Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 06:35:16
2018-07-19 22:32:22
Aleksandra Gawrońska ZUMI
  • 2x 11/LL/80 cm. - zwykły
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 20:26:58
2018-07-19 19:20:44
Jakub Roguski JAWA
  • 1x 10/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 20:27:25
2018-07-19 18:51:25
Karolina Leszko AXOR
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 18:41:13
2018-07-19 18:11:19
Jarosław Wygachiewicz SION II
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 18:40:53
2018-07-19 18:10:44
Jarosław Wygachiewicz GALA
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 08:42:07
2018-07-19 08:20:34
Weronika Demczuk BRENDY
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 07:15:21
2018-07-18 23:07:02
Marta Grzebalska WALENTYNA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 07:15:47
2018-07-18 22:48:05
Oliwia Wódkiewicz ROMEO
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 12/LL/LL 90 cm. - zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 07:15:35
2018-07-18 22:36:09
Anna Zimińska MAESTRO
  • 2x 12/LL/LL 90 cm. - zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 07:15:10
2018-07-18 21:30:12
Karol Turowski CONTAFEE
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 21:04:21
2018-07-18 20:04:16
Hanna Jackiewicz TAURUS
  • 1x 12/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 21:04:34
2018-07-18 17:54:05
Aleksandra Ząbek OZZI
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 15:34:38
2018-07-18 15:17:47
Natalia Dzierżanowska MANUELA
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 15:34:50
2018-07-18 14:05:44
Joanna Więcław - Drożdżal HUBAL
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 15:35:03
2018-07-18 13:57:34
Zuzanna Jabcoń PEGAZ
  • 1x 8/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 9/C/C - 130 - zwykły
  • 1x 17/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 18/C/C - 130 - zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 15:35:17
2018-07-18 13:57:08
Zuzanna Jabcoń EMI MK
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 15/P/P - 110 cm. - zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 15:35:29
2018-07-18 13:17:36
Julia Kobiałka GROT
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 15:35:41
2018-07-18 12:27:12
Iza Drachal WALENTYNA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 15:36:26
2018-07-18 11:17:32
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 5/L/100 cm. licencyjny
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 15:36:14
2018-07-18 11:06:35
Anna Więcek PROTEUS
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 20:27:49
2018-07-18 07:59:24
Antonina Kopacz DOMINO
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 11/LL/80 cm. - zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 07:45:56
2018-07-17 23:26:32
Nina Reisch CZIKITA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 11/LL/80 cm. - zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 07:46:12
2018-07-17 23:24:02
Anna Sakowicz MR MAGIC INVESTMENT
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 11/LL/80 cm. - zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 07:46:27
2018-07-17 22:01:58
Alicja Runowiecka ELVIS
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 18:58:05
2018-07-17 14:37:12
Zuzia Królikowska VENGO
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 18:57:52
2018-07-17 13:12:13
Martyna Kowalska WIKI
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 12:51:01
2018-07-17 10:47:39
Aleksandra Radomska DEBIUT
  • 2x 5/L/100 cm. licencyjny
  • 2x 14/L/L - 100 cm. - licencyjny
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 21:04:09
2018-07-17 08:43:29
Zofia Tutak MEKINTOSZ J
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 12:51:54
2018-07-17 08:36:47
Aleksandra Napiórkowska DAMASZEK
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 12:52:06
2018-07-17 08:33:15
Weronika Demczuk BŁYSK
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 07:25:37
2018-07-16 22:40:45
Marta Polkowska MARKO
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 15/P/P - 110 cm. - zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 07:26:03
2018-07-16 21:33:55
Agata Szulkowska DO-RE-MI
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 19:02:20
2018-07-16 17:43:54
Maja Roszczyk S-TAJFUN
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 19:02:04
2018-07-16 15:37:00
Julia Stryczyńska ALWARO
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 14:41:26
2018-07-16 14:38:55
Sara Patejko ZAVIRA A
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 20:28:11
2018-07-16 11:27:52
Katarzyna Wiśniewska CASTIEL
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 14:42:13
2018-07-15 22:36:39
Martyna Kowalska KAMEL
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 19:27:18
2018-07-15 18:39:42
Matylda Grzelczak POSEJDON
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 12:30:16
2018-07-15 11:58:11
Barbara Saulewicz RASPADO
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 13/L/L - 100 cm. - zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 02:21:31
2018-07-15 00:29:40
Joanna Mazurek DAVANTI
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 12/LL/LL 90 cm. - zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 02:21:52
2018-07-14 12:58:07
Magdalena Zalewska DIVANA GRAND S
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 12/LL/LL 90 cm. - zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 20:28:27
2018-07-13 17:28:28
Aleksandra Denkiewicz JEDLANKA
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 20:22:53
2018-07-13 17:01:45
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/P/P - 110 cm. - zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 20:23:08
2018-07-13 17:00:53
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 17/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 15:32:02
2018-07-12 23:02:49
Iga Juźwin RESZKA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 15:39:19
2018-07-12 23:01:41
Iga Juźwin TALENT
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 15:41:30
2018-07-12 22:57:58
Paulina Marjańska DREDA
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 15:41:41
2018-07-12 22:51:20
Paulina Marjańska NIESPODZIANKA
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 02:22:15
2018-07-12 13:37:40
Agata Jasnowska PESTKA
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 02:22:31
2018-07-12 12:53:27
Julia Dobrzyńska URSUS
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 11/LL/80 cm. - zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 15:20:42
2018-07-12 12:50:47
Zuzanna Kotalewicz TAVANTA VTH
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 12/LL/LL 90 cm. - zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:35:33
2018-07-11 20:27:07
Kacper Mróz LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:34:38
2018-07-10 21:06:01
Aleksandra Majewska HIMENA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 18:28:53
2018-07-10 17:06:39
Julia Kuszewska JAFRA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 18:28:38
2018-07-10 17:06:01
Julia Kuszewska GRAFIK
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 18:28:25
2018-07-10 12:47:31
Katarzyna Abramowska CRUSADER
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 13/L/L - 100 cm. - zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 18:28:12
2018-07-10 09:36:47
Inga Kloze DRAGO DE QUEEN
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 13/L/L - 100 cm. - zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 21:55:39
2018-07-09 20:49:36
Łucja Lipko CEKIN
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 12/LL/LL 90 cm. - zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 13:13:59
2018-07-06 09:45:53
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 22:52:35
2018-07-04 22:07:24
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 15/P/P - 110 cm. - zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 22:52:23
2018-07-04 20:13:51
Marta Pietrkiewicz COTE D'AZUR
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 17/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 15:55:21
2018-07-04 12:11:47
Ewa Mulik FORIA
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 17/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Abramowska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O024229
2. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
3. Budziszewska Anita
4. Demczuk Weronika KJ Bingo
Brak
5. Dobrzyńska Julia KJ Platyna
1997 (MJ.)
Brak
6. Drachal Iza Stajnia Wilanów
2005 (JM.)
brak
7. Dragan Natalia BPK - MAZ
2003 (JM.)
O048865
8. Dzierżanowska Natalia KJ Dworek Okuniew
1999 (MJ.)
O020274
9. Gawrońska Aleksandra nz
S
brak
10. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
1997 (MJ.)
O019602
11. Grzebalska Marta Stajnia Wilanów
2001 (J.)
brak
12. Grzelczak Matylda BPK
2008 (Mł.)
O048940
13. Jabcoń Zuzanna kj equistro wiarzawice
2002 (J.)
O023303
14. Jackiewicz Hanna Klub uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
S
WMZJ 1467/18
15. Jasnowska Agata Stajnia Agmaja
S
Brak
16. Juźwin Iga Stajnia Złoty Koń
1999 (MJ.)
brak
17. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
18. Kobiałka Julia Stajnia Wilanów
2005 (JM.)
brak
19. Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
O045416
20. Kotalewicz Zuzanna KJ Platyna
2003 (JM.)
Brak
21. Kowalska Martyna AZS Politechnika Warszawska
S
O003534
22. Kowalska Martyna KU AZS Politechnika Warszawska
S
O003534
23. Królikowska Zuzia stadnina Ławra
2002 (J.)
brak
24. Kuszewska Julia Stajnia Wilanów
2008 (Mł.)
Brak
25. Leszko Karolina KJ Strzała Krubiczew
S
O003038
26. Lipko Łucja KJ Zegar
2000 (J.)
brak
27. Majewska Aleksandra Stajnia Wilanów
2003 (JM.)
brak
28. Marjańska Paulina Stajnia Złoty Koń
2004 (JM.)
-
29. Mazurek Joanna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O027547
30. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
31. Mulik Ewa Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
32. Napiórkowska Aleksandra KJ Bingo
Brak
33. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032392
34. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
35. Pietrkiewicz Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
36. Polkowska Marta UKS Military
S
O033633
37. Radomska Aleksandra UKS Military Kąck
S
O021629
38. Reisch Nina bpk
2002 (J.)
brak
39. Roguski Jakub bez przynależności klubowej
2006 (JM.)
brak
40. Roszczyk Maja Klub Jeździecki Rakowiec - Kwidzyn
2007 (Mł.)
brak
41. Runowiecka Alicja stajnia wilanow
2006 (JM.)
brak
42. Sakowicz Anna bpk
2001 (J.)
brak
43. Stryczyńska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O012811
44. Szulkowska Agata Aromer
1998 (MJ.)
brak
45. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
46. Tutak Zofia KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
brak
47. Więcek Anna KJ Aromer Józefin
S
O003694
48. Więcław - Drożdżal Joanna kj equistro wierzawice
S
pzj
49. Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
S
O036386
50. Wódkiewicz Oliwia BPK
2006 (JM.)
brak
51. Wygachiewicz Jarosław Strzała Krubiczew
S
O041122
52. Ząbek Aleksandra Barbuziki Team
2004 (JM.)
brak
53. Zimińska Anna Niezrzeszony
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

40

ALWARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Aldona
O: Julia Stryczyńska
B: Staniek Diter
K015874 12116
2.

33

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
O: Karolina Badowska
B: Aneta Ostrowska
K024969
3.

69

AXOR SP POL 2013 Ogier siwa F: Con Calma
M: Arkadia
O: Karolina Leszko
B: Mirosław Tchórz
K024006 616009670060713
4.

66

BRENDY SP POL 2004 Klacz gniada F: Barwik
M: NN
O: Małgorzata Jagielska
B: Monika Zagrobelna - Męcina
Brak
5.

8

CASTIEL OLD POL 2008 Wałach gniada/169 F: Contendro I / Contender
M: Zenia / Zeus
O: Katarzyna Wiśniewska
B: Jarosław Sekuła
K021162 DE418180165408
6.

18

CEKIN Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach gniada/mk:160cm F: Drink
M: Cecora
O: Łucja Lipko
B: Grzegorz Domański
POL009580191402
7.

62

CONTAFEE WESTF POL 2011 Klacz kasztanowata F: Contendro II
M: Falkennhofs Landfee
O: Anna Więcek
B: -
K020519
8.

15

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
O: Marek Wajda
B: -
K007952 096121
9.

20

CRUSADER HOL. GER 2002 Wałach siwa F: Colman
M: Nienora / Linaro
O: Katarzyna Abramowska
B: brak
K017174 DE421000068902
10.

51

CZIKITA Wielkopolska POL 2008 Klacz kasztanowata F: le Voltaire
M: Czamara
O: Fundacja Klub Jeździecki Okrzeszyn
B: Gosp. Rolne Tomasz Burzyński
brak POL 007600224408
11.

45

DAMASZEK M POL 2006 Wałach gniada F: Frazes
M: Dumna
O: Karolina Wójcik
B: SK Walewice
Brak
12.

72

DANIELA F:
M:
O:
B:
13.

35

DAVANTI M POL 2011 Wałach gniada F: Huzar
M: Delia
O: Monika Kuchta
B: Maria i Andrzej Bieńko
brak
14.

46

DEBIUT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Burgund / Juriste
M: Dializa / Germanic
O: Adam Malita
B: Tadeusz Piórkowski
K010672 11231
15.

42

DO-RE-MI SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Cassilio
M: Dekadencja
O: Łukasz Sikorski
B: Łukasz Sikorski
K023845 616009661163012
16.

13

DOMINO KM POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan / Pers
M: Dora / nn
O: Marcin Kopacz
B: Jarzy Wysoczański
K018242 POL013530410304
17.

19

DRAGO DE QUEEN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Solaris
M: Deborah
O: Kloze Inga
B: Muzyka Monika
K024479
18.

29

DREDA Półfryz POL 2008 Klacz gniada F: -
M: -
O: Anna Lidke
B: -
-
19.

49

ELVIS Hucuł POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: olivia
O: marek janas
B: marek jnas
brak
20.

56

EMI MK SP POL 2011 Klacz siwa/mk: F: Bajou Du Rouet
M: Echeveria
O: Kucharski Marek
B: MK Stadnina Koni Filice
brak
21.

14

FORIA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Hataria
O: Ewa Mulik
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K011408
22.

67

GALA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: czynel
M: goplana I
O: x
B: PL
K016019
23.

21

GRAFIK Kuc Felinski POL 1999 Wałach gniada/kuc:131 F: King Size
M: Grafologia
O: Julia Kuszewska
B: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Brak
24.

55

GROT Małopolski POL 2000 Wałach gniada F: Autokrata
M: Gerbera
O: Marek Janas
B: Marek Janas
brak
25.

23

HIMENA SP POL 2012 Klacz gniada/mk: F: Comandor
M: Hawana
O: Sławomir Lutek
B: nn
brak
26.

58

HUBAL Małopolska POL 2004 Wałach siwa/160 F: bargłów
M: hetia
O: Eric Finat Duclos
B: ryszard szpatusko
pzj K017779 POL 006580165604
27.

17

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
28.

73

IRYDON L SP POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Lescibard L
M: Iranda L
O: Jerzy Korona
B: Sławomir Jarmuszczak
K023666
29.

22

JAFRA MŁP POL 2003 Klacz siwa/162 F: First Des Termes
M: Jarka
O: Iwona Kuszewska
B: Edward Stasiak
Brak
30.

53

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
O: Anna Dragan
B: Jankowska Anna
K025402 POL006660449406
31.

70

JAWA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Koekoekshof Jannique
O: Emilia Naumiuk
B: Śniegucki Zdzisław
brak
32.

38

KAMEL Małopolska POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Emetyt
M: Kamea
O: Ewa Romańczuk
B: Pochroń Paweł
Brak
33.

32

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
K024132 616009661444411
34.

24

LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN Belgijski Gorącokrwisty BEL 2011 Klacz gniada F: Harley-VDL (Ex Ursel)
M: Turbine Z
O: Waldemar Mróz
B: NN
K026062 056-002-W00298586
35.

63

MAESTRO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Cyprys
M: Miranda
O: Anna Zimińska
B: Mirosław Sadowski
brak
36.

59

MANUELA SP POL 2004 Klacz gniada F: Lębork
M: Mimoza / Alarm
O: Robert Dzierżanowski
B: Robert Dzierżanowski
K012953
37.

43

MARKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Liberado
M: Macciavella
O: Marta Polkowska
B: Marek Strzyż
K021611 616009610167112
38.

10

MEKINTOSZ J SP POL 2010 Wałach gniada F: Karbon
M: Miss Sally
O: Zofia Tutak
B: Blg Consulting Bertrand Le Guern
brak 616009600306010
39.

50

MR MAGIC INVESTMENT American Paint Horse SVK 2011 Wałach srokata F: Quick Wind Investment
M: Magic Poco Lena Beau
O: Fundacja Klub Jeździecki Okrzeszyn
B: Słowacja
616014661581811
40.

16

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
41.

28

NIESPODZIANKA Hafinger POL 2013 Klacz izabelowata/mk: F: -
M: -
O: Anna Lidke
B: -
-
42.

60

OZZI Hucuł POL 2005 Wałach srokata/mk:133 F: Birat
M: ORKA II
O: Anna Ząbek
B: Sadłos
brak
43.

57

PEGAZ Kuc/pksp POL 2009 Wałach tarantowata/166 F: platon
M: miranda sp
O: zuzanna jabcoń
B: marta cząstka
K019826
44.

27

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
O: Lena Jasnowska
B: Mordzelewski
Brak
45.

37

POSEJDON Kuc Walijski POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
O: Anna Uusisaari-Grzelczak
B: Adam Staniek
K024691 POL 013 54 01294 06
46.

52

PROTEUS SP POL 2013 Wałach gniada/mk: F: Brentino
M: Perfecta
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
brak
47.

31

RESZKA Szlachetna Półkrew 20 POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Nn
M: nn
O: Anna Lidke
B: nn
brak
48.

64

ROMEO SP POL 2013 Wałach siwa F: Roland
M: Rabatka
O: Janusz Kosek
B: Michał Kłodawski
brak
49.

41

S-TAJFUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Galant
M: Siren
O: Monika Bartoszewicz
B: brak
brak
50.

68

SION II HAN GER 2010 Wałach gniada F: Sion / Sultan
M: Uta H / Sandro Hit
O: Agata Blaszczuk
B: Hainrich Hoffer
K018093 DE431316938910
51.

30

TALENT SP POL 2005 Wałach gniada/mk:156 F: brak
M: brak
O: Ewelina Świetyniowska
B: brak
brak
52.

61

TAURUS Wielkopolska POL 2007 Wałach kasztanowata F: West
M: Tajga
O: Paweł Kawecki
B: Monika Kawecka
WMZJ 2128/18
53.

25

TAVANTA VTH KWPN NED 2000 Klacz kara F: Burggraff
M: Ifanta
O: Joanna Żelazowska
B:
K008747
54.

26

URSUS Connemara SWE 2011 Wałach ciemnogniada/kuc: F:
M:
O: Joanna Żelazowska
B:
Brak
55.

48

VENGO KWPN NED 2002 Wałach gniada/173 F: Niveau
M: Emmelin
O: Paulina Berdowska
B: Paulina Berdowska
brak
56.

65

WALENTYNA FIORD POL 2013 Klacz bułana/kuc: F: Sort
M: Wiki
O: Iwona Kuszewska
B: Iwona Kuszewska
brak
57.

54

WALENTYNA FJORD POL 2012 Klacz bułana/kuc: F: Sport
M: Wiki
O: Marek Janas
B: Marek Janas
brak
58.

47

WIKI SP POL 2012 Klacz gniada F: Stilios
M: Wodka Lemon
O: Katarzyna Szafranek
B: Piotr Tracz
K021479
59.

71

ZUMI SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Nobody
M: Zina
O: Aleksandra Gawrońska
B: Strzechowski Paweł
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramowska Katarzyna
BPK (MAZ)
2018-07-21
4
2018-07-21
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2018-07-21
5
2018-07-21
4
2018-07-22
4
2018-07-22
5
2018-07-21
2
2018-07-22
3
Budziszewska Anita
DANIELA (72)
2018-07-21
2018-07-21
3
Demczuk Weronika
KJ Bingo
BRENDY (66)
2018-07-21
11
2018-07-21
2018-07-21
16
Dobrzyńska Julia
KJ Platyna
URSUS (26)
2018-07-21
2018-07-21
2018-07-21
2018-07-22
2018-07-22
2018-07-22
Drachal Iza
Stajnia Wilanów
2018-07-21
Dragan Natalia
BPK - MAZ
JASPIS (53)
2018-07-21
2
2018-07-21
2018-07-21
2
Dzierżanowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
MANUELA (59)
2018-07-21
7
2018-07-21
Gawrońska Aleksandra
nz
ZUMI (71)
2018-07-22
10
2018-07-22
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (17)
2018-07-21
6
2018-07-22
4
2018-07-22
3
Grzebalska Marta
Stajnia Wilanów
2018-07-21
2018-07-21
Grzelczak Matylda
BPK
2018-07-21
1
2018-07-21
11
2018-07-21
13
2018-07-22
1
2018-07-22
1
Jabcoń Zuzanna
kj equistro wiarzawice
EMI MK (56)
2018-07-21
1
2018-07-21
9
2018-07-22
3
2018-07-22
5
PEGAZ (57)
2018-07-21
1
2018-07-21
1
2018-07-22
1
2018-07-22
1
Jackiewicz Hanna
Klub uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
TAURUS (61)
2018-07-22
2018-07-22
Jasnowska Agata
Stajnia Agmaja
PESTKA (27)
2018-07-21
1
2018-07-21
6
Juźwin Iga
Stajnia Złoty Koń
TALENT (30)
2018-07-21
2
2018-07-21
4
2018-07-21
RESZKA (31)
2018-07-21
1
2018-07-21
14
2018-07-21
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
2018-07-21
5
2018-07-21
2018-07-22
4
2018-07-22
Kobiałka Julia
Stajnia Wilanów
GROT (55)
2018-07-21
2018-07-21
Kopacz Antonina
KJ Aromer Józefin
DOMINO (13)
2018-07-21
3
2018-07-21
2018-07-22
1
2018-07-22
2
2018-07-22
Kotalewicz Zuzanna
KJ Platyna
2018-07-21
8
2018-07-21
1
2018-07-22
7
2018-07-22
2
Kowalska Martyna
AZS Politechnika Warszawska
KAMEL (38)
2018-07-21
2018-07-21
2018-07-21
Kowalska Martyna
KU AZS Politechnika Warszawska
WIKI (47)
2018-07-21
2018-07-21
11
2018-07-21
Królikowska Zuzia
stadnina Ławra
VENGO (48)
2018-07-21
5
2018-07-21
5
Kuszewska Julia
Stajnia Wilanów
GRAFIK (21)
2018-07-21
14
2018-07-21
11
JAFRA (22)
2018-07-21
6
2018-07-21
7
Leszko Karolina
KJ Strzała Krubiczew
AXOR (69)
2018-07-21
8
2018-07-21
2018-07-22
5
2018-07-22
Lipko Łucja
KJ Zegar
CEKIN (18)
2018-07-22
1
2018-07-22
4
Majewska Aleksandra
Stajnia Wilanów
HIMENA (23)
2018-07-21
2018-07-21
2018-07-21
Marjańska Paulina
Stajnia Złoty Koń
2018-07-21
2018-07-21
10
DREDA (29)
2018-07-21
2018-07-21
Mazurek Joanna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
DAVANTI (35)
2018-07-22
6
2018-07-22
1
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2018-07-21
Mulik Ewa
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
FORIA (14)
2018-07-21
6
2018-07-21
3
2018-07-22
2
2018-07-22
2
Napiórkowska Aleksandra
KJ Bingo
2018-07-21
2018-07-21
9
2018-07-21
6
Nasiłowska Anna
KJ Aromer Józefin
2018-07-21
6
2018-07-21
8
2018-07-22
1
2018-07-22
8
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
2018-07-21
5
Pietrkiewicz Marta
KJ Dworek Okuniew
2018-07-21
7
2018-07-21
2018-07-22
6
Polkowska Marta
UKS Military
MARKO (43)
2018-07-21
3
2018-07-21
2018-07-22
6
2018-07-22
2
Radomska Aleksandra
UKS Military Kąck
DEBIUT (46)
2018-07-21
1
2018-07-21
3
2018-07-22
2
2018-07-22
Reisch Nina
bpk
CZIKITA (51)
2018-07-21
9
2018-07-21
6
2018-07-21
2018-07-22
1
2018-07-22
5
2018-07-22
Roguski Jakub
bez przynależności klubowej
JAWA (70)
2018-07-22
1
2018-07-22
3
Roszczyk Maja
Klub Jeździecki Rakowiec - Kwidzyn
2018-07-21
2018-07-21
16
2018-07-21
12
Runowiecka Alicja
stajnia wilanow
ELVIS (49)
2018-07-21
2018-07-21
Sakowicz Anna
bpk
2018-07-21
14
2018-07-21
4
2018-07-21
2018-07-22
1
2018-07-22
4
2018-07-22
Stryczyńska Julia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ALWARO (40)
2018-07-21
3
2018-07-21
2
Szulkowska Agata
Aromer
2018-07-21
15
2018-07-21
2018-07-22
8
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
2018-07-21
1
2018-07-21
4
2018-07-22
1
2018-07-22
3
Tutak Zofia
KJ Aromer Józefin
2018-07-21
1
2018-07-21
10
2018-07-22
1
2018-07-22
9
Więcek Anna
KJ Aromer Józefin
PROTEUS (52)
2018-07-21
7
2018-07-22
5
2018-07-22
7
Więcław - Drożdżal Joanna
kj equistro wierzawice
HUBAL (58)
2018-07-21
2018-07-21
Wiśniewska Katarzyna
KJ Aromer Józefin
2018-07-21
2
Wódkiewicz Oliwia
BPK
ROMEO (64)
2018-07-22
11
2018-07-22
6
Wygachiewicz Jarosław
Strzała Krubiczew
GALA (67)
2018-07-21
2
2018-07-21
4
SION II (68)
2018-07-21
3
2018-07-21
1
Ząbek Aleksandra
Barbuziki Team
OZZI (60)
2018-07-21
6
2018-07-21
1
2018-07-21
1
Zimińska Anna
Niezrzeszony
MAESTRO (63)
2018-07-22
3

Number of Riders: 53

Number of Horses: 59

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl