALKIRIA NN POL 2003 Klacz gniada/159 F: NN
M: NN
brak 616999661115203
120.

121

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
K023738 616009640052010
121.

80

WINT KONIK POLSKI POL 2010 Wałach inna/kuc: F: Duo
M: Wineta
Brak
122.

102

ŻEŃSZEŃ NN POL 2008 Klacz gniada F: NN
M: NN
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Albayrak Julia
BPK
PIWONIA (110)
2019-11-09
26
Banaszek Zofia
WKJ Lublin
HERMES (24)
2019-11-09
14
2019-11-09
2019-11-10
10
2019-11-10
Baran J'02 Antoni
KJ Aromer Józefin
VERSUS (52)
2019-11-09
16
2019-11-09
2019-11-09
18
2019-11-09
Bartoszek Iga
WKJ Lublin
NELSON (127)
2019-11-10
18
2019-11-10
1
Bogucka Natalia
MILANO (128)
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-10
Brandys Katarzyna
BPK
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-09
1
Burdzanowska Katarzyna
Sj Aleksander Elizówka
RANCOUR (45)
2019-11-10
2019-11-10
Bzowska Hanna
KJ Aromer
PREZES (70)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Cebo Izabela
Stajnia Pod Zegarem
2019-11-10
1
2019-11-10
17
2019-11-10
17
Cebula Olga
JKS Equita Świętochów
2019-11-09
11
2019-11-09
2
2019-11-09
2019-11-10
3
2019-11-10
2
Chojnowski Mateusz
Klub Jeździecki Equireno
2019-11-09
5
2019-11-09
5
2019-11-10
6
2019-11-10
6
JASMON (61)
2019-11-09
6
2019-11-09
11
2019-11-10
9
2019-11-10
9
Czarnak Natalia
KJ Dworek Okuniew
FIESTA (79)
2019-11-10
26
2019-11-10
1
2019-11-10
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
OREGON (106)
2019-11-09
19
2019-11-09
2019-11-10
12
MAGNUS (107)
2019-11-09
2
2019-11-09
5
2019-11-10
2
2019-11-10
3
2019-11-09
10
2019-11-10
8
Czyż Joanna
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2019-11-10
16
2019-11-10
7
Daniłowska Karina
KJ J.J. Darboven Rumia
NAOMI (43)
2019-11-09
2019-11-09
Daszkiewicz Sandra
Klub Jeździecki Dworek
HENIEK (85)
2019-11-09
31
2019-11-09
1
De Raad Ida
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-11-09
1
2019-11-09
4
2019-11-10
6
2019-11-10
Delekta Katarzyna
BPK
2019-11-09
27
2019-11-09
21
2019-11-10
17
2019-11-10
1
Dmowska Paulina
BPK
HILDA (44)
2019-11-09
11
2019-11-09
3
Dragan Natalia
BPK (MAZ)
NESKO (69)
2019-11-10
1
2019-11-10
19
Dubel Robert
WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
DIABLO (19)
2019-11-09
8
2019-11-09
3
Dubowska Jm'05 Nina
UKS Vacat Eventing Sulbiny
BURZAN (2)
2019-11-09
11
2019-11-09
8
Dzierżanowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
MANUELA (114)
2019-11-10
1
2019-11-10
17
2019-11-10
Esz Oliwia
KJ Strzala Krubiczew
CHABER (78)
2019-11-10
2019-11-10
Gałecka Paulina
niezrzeszona
2019-11-09
1
2019-11-09
1
Gawda Kaja
WKJ Lublin / SJ Piker
LANZOR (32)
2019-11-09
38
2019-11-09
1
2019-11-10
17
2019-11-10
1
Gawdzik M'06 Klaudia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
NIKE (38)
2019-11-09
6
2019-11-09
Gołębiewska Dorota
niezrzeszona
BOGUN (101)
2019-11-09
2019-11-09
11
Gotner Bartosz
SJ Piker
TORNADO (16)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
2019-11-10
1
Grzebieluch Martyna
KS Equiright Warszawa
2019-11-09
2019-11-09
2019-11-09
Horaczek Zuzanna
BPK
MERIDO (88)
2019-11-09
1
2019-11-09
2019-11-09
1
Inguenaud Sophia
BPK (MAZ)
2019-11-09
4
2019-11-09
2
2019-11-10
1
2019-11-10
3
Iwanow Anastazja
Brak
2019-11-09
26
2019-11-09
1
Iwanowicz Zuzanna
SKJ PONY POWER
BENETON (90)
2019-11-09
26
2019-11-09
1
Jakubiak Milena
Bez przynależności klubowej
QUO VADIS (117)
2019-11-10
1
2019-11-10
11
2019-11-10
KARINO (118)
2019-11-10
7
2019-11-10
14
Jarzębowska Marta
KJ Bingo Człekówka
2019-11-09
2019-11-09
Jasnowska Lena
Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
PESTKA (55)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
17
2019-11-10
1
Jeruć Karolina
JKS Karolina
RAWDAT (15)
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Kadłubowski Aleksander
KJ Strzała Krubiczew
HAKER (122)
2019-11-09
2019-11-09
1
2019-11-10
25
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
AJSZA (40)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Karpińska Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-09
33
2019-11-10
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Kasprzyszak Ola
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
2
2019-11-10
1
Kaźmierczak Maja
brak
MALINA (116)
2019-11-09
1
2019-11-09
32
Kierska Weronika
KJ Aromer
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Konieczna Kamila
BPK - MAZ
ODETTA (86)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-09
33
Kostro Magdalena
KJ Akademia Kucania
PARYS (105)
2019-11-10
21
2019-11-10
24
2019-11-10
30
Kozłowska Aleksandra
niezrzeszona
WALKIRIA (100)
2019-11-09
23
2019-11-09
11
Kroczek Natalia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
HVAR (20)
2019-11-09
1
2019-11-09
33
2019-11-10
19
2019-11-10
27
Krzyśpiak Weronika
UKS Vacat Eventing Sulbiny
ENIGMA (112)
2019-11-10
6
2019-11-10
5
ELITA (113)
2019-11-10
2
2019-11-10
4
Kucharczyk Jm'06 Hanna
SSKJ Grobice
MARIO (66)
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Laskowska Paulina
KJ J.J. Darboven Rumia
2019-11-10
1
2019-11-10
3
Lipińska Oliwia
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
MILTON (115)
2019-11-10
17
2019-11-10
17
Łasica Aleksandra
BPK
PIWONIA (110)
2019-11-09
1
Mądra Zofia
KJ Aromer Józefin
IRON (35)
2019-11-09
1
2019-11-09
11
2019-11-10
18
2019-11-10
1
Marczyk Monika
Largo Sp. z o.o. Warszawa
WERONA (121)
2019-11-10
1
2019-11-10
5
Mazanka Wiktoria
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2019-11-09
2019-11-09
1
Nagórka Justyna
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
GIZELA (126)
2019-11-10
15
2019-11-10
1
2019-11-10
Naruszewicz - Stroińska Julia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
DAME (34)
2019-11-09
7
2019-11-10
16
2019-11-09
5
2019-11-10
18
Naumiuk Kornelia
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
DOMINO (76)
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
2019-11-10
9
2019-11-10
TOPAZ (75)
2019-11-10
10
2019-11-10
3
Niewiadomski Kacper
SJ Piker
2019-11-09
13
2019-11-09
8
2019-11-10
12
2019-11-10
15
Odzioba Antonina
KJ Aromer
LIVELLO (68)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Olejarz Inga
KJ Aromer Józefin
INWOOD (73)
2019-11-09
5
2019-11-09
2
Patynowska Edyta
Klub Jeździecki Caballo
PLACIDO (59)
2019-11-10
1
2019-11-10
17
2019-11-10
27
Piątkowska Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
2019-11-09
1
2019-11-09
1
Pieńkowska Marta
bpk
SELFI J (67)
2019-11-10
20
2019-11-10
21
Początek Sylwia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
2019-11-10
15
2019-11-10
Pondo Natalia
BPK (MAZ)
2019-11-09
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-09
9
Ponichtera Dominika
Stajnia Pasja
ELEKT (111)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-09
23
Ponińska Helena
Polski Polo Klub
HAKER (122)
2019-11-10
Procyszyn Joanna
BPK (MAZ)
ALMERO (17)
2019-11-10
4
2019-11-10
Procyszyn Magdalena
BPK (MAZ)
2019-11-10
2019-11-10
Przybylska Klaudyna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-11-09
33
2019-11-09
11
2019-11-09
2019-11-10
17
2019-11-10
1
2019-11-10
18
Rapa Oliwia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
KSELION (26)
2019-11-09
15
2019-11-09
Reaud Oliwia
Stajnia Goplana
WINT (80)
2019-11-10
21
2019-11-10
17
Redek Jm'04 Wiktoria
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2019-11-09
1
2019-11-09
7
Rodź Natalia
KJ Aromer Józefin
ADMIRAŁ (123)
2019-11-10
2
2019-11-10
5
Romanek Emilia
WKJ Lublin
2019-11-09
3
2019-11-09
7
Rutkowska Natalia Marika
KJ Humorek
PLAMKA (47)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-09
1
Rzeszotarska Nikola
BPK (MAZ)
HELENA (84)
2019-11-09
1
2019-11-09
20
2019-11-10
13
2019-11-10
13
2019-11-09
Sadłos Alicja
BPK
ARIONER (104)
2019-11-09
1
Saganowska Amelia
BPK
2019-11-09
4
2019-11-10
3
2019-11-09
3
2019-11-10
1
Siwak M'08 Gabija
KJ Aromer Józefin
DRUID (57)
2019-11-09
1
2019-11-09
33
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Skowrońska Julia
BPK
SHIRAZ (109)
2019-11-09
1
Ślązak Maja
kucykowa zagroda
MILTON (92)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
Śledziewska Aleksandra
SKJ PONY POWER
EL NINO (89)
2019-11-09
1
2019-11-09
26
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2019-11-09
2019-11-10
17
Sobańska Zofia
Polski Polo Klub
KARMEL (124)
2019-11-10
1
2019-11-10
2019-11-10
1
Strus Patrycja
niezrzeszona
2019-11-09
1
Sułowska - Calak Paulina
KJ Dobrzyniec
ARIONER (10)
2019-11-09
40
AQUARTA (82)
2019-11-09
2019-11-10
11
2019-11-09
1
2019-11-10
7
Sysiak Natalia
Bez Przynależności Klubowej
2019-11-10
24
2019-11-10
21
Szczepańska Natalia
WKJ Lublin
DOMINACJA (120)
2019-11-09
1
2019-11-09
12
2019-11-10
8
2019-11-10
18
Szestowicka Maja
JKS Equita Świętochów
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-09
11
2019-11-10
1
2019-11-10
24
2019-11-10
1
Szewczyk Marek
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Szypiło Julia
KJ Aleksander Elizówka
AMIRA (39)
2019-11-09
22
2019-11-09
10
2019-11-10
1
2019-11-10
2019-11-09
2019-11-10
Terlecka - Ludwiniak Agnieszka
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
DAFER (77)
2019-11-10
17
2019-11-10
17
Tomaszewska Izabella
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
SZIMANO (96)
2019-11-09
4
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-09
3
Tomaszewska Joanna
KJ Akademia Kucania
HALA (56)
2019-11-10
1
2019-11-10
20
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (72)
2019-11-09
6
2019-11-09
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-09
1
Tomaszewski Stanisław
-
LIMARO (95)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
16
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Wajda Marta
KJ Dworek Okuniew
2019-11-09
17
2019-11-09
2019-11-10
14
2019-11-10
8
Ważyńska Lena
Klub Jeździecki Humorek
ELF (119)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-09
1
Werelich Zuzanna
KJ Wiktorowo
2019-11-09
9
2019-11-09
1
2019-11-10
2019-11-10
Wieczorek Julia
BPK
HOTREX (87)
2019-11-09
11
2019-11-09
1
Winnik Matylda
NIEZRZESZONA
CHINKA (97)
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
ULISSES (11)
2019-11-09
3
2019-11-09
2
2019-11-10
1
2019-11-10
1
IRTYSZ (12)
2019-11-09
1
2019-11-09
4
2019-11-10
5
2019-11-10
2
2019-11-09
38
2019-11-09
28
2019-11-10
27
2019-11-10
18
Wyrostkiewicz Aleksandra
BPK
SHIRAZ (109)
2019-11-09
1
Zadrożna Marta
KJ Wiktorowo
ADMIRAŁ (125)
2019-11-09
1
2019-11-09
26
Zalewska Magdalena
BPK
2019-11-09
11
2019-11-09
23
Zdun Karolina
BPK
ALEX (22)
2019-11-10
31
2019-11-10
18
2019-11-10
2019-11-09
26
2019-11-09
1
2019-11-09
11
KAPRYS (65)
2019-11-09
2019-11-09
Ziętek Kinga
WKJ Lublin
TOLA (58)
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
TOUAREG (93)
2019-11-09
2
2019-11-10
4
2019-11-10
4
2019-11-09
11

Number of Riders: 112

Number of Horses: 122

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl