Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
79 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:45:20
2017-12-07 21:07:37
Lena Kurzyńska LIVELLO
  • 2x 1/WKKW/Konkurs otwarty, programy WKKW
78 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 16:29:18
2017-12-07 14:32:10
Oliwia Rapa DRUID
  • 2x 1/WKKW/Konkurs otwarty, programy WKKW
77 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 21:10:53
2017-12-06 20:49:55
Magda Franjo RITUANO
  • 1x 10/P3/P3 ZT
76 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 06:25:24
2017-12-05 23:09:10
Danuta Kosecka FURST VERONA
  • 1x 5/C1/C1
  • 1x 12/C2/C2
75 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 06:25:35
2017-12-05 23:08:00
Danuta Kosecka LEYLA
  • 1x 6/CC1/CC1
  • 1x 13/CC2/CC2
74 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 06:26:32
2017-12-05 22:57:05
Agnieszka Romszycka GRAL
  • 1x 8/L2/L2 ZT
  • 1x 9/D2/D2 ZR
73 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 06:26:47
2017-12-05 22:03:41
Marta Matysik INNER
  • 1x 9/D2/D2 ZR
  • 1x 10/P3/P3 ZR
71 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 17:48:29
2017-12-05 15:02:47
Maja Tomaszewska NOTT K
  • 1x 2/D1/D1 ZT
  • 1x 3/P2/P2 ZR
70 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 17:48:45
2017-12-05 11:10:42
Ewa Apanas DOUGLAS S
  • 1x 5/C1/C1
  • 1x 12/C2/C2
69 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:45:44
2017-12-04 22:25:31
Zofia Złotnicka PASJONATA ALWARO
  • 1x 1/WKKW/Konkurs otwarty, programy WKKW
  • 1x 1/L1/L1 ZR
68 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 21:01:33
2017-12-04 20:04:05
Oliwia Chojecka PANDEMIA
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 2/D1/D1 ZT
  • 1x 8/L2/L2 ZT
67 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 21:01:58
2017-12-04 19:32:06
Aleksandra Kanarek KASZMIR
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 8/L2/L2 ZT
64 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:46:07
2017-12-04 18:05:39
Weronika Rozbiewska NORMA
  • 1x 1/WKKW/Konkurs otwarty, programy WKKW
  • 1x 4/N4/N4
63 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 22:46:25
2017-12-04 18:03:54
Marta Zawada CANTO AMICOR
  • 1x 1/WKKW/Konkurs otwarty, programy WKKW
  • 1x 4/N4/N4
62 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 18:05:28
2017-12-04 17:34:18
Alexandra Czop WATSON
  • 1x 1/L1/L1 ZR
  • 1x 3/P2/P2 ZR
61 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 18:05:40
2017-12-04 17:32:51
Klaudia Gawdzik SARACEN
  • 2x 1/WKKW/Konkurs otwarty, programy WKKW
  • 2x 7/WKKW/Konkurs otwarty, programy WKKW
60 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 16:54:55
2017-12-04 16:41:58
Zofia Tutak GALEON
  • 1x 1/WKKW/Konkurs otwarty, programy WKKW
59 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 16:38:12
2017-12-04 13:30:50
Filip Tomczuk ASTERIX
  • 1x 1/L1/L1 ZR
  • 1x 3/P2/P2 ZR
  • 1x 8/L2/L2 ZR
  • 1x 10/P3/P3 ZT
58 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 16:38:27
2017-12-04 13:24:53
Filip Tomczuk FALUCKY D
  • 1x 4/N4/N4
  • 1x 5/C1/C1
  • 1x 11/N5/N5
  • 1x 12/C2/C2
57 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 16:38:42
2017-12-04 11:42:12
Natalia Domagala SUNN BOY
  • 1x 1/WKKW/Konkurs otwarty, programy WKKW
56 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 16:28:05
2017-12-04 11:18:49
Joanna Szwast STROK
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 3/P2/P2 ZR
  • 1x 8/L2/L2 ZT
  • 1x 10/P3/P3 ZT
55 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 08:22:49
2017-12-03 15:05:59
Kinga Juśko BARYT
  • 1x 4/N4/N4
  • 1x 5/C1/C1
  • 1x 11/N5/N5
54 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 18:05:03
2017-12-03 11:50:31
Karolina Dziełak WOSANA
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 8/L2/L2 ZT
  • 1x 10/P3/P3 ZT
53 ENTRY ACCEPTED 2017-12-02 07:26:41
2017-12-01 21:14:49
Zuzanna Borowiec VAN PONYSPORT
  • 2x 1/L1/L1 ZT
52 ENTRY ACCEPTED 2017-12-02 07:26:53
2017-12-01 21:13:30
Julia Rzeplińska MARSYLIA
  • 2x 1/L1/L1 ZR
51 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 17:48:57
2017-12-01 21:12:20
Natalia Kotyra JACK BLACK
  • 1x 2/D1/D1 ZR
  • 1x 3/P2/P2 ZR
50 ENTRY ACCEPTED 2017-12-02 07:27:20
2017-12-01 14:04:04
Paula Obrębska KSIĘŻNICZKA
  • 1x 5/C1/C1
  • 1x 12/C2/C2
49 ENTRY ACCEPTED 2017-12-02 07:27:33
2017-12-01 13:30:19
Katarzyna Gruszczyk VITESSE
  • 1x 3/P2/P2 ZR
  • 1x 10/P3/P3 ZR
48 ENTRY ACCEPTED 2017-12-02 07:27:48
2017-12-01 11:40:42
Maria Owczarek EL-VIS
  • 2x 8/L2/L2 ZT
47 ENTRY ACCEPTED 2017-12-02 07:28:03
2017-12-01 11:38:52
Weronika Sobczak DAMROKA
  • 1x 9/D2/D2 ZR
  • 1x 10/P3/P3 ZT
46 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 10:58:41
2017-11-30 22:27:51
Marta Błażko DEVINETTE
  • 1x 6/CC1/CC1
  • 1x 13/CC2/CC2
45 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 17:57:28
2017-11-30 18:20:12
Zofia Puławska GALIA
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 2/D1/D1 ZT
  • 1x 7/WKKW/Konkurs otwarty, programy WKKW
  • 1x 8/L2/L2 ZT
44 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 15:29:45
2017-11-30 14:10:51
Magdalena Zalewska QUINTESSENZ SAS
  • 1x 6/CC1/CC1
  • 1x 13/CC2/CC2
43 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 15:30:14
2017-11-30 14:10:31
Magdalena Zalewska JACK NICHOLSON HS
  • 1x 4/N4/N4
  • 1x 11/N5/N5
42 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 15:30:27
2017-11-30 14:10:02
Sylwia Ruta DIORA SOL
  • 1x 5/C1/C1
  • 1x 12/C2/C2
41 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 15:29:59
2017-11-29 14:47:41
Julia Fedyna HERMES
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 2/D1/D1 ZT
  • 1x 8/L2/L2 ZT
40 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 17:57:53
2017-11-29 14:23:34
Aneta Ostrowska WINDSOR
  • 2x 8/L2/L2 ZT
39 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 09:31:04
2017-11-27 22:26:16
Wiktoria Doroz LEON
  • 1x 8/L2/L2 ZT
38 ENTRY ACCEPTED 2017-12-02 07:28:16
2017-11-27 20:57:43
H. Sabina Grzejdziak TAMBURA
  • 1x 1/WKKW/Konkurs otwarty, programy WKKW
  • 1x 1/L1/L1 ZT
37 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 09:32:00
2017-11-27 17:55:50
Beata Alberska HIPNOZA
  • 1x 8/L2/L2 ZT
36 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 09:31:22
2017-11-27 12:28:37
Anna Andrzejczuk DA VINCI
  • 1x 5/C1/C1
  • 1x 12/C2/C2
35 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 03:27:20
2017-11-26 20:19:10
Aleksandra Chmielak E'CLIPPERTON
  • 1x 3/P2/P2 ZR
  • 1x 10/P3/P3 ZR
34 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 20:32:51
2017-11-26 13:22:49
Natalia Dzierżanowska MANUELA
  • 1x 10/P3/P3 ZR
33 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 20:24:48
2017-11-25 19:39:59
Julia Słomkowska MR. CAIRO
  • 1x 2/D1/D1 ZR
  • 1x 3/P2/P2 ZR
  • 1x 4/N4/N4
31 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 14:19:55
2017-11-25 10:53:52
Ewelina Pawelec AROMEZ
  • 1x 2/D1/D1 ZR
  • 1x 3/P2/P2 ZR
  • 1x 9/D2/D2 ZR
  • 1x 10/P3/P3 ZR
30 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 04:28:07
2017-11-24 21:29:43
Karolina Popławska ANIMUSZ
  • 1x 4/N4/N4
  • 1x 11/N5/N5
29 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 15:05:01
2017-11-24 19:11:13
Amelia Zubczyńska D'ACORD
  • 1x 8/L2/L2 ZR
  • 1x 10/P3/P3 ZR kuce
28 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 14:32:19
2017-11-23 14:11:20
Gabriela Węglińska ANDRUS
  • 2x 2/D1/D1 ZR
  • 1x 9/D2/D2 ZR
  • 1x 10/P3/P3 ZR
27 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 14:32:36
2017-11-23 13:09:46
Paweł Łyżwiński DESPERADO
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 8/L2/L2 ZT
26 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 11:06:22
2017-11-23 11:05:54
Dominika Jędrzejowska DON DE AVERINO P
  • 1x 2/D1/D1 ZR
  • 1x 3/P2/P2 ZR
  • 1x 9/D2/D2 ZR
  • 1x 10/P3/P3 ZR
25 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 14:34:31
2017-11-23 10:44:53
Helena Struss BONA FIDE
  • 1x 7/WKKW/Konkurs otwarty, programy WKKW
  • 1x 10/P3/P3 ZR
24 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 14:34:44
2017-11-23 10:43:44
Martyna Kowalska KAMEL
  • 1x 7/WKKW/Konkurs otwarty, programy WKKW
  • 1x 8/L2/L2 ZR
23 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 07:14:04
2017-11-23 01:28:13
Monika Kuchta DAVANTI
  • 1x 10/P3/P3 ZT
22 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 21:26:34
2017-11-21 20:52:17
Justyna Bojar CAJAMARKA
  • 1x 2/D1/D1 ZR
  • 1x 3/P2/P2 ZR
  • 1x 10/P3/P3 ZR
21 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 15:57:20
2017-11-21 14:53:47
Bartłomiej Rózga ELEKT
  • 2x 7/WKKW/Konkurs otwarty, programy WKKW
  • 1x 8/L2/L2 ZT
20 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 11:06:33
2017-11-21 09:24:23
Mikołaj Charpin DANCE BOY
  • 1x 1/WKKW/Konkurs otwarty, programy WKKW
  • 1x 3/P2/P2 ZR
19 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:35:50
2017-11-20 21:22:57
Tamara Kotowicz RAFAELL BH
  • 1x 3/P2/P2 ZR
  • 1x 4/N4/N4
  • 1x 10/P3/P3 ZR
18 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 20:44:13
2017-11-20 10:28:32
Joanna Budzik MARTHIN
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 2/D1/D1 ZT
  • 2x 8/L2/L2 ZT
17 ENTRY ACCEPTED 2017-11-19 18:05:10
2017-11-19 14:02:03
Jakub Kulej CONCADOR
  • 1x 4/N4/N4
  • 1x 11/N5/N5
16 ENTRY ACCEPTED 2017-11-19 18:04:49
2017-11-19 11:50:40
Julia Chojnowska DANDYS
  • 1x 8/L2/L2 ZT
  • 1x 10/P3/P3 ZT
13 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 08:54:02
2017-11-16 17:25:02
Grażyna Ścisło PERYKLES
  • 1x 1/L1/L1 ZR
  • 1x 3/P2/P2 ZR
11 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 16:38:55
2017-11-13 21:57:30
Anna Szukało RIWETTO
  • 1x 8/L2/L2 ZT
  • 1x 10/P3/P3 ZT
10 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 09:31:24
2017-11-13 21:40:07
Anna Witka SAMSON-A
  • 1x 3/P2/P2 ZR
  • 1x 4/N4/N4
9 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:57:42
2017-11-13 19:17:46
Julianna Fabijaniak DEBRA
  • 2x 7/WKKW/Konkurs otwarty, programy WKKW
8 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:57:26
2017-11-13 18:09:29
Oliwia Kubiak DRUH HROBY HRON
  • 1x 4/N4/N4 kuce
  • 1x 10/P3/P3 ZR kuce
  • 1x 11/N5/N5
7 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 09:37:13
2017-11-12 21:58:22
Aleksandra Mroczek BELLE FLEUR
  • 2x 3/P2/P2 ZR
  • 2x 10/P3/P3 ZR
6 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 07:27:50
2017-11-11 15:15:13
Aleksandra Gruszka VALA
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 2/D1/D1 ZT
  • 2x 8/L2/L2 ZT
5 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 13:05:21
2017-11-11 10:48:14
Nikolina Czuchaj DO-RE-MI
  • 2x 1/WKKW/Konkurs otwarty, programy WKKW
4 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 18:53:34
2017-11-09 16:26:46
Zofia Marx AMAR
  • 2x 3/P2/P2 ZR
  • 2x 10/P3/P3 ZR
3 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 18:53:47
2017-11-09 14:52:13
Agnieszka Kopka EMMA
  • 1x 1/WKKW/Konkurs otwarty, programy WKKW
  • 1x 7/WKKW/Konkurs otwarty, programy WKKW
2 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 18:53:20
2017-11-09 14:51:51
Agnieszka Kopka BAZYLIA
  • 1x 1/WKKW/Konkurs otwarty, programy WKKW
  • 1x 7/WKKW/Konkurs otwarty, programy WKKW
1 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 17:49:11
2017-11-07 12:03:57
Marta Wacławik DESPERADO
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 8/L2/L2 ZT
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Alberska Beata Humorek
S
brak
2. Andrzejczuk Anna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O005505
3. Apanas Ewa Bpk
S
Brak
4. Błażko Marta KJ Golden Dream
S
K017570
5. Bojar Justyna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
1997 (MJ.)
O033634
6. Borowiec Zuzanna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
brak
7. Budzik Joanna bpk
S
brak
8. Charpin Mikołaj Stow. SKJ Grobice
2002 (J.)
O033574
9. Chmielak Aleksandra Bpk
2000 (J.)
Brak
10. Chojecka Oliwia Brak
2003 (JM.)
Brak
11. Chojnowska Julia bpk
2001 (J.)
O043080
12. Czop Alexandra -
2002 (J.)
O039381
13. Czuchaj Nikolina Klub Jeździecki Aromer
2003 (JM.)
O043868
14. Domagala Natalia Bpk
S
Brak
15. Doroz Wiktoria bpk
2001 (J.)
brak
16. Dzierżanowska Natalia KJ Dworek Okuniew
1999 (MJ.)
O020274
17. Fabijaniak Julianna KJ Aromer
2002 (J.)
O032393
18. Falkowska Ewelina KJ Aromer
2005 (JM.)
brak
19. Fedyna Julia brak
2002 (J.)
brak
20. Franjo Magda KJ Aromer
1999 (MJ.)
O026434
21. Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
S
O019149
22. Gawdzik Klaudia KJ Szwadron Jazdy RP
2006 (JM.)
0044546
23. Gruszczyk Katarzyna WKJ Lublin SJ Fidelius
2003 (JM.)
O044305
24. Gruszka Aleksandra BPK (MAZ)
1998 (MJ.)
O023452
25. Grzejdziak H. Sabina b.p.
S
O025596
26. Jędrzejowska Dominika BPK
2001 (J.)
O042742
27. Juśko Kinga Sekcja Jeździecka Fidelius
2000 (J.)
O036067
28. Kanarek Aleksandra KJ Sawanka
S
O008561
29. Kopka Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
30. Kosecka Danuta Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001686
31. Kotowicz Tamara KJ Leśna Wola
S
O021349
32. Kotyra Natalia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O027148
33. Kubiak Oliwia MAZ/bpk
2003 (JM.)
O037902
-
34. Kuchta Monika BPK
S
brak
35. Kulej Jakub BPK
2000 (J.)
O026122
36. Kurzyńska Lena Aromer
2005 (JM.)
Brak
37. Łyżwiński Paweł KJ Sawanka
S
brak
38. Marx Zofia BPK (MAZ)
2001 (J.)
O037224
39. Matysik Marta brak
1997 (MJ.)
brak
40. Mroczek Aleksandra KS AZS AWF WARSZAWA
2005 (JM.)
O035411
41. Obrębska Paula SSKJ Bobrowy Staw
S
O030807
42. Ostrowska Aneta Kj Humorek
S
brak
43. Owczarek Maria KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
brak
44. Pawelec Ewelina Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O020275
45. Popławska Karolina WKJ Lublin
S
brak
46. Puławska Zofia bpk
2000 (J.)
brak
47. Rapa Oliwia KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
27816/16
48. Romszycka Agnieszka brak
S
brak
49. Rozbiewska Weronika SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2003 (JM.)
O035120
50. Rózga Bartłomiej bpk
S
O031509
51. Ruta Sylwia Equesta
S
O032315
52. Rzeplińska Julia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O043919
53. Ścisło Grażyna KJ Dobrzyniec
S
O025136
54. Słomkowska Julia Aldragho
2001 (J.)
O034430
55. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania
2002 (J.)
O041723
56. Struss Helena SJ Poster Piaseczno
2001 (J.)
O024331
57. Szukało Anna bpk
2001 (J.)
brak
58. Szwast Joanna brak
S
brak
59. Tomaszewska Maja bpk
S
brak
60. Tomczuk Filip Młyńska Struga
S
brak
61. Tutak Zofia Aromer
1997 (MJ.)
brak
62. Wacławik Marta KJ Sawanka
S
brak
63. Węglińska Gabriela BPK
2001 (J.)
brak
64. Witka Anna bez przynależności
S
O002449
65. Zalewska Magdalena Equesta
S
O001044
66. Zawada Marta SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2002 (J.)
O033204
67. Złotnicka Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2005 (JM.)
O035457
68. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

71

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
2.

55

ANDRUS Fryzyjska POL 2008 Wałach kara/168 F: Sandor
M: Senne Deli
O: Tomasz Węgliński
B: Brak
Brak
3.

53

ANIMUSZ Małopolska POL 2011 Wałach gniada F: Efekt
M: Armilla
O: K. Popławska
B: SK Janów Podlaski
brak
4.

52

AROMEZ Małopolska POL 2009 Wałach gniada/169 F: Jubilat
M: Arika
O: Ewelina Pawelec
B: PPHU Algas Sp.J. Stadnina koni w Udorzu
brak POL006540052609
5.

26

ASTERIX SP POL 2011 Ogier gniada F: Chacco - Blue
M: Ariadna
O: Filip i Włodzimierz Tomczuk
B: Joanna i Włodzimierz Tomczuk
Brak
6.

30

BARYT Małopolska POL 2001 Wałach kara/164 F: DECORATION
M: BAWEŁNA
O: Kinga Juśko
B: SK Janów Podlaski
K006152 08193 POL40251
7.

73

BAZYLIA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: INDOCTRO
M: Bretania
O: Agnieszka Kopka
B: BRAK
K020076
8.

69

BELLE FLEUR KWPN NED 2006 Klacz kasztanowata/163 F: Tolando / Krack C
M: Kasjmira / Naturel
O: .
B: M. Van De Broek
K024407
9.

56

BONA FIDE Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada F: Czarownik
M: Benetta
O: Jakub Tropiło
B: SK Racot
K020056
10.

59

CAJAMARKA Wlkp/poch.trk. POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Grey
M: Casona
O: Krzysztof Bojar
B: S.K. Liski
K013787
11.

21

CANTO AMICOR Oldenburska POL 2011 Wałach gniada F: Conthargos
M: Cenny
O: Grzegorz Zawada
B: x
K018705
12.

63

CONCADOR Oldenburg POL 2009 Wałach gniada F: Canoso
M: Citta
O: Anna Bienias
B: Janusz Majkowski
K015670
13.

43

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo
M: Rose
O: Dariusz Zubczyński
B: Horst Schilling
K024145 DE 467-0007406-01
14.

46

DA VINCI SP POL 2005 Wałach siwa F: Love Affair
M: Doris Day / Nidar
O: Anna Andrzejczuk
B: SK Opypy
K015786
15.

36

DAMROKA NN POL 2005 Klacz srokata F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak
16.

48

DANCE BOY Mecklenburger DEU 2009 Wałach kasztanowata F: Elite D' Olympic / Elite Donnerhall
M: Lady / Laptop
O: Agnieszka Ert-Eberdt
B: Ute Halfar
K020991 427270508509
17.

64

DANDYS SP POL 2005 Wałach gniada F: Nikiel
M: Djuna
O: Marta Kossakowska
B: Jerzy Michałowski
brak
18.

58

DAVANTI M POL 2011 Wałach gniada F: Huzar
M: Delia
O: Monika Kuchta
B: Maria i Andrzej Bieńko
brak
19.

67

DEBRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Dorada
O: Agnieszka Kopka
B: SK Rzeczna
K024440 616009600115412
20.

13

DESPERADO Hanowerska POL 2011 Wałach gniada/172 F: Danone I (han) / DeNiro (han)
M: Laurissa (han) / Lauries Crusador (xx)
O: Marta Wacławik
B: Koopman
brak DE431310600511
21.

38

DEVINETTE Hanowerska DEU 2008 Klacz kara F: Dancier
M: Wanja
O: Marta Błażko
B: Erwin von Dehsen
K017570
22.

41

DIORA SOL Oldenburska GER 2009 Klacz gniada F: Dayano
M: Willpower
O: Sylwia Ruta
B: Niemcy
K021812 DE433331029209
23.

70

DO-RE-MI SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Cassilio
M: Dekadencja
O: Łukasz Sikorski
B: Łukasz Sikorski
K023845 616009661163012
24.

47

DON DE AVERINO P SP POL 2008 Wałach siwa F: AVERO
M: DUNKA
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: P
K022036
25.

14

DOUGLAS S KWPN NED 2008 Wałach kara F: Vivaldi
M: Zhaisa s
O: Ewa Apanas
B: Ewa Apanas
Brak
26.

68

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
O: Edyta Juszczuk-Kubiak
B: Krzysztof Chomicz
K020960 616999610165210
27.

3

DRUID SP POL 2004 Wałach siwa/168 F: Armani
M: Diana V
O: KJ Aromer
B: KJ Aromer
Brak
28.

49

E'CLIPPERTON Małopolska POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Boston
M: Emisja
O: Ireneusz Chmielak
B: Gabriela Wojtaszewska
Brak
29.

35

EL-VIS Małopolska POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis Versa
M: Elana
O: Anna Sobańska
B: Kosacki Jacek
brak
30.

60

ELEKT SP POL 2008 Wałach gniada/164 F: Bakszysz
M: Emisja
O: Agnieszka Skowrońska
B: Agnieszka Skowrońska
K021174 POL009661531008
31.

27

FALUCKY D SP POL 2005 Wałach kara F: Lascatraz L
M: Farsa
O: Filip Tomczuk
B: Stubba Stefan
K010450
32.

6

FURST VERONA Oldenburska POL 2010 Klacz gniada F: Furst Fugger
M: Veronika
O: Danuta Kosecka
B: Pietrzyk
brak
33.

25

GALEON SP POL 1997 Wałach siwa F: Kabuł
M: Gruzja
O: brak
B: brak
brak
34.

2

GALIA SP POL 2010 Klacz siwa/172 F: Kingsten
M: Galilea
O: Joanna Puławska
B: Zdzisław Goździor
brak
35.

76

GAROU DU ECLAT KUC POL 01012011 Wałach ciemnogniada/kuc:144 F: NN
M: NN
O: Monika Gawdzik
B: Zuchora Janusz
K022063 616999590274011
36.

8

GRAL SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Dal
M: Gloria
O: Magdalena Rosochacka-Matysik
B: Anna Górska
brak
37.

42

HERMES Małopolska POL 2006 Wałach gniada/169 F: Hedar
M: Farcia
O: Julia Fedyna
B: Jaworski Janusz
brak
38.

45

HIPNOZA Małopolska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Hartland
M: Hirsana
O: Alberska Beata
B: Świerszczyńska Agata
brak 007660912204
39.

9

INNER OO POL 2007 Wałach siwa/mk: F: Gorec
M: Indonesia
O: Magdalena Rosochacka-Matysik
B: Damis BT
brak
40.

12

JACK BLACK XX POL 2010 Wałach kara F: Roulette
M: Jama
O: Anna Wyżykowska
B: Andrzej Walicki
K017681 616POL10006814T
41.

40

JACK NICHOLSON HS DV DEN 2012 Wałach ciemnogniada F: Jazz Time 2
M: Sinai HS
O: Sylwia Ruta
B: Dania
K022814
42.

75

KASZMIR SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: W Cuglach s.c.
B: Ewa Trąbczyńska
brak
43.

17

KASZMIR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/mk: F: Tramal
M: Kastra
O: Sylwia Koch - Kopyszko
B: nn
brak
44.

33

KSIĘŻNICZKA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Nabucco ex Nulan
M: Klara
O: Paula Obrębska
B: Mikołaj Adamczyk
K019134
45.

44

LEON Małopolska POL 2003 Wałach kasztanowata F: Bonaparte
M: Lawina
O: Marta Kossakowska
B: Krzyżaniak Małgorzata
brak
46.

7

LEYLA Oldenburska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Veronika
O: Danuta Kosecka
B: Pietrzyk
K013117
47.

74

LIVELLO Haflinger CZE 2003 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Stony SV
M: Lora
O: Katarzyna Gierz
B: Jan Bittala
Brak
48.

50

MANUELA SP POL 2004 Klacz gniada F: Lębork
M: Mimoza / Alarm
O: Robert Dzierżanowski
B: Robert Dzierżanowski
K012953
49.

32

MARSYLIA MŁP POL 1999 Klacz siwa/158 F: First des Termes
M: Batuta
O: Dariusz Kotyra
B: Krzysztof Kraszewski
K020034
50.

62

MARTHIN Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada/176 F: SWORD
M: MOONLIGHT II
O: Joanna Budzik
B: Stasiuk Robert
brak
51.

51

MR. CAIRO NN POL 2003 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Maria Słomkowska
B: nn
K018692
52.

20

NORMA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: Revel / Animo
M: Nasturcja / Seul
O: Jagoda Olszewska
B: SK Rzeczna
K014856 POL009600000904
53.

11

NOTT K WLKP. POL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Rubin
M: Niecna
O: Małgorzata Hansen
B: K. Kliś
12207 007520171607
54.

16

PANDEMIA Wielkopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Szewron
M: Pantera
O: Oliwia Chojecka
B: Brak
Brak
55.

15

PASJONATA ALWARO Kuc Walijski POL 2010 Wałach gniada/kuc:134 F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Anja
O: Łukasz Złotnicki
B: -
K018963
56.

65

PERYKLES Trakeńska POL 2012 Ogier kara/170 F: Easy Game
M: Pompeja
O: Grażyna Ścisło
B: Stanisław Prańczak
K021633 POL732010063412
57.

39

QUINTESSENZ SAS Westfalska GER 2009 Wałach kasztanowata F: Quaterback
M: Escada
O: Sylwia Ruta
B: Niemcy
K021814 DE441410896909
58.

61

RAFAELL BH SP POL 2011 Wałach gniada F: Elf
M: Roxy HL
O: Grażyna Barć
B: Bogna Hupa
K022946
59.

10

RARA AVIS FSTF SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Irwing Shaw L
M: Rosilla
O: Karolina Gałkowska
B: Maciej Katanowski
K024395
60.

4

RITUANO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: CANTANIS
M: RAPSODIA
O: Magda Franjo
B: Kalkowski Sławomir
brak
61.

28

RIWETTO SP POL 2012 Wałach srokata F: Libretto
M: Ridiera
O: Alberska Beata
B: Kędzior Zbigniew
brak
62.

66

SAMSON-A SP POL 2004 Wałach gniada F: Ignam
M: Setka-A
O: Anna Witka
B: Adrianowska Agata
1981/17
63.

23

SARACEN KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Gawdzik Adam
B: Brak
Brak
64.

5

STROK Pełna Krew Angielska POL 1999 Wałach gniada F: All Hands On Deck
M: Secada
O: Joanna Szwast
B: Stadnina Koni Kozienice
brak
65.

29

SUNN BOY OLD GER 2004 Wałach gniada F: Stedinger
M: Windlette
O: Natalia Domagala
B: A.Ojczenasz
Brak
66.

37

TAMBURA MŁP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Efekt / Veritas 6
M: Tamaria / Decoration
O: Hanna Sabina Grzejdziak
B: SK Janów Podlaski
brak 616006580659209
67.

54

VALA Małopolska POL 2009 Klacz gniada F: Halogen
M: Varesa
O: Tomasz Adamusiak
B: Jan Głowacki
brak
68.

31

VAN PONYSPORT KUC POL 2002 Wałach gniada/mk:156 F: Aksamit
M: Vega
O: HSB Servis Sp. z o.o.
B: Mariusz Stański
K022862
69.

34

VITESSE Hanowerska POL 2010 Klacz gniada F: Now or Never
M: Grace
O: Krzysztof Gruszczyk
B: SK Kunowo
K017125 DE431318311710
70.

22

WATSON Hanowerska GER 2001 Ogier gniada F: Wilawander
M: Shergranda
O: Katarzyna Marczyk
B: Rainer Dubbels
K006296
71.

1

WINDSOR SP AUT 2006 Wałach ciemnogniada/172 F: Weltstein
M: Paletta
O: Mariusz Laskowski
B: Jörg Steiner
brak 051-2786-06
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Alberska Beata
Humorek
HIPNOZA (45)
2017-12-10
15
Andrzejczuk Anna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2017-12-09
5
2017-12-10
4
Apanas Ewa
Bpk
2017-12-09
2
2017-12-10
3
Błażko Marta
KJ Golden Dream
2017-12-09
3
2017-12-10
3
Bojar Justyna
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2017-12-09
2017-12-09
1
2017-12-10
3
Borowiec Zuzanna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2017-12-09
9
Budzik Joanna
bpk
MARTHIN (62)
2017-12-09
11
2017-12-09
5
2017-12-10
11
Charpin Mikołaj
Stow. SKJ Grobice
2017-12-09
1
2017-12-09
6
Chmielak Aleksandra
Bpk
2017-12-09
4
2017-12-10
6
Chojecka Oliwia
Brak
2017-12-09
2
2017-12-09
4
2017-12-10
2
Chojnowska Julia
bpk
DANDYS (64)
2017-12-10
14
Czop Alexandra
-
WATSON (22)
2017-12-09
2017-12-09
Czuchaj Nikolina
Klub Jeździecki Aromer
2017-12-09
5
Domagala Natalia
Bpk
2017-12-09
6
2017-12-10
5
Doroz Wiktoria
bpk
LEON (44)
2017-12-10
15
Dzierżanowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
MANUELA (50)
2017-12-10
9
Fabijaniak Julianna
KJ Aromer
DEBRA (67)
2017-12-10
7
2017-12-10
8
Falkowska Ewelina
KJ Aromer
KASZMIR (75)
2017-12-10
3
2017-12-10
2
Fedyna Julia
brak
HERMES (42)
2017-12-09
4
2017-12-09
2
2017-12-10
1
Franjo Magda
KJ Aromer
2017-12-10
5
Gałkowska Karolina
KS AZS AWF WARSZAWA
2017-12-09
Gawdzik Klaudia
KJ Szwadron Jazdy RP
SARACEN (23)
2017-12-09
9
2017-12-10
6
2017-12-10
Gruszczyk Katarzyna
WKJ Lublin SJ Fidelius
VITESSE (34)
2017-12-09
7
2017-12-10
5
Gruszka Aleksandra
BPK (MAZ)
VALA (54)
2017-12-09
4
2017-12-09
6
2017-12-10
5
Grzejdziak H. Sabina
b.p.
TAMBURA (37)
2017-12-09
3
2017-12-09
8
Jędrzejowska Dominika
BPK
2017-12-09
5
2017-12-09
12
2017-12-10
4
Juśko Kinga
Sekcja Jeździecka Fidelius
BARYT (30)
2017-12-09
5
2017-12-09
7
2017-12-10
4
Kanarek Aleksandra
KJ Sawanka
KASZMIR (17)
2017-12-09
1
2017-12-10
3
Kopka Agnieszka
KJ Aromer Józefin
BAZYLIA (73)
2017-12-09
Kosecka Danuta
Nadwiślanin Kwidzyn
2017-12-09
1
2017-12-10
1
LEYLA (7)
2017-12-09
2
2017-12-10
2
Kotowicz Tamara
KJ Leśna Wola
2017-12-09
8
2017-12-09
7
2017-12-10
4
Kotyra Natalia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2017-12-09
2
2017-12-09
3
Kubiak Oliwia
MAZ/bpk
2017-12-09
1
2017-12-10
1
2017-12-07
1
Kuchta Monika
BPK
DAVANTI (58)
2017-12-10
4
Kulej Jakub
BPK
2017-12-09
2
2017-12-10
1
Kurzyńska Lena
Aromer
LIVELLO (74)
2017-12-10
4
Łyżwiński Paweł
KJ Sawanka
2017-12-09
7
2017-12-10
7
Marx Zofia
BPK (MAZ)
AMAR (71)
2017-12-09
11
2017-12-10
10
Matysik Marta
brak
INNER (9)
2017-12-10
1
2017-12-10
2
Mroczek Aleksandra
KS AZS AWF WARSZAWA
2017-12-09
14
2017-12-10
11
Obrębska Paula
SSKJ Bobrowy Staw
2017-12-09
4
Ostrowska Aneta
Kj Humorek
2017-12-10
17
Owczarek Maria
KJ Akademia Kucania
EL-VIS (35)
2017-12-10
13
Pawelec Ewelina
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
AROMEZ (52)
2017-12-09
3
2017-12-09
2
2017-12-10
3
2017-12-10
1
Popławska Karolina
WKJ Lublin
ANIMUSZ (53)
2017-12-09
9
2017-12-10
5
Puławska Zofia
bpk
GALIA (2)
2017-12-09
3
2017-12-09
1
2017-12-10
5
Rapa Oliwia
KJ Aromer Józefin
DRUID (3)
2017-12-09
10
Romszycka Agnieszka
brak
GRAL (8)
2017-12-10
4
2017-12-10
1
Rozbiewska Weronika
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
NORMA (20)
2017-12-09
4
2017-12-09
4
Rózga Bartłomiej
bpk
ELEKT (60)
2017-12-10
12
2017-12-10
1
Ruta Sylwia
Equesta
2017-12-09
3
2017-12-10
2
Rzeplińska Julia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2017-12-09
3
Ścisło Grażyna
KJ Dobrzyniec
2017-12-09
2017-12-09
13
Słomkowska Julia
Aldragho
2017-12-09
4
2017-12-09
10
2017-12-09
Sobczak Weronika
KJ Akademia Kucania
DAMROKA (36)
2017-12-10
2
2017-12-10
2
Struss Helena
SJ Poster Piaseczno
2017-12-10
7
Szukało Anna
bpk
RIWETTO (28)
2017-12-10
8
2017-12-10
3
Szwast Joanna
brak
STROK (5)
2017-12-09
4
2017-12-09
2017-12-10
9
2017-12-10
1
2017-12-09
2
Tomaszewska Maja
bpk
NOTT K (11)
2017-12-09
2
2017-12-09
1
Tomczuk Filip
Młyńska Struga
ASTERIX (26)
2017-12-09
1
2017-12-09
9
2017-12-10
1
2017-12-10
8
2017-12-09
6
2017-12-09
5
2017-12-10
3
2017-12-10
5
Tutak Zofia
Aromer
GALEON (25)
2017-12-09
7
Wacławik Marta
KJ Sawanka
2017-12-09
10
2017-12-10
10
Węglińska Gabriela
BPK
ANDRUS (55)
2017-12-09
1
2017-12-10
2
Witka Anna
bez przynależności
2017-12-09
5
2017-12-09
8
Zalewska Magdalena
Equesta
2017-12-09
1
2017-12-10
1
2017-12-09
1
2017-12-10
2
Zawada Marta
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2017-12-09
2
2017-12-09
3
Złotnicka Zofia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2017-12-09
8
2017-12-09
2
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
D'ACORD (43)
2017-12-10
2
2017-12-07
1

Number of Riders: 68

Number of Horses: 71

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl