Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
67 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 11:07:28
2017-09-21 12:36:48
Magdalena Niesłuchowska CHICCO D'ORO K
  • 1x 17/CC2/CC2
66 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 09:01:17
2017-09-20 21:34:32
Agnieszka Szuszkiewicz-Jastrzębska ŁADNA
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZRiT
65 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 09:01:31
2017-09-20 15:05:34
Aleksandra Jackowska RUMBA
  • 1x 30/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
64 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 09:28:35
2017-09-20 09:05:03
Agata Milnerowicz DOUGLAS S
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 26/C4/finał seniorów, ZR
63 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 09:28:51
2017-09-19 22:21:45
Weronika Rowińska CROSS
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 30/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
62 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 09:29:04
2017-09-19 21:43:11
Julia Chudzik TREVOR
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
61 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 09:29:16
2017-09-19 21:28:26
Alexandra Czop WATSON
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZRiT
60 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 21:25:32
2017-09-19 15:21:22
Natalia Barylak NONSENS 10
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
59 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 14:57:08
2017-09-19 13:16:48
Tamara Ferenc EQUUS
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZRiT
58 ENTRY PRE-APPROVED 2017-09-22 11:07:50
2017-09-19 12:33:23
Amelia Tucka FAMIRO
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 14/D4/II półfinał juniorów, ZRiT
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZRiT
57 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 14:56:39
2017-09-19 09:18:15
Anna Sieńko MIDNIGHT MAGIC
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
56 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 08:13:05
2017-09-19 00:11:13
Karolina Gałkowska FRANS N
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
55 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 08:13:38
2017-09-19 00:10:36
Karolina Gałkowska RARA AVIS FSTF
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
54 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 08:13:22
2017-09-18 23:14:46
Kinga Ferenc EQUUS
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZRiT
53 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 08:12:49
2017-09-18 23:12:27
Kinga Ferenc MOBY DIC
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
52 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 22:52:40
2017-09-18 22:45:10
Maria Badzio FOR COMPLIMENT
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 26/C4/finał seniorów, ZR
51 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 22:52:20
2017-09-18 21:05:36
Agnieszka Sarnecka KAILY
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 30/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
48 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 20:39:30
2017-09-17 20:32:53
Małgorzata Piszcz ASFAR
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 30/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
47 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 20:39:45
2017-09-17 20:11:02
Kornelia Redek FIRLEJ
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZRiT
46 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 20:39:14
2017-09-17 20:09:53
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZRiT
45 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 16:36:28
2017-09-17 11:42:51
Klaudia Zajkowska TESSA
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
44 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 16:36:44
2017-09-17 11:42:01
Klaudia Zajkowska MISTER HANEK
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 16:37:01
2017-09-17 11:40:49
Nelly Żabowska-Żychowicz MISTER
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 16:37:15
2017-09-17 09:35:24
Monika Szkuta TOFFI
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 26/C4/finał seniorów, ZR
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 16:37:33
2017-09-17 08:34:27
Anna Tyburska JABŁONKA
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 30/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 16:37:49
2017-09-17 08:31:53
Anna Tyburska PATI BH
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 30/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-17 16:38:02
2017-09-17 08:31:22
Julia Jokiel PATI BH
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 30/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 23:42:59
2017-09-16 20:46:41
Dominika Jędrzejowska RAHIM BH
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZRiT
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 23:43:27
2017-09-16 09:53:09
Martyna Baściuk KELPIE
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 30/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 23:43:42
2017-09-16 09:52:09
Maria Badzio FOR COMPLIMENT
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 26/C4/finał seniorów, ZR
35 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 23:43:14
2017-09-16 06:38:15
Gloria Grudziąż ARPACO
  • 1x 2/P6/I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 11/P3/II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
  • 1x 20/P4/finał juniorów młodszych na kucach, ZRiT
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 16:41:43
2017-09-15 14:33:59
Maja Devillard JAKUCJA
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 30/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 16:41:59
2017-09-15 14:04:57
Katarzyna Wyglądała-Molteni ITASCA
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 30/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 16:42:16
2017-09-15 12:47:13
Marta Matysik INNER
  • 1x 6/N5/I półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 15/N6/II półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 24/N7/finał młodych jeźdźców, ZR
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 16:42:32
2017-09-15 12:43:46
Ilona Ciara EDINET
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 30/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 11:05:35
2017-09-15 09:11:21
Teresa Tomaszewska AURELIA
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 26/C4/finał seniorów, ZR
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 11:05:01
2017-09-15 09:10:32
Teresa Tomaszewska ANIMA
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 26/C4/finał seniorów, ZR
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 20:42:42
2017-09-14 18:07:37
Agata Litaszewska DON CARLOS
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 30/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 20:42:26
2017-09-14 18:00:07
Joanna Szwast STROK
  • 2x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 08:50:32
2017-09-13 20:45:51
Magda Kowaluk FIDERGALD
  • 1x 6/N5/I półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 15/N6/II półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 24/N7/finał młodych jeźdźców, ZR
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 14:59:28
2017-09-13 14:53:24
Justyna Lenart WASCARDO'S
  • 1x 8/CC1/CC1
  • 1x 17/CC2/CC2
  • 1x 29/CC6/CC6
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 11:08:04
2017-09-13 10:08:47
Michał Sieńko KOLA
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 12:34:23
2017-09-12 21:49:58
Marzena Makowska DILMAH
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 30/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 12:35:07
2017-09-12 21:47:04
Paulina Tomczak RAKIJA
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 26/C4/finał seniorów, ZR
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 16:58:03
2017-09-11 16:19:25
Dominika Jamorska ANGELINA
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 30/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 16:57:51
2017-09-11 12:10:33
Martyna Ufnal RAMIRO
  • 1x 1/L6RK/I półfinał młodzików na kucach
  • 1x 10/L1RK/II półfinał młodzików na kucach
  • 1x 19/L2RK/finał młodzików na kucach
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 08:38:42
2017-09-10 20:59:52
Bogumiła Skoblewska BRYZA
  • 1x 5/N4/I półfinał juniorów, ZR
  • 1x 14/D4/II półfinał juniorów, ZRiT
  • 1x 23/N5/finał juniorów, ZR
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 23:42:08
2017-09-09 19:48:36
Pola Zdybicka NEIGEL PP
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZRiT
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 10:56:10
2017-09-09 19:37:48
Pola Zdybicka WICEK
  • 1x 3/N1/I półfinał juniorów na kucach, ZR
  • 1x 12/N2/II półfinał juniorów na kucach, ZR
  • 1x 21/N7K/finał juniorów na kucach, ZRiT
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 10:56:30
2017-09-09 15:42:52
Paulina Kaczmarz - Chojnacka CHEEROKE
  • 1x 5/N4/I półfinał juniorów, ZR
  • 1x 14/D4/II półfinał juniorów, ZRiT
  • 1x 23/N5/finał juniorów, ZR
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 10:56:46
2017-09-09 09:20:06
Julia Słomkowska MR. CAIRO
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 30/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 10:57:01
2017-09-09 09:15:22
Aleksandra Kowalik HOJRAK
  • 1x 6/N5/I półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 15/N6/II półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 24/N7/finał młodych jeźdźców, ZR
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 09:00:23
2017-09-08 19:17:54
Jagoda Szwalska ALTAR
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 30/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 10:57:31
2017-09-08 13:10:30
Tamara Kotowicz RAFAELL BH
  • 1x 4/D1/I półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 13/D2/II półfinał juniorów młodszych, ZRiT
  • 1x 22/D3/finał juniorów młodszych, ZRiT
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 16:00:19
2017-09-07 19:16:30
Grażyna Ścisło PERYKLES
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 30/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 16:00:32
2017-09-07 13:11:20
Oliwia Laferi-Sapiej DONNA AGATHA
  • 1x 5/N4/I półfinał juniorów, ZR
  • 1x 14/D4/II półfinał juniorów, ZRiT
  • 1x 23/N5/finał juniorów, ZR
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 16:00:46
2017-09-07 12:47:55
Aleksandra Tatak TOTEM
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 26/C4/finał seniorów, ZR
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 16:01:03
2017-09-07 10:42:05
Aleksandra Mroczek BELLE FLEUR
  • 1x 9/L1/I półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 18/L2/II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
  • 1x 30/L3/finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 16:01:17
2017-09-07 09:52:02
Aleksandra Kanarek SAURON
  • 1x 7/C1/I półfinał seniorów, ZR
  • 1x 16/C2/II półfinał seniorów, ZR
  • 1x 26/C4/finał seniorów, ZR
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 16:01:34
2017-09-07 09:49:24
Klaudia Kostrzębska DOUBLE AFFAIR G
  • 1x 6/N5/I półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 15/N6/II półfinał młodych jeźdźców, ZR
  • 1x 24/N7/finał młodych jeźdźców, ZR
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badzio Maria bpk maz
S
O018987
2. Barylak Natalia KS AZS AWF WARSZAWA
2002 (JM.)
O043884
3. Baściuk Martyna bpk
2005 (JM.)
brak
4. Chudzik Julia UKS PRIMO
2005 (JM.)
Brak
5. Ciara Ilona brak
2000 (J.)
brak
6. Czop Alexandra -
2002 (JM.)
brak
7. Devillard Maja Aldragho
2000 (J.)
Brak
8. Ferenc Kinga KU AzS UW
2007 (Mł.)
O042487
9. Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
S
O019149
10. Grudziąż Gloria bpk
O026631
11. Jackowska Aleksandra brak
1999 (J.)
brak
12. Jamorska Dominika Sowi Dom - Stajnia i Hodowla Koni Sportowych
S
brak
13. Jędrzejowska Dominika BPK
2001 (J.)
O042742
14. Jokiel Julia brak
2005 (JM.)
brak
15. Kaczmarz - Chojnacka Paulina KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O035648
16. Kanarek Aleksandra KJ Sawanka
S
O008561
17. Kolwas Monika KJ PLEJADA
2004 (JM.)
BRAK
18. Kostrzębska Klaudia Klub Jeździecki Truskaw
1998 (MJ.)
brak
19. Kotowicz Tamara KJ Leśna Wola
1996 (MJ.)
O021349
20. Kotyra Natalia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O027148
21. Kowalik Aleksandra KS Centurion
1996 (MJ.)
LZPZJ/1034/17
22. Kowaluk Magda SKJ Bajardo
1997 (MJ.)
O024858
23. Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
1999 (J.)
O040391
24. Lenart Justyna TKKF PODKOWA LEŚNA
S
O003367
25. Litaszewska Agata Stajnia Sawanka
S
brak
26. Makowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O001334
27. Martynuska Paulina KJ Milord Falenty Nowe
S
O004067
28. Matysik Marta brak
1997 (MJ.)
brak
29. Milnerowicz Agata SKJ BAJARDO
S
brak
30. Mroczek Aleksandra KS AZS AWF WARSZAWA
2005 (JM.)
BRAK
31. Piszcz Małgorzata AZS PW
S
O013512
32. Redek Kornelia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (JM.)
O031763
33. Rowińska Weronika KJ Dobrzyniec
brak
34. Sarnecka Agnieszka bpk
1999 (J.)
O032391
35. Ścisło Grażyna KJ Dobrzyniec
S
brak
36. Sieńko Anna Grobice
2004 (JM.)
O032718
37. Sieńko Michał Grobice
2007 (Mł.)
O036736
38. Skoblewska Bogumiła BPK MAZ
2001 (J.)
O032716
39. Słomkowska Julia Aldragho
2001 (J.)
brak
40. Szkuta Monika Klub Sportowy Centurion
S
O011404
41. Szuszkiewicz-Jastrzębska Agnieszka JKS OXER
S
O000625
42. Szwalska Jagoda KJ Aromer
2001 (J.)
brak
43. Szwast Joanna brak
S
brak
44. Tatak Aleksandra bpk
S
O025281
45. Tomaszewska Teresa JKS Equita
S
O001498
46. Tomczak Paulina Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O003849
47. Tucka Amelia JKS Equi Verso
2000 (J.)
Brak
48. Tyburska Anna brak
S
brak
49. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia
2007 (Mł.)
O036152
50. Urbańska Dorota KS Chojnów
S
O001052
51. Wyglądała-Molteni Katarzyna Brak
S
Brak
52. Zajkowska Klaudia Bpk
2005 (JM.)
O041844
53. Zdybicka Pola bpk maz
2002 (JM.)
O041589
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

60

ALTAR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
O: NN
B: NN
brak
2.

4

ANGELINA Oldenburg POL 2010 Klacz kasztanowata F: Rotspon
M:
O:
B:
3.

54

ANIMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Empire
M: Asuana
O: R.Makowski
B: R.Makowski
K022707 K022707
4.

48

ARPACO 00 POL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Ps Pacos
M: Armenia
O: Gloria Grudziąż Klaudia Domżała
B: Krzysztof Grudziąż
brak
5.

36

ASFAR MŁP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Ganges
M: Astella
O: Małgorzata Piszcz
B: SK Janów Podlaski
none
6.

53

AURELIA Oldenburg GER 2009 Klacz kasztanowata F: Sancisco
M: Angel/Del Piero
O: Kappella Spółka z o o
B: Brehmer
K023072
7.

17

BELLE FLEUR KWPN NED 2006 Klacz kasztanowata/163 F: Tolando / Krack C
M: Kasjmira / Naturel
O: .
B: M. Van De Broek
Brak
8.

6

BRYZA MŁP POL 2002 Klacz siwa F: Bajt / Wiedeń
M: nn/nn
O: Katarzyna Kopeć
B: Marek Mazurek
K009436
9.

21

CARDALCO HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio
M: Hekla II / Carthago
O: Henryk Soboń
B: Eggers Ernst
K009028 DE421000007804
10.

10

CHEEROKE TRK. POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Gluosnis
M: Charyzma / Ignam
O: Iwona Kaczmarz
B: Marek Romanowski
K016938
11.

35

CORENTIN HOL GER 2006 Wałach gniada F: Contendro I
M: Miss Condina
O: Patrycja Zawirska
B: Niemcy
K011996 DE421000318107
12.

24

CROSS SP POL 2007 Wałach gniada F: Pllado
M: Chrapka
O: Weronika Rowińska
B: Ania Wójcik
K012933
13.

2

DILMAH Hanower GER 2012 Wałach gniada F: Decurio
M: Die Tanzerin
O: Remigiusz Makowski
B: Elizabeth Kapp
Brak
14.

55

DON CARLOS WLKP POL 2006 Wałach kara F: Jazzman
M: Dolina
O: Agata Litaszewska
B: Brzozowski Stanisław
brak
15.

15

DONNA AGATHA Holsztyńska GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Nicoretta
O: Olimpia Laferi-Sapiej
B:
K018558
16.

19

DOUBLE AFFAIR G SP POL 2005 Klacz gniada/167 F: Love Affair
M: Double D
O: Klaudia Kostrzębska
B: Paweł Gąsiński
K010188 10973
17.

23

DOUGLAS S KWPN NED 2008 Wałach kara F: VIVALDI
M: ZHAISA
O: E.Apanas
B: xxx
brak
18.

52

EDINET OO POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Włodarz
M: Ellila
O: Agnieszka Romszycka
B: Damis BT
brak
19.

28

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc: F: Niko k
M: Uzup
O: Marta Ferenc
B: Uzup
K016844
20.

61

FAMIRO SP POL 2010 Wałach gniada F:
M: Coriano'S ass
O: Falanga
B:
Brak
21.

57

FIDERGALD Niemiecki Koń Sportowy DEU 2011 Wałach gniada F: Fidergold
M: Wardah
O: Robert Kowaluk
B: Waldemar Kaluza
K021011
22.

37

FIRLEJ MŁP POL 2008 Wałach gniada/162 F: Nabucho du Serein
M: Fortuna
O: Reko-Klima Agnieszka Redek
B: Iwona Kotyra
K019855 POL 006660086308
23.

33

FOR COMPLIMENT Oldenburg POL 2007 Wałach gniada/164 F: Light and easy
M: Fantasy of Freedom
O: Józef Rutkowski
B: Polska
brak De433331518707
24.

30

FRANS N KWPN NED 2010 Wałach gniada/165 F: Ampere / Rousseau
M: Aterpenta C / Watermill Scandic
O: Karolina Gałkowska
B: Holandia
K020905
25.

12

HOJRAK SP POL 2004 Wałach kasztanowata/178 F: Horror
M: Hegira
O: Beata Kowalik
B: Paradowska Beata
LKPZJ/1918/17 12696
26.

51

INNER OO POL 2007 Wałach siwa/mk: F: Gorec
M: Indonesia
O: Magdalena Rosochacka-Matysik
B: Damis BT
brak
27.

50

ITASCA WLKP POL 2008 Klacz kara F: Asyż
M: Iga
O: Andrzej Wyglądała
B: Andrzej Wyglądała
K016852
28.

43

JABŁONKA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:145 F: Ganges
M: Jamajka
O: Katarzyna Żórawska
B: brak
brak
29.

49

JAKUCJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Klacz kasztanowata/mk: F: Maramano
M: Jamajka
O: Maja Devillard
B: Jan Gołąbek
brak
30.

34

KAILY Czeska Gorąco-Krwista CZE 2008 Klacz kasztanowata/169 F: Radegast
M: Kentaur
O: Piotr Sarnecki
B: Piotr Sarnecki
K017057 203 009 226779507
31.

46

KELPIE KUC POL 2010 Klacz kara/mk: F: Asumpt
M: Kyniska
O: Rynkowski Marcin
B: Białek Monika
brak
32.

1

KOLA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Lotos
M: Kolia
O: Piasecki
B: Kentzer
Brak 12395
33.

59

ŁADNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz siwa/162 F: Corde
M: Ładoga
O: Agnieszka Szuszkiewicz-Jastrzębska
B: Stadnina Koni Walewice
K023675 009590415804
34.

38

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada/163 F: Imequyl
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K019638 616009660558309
35.

29

MIDNIGHT MAGIC Kuc Conemara POL 2008 Ogier siwa/kuc: F: Atlantic Magic
M: Muffin
O: Krupiński
B: Krupiński
18584
36.

40

MISTER HANEK DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: DURELLO TOP
M: MASKOTKA
O: ALINA ZAGRODZKA-KULCZYK
B: Tomasz Kowala
K014016
37.

32

MOBY DIC KF POL 2009 Wałach siwa/kuc:124 F: Uzup
M: Uzup
O: Marta Ferenc
B: Uzup
K021352
38.

11

MR. CAIRO NN POL 2003 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Maria Słomkowska
B: nn
brak
39.

7

NEIGEL PP DRP POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Nemax
M: Diuna PP
O: Procima Sp. z o.o.
B: Procima Sp. z o.o.
brak
40.

27

NONSENS 10 DRP GER 2003 Wałach gniada/kuc: F: Neckar
M: Maish
O: .
B: .
K010463
41.

44

PATI BH DRP POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Dacapo 154
M: Pippi
O: Katarzyna Żórawska
B: brak
brak
42.

14

PERYKLES Trakeńska POL 2012 Ogier kara/170 F: Easy Game
M: Pompeja
O: Grażyna Ścisło
B: Stanisław Prańczak
brak POL732010063412
43.

9

RAFAELL BH SP POL 2011 Wałach gniada F: Elf
M: Roxy HL
O: Grażyna Barć
B: Bogna Hupa
K022946
44.

45

RAHIM BH SP POL 2010 Wałach gniada F: Elf
M: Roxy HL
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: BH
K021960
45.

3

RAKIJA SP POL 2006 Klacz gniada F: Love Affair
M: Reda
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K013686
46.

5

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:128 F: NN
M: NN
O: E. Ufnal
B: nn
K013543 POL999580294301
47.

31

RARA AVIS FSTF SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Irwing Shaw L
M: Rosilla
O: Karolina Gałkowska
B: Maciej Katanowski
Brak
48.

20

REES LOXLEY SP POL 2005 Wałach gniada F: Loxley
M: Ramona-Consor / Consor
O: Andrzej Borkowski
B: Malwina Miklas
K010951 11359
49.

62

RUMBA SP POL 2000 Klacz gniada/170 F: PROZAIK
M: NN
O: RAFAŁ JACKOWSKI
B: MACIEJ MYSIAKOWSKI
POL009660011200
50.

18

SAURON SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/167 F: Calderon
M: Sawanna
O: Mirosław Kanarek
B: Mirosław Kanarek
K009955 POL009660414604
51.

56

STROK Pełna Krew Angielska POL 1999 Wałach gniada F: All Hands On Deck
M: Secada
O: Joanna Szwast
B: Stadnina Koni Kozienice
brak
52.

42

TOFFI SP. POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Faust Z.
M: Topless
O: Monika Szkuta
B: Artur Włosiński
K017249 6160096602953
53.

16

TOTEM SP POL 2008 Wałach kara/163 F: Le Duc
M: Taka Pani
O: Aleksandra Tatak
B: Paweł Mazurek
K012126
54.

25

TREVOR KUC POL 2002 Wałach dereszowata/kuc: F: NN
M: Nn
O: Chudzik
B: Chudzik
Brak
55.

58

WASCARDO'S SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Love Affair
M: Walerii
O: Justyna Lenart
B: Joanna Szulc
K014605 POL009590195508
56.

26

WATSON Hanowerska GER 2001 Ogier gniada F: Wilawander
M: Shergranda
O: Katarzyna Marczyk
B: Rainer Dubbels
brak
57.

8

WICEK Typ Kuc POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc: F: Wiatr Ponysport
M: Veris Ponysport
O: Zdybicka Anna
B: Baraniok Stanisław
K021884 POL999610136008
58.

22

WONDERFUL VANILLA Małopolska POL 2006 Klacz gniada/mk:148 F: Harpun
M: Watra
O: Inga Łąpieś-Kolwas
B: Barbara Sułowska - Calak
BRAK POL 006660614006
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badzio Maria
bpk maz
2017-09-22
5
2017-09-23
6
2017-09-24
4
2017-09-23
2017-09-24
Barylak Natalia
KS AZS AWF WARSZAWA
2017-09-22
3
2017-09-23
5
2017-09-24
4
2017-09-23
2017-09-24
Baściuk Martyna
bpk
KELPIE (46)
2017-09-22
9
2017-09-23
14
2017-09-24
10
2017-09-23
2017-09-24
Chudzik Julia
UKS PRIMO
TREVOR (25)
2017-09-22
5
2017-09-23
2017-09-23
18
2017-09-24
2017-09-23
2017-09-23
2017-09-24
2017-09-24
Ciara Ilona
brak
EDINET (52)
2017-09-22
2
2017-09-23
5
2017-09-24
7
2017-09-23
2017-09-24
Czop Alexandra
-
WATSON (26)
2017-09-22
5
2017-09-23
8
2017-09-24
5
2017-09-23
2017-09-24
Devillard Maja
Aldragho
JAKUCJA (49)
2017-09-22
11
2017-09-23
10
2017-09-24
8
2017-09-23
2017-09-24
Ferenc Kinga
KU AzS UW
EQUUS (28)
2017-09-22
2017-09-22
3
2017-09-23
2
2017-09-24
2
2017-09-23
2017-09-24
Gałkowska Karolina
KS AZS AWF WARSZAWA
FRANS N (30)
2017-09-22
10
2017-09-23
7
2017-09-23
2017-09-24
1
2017-09-24
1
2017-09-24
2017-09-22
6
2017-09-23
9
2017-09-23
2017-09-24
2
2017-09-24
Grudziąż Gloria
bpk
ARPACO (48)
2017-09-22
2
2017-09-23
1
2017-09-24
1
2017-09-23
2017-09-24
Jackowska Aleksandra
brak
RUMBA (62)
2017-09-24
15
2017-09-24
2017-09-24
Jamorska Dominika
Sowi Dom - Stajnia i Hodowla Koni Sportowych
2017-09-22
4
2017-09-23
9
2017-09-24
9
2017-09-23
2017-09-24
Jędrzejowska Dominika
BPK
2017-09-23
4
2017-09-23
6
2017-09-23
2017-09-24
Jokiel Julia
brak
PATI BH (44)
2017-09-22
1
2017-09-23
7
2017-09-24
1
2017-09-23
2017-09-24
Kaczmarz - Chojnacka Paulina
KJ Aldragho Piaseczno
2017-09-22
2
2017-09-23
2
2017-09-24
2
2017-09-23
2017-09-24
Kanarek Aleksandra
KJ Sawanka
SAURON (18)
2017-09-22
4
2017-09-23
4
2017-09-24
3
2017-09-23
2017-09-24
Kolwas Monika
KJ PLEJADA
2017-09-22
Kostrzębska Klaudia
Klub Jeździecki Truskaw
2017-09-22
2
2017-09-23
2
2017-09-24
2
2017-09-23
2017-09-24
Kotowicz Tamara
KJ Leśna Wola
2017-09-22
2
2017-09-23
5
2017-09-24
4
2017-09-23
Kotyra Natalia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MADRYT (38)
2017-09-22
1
2017-09-23
4
2017-09-24
1
2017-09-23
2017-09-24
Kowalik Aleksandra
KS Centurion
HOJRAK (12)
2017-09-22
Kowaluk Magda
SKJ Bajardo
2017-09-22
1
2017-09-23
1
2017-09-24
1
2017-09-23
2017-09-24
Laferi-Sapiej Oliwia
SKJ Legia-Kozielska
2017-09-22
1
2017-09-23
1
2017-09-24
1
2017-09-23
2017-09-24
Lenart Justyna
TKKF PODKOWA LEŚNA
2017-09-22
1
2017-09-23
1
2017-09-24
1
2017-09-23
Litaszewska Agata
Stajnia Sawanka
2017-09-22
2017-09-23
6
2017-09-24
6
2017-09-23
2017-09-24
Makowska Marzena
Klub Jeździecki Welt Opypy
DILMAH (2)
2017-09-22
3
2017-09-23
2017-09-23
1
2017-09-24
2017-09-23
Martynuska Paulina
KJ Milord Falenty Nowe
2017-09-22
2017-09-22
Matysik Marta
brak
INNER (51)
2017-09-22
3
2017-09-23
3
2017-09-24
3
2017-09-23
2017-09-24
Milnerowicz Agata
SKJ BAJARDO
2017-09-22
2
2017-09-23
3
2017-09-24
2017-09-23
2017-09-24
Mroczek Aleksandra
KS AZS AWF WARSZAWA
2017-09-22
7
2017-09-23
11
2017-09-24
13
2017-09-23
2017-09-24
Piszcz Małgorzata
AZS PW
ASFAR (36)
2017-09-22
5
2017-09-23
15
2017-09-24
11
2017-09-24
Redek Kornelia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
FIRLEJ (37)
2017-09-22
4
2017-09-23
7
2017-09-24
3
2017-09-23
2017-09-24
Rowińska Weronika
KJ Dobrzyniec
CROSS (24)
2017-09-22
12
2017-09-23
16
2017-09-24
12
2017-09-23
2017-09-24
Sarnecka Agnieszka
bpk
KAILY (34)
2017-09-22
13
2017-09-23
17
2017-09-24
14
2017-09-23
2017-09-24
Ścisło Grażyna
KJ Dobrzyniec
2017-09-22
8
2017-09-23
2
2017-09-24
4
2017-09-23
2017-09-24
Sieńko Anna
Grobice
2017-09-22
1
2017-09-23
2
2017-09-24
2
2017-09-23
2017-09-24
Sieńko Michał
Grobice
KOLA (1)
2017-09-22
2
2017-09-22
2017-09-23
3
2017-09-23
2017-09-24
3
2017-09-23
2017-09-24
Skoblewska Bogumiła
BPK MAZ
BRYZA (6)
2017-09-22
3
2017-09-23
3
2017-09-24
3
2017-09-23
2017-09-24
Słomkowska Julia
Aldragho
2017-09-22
9
2017-09-23
4
2017-09-24
3
2017-09-24
Szkuta Monika
Klub Sportowy Centurion
TOFFI (42)
2017-09-22
7
2017-09-23
5
2017-09-24
5
2017-09-23
2017-09-24
Szuszkiewicz-Jastrzębska Agnieszka
JKS OXER
ŁADNA (59)
2017-09-23
3
2017-09-23
2
Szwalska Jagoda
KJ Aromer
ALTAR (60)
2017-09-22
14
2017-09-23
13
2017-09-24
2017-09-23
2017-09-24
Szwast Joanna
brak
STROK (56)
2017-09-23
2017-09-23
8
2017-09-23
Tatak Aleksandra
bpk
TOTEM (16)
2017-09-22
9
2017-09-23
10
2017-09-24
6
2017-09-23
2017-09-24
Tomaszewska Teresa
JKS Equita
AURELIA (53)
2017-09-22
1
2017-09-23
1
2017-09-24
1
2017-09-23
2017-09-24
2017-09-24
ANIMA (54)
2017-09-22
3
2017-09-23
2
2017-09-24
2
2017-09-23
Tomczak Paulina
Klub Jeździecki Welt Opypy
RAKIJA (3)
2017-09-22
8
2017-09-23
8
2017-09-24
7
2017-09-23
2017-09-24
Tucka Amelia
JKS Equi Verso
FAMIRO (61)
2017-09-22
6
2017-09-22
2017-09-23
3
2017-09-23
2017-09-24
2017-09-24
2017-09-23
2017-09-24
Tyburska Anna
brak
2017-09-22
6
2017-09-23
3
2017-09-24
5
2017-09-23
PATI BH (44)
2017-09-22
3
2017-09-23
12
2017-09-24
2
Ufnal Martyna
KJ Hippica Polonia
RAMIRO (5)
2017-09-22
1
2017-09-23
1
2017-09-24
1
2017-09-23
2017-09-24
Urbańska Dorota
KS Chojnów
2017-09-22
Wyglądała-Molteni Katarzyna
Brak
ITASCA (50)
2017-09-22
Zajkowska Klaudia
Bpk
2017-09-22
4
2017-09-23
6
2017-09-24
3
2017-09-23
2017-09-24
Zdybicka Pola
bpk maz
2017-09-22
2017-09-22
7
2017-09-23
2017-09-23
1
2017-09-24
2017-09-24
2
2017-09-23
2017-09-23
2017-09-24
WICEK (8)
2017-09-22
1
2017-09-23
1
2017-09-24
1
2017-09-23
2017-09-24

Number of Riders: 53

Number of Horses: 58

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl