Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
86 ACCEPTED 2018-09-19 11:52:18
2018-09-19 11:42:35
Wiktoria Leszek-Karwańska BAD BOY
  • 1x 5/N4/I półfinał juniorów, ZR
  • 1x 14/D4/II półfinał juniorów, ZRiT
  • 1x 23/N5/finał juniorów, ZR
85 ACCEPTED 2018-09-19 10:03:00
2018-09-19 09:14:31
Natalia Kozłowska KANCONA JAGODNE
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
84 ACCEPTED 2018-09-19 07:25:45
2018-09-19 00:09:39
Katarzyna Szczepańska CHARDONNAY
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZRiT
83 ACCEPTED 2018-09-18 22:20:24
2018-09-18 22:16:14
Anna Butlewska CYMA 1
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
82 ACCEPTED 2018-09-18 22:21:05
2018-09-18 22:02:57
Magda Kącka CLASSIC DREAM
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
81 ACCEPTED 2018-09-18 15:42:47
2018-09-18 15:40:41
Karolina Bańkowska GRANDO V
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
80 ACCEPTED 2018-09-18 15:23:13
2018-09-18 14:11:35
Aleksandra Szymańska DIAMENT
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
79 ACCEPTED 2018-09-18 09:30:49
2018-09-18 09:18:05
Sylwia Ruta DIORA SOL
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
78 ACCEPTED 2018-09-18 09:12:43
2018-09-18 08:41:36
Ewa Ziętek OKRA
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
77 ACCEPTED 2018-09-17 15:27:28
2018-09-17 14:08:19
Zuzanna Nowakowska SOUVENIRS M
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
76 ACCEPTED 2018-09-17 15:27:49
2018-09-17 12:36:38
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
75 ACCEPTED 2018-09-17 10:35:54
2018-09-17 07:59:10
Sylwia Kolebska HERO'S
  • 1x 5/N4/I półfinał juniorów, ZR
  • 1x 15/N6/II półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 23/N5/finał juniorów, ZR
74 ACCEPTED 2018-09-17 09:04:43
2018-09-17 07:07:35
Wiktoria Doroz WINDSOR
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
73 ACCEPTED 2018-09-16 19:08:17
2018-09-16 18:36:53
Anna Tyburska JABŁONKA
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
72 ACCEPTED 2018-09-16 19:08:32
2018-09-16 18:00:25
Alicja Trawińska DIEGO RAMIREZ
  • 1x 8/CC1/CC1
  • 1x 17/CC2/CC2
  • 1x 26/CC6/CC6
71 ACCEPTED 2018-09-16 06:08:02
2018-09-15 21:44:34
Nikolina Czuchaj J'03 BENEFIS
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZRiT
70 ACCEPTED 2018-09-18 22:21:15
2018-09-14 23:01:20
Grażyna Ścisło PERYKLES
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZRiT
69 ACCEPTED 2018-09-15 06:44:53
2018-09-14 22:31:08
Anna Zamrowska INTRUZ
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
68 ACCEPTED 2018-09-15 06:45:08
2018-09-14 21:05:58
Pola Zagórska EHRENSTEIN
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZRiT
67 ACCEPTED 2018-09-15 06:45:24
2018-09-14 21:05:26
Kalina Kopczewska M'08 DON SULTAN
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
66 ACCEPTED 2018-09-15 06:45:40
2018-09-14 21:04:55
Monika Kolwas Jm'04 WONDERFUL VANILLA
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
65 ACCEPTED 2018-09-15 06:45:55
2018-09-14 21:04:22
Ewa Golubińska DELICIOUS PP
  • 1x 3/N1/I półfinał juniorów na kucach, ZR
  • 1x 12/N2/II półfinał juniorów na kucach, ZR
  • 1x 21/N7K/finał juniorów na kucach, ZRiT
64 ACCEPTED 2018-09-14 19:06:07
2018-09-14 14:10:18
Ida Kunert ARETINO
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
63 ACCEPTED 2018-09-14 19:06:23
2018-09-14 14:07:58
Marta Matysik INNER
  • 1x 6/N5/I półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 15/N6/II półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 24/N7/finał młodych jeźdźców, ZR
62 ACCEPTED 2018-09-14 19:06:45
2018-09-14 14:07:17
Maria Wojciechowska EDINET
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
61 ACCEPTED 2018-09-14 06:57:22
2018-09-13 21:22:44
Maria Mackiewicz NO MORE
  • 1x 6/N5/I półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 15/N6/II półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 24/N7/finał młodych jeźdźców, ZR
60 ACCEPTED 2018-09-14 06:57:40
2018-09-13 21:18:44
Maria Mackiewicz CALVADOS
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
59 ACCEPTED 2018-09-14 06:57:07
2018-09-13 21:10:48
Marcin Woldański FANTASTIC SURPRISE
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 28/C4/C4
58 ACCEPTED 2018-09-16 06:07:51
2018-09-12 22:57:34
Łucja Darska ALEGOR
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
57 ACCEPTED 2018-09-12 21:34:39
2018-09-12 20:27:10
Gloria Grudziąż ARPACO
  • 1x 3/N1/I półfinał juniorów na kucach, ZR
  • 1x 12/N2/II półfinał juniorów na kucach, ZR
  • 1x 21/N7K/finał juniorów na kucach, ZRiT
56 ACCEPTED 2018-09-18 13:21:04
2018-09-12 20:17:51
Zuzanna Olszewska LESLEY
  • 1x 5/N4/I półfinał juniorów, ZR
  • 1x 14/D4/II półfinał juniorów, ZRiT
  • 1x 23/N5/finał juniorów, ZR
55 ACCEPTED 2018-09-13 08:52:08
2018-09-12 18:29:37
Klaudia Gawdzik NIKE
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZRiT
54 ACCEPTED 2018-09-13 08:52:19
2018-09-12 16:05:45
Paulina Kosecka LEONIDAS
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
53 ACCEPTED 2018-09-16 19:08:00
2018-09-12 06:59:19
Julia Jokiel PATI BH
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
52 ACCEPTED 2018-09-12 07:47:10
2018-09-11 21:56:35
Nicole Husakowska-Hudzik LUCY
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
51 ACCEPTED 2018-09-12 07:47:23
2018-09-11 21:48:43
Nina Stępniewicz LATURNUS - STAR
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
50 ACCEPTED 2018-09-12 07:47:35
2018-09-11 18:37:31
Katarzyna Grzanka-Krasnodebska CRISTIANO
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
49 ACCEPTED 2018-09-12 07:48:00
2018-09-11 10:52:47
Monika Szkuta TOFFI
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
48 ACCEPTED 2018-09-12 07:47:48
2018-09-11 08:59:11
Sonia Górzyńska RED SUNSET SUNSATION
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
47 ACCEPTED 2018-09-11 07:17:18
2018-09-11 03:31:04
Justyna Brzozowska LORD DRACO
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
46 ACCEPTED 2018-09-11 07:17:29
2018-09-11 00:17:47
Monika Kuchta DAVANTI
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
45 ACCEPTED 2018-09-11 07:17:53
2018-09-10 23:13:35
Agata Szulkowska DO-RE-MI
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
44 ACCEPTED 2018-09-11 07:18:04
2018-09-10 22:12:57
Oliwia Laferi-Sapiej DONNA AGATHA
  • 1x 6/N5/I półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 15/N6/II półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 24/N7/finał młodych jeźdźców, ZR
43 ACCEPTED 2018-09-11 07:18:14
2018-09-10 22:11:49
Oliwia Laferi-Sapiej CARTE BLANCHE
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZRiT
42 ACCEPTED 2018-09-11 07:18:25
2018-09-10 21:02:51
Gabriela Węglińska ANDRUS
  • 1x 5/N4/I półfinał juniorów, ZR
  • 1x 14/D4/II półfinał juniorów, ZRiT
  • 1x 23/N5/finał juniorów, ZR
41 ACCEPTED 2018-09-11 07:18:37
2018-09-10 20:09:18
Karolina Czyż FEINER KERL
  • 1x 3/N1/I półfinał juniorów na kucach, ZR
  • 1x 12/N2/II półfinał juniorów na kucach, ZR
  • 1x 21/N7K/finał juniorów na kucach, ZRiT
40 ACCEPTED 2018-09-11 07:18:48
2018-09-10 16:58:41
Oliwia Rapa EX LADY
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZRiT
39 ACCEPTED 2018-09-10 15:59:48
2018-09-10 15:38:47
Natalia Ruszkowska NUGAT PP
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
38 ACCEPTED 2018-09-10 16:00:00
2018-09-10 11:35:28
Helena Kozłowska EMOL
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZRiT
37 ACCEPTED 2018-09-10 16:00:49
2018-09-10 07:39:26
Julia Kaczorowska MIDTJYDENS ORION
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
36 ACCEPTED 2018-09-10 16:01:00
2018-09-10 06:12:43
Paulina Martynuska CARDALCO
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
35 ACCEPTED 2018-09-17 15:28:22
2018-09-09 19:31:46
Adrianna Drozd DRAWELTINO
  • 1x 5/N4/I półfinał juniorów, ZR
  • 1x 14/D4/II półfinał juniorów, ZRiT
  • 1x 23/N5/finał juniorów, ZR
34 ACCEPTED 2018-09-10 16:01:22
2018-09-09 18:58:06
Urszula Ślusarczyk DOLLY
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
33 ACCEPTED 2018-09-10 16:01:33
2018-09-09 18:52:20
Aleksandra Wołkowycka HELIOS
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZRiT
32 ACCEPTED 2018-09-10 16:01:44
2018-09-09 14:17:44
Aleksandra Tatak TOTEM
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
31 ACCEPTED 2018-09-10 16:01:57
2018-09-07 14:39:52
Klaudia Kostrzębska DOUBLE AFFAIR G
  • 1x 6/N5/I półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 15/N6/II półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 24/N7/finał młodych jeźdźców, ZR
30 ACCEPTED 2018-09-10 16:02:08
2018-09-07 14:39:21
Klaudia Kostrzębska A-DAME DE PIQUE
  • 1x 6/N5/I półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 15/N6/II półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 24/N7/finał młodych jeźdźców, ZR
29 ACCEPTED 2018-09-10 16:02:21
2018-09-07 14:02:41
Agata Kamionka - Flak DESERT ROSE
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
28 ACCEPTED 2018-09-10 16:03:47
2018-09-07 10:28:50
Anna Sierpińska HORUS
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZRiT
27 ACCEPTED 2018-09-10 16:03:59
2018-09-07 09:54:19
Michalina Nowak WUWU
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
26 ACCEPTED 2018-09-19 12:02:29
2018-09-06 17:25:18
Katarzyna Mydlak-Kowalska KAMEL
  • 2x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
25 ACCEPTED 2018-09-17 10:35:15
2018-09-06 11:51:46
Oliwia Kubiak DRUH HROBY HRON
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
24 ACCEPTED 2018-09-10 16:04:44
2018-09-06 11:10:26
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
23 ACCEPTED 2018-09-06 08:30:44
2018-09-06 00:21:10
Nina Makowska AVILON
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
22 ACCEPTED 2018-09-06 08:31:00
2018-09-06 00:20:37
Marta Matwijów BOND
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
21 ACCEPTED 2018-09-06 08:30:28
2018-09-06 00:19:50
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
20 ACCEPTED 2018-09-19 12:02:12
2018-09-05 11:03:22
Teresa Tomaszewska FRANS N
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
19 ACCEPTED 2018-09-05 11:14:01
2018-09-05 11:01:11
Aleksandra Nowicka ALGO
  • 1x 6/N5/I półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 15/N6/II półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 24/N7/finał młodych jeźdźców, ZR
18 ACCEPTED 2018-09-17 15:28:44
2018-09-05 10:48:28
Maria Walczyńska-Graczyk MAMBA
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
17 ACCEPTED 2018-09-11 07:17:44
2018-09-05 08:47:29
Aurelia Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI
  • 1x 3/N1/I półfinał juniorów na kucach, ZR
  • 1x 12/N2/II półfinał juniorów na kucach, ZR
  • 1x 21/N7K/finał juniorów na kucach, ZRiT
16 ACCEPTED 2018-09-05 08:00:52
2018-09-04 22:45:02
Aleksandra Chołuj J'03 VAN PONYSPORT
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
15 ACCEPTED 2018-09-05 08:01:03
2018-09-04 22:43:05
Maurycy Wyżykowski JACK BLACK
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZRiT
14 ACCEPTED 2018-09-05 08:01:16
2018-09-04 22:41:20
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 5/N4/I półfinał juniorów, ZR
  • 1x 14/D4/II półfinał juniorów, ZRiT
  • 1x 23/N5/finał juniorów, ZR
13 ACCEPTED 2018-09-04 21:54:50
2018-09-04 20:07:55
Justyna Brzozowska SANTIEGO T
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
12 ACCEPTED 2018-09-04 16:22:29
2018-09-04 14:47:37
Hanna Bruszewska WIGORIAN
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
11 ACCEPTED 2018-09-18 15:23:28
2018-09-04 14:36:26
Michał Sieńko M'07 KARINO
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
10 ACCEPTED 2018-09-04 16:23:01
2018-09-04 14:35:42
Anna Sieńko MIDNIGHT MAGIC
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
9 ACCEPTED 2018-09-04 16:23:36
2018-09-04 14:30:37
Julia Rozesłańska SATURN
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
8 ACCEPTED 2018-09-04 16:23:20
2018-09-04 13:05:17
Karolina Węglińska WERSAL
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZRiT
7 ACCEPTED 2018-09-12 21:34:24
2018-09-04 10:12:08
Gloria Grudziąż FIRO
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZRiT
6 ACCEPTED 2018-09-04 12:03:32
2018-09-04 10:02:10
Zofia Tutak MEKINTOSZ J
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
5 ACCEPTED 2018-09-18 12:20:32
2018-09-04 09:26:35
Katarzyna Sawicka FIRST CLASS
  • 1x 8/CC1/CC1
  • 1x 17/CC2/CC2
4 ACCEPTED 2018-09-18 08:12:40
2018-09-04 08:11:41
Martyna Ufnal RAMIRO
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
3 ACCEPTED 2018-09-18 08:12:53
2018-09-04 08:10:20
Martyna Ufnal MACBETH
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
2 ACCEPTED 2018-09-03 22:47:18
2018-09-03 22:11:10
Weronika Lewandowska HOJVEJS CASMIR
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
1 ACCEPTED 2018-09-03 22:47:03
2018-09-03 22:05:48
Zofia Marx AMAR
  • 1x 5/N4/I półfinał juniorów, ZR
  • 1x 14/D4/II półfinał juniorów, ZRiT
  • 1x 23/N5/finał juniorów, ZR
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bańkowska Karolina Klub Sportowy Centurion
S
O008574
2. Bruszewska Hanna brak
S
brak
3. Brzozowska Justyna Bpk MAZ
S
O024381
4. Butlewska Anna LKS Wolta
2001 (MJ.)
brak
5. Chołuj Aleksandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (MJ.)
O050681
6. Czuchaj J'03 Nikolina KJ Aromer Józefin
2003 (MJ.)
O043868
10192998
7. Czyż Karolina Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2002 (MJ.)
O039868
8. Darska Łucja Klub Jeździecki Sielanka
2004 (J.)
O053892
9. Doroz Wiktoria bpk
2001 (MJ.)
brak
10. Drozd Adrianna SS Golden Horse
2001 (MJ.)
O033073
11. Gawdzik Klaudia KJ Aromer Józefin
2006 (J.)
O044546
12. Golubińska Ewa KJ Plejada
2004 (J.)
O032073
13. Górzyńska Sonia BPK
2005 (J.)
O041576
14. Grudziąż Gloria bpk
2019 (Mł.)
O026631
15. Grzanka-Krasnodebska Katarzyna Ks Centurion
S
O001538
16. Husakowska-Hudzik Nicole Brak
S
Brak
17. Jokiel Julia KJ Aromer
2005 (J.)
O048620
18. Kącka Magda LKS Wolta
S
brak
19. Kaczorowska Julia SSKJ Golden Horse Koryta
2004 (J.)
O046547
20. Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
S
O001225
21. Kolebska Sylwia Varsovia Dressage Club
S
O012682
22. Kolwas Monika KJ Plejada
2004 (J.)
O047214
23. Kopczewska Kalina KJ Plejda
2008 (JM.)
O048171
24. Kosecka Paulina ks chojnów
S
O002536
25. Kostrzębska Klaudia Klub Jeździecki Truskaw
S
O022153
26. Kotyra Natalia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (MJ.)
O027148
27. Kozłowska Helena JKS Jagodne
2004 (J.)
O050517
28. Kozłowska Natalia JKS Jagodne
S
O004374
29. Kubiak Oliwia MAZ/bpk
2003 (MJ.)
O037902
-
30. Kuchta Monika bpk MAZ
S
O021321
31. Kunert Ida BPK
2002 (MJ.)
brak
32. Laferi-Sapiej Oliwia KJ Golden Dream
S
O040391
33. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
34. Lewandowska Weronika KS Centurion Zaręby
2005 (J.)
O038650
35. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
36. Mackiewicz Maria KS Garo
S
O025311
37. Makowska Nina KJ Aldragho Piaseczno
2006 (J.)
O036761
38. Martynuska Paulina KJ Milord Falenty Nowe
S
O004067
39. Marx Zofia KJ AROMER
2001 (MJ.)
O037224
40. Matwijów Marta KJ Aldragho Piaseczno
2008 (JM.)
O048444
41. Matysik Marta brak
S
O019279
42. Mydlak-Kowalska Katarzyna SJ Stajnia Podolszyn
S
O000284
43. Nowak Mj'00 Michalina nz (SKJ Podkowa Leśna)
S
O031653
44. Nowakowska Zuzanna KJ Golden Dream Łódź
S
O014506
45. Nowicka Aleksandra KS AZS AWF WARSZAWA
S
O041587
46. Olszewska Zuzanna Klub Sportowy Centurion
S
O026480
47. Pisarska Klaudyna
48. Rapa Oliwia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2003 (MJ.)
O043881
49. Rozesłańska Julia Amator
2004 (J.)
brak
50. Ruszkowska Natalia BPK (MAZ)
2004 (J.)
O037588
51. Ruta Sylwia Equesta
S
O032315
52. Sawicka Katarzyna KU AZS PW
S
O024138
53. Ścisło Grażyna KJ Dobrzyniec
S
O025136
54. Sieńko Anna Grobice
2004 (J.)
O032718
55. Sieńko Michał St. SKJ Grobice
2007 (JM.)
O036736
56. Sierpińska Anna Klub Jeździecki Walor Sp. z o.o.
S
O012452
57. Ślusarczyk Urszula SKJ BAJARDO
2007 (JM.)
O050766
58. Stępniewicz Nina niezrzeszony
2003 (MJ.)
brak
59. Szczepańska Katarzyna Klub Sportowy Garo
S
O006669
60. Szkuta Monika Klub Sportowy Centurion
S
O011404
61. Szulkowska Agata KJ Aromer Józefin
S
O041633
62. Szymańska Aleksandra bpk
S
O041715
63. Tatak Aleksandra bpk MAZ
S
O025281
64. Tomaszewska Teresa JKS Equita
2018 (Mł.)
.
65. Trawińska Alicja Klub Sportowy Centurion
S
O013980
10102403
66. Tutak Zofia JKS Jagodne
S
brak
67. Tyburska Anna KJ Aromer
S
brak
68. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia Słupno
2007 (JM.)
O036152
69. Von Mauberg Aurelia Polski Polo Klub
2002 (MJ.)
O024680
70. Walczyńska-Graczyk Maria KS Centurion
2006 (J.)
O038706
71. Węglińska Gabriela BPK
2001 (MJ.)
brak
72. Węglińska J'03 Karolina bpk MAZ
2003 (MJ.)
O039386
73. Wojciechowska Maria BPK
2003 (MJ.)
brak
74. Woldański Marcin KS Garo
S
O003642
10156442
75. Wołkowycka Aleksandra SKJ Bajardo
2004 (J.)
O045770
76. Wyżykowski Maurycy Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (MJ.)
O028338
77. Zagórska Pola KJ Plejada
2004 (J.)
O037626
78. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (J.)
O041844
79. Zamrowska Anna KJ Milord
S
O021782
80. Ziętek Ewa bpk
S
brak
81. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (J.)
O044214
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

40

A-DAME DE PIQUE OLDENBURG GER 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dimaggio
M: Achiclarissa
K017984 DE 433330225209
2.

18

ALEGOR SP POL 2007 Gelding chestnut/162 F: Horror
M: Artemida
K027241 POL009600185807
3.

32

ALGO SP POL 2006 Gelding gniada/165 F: Himen / Oder
M: Agawa / Pergamon
K013305
4.

21

AMAR WLKP POL 2005 Gelding gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
K017627
5.

51

ANDRUS FRYZYJSKA POL 2008 Wałach kara/168 F: Sandor
M: Senne Deli
Brak
6.

33

APASJONATA AUREUS KUC WALIJSKI POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
K012069
7.

70

ARETINO ŚL POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Evento
M: Aretuza
brak
8.

64

ARPACO 00 POL 2008 Wałach siwa/148 F: Ps Pacos
M: Armenia
brak
9.

35

AVILON HAFL. POL 2003 Gelding kasztanowata/kuc: F: Pr Alegro
M: Hauptstutbuch Halina
K022998
10.

91

BAD BOY SP POL 2007 Ogier siwa F: Maram / Aram
M: Bornea / Tioman Island
K012150 POL009590088207
11.

76

BENEFIS WIELKOPOLSKA POL 2002 Wałach gniada/160 F: Czumak
M: Bengalia
K008670 POL007611002502
12.

34

BOND KUC.WAL POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Duinveldt's Lewa
M: Uiterwaarden's Bo
K019241
13.

66

CALVADOS WIELKOPOLSKA POL 2006 Gelding ciemnogniada F: Barbur
M: Casablanka
K011924
14.

45

CARDALCO HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio
M: Hekla II / Carthago
K009028 DE421000007804
15.

52

CARTE BLANCHE SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Stilios han.
M: Cornella old. /Lord Sinclair baw.
K025842 616009661411213
16.

89

CHARDONNAY OLDENBURG GER 2011 Gelding ciemnogniada F: Charmeur
M: Saniza
brak
17.

87

CLASSIC DREAM HOLSZTYN GER 2012 Wałach siwa/169 F: clarimo
M: v-cassina 1
brak DE421000138812
18.

6

COEDNEWYDD PEPSI WELSH COB GBR 2010 Ogier kara/142 cm F: Coednewydd Express
M: Coednewydd Felicity
K022590 826046010087798 105XU95
19.

59

CRISTIANO KWPN POL 2007 Wałach gniada/172 F: Cristo
M: Ronja
K011415 DE421000257407
20.

88

CYMA 1 WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Druh
M: Cyma
brak
21.

55

DAVANTI M POL 2011 Wałach gniada/x F: Huzar
M: Delia
K024454 616006630031911
22.

71

DELICIOUS PP KUC POL 2006 Mare chestnut/mk:141 F: Dacapo 154
M: Deborah B
K010730 104ZI48
23.

39

DESERT ROSE OLD POL 2011 Klacz kara F: De Niro
M: Quadriga
K019288
24.

85

DIAMENT MAŁOPOLSKA POL 2004 Wałach gniada F: Emetyt
M: Dafia
brak
25.

77

DIEGO RAMIREZ HANN GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Frederico
M: Rosenrot
K0137118 DE431318301808 DE431318301808
26.

84

DIORA SOL OLDENBURSKA GER 2009 Klacz gniada F: Dayano
M: Willpower
K021812 DE433331029209
27.

54

DO-RE-MI SP POL 2012 Gelding skarogniada F: Casillo / Cassini I
M: Dekadencja / Two-Twenty-Two
K023845 616009661163012
28.

44

DOLLY KUC WALIJSKI GER 2004 Klacz kasztanowata/134 F: PR Ducat
M: NN
K026268 DE 434 340372304
29.

73

DON SULTAN DRP POL 2006 Gelding kara/kuc: F: x
M: x
K020851
30.

81

DONALD KUC FELLI. POL 2003 Gelding bułana/kuc:136 F: nn / nn
M: nn / nn
K012792 POL999660497003
31.

53

DONNA AGATHA HOLSZTYŃSKA GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Nicoretta
K018558
32.

41

DOUBLE AFFAIR G SP POL 2005 Klacz gniada/167 F: Love Affair
M: Double D
K010188 10973
33.

94

DOUBLE AFFAIR G/A-DAME DE PIQU F:
M:
34.

12

DRAWELTINO WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Weltino
M: Drama
K023535 616007610201811
35.

9

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 Gelding gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
K020960 616999610165210
36.

68

EDINET OO POL 2005 Wałach gniada F: Włodarz
M: Ellila
brak
37.

74

EHRENSTEIN TRAK POL 2006 Gelding kara F: hohenstein
M: Eureka
K012593 POL732010025306
38.

47

EMOL SP POL 2001 Gelding gniada F: Denar m / Dywizjon wlkp
M: Etiuda śl. / Emigrant
K006965 08941 103AN52
39.

49

EX LADY SP POL 2003 Klacz kara/165 F: Cooper / Cassini I
M: Elita / Tabun
K010521 POL009600203003
40.

65

FANTASTIC SURPRISE Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Gelding kasztanowata/171 F: Florencio I
M: Wordly Grace
K022762 DE455879000112
41.

50

FEINER KERL DRP GER 2007 Wałach kara F: For Kids Only / For Pleasure
M: Night Dancing Queen / Durello
K026066 DE434340072807
42.

4

FIRO 00 POL 2008 Ogier siwa/160 F: Armani
M: Fira
K017326
43.

3

FIRST CLASS OLDENBURG DEU 2010 Gelding ciemnogniada F: Furst Fugger
M: Donna Gracia
K020226
44.

8

FRANS N KWPN NED 2010 Gelding gniada/165 F: Ampere / Rousseau
M: Aterpenta C / Watermill Scandic
K020905
45.

86

GRANDO V SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/177 F: Solaris
M: Granda V
K027088
46.

43

HELIOS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Gelding siwa F: Corde
M: Hera
K009529
47.

80

HERO'S KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada F: Dayano
M: Wilana S
K022009 528003201206727
48.

22

HOJVEJS CASMIR KUC DNK 2013 Wałach kasztanowata/149 F: Eiluns Spartan / Beka's Spartacus
M: Calina / De Noir
K025195 208333201302234
49.

38

HORUS WIELKOPOLSKA POL 2003 Wałach kasztanowata/163 F: Irwin
M: Horka
K008339 POL007660061103
50.

69

INNER OO POL 2007 Wałach siwa/158 F: Gorec
M: Indonesia
K015462 Brak
51.

75

INTRUZ Szlachetna Półkrew POL 1997 Wałach siwa F: Nidar
M: Intencja
K004297
52.

78

JABŁONKA Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz gniada/145 F: Ganges
M: Jamajka
brak
53.

30

JACK BLACK XX POL 2010 Gelding kara F: Roulette
M: Jama / Royall Court
K017681 616POL10006814T
54.

11

KAMEL MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach ciemnogniada/171 F: Emetyt
M: Kamea
Brak
55.

90

KANCONA JAGODNE SP POL 2009 Mare bay F: Kalkan
M: Padi
Brak
56.

5

KARINO NN POL 1998 Gelding gniada/kuc:120 F: NN
M: NN
brak
57.

60

LATURNUS - STAR HANOWERSKA GER 2004 Gelding kasztanowata/mk:154 F: Litas-Star
M: Letta
K010469 431316724004
58.

62

LEONIDAS MAŁOPOLAK POL 07.03.2009 Wałach gniada F: Aspan
M: Lusia
K015584
59.

17

LESLEY RHLD GER 2008 Wałach gniada/168 F: Lord Loxley
M: Goldquelle
K025316 DE443430634708
60.

56

LORD DRACO ZWEIBRUCKER GER 1.07.2013 Ogier ciemnogniada F: Lord Leopold
M: Darling / Don Gregory
K024264
61.

61

LUCY NN POL 21.04.2006 Mare chestnut/1.55 F: Nie znane
M: Nie znane
Brak
62.

1

MACBETH KUC POL 2007 Stalion grey/kuc:139 F: Nowogródek / Who Knows
M: Muffin / Spinway Comet
K014100 616013610168707
63.

93

MACBETH / (RAMIRO) F:
M:
64.

29

MADRYT SP POL 2009 Gelding gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
K019638 616009660558309
65.

7

MAMBA KUC POL 2005 Klacz kara F: Top Evita
M: Makata
K012725 11841
66.

23

MEKINTOSZ J SP POL 2010 Wałach gniada F: Karbon
M: Miss Sally
brak 616009600306010
67.

26

MIDNIGHT MAGIC KUC CONEMARA POL 2008 Stalion grey/kuc: F: Atlantic Magic
M: Muffin
K018584
68.

46

MIDTJYDENS ORION SP DNK 2010 Wałach kasztanowata F: Pour Amour
M: Alanya
K025310
69.

63

NIKE SP POL 2006 Mare chestnut F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
K017149 Pół 009540098606
70.

67

NO MORE SP POL 2010 Mare bay F: Sword
M: Navira-Sandra
K026497
71.

48

NUGAT PP DRP POL 2011 Wałach gniada/149 F: Nemax
M: Nanouk PP
Brak
72.

83

OKRA SP POL 1998 Klacz gniada F: Le Bon / Guidam
M: Odkola / Klan
K005868 POL009660001798
73.

16

PATI BH Deutsche Reit Pony POL 2007 Klacz kasztanowata/136 F: Da capo 154
M: Pippi
K025359
74.

20

PERYKLES TRAKEŃSKA POL 2012 Ogier kara/170 F: Easy Game
M: Pompeja
K021633 POL732010063412
75.

92

RAFAELLO PG F:
M:
76.

2

RAMIRO KUC POL 2001 Gelding gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
K013543 POL999580294301
77.

57

RED SUNSET SUNSATION NN POL 2011 Wałach gniada/147 cm F: NN
M: NN
K026812
78.

28

SANTIEGO T Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 Wałach gniada F: Skyflight
M: Gentane
K025928
79.

25

SATURN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lampart
M: Sauna
K021150
80.

82

SOUVENIRS M HANOWERSKA GER 2014 Wałach kasztanowata/180 F: Scuderia / Sir Donnerhall I
M: Waluga / Weltmeyer
K026486 DE431310366114
81.

58

TOFFI SP. POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Faust Z.
M: Topless
K017249 6160096602953
82.

42

TOTEM SP POL 2008 Wałach kara/163 F: Le Duc
M: Taka Pani
K012126
83.

36

TOUAREG KUC POL 2004 ogier gniada/148 F: Domingo
M: Tosca
K010253 POL013640007704
84.

31

VAN PONYSPORT KUC POL 2002 Gelding gniada/mk:156 F: Aksamit
M: Vega
K022862
85.

24

WERSAL TRK. POL 2011 Wałach kasztanowata F: Emis
M: Wamba / Ignac
K024373 POL732010074711 -
86.

27

WIGORIAN Czysta Krew Arabska POL 2013 Gelding siwa/mk:150 F: Panicz
M: Widia
Brak 444/2014
87.

79

WINDSOR SP AUT 2006 Wałach ciemnogniada F: Weltstein
M: Paletta
brak
88.

72

WONDERFUL VANILLA MAL POL 2006 Klacz gniada/mk:148 F: harpun
M: watra
K016979
89.

37

WUWU TRAKEŃSKA POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bańkowska Karolina
Klub Sportowy Centurion
2018-09-21
10
2018-09-22
7
2018-09-23
5
2018-09-22
5
2018-09-23
5
Bruszewska Hanna
brak
2018-09-21
18
2018-09-22
21
2018-09-23
15
Brzozowska Justyna
Bpk MAZ
2018-09-21
11
2018-09-22
12
2018-09-22
11
2018-09-23
11
2018-09-23
1
2018-09-22
Butlewska Anna
LKS Wolta
CYMA 1 (88)
2018-09-21
6
2018-09-22
7
2018-09-23
3
2018-09-22
4
2018-09-23
3
Chołuj Aleksandra
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-09-21
20
2018-09-22
20
2018-09-23
16
2018-09-23
14
2018-09-22
15
Czuchaj J'03 Nikolina
KJ Aromer Józefin
BENEFIS (76)
2018-09-21
5
2018-09-22
7
2018-09-23
9
2018-09-22
6
2018-09-23
6
Czyż Karolina
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2018-09-21
3
2018-09-22
3
2018-09-23
3
2018-09-22
3
2018-09-23
3
Darska Łucja
Klub Jeździecki Sielanka
ALEGOR (18)
2018-09-21
12
2018-09-22
11
2018-09-23
10
2018-09-23
8
2018-09-22
7
Doroz Wiktoria
bpk
WINDSOR (79)
2018-09-21
17
2018-09-22
19
2018-09-23
13
2018-09-23
13
2018-09-22
13
Drozd Adrianna
SS Golden Horse
2018-09-21
2
2018-09-22
2
2018-09-23
2
2018-09-22
1
2018-09-23
2
2018-09-23
1
Gawdzik Klaudia
KJ Aromer Józefin
NIKE (63)
2018-09-21
6
2018-09-22
12
2018-09-23
11
2018-09-23
9
2018-09-22
8
Golubińska Ewa
KJ Plejada
2018-09-21
1
2018-09-22
1
2018-09-23
1
2018-09-22
1
2018-09-23
1
Górzyńska Sonia
BPK
2018-09-21
13
2018-09-22
12
2018-09-23
9
2018-09-23
9
2018-09-22
9
Grudziąż Gloria
bpk
FIRO (4)
2018-09-21
2
2018-09-22
5
2018-09-23
8
2018-09-22
3
2018-09-23
4
ARPACO (64)
2018-09-21
4
2018-09-22
4
2018-09-23
4
2018-09-22
4
2018-09-23
4
Grzanka-Krasnodebska Katarzyna
Ks Centurion
2018-09-21
5
2018-09-22
6
2018-09-23
10
2018-09-23
5
2018-09-22
5
Husakowska-Hudzik Nicole
Brak
LUCY (61)
2018-09-21
4
2018-09-22
9
2018-09-23
2
2018-09-23
2
2018-09-22
2
Jokiel Julia
KJ Aromer
PATI BH (16)
2018-09-21
5
2018-09-21
5
2018-09-22
6
2018-09-23
9
2018-09-22
6
2018-09-23
6
Kącka Magda
LKS Wolta
2018-09-21
2
2018-09-22
6
2018-09-23
6
Kaczorowska Julia
SSKJ Golden Horse Koryta
2018-09-21
7
2018-09-22
4
2018-09-23
2
2018-09-22
5
2018-09-23
4
Kamionka - Flak Agata
K.S. Centurion
2018-09-21
2
2018-09-22
2
2018-09-23
2
2018-09-23
2
2018-09-22
2
Kolebska Sylwia
Varsovia Dressage Club
HERO'S (80)
2018-09-21
1
2018-09-22
2
2018-09-23
3
Kolwas Monika
KJ Plejada
2018-09-21
9
2018-09-22
10
2018-09-23
7
2018-09-22
9
2018-09-23
9
2018-09-23
3
Kopczewska Kalina
KJ Plejda
2018-09-21
9
2018-09-22
7
2018-09-23
2018-09-22
6
2018-09-23
6
Kosecka Paulina
ks chojnów
2018-09-21
7
2018-09-22
10
2018-09-23
8
2018-09-23
7
2018-09-22
7
Kostrzębska Klaudia
Klub Jeździecki Truskaw
2018-09-21
3
2018-09-22
3
2018-09-23
3
2018-09-21
2
2018-09-22
4
2018-09-23
4
2018-09-22
2
2018-09-23
2
Kotyra Natalia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MADRYT (29)
2018-09-21
5
2018-09-22
5
2018-09-23
7
2018-09-23
6
2018-09-22
5
Kozłowska Helena
JKS Jagodne
EMOL (47)
2018-09-21
1
2018-09-22
1
2018-09-23
1
2018-09-22
1
2018-09-23
1
Kozłowska Natalia
JKS Jagodne
2018-09-21
4
2018-09-22
2
Kubiak Oliwia
MAZ/bpk
2018-09-21
1
2018-09-22
2
2018-09-23
3
2018-09-22
1
2018-09-23
2
Kuchta Monika
bpk MAZ
DAVANTI (55)
2018-09-23
12
Kunert Ida
BPK
ARETINO (70)
2018-09-21
10
2018-09-22
10
2018-09-23
7
2018-09-23
6
2018-09-22
6
Laferi-Sapiej Oliwia
KJ Golden Dream
2018-09-21
8
2018-09-22
9
2018-09-23
2
2018-09-22
3
2018-09-21
1
2018-09-22
1
2018-09-23
1
2018-09-23
1
2018-09-22
1
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
BAD BOY (91)
2018-09-21
6
2018-09-22
4
2018-09-23
6
2018-09-22
4
2018-09-23
4
2018-09-23
3
Lewandowska Weronika
KS Centurion Zaręby
2018-09-21
3
2018-09-22
5
2018-09-23
6
2018-09-22
4
2018-09-23
5
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2018-09-21
2
2018-09-22
1
2018-09-23
2018-09-22
1
2018-09-23
2
2018-09-23
1
Mackiewicz Maria
KS Garo
2018-09-21
8
2018-09-22
8
2018-09-23
9
2018-09-22
8
2018-09-23
8
NO MORE (67)
2018-09-21
5
2018-09-22
6
2018-09-23
5
2018-09-22
4
2018-09-23
4
Martynuska Paulina
KJ Milord Falenty Nowe
2018-09-21
3
2018-09-22
3
2018-09-23
6
2018-09-23
3
2018-09-22
3
Marx Zofia
KJ AROMER
AMAR (21)
2018-09-21
7
2018-09-22
6
2018-09-23
5
2018-09-22
6
2018-09-23
5
Matwijów Marta
KJ Aldragho Piaseczno
BOND (34)
2018-09-21
6
2018-09-22
2
2018-09-23
2018-09-22
4
2018-09-23
4
2018-09-23
2
Matysik Marta
brak
INNER (69)
2018-09-21
4
2018-09-22
5
2018-09-23
2
2018-09-23
3
2018-09-22
3
Mydlak-Kowalska Katarzyna
SJ Stajnia Podolszyn
KAMEL (11)
2018-09-23
Nowak Mj'00 Michalina
nz (SKJ Podkowa Leśna)
WUWU (37)
2018-09-21
16
2018-09-22
14
2018-09-23
11
Nowakowska Zuzanna
KJ Golden Dream Łódź
2018-09-21
1
2018-09-22
1
Nowicka Aleksandra
KS AZS AWF WARSZAWA
ALGO (32)
2018-09-21
6
2018-09-22
7
2018-09-22
5
2018-09-23
5
2018-09-23
8
Olszewska Zuzanna
Klub Sportowy Centurion
LESLEY (17)
2018-09-21
3
2018-09-22
1
2018-09-23
1
2018-09-23
1
2018-09-22
2
Pisarska Klaudyna
2018-09-21
1
2018-09-22
1
Rapa Oliwia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
EX LADY (49)
2018-09-21
10
2018-09-22
10
2018-09-23
7
2018-09-23
7
2018-09-22
9
2018-09-23
1
Rozesłańska Julia
Amator
SATURN (25)
2018-09-21
3
2018-09-22
3
2018-09-23
1
2018-09-22
1
2018-09-23
1
Ruszkowska Natalia
BPK (MAZ)
2018-09-21
4
2018-09-22
1
2018-09-23
1
2018-09-22
2
2018-09-23
1
2018-09-23
1
Ruta Sylwia
Equesta
2018-09-21
10
2018-09-22
5
2018-09-23
3
2018-09-23
9
2018-09-22
10
Sawicka Katarzyna
KU AZS PW
2018-09-21
2
2018-09-22
2
2018-09-23
2
Ścisło Grażyna
KJ Dobrzyniec
2018-09-21
2018-09-22
Sieńko Anna
Grobice
2018-09-21
10
2018-09-22
8
2018-09-23
4
2018-09-22
8
2018-09-23
7
Sieńko Michał
St. SKJ Grobice
KARINO (5)
2018-09-21
1
2018-09-22
3
2018-09-23
2018-09-22
2
2018-09-23
1
Sierpińska Anna
Klub Jeździecki Walor Sp. z o.o.
HORUS (38)
2018-09-22
9
2018-09-22
11
Ślusarczyk Urszula
SKJ BAJARDO
DOLLY (44)
2018-09-21
8
2018-09-22
5
2018-09-23
2018-09-22
5
2018-09-23
5
Stępniewicz Nina
niezrzeszony
2018-09-21
15
2018-09-22
17
2018-09-23
17
2018-09-23
12
2018-09-22
12
Szczepańska Katarzyna
Klub Sportowy Garo
2018-09-21
9
2018-09-22
6
2018-09-23
4
Szkuta Monika
Klub Sportowy Centurion
TOFFI (58)
2018-09-21
5
2018-09-22
4
2018-09-23
4
2018-09-22
4
2018-09-23
4
Szulkowska Agata
KJ Aromer Józefin
2018-09-21
6
2018-09-22
5
2018-09-23
4
2018-09-22
3
2018-09-23
4
Szymańska Aleksandra
bpk
DIAMENT (85)
2018-09-21
14
2018-09-22
15
2018-09-23
12
2018-09-23
11
2018-09-22
11
Tatak Aleksandra
bpk MAZ
TOTEM (42)
2018-09-21
9
2018-09-22
7
2018-09-23
7
2018-09-22
9
2018-09-23
10
2018-09-23
Tomaszewska Teresa
JKS Equita
2018-09-21
4
2018-09-22
11
2018-09-23
5
2018-09-22
6
2018-09-23
6
Trawińska Alicja
Klub Sportowy Centurion
2018-09-21
1
2018-09-22
1
2018-09-23
1
2018-09-23
1
Tutak Zofia
JKS Jagodne
2018-09-21
19
2018-09-22
18
2018-09-23
18
2018-09-22
14
Tyburska Anna
KJ Aromer
2018-09-21
6
2018-09-21
6
2018-09-22
7
2018-09-23
8
Ufnal Martyna
KJ Hippica Polonia Słupno
2018-09-21
4
2018-09-22
3
2018-09-23
RAMIRO (2)
2018-09-21
3
2018-09-22
6
2018-09-22
3
2018-09-23
3
Von Mauberg Aurelia
Polski Polo Klub
2018-09-21
2
2018-09-22
2
2018-09-23
2
2018-09-22
2
2018-09-23
2
2018-09-23
1
Walczyńska-Graczyk Maria
KS Centurion
MAMBA (7)
2018-09-21
2
2018-09-22
3
2018-09-23
4
2018-09-22
3
2018-09-23
3
2018-09-23
2
Węglińska Gabriela
BPK
ANDRUS (51)
2018-09-21
4
2018-09-22
3
2018-09-23
4
2018-09-22
3
2018-09-23
3
2018-09-23
2
Węglińska J'03 Karolina
bpk MAZ
WERSAL (24)
2018-09-21
11
2018-09-22
8
2018-09-23
10
2018-09-23
8
2018-09-22
7
2018-09-23
2
Wojciechowska Maria
BPK
EDINET (68)
2018-09-21
8
2018-09-22
13
2018-09-23
8
2018-09-22
8
2018-09-23
7
Woldański Marcin
KS Garo
2018-09-21
1
2018-09-22
1
2018-09-23
1
2018-09-22
1
2018-09-23
1
Wołkowycka Aleksandra
SKJ Bajardo
HELIOS (43)
2018-09-21
7
2018-09-22
4
2018-09-23
6
2018-09-23
5
2018-09-22
5
Wyżykowski Maurycy
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-09-21
4
2018-09-22
2
2018-09-23
5
2018-09-23
3
2018-09-22
2
Zagórska Pola
KJ Plejada
2018-09-21
3
2018-09-22
3
2018-09-23
3
2018-09-23
2
2018-09-22
4
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
DONALD (81)
2018-09-21
8
2018-09-22
11
2018-09-23
10
2018-09-22
7
2018-09-23
8
Zamrowska Anna
KJ Milord
INTRUZ (75)
2018-09-21
2018-09-22
9
Ziętek Ewa
bpk
OKRA (83)
2018-09-21
9
2018-09-22
16
2018-09-23
13
2018-09-22
10
2018-09-23
10
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
TOUAREG (36)
2018-09-21
11
2018-09-22
12
2018-09-23
11
2018-09-22
10
2018-09-23
10

Number of Riders: 81

Number of Horses: 89

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl