Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

AROmeriada skoki V eliminacja - HZRiT-B
KJ Aromer, 17-18 II 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
124 ENTRY ACCEPTED 2018-02-16 08:27:15
2018-02-15 22:45:09
Ewelina Gapa MIA S
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
123 ENTRY ACCEPTED 2018-02-16 08:27:29
2018-02-15 22:21:39
Michał Mordzelewski SENSATION
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
122 ENTRY ACCEPTED 2018-02-16 08:27:41
2018-02-15 22:20:33
Michał Mordzelewski HOLIDAY
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
121 ENTRY ACCEPTED 2018-02-16 08:27:54
2018-02-15 22:16:51
Zuzanna Molenda HULTAJ KP
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
120 ENTRY ACCEPTED 2018-02-16 08:28:14
2018-02-15 22:07:44
Anna Ratajczak JACKSON
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
119 ENTRY ACCEPTED 2018-02-16 08:28:27
2018-02-15 21:26:58
Marta Zawada MY LITTLE GIRL GH
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
118 ENTRY ACCEPTED 2018-02-16 08:28:41
2018-02-15 21:24:52
Hanna Choińska NESSINO
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
117 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 20:30:53
2018-02-15 20:21:18
Maja Mokosa ANDROS GB
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
116 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 20:31:07
2018-02-15 20:16:26
Piotr Piasecki LAURENTIO
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
115 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 20:31:23
2018-02-15 20:15:40
Anna Królikowska BANITKA
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
114 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 20:31:37
2018-02-15 19:50:36
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
113 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 20:31:51
2018-02-15 19:50:00
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - licencyjny
112 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 20:32:05
2018-02-15 18:35:49
Jakub Żuchowicki ARON
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
111 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 20:32:20
2018-02-15 18:35:21
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
110 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 20:32:37
2018-02-15 17:10:31
Joanna Tomaszewska HALA
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
109 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 20:32:55
2018-02-15 14:37:52
Daria Dąbrowska KAMPARI
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
108 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 13:24:44
2018-02-15 12:50:03
Magdalena Żółkiewicz-Fiuk LANCER SON
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 13:24:22
2018-02-15 12:32:35
Wiktoria Król ROBESPIERRE
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 13:23:58
2018-02-15 12:28:05
Wiktoria Król P' QUATRO
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 11:29:35
2018-02-15 11:17:20
Karina Lipińska DUMKA
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
104 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 11:29:52
2018-02-15 09:46:28
Nelly Żabowska-Żychowicz MISTER
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 11:30:12
2018-02-15 09:45:17
Maja Wołkow IZIS KL
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
102 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 11:30:36
2018-02-15 09:44:35
Wiktoria Leszek-Karwańska LADYKRACHER 8
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 11:30:57
2018-02-15 09:32:05
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 2x 5/L/100 cm. licencyjny
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 09:11:04
2018-02-15 09:01:36
Weronika Grabowska MEXIKANA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
99 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 09:11:21
2018-02-15 08:45:32
Zuzanna Skoneczna MARINA
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
98 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 08:14:32
2018-02-15 08:05:51
Zofia Kacprzak SARASATI
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 08:14:45
2018-02-15 08:05:40
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 08:15:02
2018-02-15 08:05:03
Aleksandra Zawiska OLIMPIA
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 08:15:15
2018-02-15 08:03:41
Klaudia Skłodowska TWEEGY EWITA
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
94 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 08:15:28
2018-02-15 08:03:03
Aleksandra Piotrkowicz HEWELIANA
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
93 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 08:15:42
2018-02-15 08:02:26
Maria Kozłowska GREK
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
92 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 08:15:57
2018-02-15 00:01:01
Wojciech Stasiuk KORINA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 08:16:10
2018-02-15 00:00:18
Wojciech Stasiuk CEDRIC
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
90 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 08:16:24
2018-02-14 23:59:34
Aleksandra Kurdej CELT
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
89 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 20:33:11
2018-02-14 23:52:48
Zofia Gintowt-Juchniewicz KORWETTA II
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
88 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 08:16:52
2018-02-14 23:05:35
Weronika Rozbiewska CIALDINI
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
87 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 08:17:06
2018-02-14 22:58:02
Helena Zagała CONTENDRO LADY
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 08:17:20
2018-02-14 22:32:17
Helena Struss BONA FIDE
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
85 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 08:17:37
2018-02-14 22:31:25
Katarzyna Stypułkowska MILTON
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 08:17:51
2018-02-14 22:29:39
Hanna Balcer FAMA
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 20:42:58
2018-02-14 18:31:03
Alicja Markiewicz L-BRENDA
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 20:43:11
2018-02-14 17:25:55
Mateusz Owczarz LAK
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 20:43:27
2018-02-14 15:53:33
Zofia Tutak GALEON
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
80 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 13:01:57
2018-02-14 12:27:09
Aleksandra Naleszkiewicz KORSARZ
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 11:19:34
2018-02-14 09:19:16
Aleksandra Gierz ŁARENNE
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
78 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 08:50:46
2018-02-13 22:42:38
Anna Dudek FURST VON METTERNICH II
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 08:51:04
2018-02-13 21:58:35
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 08:51:22
2018-02-13 21:58:06
Aleksandra Neska BERENICA
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
75 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 08:51:38
2018-02-13 21:57:20
Karina Daniłowska NAOMI
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
74 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 08:51:53
2018-02-13 21:46:05
Amelia Zubczyńska D'ACORD
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 08:52:07
2018-02-13 21:44:16
Paulina Misior GWIAZDKA
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 5/L/100 cm. licencyjny
72 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 08:52:28
2018-02-13 21:39:19
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 5/L/100 cm. licencyjny
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 08:52:41
2018-02-13 21:37:43
Wiktoria Kabala KAMINA D
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 5/L/100 cm. licencyjny
70 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 08:52:56
2018-02-13 21:37:08
Martyna Klimczak MOLO
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 5/L/100 cm. licencyjny
69 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 21:04:51
2018-02-13 20:58:05
Karol Turowski CZANDRA
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
68 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 20:36:27
2018-02-13 20:28:15
Katarzyna Mikulska-Sękalska PLATYNA
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 20:36:42
2018-02-13 19:48:52
Wiktoria Starzak NEMO
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 20:36:56
2018-02-13 19:12:48
Joanna Mazurek NADIA
  • 2x 13/L/L - 100 cm. - licencyjny
65 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 20:37:08
2018-02-13 12:44:17
Inga Kloze WIRTUO S
  • 1x 5/L/100 cm. licencyjny
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 11:11:40
2018-02-13 10:44:51
Sara Patejko ZAVIRA A
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 20:30:34
2018-02-13 10:40:08
Katarzyna Wiśniewska CASTIEL
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 08:15:15
2018-02-13 08:00:20
Marta Kotlarska WINNETOU
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 08:15:28
2018-02-12 22:35:33
Halszka Witkowska CZAMIR ARON
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 08:15:40
2018-02-12 21:35:27
Joanna Rohm GOMAR
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 08:15:53
2018-02-12 21:34:47
Joanna Rohm GEWINER
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 20:32:22
2018-02-12 16:08:59
Iga Głośniak FIODOR
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 20:32:36
2018-02-12 11:27:06
Paulina Sypuła QUICKSTEP
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 20:32:48
2018-02-12 11:25:42
Paulina Sypuła KALISIA W
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-02-14 11:19:50
2018-02-12 10:12:24
Aleksandra Radomska DEBIUT
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - licencyjny
54 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 10:02:00
2018-02-12 09:33:16
Julia Kopyszko KASZMIR
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
53 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 20:37:21
2018-02-12 08:50:49
Leszek Nieużyła KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 10:02:47
2018-02-12 08:50:28
Leszek Nieużyła FIRST
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 10:02:15
2018-02-12 08:50:00
Konstancja Szymacha CALLIA L
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 20:37:34
2018-02-12 08:44:24
Leszek Nieużyła ORCHIDEA-G
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 08:45:21
2018-02-11 21:39:33
Klaudia Przybysz DEKORACJA
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2018-02-11 21:04:45
2018-02-11 20:14:50
Julia Niedzielska CLIF
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2018-02-11 21:04:58
2018-02-11 20:11:18
Karolina Duda BANGA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
46 ENTRY ACCEPTED 2018-02-11 19:23:46
2018-02-11 18:22:09
Zuzanna Dębowska ROBINIA
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2018-02-11 17:46:04
2018-02-11 17:37:28
Alicja Tropiło ORDA II
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 13/L/L - 100 cm. - licencyjny
44 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 20:33:30
2018-02-11 16:55:53
Amelia Zubczyńska THREE-B-TWEET
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2018-02-11 12:01:58
2018-02-11 10:27:21
Natalia Domagała ZARIM
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2018-02-10 13:43:32
2018-02-10 10:14:08
Julianna Fabijaniak DEBRA
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2018-02-10 09:12:55
2018-02-10 08:04:13
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2018-02-10 09:13:11
2018-02-10 08:03:24
Zofia Stasiak MARS
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2018-02-10 09:13:50
2018-02-10 08:02:04
Ola Kasprzyszak AVRIL
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2018-02-10 09:14:12
2018-02-10 08:00:57
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-02-10 09:14:31
2018-02-10 08:00:01
Zuzanna Karczewska VARIUS
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2018-02-10 09:14:47
2018-02-10 07:59:25
Zuzanna Tomaszewska GAUCHO S
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2018-02-10 09:15:11
2018-02-10 07:58:51
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 20:37:45
2018-02-10 07:57:52
Krystyna Pilkiewicz LAKRO
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 20:30:11
2018-02-10 07:57:17
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 23:32:06
2018-02-09 17:27:24
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 15:07:00
2018-02-08 21:33:13
Lena Sawicka LOVERBOY
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
29 ENTRY ACCEPTED 2018-02-09 15:07:41
2018-02-08 21:32:36
Lena Sawicka MALINKA
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
28 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 14:08:36
2018-02-07 23:28:24
Monika Kuchta DAVANTI
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
27 ENTRY ACCEPTED 2018-02-11 19:24:00
2018-02-07 22:26:21
Marta Pietrkiewicz COTE D'AZUR
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 14:09:15
2018-02-07 22:24:15
Marek Wajda LARKIN
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 14:09:29
2018-02-07 22:22:46
Marek Wajda DIAMANT BOY
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2018-02-08 14:08:22
2018-02-07 22:22:13
Marek Wajda NUBIA MPM
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 08:18:04
2018-02-07 20:00:52
Natalia Grądzka DEKO
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2018-02-16 08:28:54
2018-02-07 19:57:02
Marta Zawada CANTO AMICOR
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 08:18:18
2018-02-07 19:56:13
Zofia Palczewska GRACIA
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 08:18:34
2018-02-07 19:55:01
Karolina Kordas LAS VEGAS
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 19:51:45
2018-02-07 19:40:58
Oliwia Szustkowska CLEARVILLE
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 14:49:34
2018-02-07 14:45:11
Mikołaj Charpin DANCE BOY
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 14:49:48
2018-02-06 21:45:05
Klaudia Gawdzik SARACEN
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 14:50:13
2018-02-06 21:05:27
Klaudia Gawdzik GAROU DU ECLAT
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2018-02-07 14:49:19
2018-02-06 18:24:59
Karolina Damska ENDEMIT
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 22:32:22
2018-02-04 19:40:08
Joanna Łabudzka MATADOR
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 22:32:36
2018-02-03 22:54:37
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-02-11 17:46:53
2018-02-03 20:53:12
Elżbieta Kondzioła NEFRETETE
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2018-02-04 22:32:08
2018-02-03 14:27:28
Julian Rejman MILANO
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 22:19:25
2018-02-02 15:28:45
Jan Oleksyn GIZELA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
5 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 22:19:40
2018-02-02 15:28:19
Justyna Nagórka GIZELA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 11:00:41
2018-02-01 12:08:54
Ewelina Kluska LUPUS
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 14:53:05
2018-02-01 12:08:31
Magdalena Głaz LUPUS
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 14:52:55
2018-02-01 12:06:22
Ewelina Kluska AMADEUSZ
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-02-06 11:00:29
2018-01-31 19:42:30
Zuzanna Werelich NOMINACJA
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 5/L/100 cm. licencyjny
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - licencyjny
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
2. Balcer Hanna KJ Poster Piaseczno
2005 (JM.)
Brak
3. Baran Antoni
4. Charpin Mikołaj Sportowy Klub Jeździecki WJ Piaseccy Equestrian
2002 (J.)
O033574
5. Choińska Hanna KJ Dworek Okuniew
S
O031299
6. Dąbrowska Daria Klub Jeździecki Dworek
2002 (J.)
O035588
7. Damska Karolina Kj Aromer
2002 (J.)
Brak
8. Daniłowska Karina J.J. Darboven
2003 (JM.)
0043383
9. Dębowska Zuzanna SJ Poster Piaseczno
S
O013837
10. Dobrowolska Katarzyna bpk
S
O004961
11. Domagała Natalia KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032898
12. Duda Karolina Stajnia Piaseczno
2005 (JM.)
brak
13. Dudek Anna KJ Aromer
2002 (J.)
Brak
14. Fabijaniak Julianna KJ Aromer
2002 (J.)
O032393
15. Florczak Aleksandra UKS Primo
16. Gapa Ewelina LKJ Tynka
S
brak
17. Gawdzik Klaudia KJ Szwadron Jazdy RP
2006 (JM.)
0044546
18. Gierz Aleksandra Kj Aromer
2002 (J.)
O028780
19. Gintowt-Juchniewicz Zofia SJ Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
20. Głaz Magdalena KJ Milord
2000 (J.)
brak
21. Głośniak Iga UKS Primo Kozery
2003 (JM.)
O039424
22. Grabowska Weronika Brak
S
Brak
23. Grądzka Natalia SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2001 (J.)
O039139
24. Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
2005 (JM.)
O039853
25. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O030997
26. Kabala Wiktoria KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037904
27. Kacprzak Zofia KJ Aromer Józefin
S
O012237
28. Karczewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O026868
29. Kasprzyszak Ola KJ Dziecinów Sp. z o.o.
2005 (JM.)
O039308
30. Klimczak Martyna KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039324
31. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
32. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037775
33. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty
S
O044917
34. Komorowska Alicja SJ Poster Piaseczno
2000 (J.)
O025592
35. Kondzioła Elżbieta bpk
S
O002129
36. Kopyszko Julia KJ Sawanka
2006 (JM.)
brak
37. Kordas Karolina SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2004 (JM.)
O037952
38. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
39. Kozłowska Maria BPK
2001 (J.)
brak
40. Król Wiktoria UKS Primo Kozery
2001 (J.)
O025141
41. Królikowska Anna SKJ Beckersport Raszyn
S
O003192
42. Kuchta Monika BPK
S
brak
43. Kurdej Aleksandra WKJ Lublin
S
O019150
44. Laskowska Paulina J.J. Darboven
1998 (MJ.)
O021487
45. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ HAWAJKA
2001 (J.)
O018344
46. Lipińska Karina Uks Primo
2001 (J.)
brak
47. Łabudzka Joanna Ośrodek Jeździecki Tarpan
S
brak
48. Markiewicz Alicja UKS Primo Warszawa
2005 (JM.)
O031292
49. Mikulska-Sękalska Katarzyna Akademia Kucania
S
O037461
50. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
51. Mokosa Maja nz
2005 (JM.)
brak
52. Molenda Zuzanna SJ Poster Piaseczno
2000 (J.)
O035040
53. Mordzelewski Michał SJ Poster Piaseczno
S
O001972
54. Nagórka Justyna Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2006 (JM.)
O048642
55. Naleszkiewicz Aleksandra SKJ Beckersport Raszyn
S
O006079
56. Neska Aleksandra bpk
2001 (J.)
brak
57. Niedzielska Julia Stajnia Piaseczno
2004 (JM.)
brak
58. Nieużyła Leszek KJ J. J. Darboven Rumia
S
O004155
59. Oleksyn Jan Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2005 (JM.)
O046552
60. Ołdak Olga Stajnia Goplana
2006 (JM.)
O045800
61. Owczarz Mateusz UKS Primo Kozery
2004 (JM.)
O043514
62. Palczewska Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2003 (JM.)
O037690
63. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
64. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
65. Pietrkiewicz Marta KJ Dworek Okuniew
S
-
66. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
67. Piotrkowicz Aleksandra SKJ Olimpia
2006 (JM.)
Z
68. Przybysz Klaudia bpk
2004 (JM.)
brak
69. Radomska Aleksandra UKS Military Kąck
S
O021629
70. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
71. Ratajczak Anna SJ Poster Piaseczno
S
O014507
72. Rejman Julian Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2005 (JM.)
O044960
73. Rohm Joanna KJ Galop Kozienice
S
O007205
74. Rozbiewska Weronika SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2003 (JM.)
O035120
75. Sawicka Lena Stajnia Goplana
2008 (Mł.)
O046346
76. Skłodowska Klaudia BPK
2005 (JM.)
brak
77. Skoneczna Zuzanna Aromer
2003 (JM.)
O042934
78. Starzak Wiktoria JKS Equita Świętochów
2004 (JM.)
O039854
79. Stasiak Zofia JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O044820
80. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
81. Stypułkowska Katarzyna KJ Poster Piaseczno
2005 (JM.)
Brak
82. Sypuła Paulina JKS Wyręba Świętochów
2001 (J.)
O034385
83. Szustkowska Oliwia bpk
1999 (MJ.)
O027447
84. Szymacha Konstancja KJ J. J. Darboven Rumia
S
O011448
85. Tomaszewska Joanna KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O033950
86. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
87. Tropiło Alicja KJ Dziecinów Sp. z o. o.
2001 (J.)
O031302
88. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
89. Tutak Zofia Aromer
1997 (MJ.)
brak
90. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
91. Werelich Zuzanna Bpk
2005 (JM.)
Brak
92. Wiśniewska Aleksandra SKF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003693
93. Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
S
O036386
94. Witkowska Halszka AZS UW
S
LPZJ/195/15
95. Wołkow Maja SKJ HAWAJKA
2003 (JM.)
O033575
96. Żabowska-Żychowicz Nelly SKJ HAWAJKA
2006 (JM.)
brak
97. Zagała Helena SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2000 (J.)
O024940
98. Zawada Marta SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2002 (J.)
O033204
99. Zawiska Aleksandra BPK
2005 (JM.)
brak
100. Żółkiewicz-Fiuk Magdalena Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
S
O004545
101. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
102. Żuchowicka Katarzyna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2007 (Mł.)
O039387
103. Żuchowicki Jakub St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O039878
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

117

AMADEUSZ SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Burgund
M: Arella
O: Ewelina Kluska
B: Bogumiła Metz
K008002 POL 009 60 00046 01
2.

13

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
O: Karolina Badowska
B: Aneta Ostrowska
brak
3.

9

ANDROS GB KUC POL 2003 Ogier bułana/148 F: Karino Gb
M: Andora Gb
O: Sławomir Paszkowski
B: Jachymek Wojciech
013580170203 013580170203
4.

14

ARON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Imequl / Luron
M: Aronia / Dixieland
O: Jakub Żuchowicki
B:
K011039 POL009540044005 104KI28
5.

95

AVRIL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
O: Kazimierz Karczewski
B:
K017181 POL013640008007
6.

85

BANGA MŁP POL 1997 Klacz kasztanowata/mk:155 F: Garland
M: Barcelona
O: Mirosław Styczeń
B: SK Ochaby
brak 09564
7.

11

BANITKA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Banita
M: Bretania N
O: Joanna Perzyna
B: Zygmunt Jendrzejczyk
brak
8.

57

BERENICA Małopolska POL 2005 Klacz gniada F: Demon
M: Baria
O: Bogusław Święcki
B: -
brak
9.

82

CALLIA L Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Klacz siwa F: Lescibard L
M: Conchita L
O: Jerzy Korona
B: Sławomir Jarmuszczak
Brak
10.

16

CAMARO OLD. DEU 2003 Ogier gniada F: Colander
M: Piersianda
O: Michał Pilkiewicz
B: Niemcy
K016138 DE4333115667303
11.

5

CANTO AMICOR Oldenburska POL 2011 Wałach gniada F: Conthargos
M: Cenny
O: Grzegorz Zawada
B: x
K018705
12.

19

CASTIEL OLD POL 2008 Wałach gniada/169 F: Contendro I / Contender
M: Zenia / Zeus
O: Katarzyna Wiśniewska
B: Jarosław Sekuła
K021162 DE418180165408
13.

33

CAVALLO 71 Holsztyńska GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I
M: Golia
O: Aleksandra Wiśniewska
B: Ger
K020731
14.

38

CEDRIC SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Stakkato Gold /
M: Cherryl /
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
brak
15.

40

CELT SP POL 2006 Ogier gniada/168 F: Love Affair
M: Casablanca
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K011429 11575
16.

15

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: Spreckelmeyer Andr.
K024469 DE 335 350353898
17.

56

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
O: Bogusław Święcki
B: SK Janów Podlaski
K013689
18.

41

CIALDINI SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Costa Rica L / Wessex
O: Katarzyna Rozbiewska
B:
K020347 616009610193411
19.

106

CLEARVILLE HOL GER 2007 Wałach gniada F: Clearway / Capitol I
M: Telma / Lancer II
O: Marzenna Szustkowska
B:
K020581 DE421000118307 104IU16
20.

84

CLIF SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/168 F: Cantanis
M: Fantazja
O: Karolina Chodkiewicz
B: nn
09857 09857
21.

42

CONTENDRO LADY WESTF POL 2008 Klacz gniada/163 F: Contendro I / Contender
M: Rubin Lady / Rotspon
O: Sven Zagała
B: Elżbieta Mallert
K015497 DE441411981308 104ZY81
22.

86

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
O: Marek Wajda
B: -
K007952 096121
23.

74

CZAMIR ARON SP POL 2012 Wałach siwa F: Lotos
M: Czamira
O: Halszka Witkowska
B: Krzysztof Szczepaniak
brak
24.

64

CZANDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Sir Robin
M: Czarka
O: Anna Więcek
B: Tomasz Kmiec
K011647
25.

59

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo
M: Rose
O: Dariusz Zubczyński
B: Horst Schilling
K024145 DE 467-0007406-01
26.

107

DANCE BOY Mecklenburger DEU 2009 Wałach kasztanowata F: Elite D' Olympic / Elite Donnerhall
M: Lady / Laptop
O: Agnieszka Ert-Eberdt
B: Ute Halfar
K020991 427270508509
27.

98

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas
M: Wendy V
O: Robert Stasiuk
B: Holandia
K016425 528003000812206
28.

92

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Empire
M: Diamantina
O: Hipsz Anna
B: Remigiusz Makowski
K020906 616 009 66 11320 09
29.

102

DAVANTI M POL 2011 Wałach gniada F: Huzar
M: Delia
O: Monika Kuchta
B: Maria i Andrzej Bieńko
brak
30.

53

DEBIUT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Burgund
M: Dializa
O: Adam Malita
B: Polska
K010672 11231
31.

91

DEBRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Dorada
O: Agnieszka Kopka
B: SK Rzeczna
K024440 616009600115412
32.

45

DEKO WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Contendus/
M: Doba/
O: Irmina Grądzka
B:
K020363
33.

83

DEKORACJA Szlachetna Półkrew POL 2000 Klacz gniada F: Rubin
M: Drama
O: Zając Maciej
B: Zając Maciej
brak
34.

104

DIAMANT BOY Westf. GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Diatado's Boy
M: Lorena
O: Bogusław Kondek
B: Martina Wirtz
brak
35.

25

DUMKA SP POL 2001 Klacz gniada F: Roland
M: Drama
O: Karina Lipińska
B: Zając Maciej
brak
36.

29

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
37.

110

ENDEMIT SP POL 2005 Wałach gniada F: Nurjev
M: Egida
O: Alicja Ciarczyńska
B: Skj Janów Podlaski
Bark
38.

122

ERUDYCJA Klacz F:
M:
O:
B:
39.

48

FAMA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Bonaparte
M: Frotka
O: Michał Mordzelewski
B: nn
POL / K008764
40.

77

FIODOR M. POL 2007 Wałach siwa/172 F: Planet / Zoon
M: Furia / Łyk
O: Aleksandra Głośniak 96-300 Żyrardów ul. Spółdzielcza 40b/23
B: Jarosław Pawlik
K017455 POL 006550002107
41.

119

First SP 2007 kasztanowata F:
M:
O: Maria Król
B:
42.

55

FURST VON METTERNICH II Rheinlander POL 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Floribot
M: Puppe
O: Aleksandra Mossakowska
B: Z Niemiec
Brak DE 443430387505
43.

51

GALEON SP POL 1997 Wałach siwa F: Kabuł
M: Gruzja
O: brak
B: brak
brak
44.

97

GAUCHO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Galia S / Faust Z
O: Katarzyna Tomaszewska
B: Stanisław Szurik
K015468 POL009520050608
45.

76

GEWINER SP POL 2007 Wałach gniada F: Acorino
M: Groteska / Dresk
O: ROHM Property
B: Alicja Jagodzińska
brak
46.

115

GIZELA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:134 F: NN
M: GABI AS
O: Anna Nagórka
B: Dziechciarz Marian
3893/17 616999580284510
47.

75

GOMAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Maram
M: Godella / Luron
O: ROHM Property
B: SK Prudnik
K016930
48.

44

GRACIA - HUN 2011 Klacz gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
49.

37

GREK SP POL 2001 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
50.

60

GWIAZDKA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Maciuś / nn
M: Hadora / Hadrian
O: Anna Sobańska
B:
K019024 POL999540183107
51.

17

HALA WLKP. POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Tioman Island
M: Hawana / Oder
O: Damian Tomaszewski
B: SK Widzów
K020640 616 007 54 00447 09
52.

36

HEWELIANA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: X
M: X
O: Aleksandra Piotrkowicz
B: Pl
K023299
53.

3

HOLIDAY Deutsches Sportpferde POL 2013 Klacz gniada/163 F: NO LIMIT kwpn
M: Historyjka
O: Mordzelewski Michał
B: SK Jaroszówka
brak
54.

4

HULTAJ KP KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc: F: nn
M: nn
O: Mordzelewski Michał
B: Deminiak Marian
brak
55.

121

IRYDON L SP POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Lescibard L
M: Iranda L
O: Jerzy Korona
B: Sławomir Jarmuszczak
K023666
56.

27

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baldini II
M: Ikaria
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024306
57.

6

JACKSON S[ POL 2010 Wałach gniada F: Candiavolo
M: Janis
O: Mordzelewski Michał
B: Jakubek Ewa
K018248
58.

79

KALISIA W WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Kondina / Rulon
O: Paulina Sypuła
B: Wilczyński Jacek
K015132 616007610028409
59.

62

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K019940 POL732010026007
60.

20

KAMPARI SP POL 2006 Klacz gniada F: Rhytmus S
M: Kutia
O: Piotr Dąbrowski
B:
K022763
61.

71

KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE Belgijski Gorącokrwisty POL 2010 Wałach siwa F: Heartbreaker
M: Hip Hop Van De Plataanhoeve
O: Jerzy Korona
B: Lut Tilleman
Brak
62.

80

KASZMIR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/mk: F: Tramal
M: Kastra
O: Sylwia Koch - Kopyszko
B: nn
brak
63.

99

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
O: Katarzyna Dobrowolska
B: Marcin Liszkowski
K013435 POL007610013807
64.

12

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara F: Elf
M: Kaliopea BH
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
K024132
65.

39

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K018566 616009580856407
66.

52

KORSARZ WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/172 F: Pikador
M: Kopia / Seul
O: Aleksandra Naleszkiewicz
B: Polska
K020633 616 007 52 00092 11
67.

18

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Veracruz
M: Kordoba
O: Michał Mordzelewski
B: Justin Damiro
K018266/P 616009660034607
68.

49

L-BRENDA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Jasmont
M: Leksora
O: Piotr Zaborowski
B: Ireneusz Wojtkowiak
K017140
69.

28

LADYKRACHER 8 HAN GER 2002 Ogier gniada/165 F: Landclassic
M: Beresina
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Helga Goerlich
K009575 DE431316552402 DE431316552402
70.

50

LAK Małopolska POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Heban
M: Limita
O: Ewa Owczarz
B: Wójciuk Teresa
brak 616006580676610
71.

66

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Lakrima / Rubin
O: Michał Pilkiewicz
B:
K019769 616009610226811
72.

22

LANCER SON Holsztynska GER 2002 Wałach gniada F: Lancer II
M: Amica
O: Magdalena Żółkiewicz-Fiuk
B: Niemcy
K007383 DE421000126702
73.

103

LARKIN HOL. GER 2011 Ogier gniada F: Loran
M: Miss Condina
O: Bogusław Kondek
B: Roma Kosicka
K020989 DE421000691411
74.

43

LAS VEGAS BRAND POL 2000 Wałach gniada/173 F: Lands River /
M: Lantana /
O: Wojciech Piasecki Equestrian
B:
K013602
75.

10

LAURENTIO SP POL 2012 Wałach gniada F: Solaris
M: Laurentia L
O: Joanna Perzyna
B: -
brak
76.

100

LOVERBOY Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Lach
B: Polska
Brak
77.

116

LUPUS SP POL 2007 Wałach siwa F: Plaster
M: Libella
O: Karolina Gołębiewska
B: -
K012330
78.

54

ŁARENNE Małopolska POL 2013 Wałach ciemnogniada F: El bonillo
M: Łuna
O: Katarzyna Gierz
B: Marta Mirowska
616006630023113
79.

101

MALINKA KUC POL 2009 Klacz srokata/kuc:100 F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Lach
B: Nn
K024370
80.

31

MARINA SP POL 2003 Klacz gniada/170 F: Harnaś
M: Montana
O: Wolniewicz Jadwiga
B: Janas Zbigniew
K009470
81.

94

MARS MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Mikstura
O: Tomasz Stasiak
B: Polska
K024364 616 006 660 5657 10
82.

112

MATADOR Typ Pogrubiony POL 2004 Wałach kasztanowata/168 F: Amor
M: Masza
O: Joanna Łabudzka
B: Ewa Wójtowicz
brak
83.

30

MEXIKANA KWPN POL 2007 Klacz gniada F: Brak
M: Brak
O: Weronika Grabowska
B: Brak
Brak
84.

1

MIA S SP POL 2007 Klacz siwa F: Quidam F
M: Miss Majorka
O: Ewelina Gapa
B: Sebastian Sówka
K020302
85.

113

MILANO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: Ekier
M: Mazuria
O: Anna Nagórka
B: Kowalik Janusz
3895/17 616999580603510
86.

47

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Michał Mordzelewski
B: nn
brak
87.

26

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: NN
M: NN
O: Piotr Żabowski-Żychowicz
B: Władysław Leonowicz
K023513 616999640069913
88.

63

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada F: Nice Boy / Lancer II
M: Molinezja / Dixieland
O: Martyna Klimczak
B: Krzysztof Tyszko
K015555 616009540163809
89.

7

MY LITTLE GIRL GH KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:138 F: Polydor
M: Haupstutbuch Loopzicht's Emily
O: Patrycja Kaczorowska
B: x
brak
90.

58

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
91.

89

NEFRETETE SP POL 2004 Klacz gniada/162 F: Hartland
M: Natura
O: Maciej zając
B: Maciej zając
Brak 009661641204
92.

67

NEMO DR DEU 2008 Wałach kara/kuc:149 F: Nastral-R
M: Hanny
O: Marek Starzak
B: Frank Bachem
K016937 DE456370007208
93.

8

NESSINO XX POL 2006 Ogier gniada F: Dzielżan
M: Nieglinka
O: Stanisław Choiński
B: Ryszard Szpar
K016580 12197
94.

111

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland
M: Naomi
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014127 616009661641004
95.

105

NUBIA MPM WLKP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: CRUZEIRO L
M: Nawara
O: Marcin Skoneczny
B: Mantai Paweł
-
96.

34

OLIMPIA SP POL 2003 Klacz gniada F: Alfaro
M: Obiekcja
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Polska
brak
97.

70

ORCHIDEA-G Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Klacz gniada F: Cottonclub
M: Olinda I-S
O: Jerzy Korona
B: Tadeusz Godek
Brak
98.

88

ORDA II Polski Koń Gorącokrwisty Sp POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Orsini AD
O: Jakub Tropiło
B: Wojciech Górnicki
12420
99.

65

PLATYNA Typ Szlachetny POL 2004 Klacz gniada/mk:165 F: nn
M: nn
O: Karolina Bielinska
B: Marek Samsel
K016931 POL 999663235204
100.

78

QUICKSTEP OLD POL 2009 Klacz gniada F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Lotte / Levantos I
O: Paulina Sypuła
B: Adam Sosnowski
K019085 DE433331687309
101.

93

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
102.

23

ROBESPIERRE SP POL 1999 Wałach ciemnogniada F: Landclassic
M: Retonia
O: Arkadiusz Krupinski
B: Knigge Hubert
Brak
103.

87

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral
M: Ronia
O: Michał Mordzelewski
B: Marcin Klinkiewicz
K023240
104.

108

SARACEN KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Gawdzik Adam
B: Brak
Brak
105.

32

SARASATI SP POL 2006 Wałach gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
O: Zofia Kacprzak
B: Piotr Wiese
K013384
106.

2

SENSATION Deutsches Sportpferde POL 2013 Klacz gniada/166 F: NO LIMIT kwpn
M: Sansevera
O: Mordzelewski Michał
B: SK Jaroszówka
brak
107.

114

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates
M: Tamiza
O: Adam Komorowski
B: Sylwester Kosiński
K021009
108.

21

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:135 F: Camillo
M: THREE-STAR'S ORCHID
O: Dariusz Zubczyński
B: Ludwik Sander
K022625
109.

35

TWEEGY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: -
M: -
O: Klaudia Skłodowska
B: Polska
brak
110.

61

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
111.

96

VARIUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Varia
O: Zuzanna Karczewska
B: Pol
K021463
112.

73

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
O: Marta Kotlarska
B:
K009862 5280030305238 102XR45
113.

120

WINT Konik Polski POL 2010 Wałach inna/kuc: F: Duo
M: Wineta
O: Zuzanna Lach
B: Monika Kowalska
Brak
114.

69

WIRTUO S SP POL 2004 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau
M: Wiki
O: Anna Kloze
B: Staniek Diter
K011012 POL009540087404
115.

90

ZARIM SP POL 2012 Wałach siwa F: Imequyl/Luron
M: Zara/Bajou du Rouet
O: Elżbieta Domagała
B: Aneta Ostrowska
Brak 616009590104412
116.

72

ZAVIRA A HAN GER 2003 Klacz kasztanowata F: Zacharias / Zeus
M: Diamond / Drosselklang
O: Zbigniew Patejko
B: Erwin Von Dehsen
K008915 DE431315422303 103EJ12
117.

118

ZUMI SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Nobody
M: Zina
O: Aleksandra Gawrońska
B: Strzechowski Paweł
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2018-02-18
13
2018-02-18
7
2018-02-17
2018-02-17
2018-02-17
2018-02-18
10
2018-02-18
2
Balcer Hanna
KJ Poster Piaseczno
FAMA (48)
2018-02-18
2018-02-18
2018-02-18
Baran Antoni
ERUDYCJA (122)
2018-02-18
2018-02-18
18
Charpin Mikołaj
Sportowy Klub Jeździecki WJ Piaseccy Equestrian
DANCE BOY (107)
2018-02-17
13
2018-02-17
11
Choińska Hanna
KJ Dworek Okuniew
2018-02-18
1
2018-02-18
7
Dąbrowska Daria
Klub Jeździecki Dworek
KAMPARI (20)
2018-02-18
2018-02-18
Damska Karolina
Kj Aromer
ENDEMIT (110)
2018-02-17
11
2018-02-17
8
2018-02-18
8
2018-02-18
20
Daniłowska Karina
J.J. Darboven
NAOMI (58)
2018-02-18
18
2018-02-18
1
Dębowska Zuzanna
SJ Poster Piaseczno
ROBINIA (87)
2018-02-17
11
2018-02-17
2018-02-18
2018-02-18
Dobrowolska Katarzyna
bpk
KASZMIR (99)
2018-02-17
26
2018-02-17
14
Domagała Natalia
KJ Aromer Józefin
ZARIM (90)
2018-02-17
12
2018-02-18
12
Duda Karolina
Stajnia Piaseczno
BANGA (85)
2018-02-17
1
2018-02-17
2018-02-18
17
2018-02-18
4
Dudek Anna
KJ Aromer
2018-02-17
23
2018-02-17
Fabijaniak Julianna
KJ Aromer
DEBRA (91)
2018-02-17
16
2018-02-18
13
2018-02-18
7
2018-02-17
15
Florczak Aleksandra
UKS Primo
First (119)
2018-02-18
9
2018-02-18
9
Gapa Ewelina
LKJ Tynka
MIA S (1)
2018-02-18
2018-02-18
Gawdzik Klaudia
KJ Szwadron Jazdy RP
SARACEN (108)
2018-02-17
22
2018-02-18
21
2018-02-17
18
2018-02-18
22
Gierz Aleksandra
Kj Aromer
2018-02-18
9
2018-02-18
9
Gintowt-Juchniewicz Zofia
SJ Poster Piaseczno
2018-02-17
7
2018-02-17
2018-02-17
5
Głaz Magdalena
KJ Milord
LUPUS (116)
2018-02-17
8
2018-02-18
9
2018-02-18
21
Głośniak Iga
UKS Primo Kozery
FIODOR (77)
2018-02-18
7
2018-02-18
14
Grabowska Weronika
Brak
2018-02-17
1
2018-02-17
10
2018-02-17
20
Grądzka Natalia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
DEKO (45)
2018-02-17
2018-02-17
14
Hipsz Kaja
JKS Equita Świętochów
NEMO (67)
2018-02-18
16
2018-02-18
3
2018-02-17
6
2018-02-17
9
2018-02-18
7
2018-02-18
1
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
2018-02-17
10
2018-02-17
2018-02-18
5
2018-02-18
5
Kabala Wiktoria
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-02-17
13
2018-02-17
20
2018-02-17
Kacprzak Zofia
KJ Aromer Józefin
2018-02-17
14
2018-02-17
7
2018-02-18
1
2018-02-18
4
Karczewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
VARIUS (96)
2018-02-17
14
2018-02-17
12
2018-02-18
17
2018-02-18
8
Kasprzyszak Ola
KJ Dziecinów Sp. z o.o.
AVRIL (95)
2018-02-17
1
2018-02-17
5
2018-02-17
2018-02-18
4
2018-02-18
2018-02-18
1
Klimczak Martyna
KJ Akademia Kucania
MOLO (63)
2018-02-17
2018-02-17
9
2018-02-17
4
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
2018-02-17
2
2018-02-17
9
2018-02-18
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania
2018-02-17
3
2018-02-17
16
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty
LUPUS (116)
2018-02-17
8
2018-02-18
23
2018-02-17
21
AMADEUSZ (117)
2018-02-17
6
2018-02-17
6
2018-02-18
10
2018-02-18
2
Komorowska Alicja
SJ Poster Piaseczno
TENOR (114)
2018-02-18
2018-02-18
Kondzioła Elżbieta
bpk
2018-02-17
9
2018-02-17
27
2018-02-18
17
2018-02-18
24
Kopyszko Julia
KJ Sawanka
KASZMIR (80)
2018-02-18
2018-02-18
1
Kordas Karolina
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2018-02-17
12
2018-02-17
17
2018-02-17
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
2018-02-17
4
2018-02-17
2018-02-18
4
2018-02-18
Kozłowska Maria
BPK
GREK (37)
2018-02-18
19
2018-02-18
8
Król Wiktoria
UKS Primo Kozery
2018-02-18
4
2018-02-18
11
Królikowska Anna
SKJ Beckersport Raszyn
BANITKA (11)
2018-02-18
12
2018-02-18
Kuchta Monika
BPK
DAVANTI (102)
2018-02-18
15
2018-02-18
1
Kurdej Aleksandra
WKJ Lublin
CELT (40)
2018-02-17
18
2018-02-17
25
2018-02-18
8
2018-02-18
Laskowska Paulina
J.J. Darboven
2018-02-18
22
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ HAWAJKA
2018-02-17
8
2018-02-17
5
Lipińska Karina
Uks Primo
DUMKA (25)
2018-02-18
14
2018-02-18
19
Łabudzka Joanna
Ośrodek Jeździecki Tarpan
MATADOR (112)
2018-02-17
2018-02-17
Markiewicz Alicja
UKS Primo Warszawa
2018-02-18
2018-02-18
Mikulska-Sękalska Katarzyna
Akademia Kucania
PLATYNA (65)
2018-02-17
2018-02-17
15
2018-02-17
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-02-17
19
2018-02-17
19
2018-02-17
Mokosa Maja
nz
2018-02-17
16
2018-02-17
3
Molenda Zuzanna
SJ Poster Piaseczno
2018-02-17
2018-02-17
Mordzelewski Michał
SJ Poster Piaseczno
2018-02-17
16
2018-02-17
2018-02-17
23
2018-02-17
Nagórka Justyna
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
GIZELA (115)
2018-02-17
1
2018-02-17
14
Naleszkiewicz Aleksandra
SKJ Beckersport Raszyn
KORSARZ (52)
2018-02-17
22
2018-02-17
15
2018-02-18
15
2018-02-18
11
Neska Aleksandra
bpk
2018-02-18
15
2018-02-18
28
Niedzielska Julia
Stajnia Piaseczno
CLIF (84)
2018-02-17
1
2018-02-17
9
2018-02-18
10
2018-02-18
25
Nieużyła Leszek
KJ J. J. Darboven Rumia
2018-02-18
24
2018-02-18
6
2018-02-17
12
2018-02-17
4
IRYDON L (121)
2018-02-17
15
2018-02-17
Oleksyn Jan
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
GIZELA (115)
2018-02-17
1
Ołdak Olga
Stajnia Goplana
WINT (120)
2018-02-17
10
2018-02-17
17
2018-02-17
2018-02-18
1
2018-02-18
23
2018-02-18
Owczarz Mateusz
UKS Primo Kozery
LAK (50)
2018-02-18
16
2018-02-18
15
Palczewska Zofia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
GRACIA (44)
2018-02-17
2018-02-17
10
2018-02-17
21
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
2018-02-17
1
2018-02-18
10
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
2018-02-18
2018-02-18
Pietrkiewicz Marta
KJ Dworek Okuniew
2018-02-17
11
2018-02-17
2
2018-02-18
9
2018-02-18
5
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
CAMARO (16)
2018-02-17
1
2018-02-17
5
2018-02-18
6
LAKRO (66)
2018-02-17
10
2018-02-17
3
2018-02-18
6
Piotrkowicz Aleksandra
SKJ Olimpia
2018-02-18
12
2018-02-18
8
2018-02-18
20
Przybysz Klaudia
bpk
2018-02-17
5
2018-02-17
17
2018-02-18
2
2018-02-18
11
Radomska Aleksandra
UKS Military Kąck
DEBIUT (53)
2018-02-18
20
2018-02-18
1
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
2018-02-17
2018-02-17
2018-02-18
Ratajczak Anna
SJ Poster Piaseczno
2018-02-17
21
2018-02-17
12
Rejman Julian
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
MILANO (113)
2018-02-17
1
2018-02-17
3
Rohm Joanna
KJ Galop Kozienice
GOMAR (75)
2018-02-17
24
2018-02-18
19
2018-02-18
2018-02-18
GEWINER (76)
2018-02-17
7
2018-02-18
4
Rozbiewska Weronika
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2018-02-17
13
2018-02-17
15
2018-02-17
Sawicka Lena
Stajnia Goplana
LOVERBOY (100)
2018-02-17
12
2018-02-17
19
2018-02-17
2018-02-18
2018-02-18
MALINKA (101)
2018-02-17
1
2018-02-17
1
Skłodowska Klaudia
BPK
2018-02-18
6
2018-02-18
26
Skoneczna Zuzanna
Aromer
MARINA (31)
2018-02-18
29
2018-02-18
Starzak Wiktoria
JKS Equita Świętochów
NEMO (67)
2018-02-17
4
2018-02-17
2018-02-17
18
Stasiak Zofia
JKS Equita Świętochów
MARS (94)
2018-02-17
2018-02-17
7
2018-02-18
2018-02-17
1
2018-02-18
3
2018-02-18
1
Stasiuk Wojciech
WKJ Lublin
CEDRIC (38)
2018-02-17
23
2018-02-17
28
2018-02-18
22
2018-02-18
2018-02-18
21
KORINA (39)
2018-02-17
2
2018-02-17
7
2018-02-18
3
Stypułkowska Katarzyna
KJ Poster Piaseczno
MILTON (47)
2018-02-17
20
2018-02-17
Sypuła Paulina
JKS Wyręba Świętochów
2018-02-17
5
2018-02-17
3
2018-02-18
2018-02-18
2018-02-17
2018-02-17
17
2018-02-18
2018-02-18
2018-02-17
8
Szustkowska Oliwia
bpk
2018-02-17
2018-02-18
Szymacha Konstancja
KJ J. J. Darboven Rumia
2018-02-18
2018-02-18
16
2018-02-18
Tomaszewska Joanna
KJ Aromer Józefin
HALA (17)
2018-02-17
7
2018-02-17
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
2018-02-17
1
2018-02-17
2018-02-18
1
2018-02-18
DANDY (98)
2018-02-17
3
2018-02-17
10
2018-02-18
6
2018-02-18
8
Tropiło Alicja
KJ Dziecinów Sp. z o. o.
ORDA II (88)
2018-02-18
18
2018-02-18
4
2018-02-18
3
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
CZANDRA (64)
2018-02-18
12
2018-02-18
1
Tutak Zofia
Aromer
GALEON (51)
2018-02-17
6
2018-02-17
2018-02-18
2018-02-18
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
LARKIN (103)
2018-02-18
9
2018-02-18
23
2018-02-18
NUBIA MPM (105)
2018-02-18
14
2018-02-18
12
ZUMI (118)
2018-02-18
27
2018-02-18
Werelich Zuzanna
Bpk
NOMINACJA (111)
2018-02-17
2
2018-02-17
2
2018-02-17
1
2018-02-18
3
2018-02-18
2
Wiśniewska Aleksandra
SKF KJ Hippica Polonia Słupno
2018-02-18
2
2018-02-18
3
Wiśniewska Katarzyna
KJ Aromer Józefin
CASTIEL (19)
2018-02-17
4
2018-02-17
2
2018-02-18
5
Witkowska Halszka
AZS UW
2018-02-18
14
2018-02-18
9
Wołkow Maja
SKJ HAWAJKA
IZIS KL (27)
2018-02-17
6
2018-02-17
6
Żabowska-Żychowicz Nelly
SKJ HAWAJKA
MISTER (26)
2018-02-17
11
2018-02-17
29
2018-02-17
Zagała Helena
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2018-02-17
3
2018-02-17
1
Zawada Marta
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2018-02-17
13
2018-02-17
13
2018-02-17
22
2018-02-17
Zawiska Aleksandra
BPK
OLIMPIA (34)
2018-02-18
1
2018-02-18
5
Żółkiewicz-Fiuk Magdalena
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2018-02-17
4
2018-02-18
2
2018-02-18
3
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
2018-02-17
11
2018-02-17
4
2018-02-18
1
2018-02-18
2
D'ACORD (59)
2018-02-17
2
2018-02-17
1
2018-02-18
5
2018-02-18
6
Żuchowicka Katarzyna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CHOPIN (15)
2018-02-18
13
2018-02-18
11
Żuchowicki Jakub
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
ARON (14)
2018-02-18
11
2018-02-18
10

Number of Riders: 103

Number of Horses: 117

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl