Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
107 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 20:46:46
2019-04-10 19:54:30
Maria Walczyńska-Graczyk MAMBA
  • 1x 3/N1/I półfinał juniorów na kucach, ZR
  • 1x 12/N2/II półfinał juniorów na kucach, ZR
  • 1x 21/N7K/finał juniorów na kucach, ZR
106 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 20:46:43
2019-04-10 19:01:36
Maja Tomaszewska NOTT K
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 23/N5/finał juniorów, ZR
105 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 15:43:25
2019-04-10 11:16:52
Natalia Czarnak FIESTA
  • 2x 27/L3/finał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
104 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 10:19:07
2019-04-10 10:04:40
Magdalena Zalewska DIVANA GRAND S
  • 2x 27/L3/finał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
102 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 21:25:16
2019-04-09 21:24:31
Julia Chojnowska DANDYS
  • 1x 9/L1/I półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
101 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 21:19:47
2019-04-09 21:17:02
Ida Kunert ARETINO
  • 1x 9/L1/I półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
99 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 21:05:23
2019-04-09 19:25:59
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
98 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 21:05:19
2019-04-09 19:24:24
Łucja Mielcarz TESSA
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
97 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:31:56
2019-04-09 12:08:55
Aleksandra Tatak TOTEM
  • 2x 8/CC4/I półfinał Halowego Pucharu Mazowsza Seniorów
96 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 10:36:37
2019-04-09 10:36:08
Hubert Aniołek BENETON
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
95 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 09:50:40
2019-04-09 09:10:54
Julia Pindelska RONALDO MK
  • 1x 9/L1/I półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
92 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 08:22:47
2019-04-08 22:44:10
Katarzyna Grzanka-Krasnodebska CRISTIANO
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
91 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 08:21:58
2019-04-08 21:20:00
Wiktoria Świerczewska TERMAR
  • 1x 9/L1/I półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
90 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 08:22:45
2019-04-08 21:07:29
Julia Kurdziel HAROLD
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
89 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 08:21:12
2019-04-08 21:05:28
Julia Gawlikowska MILORD
  • 1x 9/L1/I półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
88 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 08:21:07
2019-04-08 19:33:25
Natalia Dragan NESKO
  • 1x 9/L1/I półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
85 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 09:56:30
2019-04-08 09:36:10
Natalia Wojtaszek GOLDEN TOUCH
  • 1x 6/N5/I półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 15/N6/II półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 24/N7/finał młodych jeźdźców, ZR
84 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 08:47:38
2019-04-08 08:09:02
Dorota Urbańska TOTALIS
  • 1x 15/N6/II półfinał młodych jeźdźców, ZR
83 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 06:56:52
2019-04-07 21:00:08
Weronika Solarz MAFIA
  • 2x 27/L3/finał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
81 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 17:48:30
2019-04-04 12:08:47
Julia Jokiel PATI BH
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 10:06:52
2019-04-04 09:05:40
Aleksandra Chołuj ROKSANA
  • 1x 9/L1/I półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 05:40:34
2019-04-03 23:22:57
Karolina Walczak LOVE ME BMF
  • 1x 9/L1/I półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 05:40:36
2019-04-03 23:19:12
Piotr Sujecki LOVE ME BMF
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:41:30
2019-04-03 20:39:13
Paula Obrębska KSIĘŻNICZKA
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 16:20:59
2019-04-03 15:08:37
Marta Jarzębowska PROXY'DOR
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 16:21:02
2019-04-03 14:03:31
Karolina Gałkowska FRANS N
  • 2x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 20:19:22
2019-04-02 19:49:45
Agnieszka Gutkowska HAZARD
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:34:53
2019-04-02 09:32:07
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x 9/L1/I półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 14:46:22
2019-04-02 08:05:30
Adam Hlebowicz EMPIR
  • 1x 18/L2/II półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 20:45:33
2019-04-01 19:25:41
Katarzyna Szczepańska CHARDONNAY
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 6/N5/I półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 15/N6/II półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 23/N5/finał juniorów, ZR
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 14:44:53
2019-04-01 14:16:48
Julia Szymańska ALLYOUNEEDLZ FIRFOD
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 14:44:56
2019-04-01 13:33:38
Adrianna Czorniej MUNDEK
  • 1x 18/L2/II półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 08:20:56
2019-04-01 10:16:56
Oliwia Laferi-Sapiej DONNA AGATHA
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 08:20:50
2019-04-01 10:16:06
Oliwia Laferi-Sapiej CARTE BLANCHE
  • 2x 6/N5/I półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 2x 15/N6/II półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 24/N7/finał młodych jeźdźców, ZR
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 11:20:55
2019-04-01 09:57:15
Nina Makowska AVILON
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 11:21:00
2019-04-01 09:00:50
Agnieszka Przybylska DJANGO AA
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZR
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 08:20:44
2019-04-01 08:38:18
Klaudia Gasiecka CZANTORIA
  • 1x 9/L1/I półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 11:21:07
2019-04-01 08:36:46
Alicja Piechal CALVADOS
  • 1x 5/N4/I półfinał juniorów, ZR
  • 1x 14/D4/II półfinał juniorów, ZR
  • 1x 23/N5/finał juniorów, ZR
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 11:21:11
2019-04-01 08:25:35
Weronika Znosko LARISSA
  • 2x 9/L1/I półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 2x 18/L2/II półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 2x 27/L3/finał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 10:01:33
2019-03-31 09:26:53
Anna Sieńko BONITA-LOXLEY
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZR
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 08:49:17
2019-03-31 07:41:31
Maja Krzanowska FAMME FATALE M
  • 2x 9/L1/I półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 2x 18/L2/II półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 2x 27/L3/finał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
56 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 08:49:19
2019-03-31 07:40:27
Piotr Sujecki MY LITTLE PONY
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
55 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 23:32:10
2019-03-30 21:11:01
Ewa Apanas FANTASTIC SURPRISE
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 23:32:14
2019-03-30 19:21:57
Joanna Bobowska EVERGREEN
  • 1x 5/N4/I półfinał juniorów, ZR
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 23/N5/finał juniorów, ZR
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 18:45:14
2019-03-30 15:58:59
Michał Kopczewski RICI-G
  • 1x 5/N4/I półfinał juniorów, ZR
  • 1x 15/N6/II półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 23/N5/finał juniorów, ZR
52 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 18:45:20
2019-03-30 15:57:27
Kalina Kopczewska DON SULTAN
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 18:45:24
2019-03-30 15:53:53
Natalia Bujalska LEGERETE 2
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZR
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 18:45:28
2019-03-30 09:26:20
Hanna Meder CALIFORNIA
  • 1x 5/N4/I półfinał juniorów, ZR
  • 1x 14/D4/II półfinał juniorów, ZR
  • 1x 23/N5/finał juniorów, ZR
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 18:45:33
2019-03-30 08:33:00
Iga Raczyńska JUST DO IT
  • 1x 9/L1/I półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
48 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 21:04:23
2019-03-29 19:08:58
Dominika Jędrzejowska RAHIM BH
  • 1x 5/N4/I półfinał juniorów, ZR
  • 1x 14/D4/II półfinał juniorów, ZR
  • 1x 23/N5/finał juniorów, ZR
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 16:02:21
2019-03-29 14:48:16
Larysa Sadłos NABOKOV L
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
45 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 12:52:17
2019-03-29 11:48:27
Aleksandra Bieleń ARISTON
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 12:52:20
2019-03-29 10:56:46
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 12:52:23
2019-03-29 10:40:15
Sandra Pączek MONAKO
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
42 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 09:56:59
2019-03-29 09:32:31
Marta Matwijów BOND
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 09:57:05
2019-03-29 09:31:12
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 09:57:07
2019-03-29 08:43:33
Monika Szkuta TOFFI
  • 1x 8/CC4/I półfinał Halowego Pucharu Mazowsza Seniorów
  • 1x 17/CC5/II półfinał Halowego Pucharu Mazowsza Seniorów
  • 1x 26/CC7/finał Halowego Pucharu Mazowsza Seniorów
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 07:05:17
2019-03-29 04:07:58
Justyna Brzozowska SANTIEGO T
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 07:05:19
2019-03-29 04:05:44
Justyna Brzozowska LORD DRACO
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZR
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 20:19:25
2019-03-28 22:42:39
Alicja Skarżyńska CAMELOT
  • 2x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 2x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 2x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
35 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 07:05:31
2019-03-28 22:35:03
Agata Mikołajczyk FRIZZEL B
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZR
34 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 07:05:33
2019-03-28 22:32:57
Alicja Karczmarczuk MAFIA P
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 07:05:36
2019-03-28 22:08:18
Paulina Martynuska CARDALCO
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
32 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 07:05:37
2019-03-28 22:03:49
Natalia Łazowska NESKA
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 08:04:44
2019-03-28 20:29:04
Wiktoria Wyrzykowska HAWANA
  • 1x 5/N4/I półfinał juniorów, ZR
  • 1x 14/D4/II półfinał juniorów, ZR
  • 1x 23/N5/finał juniorów, ZR
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 21:33:31
2019-03-28 20:26:58
Amelia Milczarek LAS PALMAS
  • 1x 9/L1/I półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 21:33:34
2019-03-28 20:26:06
Aleksandra Kanarek SAURON
  • 1x 8/CC4/I półfinał Halowego Pucharu Mazowsza Seniorów
  • 1x 17/CC5/II półfinał Halowego Pucharu Mazowsza Seniorów
  • 1x 26/CC7/finał Halowego Pucharu Mazowsza Seniorów
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 21:33:37
2019-03-28 19:51:06
Julia Kaczorowska MIDTJYDENS ORION
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 18:58:33
2019-03-28 16:26:52
Klaudia Kostrzębska DOUBLE AFFAIR G
  • 1x 6/N5/I półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 15/N6/II półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 24/N7/finał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 18:58:39
2019-03-28 16:26:03
Klaudia Kostrzębska A-DAME DE PIQUE
  • 1x 6/N5/I półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 15/N6/II półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 24/N7/finał młodych jeźdźców, ZR
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 18:58:44
2019-03-28 16:18:04
Zofia Marx AMAR
  • 1x 6/N5/I półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 15/N6/II półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 24/N7/finał młodych jeźdźców, ZR
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 16:13:27
2019-03-28 15:17:54
Monika Sitarska MERCEDES
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZR
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 16:13:30
2019-03-28 15:15:54
Monika Sitarska SHADES OF GREY
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 16:13:32
2019-03-28 15:14:27
Małgorzata Urbańska FRANCIS
  • 2x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 2x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 2x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZR
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 16:13:34
2019-03-28 15:07:18
Zuzanna Wawrzyniak LIWIA
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 16:13:36
2019-03-28 15:04:51
Natalia Kamińska TYMIANEK
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 14:35:16
2019-03-28 13:51:00
Zuzanna Dzidek TERRA EUROPA
  • 1x 5/N4/I półfinał juniorów, ZR
  • 1x 14/D4/II półfinał juniorów, ZR
  • 1x 23/N5/finał juniorów, ZR
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 14:35:18
2019-03-28 13:46:19
Karina Uszyńska ARES
  • 1x 8/CC4/I półfinał Halowego Pucharu Mazowsza Seniorów
  • 1x 17/CC5/II półfinał Halowego Pucharu Mazowsza Seniorów
  • 1x 26/CC7/finał Halowego Pucharu Mazowsza Seniorów
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 14:35:24
2019-03-28 13:29:19
Gabriela Rozalska MISJONARZ
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 14:35:26
2019-03-28 11:52:34
Oliwia Kubiak DRUH HROBY HRON
  • 1x 3/N1/I półfinał juniorów na kucach, ZR
  • 1x 12/N2/II półfinał juniorów na kucach, ZR
  • 1x 21/N7K/finał juniorów na kucach, ZR
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 10:47:48
2019-03-28 10:21:31
Marta Wacławik DESPERADO
  • 1x 9/L1/I półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 19:42:11
2019-03-28 10:03:26
Daniel Dębowski FIRE GIRL M
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZR
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 10:12:10
2019-03-28 09:47:46
Lea Zatońska NONSENS 10
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 10:12:12
2019-03-28 09:29:43
Urszula Ślusarczyk DOLLY
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 09:13:07
2019-03-28 09:01:37
Martyna Ufnal MACBETH
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 09:13:18
2019-03-28 07:40:26
Maria Mackiewicz SUNNY BOY
  • 1x 6/N5/I półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 15/N6/II półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 24/N7/finał młodych jeźdźców, ZR
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 21:56:02
2019-03-28 07:34:01
Julia Rozesłańska SATURN
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZR
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 06:57:43
2019-03-28 06:48:06
Kornelia Pawłowska STORMING AHEAD
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 06:57:48
2019-03-27 21:54:28
Aleksandra Szymańska DIAMENT
  • 1x 9/L1/I półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Halowego Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Aniołek Hubert SKJ PONY POWER
2007 (JM.)
O045368
2. Apanas Ewa Varsovia Dressage Club
S
LZPZJ/1256/19
3. Bieleń Aleksandra Klub Jeździecki Huzar
2002 (J.)
O038564
4. Bobowska Joanna KS Chojnów
S
O006177
5. Brzozowska Justyna Bpk MAZ
S
O024381
6. Chojnowska Julia bpk
2001 (J.)
O043080
7. Chołuj Aleksandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (J.)
O050681
8. Czarnak Natalia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O037685
9. Czorniej Adrianna Brak
S
Brak
10. Dębowski Daniel SSKJ Bobrowy Staw
1999 (MJ.)
O040067
11. Dragan Natalia BPK - MAZ
2003 (J.)
O048865
12. Dzidek Zuzanna Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2002 (J.)
o046010
13. Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
S
O019149
14. Gasiecka Klaudia JKS Equita
Brak
15. Gawlikowska Julia bez przynależności
brak
16. Grzanka-Krasnodebska Katarzyna Ks Centurion
S
O001538
17. Gutkowska Agnieszka SKJ Bobrowy Staw
S
Brak
18. Hlebowicz Adam Mandragora
S
Brak
19. Jarzębowska Marta KJ Bingo Człekówka
S
O005104
20. Jędrzejowska Dominika bpk MAZ
2001 (J.)
O042742
21. Jokiel Julia KJ Aromer
2005 (JM.)
O048620
22. Kaczorowska Julia SSKJ Golden Horse Koryta
2004 (JM.)
O046547
23. Kamińska Natalia KJ Aldragha
2009 (Mł.)
Brak
24. Kanarek Aleksandra KJ Sawanka
S
O008561
25. Kopczewska Kalina KJ Plejda
2008 (Mł.)
O048171
26. Kopczewski Michał KJ Plejada
S
O000270
27. Kostrzębska Klaudia Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
1998 (MJ.)
O022153
28. Kostrzębska Klaudia Klub Jeździecki Truskaw
1998 (MJ.)
O022153
29. Krzanowska Maja bpk
2001 (J.)
Brak
30. Kubiak Oliwia SSKJ Golden Horse Koryta
2003 (J.)
O037902
-
31. Kunert Ida KJ Dobrzyniec
2002 (J.)
brak
32. Kurdziel Julia Bez przynaleznnosci
2006 (JM.)
brak
33. Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
1999 (MJ.)
O040391
34. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (JM.)
O043384
35. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
36. Mackiewicz Maria Varsovia Dressage Club
1998 (MJ.)
O025311
37. Makowska Nina KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O036761
38. Marx Zofia KJ AROMER
2001 (J.)
O037224
39. Matwijów Marta KJ Aldragho Piaseczno
2008 (Mł.)
O048444
40. Meder Hanna BPK
2002 (J.)
O038918
41. Mielcarz Łucja SKJ Hawajka Majdan
2010 (Mł.)
xxxx
42. Mikołajczyk Agata KS EQUIRIGHT
S
O004606
43. Milczarek Amelia Stajnia Sawanka
2003 (J.)
brak
44. Obrębska Paula SSKJ Bobrowy Staw
S
O030807
45. Pawłowska Kornelia BPK
2007 (JM.)
O048610
46. Piechal Alicja BPK
2002 (J.)
O033581
47. Pindelska Julia Brak przynależności klubowej
2003 (J.)
O044621
48. Raczyńska Iga brak
2002 (J.)
brak
49. Rozalska Gabriela KS AZS AWF WARSZAWA
2001 (J.)
Brak
50. Rozesłańska Julia SKJ Bajardo
2004 (JM.)
O047830
51. Sadłos Larysa KJ Huzar Józefów
2001 (J.)
O035201
52. Sieńko Anna Grobice
2004 (JM.)
O032718
53. Sitarska Monika Kj aldragho
S
O000503
54. Skarżyńska Alicja Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2004 (JM.)
O032068
55. Ślusarczyk Urszula SKJ BAJARDO
2007 (JM.)
O050766
56. Solarz Weronika Klub Jeździecki Plejada
2003 (J.)
O050235
57. Sujecki Piotr bpk
2008 (Mł.)
brak
58. Świerczewska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
brak
59. Szczepańska Katarzyna Varsovia Dressage Club
S
brak
60. Szkuta Monika Klub Sportowy Centurion
S
O011404
61. Szymańska Aleksandra bpk
S
O041715
62. Szymańska Julia Varsovia Dressage Club
2001 (J.)
O039144
63. Tatak Aleksandra bpk MAZ
S
O025281
64. Tomaszewska Maja KJ Welt Opypy
S
LZPZJ/1420/19
65. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia Słupno
2007 (JM.)
O036152
66. Urbańska Dorota Stowarzyszenie KS Chojnów
S
Nr PZJ: O001052
67. Urbańska Małgorzata KJ Aldragho
2004 (JM.)
Brak
68. Uszyńska Karina SKJ Legia Kozielska
S
O002848
69. Wacławik Marta KJ Sawanka
S
brak
70. Walczak Karolina Bpk
2002 (J.)
Brak
71. Walczyńska-Graczyk Maria KS Centurion
2006 (JM.)
O038706
72. Wawrzyniak Zuzanna KJ Aldragho
2007 (JM.)
Brak
73. Wojtaszek Natalia AZS PW
1998 (MJ.)
LZPZJ/1151/18
74. Wyrzykowska Wiktoria KJ Sawanka
2002 (J.)
O035193
75. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
76. Zalewska Magdalena Bpk
S
brak
77. Zatońska Lea Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2008 (Mł.)
0049671
78. Znosko Weronika Brak przynależności klubowej
2001 (J.)
None
79. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

41

A-DAME DE PIQUE Oldenburg GER 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dimaggio
M: Achiclarissa
O: Klaudia Kostrzębska
B: Josef Boeckmann
K017984 DE 433330225209
2.

74

ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Deutsches Sportpferd DNK 2009 Ogier gniada/167 F: Zardin Firfod
M: Annalindh Firfod
O: PHU Maga Elzbieta Osinska
B: Firfod
K024758 DE410100902209 DE410100902209
3.

42

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
4.

54

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
O: Aleksandra Ossowska
B: Alina Kujawa-Kroll
K012069
5.

32

ARES SP POL 2003 Wałach gniada F: Loxley / Lesotho
M: Atena
O: Karina Uszyńska
B: NN
K009741
6.

100

ARETINO ŚL POL 2001 Wałach ciemnogniada/163 F: Evento
M: Aretuza
O: Ewa Swoboda-Kopeć
B: Beata Kapica
brak brak
7.

56

ARISTON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach ciemnogniada/167 F: Aquedukt
M: Aluzja
O: Ksenia Samsel
B: Krzysztof Galiński
K019367 POL 009 59 0886 07
8.

70

AVILON HAFL. POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pr Alegro
M: Hauptstutbuch Halina
O: Monika Karpińska
B: x
K022998
9.

96

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
O: Aneta Aniołek
B: Dariusz Markiewicz
K023005
10.

53

BOND Kuc.wal POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Duinveldt's Lewa
M: Uiterwaarden's Bo
O: Monika Karpińska
B: x
K019241
11.

17

BONITA-LOXLEY SP POL 2001 Klacz gniada/171 F: Loxley
M: Blanka
O: P. Martynuska
B: H. Soboń
K0080901
12.

64

CALIFORNIA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Faust Z
M: Citta
O: Anna Karczmarczuk
B: Janusz Majkowski
K012363
13.

72

CALVADOS Oldenburg GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Cantus
M: JNjk,
O: Piechal
B: Niemcy
brak
14.

13

CAMELOT Arabska POL 2012 Wałach siwa/kuc:148 F: vatican
M: cezura
O: katarzyna skarzynska
B: katarzyna skarzynska
K026022 616POL12009104A
15.

99

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
O: Grażyna Zajkowska
B: nn
K018656
16.

19

CARTE BLANCHE SP POL 2013 Klacz gniada F: Stilios/Sandro Hit
M: Cornella/Lord Sinclair
O: ...
B: ...
K025842
17.

76

CHARDONNAY Oldenburg GER 2011 Wałach gniada/175 F: Charmeur
M: Saniza
O: Katarzyna Szczepńska
B: Niemcy
K026065 brak
18.

94

CRISTIANO KWPN POL 2007 Wałach gniada/172 F: Cristo
M: Ronja
O: Katarzyna Krasnodebska
B: ...
K011415 DE421000257407
19.

20

CZANTORIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada/165 F: Roland
M: Cedra
O: Teresa Tomaszewska
B: Teresa Tomaszewska
Brak
20.

101

DANDYS SP POL 2005 Wałach gniada F: Nikiel
M: Djuna
O: Marta Kossakowska
B: Jerzy Michałowski
brak
21.

30

DESPERADO Hanowerska GER 2011 Wałach gniada/172 F: Danone I / DeNiro
M: Laurissa / Lauries Crusador
O: Marta Wacławik
B: Koopman
K021434 DE431310600511
22.

4

DIAMENT Małopolska POL 2004 Wałach gniada F: Emetyt
M: Dafia
O: Anna Żarnotal
B: Jan Głowacki
brak
23.

103

DIVANA GRAND S SP POL 2010 Klacz gniada F: Cityboy R
M: Delicja
O: Magdalena Zalewska
B: Soćko Mateusz
brak
24.

29

DOLLY Kuc Walijski GER 2004 Klacz kasztanowata/132 F: PR Ducat
M: NN
O: Urszula Ślusarczyk
B: Helmut Eickhorst
K026268 DE 434 340372304
25.

62

DON SULTAN DRP POL 2006 Wałach kara/kuc: F: x
M: x
O: Anna Świątkowska
B: x
K020851
26.

18

DONNA AGATHA Holsztyńska GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Nicoretta
O: Olimpia Laferi-Sapiej
B:
K018558
27.

40

DOUBLE AFFAIR G SP POL 2005 Klacz gniada/167 F: Love Affair
M: Double D
O: Klaudia Kostrzębska
B: Paweł Gąsiński
K010188 10973
28.

109

DOUBLE AFFAIR/A DAME DE PIQUE F:
M:
O:
B:
29.

34

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
O: Edyta Juszczuk-Kubiak
B: Krzysztof Chomicz
K020960 616999610165210
30.

78

EMPIR Typ Szlachetny POL NN Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Sobczyk Piotr
B: NN
brak POL 999 67 00681 00
31.

67

EVERGREEN SP POL 2009 Wałach gniada F: Ekwador
M: Lavinia
O: Maciej Kaliński
B: Katarzyna Milczarek
K017529 616009640106109
32.

68

FAMME FATALE M OLD POL 2014 Klacz kara F: Fürst Függer
M: Roswitha
O: Paweł Sujecki
B: nn
brak
33.

66

FANTASTIC SURPRISE Niem.sport. POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Florencio I
M: Worldly Grace
O: Michał Pałaszewski
B: Niemcy
K022762 DE455879000112
34.

104

FIESTA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2013 Klacz kara/kuc:148 F: Tupet
M: Felina
O: Andrzej Czarnak
B: nn
K026894 brak
35.

9

FIRE GIRL M Oldenburska POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Furst Fugger
M: Crazy Girl
O: Daniel Dębowski
B: Janusz Majkowski
K025660
36.

37

FRANCIS Mecklenburger POL 2013 Wałach gniada/170 F: Colfoco
M: F
O: Małgorzata Urbanska
B: Niemcy
Xxx
37.

49

FRIZZEL B KWPN POL 2010 Wałach kasztanowata F: Bernini/Vigo
M: Kendy/Erik
O: Stanisław Chmielewski
B: Holandia
K018941
38.

89

GOLDEN TOUCH KWPN POL 2011 Wałach siwa/168 F: Vingino
M: Unonosa
O: Natalia Wojtaszek
B: Alie Wekema
brak -
39.

93

HAROLD KUC POL 2005 Wałach biała/kuc:133 F: / KLEIN HUMALDA’SHOLLIDAY HEDWIG
M: nn
O: Joanna Czapska
B: Piotr Grel
brak brak
40.

43

HAWANA SP POL 2005 Klacz gniada F: Trefl
M: Haga
O: Mirosław Kanarek
B: Agnieszka Kaseja
K020627
41.

79

HAZARD SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Landor
M: Huba
O: Katarzyna Toruń
B: -
LKPZ5474/19 POL 009520006907
42.

77

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
O: Anna Dragan
B: Jankowska Anna
K025402 POL006660449406
43.

108

JASPIS/NESKO F:
M:
O:
B:
44.

65

JUST DO IT Trakeńska POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Waitaki
M: Jastarnia
O: Aleksandra Raczyńska
B: Marek Romanowski
Brak
45.

82

KSIĘŻNICZKA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Nabucco ex Nulan
M: Klara
O: Paula Obrębska
B: Mikołaj Adamczyk
K019134
46.

73

LARISSA WLKP POL 2011 Mare darkbay/177 F: Harpun/Askar
M: Lakota/Dżahil
O: Filip Znosko
B: Mariusz Groszkiewicx
None 616007660719011
47.

44

LAS PALMAS SP POL 2007 Wałach gniada F: Pluspunkt
M: Lansada
O: Wioletta Milczarek
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K024286
48.

38

LIWIA Kuc Walijski POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Wolling's Dante
M: Wolling's Lucy
O: Magdalena Wawrzyniak
B: Rudnicki Jakub
616 013 66 17556 10
49.

48

LORD DRACO Zweibrucker GER 1.07.2013 Ogier ciemnogniada F: Lord Leopold
M: Darling / Don Gregory
O: J. Brzozowska
B: GER
K024264
50.

83

LOVE ME BMF Mały Koń POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn
M: nn
O: Paweł Sujecki
B: -
brak
51.

6

MACBETH KUC POL 2007 Ogier siwa/kuc:139 F: Nowogródek / Who Knows
M: Muffin / Spinway Comet
O: Emilia Ufnal
B: Patrycja Dziewolska
K014100 616013610168707
52.

87

MAFIA MŁP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Oregon
M: Maska
O: Wiesław Solarz
B: Ryszard Szpatuśko
K026057
53.

106

MAMBA KUC POL 2005 Klacz kara F: Top Evita
M: Makata
O: Anna Walczynska
B: Krzysztof Starosciec
K012725 11841
54.

35

MERCEDES SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Corrado Boy
M: Mariotta
O: Monika Sitarska
B: Kopras Sp. z o.o.
616 009 61 01913 13
55.

46

MIDTJYDENS ORION SP DNK 2010 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pour Amour
M: Alanya
O: Patrycja Kaczorowska
B: Heidi i Brian Petersen
K025310
56.

91

MILORD SP POL 2007 Wałach gniada/166 F: Love Affaire
M: Milagros
O: Julia Gawlikowska
B: pol
brak 616009661490207
57.

33

MISJONARZ SP POL 2002 Wałach siwa F: .
M: .
O: .
B: .
brak
58.

75

MUNDEK NN POL Nn Wałach gniada/165 F: Nn
M: Nn
O: Jacek Kadłubowski
B: Brak
Brak 999660139093
59.

69

MY LITTLE PONY KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
O: Kamila Głuszko
B: -
K022611
60.

107

MY LITTLE PONY/LOVE ME BMF F:
M:
O:
B:
61.

59

NABOKOV L SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/170 F: Cruzeiro L
M: Nadin L
O: Magda Sadłos
B: Kj alexander
Brak Pol009580060604
62.

52

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
O: Agnieszka Łazowska
B: Leon Gawroński
K021849 POL013520044804
63.

90

NESKO SP POL 2014 Wałach kara/167 F: Salomon / Darco
M: Neska / Taunus
O: Anna Dragan
B: SK Nowielice
K025403 616009640018614
64.

28

NONSENS 10 Deutsches Reitpony GER 2003 Wałach gniada/kuc:141 F: Neckar
M: Maisha
O: Anna Staszewska-Zatońska
B: Bruns, Karl-Heinz Ocholt
K010463 DE 435350075803
65.

105

NOTT K WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata/166 F: Rubin
M: Niecna
O: Małgorzata Hansen
B: Krystian Kliś
LKPZJ/5670/19 POL 007520171607
66.

85

PATI BH Deutsche Reit Pony POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: Da capo 154
M: Pippi
O: Katarzyna Żórawska
B: Bogna Hupa
K025359
67.

80

PROXY'DOR Ang.norm. POL 2011 Wałach kasztanowata F: Polydor's Erbe
M: Marsylia
O: Marta Jarzębowska
B: Monika Zagrobelne Męcina
K025080 826002110876898
68.

60

RAHIM BH SP POL 2010 Wałach gniada F: Elf
M: Roxy HL
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: BH
K021960
69.

2

RARA AVIS FSTF SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Irwing Shaw L
M: Rosilla
O: Karolina Gałkowska
B: Maciej Katanowski
K024395
70.

61

RICI-G SP POL 2011 Wałach srokata F: Evento
M: Phanton Relative
O: Michał Kopczewski
B: Arkadiusz Górski
K024514
71.

84

ROKSANA Małopolska POL 2001 Klacz gniada/163 F: All Hands On Deck
M: Róża
O: Iwona Kotyra
B: SK Krasne
brak POL 006 66 00746 01
72.

95

RONALDO MK SP POL 2015 Gleiding grey/mk:157 F: Bolero de Ravel / Bachus Z
M: Riposta / Spartakus
O: Marek Kucharski
B: MK Stadnina Koni Filice
none 616 009 60 02486 15
73.

47

SANTIEGO T Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 Wałach gniada F: Skyflight
M: Gentane
O: Justyna Brzozowska
B: ...
K025928
74.

8

SATURN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lampart
M: Sauna
O: Sylwia Rozesłańska
B: Ryszard Szczęśniak
K021150
75.

45

SAURON SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/167 F: Calderon
M: Sawanna
O: Mirosław Kanarek
B: Mirosław Kanarek
K009955 POL009660414604
76.

1

STORMING AHEAD Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa/kuc:147 F: -
M: -
O: -
B: -
K024941 826073001322207
77.

7

SUNNY BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/168 F: Palermo
M: Synteza
O: Oktawia Kurkowska
B: Henryk Niewiadomski
K021598 616009580543212
78.

92

TERMAR KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:143 F: Martell
M: Terka
O: Julia Cwiek
B: pol
616013661456004 616013661456004
79.

31

TERRA EUROPA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: Carry Wind
M: Torella
O: Ewa Dębińska-Dzidek
B: Wiese Piotr
k015713 POL 009 59 00458 04
80.

98

TESSA Kuc Wali. POL 1993 Klacz gniada/kuc:127 F: NN
M: NN
O: Kinga Leszek-Karwńska
B: Holandia
K002319 POL013520018693
81.

55

TOFFI SP. POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Faust Z.
M: Topless
O: Monika Szkuta
B: Artur Włosiński
K017249 6160096602953
82.

88

TOTALIS HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Totilas
M: Lady Diamont
O: Katarzyna Czapska
B: ger
DE431319606412
83.

97

TOTEM SP POL 2008 Wałach kara/163 F: Le Duc
M: Taka Pani
O: Aleksandra Tatak
B: Paweł Mazurek
K012126
84.

57

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
O: Dariusz Zubczyński
B: Dominik Gronet
K010253 POL013640007704
85.

39

TYMIANEK PONY POL 2009 Ogier gniada/kuc:147 F: Mm
M: Mm
O: Dariusz Kamiński
B: Mm
111
Rider Club
Competition
Prize
Apanas Ewa Varsovia Dressage Club
1000
SUM:
1000.00
Dzidek Zuzanna Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
450
SUM:
450.00
Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
750
SUM:
750.00
Grzanka-Krasnodebska Katarzyna Ks Centurion
150
SUM:
150.00
Gutkowska Agnieszka SKJ Bobrowy Staw
200
SUM:
200.00
Jędrzejowska Dominika bpk MAZ
650
SUM:
650.00
Kostrzębska Klaudia Klub Jeździecki Truskaw
400
SUM:
400.00
Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
1500
750
SUM:
2250.00
Mackiewicz Maria Varsovia Dressage Club
1000
SUM:
1000.00
Marx Zofia KJ AROMER
200
SUM:
200.00
Meder Hanna BPK
900
SUM:
900.00
Piechal Alicja BPK
100
SUM:
100.00
Szkuta Monika Klub Sportowy Centurion
200
SUM:
200.00
Szymańska Julia Varsovia Dressage Club
400
SUM:
400.00
Wojtaszek Natalia AZS PW
550
SUM:
550.00
Wyrzykowska Wiktoria KJ Sawanka
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
SKJ PONY POWER
BENETON (96)
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-14
2019-04-14
Apanas Ewa
Varsovia Dressage Club
2019-04-12
1
2019-04-13
6
2019-04-14
2
2019-04-14
1000
Bieleń Aleksandra
Klub Jeździecki Huzar
ARISTON (56)
2019-04-13
6
2019-04-14
4
2019-04-13
2
2019-04-14
2
Bobowska Joanna
KS Chojnów
2019-04-12
2
2019-04-14
1
2019-04-13
4
2019-04-12
2
2019-04-13
3
2019-04-14
1
Brzozowska Justyna
Bpk MAZ
2019-04-12
7
2019-04-13
5
2019-04-14
7
2019-04-14
2019-04-12
4
2019-04-13
5
2019-04-14
4
2019-04-12
3
2019-04-13
4
2019-04-14
2
Chojnowska Julia
bpk
DANDYS (101)
2019-04-12
9
2019-04-13
13
2019-04-14
13
2019-04-14
Chołuj Aleksandra
Stowarzyszenie SKJ Grobice
ROKSANA (84)
2019-04-12
10
2019-04-13
12
2019-04-14
14
2019-04-14
Czarnak Natalia
KJ Dworek Okuniew
FIESTA (104)
2019-04-14
9
2019-04-14
2019-04-14
2
2019-04-14
Czorniej Adrianna
Brak
MUNDEK (75)
2019-04-13
16
2019-04-13
4
Dębowski Daniel
SSKJ Bobrowy Staw
2019-04-12
2
2019-04-13
8
2019-04-14
6
2019-04-12
2
2019-04-13
5
2019-04-14
4
Dragan Natalia
BPK - MAZ
JASPIS (77)
2019-04-12
8
2019-04-13
4
2019-04-14
12
NESKO (90)
2019-04-12
13
2019-04-13
5
2019-04-14
11
2019-04-14
4
2019-04-14
Dzidek Zuzanna
Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2019-04-12
5
2019-04-13
2
2019-04-14
9
2019-04-14
450
Gałkowska Karolina
KS AZS AWF WARSZAWA
2019-04-12
4
2019-04-13
2
2019-04-14
4
2019-04-14
750
Gasiecka Klaudia
JKS Equita
2019-04-13
9
2019-04-14
3
2019-04-13
2019-04-14
2019-04-13
1
2019-04-13
2019-04-14
1
2019-04-14
Gawlikowska Julia
bez przynależności
MILORD (91)
2019-04-12
5
2019-04-13
8
2019-04-14
1
2019-04-14
Grzanka-Krasnodebska Katarzyna
Ks Centurion
2019-04-12
3
2019-04-13
7
2019-04-14
6
2019-04-14
150
Gutkowska Agnieszka
SKJ Bobrowy Staw
HAZARD (79)
2019-04-12
5
2019-04-13
3
2019-04-14
5
2019-04-14
200
Hlebowicz Adam
Mandragora
EMPIR (78)
2019-04-13
2019-04-13
Jarzębowska Marta
KJ Bingo Człekówka
2019-04-14
9
2019-04-14
4
Jędrzejowska Dominika
bpk MAZ
2019-04-12
6
2019-04-13
5
2019-04-14
3
2019-04-14
650
Jokiel Julia
KJ Aromer
PATI BH (85)
2019-04-12
2019-04-12
6
2019-04-13
9
2019-04-14
12
2019-04-14
2019-04-12
Kaczorowska Julia
SSKJ Golden Horse Koryta
2019-04-12
2
2019-04-13
2
2019-04-14
1
2019-04-14
Kamińska Natalia
KJ Aldragha
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-14
2019-04-14
Kanarek Aleksandra
KJ Sawanka
SAURON (45)
2019-04-12
4
2019-04-13
3
2019-04-14
3
2019-04-14
Kopczewska Kalina
KJ Plejda
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-14
2019-04-14
Kopczewski Michał
KJ Plejada
RICI-G (61)
2019-04-13
4
2019-04-14
4
2019-04-12
9
2019-04-12
3
2019-04-13
1
2019-04-14
3
Kostrzębska Klaudia
Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2019-04-12
6
2019-04-13
6
2019-04-14
9
2019-04-14
1
2019-04-12
5
2019-04-13
8
2019-04-14
4
Kostrzębska Klaudia
Klub Jeździecki Truskaw
2019-04-14
400
Krzanowska Maja
bpk
2019-04-12
3
2019-04-13
2
2019-04-14
4
2019-04-14
Kubiak Oliwia
SSKJ Golden Horse Koryta
2019-04-12
1
2019-04-13
1
2019-04-14
1
2019-04-14
Kunert Ida
KJ Dobrzyniec
ARETINO (100)
2019-04-12
4
2019-04-13
6
2019-04-14
6
2019-04-14
Kurdziel Julia
Bez przynaleznnosci
HAROLD (93)
2019-04-12
5
2019-04-13
4
2019-04-14
7
2019-04-14
Laferi-Sapiej Oliwia
SKJ Legia-Kozielska
2019-04-12
2
2019-04-13
1
2019-04-14
1
2019-04-14
1500
2019-04-12
3
2019-04-13
2
2019-04-14
2
2019-04-14
750
Łazowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
NESKA (52)
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-14
2019-04-14
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-14
2019-04-14
Mackiewicz Maria
Varsovia Dressage Club
2019-04-12
2
2019-04-13
1
2019-04-14
3
2019-04-14
1000
Makowska Nina
KJ Aldragho Piaseczno
AVILON (70)
2019-04-12
1
2019-04-13
5
2019-04-14
8
2019-04-14
Marx Zofia
KJ AROMER
AMAR (42)
2019-04-12
8
2019-04-13
5
2019-04-14
5
2019-04-14
200
Matwijów Marta
KJ Aldragho Piaseczno
BOND (53)
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-14
2019-04-14
Meder Hanna
BPK
2019-04-12
3
2019-04-13
1
2019-04-14
6
2019-04-14
900
Mielcarz Łucja
SKJ Hawajka Majdan
TESSA (98)
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-14
2019-04-14
Mikołajczyk Agata
KS EQUIRIGHT
2019-04-12
1
2019-04-13
3
2019-04-14
2
2019-04-12
1
2019-04-13
2
2019-04-14
1
Milczarek Amelia
Stajnia Sawanka
2019-04-12
1
2019-04-13
3
2019-04-14
7
2019-04-14
Obrębska Paula
SSKJ Bobrowy Staw
2019-04-12
8
2019-04-13
8
2019-04-14
8
2019-04-14
Pawłowska Kornelia
BPK
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-14
2019-04-14
Piechal Alicja
BPK
2019-04-12
7
2019-04-13
4
2019-04-14
10
2019-04-14
100
Pindelska Julia
Brak przynależności klubowej
2019-04-12
14
Raczyńska Iga
brak
2019-04-12
7
2019-04-13
15
2019-04-14
8
2019-04-14
Rozalska Gabriela
KS AZS AWF WARSZAWA
2019-04-12
8
2019-04-13
10
2019-04-14
6
2019-04-13
3
2019-04-12
2019-04-14
3
Rozesłańska Julia
SKJ Bajardo
SATURN (8)
2019-04-12
3
2019-04-13
1
2019-04-14
1
2019-04-14
Sadłos Larysa
KJ Huzar Józefów
2019-04-13
1
2019-04-14
2
2019-04-13
1
2019-04-14
1
Sieńko Anna
Grobice
2019-04-12
6
2019-04-13
7
2019-04-14
3
2019-04-14
Sitarska Monika
Kj aldragho
2019-04-13
2
2019-04-14
5
2019-04-12
1
2019-04-12
2019-04-12
1
2019-04-12
2019-04-13
1
2019-04-14
3
Skarżyńska Alicja
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
CAMELOT (13)
2019-04-12
7
2019-04-13
8
2019-04-14
11
2019-04-14
Ślusarczyk Urszula
SKJ BAJARDO
DOLLY (29)
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-14
2019-04-14
Solarz Weronika
Klub Jeździecki Plejada
MAFIA (87)
2019-04-14
17
2019-04-14
2019-04-14
6
2019-04-14
Sujecki Piotr
bpk
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-14
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-14
Świerczewska Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
TERMAR (92)
2019-04-12
2
2019-04-13
1
2019-04-14
2
2019-04-14
Szczepańska Katarzyna
Varsovia Dressage Club
2019-04-12
7
2019-04-13
7
2019-04-14
6
2019-04-12
2019-04-12
2
2019-04-12
2019-04-13
2
2019-04-14
5
Szkuta Monika
Klub Sportowy Centurion
TOFFI (55)
2019-04-12
1
2019-04-13
1
2019-04-14
2
2019-04-14
200
Szymańska Aleksandra
bpk
2019-04-12
12
2019-04-13
11
2019-04-14
16
2019-04-14
Szymańska Julia
Varsovia Dressage Club
2019-04-12
6
2019-04-13
4
2019-04-14
3
2019-04-14
400
Tatak Aleksandra
bpk MAZ
TOTEM (97)
2019-04-12
3
2019-04-12
2019-04-12
1
2019-04-12
Tomaszewska Maja
KJ Welt Opypy
NOTT K (105)
2019-04-14
8
2019-04-14
5
2019-04-14
5
2019-04-14
4
Ufnal Martyna
KJ Hippica Polonia Słupno
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-14
2019-04-14
Urbańska Dorota
Stowarzyszenie KS Chojnów
TOTALIS (88)
2019-04-13
9
2019-04-12
1
2019-04-14
2
2019-04-12
1
2019-04-13
3
2019-04-14
2
Urbańska Małgorzata
KJ Aldragho
FRANCIS (37)
2019-04-12
5
2019-04-13
6
2019-04-14
7
2019-04-14
Uszyńska Karina
SKJ Legia Kozielska
ARES (32)
2019-04-12
2
2019-04-13
2
2019-04-14
1
2019-04-14
Wacławik Marta
KJ Sawanka
2019-04-12
6
2019-04-13
6
2019-04-14
5
2019-04-14
Walczak Karolina
Bpk
2019-04-13
14
2019-04-14
15
2019-04-12
2019-04-13
3
2019-04-14
5
Walczyńska-Graczyk Maria
KS Centurion
MAMBA (106)
2019-04-12
2
2019-04-13
2
2019-04-14
2
2019-04-14
Wawrzyniak Zuzanna
KJ Aldragho
LIWIA (38)
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-14
2019-04-14
Wojtaszek Natalia
AZS PW
2019-04-12
4
2019-04-13
3
2019-04-14
1
2019-04-14
550
Wyrzykowska Wiktoria
KJ Sawanka
HAWANA (43)
2019-04-12
4
2019-04-13
3
2019-04-14
8
2019-04-14
300
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
CANDY (99)
2019-04-12
4
2019-04-13
7
2019-04-14
5
2019-04-14
Zalewska Magdalena
Bpk
2019-04-14
18
2019-04-14
2019-04-14
7
2019-04-14
Zatońska Lea
Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2019-04-12
2019-04-13
2019-04-14
2019-04-14
2019-04-14
10
2019-04-14
1
Znosko Weronika
Brak przynależności klubowej
LARISSA (73)
2019-04-12
11
2019-04-12
2019-04-13
10
2019-04-13
2019-04-14
10
2019-04-12
1
2019-04-12
2019-04-13
2
2019-04-13
2019-04-14
3
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
TOUAREG (57)
2019-04-12
3
2019-04-13
3
2019-04-14
3
2019-04-14

Number of Riders: 79

Number of Horses: 85

The sum of prizes: 9 500.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl