Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 15:11:17
2019-04-27 15:11:17
Tomasz Matysiak LENOX
  • 1x 12/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 15:00:29
2019-04-27 15:00:29
Wiktoria Bunkowska KANON
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
  • 1x 12/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 14:59:06
2019-04-27 14:59:06
Wiktor Larkowski ETIUDA M
  • 1x 12/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 14:57:58
2019-04-27 14:57:58
Wiktor Larkowski AMAT M
  • 2x 12/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 17:22:44
2019-04-25 21:45:40
Milena Czaplińska PREZES
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZTdwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 17:22:46
2019-04-25 21:00:18
Magdalena Zalewska DIVANA GRAND S
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZTdwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:41:17
2019-04-25 12:30:34
Julianna Fabijaniak J'02 DRUID
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:01:22
2019-04-25 11:53:51
Karolina Węglińska J'03 WERSAL
  • 2x 12/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 20:43:27
2019-04-24 20:23:21
Sylwia Piechnik BAKALIAJ
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZTdwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 19:22:00
2019-04-24 19:21:55
Zofia Chrzanowska DAN II
  • 1x 12/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 19:22:03
2019-04-24 19:15:34
Wiktoria Mazanka MILTON
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZTdwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 19:22:06
2019-04-24 18:18:52
Klaudia Mościcka IRON
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZTdwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 16:53:54
2019-04-24 16:13:29
Julia Kwiatkowska REYLEM CORNELIA
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 16:53:56
2019-04-24 16:12:50
Amelia Burdelas JAMAJKA
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 16:53:58
2019-04-24 16:09:19
Gabija Siwak STAMFORD
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZTdwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 17:21:24
2019-04-24 15:49:39
Agnieszka Pietrak GACEK
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 14:43:21
2019-04-24 13:41:59
Inga Olejarz INWOOD
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZTdwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 12:37:23
2019-04-24 11:00:02
Maja Lipińska RAMZES
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 12:37:15
2019-04-24 09:13:26
Igor Liwski SHEILA H
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZTdwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 06:20:16
2019-04-23 22:02:59
Natalia Skonieczna GRÁCIA
  • 2x 10/LL/LL 80 ZR/ZTdwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 20:24:52
2019-04-23 18:58:42
Melania Słopecka LABRADOR
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 15:15:53
2019-04-23 14:16:48
Zofia Presz ROMANIA
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZTdwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 15:15:45
2019-04-23 10:36:03
Wiktoria Domżalska JUKATAN
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZTdwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 09:43:16
2019-04-23 07:42:30
Joanna Pastuszek CELEBRA
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZTdwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 09:43:19
2019-04-23 07:42:02
Łukasz Kościesza MILUZA
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZTdwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 15:15:40
2019-04-21 16:55:24
Agnieszka Kułakowska NEW GOLD
  • 1x 5/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 19:49:23
2019-04-20 10:58:23
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZTdwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 10:23:12
2019-04-20 08:05:24
Paulina Laskowska DARG
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZTdwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 06:01:58
2019-04-19 20:29:07
Zofia Marx AMAR
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 12:37:10
2019-04-19 09:04:39
Marika Kietlinska BRAVADO QUEEN
  • 2x 10/LL/LL 80 ZR/ZTdwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 21:19:38
2019-04-18 20:52:36
Nikola Kozłowska CASSAWA
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 13:55:35
2019-04-18 13:26:11
Karolina Węglińska J'03 WERSAL
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 13:55:38
2019-04-18 10:43:30
Zofia Brońka FUNNY GIRL
  • 2x 10/LL/LL 80 ZR/ZTdwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 13:55:41
2019-04-18 09:47:34
Natalia Domagała ZARIM
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 13:55:44
2019-04-18 09:01:00
Patrycja Wysocka PARYS
  • 2x 10/LL/LL 80 ZR/ZTdwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 07:32:10
2019-04-17 22:44:52
Joanna Mazurek GERSHWIN H
  • 2x 5/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 19:39:50
2019-04-17 12:05:11
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZTdwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 07:14:10
2019-04-17 08:17:35
Ewelina Kluska WIASTON
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
  • 1x 14/N/N 120 ZR zwykły (art. 238.2.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 18:01:30
2019-04-16 16:22:51
Jagoda Kuszka SAMIRO "KA"
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 15:38:45
2019-04-16 15:08:53
Sonia Sienkiewicz CEZAR
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 17:58:50
2019-04-15 11:15:14
Katarzyna Delekta ALI BOOM
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZTdwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 23:24:29
2019-04-13 08:03:24
Marta Pietrkiewicz MARINA
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Brońka Zofia KJ Szwadron Jazdy RP
2001 (J.)
O028348
2. Bunkowska Wiktoria KJ Golden Horse Koryta
2004 (JM.)
O046545
3. Burdelas Amelia Stajnia goplana
2010 (Mł.)
Brak
4. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
5. Daniłowska Karina KJ J.J. Darboven Rumia
2003 (J.)
O043383
6. Delekta Katarzyna nz
S
brak
7. Domagała Natalia KJ Aromer Józefin
2000 (MJ.)
O032898
8. Domżalska Wiktoria Wrzosowa stajnia
2001 (J.)
brak
9. Fabijaniak Julianna KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O032393
10. Kietlinska Marika TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
1998 (MJ.)
Brak
11. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
12. Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
S
O025595
13. Kozłowska Nikola brak
2007 (JM.)
brak
14. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
15. Kuszka Jagoda KJ Zbrosławice
2001 (J.)
O027311
16. Kwiatkowska Julia Stajnia Goplana
2008 (Mł.)
Brak
17. Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
S
O002876
18. Laskowska Paulina KJ J.J. Darboven Rumia
1998 (MJ.)
O021487
19. Lipińska Maja BPK
2007 (JM.)
o
20. Liwski Igor Bez Przynależności Klubowej
2008 (Mł.)
Brak
21. Marx Zofia KJ AROMER
2001 (J.)
O037224
22. Matysiak Tomasz KJ Aromer Józefin
S
O040585
23. Mazanka Wiktoria Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2005 (JM.)
Brak
24. Mazurek Joanna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O027547
25. Mościcka Klaudia KJ Aromer
2001 (J.)
0048875
26. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (MJ.)
O032392
27. Olejarz Inga brak
2004 (JM.)
brak
28. Pastuszek Joanna TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2000 (MJ.)
Brak
29. Piechnik Sylwia Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O038621
30. Pietrak Agnieszka KJ Aromer
1998 (MJ.)
O031478
31. Pietrkiewicz Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
32. Presz Zofia KU AZS Politechnika Warszawska
S
brak
33. Sienkiewicz Sonia BPK
2005 (JM.)
brak
34. Siwak Gabija Klub Jeździecki Aromer
2008 (Mł.)
O053630
35. Skonieczna Natalia Stajnia Siekierki
2005 (JM.)
brak
36. Słopecka Melania Bpk
2003 (J.)
35715/18
37. Węglińska Karolina BPK - MAZ
2003 (J.)
O039386
38. Wysocka Patrycja TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2000 (MJ.)
brak
39. Zalewska Magdalena Bpk
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

11

ALI BOOM Trakeńska POL 2007 Wałach skarogniada/161 F: Gluosnis
M: Agada
O: Katarzyna Delekta
B: Andrzej Grad
brak brak
2.

21

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
3.

48

AMAT M SP POL 2014 Ogier gniada/167 F: Casillio
M: Amfora M
O: Wiktor Larkowski
B: SK Moszna
Brak
4.

41

BAKALIAJ Szlachetna Półkrew POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Karbon
M: Bagnica
O: Sylwia Piechnik
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
12697
5.

3

BRAVADO QUEEN SP POL 2007 Klacz gniada/165 F: .
M: .
O: .
B: .
Brak .
6.

20

CASSAWA Wielkopolska POL 2006 Klacz kasztanowata/brak F: Ałtaj
M: Castella
O: Zbigniew Korek
B: Stadnina Koni Liski
K011198 POL007600237306
7.

24

CELEBRA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Ludger
M: Czeszka
O: Ognisko TKKF Hubert
B: Sylwester Kosiński
brak
8.

13

CEZAR XXOO POL 2006 Wałach kasztanowata/162 F: Consensus
M: Rosa
O: Katarzyna Jarosz
B: Wolińska Jadwiga
brak 999520052906
9.

38

DAN II SP POL 2003 Ogier kasztanowata/- F: Luron
M: Drama
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
Brak POL 009 66 08668 03
10.

22

DARG M POL 2013 Wałach gniada F: Arbon
M: Denisa
O: Bogusław Święcki
B: Bogusław Święcki
brak
11.

47

DIVANA GRAND S SP POL 2010 Klacz gniada F: Cityboy R
M: Delicja
O: Magdalena Zalewska
B: Soćko Mateusz
brak
12.

44

DRUID SP POL 2004 Wałach siwa/167 F: Armani / Caletto's Son
M: Diana V / Czaromir
O: Łukasz Sikorski
B: Bronisław Vogt
K013457 POL009611054904
13.

49

ETIUDA M SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Vulkan L
M: Elegancja M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K027081 000000
14.

17

FUNNY GIRL KUC POL 2001 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: Turkus / Talizman
M: Fatima / Nandy Man
O: Anna Brońka
B: Dominik Gronet
K006828 POL013600053501
15.

9

GACEK SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Demetrios
M: Godilo
O: Klaudia Fabicka
B: Mirosław Lingo
K013287 616009510050003
16.

15

GERSHWIN H Bawarska GER 2010 Wałach gniada/166 F: Gambrinus Son
M: Cara Z
O: Aleksander Gołębiewski
B: Niemcy
brak DE 481 810035710
17.

29

GRÁCIA SP HUN 2010 Klacz gniada/168 F: 5037 Disco d'Or
M: Hizelgo
O: Włodzimierz Skonieczny
B: Włodzimierz Skonieczny
brak HUN K MF101780000 348001101780000
18.

34

INWOOD Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Royal Court
M: Italia
O: Małgorzata Persona-Olejarz
B: Bogdan Marek Tomaszewski
Brak 228/2011
19.

40

IRON Wielkopolska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Chef Supreme
M: Izana
O: Łukasz Sikorski
B: Stadnina Koni Racot
Brak
20.

36

JAMAJKA Kuc Walijski POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's samson
M: Koekoekshof jannique
O: Zuzanna lach
B: Jaroszówka
K024371
21.

26

JUKATAN Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach gniada/170 F: Contender Son
M: Jacnia
O: Marlena Pałygiewicz
B: Wieteska Marika
brak
22.

50

KANON MŁP POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Pas
M: Karina / Fabel
O: Ilona Bunkowska
B: Kazimierz Kamiński
K019527 006640077406
23.

28

LABRADOR Traken POL 2003 Wałach kara/mk: F: Arianin / Sopran
M: Literatka / Dziurawie
O: M.Burdzy-Barrington
B: brak
K015802
24.

51

LENOX Niem. Sport. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado / Landor S
M: Nordlicht / Nitendo
O: Tomasz Matysiak
B:
K011440 DE457000247505
25.

10

MARINA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Harnaś
M: Montana
O: Jadwiga Wolniewicz
B: Zbigniew Janas
K009470 POL009660731203
26.

39

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:nn F: nn
M: nn
O: Mordzelewski Michał
B: nn
Brak nn
27.

25

MILUZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Mazepa
O: Ognisko TKKF Hubert
B: SK Rzeczna
brak
28.

14

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
29.

23

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
30.

8

NEW GOLD SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Neo / Luron
M: Natura / Jakobin
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K010977 POL009661132206
31.

19

PARYS SP POL 2008 Wałach gniada/bd F: Ludger
M: Piwonia
O: TKKF Hubert
B: Sylwester Kosiński
brak
32.

31

RAMZES Mały Koń POL 2013 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
O: Piotr Lipiński, Ula Lipińska, Maja Lipińska, Jan Lipiński
B: Lipinski
o
33.

35

REYLEM CORNELIA WELSH POL 2006 Klacz jelena/kuc:137 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem carmen
O: Zuzanna Lach
B: Wielka Brytania
K027046 143418
34.

27

ROMANIA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/160 F: Maik
M: Rakuza
O: Zofia Presz
B: nn
brak brak
35.

12

SAMIRO KA Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/158 F: Ramstein
M: Samanta
O: Zdzisław Kamola
B: Piotr Liberda
K015950 616007540191308
36.

30

SHEILA H Hanowerska POL 2005 Klacz kara/165 F: Schwarzenegger
M: Hauptstutbuch
O: Mirosław Liwski
B: Heike Becker
Brak Brak
37.

37

STAMFORD XX POL 2010 Wałach skarogniada/- F: Royal Court
M: Sachmet
O: Agnieszka Kopka
B: B.M. Tomaszewski
K026284 616POL10006873T
38.

43

WERSAL TRAK. POL 2011 Wałach kasztanowata F: Emis
M: Wamba / Ignac
O: Tomasz Węgliński
B: Mirosław Kulpiński
K024373 POL732010074711 -
39.

16

WERSAL TRK. POL 2011 Wałach kasztanowata F: Emis
M: Wamba / Ignac
O: Tomasz Węgliński
B: Mirosław Kulpiński
K024373 POL732010074711 -
40.

2

WIASTON SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston / Nobody KWPN
M: Wiara / Aravel Waro sp
O: SL
B: Marek Głowala
K026506
41.

18

ZARIM SP POL 2012 Wałach siwa/166 F: Imequyl/Luron
M: Zara/Bajou du Rouet
O: Elżbieta Domagała
B: -
K022770 616009590104412
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Brońka Zofia
KJ Szwadron Jazdy RP
2019-04-28
13
Bunkowska Wiktoria
KJ Golden Horse Koryta
KANON (50)
2019-04-28
10
2019-04-28
5
Burdelas Amelia
Stajnia goplana
JAMAJKA (36)
2019-04-27
2019-04-27
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
DAN II (38)
2019-04-28
1
2019-04-28
5
Daniłowska Karina
KJ J.J. Darboven Rumia
NAOMI (23)
2019-04-28
1
2019-04-28
1
Delekta Katarzyna
nz
2019-04-28
2
2019-04-28
2
Domagała Natalia
KJ Aromer Józefin
ZARIM (18)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2
2019-04-28
Domżalska Wiktoria
Wrzosowa stajnia
JUKATAN (26)
2019-04-28
9
2019-04-28
5
Fabijaniak Julianna
KJ Aromer Józefin
DRUID (44)
2019-04-28
15
2019-04-28
Kietlinska Marika
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2019-04-28
5
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2
2019-04-28
Kościesza Łukasz
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
MILUZA (25)
2019-04-28
15
2019-04-28
12
Kozłowska Nikola
brak
CASSAWA (20)
2019-04-28
10
2019-04-28
1
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita Świętochów
2019-04-27
2019-04-28
4
Kuszka Jagoda
KJ Zbrosławice
2019-04-28
3
2019-04-28
9
2019-04-28
Kwiatkowska Julia
Stajnia Goplana
2019-04-27
2019-04-27
Larkowski Wiktor
KJ Zbrosławice
AMAT M (48)
2019-04-28
2019-04-28
7
2019-04-28
3
2019-04-28
1
Laskowska Paulina
KJ J.J. Darboven Rumia
DARG (22)
2019-04-28
8
2019-04-28
9
Lipińska Maja
BPK
RAMZES (31)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
2019-04-28
Liwski Igor
Bez Przynależności Klubowej
2019-04-28
1
2019-04-28
18
Marx Zofia
KJ AROMER
AMAR (21)
2019-04-28
Matysiak Tomasz
KJ Aromer Józefin
LENOX (51)
2019-04-28
8
2019-04-28
Mazanka Wiktoria
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
MILTON (39)
2019-04-28
1
2019-04-28
17
Mazurek Joanna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
3
Mościcka Klaudia
KJ Aromer
IRON (40)
2019-04-28
4
2019-04-28
7
Nasiłowska Anna
KJ Aromer Józefin
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
12
2019-04-28
16
2019-04-28
Olejarz Inga
brak
INWOOD (34)
2019-04-27
2019-04-27
Pastuszek Joanna
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
CELEBRA (24)
2019-04-28
16
2019-04-28
8
Piechnik Sylwia
Jeździecki Klub Sportowy Senny
2019-04-28
11
2019-04-28
11
Pietrak Agnieszka
KJ Aromer
GACEK (9)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
6
2019-04-28
Pietrkiewicz Marta
KJ Dworek Okuniew
MARINA (10)
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
6
2019-04-28
Presz Zofia
KU AZS Politechnika Warszawska
ROMANIA (27)
2019-04-27
2019-04-27
Sienkiewicz Sonia
BPK
CEZAR (13)
2019-04-28
5
2019-04-28
3
Siwak Gabija
Klub Jeździecki Aromer
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-28
4
2019-04-28
14
Skonieczna Natalia
Stajnia Siekierki
GRÁCIA (29)
2019-04-28
19
2019-04-28
2019-04-28
14
Słopecka Melania
Bpk
2019-04-27
2019-04-27
Węglińska Karolina
BPK - MAZ
WERSAL (16)
2019-04-27
2019-04-27
WERSAL (43)
2019-04-28
4
2019-04-28
4
Wysocka Patrycja
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
PARYS (19)
2019-04-28
6
Zalewska Magdalena
Bpk
2019-04-28
7
2019-04-28
13
2019-04-28

Number of Riders: 39

Number of Horses: 41

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl