Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
35 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 08:08:02
2017-10-12 22:38:35
Dorota Urbańska FRIVOOL
  • 1x 3//P2 ZR
  • 1x 9//P3 ZR
34 ENTRY ACCEPTED 2017-10-13 08:08:18
2017-10-12 22:36:09
Dorota Urbańska CORENTIN
  • 1x 4//N4
  • 1x 10//N5
33 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 20:28:50
2017-10-12 20:01:51
Oliwia Gogolińska SHERIDAN
  • 1x 5//C1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 20:28:27
2017-10-12 18:33:51
Justyna Olejnik KADET WELT
  • 1x 5//C1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 18:26:06
2017-10-12 18:08:30
Anna Sieńko MIDNIGHT MAGIC
  • 1x 9//P3 ZR kuce
30 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 18:26:21
2017-10-12 14:20:17
Oliwia Kubiak DRUH HROBY HRON
  • 1x 3//P2 ZR kuce
  • 1x 4//N4 kuce
29 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 18:26:34
2017-10-12 11:48:16
Weronika Sobczak DAMROKA
  • 1x 7//L2 ZT
  • 1x 9//P3 ZR
28 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 05:05:39
2017-10-11 22:52:53
Karolina Badowska NIGHT CARRY
  • 1x 11//C2
  • 1x 12//C3
27 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 05:05:26
2017-10-11 22:22:51
Alexandra Czop WATSON
  • 1x 3//P2 ZR
  • 1x 9//P3 ZR
26 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 05:05:12
2017-10-11 22:17:56
Anna Tyburska SŁODKA FRANIA
  • 2x 1//L1 ZRiZT
  • 1x 7//L2 ZT
25 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 21:26:36
2017-10-11 20:35:11
Julia Sopińska ORIESKA
  • 1x 3//P2 ZR
23 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 18:26:48
2017-10-10 22:13:40
Danuta Kosecka ZOMIKO
  • 2x 1//L1 ZRiZT
  • 2x 7//L2 ZT
22 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 18:27:03
2017-10-10 22:13:11
Danuta Kosecka DES DEMON
  • 2x 1//L1 ZRiZT
  • 2x 7//L2 ZT
21 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 07:36:07
2017-10-10 21:50:59
Gabriela Węglińska ANDRUS
  • 1x 8//D2 ZR
  • 1x 9//P3 ZR
20 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 21:31:15
2017-10-10 21:23:17
Monika Kuchta DAVANTI
  • 1x 7//L3 ZR
  • 1x 9//P3 ZR
19 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 18:25:54
2017-10-10 19:21:54
Ewa Apanas DOUGLAS S
  • 1x 5//C1
  • 1x 11//C2
18 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 18:37:40
2017-10-10 15:39:28
Joanna Budzik MARTHIN
  • 1x 1//L1 ZRiZT
  • 1x 2//D1 ZT
  • 2x 7//L2 ZT
17 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 14:55:00
2017-10-10 14:45:49
Róża Sobierajska PRAGA
  • 2x 7//L2 ZT
15 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 14:55:31
2017-10-10 12:59:25
Aleksandra Pacek HAGIRIA
  • 2x //L1 ZR
14 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 10:56:28
2017-10-10 10:11:19
Gloria Grudziąż FIRO
  • 1x 2//D1 ZR
  • 1x 8//D2 ZR
13 ENTRY ACCEPTED 2017-10-10 10:11:01
2017-10-10 08:49:10
Dorota Tarchalska BOHUN
  • 2x 7//L2 ZT
12 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 18:37:26
2017-10-09 13:06:26
Katarzyna Stawiska CONVERSANO XII-2 SK
  • 1x //L1 ZR
  • 1x 3//P2 ZR
11 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 18:37:13
2017-10-09 11:23:23
Monika Sitarska SHADES OF GREY
  • 1x //L1 ZR
  • 1x 2//D1 ZR
  • 1x 7//L2 ZT
  • 1x 7//L3 ZR
10 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:14:14
2017-10-08 20:39:13
Dominika Jędrzejowska RAHIM BH
  • 1x 2//D1 ZR
  • 1x 3//P2 ZR
  • 1x 9//P3 ZR
9 ENTRY ACCEPTED 2017-10-12 22:33:13
2017-10-08 19:54:28
Marta Jarzębowska PROXY'DOR
  • 2x 7//L2 ZT
8 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:15:04
2017-10-08 18:37:27
Joanna Szwast STROK
  • 1x 1//L1 ZRiZT
  • 1x 7//L2 ZT
7 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:15:16
2017-10-08 18:14:02
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 1//L1 ZRiZT
6 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:15:44
2017-10-08 09:19:46
Urszula Ślusarczyk DOLLY
  • 1x 7//L2 ZT
5 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:15:59
2017-10-07 21:40:09
Inga Bretes ITASCA
  • 1x 6//CC1
  • 1x 13//CC2
4 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:16:20
2017-10-07 19:38:26
Maria Owczarek BALSA
  • 2x 7//L2 ZT
3 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 07:36:20
2017-10-07 15:23:09
Małgorzata Czarnomska ANDOS
  • 2x 3//P2 ZR
  • 2x 9//P3 ZR
2 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 19:19:26
2017-10-05 09:43:26
Anna Witka SAMSON-A
  • 1x 3//P2 ZR
  • 1x 4//N4
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 19:19:10
2017-10-04 21:55:15
Bogusław Miarecki BOGORIA
  • 1x 5//C1
  • 1x 12//C3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Apanas Ewa Bpk
S
Brak
2. Badowska Karolina Polski Polo Klub
1996 (MJ.)
O011458
3. Bretes Inga Aromer
S
O001055
4. Budzik Joanna bpk
S
brak
5. Czarnomska Małgorzata bpk MAZ
S
O032888
6. Czop Alexandra -
2002 (JM.)
O039381
7. Gogolińska Oliwia ŁKJ
2004 (JM.)
O032674
8. Grudziąż Gloria bpk
O026631
9. Hamkało Ewa
10. Jarzębowska Marta bez przynależności klubowej
S
brak
11. Jędrzejowska Dominika BPK
2001 (J.)
O042742
12. Kosecka Danuta Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001686
13. Kubiak Oliwia MAZ/bpk
2003 (JM.)
O037902
-
14. Kuchta Monika BPK
S
brak
15. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
16. Marx Zofia BPK (MAZ)
2001 (J.)
O037224
17. Miarecki Bogusław KJ „Bractwo konne św. Marcina”
S
LZPZJ/410/17
18. Niesłuchowska Magdalena KJ Aldragho Piaseczno
S
O004211
19. Olejnik Justyna Bogusławicki Klub Jeździecki
S
brak
20. Owczarek Maria Akademia Kucania
2004 (JM.)
brak
21. Pacek Aleksandra KJ Dziecinów Sp. z o.o.
2002 (JM.)
O038244
22. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (Mł.)
O040489
23. Rozalska Gabriela niezrzeszona
2001 (J.)
brak
24. Sieńko Anna Grobice
2004 (JM.)
O032718
25. Sitarska Monika Kj aldragho
S
Brak
26. Ślusarczyk Urszula NZ
2007 (Mł.)
brak
27. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania
2002 (JM.)
brak
28. Sobierajska Róża Akademia Kucania
2004 (JM.)
brak
29. Sopińska Julia Klub Jeździecki Dziecinów
1999 (J.)
O013680
30. Stawiska Katarzyna WKJ Lublin SJ For Pleasure
S
brak
31. Szwast Joanna brak
S
brak
32. Tarchalska Dorota Klub Sportowy Pieńki
S
brak
33. Tyburska Anna brak
S
brak
34. Urbańczyk Anna niezrzeszona
2003 (JM.)
brak
35. Urbańska Dorota Stowarzyszenie KS Chojnów
S
Nr PZJ: O001052
36. Węglińska Gabriela BPK
2001 (J.)
brak
37. Witka Anna bez przynależności
S
O002449
38. Zawadzka Katarzyna Bpk
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

39

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
2.

17

ANDOS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Landos II
M: Asteria
O: Małgorzata Czarnomska
B: Robert Stasiuk
brak
3.

16

ANDRUS Fryzyjska POL 2008 Wałach kara/168 F: Sandor
M: Senne Deli
O: Tomasz Węgliński
B: Brak
Brak
4.

38

ARAGANO DRP POL 2003 Wałach gniada/kuc:148 F: Aragon N / Aron N
M: Laura / Bouquet
O: Miracle Sp. z o. o.
B:
K008228 DE457000318603
5.

31

BALSA SP POL 2005 Klacz siwa F: Winston
M: Bakara
O: Anna Sobańska
B: Tadeusz Kiempa
brak
6.

33

BOGORIA SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Akcent
M: Bataria
O: Bogusław Miarecki
B: Stadnina Koni Pępowo
K016351 616009610106406
7.

23

BOHUN Małopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Awans
M: Bawełna
O: Dorota Tarchalska
B: Mnichał Szubski
brak
8.

36

Bohun F:
M:
O:
B:
9.

40

CHARLIE REGENT Pełna Krew Angielska POL 17.02.2011 Wałach kasztanowata/164 F: Dżahar /
M: Czakra / Five Star Camp
O: Klaudia Fabicka
B: Anna Milewska
K021925 616POL11007152T
10.

41

CHICCO D'ORO K OLD. POL 2003 Wałach kasztanowata F: Cockpit
M: Ramona E
O: Magdalena Niesłuchowska
B: Niemcy
K007847
11.

24

CONVERSANO XII-2 SK Lipican SVN 2009 Ogier siwa F: 3723 Conversano XII Amata
M: 4069 Betalka XXXVII
O: Urszula Sawicka
B: Stadnina Koni Topolczanki
brak
12.

2

CORENTIN SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: CONTENDOR
M: NN
O: PATRYCJA ZAWIRSKA
B: POL
BRAK
13.

10

DAMROKA NN POL 2005 Klacz srokata F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak
14.

18

DAVANTI M POL 2011 Wałach gniada F: Huzar
M: Delia
O: Monika Kuchta
B: Maria i Andrzej Bieńko
brak
15.

7

DES DEMON SP POL 2013 Ogier gniada F: Destano
M: Desdemona
O: Danuta Kosecka
B: Danuta Kosecka
brak
16.

29

DOLLY Kuc Walijski GER 2004 Klacz kasztanowata/132 F: PR Ducat
M: NN
O: Urszula Ślusarczyk
B: Helmut Eickhorst
brak DE 434 340372304
17.

11

DOUGLAS S KWPN NED 2008 Wałach kara F: Vivaldi
M: Zhaisa s
O: Ewa Apanas
B: Ewa Apanas
Brak
18.

9

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
O: Edyta Juszczuk-Kubiak
B: Krzysztof Chomicz
K020960 616999610165210
19.

22

FIRO 00 POL 2008 Ogier siwa/160 F: Armani
M: Fira
O: Klaudia Domżąła Gloria Grudziąż
B: Krzysztof Grudziąż
K017326
20.

1

FRIVOOL KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Sandreo
M: Idivera
O: Agata Uzarska
B: hol
brak
21.

34

Gajara F:
M:
O:
B:
22.

21

HAGIRIA SP POL 2007 Klacz gniada/163 F: Grikos
M: Hajfa
O: Monika Pacek
B: Artur Kiempa
KO13814 POL009530053907
23.

30

ITASCA SP POL 2008 Klacz kara F: Asyż
M: Iga
O: Andrzej Wyglądała
B: Andrzej Wyglądała
Brak
24.

5

KADET WELT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Weltstein
M: Kalatea
O: Justyna Olejnik
B: Zbigniew Rzepecki
brak
25.

19

MARTHIN Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada/176 F: SWORD
M: MOONLIGHT II
O: Joanna Budzik
B: Stasiuk Robert
brak
26.

6

MIDNIGHT MAGIC Kuc Conemara POL 2008 Ogier siwa/kuc: F: Atlantic Magic
M: Muffin
O: Krupiński
B: Krupiński
18584
27.

12

NIGHT CARRY Holsztyńska GER 2002 Ogier kara F: Carry
M: Nightingale
O: Bogna Hupa
B: ZG Bauer
brak
28.

15

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada F: Konig Sobieski
M: Oriola
O: Dariusz Sopiński
B: SK Nowielice
K010942
29.

20

PRAGA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Panek
M: Blanka
O: Anna Sobańska
B: nn
K024380
30.

3

PROXY'DOR Anglo European POL 2011 Wałach kasztanowata F: Polydor's erbe
M: Marsylia
O: Monika Zagrobelna Męcina
B: Monika Zagrobelne Męcina
brak
31.

26

RAHIM BH SP POL 2010 Wałach gniada F: Elf
M: Roxy HL
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: BH
K021960
32.

32

SAMSON-A SP POL 2004 Wałach gniada F: Ignam
M: Setka-A
O: Anna Witka
B: Adrianowska Agata
1981/17
33.

25

SHADES OF GREY SP POL 2012 Wałach siwa F: Aaa
M: Bbb
O: Monika sitarska
B: Aaa
Brak
34.

4

SHERIDAN WLKP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Romantiker
M: Synsarna
O: Ewa Iwaszkiewicz
B: Agrofood S.A.
K006842 POL00752007080208828
35.

14

SŁODKA FRANIA KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Katarzyna Żórawska
B: NN
brak
36.

27

STROK Pełna Krew Angielska POL 1999 Wałach gniada F: All Hands On Deck
M: Secada
O: Joanna Szwast
B: Stadnina Koni Kozienice
brak
37.

35

Walkiria F:
M:
O:
B:
38.

13

WATSON Hanowerska GER 2001 Ogier gniada F: Wilawander
M: Shergranda
O: Katarzyna Marczyk
B: Rainer Dubbels
K006296
39.

28

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass
M: Wygoda
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738
40.

8

ZOMIKO Oldenburska GER 2013 Ogier ciemnogniada F: Glock's Zonik
M: po St. Moritz
O: Danuta Kosecka
B: Niemcy
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Apanas Ewa
Bpk
2017-10-14
1
2017-10-15
1
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2017-10-15
2017-10-15
Bretes Inga
Aromer
ITASCA (30)
2017-10-14
1
2017-10-15
2
Budzik Joanna
bpk
MARTHIN (19)
2017-10-14
6
2017-10-14
1
2017-10-15
1
Czarnomska Małgorzata
bpk MAZ
ANDOS (17)
2017-10-14
5
2017-10-14
2017-10-15
4
2017-10-15
Czop Alexandra
-
WATSON (13)
2017-10-14
6
2017-10-15
5
Gogolińska Oliwia
ŁKJ
2017-10-14
3
Grudziąż Gloria
bpk
FIRO (22)
2017-10-14
1
2017-10-15
2
Hamkało Ewa
MARTHIN (19)
2017-10-15
14
Jarzębowska Marta
bez przynależności klubowej
2017-10-15
2017-10-15
8
Jędrzejowska Dominika
BPK
2017-10-14
3
2017-10-14
4
2017-10-15
3
Kosecka Danuta
Nadwiślanin Kwidzyn
2017-10-14
1
2017-10-14
2017-10-15
2
ZOMIKO (8)
2017-10-14
2017-10-14
2
2017-10-15
3
Kubiak Oliwia
MAZ/bpk
2017-10-14
1
2017-10-14
1
Kuchta Monika
BPK
DAVANTI (18)
2017-10-15
4
2017-10-15
2017-10-15
2
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (28)
2017-10-14
4
2017-10-15
2017-10-15
2
Marx Zofia
BPK (MAZ)
AMAR (39)
2017-10-15
6
Miarecki Bogusław
KJ „Bractwo konne św. Marcina”
BOGORIA (33)
2017-10-14
4
2017-10-15
Niesłuchowska Magdalena
KJ Aldragho Piaseczno
2017-10-15
1
Olejnik Justyna
Bogusławicki Klub Jeździecki
2017-10-14
2
Owczarek Maria
Akademia Kucania
BALSA (31)
2017-10-15
13
2017-10-15
Pacek Aleksandra
KJ Dziecinów Sp. z o.o.
HAGIRIA (21)
2017-10-14
2017-10-14
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
ARAGANO (38)
2017-10-14
7
2017-10-15
2017-10-15
3
Rozalska Gabriela
niezrzeszona
Bohun (36)
2017-10-15
2017-10-15
4
Sieńko Anna
Grobice
2017-10-15
1
Sitarska Monika
Kj aldragho
2017-10-14
2017-10-14
2
2017-10-15
2017-10-15
2017-10-15
2017-10-15
1
2017-10-15
Ślusarczyk Urszula
NZ
DOLLY (29)
2017-10-15
9
Sobczak Weronika
KJ Akademia Kucania
DAMROKA (10)
2017-10-15
7
2017-10-15
1
Sobierajska Róża
Akademia Kucania
PRAGA (20)
2017-10-15
11
2017-10-15
Sopińska Julia
Klub Jeździecki Dziecinów
ORIESKA (15)
2017-10-14
2
2017-10-14
Stawiska Katarzyna
WKJ Lublin SJ For Pleasure
2017-10-14
2017-10-14
7
Szwast Joanna
brak
STROK (27)
2017-10-14
3
2017-10-15
6
Tarchalska Dorota
Klub Sportowy Pieńki
BOHUN (23)
2017-10-15
10
2017-10-15
Tyburska Anna
brak
2017-10-14
5
2017-10-14
2017-10-15
4
Urbańczyk Anna
niezrzeszona
2017-10-15
12
2017-10-15
3
Urbańska Dorota
Stowarzyszenie KS Chojnów
2017-10-14
1
2017-10-15
1
2017-10-14
1
2017-10-15
1
Węglińska Gabriela
BPK
ANDRUS (16)
2017-10-15
2
2017-10-15
1
Witka Anna
bez przynależności
2017-10-14
3
2017-10-14
2
Zawadzka Katarzyna
Bpk
Gajara (34)
2017-10-15
5
2017-10-15

Number of Riders: 38

Number of Horses: 40

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl