Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

AROmeriada ujeżdżenie FINAŁ - HZRiT-A
KJ AROMER, 10-11 III 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
67 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 06:55:06
2018-03-08 23:26:35
Anna Sobala SAPHIR
  • 2x 2/L2/L2 ZT
66 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 06:56:14
2018-03-08 23:14:17
Anna Sobala ROSE OF DARK
  • 2x 2/L2/L2 ZT
65 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 06:56:27
2018-03-08 23:13:24
Anna Sobala GATITO
  • 2x 4/P2/P2 ZR
64 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 20:50:29
2018-03-08 18:59:36
Ewelina Falkowska KASZMIR
  • 2x 8/WKKW/Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW
63 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 20:50:47
2018-03-08 18:29:12
Joanna Banatkiewicz PRZEDŚWIT BARAŻ
  • 1x 4/P2/P2 ZR
62 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 08:09:22
2018-03-07 21:24:29
Dorota Tarchalska BOHUN
  • 2x 4/P2/P2 ZR
  • 2x 11/P3/P3 ZR
61 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 21:23:17
2018-03-07 18:13:55
Oliwia Rapa EX LADY
  • 2x 8/WKKW/Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW
60 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 21:22:56
2018-03-07 17:50:14
Dominika Jędrzejowska OSKAR
  • 1x 3/D2/D2 ZR
  • 1x 4/P2/P2 ZR
  • 1x 11/P3/P3 ZR
  • 1x 12/N6/N6
59 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 16:14:40
2018-03-07 16:09:23
Klaudia Gawdzik SARACEN
  • 1x 1/WKKW/Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW
  • 1x 8/WKKW/Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW
58 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 13:30:07
2018-03-07 13:27:43
Katarzyna Stawiska CONVERSANO XII-2 SK
  • 2x 11/P3/P3 ZR
57 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 20:51:04
2018-03-07 12:04:40
Emilia Kwiatkowska TAMBURA
  • 1x 1/WKKW/Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW
  • 1x 2/L2/L2 ZT
56 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 15:52:25
2018-03-07 10:43:11
Natalia Kwiatkowska S-ROKSANA
  • 1x 1/WKKW/Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW
  • 1x 2/L2/L2 ZT
55 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 13:30:42
2018-03-07 10:39:29
Małgorzata Ostalak DI CAPRIO S
  • 1x 4/P2/P2 ZR
  • 1x 5/N2/N2
  • 1x 11/P3/P3 ZR
  • 1x 12/N6/N6
54 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 13:30:54
2018-03-07 10:30:29
Nikolina Czuchaj BENEFIS
  • 2x 8/WKKW/Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW
53 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 13:31:06
2018-03-07 10:19:22
Karolina Gałkowska RARA AVIS FSTF
  • 1x 6/C2/C2
  • 1x 13/C3/C3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 13:31:18
2018-03-07 10:18:49
Karolina Gałkowska FRANS N
  • 1x 6/C2/C2
  • 1x 13/C3/C3
51 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 13:31:30
2018-03-07 09:29:33
Klaudia Zajkowska MISTER HANEK
  • 1x 2/L2/L2 ZR kuce
  • 1x 4/P2/P2 ZR kuce
50 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 13:31:54
2018-03-07 09:28:49
Nelly Żabowska-Żychowicz MISTER
  • 1x 2/L2/L2 ZR kuce
  • 1x 4/P2/P2 ZR kuce
49 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 13:32:05
2018-03-07 09:28:14
Maja Wołkow IZIS KL
  • 1x 2/L2/L2 ZR
  • 1x 4/P2/P2 ZR
48 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 13:31:42
2018-03-07 09:27:34
Konstancja Przybylska BUDUR
  • 1x 2/L2/L2 ZR
  • 1x 4/P2/P2 ZR
47 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 09:08:42
2018-03-06 22:55:30
Natalia Bujalska BETOVEN
  • 1x 9/L3/L3 ZR kuce
  • 1x 11/P3/P3 ZR kuce
46 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 09:08:54
2018-03-06 20:59:49
Maria Walczyńska-Graczyk MERCI
  • 1x 5/N2/N2 kuce
45 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 09:09:20
2018-03-06 16:09:31
Alicja Tropiło ORDA II
  • 2x 8/WKKW/Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW
44 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 09:10:50
2018-03-06 14:39:15
Aleksandra Pacek HAGIRIA
  • 2x 8/WKKW/Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW
43 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 09:11:00
2018-03-06 11:40:19
Kamila Kozon FALLEN
  • 1x 1/WKKW/Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW
  • 1x 4/P2/P2 ZR
42 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 09:11:12
2018-03-06 11:39:47
Marta Perquy ARMADA
  • 2x 1/WKKW/Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW
41 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 09:11:23
2018-03-06 11:39:08
Karina Dzięgielewska JOS
  • 1x 2/L2/L2 ZR kuce
  • 1x 4/P2/P2 ZR kuce
40 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 09:11:35
2018-03-06 11:38:30
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 2/L2/L2 ZR
  • 1x 4/P2/P2 ZR
39 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 09:11:53
2018-03-06 09:25:24
Weronika Krzyśpiak ELITA
  • 2x 8/WKKW/Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW
38 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:58:04
2018-03-05 23:51:03
Magda Mirosz LAVER
  • 2x 8/WKKW/Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW
37 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:58:18
2018-03-05 17:22:59
Zofia Stachnik MAFIA P
  • 1x 11/P3/P3 ZR
  • 1x 12/N6/N6
36 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:58:32
2018-03-05 16:33:50
Joanna Mazurek NADIA
  • 2x 11/P3/P3 ZR
35 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:58:47
2018-03-05 12:30:51
Anna- Maria Wojtkowska PASCAL
  • 1x 7/CC4/CC4
34 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 08:09:10
2018-03-05 11:40:32
Justyna Bojar CAJAMARKA
  • 1x 4/P2/P2 ZR
  • 1x 11/P3/P3 ZR
33 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:59:14
2018-03-04 23:02:08
Teresa Tomaszewska AURELIA
  • 1x 7/CC4/CC4
  • 1x 14/CC5/CC5
32 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:59:29
2018-03-04 23:01:32
Teresa Tomaszewska ANIMA
  • 1x 7/CC4/CC4
  • 1x 14/CC5/CC5
31 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 07:59:46
2018-03-04 22:45:09
Joanna Jakubik AGAT
  • 2x 2/L2/L2 ZR
  • 2x 9/L3/L3 ZR
30 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 20:51:25
2018-03-04 21:53:08
Justyna Kociankowska GÓRALKA
  • 1x 1/WKKW/Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW
29 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 08:00:30
2018-03-04 21:48:53
Jan Kamiński DIER STRAITS
  • 1x 4/P2/P2 ZR
  • 1x 5/N2/N2
28 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 08:00:43
2018-03-04 21:47:45
Jan Kamiński WELUR
  • 1x 2/L2/L2 ZR
27 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 08:00:57
2018-03-04 21:47:27
Jan Kamiński NANCY
  • 1x 2/L2/L2 ZR
26 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 08:01:11
2018-03-04 21:47:05
Jan Kamiński JARD
  • 1x 4/P2/P2 ZR
25 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 08:01:46
2018-03-04 21:10:06
Anna-Maria Wojtkowska PASCAL
  • 1x 7/CC4/CC4
24 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 08:01:26
2018-03-04 20:16:25
Agata Kamionka - Flak DESERT ROSE
  • 1x 13/C3/C3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 19:12:11
2018-03-04 18:28:43
Dominika Dmowska ALBY'S MOCCA
  • 2x 9/L3/L3 ZT
22 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 19:13:01
2018-03-04 12:18:25
Anna Szukało RIWETTO
  • 2x 2/L2/L2 ZR
  • 2x 9/L3/L3 ZR
21 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 19:13:18
2018-03-04 11:40:31
Mikołaj Charpin DANCE BOY
  • 1x 1/WKKW/Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW
  • 1x 4/P2/P2 ZR
19 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 10:09:48
2018-03-03 21:26:34
Marta Zawada CANTO AMICOR
  • 2x 1/WKKW/Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW
18 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 06:56:40
2018-03-03 21:25:18
Weronika Rozbiewska CIALDINI
  • 2x 1/WKKW/Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW
17 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 06:57:29
2018-03-03 21:18:34
Zofia Palczewska GRACIA
  • 2x 1/WKKW/Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW
16 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 09:12:23
2018-03-03 21:17:46
Klara Krasnodębska CONTINA
  • 2x 1/WKKW/Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW
15 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 09:12:35
2018-03-03 21:17:08
Karolina Jabłońska PIELGRZYM
  • 2x 1/WKKW/Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW
14 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 09:12:46
2018-03-03 21:16:23
Natalia Grądzka DEKO
  • 2x 1/WKKW/Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW
13 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 10:11:04
2018-03-03 16:05:20
Halszka Witkowska CZAMIR ARON
  • 1x 8/WKKW/Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW
  • 1x 9/L3/L3 ZR
12 ENTRY ACCEPTED 2018-03-03 14:48:27
2018-03-03 14:01:52
Julia Fedyna HERMES
  • 1x 2/L2/L2 ZT
  • 1x 9/L3/L3 ZT
11 ENTRY ACCEPTED 2018-03-03 14:48:15
2018-03-03 11:19:53
Klaudia Mościcka IRON
  • 1x 2/L2/L2 ZT
  • 1x 9/L3/L3 ZT
10 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 15:42:46
2018-03-01 19:58:20
Julia Chojnowska DANDYS
  • 2x 2/L2/L2 ZT
  • 2x 9/L3/L3 ZT
9 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 20:51:41
2018-03-01 15:04:45
Aleksandra Nowicka ALGO
  • 1x 4/P2/P2 ZR
  • 1x 5/N2/N2
  • 1x 11/P3/P3 ZR
  • 1x 12/N6/N6
8 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 15:43:11
2018-03-01 15:04:09
Zuzanna Dzidek TERRA EUROPA
  • 2x 2/L2/L2 ZT
  • 2x 9/L3/L3 ZT
7 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 15:46:42
2018-02-28 11:58:10
Oliwia Kubiak DRUH HROBY HRON
  • 1x 5/N2/N2 kuce
  • 1x 12/N6/N6 kuce
6 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 07:42:31
2018-02-26 13:42:11
Katarzyna Łukasik FASHION M
  • 1x 6/C2/C2
  • 1x 13/C3/C3
5 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 14:46:53
2018-02-26 13:41:30
Katarzyna Łukasik E. SMARAGD
  • 1x 7/CC4/CC4
  • 1x 14/CC5/CC5
4 ENTRY ACCEPTED 2018-02-28 07:42:43
2018-02-26 13:40:45
Tatiana Bierieżnow GLUCKSPILZ 17
  • 1x 5/N2/N2 kuce
  • 1x 12/N6/N6 kuce
3 ENTRY ACCEPTED 2018-02-25 17:19:50
2018-02-25 09:33:17
Zofia Marx AMAR
  • 2x 4/P2/P2 ZR
  • 2x 11/P3/P3 ZR
2 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 21:11:12
2018-02-23 14:55:34
Julia Vetter BATOR
  • 2x 2/L2/L2 ZR kuce
  • 2x 9/L3/L3 ZR kuce
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banatkiewicz Joanna JKS Dako-Galant Skibno
2001 (J.)
O032765
2. Bierieżnow Tatiana KS Centurion
2004 (JM.)
O036896
3. Bojar Justyna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
1997 (MJ.)
O033634
4. Bujalska Natalja Kj Aldragho
2004 (JM.)
Brak
5. Charpin Mikołaj Sportowy Klub Jeździecki WJ Piaseccy Equestrian
2002 (J.)
O033574
6. Chojnowska Julia bpk
2001 (J.)
O043080
7. Czuchaj Nikolina Klub Jeździecki Aromer
2003 (JM.)
O043868
8. Dmowska Dominika BPK
1999 (MJ.)
brak
9. Dzidek Zuzanna KS AZS AWF WARSZAWA
2002 (J.)
BRAK
10. Falkowska Ewelina KJ Aromer
2005 (JM.)
25469/16
11. Fedyna Julia brak
2002 (J.)
SKJ Bobrowy Staw
12. Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
S
O019149
13. Gawdzik Klaudia KJ Aromer
2006 (JM.)
0044546
14. Grądzka Natalia SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2001 (J.)
O039139
15. Jabłońska Karolina SKJ WJ Piaseccy Equestrian
1998 (MJ.)
brak
16. Jakubik Joanna -
S
brak
17. Jędrzejowska Dominika BPK
2001 (J.)
O042742
18. Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O003136
19. Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
S
O001225
20. Kociankowska Justyna Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2003 (JM.)
O038517
21. Krasnodębska Klara SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2002 (J.)
O029039
22. Krzyśpiak Weronika KJ DZIECINÓW
1997 (MJ.)
O025285
23. Kubiak Oliwia MAZ/bpk
2003 (JM.)
O037902
-
24. Kurzyńska Lena Aromer
2005 (JM.)
Brak
25. Kwiatkowska Emilia b.p.
2003 (JM.)
O044955
26. Kwiatkowska Natalia nz
2002 (J.)
brak
27. Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice
S
O002402
10112881
28. Marx Zofia BPK (MAZ)
2001 (J.)
O037224
29. Mazurek Joanna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O027547
30. Mirosz Magda Brak
S
Brak
31. Mościcka Klaudia KJ Aromer
2001 (J.)
0048875
32. Nowicka Aleksandra KS AZS AWF WARSZAWA
1999 (MJ.)
O041587
33. Ostalak Małgorzata Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
O002362
34. Pacek Aleksandra KJ Dziecinów Sp. z o.o.
2002 (J.)
O038244
35. Palczewska Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2003 (JM.)
O037690
36. Przybylska Konstancja SKJ Hawajka
2005 (JM.)
O039639
37. Rapa Oliwia KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
0043881
38. Rozbiewska Weronika SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2003 (JM.)
O035120
39. Sobala Anna LKJ Ochaby
S
brak
40. Stawiska Katarzyna WKJ Lublin SJ For Pleasure
S
brak
41. Szukało Anna bpk
2001 (J.)
brak
42. Tarchalska Dorota Klub Sportowy Pieńki
S
brak
43. Tomaszewska Teresa JKS Equita
S
O001498
44. Tropiło Alicja KJ Dziecinów Sp. z o. o.
2001 (J.)
O031302
45. Vetter Julia KJ Milord
2006 (JM.)
4759/17
46. Walczynska-Graczyk Maria KS CENTURION
2006 (JM.)
O038706
47. Witkowska Halszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O002295
48. Wojtkowska Anna-Maria KS Centurion
2000 (J.)
O020949
10111972
49. Wołkow Maja SKJ HAWAJKA
2003 (JM.)
O033575
50. Żabowska-Żychowicz Nelly SKJ Hawajka
2006 (JM.)
O042910
51. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka
2005 (JM.)
O041844
52. Zawada Marta SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2002 (J.)
O033204
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

36

AGAT Wielkopolan POL 2008 Wałach gniada F: Bakalar
M: Agata
O: Monika Żakiewicz
B: brak
brak
2.

29

ALBY'S MOCCA Duński Koń Gorącokrwisty DNK 2010 Klacz ciemnogniada F: Blue Hors Don Romantic
M: Miss M
O: Dominika Dmowska
B: Stutteri Alby
brak
3.

4

ALGO SP POL 2006 Wałach gniada/165 F: Himen / Oder
M: Agawa / Pergamon
O: Karolina Gałkowska
B: SK Plękity
K013305
4.

18

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
5.

37

ANIMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Empire
M: Asuana
O: R.Makowski
B: R.Makowski
K022707 K022707
6.

38

AURELIA Oldenburg GER 2009 Klacz kasztanowata F: Sancisco
M: Angel/Del Piero
O: Kappella Spółka z o o
B: Brehmer
K023072
7.

17

BATOR Kuc Walijski POL 2008 Wałach siwa/kuc: F: Little Ear
M: Barbie
O: Beata Vetter
B: Beata Vetter
brak
8.

58

BENEFIS Wielkopolska POL 2002 Wałach gniada/160 F: Czumak
M: Bengalia
O: Nikolina Czuchaj
B: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kotlin
K008670 POL007611002502
9.

51

BETOVEN Polski Kuc Wierzchowy POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Rob roy
M: Belle Lady
O: Radosław Bujalski
B: Maria Pietrusinska
Brak
10.

63

BOHUN Małopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Awans
M: Bawełna
O: Dorota Tarchalska
B: Mnichał Szubski
brak
11.

52

BUDUR BUDDE POL 2001 Klacz kasztanowata/mk:154 F: Bielick /
M: Burda /
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: L. Łoszkow
brak
12.

12

CAJAMARKA Wlkp/poch.trk. POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Grey
M: Casona
O: Krzysztof Bojar
B: S.K. Liski
K013787
13.

26

CANTO AMICOR Oldenburska POL 2011 Wałach gniada F: Conthargos
M: Cenny
O: Grzegorz Zawada
B: x
K018705
14.

9

CIALDINI SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Costa Rica L / Wessex
O: Katarzyna Rozbiewska
B:
K020347 616009610193411
15.

7

CONTINA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Cecotto's As
M: Ally
O: Krasnodębski
B: x
K020729
16.

60

CONVERSANO XII-2 SK Lipican SVN 2009 Ogier siwa F: 3723 Conversano XII Amata
M: 4069 Betalka XXXVII
O: Urszula Sawicka
B: Stadnina Koni Topolczanki
brak
17.

25

CZAMIR ARON SP POL 2012 Wałach siwa F: Lotos / Levantos II
M: Czamira / Rulon
O: Halszka Witkowska
B: Krzysztof Szczepaniak
K024847 616009610094212
18.

27

DANCE BOY Mecklenburger DEU 2009 Wałach kasztanowata F: Elite D' Olympic / Elite Donnerhall
M: Lady / Laptop
O: Agnieszka Ert-Eberdt
B: Ute Halfar
K020991 427270508509
19.

22

DANDYS SP POL 2005 Wałach gniada F: Nikiel
M: Djuna
O: Marta Kossakowska
B: Jerzy Michałowski
brak
20.

5

DEKO WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Contendus/
M: Doba/
O: Irmina Grądzka
B:
K020363
21.

30

DESERT ROSE OLD POL 2011 Klacz kara F: De Niro
M: Quadriga
O: Agata Kamionka - Flak
B: Niemcy
K019288
22.

59

DI CAPRIO S Niemiecki Sportowy POL 2010 Wałach kasztanowata F: Don Schufro
M: Giornata
O: Marcin Wolski
B: Zbigniew Szumlakowski
K020899 DE455879004610
23.

35

DIER STREITS NN POL 0000 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
nn
24.

20

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
O: Edyta Juszczuk-Kubiak
B: Krzysztof Chomicz
K020960 616999610165210
25.

19

E. SMARAGD KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Johnson
M: Smaragd R
O: Adam Nowak
B: holandia
K018742
26.

43

ELITA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Epoka
O: Mianowski Henryk
B: Mianowski Henryk
K010266
27.

13

EX LADY SP POL 2003 Klacz kara/164 F: Cooper / Cassini I
M: Elita / Tabun
O: Beata Rapa
B: Inez Lendo
K010521 POL009600203003
28.

3

FASHION M KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Wynton
M: Tomathika M
O: Wiktoria Trzebniak
B: van Mook
K020296
29.

56

FRANS N KWPN NED 2010 Wałach gniada/165 F: Ampere / Rousseau
M: Aterpenta C / Watermill Scandic
O: Karolina Gałkowska
B: Holandia
K020905
30.

65

GATITO Czysta Krew Arabska POL 2010 Ogier siwa F: Ekstern
M: Galaktyka
O: Bogdan Maślanka
B: Sowiniec Spółka z o.o.
brak
31.

2

GLUCKSPILZ 17 DRP GER 2012 Wałach izabelowata/kuc: F: Golden Dream
M: Lucky Lao
O: Ludmiła Strypikowska
B: Gerald Meyerhoff
KO22569
32.

11

GÓRALKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Revel
M: Ghana
O: Agnieszka Zelent-Kociankowska
B: SK Rzeczna
K015978
33.

8

GRACIA - HUN 2011 Klacz gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
34.

48

HAGIRIA SP POL 2007 Klacz gniada/163 F: Grikos
M: Hajfa
O: Monika Pacek
B: Artur Kiempa
KO13814 POL009530053907
35.

24

HERMES Małopolska POL 2006 Wałach gniada/169 F: Hedar
M: Farcia
O: Julia Fedyna
B: Jaworski Janusz
brak
36.

23

IRON Wielkopolska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Chef Supreme
M: Izana
O: Łukasz Sikorski
B: Stadnina Koni Racot
Brak
37.

53

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baldini II
M: Ikaria
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024306
38.

32

JARD SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Czuwaj
M: Jucznia / Chef Supreme
O: brak
B: brak
K016950
39.

64

KASZMIR SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Bohun
M: Kasandra
O: Nieznany
B: brak
brak
40.

42

LAVER MŁP POL 2010 Wałach ciemnogniada/173 F: Heron / Zoon
M: Lawa / Awans
O: Dorota Mirosz
B: Marzena Sadowska-Tomaśko
K016947 616006690025110
41.

68

LIVELLO Haflinger CZE 2003 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Stony SV
M: Lora
O: Katarzyna Gierz
B: Jan Bittala
Brak
42.

50

MERCI KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: Domingo
M: Marionetka
O: Maria Pietrusinska
B: Dominik Gronet
K016071 12317
43.

54

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Żabowski-Żychowicz
B: Władysław Leonowicz
K023513 616999640069913
44.

55

MISTER HANEK DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Durello Top / Durello
M: Maskotka / Domingo
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Tomasz Kowala
K014016 POL013680046207
45.

40

NADIA WLKP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Arizona
M: Narew
O: Joanna Mazurek
B: Andrzej Stefański
K015347 POL007600065402
46.

33

NANCY SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Czamal / Fetysz
M: Nagietka
O: Adam Borowski/ Marcin Kamiński
B: Adam Borowski
PZJ LKPZJ/3108/17 616009610129413
47.

49

ORDA II Polski Koń Gorącokrwisty Sp POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Orsini AD
O: Jakub Tropiło
B: Wojciech Górnicki
12420
48.

62

OSKAR Szlachetna UKR 2005 Wałach kara F: Pejsis
M: Fergana
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: N
K013687
49.

31

PASCAL SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/175 F: Woland
M: Pandora
O: Zofia Wojtkowska
B: .
K015597 12150 104NN68
50.

6

PIELGRZYM SP POL 2005 Wałach gniada F: Landor/
M: Pisanka/
O: Tomasz Szałaj
B:
K010482
51.

16

PRZEDŚWIT BARAŻ SP POL 2010 Ogier ciemnogniada/167 F: Dresk / Przedświt XII-4
M: Beta / Leandro
O: Agnieszka Banatkiewicz
B: SK Kalników
K019179 616009630079610
52.

57

RARA AVIS FSTF SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Irwing Shaw L
M: Rosilla
O: Karolina Gałkowska
B: Maciej Katanowski
K024395
53.

28

RIWETTO SP POL 2012 Wałach srokata F: Libretto
M: Ridiera
O: Alberska Beata
B: Kędzior Zbigniew
brak
54.

66

ROSE OF DARK Hannoveraner GER 2010 Klacz kasztanowata F: Rob Roy
M: Dark Pearl
O: Bogdan Maślanka
B: Hannoveraner Verband E.V.
brak
55.

14

S-ROKSANA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Silver Dream
M: Rosa
O: Piotr Kamiński
B: Świder Jadwiga
brak
56.

67

SAPHIR Deutsches Sportpferd GER 2014 Wałach kara F: Superstar
M: Dohja
O: Bogdan Maślanka
B: Pferdezuchtver. Brandenburg-Anhalt e.V.
brak brak
57.

61

SARACEN Mały Koń POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Gawdzik Adam
B: Brak
Brak
58.

15

TAMBURA MŁP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Efekt / Veritas 6
M: Tamaria / Decoration
O: Hanna Sabina Grzejdziak
B: SK Janów Podlaski
brak 616006580659209
59.

21

TERRA EUROPA SP POL 2004 Klacz gniada F: Carry Wind
M: Torella
O: .
B: .
K015713
60.

34

WELUR SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V
M: Wolica
O: Marcin Kamiński
B: SK Rzeczna
PZJ LKPZJ/695/18
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banatkiewicz Joanna
JKS Dako-Galant Skibno
2018-03-10
4
Bierieżnow Tatiana
KS Centurion
2018-03-10
1
2018-03-11
Bojar Justyna
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2018-03-10
Bujalska Natalja
Kj Aldragho
BETOVEN (51)
2018-03-11
2
Charpin Mikołaj
Sportowy Klub Jeździecki WJ Piaseccy Equestrian
2018-03-10
11
2018-03-10
2018-03-10
14
Chojnowska Julia
bpk
DANDYS (22)
2018-03-10
2
2018-03-11
4
Czuchaj Nikolina
Klub Jeździecki Aromer
BENEFIS (58)
2018-03-11
1
2018-03-11
1
Dmowska Dominika
BPK
2018-03-11
3
Dzidek Zuzanna
KS AZS AWF WARSZAWA
2018-03-10
6
2018-03-11
5
Falkowska Ewelina
KJ Aromer
KASZMIR (64)
2018-03-11
1
2018-03-11
1
Fedyna Julia
brak
HERMES (24)
2018-03-10
1
2018-03-11
1
Gałkowska Karolina
KS AZS AWF WARSZAWA
FRANS N (56)
2018-03-10
2
2018-03-11
2018-03-10
2018-03-11
Gawdzik Klaudia
KJ Aromer
SARACEN (61)
2018-03-10
17
2018-03-11
1
2018-03-10
18
2018-03-11
1
Grądzka Natalia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
DEKO (5)
2018-03-10
10
2018-03-10
13
Jabłońska Karolina
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2018-03-10
8
2018-03-10
9
Jakubik Joanna
-
AGAT (36)
2018-03-10
4
2018-03-11
1
Jędrzejowska Dominika
BPK
OSKAR (62)
2018-03-10
1
2018-03-10
5
2018-03-11
2
2018-03-11
1
Kamiński Jan
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
JARD (32)
2018-03-10
1
NANCY (33)
2018-03-10
3
WELUR (34)
2018-03-10
2
2018-03-10
2
2018-03-10
Kamionka - Flak Agata
K.S. Centurion
2018-03-11
2
Kociankowska Justyna
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-03-10
7
Krasnodębska Klara
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2018-03-10
3
2018-03-10
4
Krzyśpiak Weronika
KJ DZIECINÓW
ELITA (43)
2018-03-11
1
2018-03-11
1
Kubiak Oliwia
MAZ/bpk
2018-03-10
2
2018-03-11
1
Kurzyńska Lena
Aromer
LIVELLO (68)
2018-03-11
1
2018-03-11
1
Kwiatkowska Emilia
b.p.
TAMBURA (15)
2018-03-10
16
2018-03-10
3
Kwiatkowska Natalia
nz
2018-03-10
3
Łukasik Katarzyna
KJ Pegaz Chwałowice
2018-03-10
1
2018-03-11
2018-03-10
1
2018-03-11
1
Marx Zofia
BPK (MAZ)
AMAR (18)
2018-03-10
7
2018-03-11
4
Mazurek Joanna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
NADIA (40)
2018-03-11
7
Mirosz Magda
Brak
LAVER (42)
2018-03-11
1
2018-03-11
1
Mościcka Klaudia
KJ Aromer
IRON (23)
2018-03-10
5
2018-03-11
6
Nowicka Aleksandra
KS AZS AWF WARSZAWA
ALGO (4)
2018-03-10
6
2018-03-10
2
2018-03-11
3
Ostalak Małgorzata
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2018-03-10
3
2018-03-10
1
2018-03-11
1
2018-03-11
2
Pacek Aleksandra
KJ Dziecinów Sp. z o.o.
HAGIRIA (48)
2018-03-11
1
2018-03-11
1
Palczewska Zofia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
GRACIA (8)
2018-03-10
12
2018-03-10
15
Przybylska Konstancja
SKJ Hawajka
BUDUR (52)
2018-03-10
2018-03-10
9
Rapa Oliwia
KJ Aromer Józefin
EX LADY (13)
2018-03-11
1
2018-03-11
1
Rozbiewska Weronika
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2018-03-10
1
2018-03-10
6
Sobala Anna
LKJ Ochaby
GATITO (65)
2018-03-10
10
2018-03-10
8
SAPHIR (67)
2018-03-10
7
Stawiska Katarzyna
WKJ Lublin SJ For Pleasure
2018-03-11
5
Szukało Anna
bpk
RIWETTO (28)
2018-03-10
1
2018-03-11
2
Tarchalska Dorota
Klub Sportowy Pieńki
BOHUN (63)
2018-03-10
7
2018-03-10
2018-03-11
6
Tomaszewska Teresa
JKS Equita
ANIMA (37)
2018-03-10
3
2018-03-11
1
AURELIA (38)
2018-03-10
2
2018-03-11
2
Tropiło Alicja
KJ Dziecinów Sp. z o. o.
ORDA II (49)
2018-03-11
1
2018-03-11
1
Vetter Julia
KJ Milord
BATOR (17)
2018-03-10
1
2018-03-10
2018-03-11
1
Walczynska-Graczyk Maria
KS CENTURION
MERCI (50)
2018-03-10
Witkowska Halszka
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-03-11
1
2018-03-11
3
Wojtkowska Anna-Maria
KS Centurion
PASCAL (31)
2018-03-10
Wołkow Maja
SKJ HAWAJKA
IZIS KL (53)
2018-03-10
2018-03-10
Żabowska-Żychowicz Nelly
SKJ Hawajka
MISTER (54)
2018-03-10
2018-03-10
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka
2018-03-10
2018-03-10
1
Zawada Marta
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2018-03-10
5
2018-03-10
2

Number of Riders: 52

Number of Horses: 60

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl