Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
179 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 08:18:25
2017-11-30 23:00:17
Konstancja Szymacha FAJNA
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
178 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 08:18:56
2017-11-30 22:03:07
Agnieszka Nurzyńska WENA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
177 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 08:19:11
2017-11-30 22:03:00
Lena Kurzyńska LIVELLO
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
176 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 08:18:05
2017-11-30 21:40:03
Justyna Dec ARON
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
175 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 08:17:46
2017-11-30 21:32:56
Inga Olejarz INWOOD
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
174 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 21:00:06
2017-11-30 20:52:42
Ewelina Falkowska KASZMIR
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
173 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 21:00:37
2017-11-30 19:52:21
Przemysław Bylicki POLONEZ
  • 2x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
172 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 21:01:48
2017-11-30 17:19:40
Jakub Żuchowicki ARON
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
171 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 21:02:06
2017-11-30 17:19:03
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
170 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 13:53:06
2017-11-30 12:25:14
Marek Łazewski DYNGUS
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
169 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 11:03:33
2017-11-30 10:57:10
Inga Kloze WIRTUO S
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
168 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 10:46:46
2017-11-30 09:54:31
Julia Zapała FAMA
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
167 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 10:47:01
2017-11-30 09:53:45
Karolina Bodzio MILTON
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
166 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 08:29:53
2017-11-29 23:13:54
Aleksandra Gawrońska ZUMI
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 5/L/100 cm. licencyjny
165 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 08:30:14
2017-11-29 22:38:32
Barbara Gurnik RAPSODIA
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
164 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 08:30:33
2017-11-29 21:28:08
Zuzanna Strzelczyk CASSIO
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
163 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 08:30:55
2017-11-29 21:08:17
Gabriela Owczarek MINDEN
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
162 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 08:31:16
2017-11-29 20:47:58
Justyna Nagórka GIZELA
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
161 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 08:31:38
2017-11-29 20:47:18
Julian Rejman MILANO
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
160 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 08:31:57
2017-11-29 20:46:52
Izabela Cebo MILANO
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
159 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 20:29:59
2017-11-29 20:29:18
Milena Czaplińska KORA
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
158 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 20:30:19
2017-11-29 19:26:00
Lena Jarecka RONALDINI
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
157 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 20:30:32
2017-11-29 19:25:26
Martyna Klimczak MOLO
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
156 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 20:30:46
2017-11-29 19:20:23
Anna Mrowiec RONALDINI
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
155 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 20:30:58
2017-11-29 19:19:43
Wiktoria Kabala KAMINA D
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
154 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 20:31:12
2017-11-29 19:19:10
Nadia Sobiecka GWIAZDKA
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
153 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 20:31:25
2017-11-29 19:15:42
Roza Sobierajska PRAGA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
152 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 20:31:38
2017-11-29 19:06:51
Nina Dubowska KINDER PONYSPORT
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
151 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 20:31:50
2017-11-29 18:47:00
Karolina Musiał LUCKY LUKE
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
150 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 20:32:04
2017-11-29 18:46:26
Sebastian Grzeszczyk HORTENSJA
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
149 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 20:32:29
2017-11-29 15:49:10
Przemysław Wójcik HONDA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
148 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 08:32:13
2017-11-29 15:48:45
Przemysław Wójcik HIMENA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
147 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 08:32:36
2017-11-29 15:44:34
Jakub Fox CASABLANKA R
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - licencyjny
146 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 13:39:43
2017-11-29 12:17:02
Karolina Karczewska MILLCROFT VIVA
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
145 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 13:40:00
2017-11-29 12:16:39
Tamara Ferenc KORAL
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
144 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 13:40:19
2017-11-29 12:16:17
Kinga Ferenc MOBY DIC
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
143 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 13:40:36
2017-11-29 12:15:59
Kinga Ferenc LUKRECJA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
142 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 13:40:53
2017-11-29 12:15:34
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
141 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 13:41:12
2017-11-29 12:15:10
Karolina Bar LUKRECJA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
140 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 13:41:31
2017-11-29 12:14:57
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
139 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 13:41:50
2017-11-29 12:14:31
Karolina Bar IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
138 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 13:42:08
2017-11-29 11:41:21
Joanna Tomaszewska HALA
  • 2x 5/L/100 cm. licencyjny
137 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 09:42:00
2017-11-29 09:10:06
Oliwia Małys DOMINO
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
136 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 09:42:18
2017-11-29 09:08:53
Gabriela Małys FORTUNKA
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
135 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 09:41:40
2017-11-29 09:08:24
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
134 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 08:22:45
2017-11-29 08:17:13
Włodzimierz Kołakowski WIVARO
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
133 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 20:33:09
2017-11-28 22:49:48
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - licencyjny
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
132 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 07:58:15
2017-11-28 22:20:17
Agata Śrembowska MAKOWIEC
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
131 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 07:58:46
2017-11-28 21:27:00
Katarzyna Szysz BORUC
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
130 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 07:59:15
2017-11-28 21:24:00
Liwia Pilawa MARMUR
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
129 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 08:00:23
2017-11-28 21:22:06
Paweł Foremny MAGADI
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
128 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 07:59:52
2017-11-28 21:19:49
Amelia Pielska MAGADI
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
127 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 08:02:11
2017-11-28 21:16:10
Julia Dobrowolska MARMUR
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
126 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 07:57:42
2017-11-28 21:13:45
Martyna Modliborek BORUC
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
125 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 20:51:13
2017-11-28 20:50:21
Anna Wąsowska FIDŻI
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 2x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
124 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 20:37:40
2017-11-28 20:07:23
Alicja Tropiło ORDA II
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
123 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 20:30:43
2017-11-28 19:12:09
Zuzanna Skoneczna MARINA
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
122 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 20:30:59
2017-11-28 14:59:52
Piotr Piasecki CARDALCO
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
121 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 20:30:07
2017-11-28 11:33:06
Aleksandra Naleszkiewicz QUINTERO
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
120 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 20:30:28
2017-11-28 11:32:30
Aleksandra Naleszkiewicz KORSARZ
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
119 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 09:25:11
2017-11-28 06:41:35
Julia Paszko SALMA
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
118 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 09:24:34
2017-11-28 06:27:27
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
117 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 09:24:02
2017-11-27 23:12:25
Maja Synowicz ERATO
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
116 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 09:23:19
2017-11-27 22:19:26
Aleksandra Mariańska ZARYS
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
115 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 09:23:06
2017-11-27 22:15:30
Patrycja Supernak BEAUTY MK
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
114 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 09:20:55
2017-11-27 21:27:33
Aleksandra Kośmider ATAMAN
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
113 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 09:20:36
2017-11-27 21:14:14
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
112 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 09:20:22
2017-11-27 21:13:38
Paulina Dmowska HILDA
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
111 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 09:20:07
2017-11-27 21:13:02
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
110 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 09:19:55
2017-11-27 20:35:26
Monika Powroźnik GAFA
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
109 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 09:19:41
2017-11-27 15:45:02
Kaja Klimowicz AKITA R
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
108 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 09:18:25
2017-11-27 15:33:36
Paweł Foremny HAWANA
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 2x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
107 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 09:17:44
2017-11-27 15:26:40
Piotr Piasecki PEREZ
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
106 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 09:17:29
2017-11-27 15:25:43
Piotr Piasecki AWANGARDA
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 09:17:12
2017-11-27 15:24:47
Anna Królikowska PANTONINA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
104 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 10:39:24
2017-11-27 15:11:36
Anna Dudek FURST VON METTERNICH II
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 13:57:51
2017-11-27 13:54:06
Agnieszka Kopka BAZYLIA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
102 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 13:57:36
2017-11-27 13:30:10
Karolina Badowska DOBROCHNA BH
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
101 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 13:57:14
2017-11-27 13:27:25
Karolina Badowska KING BH
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 13:56:46
2017-11-27 12:54:21
Aleksandra Więckowska GUIDAM
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
99 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 13:56:15
2017-11-27 12:51:03
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
98 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 15:05:27
2017-11-27 11:45:45
Joanna Łabudzka MATADOR
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
97 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 10:43:01
2017-11-27 10:17:11
Hanna Jackiewicz TAURUS
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
96 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 09:02:53
2017-11-27 08:34:50
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
93 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 03:27:40
2017-11-26 22:43:51
Zuzanna Andrzejak FOKUS
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
92 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 03:27:55
2017-11-26 22:19:53
Maja Gromadowska TOP EVITA
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
91 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 03:28:08
2017-11-26 22:17:54
Natalia Górecka ARAMIS
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
90 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 03:28:21
2017-11-26 21:43:06
Magdalena Głaz LUPUS
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
89 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 03:28:34
2017-11-26 21:42:33
Honorata Berdychowska LUPUS
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
88 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 03:28:46
2017-11-26 20:43:34
Marek Wajda DIAMANT BOY
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
87 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 03:29:02
2017-11-26 20:42:49
Marek Wajda LARKIN
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
86 ENTRY ACCEPTED 2017-11-26 17:23:05
2017-11-26 17:05:56
Oliwia Wojcieska GIFT OF BIRTHDAY
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
85 ENTRY ACCEPTED 2017-11-26 16:38:37
2017-11-26 15:06:42
Amelia Saganowska EGIDA
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 20:25:23
2017-11-25 20:24:47
Sara Patejko ZAVIRA A
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 18:36:48
2017-11-25 16:28:17
Amelia Wodzicka GARDEN M
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 14:19:23
2017-11-25 13:27:50
Oliwia Rapa KURHAN
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
80 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 10:43:36
2017-11-25 10:10:43
Leszek Nieużyła IBAN
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 10:03:01
2017-11-25 10:02:30
Konstancja Szymacha CALLIA L
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 10:01:36
2017-11-25 09:50:13
Leszek Nieużyła IRYDON L
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
77 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 10:01:57
2017-11-25 09:49:54
Leszek Nieużyła FIRST
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
76 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 10:02:15
2017-11-25 09:45:28
Leszek Nieużyła MEKSYK
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
75 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 10:02:41
2017-11-25 08:45:16
Zuzanna Różyc STELLA PACK JURASEK
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
74 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 10:03:23
2017-11-25 08:34:38
Maja Wodzicka HARLEY
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 10:03:43
2017-11-25 08:32:33
Aniela Wesołowska NORDIKA
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 10:03:58
2017-11-25 08:31:43
Marianna Pracel KANTUS
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 10:04:15
2017-11-25 08:30:30
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
70 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 20:35:25
2017-11-25 08:29:10
Maria Gonciarek KARMEN
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
69 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 20:34:53
2017-11-25 08:27:54
Agata Fludra BASTION
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
68 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 10:05:07
2017-11-25 08:26:13
Katarzyna Białecka GAZELLA
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 04:26:41
2017-11-24 21:34:33
Katarzyna Stążka STACHATO
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 04:26:57
2017-11-24 19:42:00
Paulina Kowalska JAZON
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 10:32:45
2017-11-24 19:40:55
Weronika Buchcar HOLANDIA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
64 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 04:27:34
2017-11-24 19:40:15
Weronika Buchcar ASPEN
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 17:44:17
2017-11-24 17:16:40
Zofia Kacprzak SARASATI
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
62 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 13:39:28
2017-11-24 08:22:44
Karolina Szaniawska KUBA
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 17:44:55
2017-11-24 08:21:55
Aleksandra Kołodziejczyk EL-VIS
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 17:45:11
2017-11-24 08:21:24
Aniela Lewandowska GWIAZDKA
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 17:45:38
2017-11-24 08:20:55
Julia Smuk EMMA
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 14:31:31
2017-11-23 11:24:05
Wojciech Stasiuk KORINA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
57 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 14:31:47
2017-11-23 11:22:48
Wojciech Stasiuk CEDRIC
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 08:29:34
2017-11-22 21:47:53
Magdalena Żółkiewicz-Fiuk LANCER SON
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
55 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 07:14:44
2017-11-22 21:37:28
Sonia Szyc DRUID
  • 2x 1/LL/60 cm - dokładności
54 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 07:14:58
2017-11-22 19:31:41
Daria Barwińska KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 17:31:15
2017-11-22 16:37:26
Monika Marczyk WERONA
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 15:57:43
2017-11-21 14:49:57
Bartłomiej Rózga ELEKT
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 14:31:22
2017-11-21 08:11:33
Zuzanna Tomaszewska GAUCHO S
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 10:34:21
2017-11-21 08:10:52
Ida De Raad MILADY
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 5/L/100 cm. licencyjny
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 13/L/L - 100 cm. - licencyjny
46 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 14:32:05
2017-11-21 08:10:08
Zuzanna Karczewska VARIUS
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 14:32:22
2017-11-21 08:09:16
Zofia Stasiak LAMBORGINI
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 14:32:39
2017-11-21 08:08:31
Ola Kasprzyszak AVRIL
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 14:30:12
2017-11-21 07:50:25
Alicja Karczmarczuk CALIFORNIA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
42 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 15:58:17
2017-11-20 13:27:18
Marcelina Wrona GREAT PLEASURE III
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
41 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 15:58:32
2017-11-20 13:26:26
Anna Podolecka MAHOMET
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2017-11-26 14:48:23
2017-11-20 10:38:20
Aleksandra Radomska DEBIUT
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 13:22:28
2017-11-20 10:21:17
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 5/L/100 cm. licencyjny
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - licencyjny
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 09:14:28
2017-11-20 10:19:16
Dorota Radzikowska DARFUR
  • 2x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - licencyjny
35 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 07:02:37
2017-11-19 21:45:57
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
34 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 07:02:53
2017-11-19 20:38:04
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 07:04:27
2017-11-19 19:21:17
Hubert Suchta DEBRA
  • 2x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 07:04:40
2017-11-19 18:22:09
Zuzanna Lach NOBEL DU FOREST
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 21:02:22
2017-11-18 22:03:49
Ewa Mulik TOLTECHI GP Z
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 8/N1/N1 - 125 - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
29 ENTRY ACCEPTED 2017-11-19 06:50:43
2017-11-18 19:56:01
Marta Pietrkiewicz COTE D'AZUR
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
28 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 16:17:09
2017-11-17 15:55:50
Marta Dziak-Gierlicz SZENILA
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:50:25
2017-11-16 19:42:36
Aleksandra Pacek HAGIRIA
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 09:07:52
2017-11-15 19:58:09
Zofia Tutak GALEON
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 2x 10/LL/80 cm. - zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 09:07:39
2017-11-15 11:30:37
Zofia Mądra KURHAN
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 07:37:57
2017-11-14 22:58:56
Julianna Fabijaniak DEBRA
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 16/N1/N1 - 125 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
22 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:57:00
2017-11-13 15:46:32
Karolina Węglińska PENELOPA
  • 2x 13/L/L - 100 cm. - licencyjny
20 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 09:33:38
2017-11-09 18:56:20
Aleksandra Wardzyńska IWA-R
  • 2x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 18:52:39
2017-11-09 14:53:01
Agnieszka Kopka EMMA
  • 1x 5/L/100 cm. licencyjny
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 13/L/L - 100 cm. - licencyjny
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 07:56:16
2017-11-09 13:02:07
Sonia Czerwińska LAPIS
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 07:55:53
2017-11-09 12:49:21
Sonia Czerwińska DAUGUST
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 13:44:12
2017-11-09 12:17:12
Magda Mirosz LAVER
  • 2x 5/L/100 cm. licencyjny
15 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 13:43:58
2017-11-09 12:04:10
Agnieszka Pietrak LIKIA WORLD
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 10:08:43
2017-11-08 23:03:18
Karolina Pęczyńska INTERIA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
13 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 07:43:14
2017-11-08 23:02:15
Karolina Pęczyńska ESTAMP
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 12:35:29
2017-11-08 08:14:05
Mikołaj Charpin DANCE BOY
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 2x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 10:48:40
2017-11-08 06:23:44
Klaudia Gawdzik SARACEN
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 07:13:00
2017-11-08 06:22:52
Klaudia Gawdzik GAROU DU ECLAT
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 23:02:49
2017-11-07 22:01:35
Zofia Marx AMAR
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 03:29:15
2017-11-07 20:40:01
Zuzanna Werelich NOMINACJA
  • 1x 3/LL/LL - 90 cm. - zwykły
  • 2x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
  • 1x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 14:26:02
2017-11-07 13:51:16
Zofia Chrzanowska NEAMPLA
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
6 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 14:25:50
2017-11-07 13:50:51
Zofia Chrzanowska MŁODY JAPE
  • 1x 6/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 7/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
  • 1x 14/P/P - 110 cm. - zwykły
  • 1x 15/N/N - 120 cm. - dwufazowy (zwykły, zwykły)
5 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 11:58:50
2017-11-07 11:57:25
Olga Ołdak JAMAJKA
  • 1x 1/LL/60 cm - dokładności
  • 1x 2/LL/70 cm. - zwykły
  • 1x 9/LL/70 cm. - dokładności
  • 1x 10/LL/80 cm. - zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 21:02:38
2017-11-07 11:56:30
Zuzanna Pazio WINT
  • 2x 9/LL/70 cm. - dokładności
3 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 11:36:42
2017-11-07 11:28:19
Monika Kuchta DAVANTI
  • 2x 11/LL/LL 90 cm. - zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2017-11-27 03:29:27
2017-11-07 11:09:54
Ewelina Kluska LUPUS
  • 1x 4/L/L - 100 cm. - zwykły
  • 1x 12/L/L - 100 cm. - zwykły
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejak Zuzanna Bez przynależności klubowej
1999 (MJ.)
Brak
2. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
3. Badowska Karolina Polski Klub Polo Brochów
S
O011458
4. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
5. Białecka Katarzyna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O034789
6. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
brak
7. Bodzio Karolina Poster Piaseczno
2004 (JM.)
brak
8. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
9. Bylicki Przemysław BPK
S
brak
10. Cebo Izabela Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2005 (JM.)
O046553
11. Chrzanowska Zofia Klub Jeździecki Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
12. Czaplińska Milena KJ Aromer
S
brak
13. Czerwińska Sonia KJ Skarb Kozienice
S
O042193
14. Daniłowska Karina BPK
2003 (JM.)
brak
15. De Raad Ida JKS Equita Świętochów
2003 (JM.)
O035650
16. Dec Justyna Niezrzeszony
1999 (MJ.)
brak
17. Dmowska Paulina BPK
S
O033103
18. Dobrowolska Julia JKS UMIASTÓW
2000 (J.)
brak
19. Dubowska Nina SKJ Grobice
2005 (JM.)
45589
20. Dziak-Gierlicz Marta KJ Janów Podlaski
S
O002140
21. Fabijaniak Julianna KJ Aromer
2002 (J.)
O032393
22. Falkowska Ewelina KJ Aromer
2005 (JM.)
25469/16
23. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (Mł.)
O042487
24. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
25. Fludra Agata St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O003338
26. Foks Jakub WKJ Lublin
brak
27. Foremny Paweł KJ Łańsk
S
O038901
28. Gawdzik Klaudia KJ Szwadron Jazdy RP
2006 (JM.)
0044546
29. Gawrońska Aleksandra nz
S
brak
30. Głaz Magdalena KJ Milord
2000 (J.)
brak
31. Górecka Natalia Stajnia Zielonki
2003 (JM.)
brak
32. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
33. Gromadowska Maja Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O035878
34. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
35. Gurnik Barbara Kj Aromer
2004 (JM.)
brak
36. Jackiewicz Hanna Stajnia Szlachecka
S
brak
37. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O044134
38. Kabala Wiktoria KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037904
39. Kacprzak Zofia KJ Aromer Józefin
S
O012237
40. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
41. Karczewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O026868
42. Karczmarczuk Alicja Largo Sp. z o.o.
1998 (MJ.)
O014505
43. Kasprzyszak Ola KJ Dziecinów Sp. z o.o.
2005 (JM.)
O039308
44. Klimczak Martyna KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039324
45. Klimowicz Kaja BPK Maz
2001 (J.)
O033941
46. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
47. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty
S
O044917
48. Kołakowski Włodzimierz K.J Walor
2017 (Mł.)
O009539
49. Kołodziejczyk Aleksandra KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
brak
50. Komorowska Alicja SJ Poster Piaseczno
2000 (J.)
O025592
51. Kopka Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
52. Kośmider Aleksandra brak
S
brak
53. Kowalska Paulina BPK
2003 (JM.)
brak
54. Królikowska Anna SKJ Beckersport Raszyn
S
O003192
55. Kuchta Monika BPK
S
brak
56. Kuran Weronika
57. Kurzyńska Lena Aromer
2005 (JM.)
Brak
58. Lach Zuzanna brak
S
O018880
59. Laskowska Paulina BPK (MAZ)
1998 (MJ.)
O021487
60. Lewandowska Aniela KJ Akademia Kucania
brak
61. Łabudzka Joanna Ośrodek Jeździecki Tarpan
S
brak
62. Łazewski Marek Bpk
2017 (Mł.)
Brak
63. Małys Gabriela Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2006 (JM.)
O041899
64. Małys Oliwia -
2004 (JM.)
O041898
65. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
66. Mariańska Aleksandra Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża Popówek
S
O012425
67. Marx Zofia BPK (MAZ)
2001 (J.)
O037224
68. Mirosz Magda SKJ Beckersport
S
O008241
69. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
70. Modliborek Martyna JKS UMIASTÓW
2004 (JM.)
brak
71. Mordzelewski Arkadiusz
72. Mrowiec Anna KJ Akademia Kucania
S
brak
73. Mulik Ewa BPK
S
O008861
74. Musiał Karolina KJ Skarb Kozienice
1997 (MJ.)
O024323
75. Nagórka Justyna Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2006 (JM.)
brak
76. Naleszkiewicz Aleksandra SKJ Beckersport Raszyn
S
O006079
77. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032392
78. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
79. Olejarz Inga brak
2004 (JM.)
brak
80. Ołdak Olga Stajnia Goplana
2006 (JM.)
O045800
81. Ostapczuk Martyna KJ Ostoja Chraboły
2004 (JM.)
O039176
82. Owczarek Gabriela KJ ULMAG
2003 (JM.)
Brak
83. Pacek Aleksandra KJ Dziecinów Sp. z o.o.
2002 (J.)
O038244
84. Paliszkiewicz Natalia Kj Legia Kozielska
2001 (J.)
Brak
85. Paszko Julia BIK
2003 (JM.)
brak
86. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
87. Pazio Zuzanna Stajnia Goplana
2005 (JM.)
Brak
88. Pęczyńska Karolina JKS Karolina
S
O003975
89. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
2016 (Mł.)
O000491
90. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
91. Pielska Amelia JKS UMIASTÓW
2004 (JM.)
brak
92. Pietrak Agnieszka ZS RCKU Piaseczno
1998 (MJ.)
Brak
93. Pietrkiewicz Marta BPK (MAZ)
S
O009887
94. Pilawa Liwia JKS UMIASTÓW
2004 (JM.)
brak
95. Podolecka Anna KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
S
O040702
96. Powroźnik Monika LKJ Gałkowo
S
O021484
97. Pracel Marianna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2005 (JM.)
Brak
98. Ptaszynska Aleksandra
99. Radomska Aleksandra UKS Military Kąck
S
O021629
100. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
101. Rapa Oliwia KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
27816/16
102. Rejman Julian Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2005 (JM.)
O044960
103. Rózga Bartłomiej bpk
S
O031509
104. Różyc Zuzanna KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
Brak
105. Saganowska Amelia BPK
2003 (JM.)
brak
brak
106. Skoneczna Zuzanna Aromer
2003 (JM.)
O042934
107. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
brak
108. Sobiecka Nadia KJ Akademia Kucania
2003 (JM.)
O036897
109. Sobierajska Roza KJ AKADEMIA KUCANIA
2004 (JM.)
brak
110. Śrembowska Agata bez przynależności klubowej
2002 (J.)
brak
111. Stasiak Zofia JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O044820
112. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
113. Stążka Katarzyna KJ Alexander Elizówka
2002 (J.)
O039528
114. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
Brak
115. Suchta Hubert KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
brak
116. Supernak Patrycja bpk
S
brak
117. Synowicz Maja KJ SO Łąck
2002 (J.)
O030966
118. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
119. Szyc Sonia Klub jeździecki AROMER
2005 (JM.)
brak
120. Szymacha Konstancja bpk
S
O011448
121. Szysz Katarzyna JKS UMIASTÓW
2002 (J.)
brak
122. Tomaszewska Joanna KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O033950
123. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
124. Tropiło Alicja KJ Dziecinów Sp. z o. o.
2001 (J.)
O031302
125. Tutak Zofia Aromer
1997 (MJ.)
brak
126. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
127. Wąsowska Anna Klub Jeździecki Dworek
2000 (J.)
O034674
128. Węglińska Karolina BPK
2003 (JM.)
5092/17
129. Werelich Zuzanna Bpk
2005 (JM.)
Brak
130. Wesołowska Aniela Klub Sportowy AZS AWF Warszawa
2002 (J.)
O043883
131. Więckowska Aleksandra KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O003713
132. Wodzicka Amelia Kj Moszna
2003 (JM.)
Brak
133. Wodzicka Maja LKJ Moszna
2007 (Mł.)
0047155
134. Wojcieska Oliwia brak przynależności klubowej
2001 (J.)
Brak
135. Wójcik Przemysław Soymax Horse Team Lublin
S
O003717
136. Wrona Marcelina KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
S
O020217
137. Zapała Julia Poster Piaseczno
2003 (JM.)
brak
138. Żółkiewicz-Fiuk Magdalena Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
S
O004545
139. Żuchowicka Katarzyna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2007 (Mł.)
O039387
140. Żuchowicki Jakub SKJ Legia Kozielska
S
0039878
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

76

AKITA R WLKP POL 2004 Klacz siwa/161 cm F: Rubin
M: Anastazja
O: Katarzyna Klimowicz
B: Piotr Rembelski
K011821 POL 007 66 00069 04
2.

161

AMADEUSZ SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Burgund
M: Arella
O: Ewelina Kluska
B: Bogumiła Metz
K008002 POL 009 60 00046 01
3.

154

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
4.

91

ARAMIS Holsztyńska UKR 2001 Wałach kara F: Ramayana
M: Aristey
O: Joanna Miros
B: ...
brak
5.

4

ARON Huculska POL 2012 Wałach kara/kuc: F: NN
M: NN
O: Katarzyna Żórawska
B: NN
brak
6.

10

ARON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Imequl
M: Aronia
O: Jakub Żuchowicki
B: .
K011039
7.

116

ASPEN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/180 F: Konkret 2
M: Aspena
O: Rafał Buchcar
B: Rafał Putz
brak
8.

71

ATAMAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kara/mk:154 F: Moravia
M: Azalia
O: Magdalena Kośmider
B: Wiesław Zaczyk
brak
9.

131

AVRIL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
O: Kazimierz Karczewski
B:
K017181 POL013640008007
10.

79

AWANGARDA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Cassilio
M: Alegoria
O: Joanna Perzyna
B: -
brak
11.

60

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
O: Agata Fludra
B:
K011739 POL007590027407
12.

82

BAZYLIA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: INDOCTRO
M: Bretania
O: Agnieszka Kopka
B: BRAK
K020076
13.

70

BEAUTY MK SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Rasch
M: Bacardi MK
O: Marek Kucharski
B: MK Stadnina Koni Filice
brak
14.

53

BORUC Małopolska POL 2008 Wałach F: Bianco
M: Dama
O: ITVJ Sp. z o.o.
B: Opłatka Andrzej
brak
15.

132

CALIFORNIA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Faust Z
M: Citta / Kerman
O: Maria Milewska
B: Janusz Majkowski
K012363 POL007660993006
16.

103

CALLIA L Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Klacz siwa F: Lescibard L
M: Conchita L
O: Jerzy Korona
B: Sławomir Jarmuszczak
Brak
17.

59

CARDALCO HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio
M: Hekla II / Carthago
O: Henryk Soboń
B: Eggers Ernst
K009028 DE421000007804
18.

162

CARLOS Z F:
M:
O:
B:
19.

36

CASABLANKA R MŁP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: ARIOSO
M: Keysi
O: Małgorzata Foks
B: Ewa Józefowska
brak
20.

19

CASSIO HOL GER 2005 Wałach gniada F: Cassiano
M: Panka
O: Ilona Strzelczyk
B: Brak
Brak
21.

122

CEDRIC SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Stakkato Gold /
M: Cherryl /
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
brak
22.

11

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: Spreckelmeyer Andr.
K024469 DE 335 350353898
23.

72

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
O: Bogusław Święcki
B: SK Janów Podlaski
K013689
24.

140

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
O: Marek Wajda
B: -
K007952 096121
25.

50

DAUGUST SP POL 2001 Ogier siwa/173 cm F: Carbano
M: Daglezja
O: Sonia Czerwińska
B: Michał Tomaszek
K023874
26.

158

DAVANTI M POL 2011 Wałach gniada F: Huzar
M: Delia
O: Monika Kuchta
B: Maria i Andrzej Bieńko
brak
27.

98

DEBIUT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Burgund
M: Dializa
O: Adam Malita
B: Polska
K010672 11231
28.

145

DEBRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Dorada
O: Agnieszka Kopka
B: SK Rzeczna
K024440 616009600115412
29.

138

DEBRA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Dorada
O: Agnieszka Kopka
B: SK Rzeczna
Brak 616009600115412 Brak
30.

94

DIAMANT BOY Westf. GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Diatado's Boy
M: Lorena
O: Bogusław Kondek
B: Martina Wirtz
brak
31.

84

DOBROCHNA BH WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata/166 F: Elf po Fanimo
M: Dromanusa BH
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
brak 616007661404212
32.

46

DOMINO SP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Dandys
M: Wanessa
O: Beata Grabowska
B: Beata Grabowska
K011436
33.

123

DRUID SP POL 2004 Wałach siwa F: Armani
M: Diana V
O: Agnieszka Kopka
B: Bronisław Vogt
4648/17 ABC POL 009 61 10549 04
34.

135

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
35.

12

DYNGUS SP POL 2004 Wałach tarantowata F: Dandys
M: Championka
O: Marek Łazewski
B: Beata Grabowska
Brak
36.

97

EGIDA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140cm F: Equin
M: Esencja
O: Saganowska Ewa
B: Saganowska Ewa
brak brak
37.

118

EL-VIS Małopolska POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis Versa
M: Elana
O: Anna Sobańska
B: Kosacki Jacek
brak
38.

126

ELEKT SP POL 2008 Wałach gniada/164 F: Bakszysz
M: Emisja
O: Agnieszka Skowrońska
B: Agnieszka Skowrońska
K021174 POL009661531008
39.

147

EMMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
40.

120

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Romus
M: Empatia
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362
41.

68

ERATO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Lando / Landadel
M: Effi / Coronado
O: RDS Stal
B: Rafał Kowalski
K012789 POL009660798408 104RA33
42.

150

ESTAMP MŁP POL 2012 Wałach gniada F: San Luis
M: Ekspansja JP
O: Karolina Pęczyńska
B: Polska
brak
43.

1

FAJNA KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata F: Zippo
M: Ines
O: Jerzy Korona
B: -
K019691
44.

14

FAMA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Bonaparte
M: Frotka
O: Michał Mordzelewski
B: nn
POL / K008764
45.

56

FIDŻI Małopolska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Ekspres
M: Florencja
O: Karol Jerzak
B: Elżbieta Zagórska
K022769
46.

105

FIRST KWPN POL 2010 Ogier kasztanowata F: Opan
M: Fabiola
O: Jerzy Korona
B: A. J. Nijland
K021214
47.

89

FOKUS SP POL 2000 Wałach siwa F: First des Termes
M: Fatyga
O: Izabela Biernat
B: Hodowla prywatna
Brak
48.

47

FORTUNKA KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O: Agnieszka Guzowska
B:
K021966 616999662048608
49.

75

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Gama
O: X
B: Eco-abi Ewa Fabinska
K005435
50.

143

GALEON SP POL 1997 Wałach siwa F: Kabuł
M: Gruzja
O: brak
B: brak
brak
51.

100

GARDEN M SP POL 2012 Wałach siwa/mk: F: Corrado Boy
M: Garda
O: Daj Moszna
B: Polska
Brak
52.

127

GAUCHO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Galia S / Faust Z
O: Katarzyna Tomaszewska
B: Stanisław Szurik
K015468 POL009520050608
53.

112

GAZELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstain
M: Garonna
O: Katarzyna Białecka
B: Polska
K019104
54.

96

GIFT OF BIRTHDAY Pełna Krew Angielska POL 2011 Wałach gniada F: Zanatar
M: Gomera
O: Oliwia Wojcieska
B: Krzysztof Grudziąż
brak
55.

21

GIZELA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:134 F: NN
M: GABI AS
O: Anna Nagórka
B: Dziechciarz Marian
3893/17 616999580284510
56.

133

GREAT PLEASURE III SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Grace / Graf Grannus
O: Manor House
B: Remigiusz Makowski
K015783 POL009660451207
57.

85

GUIDAM KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zapatero VDL
M: Oberlina
O: Katarzyna Kuptel
B: -
K023214
58.

28

GWIAZDKA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Maciuś
M: Hadora
O: Anna Sobańska
B: nn
K019024 999540183107
59.

119

GWIAZDKA Typ Szlachetny POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Maciuś
M: Hadora
O: Anna Sobańska
B: nn
K019024
60.

142

HAGIRIA SP POL 2007 Klacz gniada/163 F: Grikos
M: Hajfa
O: Monika Pacek
B: Artur Kiempa
KO13814 POL009530053907
61.

44

HALA WLKP. POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Tioman Island
M: Hawana / Oder
O: Damian Tomaszewski
B: SK Widzów
K020640 616 007 54 00447 09
62.

108

HARLEY Kuc Walijski POL 2007 Wałach gniada/kuc:125 F: Hornmoor's Davey
M: Hawana / Bernstein
O: Magdalena Donimirska Wodzicka
B: Polska
K014732
63.

77

HAWANA Wielkopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Lotos
M: Hrafina M
O: ITVJ Sp. z o.o.
B: Jurek Zbigniew
K021074
64.

73

HILDA MŁP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Dzingis
M: Henna
O: Bogusław Święćki
B: -
K022849
65.

35

HIMENA SP POL 2010 Klacz siwa F: Castilio / Cassini I
M: Hita / Talent
O: Soymax Horse Team
B: Józef Parzonka
K018375 616009610048510
66.

86

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
O: Agencja Reklamowa Punkt s. c.
B: G. L. Dirksen-Hoksbergen
K023810 528003201209132
67.

115

HOLANDIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Sofix
M: Halna
O: Janusz Olejnik
B: brak
K013719 POL009600104705
68.

34

HONDA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/174 F: Kabaret / Tytoń
M: Heinola / Nirkan
O: Soymax Horse Team
B: SK Rzeczna
K018148 POL009600001907
69.

32

HORTENSJA SP POL 2004 Klacz gniada F: Turbud Imbir
M: Hiacynta
O: Katarzyna Grzeszczyk
B: Ryszard Morzelewski
Brak
70.

102

IBAN KWPN POL 2013 Wałach kara F: Pacific
M: Impaccio
O: Jerzy Korona
B: Nederlands pools paardencentrium spzoo
Brak
71.

42

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
72.

111

INSYGNIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Barbur
M: Intara
O: Natalia Paliszkiewicz
B: Sk Pępowo
Brak
73.

64

INTERIA M POL 2008 Klacz gniada F: Irak
M: Hawajka
O: Dominika Wrzosek
B: polska
K017943
74.

5

INWOOD Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Royal Court
M: Italia
O: Małgorzata Persona-Olejarz
B: Bogdan Marek Tomaszewski
Brak
75.

104

IRYDON L SP POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Lescibard L
M: Iranda L
O: Jerzy Korona
B: Sławomir Jarmuszczak
K023666
76.

157

JAMAJKA Kuc Walijski POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's samson
M: Koekoekshof jannique
O: Zuzanna lach
B: Jaroszówka
K024371
77.

114

JAZON TRK POL 2009 Wałach kara F: Ajbek
M: Jasmin
O: Krzysztof Kowalski
B: Marek Przeczewski
brak
78.

88

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iluzjon
M: Jejmościanka
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
79.

27

KAMINA D Trakeńska POL 2007 Klacz gniada F: Gluosnis
M: Kamelia
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K019940
80.

110

KANTUS SP POL 2006 Wałach siwa F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Kanasta / Czandor
O: Marta Witos
B:
K010747 POL009640036406
81.

159

KAPITO sp Polska 2011 Wałach sk.gn. F: Ojciec: Apollo / Caletto's Son
M: Matka: Kastylia / Turbud Imbir
O:
B:
K019995
82.

6

KASZMIR SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Bohun
M: Kasanga
O: FAb
B: brak
brak
83.

23

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara F: Elf
M: Kaliopea BH
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
K024132
84.

30

KINDER PONYSPORT KUC POL 2005 Wałach inna/kuc: F: El Djazair
M: Kabała
O: Iwona Kotyra
B: Małgorzata Bednarska
brak POL 013570008905
85.

83

KING BH WLKP POL 2013 Ogier kasztanowata/166 F: Elf
M: Księżniczka BH
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
K023875
86.

24

KORA SP POL 2005 Klacz gniada F: -
M: -
O: -
B: -
-
87.

39

KORAL KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Guzowska
B: Krzysztof Nowotarski
brak
88.

121

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K018566 616009580856407
89.

63

KORSARZ WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/172 F: Pikador
M: Kopia / Seul
O: Aleksandra Naleszkiewicz
B: Polska
K020633 616 007 52 00092 11
90.

45

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Morelos
M: Karina
O: Katarzyna Metelska-Szaniawska
B: Marian Sygnacki
K021564 616013610232409
91.

101

KURHAN SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: brak
M: brak
O: KJ Aromer
B: KJ Aromer
brak
92.

130

LAMBORGINI WLKP POL 2003 Wałach kara F: Quito MB
M: Lisa
O: Tomasz Stasiak
B: Polska
K008794 POL 0076 00 1197 03
93.

33

LANCER SON Holsztynska GER 2002 Wałach gniada F: Lancer II
M: Amica
O: Magdalena Żółkiewicz-Fiuk
B: Niemcy
K007383 DE421000126702
94.

51

LAPIS SAKS. GER 2000 Ogier ciemnogniada F: Lagaro
M: Ramira
O: Sonia Czerwińska
B: Mike Bindernagel
K005426 07491 102NK09
95.

95

LARKIN HOL. GER 2011 Ogier gniada F: Loran
M: Miss Condina
O: Bogusław Kondek
B: Roma Kosicka
K020989 DE421000691411
96.

148

LAVER MŁP POL 2010 Wałach ciemnogniada/173 F: Heron / Zoon
M: Lawa / Awans
O: Dorota Mirosz
B: Marzena Sadowska-Tomaśko
K016947 616006690025110
97.

149

LIKIA WORLD SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: D'Cin Cin PG
M: Latina
O: ZS RCKU w Piasecznie
B: Patrycja Kaczorowska
Brak
98.

3

LIVELLO Haflinger POL 2003 Wałach izabelowata/kuc:150 F: Stony S.V.
M: Lora
O: Aleksandra Gierz
B: Jan Bittala
Brak Brak Brak
99.

31

LUCKY LUKE XX POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Roulette
M: Lorena
O: Kiljańczyk
B: SK Kozienice Spółka z o.o.
K023182
100.

41

LUKRECJA KUC POL 2006 Klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas / H-S Jason
M: Gwiazdka / nn
O: Artur Bar
B: Marcin Mach
K014456 POL013570279206
101.

93

LUPUS SP POL 2007 Wałach siwa F: Plaster
M: Libella
O: Karolina Gołębiewska
B: -
K012330
102.

55

MAGADI Typ Szlachetny POL 2004 Wałach F: NN
M: NN
O: ITVJ Sp. z o.o.
B: nieznany
brak
103.

134

MAHOMET M POL 2009 Wałach gniada/164 F: Talon
M: Mozaika
O: Manor House
B: Czerniej Lech
K023943 POL006580177409
104.

52

MAKOWIEC Szlachetna Półkrew POL 2003 Wałach gniada F: Vector
M: Malezja
O: Agnieszka Śrembowska
B: Tyszko
brak
105.

58

MARINA SP POL 2003 Klacz gniada/170 F: Harnaś
M: Montana
O: Wolniewicz Jadwiga
B: Janas Zbigniew
K009470
106.

43

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
107.

54

MARMUR Wielkopolska POL 2002 Wałach F: Esauł
M: Mira
O: ITVJ Sp. z o.o.
B: Sanecki Andrzej
brak
108.

37

MATADOR Typ Pogrubiony POL 2004 Wałach kasztanowata/168 F: Amor
M: Masza
O: Joanna Łabudzka
B: Ewa Wójtowicz
brak
109.

106

MEKSYK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Falkon
M: Madera
O: Jerzy Korona
B: Jan Biskup
K019026 616006540108410
110.

128

MILADY SP POL 2003 Klacz gniada F: Lavendel
M: Mila
O: Antoni Tomaszewski
B: Pol
K008788
111.

22

MILANO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: Ekier
M: Mazuria
O: Anna Nagórka
B: Kowalik Janusz
3895/17 616999580603510
112.

38

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
113.

15

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Michał Mordzelewski
B: nn
brak
114.

20

MINDEN Koń Czystej Krwi Arabskiej POL 2007 Wałach siwa/mk: F: Perlik
M: Minoa
O: Edyta Ciara
B: Damis bt
POLO70000005757 123/2011
115.

156

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA)
M: Młoda Panna / Who Knows
O: Sylwia Antoniuk
B: Justyna i Robert Tyliccy
K019250
116.

40

MOBY DIC Kuc Feliński POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Wartownik / Fason
M: Gucja / Amor
O: Marta Ferenc
B: Marta Ferenc
K021352 616013661209009
117.

26

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada F: Nice Boy
M: Molinezja
O: Martyna Klimczak
B: Krzysztof Tyszko
brak 616009540163809
118.

137

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
119.

74

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
120.

155

NEAMPLA KWPN NLD 2009 Klacz kasztanowata F: Zendgraaf
M: Vabiola
O: Zofia Chrzanowska
B: G.H. Nijland
K022514
121.

139

NOBEL DU FOREST Selle Francais FRA 2001 Wałach kasztanowata F: Eliot Du Forest
M: Paola De Silly
O: Zuzanna Lach
B: francja
K008405
122.

92

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland
M: Naomi
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014127 616009661641004
123.

109

NORDIKA SP POL 2001 Klacz siwa F: Grot
M: Narlisa
O: Izabella Przeradowska
B: Polska
K023008
124.

57

ORDA II Polski Koń Gorącokrwisty Sp POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Orsini AD
O: Jakub Tropiło
B: Wojciech Górnicki
12420
125.

80

PANTONINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Vandamme
M: Partita
O: Anna Królikowska
B: Andrzej Szewczykowski
K016417
126.

48

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: NN (Carmen s Neptun)
M: NN (Prima)
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
Brak
127.

146

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:137 F: Harbin
M: Pacynka
O: Tomasz Węgliński
B: brak
brak
128.

78

PEREZ MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Berlin Bej
M: Palestra
O: Joanna Perzyna
B: PL
K022045
129.

7

POLONEZ SP POL 2012 Ogier gniada F: Ulco
M: Poliksena
O: Przemysław Bylicki
B: Frąckowiak Paweł
brak
130.

29

PRAGA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:119 F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak 013670096109
131.

62

QUINTERO Niem.sport. GER 2007 Wałach kasztanowata F: Quaterman / Quando - Quando
M: Saamira / Saami
O: Aleksandra Naleszkiewicz
B: Niemcy
K011667 DE456570297907
132.

18

RAPSODIA Kuc Feliński POL 1999 Klacz srokata/kuc: F: King Size
M: Rakieta
O: Łukasz Sikorski
B: Krzysztof Ciechoński
brak
133.

25

RONALDINI Trakeńska POL 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis
M: Regina
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
brak 732010006405
134.

160

SAKAR Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/164 cm F: Acorino
M: Serenada
O: Jarosław Ptaszyński
B: Jonasz Boś
K012303
135.

66

SALMA SP POL 2008 Klacz gniada F: Niels
M: Smuga
O: Maliszewski Marcin
B: jw
brak
136.

152

SARACEN KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Gawdzik Adam
B: Brak
Brak
137.

117

SARASATI SP POL 2006 Wałach gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
O: Zofia Kacprzak
B: Piotr Wiese
K013384
138.

67

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus
M: Arenda
O: Martyna Ostapczuk
B: Koperski Zbigniew
K007396
139.

113

STACHATO BAYER DEU 2010 Ogier gniada F: Stalypso
M: Georgina
O: Janusz Stążka
B: Gestüt Sprehe
K016469
140.

107

STELLA PACK JURASEK KUC CZE 2003 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Shonbrunn landgraf
M: Różenka
O: Jakub Zuchowicki
B: Czechy
K007887
141.

141

SZENILA SP POL 2006 Klacz gniada F: Carry son
M: Soja
O: Wojtak Natalie
B: ...............
11713 11713
142.

87

TAURUS Wielkopolska POL 2007 Wałach kasztanowata F: West
M: Tajga
O: Paweł Kawecki
B: Monika Kawecka
brak
143.

136

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates
M: Tamiza
O: Adam Komorowski
B: Sylwester Kosiński
K021009
144.

9

TOLTECHI GP Z Z POL 2011 Klacz gniada F: -
M: -
O: -
B: -
K023982
145.

90

TOP EVITA Niemiecki Kuc Wierzchowy (Drp) POL 1999 Wałach gniada/kuc: F: Nasty Boy
M: Grafin-W
O: ---
B: ---
---
146.

129

VARIUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Varia
O: Zuzanna Karczewska
B: Pol
K021463
147.

125

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass
M: Wygoda
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738
148.

8

WINT Konik Polski POL 2010 Wałach inna/kuc: F: Duo
M: Wineta
O: Zuzanna Lach
B: Monika Kowalska
Brak
149.

13

WIRTUO S SP POL 2004 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau
M: Wiki
O: Anna Kloze
B: Staniek Diter
K011012 POL009540087404
150.

49

WIVARO Holsztyn GER 2011 Wałach siwa F: Cosido
M: Wicarda
O: Janusz Jedynak
B: Houston Andrea
K021530
151.

69

ZARYS SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/172 F: Talent
M: Zdrada
O: Aleksandra Mariańska
B: Adam Maras
K010396 POL009690047005
152.

99

ZAVIRA A HAN GER 2003 Klacz kasztanowata F: Zacharias / Zeus
M: Diamond / Drosselklang
O: Zbigniew Patejko
B: Erwin Von Dehsen
K008915 DE431315422303 103EJ12
153.

17

ZUMI SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Nobody
M: Zina
O: Aleksandra Gawrońska
B: Strzechowski Paweł
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejak Zuzanna
Bez przynależności klubowej
FOKUS (89)
2017-12-03
1
2017-12-03
31
2017-12-03
17
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2017-12-02
2017-12-02
2017-12-02
8
2017-12-02
6
2017-12-03
17
2017-12-03
7
Badowska Karolina
Polski Klub Polo Brochów
KING BH (83)
2017-12-02
28
2017-12-02
32
2017-12-03
28
2017-12-03
11
2017-12-02
2017-12-02
31
2017-12-02
2017-12-03
34
2017-12-03
20
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-12-02
2017-12-02
3
2017-12-03
29
2017-12-02
8
2017-12-02
36
2017-12-03
13
MARKIZA (43)
2017-12-02
2017-12-02
7
2017-12-02
2
Białecka Katarzyna
BPK (MAZ)
GAZELLA (112)
2017-12-02
2017-12-02
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-12-02
5
2017-12-03
1
2017-12-03
12
Bodzio Karolina
Poster Piaseczno
MILTON (15)
2017-12-02
2017-12-02
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
HOLANDIA (115)
2017-12-02
4
2017-12-02
4
2017-12-03
8
2017-12-03
2
ASPEN (116)
2017-12-02
24
2017-12-02
12
2017-12-03
26
2017-12-03
8
Bylicki Przemysław
BPK
2017-12-03
20
2017-12-03
Cebo Izabela
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
MILANO (22)
2017-12-03
1
Chrzanowska Zofia
Klub Jeździecki Wiktorowo
NEAMPLA (155)
2017-12-02
2017-12-02
2017-12-02
2017-12-02
Czaplińska Milena
KJ Aromer
KORA (24)
2017-12-03
20
2017-12-03
17
Czerwińska Sonia
KJ Skarb Kozienice
DAUGUST (50)
2017-12-02
30
2017-12-02
2017-12-03
24
2017-12-03
LAPIS (51)
2017-12-02
31
2017-12-02
2017-12-03
21
2017-12-03
Daniłowska Karina
BPK
NAOMI (74)
2017-12-02
3
2017-12-02
33
2017-12-02
De Raad Ida
JKS Equita Świętochów
MILADY (128)
2017-12-02
22
2017-12-02
3
2017-12-02
2017-12-03
8
2017-12-03
Dec Justyna
Niezrzeszony
ARON (4)
2017-12-02
1
2017-12-02
1
Dmowska Paulina
BPK
HILDA (73)
2017-12-02
21
2017-12-02
37
Dobrowolska Julia
JKS UMIASTÓW
MARMUR (54)
2017-12-02
23
2017-12-02
Dubowska Nina
SKJ Grobice
2017-12-03
1
2017-12-03
5
2017-12-03
Dziak-Gierlicz Marta
KJ Janów Podlaski
SZENILA (141)
2017-12-02
25
2017-12-02
9
Fabijaniak Julianna
KJ Aromer
DEBRA (145)
2017-12-03
22
2017-12-03
Falkowska Ewelina
KJ Aromer
2017-12-02
1
2017-12-02
22
2017-12-03
1
2017-12-03
25
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-12-02
21
2017-12-02
4
2017-12-03
1
2017-12-03
35
2017-12-02
1
2017-12-02
1
2017-12-03
39
2017-12-03
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
KORAL (39)
2017-12-02
1
2017-12-02
1
2017-12-02
2017-12-03
1
2017-12-03
31
2017-12-03
16
Fludra Agata
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
BASTION (60)
2017-12-02
3
Foks Jakub
WKJ Lublin
2017-12-02
7
2017-12-02
2
2017-12-02
27
2017-12-03
28
2017-12-03
1
2017-12-03
3
Foremny Paweł
KJ Łańsk
MAGADI (55)
2017-12-03
23
2017-12-03
HAWANA (77)
2017-12-02
17
2017-12-02
7
2017-12-03
27
Gawdzik Klaudia
KJ Szwadron Jazdy RP
SARACEN (152)
2017-12-02
13
2017-12-02
30
2017-12-03
31
2017-12-03
18
Gawrońska Aleksandra
nz
ZUMI (17)
2017-12-02
2017-12-02
Głaz Magdalena
KJ Milord
LUPUS (93)
2017-12-02
2017-12-02
2017-12-03
1
Górecka Natalia
Stajnia Zielonki
ARAMIS (91)
2017-12-02
1
2017-12-02
18
2017-12-03
1
2017-12-03
24
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PASJA (48)
2017-12-03
2017-12-03
2017-12-03
Gromadowska Maja
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2017-12-02
2
2017-12-02
6
2017-12-03
4
2017-12-03
2017-12-03
23
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
2017-12-03
10
2017-12-03
20
Gurnik Barbara
Kj Aromer
2017-12-02
1
2017-12-02
21
Jackiewicz Hanna
Stajnia Szlachecka
TAURUS (87)
2017-12-03
1
2017-12-03
36
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania
2017-12-03
1
2017-12-03
14
2017-12-03
Kabala Wiktoria
KJ Akademia Kucania
2017-12-02
20
2017-12-02
24
2017-12-02
Kacprzak Zofia
KJ Aromer Józefin
SARASATI (117)
2017-12-02
2
2017-12-02
7
2017-12-03
6
2017-12-03
3
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-12-02
2017-12-02
19
2017-12-03
2017-12-03
Karczewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
VARIUS (129)
2017-12-02
17
2017-12-02
29
2017-12-02
2017-12-03
9
2017-12-03
19
2017-12-03
Karczmarczuk Alicja
Largo Sp. z o.o.
2017-12-02
20
2017-12-02
9
2017-12-03
18
2017-12-03
7
Kasprzyszak Ola
KJ Dziecinów Sp. z o.o.
AVRIL (131)
2017-12-02
18
2017-12-02
2017-12-02
11
2017-12-03
31
2017-12-03
2017-12-03
3
Klimczak Martyna
KJ Akademia Kucania
MOLO (26)
2017-12-02
2017-12-02
25
2017-12-02
14
Klimowicz Kaja
BPK Maz
AKITA R (76)
2017-12-02
9
2017-12-02
2017-12-02
26
2017-12-02
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
2017-12-02
9
2017-12-02
2017-12-03
5
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty
LUPUS (93)
2017-12-02
2017-12-03
38
2017-12-03
18
AMADEUSZ (161)
2017-12-03
5
2017-12-03
2
Kołakowski Włodzimierz
K.J Walor
WIVARO (49)
2017-12-02
18
2017-12-03
24
Kołodziejczyk Aleksandra
KJ Akademia Kucania
EL-VIS (118)
2017-12-03
1
2017-12-03
1
2017-12-03
1
Komorowska Alicja
SJ Poster Piaseczno
TENOR (136)
2017-12-02
2017-12-02
2017-12-03
2017-12-03
Kopka Agnieszka
KJ Aromer Józefin
BAZYLIA (82)
2017-12-02
2017-12-03
25
EMMA (147)
2017-12-02
2017-12-02
2017-12-03
19
Kośmider Aleksandra
brak
ATAMAN (71)
2017-12-03
31
2017-12-03
1
Kowalska Paulina
BPK
JAZON (114)
2017-12-02
26
2017-12-02
2017-12-02
2017-12-03
2017-12-03
2017-12-03
Królikowska Anna
SKJ Beckersport Raszyn
2017-12-02
16
2017-12-02
7
2017-12-03
2017-12-03
15
Kuchta Monika
BPK
DAVANTI (158)
2017-12-03
2017-12-03
Kuran Weronika
CARLOS Z (162)
2017-12-02
15
2017-12-02
1
2017-12-03
2017-12-03
21
Kurzyńska Lena
Aromer
2017-12-02
1
2017-12-02
1
2017-12-03
1
2017-12-03
1
Lach Zuzanna
brak
2017-12-03
7
2017-12-03
6
Laskowska Paulina
BPK (MAZ)
2017-12-02
4
2017-12-02
13
Lewandowska Aniela
KJ Akademia Kucania
GWIAZDKA (119)
2017-12-03
1
2017-12-03
1
2017-12-03
9
Łabudzka Joanna
Ośrodek Jeździecki Tarpan
MATADOR (37)
2017-12-03
27
2017-12-03
19
Łazewski Marek
Bpk
DYNGUS (12)
2017-12-03
2017-12-03
2017-12-03
Małys Gabriela
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-12-03
2017-12-03
2017-12-03
Małys Oliwia
-
DOMINO (46)
2017-12-03
2017-12-03
2017-12-03
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (125)
2017-12-02
6
2017-12-02
2017-12-03
4
2017-12-03
Mariańska Aleksandra
Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża Popówek
ZARYS (69)
2017-12-03
25
2017-12-03
27
Marx Zofia
BPK (MAZ)
AMAR (154)
2017-12-02
5
2017-12-02
7
2017-12-03
4
2017-12-03
16
Mirosz Magda
SKJ Beckersport
LAVER (148)
2017-12-02
1
2017-12-02
2
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2017-12-02
14
2017-12-02
1
2017-12-03
14
2017-12-03
1
Modliborek Martyna
JKS UMIASTÓW
BORUC (53)
2017-12-02
10
2017-12-02
Mordzelewski Arkadiusz
KAPITO (159)
2017-12-02
1
2017-12-02
4
Mrowiec Anna
KJ Akademia Kucania
2017-12-02
10
2017-12-02
16
Mulik Ewa
BPK
2017-12-02
11
2017-12-02
2
2017-12-03
9
2017-12-03
4
Musiał Karolina
KJ Skarb Kozienice
2017-12-03
2
2017-12-03
15
Nagórka Justyna
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
GIZELA (21)
2017-12-03
2017-12-03
40
Naleszkiewicz Aleksandra
SKJ Beckersport Raszyn
2017-12-02
2017-12-02
8
2017-12-03
19
2017-12-03
KORSARZ (63)
2017-12-02
32
2017-12-02
2017-12-03
22
2017-12-03
10
Nasiłowska Anna
KJ Aromer Józefin
2017-12-02
1
2017-12-02
1
2017-12-03
1
2017-12-03
14
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
IBAN (102)
2017-12-02
2017-12-02
IRYDON L (104)
2017-12-03
22
2017-12-03
18
FIRST (105)
2017-12-03
23
2017-12-03
3
MEKSYK (106)
2017-12-02
10
2017-12-02
9
2017-12-03
14
2017-12-03
13
Olejarz Inga
brak
INWOOD (5)
2017-12-02
1
2017-12-02
32
2017-12-03
1
2017-12-03
1
Ołdak Olga
Stajnia Goplana
JAMAJKA (157)
2017-12-02
2017-12-02
2017-12-03
1
2017-12-03
38
2017-12-03
Ostapczuk Martyna
KJ Ostoja Chraboły
2017-12-02
5
2017-12-02
11
2017-12-02
2017-12-03
1
2017-12-03
1
Owczarek Gabriela
KJ ULMAG
MINDEN (20)
2017-12-03
31
2017-12-03
1
2017-12-03
32
Pacek Aleksandra
KJ Dziecinów Sp. z o.o.
HAGIRIA (142)
2017-12-02
27
2017-12-02
Paliszkiewicz Natalia
Kj Legia Kozielska
INSYGNIA (111)
2017-12-02
18
2017-12-02
19
2017-12-02
Paszko Julia
BIK
SALMA (66)
2017-12-02
10
2017-12-02
2017-12-02
12
2017-12-03
2017-12-03
15
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
2017-12-02
13
2017-12-03
5
Pazio Zuzanna
Stajnia Goplana
WINT (8)
2017-12-03
31
2017-12-03
31
Pęczyńska Karolina
JKS Karolina
INTERIA (64)
2017-12-02
17
2017-12-02
16
2017-12-03
17
2017-12-03
17
ESTAMP (150)
2017-12-03
1
2017-12-03
22
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
2017-12-02
12
2017-12-02
19
2017-12-03
9
2017-12-03
12
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
PEREZ (78)
2017-12-02
21
2017-12-02
2017-12-03
9
2017-12-03
2017-12-03
13
2017-12-02
16
2017-12-02
2017-12-02
23
2017-12-03
2017-12-03
2017-12-03
12
2017-12-03
Pielska Amelia
JKS UMIASTÓW
MAGADI (55)
2017-12-02
9
2017-12-02
29
Pietrak Agnieszka
ZS RCKU Piaseczno
2017-12-02
6
2017-12-03
7
2017-12-03
15
Pietrkiewicz Marta
BPK (MAZ)
2017-12-02
14
2017-12-02
14
2017-12-03
4
2017-12-03
10
Pilawa Liwia
JKS UMIASTÓW
MARMUR (54)
2017-12-03
10
2017-12-03
24
Podolecka Anna
KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
MAHOMET (134)
2017-12-02
23
2017-12-02
2017-12-03
16
Powroźnik Monika
LKJ Gałkowo
GAFA (75)
2017-12-03
21
2017-12-03
Pracel Marianna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
KANTUS (110)
2017-12-02
2017-12-02
17
2017-12-02
28
Ptaszynska Aleksandra
SAKAR (160)
2017-12-02
3
2017-12-02
15
Radomska Aleksandra
UKS Military Kąck
DEBIUT (98)
2017-12-02
18
2017-12-02
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
2017-12-02
2017-12-02
2017-12-02
2017-12-03
2017-12-03
2017-12-03
Rapa Oliwia
KJ Aromer Józefin
KURHAN (101)
2017-12-02
12
2017-12-02
2017-12-03
15
2017-12-03
Rejman Julian
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
MILANO (22)
2017-12-03
1
Rózga Bartłomiej
bpk
ELEKT (126)
2017-12-03
6
2017-12-03
2017-12-03
3
Różyc Zuzanna
KJ Legia Kozielska
2017-12-02
2017-12-02
2017-12-02
2017-12-02
31
Saganowska Amelia
BPK
EGIDA (97)
2017-12-03
2017-12-03
Skoneczna Zuzanna
Aromer
MARINA (58)
2017-12-03
23
2017-12-03
5
Smuk Julia
KJ Akademia Kucania
EMMA (120)
2017-12-03
1
2017-12-03
1
2017-12-03
6
Sobiecka Nadia
KJ Akademia Kucania
2017-12-02
22
2017-12-02
2017-12-02
38
Sobierajska Roza
KJ AKADEMIA KUCANIA
PRAGA (29)
2017-12-02
1
2017-12-02
2017-12-02
29
Śrembowska Agata
bez przynależności klubowej
2017-12-03
1
2017-12-03
11
2017-12-03
Stasiak Zofia
JKS Equita Świętochów
2017-12-02
23
2017-12-02
14
2017-12-02
2017-12-03
1
2017-12-03
18
2017-12-03
Stasiuk Wojciech
WKJ Lublin
KORINA (121)
2017-12-02
15
2017-12-02
3
2017-12-03
1
2017-12-03
5
CEDRIC (122)
2017-12-02
27
2017-12-02
35
2017-12-03
10
2017-12-03
25
Stążka Katarzyna
KJ Alexander Elizówka
STACHATO (113)
2017-12-02
24
2017-12-02
10
2017-12-03
26
2017-12-03
11
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
CASSIO (19)
2017-12-03
21
2017-12-03
7
2017-12-03
Suchta Hubert
KJ Aromer Józefin
DEBRA (138)
2017-12-02
15
2017-12-02
Supernak Patrycja
bpk
2017-12-02
2017-12-02
26
2017-12-02
25
Synowicz Maja
KJ SO Łąck
ERATO (68)
2017-12-02
8
2017-12-02
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
KUBA (45)
2017-12-02
1
2017-12-02
18
2017-12-02
8
2017-12-03
1
2017-12-03
1
2017-12-03
8
Szyc Sonia
Klub jeździecki AROMER
DRUID (123)
2017-12-02
2017-12-02
1
Szymacha Konstancja
bpk
FAJNA (1)
2017-12-02
6
2017-12-02
5
CALLIA L (103)
2017-12-02
2017-12-02
Szysz Katarzyna
JKS UMIASTÓW
BORUC (53)
2017-12-03
2
2017-12-03
14
Tomaszewska Joanna
KJ Aromer Józefin
HALA (44)
2017-12-02
2017-12-02
4
2017-12-03
2017-12-03
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
GAUCHO S (127)
2017-12-02
3
2017-12-02
2
2017-12-03
2
2017-12-03
Tropiło Alicja
KJ Dziecinów Sp. z o. o.
ORDA II (57)
2017-12-02
13
2017-12-02
Tutak Zofia
Aromer
GALEON (143)
2017-12-02
2017-12-02
16
2017-12-03
19
2017-12-03
2017-12-03
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
2017-12-02
30
2017-12-02
2017-12-03
37
2017-12-03
LARKIN (95)
2017-12-02
20
2017-12-03
26
Wąsowska Anna
Klub Jeździecki Dworek
FIDŻI (56)
2017-12-03
12
2017-12-03
13
2017-12-03
Węglińska Karolina
BPK
PENELOPA (146)
2017-12-03
2
2017-12-03
Werelich Zuzanna
Bpk
2017-12-02
4
2017-12-02
11
2017-12-02
2017-12-03
30
2017-12-03
3
2017-12-03
6
Wesołowska Aniela
Klub Sportowy AZS AWF Warszawa
NORDIKA (109)
2017-12-02
18
2017-12-02
28
2017-12-02
Więckowska Aleksandra
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
GUIDAM (85)
2017-12-02
19
2017-12-02
2017-12-03
11
2017-12-03
HIRO (86)
2017-12-02
21
2017-12-02
13
2017-12-03
12
2017-12-03
4
Wodzicka Amelia
Kj Moszna
GARDEN M (100)
2017-12-02
15
2017-12-02
11
2017-12-02
Wodzicka Maja
LKJ Moszna
HARLEY (108)
2017-12-02
1
2017-12-02
1
2017-12-02
21
Wojcieska Oliwia
brak przynależności klubowej
2017-12-02
20
2017-12-02
34
2017-12-02
Wójcik Przemysław
Soymax Horse Team Lublin
HONDA (34)
2017-12-02
8
2017-12-02
17
2017-12-03
3
2017-12-03
11
HIMENA (35)
2017-12-02
5
2017-12-02
5
2017-12-03
16
2017-12-03
16
Wrona Marcelina
KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
2017-12-02
12
2017-12-02
6
Zapała Julia
Poster Piaseczno
FAMA (14)
2017-12-02
2017-12-02
Żółkiewicz-Fiuk Magdalena
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2017-12-02
1
2017-12-03
2
2017-12-03
8
Żuchowicka Katarzyna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CHOPIN (11)
2017-12-03
33
2017-12-03
Żuchowicki Jakub
SKJ Legia Kozielska
ARON (10)
2017-12-03
13
2017-12-03

Number of Riders: 140

Number of Horses: 153

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl