Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
114 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 20:24:48
2018-06-21 20:24:14
Agnieszka Kopka SAKRAMENTO J
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - zwykły
113 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 20:19:58
2018-06-21 19:50:15
Karol Turowski CONTAFEE
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
112 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 12:35:09
2018-06-21 12:20:52
Zuzanna Kaleta MARKIZ
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
111 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 11:50:59
2018-06-21 11:48:58
Rafał Michalak CHICOLO
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
110 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 10:36:36
2018-06-21 10:13:59
Kaja Pruszkowska JAREMA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/P/P - 110 cm. - zwykły
109 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 09:26:40
2018-06-21 09:21:38
Tomasz Matysiak LENOX
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 12/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - zwykły
108 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 09:10:47
2018-06-21 09:09:58
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 16/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 17/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 09:02:30
2018-06-21 09:01:55
Agnieszka Kopka BABY YOU THINK
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 10/LL/70 cm. - dokładności
106 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 09:02:43
2018-06-21 08:53:02
Agnieszka Kopka EMMA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 16/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 09:02:56
2018-06-21 08:52:42
Agnieszka Kopka BAZYLIA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 16/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 08:01:25
2018-06-21 07:24:36
Natalia Czarnak ELF
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 12/LL/LL 90 cm. - zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 08:01:38
2018-06-20 23:52:43
Aleksandra Gawrońska ZUMI
  • 2x 11/LL/80 cm. - zwykły
102 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 08:01:51
2018-06-20 23:41:50
Helena Rawlikowska NIAGARA
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
101 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 08:02:05
2018-06-20 23:30:45
Przemysław Bylicki ZUMI
  • 2x 11/LL/80 cm. - zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 08:02:21
2018-06-20 23:29:55
Jakub Roguski JAWA
  • 1x 10/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
99 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 08:02:40
2018-06-20 22:30:04
Joanna Kraski PAMIR
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
98 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:07:54
2018-06-20 21:05:35
Oliwia Wiśniewska BERGAMO
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
97 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 18:46:58
2018-06-20 18:13:33
Dominika Bogdan NEXUS
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
96 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 18:47:14
2018-06-20 16:59:10
Martyna Zięba FILEJKA
  • 1x 10/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 12/LL/LL 90 cm. - zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 18:47:28
2018-06-20 16:46:16
Aleksandra Zawiska AVENTO
  • 1x 10/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
94 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 18:47:41
2018-06-20 16:45:31
Wiktoria Skłodowska TWEEGY EWITA
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 12/LL/LL 90 cm. - zwykły
93 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 18:48:24
2018-06-20 16:44:49
Adrian Potocki KARMENTA
  • 1x 10/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 11/LL/80 cm. - zwykły
92 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 18:48:59
2018-06-20 16:43:55
Aleksandra Piotrkowicz ASTURIA
  • 1x 12/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - zwykły
91 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 18:49:16
2018-06-20 16:43:08
Edyta Baranowska BLEK
  • 1x 10/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
90 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 18:48:45
2018-06-20 16:42:34
Konstancja Kołakowska ASTURIA
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
89 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 18:48:10
2018-06-20 15:34:17
Nikola Drabik MARKIZ
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
88 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 11:09:11
2018-06-20 10:29:03
Joanna Rohm GEWINER
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 11:08:47
2018-06-20 10:28:39
Joanna Rohm GOMAR
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 13:13:40
2018-06-20 10:22:46
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
85 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:55:27
2018-06-20 09:24:41
Aleksandra Gierz ŁARENNE
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 13/L/L - 100 cm. - zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:39:48
2018-06-20 07:40:51
Nikolina Czuchaj BENEFIS
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:39:38
2018-06-20 07:00:03
Martyna Ufnal RAMIRO
  • 2x 10/LL/70 cm. - dokładności
82 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 08:39:25
2018-06-20 06:59:48
Martyna Ufnal MACBETH
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 12/LL/LL 90 cm. - zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 22:31:08
2018-06-19 21:25:42
Karolina Węglińska WERSAL
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
80 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 21:11:13
2018-06-19 21:10:48
Zuzanna Jabcoń PEGAZ
  • 1x 8/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 9/C/C - 130 - zwykły
  • 1x 17/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 18/C/C - 130 - zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 21:10:42
2018-06-19 21:10:23
Zuzanna Jabcoń EMI MK
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 12/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 21:10:56
2018-06-19 18:23:00
Lena Kurzyńska LIVELLO
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/80 cm. - zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 17:20:31
2018-06-19 16:00:52
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 17:20:53
2018-06-19 15:12:49
Anna Dudek FURST VON METTERNICH II
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
75 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 17:21:14
2018-06-19 14:31:04
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 14/L/L - 100 cm. - licencyjny
  • 1x 15/P/P - 110 cm. - zwykły
74 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 13:10:19
2018-06-19 13:04:15
Paulina Szpańska SINFONIE
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:24:00
2018-06-19 10:09:17
Amelia Zubczyńska THREE-B-TWEET
  • 2x 12/LL/LL 90 cm. - zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 21:50:38
2018-06-18 21:20:45
Antonina Kopacz DOMINO
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 11/LL/80 cm. - zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 21:05:28
2018-06-18 20:43:09
Natalia Skonieczna DRAGON
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
70 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 20:19:26
2018-06-18 19:31:54
Piotr Piasecki DIELEILA
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 20:19:03
2018-06-18 19:29:20
Wiktoria Okupny LOGOS
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 17:20:37
2018-06-18 15:58:34
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 15/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 16/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 15:56:43
2018-06-18 15:40:42
Bartłomiej Rózga ELEKT
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 14:46:21
2018-06-18 13:37:07
Magdalena Pituch BARRAS
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 14:45:59
2018-06-18 13:36:35
Julia Kostrzewska SALZBURG
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 13:08:09
2018-06-18 12:29:30
Lena Sawicka LOVERBOY
  • 2x 10/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 13:08:26
2018-06-18 12:28:57
Olga Ołdak JAMAJKA
  • 1x 10/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 11/LL/80 cm. - zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 12:18:26
2018-06-18 10:42:57
Magdalena Zalewska DIVANA GRAND S
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 12/LL/LL 90 cm. - zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 12:19:19
2018-06-18 08:09:25
Małgorzata Głuchowska BEGONIA
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:25:53
2018-06-17 21:31:37
Paulina Laskowska DARG
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 12/LL/LL 90 cm. - zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 07:25:37
2018-06-17 21:31:04
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 12/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 19:17:31
2018-06-17 18:46:40
Barbara Saulewicz RASPADO
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 2x 13/L/L - 100 cm. - zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 19:17:16
2018-06-17 18:35:55
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 1x 15/P/P - 110 cm. - zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 17:18:29
2018-06-17 14:25:42
Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 13:32:23
2018-06-17 11:48:00
Julia Mroczek HAKER
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 13:32:37
2018-06-17 09:35:30
Agata Słowik JASPIS
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 21:30:47
2018-06-16 20:36:11
Zuzia Królikowska VENGO
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 21:31:03
2018-06-16 18:12:19
Julia Pindelska GREK
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 12/LL/LL 90 cm. - zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 21:31:48
2018-06-16 17:49:41
Ewa Mulik FORIA
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 17/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 21:31:28
2018-06-16 17:24:13
Katarzyna Abramowska CRUSADER
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 16:40:38
2018-06-16 16:38:45
Inga Kloze DRAGO DE QUEEN
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 13/L/L - 100 cm. - zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 16:40:59
2018-06-15 22:16:43
Aleksandra Majewska HIMENA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 16:41:15
2018-06-15 18:37:14
Monika Kuchta DAVANTI
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 15:36:43
2018-06-15 15:13:49
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 5/L/100 cm. licencyjny
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 15:53:59
2018-06-15 13:37:01
Natalia Rodź KURHAN
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/80 cm. - zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 13:20:25
2018-06-15 12:12:31
Agnieszka Terlecka - Ludwiniak DAFER
  • 1x 10/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 11/LL/80 cm. - zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 17:20:09
2018-06-15 12:11:49
Kornelia Naumiuk C.SIOUX
  • 2x 10/LL/70 cm. - dokładności
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 07:55:21
2018-06-14 23:19:10
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:55:27
2018-06-14 08:22:20
Piotr Piasecki PEREZ
  • 1x 5/L/100 cm. licencyjny
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 06:36:37
2018-06-13 20:20:38
Gabriela Różycka A-CONI
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 14/L/L - 100 cm. - licencyjny
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 13:12:45
2018-06-13 12:47:43
Klaudia Przybysz DEKORACJA
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 15/P/P - 110 cm. - zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:37:32
2018-06-13 12:32:21
Ewa Biernacka CHORWACJA
  • 1x 10/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:37:51
2018-06-13 12:31:47
Ewa Biernacka AVIGNON PG
  • 1x 10/LL/70 cm. - dokładności
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:37:12
2018-06-13 12:23:11
Katarzyna Wiśniewska CASTIEL
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 9/C/C - 130 - zwykły
  • 1x 16/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 18/C/C - 130 - zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 08:38:35
2018-06-12 22:30:40
Piotr Piasecki AWANGARDA
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 08:38:46
2018-06-12 21:31:13
Ewelina Falkowska KASZMIR
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 11:52:43
2018-06-12 11:27:54
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 5/L/100 cm. licencyjny
30 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 11:52:57
2018-06-12 10:27:42
Oliwia Przybysiak HELO
  • 2x 10/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 11:53:12
2018-06-12 10:24:02
Karolina Pęczyńska WONDERFUL JUMP K
  • 2x 10/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 11:54:12
2018-06-12 10:18:46
Karolina Pęczyńska ESTAMP
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 12/LL/LL 90 cm. - zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 11:53:27
2018-06-12 09:51:23
Natalia Dragan NESKO
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 09:15:44
2018-06-11 20:17:47
Julia Kuszewska JAFRA
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 09:15:57
2018-06-11 18:29:04
Klaudia Gawdzik NIKE
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/L/L - 100 cm. - licencyjny
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 17:32:16
2018-06-11 13:15:05
Alicja Łącka LADY
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 17:32:27
2018-06-11 13:13:48
Michalina Łącka SZLACHCIC
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 08:06:15
2018-06-10 18:20:23
Julia Krencik BOLEK
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 08:06:05
2018-06-10 18:14:09
Agata Jasnowska PESTKA
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 05:15:30
2018-06-08 18:35:08
Sonia Szyc SARACEN
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 17:48:56
2018-06-07 15:52:41
Julia Kuszewska GRAFIK
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 09:11:10
2018-06-07 00:42:08
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 17/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 09:11:24
2018-06-06 19:45:30
Karolina Damska DRUID
  • 1x 11/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 12/LL/LL 90 cm. - zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 09:10:58
2018-06-06 12:28:54
Anna Wąsowska FIDŻI
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 22:31:28
2018-06-04 15:35:55
Magdalena Głaz AMADEUSZ
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 13:49:31
2018-05-24 17:00:25
Hania Krzyżanowska KORA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 10/LL/70 cm. - dokładności
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 10:19:49
2018-05-23 14:32:42
Bartosz Rybczyński IRWIN GR
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 5/L/100 cm. licencyjny
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/L/L - 100 cm. - licencyjny
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 12:07:53
2018-05-22 11:59:28
Ewelina Kluska LUPUS
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 17/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 21:44:18
2018-05-22 11:59:07
Ewelina Kluska AMADEUSZ
  • 1x 16/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 17/N1/N1 - 125 dwufazowy (zwykły, zwykły)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 09:53:01
2018-05-22 09:51:05
Klaudia Mościcka IRON
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/70 cm. - dokładności
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 07:29:19
2018-05-21 14:02:39
Natalia Domagała ZARIM
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - zwykły
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 12:26:53
2018-05-09 09:27:21
Zofia Tutak BACARDI MK
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/LL/LL 90 cm. - zwykły
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Abramowska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O024229
2. Baranowska Edyta Skj olimpia
S
Z
3. Biernacka Ewa Stowarzyszenie SKJ Grobice
S
O003636
4. Bogdan Dominika Stajnia Wilanów
2005 (JM.)
Brak
5. Bylicki Przemysław BPK
S
brak
6. Czuchaj Nikolina Klub Jeździecki Aromer
2003 (JM.)
O043868
7. Damska Karolina Kj Aromer
2002 (J.)
Brak
8. Daniłowska Karina KJ J.J. Darboven Rumia
2003 (JM.)
O043383
9. Domagała Natalia KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032898
10. Drabik Nikola stajnia Agmaja
2002 (J.)
brak
11. Dragan Natalia BPK - MAZ
2003 (JM.)
O048865
12. Dudek Anna KJ Aromer
2002 (J.)
Brak
13. Falkowska Ewelina KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O041596
14. Gawdzik Klaudia KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O044546
15. Gawrońska Aleksandra BPK
1997 (MJ.)
brak
16. Gierz Aleksandra KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O028780
17. Głaz Magdalena KJ Milord Falenty Nowe
2000 (J.)
brak
18. Głuchowska Małgorzata Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
19. Jabcoń Zuzanna kj equistro wiarzawice
2002 (J.)
O023303
20. Januszkiewicz Kaja Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
O049107
21. Januszkiewicz Nina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
1998 (MJ.)
O021478
22. Jasnowska Agata Stajnia Agmaja
S
Brak
23. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (Mł.)
brak
24. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
25. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
26. Kołakowska Konstancja SKJ Olimpia
1999 (MJ.)
Z
27. Komorowska Alicja Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2000 (J.)
O025592
28. Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
O045416
29. Kopka Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
30. Kostrzewska Julia brak
2003 (JM.)
brak
31. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
32. Kraski Joanna Niezrzeszona
S
brak
33. Krencik Julia Becker Sport
S
Brak
34. Królikowska Zuzia stadnina Ławra
2002 (J.)
brak
35. Krzyżanowska Hania Kj aromer
Brak
36. Kuchta Monika BPK
S
brak
37. Kula Oliwia
38. Kurzyńska Lena KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O043680
39. Kuszewska Julia Stajnia Wilanów
2008 (Mł.)
Brak
40. Laskowska Paulina KJ J.J. Darboven Rumia
1998 (MJ.)
O021487
41. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O049201
42. Łącka Michalina KJ Aromer
2009 (Mł.)
brak
43. Majewska Aleksandra Stajnia Wilanów
2003 (JM.)
brak
44. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
45. Marx Zofia BPK (MAZ)
2001 (J.)
O037224
46. Matysiak Tomasz KJ Aromer Józefin
S
O040585
47. Michalak Rafał KJ Galop Kozienice
S
O021482
48. Molenda Zuzanna SJ Poster Piaseczno
2000 (J.)
O035040
49. Mordzelewski Michał St. J Poster Piaseczno
S
O001972
50. Mościcka Klaudia KJ Aromer
2001 (J.)
0048875
51. Mroczek Julia KJ Aromer Józefin
1999 (MJ.)
O029043
52. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
53. Mulik Ewa Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
54. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032392
55. Naumiuk Kornelia bpk
2009 (Mł.)
O047930
56. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
57. Okupny Wiktoria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
58. Pawłowska Kornelia BPK
2007 (Mł.)
O048610
59. Pęczyńska Karolina JKS Karolina
S
O003975
60. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
61. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
62. Pindelska Julia KJ Szwadron Jazdy RP
2003 (JM.)
O044621
63. Piotrkowicz Aleksandra Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
O049775
64. Pituch Magdalena brak
2003 (JM.)
brak
65. Potocki Adrian SKJ Olimpia
S
brak
66. Pruszkowska Kaja KJ Aromer Józefin
2001 (J.)
O032895
67. Przybysiak Oliwia Bez przynależności
2002 (J.)
Brak
68. Przybysz Klaudia BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O038241
69. Rawlikowska Helena STAJNIA WILANÓW
2008 (Mł.)
brak
70. Rodź Natalia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O047927
71. Roguski Jakub Kucykowa Zagroda
2006 (JM.)
brak
72. Rohm Joanna KJ Galop Kozienice
S
O007205
73. Rózga Bartłomiej bpk
S
O031509
74. Różycka Gabriela Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
1999 (MJ.)
O031802
75. Rybczyński Bartosz KJ Aromer Józefin
S
O046277
76. Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski
S
O006515
77. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
78. Skłodowska Wiktoria Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2009 (Mł.)
brak
79. Skonieczna Natalia KJ Stajnia Wilanów
2005 (JM.)
brak
80. Słowik Agata BPK
2005 (JM.)
Brak
81. Szpańska Paulina BPK
S
brak
82. Szyc Sonia Klub jeździecki AROMER
2005 (JM.)
brak
83. Terlecka - Ludwiniak Agnieszka BPK
S
brak
84. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
85. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
86. Tutak Zofia KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
brak
87. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia Słupno
2007 (Mł.)
O036152
88. Wąsowska Anna Klub Jeździecki Dworek
2000 (J.)
O034674
89. Węglińska Karolina BPK
2003 (JM.)
brak
90. Więcek Anna KJ Aromer Józefin
S
O003694
91. Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
S
O036386
92. Wiśniewska Oliwia bpk
2005 (JM.)
Brak
93. Ząbek Aleksandra Zielona Koniczynka Barbuziki Team
2004 (JM.)
brak
94. Zalewska Magdalena Stajnia Budziska
S
brak
95. Zawiska Aleksandra SKJ OLIMPIA
2005 (JM.)
brak
96. Zięba Martyna Klub Jeździecki Dworek
2001 (J.)
brak
97. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

8

A-CONI HOL. GER 2008 Klacz gniada F: Con Air
M: Daneta
O: Gabriela Różycka
B: -
K015334
2.

4

AMADEUSZ SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Burgund
M: Arella
O: Ewelina Kluska
B: Bogumiła Metz
K008002 POL 009 60 00046 01
3.

117

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
4.

88

ASTURIA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Seigon/Nobody
M: Andromeda/Louis
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Ryszard Pieroń
K011974
5.

54

AT LAST RAVISHING RUBY Kuc Walijski NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
O: -
B: -
K022314 528017200900598
6.

92

AVENTO WLKP POL 2009 Wałach kara F: Evento
M: Adelajda
O: Wojciech Wiśniewski
B: Pl
Zz
7.

39

AVIGNON PG SP POL 2003 Klacz kasztanowata/165 F: Weltstein
M: Agora
O: Agnieszka Piotrowska
B: Makowski Remigiusz
K025914
8.

37

AWANGARDA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Cassilio
M: Alegoria
O: Joanna Perzyna
B: -
K024767
9.

103

BABY YOU THINK XX POL 2014 Klacz ciemnogniada F: So You Think
M: Bravada
O: Agnieszka Kopka
B: Irlandia
brak
10.

72

BACARDI MK SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Nabucho du Serein
M: Bonita V (ex. Bonita)
O: Łukasz Sikorski
B: MK Stadnina Koni Filice
K023668 616009600378809
11.

64

BARRAS XX POL 2001 Wałach gniada F:
M:
O:
B:
12.

101

BAZYLIA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: INDOCTRO
M: Bretania
O: Agnieszka Kopka
B: BRAK
K020076
13.

59

BEGONIA SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Niels / Los Angeles
M: Bianka / Arak I
O: Magdalena Górecka
B: Adam Schmidt
K015930 POL009520001206
14.

83

BENEFIS Wielkopolska POL 2002 Wałach gniada/160 F: Czumak
M: Bengalia
O: Nikolina Czuchaj
B: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kotlin
K008670 POL007611002502
15.

95

BERGAMO XX POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Alywar
M: Barbie
O: Agnieszka Urbaniak
B: Damis BT
brak
16.

89

BLEK ŚL POL 2009 Wałach kara F: Z
M: Z
O: Wojciech Wiśniewski
B: Pl
Z
17.

26

BOLEK MŁP POL 2013 Wałach gniada F: Brak
M: Brak
O: Julia Krenci
B: Brak
Brak
18.

9

C.SIOUX KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
O: Emilia Naumiuk
B: Anna Tomaszewska
K019726 616013520142809
19.

43

CANTURA M OLD. GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Mueller
K016641
20.

113

CARDALCO HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio
M: Hekla II / Carthago
O: Henryk Soboń
B: Eggers Ernst
K009028 DE421000007804
21.

38

CASTIEL OLD POL 2008 Wałach gniada/169 F: Contendro I / Contender
M: Zenia / Zeus
O: Katarzyna Wiśniewska
B: Jarosław Sekuła
K021162 DE418180165408
22.

107

CHICOLO OLD. GER 2006 Ogier ciemnogniada F: Chico's Boy
M: Quinesse
O: Zbigniew Płatos
B: Albert Sprehe
K010184
23.

40

CHORWACJA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/170 F: Colox cup
M: Celinka
O: Ewa Biernacka
B: Burzyński
K025913
24.

111

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
O: Marta Kotlarska
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
25.

109

CONTAFEE WESTF POL 2011 Klacz kasztanowata F: Contendro II
M: Falkennhofs Landfee
O: Anna Więcek
B: -
K020519
26.

49

CRUSADER HOL. GER 2002 Wałach siwa F: Colman
M: Nienora / Linaro
O: Katarzyna Abramowska
B: brak
K017174 DE421000068902
27.

44

DAFER KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 cm F: V.I.P.
M: Dafra
O: Agnieszka Terlecka - Ludwiniak
B: Jacek Rutkowski
brak POL013661811207
28.

22

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B:
K016425 528003000812206
29.

58

DARG M POL 2013 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Bogusław Święcki
B: Bogusław Święcki
brak
30.

46

DAVANTI M POL 2011 Wałach gniada F: Huzar
M: Delia
O: Monika Kuchta
B: Maria i Andrzej Bieńko
brak
31.

41

DEKORACJA SP POL 2000 Klacz gniada F: Rubin / Rabino
M: Drama / Donani
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014215 616009660310200
32.

116

DIABLO DE CASTELLO sp Polska 2008 Wałach c.gn F: Turbud Quirinus / Pavarotti Va
M: Dancing Queen / Sir Neel
O:
B:
K024084
33.

68

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax / Calido I
M: D Nadia / Liberado
O: Małgorzata Okupny
B: Staniek Diter
K018104 616009540099610
34.

60

DIVANA GRAND S SP POL 2010 Klacz gniada F: Cityboy R
M: Delicja
O: Magdalena Zalewska
B: Soćko Mateusz
brak
35.

70

DOMINO KM POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan / Pers
M: Dora / nn
O: Marcin Kopacz
B: Jarzy Wysoczański
K018242 POL013530410304
36.

48

DRAGO DE QUEEN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Solaris
M: Deborah
O: Kloze Inga
B: Muzyka Monika
K024479
37.

69

DRAGON MŁP POL 1999 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Marek Janas
B: Marek Janas
brak
38.

21

DRUID SP POL 2004 Wałach siwa F: Armani
M: Diana V
O: Agnieszka Kopka
B: Bronisław Vagot
Brak
39.

65

ELEKT SP POL 2008 Wałach gniada/164 F: Bakszysz
M: Emisja
O: Agnieszka Skowrońska
B: Agnieszka Skowrońska
K021174 POL009661531008
40.

78

EMI MK SP POL 2011 Klacz siwa/mk: F: Bajou Du Rouet
M: Echeveria
O: Kucharski Marek
B: MK Stadnina Koni Filice
brak
41.

102

EMMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
42.

32

ESTAMP MŁP POL 2012 Wałach gniada F: San Luis
M: Ekspansja JP
O: Karolina Pęczyńska
B: Polska
brak
43.

20

FIDŻI MŁP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Ekspres
M: Florencja
O: Anna Wąsowska
B: Elżbieta Zagórska
K022769
44.

93

FILEJKA KUC POL 09.07.2001 Klacz gniada/kuc:145 F: Suseł
M: Figa
O: Grzegorz Zięba
B: SK Plękity
K006437 POL01366007820108465
45.

50

FORIA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Hataria
O: Ewa Mulik
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K011408
46.

75

FURST VON METTERNICH II Rheinlander POL 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Floribot
M: Puppe
O: Aleksandra Mossakowska
B: Z Niemiec
Brak DE 443430387505
47.

86

GEWINER SP POL 2007 Wałach gniada F: Acorino
M: Groteska / Dresk
O: ROHM Property
B: Alicja Jagodzińska
K013288
48.

85

GOMAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Maram
M: Godella / Luron
O: ROHM Property
B: SK Prudnik
K016930
49.

23

GRAFIK Kuc Felinski POL 1999 Wałach gniada/kuc:131 F: King Size
M: Grafologia
O: Julia Kuszewska
B: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Brak
50.

51

GREK Wielkopolska POL 2004 Wałach gniada/163 F: Le Duc / Lord Alexander
M: Gawrynia / Ben Hur
O: Aleksandra Wiśniewska
B: -
brak
51.

53

HAKER SP POL 2005 Wałach gniada F: Makker / Furore
M: Hari / Rytm
O: Elżbieta Żuławska-Sobczyk
B: Iwona i Bartosz Michałek
K009353 POL009520123605
52.

104

HAMILTON KWPN NLD 2012 Wałach siwa F: Cartano / Carthago
M: C'est sym Bien / Contact V
O: Lindsey Davies Miller
B: J. Smeets
K021796 528003201208360
53.

34

HELO SP POL 2002 Wałach siwa F: -
M: -
O: Aleksander Gołębiewski
B: Polska
Brak
54.

123

HESSEL-ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Ralina / Caretino
O: Michał Mordzelewski
B:
K024083 528003201203631
55.

47

HIMENA SP POL 2012 Klacz gniada/mk: F: Comandor
M: Hawana
O: Sławomir Lutek
B: nn
brak
56.

15

IRON Wielkopolska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Chef Supreme
M: Izana
O: Łukasz Sikorski
B: Stadnina Koni Racot
Brak
57.

17

IRWIN GR WLKP POL 2009 Wałach kara F: Wołyń
M: Ibiza
O: Bartosz Rybczynski
B: Wacław Szpatkowski
K025844
58.

30

JAFRA MŁP POL 2003 Klacz siwa/162 F: First Des Termes
M: Jarka
O: Iwona Kuszewska
B: Edward Stasiak
Brak
59.

106

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Jarmila / Luron
O: Beata Brandebura-Pruszkowska
B: SK Prudnik
K012350 11845
60.

35

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
O: Anna Dragan
B: Jankowska Anna
K025402 POL006660449406
61.

97

JAWA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Koekoekshof Jannique
O: Emila Naumiuk
B: Śniegucki Zdzisław
brak
62.

115

KALINKA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc: F: Karmel
M: Karmela
O: Zofia Mordzelewska
B: Andrzej Szeremeta
brak
63.

90

KARMENTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
O: Adrian Potocki
B: -
brak
64.

36

KASZMIR SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Bohun
M: Kasandra
O: .
B: Ewa Trąbczyńska
K017251 POL999670169606
65.

114

Kenia F:
M:
O:
B:
66.

19

KORA SP POL 2003 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: W cuglach s.c.
B: Nieznany
Brak
67.

10

KURHAN Małopolska POL 2003 Wałach kasztanowata F: Dzielżan(xx).
M: Kurzawa(m.)
O: SK Walewice
B: SK Walewice
brak
68.

28

LADY SP POL 2007 Klacz gniada/174 F: Niels
M: Legenda
O: Aldona Łącka
B: Katarzyna Niedzwiecka
K020194 616009600310207
69.

122

LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN BWP 2011 klacz gniada F: Harley VDL
M: Trubine
O:
B:
70.

105

LENOX Niem. Sport. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado / Landor S
M: Nordlicht / Nitendo
O: Tomasz Matysiak
B:
K011440 DE457000247505
71.

77

LIVELLO Haflinger POL 2003 Wałach izabelowata/mk:150 F: Stony S.V. / Star
M: Lora / Narvis
O: Aleksandra Gierz
B: Jan Bittala
K019025 203001830257803
72.

67

LOGOS SP POL 2002 Wałach inna/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
O: Małgorzata Okupny
B: Agata Jasińska
K007817 616009661015202
73.

16

LUPUS SP POL 2007 Wałach siwa F: Plaster
M: Libella
O: Karolina Gołębiewska
B: -
K012330
74.

84

ŁARENNE M. POL 2013 Wałach ciemnogniada F: El Bonillo / Berlin Bej
M: Łuna / Brando
O: Katarzyna Gierz
B: Marta Mirowska
K023040 616006630023113
75.

81

MACBETH KUC POL 2007 Ogier siwa/kuc:139 F: Nowogródek / Who Knows
M: Muffin / Spinway Comet
O: Emilia Ufnal
B: Patrycja Dziewolska
K014100 616013610168707
76.

108

MARKIZ Konik Polski POL 2007 Wałach inna/mk:145 F: Lotos
M: Modliszka
O: Nikola Drabik
B: Grzegorz Bejnarowicz
brak POL 011 60 03428 07
77.

87

MARKIZ Konik Polski POL 2007 Wałach inna/mk:145 F: lotos
M: modliszka
O: Nikola drabik
B: polska
brak
78.

55

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
79.

57

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
80.

31

NESKO SP POL 2014 Wałach kara F: Salamon
M: Neska
O: Anna Dragan
B: SK Nowielice
K025403
81.

94

NEXUS SP POL 2007 Wałach bułana/mk: F: Demon
M: Nesca
O: Brak
B: Brak
Brak
82.

99

NIAGARA SP POL 2010 Klacz siwa F: EMIR
M: NEWA
O: Marek Janas
B: Marek Janas
brak
83.

29

NIKE SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
O: Adam Gawdzik
B: Leszek Pilarski
K017149 Pół 009540098606
84.

96

PAMIR NN POL 1996 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Paulina Szpańska
B: NN
brak
85.

79

PEGAZ Kuc/pksp POL 2009 Wałach tarantowata/166 F: platon
M: miranda sp
O: zuzanna jabcoń
B: marta cząstka
K019826
86.

25

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
O: Lena Jasnowska
B: Mordzelewski
Brak
87.

118

PROTEUS SP POL 2013 Wałach gniada/mk: F: Brentino
M: Perfecta
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
brak
88.

82

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Emilia Ufnal
B:
K013543 POL999580294301
89.

56

RASPADO SP POL 2012 Wałach gniada/169 F: Lascado hol.
M: Rewia / Hektor
O: Barbara Saulewicz
B: Jacek Dzido
brak
90.

110

SAKRAMENTO J SP POL 2011 Wałach kara F: Karbon
M: Sankcja
O: W Cuglach s.c.
B: Big Consulting Bertrand Le Guern
brak
91.

63

SALZBURG XX POL 2012 Wałach kasztanowata F:
M:
O:
B:
brak
92.

24

SARACEN BRAK POL Brak Wałach kasztanowata F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
93.

73

SINFONIE HOL. POL 2002 Klacz siwa F: Corrado II
M: Alma Costa M / Coriander
O: Paulina Szpańska
B: -
brak
94.

119

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa F: Devin du Maury /
M: Skaluna / Lump I
O: Michał Mordzelewski
B: SK Ochaby
K015692 POL009540093107
95.

74

STARLIGHT OLD DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
O: Emilia Naumiuk
B: Jarosław Sekuła
K021904 DE418180155209
96.

27

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:134 F: Verdi Ponysport
M: Stokrotka
O: Aldona Łącka
B: Helena Rudnicka
K024954 616013640003112
97.

76

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates / Corrado I
M: Tamiza / Landjonker S
O: Adam Komorowski
B: Sylwester Kosiński
K021009 616009680087810 105NA11
98.

71

THREE-B-TWEET MK POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:135 F: Camillo / Dante
M: Three Star Orchid / Three-B-Ocean
O: Dariusz Zubczyński
B: Ludwik Sander
K022625 POL013530053106
99.

112

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
O: Agnieszka Kozon
B: Adam Krysiak
K019369 POL732010049410
100.

91

TWEEGY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: -
M: -
O: Klaudia Skłodowska
B: Polska
brak
101.

52

VENGO KWPN NED 2002 Wałach gniada/173 F: Niveau
M: Emmelin
O: Paulina Berdowska
B: Paulina Berdowska
brak
102.

66

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
103.

80

WERSAL Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Emis
M: Wamba
O: Tomasz Węgliński
B: Mirosław
Brak - -
104.

45

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/172 F: Guffi
M: Walentynka
O: Aleksandra Ząbek
B: Magdalena Żubka
K020641 616007520031511
105.

120

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
O: Marta Kotlarska
B:
K009862 5280030305238 102XR45
106.

33

WONDERFUL JUMP K SP POL 2011 Klacz gniada F: Contendus
M: Wanesa
O: Wrzosek Dominika
B: Polska
Brak
107.

14

ZARIM SP POL 2012 Wałach siwa/166 F: Imequyl/Luron
M: Zara/Bajou du Rouet
O: Elżbieta Domagała
B: -
K022770 616009590104412
108.

98

ZUMI SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Nobody
M: Zina
O: Aleksandra Gawrońska
B: brak
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramowska Katarzyna
BPK (MAZ)
2018-06-23
7
2018-06-23
2018-06-24
9
2018-06-24
Baranowska Edyta
Skj olimpia
BLEK (89)
2018-06-24
15
2018-06-24
21
Biernacka Ewa
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-06-24
15
2018-06-24
1
2018-06-24
14
Bogdan Dominika
Stajnia Wilanów
NEXUS (94)
2018-06-23
2018-06-23
Bylicki Przemysław
BPK
ZUMI (98)
2018-06-24
10
Czuchaj Nikolina
Klub Jeździecki Aromer
BENEFIS (83)
2018-06-23
21
2018-06-24
3
Damska Karolina
Kj Aromer
DRUID (21)
2018-06-24
11
2018-06-24
14
Daniłowska Karina
KJ J.J. Darboven Rumia
NAOMI (57)
2018-06-24
2018-06-24
15
Domagała Natalia
KJ Aromer Józefin
ZARIM (14)
2018-06-23
8
2018-06-24
6
2018-06-24
Drabik Nikola
stajnia Agmaja
MARKIZ (87)
2018-06-23
25
2018-06-23
27
Dragan Natalia
BPK - MAZ
NESKO (31)
2018-06-23
1
2018-06-23
14
JASPIS (35)
2018-06-23
10
2018-06-23
1
Dudek Anna
KJ Aromer
2018-06-23
5
Falkowska Ewelina
KJ Aromer Józefin
KASZMIR (36)
2018-06-23
5
2018-06-23
14
Gawdzik Klaudia
KJ Aromer Józefin
NIKE (29)
2018-06-23
3
2018-06-23
1
2018-06-24
7
Gawrońska Aleksandra
BPK
ZUMI (98)
2018-06-24
2018-06-24
Gierz Aleksandra
KJ Aromer Józefin
2018-06-23
17
2018-06-24
5
Głaz Magdalena
KJ Milord Falenty Nowe
2018-06-23
2
2018-06-23
7
Głuchowska Małgorzata
Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2018-06-23
12
2018-06-23
2018-06-24
2018-06-24
2018-06-24
BEGONIA (59)
2018-06-23
4
2018-06-23
8
Jabcoń Zuzanna
kj equistro wiarzawice
EMI MK (78)
2018-06-23
8
2018-06-23
5
2018-06-24
2018-06-24
PEGAZ (79)
2018-06-23
1
2018-06-23
1
Januszkiewicz Kaja
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
KALINKA (115)
2018-06-23
6
2018-06-23
16
2018-06-23
Januszkiewicz Nina
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-06-23
9
2018-06-23
8
2018-06-24
5
2018-06-24
4
Jasnowska Agata
Stajnia Agmaja
PESTKA (25)
2018-06-23
21
2018-06-23
19
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
MARKIZ (108)
2018-06-23
22
2018-06-23
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
2018-06-23
12
2018-06-23
2018-06-24
8
2018-06-24
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
2018-06-24
2018-06-24
LUPUS (16)
2018-06-23
10
2018-06-23
2
2018-06-24
2018-06-24
Kołakowska Konstancja
SKJ Olimpia
ASTURIA (88)
2018-06-23
15
2018-06-23
Komorowska Alicja
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
TENOR (76)
2018-06-23
12
2018-06-23
11
2018-06-23
Kopacz Antonina
KJ Aromer Józefin
DOMINO (70)
2018-06-23
7
2018-06-23
2018-06-24
1
2018-06-24
2
Kopka Agnieszka
KJ Aromer Józefin
BAZYLIA (101)
2018-06-23
2018-06-24
3
2018-06-24
EMMA (102)
2018-06-23
11
2018-06-24
2
2018-06-24
4
2018-06-23
19
2018-06-24
1
2018-06-23
22
2018-06-24
22
2018-06-23
20
2018-06-23
2018-06-24
12
2018-06-24
Kostrzewska Julia
brak
2018-06-23
14
2018-06-23
26
2018-06-23
17
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
COFERTINO (111)
2018-06-23
3
WINNETOU (120)
2018-06-23
2018-06-23
Kraski Joanna
Niezrzeszona
PAMIR (96)
2018-06-23
Krencik Julia
Becker Sport
BOLEK (26)
2018-06-23
1
2018-06-23
14
Królikowska Zuzia
stadnina Ławra
VENGO (52)
2018-06-23
9
2018-06-23
11
Krzyżanowska Hania
Kj aromer
KORA (19)
2018-06-23
1
2018-06-24
1
2018-06-24
15
Kuchta Monika
BPK
DAVANTI (46)
2018-06-23
2018-06-23
Kula Oliwia
Kenia (114)
2018-06-23
9
2018-06-23
Kurzyńska Lena
KJ Aromer Józefin
LIVELLO (77)
2018-06-23
10
2018-06-23
2018-06-24
7
2018-06-24
Kuszewska Julia
Stajnia Wilanów
GRAFIK (23)
2018-06-23
1
2018-06-23
1
JAFRA (30)
2018-06-23
1
2018-06-23
1
Laskowska Paulina
KJ J.J. Darboven Rumia
NAOMI (57)
2018-06-24
DARG (58)
2018-06-24
18
2018-06-24
8
Łącka Alicja
KJ Aromer Józefin
LADY (28)
2018-06-23
4
Łącka Michalina
KJ Aromer
2018-06-23
1
2018-06-23
1
Majewska Aleksandra
Stajnia Wilanów
HIMENA (47)
2018-06-23
14
2018-06-23
3
2018-06-23
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (66)
2018-06-24
2018-06-24
Marx Zofia
BPK (MAZ)
AMAR (117)
2018-06-24
5
Matysiak Tomasz
KJ Aromer Józefin
LENOX (105)
2018-06-23
2
2018-06-23
11
2018-06-24
3
2018-06-24
2
Michalak Rafał
KJ Galop Kozienice
CHICOLO (107)
2018-06-23
13
2018-06-23
13
Molenda Zuzanna
SJ Poster Piaseczno
SKŁADNIA (119)
2018-06-23
1
2018-06-23
Mordzelewski Michał
St. J Poster Piaseczno
HESSEL-ST (123)
2018-06-24
2
Mościcka Klaudia
KJ Aromer
IRON (15)
2018-06-23
14
2018-06-23
4
2018-06-24
1
2018-06-24
3
Mroczek Julia
KJ Aromer Józefin
HAKER (53)
2018-06-23
1
2018-06-23
1
2018-06-23
11
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2018-06-23
10
2018-06-23
15
Mulik Ewa
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
FORIA (50)
2018-06-23
9
2018-06-23
3
2018-06-24
2
2018-06-24
1
Nasiłowska Anna
KJ Aromer Józefin
2018-06-24
Naumiuk Kornelia
bpk
2018-06-24
15
2018-06-24
1
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
2018-06-24
2018-06-24
Okupny Wiktoria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
LOGOS (67)
2018-06-23
5
2018-06-23
2
Pawłowska Kornelia
BPK
2018-06-23
2018-06-23
1
Pęczyńska Karolina
JKS Karolina
ESTAMP (32)
2018-06-24
13
2018-06-24
7
2018-06-24
1
2018-06-24
15
2018-06-24
19
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
2018-06-23
9
2018-06-23
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
2018-06-23
6
2018-06-23
4
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
TOLEDO (112)
2018-06-23
2
2018-06-23
4
CARDALCO (113)
2018-06-23
6
2018-06-23
3
Pindelska Julia
KJ Szwadron Jazdy RP
GREK (51)
2018-06-24
9
2018-06-24
13
Piotrkowicz Aleksandra
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
ASTURIA (88)
2018-06-24
9
2018-06-24
1
Pituch Magdalena
brak
BARRAS (64)
2018-06-23
22
2018-06-23
1
2018-06-23
12
Potocki Adrian
SKJ Olimpia
2018-06-24
1
2018-06-24
12
2018-06-24
Pruszkowska Kaja
KJ Aromer Józefin
JAREMA (106)
2018-06-23
2018-06-24
10
2018-06-24
Przybysiak Oliwia
Bez przynależności
HELO (34)
2018-06-24
15
2018-06-24
15
2018-06-24
1
Przybysz Klaudia
BPK (MAZ)
2018-06-23
2018-06-23
Rawlikowska Helena
STAJNIA WILANÓW
NIAGARA (99)
2018-06-23
2018-06-23
Rodź Natalia
KJ Aromer Józefin
KURHAN (10)
2018-06-24
4
2018-06-24
Roguski Jakub
Kucykowa Zagroda
JAWA (97)
2018-06-24
1
2018-06-24
15
Rohm Joanna
KJ Galop Kozienice
GOMAR (85)
2018-06-23
7
2018-06-23
6
GEWINER (86)
2018-06-23
7
2018-06-23
5
Rózga Bartłomiej
bpk
ELEKT (65)
2018-06-23
2018-06-23
2018-06-23
Różycka Gabriela
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
A-CONI (8)
2018-06-24
4
2018-06-24
1
Rybczyński Bartosz
KJ Aromer Józefin
2018-06-23
2
2018-06-23
Saulewicz Barbara
KU AZS Uniwersytet Warszawski
RASPADO (56)
2018-06-23
19
2018-06-23
2018-06-24
11
2018-06-24
2018-06-23
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
HAMILTON (104)
2018-06-24
Skłodowska Wiktoria
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2018-06-24
16
2018-06-24
2
Skonieczna Natalia
KJ Stajnia Wilanów
DRAGON (69)
2018-06-23
1
2018-06-23
13
2018-06-23
Słowik Agata
BPK
JASPIS (35)
2018-06-23
8
Szpańska Paulina
BPK
2018-06-23
2018-06-23
2018-06-23
Szyc Sonia
Klub jeździecki AROMER
SARACEN (24)
2018-06-23
15
2018-06-23
Terlecka - Ludwiniak Agnieszka
BPK
DAFER (44)
2018-06-24
1
2018-06-24
17
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (22)
2018-06-23
5
2018-06-23
4
2018-06-24
3
2018-06-24
3
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
CONTAFEE (109)
2018-06-23
1
2018-06-24
1
Tutak Zofia
KJ Aromer Józefin
2018-06-23
14
2018-06-24
10
Ufnal Martyna
KJ Hippica Polonia Słupno
MACBETH (81)
2018-06-24
8
2018-06-24
6
RAMIRO (82)
2018-06-24
1
2018-06-24
1
Wąsowska Anna
Klub Jeździecki Dworek
FIDŻI (20)
2018-06-23
13
2018-06-23
18
2018-06-23
Węglińska Karolina
BPK
WERSAL (80)
2018-06-23
12
2018-06-23
22
Więcek Anna
KJ Aromer Józefin
PROTEUS (118)
2018-06-23
3
2018-06-23
2018-06-24
4
2018-06-24
Wiśniewska Katarzyna
KJ Aromer Józefin
CASTIEL (38)
2018-06-23
1
2018-06-23
2
2018-06-24
1
Wiśniewska Oliwia
bpk
BERGAMO (95)
2018-06-23
16
2018-06-23
6
2018-06-23
Ząbek Aleksandra
Zielona Koniczynka Barbuziki Team
WICHER (45)
2018-06-23
16
2018-06-23
2
2018-06-23
Zalewska Magdalena
Stajnia Budziska
2018-06-23
14
2018-06-23
10
2018-06-24
5
2018-06-24
11
Zawiska Aleksandra
SKJ OLIMPIA
AVENTO (92)
2018-06-24
1
2018-06-24
20
Zięba Martyna
Klub Jeździecki Dworek
FILEJKA (93)
2018-06-24
1
2018-06-24
6
2018-06-24
1
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
2018-06-24
2018-06-24
12

Number of Riders: 97

Number of Horses: 108

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl