Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

AROmeriada skoki FINAŁ - HZRiT-B
KJ Aromer, 24-25 III 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
166 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 21:38:26
2018-03-22 21:36:14
Michał Mordzelewski BUBLE BOY
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
165 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 21:38:40
2018-03-22 21:33:16
Michał Mordzelewski HESSEL-ST
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
164 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 21:38:56
2018-03-22 21:29:41
Julia Jeromin CARINA LP
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
163 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 21:38:13
2018-03-22 21:28:56
Magdalena Łaptaszyńska EVO
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
162 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 21:39:10
2018-03-22 21:25:48
Hanna Balcer EVO
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
161 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 21:23:05
2018-03-22 21:20:31
Katarzyna Stypułkowska MILTON
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
160 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:54:38
2018-03-22 20:13:18
Marek Wajda NUBIA MPM
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
159 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:54:53
2018-03-22 20:12:37
Zofia Pogodzińska SONAR
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
158 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 21:19:01
2018-03-22 20:12:23
Marek Wajda MEQINI
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
157 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 21:19:14
2018-03-22 20:11:25
Marek Wajda LARKIN
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
156 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:55:12
2018-03-22 20:10:13
Marek Wajda DIAMANT BOY
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
155 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:55:27
2018-03-22 20:07:53
Zofia Pogodzińska NAOMI
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
154 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 21:19:28
2018-03-22 20:06:37
Marek Wajda BACHUS BH
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
153 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:55:41
2018-03-22 20:03:54
Barbara Kozińska THIMOTE
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
152 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:55:55
2018-03-22 20:03:24
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
151 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:56:11
2018-03-22 20:02:58
Paulina Antczak-Jakubek EVITA
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
150 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:56:26
2018-03-22 19:55:07
Ada Waszczuk FAWOREK
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
149 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:56:41
2018-03-22 19:53:54
Julianna Jaszczuk SILVERTOPS ASS
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
148 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:56:54
2018-03-22 19:50:01
Karolina Rychter MALAGA
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
147 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:57:10
2018-03-22 19:48:24
Antonina Popiel SPINWAY MEMENTO
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
146 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:57:48
2018-03-22 19:47:51
Klaudia Fabicka FLIEREFLUITER
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
145 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:58:02
2018-03-22 19:45:17
Hanna Pogodzińska SENEGAL M
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
144 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:58:16
2018-03-22 19:43:37
Hanna Pogodzińska AGITANIA
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
143 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:58:32
2018-03-22 19:42:50
Magdalena Adamska MERIDO
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 5/L/100 cm. licencyjny
142 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:58:45
2018-03-22 19:40:03
Ewelina Falkowska KASZMIR
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
141 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:58:57
2018-03-22 19:40:01
Natalia Rodź KURHAN
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
140 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:59:12
2018-03-22 19:28:05
Aleksandra Zawiska OLIMPIA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
139 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:59:25
2018-03-22 19:26:37
Alicja Potocka BYSTRA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
138 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:59:41
2018-03-22 19:26:10
Aleksandra Potocka TWEEGY EWITA
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
137 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:59:55
2018-03-22 19:25:24
Aleksandra Piotrkowicz ASTURIA
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
136 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 21:18:49
2018-03-22 19:25:00
Maria Kozłowska GREK
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
135 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 21:00:14
2018-03-22 19:07:37
Jakub Żuchowicki ARON
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
134 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 21:00:29
2018-03-22 19:07:10
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
133 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 21:00:49
2018-03-22 18:19:55
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
132 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 21:01:03
2018-03-22 17:54:37
Lena Kurzyńska LIVELLO
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
131 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 21:01:18
2018-03-22 17:36:47
Nikolina Czuchaj BENEFIS
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
130 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 21:01:33
2018-03-22 16:37:50
Zofia Kacprzak SARASATI
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 16:19:30
2018-03-22 15:59:22
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
128 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 16:19:52
2018-03-22 15:58:50
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 5/L/100 cm. licencyjny
127 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 16:20:26
2018-03-22 15:34:05
Zuzanna Prymek ROLEX
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 16:20:08
2018-03-22 15:33:02
Zuzanna Prymek H' BACCARD
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
125 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 13:53:31
2018-03-22 12:52:10
Joanna Tomaszewska HALA
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
124 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 13:53:17
2018-03-22 10:42:24
Dominik Tarnawski GERDHARD
  • 2x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
123 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:14:24
2018-03-22 08:57:37
Wiktoria Kabala KAMINA D
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 5/L/100 cm. licencyjny
122 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:14:39
2018-03-22 08:57:19
Martyna Klimczak MOLO
  • 1x 5/L/100 cm. licencyjny
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
121 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:15:00
2018-03-22 08:56:51
Julia Smuk EMMA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
120 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:15:23
2018-03-22 08:53:55
Janina Burchard ELWIS
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
119 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:42:37
2018-03-22 07:32:38
Aleksandra Radomska DEBIUT
  • 2x 13/L/L - 100 cm. - licencyjny
118 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:42:21
2018-03-22 07:28:27
Natalia Stevnert BASTYLIA
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:23:27
2018-03-22 07:27:53
Marta Zadrożna BALOU DEJA VU
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
116 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:42:50
2018-03-21 22:25:13
Anna Wąsowska FIDŻI
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
115 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:18:48
2018-03-21 22:05:51
Julia Stryczyńska ALWARO
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:43:03
2018-03-21 21:05:14
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
113 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:43:22
2018-03-21 20:50:12
Karolina Damska GALEON
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
112 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 21:01:53
2018-03-21 20:43:50
Hanna Jackiewicz TAURUS
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
111 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:22:24
2018-03-21 20:23:13
Zuzanna Skoneczna MARINA
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
110 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:43:57
2018-03-21 20:14:15
Dorota Gołębiewska WALKIRIA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
109 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:44:10
2018-03-21 20:02:02
Anna Urbańczyk WALKIRIA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
108 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:44:23
2018-03-21 19:59:04
Paulina Szpańska A CAPELLA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
107 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:44:41
2018-03-21 19:45:08
Gabriela Rozalska BOGUN
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
106 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 19:13:53
2018-03-21 19:05:36
Karol Turowski CZANDRA
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 19:14:08
2018-03-21 19:05:07
Karol Turowski BEATRICCI-G
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
104 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 19:14:22
2018-03-21 19:04:25
Karol Turowski CONTAFEE
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 19:14:35
2018-03-21 19:02:43
Anna Więcek PROTEUS
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
102 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:19:37
2018-03-21 17:17:30
Jarosław Sulowski ESKADA
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
101 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 09:21:21
2018-03-21 17:15:34
Artur Karczmarek KALABRIA
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 19:15:01
2018-03-21 16:59:52
Joanna Rohm GEWINER
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 19:15:14
2018-03-21 16:59:30
Joanna Rohm GOMAR
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 15:21:31
2018-03-21 13:07:48
Julia Jeromin CARINA LP
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
97 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 15:21:49
2018-03-21 12:22:59
Wiesław Bako WIDAM
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
96 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 15:22:13
2018-03-21 12:20:36
Monika Wścisły ZICO
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 15:22:31
2018-03-21 10:53:17
Antoni Baran VERSUS
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
94 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 15:22:48
2018-03-21 10:52:45
Antoni Baran VAINQUEUR DU ROUET
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
93 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 09:08:36
2018-03-21 09:02:29
Anna Dudek FURST VON METTERNICH II
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
92 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:52:20
2018-03-21 08:47:10
Oliwia Rapa EX LADY
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
91 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:52:07
2018-03-21 08:46:20
Ewa Schweitzer Wojcieszek ATALANTA
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
90 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 16:19:13
2018-03-21 08:28:55
Katarzyna Wiśniewska CASTIEL
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:27:29
2018-03-21 08:16:12
Kaja Januszkiewicz KALINKA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
88 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:27:41
2018-03-20 19:50:31
Daria Dąbrowska KAMPARI
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
87 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:27:55
2018-03-20 19:12:12
Sylwia Jędrych SZAMAN
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 5/L/100 cm. licencyjny
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 13/L/L - 100 cm. - licencyjny
86 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:28:07
2018-03-20 18:34:29
Larysa Krulik NADIOŻA
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
85 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:28:21
2018-03-20 18:29:54
Larysa Krulik ZONENBOLD
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:28:32
2018-03-20 18:03:07
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:28:44
2018-03-20 17:39:41
Sara Patejko ZAVIRA A
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:28:58
2018-03-20 17:29:43
Sebastian Grzeszczyk HORTENSJA
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:29:23
2018-03-20 17:29:14
Karolina Musiał CICHA WODA
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
80 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:29:36
2018-03-20 17:27:51
Zuzanna Strzelczyk CASSIO
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - licencyjny
78 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:30:01
2018-03-20 15:43:02
Nina Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:30:13
2018-03-20 12:58:59
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:30:27
2018-03-20 12:58:23
Melania Słopecka KORA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
75 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:30:38
2018-03-20 11:53:12
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:30:51
2018-03-20 11:27:09
Magdalena Żółkiewicz-Fiuk LANCER SON
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 10:42:58
2018-03-20 10:00:31
Martyna Wosiek MAGNAT
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 10:43:10
2018-03-20 09:58:54
Zuzanna Karczewska VARIUS
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 10:43:22
2018-03-20 08:44:49
Zuzanna Tomaszewska GAUCHO S
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
70 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 10:43:33
2018-03-20 08:44:07
Zofia Stasiak MARS
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 10:43:46
2018-03-20 08:43:03
Ola Kasprzyszak AVRIL
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
68 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 10:43:56
2018-03-20 08:42:04
Antoni Tomaszewski GLITTER
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:31:11
2018-03-20 08:38:52
Klaudia Przybysz DEKORACJA
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 5/L/100 cm. licencyjny
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 13/L/L - 100 cm. - licencyjny
65 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:33:38
2018-03-20 07:15:48
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:34:37
2018-03-20 07:15:17
Paulina Dmowska HILDA
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:34:49
2018-03-20 07:03:38
Zofia Chrzanowska NEAMPLA
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:35:01
2018-03-20 07:03:15
Zofia Chrzanowska MŁODY JAPE
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:31:24
2018-03-19 22:35:50
Wiktoria Okupny LOGOS
  • 2x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:31:37
2018-03-19 22:35:10
Wiktoria Okupny DIELEILA
  • 2x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:35:38
2018-03-19 21:45:58
Aleksandra Malinowska JAMAJKA
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 20:45:30
2018-03-19 20:45:14
Szymon Weremczuk UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 20:44:59
2018-03-19 20:42:51
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 20:45:16
2018-03-19 20:35:02
Julianna Fabijaniak DEBRA
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - licencyjny
55 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 20:45:46
2018-03-19 19:17:09
Zofia Kozioł IDRYS
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 20:46:07
2018-03-19 19:10:24
Amelia Saganowska EGIDA
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 20:46:24
2018-03-19 15:44:04
Ewelina Rocka LANCELOT
  • 1x 5/L/100 cm. licencyjny
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 20:46:41
2018-03-19 15:11:14
Ewa Mirosław LORD BIJOU
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 20:46:59
2018-03-19 14:21:11
Wiktoria Latała BELLISSIMA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 20:47:54
2018-03-19 11:39:17
Olga Ołdak WINT
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 20:48:09
2018-03-19 11:38:30
Lena Sawicka LOVERBOY
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 20:48:23
2018-03-19 11:38:09
Lena Sawicka MALINKA
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
46 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 20:48:44
2018-03-19 11:27:20
Sylwia Początek MAKLER II
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 11:19:49
2018-03-19 09:51:25
Marta Michalczuk ESKA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 11:19:34
2018-03-19 09:47:56
Ewelina Polska-Fijałek ESKA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
43 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 08:00:19
2018-03-18 23:50:10
Hubert Aniołek RAMZES
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
42 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 08:00:31
2018-03-18 23:49:19
Hubert Aniołek RINGO
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 08:00:03
2018-03-18 21:25:34
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:45:23
2018-03-17 20:48:00
Weronika Król LISMAKEEGAN CHESTER
  • 2x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:45:38
2018-03-17 20:47:33
Weronika Król KEMARA
  • 2x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:45:49
2018-03-17 20:44:07
Małgorzata Świderek-Baran ERUDYCJA
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 07:45:11
2018-03-17 20:40:39
Antoni Baran EPIKUR
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 21:04:47
2018-03-16 19:56:13
Aleksandra Ptaszyńska CZEKAN
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 21:05:00
2018-03-16 14:08:09
Grzegorz Gburzyński PAGANINI
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 21:05:43
2018-03-16 08:46:49
Anna Królikowska ROMINA
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:40:02
2018-03-16 08:44:13
Anna Królikowska BANITKA
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 08:36:23
2018-03-16 08:35:53
Maja Gromadowska TOP EVITA
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 07:48:42
2018-03-15 22:01:08
Zofia Tutak ENDEMIT
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 12:57:48
2018-03-15 09:52:40
Joanna Mazurek NADIA
  • 2x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 08:51:08
2018-03-14 09:14:44
Joanna Łabudzka MATADOR
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 07:48:43
2018-03-14 07:20:33
Julia Kopyszko KASZMIR
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 20:27:21
2018-03-13 16:54:11
Matylda Grzelczak POSEJDON
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 08:17:17
2018-03-13 07:31:29
Karolina Duda BANGA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 08:17:43
2018-03-12 23:24:04
Karolina Dąbrowska LOUCA QUATRO
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 08:39:46
2018-03-12 19:58:26
Aleksandra Gajewska PASSO
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 19:05:45
2018-03-12 14:02:25
Zofia Banaszek SOFIA
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 19:05:32
2018-03-12 14:01:27
Julia Bednarczyk TAMIZA
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:36:04
2018-03-11 21:35:54
Daria Barwińska LONDON
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-03-20 07:33:27
2018-03-11 21:35:35
Daria Barwińska KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-03-22 20:54:24
2018-03-10 18:28:47
Klara Kostrzewa I-ROCK FLOWER
  • 2x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 20:52:04
2018-03-08 20:10:26
Marcelina Czech KALINA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 20:52:31
2018-03-08 18:30:52
Pola Kostrzewa GRACJA W
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 20:52:50
2018-03-08 18:30:36
Łucja Lipko CEKIN
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 16:15:01
2018-03-07 09:41:33
Gabriela Wawerek SANTA WELT
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 16:15:12
2018-03-07 09:40:48
Ewelina Polska-Fijałek CHARLLA
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 16:15:25
2018-03-07 09:38:43
Ewelina Polska-Fijałek JACK
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 16:15:34
2018-03-07 09:38:07
Ewelina Polska-Fijałek KEEN ON PLEASURE
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 08:11:47
2018-03-04 19:21:35
Marta Pietrkiewicz COTE D'AZUR
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 19:05:20
2018-03-04 19:04:48
Antonina Kopacz DOMINO
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2018-03-21 15:21:13
2018-02-22 14:08:51
Zuzanna Werelich NOMINACJA
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 20:47:09
2018-02-21 14:24:49
Agnieszka Pietrak LIKIA WORLD
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 20:47:20
2018-02-21 09:00:30
Ewelina Kluska LUPUS
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 20:46:59
2018-02-21 08:59:26
Honorata Berdychowska LUPUS
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
1 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 20:46:44
2018-02-21 08:56:45
Ewelina Kluska AMADEUSZ
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Ząbek Aleksandra BPK
2004 (JM.)
brak
2. Adamska Magdalena UKS Akademia Jeździectwa
2002 (J.)
O036225
3. Aniołek Hubert bpk
2007 (Mł.)
O045368
4. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
5. Bako Wiesław Uczniowski Klub Sportowy Military
S
O003377
6. Balcer Hanna sj Poster
2005 (JM.)
brak
7. Banaszek Zofia WKJ Lublin
2002 (J.)
O026467
8. Baran Antoni KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O025129
9. Barwińska Daria WKJ Lublin
2000 (J.)
O033555
10. Bednarczyk Julia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O029070
11. Berdychowska Honorata KJ Milord
2002 (J.)
brak
12. Burchard Janina KJ Akademia Kucania
2007 (Mł.)
brak
13. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
14. Czech Marcelina bpk
2002 (J.)
O042784
15. Dąbrowska Daria Klub Jeździecki Dworek
2002 (J.)
O035588
16. Dąbrowska Karolina BPK
S
O024171
17. Damska Karolina Kj Aromer
2002 (J.)
Brak
18. Daniłowska Karina J.J. Darboven
2003 (JM.)
0043383
19. Dmowska Paulina BPK
S
O033103
20. Duda Karolina Stajnia Piaseczno
2005 (JM.)
brak
21. Dudek Anna KJ Aromer
2002 (J.)
Brak
22. Fabicka Karolina
2000 (J.)
23. Falkowska Ewelina KJ Aromer
2005 (JM.)
25469/16
24. Gburzyński Grzegorz SHS Grobice
S
O049026
25. Gołębiewska Dorota niezrzeszona
2004 (JM.)
brak
26. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
1997 (MJ.)
O019602
27. Gromadowska Maja Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O035878
28. Grzelczak Matylda BPK
2008 (Mł.)
O048940
29. Jackiewicz Hanna Klub uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
S
WMZJ 1467/18
30. Januszkiewicz Kaja S.J Poster
2006 (JM.)
brak
31. Januszkiewicz Nina S.J Poster
1998 (MJ.)
O021478
32. Jaszczuk Julianna UKS Akademia Jeździectwa
2006 (JM.)
brak
33. Jędrych Sylwia WKJ Lublin
S
brak
34. Jeromin Julia SJ Poster
1999 (MJ.)
O033877
35. Kabala Wiktoria KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037904
36. Kacprzak Zofia KJ Aromer Józefin
S
O012237
37. Karczewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O026868
38. Karczmarek Artur LKS BIAŁKA
S
002 482
39. Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita w Świętochowie
2005 (JM.)
O039308
40. Klimczak Martyna KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039324
41. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty
S
O044917
42. Komorowska Alicja SJ Poster Piaseczno
2000 (J.)
O025592
43. Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
O045416
44. Kopyszko Julia KJ Sawanka
2006 (JM.)
brak
45. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
46. Kostrzewa Pola KJ Zegar
2006 (JM.)
brak
47. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
48. Kozińska Barbara BPK
2001 (J.)
O030953
49. Kozioł Zofia WKJ Lublin
2001 (J.)
O023805
50. Kozłowska Maria SKJ OLIMPIA
2001 (J.)
brak
51. Król Weronika St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O033577
52. Krulik Larysa bpk
1998 (MJ.)
O013841
53. Kurzyńska Lena Aromer
2005 (JM.)
Brak
54. Latała Wiktoria WKJ Lublin SJ Alexander Elizówka
S
Brak
55. Lipko Łucja KJ Zegar
2000 (J.)
brak
56. Łabudzka Joanna Ośrodek Jeździecki Tarpan
S
brak
57. Łaptaszyńska Magdalena SJ Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
58. Malinowska Aleksandra stajnia Goplana
2001 (J.)
brak
59. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
60. Marx Zofia BPK (MAZ)
2001 (J.)
O037224
61. Mazurek Joanna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O027547
62. Michalczuk Marta bpk
S
brak
63. Mirosław Ewa WKJ Lublin
S
O002836
64. Mordzelewski Michał SJ Poster Piaseczno
S
O001972
65. Musiał Karolina KJ Skarb Kozienice
1997 (MJ.)
O024323
66. Okupny Wiktoria St. SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
67. Ołdak Olga Stajnia Goplana
2006 (JM.)
O045800
68. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
69. Pietrak Agnieszka ZS RCKU Piaseczno
1998 (MJ.)
Brak
70. Pietrkiewicz Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
71. Piotrkowicz Aleksandra SKJ Olimpia
2006 (JM.)
Z
72. Początek Sylwia WKJ Lublin SJ Zawieprzyce
S
O018489
73. Pogodzińska Hanna UKS Akademia Jeździectwa
2001 (J.)
O013515
74. Pogodzińska Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa
1999 (MJ.)
O013514
75. Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team
S
O023459
76. Popiel Antonina UKS Akademia Jeździectwa
2006 (JM.)
O045278
77. Potocka Aleksandra SKJ Olimpia
2006 (JM.)
Z
78. Potocka Alicja SKJ Olimpia
2006 (JM.)
Z
79. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
80. Przybysz Klaudia bpk
2004 (JM.)
O038241
81. Ptaszyńska Aleksandra St. SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037851
82. Radomska Aleksandra UKS Military Kąck
S
O021629
83. Rapa Oliwia KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
0043881
84. Rocka Ewelina WKJ Lublin
2000 (J.)
O022740
85. Rodź Natalia KJ Aromw
2005 (JM.)
brak
86. Rohm Joanna KJ Galop Kozienice
S
O007205
87. Rozalska Gabriela BPK (MAZ)
2001 (J.)
O040064
88. Rychter Karolina BPK
2004 (JM.)
brak
89. Saganowska Amelia BPK
2003 (JM.)
brak
brak
90. Sawicka Lena Stajnia Goplana
2008 (Mł.)
O046346
91. Schweitzer Wojcieszek Ewa UKS Military Kąck
S
O003034
LZPZJ/2146/16
92. Skoneczna Zuzanna Aromer
2003 (JM.)
O042934
93. Słopecka Melania KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O042500
94. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
95. Stasiak Zofia JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O044820
96. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
97. Stryczyńska Julia SJ Poster
S
O012811
98. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049277
99. Stypułkowska Katarzyna S.jPoster
2004 (JM.)
brak
100. Sulowski Jarosław LKS BIAŁKA
S
Z003 802
101. Susperregui Sara BPK
2003 (JM.)
brak
102. Świderek-Baran Małgorzata KJ Aromer Józefin
S
O003195
103. Szpańska Paulina BPK
S
brak
104. Tarnawski Dominik bpk
S
O014119
105. Tomaszewska Joanna KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O033950
106. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
107. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
108. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
109. Tutak Zofia KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
brak
110. Urbańczyk Anna BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O043228
111. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
112. Wąsowska Anna Klub Jeździecki Dworek
2000 (J.)
O034674
113. Wawerek Gabriela WKJ Lublin
2004 (JM.)
brak
114. Werelich Zuzanna bpk
2005 (JM.)
O046544
115. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (J.)
O024273
116. Więcek Anna KJ Aromer Józefin
S
O003694
117. Więckowska Aleksandra Klub Jeździecki Rock Horses
S
O003713
118. Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
S
O036386
119. Wosiek Martyna WKJ Lublin
2000 (J.)
O022738
120. Wścisły Monika brak
2004 (JM.)
brak
121. Zadrożna Marta KJ Wiktorowo
S
O043939
122. Zawiska Aleksandra SKJ OLIMPIA
2005 (JM.)
brak
123. Żółkiewicz-Fiuk Magdalena Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
S
O004545
124. Żuchowicka Katarzyna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2007 (Mł.)
O039387
125. Żuchowicki Jakub St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O039878
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

114

A CAPELLA SP POL 2006 Klacz gniada F: Pluspunkt
M: Ava
O: Justyna Pyziołek
B: Pl
Brak
2.

147

AGITANIA SP POL 2011 Klacz gniada/175 F: Analog
M: Astma
O: Jarosław Pogodziński
B: Bogusław Sobczyński
K019821
3.

119

ALWARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Aldona
O: Julia Stryczyńska
B: Staniek Diter
K015874 12116
4.

27

AMADEUSZ SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Burgund
M: Arella
O: Ewelina Kluska
B: Bogumiła Metz
K008002 POL 009 60 00046 01
5.

164

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
6.

131

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
O: Karolina Badowska
B: Aneta Ostrowska
brak
7.

166

Aragano DRP 2003 w gniady/148 F: Aragon N
M: Laura
O: Miracle Sp z o.o.
B:
8.

138

ARON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Imequl / Luron
M: Aronia / Dixieland
O: Jakub Żuchowicki
B:
K011039 POL009540044005 104KI28
9.

140

ASTURIA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Seigon/Nobody
M: Andromeda/Louis
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Ryszard Pieroń
K011974
10.

96

ATALANTA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Chief Supreme
M: Arba
O: Ewa Schweitzer Wojcieszek
B: SK Racot
K011862
11.

76

AVRIL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
O: Piotr Kasprzyszak
B: Dariusz Poleszczuk
K017181 POL013640008007
12.

7

BACHUS BH SP POL 2011 Wałach gniada F: Elf
M: Bila BH
O: Magdalena Litaszewska
B: Bogna Hupa
Brak
13.

120

BALOU DEJA VU HAN GER 2006 Klacz gniada/178 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Sir Shutterfly / Silvio I
O: Marta Zadrożna
B:
K016332 DE431310662310
14.

41

BANGA MŁP POL 1997 Klacz kasztanowata/mk:155 F: Garland
M: Barcelona
O: Mirosław Styczeń
B: SK Ochaby
brak 09564
15.

121

BASTYLIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Oder / Espadron
M: Ballada / Cyrak
O: Piotr Pająk
B: Piotr Pająk
K023151 616007530050911
16.

111

BEATRICCI-G LIT. POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bedford
M: Gipola
O: Zbigniew Patejko
B: Ona Gutkauskiene
K012431
17.

62

BELLISSIMA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Stilios
M: Bakara
O: Marek Latała
B: Krzysztof Strąk
Brak
18.

113

BOGUN Budionowska UKR 2002 Wałach gniada/162 F: Beleck
M: Birja
O: Bogdan Staszak
B: Leonid Lochakov
brak
19.

163

BUBLE BOY Irlandzki Kon Sportowy POL 2007 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Mordzelewski Michał
B: Irlandia
brak
20.

142

BYSTRA Kuc Walijski POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc: F: .
M: Blanka
O: Aleksandra Wiśniewska
B: Pl
.
21.

161

CARINA LP SP POL 2005 Klacz siwa F: Kwazar
M: Carmelita
O: Ewa Barwinek
B: Drobnik Paweł
K012549
22.

86

CASSIO HOL GER 2005 Wałach gniada F: Cassiano / Cassini I
M: Panka / Calando I
O: Ilona Strzelczyk
B:
K010067 DE421000403205 103GF81
23.

25

CASTIEL OLD POL 2008 Wałach gniada/169 F: Contendro I / Contender
M: Zenia / Zeus
O: Katarzyna Wiśniewska
B: Jarosław Sekuła
K021162 DE418180165408
24.

169

Castiel F:
M:
O:
B:
25.

35

CEKIN Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach gniada/mk:160cm F: Drink
M: Cecora
O: Łucja Lipko
B: Grzegorz Domański
POL009580191402
26.

33

CHARLLA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/175 F: Contender Son
M: Charlotte/ Cheenook
O: Honorata Borkowska
B: Koźlicki Grzegorz
brak 616009600339609
27.

137

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: Spreckelmeyer Andr.
K024469 DE 335 350353898
28.

87

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Dżahil
M: Cyweta
O: Karolina Musiał
B: ANR Oddział Terenowy w Olsztynie Gosp. Skarbu Państwa w Elblągu
Brak
29.

110

CONTAFEE WESTF POL 2011 Klacz kasztanowata F: Contendro II
M: Falkennhofs Landfee
O: Anna Więcek
B: -
K020519
30.

30

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
O: Marek Wajda
B: -
K007952 096121
31.

112

CZANDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Sir Robin
M: Czarka
O: Anna Więcek
B: Tomasz Kmiec
K011647
32.

49

CZEKAN Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada/174 cm F: Posejdon
M: Czantoria
O: Jarosław Ptaszyński
B: Mirosław Cichy
brak
33.

82

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B:
K016425 528003000812206
34.

122

DEBIUT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Burgund
M: Dializa
O: Adam Malita
B: Polska
K010672 11231
35.

22

DEKORACJA SP POL 2000 Klacz gniada F: Rubin / Rabino
M: Drama / Donani
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014215 616009660310200
36.

85

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: TURBUD QUIRINUS
M: DANCING QUEEN
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: Wandel Beata
K024084
37.

4

DIAMANT BOY Westf. GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Diatado's Boy
M: Lorena
O: Bogusław Kondek
B: Martina Wirtz
brak
38.

20

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax / Calido I
M: D Nadia / Liberado
O: Małgorzata Okupny
B: Staniek Diter
K018104 616009540099610
39.

2

DOMINO Koń Mały POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan / Pers
M: Dora / nn
O: Marcin Kopacz
B: Jarzy Wysoczański
K018242 POL013530410304
40.

65

EGIDA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140cm F: Equin
M: Esencja
O: Saganowska Ewa
B: Saganowska Ewa
brak brak
41.

155

ELMO EZ KWPN NED 2009 Wałach gniada F: TOULON
M: AMY
O: Witold Stempkowski
B: Holandia
brak
42.

123

ELWIS Kuc Feliński POL 2005 Wałach kara/kuc:139 F: Mandaryn
M: Energia
O: Anna Sobańska
B: Zofia Fulman
K019939 pol013580372805
43.

124

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362 POL013580665307
44.

45

ENDEMIT SP POL 2005 Wałach gniada F: Nurjev
M: Egida
O: Alicja Ciarczyńska
B: Brak
Brak
45.

50

ERUDYCJA SP POL 2014 Klacz gniada F: ALBARAN
M: EROTYKA
O: MAŁGORZATA ŚWIDEREK-BARAN
B: NAD WIGRAMI
123456
46.

57

ESKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Leksykon
M: Easter Feta
O: Marta Michalczuk
B: Mirosław Roszczyc
brak 009510528908
47.

108

ESKADA Xo/młp. POL 2014 Klacz kara/167 F: BARYT/DEKORATION
M: ESENCJA/JALIENNY
O: SK BIAŁKA
B: SK JANÓW PODLASKI
brak
48.

160

EVO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Euforia
O: Mordzelewski Michał
B: sk.Jaroszówka
brak
49.

97

EX LADY SP POL 2003 Klacz kara/164 F: Cooper / Cassini I
M: Elita / Tabun
O: Beata Rapa
B: Inez Lendo
K010521 POL009600203003
50.

19

FIDŻI Małopolska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Ekspres
M: Florencja
O: Karol Jerzak
B: Elżbieta Zagórska
K022769
51.

168

Flash Blue B F:
M:
O:
B:
52.

149

FLIEREFLUITER KWPN NLD 2010 Wałach ciemnogniada F: Wittinger vdl
M: Tjerona
O: Klaudia Fabicka
B: J.A. Bannink
Brak
53.

98

FURST VON METTERNICH II Rheinlander POL 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Floribot
M: Puppe
O: Aleksandra Mossakowska
B: Z Niemiec
Brak DE 443430387505
54.

117

GALEON SP POL 1997 Wałach siwa F: Kabuł
M: Gruzja
O: Brak
B: Bark
Bark
55.

78

GAUCHO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Galia S / Faust Z
O: Katarzyna Tomaszewska
B: Stanisław Szurik
K015468 POL009520050608
56.

127

GERDHARD WLKP POL 2002 Ogier kasztanowata/178 F: Hartland
M: Gerda
O: Dominik Tarnawski
B: Dominik Tarnawski
K017634
57.

105

GEWINER SP POL 2007 Wałach gniada F: Acorino
M: Groteska / Dresk
O: ROHM Property
B: Alicja Jagodzińska
brak
58.

75

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Paweł Maciak
B: Jan Greve
K019360
59.

104

GOMAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Maram
M: Godella / Luron
O: ROHM Property
B: SK Prudnik
K016930
60.

37

GRACJA W Deutsches Reitpony POL 2006 Klacz gniada/kuc: F: Top Ewita
M: Garda
O: Pola Kostrzewa
B: nn
brak
61.

139

GREK SP POL 2001 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
62.

129

H' BACCARD SP POL 2008 Wałach gniada F: Baldini II / Bachus
M: Hrabianka / Maram
O: Klaudia Prymek
B:
K013749 POL009600379308
63.

128

HALA WLKP. POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Tioman Island
M: Hawana / Oder
O: Damian Tomaszewski
B: SK Widzów
K020640 616 007 54 00447 09
64.

162

HESSEL ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Indorado
M: Ralina
O: Mordzelewski Michał
B: Holandia
K024083
65.

73

HILDA MŁP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Dzingis
M: Henna
O: Bogusław Święćki
B: -
K022849
66.

84

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
O: Agencja Reklamowa Punkt s. c.
B: G. L. Dirksen-Hoksbergen
K023810 528003201209132
67.

9

I-ROCK FLOWER KWPN POL 2013 Klacz biała F: Harley VDL
M: Rockella-S
O: WK Consult
B: WK Consult
-
68.

66

IDRYS SP POL 2008 Ogier gniada/178 F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Izadora / Castiglione L
O: Paweł Kozioł
B: Krzysztof Ciechoński
K012051 POL009580063508
69.

90

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
70.

32

JACK SP POL 2010 Wałach siwa F: Carlo Grande
M: Jenny / Cooper
O: Leszek Dubel
B: Andrzej Herrmann
LKRWZJ/345/18 616007600077310
71.

70

JAMAJKA Kuc Walijski POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's samson
M: Koekoekshof jannique
O: Zuzanna lach
B: Jaroszówka
K024371
72.

107

KALABRIA Xo/młp. POL 2014 Klacz gniada/165 F: EFEKT/VERITAS
M: KAROCA/DIVISOR xx
O: SK BIAŁKA
B: SK JANÓW PODLASKI
brak
73.

36

KALINA Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 23.05.2010 Klacz kasztanowata/174 F: Iloczyn
M: Kler
O: Czech Ewa
B: Augustynowicz Grzegorz
K020074 616009510264010
74.

95

KALINKA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc: F: Karmel
M: Karmela
O: Mordzelewska Zofia
B: Szeremeta Andrzej
brak
75.

126

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K019940 POL732010026007
76.

94

KAMPARI SP POL 2006 Klacz gniada F: Rhytmus S
M: Kutia
O: Piotr Dąbrowski
B:
K022763
77.

145

KASZMIR SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Bohun
M: Kasandra
O: Nieznany
B: brak
brak
78.

43

KASZMIR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/mk: F: Tramal
M: Kastra
O: Sylwia Koch - Kopyszko
B: nn
brak
79.

31

KEEN ON PLEASURE SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Kamasutra / Lubań
O: Ewelina Polska
B: Ewelina Polska
K013937 616009580441609
80.

52

KEMARA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Keti / Pigmalion
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Henryka Kapinos
K013761 POL009530070103
81.

132

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
K024132 616009661444411
82.

83

KORA Typ Szlach. POL 2002 Klacz gniada/mk: F: brak
M: brak
O: KJ Aromer
B: brak
K018138
83.

10

KORIANDER VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2010 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Romina.C / Darco
O: Piotr Barwiński
B: Stoeterij Dorperheide
K021573 056002W00297529
84.

144

KURHAN Małopolska POL 2003 Wałach kasztanowata F: Dzielżan(xx).
M: Kurzawa(m.)
O: SK Walewice
B: SK Walewice
brak
85.

68

LADY PEZI OLD POL 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior
M: Luisa /Landor S
O: Andrzej Weremczuk
B: -
K023915
86.

64

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lordanos / Landos
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Marek Rocki
B: Jacek Janiszewski
K016163 DE418181041908 105AV13
87.

81

LANCER SON Holsztynska GER 2002 Wałach gniada F: Lancer II
M: Amica
O: Magdalena Żółkiewicz-Fiuk
B: Niemcy
K007383 DE421000126702
88.

6

LARKIN HOL. GER 2011 Ogier gniada F: Loran
M: Miss Condina
O: Bogusław Kondek
B: Roma Kosicka
K020989 DE421000691411
89.

29

LIKIA WORLD SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: D'Cin Cin PG
M: Latina
O: ZS RCKU w Piasecznie
B: Patrycja Kaczorowska
Brak
90.

53

LISMAKEEGAN CHESTER Irish Sport Horse IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Mohill Treble C / Mohill Cavalier Clover
M: Lismakeegan Pressure / Legal Pressure
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Luke O'Connor
K023670 372414004955830
91.

135

LIVELLO Haflinger POL 2003 Wałach izabelowata/kuc:150 F: Stony S.V.
M: Lora
O: Aleksandra Gierz
B: Jan Bittala
Brak Brak Brak
92.

21

LOGOS SP POL 2002 Wałach inna/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
O: Małgorzata Okupny
B: Agata Jasińska
K007817 616009661015202
93.

11

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Lider
M: Larissa
O: Piotr Barwiński
B: Jan Krzyżoszczak
K017212 POL009611094104
94.

63

LORD BIJOU SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Love Lady / Chestre
O: Ewa Mirosław
B: Leszek Kośnik
K023578 616009540054313
95.

40

LOUCA QUATRO Hanower GER 2008 Wałach gniada F: Fresh from the Coast
M: La Puppi
O: Karolina Dąbrowska
B: Joern Merzdorf
K021413
96.

60

LOVERBOY Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Lach
B: Polska
Brak
97.

28

LUPUS SP POL 2007 Wałach siwa F: Plaster
M: Libella
O: Karolina Gołębiewska
B: -
K012330
98.

80

MAGNAT SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Agrest
M: Mona Liza / Matador
O: Martyna Wosiek
B: Mariusz Wosiek
K021366
99.

58

MAKLER II MŁP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Emerson
M: Makala
O: Ewa Brzozowska
B: Lech Brzozowski
K022555
100.

151

MALAGA KUC POL 2003 Klacz bułana/kuc:146 F: Grafos
M: Grażka
O: Andrzej Kania
B: Polska
K012151
101.

59

MALINKA KUC POL 2009 Klacz srokata/kuc:100 F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Lach
B: Nn
K024370
102.

116

MARINA SP POL 2003 Klacz gniada/170 F: Harnaś
M: Montana
O: Wolniewicz Jadwiga
B: Janas Zbigniew
K009470
103.

77

MARS MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Mikstura
O: Tomasz Stasiak
B: Polska
K024364 616 006 660 5657 10
104.

13

MATADOR Typ Pogrubiony POL 2004 Wałach kasztanowata/168 F: Amor
M: Masza
O: Joanna Łabudzka
B: Ewa Wójtowicz
brak
105.

5

MEQINI SP POL 2011 Wałach siwa F: Quidam's Hero
M: Modelka / Cavallo
O: Stanisław Choiński
B: Artur Dąbrowski
K019213
106.

146

MERIDO SP POL 1998 Wałach gniada F: Elmero/Ramiro Z
M: Mera/Anapolis
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Racot
K006666 616009660491898 08671
107.

159

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Mordzelewski Michał
B: nn
brak
108.

71

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
O: Sylwia Antoniuk
B: Justyna i Robert Tyliccy
K019250 616POL10007028T
109.

125

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada F: Nice Boy / Lancer II
M: Molinezja / Dixieland
O: Martyna Klimczak
B: Krzysztof Tyszko
K015555 616009540163809
110.

44

NADIA WLKP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Arizona
M: Narew
O: Joanna Mazurek
B: Andrzej Stefański
K015347 POL007600065402
111.

92

NADIOŻA TRK POL 2013 Klacz gniada F: Ioan Grozny
M: Burka
O: Leonid Loshakov
B: Leonid Loshakov
brak
112.

157

NAOMI WLKP POL 2008 Klacz F: Baldini II
M: Niniwa
O: Jarosław Pogodziński
B: Michał Sanecki
K014717
113.

74

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
114.

72

NEAMPLA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Zeendgraaf / Ahoy
M: Vabiola / Roy M
O: Zofia Chrzanowska
B: G. H. Nijland
K022514 528022200900057
115.

1

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014127 616009661641004
116.

3

NUBIA MPM WLKP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: CRUZEIRO L
M: Nawara
O: Marcin Skoneczny
B: Mantai Paweł
-
117.

143

OLIMPIA SP POL 2003 Klacz gniada F: Alfaro
M: Obiekcja
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Polska
brak
118.

48

PAGANINI SP POL 2012 Wałach gniada F: Quasimodo van de Molendreef
M: Palmira
O: Grzegorz Gburzyński
B: Eco-Abi
K024817
119.

42

POSEJDON Kuc Walijski POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
O: Anna Uusisaari-Grzelczak
B: Adam Staniek
K024691 POL 013 54 01294 06
120.

109

PROTEUS SP POL 2013 Wałach gniada/mk: F: Brentino
M: Perfecta
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
brak
121.

56

RAMZES Kuc Walijski POL 2008 Wałach kara/kuc:118 F: Fokus / Galon
M: Ramondie / Ramiro
O: Aneta Aniołek
B: Jan Wójcik
K024362 POL013610007908
122.

55

RINGO KUC POL 2009 Wałach bułana/kuc:120 F: nn
M: nn
O: Krzysztof Aniołek
B: Krzysztof Aniołek
K024952
123.

130

ROLEX WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Himen / Oder
M: Rita / Arak
O: Klaudia Prymek
B:
K018756 616007520162906
124.

34

SANTA WELT PKSP POL 2006 Klacz gniada F: WELTSTEIN
M: Sirga
O: Gabriela Wawerek
B: Zbigniew Rzepecki
brak
125.

133

SARASATI SP POL 2006 Wałach gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
O: Zofia Kacprzak
B: Piotr Wiese
K013384
126.

148

SENEGAL M SP POL 2009 Wałach gniada F: Montbard
M: Sofia
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Moszna
K015869
127.

152

SILVERTOPS ASS KUC GER 1995 Wałach F: nn
M: nn
O: Aneta Tomkiel
B: Niemcy
K006948
128.

39

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris
M: Sonja
O: Leszek Banaszek
B: Ilona Lubińska
K014194 POL013640083408
129.

158

SONAR SP POL 2013 Wałach kara F: San Luis
M: Sonka
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Racot
brak
130.

150

SPINWAY MEMENTO Conemara GBR 1998 Ogier F: Spinway Keepsake
M: Majestic Queen
O: Igor Prowotorow
B: Anglia
K004793
131.

93

SZAMAN SP POL 2005 Wałach gniada F: Caprioland
M: Sorbona
O: Wojciech Jachymek
B: Krzysztof Przybylski
K014132
132.

38

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
O: Ewa Bednarczyk
B: Jan Szpunar
K014263 POL013630041605
133.

26

TAURUS Wielkopolska POL 2007 Wałach kasztanowata F: West
M: Tajga
O: Paweł Kawecki
B: Monika Kawecka
WMZJ 2128/18
134.

54

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates / Corrado I
M: Tamiza / Landjonker S
O: Adam Komorowski
B: Sylwester Kosiński
K021009 616009680087810 105NA11
135.

156

THIMOTE HESKA GER 2005 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Aleksandra Janiec
B: Niemcy
brak
136.

46

TOP EVITA Niemiecki Kuc Wierzchowy (Drp) POL 1999 Wałach gniada/kuc: F: Nasty Boy
M: Grafin-W
O: ---
B: ---
---
137.

141

TWEEGY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: -
M: -
O: Klaudia Skłodowska
B: Polska
brak
138.

69

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Organo Sitte
M: Operette Du Pachis
O: Andrzej Weremczuk
B: Monsieur Michel Simon
K023693
139.

99

VAINQUEUR DU ROUET SP POL 2007 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wedeta / Aragonit
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Małgorzata Świderek-Baran
K011881 POL009660250007
140.

79

VARIUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Varia
O: Zuzanna Karczewska
B: Pol
K021463
141.

100

VERSUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata/171 F: Bajou du Rouuet
M: wedeta
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Małgorzata Świderek-Baran
K023408 616007661576409
142.

115

WALKIRIA NN POL 2003 Klacz gniada/159 F: NN
M: NN
O: Beata Smużyńska-Staszak
B: NN
brak 616999661115203
143.

136

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
144.

118

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/172 F: Guffi
M: Walentynka
O: Aleksandra Ząbek
B: Magdalena Żubka
K020641 616007520031511
145.

102

WIDAM KWPN POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Guidam
M: Ilottie
O: Wiesław Bako
B: KWPN Holandia
K008565 5280030303948
146.

167

Winetou F:
M:
O:
B:
147.

61

WINT Konik Polski POL 2010 Wałach inna/kuc: F: Duo
M: Wineta
O: Zuzanna Lach
B: Monika Kowalska
Brak
148.

89

ZAVIRA A HAN GER 2003 Klacz kasztanowata F: Zacharias / Zeus
M: Diamond / Drosselklang
O: Zbigniew Patejko
B: Erwin Von Dehsen
K008915 DE431315422303 103EJ12
149.

101

ZICO XX POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ecosse
M: Zarita
O: Marta Barbuzińska
B: Grzegorz Kaczmarek
Brak
150.

91

ZONENBOLD TRK POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Pavaroti /
M: Burka /
O: Leonid Loshakov
B: Leonid Loshakov
K015194 103MI43
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ząbek Aleksandra
BPK
WICHER (118)
2018-03-24
2018-03-24
20
2018-03-24
22
Adamska Magdalena
UKS Akademia Jeździectwa
MERIDO (146)
2018-03-24
21
2018-03-24
7
Aniołek Hubert
bpk
RINGO (55)
2018-03-24
1
2018-03-24
1
2018-03-24
25
RAMZES (56)
2018-03-25
1
2018-03-25
1
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
AMBROZJA (131)
2018-03-24
17
2018-03-24
2
2018-03-25
20
2018-03-25
21
Bako Wiesław
Uczniowski Klub Sportowy Military
WIDAM (102)
2018-03-25
28
2018-03-25
Balcer Hanna
sj Poster
EVO (160)
2018-03-25
1
2018-03-25
12
2018-03-25
Banaszek Zofia
WKJ Lublin
SOFIA (39)
2018-03-24
6
2018-03-24
15
2018-03-25
2
2018-03-25
4
Baran Antoni
KJ Aromer Józefin
2018-03-24
2018-03-25
2018-03-24
2018-03-25
VERSUS (100)
2018-03-24
3
2018-03-25
34
2018-03-25
Barwińska Daria
WKJ Lublin
2018-03-24
7
2018-03-25
2
2018-03-25
4
LONDON (11)
2018-03-24
17
2018-03-25
7
2018-03-24
3
2018-03-25
5
Bednarczyk Julia
WKJ Lublin
TAMIZA (38)
2018-03-24
1
2018-03-24
25
2018-03-25
1
2018-03-25
21
Berdychowska Honorata
KJ Milord
LUPUS (28)
2018-03-24
24
2018-03-25
1
2018-03-25
22
Burchard Janina
KJ Akademia Kucania
ELWIS (123)
2018-03-24
2018-03-24
2018-03-24
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
2018-03-24
5
2018-03-24
19
2018-03-25
NEAMPLA (72)
2018-03-24
24
2018-03-24
2018-03-25
29
Czech Marcelina
bpk
KALINA (36)
2018-03-24
2
2018-03-24
3
2018-03-24
2018-03-25
3
2018-03-25
3
2018-03-25
Dąbrowska Daria
Klub Jeździecki Dworek
KAMPARI (94)
2018-03-25
8
2018-03-25
Dąbrowska Karolina
BPK
2018-03-24
17
2018-03-24
14
2018-03-25
6
2018-03-25
23
Damska Karolina
Kj Aromer
GALEON (117)
2018-03-25
26
2018-03-25
25
Daniłowska Karina
J.J. Darboven
NAOMI (74)
2018-03-24
23
2018-03-24
Dmowska Paulina
BPK
HILDA (73)
2018-03-24
2018-03-24
8
Duda Karolina
Stajnia Piaseczno
BANGA (41)
2018-03-24
6
2018-03-24
2018-03-25
1
2018-03-25
1
Dudek Anna
KJ Aromer
2018-03-24
18
2018-03-24
2018-03-25
11
2018-03-25
24
Fabicka Karolina
Aragano (166)
2018-03-24
Falkowska Ewelina
KJ Aromer
KASZMIR (145)
2018-03-25
24
Gburzyński Grzegorz
SHS Grobice
2018-03-24
27
2018-03-24
Gołębiewska Dorota
niezrzeszona
WALKIRIA (115)
2018-03-24
28
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (90)
2018-03-24
6
2018-03-24
8
2018-03-25
12
Gromadowska Maja
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018-03-24
4
2018-03-24
2018-03-25
1
2018-03-25
25
Grzelczak Matylda
BPK
2018-03-24
27
2018-03-24
Jackiewicz Hanna
Klub uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
TAURUS (26)
2018-03-25
16
2018-03-25
28
Januszkiewicz Kaja
S.J Poster
KALINKA (95)
2018-03-24
13
2018-03-24
23
2018-03-25
1
2018-03-25
20
2018-03-25
Januszkiewicz Nina
S.J Poster
2018-03-24
2018-03-24
16
2018-03-25
7
2018-03-25
14
Jaszczuk Julianna
UKS Akademia Jeździectwa
2018-03-24
1
2018-03-24
13
Jędrych Sylwia
WKJ Lublin
SZAMAN (93)
2018-03-24
19
2018-03-24
5
2018-03-24
6
2018-03-25
8
2018-03-25
3
2018-03-25
1
Jeromin Julia
SJ Poster
CARINA LP (161)
2018-03-24
14
2018-03-24
12
2018-03-24
Kabala Wiktoria
KJ Akademia Kucania Dawidy
KAMINA D (126)
2018-03-24
12
2018-03-24
9
2018-03-24
4
Kacprzak Zofia
KJ Aromer Józefin
SARASATI (133)
2018-03-24
13
2018-03-24
6
2018-03-25
16
2018-03-25
8
Karczewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
VARIUS (79)
2018-03-24
22
2018-03-24
5
2018-03-25
25
2018-03-25
10
Karczmarek Artur
LKS BIAŁKA
KALABRIA (107)
2018-03-25
18
2018-03-25
14
Kasprzyszak Ola
Jeździecki Klub Sportowy Equita w Świętochowie
AVRIL (76)
2018-03-24
12
2018-03-24
12
2018-03-24
2018-03-25
30
2018-03-25
23
2018-03-25
Klimczak Martyna
KJ Akademia Kucania
MOLO (125)
2018-03-24
3
2018-03-24
7
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty
2018-03-24
9
2018-03-24
2
2018-03-25
3
2018-03-25
LUPUS (28)
2018-03-24
8
2018-03-24
2018-03-25
22
Komorowska Alicja
SJ Poster Piaseczno
TENOR (54)
2018-03-24
17
2018-03-24
2
2018-03-25
11
2018-03-25
3
Kopacz Antonina
KJ Aromer Józefin
DOMINO (2)
2018-03-24
11
2018-03-24
5
2018-03-25
2
Kopyszko Julia
KJ Sawanka
KASZMIR (43)
2018-03-25
2018-03-25
1
2018-03-25
23
2018-03-25
Kostrzewa Klara
KJ Rock Horses
2018-03-24
21
2018-03-25
6
2018-03-25
11
Kostrzewa Pola
KJ Zegar
2018-03-24
1
2018-03-24
5
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
2018-03-24
Winetou (167)
2018-03-24
6
2018-03-24
30
2018-03-24
26
2018-03-25
18
2018-03-25
Castiel (169)
2018-03-24
23
Kozińska Barbara
BPK
THIMOTE (156)
2018-03-25
17
2018-03-25
9
2018-03-25
Kozioł Zofia
WKJ Lublin
IDRYS (66)
2018-03-24
2018-03-25
2018-03-24
2018-03-25
Kozłowska Maria
SKJ OLIMPIA
GREK (139)
2018-03-24
7
2018-03-24
13
2018-03-24
Król Weronika
St. KSK Stare Babice
KEMARA (52)
2018-03-25
15
2018-03-25
2018-03-25
31
2018-03-25
Krulik Larysa
bpk
2018-03-25
7
2018-03-25
4
2018-03-25
29
2018-03-25
17
Kurzyńska Lena
Aromer
LIVELLO (135)
2018-03-25
1
Latała Wiktoria
WKJ Lublin SJ Alexander Elizówka
2018-03-24
19
2018-03-24
29
2018-03-25
18
2018-03-25
21
Lipko Łucja
KJ Zegar
CEKIN (35)
2018-03-24
2018-03-24
1
2018-03-24
Łabudzka Joanna
Ośrodek Jeździecki Tarpan
MATADOR (13)
2018-03-25
2018-03-25
18
Łaptaszyńska Magdalena
SJ Poster Piaseczno
EVO (160)
2018-03-24
15
2018-03-24
2018-03-24
15
Malinowska Aleksandra
stajnia Goplana
JAMAJKA (70)
2018-03-25
2018-03-25
2018-03-25
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (136)
2018-03-24
13
2018-03-25
2
Marx Zofia
BPK (MAZ)
AMAR (164)
2018-03-25
4
Mazurek Joanna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
NADIA (44)
2018-03-25
24
2018-03-25
Michalczuk Marta
bpk
ESKA (57)
2018-03-24
1
2018-03-24
22
2018-03-25
2018-03-25
1
Mirosław Ewa
WKJ Lublin
2018-03-24
19
2018-03-24
21
2018-03-25
10
2018-03-25
26
Mordzelewski Michał
SJ Poster Piaseczno
HESSEL ST (162)
2018-03-24
9
2018-03-24
3
BUBLE BOY (163)
2018-03-25
32
2018-03-25
16
Musiał Karolina
KJ Skarb Kozienice
2018-03-25
14
2018-03-25
12
Okupny Wiktoria
St. SKJ Grobice
2018-03-25
2018-03-25
16
LOGOS (21)
2018-03-25
13
2018-03-25
Ołdak Olga
Stajnia Goplana
WINT (61)
2018-03-24
2018-03-24
2018-03-25
2018-03-25
2018-03-25
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
2018-03-24
2018-03-25
Pietrak Agnieszka
ZS RCKU Piaseczno
2018-03-24
7
2018-03-24
2018-03-25
4
2018-03-25
8
Pietrkiewicz Marta
KJ Dworek Okuniew
2018-03-24
10
2018-03-24
4
2018-03-25
17
2018-03-25
7
Piotrkowicz Aleksandra
SKJ Olimpia
ASTURIA (140)
2018-03-24
17
2018-03-24
2018-03-24
8
Początek Sylwia
WKJ Lublin SJ Zawieprzyce
2018-03-24
20
2018-03-24
11
Pogodzińska Hanna
UKS Akademia Jeździectwa
AGITANIA (147)
2018-03-25
13
2018-03-25
14
SENEGAL M (148)
2018-03-25
17
2018-03-25
19
Pogodzińska Zofia
UKS Akademia Jeźdzectwa
NAOMI (157)
2018-03-25
9
2018-03-25
1
SONAR (158)
2018-03-25
2018-03-25
Polska-Fijałek Ewelina
Soymax Horse Team
2018-03-24
1
2018-03-25
10
JACK (32)
2018-03-24
28
2018-03-24
18
2018-03-25
27
2018-03-25
22
CHARLLA (33)
2018-03-24
2018-03-24
31
2018-03-24
2018-03-25
11
2018-03-25
2018-03-25
15
ESKA (57)
2018-03-24
1
Popiel Antonina
UKS Akademia Jeździectwa
2018-03-24
3
2018-03-24
11
Potocka Aleksandra
SKJ Olimpia
2018-03-24
1
2018-03-24
1
Potocka Alicja
SKJ Olimpia
BYSTRA (142)
2018-03-24
14
2018-03-24
1
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
2018-03-24
14
ROLEX (130)
2018-03-24
6
2018-03-24
1
Przybysz Klaudia
bpk
2018-03-24
11
2018-03-24
1
2018-03-24
2018-03-25
18
Ptaszyńska Aleksandra
St. SKJ Grobice
CZEKAN (49)
2018-03-24
24
2018-03-24
Radomska Aleksandra
UKS Military Kąck
DEBIUT (122)
2018-03-25
4
2018-03-25
2
Rapa Oliwia
KJ Aromer Józefin
EX LADY (97)
2018-03-25
31
Rocka Ewelina
WKJ Lublin
2018-03-24
3
2018-03-25
8
2018-03-25
15
2018-03-24
27
Rodź Natalia
KJ Aromw
KURHAN (144)
2018-03-25
1
Rohm Joanna
KJ Galop Kozienice
GOMAR (104)
2018-03-24
11
2018-03-24
16
2018-03-25
12
2018-03-25
6
GEWINER (105)
2018-03-24
2018-03-24
Rozalska Gabriela
BPK (MAZ)
BOGUN (113)
2018-03-24
10
2018-03-24
Rychter Karolina
BPK
MALAGA (151)
2018-03-25
1
2018-03-25
1
Saganowska Amelia
BPK
EGIDA (65)
2018-03-25
2018-03-25
Sawicka Lena
Stajnia Goplana
MALINKA (59)
2018-03-24
2018-03-24
2018-03-24
2018-03-24
2018-03-24
2018-03-24
Schweitzer Wojcieszek Ewa
UKS Military Kąck
2018-03-24
2018-03-24
Skoneczna Zuzanna
Aromer
MARINA (116)
2018-03-25
9
2018-03-25
20
Słopecka Melania
KJ Aromer Józefin
KORA (83)
2018-03-24
1
2018-03-24
14
2018-03-25
1
2018-03-25
10
Smuk Julia
KJ Akademia Kucania
EMMA (124)
2018-03-24
2018-03-24
2018-03-24
Stasiak Zofia
JKS Equita Świętochów
MARS (77)
2018-03-24
1
2018-03-24
2018-03-24
26
2018-03-25
7
2018-03-25
16
2018-03-25
Stevnert Natalia
KJ Wiktorowo
BASTYLIA (121)
2018-03-25
9
2018-03-25
8
Stryczyńska Julia
SJ Poster
ALWARO (119)
2018-03-24
8
2018-03-24
15
2018-03-25
17
2018-03-25
5
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
CASSIO (86)
2018-03-25
30
2018-03-25
5
Stypułkowska Katarzyna
S.jPoster
MILTON (159)
2018-03-25
1
2018-03-25
21
2018-03-25
Sulowski Jarosław
LKS BIAŁKA
ESKADA (108)
2018-03-25
16
2018-03-25
32
Susperregui Sara
BPK
ELMO EZ (155)
2018-03-25
19
2018-03-25
12
2018-03-25
Świderek-Baran Małgorzata
KJ Aromer Józefin
2018-03-24
26
2018-03-24
2018-03-25
35
2018-03-25
Szpańska Paulina
BPK
A CAPELLA (114)
2018-03-24
21
2018-03-24
20
2018-03-24
Tarnawski Dominik
bpk
GERDHARD (127)
2018-03-25
11
2018-03-25
Tomaszewska Joanna
KJ Aromer Józefin
HALA (128)
2018-03-24
13
2018-03-24
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
2018-03-24
1
2018-03-24
12
2018-03-25
1
2018-03-25
15
DANDY (82)
2018-03-24
12
2018-03-24
5
2018-03-25
14
2018-03-25
6
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
GLITTER (75)
2018-03-24
15
2018-03-24
2
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
CONTAFEE (110)
2018-03-24
10
2018-03-24
2018-03-25
6
2018-03-25
2018-03-24
1
2018-03-25
3
2018-03-25
3
CZANDRA (112)
2018-03-24
4
2018-03-25
13
Tutak Zofia
KJ Aromer Józefin
ENDEMIT (45)
2018-03-24
16
2018-03-24
2018-03-25
5
2018-03-25
Urbańczyk Anna
BPK (MAZ)
WALKIRIA (115)
2018-03-24
2018-03-24
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
2018-03-25
27
2018-03-25
2018-03-25
22
2018-03-25
MEQINI (5)
2018-03-25
33
LARKIN (6)
2018-03-25
20
2018-03-25
16
2018-03-25
Wąsowska Anna
Klub Jeździecki Dworek
FIDŻI (19)
2018-03-24
28
2018-03-24
7
2018-03-24
Wawerek Gabriela
WKJ Lublin
2018-03-24
16
2018-03-24
9
2018-03-24
2018-03-25
5
2018-03-25
19
2018-03-25
Werelich Zuzanna
bpk
2018-03-24
4
2018-03-24
2
2018-03-25
2
2018-03-25
19
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2018-03-24
18
2018-03-24
4
2018-03-25
4
2018-03-25
6
2018-03-24
14
2018-03-24
7
2018-03-25
1
2018-03-25
2
Więcek Anna
KJ Aromer Józefin
PROTEUS (109)
2018-03-24
18
2018-03-24
20
2018-03-25
6
2018-03-25
10
Więckowska Aleksandra
Klub Jeździecki Rock Horses
HIRO (84)
2018-03-24
10
2018-03-24
4
Wiśniewska Katarzyna
KJ Aromer Józefin
CASTIEL (25)
2018-03-25
9
2018-03-25
1
Wosiek Martyna
WKJ Lublin
MAGNAT (80)
2018-03-24
2018-03-24
25
2018-03-24
15
2018-03-25
2018-03-25
15
2018-03-25
5
Wścisły Monika
brak
ZICO (101)
2018-03-24
2018-03-24
9
2018-03-24
Zadrożna Marta
KJ Wiktorowo
2018-03-25
2018-03-25
Zawiska Aleksandra
SKJ OLIMPIA
OLIMPIA (143)
2018-03-24
10
2018-03-24
2
2018-03-24
Żółkiewicz-Fiuk Magdalena
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2018-03-24
5
2018-03-25
5
2018-03-25
13
Żuchowicka Katarzyna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CHOPIN (137)
2018-03-25
13
2018-03-25
2018-03-25
Żuchowicki Jakub
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
ARON (138)
2018-03-25
6
2018-03-25
2018-03-25

Number of Riders: 125

Number of Horses: 150

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl