Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
103 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 15:30:52
2018-04-11 14:50:15
Magdalena Niesłuchowska CHICCO D'ORO K
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
102 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 05:52:09
2018-04-10 22:33:24
Karolina Bar IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
101 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 20:55:50
2018-04-10 20:42:48
Martyna Baściuk KELPIE
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZR
100 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 14:34:50
2018-04-10 13:01:39
Veronika Krasovska BINNE K.
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
99 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 11:28:31
2018-04-10 11:15:28
Maja Wołkow IZIS KL
  • 2x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
98 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 09:23:36
2018-04-10 09:22:00
Natalia Czarnak ELF
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZR
97 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:15:45
2018-04-09 22:47:28
Oliwia Janiszewska ALBERT
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
96 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 20:55:34
2018-04-09 21:55:17
Aleksandra Seweryn HAZARD
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
95 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:16:11
2018-04-09 21:48:49
Karolina Karczewska MILLCROFT VIVA
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
94 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:15:32
2018-04-09 21:48:22
Tamara Ferenc EQUUS
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
93 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:15:18
2018-04-09 21:47:54
Kinga Ferenc MOBY DIC
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
92 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 05:51:48
2018-04-09 19:52:26
Dominika Cienkowska SOKÓŁ
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
91 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 18:43:22
2018-04-09 16:38:37
Hubert Aniołek SPOOK
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
90 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 18:43:33
2018-04-09 16:35:49
Hubert Aniołek RAMZES
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
89 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 15:49:48
2018-04-09 15:08:02
Karolina Sosnowska LIWIA
  • 1x 5/N4/I półfinał juniorów, ZR
88 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 09:40:50
2018-04-09 08:35:54
Marta Ziółkowska SUMAR
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZR
87 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 09:41:15
2018-04-09 08:34:38
Klaudia Zajkowska TESSA
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZR
86 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 08:01:46
2018-04-09 08:01:17
Klaudia Zajkowska MISTER HANEK
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZR
85 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 03:19:01
2018-04-08 21:37:39
Teresa Tomaszewska LADY IN RED
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
82 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 09:41:43
2018-04-08 20:41:19
Klaudia Domżała WEXTREEM
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 11:28:16
2018-04-08 20:11:28
Paulina Kosecka-Andziak LEONIDAS
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
80 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 19:59:14
2018-04-08 17:43:18
Wiktoria Doroz MANUELA
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
79 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 19:59:33
2018-04-08 17:36:01
Marta Rosiak WONDER WORLD
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
78 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 19:59:52
2018-04-08 15:53:32
Klaudia Domżała WEXTREEM
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
77 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 09:23:38
2018-04-07 23:06:28
Weronika Lewandowska HOJVEJS CASMIR
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
76 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 09:23:27
2018-04-07 23:04:34
Weronika Lewandowska BIRMA
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
75 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 06:31:42
2018-04-06 22:53:39
Pola Zagórska EHRENSTEIN
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZR
74 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 06:31:54
2018-04-06 22:53:10
Kalina Kopczewska DON SULTAN
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
73 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 06:31:30
2018-04-06 22:07:13
Inga Bretes ITASCA
  • 1x 8/CC1/CC1 ZR
  • 1x 17/CC2/CC2 ZR
72 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 21:52:48
2018-04-06 20:39:50
Marta Bardan FERDINAND
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
71 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 06:46:26
2018-04-05 22:21:59
Zofia Stachnik MAFIA P
  • 1x 5/N4/I półfinał juniorów, ZR
  • 1x 14/D4/II półfinał juniorów, ZR
  • 1x 23/N5/finał juniorów, ZR
70 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 06:46:38
2018-04-05 21:25:45
Pola Zdybicka WICEK
  • 1x 3/N1/I półfinał juniorów na kucach, ZR
  • 1x 12/N2/II półfinał juniorów na kucach, ZR
  • 1x 21/N7K/finał juniorów na kucach
69 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:00:10
2018-04-05 16:49:21
Gabriela Węglińska ANDRUS
  • 1x 5/N4/I półfinał juniorów, ZR
  • 1x 14/D4/II półfinał juniorów, ZR
  • 1x 23/N5/finał juniorów, ZR
68 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 18:53:18
2018-04-05 14:33:50
Marta Jarzębowska PROXY'DOR
  • 2x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
67 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 06:45:38
2018-04-04 23:05:24
Julia Chudzik TREVOR
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
66 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 06:45:56
2018-04-04 23:02:50
Michał Sieńko KARINO
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 06:46:13
2018-04-04 22:59:52
Anna Sieńko MIDNIGHT MAGIC
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZR
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 06:45:21
2018-04-04 16:21:42
Dominika Jawulska-Bruzda GIORGIO ARMANI
  • 2x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
62 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 13:39:03
2018-04-04 12:15:48
Joanna Jakubik AGAT
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 13:38:50
2018-04-04 10:47:51
Julia Chojnowska DANDYS
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 02:18:03
2018-04-04 00:18:07
Blanka Wysocka KON-TIKI
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 23:16:38
2018-04-03 20:35:51
Zofia Marx AMAR
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 14/D4/II półfinał juniorów, ZR
  • 2x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZR
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 23:16:49
2018-04-03 20:16:11
Anna Szukało RIWETTO
  • 2x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 23:17:03
2018-04-03 11:35:12
Martyna Ufnal RAMIRO
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 06:48:39
2018-04-02 21:41:00
Zofia Mordzelewska GEORG
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZR
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 06:48:27
2018-04-02 20:50:05
Klaudia Mościcka IRON
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 12:18:37
2018-04-02 12:04:52
Oliwia Laferi-Sapiej DONNA AGATHA
  • 1x 6/N5/I półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 15/N6/II półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 24/N7/finał młodych jeźdźców, ZR
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 12:19:49
2018-04-02 11:48:07
Magda Kącka CLASSIC DREAM
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 12:19:32
2018-04-02 11:42:06
Anna Jelinek CONSTANTIN
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 06:48:50
2018-04-01 23:03:09
Zuzanna Olszewska LESLEY
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZR
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 06:49:04
2018-04-01 19:56:15
Julia Kokot WIKING
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 06:49:32
2018-04-01 19:07:51
Karolina Gałkowska RARA AVIS FSTF
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 06:49:47
2018-04-01 19:07:08
Karolina Gałkowska FRANS N
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 06:50:00
2018-04-01 19:06:26
Aleksandra Nowicka ALGO
  • 1x 6/N5/I półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 15/N6/II półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 24/N7/finał młodych jeźdźców, ZR
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 06:48:35
2018-04-01 19:05:24
Lea Zatońska NONSENS 10
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 18:06:21
2018-04-01 16:54:42
Martyna Zieleźny HORN
  • 1x 5/N4/I półfinał juniorów, ZR
  • 1x 14/D4/II półfinał juniorów, ZR
  • 1x 23/N5/finał juniorów, ZR
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 15:03:40
2018-04-01 14:56:47
Justyna Brzozowska SANTIEGO
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 15:03:28
2018-04-01 14:55:52
Justyna Brzozowska LORD DRACO
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 15:03:16
2018-04-01 14:52:03
Matylda Mroczkowska MINISTER
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 15:03:05
2018-04-01 14:51:08
Marta Mrówka RAGAZZA
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 14:24:54
2018-04-01 13:53:18
Patrycja Zawirska DONNER DI
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZR
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 14:25:24
2018-04-01 13:45:37
Danuta Kosecka FURST VERONA
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 14:25:41
2018-04-01 13:44:46
Danuta Kosecka DES DEMON
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 14:24:14
2018-04-01 13:36:16
Agnieszka Rydz-Surmacz DONNA LEDIRA
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 13:24:05
2018-04-01 13:19:55
Zofia Puławska GALIA
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 13:07:25
2018-04-01 13:03:55
Aleksandra Tatak TOTEM
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
31 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 15:45:51
2018-03-31 13:09:15
Maria Steczowicz WILHELM
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
30 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 15:46:06
2018-03-31 13:07:26
Natalia Kotyra REWERS
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZR
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 15:30:28
2018-03-31 13:05:48
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZR
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 20:39:43
2018-03-31 10:04:50
Anna Tyburska PATI BH
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZR
27 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 15:46:55
2018-03-31 10:04:40
Angelika Głasek BAMBI
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
26 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 15:47:09
2018-03-31 10:03:51
Inga Olejarz INWOOD
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
25 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 15:49:27
2018-03-31 09:58:01
Maria Kaniewska DYPLOMATA
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
24 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 15:49:44
2018-03-31 09:49:50
Anna Tyburska SŁODKA FRANIA
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZR
23 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 15:49:57
2018-03-31 09:48:46
Anna Tyburska JABŁONKA
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZR
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 17:13:55
2018-03-31 09:05:48
Julia Jokiel PATI BH
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
21 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 08:43:52
2018-03-30 22:34:08
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
20 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 20:50:32
2018-03-30 20:13:33
Klaudia Kostrzębska DOUBLE AFFAIR G
  • 1x 6/N5/I półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 15/N6/II półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 24/N7/finał młodych jeźdźców, ZR
19 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 20:50:45
2018-03-30 19:00:31
Aleksandra Kanarek SAURON
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
18 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 15:20:36
2018-03-30 14:09:28
Agata Szulkowska CHILI PEPPER 9
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 14:49:09
2018-03-30 13:12:13
Oliwia Kubiak DRUH HROBY HRON
  • 1x 3/N1/I półfinał juniorów na kucach, ZR
  • 1x 12/N2/II półfinał juniorów na kucach, ZR
  • 1x 21/N7K/finał juniorów na kucach
16 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 15:20:58
2018-03-30 12:18:46
Natalia Ruszkowska DEINHARD S
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZR
15 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 15:21:11
2018-03-30 12:16:47
Natalia Wojtaszek DAGON
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
14 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 06:57:51
2018-03-30 03:27:47
Oktawia Kurkowska CALVADOS
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
13 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 06:57:36
2018-03-29 16:50:01
Agata Kamionka - Flak DESERT ROSE
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 25/C4/finał seniorów, ZR
12 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 12:58:30
2018-03-29 10:17:56
Aleksandra Wołkowycka HELIOS
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
11 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 12:58:43
2018-03-29 08:50:37
Gloria Grudziąż FIRO
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZR
10 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 12:58:58
2018-03-29 08:50:15
Gloria Grudziąż ARPACO
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZR
9 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 08:08:36
2018-03-28 20:32:16
Natalja Bujalska BETOVEN
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZR
8 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 15:21:24
2018-03-28 17:37:45
Marta Wacławik DESPERADO
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
7 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 08:09:02
2018-03-28 17:37:39
Julia Ziółkowska NUGAT PP
  • 1x 3/N1/I półfinał juniorów na kucach, ZR
  • 1x 12/N2/II półfinał juniorów na kucach, ZR
  • 1x 21/N7K/finał juniorów na kucach
6 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 15:21:36
2018-03-28 17:34:20
Paweł Łyżwiński DESPERADO
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 06:46:49
2018-03-28 16:05:40
Tamara Kotowicz RAFAELL BH
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 5/N4/I półfinał juniorów, ZR
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZR
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZR
3 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 08:10:09
2018-03-28 16:00:15
Karolina Jeruć ESTAMP
  • 1x 9/L1/I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 27/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 07:55:57
2018-03-28 11:55:34
Nina Makowska AVILON
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZR
1 ENTRY ACCEPTED 2018-03-28 14:38:33
2018-03-28 10:04:53
Dominika Jędrzejowska OSKAR
  • 1x 5/N4/I półfinał juniorów, ZR
  • 1x 14/D4/II półfinał juniorów, ZR
  • 1x 23/N5/finał juniorów, ZR
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Aniołek Hubert bpk
2007 (Mł.)
O045368
2. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
3. Bardan Marta SS Golden Horse
S
Brak
4. Baściuk Martyna KJ Chojnów
2005 (JM.)
O046348
5. Bretes Inga Aromer
S
O001055
6. Brzozowska Justyna Bpk
S
Brak
7. Bujalska Natalja Kj Aldragho
2004 (JM.)
O041040
8. Chojnowska Julia bpk
2001 (J.)
O043080
9. Cienkowska Dominika Brak
S
Brak
10. Czarnak Natalia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O037685
11. Domżała Klaudia bpk
S
brak
12. Doroz Wiktoria bpk
2001 (J.)
brak
13. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (Mł.)
O042487
14. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
15. Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
S
O019149
16. Głasek Angelika bpk
2002 (J.)
brak
17. Grudziąż Gloria bpk
O026631
18. Jakubik Joanna -
S
O031513
19. Janiszewska Oliwia Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2008 (Mł.)
O045168
20. Jarzębowska Marta Klub Jeździecki Bingo
S
O005104
21. Jawulska-Bruzda Dominika Klub Jeździecki Milord
S
1362/18
22. Jędrzejowska Dominika BPK
2001 (J.)
O042742
23. Jelinek Anna Niezrzeszona
S
brak
24. Jeruć Karolina Jks Karolina
S
Brak
25. Jokiel Julia aromer
S
brak
26. Kącka Magda LKS Wolta
S
brak
27. Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
S
O001225
28. Kanarek Aleksandra KJ Sawanka
S
O008561
29. Kaniewska Maria brak
2002 (J.)
brak
30. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
31. Kokot Julia KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O032693
32. Kopczewska Kalina KJ Plejda
2008 (Mł.)
O048171
33. Kosecka Danuta Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001686
34. Kosecka-Andziak Paulina ks chojnów
S
brak
35. Kostrzębska Klaudia Klub Jeździecki Truskaw
1998 (MJ.)
O022153
36. Kotowicz Tamara KJ Leśna Wola
S
O021349
37. Kotyra Natalia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O027148
38. Krasovska Veronika KJ Wilanów
S
brak
39. Kubiak Oliwia MAZ/bpk
2003 (JM.)
O037902
-
40. Kurkowska Oktawia Niezrzeszony
S
Brak
41. Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
1999 (MJ.)
O040391
42. Lewandowska Weronika Akademia Jeździecka Dąbrowica
2005 (JM.)
O038650
43. Łyżwiński Paweł KJ Sawanka
S
brak
44. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (Mł.)
brak
45. Makowska Nina KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O036761
46. Marx Zofia BPK (MAZ)
2001 (J.)
O037224
47. Mościcka Klaudia KJ Aromer
2001 (J.)
0048875
48. Mroczkowska Matylda NZ
2004 (JM.)
O037550
49. Mrówka Marta Niezrzeszony
1998 (MJ.)
brak
50. Niesłuchowska Magdalena KJ Aldragho Piaseczno
S
O004211
51. Nowicka Aleksandra KS AZS AWF WARSZAWA
1999 (MJ.)
O041587
52. Olejarz Inga brak
2004 (JM.)
brak
53. Olszewska Zuzanna brak przynależności
2000 (J.)
O026480
54. Puławska Zofia bpk
2000 (J.)
brak
55. Rosiak Marta JKS Equita
S
O005502
56. Ruszkowska Natalia AZS PW
2004 (JM.)
O037588
57. Seweryn Aleksandra SSKJ Bobrowy Staw
S
brak
58. Sieńko Anna Grobice
2004 (JM.)
O032718
59. Sieńko Michał St. SKJ Grobice
2007 (Mł.)
O036736
60. Stachnik Zofia LARGO S.A.
2000 (J.)
O027150
103FB89
61. Steczowicz Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (Mł.)
brak
62. Steczowicz Maria Sowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (Mł.)
brak
63. Szukało Anna Klub Jeździecki Dworek Okuniew
2001 (J.)
O028343
64. Szulkowska Agata Aromer
1998 (MJ.)
brak
65. Tatak Aleksandra bpk
S
O025281
66. Tomaszewska Teresa JKS Equita
S
O001498
67. Tyburska Anna KJ Aromer
S
brak
68. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia Słupno
2007 (Mł.)
O036152
69. Wacławik Marta KJ Sawanka
S
brak
70. Węglińska Gabriela BPK
2001 (J.)
brak
71. Wojtaszek Natalia AZS PW
1998 (MJ.)
LZPZJ/1151/18
72. Wołkow Maja SKJ HAWAJKA
2003 (JM.)
O033575
73. Wołkowycka Aleksandra SKJ Bajardo
2004 (JM.)
O045770
74. Wysocka Blanka Niezrzeszona
S
Brak
75. Zagórska Pola KJ Plejada
2004 (JM.)
O037626
76. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka
2005 (JM.)
O041844
77. Zatońska Lea KS AZS AWF WARSZAWA
2008 (Mł.)
BRAK
78. Zawirska Patrycja Ks Chojnów
S
Brak
79. Zdybicka Pola Stow. KS Chojnów
2002 (J.)
O041589
80. Ziółkowska Julia KJ GoldenHorse
2002 (J.)
O035725
81. Ziółkowska Marta Polski Polo Klub
1997 (MJ.)
O014575
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

69

AGAT Wielkopolan POL 2008 Wałach gniada F: Bakalar
M: Agata
O: Monika Żakiewicz
B: brak
K024735
2.

96

ALBERT KUC POL 2010 Wałach dereszowata/kuc:127 cm F: nn
M: nn
O: T.C.C. Sp. z o.o.
B: nn
K020925 616999610281910
3.

54

ALGO SP POL 2006 Wałach gniada/165 F: Himen / Oder
M: Agawa / Pergamon
O: Karolina Gałkowska
B: SK Plękity
K013305
4.

66

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
5.

13

ANDRUS Fryzyjska POL 2008 Wałach kara/168 F: Sandor
M: Senne Deli
O: Tomasz Węgliński
B: Brak
Brak
6.

34

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier jelena/kuc: F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
O: Aleksandra Ossowska
B: Alina Kujawa-Kroll
brak
7.

24

ARPACO 00 POL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Ps Pacos
M: Armenia
O: Gloria Grudziąż Klaudia Domżała
B: Krzysztof Grudziąż
brak
8.

1

AVILON HAFL. POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pr Alegro
M: Hauptstutbuch Halina
O: Monika Karpińska
B: x
K022998
9.

38

BAMBI NN POL 2004 Wałach bułana/kuc: F: NN
M: NN
O: Beata Głasek
B: NN
brak
10.

23

BETOVEN Polski Kuc Wierzchowy POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Rob roy
M: Belle Lady
O: Radosław Bujalski
B: Maria Pietrusinska
K023045
11.

99

BINNE K. Fryzyjski POL 2008 Wałach kara F: -
M: -
O: Marek Janas
B: -
brak
12.

81

BIRMA Deutsche Reitpony POL 2007 Klacz gniada/kuc:137 F: Durello Top
M: Banitka
O: Edyta Lewandowska
B: Tomasz Kowala
12162 12162 12162
13.

28

CALVADOS Wielkopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Barbur
M: Casablanka
O: Oktawia Kurkowska
B: Brak
Brak
14.

102

CHICCO D'ORO K OLD. POL 2003 Wałach kasztanowata F: Cockpit
M: Ramona E
O: Magdalena Niesłuchowska
B: Niemcy
K007847
15.

31

CHILI PEPPER 9 Czeska Gorącokrwista POL 2003 Wałach kasztanowata F: Nn
M: Nn
O: Agnieszka Kopka
B: Nn
Brak
16.

60

CLASSIC DREAM Holsztyn GER 2012 Wałach siwa/169 F: clarimo
M: v-cassina 1
O: Jacek Kosow
B: Jacek Kosow
brak DE421000138812
17.

59

CONSTANTIN Holsztyn GER 2009 Wałach gniada F: Cento
M: Idylle 1
O: LKS Wolta
B: Jacek Kosow
brak
18.

29

DAGON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1998 Wałach kasztanowata F: Renier
M: Doreen
O: Maciej Wojtaszek
B: Niewiadomski Marek
K003935 616009660551898
19.

68

DANDYS SP POL 2005 Wałach gniada F: Nikiel
M: Djuna
O: Marta Kossakowska
B: Jerzy Michałowski
brak
20.

30

DEINHARD S DRP POL 2001 Wałach gniada/kuc:141 cm F: Diskus
M: Ninka
O: Natalia Wojtaszek
B: Schulte- Althoff, Wilhelm
K010190 DE 441 410468501 103FB90
21.

47

DES DEMON SP POL 2013 Ogier gniada F: Destano
M: Desdemona
O: Danuta Kosecka
B: Danuta Kosecka
brak
22.

27

DESERT ROSE OLD POL 2011 Klacz kara F: De Niro
M: Quadriga
O: Agata Kamionka - Flak
B: Niemcy
K019288
23.

4

DESPERADO Hanowerska POL 2011 Wałach gniada/172 F: Danone I / DeNiro
M: Laurissa / Lauries Crusador
O: Marta Wacławik
B: Koopman
K021434 DE431310600511
24.

79

DON SULTAN DRP POL 2006 Wałach kara/kuc: F: x
M: x
O: Anna Świątkowska
B: x
K020851
25.

61

DONNA AGATHA Holsztyńska GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Nicoretta
O: Olimpia Laferi-Sapiej
B:
K018558
26.

46

DONNER DI OLD POL 2008 Klacz kasztanowata F: Donnerball
M: Romina
O: Zawirska
B: Pietrzyk
Brak
27.

33

DOUBLE AFFAIR G SP POL 2005 Klacz gniada/167 F: Love Affair
M: Double D
O: Klaudia Kostrzębska
B: Paweł Gąsiński
K010188 10973
28.

5

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
O: Edyta Juszczuk-Kubiak
B: Krzysztof Chomicz
K020960 616999610165210
29.

37

DYPLOMATA SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Euton
M: Dereza
O: Katarzyna Żórawska
B: brak
brak
30.

80

EHRENSTEIN TRAK POL 2006 Wałach kara F: hohenstein
M: Eureka
O: K. Zagórska
B: PL
K012593 POL732010025306
31.

97

ELF KUC POL 2002 Ogier /kuc:141 F: Camus
M: Emanacja
O: Jolanta Zalewska-Czarnak
B: Jolanta Zalewska-Czarnak
08598
32.

94

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
33.

21

ESTAMP MŁP POL 2012 Wałach gniada F: San Luis
M: Ekspansja JP
O: Karolina Pęczyńska
B: Polska
brak
34.

77

FERDINAND OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Freudentraum
M: Wichita
O: Marta Bardan
B: Wilhelm Doepke
brak brak
35.

25

FIRO 00 POL 2008 Ogier siwa/160 F: Armani
M: Fira
O: Klaudia Domżąła Gloria Grudziąż
B: Krzysztof Grudziąż
K017326
36.

55

FRANS N KWPN NED 2010 Wałach gniada/165 F: Ampere / Rousseau
M: Aterpenta C / Watermill Scandic
O: Karolina Gałkowska
B: Holandia
K020905
37.

43

GALIA SP POL 2010 Klacz siwa/172 F: Kingsten
M: Galilea
O: Joanna Puławska
B: Zdzisław Goździor
K024518
38.

70

GIORGIO ARMANI SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Stakkato Top
M: Gloria V
O: Dominika Jawulska-Bruzda
B: Adamuszewski Marek
K025109
39.

19

HAZARD SP POL 2007 Wałach gniada F: Landor
M: Huba
O: Ewa Apanas
B: -
LKPZJ/2457/18 Nr paszp POL 009520006907
40.

26

HELIOS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach siwa F: Corde
M: Hera
O: Marek Wołkowycki
B: SK Walewice Spółka z o.o.
K009529
41.

82

HOJVEJS CASMIR SP DNK 2013 Wałach kasztanowata/kuc: F: Eiluns Spartan
M: Calina
O: Edyta Lewandowska
B: Peter Madsen
brak
42.

101

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
43.

39

INWOOD Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Royal Court
M: Italia
O: Małgorzata Persona-Olejarz
B: Bogdan Marek Tomaszewski
Brak
44.

62

IRON Wielkopolska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Chef Supreme
M: Izana
O: Łukasz Sikorski
B: Stadnina Koni Racot
Brak
45.

78

ITASCA SP POL 2008 Klacz kara F: Asyż
M: Iga
O: Andrzej Wyglądała
B: Andrzej Wyglądała
K016852
46.

98

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baldini II
M: Ikaria
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024306
47.

35

JABŁONKA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:145 F: Ganges
M: Jamajka
O: Katarzyna Żórawska
B: brak
brak
48.

72

KARINO NN POL 1998 Wałach /kuc:120 F: NN
M: NN
O: NN
B: NN
brak
49.

100

KELPIE KM POL 2011 Klacz kara/kuc: F: Asumpt
M: Kyniska
O: Marcin Rynkowski
B: pol
616013580177810
50.

67

KON-TIKI Pełna Krew Angielska POL 1998 Ogier ciemnogniada F: Nn
M: Nn
O: Blanka Wysocka
B: Nn
Brak
51.

86

LADY IN RED SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Liona
O: R. Makowski
B: R. Makowski
K021669
52.

14

LEONIDAS Małopolak POL 07.03.2009 Wałach gniada F: Aspan
M: Lusia
O: Kamila Mrożek
B: Andrzej Piwowarski
POL 006550000909
53.

58

LESLEY RHLD GER 2008 Wałach gniada F: Lord Loxley
M: Goldquelle
O: Anna Wach-Olszewska
B: xxx
K025316
54.

50

LORD DRACO Zweibrucker GER 1.01.2013 Ogier ciemnogniada F: Lord Leopold
M: Darling
O: Justyna Brzozowska
B: Pan niemiec
Brak
55.

8

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada/163 F: Imequyl
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K019638 616009660558309
56.

76

MAFIA P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kara F: RON WILLIAM
M: MADERA-P
O: Mariusz Stachnik
B: Parkitny Bogdan
K020100
57.

85

MANUELA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz gniada F: Lębork
M: Mimoza
O: Robert Dzierżanowskk
B: Jarosławski Marian
K012953
58.

71

MIDNIGHT MAGIC Kuc Conemara POL 2008 Ogier siwa/kuc: F: Atlantic Magic
M: Muffin
O: Krupiński
B: Krupiński
18584
59.

95

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
60.

49

MINISTER Małopolska POL 2005 Wałach siwa/kuc:149 F: Jantar
M: Miłka
O: Dominika Jóźwiak
B: Zbigniew Forc
K021320
61.

87

MISTER HANEK DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Durello Top / Durello
M: Maskotka / Domingo
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Tomasz Kowala
K014016 POL013680046207
62.

93

MOBY DIC Kuc Feliński POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Wartownik / Fason
M: Gucja / Amor
O: Marta Ferenc
B: Marta Ferenc
K021352 616013661209009
63.

53

NONSENS 10 DRP GER 2003 Wałach gniada/kuc: F: Neckar
M: Maish
O: .
B: .
K010463
64.

22

NUGAT PP DRP POL 2011 Wałach gniada/kuc:149 F: NEMAX
M: NANOUK PP
O: Jacek Ziółkowski
B: Procima Sp. z o.o.
K020700 DE 434340719011
65.

20

OSKAR Szlachetna UKR 2005 Wałach kara/157 F: Pejsis
M: Fergana
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: N
K013687
66.

6

PATI BH KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: nn
M: nn
O: Katarzyna Żórawska
B: nn
brak
67.

7

PATI BH DRP POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Dacapo 154
M: Pippi
O: Katarzyna Żórawska
B: brak
brak
68.

74

PROXY'DOR Anglo European POL 2011 Wałach kasztanowata F: Polydor's erbe
M: Marsylia
O: Marta Jarzębowska
B: Monika Zagrobelne Męcina
K025080
69.

2

RAFAELL BH SP POL 2011 Wałach gniada F: Elf
M: Roxy HL
O: Grażyna Barć
B: Bogna Hupa
K022946
70.

48

RAGAZZA Hanowerska POL 2000 Klacz kasztanowata F: Regazzoni
M: Asseler Girl
O: Krzysztof Kącki
B: Robert Eylmann
K006567
71.

64

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Emilia Ufnal
B:
K013543 POL999580294301
72.

91

RAMZES Kuc Walijski POL 2008 Wałach kara/kuc:118 F: Fokus / Galon
M: Ramondie / Ramiro
O: Aneta Aniołek
B: Jan Wójcik
K024362 POL013610007908
73.

104

RAMZES/(SPOOK) F:
M:
O:
B:
74.

56

RARA AVIS FSTF SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Irwing Shaw L
M: Rosilla
O: Karolina Gałkowska
B: Maciej Katanowski
K024395
75.

40

REWERS MŁP POL 2011 Wałach gniada/154 F: Masini
M: Roksana
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K022861 616006660368311
76.

103

REWERS/(MADRYT) F:
M:
O:
B:
77.

65

RIWETTO SP POL 2012 Wałach srokata F: Libretto
M: Ridiera
O: Alberska Beata
B: Kędzior Zbigniew
K025112
78.

51

SANTIEGO Niemiecki Koń GER 2011 Wałach gniada F: Nie wiem
M: Nie pamiętam
O: Justyna Brzozowska
B: Pan niemiec
Brak
79.

32

SAURON SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/167 F: Calderon
M: Sawanna
O: Mirosław Kanarek
B: Mirosław Kanarek
K009955 POL009660414604
80.

36

SŁODKA FRANIA KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Katarzyna Żórawska
B: NN
brak
81.

18

SOKÓŁ SP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: San Paulo
M: Yellow
O: Dominika Cienkowska
B: Adam Kozłowski
brak
82.

92

SPOOK KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Aneta Aniołek
B: NN
brak
83.

89

SUMAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Aron
M: Sumatra
O: Marta Ziółkowska
B: SK Udurz
K019440
84.

88

TESSA Kuc Wali. POL 1993 Klacz gniada/kuc:127 F: NN
M: NN
O: Kinga Leszek-Karwńska
B: Holandia
K002319 POL013520018693
85.

42

TOTEM SP POL 2008 Wałach kara/163 F: Le Duc
M: Taka Pani
O: Aleksandra Tatak
B: Paweł Mazurek
K012126
86.

83

WEXTREEM 00 POL 2003 Ogier gniada/mk: F: Om El Extreem
M: Wiersza
O: Klaudia Domżała
B: Krzysztof Grudziąż
12631
87.

75

WICEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc: F: Wiatr Ponysport
M: Veris Ponysport
O: Anna Zdybicka
B: Baraniok Stanisław
K021884 POL999610136008
88.

57

WIKING Kuc Gr.d POL 2002 Wałach gniada/kuc:147 F: Dybicz
M: Wenus
O: Agnieszka Żarnowiecka
B: Paweł Wysocki
K022831 POL 013 55 00948 02
89.

41

WILHELM KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:128 F: NN
M: NN
O: Monika Steczowicz
B: NN
brak
90.

84

WONDER WORLD WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Helanis
M: Wiva
O: Krzysztof Tomaszewski
B: Marek Romanowski
Brak 11639
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
bpk
RAMZES (91)
2018-04-13
2018-04-14
2018-04-15
SPOOK (92)
2018-04-13
2018-04-14
2018-04-15
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-04-13
8
2018-04-14
8
2018-04-15
6
2018-04-15
Bardan Marta
SS Golden Horse
2018-04-13
5
2018-04-14
7
2018-04-15
10
2018-04-15
Baściuk Martyna
KJ Chojnów
KELPIE (100)
2018-04-13
2
2018-04-14
7
2018-04-15
2
2018-04-15
Bretes Inga
Aromer
ITASCA (78)
2018-04-13
1
2018-04-14
1
2018-04-15
Brzozowska Justyna
Bpk
2018-04-13
1
2018-04-14
1
2018-04-15
2018-04-13
16
2018-04-14
17
Bujalska Natalja
Kj Aldragho
BETOVEN (23)
2018-04-13
6
2018-04-14
4
2018-04-15
8
2018-04-15
Chojnowska Julia
bpk
DANDYS (68)
2018-04-13
23
2018-04-14
26
2018-04-15
20
2018-04-15
Cienkowska Dominika
Brak
SOKÓŁ (18)
2018-04-13
22
2018-04-14
16
2018-04-15
11
2018-04-15
Czarnak Natalia
KJ Dworek Okuniew
ELF (97)
2018-04-13
2018-04-14
Domżała Klaudia
bpk
2018-04-13
3
2018-04-14
7
2018-04-15
14
2018-04-15
Doroz Wiktoria
bpk
MANUELA (85)
2018-04-13
18
2018-04-14
22
2018-04-15
16
2018-04-15
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-04-13
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-15
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (94)
2018-04-13
9
2018-04-14
9
2018-04-15
10
2018-04-15
Gałkowska Karolina
KS AZS AWF WARSZAWA
FRANS N (55)
2018-04-13
4
2018-04-14
8
2018-04-15
9
2018-04-13
2
2018-04-14
4
2018-04-15
3
2018-04-15
Głasek Angelika
bpk
BAMBI (38)
2018-04-13
12
2018-04-14
13
2018-04-15
13
2018-04-15
Grudziąż Gloria
bpk
ARPACO (24)
2018-04-13
5
2018-04-14
2
2018-04-15
4
2018-04-15
FIRO (25)
2018-04-13
1
2018-04-14
2
2018-04-15
2
2018-04-15
Jakubik Joanna
-
AGAT (69)
2018-04-13
4
2018-04-14
2
2018-04-15
10
2018-04-15
Janiszewska Oliwia
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
ALBERT (96)
2018-04-13
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-15
Jarzębowska Marta
Klub Jeździecki Bingo
2018-04-15
21
Jawulska-Bruzda Dominika
Klub Jeździecki Milord
2018-04-14
20
2018-04-15
Jędrzejowska Dominika
BPK
OSKAR (20)
2018-04-13
2
2018-04-14
3
2018-04-15
3
2018-04-15
Jelinek Anna
Niezrzeszona
2018-04-14
23
2018-04-15
21
Jeruć Karolina
Jks Karolina
ESTAMP (21)
2018-04-13
16
2018-04-14
17
2018-04-15
19
Jokiel Julia
aromer
2018-04-13
12
2018-04-14
25
2018-04-15
9
2018-04-15
Kącka Magda
LKS Wolta
2018-04-14
8
2018-04-15
1
Kamionka - Flak Agata
K.S. Centurion
2018-04-13
13
2018-04-14
2
2018-04-15
2
2018-04-15
Kanarek Aleksandra
KJ Sawanka
SAURON (32)
2018-04-13
8
2018-04-14
6
2018-04-15
12
2018-04-15
Kaniewska Maria
brak
2018-04-13
15
2018-04-14
17
2018-04-15
15
2018-04-15
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-04-13
11
2018-04-14
10
2018-04-15
2018-04-15
Kokot Julia
KJ Akademia Kucania Dawidy
WIKING (57)
2018-04-13
8
2018-04-14
6
2018-04-15
2
2018-04-15
Kopczewska Kalina
KJ Plejda
2018-04-13
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-15
Kosecka Danuta
Nadwiślanin Kwidzyn
2018-04-13
6
2018-04-14
5
Kosecka-Andziak Paulina
ks chojnów
2018-04-13
11
2018-04-14
5
2018-04-15
11
2018-04-15
Kostrzębska Klaudia
Klub Jeździecki Truskaw
2018-04-13
3
2018-04-14
2
2018-04-15
1
2018-04-15
Kotowicz Tamara
KJ Leśna Wola
2018-04-13
2
2018-04-13
4
2018-04-14
1
2018-04-15
1
Kotyra Natalia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MADRYT (8)
2018-04-13
5
2018-04-14
6
REWERS (40)
2018-04-13
6
2018-04-14
5
2018-04-15
6
2018-04-15
Krasovska Veronika
KJ Wilanów
2018-04-15
24
Kubiak Oliwia
MAZ/bpk
2018-04-13
3
2018-04-14
2
2018-04-15
2
2018-04-15
Kurkowska Oktawia
Niezrzeszony
2018-04-13
12
2018-04-14
26
2018-04-15
17
2018-04-15
Laferi-Sapiej Oliwia
SKJ Legia-Kozielska
2018-04-13
1
2018-04-14
1
2018-04-15
2
2018-04-15
Lewandowska Weronika
Akademia Jeździecka Dąbrowica
BIRMA (81)
2018-04-13
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-13
2018-04-14
2018-04-15
Łyżwiński Paweł
KJ Sawanka
2018-04-13
11
2018-04-14
3
2018-04-15
5
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2018-04-13
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-15
Makowska Nina
KJ Aldragho Piaseczno
AVILON (1)
2018-04-13
3
2018-04-14
2
2018-04-15
3
2018-04-15
Marx Zofia
BPK (MAZ)
AMAR (66)
2018-04-14
4
2018-04-14
2018-04-15
4
Mościcka Klaudia
KJ Aromer
IRON (62)
2018-04-13
20
2018-04-14
23
2018-04-15
18
2018-04-15
Mroczkowska Matylda
NZ
2018-04-13
9
2018-04-14
11
2018-04-15
8
2018-04-15
Mrówka Marta
Niezrzeszony
RAGAZZA (48)
2018-04-13
2
2018-04-14
15
2018-04-15
6
2018-04-15
Niesłuchowska Magdalena
KJ Aldragho Piaseczno
2018-04-13
6
2018-04-14
11
2018-04-15
6
2018-04-15
Nowicka Aleksandra
KS AZS AWF WARSZAWA
ALGO (54)
2018-04-13
2
2018-04-14
3
2018-04-15
3
2018-04-15
Olejarz Inga
brak
INWOOD (39)
2018-04-13
24
2018-04-14
28
2018-04-15
23
2018-04-15
Olszewska Zuzanna
brak przynależności
LESLEY (58)
2018-04-13
1
2018-04-14
2
2018-04-15
1
Puławska Zofia
bpk
GALIA (43)
2018-04-13
4
2018-04-14
14
2018-04-15
7
2018-04-15
Rosiak Marta
JKS Equita
2018-04-13
9
2018-04-14
13
2018-04-15
5
2018-04-15
Ruszkowska Natalia
AZS PW
2018-04-13
1
2018-04-14
1
2018-04-15
1
2018-04-15
Seweryn Aleksandra
SSKJ Bobrowy Staw
HAZARD (19)
2018-04-13
10
2018-04-14
10
2018-04-15
8
2018-04-15
Sieńko Anna
Grobice
2018-04-13
4
2018-04-14
5
2018-04-15
7
2018-04-15
Sieńko Michał
St. SKJ Grobice
KARINO (72)
2018-04-13
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-15
Stachnik Zofia
LARGO S.A.
MAFIA P (76)
2018-04-13
1
2018-04-14
2
2018-04-15
1
2018-04-15
Steczowicz Maria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
WILHELM (41)
2018-04-13
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-15
Steczowicz Maria
Sowarzyszenie SKJ Grobice
KARINO (72)
2018-04-14
Szukało Anna
Klub Jeździecki Dworek Okuniew
RIWETTO (65)
2018-04-14
9
Szulkowska Agata
Aromer
2018-04-13
10
2018-04-14
12
2018-04-15
4
2018-04-15
Tatak Aleksandra
bpk
TOTEM (42)
2018-04-13
7
2018-04-14
9
2018-04-15
7
2018-04-15
Tomaszewska Teresa
JKS Equita
2018-04-13
1
2018-04-14
1
2018-04-15
4
2018-04-15
Tyburska Anna
KJ Aromer
2018-04-15
2018-04-14
4
2018-04-15
2
2018-04-14
1
2018-04-13
1
2018-04-15
1
2018-04-14
2
2018-04-13
2
Ufnal Martyna
KJ Hippica Polonia Słupno
RAMIRO (64)
2018-04-13
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-15
Wacławik Marta
KJ Sawanka
2018-04-13
7
2018-04-14
10
2018-04-15
12
2018-04-15
Węglińska Gabriela
BPK
ANDRUS (13)
2018-04-13
3
2018-04-14
1
2018-04-15
2
2018-04-15
Wojtaszek Natalia
AZS PW
DAGON (29)
2018-04-13
3
2018-04-14
3
2018-04-15
1
2018-04-15
Wołkow Maja
SKJ HAWAJKA
IZIS KL (98)
2018-04-13
21
2018-04-13
Wołkowycka Aleksandra
SKJ Bajardo
HELIOS (26)
2018-04-13
19
2018-04-14
20
2018-04-15
3
2018-04-15
Wysocka Blanka
Niezrzeszona
2018-04-13
12
2018-04-14
12
2018-04-15
13
2018-04-15
Zagórska Pola
KJ Plejada
2018-04-13
3
2018-04-14
3
2018-04-15
3
2018-04-15
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka
2018-04-13
10
2018-04-14
10
2018-04-15
9
TESSA (88)
2018-04-13
7
2018-04-14
6
2018-04-15
5
2018-04-15
Zatońska Lea
KS AZS AWF WARSZAWA
2018-04-13
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-15
Zawirska Patrycja
Ks Chojnów
2018-04-13
4
2018-04-14
7
2018-04-15
5
Zdybicka Pola
Stow. KS Chojnów
WICEK (75)
2018-04-13
1
2018-04-14
1
2018-04-15
1
2018-04-15
Ziółkowska Julia
KJ GoldenHorse
2018-04-13
2
2018-04-14
3
2018-04-15
3
2018-04-15
Ziółkowska Marta
Polski Polo Klub
SUMAR (89)
2018-04-13
2
2018-04-14
1
2018-04-15
2

Number of Riders: 81

Number of Horses: 90

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl