Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
127 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 16:10:27
2019-03-02 16:10:27
Mikołaj Charpin DANCE BOY
  • 2x 20/WKKW/Czworobok otwarty: Programy WKKW ANULOWANO
126 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 07:16:07
2019-02-28 05:04:47
Natalia Czarnak FIESTA
  • 2x 1/L3/L3 ZR kuce
125 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:36:14
2019-02-27 20:20:11
Aleksandra Gierz ŁARENNE
  • 1x 10/WKKW/Czworobok otwarty: Programy WKKW
  • 1x 20/WKKW/Czworobok otwarty: Programy WKKW ANULOWANO
124 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:36:19
2019-02-27 20:17:52
Nikolina Czuchaj BENEFIS
  • 2x 20/WKKW/Czworobok otwarty: Programy WKKW ANULOWANO
123 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 16:17:19
2019-02-27 14:10:18
Daniela Kuczkowska SAMURAJ
  • 2x 6/D1/D1 ZR kuce
  • 2x 16/D2/D2 ZR
122 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 16:17:14
2019-02-27 12:02:59
Klaudia Gawdzik NIKE
  • 1x 20/WKKW/Czworobok otwarty: Programy WKKW ANULOWANO
121 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 06:41:02
2019-02-26 21:33:15
Zuzanna Pazio PRINCE KALIPO
  • 2x 3/L3/L3 ZT
116 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 11:01:47
2019-02-25 21:53:24
Zofia Baran QUO VADIS
  • 1x 9/C1/C1 ZR
115 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 10:02:24
2019-02-25 20:58:20
Joanna Sawczyńska NELKA
  • 1x 4/P1/P1 ZR
  • 1x 5/P3/P3 ZR
  • 1x 14/P2/P2 ZR
  • 1x 15/P6/P6 ZR
114 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 11:02:03
2019-02-25 20:43:30
Karolina Bańkowska GRANDO V
  • 1x 3/L3/L3 ZR
  • 1x 4/P1/P1 ZR
  • 1x 13/L4/L4 ZR
  • 1x 14/P2/P2 ZR
113 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 11:01:38
2019-02-25 20:36:17
Karolina Węglińska J'03 WERSAL
  • 1x 6/D1/D1 ZR
  • 1x 5/P3/P3 ZR
  • 1x 16/D2/D2 ZR
111 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 20:25:57
2019-02-25 20:16:39
Zofia Złotnicka NORMA
  • 2x 20/WKKW/Czworobok otwarty: Programy WKKW ANULOWANO
109 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 20:26:09
2019-02-25 19:35:27
Zuzanna Olszewska LESLEY
  • 2x 9/C1/C1 ZR
108 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 20:27:51
2019-02-25 19:09:28
Weronika Rozbiewska SZENILA
  • 2x 20/WKKW/Czworobok otwarty: Programy WKKW ANULOWANO
107 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 20:28:02
2019-02-25 19:08:42
Aleksandra Pańczyk ACAPULCO
  • 2x 20/WKKW/Czworobok otwarty: Programy WKKW ANULOWANO
106 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 20:28:22
2019-02-25 19:07:52
Zofia Palczewska GOBLIN
  • 2x 20/WKKW/Czworobok otwarty: Programy WKKW ANULOWANO
105 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 20:28:42
2019-02-25 19:05:22
Klara Krasnodębska CONTINA
  • 2x 20/WKKW/Czworobok otwarty: Programy WKKW ANULOWANO
104 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 20:29:12
2019-02-25 19:04:30
Marta Zawada DEMARA
  • 2x 20/WKKW/Czworobok otwarty: Programy WKKW ANULOWANO
103 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 20:29:44
2019-02-25 18:57:51
Marta Zawada CANTO AMICOR
  • 2x 20/WKKW/Czworobok otwarty: Programy WKKW ANULOWANO
102 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 20:26:45
2019-02-25 17:22:23
Tatiana Bierieżnow ROMANTICA
  • 1x 9/C1/C1 ZR
96 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 07:16:09
2019-02-25 14:46:23
Maria Badzio ROZALINDA WOOD
  • 2x 3/L3/L3 ZR
  • 1x 13/L4/L4 ZR
95 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 13:22:01
2019-02-25 13:12:09
Natalia Rodź ADMIRAŁ
  • 1x 10/WKKW/Czworobok otwarty: Programy WKKW
  • 1x 20/WKKW/Czworobok otwarty: Programy WKKW ANULOWANO
93 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:20:18
2019-02-25 11:20:07
Larysa Sadłos NABOKOV L
  • 1x 3/L3/L3 ZR
  • 1x 6/D1/D1 ZR
  • 1x 13/L4/L4 ZR
  • 1x 16/D2/D2 ZR
91 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 07:16:10
2019-02-25 10:48:23
Nina Makowska AVILON
  • 1x 2/P3/P3 ZR kuce
  • 1x 4/P1/P1 ZR kuce
  • 1x 12/P6/P6 ZR kuce
  • 1x 14/P2/P2 ZR kuce
90 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 07:16:12
2019-02-25 10:45:25
Marta Matwijów BOND
  • 1x 1/L3/L3 ZR kuce
  • 1x 2/P3/P3 ZR kuce
  • 2x 11/L4/L4 ZR kuce
89 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 07:16:14
2019-02-25 10:44:07
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 1/L3/L3 ZR kuce
  • 1x 2/P3/P3 ZR kuce
  • 2x 11/L4/L4 ZR kuce
88 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 07:16:15
2019-02-25 10:42:18
Nadia Plichta ROCKY
  • 2x 3/L3/L3 ZR
  • 1x 13/L4/L4 ZR
87 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:18:28
2019-02-24 23:02:16
Marcin Woldański JOY RIDER
  • 1x 3/L3/L3 ZR
  • 1x 6/D1/D1 ZR
84 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:18:51
2019-02-24 18:37:51
Anna Gumowska ISTER - GR
  • 1x 3/L3/L3 ZT
  • 1x 13/L4/L4 ZT
83 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:19:05
2019-02-24 18:36:29
Aniela Chmielewska FRIZZEL B
  • 1x 6/D1/D1 ZR
  • 1x 13/L4/L4 ZR
82 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:19:27
2019-02-24 17:10:40
Oliwia Kubiak DRUH HROBY HRON
  • 1x 7/N1/N1 ZR kuce
  • 1x 17/N2/N2 ZR kuce
81 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:19:43
2019-02-24 15:42:20
Marta Maj WAĆPANNA
  • 1x 3/L3/L3 ZT
80 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:20:08
2019-02-24 15:41:19
Maria Mackiewicz SUNNY BOY
  • 1x 6/D1/D1 ZR
79 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 10:45:01
2019-02-24 14:05:30
Kornelia Pawłowska STORMING AHEAD
  • 1x 1/L3/L3 ZR kuce
  • 1x 11/L4/L4 ZR kuce
78 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:20:21
2019-02-24 09:06:40
Sonia Górzyńska RED SUNSET SUNSATION
  • 1x 1/L3/L3 ZR kuce
  • 1x 11/L4/L4 ZR kuce
77 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:20:23
2019-02-23 23:42:02
Julia Kaczorowska MIDTJYDENS ORION
  • 1x 8/N5/N5 ZR kuce
  • 1x 18/N6/N6 ZR kuce
74 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 19:06:52
2019-02-23 09:33:29
Dorota Stelmach KOLT
  • 1x 3/L3/L3 ZT
  • 1x 13/L4/L4 ZT
68 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 17:30:09
2019-02-21 18:33:34
Aleksandra Wołkowycka HELIOS
  • 1x 6/D1/D1 ZR
  • 1x 4/P1/P1 ZR
67 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 17:30:10
2019-02-21 18:32:24
Natalia Tarka VIGO JURRE FAN DE KOAIPLEATS
  • 1x 6/D1/D1 ZR
  • 1x 4/P1/P1 ZR
  • 1x 13/L4/L4 ZR
  • 1x 14/P2/P2 ZR
66 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 17:30:12
2019-02-21 17:36:33
Joanna Procyszyn ALMERO
  • 2x 3/L3/L3 ZT
  • 2x 13/L4/L4 ZT
65 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 21:24:22
2019-02-21 13:38:07
Oliwia Laferi-Sapiej CARTE BLANCHE
  • 1x 8/N5/N5 ZR
  • 1x 18/N6/N6 ZR
64 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 15:29:14
2019-02-21 13:36:59
Oliwia Laferi-Sapiej DONNA AGATHA
  • 1x 9/C1/C1 ZR
  • 1x 19/C3/C3 ZR
63 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 12:34:33
2019-02-21 12:32:09
Alicja Trawińska ABYDOS JUNIOR
  • 1x 10/CC1/CC1 ZR
  • 1x 20/CC3/CC3 ZR
62 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 12:03:39
2019-02-21 11:54:40
Natalia Plata HORALEK
  • 1x 6/D1/D1 ZR
  • 1x 16/D2/D2 ZR
61 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 12:03:45
2019-02-21 11:47:30
Aurelia Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI
  • 1x 7/N1/N1 ZR kuce
  • 1x 17/N2/N2 ZR kuce
60 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 12:03:50
2019-02-21 11:45:47
Aurelia Von Mauberg DIAMO DREAM
  • 1x 9/C1/C1 ZR
  • 1x 19/C3/C3 ZR
59 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 12:03:55
2019-02-21 11:39:43
Natalia Plata HOT CHOCOLATE
  • 1x 2/P3/P3 ZR kuce
  • 1x 12/P6/P6 ZR kuce
58 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 12:04:00
2019-02-21 10:01:50
Marta Wacławik DESPERADO
  • 1x 3/L3/L3 ZT
  • 1x 13/L4/L4 ZT
57 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 12:04:04
2019-02-21 09:58:32
Paweł Łyżwiński DESPERADO
  • 1x 4/P1/P1 ZR
  • 1x 14/P2/P2 ZR
56 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:46:09
2019-02-21 08:39:22
Karina Uszyńska ARES
  • 1x 10/CC1/CC1 ZR
  • 1x 20/CC3/CC3 ZR
55 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:46:13
2019-02-21 08:27:39
Wiktoria Wyrzykowska HAWANA
  • 1x 4/P1/P1 ZR
  • 1x 14/P2/P2 ZR
54 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 08:08:58
2019-02-21 08:23:20
Amelia Milczarek LAS PALMAS
  • 1x 3/L3/L3 ZT
  • 1x 13/L4/L4 ZT
53 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 08:08:24
2019-02-21 08:22:29
Wioletta Milczarek HAPPY WELTA
  • 1x 8/N5/N5 ZR
  • 1x 18/N6/N6 ZR
51 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:39:45
2019-02-20 21:39:38
Anna Sieńko REES LOXLEY
  • 1x 6/D1/D1 ZR
  • 1x 16/D2/D2 ZR
50 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:39:49
2019-02-20 21:37:03
Anna Grygier Wójtowicz SHADOW
  • 1x 9/C1/C1 ZR
48 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:39:56
2019-02-20 21:33:41
Paulina Martynuska LUSTIG
  • 1x 10/CC1/CC1 ZR
  • 1x 20/CC3/CC3 ZR
47 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:39:59
2019-02-20 21:32:47
Paulina Martynuska CARDALCO
  • 1x 9/C1/C1 ZR
  • 1x 19/C3/C3 ZR
46 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:40:03
2019-02-20 21:29:57
Monika Sitarska SHADES OF GREY
  • 1x 8/N5/N5 ZR
  • 1x 9/C1/C1 ZR
  • 1x 18/N6/N6 ZR
  • 1x 19/C3/C3 ZR
45 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:40:07
2019-02-20 21:28:33
Monika Sitarska MERCEDES
  • 1x 6/D1/D1 ZR
  • 1x 4/P1/P1 ZR
  • 1x 16/D2/D2 ZR
  • 1x 14/P2/P2 ZR
44 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:40:12
2019-02-20 21:03:06
Natalia Kozłowska EMANOS
  • 1x 3/L3/L3 ZT
43 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:40:17
2019-02-20 20:57:29
Helena Kozłowska EMOL
  • 1x 9/C1/C1 ZR
42 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:40:20
2019-02-20 20:56:37
Natalia Kozłowska KANTAT
  • 1x 4/P1/P1 ZR
41 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:40:24
2019-02-20 19:44:52
Dorota Stelmach MAJORKA
  • 1x 3/L3/L3 ZT
  • 1x 13/L4/L4 ZT
40 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 15:35:23
2019-02-20 15:18:01
Magdalena Zalewska JACK NICHOLSON HS
  • 1x 9/C1/C1 ZR
  • 1x 19/C3/C3 ZR
39 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 15:35:26
2019-02-20 15:17:25
Magdalena Zalewska DIORA SOL
  • 1x 10/CC1/CC1 ZR
  • 1x 20/CC3/CC3 ZR
38 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 15:35:29
2019-02-20 15:16:47
Sylwia Ruta DON CORLEONE 29
  • 1x 9/C1/C1 ZR
  • 1x 19/C3/C3 ZR
37 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 09:39:04
2019-02-20 13:53:55
Jarosław Wierzchowski FURST VERONA
  • 2x 9/C1/C1 ZR
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 14:32:57
2019-02-20 12:53:11
Martyna Sochacka EMMA
  • 1x 3/L3/L3 ZT
35 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:25:17
2019-02-20 07:27:07
Weronika Madej DIAMOND DREAM
  • 1x 3/L3/L3 ZR
  • 1x 13/L4/L4 ZR
34 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:25:14
2019-02-20 07:24:35
Weronika Madej CHANTAL M
  • 1x 3/L3/L3 ZR
33 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:25:12
2019-02-19 21:24:04
Gabriela Buniewicz DYZIO
  • 1x 3/L3/L3 ZT
  • 1x 13/L4/L4 ZT
32 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:40:27
2019-02-19 13:41:29
Monika Mańk CANALETTO
  • 2x 3/L3/L3 ZR
  • 2x 13/L4/L4 ZR
31 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:43:49
2019-02-19 11:32:09
Natalia Leshchiy FRIEDRICH K
  • 1x 8/N5/N5 ZR
  • 1x 9/C1/C1 ZR
  • 1x 18/N6/N6 ZR
  • 1x 19/C3/C3 ZR
30 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:43:55
2019-02-18 20:04:08
Justyna Jarosz DAILY DEAL JUNIOR
  • 1x 3/L3/L3 ZT
  • 1x 13/L4/L4 ZT
27 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 13:49:56
2019-02-17 08:55:32
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 1/L3/L3 ZR kuce
  • 1x 4/P1/P1 ZR kuce
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 08:34:25
2019-02-16 21:41:00
Gabriela Rozalska MISJONARZ
  • 1x 3/L3/L3 ZR
  • 1x 4/P1/P1 ZR
  • 1x 13/L4/L4 ZR
  • 1x 14/P2/P2 ZR
25 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 08:34:27
2019-02-16 21:10:23
Karolina Gałkowska .
  • 2x 9/C1/C1 ZR
  • 1x 19/C3/C3 ZR
24 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 08:34:29
2019-02-16 21:07:01
Aleksandra Mroczek ALGO
  • 2x 6/D1/D1 ZR
  • 2x 16/D2/D2 ZR
23 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 16:31:00
2019-02-16 14:51:25
Marta Rosiak WONDER WORLD
  • 1x 9/C1/C1 ZR
  • 1x 19/C3/C3 ZR
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 07:16:16
2019-02-15 22:01:31
Alicja Skarżyńska CAMELOT
  • 1x 1/L3/L3 ZT kuce
  • 1x 4/P1/P1 ZR kuce
  • 2x 14/P2/P2 ZR kuce
21 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 11:16:44
2019-02-15 09:30:58
Klaudia Gasiecka CZANTORIA
  • 1x 3/L3/L3 ZT
  • 1x 13/L4/L4 ZT
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 11:01:27
2019-02-15 09:27:18
Alicja Piechal CALVADOS
  • 1x 8/N5/N5 ZR
  • 1x 18/N6/N6 ZR
19 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 11:16:47
2019-02-15 09:26:02
Teresa Tomaszewska AURELIA
  • 1x 10/CC1/CC1 ZR
  • 1x 20/CC3/CC3 ZR
18 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 11:01:11
2019-02-15 09:25:09
Teresa Tomaszewska AMBROZJO
  • 1x 9/C1/C1 ZR
  • 1x 19/C3/C3 ZR
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:08:30
2019-02-13 11:56:04
Natalia Łazowska NESKA
  • 2x 1/L3/L3 ZR kuce
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 13:20:23
2019-02-13 10:08:20
Anna-Maria Wojtkowska DAMON'S DELIGHT
  • 1x 20/CC3/CC3 ZR
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 13:20:22
2019-02-13 10:07:08
Anna-Maria Wojtkowska PASCAL
  • 1x 20/CC3/CC3 ZR
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 07:12:52
2019-02-11 21:48:39
Aleksandra Szymańska DIAMENT
  • 1x 3/L3/L3 ZT
  • 1x 13/L4/L4 ZT
13 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 15:55:11
2019-02-11 14:22:51
Urszula Ślusarczyk DOLLY
  • 1x 1/L3/L3 ZR kuce
  • 1x 6/D1/D1 ZR kuce
12 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 13:56:27
2019-02-11 13:38:20
Lea Zatońska NONSENS 10
  • 1x 1/L3/L3 ZR kuce
  • 1x 4/P1/P1 ZR kuce
  • 1x 11/L4/L4 ZR kuce
  • 1x 14/P2/P2 ZR kuce
11 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 13:56:28
2019-02-11 13:30:48
Aneta Kotarska DON PEDRO
  • 1x 4/P1/P1 ZR
  • 1x 8/N5/N5 ZR
  • 1x 14/P2/P2 ZR
  • 1x 18/N6/N6 ZR
10 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 13:56:30
2019-02-11 12:55:19
Paulina Kosecka JACKPOT
  • 1x 4/P1/P1 ZR
  • 1x 14/P2/P2 ZR
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 13:56:32
2019-02-11 09:52:03
Joanna Łabudzka MATADOR
  • 2x 3/L3/L3 ZR
  • 2x 14/P2/P2 ZR
7 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 13:56:35
2019-02-11 09:20:07
Gloria Grudziąż ARPACO
  • 1x 18/N6/N6 ZR kuce
6 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 10:27:36
2019-02-09 20:20:36
Julia Rozesłańska SATURN
  • 2x 6/D1/D1 ZR
  • 2x 16/D2/D2 ZR
5 ENTRY ACCEPTED 2019-02-09 09:05:15
2019-02-08 17:49:42
Gloria Grudziąż FIRO
  • 1x 9/C1/C1 ZR
  • 1x 19/C3/C3 ZR
4 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 17:45:44
2019-02-08 16:34:41
Zofia Marx AMAR
  • 1x 9/C1/C1 ZR
  • 1x 18/N6/N6 ZR
3 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 20:27:30
2019-02-07 08:49:42
Justyna Kociankowska PRIMAVERA
  • 2x 10/WKKW/Czworobok otwarty: Programy WKKW
2 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 18:02:16
2019-02-06 23:04:16
Agnieszka Przybylska DJANGO AA
  • 1x 3/L3/L3 ZR
  • 1x 4/P1/P1 ZR
  • 1x 13/L4/L4 ZR
1 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 18:02:17
2019-02-06 21:28:32
Daniel Dębowski FIRE GIRL M
  • 1x 3/L3/L3 ZR
  • 1x 4/P1/P1 ZR
  • 1x 13/L4/L4 ZR
  • 1x 14/P2/P2 ZR
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badzio Maria bpk maz
S
O018987
2. Bańkowska Karolina Klub Sportowy Centurion
S
O008574
3. Baran Zofia bez przynależności klubowej
2002 (J.)
O021790
4. Bierieżnow Tatiana KS Centurion
2004 (JM.)
O036896
5. Buniewicz Gabriela bpk
2002 (J.)
brak
6. Charpin Mikołaj Sportowy Klub Jeździecki WJ Piaseccy Equestrian
2002 (J.)
O033574
7. Chmielewska Aniela KS EQUIRIGHT
2001 (J.)
brak
8. Czarnak Natalia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O037685
9. Czuchaj Nikolina Klub Jeździecki Aromer
2003 (J.)
O043868
10. Dębowski Daniel SSKJ Bobrowy Staw
1999 (MJ.)
O040067
11. Falkowska Ewelina KJ Aromer
2005 (JM.)
brak
12. Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
S
O019149
13. Gasiecka Klaudia JKS Equita
Brak
14. Gawdzik Klaudia KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O044546
15. Gierz Aleksandra KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O028780
16. Górzyńska Sonia BPK
2005 (JM.)
brak
17. Grudziąż Gloria bpk
O026631
18. Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin
S
O006954
19. Gumowska Anna KS Equiright
S
brak
20. Jarosz Justyna bpk
S
brak
21. Kaczorowska Julia GoldenHorse
2004 (JM.)
O046547
22. Kociankowska Justyna Equikam Sp. z o.o.
2003 (J.)
O038517
23. Kosecka-Andziak Paulina ks chojnów
S
O002536
24. Kotarska Aneta bpk MAZ
S
O014569
25. Kozłowska Helena JKS Jagodne
2004 (JM.)
O050517
26. Kozłowska Natalia JKS Jagodne
S
O004374
27. Krasnodębska Klara SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2002 (J.)
O029039
28. Kubiak Oliwia SSKJ Golden Horse Koryta
2003 (J.)
O037902
-
29. Kuczkowska Daniela BM HORSE
S
O006233
30. Kurzyńska Lena KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O043680
31. Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
1999 (MJ.)
O040391
32. Leshchiy Natalia KS Centurion
S
Goscinna
33. Łabudzka Joanna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
S
O013047
34. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (JM.)
O043384
35. Łyżwiński Paweł KJ Sawanka
S
O011026
36. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
37. Mackiewicz Maria Varsovia Dressage Club
1998 (MJ.)
O025311
38. Madej Weronika bpk maz
S
O008899
39. Maj Marta Brak
S
Brak
40. Makowska Nina KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O036761
41. Mańk Monika KU AZS PW
S
brak
42. Martynuska Paulina KJ Milord Falenty Nowe
S
O004067
43. Marx Zofia KJ AROMER
2001 (J.)
O037224
44. Matwijów Marta KJ Aldragho Piaseczno
2008 (Mł.)
O048444
45. Milczarek Amelia Stajnia Sawanka
2003 (J.)
brak
46. Milczarek Wioletta KJ Sawanka
S
O008562
47. Mroczek Aleksandra KS AZS AWF WARSZAWA
2005 (JM.)
O035411
48. Olszewska Zuzanna brak przynależności
2000 (MJ.)
O026480
49. Palczewska Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2003 (J.)
O037690
50. Pańczyk Aleksandra SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2005 (JM.)
brak
51. Pawłowska Kornelia BPK
2007 (JM.)
O048610
52. Pazio Zuzanna Horseland
2005 (JM.)
brak
53. Piechal Alicja BPK
2002 (J.)
O033581
54. Plata Natalia bpk POM
2005 (JM.)
O038133
55. Plichta Nadia KJ Aldragho Piaseczno
2003 (J.)
brak
56. Procyszyn Joanna brak
S
O039384
57. Przybylska Agnieszka niezrzeszony
S
O018600
58. Rodź Natalia KJ Aromer
2005 (JM.)
O047927
59. Rosiak Marta JKS Equita
S
O005502
60. Rozalska Gabriela KS AZS AWF WARSZAWA
2018 (Mł.)
Brak
61. Rozbiewska Weronika SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2003 (J.)
O035120
62. Rozesłańska Julia SKJ Bajardo
2004 (JM.)
O047830
63. Ruta Sylwia Equesta
S
O032315
64. Sadłos Larysa KJ Huzar Józefów
2001 (J.)
O035201
65. Sawczyńska Joanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (MJ.)
O033011
66. Sieńko Anna SSKJ GROBICE
2004 (JM.)
O032718
67. Sitarska Monika Kj aldragho
S
O000503
68. Skarżyńska Alicja Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2004 (JM.)
O032068
69. Sochacka Martyna bez przenależności klubowej
2001 (J.)
0038534
70. Stelmach Dorota Niezrzeszona
S
Brak
71. Stelmach Dorota bez przynależności
2018 (Mł.)
brak
72. Szymańska Aleksandra bpk
S
O041715
73. Tarka Natalia brak
2001 (J.)
O035071
74. Tomaszewska Teresa JKS Equita
S
O001498
75. Trawińska Alicja KS Centurion
1999 (MJ.)
O013980
76. Uszyńska Karina SKJ Legia Kozielska
S
O002848
77. Von Mauberg Aurelia Kj Aromer
2002 (J.)
O024680
10147209
78. Wacławik Marta KJ Sawanka
S
brak
79. Węglińska Karolina BPK - MAZ
2003 (J.)
O039386
80. Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin
S
Brak
81. Wojtaszek Natalia AZS PW
1998 (MJ.)
LZPZJ/1151/18
82. Wojtkowska Anna-Maria KS Centurion
2000 (MJ.)
O020949
10111972
83. Woldański Marcin Varsovia Dressage Club
S
O003642
10156442
84. Wołkowycka Aleksandra SKJ Bajardo
2004 (JM.)
O045770
85. Wyrzykowska Wiktoria Stajnia Sawanka
2002 (J.)
O035193
86. Zalewska Magdalena Equesta
S
O001044
87. Zatońska Lea Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2008 (Mł.)
0049671
88. Zawada Marta SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2002 (J.)
O033204
89. Złotnicka Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2005 (JM.)
O035457
90. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

71

ABYDOS JUNIOR BAYER GER 2007 Wałach skarogniada/171 F: Abydos/Acord
M: Mira/Pacelli
O: Joanna Karwacks
B: Niemcy
brak DE 481810186307
2.

46

ACAPULCO PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chery Cordial
M: Asfera
O: Anna Pańczyk
B: Łukasz Jończyk
brak
3.

99

ADMIRAŁ XO POL 2004 Wałach gniada/180 F: Vis Versa
M: Aragona
O: Artur Rodź
B: SK Janów Podlaski
10470
4.

27

ALGO SP POL 2006 Wałach gniada/165 F: Himen / Oder
M: Agawa / Pergamon
O: Karolina Gałkowska
B: SK Plękity
K013305
5.

78

ALMERO SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Rammstein
M: Andromeda
O: Joanna Procyszyn
B: brak
K024468 616009590062410
6.

5

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
7.

22

AMBROZJO SP POL 2012 Wałach siwa F: Furt Fugger
M: Arriva
O: Makowski
B: Majowski
Brak
8.

87

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
O: Aleksandra Ossowska
B: Alina Kujawa-Kroll
K012069
9.

61

ARES SP POL 2003 Wałach gniada F: Loxley / Lesotho
M: Atena
O: Karina Uszyńska
B: NN
K009741
10.

13

ARPACO 00 POL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Ps Pacos
M: Armenia
O: Gloria Grudziąż Klaudia Domżała
B: Krzysztof Grudziąż
brak
11.

21

AURELIA Oldenburg GER 2009 Klacz kasztanowata F: Sancisco
M: Angel/Del Piero
O: Kappella Spółka z o o
B: Brehmer
K023072
12.

85

AVILON HAFL. POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pr Alegro
M: Hauptstutbuch Halina
O: Monika Karpińska
B: x
K022998
13.

122

BENEFIS Wielkopolska POL 2002 Wałach gniada/160 F: Czumak
M: Bengalia
O: Nikolina Czuchaj
B: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kotlin
K008670 POL007611002502
14.

86

BOND Kuc.wal POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Duinveldt's Lewa
M: Uiterwaarden's Bo
O: Monika Karpińska
B: x
K019241
15.

20

CALVADOS Oldenburg GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Cantus
M: JNjk,
O: Piechal
B: Niemcy
brak
16.

23

CAMELOT Arabska POL 2012 Wałach siwa/kuc:148 F: vatican
M: cezura
O: katarzyna skarzynska
B: katarzyna skarzynska
K026022 616POL12009104A
17.

1

CANALETTO SP POL 2013 Wałach siwa/170 F: COLOX CUP
M: CENZURA
O: Mariola Mańk
B: Burzyńscy RT Hodowla Koni
brak brak
18.

50

CANTO AMICOR Oldenburska POL 2011 Wałach gniada F: Conthargos
M: Cenny
O: Grzegorz Zawada
B: x
K018705
19.

54

CARDALCO HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio
M: Hekla II / Carthago
O: Henryk Soboń
B: Eggers Ernst
K009028 DE421000007804
20.

72

CARTE BLANCHE SP POL 2013 Klacz gniada F: Stilios/Sandro Hit
M: Cornella/Lord Sinclair
O: ...
B: ...
K025842
21.

34

CHANTAL M OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/171 F: CHARMEUR
M: CRAZY GIRL
O: Janusz Majkowski
B: Janusz Majkowski
K026800 brak
22.

67

COEDNEWYDD PEPSI Welsh Cob SWE 2010 Ogier kara/kuc: F: Coednewydd express
M: Coednewydd Felicia
O: Marta von Mauberg
B: D I Evans
K022590
23.

48

CONTINA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Ally / Al Cantino
O: Robert Krasnodębski
B: Dajana Nicodem
K020729 DE418180111210
24.

19

CZANTORIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada/165 F: Roland
M: Cedra
O: Teresa Tomaszewska
B: Teresa Tomaszewska
Brak
25.

32

DAILY DEAL JUNIOR Oldenburska GER 2014 Ogier gniada F: Daily Deal
M: Rascala
O: Justyna Jarosz
B: Wioletta i Witold Pietrzyk
brak
26.

18

DAMON'S DELIGHT Westfalska GER 2008 Klacz kasztanowata F: Damon Hill
M: Attika
O: Zofia Wojtkowska
B: Heinke von Menges
Brak
27.

128

DANCE BOY MEKL. GER 2009 Wałach kasztanowata F: Elite D' Olympic / Elite Donnerhall
M: Lady / Laptop
O: Agnieszka Ert - Eberdt
B: Ute Halfar
K020991 DE427270508509
28.

49

DEMARA SP POL 2010 Klacz gniada F: Emar/
M: Durette Z/
O: Grzegorz Zawada
B:
K018078 616009610138810
29.

70

DESPERADO Hanowerska GER 2011 Wałach gniada/172 F: Danone I / DeNiro
M: Laurissa / Lauries Crusador
O: Marta Wacławik
B: Koopman
K021434 DE431310600511
30.

15

DIAMENT Małopolska POL 2004 Wałach gniada F: Emetyt
M: Dafia
O: Anna Żarnotal
B: Jan Głowacki
brak
31.

68

DIAMO DREAM OLD POL 2011 Wałach kara/167 F: diamo gold
M: weissenas fuerstin
O: marta von mauberg
B: niemiec
jakis jakis
32.

35

DIAMOND DREAM KWPN NED 2015 Ogier skarogniada/167 F: DESPERADO
M: WORLDCADANZA C
O: Janusz Majkowski
B: Holandia
K026808 brak
33.

39

DIORA SOL Oldenburska GER 2009 Klacz gniada F: Dayano
M: Willpower
O: Sylwia Ruta
B: Niemcy
K021812 DE433331029209
34.

3

DJANGO AA Małopolska POL 2014 Wałach gniada F: Jaśmin
M: Duma
O: Agnieszka Przybylska
B: Tomasz Drażba
K026642
35.

40

DON CORLEONE 29 Hanoverska GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Antonio-Star
M: Physalie
O: Sylwia Ruta
B: Niemcy
LKPZJ/1306/18
36.

9

DON PEDRO Hanower GER 2013 Wałach kara/170 F: Don Frederico
M: Romanze
O: Aneta Kotarska
B: Heinz-Horst Kaufel
K024738 DE 431316102113
37.

73

DONNA AGATHA Holsztyńska GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Nicoretta
O: Olimpia Laferi-Sapiej
B:
K018558
38.

92

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
O: Edyta Juszczuk-Kubiak
B: Krzysztof Chomicz
K020960 616999610165210
39.

33

DYZIO SP POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Bartnik
M: Delicja
O: Joanna Kącik Cieślak
B: Aniela Żukowska
brak 616009510231309
40.

57

EMANOS Małopolska POL 2015 Wałach kasztanowata/161 F: Huzar
M: Emarilla
O: Natalia Kozłowska
B: SK Janów Podlaski
brak 616 006 58 02545 15
41.

36

EMMA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Setnik
M: Empora
O: Martyna Sochacka
B: Agricola Farm ABS Sp.z.o.o. Gospodarstwo Rolne Olszówka
006530026807
42.

58

EMOL SP POL 2001 Wałach gniada F: Denar m / Dywizjon wlkp
M: Etiuda śl. / Emigrant
O: Natalia & Ireneusz Kozłowscy
B: Scholastyka Jerzak
K006965 08941 103AN52
43.

123

FIESTA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2013 Klacz kara/kuc:148 F: Tupet
M: Felina
O: Andrzej Czarnak
B: nn
K026894 brak
44.

4

FIRE GIRL M Oldenburska POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Furst Fugger
M: Crazy Girl
O: Daniel Dębowski
B: Janusz Majkowski
K025660
45.

6

FIRO 00 POL 2008 Ogier siwa/160 F: Armani
M: Fira
O: Klaudia Domżąła Gloria Grudziąż
B: Krzysztof Grudziąż
K017326
46.

31

FRIEDRICH K Oldenburg GER 2010 Wałach gniada/176 F: Furst Romancier
M: wienna / Weltmeyer
O: Dominika Kraśko-Białek
B: niemcy
000 DE 4333330051510
47.

91

FRIZZEL B KWPN POL 2010 Wałach kasztanowata F: Bernini/Vigo
M: Kendy/Erik
O: Stanisław Chmielewski
B: Holandia
K018941
48.

37

FURST VERONA Oldenburska POL 2010 Klacz gniada F: Furst Fugger
M: Veronika
O: Danuta Kosecka
B: Pietrzyk
brak
49.

47

GOBLIN X POL 2011 Klacz gniada/167 F: x
M: x
O: Ewa Dejnarowicz
B: x
x x
50.

116

GOLDEN TOUCH KWPN POL 2011 Wałach siwa/168 F: Vingino
M: Unonosa
O: Natalia Wojtaszek
B: Alie Wekema
brak -
51.

113

GRANDO V SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/177 F: Solaris
M: Granda V
O: Karolina Bańkowska
B: Polska
K027088
52.

64

HAPPY WELTA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/175 F: Weltino
M: Happy Star
O: Wioletta Milczarek
B: SK Nowa Wioska
K021653
53.

62

HAWANA SP POL 2005 Klacz gniada F: Trefl
M: Haga
O: Mirosław Kanarek
B: Agnieszka Kaseja
K020627
54.

76

HELIOS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach siwa F: Corde
M: Hera
O: Marek Wołkowycki
B: SK Walewice Spółka z o.o.
K009529
55.

66

HORALEK WLKP POL 2012 Wałach gniada/164 F: larron
M: hawana
O: joanna plata
B: polak
KO23435 jest
56.

69

HOT CHOCOLATE DRP POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: Hugo Boss
M: Sina
O: Joanna Plata
B: Johann Maatmann
K022705
57.

90

ISTER - GR SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Alamo S
M: Ibiza GR
O: Anna Gumowska
B: Wacław Szpatkowski
brak Brak
58.

38

JACK NICHOLSON HS DV DEN 2012 Wałach ciemnogniada F: Jazz Time 2
M: Sinai HS
O: Sylwia Ruta
B: Dania
K022814
59.

10

JACKPOT KWPN NED 24,05,2014 Wałach ciemnogniada/175 F: HARLEY VDL
M: ANDANTE VERA
O: KAMILA MROŻEK
B: M.M. VAN GOGH
brak brak
60.

89

JOY RIDER KWPN POL 2014 Wałach gniada/167 F: Cover Story
M: Cinderella
O: Ewa Apanas
B: Holandia
brak 528003201408944
61.

59

KANTAT SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Kałkan
M: Draka
O: Ireneusz Kozłowski
B: Ireneusz Kozłowski
brak brak
62.

127

KASZMIR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/mk: F: Tramal
M: Kastra
O: Sylwia Koch - Kopyszko
B: nn
brak
63.

42

KOLT SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/177 F: Faust Z
M: Kofia
O: Dorota Stelmach
B: Karol Krępa
Brak 009660325805
64.

125

KOLT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Faust Z
M: Kofia
O: Kempa Karol
B: Kempa Karol
brak
65.

63

LAS PALMAS SP POL 2007 Wałach gniada F: Pluspunkt
M: Lansada
O: Wioletta Milczarek
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K024286
66.

102

LESLEY RHLD GER 2008 Wałach gniada/168 F: Lord Loxley
M: Goldquelle
O: Anna Wach-Olszewska
B: xxx
K025316 DE443430634708
67.

126

LIVELLO Haflinger POL 2003 Wałach izabelowata/mk:141 F: Stony S.V. / Star
M: Lora / Narvis
O: Agnieszka Kurzyńska
B: Jan Bittala
K019025 203001830257803
68.

53

LUSTIG SP POL 2002 Wałach gniada F: Loxley
M: Lambada
O: Paulina Martynuska
B: Paulina Martynuska
K006901
69.

121

ŁARENNE M. POL 2013 Wałach ciemnogniada F: El Bonillo / Berlin Bej
M: Łuna / Brando
O: Katarzyna Gierz
B: Marta Mirowska
K023040 616006630023113
70.

60

MAJORKA Hafflinger POL 2009 Klacz izabelowata/155 F: Nokia
M: Mettina
O: Dorota stelmach
B: Rzeszów
Brak 616013630252509
71.

11

MATADOR Typ Pogrubiony POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Amor
M: Masza
O: Joanna Łabudzka
B: Ewa Wójtowicz
K026813
72.

56

MERCEDES SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Corrado Boy
M: Mariotta
O: Monika Sitarska
B: Kopras Sp. z o.o.
616 009 61 01913 13
73.

97

MIDTJYDENS ORION SP DNK 2010 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pour Amour
M: Alanya
O: Patrycja Kaczorowska
B: Heidi i Brian Petersen
K025310
74.

25

MISJONARZ SP POL 2002 Wałach siwa F: .
M: .
O: .
B: .
brak
75.

95

NABOKOV L SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/170 F: Cruzeiro L
M: Nadin L
O: Magda Sadłos
B: Kj alexander
Brak Pol009580060604
76.

109

NELKA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Karbon
M: Nikol
O: Dorota Paśko-Sawczyńska
B: Dorota Paśko-Sawczyńska
K025701
77.

16

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
O: Agnieszka Łazowska
B: Leon Gawroński
K021849 POL013520044804
78.

119

NIKE SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
O: Adam Gawdzik
B: Leszek Pilarski
K017149 Pół 009540098606
79.

8

NONSENS 10 Deutsches Reitpony GER 2003 Wałach gniada/kuc:141 F: Neckar
M: Maisha
O: Anna Staszewska-Zatońska
B: Bruns, Karl-Heinz Ocholt
K010463 DE 435350075803
80.

100

NORMA SP POL 2004 Klacz gniada F: Revel / Animo
M: Nasturcja / Seul
O: Jagoda Olszewska
B: SK Rzeczna
K014856 POL009600000904
81.

17

PASCAL SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/175 F: Woland
M: Pandora
O: Zofia Wojtkowska
B: .
K015597 12150 104NN68
82.

2

PRIMAVERA OLD GER 2011 Klacz kasztanowata F: Prinzenadel/Peking
M: Granstina/Zatinus
O: Agnieszka Zelent-Kociankowska
B: Antonius Kessing
K022724 DE433330606011
83.

118

PRINCE KALIPO ARAB POL 2008 Wałach gniada/156 F: MVA Prince Vayu (US)
M: Perspektywa
O: Mariusz Żarski
B: FHP Giewont sp. z o.o.
brak POL080000006018
84.

112

QUO VADIS Hanower GER 2008 Klacz kasztanowata/165 F: Quaterback
M: Louisa
O: Narcyz Baran
B: Hrebcin Albertovec
k027098 DE 431316833808
85.

124

RARA AVIS FSTF SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Irwing Shaw L
M: Rosilla
O: Karolina Gałkowska
B: Maciej Katanowski
K024395
86.

96

RED SUNSET SUNSATION NN POL 2011 Wałach gniada/kuc:147 cm F: NN
M: NN
O: Luiza Waszczuk
B: Marcin Ćwik
brak
87.

51

REES LOXLEY SP POL 2005 Wałach gniada F: Loxley
M: Ramona-Consor / Consor
O: Andrzej Borkowski
B: Malwina Miklas
K010951 11359
88.

88

ROCKY Koń Niemiecki POL 1997 Wałach gniada/166 F: xx
M: xx
O: Monika Karpińska
B: xx
brak 12345
89.

103

ROMANTICA SP POL 2010 Klacz kara F: Swarovski
M: Rowa
O: Ludmiła Strypikowska
B: Piotr Wiese
K017986 616009590204710
90.

108

ROZALINDA WOOD Polski Koń Szlachetnej Pół Krw POL 2013 Klacz kara/168 F: Bretton Woods
M: Romanza
O: Maria Badzio
B: Justyna Wiese
brak 616009610158013
91.

120

SAMURAJ Oldenburg DEU 2009 Wałach kara F: San Amour
M: Woelckchen
O: Anna Tyrkiel-Baranowska
B: Janine Christin Koepken
brak
92.

7

SATURN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lampart
M: Sauna
O: Sylwia Rozesłańska
B: Ryszard Szczęśniak
K021150
93.

117

SAYARA Koń Hanowerski POL 2010 Klacz kara/173 cm F: Stedinger
M: Dijala
O: Weronika Guerquin
B: Hannoveraner Verband e. V.
brak brak
94.

55

SHADES OF GREY SP POL 2012 Wałach siwa F: Aaa
M: Bbb
O: Monika sitarska
B: Aaa
K021927
95.

52

SHADOW SP POL 2013 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Skaja / Danone
O: Anna Grygier Wójtowicz
B: Beata Kołpak
K023050 616009580256113
96.

83

STORMING AHEAD Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa/kuc:147 F: -
M: -
O: -
B: -
K024941 826073001322207
97.

94

SUNNY BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/168 F: Palermo
M: Synteza
O: Oktawia Kurkowska
B: Henryk Niewiadomski
K021598 616009580543212
98.

45

SZENILA SP POL 2006 Klacz skarogniada/172 F: Carry Son
M: Soja
O: Katarzyna Rozbiewska
B: SK Racot
brak 11713
99.

30

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
O: Dariusz Zubczyński
B: Dominik Gronet
K010253 POL013640007704
100.

77

VIGO JURRE FAN DE KOAIPLEATS Arabo-Fryz BEL 2011 Wałach kara F: Yk Tiemen fan 't Sud 014
M: Waldbloom P.V.
O: Małgorzata Nowicka
B: A.Halbesma
5282100.02679274
101.

93

WAĆPANNA SP POL 2011 Klacz kara/166 F: NN
M: NN
O: Marta Maj
B: NN
Brak
102.

111

WERSAL TRK. POL 2011 Wałach kasztanowata F: Emis
M: Wamba / Ignac
O: Tomasz Węgliński
B: Mirosław Kulpiński
K024373 POL732010074711 -
103.

24

WONDER WORLD WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Helanis
M: Wiva
O: Krzysztof Tomaszewski
B: Marek Romanowski
Brak 11639
Rider Club
Competition
Prize
Bierieżnow Tatiana KS Centurion
150
SUM:
150.00
Kaczorowska Julia GoldenHorse
50
50
SUM:
100.00
Kuczkowska Daniela BM HORSE
150
150
SUM:
300.00
Leshchiy Natalia KS Centurion
100
100
SUM:
200.00
Mackiewicz Maria Varsovia Dressage Club
50
SUM:
50.00
Milczarek Wioletta KJ Sawanka
50
50
SUM:
100.00
Plata Natalia bpk POM
100
SUM:
100.00
Rozesłańska Julia SKJ Bajardo
100
SUM:
100.00
Sitarska Monika Kj aldragho
50
SUM:
50.00
Tomaszewska Teresa JKS Equita
150
100
50
SUM:
300.00
Von Mauberg Aurelia Kj Aromer
50
50
50
50
SUM:
200.00
Wojtkowska Anna-Maria KS Centurion
100
SUM:
100.00
Zalewska Magdalena Equesta
200
100
100
50
SUM:
450.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badzio Maria
bpk maz
2019-03-03
9
2019-03-03
Bańkowska Karolina
Klub Sportowy Centurion
GRANDO V (113)
2019-03-02
8
2019-03-02
8
2019-03-03
8
2019-03-03
5
Baran Zofia
bez przynależności klubowej
QUO VADIS (112)
2019-03-02
11
Bierieżnow Tatiana
KS Centurion
ROMANTICA (103)
2019-03-02
2
150
Buniewicz Gabriela
bpk
DYZIO (33)
2019-03-02
8
2019-03-03
8
Charpin Mikołaj
Sportowy Klub Jeździecki WJ Piaseccy Equestrian
DANCE BOY (128)
2019-03-03
2019-03-03
Chmielewska Aniela
KS EQUIRIGHT
2019-03-03
6
2019-03-02
5
Czarnak Natalia
KJ Dworek Okuniew
FIESTA (123)
2019-03-02
4
2019-03-02
Czuchaj Nikolina
Klub Jeździecki Aromer
BENEFIS (122)
2019-03-03
2019-03-03
Dębowski Daniel
SSKJ Bobrowy Staw
2019-03-02
4
2019-03-02
2019-03-03
5
Falkowska Ewelina
KJ Aromer
KASZMIR (127)
2019-03-02
2019-03-03
Gałkowska Karolina
KS AZS AWF WARSZAWA
2019-03-03
6
2019-03-02
6
Gasiecka Klaudia
JKS Equita
2019-03-02
7
2019-03-03
7
2019-03-03
Gawdzik Klaudia
KJ Aromer Józefin
NIKE (119)
2019-03-03
Gierz Aleksandra
KJ Aromer Józefin
ŁARENNE (121)
2019-03-02
2019-03-03
Górzyńska Sonia
BPK
2019-03-02
2019-03-03
3
Grudziąż Gloria
bpk
FIRO (6)
2019-03-02
13
2019-03-03
8
ARPACO (13)
2019-03-03
2
Grygier Wójtowicz Anna
WKJ Lublin
SHADOW (52)
2019-03-02
9
Gumowska Anna
KS Equiright
2019-03-02
10
2019-03-03
6
Jarosz Justyna
bpk
2019-03-02
3
2019-03-03
2
Kaczorowska Julia
GoldenHorse
2019-03-02
1
50
2019-03-03
1
50
Kociankowska Justyna
Equikam Sp. z o.o.
2019-03-02
2019-03-02
Kosecka-Andziak Paulina
ks chojnów
JACKPOT (10)
2019-03-02
1
2019-03-03
2
Kotarska Aneta
bpk MAZ
2019-03-02
10
2019-03-02
6
2019-03-03
6
2019-03-03
3
Kozłowska Helena
JKS Jagodne
EMOL (58)
2019-03-02
5
Kozłowska Natalia
JKS Jagodne
EMANOS (57)
2019-03-02
2
KANTAT (59)
2019-03-02
5
Krasnodębska Klara
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
CONTINA (48)
2019-03-03
2019-03-03
Kubiak Oliwia
SSKJ Golden Horse Koryta
2019-03-02
2
2019-03-03
2
Kuczkowska Daniela
BM HORSE
SAMURAJ (120)
2019-03-03
1
150
2019-03-03
2019-03-02
1
150
2019-03-02
Kurzyńska Lena
KJ Aromer Józefin
LIVELLO (126)
2019-03-02
2019-03-02
2019-03-03
2019-03-03
Laferi-Sapiej Oliwia
SKJ Legia-Kozielska
2019-03-02
3
2019-03-03
2019-03-02
6
2019-03-03
3
Leshchiy Natalia
KS Centurion
2019-03-02
1
100
2019-03-02
7
2019-03-03
1
100
2019-03-03
7
Łabudzka Joanna
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
MATADOR (11)
2019-03-02
6
2019-03-02
2019-03-03
7
2019-03-03
Łazowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
NESKA (16)
2019-03-02
7
2019-03-02
Łyżwiński Paweł
KJ Sawanka
2019-03-02
2
2019-03-03
3
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2019-03-02
1
2019-03-02
2
Mackiewicz Maria
Varsovia Dressage Club
2019-03-02
4
2019-03-03
3
50
Madej Weronika
bpk maz
2019-03-02
1
2019-03-03
1
2019-03-02
3
2019-03-03
3
Maj Marta
Brak
2019-03-02
4
2019-03-03
3
Makowska Nina
KJ Aldragho Piaseczno
AVILON (85)
2019-03-02
4
2019-03-02
3
Mańk Monika
KU AZS PW
2019-03-02
11
2019-03-02
2019-03-03
7
2019-03-03
Martynuska Paulina
KJ Milord Falenty Nowe
LUSTIG (53)
2019-03-02
3
2019-03-02
12
2019-03-03
5
Marx Zofia
KJ AROMER
AMAR (5)
2019-03-02
15
2019-03-03
4
Matwijów Marta
KJ Aldragho Piaseczno
BOND (86)
2019-03-02
2
2019-03-02
1
Milczarek Amelia
Stajnia Sawanka
2019-03-02
1
2019-03-03
1
Milczarek Wioletta
KJ Sawanka
2019-03-02
2
50
2019-03-03
2
50
Mroczek Aleksandra
KS AZS AWF WARSZAWA
ALGO (27)
2019-03-02
10
2019-03-02
2019-03-03
6
2019-03-03
Olszewska Zuzanna
brak przynależności
LESLEY (102)
2019-03-02
8
2019-03-02
Palczewska Zofia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
GOBLIN (47)
2019-03-03
2019-03-03
Pańczyk Aleksandra
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2019-03-03
2019-03-03
Pawłowska Kornelia
BPK
2019-03-02
6
2019-03-03
2
Pazio Zuzanna
Horseland
2019-03-02
13
2019-03-02
Piechal Alicja
BPK
2019-03-02
5
2019-03-03
6
Plata Natalia
bpk POM
HORALEK (66)
2019-03-02
2
100
2019-03-03
7
2019-03-02
3
2019-03-03
1
Plichta Nadia
KJ Aldragho Piaseczno
ROCKY (88)
2019-03-02
9
2019-03-02
Procyszyn Joanna
brak
ALMERO (78)
2019-03-02
11
2019-03-02
2019-03-03
11
2019-03-03
Przybylska Agnieszka
niezrzeszony
2019-03-02
7
2019-03-02
7
2019-03-03
11
Rodź Natalia
KJ Aromer
2019-03-02
2019-03-03
Rosiak Marta
JKS Equita
2019-03-02
17
Rozalska Gabriela
KS AZS AWF WARSZAWA
2019-03-02
10
2019-03-02
12
2019-03-03
12
2019-03-03
10
Rozbiewska Weronika
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
SZENILA (45)
2019-03-03
2019-03-03
Rozesłańska Julia
SKJ Bajardo
SATURN (7)
2019-03-02
2019-03-02
2019-03-03
2
100
2019-03-03
Ruta Sylwia
Equesta
2019-03-02
10
2019-03-03
4
Sadłos Larysa
KJ Huzar Józefów
2019-03-02
2
2019-03-02
7
2019-03-03
2
2019-03-03
9
Sawczyńska Joanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
NELKA (109)
2019-03-02
9
2019-03-02
1
2019-03-03
8
2019-03-03
1
Sieńko Anna
SSKJ GROBICE
2019-03-02
5
2019-03-03
8
Sitarska Monika
Kj aldragho
2019-03-02
4
2019-03-02
13
2019-03-03
5
2019-03-03
2019-03-02
4
2019-03-02
3
50
2019-03-03
4
2019-03-03
1
Skarżyńska Alicja
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
CAMELOT (23)
2019-03-02
1
2019-03-02
4
2019-03-03
2
2019-03-03
Sochacka Martyna
bez przenależności klubowej
EMMA (36)
2019-03-02
Stelmach Dorota
Niezrzeszona
KOLT (42)
2019-03-03
10
MAJORKA (60)
2019-03-02
6
2019-03-03
5
Stelmach Dorota
bez przynależności
KOLT (125)
2019-03-02
9
Szymańska Aleksandra
bpk
DIAMENT (15)
2019-03-02
12
2019-03-03
9
Tarka Natalia
brak
2019-03-02
6
2019-03-02
11
2019-03-03
10
2019-03-03
9
Tomaszewska Teresa
JKS Equita
AURELIA (21)
2019-03-02
1
150
2019-03-03
3
2019-03-02
3
100
2019-03-03
2
50
Trawińska Alicja
KS Centurion
2019-03-02
4
2019-03-03
5
Uszyńska Karina
SKJ Legia Kozielska
ARES (61)
2019-03-02
5
2019-03-03
6
Von Mauberg Aurelia
Kj Aromer
2019-03-02
1
50
2019-03-03
1
50
2019-03-02
4
50
2019-03-03
1
50
Wacławik Marta
KJ Sawanka
2019-03-02
5
2019-03-03
4
Węglińska Karolina
BPK - MAZ
WERSAL (111)
2019-03-02
2
2019-03-02
9
2019-03-03
5
2019-03-03
2
Wierzchowski Jarosław
WKJ Lublin
2019-03-02
16
2019-03-02
Wojtaszek Natalia
AZS PW
2019-03-03
2019-03-03
SAYARA (117)
2019-03-03
2019-03-03
Wojtkowska Anna-Maria
KS Centurion
PASCAL (17)
2019-03-03
4
2019-03-03
1
100
Woldański Marcin
Varsovia Dressage Club
2019-03-02
2019-03-02
6
2019-03-03
4
Wołkowycka Aleksandra
SKJ Bajardo
HELIOS (76)
2019-03-02
11
2019-03-02
8
Wyrzykowska Wiktoria
Stajnia Sawanka
HAWANA (62)
2019-03-02
3
2019-03-03
4
Zalewska Magdalena
Equesta
2019-03-02
1
200
2019-03-03
1
100
2019-03-02
2
100
2019-03-03
2
50
Zatońska Lea
Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2019-03-02
5
2019-03-02
2
2019-03-03
1
2019-03-03
1
Zawada Marta
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
DEMARA (49)
2019-03-03
2019-03-03
2019-03-03
2019-03-03
Złotnicka Zofia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
NORMA (100)
2019-03-03
2019-03-03
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
TOUAREG (30)
2019-03-02
3
2019-03-02
1

Number of Riders: 90

Number of Horses: 103

The sum of prizes: 2 200.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl