Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
232 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:10:21
2018-01-25 23:40:00
Katarzyna Gwóźdź SNOWBALL
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
231 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:10:41
2018-01-25 23:33:44
Dorota Rogowska SUDARUSHKA
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
230 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:10:59
2018-01-25 23:31:33
Justyna Kopko BLAZING DESERT MIRAGE
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
229 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:11:16
2018-01-25 23:28:42
Gabriela Czarnomska CARRY LADY
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
228 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:11:34
2018-01-25 22:16:42
Marek Wajda ZUMI
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
227 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:11:55
2018-01-25 22:10:53
Klaudia Zajkowska MISTER HANEK
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
226 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:12:15
2018-01-25 22:09:04
Wiktoria Leszek-Karwańska MISTER
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
225 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:12:34
2018-01-25 22:08:33
Wiktoria Leszek-Karwańska BON PARIS KL
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
224 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:12:54
2018-01-25 21:50:07
Katarzyna Stypułkowska MILTON
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
223 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:09:52
2018-01-25 21:47:53
Hanna Balcer FAMA
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
222 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 21:36:59
2018-01-25 21:00:50
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
221 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 20:36:42
2018-01-25 20:35:26
Natalia Michałowska MAESTRO ZK
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
219 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 20:37:00
2018-01-25 19:39:50
Lena Kurzyńska LIVELLO
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
218 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 20:36:19
2018-01-25 18:37:51
Ewelina Falkowska KASZMIR
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
217 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 18:10:45
2018-01-25 15:14:59
Aleksandra Gierz ŁARENNE
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
216 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 18:08:05
2018-01-25 15:05:59
Przemysław Bylicki POLONEZ
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
215 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 18:07:48
2018-01-25 14:44:16
Julia Pindelska ARRANCAR
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
214 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 13:43:00
2018-01-25 12:56:26
Anna Królikowska CHOPIN
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
213 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 13:43:19
2018-01-25 12:51:36
Jakub Żuchowicki ARON
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
212 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 09:36:39
2018-01-25 06:51:29
Bogdan Maślanka CON AKRELLO W
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
211 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 09:36:22
2018-01-25 06:44:35
Bogdan Maślanka KASTET
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
210 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 09:37:00
2018-01-24 22:50:46
Marek Wacławik BOLIVAR
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
209 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 09:37:21
2018-01-24 22:50:33
Marek Wacławik ANARION D'OZ
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
208 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 09:37:36
2018-01-24 21:20:57
Daria Odlewany KAMINA D
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
207 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 09:38:03
2018-01-24 21:19:14
Kaja Kamieniecka PASJA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
206 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 09:38:29
2018-01-24 21:17:18
Martyna Klimczak MOLO
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 5/L/100 cm. licencyjny
205 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 09:38:59
2018-01-24 21:16:41
Lena Jarecka EMMA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
204 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 09:39:30
2018-01-24 21:16:00
Nadia Sobiecka GWIAZDKA
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 2x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
203 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 09:45:38
2018-01-24 21:15:24
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
202 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 09:46:07
2018-01-24 21:14:52
Michał Siejek CHELSEA L
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
201 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 09:46:30
2018-01-24 21:14:26
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
200 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 09:47:00
2018-01-24 19:47:28
Klaudia Gawdzik SARACEN
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
199 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 09:47:37
2018-01-24 19:45:58
Klaudia Gawdzik GAROU DU ECLAT
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
198 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 09:47:54
2018-01-24 19:41:26
Łucja Majka SAN REMO
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
197 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 09:48:16
2018-01-24 19:23:19
Amelia Zubczyńska THREE-B-TWEET
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
196 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 09:48:35
2018-01-24 19:22:30
Amelia Zubczyńska D'ACORD
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
195 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 16:47:23
2018-01-24 15:49:01
Daniel Zawadzki DAR-S
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 5/L/100 cm. licencyjny
194 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 16:47:40
2018-01-24 13:58:37
Aleksandra Naleszkiewicz KORSARZ
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
193 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 13:09:48
2018-01-24 12:34:34
Katarzyna Wiśniewska CASTIEL
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
192 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 13:11:11
2018-01-24 11:37:39
Inga Kloze WIRTUO S
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
191 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 09:48:58
2018-01-24 11:20:03
Anna Królikowska BANITKA
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
190 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 13:10:29
2018-01-24 11:17:40
Anna Królikowska PANTONINA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
189 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 09:49:15
2018-01-24 11:17:10
Piotr Piasecki LAURENTIO
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
188 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 13:13:17
2018-01-24 11:14:15
Piotr Piasecki PEREZ
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
187 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 13:13:33
2018-01-24 11:13:45
Piotr Piasecki AWANGARDA
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
186 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 09:46:26
2018-01-24 09:37:09
Magdalena Żółkiewicz-Fiuk LANCER SON
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
185 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 09:46:13
2018-01-24 09:36:58
Natalia Domagała ZARIM
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
184 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 09:32:27
2018-01-24 09:32:03
Kaja Pruszkowska JAREMA
  • 1x 5/L/100 cm. licencyjny
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
183 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 08:23:02
2018-01-24 07:21:28
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
182 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 08:23:18
2018-01-24 07:20:37
Aleksandra Neska BERENICA
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
181 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 08:23:44
2018-01-24 07:19:09
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
180 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 08:22:45
2018-01-24 06:36:11
Bianka Jasińska MARICA
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
179 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 20:00:54
2018-01-23 18:57:00
Karolina Jabłońska PIELGRZYM
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
178 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 20:01:22
2018-01-23 18:52:03
Aleksandra Łapińska WALIA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
177 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 20:01:40
2018-01-23 18:51:35
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
176 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 20:02:05
2018-01-23 18:48:24
Zofia Złotnicka PASJONATA ALWARO
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
175 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 20:02:22
2018-01-23 18:47:46
Marta Zawada CANTO AMICOR
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
174 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 20:02:53
2018-01-23 18:47:09
Helena Zagała CONTENDRO LADY
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
173 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 20:03:08
2018-01-23 18:46:29
Zofia Palczewska GRACIA
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
172 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 20:03:26
2018-01-23 18:45:52
Klara Krasnodębska CONTINA
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
171 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 18:30:15
2018-01-23 18:25:12
Zuzanna Pazio WINT
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
170 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 18:30:52
2018-01-23 18:24:32
Lena Sawicka LOVERBOY
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
169 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 18:30:33
2018-01-23 18:24:05
Lena Sawicka MALINKA
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
168 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 18:29:56
2018-01-23 18:22:07
Olga Ołdak JAMAJKA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
167 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 15:11:27
2018-01-23 15:08:46
Alicja Tropiło ORDA II
  • 2x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
166 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 23:51:50
2018-01-23 14:45:05
Wiktoria Binienda DARAVELL
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - licencyjny
165 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 13:41:51
2018-01-23 11:35:06
Ewelina Gapa MIA S
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
164 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 22:35:29
2018-01-22 22:23:06
Waleria Branicka MONTE CHRISTO
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
161 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 09:49:31
2018-01-22 21:23:39
Zofia Chrzanowska INDIANIN
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
160 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 22:34:32
2018-01-22 21:22:53
Tomasz Mielcarek DRAGO DE QUEEN
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
159 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 22:34:15
2018-01-22 21:16:11
Tomasz Mielcarek CHEPETTO
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
158 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 21:12:47
2018-01-22 21:03:48
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
157 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 21:13:07
2018-01-22 21:01:47
Oliwia Madej NICPOŃ
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
156 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 21:13:25
2018-01-22 20:02:09
Zuzanna Skoneczna MARINA
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
155 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 09:49:51
2018-01-22 14:26:14
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
154 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 13:13:48
2018-01-22 11:07:14
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
  • 2x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
153 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 19:32:31
2018-01-22 11:06:04
Weronika Krzyśpiak ELITA
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
152 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 13:44:59
2018-01-22 09:07:35
Nina Dubowska KINDER PONYSPORT
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
151 ENTRY ACCEPTED 2018-01-21 21:38:42
2018-01-21 20:12:23
Weronika Siwik QUINTANA
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
150 ENTRY ACCEPTED 2018-01-21 19:55:05
2018-01-21 19:31:37
Katarzyna Steczowicz MERLE
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
149 ENTRY ACCEPTED 2018-01-21 19:55:38
2018-01-21 19:28:26
Maria Steczowicz WILHELM
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
148 ENTRY ACCEPTED 2018-01-21 19:55:23
2018-01-21 19:06:35
Zofia Steczowicz CHARLIE REGENT
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 2x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
147 ENTRY ACCEPTED 2018-01-21 18:49:44
2018-01-21 17:21:27
Weronika Buchcar ASPEN
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
146 ENTRY ACCEPTED 2018-01-21 18:50:06
2018-01-21 16:59:52
Karolina Lasecka GALLANT
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
143 ENTRY ACCEPTED 2018-01-21 07:37:51
2018-01-21 00:39:08
Zofia Marx AMAR
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
142 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 19:58:34
2018-01-20 16:44:59
Izabela Cebo GIZELA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
141 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 17:48:17
2018-01-20 14:02:05
Dorota Wakulińska MONTE CHRISTO AB
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
140 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 12:40:23
2018-01-20 10:39:04
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
139 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 09:29:25
2018-01-20 09:08:29
Aleksandra Ptaszyńska SAKAR
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
138 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 09:29:38
2018-01-20 09:03:24
Zuzanna Karczewska VARIUS
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
136 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 09:30:03
2018-01-20 09:00:25
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
135 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 09:30:15
2018-01-20 08:50:05
Zuzanna Tomaszewska GAUCHO S
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
134 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 09:30:26
2018-01-20 08:49:12
Krystyna Pilkiewicz LAKRO
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 09:30:40
2018-01-20 08:48:34
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 21:26:25
2018-01-19 21:21:06
Przemysław Wójcik HONDA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 21:26:13
2018-01-19 21:18:17
Przemysław Wójcik HIMENA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 21:18:07
2018-01-19 21:16:11
Inga Wach TAMONA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
129 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 21:17:53
2018-01-19 21:15:18
Jakub Fox CASABLANKA R
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
128 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 21:17:40
2018-01-19 20:59:56
Anna Szczepańska SAHARA
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
127 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 15:34:52
2018-01-19 15:01:05
Sophie Von Werner CORVALL
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 14:49:23
2018-01-19 14:15:16
Oliwia Szustkowska F TERMIE R 14
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 14:06:42
2018-01-19 13:48:45
Jakub Trykacz CASIOPEA II
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
124 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 13:11:28
2018-01-19 10:59:03
Marta Polkowska CYKLAMEN
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
123 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 10:18:40
2018-01-19 09:37:38
Magdalena Ziajkowska LORD OF THE RING KG
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-01-19 10:19:05
2018-01-19 09:36:32
Magdalena Ziajkowska CENTO
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
121 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 23:28:42
2018-01-18 22:38:29
Agnieszka Terlecka - Ludwiniak DAFER
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
120 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 23:29:07
2018-01-18 22:38:02
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
119 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 23:29:25
2018-01-18 22:37:21
Roksana Naumiuk P-DALILA
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
118 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 23:29:41
2018-01-18 22:36:38
Jakub Roguski JAWA
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
117 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 23:29:56
2018-01-18 22:35:44
Kornelia Naumiuk MILTON
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
116 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 23:30:15
2018-01-18 22:35:08
Kornelia Naumiuk C.SIOUX
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
115 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 23:30:38
2018-01-18 22:34:34
Roksana Naumiuk DOMINO
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
114 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 23:30:54
2018-01-18 21:34:20
Irena Pawłowska MISS BLONDI
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
113 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 23:31:26
2018-01-18 20:16:56
Siarhei Kazlou CUMARU
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 23:31:42
2018-01-18 20:16:21
Siarhei Kazlou HACKMAN
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 23:32:07
2018-01-18 20:15:17
Maryia Mikhailova CUERLY SUE
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 23:32:25
2018-01-18 20:14:26
Maryia Mikhailova STREISAND
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
109 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 23:32:41
2018-01-18 20:00:59
Siarhei Kazlou DIASSINI
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 23:32:56
2018-01-18 19:28:12
Zofia Kozioł IDRYS
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 23:33:11
2018-01-18 19:27:17
Zofia Kozioł HILON-W
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 09:50:10
2018-01-18 16:13:51
Aleksandra Dąbkowska BORMAN
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 16:59:34
2018-01-18 14:16:00
Natalia Łazowska NESKA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 17:00:30
2018-01-18 12:12:19
Ewelina Kluska LUPUS
  • 1x 5/L/100 cm. licencyjny
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
102 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 17:00:52
2018-01-18 11:35:38
Martyna Ufnal RAMIRO
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
101 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 17:01:07
2018-01-18 11:35:22
Martyna Ufnal MACBETH
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 10:21:00
2018-01-18 10:01:47
Zofia Tutak GALEON
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
99 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 10:21:12
2018-01-18 06:35:27
Karolina Kicinska NOTA
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 5/L/100 cm. licencyjny
98 ENTRY ACCEPTED 2018-01-18 10:21:26
2018-01-17 22:12:25
Martyna Pakosz HALAMA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
97 ENTRY ACCEPTED 2018-01-17 20:34:22
2018-01-17 20:17:25
Arleta Konowałek GALISCO DU RICHE Z
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
96 ENTRY ACCEPTED 2018-01-17 20:34:38
2018-01-17 20:14:58
Dominika Strąk FELLOW-TAR
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2018-01-17 20:34:58
2018-01-17 20:14:11
Aleksandra Kochańska MORENA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
94 ENTRY ACCEPTED 2018-01-17 20:35:15
2018-01-17 20:12:57
Martyna Gajdek EFENDI
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-01-17 20:35:43
2018-01-17 19:41:59
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-01-17 20:36:01
2018-01-17 19:41:34
Izabella Tomaszewska QUINTANA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-01-17 20:36:15
2018-01-17 19:41:02
Izabella Tomaszewska CASSILIANO
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
90 ENTRY ACCEPTED 2018-01-17 16:04:14
2018-01-17 11:20:02
Antonina Kopacz DOMINO
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
89 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:09:16
2018-01-17 10:52:32
Ewelina Polska-Fijałek KEEN ON PLEASURE
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 07:08:48
2018-01-17 10:51:55
Ewelina Polska-Fijałek TOP ALADIN
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
87 ENTRY ACCEPTED 2018-01-17 16:05:45
2018-01-17 10:02:31
Maciej Kostrzewski QUATTRO HIPPICA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-01-17 16:06:14
2018-01-17 02:39:07
Monika Kuchta DAVANTI
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
85 ENTRY ACCEPTED 2018-01-17 16:09:17
2018-01-16 21:15:15
Julia Stryczyńska ALWARO
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2018-01-17 16:09:42
2018-01-16 20:46:12
Martyna Wójcik ALGIDA
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2018-01-16 20:37:44
2018-01-16 17:18:11
Agata Miazga WIKI
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2018-01-16 20:38:03
2018-01-16 15:45:57
Julianna Fabijaniak DEBRA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 11:42:41
2018-01-16 15:45:22
Gabriela Sompol FIDELIO
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-01-17 16:10:32
2018-01-16 12:42:18
Klaudia Przybysz DEKORACJA
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2018-01-17 16:13:07
2018-01-16 10:22:53
Zuzanna Gowin CAPTAIN
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-01-17 16:15:46
2018-01-16 08:55:05
Olga Sorokina HAPPY BOY M
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2018-01-17 16:16:18
2018-01-16 08:54:17
Olga Sorokina GRAND QUIDAM
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-01-17 16:16:43
2018-01-16 08:52:45
Andrei Shalohin ASKARIA
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
75 ENTRY ACCEPTED 2018-01-17 16:18:10
2018-01-16 08:52:07
Andrei Shalohin SAN REMO ZK
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
74 ENTRY ACCEPTED 2018-01-17 16:18:58
2018-01-16 08:51:34
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2018-01-17 16:19:33
2018-01-16 08:50:58
Andrei Shalohin CORINA
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 13:45:19
2018-01-15 23:48:07
Irena Pawłowska NINETTE L
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2018-01-15 22:29:57
2018-01-15 21:34:00
Marta Pietrkiewicz COTE D'AZUR
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-01-15 22:30:13
2018-01-15 21:26:28
Marek Wajda NUBIA MPM
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
68 ENTRY ACCEPTED 2018-01-15 22:30:53
2018-01-15 21:12:06
Marek Wajda LARKIN
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2018-01-15 22:31:08
2018-01-15 21:11:22
Marek Wajda DIAMANT BOY
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2018-01-15 22:32:05
2018-01-15 20:36:30
Patrycja Góra LATINA
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2018-01-15 22:33:47
2018-01-15 14:31:33
Matylda Grzelczak POSEJDON
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
64 ENTRY ACCEPTED 2018-01-15 22:34:02
2018-01-15 14:17:16
Leszek Nieużyła ORCHIDEA-G
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2018-01-15 22:34:18
2018-01-15 14:16:45
Leszek Nieużyła DONNERDAMME L
  • 2x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 16:58:40
2018-01-15 12:48:49
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 2x 13/L/L - 100 cm. - licencyjny
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2018-01-15 22:35:49
2018-01-15 12:03:17
Kacper Niewiadomski PREZYDENT II W
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-01-15 22:36:03
2018-01-15 12:02:41
Jagoda Niewiadomska NURMI
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2018-01-15 22:36:17
2018-01-15 11:59:33
Jagoda Niewiadomska CASTELLO BRONCO
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-01-15 22:36:31
2018-01-15 11:34:38
Natalia Czarnak FILEJKA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 20:03:43
2018-01-15 09:08:48
Jan Kamiński WELUR
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 20:04:02
2018-01-15 09:06:04
Jan Kamiński NANCY
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 20:04:32
2018-01-15 09:05:30
Jan Kamiński STEWARD
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 20:00:38
2018-01-15 09:05:13
Jan Kamiński JARD
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-01-15 22:37:53
2018-01-14 20:49:41
Elżbieta Kondzioła NEFRETETE
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2018-01-14 19:42:04
2018-01-14 10:26:27
Katarzyna Kuptel HISZPAN
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
49 ENTRY ACCEPTED 2018-01-14 19:41:44
2018-01-14 09:49:55
Sara Patejko ZAVIRA A
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2018-01-14 09:44:54
2018-01-14 02:08:33
Maja Gromadowska TOP EVITA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
46 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 21:54:43
2018-01-13 20:14:03
Krzysztof Okła CLEMENS
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 21:54:55
2018-01-13 20:12:18
Krzysztof Okła WARRIOR Z (EX W HEMBLA Z)
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 21:55:10
2018-01-13 20:11:41
Krzysztof Okła ELLYETTE HH
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 21:55:20
2018-01-13 20:11:12
Krzysztof Okła LATIFA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 21:55:30
2018-01-13 20:10:08
Krzysztof Okła LUCAS MOURA
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 21:55:42
2018-01-13 18:20:48
Mikołaj Charpin DANCE BOY
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:20:54
2018-01-13 18:19:58
Agnieszka Kopka EMMA
  • 1x 5/L/100 cm. licencyjny
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - licencyjny
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:20:42
2018-01-13 18:19:28
Agnieszka Kopka BAZYLIA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:01:34
2018-01-13 17:41:39
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:01:44
2018-01-13 14:59:54
Natalia Czarnak CZANDRA
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 09:14:57
2018-01-13 11:35:51
Zuzanna Strzelczyk CASSIO
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 09:15:28
2018-01-13 11:34:42
Daria Ciesielska SERAFITKA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 09:15:11
2018-01-13 11:32:46
Wojciech Ośka ASCETA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:03:04
2018-01-13 09:33:50
Julia Michalska ATLANTA 1
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:03:14
2018-01-13 09:27:30
Julia Michalska TASMAN 8
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:03:23
2018-01-13 01:10:53
Konstancja Szymacha CALLIA L
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:03:32
2018-01-13 01:10:07
Leszek Nieużyła IRYDON L
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:03:42
2018-01-13 01:09:52
Leszek Nieużyła MEKSYK
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 15:10:52
2018-01-13 01:09:32
Konstancja Szymacha FAJNA
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:04:00
2018-01-13 00:25:35
Daria Barwińska LONDON
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:04:09
2018-01-13 00:25:06
Daria Barwińska KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2018-01-17 16:20:59
2018-01-12 19:01:39
Zuzanna Werelich NOMINACJA
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:04:31
2018-01-12 15:34:30
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2018-01-20 19:58:14
2018-01-12 13:39:04
Justyna Nagórka GIZELA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:04:56
2018-01-12 13:35:14
Izabela Cebo MILANO
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 13:14:04
2018-01-12 13:28:54
Laura Tralewicz Pielak CONAN MC MURPHY
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:05:14
2018-01-12 13:27:43
Nina Oleszkiewicz CLYDAGH JUSTICE
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:05:23
2018-01-12 13:25:40
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:05:33
2018-01-12 13:24:12
Franciszek Jurzak PANONIA
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:05:43
2018-01-12 13:22:56
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:05:51
2018-01-12 13:22:09
Franciszek Jurzak CHARLIE'S BOOMERANG
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:06:00
2018-01-12 13:11:56
Karolina Duda BANGA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:06:10
2018-01-12 13:07:21
Lena Gorczyca ISLAND
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2018-01-25 18:07:16
2018-01-12 13:04:51
Natalia Dobosz COSTA BRAVA
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 2x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:06:29
2018-01-12 13:02:29
Iga Bors SHADOW
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:06:42
2018-01-12 13:01:14
Maria Badowska DURANO G
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 2x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:06:51
2018-01-12 12:51:24
Ewelina Kluska AMADEUSZ
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:06:59
2018-01-12 12:25:15
Łukasz Wysocki SYRIA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:07:08
2018-01-12 12:24:39
Maria Pyzel MAGNOLIA
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 5/L/100 cm. licencyjny
4 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:07:17
2018-01-12 12:23:53
Aleksandra Dudek RASCINA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-01-13 18:07:26
2018-01-12 12:23:14
Dominika Czyż CANTER BS
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
2. Badowska Maria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2000 (J.)
O028337
3. Balcer Hanna KJ Poster Piaseczno
2005 (JM.)
Brak
4. Barwińska Daria WKJ Lublin
2000 (J.)
O033555
5. Binienda Wiktoria J. J. Darboven
1998 (MJ.)
Brak
6. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
7. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
brak
8. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
9. Bylicki Przemysław BPK
S
brak
10. Cebo Izabela Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2005 (JM.)
O046553
11. Charpin Mikołaj Sportowy Klub Jeździecki WJ Piaseccy Equestrian
2002 (J.)
O033574
12. Chrzanowska Zofia N.z.
2004 (JM.)
Brak
13. Ciesielska Daria KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
brak
14. Czarnak Natalia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O037685
15. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2006 (JM.)
Brak
16. Czyż Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
O036160
17. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
18. Daniłowska Karina J.J. Darboven
2003 (JM.)
0043383
19. Dobosz Natalia SKJ Ponylandia Wojciechowice
1997 (MJ.)
O019268
20. Domagała Natalia KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032898
21. Dubowska Nina SKJ Grobice
2005 (JM.)
45589
22. Duda Karolina Stajnia Piaseczno
2005 (JM.)
brak
23. Dudek Aleksandra WKJ Lublin
2002 (J.)
O036638
24. Fabijaniak Julianna KJ Aromer
2002 (J.)
O032393
25. Falkowska Ewelina KJ Aromer
2005 (JM.)
25469/16
26. Foks Jakub WKJ Lublin
27. Gajdek Martyna WKJ Lublin SJ Strong Riders
S
Brak
28. Gapa Ewelina LKJ Tynka
S
brak
29. Gawdzik Klaudia KJ Szwadron Jazdy RP
2006 (JM.)
0044546
30. Góra Patrycja KJ Piker
2000 (J.)
Brak
31. Gorczyca Lena Skj. Ponylandia
2006 (JM.)
Brak
32. Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec
S
O004048
33. Gromadowska Maja Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O035878
34. Grzelczak Matylda BPK
2008 (Mł.)
O048940
35. Gwóźdź Katarzyna JKS Olsza
S
brak
36. Jabłońska Karolina SKJ WJ Piaseccy Equestrian
1998 (MJ.)
brak
37. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O044134
38. Jasińska Bianka Stajnia Piaseczno
2004 (JM.)
brak
39. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O028335
40. Kamieniecka Kaja KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043878
41. Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O003136
42. Karczewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O026868
43. Kazlou Siarhei KJ Indeco Szarek
S
O041330
44. Kicinska Karolina Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O043139
45. Klimczak Martyna KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039324
46. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
47. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty
S
O044917
48. Kochańska Aleksandra SJ Strong Riders
2005 (JM.)
Brak
49. Kondzioła Elżbieta bpk
S
O002129
50. Konowałek Arleta SJ Strong Riders
S
Brak
51. Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
brak
52. Kopko Justyna KSK Stare Babice
S
O003096
53. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
54. Kozioł Zofia WKJ Lublin
2001 (J.)
O023805
55. Krasnodębska Klara SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2002 (J.)
O029039
56. Królikowska Anna SKJ Beckersport Raszyn
S
O003192
57. Krzyśpiak Weronika KJ DZIECINÓW
1997 (MJ.)
O025285
58. Kuchta Monika BPK
S
brak
59. Kuptel Katarzyna bpk
S
O037724
60. Kurzyńska Lena Aromer
2005 (JM.)
Brak
61. Lasecka Karolina KJ Szwadron Jazdy RP
S
O018982
62. Laskowska Paulina J.J. Darboven
1998 (MJ.)
O021487
63. Leszek-Karwańska Wiktoria bpk
2001 (J.)
O018344
64. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
65. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (Mł.)
O043384
66. Madej Oliwia JKS Sokóle
2006 (JM.)
brak
67. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
68. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
69. Marx Zofia BPK (MAZ)
2001 (J.)
O037224
70. Maślanka Bogdan bpk
S
O022341
71. Miazga Agata KJ Piker
2003 (JM.)
brak
72. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
73. Michałowska Natalia WKJ Lublin / SJ Oxer Lublin
2004 (JM.)
O042649
74. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
75. Mikhailova Maryia KJ Indeco Szarek
S
O044192
76. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
77. Nagórka Justyna Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2006 (JM.)
O048642
78. Naumiuk Kornelia bez przynależności klubowej
2009 (Mł.)
brak
79. Naumiuk Roksana BPK - MAZ
2006 (JM.)
O032062
80. Neska Aleksandra bpk
2001 (J.)
brak
81. Nieużyła Leszek J. J. Darboven
S
O004155
82. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (MJ.)
123
83. Niewiadomski Kacper wkj Lublin
2002 (J.)
O029332
84. Odlewany Daria KJ Akademia Kucania
S
brak
85. Okła Krzysztof Kielecki Klub Jeździecki
S
O003548
86. Oleszkiewicz Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O039679
87. Oleszkiewicz Nina SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O039837
88. Ołdak Olga Stajnia Goplana
2006 (JM.)
O045800
89. Ośka Wojciech KJ Skarb Kozienice
2003 (JM.)
brak
90. Pakosz Martyna KJ Piker
2001 (J.)
brak
91. Palczewska Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2003 (JM.)
O037690
92. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
93. Pazio Zuzanna Stajnia Goplana
2005 (JM.)
Brak
94. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
95. Pietrkiewicz Marta KJ Dworek Okuniew
S
-
96. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
97. Pindelska Julia KJ Szwadron Jazdy RP
2003 (JM.)
O044621
98. Polkowska Marta UKS Military
S
O033633
99. Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team
S
O023459
100. Pruszkowska Kaja polski polo klub
2001 (J.)
O032895
101. Przybysz Klaudia bpk
2004 (JM.)
brak
102. Ptaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037851
103. Pyzel Maria Wkj Lublin SJ Pijany Oxer
2003 (JM.)
Brak
104. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
105. Rogowska Dorota JKS Olsza
S
brak
106. Roguski Jakub bez przynależności klubowej
2006 (JM.)
brak
107. Sawicka Lena Stajnia Goplana
2008 (Mł.)
O046346
108. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
109. Siejek Michał KJ Akademia Kucania
S
O008830
110. Siwik Weronika Polski Polo Klub
2001 (J.)
O027952
111. Skoneczna Zuzanna Aromer
2003 (JM.)
O042934
112. Sobiecka Nadia KJ Akademia Kucania
2003 (JM.)
O036897
113. Sompol Gabriela Tuszyński KJ Garbówek
1997 (MJ.)
O021944
10121012
114. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
115. Steczowicz Katarzyna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
brak
116. Steczowicz Maria Sowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (Mł.)
brak
117. Steczowicz Zofia Sowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (J.)
0037425
118. Strąk Dominika WKJ Lublin SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O038177
119. Stryczyńska Julia SJ Poster
S
O012811
120. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
Brak
121. Stypułkowska Katarzyna KJ Poster Piaseczno
2005 (JM.)
Brak
122. Szczepańska Anna Stajnia Wilanów
S
13171/2012
123. Szustkowska Oliwia bpk
1999 (MJ.)
O027447
124. Szymacha Konstancja J. J. Darboven
S
O011448
125. Terlecka - Ludwiniak Agnieszka bez przynależności klubowej
S
brak
126. Tomaszewska Izabella St. J Poster Piaseczno
S
O003344
127. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
128. Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O037910
129. Tropiło Alicja KJ Dziecinów Sp. z o. o.
2001 (J.)
O031302
130. Trykacz Jakub SJ Strong Riders
S
Brak
131. Tutak Zofia Aromer
1997 (MJ.)
brak
132. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia Słupno
2007 (Mł.)
O036152
133. Urbaniak Marek BPK (MAZ)
S
O012763
134. Von Werner Sophie KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O022530
10115086
135. Wach Inga Wkj Lublin
2001 (J.)
brak
136. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o.
S
O002899
10073039
137. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
138. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
139. Wakulińska Dorota Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O035451
140. Werelich Zuzanna Bpk
2005 (JM.)
Brak
141. Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
S
O036386
142. Wójcik Martyna Sj Piker
2005 (JM.)
Brak
Brak
143. Wójcik Przemysław Soymax Horse Team Lublin
S
O003717
144. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
145. Zajkowska Klaudia BPK - MAZ
2005 (JM.)
O041844
146. Zawada Marta SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2002 (J.)
O033204
147. Zawadzki Daniel Polska Akademia Jeździecka
S
brak
148. Żewłakow Maja St. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
149. Ziajkowska Magdalena St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
150. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo
S
O019842
151. Złotnicka Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2005 (JM.)
O035457
152. Żółkiewicz-Fiuk Magdalena Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
S
O004545
153. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

155

ALGIDA Wielkopolska POL 2009 Klacz kara F: Samba Hit I
M: Alaska
O: Dariusz Wójcik
B: Stadnina Koni Dębno Spółka Jawna
Brak
2.

154

ALWARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Aldona
O: Julia Stryczyńska
B: Staniek Diter
K015874 12116
3.

211

AMADEUSZ SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Burgund
M: Arella
O: Ewelina Kluska
B: Bogumiła Metz
K008002 POL 009 60 00046 01
4.

102

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
5.

13

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
O: Karolina Badowska
B: Aneta Ostrowska
brak
6.

28

ANARION D'OZ SF FRA 2010 Ogier gniada F: Kannan
M: Tiwele D'Oz / Calvaro
O: Karolina Kicińska
B: Francja
K019753
7.

20

ARRANCAR ARAB POL 2009 Wałach kasztanowata/mk: F: NN
M: NN
O: Andrzej Waś
B: brak
brak 616999661979609
8.

59

ASCETA XX POL 2011 Wałach gniada F: Fast and Furious
M: Asceza
O: Kiljańczyk
B: SK Kozienice Spółka z o.o.
brak
9.

163

ASKARIA Niemiecki Koń Sportowy GER 2012 Klacz siwa F: ASKARI
M: KANDICE
O: ZBIGNIEW KRUK
B: KAI-UWE FRICKE
BRAK
10.

100

ASPEN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/180 F: Konkret 2
M: Aspena
O: Rafał Buchcar
B: Rafał Putz
brak
11.

193

ATLANTA 1 Holsztyńska GER 2008 Klacz gniada/170 F: Caretino/Caletto ll
M: Shacira/ Carolus l
O: Piotr Michalski
B: Leon Knickrehm
K016160
12.

104

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin /
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936
13.

54

AWANGARDA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Cassilio
M: Alegoria
O: Joanna Perzyna
B: -
brak
14.

207

BANGA MŁP POL 1997 Klacz kasztanowata/mk:155 F: Garland
M: Barcelona
O: Mirosław Styczeń
B: SK Ochaby
brak 09564
15.

40

BANITKA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Banita
M: Bretania N
O: Joanna Perzyna
B: Zygmunt Jendrzejczyk
brak
16.

63

BERENICA Małopolska POL 2005 Klacz gniada F: Demon
M: Baria
O: Bogusław Święcki
B: -
brak
17.

75

BIJOU QUEEN WESTF DEU 2012 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou du Rouet
M: Goldora / Drossan
O: Piotr Szczurowski
B: Marek Romanowski
K022945
18.

3

BLAZING DESERT MIRAGE British Jumping Pony POL 2007 Klacz dereszowata/kuc:146 F: Blazing Desert Monarch
M: .
O: Justyna Kopko
B: Wielka Brytania
Brak 8936484494959
19.

29

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Iloczyn
M: Boliwia/ Jape
O: Karolina Kicińska
B: Jarosław Pacek
K020704
20.

10

BON PARIS KL Typ Szlach. POL 2007 Wałach kasztanowata/149 F: Bambino van't Zorgvielt
M: Budur
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
brak
21.

27

BORMAN HAN GER 2010 Wałach gniada F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Sabine / Stakkato Gold
O: Jacek Kosow
B:
K016741 DE431310183510
22.

127

C.SIOUX KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: Apasionata Sas
M: Coelenhage's Sally
O: Kos-Stasiak
B: Anna Tomaszewska
616013520142809
23.

105

CAMARO OLD. DEU 2003 Ogier gniada F: Colander
M: Piersianda
O: Michał Pilkiewicz
B: Niemcy
K016138 DE4333115667303
24.

215

CANTER BS SP POL 2011 Wałach gniada F: Contendro
M: Fhh
O: Dominika Czyz
B: Sławomir Szlachta
Brak
25.

77

CANTO AMICOR Oldenburska POL 2011 Wałach gniada F: Conthargos
M: Cenny
O: Grzegorz Zawada
B: x
K018705
26.

160

CAPTAIN KWPN NED 2007 Wałach gniada/176 F: Unaniem / Numero Uno
M: Symphonie / Mermus R
O: Zuzanna Gowin
B: H. De Roover
K020293 528003000701074 103NS07
27.

200

CARETANE ROSE Z ZANG NED 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
O: Natalia Zimnowodzka
B: De Beemdhoeve
K023811 056015Z55824412
28.

4

CARRY LADY Holsztynska POL 2011 Klacz ciemnogniada/161 F: Carry Son hol
M: Claudia hol
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
45898765 616009640004111
29.

114

CASABLANKA R MŁP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: ARIOSO
M: Keysi
O: Małgorzata Foks
B: Ewa Józefowska
brak
30.

118

CASIOPEA II PKSP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palegro
M: Casaretta
O: Martyna Gajdek
B: EKO ABI
Brak
31.

150

CASSILIANO HOL GER 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sahara II /Cambridge
O: Bartosz Brzuchalski
B: Jessen Dirk Georg
K022627 616009530034112
32.

61

CASSIO HOL GER 2005 Wałach gniada F: Cassiano
M: Panka
O: Ilona Strzelczyk
B: Brak
Brak
33.

177

CASTELLO BRONCO Holsztynska GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Cassini
M: Larisa
O: Janusz zybala
B: Janusz zybala
Pzj 223344
34.

50

CASTIEL OLD POL 2008 Wałach gniada/169 F: Contendro I / Contender
M: Zenia / Zeus
O: Katarzyna Wiśniewska
B: Jarosław Sekuła
K021162 DE418180165408
35.

121

CENTO OLD GER 2012 Wałach siwa F: Coupe D'Or /
M: Hauptstutbuch Rosenstolz /
O: Magdalena Ziajkowska
B: Gestut Sprehe GmbH
K021001
36.

99

CHARLIE REGENT Pełna Krew Angielska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra
O: Klaudia Fabicka
B: Anna Milewska
K021925 616POL11007152T
37.

206

CHARLIE'S BOOMERANG Kuc Wal GER 2008 Wałach inna/kuc:148 F: Thers Billy Budd / Talon Toreth
M: Lamona / Stemel Ceidrych
O: Marzena Jurzak
B:
K017378 DE422220079008 105FE01
38.

37

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire
M: Candy Girl
O: Anna Sobańska
B: Izabela Jastrzębska
K011364
39.

89

CHEPETTO HOL GER 2013 Wałach gniada F: n
M: n
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
brak
40.

62

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
O: Bogusław Święcki
B: SK Janów Podlaski
K013689
41.

183

CLEMENS XXX POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Xxx
M: Xxx
O: Rafał Drezno
B: Xxx
Brak
42.

202

CLYDAGH JUSTICE Kuc Connemara IRL 2011 Wałach siwa/kuc:147 F: Bawn Dusty / Shannon Prince
M: Fair Clydagh Blossom / Owens Blossom
O: Luiza Oleszkiewicz
B: Irlandia
K024191 372004000010695
43.

24

CON AKRELLO W Deutsches Sportpferd POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Con Sherry
M: Akacja
O: Bogdan Maślanka
B: Jacek Wilczyński
111111
44.

49

CONAN MC MURPHY DRP GER 2012 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Creston Dundee / Cocky Duundee
M: Lonetta / Hagelkruis Monarch
O: Jarosław Pielak
B: Hans Peter Saile
K024336 De 473730240712
45.

74

CONTINA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Cecotto's As
M: Ally
O: Krasnodębski
B: x
K020729
46.

166

CORINA WESTF GER 2008 Klacz gniada F: Cosmo-Pilot / Co-Pilot
M: La Donna / Lancer III
O: Zbigniew Kruk
B: Franz Jozef Gilsbah
K018379 DE441410650408 104QY47
47.

90

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K023218
48.

116

CORVALL HOLST GER 2010 Wałach inna F: Clamiro
M: Highlight 2
O: Thomas von Werner
B: NN
none
49.

17

COSTA BRAVA SP POL 2002 Klacz siwa/mk: F: Le Grand III / Lord
M: Candela / Cascavele
O: Marzena Jurzak
B: Natalia Wójcik
K007673 09408
50.

167

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
O: Marek Wajda
B: -
K007952 096121
51.

132

CUERLY SUE HOL GER 2004 Klacz gniada F: Contender / Calypso
M: Hanaria / Corleone
O: Michał Szadkowski
B: Bayer Gaby
K009368
52.

130

CUMARU Oldenburger POL 2010 Wałach siwa F: Cornet Obolensky - Quick Star
M: Wynona W
O: Michał Szadkowski
B: Arnd Deters
K018304
53.

119

CYKLAMEN WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Trawers
M: Cyklada
O: Magdalena Walewska-Królikiewicz
B: Magdalena Walewska-Królikiewicz
K008079
54.

192

CZANDRA Typ Szlach. POL 2007 Klacz siwa/kuc:148 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sylwia Szczęsna
B: Sylwia Szczęsna
K018722 616999690192507
55.

45

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo
M: Rose
O: Dariusz Zubczyński
B: Horst Schilling
K024145 DE 467-0007406-01
56.

122

DAFER KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 cm F: V.I.P.
M: Dafra
O: Jacek Rutkowski
B: Jacek Rutkowski
brak POL013661811207
57.

188

DANCE BOY Mecklenburger DEU 2009 Wałach kasztanowata F: Elite D' Olympic / Elite Donnerhall
M: Lady / Laptop
O: Agnieszka Ert-Eberdt
B: Ute Halfar
K020991 427270508509
58.

108

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas
M: Wendy V
O: Robert Stasiuk
B: Holandia
K016425 528003000812206
59.

47

DAR-S Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada F: Vandamme/Guidam s.f.
M: Canadian Winter xx
O: Daniel Zawadzki
B: Brak
brak
60.

66

DARAVELL SP POL 2007 Wałach gniada F: Aravel II /
M: Durette Z /
O: Jerzy Korona
B: Roman Barlik
K019601
61.

153

DAVANTI M POL 2011 Wałach gniada F: Huzar
M: Delia
O: Monika Kuchta
B: Maria i Andrzej Bieńko
brak
62.

159

DEBRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Dorada
O: Agnieszka Kopka
B: SK Rzeczna
K024440 616009600115412
63.

158

DEKORACJA Szlachetna Półkrew POL 2000 Klacz gniada F: Rubin
M: Drama
O: Zając Maciej
B: Zając Maciej
brak
64.

170

DIAMANT BOY Westf. GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Diatado's Boy
M: Lorena
O: Bogusław Kondek
B: Martina Wirtz
brak
65.

134

DIASSINI HOL POL 2009 Wałach siwa F: Diamant D.SE. / Le Tot D.SEM.
M: U-Cascada / Cassini
O: Michał Szadkowski
B: Michał Szadkowski
K016085 DE421000582109 105LU25
66.

128

DOMINO MK POL 2004 Wałach srokata/kuc: F: Arkan
M: Dora
O: Agnieszka Kopacz
B: Jerzy Wysoczański
K018242 POL013530410304
67.

151

DOMINO Koń Mały POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan
M: Dora
O: Marcin Kopacz
B: Wysoczański Jerzy
K018242 12378
68.

174

DONNERDAMME L Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Klacz gniada F: Lescibard L
M: Dolores L
O: Jerzy Korona
B: Sławomir Jarmuszczak
Brak
69.

88

DRAGO DE QUEEN SP POL 2013 Wałach gniada F: Solaris
M: Deborah
O: Katarzyna Mielcarek
B:
brak
70.

210

DURANO G KWPN POL 2008 Wałach siwa F: Canturano
M: Ziemna G
O: Buena Piotr badowski
B: holandia
Ko 12657 528003000813564 103xw95
71.

83

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
72.

147

EFENDI PKSP POL 2010 Wałach gniada F: Acorino
M: Europa
O: Bartosz Wójcik
B: Krzysztof Starościc
Brak
73.

93

ELITA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Epoka
O: Mianowski Henryk
B: Mianowski Henryk
K010266
74.

185

ELLYETTE KWPN NED 2012 Klacz gniada F: Dollar D.L.Pi / Quidamderevel
M: Uhura HH / Corofino II
O: Andrzej Okła
B: .
K022955 DE421000530612
75.

26

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
K023472 DE431316105611
76.

34

EMMA Kuc Feliński POL 2008 Klacz siwa/140 F: Romus
M: Empatia
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362
77.

55

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa F: CASSILIO
M: EPONA
O: MIANOWSKI HENRYK
B: MIANOWSKI HENRYK
K020771 616009661085412
78.

117

F TERMIE R 14 KWPN NED 2010 Klacz ciemnogniada F: Calvaro Z / Caletto I
M: W. Termie 10 / Contender
O: Marzenna Szustkowska
B: Roelof Stal
K023532 528003201008321 105QO49
79.

85

FAJNA KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata F: Zippo
M: Ines
O: Jerzy Korona
B: -
K019691
80.

12

FAMA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Bonaparte
M: Frotka
O: Michał Mordzelewski
B: nn
POL / K008764
81.

165

FARLEY KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: HARLEY VDL
M: TILENA
O: ZBIGNIEW KRUK
B: W.S OOSTERVELD
BRAK
82.

145

FELLOW-TAR KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: CHELLO III VDL
M: MARGRIET
O: Krzysztof Strąk
B: Holandia
Brak
83.

23

FIDELIO HAN GER 2008 Wałach gniada F: For Edition / Forsyth
M: Escalora / Escudo I
O: Katarzyna Sompol
B: Oskar Wiese
K013735 DE431314802808 103VT09
84.

178

FILEJKA KUC POL 2001 Klacz gniada/144 F: Suse
M: Figa
O: Stefan Jerzak
B: Stefan Jerzak
08465
85.

141

GALEON SP POL 1997 Wałach siwa F: Kabuł
M: Gruzja
O: brak
B: brak
brak
86.

144

GALISCO DUN RICHE Z Zangersheide BEL 2011 Wałach gniada F: Galisco du Mesnil
M: Tille Fomia
O: Arleta Konowałek
B: Belgia
Brak
87.

101

GALLANT SP POL 2010 Ogier gniada F: Castiglione L/ Contender
M: Gazelle L/ Golden Cup
O: Ewelina Faber
B: Hodowca
K019980
88.

42

GAROU DU ECLAT KUC POL 01012011 Wałach ciemnogniada/kuc:144 F: NN
M: NN
O: Monika Gawdzik
B: Zuchora Janusz
K022063 616999590274011
89.

110

GAUCHO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Galia S / Faust Z
O: Katarzyna Tomaszewska
B: Stanisław Szurik
K015468 POL009520050608
90.

216

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
91.

103

GIZELA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:134 F: NN
M: GABI AS
O: Anna Nagórka
B: Dziechciarz Marian
3893/17 616999580284510
92.

203

GLENLO FIONNUALA Kuc Connermara IRL 2011 Wałach siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B: Irlandia
K024190 372004000025626
93.

76

GRACIA - HUN 2011 Klacz gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
94.

162

GRAND QUIDAM OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Goldica / Golden Grannus
O: Kruk Zbigniew
B: Gerd Wesseln
K014648 DE433331568908 105EZ48
95.

35

GWIAZDKA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Maciuś
M: Hadora
O: Anna Sobańska
B: nn
K019024 999540183107
96.

131

HACKMAN Oldenburska POL 2010 Ogier gniada F: Hickstead
M: Aida
O: Michał Szadkowski
B: Gestuet Sprehe
K018761 DE 433331667510 105GM19
97.

143

HALAMA Małopolska POL 2009 Klacz siwa F: Heban
M: Haga
O: Danuta Pakosz
B: Katarzyna Szumiec
brak
98.

36

HAMILTON KWPN NLD 2012 Wałach siwa F: Cartano
M: C'est Sym Biem
O: Lindsey Davies Miller
B: J.Smeets
K021796 528003201208360
99.

161

HAPPY BOY M KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Charisma /
M: Kalibra / Ulster
O: Zbigniew Kruk
B: J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM
K023262 528003201205110
100.

136

HILON-W PKSP POL 2010 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Harfa / Harmoniusz
O: Rinaldo Kiecoń
B: Rinaldo Kiecoń
K018594 616 009 68 00592 10
101.

112

HIMENA SP POL 2010 Klacz siwa F: Castilio / Cassini I
M: Hita / Talent
O: Soymax Horse Team
B: Józef Parzonka
K018375 616009610048510
102.

180

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
O: Tatiana Konstańczuk
B: Jan Kłosek
brak
103.

111

HONDA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/174 F: Kabaret / Tytoń
M: Heinola / Nirkan
O: Soymax Horse Team
B: SK Rzeczna
K018148 POL009600001907
104.

135

IDRYS SP POL 2008 Ogier gniada/178 F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Izadora / Castiglione L
O: Paweł Kozioł
B: Krzysztof Ciechoński
K012051 POL009580063508
105.

30

INDIANIN Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Atut
M: Inez
O: Paweł Chrzanowski
B: Krzemiński Witold
Brak
106.

196

IRYDON L SP POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Lescibard L
M: Iranda L
O: Jerzy Korona
B: Sławomir Jarmuszczak
K023666
107.

208

ISLAND Kuc Walijski POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Spiky
M: Ice- Road's Emily
O: Marzena Jurzak
B: Marzena Jurzak
K022340 616013661370212
108.

82

JAMAJKA Kuc Walijski POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's samson
M: Koekoekshof jannique
O: Zuzanna lach
B: Jaroszówka
K024371
109.

67

JARD SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Czuwaj
M: Jucznia / Chef Supreme
O: brak
B: brak
K016950
110.

58

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: MARAM
M: JARMILA
O: Beata Brandebura-Pruszkowska
B: -
K012350 11845
111.

125

JAWA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Koekoekshof Jannique
O: Emilia Naumiuk
B: Śniegucki Zdzisław
brak
112.

38

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iluzjon
M: Jejmościanka
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
113.

31

KAMINA D Trakeńska POL 2007 Klacz gniada F: Gluosnis
M: Kamelia
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K019940
114.

25

KASTET WLKP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Kasandra / Kartacz
O: Bogdan Maślanka
B: Ryszard Szczęsny
K019298 POL007520075604
115.

16

KASZMIR SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Bohun
M: Kasandra
O: Nieznany
B: brak
brak
116.

5

KEEN ON PLEASURE SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Kamasutra / Lubań
O: Ewelina Polska
B: Ewelina Polska
K013937 616009580441609
117.

95

KINDER PONYSPORT KUC POL 2005 Wałach inna/kuc: F: El Djazair
M: Kabała
O: Iwona Kotyra
B: Małgorzata Bednarska
brak POL 013570008905
118.

199

KORIANDER VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2010 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Romina.C / Darco
O: Piotr Barwiński
B: Stoeterij Dorperheide
K021573 056002W00297529
119.

205

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/157 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Buena Piotr Badowski
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
120.

109

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Lakrima / Rubin
O: Michał Pilkiewicz
B:
K019769 616009610226811
121.

56

LANCER SON Holsztynska GER 2002 Wałach gniada F: Lancer II
M: Amica
O: Magdalena Żółkiewicz-Fiuk
B: Niemcy
K007383 DE421000126702
122.

169

LARKIN HOL. GER 2011 Ogier gniada F: Loran
M: Miss Condina
O: Bogusław Kondek
B: Roma Kosicka
K020989 DE421000691411
123.

186

LATIFA Hanowerska NED 2012 Klacz biała F: Diamant de Semilly
M: Calido
O: Klub Jeździecki Kielce sp. z o. o.
B: Brak
Brak
124.

171

LATINA Małopolska POL 2012 Klacz gniada/165 F: Emanor
M: Liberia
O: Patrycja Góra
B: Kosacki Adam
Brak
125.

39

LAURENTIO SP POL 2012 Wałach gniada F: Solaris
M: Laurentia L
O: Joanna Perzyna
B: -
brak
126.

15

LIVELLO Haflinger POL 2003 Wałach izabelowata/kuc:150 F: Stony S.V.
M: Lora
O: Aleksandra Gierz
B: Jan Bittala
Brak Brak Brak
127.

198

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Lider
M: Larissa
O: Piotr Barwiński
B: Jan Krzyżoszczak
K017212 POL009611094104
128.

120

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510
129.

80

LOVERBOY Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Lach
B: Polska
Brak
130.

187

LUCAS MOURA SP POL 2013 Ogier F:
M:
O:
B:
Brak
131.

138

LUPUS SP POL 2007 Wałach siwa F: Plaster
M: Libella
O: Karolina Gołębiewska
B: -
K012330
132.

140

MACBETH KUC POL 2007 Ogier siwa/kuc:139 F: Nowogródek / Who Knows
M: Muffin / Spinway Comet
O: Emilia Ufnal
B: Patrycja Dziewolska
K014100 616013610168707
133.

14

MAESTRO ZK SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cancoon / Colman
M: Miss Neel / Sir Nee
O: Izabela Michałowska
B: Zbigniew Kruk
K019917 616009590205311
134.

213

MAGNOLIA SP POL 2009 Klacz srokata F: Pamir
M: Malwa
O: Maria Pyzel
B: dcd
brak
135.

81

MALINKA KUC POL 2009 Klacz srokata/kuc:100 F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Lach
B: Nn
K024370
136.

65

MARICA HAFL. POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Boguslaw Szemioth
B: nn
brak
137.

92

MARINA SP POL 2003 Klacz gniada/170 F: Harnaś
M: Montana
O: Wolniewicz Jadwiga
B: Janas Zbigniew
K009470
138.

97

MERLE Haflinger GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc: F: Abendsturm
M: Maiglockchen
O: Monika Steczowicz
B: Mueller Roland
brak DE 434 340246804
139.

86

MIA S SP POL 2007 Klacz siwa F: Quidam F
M: Miss Majorka
O: Ewelina Gapa
B: Sebastian Sówka
K020302
140.

201

MILANO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: Ekier
M: Mazuria
O: Anna Nagórka
B: Kowalik Janusz
3895/17 616999580603510
141.

11

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Michał Mordzelewski
B: nn
brak
142.

126

MILTON KUC POL 0000 Wałach siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Emilia Naumiuk
B: nn
brak
143.

9

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: NN
M: NN
O: Piotr Żabowski-Żychowicz
B: Władysław Leonowicz
K023513 616999640069913
144.

8

MISTER HANEK DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Durello Top / Durello
M: Maskotka / Domingo
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Tomasz Kowala
K014016 POL013680046207
145.

33

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada F: Nice Boy
M: Molinezja
O: Martyna Klimczak
B: Krzysztof Tyszko
brak 616009540163809
146.

87

MONTE CHRISTO SP POL 2003 Wałach kara F: Saganek
M: Malwa
O: Anita Branicka
B: -
brak
147.

46

MONTE CHRISTO AB M POL 2010 Wałach siwa F: Huzar
M: Motorola
O: Dorota Wakuińska
B: Mirosław Janik
K023367
148.

146

MORENA SP POL 2004 Klacz gniada F: Nn
M: NN
O: Artur Kochański
B: Polska
Brak
149.

69

NANCY SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Czamal / Fetysz
M: Nagietka
O: Adam Borowski/ Marcin Kamiński
B: Adam Borowski
PZJ LKPZJ/3108/17 616009610129413
150.

64

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
151.

179

NEFRETETE SP POL 2004 Klacz gniada/162 F: Hartland
M: Natura
O: Maciej zając
B: Maciej zając
Brak 009661641204
152.

137

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba
M: Niwka
O: Agnieszka Łazowska
B: Leon Gawroński
K021849 POL 013 52 00448 04
153.

91

NICPOŃ KUC POL 2009 Wałach /kuc: F: Halifax
M: Nasma PP
O: Madej
B: Polska
brak
154.

156

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland
M: Naomi
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014127 616009661641004
155.

142

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
O: Karolina Kicińska
B: Tyszko Horses
K018105
156.

168

NUBIA MPM WLKP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: CRUZEIRO L
M: Nawara
O: Marcin Skoneczny
B: Mantai Paweł
-
157.

176

NURMI SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: CHACO FLY
M: doreen
O: MAREK NIEWIADOMSKI
B: NOWIELICE
BRAK
158.

173

ORCHIDEA-G Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Klacz gniada F: Cottonclub
M: Olinda I-S
O: Jerzy Korona
B: Tadeusz Godek
Brak
159.

84

ORDA II Polski Koń Gorącokrwisty Sp POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Orsini AD
O: Jakub Tropiło
B: Wojciech Górnicki
12420
160.

124

P-DALILA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:136 F: Di Caprio PP / Da Capo
M: Pabi /
O: Emilia Naumiuk
B: Agnieszka Pawłowska
K020920 POL013661155006
161.

204

PANONIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jakub Jurzak
B:
K019725 616999600344309
162.

32

PASJA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak aasda555464
163.

72

PASJONATA ALWARO Kuc Walijski POL 2010 Wałach gniada/kuc:134 F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Anja
O: Łukasz Złotnicki
B: -
K018963
164.

53

PEREZ MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Berlin Bej
M: Palestra
O: Joanna Perzyna
B: PL
K022045
165.

71

PIELGRZYM SP POL 2005 Wałach gniada F: Landor/
M: Pisanka/
O: Tomasz Szałaj
B:
K010482
166.

19

POLONEZ SP POL 2012 Ogier gniada F: Ulco
M: Poliksena
O: Przemysław Bylicki
B: Frąckowiak Paweł
brak
167.

172

POSEJDON Kuc Walijski POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
O: Anna Uusisaari-Grzelczak
B: Adam Staniek
K024691 POL 013 54 01294 06
168.

175

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach gniada/174 F: Desant / Lando
M: Prunelka / Premix
O: Marek Niewiadomski
B: Waldemar Wojtyczka
K008876 POL009540042004
169.

152

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 Wałach gniada F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Hippica / Heartbreaker
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K020970 DE418182536311
170.

149

QUINTANA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quintender / Quinar
M: Wonderwall / Wilawander
O: Izabella Tomaszewska
B: Szumacher
K016327 DE431316863709
171.

96

QUINTANA Hanowerska POL 2009 Klacz ciemnogniada/173 F: Quintender
M: Wonderwall
O: Iwona Siwik
B: Hannoveraner Verband E.V.
K016327
172.

139

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:128 F: NN
M: NN
O: Emilia Ufnal
B: nn
K013543 POL999580294301
173.

214

RASCINA HAN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rascin /
M: Ratafia /
O: Aleksandra Dudek
B: DCD
K016201 DE431310067906
174.

115

SAHARA Typ Szlachetny POL 2009 Klacz siwa F: NN
M: Szima
O: Mieczysław Smoliński
B: Mieczysław Smoliński
brak 6169996619712
175.

106

SAKAR Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/164 cm F: Acorino
M: Serenada
O: Jarosław Ptaszyński
B: Jonasz Boś
K012303
176.

43

SAN REMO SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Socrates
M: Smirana
O: Łucja Majka
B: Weronika Sołtysiak
K024448 Brak Brak
177.

164

SAN REMO ZK SP POL 2012 Wałach gniada F: Nice Boy / Lancer II
M: Sayonara / Donald
O: Kruk Zbigniew
B: Kruk Zbigniew
K021585 616009590071112
178.

41

SARACEN KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Gawdzik Adam
B: Brak
Brak
179.

60

SERAFITKA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Boreas Rush
M: Sestercja
O: Kiljańczyk
B: brak
K023181
180.

209

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Klaudia Bors
B:
K018247 616999670162409
181.

1

SNOWBALL COB GBR 2009 Wałach biała F: nn
M: nn
O: Justyna Kopko
B: nn
brak
182.

68

STEWARD SP POL 2007 Wałach siwa F: Contender Son / Contender
M: Sława / Manhattan
O:
B:
K014945 POL009600068007
183.

133

STREISAND Oldenburger GER 2010 Klacz gniada F: Stakkato
M: Silhoette
O: Michał Szadkowski
B: John Gillen
brak
184.

2

SUDARUSHKA XX POL 2001 Klacz kasztanowata/mk:157 F: .
M: .
O: Tomasz Olszewski
B: ROSJA
K021113 62292929292900
185.

212

SYRIA SP POL 2008 Klacz gniada F: Cautanis / Cantus
M: Sanacja / Szuan
O: Emilia Wysocka
B: Arkadiusz Mazurek
K018872 POL009580326408
186.

148

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
187.

113

TAMONA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: candiavolo
M: tuana-s
O: Wójcik Ryszard
B: Wasibauer Rudiger
brak
188.

194

TASMAN 8 SP POL 2001 Wałach ciemnogniada/173 F: Rubin / Rabino
M: Tanta / Ogar
O: Piotr Michalski
B: Diter Staniek
K014962 POL009540004701 103BV07
189.

44

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:135 F: Camillo
M: THREE-STAR'S ORCHID
O: Dariusz Zubczyński
B: Ludwik Sander
K022625
190.

6

TOP ALADIN PKSP POL 2014 Ogier gniada F: Aladin 601
M: Tamona
O: Ewelina Polska
B: Ryszard Wójcik
brak
191.

182

TOP EVITA Niemiecki Kuc Wierzchowy (Drp) POL 1999 Wałach gniada/kuc: F: Nasty Boy
M: Grafin-W
O: ---
B: ---
---
192.

123

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
193.

107

VARIUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Varia
O: Zuzanna Karczewska
B: Pol
K021463
194.

73

WALIA SP POL 2006 Klacz siwa F: Castilio/Cassini I
M: Wyprawa/Vulcano
O: Aleksandra Łapińska
B:
K015362
195.

184

WARRIOR Z (EX W HEMBLA Z) ZANG NED 2012 Wałach kasztanowata F: Warrior / Tangelo vd Zuuthoeve
M: Zembla / Mermus R
O: Andrzej Okła
B:
K021084 056015Z55754112 105MU34
196.

70

WELUR SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V
M: Wolica
O: Marcin Kamiński
B: SK Rzeczna
PZJ LKPZJ/695/18
197.

217

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada F: Coriano's Ass
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738
198.

157

WIKI Trakeńska POL 2009 Klacz gniada F: Emis
M: Wiroza
O: Mirosław Miazga
B: Mirosław Kulpiński
brak
199.

98

WILHELM KUC POL 2000 Wałach siwa/kuc:129 F: nn
M: nn
O: Monika Steczowicz
B: nn
brak POL 999640075603
200.

79

WINT Konik Polski POL 2010 Wałach inna/kuc: F: Duo
M: Wineta
O: Zuzanna Lach
B: Monika Kowalska
Brak
201.

51

WIRTUO S SP POL 2004 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau
M: Wiki
O: Anna Kloze
B: Staniek Diter
K011012 POL009540087404
202.

57

ZARIM SP POL 2012 Wałach siwa F: Imequyl/Luron
M: Zara/Bajou du Rouet
O: Elżbieta Domagała
B: Aneta Ostrowska
Brak 616009590104412
203.

181

ZAVIRA A HAN GER 2003 Klacz kasztanowata F: Zacharias / Zeus
M: Diamond / Drosselklang
O: Zbigniew Patejko
B: Erwin Von Dehsen
K008915 DE431315422303 103EJ12
204.

7

ZUMI SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Nobody
M: Zina
O: Aleksandra Gawrońska
B: Strzechowski Paweł
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2018-01-28
20
2018-01-28
21
Badowska Maria
SKJ Ponylandia Wojciechowice
DURANO G (210)
2018-01-27
11
2018-01-27
33
2018-01-28
11
2018-01-28
11
Balcer Hanna
KJ Poster Piaseczno
FAMA (12)
2018-01-27
2018-01-27
1
2018-01-27
11
Barwińska Daria
WKJ Lublin
LONDON (198)
2018-01-27
9
2018-01-27
23
2018-01-28
2018-01-28
29
2018-01-27
33
2018-01-27
46
2018-01-28
31
2018-01-28
13
Binienda Wiktoria
J. J. Darboven
2018-01-28
5
2018-01-28
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (209)
2018-01-27
3
2018-01-27
7
2018-01-28
25
2018-01-28
26
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018-01-28
2018-01-28
2018-01-28
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
ASPEN (100)
2018-01-27
2018-01-27
2018-01-27
2018-01-28
2018-01-28
2018-01-28
Bylicki Przemysław
BPK
POLONEZ (19)
2018-01-27
36
2018-01-27
Cebo Izabela
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
GIZELA (103)
2018-01-27
1
MILANO (201)
2018-01-27
2018-01-27
Charpin Mikołaj
Sportowy Klub Jeździecki WJ Piaseccy Equestrian
DANCE BOY (188)
2018-01-28
37
2018-01-28
40
Chrzanowska Zofia
N.z.
2018-01-28
1
2018-01-28
2018-01-28
10
2018-01-28
Ciesielska Daria
KJ Skarb Kozienice
2018-01-27
12
2018-01-27
7
2018-01-27
Czarnak Natalia
KJ Dworek Okuniew
FILEJKA (178)
2018-01-27
6
2018-01-27
27
2018-01-28
24
2018-01-28
6
CZANDRA (192)
2018-01-28
5
2018-01-28
32
2018-01-28
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2018-01-28
14
2018-01-28
Czyż Dominika
WKJ Lublin
CANTER BS (215)
2018-01-27
12
2018-01-27
36
2018-01-28
31
2018-01-28
26
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
BORMAN (27)
2018-01-28
9
2018-01-28
Daniłowska Karina
J.J. Darboven
NAOMI (64)
2018-01-27
2018-01-27
2018-01-27
2018-01-27
Dobosz Natalia
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-01-27
2018-01-27
32
2018-01-28
8
2018-01-28
2018-01-28
35
Domagała Natalia
KJ Aromer Józefin
ZARIM (57)
2018-01-27
37
2018-01-28
22
Dubowska Nina
SKJ Grobice
2018-01-28
6
2018-01-28
2018-01-28
Duda Karolina
Stajnia Piaseczno
BANGA (207)
2018-01-27
3
2018-01-28
2018-01-28
4
Dudek Aleksandra
WKJ Lublin
RASCINA (214)
2018-01-27
2
2018-01-27
21
2018-01-28
3
2018-01-28
25
Fabijaniak Julianna
KJ Aromer
DEBRA (159)
2018-01-27
22
2018-01-28
19
2018-01-28
Falkowska Ewelina
KJ Aromer
KASZMIR (16)
2018-01-27
28
2018-01-28
29
Foks Jakub
WKJ Lublin
2018-01-27
2018-01-27
11
2018-01-27
37
2018-01-28
3
2018-01-28
2018-01-28
Gajdek Martyna
WKJ Lublin SJ Strong Riders
EFENDI (147)
2018-01-27
8
2018-01-27
32
2018-01-28
27
2018-01-28
8
Gapa Ewelina
LKJ Tynka
MIA S (86)
2018-01-28
2018-01-28
Gawdzik Klaudia
KJ Szwadron Jazdy RP
SARACEN (41)
2018-01-27
29
2018-01-28
36
2018-01-27
Góra Patrycja
KJ Piker
LATINA (171)
2018-01-27
26
2018-01-27
2018-01-28
17
2018-01-28
Gorczyca Lena
Skj. Ponylandia
ISLAND (208)
2018-01-27
9
2018-01-27
2018-01-27
26
2018-01-28
12
2018-01-28
2018-01-28
Gowin Zuzanna
KJ Metpol Grodziec
CAPTAIN (160)
2018-01-27
11
Gromadowska Maja
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
TOP EVITA (182)
2018-01-27
5
2018-01-27
40
2018-01-28
2
2018-01-28
2018-01-28
Grzelczak Matylda
BPK
POSEJDON (172)
2018-01-27
15
2018-01-27
15
2018-01-28
1
2018-01-28
Gwóźdź Katarzyna
JKS Olsza
2018-01-28
2018-01-28
Jabłońska Karolina
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2018-01-28
13
2018-01-28
13
2018-01-28
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania
EMMA (34)
2018-01-27
7
2018-01-27
4
2018-01-27
Jasińska Bianka
Stajnia Piaseczno
MARICA (65)
2018-01-28
1
2018-01-28
1
2018-01-28
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
PANONIA (204)
2018-01-27
5
2018-01-27
2018-01-27
32
2018-01-28
35
2018-01-28
39
2018-01-27
1
2018-01-27
30
2018-01-28
2
2018-01-28
10
2018-01-27
4
2018-01-27
3
2018-01-28
2018-01-28
3
Kamieniecka Kaja
KJ Akademia Kucania
PASJA (32)
2018-01-27
2018-01-27
1
2018-01-27
2018-01-27
8
Kamiński Jan
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
JARD (67)
2018-01-27
44
2018-01-27
28
STEWARD (68)
2018-01-27
8
2018-01-27
NANCY (69)
2018-01-27
2018-01-27
20
2018-01-27
2018-01-27
18
WELUR (70)
2018-01-27
24
2018-01-27
24
2018-01-27
Karczewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
VARIUS (107)
2018-01-27
14
2018-01-27
39
2018-01-28
6
2018-01-28
42
Kazlou Siarhei
KJ Indeco Szarek
CUMARU (130)
2018-01-27
1
2018-01-27
1
2018-01-28
13
2018-01-28
9
HACKMAN (131)
2018-01-27
26
2018-01-27
9
2018-01-28
16
2018-01-28
10
DIASSINI (134)
2018-01-27
27
2018-01-27
6
2018-01-28
2
2018-01-28
5
Kicinska Karolina
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
NOTA (142)
2018-01-27
4
2018-01-27
3
Klimczak Martyna
KJ Akademia Kucania
MOLO (33)
2018-01-27
13
2018-01-27
2
2018-01-27
1
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
2018-01-27
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty
LUPUS (138)
2018-01-27
2018-01-27
AMADEUSZ (211)
2018-01-27
2018-01-27
2018-01-28
19
2018-01-28
6
Kochańska Aleksandra
SJ Strong Riders
MORENA (146)
2018-01-27
22
2018-01-27
39
2018-01-27
2018-01-28
25
2018-01-28
2018-01-28
27
Kondzioła Elżbieta
bpk
NEFRETETE (179)
2018-01-27
33
2018-01-27
36
2018-01-28
35
2018-01-28
29
Konowałek Arleta
SJ Strong Riders
2018-01-27
23
2018-01-27
26
2018-01-28
23
2018-01-28
34
Kopacz Antonina
KJ Aromer Józefin
DOMINO (151)
2018-01-27
4
2018-01-28
1
2018-01-28
9
Kopko Justyna
KSK Stare Babice
2018-01-28
21
2018-01-28
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2018-01-27
15
2018-01-27
16
2018-01-28
18
2018-01-28
28
Kozioł Zofia
WKJ Lublin
IDRYS (135)
2018-01-27
22
2018-01-28
23
2018-01-28
11
HILON-W (136)
2018-01-27
2018-01-27
2018-01-28
41
2018-01-28
Krasnodębska Klara
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
CONTINA (74)
2018-01-28
18
2018-01-28
17
2018-01-28
Królikowska Anna
SKJ Beckersport Raszyn
BANITKA (40)
2018-01-27
34
2018-01-27
31
Krzyśpiak Weronika
KJ DZIECINÓW
ENIGMA (55)
2018-01-28
43
2018-01-28
ELITA (93)
2018-01-28
24
2018-01-28
20
Kuchta Monika
BPK
DAVANTI (153)
2018-01-28
Kuptel Katarzyna
bpk
HISZPAN (180)
2018-01-27
2018-01-27
2018-01-28
17
2018-01-28
15
2018-01-28
Kurzyńska Lena
Aromer
LIVELLO (15)
2018-01-27
21
2018-01-28
1
Lasecka Karolina
KJ Szwadron Jazdy RP
GALLANT (101)
2018-01-28
2018-01-28
24
Laskowska Paulina
J.J. Darboven
2018-01-27
1
2018-01-27
45
Leszek-Karwańska Wiktoria
bpk
MISTER (9)
2018-01-27
9
2018-01-27
2018-01-27
25
2018-01-27
17
2018-01-27
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
WALIA (73)
2018-01-27
11
2018-01-27
36
2018-01-27
30
2018-01-27
18
Łazowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
NESKA (137)
2018-01-27
2
2018-01-27
1
2018-01-28
2018-01-28
Madej Oliwia
JKS Sokóle
NICPOŃ (91)
2018-01-27
2018-01-27
18
2018-01-27
35
2018-01-28
2018-01-28
2018-01-28
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
2018-01-27
19
2018-01-27
33
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (217)
2018-01-28
39
2018-01-28
22
Marx Zofia
BPK (MAZ)
AMAR (102)
2018-01-27
8
2018-01-27
2018-01-28
2
2018-01-28
40
2018-01-28
Maślanka Bogdan
bpk
2018-01-27
1
2018-01-27
1
2018-01-28
1
2018-01-28
12
KASTET (25)
2018-01-27
35
2018-01-27
38
2018-01-28
2
2018-01-28
1
Miazga Agata
KJ Piker
WIKI (157)
2018-01-27
23
2018-01-27
2018-01-28
23
2018-01-28
33
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
ATLANTA 1 (193)
2018-01-27
7
2018-01-27
2018-01-28
2018-01-28
28
2018-01-28
28
TASMAN 8 (194)
2018-01-27
8
2018-01-27
2018-01-28
10
2018-01-28
2018-01-28
37
Michałowska Natalia
WKJ Lublin / SJ Oxer Lublin
2018-01-28
26
2018-01-28
2018-01-28
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
2018-01-27
6
2018-01-27
2018-01-28
4
2018-01-28
2018-01-27
38
2018-01-27
2018-01-28
25
2018-01-28
CORNAT (90)
2018-01-27
2
2018-01-27
35
2018-01-28
25
Mikhailova Maryia
KJ Indeco Szarek
2018-01-27
25
2018-01-27
12
2018-01-28
21
2018-01-28
3
STREISAND (133)
2018-01-27
2
2018-01-27
41
2018-01-28
2
2018-01-28
9
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-01-28
18
2018-01-28
4
Nagórka Justyna
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
GIZELA (103)
2018-01-27
13
2018-01-27
30
Naumiuk Kornelia
bez przynależności klubowej
MILTON (126)
2018-01-27
1
2018-01-27
14
C.SIOUX (127)
2018-01-27
1
2018-01-27
15
Naumiuk Roksana
BPK - MAZ
TOPAZ (123)
2018-01-28
16
2018-01-28
7
P-DALILA (124)
2018-01-28
3
2018-01-28
33
DOMINO (128)
2018-01-27
2
Neska Aleksandra
bpk
2018-01-27
34
2018-01-27
2018-01-27
2018-01-27
Nieużyła Leszek
J. J. Darboven
2018-01-28
30
2018-01-28
12
IRYDON L (196)
2018-01-27
29
2018-01-27
10
2018-01-27
4
2018-01-27
2
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
NURMI (176)
2018-01-27
25
2018-01-27
15
2018-01-28
26
2018-01-28
12
2018-01-27
5
2018-01-27
4
2018-01-28
11
2018-01-28
2
Niewiadomski Kacper
wkj Lublin
2018-01-27
17
2018-01-27
8
2018-01-28
2018-01-28
4
Odlewany Daria
KJ Akademia Kucania
2018-01-28
2018-01-28
16
2018-01-28
14
Okła Krzysztof
Kielecki Klub Jeździecki
CLEMENS (183)
2018-01-27
42
2018-01-27
2018-01-28
20
2018-01-27
9
2018-01-27
2018-01-28
17
2018-01-28
ELLYETTE (185)
2018-01-27
21
2018-01-27
23
2018-01-28
33
LATIFA (186)
2018-01-27
14
2018-01-27
35
2018-01-28
8
2018-01-27
2018-01-27
19
2018-01-28
19
2018-01-28
Oleszkiewicz Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-01-27
16
2018-01-27
10
2018-01-28
12
2018-01-28
2018-01-28
Oleszkiewicz Nina
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-01-27
13
2018-01-27
9
2018-01-28
14
2018-01-28
7
Ołdak Olga
Stajnia Goplana
JAMAJKA (82)
2018-01-27
1
2018-01-27
13
2018-01-28
26
2018-01-28
Ośka Wojciech
KJ Skarb Kozienice
ASCETA (59)
2018-01-27
36
2018-01-27
32
2018-01-27
Pakosz Martyna
KJ Piker
HALAMA (143)
2018-01-27
23
2018-01-27
28
2018-01-28
4
2018-01-28
11
Palczewska Zofia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
GRACIA (76)
2018-01-28
11
2018-01-28
8
2018-01-28
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
ZAVIRA A (181)
2018-01-28
23
Pazio Zuzanna
Stajnia Goplana
WINT (79)
2018-01-28
2018-01-28
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
2018-01-27
33
2018-01-27
PEREZ (53)
2018-01-27
22
2018-01-27
24
2018-01-27
2018-01-27
38
Pietrkiewicz Marta
KJ Dworek Okuniew
2018-01-27
28
2018-01-27
20
2018-01-28
8
2018-01-28
14
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
CAMARO (105)
2018-01-27
6
2018-01-27
19
2018-01-28
22
LAKRO (109)
2018-01-27
34
2018-01-27
31
2018-01-28
5
Pindelska Julia
KJ Szwadron Jazdy RP
2018-01-28
1
2018-01-28
7
Polkowska Marta
UKS Military
CYKLAMEN (119)
2018-01-27
2018-01-27
Polska-Fijałek Ewelina
Soymax Horse Team
2018-01-27
3
2018-01-27
5
2018-01-28
12
2018-01-28
1
2018-01-27
1
2018-01-27
32
2018-01-28
16
2018-01-28
19
Pruszkowska Kaja
polski polo klub
JAREMA (58)
2018-01-27
1
2018-01-27
5
Przybysz Klaudia
bpk
DEKORACJA (158)
2018-01-27
3
2018-01-27
2018-01-28
5
Ptaszyńska Aleksandra
Stowarzyszenie SKJ Grobice
SAKAR (106)
2018-01-28
32
2018-01-28
30
Pyzel Maria
Wkj Lublin SJ Pijany Oxer
MAGNOLIA (213)
2018-01-27
15
2018-01-27
2
2018-01-28
3
2018-01-28
4
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
2018-01-28
2018-01-28
2018-01-28
Rogowska Dorota
JKS Olsza
2018-01-28
2018-01-28
Roguski Jakub
bez przynależności klubowej
JAWA (125)
2018-01-28
1
2018-01-28
2018-01-28
9
Sawicka Lena
Stajnia Goplana
2018-01-27
2018-01-27
20
2018-01-27
29
MALINKA (81)
2018-01-27
2018-01-27
1
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
ASKARIA (163)
2018-01-27
39
2018-01-27
2018-01-28
2018-01-28
36
2018-01-27
17
2018-01-27
17
2018-01-28
18
2018-01-28
16
FARLEY (165)
2018-01-27
20
2018-01-27
16
2018-01-28
30
2018-01-28
17
CORINA (166)
2018-01-27
13
2018-01-27
2018-01-28
15
2018-01-28
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania
2018-01-28
34
2018-01-28
10
2018-01-28
32
2018-01-28
Siwik Weronika
Polski Polo Klub
2018-01-28
21
2018-01-28
36
Skoneczna Zuzanna
Aromer
MARINA (92)
2018-01-27
30
Sobiecka Nadia
KJ Akademia Kucania
2018-01-27
12
2018-01-27
2018-01-27
41
2018-01-28
2018-01-28
42
2018-01-28
1
2018-01-28
Sompol Gabriela
Tuszyński KJ Garbówek
FIDELIO (23)
2018-01-28
3
2018-01-28
7
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-01-27
29
2018-01-27
20
2018-01-28
9
2018-01-28
29
2018-01-27
13
2018-01-27
34
2018-01-28
30
2018-01-28
24
Steczowicz Katarzyna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MERLE (97)
2018-01-28
13
2018-01-28
2018-01-28
Steczowicz Maria
Sowarzyszenie SKJ Grobice
WILHELM (98)
2018-01-28
2018-01-28
2018-01-28
23
Steczowicz Zofia
Sowarzyszenie SKJ Grobice
2018-01-28
15
2018-01-28
17
2018-01-28
Strąk Dominika
WKJ Lublin SJ Strong Riders
2018-01-27
2018-01-27
2018-01-27
2018-01-28
34
2018-01-28
38
2018-01-28
Stryczyńska Julia
SJ Poster
ALWARO (154)
2018-01-27
43
2018-01-28
38
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
CASSIO (61)
2018-01-27
10
2018-01-27
6
2018-01-27
Stypułkowska Katarzyna
KJ Poster Piaseczno
MILTON (11)
2018-01-27
2018-01-27
13
2018-01-27
20
Szczepańska Anna
Stajnia Wilanów
SAHARA (115)
2018-01-27
2018-01-27
2018-01-28
2018-01-28
1
Szustkowska Oliwia
bpk
2018-01-27
10
2018-01-27
11
2018-01-28
7
Szymacha Konstancja
J. J. Darboven
FAJNA (85)
2018-01-27
6
2018-01-27
3
2018-01-28
13
2018-01-28
2018-01-28
Terlecka - Ludwiniak Agnieszka
bez przynależności klubowej
DAFER (122)
2018-01-27
1
2018-01-27
16
Tomaszewska Izabella
St. J Poster Piaseczno
SZIMANO (148)
2018-01-27
7
2018-01-27
7
QUINTANA (149)
2018-01-27
30
2018-01-27
24
2018-01-27
31
2018-01-27
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (108)
2018-01-27
28
2018-01-27
2018-01-27
2018-01-28
15
2018-01-28
27
GAUCHO S (110)
2018-01-27
24
2018-01-27
29
2018-01-28
1
2018-01-28
4
Tralewicz Pielak Laura
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-01-27
2018-01-27
14
2018-01-27
40
2018-01-27
2018-01-28
2018-01-28
18
2018-01-28
5
Tropiło Alicja
KJ Dziecinów Sp. z o. o.
ORDA II (84)
2018-01-28
27
2018-01-28
Trykacz Jakub
SJ Strong Riders
2018-01-27
17
2018-01-27
10
2018-01-27
2018-01-28
8
2018-01-28
10
2018-01-28
Tutak Zofia
Aromer
GALEON (141)
2018-01-27
18
2018-01-27
35
2018-01-28
2018-01-28
Ufnal Martyna
KJ Hippica Polonia Słupno
RAMIRO (139)
2018-01-27
1
2018-01-27
1
MACBETH (140)
2018-01-27
17
2018-01-27
2018-01-28
7
2018-01-28
Urbaniak Marek
BPK (MAZ)
2018-01-27
26
2018-01-27
37
Von Werner Sophie
KJ Aldragho Piaseczno
CORVALL (116)
2018-01-27
21
2018-01-27
12
Wach Inga
Wkj Lublin
TAMONA (113)
2018-01-27
19
2018-01-27
21
2018-01-27
2018-01-28
16
2018-01-28
20
2018-01-28
Wacławik Marek
Largo Sp. z o.o.
2018-01-27
12
BOLIVAR (29)
2018-01-27
22
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
ZUMI (7)
2018-01-28
28
2018-01-28
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
NUBIA MPM (168)
2018-01-27
17
2018-01-27
19
2018-01-28
11
2018-01-28
13
LARKIN (169)
2018-01-27
40
2018-01-28
41
2018-01-27
2018-01-27
31
2018-01-28
31
2018-01-28
Wakulińska Dorota
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-01-27
19
2018-01-27
Werelich Zuzanna
Bpk
NOMINACJA (156)
2018-01-27
5
2018-01-27
25
2018-01-28
1
2018-01-28
24
Wiśniewska Katarzyna
KJ Aromer Józefin
CASTIEL (50)
2018-01-27
4
2018-01-27
2
2018-01-28
1
Wójcik Martyna
Sj Piker
ALGIDA (155)
2018-01-27
27
2018-01-27
2018-01-28
15
2018-01-28
Wójcik Przemysław
Soymax Horse Team Lublin
HONDA (111)
2018-01-27
2018-01-27
HIMENA (112)
2018-01-27
27
2018-01-27
18
2018-01-28
5
2018-01-28
6
Wysocki Łukasz
WKJ Lublin
SYRIA (212)
2018-01-27
31
2018-01-28
6
2018-01-28
Zajkowska Klaudia
BPK - MAZ
2018-01-27
2018-01-27
Zawada Marta
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2018-01-28
20
2018-01-28
15
Zawadzki Daniel
Polska Akademia Jeździecka
DAR-S (47)
2018-01-27
27
2018-01-27
5
Żewłakow Maja
St. SKJ Bobrowy Staw
ATOMIUM L (104)
2018-01-28
22
2018-01-28
14
Ziajkowska Magdalena
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
2018-01-27
25
2018-01-27
13
CENTO (121)
2018-01-27
34
2018-01-27
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo
2018-01-27
16
2018-01-27
10
2018-01-28
2018-01-28
Złotnicka Zofia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2018-01-28
1
2018-01-28
22
2018-01-28
Żółkiewicz-Fiuk Magdalena
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2018-01-27
15
2018-01-28
21
2018-01-28
18
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
2018-01-27
2018-01-27
2018-01-28
2018-01-28
D'ACORD (45)
2018-01-27
2018-01-27
2018-01-28
2018-01-28

Number of Riders: 153

Number of Horses: 204

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl