Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
42 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 16:23:00
2018-12-06 16:16:47
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 2/L3/L3 ZR
  • 1x 3/P1/P1 ZR
41 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 16:23:03
2018-12-06 16:15:59
Kamila Górecka DI CAPRIO S
  • 1x 2/L3/L3 ZR
  • 1x 3/P1/P1 ZR
39 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 22:38:33
2018-12-05 21:44:31
Ewelina Tracz BARCELONA
  • 2x 1/L1/L1 ZT
  • 2x 7/L2/L2 ZT
38 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 20:25:10
2018-12-05 20:24:33
Natalia Kozłowska KANTAT
  • 2x 1/L1/L1 ZT
  • 2x 7/L2/L2 ZT
37 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 19:57:13
2018-12-05 19:30:59
Ewelina Falkowska DO-RE-MI
  • 1x 1/L1/L1 ZR
  • 1x 2/L3/L3 ZR
  • 1x 7/L2/L2 ZR
  • 1x 8/L4/L4 ZR
36 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 14:47:36
2018-12-05 14:44:36
Ida Kunert ARETINO
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 2/L3/L3 ZT
35 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 14:47:43
2018-12-05 14:43:59
Marta Matysik INNER
  • 1x 3/P1/P1 ZR
  • 1x 5/C1/C1 ZR
34 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 14:22:29
2018-12-05 14:13:45
Elżbieta Liberda ATYLLA L
  • 2x 5/C1/C1 ZR
  • 2x 11/C3/C3 ZR
33 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 14:22:39
2018-12-05 14:11:19
Elżbieta Liberda FARUK
  • 1x 3/P1/P1 ZR
  • 1x 9/P2/P2 ZR
32 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 14:22:35
2018-12-05 13:52:55
Zofia Kacprzak SARASATI
  • 1x 5/C1/C1 ZR
  • 1x 11/C3/C3 ZR
31 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 20:57:23
2018-12-05 10:12:06
Klaudia Gawdzik NIKE
  • 1x 1/L1/L1 ZR
  • 1x 2/L3/L3 ZR
  • 1x 7/L2/L2 ZR
  • 1x 8/L4/L4 ZR
30 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:08:07
2018-12-04 22:45:07
Anna Gumowska ISTER - GR
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 7/L2/L2 ZT
29 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 20:48:53
2018-12-04 20:15:19
Vartui Kehiaian DIRE STRAITS
  • 1x 7/L2/L2 ZT
  • 1x 8/L4/L4 ZT
28 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 20:48:56
2018-12-04 19:56:33
Natalia Wojtaszek GOLDEN TOUCH
  • 1x 7/L2/L2 ZT
  • 1x 8/L4/L4 ZT
27 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 20:48:58
2018-12-04 18:54:13
Oliwia Laferi-Sapiej DONNA AGATHA
  • 1x 5/C1/C1 ZR
  • 1x 11/C3/C3 ZR
26 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 20:49:00
2018-12-04 18:43:39
Inga Kloze DRAGO DE QUEEN
  • 1x 2/L3/L3 ZR
25 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 20:49:03
2018-12-04 16:54:02
Jarosław Wierzchowski FURST VERONA
  • 1x 5/C1/C1 ZR
  • 1x 11/C3/C3 ZR
24 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 20:49:05
2018-12-04 16:49:58
Marta Górna DES WAION
  • 1x 1/L1/L1 ZR
  • 1x 7/L2/L2 ZR
23 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 20:49:07
2018-12-04 16:49:04
Danuta Kosecka DES DEMON
  • 1x 3/P1/P1 ZR
  • 1x 9/P2/P2 ZR
22 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 06:31:30
2018-12-03 19:49:36
Inga Bretes ABU DHABI
  • 1x 1/L1/L1 ZR
  • 1x 7/L2/L2 ZR
21 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 06:31:35
2018-12-03 19:48:38
Inga Bretes BUENOS AIRES
  • 1x 3/P1/P1 ZR
  • 1x 9/P2/P2 ZR
20 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 14:06:47
2018-12-03 13:10:10
Joanna Szwast STROK
  • 1x 2/L3/L3 ZR
  • 1x 3/P1/P1 ZR
  • 1x 9/P2/P2 ZR
19 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 11:57:14
2018-12-03 11:55:11
Emilia Kwiatkowska GWIAZDKA
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 2/L3/L3 ZT
  • 1x 7/L2/L2 ZT
  • 1x 8/L4/L4 ZT
16 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 20:26:53
2018-12-01 19:39:37
Izabela Sadoch FAKIR
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 7/L2/L2 ZT
15 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 20:26:21
2018-12-01 19:38:21
Amelia Milczarek LAS PALMAS
  • 1x 2/L3/L3 ZT
  • 1x 7/L2/L2 ZT
14 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 20:26:27
2018-12-01 19:35:36
Wiktoria Wyrzykowska HAWANA
  • 1x 3/P1/P1 ZR
  • 1x 9/P2/P2 ZR
13 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 20:26:31
2018-12-01 19:34:27
Wioletta Milczarek LAS PALMAS
  • 1x 4/N5/N5 ZR
  • 1x 10/N6/N6 ZR
12 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 20:26:36
2018-12-01 19:32:44
Aleksandra Kanarek SAURON
  • 1x 6/CC1/CC1 ZR
  • 1x 12/CC3/CC3 ZR
11 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 20:26:43
2018-12-01 17:38:20
Paweł Łyżwiński DESPERADO
  • 1x 3/P1/P1 ZR
  • 1x 9/P2/P2 ZR
10 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 22:28:03
2018-12-01 17:36:49
Marta Wacławik DESPERADO
  • 1x 2/L3/L3 ZT
  • 1x 7/L2/L2 ZT
9 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 17:56:40
2018-11-30 17:56:30
Julia Sobiepańska CINDY GIRL
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 2/L3/L3 ZT
  • 1x 7/L2/L2 ZT
  • 1x 8/L4/L4 ZT
8 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 20:46:33
2018-11-29 19:59:22
Zofia Marx AMAR
  • 1x 4/N5/N5 ZR
  • 1x 5/C1/C1 ZR
  • 1x 10/N6/N6 ZR
7 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 15:45:19
2018-11-29 15:22:01
Martyna Sochacka EMMA
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 2/L3/L3 ZT
6 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:08:12
2018-11-29 14:46:16
Łukasz Kuzawiński CZARDASZ
  • 1x 1/L1/L1 ZR
  • 1x 3/P1/P1 ZR
  • 1x 7/L2/L2 ZR
  • 1x 9/P2/P2 ZR
5 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 15:45:25
2018-11-29 14:39:40
Katarzyna Stawiska CONVERSANO XII-SK2
  • 1x 3/P1/P1 ZR
  • 1x 4/N5/N5 ZR
  • 1x 9/P2/P2 ZR
  • 1x 10/N6/N6 ZR
4 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 19:57:16
2018-11-28 21:25:46
Agnieszka Przybylska DJANGO AA
  • 1x 1/L1/L1 ZR
  • 1x 2/L3/L3 ZR
  • 1x 7/L2/L2 ZR
  • 1x 8/L4/L4 ZR
3 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 20:42:23
2018-11-28 20:16:34
Natalia Tarka VIGO JURRE FAN DE KOAIPLEATS
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 2/L3/L3 ZT
  • 1x 7/L2/L2 ZT
  • 1x 8/L4/L4 ZT
2 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 20:42:25
2018-11-28 18:02:32
Daniel Dębowski EFENDI
  • 1x 3/P1/P1 ZR
  • 1x 9/P2/P2 ZR
1 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 20:21:20
2018-11-28 18:00:36
Daniel Dębowski FIRE GIRL M
  • 1x 1/L1/L1 ZR
  • 1x 7/L2/L2 ZR
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bretes Inga Aromer
S
O001055
2. Dębowski Daniel SSKJ Bobrowy Staw
1999 (MJ.)
O040067
3. Falkowska Ewelina KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O041596
4. Gawdzik Klaudia KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O044546
5. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
6. Górna Marta Nadwiślanin Kwidzyn
S
brak
7. Gumowska Anna KS Equiright
S
brak
8. Kacprzak Zofia KJ Aromer Józefin
S
O012237
9. Kanarek Aleksandra KJ Sawanka
S
O008561
10. Kehiaian Vartui bpk
2004 (JM.)
O037606
11. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
12. Kosecka Danuta LKS Nadwislanin Kwidzyn
S
Brak
13. Kozłowska Natalia JKS Jagodne
S
O004374
14. Kunert Ida BPK
2002 (J.)
brak
15. Kuzawiński Łukasz WKJ Lublin SJ For Plesaure
1999 (MJ.)
O029342
16. Kwiatkowska Emilia KS Equiright
2003 (JM.)
brak
17. Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
1999 (MJ.)
O040391
18. Liberda Elżbieta Eqiu Club Zamłyniec
S
O001400
19. Łyżwiński Paweł KJ Sawanka
S
O011026
20. Marx Zofia KJ AROMER
2001 (J.)
O037224
21. Matysik Marta brak
1997 (MJ.)
brak
22. Milczarek Amelia Stajnia Sawanka
2003 (JM.)
brak
23. Milczarek Wioletta KJ Sawanka
S
O008562
24. Przybylska Agnieszka niezrzeszony
S
O018600
25. Sadoch Izabela KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2002 (J.)
O041595
26. Sobiepańska Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2000 (J.)
O028768
10164031
27. Sochacka Martyna bez przenależności klubowej
2001 (J.)
0038534
28. Stawiska Katarzyna WKJ Lublin SJ For Plesaure
S
O029064
29. Szwast Joanna bpk
S
brak
30. Tarka Natalia brak
2001 (J.)
O035071
31. Tracz Ewelina WKJ Lublin
S
brak
32. Wacławik Marta KJ Sawanka
S
brak
33. Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin
S
Brak
34. Wojtaszek Natalia AZS PW
1998 (MJ.)
LZPZJ/1151/18
35. Wyrzykowska Wiktoria Stajnia Sawanka
2002 (J.)
O035193
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

20

ABU DHABI OLD POL 2014 Wałach kara/165 F: All at once
M: Lilly fee
O: Katarzyna Wygladala
B: Niemcy
K026452 DE433330728814
2.

12

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
3.

33

ARETINO ŚL POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Evento
M: Aretuza
O: Ewa Swoboda-Kopeć
B: Beata Kapicka
brak
4.

30

ATYLLA L SP POL 2007 Wałach gniada F: Cruzeiro L
M: Andaluzja
O: Ireneusz Kołodziejak
B: Ireneusz Kołodziejak
K023487 POL009580430507
5.

37

BARCELONA - POL - Klacz gniada/165 F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
6.

21

BUENOS AIRES OLD POL 2014 Klacz kara/172 F: Bordeaux
M: Day’s Light
O: Andrzej Wyglądała
B: Niemcy
K026426 K026426
7.

13

CINDY GIRL Irlandzki Kuc Wierzchowy IRL 2007 Klacz srokata/mk: F: NN
M: NN
O: Małgorzata Kołkowicz
B: -
brak
8.

11

CONVERSANO XII-SK2 LP POL 2009 Ogier siwa F: Conversano XII Amata
M: Betalka XXXVII
O: Urszula Sawicka
B: Stadnina Topolczanki
K021130
9.

5

CZARDASZ ŚL POL 2011 Wałach kara F: Tabasko
M: Calineczka
O: Krzysztof Semeryło
B: Skoczeń Mirosław
K020423
10.

28

DES DEMON SP POL 2013 Ogier gniada F: Destano
M: Desdemona / Sofix
O: Danuta Kosecka
B: Danuta Kosecka
K025370 616009530208113
11.

27

DES WAION Oldenburska POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Destano
M: Wai-o-wai
O: Marta Górna
B: Violetta Pietrzyk
K024505
12.

6

DESPERADO Hanowerska GER 2011 Wałach gniada/172 F: Danone I / DeNiro
M: Laurissa / Lauries Crusador
O: Marta Wacławik
B: Koopman
K021434 DE431310600511
13.

40

DI CAPRIO S Niemiecki Koń Sportowy POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Don Schufro
M: Giornata
O: Marcin Wolski
B: Zbigniew Szumlakowski
K020899 DE455879004610
14.

22

DIRE STRAITS NN POL 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: NN
M: NN
O: NN
B: NN
Brak
15.

4

DJANGO AA Małopolska POL 2014 Wałach gniada F: Jaśmin
M: Duma
O: Agnieszka Przybylska
B: Tomasz Drażba
K026642
16.

35

DO-RE-MI Szlachetna Półkrew POL 2012-07-13 Ogier ciemnogniada/1600 F: Kassilio
M: Dekadencja
O: Łukasz Sikorski
B: Łukasz Sikorski
brak Brak
17.

24

DONNA AGATHA Holsztyńska GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Nicoretta
O: Olimpia Laferi-Sapiej
B:
K018558
18.

25

DRAGO DE QUEEN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Solaris
M: Deborah
O: Kloze Inga
B: Muzyka Monika
K024479
19.

2

EFENDI Trakeńska POL 2009 Wałach siwa F: Lord Oder I
M: Entuzjastka
O: Bartosz Kublik
B: Jarosław skrzypiec
K015424
20.

10

EMMA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Setnik
M: Empora
O: Martyna Sochacka
B: Agricola Farm ABS Sp.z.o.o. Gospodarstwo Rolne Olszówka
006530026807
21.

15

FAKIR Małopolska POL 2002 Wałach gniada/166 F: Figlarz
M: Fati
O: Marek Perłowski
B: Stadnina koni Mieczownica
brak POL 006 61 10607 02
22.

32

FARUK Lusitano POL 2012 Wałach kara F: -
M: -
O: Jarosław Ligaj
B: Jose Sanchez Pajuelo
K022548 724910000026072 12753
23.

3

FIRE GIRL M Oldenburska POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Furst Fugger
M: Crazy Girl
O: Daniel Dębowski
B: Janusz Majkowski
K025660
24.

26

FURST VERONA Oldenburska POL 2010 Klacz gniada F: Furst Fugger
M: Veronika
O: Danuta Kosecka
B: Pietrzyk
brak
25.

23

GOLDEN TOUCH KWPN POL 2011 Wałach siwa/168 F: Vingino
M: Unonosa
O: Natalia Wojtaszek
B: Alie Wekema
brak -
26.

18

GWIAZDKA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Piotr Kaminski
B: brak
brak
27.

16

HAWANA SP POL 2005 Klacz gniada F: Trefl
M: Haga
O: Mirosław Kanarek
B: Agnieszka Kaseja
K020627
28.

34

INNER OO POL 2007 Wałach siwa/mk: F: Gorec
M: Indonesia
O: Magdalena Rosochacka-Matysik
B: Damis BT
brak
29.

29

ISTER - GR SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Alamo S
M: Ibiza GR
O: Anna Gumowska
B: Wacław Szpatkowski
brak Brak
30.

36

KANTAT SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Kałkan
M: Draka
O: Ireneusz Kozłowski
B: Ireneusz Kozłowski
brak brak
31.

14

LAS PALMAS SP POL 2007 Wałach gniada F: Pluspunkt
M: Lansada
O: Wioletta Milczarek
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K024286
32.

9

NIKE SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
O: Adam Gawdzik
B: Leszek Pilarski
K017149 Pół 009540098606
33.

39

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
O: Kamila Górecka
B: Alan Kinas
K020837 Pol/61600961014212
34.

31

SARASATI SP POL 2006 Wałach gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
O: Zofia Kacprzak
B: Piotr Wiese
K013384
35.

17

SAURON SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/167 F: Calderon
M: Sawanna
O: Mirosław Kanarek
B: Mirosław Kanarek
K009955 POL009660414604
36.

19

STROK Pełna Krew Angielska POL 1999 Wałach gniada F: All Hands On Deck
M: Secada
O: Joanna Szwast
B: Stadnina Koni Kozienice
brak
37.

1

VIGO JURRE FAN DE KOAIPLEATS Arabo-Fryz BEL 2011 Wałach kara F: Yk Tiemen fan 't Sud 014
M: Waldbloom P.V.
O: Małgorzata Nowicka
B: A.Halbesma
5282100.02679274
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bretes Inga
Aromer
2018-12-08
1
2018-12-09
1
2018-12-08
5
2018-12-09
3
Dębowski Daniel
SSKJ Bobrowy Staw
EFENDI (2)
2018-12-08
4
2018-12-09
5
2018-12-08
3
2018-12-09
5
Falkowska Ewelina
KJ Aromer Józefin
2018-12-08
6
2018-12-08
6
2018-12-09
4
2018-12-09
2
Gawdzik Klaudia
KJ Aromer Józefin
NIKE (9)
2018-12-08
2
2018-12-08
1
2018-12-09
3
2018-12-09
1
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (39)
2018-12-08
3
2018-12-08
12
2018-12-08
2
2018-12-08
7
Górna Marta
Nadwiślanin Kwidzyn
2018-12-08
7
2018-12-09
6
Gumowska Anna
KS Equiright
2018-12-08
7
2018-12-09
8
Kacprzak Zofia
KJ Aromer Józefin
2018-12-08
4
2018-12-09
3
Kanarek Aleksandra
KJ Sawanka
SAURON (17)
2018-12-08
2
2018-12-09
1
Kehiaian Vartui
bpk
2018-12-09
4
2018-12-09
2
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
2018-12-08
4
Kosecka Danuta
LKS Nadwislanin Kwidzyn
2018-12-08
2
2018-12-09
1
Kozłowska Natalia
JKS Jagodne
KANTAT (36)
2018-12-08
4
2018-12-09
7
Kunert Ida
BPK
ARETINO (33)
2018-12-08
1
2018-12-08
3
Kuzawiński Łukasz
WKJ Lublin SJ For Plesaure
2018-12-08
5
2018-12-08
8
2018-12-09
7
2018-12-09
9
Kwiatkowska Emilia
KS Equiright
2018-12-08
5
2018-12-08
5
2018-12-09
6
Laferi-Sapiej Oliwia
SKJ Legia-Kozielska
2018-12-08
2
2018-12-09
2
Liberda Elżbieta
Eqiu Club Zamłyniec
2018-12-08
1
2018-12-09
2
FARUK (32)
2018-12-08
10
2018-12-09
6
Łyżwiński Paweł
KJ Sawanka
2018-12-08
1
2018-12-09
2
Marx Zofia
KJ AROMER
AMAR (12)
2018-12-08
3
2018-12-09
1
Matysik Marta
brak
INNER (34)
2018-12-08
6
2018-12-08
5
Milczarek Amelia
Stajnia Sawanka
2018-12-08
1
2018-12-09
2
Milczarek Wioletta
KJ Sawanka
2018-12-08
1
Przybylska Agnieszka
niezrzeszony
2018-12-08
3
2018-12-08
5
2018-12-09
2
Sadoch Izabela
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
FAKIR (15)
2018-12-08
8
2018-12-09
11
Sobiepańska Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-12-08
9
2018-12-08
7
2018-12-09
10
2018-12-09
4
Sochacka Martyna
bez przenależności klubowej
EMMA (10)
2018-12-08
5
2018-12-08
4
Stawiska Katarzyna
WKJ Lublin SJ For Plesaure
2018-12-08
3
2018-12-08
2
2018-12-09
7
2018-12-09
2
Szwast Joanna
bpk
STROK (19)
2018-12-08
7
2018-12-08
11
2018-12-09
8
Tarka Natalia
brak
2018-12-08
3
2018-12-08
2
2018-12-09
1
2018-12-09
3
Tracz Ewelina
WKJ Lublin
2018-12-08
2
2018-12-09
4
Wacławik Marta
KJ Sawanka
2018-12-08
6
2018-12-09
9
Wierzchowski Jarosław
WKJ Lublin
2018-12-08
1
2018-12-09
1
Wojtaszek Natalia
AZS PW
2018-12-09
3
2018-12-09
1
Wyrzykowska Wiktoria
Stajnia Sawanka
HAWANA (16)
2018-12-08
9
2018-12-09
4

Number of Riders: 35

Number of Horses: 37

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl