Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
82 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 12:32:49
2019-01-13 12:32:49
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 12:25:23
2019-01-13 12:25:23
Konstancja Przybylska IZIS KL
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-01-11 07:47:30
2019-01-10 23:42:23
Ewelina Gapa MIA S
  • 1x 15/P/P 110 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 16/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-01-11 07:47:36
2019-01-10 20:36:45
Hanna Pogodzińska SENEGAL M
  • 2x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-01-11 07:47:42
2019-01-10 20:32:32
Zofia Pogodzińska CHIPS
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-01-11 07:47:46
2019-01-10 20:18:02
Natalia Dragan NESKO
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
76 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 11:40:08
2019-01-10 10:34:34
Lena Sawicka REYLEM CORNELIA
  • 1x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 11:40:23
2019-01-10 10:12:49
Joanna Mazurek GERSHWIN H
  • 2x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 09:18:43
2019-01-10 08:02:42
Magdalena Żółkiewicz-Fiuk LANCER SON
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 16/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 06:57:45
2019-01-09 23:07:12
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 06:57:49
2019-01-09 23:06:14
Kamila Górecka DI CAPRIO S
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 06:57:53
2019-01-09 21:59:04
Aleksandra Naleszkiewicz QUINTERO
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 16/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 17/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 06:57:58
2019-01-09 17:03:49
Klaudia Gawdzik NIKE
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 15:56:50
2019-01-09 11:01:26
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 15:56:54
2019-01-09 11:00:03
Ewa Sekuła AMIRA
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 15:57:00
2019-01-09 10:59:03
Tomasz Patron AMIRA
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 08:55:52
2019-01-09 08:31:10
Zofia Stasiak AMURAT
  • 2x 14/L/L 100 licencyjny ZR
65 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 09:14:28
2019-01-08 22:10:30
Zofia Cieńska CELCJUSZ
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 09:14:36
2019-01-08 22:07:57
Oliwia Soczewska CANDY GIRL
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 09:14:45
2019-01-08 21:19:32
Dominika Bogdan RONALDINI
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 09:14:56
2019-01-08 21:17:16
Karolina Wernerowicz BIBI ZAGORKA
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 09:15:00
2019-01-08 21:16:17
Weronika Sobczak BOLIWAR
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 09:15:04
2019-01-08 21:13:42
Aleksandra Kołodziejczyk HALOGEN
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 5/L/L 100 licencyjny ZR
59 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 09:15:08
2019-01-08 21:12:27
Julia Zapała EL- VIS
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 09:15:13
2019-01-08 21:11:57
Ida Bogusz GWIAZDKA
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 09:15:16
2019-01-08 20:39:01
Magdalena Zalewska DARFUR
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 17:19:14
2019-01-08 16:26:10
Michalina Łącka WOLF`S MORITZ "V"
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 14/L/L 100 licencyjny ZR
54 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 15:21:15
2019-01-08 13:58:46
Ewelina Kluska WIASTON
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 15:08:24
2019-01-08 12:49:54
Konstancja Szymacha DA VINCI
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 16/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 17/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 19:27:42
2019-01-08 12:49:10
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 17/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 15:21:27
2019-01-08 12:47:52
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 9/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
  • 1x 18/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 15:21:39
2019-01-08 10:46:13
Anita Milczarek KURHAN
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 15:21:45
2019-01-08 09:46:34
Nadia Kulik BANDI
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 15:21:50
2019-01-08 09:45:44
Bianka Jasińska CLIF
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 15:21:54
2019-01-08 09:44:42
Karolina Duda BANGA
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 08:10:44
2019-01-07 21:18:48
Amelia Saganowska SIMSALABIM
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 08:10:54
2019-01-07 20:19:18
Melania Słopecka LABRADOR
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 08:10:59
2019-01-07 19:59:21
Paulina Sułowska - Calak AQUARTA
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-01-07 19:28:20
2019-01-07 17:06:40
Lena Kurzyńska LIVELLO
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-01-07 19:28:28
2019-01-07 17:06:37
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-01-07 16:13:11
2019-01-06 22:52:08
Gabriela Jóźwiak ETNA W
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 12:32:03
2019-01-06 19:29:59
Alan Poluchowicz HABIBY
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-01-07 08:48:21
2019-01-06 19:19:35
Piotr Poluchowicz SPIRYT
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-01-07 08:48:46
2019-01-06 19:18:36
Dominika Strąk FELLOW -TAR
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR (art. 238.2.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 18:22:46
2019-01-05 22:37:12
Zuzanna Chwalińska LEMA WM
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 15/P/P 110 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 16/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 06:58:17
2019-01-05 22:35:40
Patrycja Matyjasik MONTE CHRISTO
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 14/L/L 100 licencyjny ZR
34 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 06:58:17
2019-01-05 22:34:43
Olga Gieracz RABAT
  • 2x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 06:58:17
2019-01-05 22:34:11
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR (art. 238.2.1)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 06:58:17
2019-01-05 22:28:48
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 17/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 18/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 06:58:16
2019-01-05 22:27:18
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR (art. 238.2.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 16:41:57
2019-01-05 15:29:58
Wojciech Stasiuk KORINA
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 9/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
  • 1x 18/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 16:42:01
2019-01-05 15:28:40
Wojciech Stasiuk CEDRIC
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 15/P/P 110 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 16/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-01-07 16:13:28
2019-01-04 22:59:22
Ewelina Polska-Fijałek TOP ALADIN
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-01-04 07:15:53
2019-01-03 19:38:05
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-01-04 07:15:53
2019-01-03 19:36:16
Jakub Foks DRÓŻNIK
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 06:58:02
2019-01-02 23:29:25
Kacper Mróz ARIE D. D. H
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 9/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
  • 1x 16/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 18/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 06:58:07
2019-01-02 23:28:57
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 9/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
  • 1x 17/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 18/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-01-04 07:16:09
2019-01-02 20:54:25
Julia Kobiałka GROT
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-01-04 07:16:17
2019-01-02 20:54:16
Artur Kufel JASTINE
  • 1x 9/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-01-04 07:16:37
2019-01-02 20:53:28
Artur Kufel ELANO
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 9/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-01-04 07:16:09
2019-01-02 18:33:32
Karolina Brauła EDMONTON P
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-01-02 12:57:02
2019-01-02 09:20:22
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 1x 16/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 17/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-01-01 13:12:37
2019-01-01 10:42:16
Aleksandra Kochańska NURMI
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 2x 14/L/L 100 licencyjny ZR
15 ENTRY ACCEPTED 2019-01-01 13:12:42
2019-01-01 10:40:16
Marta Banach PIŁAT
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 2x 14/L/L 100 licencyjny ZR
14 ENTRY ACCEPTED 2018-12-31 19:53:38
2018-12-31 12:25:13
Kalina Kasak SARACEN
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-12-31 04:11:49
2018-12-30 23:01:59
Zofia Marx AMAR
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-12-30 17:21:47
2018-12-30 15:19:47
Olga Ołdak FALA
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-12-30 17:21:50
2018-12-30 15:18:17
Lena Sawicka LOVERBOY
  • 1x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-12-28 06:00:01
2018-12-27 23:46:13
Marta Pietrkiewicz MARINA
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 19:10:59
2018-12-26 17:56:05
Kornelia Pawłowska STORMING AHEAD
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 18:10:28
2018-12-26 17:34:34
Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-12-23 19:05:36
2018-12-23 19:01:07
Hanna Bzowska GACEK
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-12-23 18:17:38
2018-12-23 18:04:18
Aleksandra Syliwoniuk BAJECZNY KSIĄŻE
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-12-23 17:49:57
2018-12-23 17:27:53
Natalia Rodź ADMIRAŁ
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-12-23 15:02:06
2018-12-23 14:27:38
Kinga Rębisz JULLIETTA
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banach Marta SJ Strong Riders
2005 (JM.)
brak
2. Bogdan Dominika Kj Akadeamia Kucania
2002 (J.)
brak
3. Bogusz Ida Klub Jeździecki Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
4. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
5. Brauła Karolina KS AZS AWF Warszawa
S
O003906
6. Bylicki Przemysław BPK
S
brak
7. Bzowska Hanna Aromer
2006 (JM.)
0046009
8. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
9. Cieńska Zofia Polski Polo Klub
2018 (Mł.)
Brak
10. Dragan Natalia BPK - MAZ
2003 (J.)
O048865
11. Duda Karolina Stajnia Piaseczno
2005 (JM.)
brak
12. Foks Jakub WKJ Lublin
2005 (JM.)
O042767
13. Gawdzik Klaudia KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O044546
14. Gieracz Olga Bpk
2006 (JM.)
Brak
15. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
16. Gołębiewska Dorota niezrzeszona
2004 (JM.)
brak
17. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
18. Goreń Julia niezrzeszona
2004 (JM.)
brak
19. Jasińska Bianka Stajnia Piaseczno
2004 (JM.)
brak
20. Karolina Wernerowicz Klub Jeździecki Akademia Kucania
2018 (Mł.)
brak
21. Kasak Kalina KJ Aromer
2005 (JM.)
brak
22. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
23. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
24. Kobiałka Julia Stajnia Wilanów
2005 (JM.)
Brak
25. Kochańska Aleksandra WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O046245
26. Kołodziejczyk Aleksandra KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
brak
27. Kozłowska Aleksandra niezrzeszona
2001 (J.)
brak
28. Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec
S
O000968
29. Kulik Nadia Stajnia Piaseczno
2004 (JM.)
brak
30. Kurzyńska Lena KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O043680
31. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (Mł.)
O052681
32. Marx Zofia KJ AROMER
2001 (J.)
O037224
33. Matyjasik Patrycja Bpk
2005 (JM.)
Brak
34. Mazanka Wiktoria
2005 (JM.)
35. Mazurek Joanna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O027547
36. Milczarek Anita KJ Aromer
S
O049015
37. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
38. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
10145798
39. Naleszkiewicz Aleksandra SKJ Beckersport Raszyn
S
O006079
40. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (MJ.)
O032392
41. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
42. Ołdak Olga Stajnia Goplana
2006 (JM.)
O045800
43. Pawłowska Kornelia BPK
2007 (JM.)
O048610
44. Pietrkiewicz Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
45. Pogodzińska Hanna UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2001 (J.)
O013515
46. Pogodzińska Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
1999 (MJ.)
O013514
47. Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team Lublin
S
O023459
48. Poluchowicz Alan WKJ Lublin SJ Bonanza
2009 (Mł.)
Brak
49. Poluchowicz Piotr SJ Bonanza
S
Brak
50. Popiel Antonina UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O045278
51. Przybylska Konstancja bpk
2005 (JM.)
52. Rębisz Kinga BPK
1999 (MJ.)
brak
53. Rodź Natalia KJ Aromer
2005 (JM.)
O047927
54. Roguski Jakub Kucykowa Zagroda
2006 (JM.)
brak
55. Saganowska Amelia BPK
2003 (J.)
O046336
56. Sawicka Lena Stajnia Goplana
2008 (Mł.)
3526/18
57. Ślązak Maja Kucykowa Zagroda
2005 (JM.)
58. Słopecka Melania Bpk
2003 (J.)
35715/18
59. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania
2002 (J.)
O041723
60. Soczewska Oliwia Polski Polo Klub
2018 (Mł.)
Xxx
61. Stasiak Zofia JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O044820
62. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
63. Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O038177
64. Strus Patrycja niezrzeszona
2003 (J.)
brak
65. Sułowska - Calak Paulina KJ Dobrzyniec
S
O005588
66. Syliwoniuk Aleksandra SJ Mustang Rakowiska
2002 (J.)
brak
67. Szymacha Konstancja KJ J.J. Darboven Rumia
S
O011448
68. Wach Inga Soymax Horse Team Lublin
2001 (J.)
O038870
69. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O024273
70. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
71. Zalewska Magdalena Bpk
S
brak
72. Zapała Julia KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
brak
73. Żółkiewicz-Fiuk Magdalena Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
S
O004545
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

16

ADMIRAŁ XO POL 2004 Wałach gniada/180 F: Vis Versa
M: Aragona
O: Artur Rodź
B: SK Janów Podlaski
10470
2.

23

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
3.

58

AMURAT Małopolska POL 2007 Ogier gniada/170 F: Jurand
M: Asturia
O: Grzegorz Kostrzewski
B: Krzysztof Kordalski
brak
4.

49

AQUARTA Małopolska POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Davinci
M: Awarta ex Watra
O: Paulina Sułowska
B: Paulina Sułowska
K025613
5.

7

ARIE D. D. H KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Larenco / Lancer III
M: Pieni / Kojak
O: Robert Zagożdżon
B: Dekstation de Havikerwaard
K012072 5280030512185
6.

19

AT LAST RAVISHING RUBY Kuc Walijski NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
O: Małgorzata Pawłowska
B: -
K022314 528017200900598
7.

17

BAJECZNY KSIĄŻE Małopolska POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Vis Versa
M: Bursztynka
O: Syliwoniuk
B: Rabajczyk
brak
8.

54

BANDI SP POL 1997 Wałach tarantowata/mk: F: .
M: .
O: Karolina Chodkiewicz
B: .
brak
9.

56

BANGA MŁP POL 1997 Klacz kasztanowata/mk:155 F: Garland
M: Barcelona
O: Mirosław Styczeń
B: SK Ochaby
brak 09564
10.

62

BIBI ZAGORKA KUC POL 2010 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: Monika Swiecka
B: nn
brak brak
11.

88

BOGUN Budionowska UKR 2002 Wałach gniada/162 F: Beleck
M: Birja
O: Bogdan Staszak
B: Leonid Lochakov
brak
12.

63

BOLIWAR NN POL nn Wałach kasztanowata/nn F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak nn
13.

82

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
O: Grażyna Zajkowska
B: nn
brak
14.

60

CANDY GIRL SP POL 2001 Klacz kara F: Roland
M: Carmina Z
O: Anna Gromnicka
B: Remigiusz Makowski
Xxx
15.

50

CANTURA M Oldenburska GER 2005 Klacz skarogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Muller
K016641
16.

35

CEDRIC SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Stakkato Gold /
M: Cherryl /
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K024868
17.

59

CELCJUSZ WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Himen
M: Całka
O: Anna Gromnicka
B: Kawczyńska Kinga
Brak
18.

79

CHIPS SP POL 2013 Wałach gniada F: Ormuz xx / Special Power
M: Csilla / Czarownik
O: Dorota Śmiechowska
B: SK Racot
K026177 616009610105313
19.

28

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Dżahil
M: Cyweta / Vittorio
O: Jolanta Latowska Wach
B: ANR Olsztyn
K025209
20.

55

CLIF SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/168 F: Cantanis
M: Fantazja
O: Karolina Chodkiewicz
B: nn
09857 09857
21.

14

DA VINCI KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno / Libero H
M: Platina / Drossan
O: Jerzy Korona
B: D. Brunink
K024979 528003000812823
22.

67

DARFUR Wielkopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada/173 F: Banita
M: Dalarna
O: Batalion Reprezentacyjny Wojska Polskiego
B: Stadnina Koni Liski Sp. Z o. O.
Brak POL 007 60 02976 06
23.

71

DI CAPRIO S Niemiecki Koń Sportowy POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Don Schufro
M: Giornata
O: Marcin Wolski
B: Zbigniew Szumlakowski
K020899 DE455879004610
24.

38

DOMINO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
O: Anita Skulska
B: /
/ /
25.

43

DRAGO DE QUEEN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Solaris
M: Deborah
O: Kloze Inga
B: Muzyka Monika
K024479
26.

29

DRÓŻNIK MŁP POL 2013 Wałach ciemnogniada/163 F: Emetyt
M: Dróżka
O: Sylwester Tkaczyk
B: Paweł Pochroń
brak
27.

31

EDMONTON P SP POL 2014 Wałach gniada F: Cassilio
M: Elcoria P
O: Karolina Brauła
B: Witold Polowczyk
K025463
28.

65

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K014545 pol00650009402
29.

33

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Zavall VDL
M: Violet
O: Robert Stasiuk
B: ...
K016424 528003200907210
30.

41

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido/Animo
M: Enigma/Le Voltaire
O: Maciej Chwalinski
B: Ewa Niestrawska
K014243 POL009610146308
31.

36

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
K024453 616009661360410
32.

21

FALA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Dżahil
M: Fantazja
O: Zuzanna lach
B: Janta maria
Brak
33.

42

FELLOW -TAR KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: Chello III VDL
M: Margriet / Flemmingh
O: Krzysztof Strąk
B: Holandia
K024121
34.

15

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
35.

18

GACEK SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Demetrios
M: Godilla
O: Klaudia Fabicka
B: N
K013287 616009510050003
36.

75

GERSHWIN H Bawarska GER 2010 Wałach gniada/166 F: Gambrinus Son
M: Cara Z
O: Aleksander Gołębiewski
B: Niemcy
brak DE 481 810035710
37.

52

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
38.

30

GROT MLP POL 2000 Wałach gniada F: Autokrata
M: Gerbera
O: Marek Janas
B: Marek Janas
Brak
39.

66

GWIAZDKA TS POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Maciuś / nn
M: Hadora / Hadrian
O: Anna Sobańska
B:
K019024 POL999540183107
40.

44

HABIBY KF POL 2013 Klacz gniada/kuc:136 F: Apatyt
M: Hawana
O: Piotr Poluchiwicz
B: Krzysztof Starościc
Brak Brak
41.

64

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
O: Michał Siejek
B: Michał Siejek
K019314
42.

83

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baldini II
M: Ikaria
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024306
43.

32

JASTINE SP POL 2005 Klacz F: Ever for Pleasure
M: Jurta
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K012855
44.

81

JAWA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Koekoekshof Jannique
O: Emilia Naumiuk
B: Śniegucki Zdzisław
brak
45.

1

JULLIETTA Trakeńska POL 2002 Klacz ciemnogniada/169 F: Elpar
M: Judea
O: Krzysztof Stępień
B: Menik Piotr
brak POL007660191402
46.

34

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K018566 616009580856407
47.

53

KURHAN Małopolska POL 2003 Wałach kasztanowata F: Dzielżan
M: Kurzawa
O: W Cuglach sc
B: SK Walewice
brak
48.

48

LABRADOR Traken POL 2003 Wałach kara/mk: F: Arianin / Sopran
M: Literatka / Dziurawie
O: M.Burdzy-Barrington
B: brak
K015802
49.

27

LADY PEZI OLD GER 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior
M: Luisa /Landor S
O: Andrzej Weremczuk
B: -
K023915
50.

74

LANCER SON Holsztynska GER 2002 Wałach gniada F: Lancer II
M: Amica
O: Magdalena Żółkiewicz-Fiuk
B: Niemcy
K007383 DE421000126702
51.

37

LEMA WM SP POL / Klacz ciemnogniada// F: /
M: /
O: Jerzy Korona
B: /
/ /
52.

45

LIVELLO Haflinger POL 2003 Wałach izabelowata/mk:150 F: Stony S.V. / Star
M: Lora / Narvis
O: Aleksandra Gierz
B: Jan Bittala
K019025 203001830257803
53.

22

LOVERBOY Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Lach
B: Polska
K026551
54.

20

MARINA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Harnaś
M: Montana
O: Jadwiga Wolniewicz
B: Zbigniew Janas
K009470 POL009660731203
55.

84

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Mordzelewski Michał
B: nn
brak
56.

40

MONTE CHRISTO SP POL 2004 Wałach kara F: Saganek / Sajan
M: Malwa / Lansjer
O: Anita Skulska
B:
K022044
57.

46

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
58.

80

NESKO SP POL 2014 Wałach kara F: Salomon / Darco
M: Neska / Aunus
O: Anna Dragan
B: SK Nowielice
K025403 616009640018614
59.

73

NIKE SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
O: Adam Gawdzik
B: Leszek Pilarski
K017149 Pół 009540098606
60.

70

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
O: Kamila Górecka
B: Alan Kinas
K020837 Pol/61600961014212
61.

25

NURMI PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco-Fly
M: Nutella
O: Artur Kochański
B: Nowielice
K022827
62.

26

PIŁAT Traken POL 2005 Wałach kasztanowata F: Alchimist
M: Pifija
O: Małgorzata Banach
B: Rosja
Brak
63.

85

POLONEZ SP POL 2012 Ogier gniada F: Ulco
M: Poliksena
O: Przemysław Bylicki
B: Frąckowiak Paweł
brak
64.

8

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
O: Fundacja One Energy
B: Varver Jeroen H.W
K018809 DE421000524310
65.

72

QUINTERO Niem.sport. GER 2007 Wałach kasztanowata F: Quaterman / Quando - Quando
M: Saamira / Saami
O: Aleksandra Naleszkiewicz
B: Niemcy
K011667 DE456570297907
66.

39

RABAT Małopolska POL 2002 Wałach gniada F: Askar
M: Robinia
O: Marzena Dębska
B:
Brak
67.

2

REYLEM CORNELIA WELSH POL 2006 Klacz jelena/kuc:137 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem carmen
O: Zuzanna Lach
B: Wielka Brytania
Brak 143418
68.

61

RONALDINI Trakeńska POL 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis / Gerodot
M: Regina /
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K014546 732010006405
69.

24

SARACEN KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:brak F: Nn
M: Nn
O: Agnieszka Kopka
B: brak
brak brak
70.

77

SENEGAL M SP POL 2009 Wałach gniada F: Montbard
M: Sofia
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Moszna
K015869
71.

47

SIMSALABIM Hanowerska DEU 2014 Klacz ciemnogniada/160 F: Signum
M: po Falkner
O: Seweryn Saganowski
B: Luise Benjes
Brak DE 431316825514
72.

13

SPIRYT PKSP POL 2010 Wałach gniada F: Love Affair
M: Sangria
O: Krzysztof Starościc
B: Polska
Brak
73.

6

STORMING AHEAD Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa/kuc:147 F: -
M: -
O: -
B: -
K024941 826073001322207
74.

11

TOP ALADIN PKSP POL 2014 Ogier gniada/170 F: Aladin 601 / Acord II
M: Tamona / Candiavolo
O: Ewelina Polska-Fijałek
B: Ryszard Wójcik
K024655 616009580408614
75.

86

WALKIRIA NN POL 2003 Klacz gniada/159 F: NN
M: NN
O: Beata Smużyńska-Staszak
B: NN
brak 616999661115203
76.

51

WIASTON SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston / Nobody KWPN
M: Wiara / Aravel Waro sp
O: SL
B: Marek Głowala
brak
77.

57

WOLF`S MORITZ V DRP GER 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
O: Michał Łącki
B: -
K018713 DE434340050807
78.

78

ZAPOLATA KUC IRL 2012 Wałach siwa/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Rafał Popiel
B: Irlandia
K025929 826608200170234
79.

87

ŻEŃSZEŃ NN POL 2008 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Sochan Stanisław
B: NN
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banach Marta
SJ Strong Riders
PIŁAT (26)
2019-01-12
2
2019-01-12
3
2019-01-12
4
2019-01-13
4
2019-01-13
3
2019-01-13
Bogdan Dominika
Kj Akadeamia Kucania
2019-01-12
2019-01-12
11
2019-01-12
17
Bogusz Ida
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2019-01-12
2019-01-12
2019-01-12
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (38)
2019-01-13
7
2019-01-13
2
Brauła Karolina
KS AZS AWF Warszawa
2019-01-12
20
2019-01-12
2019-01-13
6
2019-01-13
Bylicki Przemysław
BPK
POLONEZ (85)
2019-01-13
11
2019-01-13
23
Bzowska Hanna
Aromer
GACEK (18)
2019-01-12
14
2019-01-12
2019-01-13
13
2019-01-13
11
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2019-01-13
8
2019-01-13
LEMA WM (37)
2019-01-12
2
2019-01-12
6
2019-01-13
3
2019-01-13
5
ENDO (41)
2019-01-13
5
Cieńska Zofia
Polski Polo Klub
2019-01-13
12
2019-01-13
9
Dragan Natalia
BPK - MAZ
NESKO (80)
2019-01-13
17
2019-01-13
12
Duda Karolina
Stajnia Piaseczno
BANGA (56)
2019-01-12
4
2019-01-12
2
2019-01-13
1
Foks Jakub
WKJ Lublin
2019-01-12
10
2019-01-12
1
2019-01-12
2019-01-13
4
2019-01-13
2
2019-01-13
Gawdzik Klaudia
KJ Aromer Józefin
NIKE (73)
2019-01-13
17
2019-01-13
Gieracz Olga
Bpk
RABAT (39)
2019-01-13
2019-01-13
2019-01-13
Głuchowska Małgorzata
KJ Podkowa Leśna
2019-01-12
2019-01-12
Gołębiewska Dorota
niezrzeszona
2019-01-13
6
2019-01-13
14
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (70)
2019-01-12
2019-01-12
2019-01-12
5
2019-01-12
4
Goreń Julia
niezrzeszona
BOGUN (88)
2019-01-13
2019-01-13
2019-01-13
Jasińska Bianka
Stajnia Piaseczno
CLIF (55)
2019-01-12
12
2019-01-12
19
2019-01-13
21
2019-01-13
22
Karolina Wernerowicz
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2019-01-12
1
2019-01-12
2019-01-12
Kasak Kalina
KJ Aromer
SARACEN (24)
2019-01-12
1
2019-01-12
7
2019-01-13
2019-01-13
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
2019-01-12
2019-01-12
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
WIASTON (51)
2019-01-13
2019-01-13
2019-01-13
Kobiałka Julia
Stajnia Wilanów
GROT (30)
2019-01-12
2019-01-12
Kochańska Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
NURMI (25)
2019-01-12
2019-01-12
2019-01-12
2019-01-13
2019-01-13
2019-01-13
20
Kołodziejczyk Aleksandra
KJ Akademia Kucania
HALOGEN (64)
2019-01-12
6
2019-01-12
1
2019-01-12
2
Kozłowska Aleksandra
niezrzeszona
2019-01-13
Kufel Artur
WKJ Lublin / SJ Krupiec
JASTINE (32)
2019-01-12
3
2019-01-13
1
ELANO (33)
2019-01-12
2
2019-01-12
4
2019-01-13
3
2019-01-13
1
Kulik Nadia
Stajnia Piaseczno
BANDI (54)
2019-01-12
13
2019-01-12
6
2019-01-13
4
Kurzyńska Lena
KJ Aromer Józefin
LIVELLO (45)
2019-01-12
11
2019-01-12
2019-01-13
24
2019-01-13
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
2019-01-13
7
2019-01-13
5
Marx Zofia
KJ AROMER
AMAR (23)
2019-01-12
8
2019-01-13
Matyjasik Patrycja
Bpk
2019-01-13
10
2019-01-13
3
2019-01-13
5
Mazanka Wiktoria
MILTON (84)
2019-01-13
1
2019-01-13
1
Mazurek Joanna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-01-13
6
2019-01-13
Milczarek Anita
KJ Aromer
KURHAN (53)
2019-01-12
10
2019-01-12
2019-01-13
9
2019-01-13
8
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2019-01-12
5
2019-01-12
5
2019-01-13
4
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2019-01-12
7
2019-01-12
2
2019-01-13
3
2019-01-13
4
Naleszkiewicz Aleksandra
SKJ Beckersport Raszyn
2019-01-12
3
2019-01-12
3
Nasiłowska Anna
KJ Aromer Józefin
2019-01-12
15
2019-01-12
2019-01-13
25
2019-01-13
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
FREDORA (15)
2019-01-13
2
2019-01-12
1
2019-01-12
1
2019-01-13
5
Ołdak Olga
Stajnia Goplana
FALA (21)
2019-01-13
15
2019-01-13
2019-01-13
Pawłowska Kornelia
BPK
2019-01-12
8
2019-01-12
2019-01-13
10
2019-01-13
16
2019-01-12
1
2019-01-12
1
2019-01-13
1
2019-01-13
2
Pietrkiewicz Marta
KJ Dworek Okuniew
MARINA (20)
2019-01-12
15
2019-01-12
12
2019-01-13
21
2019-01-13
Pogodzińska Hanna
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2019-01-13
2019-01-13
Pogodzińska Zofia
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
CHIPS (79)
2019-01-13
18
2019-01-13
Polska-Fijałek Ewelina
Soymax Horse Team Lublin
2019-01-12
22
2019-01-12
Poluchowicz Alan
WKJ Lublin SJ Bonanza
HABIBY (44)
2019-01-12
5
2019-01-12
7
2019-01-12
2019-01-13
2019-01-13
Poluchowicz Piotr
SJ Bonanza
SPIRYT (13)
2019-01-12
9
2019-01-12
4
2019-01-12
2019-01-13
5
2019-01-13
2019-01-13
15
Popiel Antonina
UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2019-01-13
19
2019-01-13
Przybylska Konstancja
bpk
IZIS KL (83)
2019-01-12
18
2019-01-12
5
Rębisz Kinga
BPK
2019-01-12
2019-01-12
Rodź Natalia
KJ Aromer
2019-01-12
6
2019-01-12
2019-01-12
2019-01-13
8
2019-01-13
Roguski Jakub
Kucykowa Zagroda
JAWA (81)
2019-01-13
Saganowska Amelia
BPK
2019-01-13
2019-01-13
Sawicka Lena
Stajnia Goplana
2019-01-13
5
2019-01-13
14
2019-01-13
6
2019-01-13
18
Ślązak Maja
Kucykowa Zagroda
JAWA (81)
2019-01-13
1
Słopecka Melania
Bpk
2019-01-12
9
2019-01-12
2019-01-13
2
2019-01-13
Sobczak Weronika
KJ Akademia Kucania
BOLIWAR (63)
2019-01-12
2019-01-12
16
2019-01-12
21
Soczewska Oliwia
Polski Polo Klub
2019-01-12
3
2019-01-12
14
2019-01-13
2019-01-13
Stasiak Zofia
JKS Equita Świętochów
AMURAT (58)
2019-01-13
1
2019-01-13
2
Stasiuk Wojciech
WKJ Lublin
KORINA (34)
2019-01-12
1
2019-01-12
6
2019-01-13
3
CEDRIC (35)
2019-01-12
1
2019-01-12
8
2019-01-13
1
2019-01-13
4
Strąk Dominika
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2019-01-12
7
2019-01-12
2019-01-13
3
2019-01-13
HABIBY (44)
2019-01-13
19
Strus Patrycja
niezrzeszona
2019-01-13
20
2019-01-13
26
2019-01-13
Sułowska - Calak Paulina
KJ Dobrzyniec
AQUARTA (49)
2019-01-12
13
2019-01-12
2019-01-13
2019-01-13
7
2019-01-13
5
Syliwoniuk Aleksandra
SJ Mustang Rakowiska
2019-01-12
3
2019-01-12
4
2019-01-13
3
2019-01-13
13
Szymacha Konstancja
KJ J.J. Darboven Rumia
2019-01-12
9
2019-01-12
2
2019-01-13
2
2019-01-13
1
Wach Inga
Soymax Horse Team Lublin
2019-01-12
5
2019-01-12
3
2019-01-12
2019-01-13
1
2019-01-13
1
2019-01-13
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2019-01-13
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
CANDY (82)
2019-01-12
6
2019-01-12
8
2019-01-12
Zalewska Magdalena
Bpk
DARFUR (67)
2019-01-12
5
2019-01-12
16
2019-01-12
2019-01-13
16
2019-01-13
3
2019-01-13
Zapała Julia
KJ Akademia Kucania
EL- VIS (65)
2019-01-12
2019-01-12
2
2019-01-12
1
Żółkiewicz-Fiuk Magdalena
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2019-01-12
4
2019-01-13
1

Number of Riders: 73

Number of Horses: 79

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl