Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 06:58:56
2018-09-06 23:40:28
Aleksandra Gawrońska ZUMI
  • 2x 10/LL/LL 90 cm. - zwykły
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 08:57:34
2018-09-06 23:02:13
Przemysław Bylicki POLONEZ
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 06:59:31
2018-09-06 22:51:39
Gabriela Jóźwiak ETNA W
  • 1x 8/LL/70 cm. - dokładności
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 06:59:47
2018-09-06 22:43:16
Kornelia Naumiuk P-DALILA
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 8/LL/70 cm. - dokładności
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:00:07
2018-09-06 22:42:26
Kornelia Naumiuk C.SIOUX
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:00:26
2018-09-06 22:41:45
Agnieszka Terlecka - Ludwiniak DAFER
  • 1x 8/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 9/LL/80 cm. - zwykły
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:00:43
2018-09-06 22:40:18
Jakub Roguski JAWA
  • 1x 9/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/LL 90 cm. - zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:09:14
2018-09-06 20:56:52
Natalia Skonieczna DRAGON
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 21:28:06
2018-09-06 20:01:35
Dagmara Seredyn SAMARA
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 21:28:21
2018-09-06 19:22:48
Karol Turowski CZANDRA
  • 1x 6/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 13/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 21:28:45
2018-09-06 19:10:26
Monika Marczyk WERONA
  • 2x 8/LL/70 cm. - dokładności
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 21:29:05
2018-09-06 18:59:22
Julia Stryczyńska ALWARO
  • 1x 13/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 17/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 08:35:08
2018-09-06 17:46:12
Olivia Boćkowska PARYS
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 8/LL/70 cm. - dokładności
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:11:01
2018-09-06 17:40:52
Nelly Żabowska-Żychowicz MISTER
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 21:29:57
2018-09-06 17:01:07
Nelly Żabowska-Żychowicz MISTER
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 12:38:41
2018-09-06 12:32:44
Zuzanna Strzelczyk SENIORITA L
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 12:39:16
2018-09-06 10:37:44
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 1x 12/P/P - 110 cm. - z Jokerem
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 12:39:38
2018-09-06 10:36:40
Hanna Kucharczyk BALCORMO HECTOR
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 12:40:03
2018-09-06 09:34:10
Anna Więcek PROTEUS
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 11/L/L - 100 cm. - zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 12:40:19
2018-09-06 09:32:55
Anna Więcek BENITO
  • 1x 5/P/P - 110 cm. - z Jokerem
  • 1x 12/P/P - 110 cm. - z Jokerem
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 09:19:44
2018-09-06 09:18:52
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 6/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 7/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 12:40:58
2018-09-06 09:11:32
Aleksandra Wołąs EKWADOR
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 11/L/L - 100 cm. - zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 09:20:19
2018-09-06 09:10:28
Aleksandra Wołąs CASALLINA
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 5/P/P - 110 cm. - z Jokerem
  • 2x 11/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 12/P/P - 110 cm. - z Jokerem
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 05:10:01
2018-09-05 21:07:48
Aleksandra Majewska HIMENA
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:28:14
2018-09-05 19:05:26
Anna Więcek WERONA
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:28:02
2018-09-05 18:14:12
Maja Roszczyk S-TAJFUN
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 08:56:27
2018-09-05 11:52:26
Anita Budziszewska DANIELA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/LL 90 cm. - zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:01:46
2018-09-05 10:50:38
Zofia Kacprzak SARASATI
  • 1x 5/P/P - 110 cm. - z Jokerem
  • 1x 6/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 13/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 17/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 08:02:16
2018-09-05 05:04:13
Hanna Pogodzińska SENEGAL M
  • 1x 5/P/P - 110 cm. - z Jokerem
  • 1x 6/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 08:02:36
2018-09-05 05:03:32
Hanna Pogodzińska AGITANIA
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 5/P/P - 110 cm. - z Jokerem
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 08:57:04
2018-09-04 20:54:29
Amelia Burnos ALBERT
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 21:55:17
2018-09-04 20:49:06
Paulina Szpańska A CAPELLA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 21:55:29
2018-09-04 19:46:34
Maja Kosińska MERWIN
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 5/P/P - 110 cm. - z Jokerem
  • 1x 11/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 12/P/P - 110 cm. - z Jokerem
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 21:55:40
2018-09-04 19:34:18
Sara Patejko ZAVIRA A
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:10:27
2018-09-04 17:47:48
Oliwia Wiśniewska BERGAMO
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 21:55:51
2018-09-04 17:29:11
Maja Smolarczyk DEJV
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 08:35:43
2018-09-04 14:00:55
Hubert Aniołek TORRES EWITA
  • 1x 8/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 9/LL/80 cm. - zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 16:24:31
2018-09-04 13:59:56
Hubert Aniołek EL NINO
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 16:24:47
2018-09-04 13:54:19
Hubert Aniołek RAMZES
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 11:48:08
2018-09-04 09:37:31
Katarzyna Wiśniewska CASTIEL
  • 1x 6/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 7/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 13/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 17/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 22:46:09
2018-09-03 22:13:40
Kinga Czesuła KUBA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 08:59:08
2018-09-03 21:48:26
Anna Dudek FURST VON METTERNICH II
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/LL 90 cm. - zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 21:41:15
2018-09-03 21:23:56
Zuzanna Jabcoń PEGAZ
  • 1x 6/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 7/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 13/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 17/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 21:41:28
2018-09-03 21:23:26
Zuzanna Jabcoń EMI MK
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 5/P/P - 110 cm. - z Jokerem
  • 1x 11/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 12/P/P - 110 cm. - z Jokerem
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 21:41:03
2018-09-03 21:20:56
Barbara Saulewicz RASPADO
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 11/L/L - 100 cm. - zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 21:07:29
2018-09-03 20:40:29
Antonina Kopacz DOMINO
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 9/LL/80 cm. - zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:04:37
2018-09-03 20:35:07
Anna Olszewska BASTION
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:02:57
2018-09-03 19:45:57
Anna Krysiak ARGENTO
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:00:42
2018-09-03 19:45:54
Nikola Jazurek SREBRNA
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:09:48
2018-09-03 19:17:40
Natalia Sobieska GEJSZA
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 08:59:39
2018-09-03 19:17:23
Zdzisław Izmajłowicz GLORIA
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 16:25:59
2018-09-03 16:12:52
Karolina Leszko AXOR
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 5/P/P - 110 cm. - z Jokerem
  • 1x 11/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 12/P/P - 110 cm. - z Jokerem
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 16:26:09
2018-09-03 16:01:41
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 2x 11/L/L - 100 cm. - zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 16:26:20
2018-09-03 15:58:29
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 2x 11/L/L - 100 cm. - zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 16:26:30
2018-09-03 14:38:13
Barbara Frontczak BUHAWI
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 16:26:40
2018-09-03 11:02:52
Inga Kloze DRAGO DE QUEEN
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 11/L/L - 100 cm. - zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 08:58:07
2018-09-03 09:56:55
Katarzyna Delekta ALI BOOM
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/LL 90 cm. - zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 16:27:01
2018-09-03 09:07:38
Monika Płatek SZACHRAJ
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 5/P/P - 110 cm. - z Jokerem
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 08:07:50
2018-09-02 21:22:00
Agata Jasnowska PESTKA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:02:19
2018-09-02 18:27:22
Wiktoria Kozioł GROTESKA
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 08:58:40
2018-09-02 12:16:23
Natalia Domagała ZARIM
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:05:51
2018-09-02 10:46:10
Gaja Raszewska DRAGON
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 06:40:18
2018-09-01 19:01:13
Katarzyna Abramowska CRUSADER
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 11/L/L - 100 cm. - zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 06:40:31
2018-09-01 09:21:06
Paulina Marjańska PIRAT
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 06:40:45
2018-09-01 09:16:51
Paulina Marjańska NIESPODZIANKA
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 06:41:12
2018-08-31 21:45:31
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 5/P/P - 110 cm. - z Jokerem
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 06:40:59
2018-08-31 21:45:08
Karina Daniłowska TRAKTAT
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 06:40:02
2018-08-31 16:45:28
Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY
  • 1x 8/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 9/LL/80 cm. - zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 11:48:29
2018-08-31 11:14:10
Jakub Zdzieszyński DOKITA
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 11:48:45
2018-08-30 19:13:41
Monika Kuchta DAVANTI
  • 2x 10/LL/LL 90 cm. - zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 11:48:58
2018-08-30 18:32:00
Zofia Marx AMAR
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/LL 90 cm. - zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 11:49:11
2018-08-30 16:20:40
Julia Kobiałka GROT
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:01:20
2018-08-30 15:43:38
Martyna Juszczyk HULANKA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 11:25:48
2018-08-30 01:05:24
Jagoda Niewiadomska CASTELLO BRANCO
  • 1x 6/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 7/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 13/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 17/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 11:26:03
2018-08-30 01:04:57
Jagoda Niewiadomska BABILONIA
  • 1x 5/P/P - 110 cm. - z Jokerem
  • 1x 6/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 12/P/P - 110 cm. - z Jokerem
  • 1x 13/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:05:14
2018-08-29 16:46:52
Weronika Ostrowska PRINCE OF DARKNESS
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 09:47:13
2018-08-29 09:29:52
Julia Kuszewska GRAFIK
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 09:46:57
2018-08-29 09:27:25
Julia Kuszewska JAFRA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 15:55:37
2018-08-28 13:03:43
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 11/L/L - 100 cm. - zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 12:40:37
2018-08-27 19:51:14
Zofia Tutak MEKINTOSZ J
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 11/L/L - 100 cm. - zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 09:06:16
2018-08-27 17:16:53
Lena Sawicka LOVERBOY
  • 1x 8/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 9/LL/80 cm. - zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 20:56:55
2018-08-27 17:15:12
Olga Ołdak JAMAJKA
  • 1x 8/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 9/LL/80 cm. - zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 08:54:02
2018-08-26 21:28:50
Ewa Biernacka CHORWACJA
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 08:38:18
2018-08-26 13:44:07
Zuzanna Apanas GALILEO B
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Abramowska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O024229
2. Aniołek Hubert bpk
2007 (Mł.)
O045368
3. Apanas Zuzanna KJ Aromer
2002 (J.)
brak
4. Biernacka Ewa Stowarzyszenie SKJ Grobice
S
O003636
5. Boćkowska Olivia
6. Budziszewska Anita brak
S
brak
7. Burnos Amelia Stajnia Złoty Koń
2005 (JM.)
brak
8. Bylicki Przemysław BPK
S
brak
9. Czesuła Kinga bpk
2003 (JM.)
brak
10. Daniłowska Karina KJ J.J. Darboven Rumia
2003 (JM.)
O043383
11. Delekta Katarzyna nz
S
brak
12. Domagała Natalia KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032898
13. Dudek Anna KJ Aromer
2002 (J.)
Brak
14. Fabijaniak Julianna KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O032393
15. Frontczak Barbara KS Happy Horse
2003 (JM.)
O034120
16. Gawrońska Aleksandra nz
S
brak
17. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
1997 (MJ.)
O019602
18. Izmajłowicz Zdzisław brak
S
brak
19. Jabcoń Zuzanna KJ Equistro Wierzawice
2002 (J.)
O023303
20. Jaroszkiewicz Diana
21. Jasnowska Agata Stajnia Agmaja
S
Brak
22. Jazurek Nikola LKJ Klaudyn-Kampinos
2000 (J.)
3106/18
23. Jóźwiak Gabriela KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
brak
24. Juszczyk Martyna Equiright
2001 (J.)
brak
25. Kacprzak Zofia KJ Aromer Józefin
S
O012237
26. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
27. Kobiałka Julia Stajnia Wilanów
2005 (JM.)
Brak
28. Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
O045416
29. Kosińska Maja BPK
2000 (J.)
O035697
30. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
31. Kozioł Wiktoria Klub Jeździecki Dworek
2004 (JM.)
Brak
32. Krysiak Anna LKJ Klaudyn Kampinos
S
3119/18
33. Kucharczyk Hanna BPK
2006 (JM.)
BRAK
34. Kuchta Monika BPK
S
brak
35. Kuszewska Julia Stajnia Wilanów
2008 (Mł.)
Brak
36. Laskowska Paulina KJ J.J. Darboven Rumia
1998 (MJ.)
O021487
37. Leszko Karolina KJ Strzała Krubiczew
S
O003038
38. Majewska Aleksandra Stajnia Wilanów
2003 (JM.)
brak
39. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
40. Marjańska Paulina Stajnia Złoty Koń
2004 (JM.)
-
41. Marx Zofia KJ AROMER
2001 (J.)
O037224
42. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032392
43. Naumiuk Kornelia bpk
2009 (Mł.)
O047930
44. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin / SJ Piker
1999 (MJ.)
O022705
45. Olszewska Anna BPK
1998 (MJ.)
Brak
46. Ołdak Olga Stajnia Goplana
2006 (JM.)
O045800
47. Ostrowska Weronika niezrzeszony
2004 (JM.)
brak
48. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
49. Pawłowska Kornelia BPK
2007 (Mł.)
O048610
50. Płatek Monika KS Equiright Warszawa
2000 (J.)
O026756
51. Pogodzińska Hanna UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2001 (J.)
O013515
52. Rapa Oliwia KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O043881
53. Raszewska Gaja Stajnia Wilanów
2005 (JM.)
30001/17
54. Roguski Jakub bez przynależności klubowej
2006 (JM.)
brak
55. Roszczyk Maja KJ Rakowiec Kwidzyn
2007 (Mł.)
O047408
56. Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski
S
O006515
57. Sawicka Lena Stajnia Goplana
2008 (Mł.)
O046346
58. Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
S
O001251
59. Skonieczna Natalia KJ Stajnia Wilanów
2005 (JM.)
brak
60. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (JM.)
O042345
61. Sobieska Natalia brak
1997 (MJ.)
brak
62. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049277
63. Szpańska Paulina BPK
S
brak
64. Terlecka - Ludwiniak Agnieszka BPK
S
brak
65. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
66. Tutak Zofia KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
brak
67. Więcek Anna KJ Aromer Józefin
S
Brak
68. Więcek Anna KJ Aromer Józefin
S
O003694
69. Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
S
O036386
70. Wiśniewska Oliwia Stajnia Wilanów
2015 (Mł.)
brak
71. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
72. Żabowska-Żychowicz Nelly SKJ Hawajka Majdan
2006 (JM.)
O042910
73. Zdzieszyński Jakub Stajnia Agmaja
2003 (JM.)
Brak
74. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

54

A CAPELLA SP POL 2006 Klacz gniada F: Pluspunkt
M: Ava
O: Justyna Pyziołek
B: Pl
Brak
2.

56

AGITANIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Analog / Lando
M: Astma / Empik
O: Jarosław Pogodziński
B: Bogusław Sobczyński
K019821 616009570129811
3.

55

ALBERT Kuc Feliński POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Anna Lidke
B: NN
brak
4.

32

ALI BOOM Trakeńska POL 2007 Wałach inna F: Gluosnis
M: Agada
O: Katarzyna Delekta
B: Andrzej Grad
brak
5.

18

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
6.

6

ARGENTO NN POL 2007 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Nn
M: Nn
O: Ewelina Gawinkowska
B: LKJ Klaudyn Kampinos
4316/18
7.

21

AT LAST RAVISHING RUBY Kuc Walijski NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
O: -
B: -
K022314 528017200900598
8.

37

AXOR SP POL 2013 Ogier siwa F: Con Calma
M: Arkadia
O: Karolina Leszko
B: Mirosław Tchórz
K024006 616009670060713
9.

15

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Bischof L
M: Brendy
O: Monika Rudy
B: P
K019544
10.

89

BACARDI MK SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Nabucho du Serein
M: Bonita V (ex. Bonita)
O: Łukasz Sikorski
B: MK Stadnina Koni Filice
K023668 616009600378809
11.

67

BALCORMO HECTOR NN IRL 2012 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Agnieszka Kucharczyk
B: NN
brak
12.

7

BASTION Typ Szlachetny POL 2012 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Anna Olszewska
B: nn
brak
13.

65

BENITO KWPN NLD 2006 Ogier kara F: Indoctro
M: Linea / Nimmerdor
O: Anna Więcek
B: brak
K010408
14.

51

BERGAMO XX POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Alywar
M: Barbie
O: Agnieszka Urbaniak
B: Damis BT
brak
15.

34

BUHAWI Typ Szlachetny POL 2009 Wałach skarogniada/mk: F: Monsun
M: Enja
O: Barbara Frontczak
B: NN
K026350 616999592000409
16.

79

C.SIOUX KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc:121 F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
O: Emilia Naumiuk
B: Anna Tomaszewska
K019726 616013520142809
17.

63

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
O: Tadeusz Boćkowski
B: Mariusz Janiszek
K025110
18.

16

CASTELLO BRANCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Casin
M: Prunelka
O: Marek Niewiadomski
B: Hinrich Klosse
111
19.

46

CASTIEL OLD POL 2008 Wałach gniada/169 F: Contendro I / Contender
M: Zenia / Zeus
O: Katarzyna Wiśniewska
B: Jarosław Sekuła
K021162 DE418180165408
20.

23

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
O: Bogusław Święcki
B: SK Janów Podlaski
K013689
21.

10

CHORWACJA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/170 F: Colox cup
M: Celinka
O: Ewa Biernacka
B: Burzyński
K025913
22.

68

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
O: Marta Kotlarska
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
23.

26

CRUSADER HOL. GER 2002 Wałach siwa F: Colman
M: Nienora / Linaro
O: Katarzyna Abramowska
B: brak
K017174 DE421000068902
24.

74

CZANDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Sir Robin
M: Czarka
O: Anna Więcek
B: Tomasz Kmiec
K011647
25.

78

DAFER KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 cm F: V.I.P.
M: Dafra
O: Agnieszka Terlecka - Ludwiniak
B: Jacek Rutkowski
brak POL013661811207
26.

59

DANIELA SP POL 2007 Klacz kara F: Roland
M: Damka
O: Anita Budziszewska
B: Adam Omen
brak
27.

19

DAVANTI M POL 2011 Wałach gniada F: Huzar
M: Delia
O: Monika Kuchta
B: Maria i Andrzej Bieńko
brak
28.

50

DEJV SP POL 2014 Wałach gniada F: Kilian38
M: Dosia / Marino
O: Jacek Smolarczyk
B: Monika Pasik
K025635 616009600113014
29.

20

DOKITA KWPN NLD 28.06.2008 Klacz gniada F: Selle
M: Mimana
O: Jakub Zdzieszyński
B: Jakub Zdzieszyński
Brak
30.

40

DOMINO KM POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan / Pers
M: Dora / nn
O: Marcin Kopacz
B: Jarzy Wysoczański
K018242 POL013530410304
31.

33

DRAGO DE QUEEN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Solaris
M: Deborah
O: Kloze Inga
B: Muzyka Monika
K024479
32.

27

DRAGON MŁP POL 1999 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Marek Janas
B: Marek Janas
brak
33.

76

DRAGON MŁP POL 1999 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Marek Janas
B: Marek Janas
brak
34.

8

EKWADOR MŁP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Emetyt
M: Europa
O: Aleksandra Wołąs
B: Sęczek Grzegorz
K026056
35.

48

EL NINO Kuc Kwpn POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Wervelwind C
M: Willemien
O: Krzysztof Aniołek
B: F Fievez-Smit
brak
36.

42

EMI MK SP POL 2011 Klacz siwa/mk: F: Bajou Du Rouet
M: Echeveria
O: Kucharski Marek
B: MK Stadnina Koni Filice
brak
37.

81

ETNA W SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Che Guevara L
M: Enigma W
O: Tomasz Jóźwiak
B: Rinaldo Kiecoń
K018592
38.

84

EX LADY SP POL 2003 Klacz kara F: Cooper / Cassini I
M: Elita / Tabun
O: Beata Rapa
B: Inez Lendo
K010521 POL009600203003
39.

44

FURST VON METTERNICH II Rheinlander POL 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Floribot
M: Puppe
O: Aleksandra Mossakowska
B: Z Niemiec
Brak DE 443430387505
40.

9

GALILEO B Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach gniada F: Valentijn
M: Graciella
O: Edyta Apanas
B: BROG MEDIA BIZNESU sp. zo.o
brak
41.

39

GEJSZA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nn
M: Nn
O: Zdzisław Izmajłowicz
B: Zdzisław Izmajłowicz
brak
42.

38

GLORIA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Nn
M: Nn
O: Zdzisław Izmajłowicz
B: Zdzisław Izmajłowicz
brak
43.

3

GRAFIK Kuc Feliński POL 1999 Wałach gniada/kuc:131cm F: King size
M: Grafologia
O: Julia kuszewska
B: Iwona kuszewska
Brak
44.

17

GROT MLP POL 2000 Wałach gniada F: Autokrata
M: Gerbera
O: Marek Janas
B: Marek Janas
Brak
45.

29

GROTESKA Kuc Feliński POL 2002 Klacz bułana/kuc:135 F: Grafit
M: Grafologia
O: Stefan Jerzak
B: Gospodarstwo doświadczalne FELIN AR w Lublinie
K009166 10390
46.

85

HALNY F:
M:
O:
B:
47.

62

HIMENA SP POL 2012 Klacz gniada/mk: F: Comandor
M: Hawana
O: Sławomir Lutek
B: nn
brak
48.

2

HULANKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Czynel
M: Honda
O: Katarzyna Juszczyk
B: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie
brak
49.

64

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
50.

87

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: CASTIGLIONE L
M: IDA L
O: Zbigniew Patejko
B: KJ ALEXANDER, ELIZÓWKA
K007335 09248 102YT08
51.

36

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Kannan
M: Carthaga
O: Zimnowodzka Natalia
B: Stal everse
Brak
52.

11

JAMAJKA Kuc Walijski POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's samson
M: Koekoekshof jannique
O: Zuzanna lach
B: Jaroszówka
K024371
53.

77

JAWA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Koekoekshof Jannique
O: Emilia Naumiuk
B: Śniegucki Zdzisław
brak
54.

45

KUBA NN POL 0000 Wałach kara/kuc: F: nn
M: nn
O: Bogusław Święcki
B: brak
brak
55.

12

LOVERBOY Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Lach
B: Polska
Brak
56.

1

MEKINTOSZ J SP POL 2010 Wałach gniada F: Karbon
M: Miss Sally
O: Zofia Tutak
B: Blg Consulting Bertrand Le Guern
brak 616009600306010
57.

53

MERWIN Typ Szlachetny POL 2001 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Hanna Kosińska
B: NN
POL 999 66 00428 01
58.

86

MICKEY MOUSE F:
M:
O:
B:
59.

71

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Żabowski-Żychowicz
B: Władysław Leonowicz
K023513 616999640069913
60.

13

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
61.

24

NIESPODZIANKA Hafinger POL 2013 Klacz izabelowata/mk: F: -
M: -
O: Anna Lidke
B: -
-
62.

80

P-DALILA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:136 F: Di Caprio PP / Da Capo
M: Pabi / nn
O: Emilia Naumiuk
B: Agnieszka Pawłowska
K020920 POL013661155006
63.

72

PARYS SP POL 2001 Wałach gniada F: Loxley
M: Plomba
O: Ewa Sadal
B: Brak
Brak
64.

43

PEGAZ KUC POL 2009 Wałach tarantowata/166 F: Platon
M: Miranda / Hajduk
O: Zuzanna Jabcoń
B: Marta Cząstka
K019826
65.

30

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
O: Lena Jasnowska
B: Mordzelewski
Brak
66.

25

PIRAT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: -
M: -
O: Anna Lidke
B: -
-
67.

82

POLONEZ SP POL 2012 Ogier gniada F: Ulco
M: Poliksena
O: Przemysław Bylicki
B: Frąckowiak Paweł
brak
68.

14

PRINCE OF DARKNESS Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada F: Concert
M: Princessa
O: Monika Amanowicz
B: Działoszyński Krzysztof
brak
69.

66

PROTEUS SP POL 2013 Wałach gniada/mk: F: Brentino
M: Perfecta
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
brak
70.

47

RAMZES Kuc Walijski POL 2008 Wałach kara/kuc:118 F: Fokus / Galon
M: Ramondie / Ramiro
O: Aneta Aniołek
B: Jan Wójcik
K024362 POL013610007908
71.

41

RASPADO SP POL 2012 Wałach gniada/169 F: Lascado hol.
M: Rewia / Hektor
O: Barbara Saulewicz
B: Jacek Dzido
K025811
72.

60

S-TAJFUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Galant
M: Siren
O: Monika Bartoszewicz
B: -
K019562
73.

75

SAMARA SP POL 2011 Klacz gniada/158 F: Chaltarre Z
M: Sybilla / Quamiro
O: Dagmara Seredyn
B: Damian Wechta
K023297
74.

58

SARASATI SP POL 2006 Wałach gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
O: Zofia Kacprzak
B: Piotr Wiese
K013384
75.

57

SENEGAL M SP POL 2009 Wałach gniada F: Montbard
M: Sofia
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Moszna
K015869
76.

69

SENIORITA L WLKP. POL 2008 Klacz kasztanowata F: Gayall
M: Szanel
O: Ludwiczak Jan
B: Ludwiczak Jan
K018322
77.

5

SREBRNA Pełnej Krwi Angielskiej POL 2002 Klacz kasztanowata/160 F: Purist
M: Seniora
O: Andrzej Owczarek
B: Polska Korporacja Inwestycyjna S.A.
4317/18 POL020000001869
78.

31

SZACHRAJ WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Viskis
M: Szajka
O: Płatek Jarosław
B: Filipska Maria
K011593 616 007 68 00858 06
79.

49

TORRES EWITA Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Wałach gniada/kuc:140 F: V.I.P
M: TARA TEXASS
O: Krzysztof Aniołek
B: Wiesław Apanasewicz
K025449 616013670093809
80.

22

TRAKTAT Małopolska POL 2006 Wałach tarantowata F: Birkut
M: Tatra
O: Bogusław Święcki
B: sk MIchałów
brak
81.

61

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
82.

88

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
O: Marta Kotlarska
B:
K009862 5280030305238 102XR45
83.

28

ZARIM SP POL 2012 Wałach siwa/166 F: Imequyl/Luron
M: Zara/Bajou du Rouet
O: Elżbieta Domagała
B: -
K022770 616009590104412
84.

52

ZAVIRA A HAN GER 2003 Klacz kasztanowata F: Zacharias / Zeus
M: Diamond / Drosselklang
O: Zbigniew Patejko
B: Erwin Von Dehsen
K008915 DE431315422303 103EJ12
85.

83

ZUMI SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Nobody
M: Zina
O: Aleksandra Gawrońska
B: Strzechowski Paweł
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramowska Katarzyna
BPK (MAZ)
2018-09-08
13
2018-09-08
2018-09-09
5
2018-09-09
Aniołek Hubert
bpk
RAMZES (47)
2018-09-08
EL NINO (48)
2018-09-08
2018-09-08
2018-09-08
2018-09-09
1
2018-09-09
2
Apanas Zuzanna
KJ Aromer
2018-09-08
1
2018-09-08
21
Biernacka Ewa
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-09-08
7
2018-09-08
Boćkowska Olivia
PARYS (72)
2018-09-08
2018-09-08
2018-09-08
15
2018-09-09
2018-09-09
1
Budziszewska Anita
brak
DANIELA (59)
2018-09-08
3
2018-09-08
6
2018-09-09
2018-09-09
6
2018-09-09
Burnos Amelia
Stajnia Złoty Koń
ALBERT (55)
2018-09-08
2018-09-08
Bylicki Przemysław
BPK
POLONEZ (82)
2018-09-08
2018-09-08
12
Czesuła Kinga
bpk
KUBA (45)
2018-09-08
1
2018-09-08
11
Daniłowska Karina
KJ J.J. Darboven Rumia
TRAKTAT (22)
2018-09-08
16
2018-09-08
25
2018-09-08
2018-09-08
Delekta Katarzyna
nz
2018-09-08
5
2018-09-08
2018-09-09
7
2018-09-09
7
Domagała Natalia
KJ Aromer Józefin
ZARIM (28)
2018-09-08
2018-09-08
4
Dudek Anna
KJ Aromer
2018-09-08
8
2018-09-08
14
2018-09-09
9
2018-09-09
4
Fabijaniak Julianna
KJ Aromer Józefin
2018-09-09
11
2018-09-09
Frontczak Barbara
KS Happy Horse
BUHAWI (34)
2018-09-08
12
2018-09-08
Gawrońska Aleksandra
nz
ZUMI (83)
2018-09-09
3
2018-09-09
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (64)
2018-09-08
3
2018-09-08
Izmajłowicz Zdzisław
brak
GLORIA (38)
2018-09-08
2018-09-08
Jabcoń Zuzanna
KJ Equistro Wierzawice
EMI MK (42)
2018-09-08
10
2018-09-08
5
2018-09-09
2
2018-09-09
3
PEGAZ (43)
2018-09-08
5
2018-09-08
1
2018-09-09
3
2018-09-09
1
Jaroszkiewicz Diana
HALNY (85)
2018-09-08
1
2018-09-08
2
2018-09-09
1
2018-09-09
4
2018-09-09
2018-09-08
17
2018-09-08
1
Jasnowska Agata
Stajnia Agmaja
PESTKA (30)
2018-09-08
Jazurek Nikola
LKJ Klaudyn-Kampinos
2018-09-08
11
2018-09-08
15
2018-09-08
Jóźwiak Gabriela
KJ Aromer Józefin
ETNA W (81)
2018-09-09
Juszczyk Martyna
Equiright
2018-09-08
1
2018-09-08
17
Kacprzak Zofia
KJ Aromer Józefin
2018-09-08
1
2018-09-08
7
2018-09-09
2
2018-09-09
4
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
2018-09-08
6
2018-09-09
9
Kobiałka Julia
Stajnia Wilanów
GROT (17)
2018-09-08
Kopacz Antonina
KJ Aromer Józefin
DOMINO (40)
2018-09-08
4
2018-09-08
2018-09-09
5
2018-09-09
Kosińska Maja
BPK
MERWIN (53)
2018-09-08
2
2018-09-08
2018-09-09
2018-09-09
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
2018-09-09
2
2018-09-09
1
Kozioł Wiktoria
Klub Jeździecki Dworek
2018-09-08
19
2018-09-08
1
2018-09-08
Krysiak Anna
LKJ Klaudyn Kampinos
2018-09-08
6
2018-09-08
8
2018-09-08
Kucharczyk Hanna
BPK
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-08
22
Kuchta Monika
BPK
DAVANTI (19)
2018-09-09
8
2018-09-09
Kuszewska Julia
Stajnia Wilanów
GRAFIK (3)
2018-09-08
Laskowska Paulina
KJ J.J. Darboven Rumia
2018-09-08
1
2018-09-08
4
Leszko Karolina
KJ Strzała Krubiczew
AXOR (37)
2018-09-08
16
2018-09-08
8
2018-09-09
10
2018-09-09
5
Majewska Aleksandra
Stajnia Wilanów
HIMENA (62)
2018-09-08
1
2018-09-08
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (61)
2018-09-09
1
2018-09-09
1
Marjańska Paulina
Stajnia Złoty Koń
2018-09-08
2018-09-08
PIRAT (25)
2018-09-08
2018-09-08
10
2018-09-08
1
Marx Zofia
KJ AROMER
AMAR (18)
2018-09-08
15
2018-09-09
1
Nasiłowska Anna
KJ Aromer Józefin
2018-09-08
2018-09-09
Naumiuk Kornelia
bpk
C.SIOUX (79)
2018-09-08
1
2018-09-08
14
2018-09-08
1
2018-09-08
2018-09-08
12
2018-09-09
1
2018-09-09
1
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin / SJ Piker
2018-09-08
3
2018-09-08
9
2018-09-09
4
2018-09-09
6
2018-09-08
1
2018-09-08
2
2018-09-09
4
2018-09-09
2
Olszewska Anna
BPK
2018-09-08
13
2018-09-08
9
2018-09-08
Ołdak Olga
Stajnia Goplana
JAMAJKA (11)
2018-09-09
Ostrowska Weronika
niezrzeszony
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-08
23
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
2018-09-08
1
2018-09-08
6
Pawłowska Kornelia
BPK
2018-09-09
1
2018-09-09
1
Płatek Monika
KS Equiright Warszawa
2018-09-08
8
2018-09-08
6
Pogodzińska Hanna
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2018-09-08
2018-09-08
9
2018-09-08
8
Rapa Oliwia
KJ Aromer Józefin
EX LADY (84)
2018-09-09
7
2018-09-09
Raszewska Gaja
Stajnia Wilanów
DRAGON (27)
2018-09-08
20
2018-09-08
16
Roguski Jakub
bez przynależności klubowej
JAWA (77)
2018-09-09
3
2018-09-09
2
Roszczyk Maja
KJ Rakowiec Kwidzyn
2018-09-08
2018-09-08
24
2018-09-08
15
2018-09-09
1
2018-09-09
1
2018-09-09
6
Saulewicz Barbara
KU AZS Uniwersytet Warszawski
RASPADO (41)
2018-09-08
9
2018-09-08
2018-09-09
3
2018-09-09
Sawicka Lena
Stajnia Goplana
2018-09-09
2018-09-08
1
2018-09-08
16
2018-09-08
Seredyn Dagmara
KJ Skarb Kozienice
SAMARA (75)
2018-09-08
3
2018-09-08
Skonieczna Natalia
KJ Stajnia Wilanów
DRAGON (76)
2018-09-08
9
Smolarczyk Maja
KJ Skarb Kozienice
DEJV (50)
2018-09-08
7
Sobieska Natalia
brak
GEJSZA (39)
2018-09-08
17
2018-09-08
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2018-09-08
10
2018-09-08
Szpańska Paulina
BPK
2018-09-08
7
2018-09-08
13
2018-09-08
Terlecka - Ludwiniak Agnieszka
BPK
DAFER (78)
2018-09-09
1
2018-09-09
8
2018-09-09
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
2018-09-09
5
2018-09-09
CZANDRA (74)
2018-09-08
4
2018-09-09
5
2018-09-09
3
Tutak Zofia
KJ Aromer Józefin
2018-09-08
18
2018-09-08
18
2018-09-09
9
2018-09-09
2018-09-09
Więcek Anna
KJ Aromer Józefin
WERONA (61)
2018-09-08
5
Więcek Anna
KJ Aromer Józefin
BENITO (65)
2018-09-08
2
2018-09-09
1
PROTEUS (66)
2018-09-08
4
2018-09-09
6
Wiśniewska Katarzyna
KJ Aromer Józefin
CASTIEL (46)
2018-09-08
2
2018-09-09
1
Wiśniewska Oliwia
Stajnia Wilanów
BERGAMO (51)
2018-09-08
3
2018-09-08
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
2018-09-08
14
2018-09-08
2018-09-09
8
2018-09-09
2018-09-08
2018-09-08
5
2018-09-08
7
2018-09-09
4
2018-09-09
Żabowska-Żychowicz Nelly
SKJ Hawajka Majdan
MISTER (71)
2018-09-08
2
2018-09-08
11
2018-09-08
Zdzieszyński Jakub
Stajnia Agmaja
DOKITA (20)
2018-09-08
2018-09-08
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo Czosnów
IVY (36)
2018-09-09
2018-09-09

Number of Riders: 74

Number of Horses: 85

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl