Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 22:38:35
2018-10-04 22:22:15
Michał Odzioba SARACEN
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 22:39:22
2018-10-04 22:19:35
Przemysław Bylicki POLONEZ
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 22:40:02
2018-10-04 22:18:58
Aleksandra Gawrońska ZUMI
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 22:40:54
2018-10-04 22:01:30
Olga Ołdak FALA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 21:45:37
2018-10-04 21:10:55
Karol Turowski CZANDRA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - z jokerem
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 21:45:12
2018-10-04 21:10:24
Karol Turowski BEATRICCI-G
  • 1x 5/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - z jokerem
  • 1x 13/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - z jokerem
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 20:32:04
2018-10-04 20:31:47
Zofia Kacprzak SARASATI
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 20:32:15
2018-10-04 20:31:25
Milena Czaplińska DO-RE-MI
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 20:32:28
2018-10-04 20:23:15
Aleksandra Wołąs EKWADOR
  • 2x 13/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - z jokerem
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 20:16:28
2018-10-04 19:11:15
Antonina Popiel ZAPOLATA
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 20:17:06
2018-10-04 19:10:37
Julianna Jaszczuk SILVERTOPS ASS
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 20:16:54
2018-10-04 19:09:53
Karolina Boguszewska FAWOREK
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 20:16:42
2018-10-04 19:09:06
Magdalena Adamska MERIDO
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 17:39:28
2018-10-04 17:37:00
Iga Krajewska KLUSEK
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 17:39:39
2018-10-04 17:30:44
Hania Płuszka KLUSEK
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 17:39:51
2018-10-04 17:26:52
Marta Herbreder PRINCE KALIPO
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 17:40:02
2018-10-04 17:20:55
Zuzanna Kowalska PRINCE KALIPO
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 17:01:12
2018-10-04 16:48:57
Karol Turowski NADZIEJA II
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 17:39:17
2018-10-04 15:39:06
Anita Budziszewska DANIELA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 15:00:18
2018-10-04 14:33:33
Olga Giracz RABAT
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 15:00:02
2018-10-04 14:28:13
Waleria Branicka MONTE CHRISTO
  • 1x 13/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - z jokerem
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 14:59:48
2018-10-04 14:27:03
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 13:05:59
2018-10-04 13:01:23
Adam Ciechański CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:43:44
2018-10-04 11:34:45
Sylwia Piechnik BAKALIAJ
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:20:49
2018-10-04 08:44:30
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 1x 5/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - z jokerem
  • 1x 13/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - z jokerem
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:21:02
2018-10-04 08:31:34
Anna Więcek PROTEUS
  • 1x 5/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - z jokerem
  • 1x 13/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - z jokerem
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:05:16
2018-10-04 00:02:58
Oliwia Soczewska CANDY GIRL
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:05:27
2018-10-03 23:58:45
Zofia Okoń KARMEL
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:06:11
2018-10-03 22:21:15
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:06:34
2018-10-03 21:43:03
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 08:05:59
2018-10-03 21:08:38
Natalia Rodź STAMFFORD
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:04:48
2018-10-03 19:42:30
Wiktoria Bunkowska KANON
  • 2x 12/L/L - 100 cm. - licencyjny
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 08:14:56
2018-10-03 17:01:35
Ewelina Kluska WIASTON
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 2x 13/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 14:26:27
2018-10-03 14:06:02
Ewelina Gapa MIA S
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - z jokerem
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:40:51
2018-10-03 13:40:10
Agnieszka Kopka EMMA
  • 1x 5/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - z jokerem
53 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:41:04
2018-10-03 13:39:49
Agnieszka Kopka BAZYLIA
  • 1x 5/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - z jokerem
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:41:15
2018-10-03 13:38:50
Agnieszka Kopka BABY YOU THINK
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:41:27
2018-10-03 13:38:06
Agnieszka Kopka SAKRAMENTO J
  • 1x 5/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - z jokerem
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 12:25:34
2018-10-03 10:29:39
Ada Wołąs LOCO
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 12:26:50
2018-10-03 10:13:44
Paulina Konowrocka CELERON
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 12:27:07
2018-10-03 10:12:57
Weronika Demczuk BRENDY
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 12:27:36
2018-10-03 08:50:07
Marianna Pracel KANTUS
  • 2x 5/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
  • 2x 13/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 12:27:21
2018-10-03 08:49:13
Katarzyna Białecka GAZELLA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - z jokerem
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - z jokerem
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:27:44
2018-10-02 23:58:59
Hanna Choińska NESSINO
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:27:54
2018-10-02 23:48:14
Zuzanna Łowiec SYWILLA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:28:09
2018-10-02 22:04:22
Aleksandra Naleszkiewicz QUINTERO
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:28:20
2018-10-02 21:47:28
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - licencyjny
  • 2x 12/L/L - 100 cm. - licencyjny
  • 1x 13/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:28:31
2018-10-02 21:43:34
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:28:43
2018-10-02 21:43:10
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - z jokerem
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - z jokerem
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:27:33
2018-10-02 21:18:25
Sylwia Początek MORWA
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - z jokerem
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 20:51:40
2018-10-02 20:49:09
Zofia Marx AMAR
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 20:51:28
2018-10-02 20:28:24
Maja Smolarczyk DEJV
  • 2x 12/L/L - 100 cm. - licencyjny
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 20:51:17
2018-10-02 19:07:40
Zuzanna Jabcoń PEGAZ
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 18:39:34
2018-10-02 18:13:03
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - z jokerem
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 18:39:50
2018-10-02 18:12:11
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 1x 5/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
  • 1x 13/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 14:30:38
2018-10-02 11:50:05
Hanna Krzyżanowska KORA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 14:30:20
2018-10-02 09:32:12
Marta Krzemińska DEBRA
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 08:22:07
2018-10-01 21:24:47
Klaudia Mościcka IRON
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 08:21:56
2018-10-01 20:33:23
Zdzisław Izmajłowicz GLORIA
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:21:48
2018-10-01 20:07:11
Aleksandra Więckowska HYPERION
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:21:58
2018-10-01 20:06:39
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 5/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - z jokerem
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:22:09
2018-10-01 18:56:49
Natalia Sobieska GEJSZA
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 20:21:36
2018-10-01 18:39:55
Amelia Saganowska SIMSALABIM
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 16:44:23
2018-10-01 11:00:54
Magdalena Bukała RUSHMOOR RUMBLE
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 5/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 16:44:37
2018-10-01 08:32:36
Karolina Leszko AXOR
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - z jokerem
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - z jokerem
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 21:37:28
2018-09-30 16:37:35
Hanna Kucharczyk BALCORMO HECTOR
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 21:17:05
2018-09-29 11:59:39
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 21:17:20
2018-09-29 10:57:55
Lena Sawicka LOVERBOY
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 21:17:54
2018-09-29 10:57:34
Lena Sawicka JAMAJKA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 21:17:36
2018-09-29 08:56:35
Marcelina Czech KALINA
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - licencyjny
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 07:04:26
2018-09-28 21:27:06
Karolina Żołyniak DJOSER
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:46:44
2018-09-28 20:08:50
Ewa Biernacka CHORWACJA
  • 2x 13/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:46:25
2018-09-27 22:10:37
Lena Kurzyńska LIVELLO
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 21:00:55
2018-09-27 20:40:07
Tomasz Matysiak LENOX
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 5/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 13/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 12:36:55
2018-09-27 11:57:19
Paulina Marjańska PIRAT
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 12:36:43
2018-09-27 11:56:50
Paulina Marjańska NIESPODZIANKA
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 11:43:11
2018-09-27 08:50:04
Anna Woźnica GORDON
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 11:43:24
2018-09-27 06:49:38
Anna Dudek FURST VON METTERNICH II
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 22:24:31
2018-09-26 22:04:50
Ewa Mulik QUIN DE REVEL
  • 1x 5/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - z jokerem
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - z jokerem
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 22:24:16
2018-09-26 22:04:11
Ewa Mulik FORIA
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 22:24:00
2018-09-26 21:37:04
Julia Raczyńska HELLO
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 14:26:53
2018-09-26 19:55:38
Ewa Wikalińska UPPSALA DU THEIL
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - z jokerem
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 14:26:40
2018-09-26 19:54:55
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - z jokerem
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 21:27:10
2018-09-26 18:57:59
Sonia Szyc DRUID
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 15:24:39
2018-09-26 14:37:09
Marta Polkowska MARKO
  • 1x 5/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - z jokerem
  • 1x 13/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - z jokerem
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 15:24:50
2018-09-26 12:01:11
Barbara Saulewicz RASPADO
  • 2x 5/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
  • 2x 13/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 15:24:25
2018-09-26 09:49:34
Weronika Mierzejewska TALENT
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:18:53
2018-09-26 09:07:22
Natalia Domagała ZARIM
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - licencyjny
  • 1x 5/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - licencyjny
  • 1x 13/L1/L1 - 105 cm. - zwykły
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamska Magdalena UKS Akademia Jeździectwa
2002 (J.)
O036225
2. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
3. Biernacka Ewa Stowarzyszenie SKJ Grobice
S
O003636
4. Boguszewska Karolina UKS Akademia Jeździectwa
2004 (JM.)
brak
5. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
O046278
6. Budziszewska Anita brak
S
brak
7. Bukała Magdalena BPK
2001 (J.)
O035746
8. Bylicki Przemysław BPK
S
brak
9. Choińska Hanna KJ Dworek Okuniew
S
O031299
10. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
O045740
11. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
S
O044282
12. Czaplińska Milena KJ Aromer Józefin
S
O043863
13. Czech Marcelina BPK (LUL)
2002 (J.)
O042784
14. Demczuk Weronika KJ Bingo
Brak
15. Domagała Natalia KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032898
16. Dudek Anna KJ Aromer
2002 (J.)
Brak
17. Gapa Ewelina LKJ Tynka
S
brak
18. Gawrońska Aleksandra BPK
1997 (MJ.)
brak
19. Giracz Olga Bpk
2006 (JM.)
Brak
20. Glasser Mikołaj SCIM Stajnia Agmaja Warszawa
1998 (MJ.)
O024169
21. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
brak
22. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
1997 (MJ.)
O019602
23. Herbreder Marta Horseland
2003 (JM.)
brak
24. Izmajłowicz Zdzisław brak
S
brak
25. Jabcoń Zuzanna KJ Equistro Wierzawice
2002 (J.)
O023303
26. Jaszczuk Julianna UKS Akademia Jeździectwa
2006 (JM.)
brak
27. Kacprzak Zofia KJ Aromer Józefin
S
O012237
28. Kajak Dawid BPK (MAZ)
S
O028288
29. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
30. Konowrocka Paulina Bingo
S
brak
31. Kopka Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
32. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
33. Kowalska Zuzanna Horseland
1997 (MJ.)
brak
34. Krajewska Iga Horseland
2008 (Mł.)
brak
35. Krzemińska Marta KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
O027474
36. Krzyżanowska Hanna KJ Aromer
2005 (JM.)
Brak
37. Kucharczyk Hanna BPK
2006 (JM.)
BRAK
38. Kurzyńska Lena KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O043680
39. Leszko Karolina KJ Strzała Krubiczew
S
O003038
40. Łowiec Zuzanna BPK
2004 (JM.)
brak
41. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
42. Marjańska Paulina Stajnia Złoty Koń
2004 (JM.)
-
43. Marx Zofia KJ AROMER
2001 (J.)
O037224
44. Matysiak Tomasz KJ Aromer Józefin
S
O040585
45. Mierzejewska Weronika -
2003 (JM.)
-
46. Mościcka Klaudia KJ Aromer
2001 (J.)
0048875
47. Mulik Ewa Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
48. Naleszkiewicz Aleksandra SKJ Beckersport Raszyn
S
O006079
49. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032392
50. Odzioba Michał Kj Aromer
2005 (JM.)
Brak
Brak
51. Okoń Zofia Polski Polo Klub
Xxx
52. Ołdak Olga Stajnia Goplana
2006 (JM.)
O045800
53. Płuszka Hania Horseland
2007 (Mł.)
brak
54. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
55. Polkowska Marta UKS Military Kąck
S
O033633
56. Popiel Antonina UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O045278
57. Pracel Marianna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O048998
58. Raczyńska Julia Niezrzeszona
2000 (J.)
Brak
59. Rodź Natalia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O047927
60. Roguski Jakub Kucykowa Zagroda
2006 (JM.)
brak
61. Saganowska Amelia BPK
2003 (JM.)
brak
brak
62. Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski
S
O006515
63. Sawicka Lena Stajnia Goplana
2008 (Mł.)
3526/18
64. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (JM.)
O042345
65. Sobieska Natalia brak
1997 (MJ.)
brak
66. Soczewska Oliwia Polski Polo Klub
Xxx
67. Szyc Sonia Klub jeździecki AROMER
2005 (JM.)
brak
68. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
69. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
70. Więcek Anna KJ Aromer Józefin
S
O003694
71. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
72. Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
2002 (J.)
O038610
73. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
74. Woźnica Anna Brak
1998 (MJ.)
Brak
75. Żołyniak Karolina Stajnia Złoty Koń
2002 (J.)
O046557
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

41

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
2.

43

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
O: Karolina Badowska
B: Aneta Ostrowska
K024969
3.

27

AXOR SP POL 2013 Ogier siwa F: Con Calma
M: Arkadia
O: Karolina Leszko
B: Mirosław Tchórz
K024006 616009670060713
4.

26

BALCORMO HECTOR NN IRL 2012 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Agnieszka Kucharczyk
B: NN
brak
5.

56

BAZYLIA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Nobody / Indoctro
M: Bretania / Firstgraaf
O: Agnieszka Kopka
B: Paweł Strzechowski
K020076 616009590286109
6.

81

BEATRICCI-G LIT. POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bedford
M: Gipola
O: Zbigniew Patejko
B: Ona Gutkauskiene
K012431
7.

51

BRENDY SP POL 2004 Klacz gniada F: Barwik
M: NN
O: Małgorzata Jagielska
B: Monika Zagrobelna - Męcina
Brak
8.

64

CANDY GIRL SP POL 2001 Klacz kara F: Roland
M: Carmina Z
O: Anna Gromnicka
B: Remigiusz Makowski
Xxx
9.

61

CANTURA M Oldenburska GER 2005 Klacz skarogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Muller
brak
10.

52

CELERON SP POL 2009 Wałach kara F: Etos
M: Celina
O: Paulina Konowrocka
B: Marek Romanowski
brak
11.

20

CHORWACJA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/170 F: Colox cup
M: Celinka
O: Ewa Biernacka
B: Burzyński
K025913
12.

68

CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z ZANG BEL 2002 Ogier gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Volage De Choisy / Jalisco B
O: Adam Ciechański
B: Maria Ghysens-Vanlangenaeker
K009530 Z528002 103FH55
13.

38

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
O: Marta Kotlarska
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
14.

82

CZANDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Sir Robin
M: Czarka
O: Anna Więcek
B: Tomasz Kmiec
K011647
15.

5

DANIELA SP POL 2007 Klacz kara F: Roland
M: Damka
O: Anita Budziszewska
B: Adam Omen
brak
16.

35

DEBRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino / Zeoliet
M: Dorada / Revel
O: Agnieszka Kopka
B: SK Rzeczna
K024440 POL/61600960011541
17.

40

DEJV SP POL 2014 Wałach gniada F: Kilian38
M: Dosia / Marino
O: Jacek Smolarczyk
B: Monika Pasik
K025635 616009600113014
18.

21

DJOSER KWPN NED 2008 Wałach skarogniada F: Vermont
M: Pompersinaa
O: Antoni Chłapowski
B: A M. ANGENENT-DE BRUIJN
brak 528003000804221
19.

79

DO-RE-MI SP POL 2012 Wałach skarogniada F: Casillo / Cassini I
M: Dekadencja / Two-Twenty-Two
O: Łukasz Sikorski
B: Łukasz Sikorski
K023845 616009661163012
20.

10

DRUID SP POL 2004 Wałach siwa F: Armani
M: Diana V
O: Agnieszka Kopka
B: Bronisław Vogt
4648/17 ABC POL 009 61 10549 04
21.

78

EKWADOR MŁP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Emetyt
M: Europa
O: Aleksandra Wołąs
B: Sęczek Grzegorz
K026056
22.

57

EMMA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Etolia / Burgund
O: Cezary Senderowski
B: Marek Kucharski
K023844 616007600308510
23.

69

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido/Animo
M: Enigma/Le Voltaire
O: Maciej Chwalinski
B: Ewa Niestrawska
K014243 POL009610146308
24.

83

FALA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Dżahil
M: Fantazja
O: Zuzanna lach
B: Janta maria
Brak
25.

75

FAWOREK KUC POL 1997 Wałach F: nn
M: nn
O: Jarosław Pogodziński
B: Krzysztof Jaworski
K005318
26.

12

FORIA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Hataria
O: Ewa Mulik
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K011408
27.

14

FURST VON METTERNICH II Rheinlander POL 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Floribot
M: Puppe
O: Aleksandra Mossakowska
B: Niemcy
Brak DE 443430387505
28.

30

GEJSZA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nn
M: Nn
O: Zdzisław Izmajłowicz
B: Zdzisław Izmajłowicz
brak
29.

33

GLORIA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Nn
M: Nn
O: Zdzisław Izmajłowicz
B: Zdzisław Izmajłowicz
brak
30.

15

GORDON Wielkooolska POL 2013 Wałach ciemnogniada/166 F: Cugnot
M: Gondola
O: Anna Woźnica
B: Przywitowski Maciej
Brak 6160070661288813
31.

62

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
32.

11

HELLO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1999 Wałach siwa/162 F: Egzamin
M: Hestia
O: Aleksander Gołębiewski
B: Puka Władysław
Brak
33.

31

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
O: Agencja Reklamowa Punkt s. c.
B: G. L. Dirksen-Hoksbergen
K023810 528003201209132
34.

32

HYPERION Trakeńska POL 2009 Wałach gniada F: Czarczaf
M: Husvere
O: -
B: -
brak
35.

25

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
36.

34

IRON Wielkopolska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Chef Supreme
M: Izana
O: Łukasz Sikorski
B: Stadnina Koni Racot
Brak
37.

23

JAMAJKA Kuc Walijski POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's samson
M: Koekoekshof jannique
O: Zuzanna lach
B: Jaroszówka
K024371
38.

87

JAWA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Koekoekshof Jannique
O: Emila Naumiuk
B: Śniegucki Zdzisław
brak
39.

66

JEGOCIN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Carlo Grande
M: Jemioła
O: Barbara Glasser
B: Stadnina koni Ferenstein
K019110
40.

22

KALINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/174 F: Iloczyn
M: Kler
O: Czech Ewa
B: Augustynowicz Grzegorz
K020074 616009510264010
41.

50

KANTUS SP POL 2006 Wałach siwa F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Kanasta / Czandor
O: Marta Witos
B:
K010747 POL009640036406
42.

63

KARMEL KUC POL 2000 Wałach kasztanowata/145 F: Linde's Rob
M: Karmalita Golden Girl
O: Anna Gromnicka
B: Xxx
PZJ 10854
43.

44

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
K024132 616009661444411
44.

73

KLUSEK NN POL 2004 Wałach siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
O: Monika Żarska
B: nn
brak
45.

36

KORA SP POL 2003 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: W cuglach s.c.
B: Nieznany
Bram
46.

18

LENOX Niem. Sport. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado / Landor S
M: Nordlicht / Nitendo
O: Tomasz Matysiak
B:
K011440 DE457000247505
47.

19

LIVELLO Haflinger POL 2003 Wałach izabelowata/mk:150 F: Stony S.V. / Star
M: Lora / Narvis
O: Aleksandra Gierz
B: Jan Bittala
K019025 203001830257803
48.

24

LOVERBOY Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Lach
B: Polska
K026551
49.

9

MARKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Liberado / Libertino
M: Macciavella / Profit
O: Marta Polkowska
B: Marek Strzyż
K021611 616009610167112
50.

74

MERIDO SP POL 1998 Wałach gniada F: Elmero/Ramiro Z
M: Mera/Anapolis
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Racot
K006666 616009660491898 08671
51.

58

MIA S SP POL 2007 Klacz siwa F: Quidam F
M: Miss Majorka
O: Ewelina Gapa
B: Sebastian Sówka
K020302
52.

70

MONTE CHRISTO SP POL 2004 Wałach kara F: Saganek / Sajan
M: Malwa / Lansjer
O: Anita Skulska
B:
K022044
53.

42

MORWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Karino
M: Malta
O: -
B: -
K025034
54.

37

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
55.

48

NESSINO XX POL 2006 Ogier gniada F: Dzielżan
M: Nieglinka
O: Stanisław Choiński
B: Ryszard Szpar
K016580 12197
56.

16

NIESPODZIANKA Hafinger POL 2013 Klacz izabelowata/mk: F: -
M: -
O: Anna Lidke
B: -
-
57.

39

PEGAZ KUC POL 2009 Wałach tarantowata/166 F: Platon
M: Miranda / Hajduk
O: Zuzanna Jabcoń
B: Marta Cząstka
K019826
58.

17

PIRAT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: -
M: -
O: Anna Lidke
B: -
-
59.

85

POLONEZ SP POL 2012 Ogier gniada F: Ulco
M: Poliksena
O: Przemysław Bylicki
B: Frąckowiak Paweł
brak
60.

72

PRINCE KALIPO ARAB POL 2008 Wałach gniada/156 F: MVA Prince Vayu (US)
M: Perspektywa
O: Mariusz Żarski
B: FHP Giewont sp. z o.o.
brak POL080000006018
61.

65

PROTEUS SP POL 2013 Wałach gniada/mk: F: Brentino
M: Perfecta
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
brak
62.

13

QUIN DE REVEL OLD POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quidam de Revel
M: Prestige II
O: Ewa Mulik
B: Jarosław Reese-Mytkowski
K025506
63.

46

QUINTERO Niem.sport. GER 2007 Wałach kasztanowata F: Quaterman / Quando - Quando
M: Saamira / Saami
O: Aleksandra Naleszkiewicz
B: Niemcy
K011667 DE456570297907
64.

71

RABAT Małopolska POL 2002 Wałach gniada F: Askar
M: Robinia
O: Marzena Dębska
B:
Brak
65.

8

RASPADO SP POL 2012 Wałach gniada/169 F: Lascado hol.
M: Rewia / Hektor
O: Barbara Saulewicz
B: Jacek Dzido
K025811
66.

28

RUSHMOOR RUMBLE New Forest POL 2010 Wałach gniada/kuc:146 F: Brookshill Brumby
M: Rushmoor Ramble
O: Dariusz Sochocki
B: GBR
K024747 826038NFY520127
67.

54

SAKRAMENTO J SP POL 2011 Wałach kara F: Karbon
M: Sankcja
O: W Cuglach s.c.
B: Big Consulting Bertrand Le Guern
brak
68.

86

SARACEN KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:Brak F: Nn
M: Nn
O: Agnieszka Kopka
B: Brak
None Brak Brak
69.

80

SARASATI SP POL 2006 Wałach gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
O: Zofia Kacprzak
B: Piotr Wiese
K013384
70.

76

SILVERTOPS ASS KUC GER 1995 Wałach F: nn
M: nn
O: Aneta Tomkiel
B: Niemcy
K006948
71.

29

SIMSALABIM Hanowerska DEU 2014 Klacz ciemnogniada/160 F: Signum
M: po Falkner
O: Seweryn Saganowski
B: Luise Benjes
Brak DE 431316825514
72.

60

STAMFFORD Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach skarogniada F: Royal Court
M: Sachmet
O: Agnieszka Kopka
B: B.M Tomaszewski
K026284
73.

47

SYWILLA SP POL 2012 Klacz gniada F: Fair Play Coudreau
M: Samantha Ponysport
O: Zuzanna Łowiec
B: Marek Kot
Brak
74.

7

TALENT NN POL 2005 Wałach gniada/mk: F: -
M: -
O: Iga Jóźwin
B: -
-
75.

1

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z
M: Nais De La Pomme/ Darco
O: M. Jean-Christophe Lecorneur
B: M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA)
K023573
76.

2

UPPSALA DU THEIL SF FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Jaguar Mail
M: Orostar du Theil
O: -
B: -
K025992
77.

45

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
78.

3

WIASTON SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston / Nobody KWPN
M: Wiara / Aravel Waro sp
O: SL
B: Marek Głowala
brak
79.

77

ZAPOLATA KUC IRL 2012 Wałach siwa/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Rafał Popiel
B: Irlandia
K025929 826608200170234
80.

6

ZARIM SP POL 2012 Wałach siwa/166 F: Imequyl/Luron
M: Zara/Bajou du Rouet
O: Elżbieta Domagała
B: -
K022770 616009590104412
81.

84

ZUMI SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Nobody
M: Zina
O: Aleksandra Gawrońska
B: brak
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Magdalena
UKS Akademia Jeździectwa
MERIDO (74)
2018-10-07
11
2018-10-07
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2018-10-06
2
2018-10-06
3
2018-10-07
2018-10-07
2018-10-06
1
2018-10-06
2
2018-10-07
7
2018-10-07
3
Biernacka Ewa
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-10-07
10
2018-10-07
Boguszewska Karolina
UKS Akademia Jeździectwa
FAWOREK (75)
2018-10-07
1
2018-10-07
1
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018-10-07
5
2018-10-07
Budziszewska Anita
brak
2018-10-06
3
2018-10-06
1
2018-10-07
2018-10-07
13
2018-10-07
Bukała Magdalena
BPK
2018-10-06
17
2018-10-06
5
Bylicki Przemysław
BPK
POLONEZ (85)
2018-10-06
15
2018-10-06
Choińska Hanna
KJ Dworek Okuniew
NESSINO (48)
2018-10-07
2018-10-07
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
ENDO (69)
2018-10-07
3
2018-10-07
4
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
2018-10-07
4
2018-10-07
Czaplińska Milena
KJ Aromer Józefin
2018-10-07
5
2018-10-07
12
Czech Marcelina
BPK (LUL)
KALINA (22)
2018-10-06
2
2018-10-06
1
2018-10-06
3
Demczuk Weronika
KJ Bingo
BRENDY (51)
2018-10-07
2018-10-07
Domagała Natalia
KJ Aromer Józefin
ZARIM (6)
2018-10-06
4
2018-10-06
2
2018-10-07
2
Dudek Anna
KJ Aromer
2018-10-06
9
2018-10-06
Gapa Ewelina
LKJ Tynka
MIA S (58)
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
6
Gawrońska Aleksandra
BPK
ZUMI (84)
2018-10-07
2018-10-07
6
Giracz Olga
Bpk
RABAT (71)
2018-10-07
2018-10-07
2018-10-07
Glasser Mikołaj
SCIM Stajnia Agmaja Warszawa
JEGOCIN (66)
2018-10-06
6
2018-10-06
3
2018-10-07
7
2018-10-07
8
Głuchowska Małgorzata
KJ Podkowa Leśna
2018-10-07
2
2018-10-07
5
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (25)
2018-10-06
4
2018-10-06
4
2018-10-07
8
2018-10-07
5
Herbreder Marta
Horseland
2018-10-06
2018-10-06
Izmajłowicz Zdzisław
brak
GLORIA (33)
2018-10-07
Jabcoń Zuzanna
KJ Equistro Wierzawice
PEGAZ (39)
2018-10-06
6
2018-10-06
1
2018-10-07
6
2018-10-07
1
Jaszczuk Julianna
UKS Akademia Jeździectwa
2018-10-07
1
2018-10-07
1
Kacprzak Zofia
KJ Aromer Józefin
2018-10-07
2018-10-07
Kajak Dawid
BPK (MAZ)
GRYKA (62)
2018-10-06
8
2018-10-06
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
2018-10-07
3
2018-10-07
2018-10-07
Konowrocka Paulina
Bingo
CELERON (52)
2018-10-07
11
2018-10-07
1
2018-10-07
8
Kopka Agnieszka
KJ Aromer Józefin
2018-10-06
9
2018-10-06
BAZYLIA (56)
2018-10-06
4
2018-10-06
5
EMMA (57)
2018-10-06
3
2018-10-06
1
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
2018-10-07
2
Kowalska Zuzanna
Horseland
2018-10-07
1
2018-10-07
18
2018-10-07
4
Krajewska Iga
Horseland
KLUSEK (73)
2018-10-06
1
2018-10-06
10
2018-10-06
8
Krzemińska Marta
KJ Aromer Józefin
DEBRA (35)
2018-10-06
6
2018-10-06
2018-10-07
2
Krzyżanowska Hanna
KJ Aromer
KORA (36)
2018-10-06
9
2018-10-06
7
2018-10-07
10
2018-10-07
10
Kucharczyk Hanna
BPK
2018-10-07
11
2018-10-07
11
Kurzyńska Lena
KJ Aromer Józefin
LIVELLO (19)
2018-10-06
4
2018-10-06
13
2018-10-07
2018-10-07
7
Leszko Karolina
KJ Strzała Krubiczew
AXOR (27)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
9
Łowiec Zuzanna
BPK
SYWILLA (47)
2018-10-06
10
2018-10-06
12
2018-10-06
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (45)
2018-10-06
8
2018-10-06
2
2018-10-07
1
2018-10-07
4
Marjańska Paulina
Stajnia Złoty Koń
2018-10-06
2018-10-06
12
PIRAT (17)
2018-10-06
1
2018-10-06
11
Marx Zofia
KJ AROMER
AMAR (41)
2018-10-07
4
Matysiak Tomasz
KJ Aromer Józefin
LENOX (18)
2018-10-06
4
2018-10-06
2018-10-07
1
2018-10-07
1
Mierzejewska Weronika
-
TALENT (7)
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-06
14
Mościcka Klaudia
KJ Aromer
IRON (34)
2018-10-06
5
2018-10-06
3
2018-10-07
9
2018-10-07
8
Mulik Ewa
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
FORIA (12)
2018-10-06
2
2018-10-07
1
2018-10-06
Naleszkiewicz Aleksandra
SKJ Beckersport Raszyn
2018-10-06
7
2018-10-06
3
2018-10-07
10
2018-10-07
2
Nasiłowska Anna
KJ Aromer Józefin
2018-10-06
10
2018-10-07
8
2018-10-07
2
Odzioba Michał
Kj Aromer
SARACEN (86)
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
11
2018-10-07
11
Okoń Zofia
Polski Polo Klub
KARMEL (63)
2018-10-06
7
2018-10-06
2018-10-06
16
Ołdak Olga
Stajnia Goplana
FALA (83)
2018-10-06
1
2018-10-06
12
2018-10-06
Płuszka Hania
Horseland
KLUSEK (73)
2018-10-07
11
2018-10-07
19
2018-10-07
7
Początek Sylwia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
MORWA (42)
2018-10-07
3
2018-10-07
11
Polkowska Marta
UKS Military Kąck
MARKO (9)
2018-10-06
7
2018-10-06
6
2018-10-07
9
2018-10-07
6
Popiel Antonina
UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2018-10-07
6
2018-10-07
9
Pracel Marianna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
KANTUS (50)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
14
2018-10-07
Raczyńska Julia
Niezrzeszona
HELLO (11)
2018-10-07
1
2018-10-07
1
2018-10-07
3
Rodź Natalia
KJ Aromer Józefin
2018-10-07
Roguski Jakub
Kucykowa Zagroda
JAWA (87)
2018-10-06
2
2018-10-06
14
Saganowska Amelia
BPK
2018-10-06
10
2018-10-06
5
Saulewicz Barbara
KU AZS Uniwersytet Warszawski
2018-10-06
11
2018-10-06
2018-10-07
11
2018-10-07
Sawicka Lena
Stajnia Goplana
JAMAJKA (23)
2018-10-06
1
2018-10-06
15
2018-10-06
1
2018-10-06
6
Smolarczyk Maja
KJ Skarb Kozienice
DEJV (40)
2018-10-07
3
Sobieska Natalia
brak
GEJSZA (30)
2018-10-07
Soczewska Oliwia
Polski Polo Klub
2018-10-06
16
2018-10-06
10
2018-10-06
Szyc Sonia
Klub jeździecki AROMER
DRUID (10)
2018-10-07
11
2018-10-07
1
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
2018-10-06
11
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
2018-10-06
1
2018-10-06
4
2018-10-07
6
2018-10-07
1
CZANDRA (82)
2018-10-06
5
2018-10-07
2
2018-10-06
Więcek Anna
KJ Aromer Józefin
PROTEUS (65)
2018-10-06
8
2018-10-06
7
2018-10-07
3
2018-10-07
7
Więckowska Aleksandra
KJ Rock Horses
HIRO (31)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
Wikalińska Ewa
BPK (MAZ)
2018-10-07
5
2018-10-07
5
2018-10-07
4
2018-10-07
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
EKWADOR (78)
2018-10-07
2018-10-07
2018-10-07
Woźnica Anna
Brak
GORDON (15)
2018-10-07
10
2018-10-07
1
2018-10-07
11
Żołyniak Karolina
Stajnia Złoty Koń
DJOSER (21)
2018-10-06
9
2018-10-06
13

Number of Riders: 75

Number of Horses: 81

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl