Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 07:44:02
2018-08-02 23:44:21
Nina Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 6/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 7/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 13/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 17/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 07:44:25
2018-08-02 22:53:19
Hubert Aniołek TORRES EWITA
  • 2x 8/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 9/LL/80 cm. - zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 07:44:39
2018-08-02 22:46:15
Hubert Aniołek SPOOK
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:44:38
2018-08-02 22:19:12
Kaja Trzcińska JUPITER
  • 1x 11/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 12/P/P - 110 cm. - z Jokerem
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:44:55
2018-08-02 21:27:34
Monika Marczyk NADZIEJA II
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:08:43
2018-08-02 19:49:16
Klaudia Przybysz DEKORACJA
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 5/P/P - 110 cm. - z Jokerem
  • 1x 11/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 12/P/P - 110 cm. - z Jokerem
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 13:52:00
2018-08-02 12:50:50
Anna Więcek PROTEUS
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 5/P/P - 110 cm. - z Jokerem
  • 1x 11/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 12/P/P - 110 cm. - z Jokerem
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 10:51:46
2018-08-02 10:51:02
Marta Matysik GRAL
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 10:29:31
2018-08-02 08:22:06
Zuzia Królikowska VENGO
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 10:29:13
2018-08-02 08:21:57
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 07:59:33
2018-08-02 00:54:20
Karol Turowski CONTAFEE
  • 1x 5/P/P - 110 cm. - z Jokerem
  • 1x 6/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 07:59:48
2018-08-01 22:13:04
Aleksandra Majewska BAZAR
  • 1x 9/LL/80 cm. - zwykły
  • 2x 10/LL/LL 90 cm. - zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 16:37:18
2018-08-01 16:19:40
Martyna Kowalska WIKI
  • 1x 8/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 9/LL/80 cm. - zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 14:59:18
2018-08-01 14:56:51
Aleksandra Komar QUO VADIS
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 5/P/P - 110 cm. - z Jokerem
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 14:59:06
2018-08-01 14:56:32
Aleksandra Komar LUKAS
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 14:58:49
2018-08-01 14:40:37
Zuzanna Jabcoń PEGAZ
  • 1x 6/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 7/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 13/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 17/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 14:10:03
2018-08-01 11:23:56
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 1x 12/P/P - 110 cm. - z Jokerem
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 14:10:27
2018-08-01 11:01:57
Martyna Klimczak MOLO
  • 1x 5/P/P - 110 cm. - z Jokerem
  • 1x 6/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 14:10:49
2018-08-01 11:01:29
Paweł Kaliciński GRACJANA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 14:11:06
2018-08-01 10:58:26
Nayon Lee ARMANDO
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/LL 90 cm. - zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 10:57:14
2018-08-01 10:56:50
Klaudia Skłodowska FEIVEL 0143
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 11/L/L - 100 cm. - zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 10:56:46
2018-08-01 10:55:11
Edyta Baranowska BLEK
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 8/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 9/LL/80 cm. - zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 10:57:33
2018-08-01 10:53:27
Barbara Saulewicz RASPADO
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 11/L/L - 100 cm. - zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 10:57:47
2018-08-01 10:27:42
Antonina Kopacz DOMINO
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 8/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 9/LL/80 cm. - zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 10:57:03
2018-08-01 09:49:59
Ewelina Jezierska DONA
  • 2x 10/LL/LL 90 cm. - zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 09:39:40
2018-08-01 07:39:24
Leszek Nieużyła ORCHIDEA-G
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 11/L/L - 100 cm. - zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 09:40:08
2018-08-01 07:38:01
Leszek Nieużyła IBAN
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 10/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 11/L/L - 100 cm. - zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 09:40:23
2018-08-01 07:37:06
Leszek Nieużyła MEKSYK
  • 1x 5/P/P - 110 cm. - z Jokerem
  • 1x 6/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 13/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 09:39:53
2018-08-01 07:36:23
Leszek Nieużyła DARAVELL
  • 1x 5/P/P - 110 cm. - z Jokerem
  • 1x 6/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 13/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 09:39:25
2018-08-01 06:57:42
Karolina Leszko AXOR
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 22:59:30
2018-07-31 22:22:09
Weronika Solarz PORTA NEGRA
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 22:59:43
2018-07-31 22:20:37
Weronika Solarz MAFIA
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 22:59:58
2018-07-31 19:08:47
Natalia Domagała ZARIM
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 11/L/L - 100 cm. - zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 23:00:22
2018-07-31 17:58:16
Magdalena Głaz AMADEUSZ
  • 1x 8/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 9/LL/80 cm. - zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 23:00:35
2018-07-31 17:57:50
Ewelina Kluska WIASTON
  • 2x 8/LL/70 cm. - dokładności
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 23:00:47
2018-07-31 16:49:31
Matylda Grzelczak POSEJDON
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 23:01:04
2018-07-31 16:13:13
Izabela Janusz JASPIS
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 23:01:19
2018-07-31 15:01:21
Larysa Krulik ZONENBOLD
  • 1x 13/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 23:01:41
2018-07-31 15:01:04
Larysa Krulik G’ZEUS
  • 1x 13/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:21:56
2018-07-31 13:19:51
Hanna Choińska NESSINO
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:22:18
2018-07-31 11:46:06
Zofia Marx AMAR
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/LL 90 cm. - zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:22:32
2018-07-31 10:12:19
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 6/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 7/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 13/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 17/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:22:45
2018-07-31 08:53:45
Zuzanna Dębowska ROBINIA
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:22:59
2018-07-30 23:38:12
Paulina Laskowska DARG
  • 1x 9/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/LL 90 cm. - zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:21:40
2018-07-30 23:37:34
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 9/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 11/L/L - 100 cm. - zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:21:25
2018-07-30 23:36:54
Kinga Czesuła KUBA
  • 1x 8/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 9/LL/80 cm. - zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 20:50:00
2018-07-30 19:20:07
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 5/P/P - 110 cm. - z Jokerem
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 20:49:43
2018-07-30 18:30:29
Anna Krysiak ARGENTO
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 16:53:01
2018-07-30 13:40:09
Weronika Buchcar REBELIA
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 12:51:24
2018-07-30 10:47:15
Katarzyna Delekta ALI BOOM
  • 1x 8/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 9/LL/80 cm. - zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 12:51:01
2018-07-29 23:37:57
Monika Kuchta DAVANTI
  • 2x 10/LL/LL 90 cm. - zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 08:00:02
2018-07-29 18:28:28
Ewa Mulik FORIA
  • 1x 6/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 7/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 13/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 17/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 14:59:38
2018-07-29 11:26:53
Magdalena Zalewska DIVANA GRAND S
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 08:25:27
2018-07-28 22:23:17
Paulina Marjańska DREDA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 08:25:14
2018-07-28 22:22:52
Paulina Marjańska NIESPODZIANKA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 18:53:50
2018-07-28 17:31:27
Iga Juźwin TALENT
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 14:11:27
2018-07-27 09:45:37
Gabriela Różycka A-CONI
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 5/P/P - 110 cm. - z Jokerem
  • 1x 11/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 12/P/P - 110 cm. - z Jokerem
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 21:09:45
2018-07-25 20:17:37
Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY
  • 1x 8/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 9/LL/80 cm. - zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 16:04:59
2018-07-25 15:34:03
Nikola Jazurek SREBRNA
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:49:05
2018-07-25 11:44:02
Zofia Tutak MEKINTOSZ J
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/LL 90 cm. - zwykły
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Aniołek Hubert bpk
2007 (Mł.)
O045368
2. Baranowska Edyta Skj olimpia
S
Z
3. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
4. Choińska Hanna KJ Dworek Okuniew
S
O031299
5. Czesuła Kinga bpk
2003 (JM.)
brak
6. Daniłowska Karina KJ J.J. Darboven Rumia
2003 (JM.)
O043383
7. Dębowska Zuzanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O013837
8. Delekta Katarzyna nz
S
brak
9. Domagała Natalia KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032898
10. Dragan Natalia BPK - MAZ
2003 (JM.)
O048865
11. Filipiak Zofia
12. Głaz Magdalena KJ Milord Falenty Nowe
2000 (J.)
brak
13. Grzelczak Matylda BPK
2008 (Mł.)
O048940
14. Jabcoń Zuzanna kj equistro wiarzawice
2002 (J.)
O023303
15. Janusz Izabela Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2002 (J.)
O043256
16. Januszkiewicz Nina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
1998 (MJ.)
O021478
17. Jazurek Nikola LKJ Klaudyn-Kampinos
2000 (J.)
3106/18
18. Juźwin Iga Stajnia Złoty Koń
1999 (MJ.)
brak
19. Klimczak Martyna Klub Jeździecki Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039324
20. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
21. Komar Aleksandra BPK (MAZ)
S
O028779
22. Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
O045416
23. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
24. Kowalska Martyna KU AZS Politechnika Warszawska
S
O003534
25. Królikowska Zuzia stadnina Ławra
2002 (J.)
brak
26. Krulik Larysa bpk
1998 (MJ.)
O013841
27. Krysiak Anna LKJ Klaudyn Kampinos
S
3119/18
28. Lapiński Wiktor
29. Laskowska Paulina KJ J.J. Darboven Rumia
1998 (MJ.)
O021487
30. Lee Nayon SKJ Olimpia
2004 (JM.)
Z
31. Leszko Karolina KJ Strzała Krubiczew
S
O003038
32. Majewska Aleksandra bpk
2003 (JM.)
brak
33. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
34. Marjańska Paulina Stajnia Złoty Koń
2004 (JM.)
-
35. Marx Zofia KJ AROMER
2001 (J.)
O037224
36. Matysik Marta brak
1997 (MJ.)
brak
37. Mulik Ewa Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
38. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
39. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
40. Pawłowska Kornelia BPK
2007 (Mł.)
O048610
41. Przybysz Klaudia KS EQUIRIGHT
2004 (JM.)
O038241
42. Różycka Gabriela Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
1999 (MJ.)
O031802
43. Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski
S
O006515
44. Skłodowska Klaudia Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
brak
45. Solarz Weronika Klub Jeździecki Plejada
2003 (JM.)
O050235
46. Szymacha Konstancja KJ J. J. Darboven Rumia
S
O011448
47. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
48. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
49. Tutak Zofia KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
brak
50. Więcek Anna KJ Aromer Józefin
S
O003694
51. Zalewska Magdalena Stajnia Budziska
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

2

A-CONI HOL. GER 2008 Klacz gniada F: Con Air
M: Daneta
O: Gabriela Różycka
B: -
K015334
2.

13

ALI BOOM Trakeńska POL 2007 Wałach inna F: Gluosnis
M: Agada
O: Katarzyna Delekta
B: Andrzej Grad
brak
3.

29

AMADEUSZ SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Burgund
M: Arella
O: Ewelina Kluska
B: Bogumiła Metz
K008002 POL 009 60 00046 01
4.

22

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
5.

15

ARGENTO NN POL 2007 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Nn
M: Nn
O: Ewelina Gawinkowska
B: LKJ Klaudyn Kampinos
4316/18
6.

43

ARMANDO OO POL 2002 Klacz gniada F: Equin
M: Alpejka
O: Aleksandra Wiśniewska
B: Pl
Pl
7.

7

AT LAST RAVISHING RUBY Kuc Walijski NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
O: -
B: -
K022314 528017200900598
8.

33

AXOR SP POL 2013 Ogier siwa F: Con Calma
M: Arkadia
O: Karolina Leszko
B: Mirosław Tchórz
K024006 616009670060713
9.

51

BAZAR Koń Wielkopolski POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Salazar
M: Barwina
O: Małgorzata Majewska
B: Jan Nowak
brak
10.

41

BLEK ŚL POL 2009 Wałach kara F: Z
M: Z
O: Wojciech Wiśniewski
B: Pl
Z
11.

64

CALLIA L Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Klacz siwa F: Lescibard L
M: Conchita L
O: Jerzy Korona
B: Sławomir Jarmuszczak
Brak
12.

46

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
O: Marta Kotlarska
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
13.

52

CONTAFEE WESTF POL 2011 Klacz kasztanowata F: Contendro II
M: Falkennhofs Landfee
O: Anna Więcek
B: -
K020519
14.

21

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B:
K016425 528003000812206
15.

34

DARAVELL SP POL 2007 Wałach gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
O: Jerzy Korona
B: Roman Barlik
K019601 POL009610190107
16.

19

DARG M POL 2013 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Bogusław Święcki
B: Bogusław Święcki
brak
17.

57

DEKORACJA SP POL 2000 Klacz gniada F: Rubin / Rabino
M: Drama / Donani
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014215 616009660310200
18.

62

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: Beata Wandel
K024084
19.

11

DIVANA GRAND S SP POL 2010 Klacz gniada F: Cityboy R
M: Delicja
O: Magdalena Zalewska
B: Soćko Mateusz
brak
20.

39

DOMINO KM POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan / Pers
M: Dora / nn
O: Marcin Kopacz
B: Jarzy Wysoczański
K018242 POL013530410304
21.

10

DREDA Półfryz POL 2008 Klacz gniada F: -
M: -
O: Anna Lidke
B: -
-
22.

69

EMI MK SP POL 2011 Klacz siwa/mk: F: Bajou Du Rouet
M: Echeveria
O: Kucharski Marek
B: MK Stadnina Koni Filice
brak
23.

42

FEIVEL 0143 WEST GER 2001 Wałach F: Fleurop
M: Schalimar
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Niemcy
K008335
24.

3

FORIA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Hataria
O: Ewa Mulik
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K011408
25.

24

G’ZEUS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach siwa/172 F: Bajou du rouet
M: Gaja
O: Leonid Loshakov
B: Zwierz Krzysztof
K015486
26.

44

GRACJANA SP POL 2010 Klacz siwa F: Caliro
M: Groteska
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Alina Zagrodzka-Kulczyk
K017246
27.

55

GRAL SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Dal
M: Gloria
O: Magdalena Rosochacka-Matysik
B: Anna Górska
brak
28.

36

IBAN KWPN POL 2013 Wałach kara F: Pacific
M: Impaccio
O: Jerzy Korona
B: Nederlands pools paardencentrium spzoo
Brak
29.

16

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: CASTIGLIONE L
M: IDA L
O: Zbigniew Patejko
B: KJ ALEXANDER, ELIZÓWKA
K007335 09248 102YT08
30.

26

JASPIS MŁP POL 2003 Wałach gniada F: Noster
M: Jugusta
O: Monika Klama
B: Adam Stachurski
K021762
31.

53

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
O: Anna Dragan
B: Jankowska Anna
K025402 POL006660449406
32.

17

KUBA NN POL 0000 Wałach kara/kuc: F: nn
M: nn
O: Bogusław Święcki
B: brak
brak
33.

68

LEMA WM F:
M:
O:
B:
34.

67

LOVELY GIRL F:
M:
O:
B:
35.

31

MAFIA MŁP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Oregon
M: Maska
O: Wiesław Solarz
B: Ryszard Szpatuśko
K026057
36.

5

MEKINTOSZ J SP POL 2010 Wałach gniada F: Karbon
M: Miss Sally
O: Zofia Tutak
B: Blg Consulting Bertrand Le Guern
brak 616009600306010
37.

35

MEKSYK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Falkon
M: Madera
O: Jerzy Korona
B: Jan Biskup
K019026 616006540108410
38.

45

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada F: Nice Boy
M: Molinezja
O: Mariusz Słotwiński
B: SK Widzów
K015555
39.

58

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MKS Filice
K019506
40.

18

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
41.

23

NESSINO XX POL 2006 Ogier gniada F: Dzielżan
M: Nieglinka
O: Stanisław Choiński
B: Ryszard Szpar
K016580 12197
42.

9

NIESPODZIANKA Hafinger POL 2013 Klacz izabelowata/mk: F: -
M: -
O: Anna Lidke
B: -
-
43.

47

PEGAZ Kuc/pksp POL 2009 Wałach tarantowata/166 F: platon
M: miranda sp
O: zuzanna jabcoń
B: marta cząstka
K019826
44.

32

PORTA NEGRA SP POL 2005 Klacz gniada F: Palegro/ Power
M: Norquina/ Turbud Quirinus
O: Marzena Żebracka-Solarz
B: Dariusz Kurek
K013678 POL009660545805
45.

27

POSEJDON Kuc Walijski POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
O: Anna Uusisaari-Grzelczak
B: Adam Staniek
K024691 POL 013 54 01294 06
46.

56

PROTEUS SP POL 2013 Wałach gniada/mk: F: Brentino
M: Perfecta
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
brak
47.

49

QUO VADIS HAN POL 2011 Klacz gniada F: Quintender
M: Grace
O: Monika Łojek
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
K019614
48.

40

RASPADO SP POL 2012 Wałach gniada/169 F: Lascado hol.
M: Rewia / Hektor
O: Barbara Saulewicz
B: Jacek Dzido
K025811
49.

14

REBELIA SP POL 2013 Klacz gniada/160 F: New Orleans
M: Rafanta
O: Anna Agrestowska-Wrzosek
B: Karolina Rogowska
brak
50.

20

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral / Leuthen I
M: Ronia / Domestos
O: Michał Mordzelewski
B: Marcin Klinkiewicz
K023240 616007610093311
51.

60

SPOOK KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Aneta Aniołek
B: NN
brak
52.

6

SREBRNA Pełnej Krwi Angielskiej POL 2002 Klacz kasztanowata/160 F: Purist
M: Seniora
O: Andrzej Owczarek
B: Polska Korporacja Inwestycyjna S.A.
4317/18 POL020000001869
53.

8

TALENT SP POL 2005 Wałach gniada/mk:156 F: brak
M: brak
O: Ewelina Świetyniowska
B: brak
brak
54.

61

TORRES EWITA Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Wałach gniada/kuc:140 F: V.I.P
M: TARA TEXASS
O: Krzysztof Aniołek
B: Wiesław Apanasewicz
K025449 616013670093809
55.

63

TURINI F:
M:
O:
B:
56.

54

VENGO KWPN NED 2002 Wałach gniada/173 F: Niveau
M: Emmelin
O: Paulina Berdowska
B: Paulina Berdowska
brak
57.

28

WIASTON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Winston po Nobody KWPN
M: Wiara po Aravel Waro sp
O: SL
B: Marek Głowala
brak
58.

50

WIKI SP POL 2012 Klacz gniada F: Stilios
M: Wodka Lemon
O: Katarzyna Szafranek
B: Piotr Tracz
K021479
59.

30

ZARIM SP POL 2012 Wałach siwa/166 F: Imequyl/Luron
M: Zara/Bajou du Rouet
O: Elżbieta Domagała
B: -
K022770 616009590104412
60.

25

ZONENBOLD TRK POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Pavaroti /
M: Burka /
O: Leonid Loshakov
B: Leonid Loshakov
K015194 103MI43
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
bpk
SPOOK (60)
2018-08-04
2
2018-08-04
4
2018-08-04
8
2018-08-05
1
2018-08-05
13
2018-08-05
3
Baranowska Edyta
Skj olimpia
BLEK (41)
2018-08-04
2018-08-05
14
2018-08-04
3
2018-08-05
12
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
REBELIA (14)
2018-08-04
2018-08-04
2018-08-04
2018-08-05
1
2018-08-05
7
Choińska Hanna
KJ Dworek Okuniew
NESSINO (23)
2018-08-04
2
2018-08-04
Czesuła Kinga
bpk
KUBA (17)
2018-08-05
1
2018-08-05
2018-08-05
Daniłowska Karina
KJ J.J. Darboven Rumia
NAOMI (18)
2018-08-05
2018-08-05
4
2018-08-05
Dębowska Zuzanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ROBINIA (20)
2018-08-04
2
2018-08-04
Delekta Katarzyna
nz
2018-08-05
1
2018-08-05
5
Domagała Natalia
KJ Aromer Józefin
ZARIM (30)
2018-08-04
Dragan Natalia
BPK - MAZ
JASPIS (53)
2018-08-04
13
2018-08-04
3
Filipiak Zofia
2018-08-04
6
2018-08-04
4
Głaz Magdalena
KJ Milord Falenty Nowe
2018-08-05
1
2018-08-05
1
Grzelczak Matylda
BPK
2018-08-04
2018-08-04
Jabcoń Zuzanna
kj equistro wiarzawice
PEGAZ (47)
2018-08-04
1
2018-08-04
1
2018-08-05
8
2018-08-05
3
EMI MK (69)
2018-08-05
Janusz Izabela
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
JASPIS (26)
2018-08-04
1
2018-08-04
4
Januszkiewicz Nina
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-08-04
5
2018-08-04
2
Jazurek Nikola
LKJ Klaudyn-Kampinos
2018-08-04
2
2018-08-04
5
Juźwin Iga
Stajnia Złoty Koń
TALENT (8)
2018-08-04
1
2018-08-04
10
2018-08-04
Klimczak Martyna
Klub Jeździecki Akademia Kucania
MOLO (45)
2018-08-04
6
2018-08-04
6
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
WIASTON (28)
2018-08-05
10
2018-08-05
1
Komar Aleksandra
BPK (MAZ)
2018-08-04
2018-08-04
Kopacz Antonina
KJ Aromer Józefin
DOMINO (39)
2018-08-04
3
2018-08-04
2018-08-05
1
2018-08-05
2018-08-05
8
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
2018-08-05
4
Kowalska Martyna
KU AZS Politechnika Warszawska
WIKI (50)
2018-08-05
10
2018-08-05
9
Królikowska Zuzia
stadnina Ławra
VENGO (54)
2018-08-04
9
2018-08-04
4
Krulik Larysa
bpk
2018-08-05
5
2018-08-05
2
Krysiak Anna
LKJ Klaudyn Kampinos
ARGENTO (15)
2018-08-04
2018-08-04
Lapiński Wiktor
TURINI (63)
2018-08-05
10
2018-08-05
2018-08-05
Laskowska Paulina
KJ J.J. Darboven Rumia
DARG (19)
2018-08-05
Lee Nayon
SKJ Olimpia
ARMANDO (43)
2018-08-04
2018-08-04
2018-08-05
6
2018-08-05
1
2018-08-05
Leszko Karolina
KJ Strzała Krubiczew
AXOR (33)
2018-08-04
11
2018-08-04
2018-08-05
3
2018-08-05
Majewska Aleksandra
bpk
BAZAR (51)
2018-08-05
4
2018-08-05
3
2018-08-05
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
2018-08-04
7
2018-08-04
8
Marjańska Paulina
Stajnia Złoty Koń
2018-08-04
2018-08-04
2018-08-04
1
DREDA (10)
2018-08-04
2018-08-04
Marx Zofia
KJ AROMER
AMAR (22)
2018-08-04
2018-08-05
1
Matysik Marta
brak
GRAL (55)
2018-08-04
6
2018-08-04
2018-08-04
Mulik Ewa
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
FORIA (3)
2018-08-04
3
2018-08-05
4
2018-08-05
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2018-08-04
1
2018-08-04
2
2018-08-05
7
2018-08-05
2
MEKSYK (35)
2018-08-04
9
2018-08-04
8
2018-08-05
9
2018-08-05
5
IBAN (36)
2018-08-04
2018-08-04
2018-08-04
5
2018-08-04
5
2018-08-04
2018-08-05
5
2018-08-05
5
LEMA WM (68)
2018-08-04
2018-08-04
2018-08-04
7
2018-08-05
1
2018-08-05
3
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
2018-08-04
3
2018-08-05
6
Pawłowska Kornelia
BPK
2018-08-05
1
2018-08-05
2
Przybysz Klaudia
KS EQUIRIGHT
2018-08-04
2018-08-04
7
2018-08-05
1
2018-08-05
6
Różycka Gabriela
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
A-CONI (2)
2018-08-04
1
2018-08-04
5
2018-08-05
2
2018-08-05
2
Saulewicz Barbara
KU AZS Uniwersytet Warszawski
RASPADO (40)
2018-08-04
7
2018-08-04
2018-08-05
4
2018-08-05
Skłodowska Klaudia
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2018-08-04
8
2018-08-04
2018-08-04
2018-08-05
2018-08-05
2018-08-05
Solarz Weronika
Klub Jeździecki Plejada
MAFIA (31)
2018-08-04
9
2018-08-04
2018-08-04
2018-08-04
3
2018-08-04
6
2018-08-04
Szymacha Konstancja
KJ J. J. Darboven Rumia
2018-08-04
4
2018-08-04
9
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (21)
2018-08-04
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
2018-08-04
2
2018-08-04
4
2018-08-05
1
2018-08-05
1
Tutak Zofia
KJ Aromer Józefin
2018-08-05
2018-08-05
2
Więcek Anna
KJ Aromer Józefin
PROTEUS (56)
2018-08-04
2018-08-04
8
2018-08-05
3
Zalewska Magdalena
Stajnia Budziska
2018-08-04
7
2018-08-04
12
2018-08-04

Number of Riders: 51

Number of Horses: 60

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl